"Шығыс Қазақстан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 10 қазандағы № 23/265-VI шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 қыркүйектегі № 33/352-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 қыркүйекте № 6174 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 14-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 10 қазандағы № 23/265-VI "Шығыс Қазақстан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5687 нөмірімен тіркелген, 2018 жылы 6 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессии төрағасы Р. Джангурчинов
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
хатшысы В. Головатюк
Шығыс Қазақстан
облыстық мәслихатының
2019 жылғы 10 қыркүйектегі
№ 33/352-VI шешіміне
қосымша
Шығыс Қазақстан
облыстық мәслихатының
2018 жылғы 10 қазандағы
№ 23/265-VІ шешіміне
қосымша
Шығыс Қазақстан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі
№ т/т
Қалалар мен аудандардың атауы
Қатынастар тізбесі
1
Риддер қаласы
1) "Риддер-Поперечное"
2) "Риддер-Верхняя Хариузовка"
3) "Риддер-Бутаково"
2
Аягөз ауданы
1) "Аягөз-Баршатас"
2) "Аягөз-Ақшәулі"
3) "Аягөз-Тарбағатай"
4) "Аягөз-Дөненбай"
3
Бесқарағай ауданы
1) "Стеклянка-Глуховка-Бірлік-Белокаменка-Қара-Мырза-Канонерка-Бесқарағай"
2) "Кривинка-Жетіжар-Қарабас-М-Владимировка-Бесқарағай"
3) "Қоянбай-Ерназар-Морозов орман шаруашылығы-Башкөл-Қарағайлы-М-Владимировка-Бесқарағай"
4
Глубокое ауданы
1) "Предгорное-Верхнеберезовский"
2) "Глубокое-Саяжайлар"
5
Жарма ауданы
1) "Жарық-Қалбатау"
2) "Жаңғызтөбе-Қалбатау"
3) "Қызылағаш-Қалбатау"
4) "Шар-Қалбатау"
5) "Қалбатау ауылы ішінде"
6) "Жаңғызтөбе ауылы ішінде"
6
Алтай ауданы
1) № 2 бағыт "Автобекет-Өнеркәсіп алаңы"
2) № 40 бағыт "Ескі қала-Батыстық"
3) № 4 бағыт "Автобекет – Рабочая көшесі"
4) № 3 бағыт "Өнеркәсіп алаңы-Шағын отбасылық"

О внесении изменения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 октября 2018 года № 23/265-VI "Об определении перечня социально значимых сообщений по Восточно-Казахстанской области"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 сентября 2019 года № 33/352-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 сентября 2019 года № 6174
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 октября 2018 года № 23/265-VI "Об определении перечня социально значимых сообщений по Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5687, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 6 ноября 2018 года) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Р. Джангурчинов
Секретарь
Восточно-Казахстанского областного маслихата В. Головатюк
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 10 сентября 2019 года
№ 33/352-VI
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 10 октября 2018 года
№ 23/265-VI
Перечень социально значимых сообщений по Восточно-Казахстанской области
№ п/п
Наименование города и района
Перечень маршрутов
1
город Риддер
1) "Риддер-Поперечное"
2) "Риддер-Верхняя Хариузовка"
3) "Риддер-Бутаково"
2
Аягозский район
1) "Аягоз-Баршатас"
2) "Аягоз-Акшаули"
3) "Аягоз-Тарбагатай"
4) "Аягоз-Доненбай"
3
Бескарагайский район
1) "Стеклянка-Глуховка-Бирлик-Белокаменка-Кара Мурза-Канонерка-Бескарагай"
2) "Кривинка-Жетижар-Карабас-М-Владимировка-Бескарагай"
3) "Коянбай-Ерназар-Морозовский лесхоз-Башкуль-Карагайлы-М-Владимировка-Бескарагай"
4
Глубоковский район
1) "Предгорное-Верхнеберезовский"
2) "Глубокое-Дачи"
5
Жарминский район
1) "Жарык-Калбатау"
2) "Жангизтобе-Калбатау"
3) "Кызылагаш-Калбатау"
4) "Шар-Калбатау"
5) "внутри села Калбатау"
6) "внутри села Жангизтобе"
6
Район Алтай
1) Маршрут № 2 "Автостанция-Промышленная площадка"
2) Маршрут № 40 "Старый город-Западный"
3) Маршрут № 4 "Автостанция – улица Рабочая"
4) Маршрут № 3 "Промышленная площадка-Молосемейки"

