Семей қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімінің 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 6372 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 желтоқсанда № 6372 болып тіркелді.
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 23-бабына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Семей қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес Семей қаласы аумақтық сайлау комиссиясымен келісім бойынша Семей қаласының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. "Семей қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімінің 2018 жылғы 12 қазандағы № 8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-2-187 тіркелген, 2018 жылғы 27 қарашада электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде, 2018 жылғы 30 қарашада "Семей таңы" және "Вести Семей" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі Е. Салимов
КЕЛІСІЛДІ:
Семей қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы З. Тоқаев
Қала әкімінің
2023 жылғы 13 қаңтардағы
№ 1 шешіміне
қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Семей қаласының әкімінің 13.01.2023 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
№ 1 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Холодный ключ кенті, Школьная көшесі, 42, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 48 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Холодный ключ кенті, Шульбинский жол үсті көшесін, Лениногорская көшесін, екі жағын қосқанда.
№ 2 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Лебаев көшесі, 45 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 21 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, 1 Лесотарная көшесі, 1-29 үйлер, 2 Лесотарная көшесі, 1-25 - үйлер, Нижне-Ключевая көшесі, 1-25 - үйлер, Верхне-Ключевая көшесі, 1-7 - үйлер, 1 Жоламан көшесі, 1-59 - үйлер, 2 Жоламан көшесі, 1-64 - үйлер, 3 Жоламан көшесі, 1-55 - үйлер, 4 Жоламан көшесі, 1-76 - үйлер, 5 Жоламан көшесі, 1-25 үйлер, 6 Жоламан көшесі, 1-27 үйлер, 7 Жоламан көшесі, 1-22 - үйлер, ет комбинатының базасы, Рехтик көшесі, Шульбинская көшесі, 1-24 - үйлер, Карагандинская көшесі, 1-59 - үйлер, Бухтарминская көшесі, 1-33 - үйлер, Убинская көшесі, 1-11 - үйлер, Георгиевский көшесі, 1-33 - үйлер, 7 Кирпичный тұйық көшесі, 1-53 - үйлер, 8 Кирпичный тұйық көшесі, 1-31 - үйлер, 666 Километр көшесі.
№ 3 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории города Семей
Решение акима города Семей Восточно-Казахстанской области от 10 декабря 2019 года № 6372. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 декабря 2019 года № 6372.
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким города Семей РЕШИЛ:
1. Образовать по согласованию с территориальной избирательной комиссией города Семей избирательные участки на территории города Семей, согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима города Семей Восточно-Казахстанской области от 12 октября 2018 года № 8 "Об образовании избирательных участков на территории города Семей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-2-187, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 ноября 2018 года, в газетах "Семей таңы" и "Вести Семей" 30 ноября 2018 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Семей Е. Салимов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Семейской городской
территориальной избирательной комиссии З. Токаев
Приложение
к решению акима города
от 13 января 2023 года
№ 1
Сноска. Приложение в редакции решения акима города Семей области Абай от 13.01.2023 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 1
Местонахождение: Область Абай, город Семей, поселок Холодный ключ, улица Школьная, 42, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 48" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, поселок Холодный ключ, включая улицу Шульбинский заезд, улицу Лениногорская, обе стороны.
Избирательный участок № 2
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Лебаева, 45 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 21" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, улица 1 Лесотарная, дома 1-29, улица 2 Лесотарная, дома 1-25, улица Нижне-Ключевая, дома 1-25, улица Верхне-Ключевая, дома 1-7, улица 1 Жоламановка, дома 1-59, улица 2 Жоламановка, дома 1-64, улица 3 Жоламановка, дома 1-55, улица 4 Жоламановка, дома 1-76, улица 5 Жоламановка, дома 1-25, улица 6 Жоламановка, дома 1-27, улица 7 Жоламановка, дома 1-22, база мясокомбината, улица Рехтик, улица Шульбинская, дома 1-24, улица Карагандинская, дома 1-59, улица Бухтарминская, дома 1-33, улица Убинская, дома 1-11, улица Георгиевская, дома 1-33, переулок 7 Кирпичный, дома 1-53, переулок 8 Кирпичный, дома 1-31, улица 666 Километр.
