Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 маусымдағы № 38/405-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 маусымда № 5089 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 111-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4843-нөмірмен тіркелген, 2018 жылғы 29 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан облысының 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 672 689 936 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 18 596 138 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 3 110 557 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 650 968 241 мың теңге;
2) шығындар – 668 655 262 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 10 955 741 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13 261 566 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 305 825 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 4 356 094 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 4 356 094 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 11 277 161 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 11 277 161 мың теңге.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның iшiнде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға;
орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге;
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге;

О внесении изменений и дополнения в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Туркестанского областного маслихата от 13 июня 2019 года № 38/405-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 18 июня 2019 года № 5089. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4843, опубликовано 29 декабря 2018 года в газете "Южный Казахстан" и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 января 2019 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Туркестанской области на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 672 689 936 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 596 138 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 110 557 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 650 968 241 тысяч тенге;
2) затраты – 668 655 262 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 955 741 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13 261 566 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 305 825 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 356 094 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4 356 094 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 11 277 161 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 11 277 161 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Учесть, что в областном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам, в том числе:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования;
на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования;
на выплату государственной адресной социальной помощи;
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения;

Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығындарды өтеуге;
заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға;
мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге;
облыс орталығын Түркістан қаласына көшіруге байланысты көшірілген мемлекеттік қызметшілер үшін қызметтік тұрғын үй сатып алуға;
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға.
Көрсетілген трансферттерді аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
6-тармақ мынадай мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:
"Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түркістан облыстық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;

на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы;
на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства;
на изъятие земельных участков для государственных нужд;
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
на приобретение служебного жилья для передислоцированных государственных служащих в связи с переносом областного центра в город Туркестан;
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".
Распределение указанных трансфертов районным (городов областного значения) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области.";
пункт 6 дополнить абзацем одиннадцатым следующего содержания:
"на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского областного маслихата" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
985 118
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
181 882
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
802 474
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
762
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 381 115
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
7 381 115
3
Мамандандырылған медициналық көмек
4 714 290
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 714 290
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
4 714 290
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
58 106
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
58 106
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
58 106
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
7 684 026
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7 684 026
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
245 375
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
67 269
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
47 277
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
130 437
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 300
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
7 191 368
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
45 674 335
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
38 167 337
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
37 409 757
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
635 437
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
292 069
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
908 954
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

253
Управление здравоохранения области
985 118
007
Пропаганда здорового образа жизни
181 882
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
802 474
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
762
271
Управление строительства области
7 381 115
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
7 381 115
3
Специализированная медицинская помощь
4 714 290
253
Управление здравоохранения области
4 714 290
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
4 714 290
5
Другие виды медицинской помощи
58 106
253
Управление здравоохранения области
58 106
029
Областные базы специального медицинского снабжения
58 106
9
Прочие услуги в области здравоохранения
7 684 026
253
Управление здравоохранения области
7 684 026
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
245 375
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
67 269
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
47 277
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
130 437
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2 300
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
7 191 368
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
45 674 335
1
Социальное обеспечение
38 167 337
256
Управление координации занятости и социальных программ области
37 409 757
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
635 437
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
292 069
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
908 954
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах

536 010
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
34 798 986
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
238 301
271
Облыстың құрылыс басқармасы
162 632
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
162 632
738
Облыстың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы
594 948
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
518 295
016
Тәрбиелейтін мекемелердегі балалардың құқықтары мен мүдделерін қорғауды қамтамсыз ету
76 653
2
Әлеуметтiк көмек
1 373 757
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 373 757
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 373 757
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
6 133 241
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 979 991
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
238 210
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 250
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
109 800
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 222 062
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
25 200
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
886 899
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
12 915
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
478 655
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 113
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 113
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
125 137
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125 137
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

536 010
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
34 798 986
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
238 301
271
Управление строительства области
162 632
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
162 632
738
Управление по делам семьи, детей и молодежи области
594 948
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
518 295
016
Обеспечение защиты прав и интересов детей, находящихся в воспитательных учреждениях
76 653
2
Социальная помощь
1 373 757
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 373 757
003
Социальная поддержка инвалидов
1 373 757
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
6 133 241
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 979 991
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
238 210
007
Капитальные расходы государственного органа
6 250
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
109 800
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
4 222 062
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
25 200
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
886 899
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
12 915
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
478 655
263
Управление внутренней политики области
28 113
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 113
270
Управление по инспекции труда области
125 137
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
125 137
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

38 793 700
1
Ауыл шаруашылығы
32 420 697
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
32 166 697
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
345 483
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
706 125
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 900
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
43 314
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
291 155
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
250 951
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
3 490 172
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
40 866
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
84 000
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
390 667
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
432 462
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
30 938
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
4 300 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
9 170 492
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
93 750
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
8 000 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
370
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 963 148
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау

38 793 700
1
Сельское хозяйство
32 420 697
255
Управление сельского хозяйства области
32 166 697
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
345 483
002
Поддержка семеноводства
706 125
003
Капитальные расходы государственного органа
6 900
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
43 314
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
291 155
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
250 951
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
3 490 172
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
40 866
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
84 000
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
390 667
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
432 462
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
30 938
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
4 300 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
9 170 492
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
93 750
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
8 000 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
370
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 963 148
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства

80 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
335 868
082
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
50 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 235 292
024
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 235 292
9
Басқалар
41 464 099
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
25 500
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
25 500
257
Облыстың қаржы басқармасы
22 310 261
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
330 000
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
21 313 919
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
666 342
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
587 382
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
460 382
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
127 000
261
Облыстың білім басқармасы
905 131
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
810 631
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
94 500
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
208 979
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
191 443
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру

80 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
335 868
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
50 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 235 292
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
1 235 292
9
Прочие
41 464 099
253
Управление здравоохранения области
25 500
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
25 500
257
Управление финансов области
22 310 261
012
Резерв местного исполнительного органа области
330 000
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
21 313 919
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
666 342
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
587 382
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
460 382
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
127 000
261
Управление образования области
905 131
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
810 631
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
94 500
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
208 979
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
191 443
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности

17 536
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 794 279
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 794 279
271
Облыстың құрылыс басқармасы
13 626 413
078
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
4 581 413
087
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыс орталығын Түркістан қаласына көшіруге байланысты көшірілген мемлекеттік қызметшілер үшін қызметтік тұрғын үй сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 000 000
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
45 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
570 434
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
480 434
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
90 000
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
86 304
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
86 304
740
Облыстың мәдениет және тілдерді дамыту басқармасы
349 416
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
349 416
14
Борышқа қызмет көрсету
104 040
1
Борышқа қызмет көрсету
104 040
257
Облыстың қаржы басқармасы
104 040
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
12 000
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
92 040
15
Трансферттер
289 069 321
1
Трансферттер
289 069 321
257
Облыстың қаржы басқармасы
289 069 321
007
Субвенциялар
205 440 813
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
12 198
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
44 238 914
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

17 536
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 794 279
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 794 279
271
Управление строительства области
13 626 413
078
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
4 581 413
087
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение служебного жилья для передислоцированных государственных служащих в связи с переносом областного центра в город Туркестан
9 000 000
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
45 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
570 434
035
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
480 434
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
90 000
285
Управление физической культуры и спорта области
86 304
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
86 304
740
Управление культуры и развития языков области
349 416
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
349 416
14
Обслуживание долга
104 040
1
Обслуживание долга
104 040
257
Управление финансов области
104 040
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
12 000
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
92 040
15
Трансферты
289 069 321
1
Трансферты
289 069 321
257
Управление финансов области
289 069 321
007
Субвенции
205 440 813
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
12 198
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
44 238 914
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства