Өскемен қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 31 мамырдағы № 44/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 маусымда № 5996 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8-бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Өскемен қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Бахыт
Қалалық мәслихаттың хатшысы А. Светаш
Өскемен қалалық мәслихатының
2019 жылғы 31 мамырдағы
№ 44/3-VI шешіміне Қосымша
Өскемен қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель города Усть-Каменогорска
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 мая 2019 года 44/3-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 июня 2019 года № 5996
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель города Усть-Каменогорска согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Бахыт
Секретарь городского маслихата А. Светаш
Приложение к решению
Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 31 мая 2019 года № 44/3-VI
Проект (схема) зонирования земель города Усть-Каменогорска