Бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелері туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 қарашадағы № 18-134-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 желтоқсанда № 5292 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 маусымдағы № 27-194-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 16.06.2020 № 27-194-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 546 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Келес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О единых ставках фиксированного налога
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 13 ноября 2019 года № 18-134-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 10 декабря 2019 года № 5292. Утратило силу решением Келесского районного маслихата Туркестанской области от 16 июня 2020 года № 27-194-VI
Сноска. Утратило силу решением Келесского районного маслихата Туркестанской области от 16.06.2020 № 27-194-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
В соответствии статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Келесский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Келес ауданы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Келес аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде тіркелуін;

1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Келесского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Келесского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";