Арыс қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 31/220-VІ "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 қыркүйектегі № 40/287-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 10 қазанда № 5207 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Арыс қалалық мәслихатының 2019 жылғы 12 қыркүйектегі № 39/273-VІ "Арыс қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/206-VI "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5184 тіркелген шешіміне сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 31/220-VІ "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4880 тіркелген, 2019 жылғы 19 қаңтардағы "Арыс ақиқаты" газетінде және 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ақдала ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 68 747 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 335 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 64 412 мың теңге;
2) шығындар – 70 810 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 063 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 063 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 063 мың теңге.
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
2. Байырқұм ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

О внесении изменений в решение маслихата города Арыс от 29 декабря 2018 года № 31/220-VІ "О бюджетах сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 25 сентября 2019 года № 40/287-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 10 октября 2019 года № 5207. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года и решением Арысского городского маслихата от 12 сентября 2019 года № 39/273-VІ "О внесении изменений в решение маслихата города Арыс от 24 декабря 2018 года № 30/206-VІ "О городском бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5184, маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Арыс от 29 декабря 2018 года № 31/220-VІ "О бюджетах сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4880, опубликовано 19 января 2019 года в газете "Арыс ақиқаты" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акдала на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 747 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 335 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 64 412 тысяч тенге;
2) затраты – 70 810 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 063 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2 063 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 063 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в следующей редакции:
2. Утвердить бюджет сельского округа Байыркум на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кiрiстер – 83 649 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 372 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 79 277 мың теңге;
2) шығындар – 84 591 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -942 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 942 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 942 мың теңге.
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
3. Дермене ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 64 665 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 893 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 60 772 мың теңге;
2) шығындар – 65 136 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -471 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 471 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 471 мың теңге.
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
4. Жиделі ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 141 022 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 051 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 627 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 137 344 мың теңге;
2) шығындар – 141 483 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -461 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 461 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 461 мың теңге.
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

1) доходы – 83 649 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 372 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 79 277 тысяч тенге;
2) затраты – 84 591 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -942 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –942 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 942 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в следующей редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Дермене на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 665 тысяч тенге:
налоговые поступления –3 893 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 60 772 тысяч тенге;
2) затраты – 65 136 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -471 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –471 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 471 тысяч тенге.
пункт 4 изложить в следующей редакции:
4. Утвердить бюджет сельского округа Жидели на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 141 022 тысяч тенге:
налоговые поступления –3 051 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 627 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 137 344 тысяч тенге;
2) затраты – 141 483 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -461 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –461 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 461 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в следующей редакции:

5. Қожатоғай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 149 572 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 12 340 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 137 232 мың теңге;
2) шығындар – 150 152 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -580 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 580 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 580 мың теңге.
6 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
6. Монтайтас ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 46 831 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 7 355 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 39 476 мың теңге;
2) шығындар – 47 881 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 050 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 050 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 050 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Арыс қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Арыс қалалық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Ж. Наршабеков
Қалалық мәслихат хатшысы А. Байтанаев
Арыс қалалық
мәслихатының 2019
жылғы 25 қыркүйектегі
№ 40/287-VI шешіміне
1-қосымша
Арыс қалалық
мәслихатының 2018
жылғы 29 желтоқсандағы
№ 31/220-VI шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Ақдала ауылдық округінің бюджеті
Санаты Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3
Кірістер

5. Утвердить бюджет сельского округа Кожатогай на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 149 572 тысяч тенге:
налоговые поступления –12 340 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 137 232 тысяч тенге;
2) затраты – 150 152 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -580 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –580 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 580 тысяч тенге.
пункт 6 изложить в следующей редакции:
6. Утвердить бюджет сельского округа Монтайтас на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 831 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 355 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 39 476 тысяч тенге;
2) затраты – 47 881 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 050 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 050 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 050 тысяч тенге.
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Арыс" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Арыс после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
городского маслихата Ж. Наршабеков
Секретарь городского маслихата А. Байтанаев
Приложение 1 к решению
маслихата города Арыс
от 25 сентября 2019 года № 40/287-VI
Приложение 1 к решению
Арысского городского маслихата
от 29 декабря 2018 года № 31/220-VI
Бюджет сельского округа Акдала на 2019 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Подкласс
Подкласс
1
2
3
Доходы