Өскемен қаласы бойынша 2019 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 14 наурыздағы № 1098 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 сәуірде № 5824 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2019 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) аумақтық әділет органында осы қаулыны мемлекеттік тіркеуді;
2) мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде көшірмесін қағаз және электрондық нұсқада қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми түрде жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкісіне енгізу үшін жіберуді;
3) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін ресми жариялауға Өскемен қаласы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына жіберуді;
4) осы қаулы ресми түрде жарияланған соң Өскемен қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Өскемен қаласы әкімі аппаратының басшысы Н.А. Шерубаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Өскемен қаласының әкімі Ж. Омар
Өскемен қаласы әкімдігінің
2019 жылғы " ___ "______
№ қаулысына қосымша
2019 жылға мектепке дейінгі тәрбиемен оқытуға мемлекеттік білім берутапсырысы, ата-ананың ақы төлеу мөлшері
№
Ұйым атауы
Тәрбиеленушілер саны, адам
Айына бір тәрбиеленушінің мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуғамемлекеттік білім беру тапсырысының мөлшері, теңге
Айына ата-ананың ақы төлеу мөлшері, теңге
Барлығы
соның ішінде:
соның ішінде:
толық күн
жарты күн
толық күн
жарты күн
1
Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 1 "Балапан" балабақша-бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
392
392
28 648
3 жасқа дейін -13000 3-6 жас аралығында -13500
2
Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 2 "Бүлдіршін" балабақша-бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
148
148
28 648
3 жасқа дейін -13000 3-5 жас аралығында -13500
3
Өскемен қаласы әкімдігінің "№3 "Балбөбек" балабақша-бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
339
339
28 648
3 жасқа дейін -13000 3-6 жас аралығында -13500
4
Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 4 "Сәулетай" балабақша-бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320
320
28 648
3 жасқа дейін-13000 3-6 жас аралығында -13500
5
Өскемен қаласы әкімдігінің "№5 "Арай" балабақша-бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
271
271
28 648
3 жасқа дейін-13000 3-6 жас аралығында -13500
6
Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 6 "Күншуақ" балабақша-бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
417
417
28 648
3 жасқа дейін-13000 3-6 жас аралығында -13500
7
Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 7 "Радуга" балабақша- бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
290
290
28 648
3 жасқа дейін-13000 3-5 жас аралығында -13500
8
Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 8 "Мирас" балабақша-бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
245
245
28 648
3 жасқа дейін-13000 3-6 жас аралығында -13500
9
Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 9 "Арман" балабақша-бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
401
401
28 648
3 жасқа дейін-13000 3-5 жас аралығында -13500
10
Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 10 "Колокольчик" балабақша-бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
172
172
28 648
3 жасқа дейін-13000 3-6 жас аралығында -13500
11
Өскемен қаласы әкімдігінің № 11 "Айгөлек" балабақша-бөбекжайы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
298
298
28 648
3 жасқа дейін-13000 3-6 жас аралығында -13500
12
Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 12 "Светлячок" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
100
100
28 648

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год по городу Усть-Каменогорск
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 14 марта 2019 года № 1098. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 3 апреля 2019 года № 5824. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Усть-Каменогорска;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Усть-Каменогорска после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Усть-Каменогорска Шерубаева Н.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2019 года.
Аким города Усть-Каменогорска Ж. Омар
Приложение к постановлению
акимата города
Усть-Каменогорска
от "__" _________2019 года
№ ____
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год
№
Наименование организации
Количество воспитанников, человек
Объем государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучения на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
Всего
в том числе:
в том числе:
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
1
Коммунальное государственное казенное Предприятие "Детский сад-ясли № 1 "Балапан" акимата города Усть-Каменогорска
392
392
28 648
до 3-х лет-13000 от 3 до 6 лет-13500
2
Коммунальное государственное казенное Предприятие "Детский сад-ясли № 2 "Бүлдіршін" акимата города Усть-Каменогорска
148
148
28 648
до 3-х лет-13000 от 3 до 5 лет-13500
3
Коммунальное государственное казенное Предприятие "Детский сад-ясли №3 "Балбөбек" акимата города Усть-Каменогорска
339
339
28 648
до 3-х лет-13000 от 3 до 6 лет-13500
4
Коммунальное государственное казенное Предприятие "Детский сад-ясли № 4 "Сәулетай" акимата города Усть-Каменогорска
320
320
28 648
до 3-х лет-13000 от 3 до 6 лет-13500
5
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад-ясли № 5 "Арай" акимата города Усть-Каменогорска
271
271
28 648
до 3-х лет-13000 от 3 до 6 лет-13500
6
Коммунальное государственное казенное Предприятие "Детский сад-ясли № 6 "Күншуақ" акимата города Усть-Каменогорска
417
417
28 648
до 3-х лет-13000 от 3 до 6 лет-13500
7
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад-ясли № 7 "Радуга" акимата города Усть-Каменогорска
290
290
28 648
до 3-х лет-13000 от 3 до 5 лет-13500
8
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад-ясли № 8 "Мирас" акимата города Усть-Каменогорска
245
245
28 648
до 3-х лет-13000 от 3 до 6 лет-13500
9
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад-ясли № 9 "Арман" акимата города Усть-Каменогорска
401
401
28 648
до 3-х лет-13000 от 3 до 5 лет-13500
10
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад-ясли № 10 "Колокольчик" акимата города Усть-Каменогорска
172
172
28 648
до 3-х лет-13000 от 3 до 6 лет-13500
11
Коммунальное государственное казенное предприятие Детский сад-ясли № 11 "Айгөлек" акимата города Усть-Каменогорска
298
298
28 648
до 3-х лет-13000 от 3 до 6 лет-13500
12
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад № 12 "Светлячок" акимата города Усть-Каменогорска
100
100
28 648