Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру орнын белгілеу туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 8 мамырдағы № 166 қаулысы. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 мамырда № 5045 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес Отырар ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Отырар аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесе отырып кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізімі 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ауыл округтерінің әкімдері үгіттік баспа материалдарын барлық кандидаттар үшін тең құқықтар қамтамасыз ететін жағдайда орналастыруды, сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды беру шарттарының бірдей және тең болуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А.Мәуленге жүктелсін.
5. Отырар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 453 "Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру орнын белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2752 нөмірімен тіркелген, 2014 жылдың 21 тамыздағы № 39 "Отырар алқабы" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Айтаханов
КЕЛІСІЛДІ:
Отырар аудандық аумақтық
сайлау комиссияның төрағасы
Д. Елбасы
"____" сәуір 2019 жыл
Отырар ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 08 мамырдағы
№ 166 қаулысына
1-қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының тізбесі
Аққұм ауыл округі бойынша:
1. Аққұм ауылы, "Аққұм" ауылдық амбулаториясы аумағы;
2. Аққұм ауылы, "Балғын" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын аумағы.
Ақтөбе ауыл округі бойынша:
1. Ақтөбе ауылы, "Ақтөбе" дәрігерлік амбулаториясы аумағы.
Балтакөл ауыл округі бойынша:

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений, предоставляемых им на договорной основе для проведения встреч с избирателями
Постановление акимата Отрарского района Туркестанской области от 8 мая 2019 года № 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 8 мая 2019 года № 5045
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Отырарской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1.
2. Определить перечень помещений, предоставляемых на договорной основе для проведения встреч кандидатов с избирателями согласно приложению 2.
3. Акимам сельских округов обеспечить размещение агитационных печатных материалов на условиях, обеспечивающих равные права для всех кандидатов, а также единые и равные условия предоставления помещений для проведения встреч с избирателями.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района А. Маулена.
5. Признать утратившим силу постановление акимата Отырарского района от 30 июня 2014 года № 453 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений, предоставляемых им на договорной основе для проведения встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2752, опубликовано 21 августа 2014 года в № 39 районной газеты "Отырар алқабы").
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Айтаханов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Отырарской
районной территориальной
избирательной комиссии
Д. Елбасы
"___" апреля 2019 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Отырарского района
от 08 мая 2019 года № 166
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов
По сельскому округу Аккум:
1. Село Аккум, территория сельской амбулатории "Аккум";
2. Село Аккум, территория государственного коммунального казенного предприятия "Детский сад "Балгын".
По сельскому округу Актобе:
1. Село Актобе, территория врачебной амбулатории "Актобе".
По сельскому округу Балтаколь:

