Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 5 ақпандағы № 37 қаулысы. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 ақпанда № 4902 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 10 шілдедегі № 151 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 10.07.2020 № 151 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 7), 8), 9) тармақшаларына сәйкес Келес ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Постановление акимата Келесского района Туркестанской области от 5 февраля 2019 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 7 февраля 2019 года № 4902. Утратило силу постановлением акимата Келесского района Туркестанской области от 10 июля 2020 года № 151
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Келесского района Туркестанской области от 10.07.2020 № 151 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Келесского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования согласно приложению 3.

4. "Келес ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

4. Государственному учреждению "Аппарат акима Келесского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Келес ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Келес ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Сексенбаевқа жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Есбаев
Келес ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 5 ақпандағы
№ 37 қаулысына 1-қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Келес ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
(адам)
Квотаның мөлшері
(%)
Жұмыс орындары-ның саны
(адам)
1
Келес ауданының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "№ 1 О.Есимов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Келесского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Келесского района после его официального опубликования.
5. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Сексенбаева.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Есбаев
Приложение 1 к постановлению
акимата Келесского района
от 5 февраля 2019 года № 37
Перечень организаций Келесского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты
(%)
Количество рабочих мест (человек)
1
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 1 имени О. Есимова" отдела образования, физической культуры и спорта Келесского района

159
1%
1
2
Келес ауданының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "№ 33 Жуантөбе атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
130
1%
1
3
Келес ауданының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "№ 22 З.Рустемов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
126
1%
1
4
Келес ауданының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "№ 25 С.Сейфуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
105
1%
1
5
Келес ауданының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "№ 46 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
132
1%
1
6
Келес ауданының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "№ 40 Ғ.Мұратбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
154
1%
1
7
Келес ауданының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "№ 13 Т.Бигелдинов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
112
1%
1
Келес ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 5 ақпандағы
№ 37 қаулысына 2-қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квотасы белгіленетін Келес ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
(адам)
Квотаның мөлшері
(%)
Жұмыс орындарының саны
(адам)
1
Түркістан облысының денсаулық сақтау басқармасының "Абай" Келес аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
1340
1%
1
2
Келес ауданының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "№ 41 Қ.Сатпаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі " коммуналдық мемлекеттік мекемесі
111
1%
1
Келес ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 5 ақпандағы
№ 37 қаулысына 3-қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айрылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленетін Келес ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
(адам)
Квотаның мөлшері
(%)
Жұмыс орындарының саны
(адам)
1
Түркістан облысының білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасының "№ 13 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
139
1%
1

159
1%
1
2
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 33 Жуантөбе" отдела образования, физической культуры и спорта Келесского района
130
1%
1
3
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 22 имени З. Рустемова" отдела образования, физической культуры и спорта Келесского района
126
1%
1
4
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 25 имени С. Сейфуллина" отдела образования, физической культуры и спорта Келесского района
105
1%
1
5
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 46 имени Абая" отдела образования, физической культуры и спорта Келесского района
132
1%
1
6
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 40 имени Г. Муратбаева" отдела образования, физической культуры и спорта Келесского района
154
1%
1
7
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 13 имени Т. Бигелдинова" отдела образования, физической культуры и спорта Келесского района
112
1%
1
Приложение 2 к постановлению
акимата Келесского района
от 5 февраля 2019 года № 37
Перечень организаций Келесского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты
(%)
Количество рабочих мест (человек)
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Келесская районная больница "Абай" управления здравоохранения Туркестанской области
1340
1%
1
2
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 41 имени К. Сатпаева" отдела образования, физической культуры и спорта Келесского района
111
1%
1
Приложение 3 к постановлению
акимата Келесского района
от 5 февраля 2019 года № 37
Перечень организаций Келесского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты
(%)
Количество рабочих мест (человек)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 13" управления образования молодежной политики и развития языков Туркестанской области
139
1%
1