Избирательный участок № 3

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Лебаев көшесі, 45 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 21 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Лебаев көшесінен бастап, Алматы - Семей бас теміржол желісі бойымен қаланың оңтүстік шетіне дейін, 1 Кирпичный тұйық көшесіндегі барлық тұрғын үйлерді, 1-34 үйлерді, 2 Кирпичный тұйық көшесіндегі 1-55 үйлерді, 3 Кирпичный тұйық көшесіндегі 3-44 үйлерді, 4 Кирпичный тұйық көшесіндегі 1-75 үйлерді, 5 Кирпичный тұйық көшесіндегі 3-135 үйлерді, 6 Кирпичный тұйық көшесіндегі 1-66 а үйлерді, 9 Кирпичный тұйық көшесіндегі 1-55 үйлерді, 10 Кирпичный тұйық көшесіндегі 1-52 үйлерді, Кирпичный зауыты көшесі, 19-50 үйлерді, 2 Кирпичный тұйығы көшесіндегі 2-10 үйлерді, 3 Кирпичный тұйығы көшесіндегі 3-44 үйлерді қосқанда, Лебаев көшесіне шығып, Лебаев көшесіндегі 1-51 үйлер, Алматы - Семей бас теміржол желісіне дейін.
№ 4 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Әуезов даңғылы, 85, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 13 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Әуезов даңғылынан бастап, теміржол желісінің бойымен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Байғожина көшесіне дейін, Байғожина көшесіндегі тұрғын үйлерді қосқанда, Титова көшесіне дейін, Титова көшесімен, Титова көшесіндегі 144, 146, 148, 159 - үйлерді және Пищевиков көшесіндегі 5, 7, 9, 11- үйлерді қосқанда, Кабельный тұйық көшесіне дейін, Кабельный тұйық көшесінің тақ жағынан Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылының тақ жағынан теміржол өткеліне дейін, бұрынғы СКТУ-6 екі жатақханасын қоспағанда.
№ 5 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Титова көшесі, 138, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 41 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Сорокин көшесінен бастап, Титова көшесінің жұп жағынан, Титова көшесі, 155 а бойынша "Транспорт" өндірістік бірлестігінің жатақханасын қосқанда, Байғожина көшесіне дейін, Байғожина көшесімен, Титова көшесіндегі 144, 146, 148, 159-үйлерді және Пищевиков көшесіндегі 5, 7, 9, 11-үйлерді қоспағанда, Алматы-Семей теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Сорокин көшесіне дейін, Сорокин көшесінің тақ жағынан Титов көшесіне дейін, 1 Околоток көшесіндегі 2 пәтерлі тұрғын үйді қосқанда.
№ 6 сайлау учаскесі

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Лебаева, 45 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 21" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Лебаева вдоль главной железнодорожной линии Алматы - Семей до южной окраины города, включая все жилые дома по переулку 1 Кирпичный, дома 1-34, переулку 2 Кирпичный, дома 1-55, переулку 3 Кирпичный, дома 3-44, переулку 4 Кирпичный, дома 1-75, переулку 5 Кирпичный, дома 3-135, переулку 6 Кирпичный, дома 1-66 а, переулку 9 Кирпичный, дома 1-55, переулку 10 Кирпичный, дома 1-52, улица Кирпичный завод, дома 19-50, по улице 2 Кирпичный тупик, дома 2-10, по улице 3 Кирпичный тупик, дома 3-44, с выходом на улицу Лебаева, по улице Лебаева, дома 1-51, до главной железнодорожной линии Алматы - Семей.
Избирательный участок № 4
Местонахождение: Область Абай, город Семей, проспект Ауэзова, 85, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 13" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от проспекта Ауэзова вдоль железнодорожной линии до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Байгожиной, включая жилые дома по улице Байгожиной, до улицы Титова, по улице Титова, включая дома 144, 146, 148, 159 по улице Титова и дома 5, 7, 9, 11 по улице Пищевиков, до переулка Кабельный, по переулку Кабельный, с нечетной стороны, до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова, с нечетной стороны, до железнодорожного переезда, исключая два общежития бывшего СПТУ-6.
Избирательный участок № 5
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Титова, 138, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 41" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Сорокина по улице Титова, с четной стороны, включая общежитие производственного объединения "Транспорт" по улице Титова, 155 а, до улицы Байгожиной, по улице Байгожиной, исключая дома 144, 146, 148, 159 по улице Титова и дома 5, 7, 9, 11 по улице Пищевиков, до линии железной дороги Алматы - Семей, вдоль линии железной дороги до улицы Сорокина, по улице Сорокина, с нечетной стороны, до улицы Титова, включая 2-х квартирный жилой дом по улице 1 Околоток.
