Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 22 шілдедегі № 31/3-VI "Тіркелген салық мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 5 наурыздағы № 41/4-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 наурызда № 5783 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 52/12-VІ шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 23.12.2019 № 52/12-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 546-бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Өскемен қалалық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 22 маусымдағы № 31/3-VI "Тіркелген салық мөлшерлемелері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-1-191 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 16 шілдеде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Бахыт
Қалалық маслихаттың хатшысы А. Светаш
Өскемен
қалалық мәслихатының

О внесении изменения в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 22 июня 2018 года № 31/3-VI "О ставках фиксированного налога"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 5 марта 2019 года № 41/4-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 марта 2019 года № 5783. Утратило силу решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2019 года № 52/12-VI
Сноска. Утратило силу решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2019 № 52/12-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 22 июня 2018 года № 31/3-VI "О ставках фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-1-191, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 июля 2018 года) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Бахыт
Секретарь городского маслихата А. Светаш
Приложение к решению
Усть-Каменогорского
городского маслихата

2019 жылғы 5 наурыздағы
№ 41/4-VI шешіміне қосымша
Өскемен
қалалық мәслихатының
2018 жылғы 22 маусымдағы
№ 31/3-VI шешіміне қосымша
Айына салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері
Салық салу объектісінің атауы
Тіркелген салықтың мөлшерлемесі (айлық есептік көрсеткіштермен)
Бiр ойыншымен ойын өткiзуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
12
Бiреуден көп ойыншының қатысуымен ойын өткiзуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
12
Ойын өткiзу үшiн пайдаланылатын дербес компьютер
1,7
Ойын жолы

от 5 марта 2019 года
№ 41/4-VI
Приложение к решению
Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 22 июня 2018 года
№ 31/3-VI
Единые ставки фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в месяц
Наименование объекта налогообложения
Ставка фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
12
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
12
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1,7
Игровая дорожка