Түркістан қаласында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифін белгілеу туралы
Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 1894 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 5341 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 4 сәуірдегі № 188 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 04.04.2024 № 188 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19 бабының 2 тармағына, 20 бабының 1 тармағының 4) және 6) тармақшаларына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан қаласында барлық маршруттар үшін жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифі 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап 70 (жетпіс) теңге көлемінде белгіленсін.
2. Жеті жасқа дейінгі балаларды, егер ол бөлек орынға ие болмаса тегін тасымалдау және 7 мен 15 жас аралығындағы балалар үшін осы қаулының 1-тармағында көрсетілген жол жүру құжатының (билетінің) жалпы құнының елу процентін төлеу құқығы берілсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 02.12.2020 № 1863 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Түркістан қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 желтоқсандағы № 1778 "Түркістан қаласында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3941 тіркелген, 2017 жылғы 01 қаңтардағы "Түркістан" газетінде және 2017 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Түркістан қаласы әкімдігінің "Жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Түркістан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.

Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении по городу Туркестан
Постановление акимата города Туркестан Туркестанской области от 26 декабря 2019 года № 1894. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 31 декабря 2019 года № 5341. Утратило силу постановлением акимата города Туркестан Туркестанской области от 4 апреля 2024 года № 188
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Туркестан Туркестанской области от 04.04.2024 № 188 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2020.
В соответствии с пунктом 2 статьи 19, подпунктами 4) и 6) пункта 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф в размере 70 (семидесяти) тенге на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении для всех маршрутов по городу Туркестан с 1 января 2020 года.
2. Предоставить право бесплатного провоза детей в возрасте до семи лет, если он (она) не занимает отдельного места и для детей в возрасте от 7 до 15 лет, с оплатой пятидесяти процентов от полной стоимости проездного документа (билета) указанного в пункте 1 настоящего постановления.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным постановлением акимата города Туркестан Туркестанской области от 02.12.2020 № 1863 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Туркестан от 27 декабря 2016 года № 1778 "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении в городе Туркестан" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3941, опубликованного 1 января 2017 года в газете "Туркистон" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2017 года).
4. Государственному учреждению "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог" акимата города Туркестан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Туркестан после его официального опубликования.

5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ж.Баирхановқа жүктелсін.
6. Осы қаулы 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Р. Аюпов

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Баирханова Ж.
6. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2020 года.
Аким города Р. Аюпов