Избирательный участок № 6

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Әуезов даңғылы, 112, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Мектеп жанындағы интернаты бар № 42 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Селевин көшесінен бастап, Әуезов даңғылындағы 98-114 а үйлер, бұрынғы троллейбус паркінің аумағын қосқанда, Уральский жол үсті көшесіне дейін, Уральский жол үсті көшесінің тақ жағынан, Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесіндегі 15, 15 а үйлер, Әуезов даңғылына дейін, Болашақ және Келешек жекеменшік секторын қосқанда.
№ 7 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Юность көшесі, 80, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 19 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Юность тұрғын ауданы, 8, 25, 29, 31, 33, 33 а, 35, 39, 49, 69, 71, 75, 77, 79-үйлер, Юность ықшам ауданының 3-үйі мен 1/1 жатақханасын қосқанда.
№ 8 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Юность көшесі, 80, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 19 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Юность тұрғын ауданы, 4, 7, 19 а, 37, 41, 43, 45, 47, 51, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 73-үйлер, Юность ықшам ауданының 4/3-үйі мен 1/2 жатақханасын қосқанда.
№ 9 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Парковая көшесі, 1, Абай облысы білім басқармасының "Құрылыс колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Автоколонна аумағынан бастап, құрылыс колледжінің ғимаратын, Юность көшесіндегі 10/1-үйді, Селевин көшесіндегі 37, 39, 41, 43-үйлерді қоспағанда, Аягөз көшесіндегі теміржол желісінің бойымен, үй құрылыстары аяқталғанға дейін, Аэропорттық көшесіндегі барлық тұрғын үйлерді, 6-180 үйлерді, әуе кәсіпорнының және Жас Алаш көшелерінің тұрғын үйлерін қосқанда.
№ 10 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Парковая көшесі, 1, Абай облысы білім басқармасының "Құрылыс колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Құрылыс колледжінің ғимаратынан бастап, автоколонна бойымен Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесімен, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46-үйлерді қосқанда, Юность көшесіне дейін, Юность көшесімен, Юность ықшамауданының 1, 2-үйлерін қосқанда, Юность тұрғын ауданына дейін, Юность тұрғын ауданының 5, 19, 21, 23, 27, 53, 61-тұрғын үйлерін қосқанда, құрылыс колледжінің ғимаратына дейін, Юность көшесіндегі 10/1-үйді қосқанда.
№ 11 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Ұшақтар ықшамауданы, 1,
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 49 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Селевин көшесінен бастап, Рыкова көшесінің тақ жағынан, Молодогвардейская көшесіне дейін, Молодогвардейская көшесінің тақ жағынан, Дружба көшесіне дейін, Дружба көшесінің тақ жағынан, Комсомольский кентінің шетіне дейін, Комсомольский кенті шетінің бойымен Волгоградский көшесіне дейін, Волгоградский көшесімен, Ұшақтар жаңа тұрғын алабын (оның ішінде мемлекеттік бағдарлама бойынша салынған бір қабатты 50 үйлер), Юность тұйық көшелерінің үйлерін қосқанда, Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесімен, Рыкова көшесіне дейін, Қаракөл ауылын, Балта-Тарақ ауылын қосқанда.
№ 12 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Молодогвардейская көшесі, 48, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Қайрат Рысқұлбеков атындағы № 33 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Молодогвардейская көшесінен бастап, Янушкевич көшесінің жұп жағынан, Автодорожная көшесіне дейін, Автодорожная көшесінің тақ жағынан, Молодогвардейская көшесіне дейін, Молодогвардейская көшесінің жұп жағынан, Янушкевич көшесіне дейін. 18 Подстанция көшесінің тұрғын үйлерін қосқанда.
№ 13 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Молодогвардейская көшесі, 48, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Қайрат Рысқұлбеков атындағы № 33 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Янушкевич көшесінен бастап, Молодогвардейская көшесінің жұп жағынан, Дружба көшесіне дейін, Дружба көшесінің жұп жағынан, Семей - Знаменка тас жолына дейін, Семей - Знаменка тас жолы бойымен Янушкевич көшесіне дейін, Янушкевич көшесінің тақ жағынан, Молодогвардейская көшесіне дейін.