1. Балтакөл ауылы, "Балтакөл" ауылдық ауруханасы аумағы;
2. Көлқұдық ауылы, "Көлқұдық" фельдшерлік-акушерлік тірек аумағы;
3. Үштам ауылы, "Үштам" медициналық тірек аумағы;
4. Ақкөл ауылы, "Ақкөл" медициналық тірек аумағы.
Көксарай ауыл округі бойынша:
1. Көксарай ауылы, "Көксарай" ауылдық ауруханасы аумағы;
2. Шеңгелді ауылы, "Шеңгелді" медициналық тірек аумағы;
3. Жанкел ауылы, "Жанкел" медициналық тірек аумағы;
4. Ызакөл ауылы, "Ызакөл" медициналық тірек аумағы.
Қарақоңыр ауыл округі бойынша:
1. Ш.Қалдаяқов ауылы, ауылдық Мәдениет үйі аумағы;
2. Ш.Қалдаяқов ауылы, "Абай" атындағы жалпы орта мектеп аумағы;
3. Арыс ауылы, "Арыс" медициналық тірек аумағы;
4. Бестораңғыл ауылы, "А.Жармұхамбетов" атындағы шағын жинақты бастауыш мектеп аумағы;
5. Қарақоңыр темір жол бекетіндегі "Қарақоңыр" шағын жинақты бастауыш мектеп аумағы;
6. Сырдария ауылы, "Сырдария" шағын жинақты негізгі орта мектеп аумағы;
7. Қостүйін темір жол бекетінің аумағы.
Қарғалы ауыл округі бойынша:
1. Отырар ауылы, "Отырар" жалпы орта мектеп аумағы;
2. Қарғалы ауылы, "С.Ерубаев" атындағы шағын жинақты орта мектеп аумағы.
Қоғам ауыл округі бойынша:
1. Қоғам ауылы, "Зүбайра-ана" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын аумағы;
2. Талапты ауылы, "Талапты" фельдшерлік-акушерлік тірек аумағы;
3. Мыңшұқыр ауылы, ауылдық кітапхана ғимараты аумағы.
Отырар ауыл округі бойынша:
1. Арыс ауылы, "Марал" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын аумағы;
2. Шойманов ауылы, "П.Айтменов" атындағы негізгі орта мектептің ескі жайы аумағы.
Талапты ауыл округі бойынша:
1. Көкмардан ауылы, "Көкмардан" жалпы орта мектеп аумағы;
2. Шытты ауылы, "Шытты" фельдшерлік-акушерлік тірек аумағы;
3. Ынталы ауылы, "Ынталы" медициналық тірек аумағы;
4. Сарыкөл ауылы, "Сарыкөл" медициналық тірек аумағы.
Темір ауыл округі бойынша:
1.Темір ауылы, ауылдық Мәдениет үй аумағы;
2. Темір ауылы, "Темір" дәрігерлік амбулаториясы аумағы.
Маяқұм ауыл округі бойынша:
1. Маяқұм ауылы, "Маяқұм" ауылдық ауруханасы аумағы;
2. Қостерек ауылы, "Қостерек" фельдшерлік-акушерлік тірек аумағы.
Шәуілдір ауыл округі бойынша:
1. Шәуілдір ауылы, Орталық стадион аумағы;
2. Шәуілдір ауылы, "Ш.Қалдаяқов" атындағы мектеп-гимназиясы аумағы;
3. Шәуілдір ауылы, № 2 балалар және жасөспірімдер спорт мектеп аумағы.
Шілік ауыл округі бойынша:
1. Жаңа Шілік ауылы, Орталық алаңы аумағы;
2. Жаңа Шілік ауылы, "Шілік" дәрігерлік амбулаториясы аумағы;

