"2019-2020 оқу жылына техникалық және кәсiптiк, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру туралы" Түркістан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 6 мамырдағы № 74 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 299 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 26 желтоқсанда № 5321 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi Заңының 6-бабының 2-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Түркістан облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2019-2020 оқу жылына техникалық және кәсiптiк, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру туралы" Түркістан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 6 мамырдағы № 74 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5033 болып тіркелген және 2019 жылғы 21 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының "Облыстық бюджет есебінен 2019-2020 оқу жылына техникалық және кәсiптiк, орта білімнен кейінгі бiлiмi бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру" деген қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары С.А.Қалқамановқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Ө.Шөкеев
Қ.Қ.Айтмұхаметов
Ә.Е.Тұрғымбеков
Ж.Е.Аманбаев
С.А.Қалқаманов
М.И.Мырзалиев
Ұ.Қ.Тәжібаев
А.А.Абдуллаев
А.Б.Тасыбаев

О внесении изменения в постановление акимата Туркестанской области от 6 мая 2019 года № 74 "О размещении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год"
Постановление акимата Туркестанской области от 25 декабря 2019 года № 299. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 26 декабря 2019 года № 5321
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Туркестанской области от 6 мая 2019 года № 74 "О размещении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5033 и опубликовано 21 мая 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению "Размещение государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год за счет средств областного бюджета" изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Калкаманова С.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области У. Шукеев
Айтмухаметов К.К.
Тургумбеков А.Е.
Аманбаев Ж.Е.
Калкаманов С.А.
Мырзалиев М.И.
Тажибаев У.К.
Абдуллаев А.А.
Тасыбаев А.Б.

Түркістан облысы әкімдігінің 2019 жылғы "__" _________ № ______ "2019-2020 оқу жылына техникалық және кәсiптiк, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру туралы" Түркістан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 6 мамырдағы № 74 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысына
Түркістан облысы әкімдігінің
2019 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 299 қаулысына қосымша

К постановлению акимата Туркестанской области от "___"_________ 2019 года №____ "О внесении изменения в постановление акимата Туркестанской области от 6 мая 2019 года № 74 "О размещении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год".
Приложение к постановлению
акимата Туркестанской области
от "25" декабря 2019 года № 299

Облыстық бюджет есебінен 2019-2020 оқу жылына техникалық және кәсiптiк, орта білімнен кейінгі бiлiмi бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру
Білім ұйымының атауы
код
Мамандықтар/Біліктілігі
9 сынып негізінде
11 сынып негізінде
Барлығы
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
"Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "№ 1 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

Размещение государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год за счет средств областного бюджета
Наименование организации образования
код
Специальность/ квалификация
На основе 9 класса
На основе 11 класса
Всего
Администратор бюджетной программы
Государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 1" управления по развитию человеческого потенциала Туркестанской области"