Түркістан облысы әкімінің 2019 жылғы 27 маусымдағы № 4 "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмiнiң 2019 жылғы 28 маусымдағы № 5 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 1 шілдеде № 5115 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 29 бабы 2-тармағына,, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48 бабына және 50 бабының 2-тармағының 2)-тармақшасына сәйкес Түркістан облысы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан облысы әкімінің 2019 жылғы 27 маусымдағы № 4 "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5099 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 және 5 тармақтары мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019 жылдың 24 маусымынан бастап Түркістан облысының Арыс қаласында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.";
"5. Осы шешім 2019 жылдың 24 маусымынан бастап қолданысқа енгізіледі.".
2. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы шешімді оны ресми жарияланғанннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 24 маусымынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ө. Шөкеев

О внесении изменений в решение акима Туркестанской области от 27 июня 2019 года № 4 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба"
Решение акима Туркестанской области от 28 июня 2019 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 1 июля 2019 года № 5115
В соответствии с пунктом 2 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государтственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", аким Туркестанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Туркестанской области от 27 июня 2019 года № 4 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5099) следующие изменения:
пункты 1 и 5 изложить в следующей редакции:
"1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба на территории города Арыс Туркестанской области с 24 июня 2019 года.";
"5. Настоящее решение вводится в действие с 24 июня 2019 года.".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие с 24 июня 2019 года.
У. Шукеев