1. Село Балтаколь, территория сельской амбулатории "Балтаколь";
2. Село Колкудык, территория фельдшерско-акушерского пункта "Колькудык";
3. Село Уштам, территория медицинского пункта "Уштам";
4. Село Акколь, территория медицинского пункта "Акколь".
По сельскому округу Коксарай:
1. Село Коксарай, территория сельской больницы "Коксарай";
2. Село Шенгелды, территория медицинского пункта "Шенгелды";
3. Село Жанкел, территория медицинского пункта "Жанкел";
4. Село Ызакол, территория медицинского пункта "Ызакол".
По сельскому округу Караконыр:
1. Село Ш.Калдаякова, территория сельского Дома культуры;
2. Село Ш.Калдаякова, обшей средней школы имени "Абая";
3. Село Арыс, территория медицинского пункта "Арыс";
4. Село Бесторангыл, территория малокомплектной начальной школы имени Жармухамбетова;
5. Караконырский железнодорожный пункт, территория малокомплектной начальной школы "Караконыр";
6. Село Сырдария, территория малокомплектной общей основной школы "Сырдария"; 7. Территория Костуйнского железнодорожного пункта.
По сельскому округу Каргалы:
1. Село Отырар, территория общей средней школы "Отырар";
2. Село Каргалы, территория малокомплектной общей средней школы имени "С.Ерубаева".
По сельскому округу Когам:
1. Село Когам, территория государственного коммунального казенного предприятия "Детский сад "Зубайра - ана".
2. Село Талапты, территория фельдшерско-акушерского пункта "Талапты";
3. Село Мыншукыр, территория сельской библиотеки.
По сельскому округу Отырар:
1. Село Арыс, территория государственного коммунального казенного предприятия "Детский сад "Марал";
2. Село Шойманов, территория бывшего здания основной средней школы имени "П.Айтменова".
По сельскому округу Талапты:
1. Село Кокмардан, общей средней школы "Кокмардан"
2. Село Шытты, территория фельдшерско-акушерского пункта "Шытты";
3. Село Ынталы, территория медицинского пункта "Ынталы";
4. Село Сарыколь, территория медицинского пункта "Сарыколь".
По сельскому округу Тимур:
1. Село Тимур, территория сельского Дома культуры;
2. Село Тимур, территория врачебной амбулатории "Тимур".
По сельскому округу Маякум:
1. Село Маякум, территория сельской больницы "Маякум";
2. Село Костерек, территория фельдшерско-акушерского пункта "Костерек".
По сельскому округу Шаульдер:
1. Село Шаульдер, территория Центрального стадиона;
2. Село Шаульдер, территория школы-гимназии имени "Ш.Калдаякова";
3. Село Шаульдер, территория № 2 спортивной школы для детей и подростков.
По сельскому округу Шилик:
1. Село Новый Шилик, территория Центральной площади;
2. Село Новый Шилик, территория врачебной амбулатории "Шилик";

3. Ескі Шілік ауылы, "Ескі Шілік" фельдшерлік-акушерлік тірек аумағы.
Отырар ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 08 мамырдағы
№ 166 қаулысына
2-қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізімі
1. Аққұм ауылы, С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
2. Ақтөбе ауылы, Қ.Мұңайтпасов атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
3. Арыс ауылы, Жастар ресурстық орталығының мәжіліс залы;
4. Балтакөл ауылы, Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
5. Жаңа Шілік ауылы, М.Шаханов атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
6. Көксарай ауылы, М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
7. Көкмардан ауылы, "Көкмардан" жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
8. Қарақоңыр ауылы, Абай атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
9. Қоғам ауылы, ауылдық Мәдениет үйі;
10. Отырар ауылы, Отырар жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
11. Темір ауылы, Темір Мәдениет үйі;
12. Маяқұм ауылы, Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
13. Шәуілдір ауылы, Д.Құрманбеков атындағы № 20 кәсіптік-техникалық колледжінің мәжіліс залы.

3. Село Старый Шилик, территория фельдшерско-акушерского пункта "Старый Шилик".
Приложение 2
к постановлению акимата
Отырарского района
от 08 мая 2019 года № 166
Перечень помещений, предоставляемых на договорной основе для проведения встреч кандидатов с избирателями
1. Село Аккум, актовый зал общей средней школы имени С.Сейфуллина;
2. Село Актобе, актовый зал общей средней школы имени К.Мунайтпасова;
3. Село Арыс, актовый зал Молодежного ресурсного центра;
4. Село Балтаколь, актовый зал общей средней школы имени И.Алтынсарина;
5. Село Жана Шилик, актовый зал общей средней школы имени М.Шаханова;
6. Село Коксарай, актовый зал общей средней школы имени М.Ауезова;
7. Село Кокмардан, актовый зал общей средней школы Кокмардан;
8. Село Караконыр, актовый зал общей средней школы имени Абая;
9. Село Когам, сельский Дом культуры;
10. Село Отырар, актовый зал общей средней школы Отырар;
11. Село Тимур, Тимурский сельский Дом культуры
12. Село Маякум, актовый зал общей средней школы имени Ш.Уалиханова;
13. Село Шаульдер, актовый зал профессионально-технического колледжа № 20 имени Д.Курманбека.