№ 14 сайлау учаскесі

Местонахождение: Область Абай, город Семей, проспект Ауэзова, 112, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 42 с пришкольным интернатом" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Селевина по проспекту Ауэзова, дома 98-114 а, включая территорию бывшего троллейбусного парка, до улицы Уральский заезд, по улице Уральский заезд, с нечетной стороны, до улицы Селевина, по улице Селевина, дома 15, 15 а, до проспекта Ауэзова, включая частный сектор Болашак и Келешек.
Избирательный участок № 7
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Юности, 80, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 19" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, жилой район Юность, дома 8, 25, 29, 31, 33, 33 а, 35, 39, 49, 69, 71, 75, 77, 79, включая дом 3 и общежитие 1/1 микрорайона Юность.
Избирательный участок № 8
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Юности, 80, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 19" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, жилой район Юность, дома 4, 7, 19 а, 37, 41, 43, 45, 47, 51, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 73, включая дом 4/3 и общежитие 1/2 микрорайона Юность.
Избирательный участок № 9
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Парковая, 1, здание коммунального государственного казенного предприятия "Колледж строительства" управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от территории автоколонны, исключая здание колледжа строительства, дом 10/1 по улице Юности, дома 37, 39, 41, 43 по улице Селевина, вдоль линии железной дороги по улице Аягузской до конца домостроений, включая все жилые дома по улице Аэропортовской, дома 6-180, жилые дома авиапредприятия и улиц Жас Алаш.
Избирательный участок № 10
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Парковая, 1, здание коммунального государственного казенного предприятия "Колледж строительства" управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от здания колледжа строительства вдоль автоколонны до улицы Селевина, по улице Селевина, включая дома 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46 до улицы Юности, по улице Юности, включая дома 1, 2 микрорайона Юность, до жилого района Юность, включая жилые дома 5, 19, 21, 23, 27, 53, 61 жилого района Юность, до здания колледжа строительства, включая дом 10/1 по улице Юность.
Избирательный участок № 11
Местонахождение: Область Абай, город Семей, микрорайон Ушактар, 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 49" отдела образования города Семей управления образования области Абай
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Селевина, по улице Рыкова, с нечетной стороны, до улицы Молодогвардейской, по улице Молодогвардейской, с нечетной стороны, до улицы Дружбы, по улице Дружбы, с нечетной стороны, до окраины поселка Комсомольский, вдоль окраины поселка Комсомольский до улицы Волгоградской, по улице Волгоградской, включая новый жилой массив Ушактар (в том числе одноэтажные 50 домов построенные по государственной программе), дома переулков Юности, до улицы Селевина, по улице Селевина, до улицы Рыкова, включая село Караколь, село Балта-Тарак.
Избирательный участок № 12
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Молодогвардейская, 48, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 33 имени Кайрата Рыскулбекова" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Молодогвардейской по улице Янушкевича, с четной стороны, до улицы Автодорожной, по улице Автодорожной, с нечетной стороны, до улицы Молодогвардейской, по улице Молодогвардейской, с четной стороны, до улицы Янушкевича. Включая жилые дома улицы 18 Подстанция.
Избирательный участок № 13
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Молодогвардейская, 48, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 33 имени Кайрата Рыскулбекова" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Янушкевича по улице Молодогвардейской, с четной стороны, до улицы Дружбы, по улице Дружбы, с четной стороны, до трассы Семей - Знаменка, вдоль трассы Семей – Знаменка до улицы Янушкевича, по улице Янушкевича, с нечетной стороны, до улицы Молодогвардейской.
Избирательный участок № 14

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Селевин көшесі, 24, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 35 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Селевин көшесінен бастап, Автодорожная көшесінің тақ жағынан, Молодогвардейская көшесіне дейін, Молодогвардейская көшесінің тақ жағынан, Рыкова көшесіне дейін, Рыкова көшесінің жұп жағынан, Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесінің жұп жағынан, Селевин көшесіндегі 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46-үйлерді қоспағанда, Автодорожная көшесіне дейін, Титов көшесіндегі 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128-үйлерді, Селевин көшесіндегі 31, 33-үйлерді, Сорокин көшесіндегі 50-үйді қосқанда.
№ 15 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Селевин көшесі, 24, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 35 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Сорокин көшесінен бастап, Титова көшесінің тақ жағынан, одан әрі Бозтаев көшесімен, Кустанайская көшесіндегі 79-үйге дейін, Кустанайская көшесіндегі 79-үйді қоспағанда, Тарбағатай көшесіне дейін, Тарбағатай көшесіндегі 61-үйді қосқанда, Уральский жол үсті көшесіне дейін, Уральский жол үсті көшесінің жұп жағынан, Сорокин көшесіне дейін, Сорокин көшесіндегі 36, 38, 40, 42, 44, 46-үйлерді қосқанда, Титов көшесіне дейін.
