Шардара аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 36-242-VІ "2019-2021 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 қарашадағы № 51-317-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 3 желтоқсанда № 5274 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Шардара аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 қарашадағы № 50-314-VI "Шардара аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 35-227-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5250 тіркелген шешіміне сәйкес, Шардара ауданы мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 36-242-VI ""2019-2021 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4888 тіркелген, 2019 жылдың 18 қаңтардағы "Шартарап-Шарайна" газетінде және 2019 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Шардара қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 846 408 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 268 474 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 600 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 577 334 мың теңге;
2) шығындар – 864 602 мың теңге;
3) таза бюджеттiккредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттердіөтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 18 194 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18 194 мың теңге:
қарыздар түсiмi – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары– 18 194 мың теңге.
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
2. Қ.Тұрысбеков ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 36-242-VI "О бюджете города, сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 26 ноября 2019 года № 51-317-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 3 декабря 2019 года № 5274. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Шардаринского районного маслихата от 15 ноября 2019 года № 50-314-VІ "О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 35-227-VІ "О районном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5250, маслихат Шардаринского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 36-242-VІ "О бюджете города, сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4888, опубликовано 18 января 2019 года в газете "Шартарап-Шарайна" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шардара на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 846 408 тысяч тенге:
налоговые поступления – 268 474 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 600 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 577 334 тысяч тенге;
2) затраты – 864 602 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 18 194 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 194 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 18 194 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в следующей редакции:
2. Утвердить бюджет сельского округа К.Турысбеков на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 821 мың теңге;
6) бюджет тапшылығынқаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 821 мың теңге:
қарыздартүсiмi – 0;
қарыздардыөтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 821 мың теңге.
11 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
11. Қоссейіт ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 100 118 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 758 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 60 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 97 300 мың теңге;
2) шығындар – 109 524 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9 406 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 406 мың теңге:
қарыздар түсiмi – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 406 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шардара ауданы мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шардара ауданы мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 821 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 821 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 821 тысяч тенге.
пункт 11 изложить в следующей редакции:
11. Утвердить бюджет сельского округа Коссейт на 2019-2021 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 100 118 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 758 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 60 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 97 300 тысяч тенге;
2) затраты – 109 524 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 9 406 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 406 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 9 406 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Шардаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шардаринского районного маслихата после его официального опубликования.