Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 243-VІ "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 қазандағы № 318-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 қарашада № 4523 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2019-2021 жылдарға арналған ауданның бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезектен тыс XL сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 243-VІ "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4316 санымен тіркелген, 2019 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"12 440 583" деген сандар "12 668 645" деген сандармен ауыстырылсын;
"865 602" деген сандар "875 470" деген сандармен ауыстырылсын;
"22 020" деген сандар "23 219" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 000" деген сандар "33 933" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 547 961" деген сандар "11 736 023" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"12 509 860" деген сандар "12 737 919" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 3) тармақшасындағы:
"12 407" деген сандар "12 410" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақта:
"743 307" деген сандар "783 307" деген сандармен ауыстырылсын;
"359 543" деген сандар "394 004" деген сандармен ауыстырылсын;
"79 313" деген сандар "87 628" деген сандармен ауыстырылсын;
"81 689" деген сандар "82 960" деген сандармен ауыстырылсын;
"105 420" деген сандар "105 942" деген сандармен ауыстырылсын;
"58 511" деген сандар "50 502" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"14 339" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
8-тармақта:
"301 294" деген сандар "339 700" деген сандармен ауыстырылсын;
"57 972" деген сандар "124 438" деген сандармен ауыстырылсын;
"542 477" деген сандар "592 477" деген сандармен ауыстырылсын;
"290 226" деген сандар "341 822" деген сандармен ауыстырылсын;
10-тармақта:
"311 318" деген сандар "280 042" деген сандармен ауыстырылсын;
11-тармақта:
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 243-VІ "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 31 октября 2019 года № 318-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 7 ноября 2019 года № 4523
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении районного бюджета на 2019-2021 годы, на внеочередной XL сессии районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 243-VІ "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4316, опубликовано 11 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "12 440 583" заменить цифрами "12 668 645";
цифры "865 602" заменить цифрами "875 470";
цифры "22 020" заменить цифрами "23 219";
цифры "5 000" заменить цифрами "33 933";
цифры "11 547 961" заменить цифрами "11 736 023";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "12 509 860" заменить цифрами "12 737 919";
в подпункте 3) пункта 1:
цифры "12 407" заменить цифрами "12 410";
в пункте 4:
цифры "743 307" заменить цифрами "783 307";
цифры "359 543" заменить цифрами "394 004";
цифры "79 313" заменить цифрами "87 628";
цифры "81 689" заменить цифрами "82 960";
цифры "105 420" заменить цифрами "105 942";
цифры "58 511" заменить цифрами "50 502";
в пункте 7:
цифры "14 339" заменить цифрой "0";
в пункте 8:
цифры "301 294" заменить цифрами "339 700";
цифры "57 972" заменить цифрами "124 438";
цифры "542 477" заменить цифрами "592 477";
цифры "290 226" заменить цифрами "341 822";
в пункте 10:
цифры "311 318" заменить цифрами "280 042";
в пункте 11:
дополнить строками следующего содержания:

"әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру – 12 870 мың теңге;".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (М. Ілияс) жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс XL сессиясының төрағасы
А.Доспаева
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Сапаров

"12 870 тысяч тенге – предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь;".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (М. Ильяс).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель внеочередной
XL сессии районного маслихата
Доспаева А.
Секретарь районного маслихата Сапаров Б.

12 737 919
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1 463 177
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді атқарушы және басқа органдар
175 454
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
22 176
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметiн қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21 696
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
480
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
107 824
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
95 687
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 137
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
45 454
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
29 134
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 160
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелері мен ұйымдардың күрделі шығыстары
10 160
2
Қаржылық қызмет
1 050
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 050
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
800
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
250
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
1 286 673
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35 574
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 879
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 695
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
141 347
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 029
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы трансферттер
119 318
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
43 470
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 390
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18 080
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 023 590
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

12 737 919
1
Государственные услуги общего характера
1 463 177
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
175 454
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
22 176
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
21 696
003
Капитальные расходы государственного органа
480
122
Аппарат акима района (города областного значения)
107 824
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
95 687
003
Капитальные расходы государственного органа
12 137
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
45 454
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29 134
022
Капитальные расходы государственного органа
6 160
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 160
2
Финансовая деятельность
1 050
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 050
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
800
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
250
9
Прочие государственные услуги общего характера
1 286 673
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35 574
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
28 879
015
Капитальные расходы государственного органа
6 695
471
Отдел образования,физической культуры и спорта района (города областного значения)
141 347
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования физической культуры и спорта
22 029
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
119 318
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
43 470
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне (города областного значения)
25 390
003
Капитальные расходы государственного органа
18 080
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 023 590
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции

288 722
009
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
123 817
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынға ақшалай қаражат төлемдері
5 501
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
21 611
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелері мен ұйымдардың күрделі шығыстары
137 793
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
821 646
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
358 342
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2 642
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 642
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
355 700
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
355 700
2
Әлеуметтiк көмек
430 966
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкімінің аппараты
2 345
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
2 345
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
428 621
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
285 358
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 120
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 742
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
847
011
Жергiлiктi өкілетті органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
58 786
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
16 149
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
28 052
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31 567
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
32 338
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
12 870
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
12 870
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

288 722
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
123 817
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5 501
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
21 611
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
137 793
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
821 646
1
Социальное обеспечение
358 342
471
Отдел образования,физической культуры и спорта района (города областного значения)
2 642
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 642
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
355 700
010
Государственная адресная социальная помощь
355 700
2
Социальная помощь
430 966
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 345
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 345
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
428 621
004
Программа занятости
285 358
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 120
007
Оказание жилищной помощи
2 742
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
847
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
58 786
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
16 149
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
28 052
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
31 567
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
32 338
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
12 870
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
12 870
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)