Облыстық бюджет және аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттердің арасындағы 2020-2022 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/473-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 желтоқсанда № 5294 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі және 31.12.2022 дейін қолданылады (шешімнің 4-т.).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 45-бабының 4-тармағына сәйкес Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін субвенциялар:
2020 жылға 241 647 618 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Бәйдібек ауданына 9 672 767 мың теңге;
Жетісай ауданына 22 637 978 мың теңге;
Қазығұрт ауданына 14 155 284 мың теңге;
Келес ауданына 15 439 617 мың теңге;
Мақтаарал ауданына 17 010 089 мың теңге;
Ордабасы ауданына 14 564 522 мың теңге;
Отырар ауданына 10 314 102 мың теңге;
Сайрам ауданына 23 210 740 мың теңге;
Сарыағаш ауданына 22 725 208 мың теңге;
Созақ ауданына 6 691 835 мың теңге;
Төлеби ауданына 13 460 653 мың теңге;
Түлкібас ауданына 11 205 569 мың теңге;
Шардара ауданына 11 947 469 мың теңге;
Арыс қаласына 9 793 922 мың теңге;
Кентау қаласына 18 996 522 мың теңге;
Түркістан қаласына 19 821 341 мың теңге сомасында белгіленсін;
2021 жылға 255 139 413 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Бәйдібек ауданына 10 419 723 мың теңге;
Жетісай ауданына 23 806 451 мың теңге;
Қазығұрт ауданына 14 941 164 мың теңге;
Келес ауданына 17 010 857 мың теңге;
Мақтаарал ауданына 18 616 896 мың теңге;
Ордабасы ауданына 16 099 651 мың теңге;
Отырар ауданына 11 608 315 мың теңге;
Сайрам ауданына 23 169 937 мың теңге;
Сарыағаш ауданына 23 133 322 мың теңге;
Созақ ауданына 7 519 371 мың теңге;
Төлеби ауданына 13 537 396 мың теңге;
Түлкібас ауданына 11 446 489 мың теңге;
Шардара ауданына 13 036 169 мың теңге;
Арыс қаласына 10 839 172 мың теңге;
Кентау қаласына 18 733 996 мың теңге;
Түркістан қаласына 21 220 504 мың теңге сомасында белгіленсін;
2022 жылға 258 853 935 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Бәйдібек ауданына 10 590 911 мың теңге;
Жетісай ауданына 23 797 303 мың теңге;
Қазығұрт ауданына 15 134 777 мың теңге;
Келес ауданына 17 684 579 мың теңге;
Мақтаарал ауданына 18 659 904 мың теңге;
Ордабасы ауданына 16 329 008 мың теңге;
Отырар ауданына 11 674 622 мың теңге;
Сайрам ауданына 23 517 029 мың теңге;

Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и районными (городов областного значения) бюджетами на 2020-2022 годы
Решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/473-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 11 декабря 2019 года № 5294
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2020 и действует до 31.12.2022 (п. 4 решения).
В соответствии с пунктом 4 статьи 45 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в районные (городов областного значения) бюджеты:
на 2020 год в сумме 241 647 618 тысяч тенге, в том числе:
району Байдибек 9 672 767 тысяч тенге;
Жетысайскому району 22 637 978 тысяч тенге;
Казыгуртскому району 14 155 284 тысячи тенге;
Келесскому району 15 439 617 тысяч тенге;
Мактааральскому району 17 010 089 тысяч тенге;
Ордабасынскому району 14 564 522 тысячи тенге;
Отрарскому району 10 314 102 тысячи тенге;
Сайрамскому району 23 210 740 тысяч тенге;
Сарыагашскому району 22 725 208 тысяч тенге;
Сузакскому району 6 691 835 тысяч тенге;
Толебийскому району 13 460 653 тысячи тенге;
Тюлькубасскому району 11 205 569 тысяч тенге;
Шардаринскому району 11 947 469 тысяч тенге;
городу Арысь 9 793 922 тысячи тенге;
городу Кентау 18 996 522 тысячи тенге;
городу Туркестан 19 821 341 тысяча тенге;
на 2021 год в сумме 255 139 413 тысяч тенге, в том числе:
району Байдибек 10 419 723 тысячи тенге;
Жетысайскому району 23 806 451 тысяча тенге;
Казыгуртскому району 14 941 164 тысячи тенге;
Келесскому району 17 010 857 тысяч тенге;
Мактааральскому району 18 616 896 тысяч тенге;
Ордабасынскому району 16 099 651 тысяча тенге;
Отрарскому району 11 608 315 тысяч тенге;
Сайрамскому району 23 169 937 тысяч тенге;
Сарыагашскому району 23 133 322 тысячи тенге;
Сузакскому району 7 519 371 тысяча тенге;
Толебийскому району 13 537 396 тысяч тенге;
Тюлькубасскому району 11 446 489 тысяч тенге;
Шардаринскому району 13 036 169 тысяч тенге;
городу Арысь 10 839 172 тысячи тенге;
городу Кентау 18 733 996 тысяч тенге;
городу Туркестан 21 220 504 тысячи тенге;
на 2022 год в сумме 258 853 935 тысяч тенге, в том числе:
району Байдибек 10 590 911 тысяч тенге;
Жетысайскому району 23 797 303 тысячи тенге;
Казыгуртскому району 15 134 777 тысяч тенге;
Келесскому району 17 684 579 тысяч тенге;
Мактааральскому району 18 659 904 тысячи тенге;
Ордабасынскому району 16 329 008 тысяч тенге;
Отрарскому району 11 674 622 тысячи тенге;
Сайрамскому району 23 517 029 тысяч тенге;

Сарыағаш ауданына 23 501 865 мың теңге;
Созақ ауданына 7 250 615 мың теңге;
Төлеби ауданына 13 650 445 мың теңге;
Түлкібас ауданына 11 440 439 мың теңге;
Шардара ауданына 12 993 086 мың теңге;
Арыс қаласына 11 339 168 мың теңге;
Кентау қаласына 19 021 178 мың теңге;
Түркістан қаласына 22 269 006 мың теңге сомасында белгіленсін.
2. Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінің шығыстарында осы шешімге қосымшада көрсетілген бағыт бойынша бюджет қаражатының ең төменгі көлемі ескерілсін.

Сарыагашскому району 23 501 865 тысяч тенге;
Сузакскому району 7 250 615 тысяч тенге;
Толебийскому району 13 650 445 тысяч тенге;
Тюлькубасскому району 11 440 439 тысяч тенге;
Шардаринскому району 12 993 086 тысяч тенге;
городу Арысь 11 339 168 тысяч тенге;
городу Кентау 19 021 178 тысяч тенге;
городу Туркестан 22 269 006 тысяч тенге.
2. Учесть в расходах районных (городов областного значения) бюджетов минимальные объемы бюджетных средств по направлению, указанному в приложении к настоящему решению.

3. "Түркістан облыстық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Түркістан облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

3. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского областного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Туркестанского областного маслихата после его официального опубликования.