5) № 10 бағыт "Өнеркәсіп алаңы - Батыстық"
6) № 14 бағыт "Рабочая көшесі- Өнеркәсіп алаңы"
7) "Пихтовка-Поперечка"
8) "Серебрянск-Алтай"
9) "Серебрянск-Октябрьск"
10) № 5 бағыт "Автобекет-№ 7-мектеп"
11) № 7 бағыт "Автобекет-Техникалық қызмет көрсету станциясы"
7
Зайсан ауданы
1) Зайсан қаласы бойынша
2) "Зайсан-Кеңсай-Шілікті"
3) "Зайсан-Айнабұлақ-Жамбыл-Дайыр-Қуаныш-Біржан"
4) "Зайсан-Айнабұлақ-Көгедай-Шалқар-Қаратал-Үлкен Қаратал"
5) "Зайсан-Айнабұлақ-Жамбыл-Көкжыра"
6) "Зайсан-Айнабұлақ-Сартерек"
7) "Зайсан-Кеңсай-Жарсу-Бақасу-Саржыра"
8) "Зайсан-Қарабұлақ"
9) "Зайсан-Қайнар"
10) "Зайсан-Жаңатұрмыс"
8
Катонқарағай ауданы
1) "Үлкен Нарын-Көктерек"
2) "Бураново-Кірпіш зауыты"
3) "Үлкен Нарын-Ново-Поляковка"
4) "Катонқарағай-Ақсу"
5) "Катонқарағай-Өрел"
6) "Катонқарағай-Берел"
9
Көкпекті ауданы
1) "Көкпекті-Самар"
2) "Көкпекті-Шұғылбай"
3) "Көкпекті-Үлгілі малшы"
10
Күршім ауданы
1) "Күршім-Қалжыр-Марқакөл"
2) "Күршім ауылы ішінде"
3) "Ақбұлақ-Күршім"
4) "Ақбұлақ-Марқакөл"
5) "Күршім-Қаратоғай"
6) "Күршім-Ақсуат-Күршім"
7) "Күршім-Қалжыр-Боран"
11
Тарбағатай ауданы
1) "Үштөбе-Қызыл-Кесік-Ақсуат"
2) "Қызыл-Кесік -Сәтпаев-Көкжыра-Екпін-Ақсуат"
3) "Ойшілік-Құмкөл-Шыбынды-Қарғыба-Ақсуат"
4) "Көкжыра-Аққала-Екпін-Ақсуат"
5) "Кіндікті-Сәтпаев-Екпін-Ақсуат"
6) "Ақжар-Ақсуат"
7) "Қарғыба-Ақсуат-Екпін"
8) "Тұғыл-Ақжар"
9) "Тұғыл-Ақсуат"
10) "Көктүбек-Сәтпаев-Ақсуат"
12
Үржар ауданы
1) № 1 бағыт "Нан қабылдау пункті-Крупская атындағы орта мектеп"
2) № 2 бағыт "Автоколонна-Ақжар ауылы"
3) "Асыл тұқымды станция-Абай атындағы орта мектеп"
4) "Әуежай-Аурухана"
5) "2086 Әскери бөлім-Бекет"
6) "Үржар-Көлденең-Қаратұма"
7) "Үржар-Алтыншоқы-Айтбай-Таскескен-Шолпан-Қаракөл"
13
Шемонаиха ауданы
1) "Барашки-Первомайский-Ново-Ильинка-Шемонаиха"
2) "Зевакино-Убинка-Первомайский-Шемонаиха"
14
Ауданаралық (облысішілік қалааралық)
1) "Семей-Старая Крепость"

5) Маршрут № 10 "Промышленная площадка-Западный"
6) Маршрут № 14 "улица Рабочая-Промышленная площадка"
7) "Пихтовка-Поперечка"
8) "Серебрянск-Алтай"
9) "Серебрянск-Октябрьск"
10) Маршрут № 5 "Автостанция-Школа № 7"
11) Маршрут № 7 "Автостанция-Станция технического обслуживания"
7
Зайсанский район
1) По городу Зайсан
2) "Зайсан-Кенсай-Шиликты"
3) "Зайсан-Айнабулак-Жамбыл-Дайыр-Куаныш-Биржан"
4) "Зайсан-Айнабулак-Когедай-Шалкар-Каратал-Улкен-Каратал"
5) "Зайсан-Айнабулак-Жамбыл-Кокжыра"
6) "Зайсан-Айнабулак-Сартерек"
7) Зайсан-Кенсай-Жарсу-Бакасу-Саржыра
8) "Зайсан-Карабулак"
9) "Зайсан-Кайнар"
10) "Зайсан-Жанатурмыс"
8
Катон-Карагайский район
1) "Улкен Нарын-Коктерек"
2) "Бураново-Кирпичный завод"
3) "Улкен Нарын-Ново-Поляковка"
4) "Катон-Карагай-Аксу"
5) "Катон-Карагай-Урыль"
6) "Катон-Карагай-Берель"
9
Кокпектинский район
1) "Кокпекты-Самарское"
2) "Кокпекты-Шугылбай"
3) "Кокпекты-Ульгули-Малши"
10
Курчумский район
1) "Курчум-Калжыр-Маркаколь"
2) Внутри села Курчум
3) "Акбулак-Курчум"
4) "Акбулак-Маркаколь"
5) "Курчум-Каратогай"
6) "Курчум-Аксуат-Курчум"
7) "Курчум-Калжыр-Боран"
11
Тарбагатайский район
1) "Уштобе-Кызыл-Кесик-Аксуат"
2) "Кызыл-Кесик-Сатпаев-Кокжыра-Екпын-Аксуат"
3) "Ойшилик-Кумколь-Шыбынды-Каргыба-Аксуат"
4) "Кокжыра-Аккала-Екпын-Аксуат"
5) "Киндыкты-Сатпаев-Екпын-Аксуат"
6) "Акжар-Аксуат"
7) "Каргыба-Аксуат-Екпын"
8) "Тугыл-Акжар"
9) "Тугыл-Аксуат""
10) "Коктубек-Сатпаев-Аксуат"
12
Урджарский район
1) Маршрут № 1 "Хлебоприемный пункт-средняя школа имени Крупской"
2) Маршрут № 2 "Автоколонна-село Акжар"
3) "Племенная станция-средняя школа имени Абая"
4) Аэропорт-Больница"
5) "Воинская часть 2086-Бекет"
6) "Урджар-Колденен-Каратума"
7) "Урджар-Алтыншокы-Айтбай-Таскескен-Шолпан-Каракол"
13
Шемонаихинский район
1) "Барашки-Первомайский-Ново-Ильинка-Шемонаиха"
2) "Зевакино-Убинка-Первомайский-Шемонаиха"
14
Межрайонный (междугородный внутриобластной)
1) "Семей-Старая Крепость"