№ 16 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Байтұрсынов көшесі, 67, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 20 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Тарбағатай көшесінен бастап, Жібек жолы көшесіндегі 26-54 жұп санды үйлер, Внутриквартальная көшесіне дейін, Внутриквартальная көшесіндегі 2-6 жұп санды үйлер, Байтұрсынов тұйық көшесіне дейін, Селевин көшесіндегі 12, 14-үйлерді қоспағанда, Байтұрсынов тұйық көшесінің жұп жағынан, Сорокин көшесіне дейін, Сорокин көшесінің жұп жағынан, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылының тақ жағынан, Әуезов даңғылындағы 41, 43, 47, 49-үйлерді қоспағанда, Тарбағатай көшесіне дейін, Тарбағатай көшесінің тақ жағынан, Жібек жолы көшесіне дейін, Байтұрсынов көшесіндегі 46 және Өтепбаев көшесіндегі 50, 50 б, 50 в тұрғын үйлерді қоспағанда.
№ 17 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Байтұрсынов көшесі, 67 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Селевина, 24, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 35" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Селевина по улице Автодорожной, с нечетной стороны, до улицы Молодогвардейской, по улице Молодогвардейской, с нечетной стороны, до улицы Рыкова, по улице Рыкова, с четной стороны, до улицы Селевина, по улице Селевина, с четной стороны, исключая дома 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46 по улице Селевина, до улицы Автодорожной, включая дома 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128 по улице Титова, дома 31, 33 по улице Селевина, дом 50 по улице Сорокина.
Избирательный участок № 15
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Селевина, 24, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 35" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Сорокина, по улице Титова, с нечетной стороны, далее по улице Бозтаева, до дома 79 по улице Кустанайской, исключая дом 79 по улице Кустанайской, до улицы Тарбагатайской, включая дом 61 по улице Тарбагатайской до улицы Уральский заезд, по улице Уральский заезд, с четной стороны, до улицы Сорокина, включая дома 36, 38, 40, 42, 44, 46 по улице Сорокина, до улицы Титова.
Избирательный участок № 16
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Байтурсынова, 67, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 20" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Тарбагатайской, по улице Жибек жолы, четные дома 26-54, до улицы Внутриквартальной, по улице Внутриквартальной, четные дома 2-6, до переулка Байтурсынова, исключая дома 12, 14 по улице Селевина, по переулку Байтурсынова, с четной стороны, до улицы Сорокина, по улице Сорокина, с четной стороны, до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова, с нечетной стороны, исключая дома 41, 43, 47, 49 по проспекту Ауэзова, до улицы Тарбагатайской, по улице Тарбагатайской, с нечетной стороны, до улицы Жибек жолы, исключая жилые дома 46 по улице Байтурсынова и 50, 50 б, 50 в, по улице Утепбаева.
Избирательный участок № 17
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Байтурсынова, 67 а, здание коммунального государственного казенного предприятия "Детская школа искусств" отдела образования города Семей управления образования области Абай.

Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Тарбағатай көшесінің тақ жағынан, Жібек жолы көшесіне дейін, Жібек жолы көшесіндегі 33-69 үйлер, Внутриквартальная көшесіне дейін, Внутриквартальная көшесіндегі 1-9 тақ санды үйлер, Байтұрсынов тұйық көшесіне дейін, Селевин көшесіндегі 12, 14-үйлерді қосқанда, Байтұрсынов тұйық көшесінің тақ жағынан, Сорокин көшесіне дейін, Сорокин көшесінің тақ жағынан, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылының тақ жағынан, Әуезов даңғылындағы 41, 43, 47, 49-үйлерді қосқанда, теміржол өткеліне дейін, теміржол желісінің бойымен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Тарбағатай көшесіне дейін.
№ 18 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Селевин көшесі, 12 "Б", "Балалар мен жастардың шығармашылық сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының № 2 корпусының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Безымянная көшесінен бастап, Берел көшесімен, Берел көшесіндегі 49, 59-үйлерді қоспағанда, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылының жұп жағынан, Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесіндегі 12, 16, 18, 20, 22 - жұп санды үйлер, Безымянная көшесіне дейін, Безымянная көшесінің тақ жағынан, 21, 23, 27-үйлер, Берел көшесіне дейін, 410 кварталдың барлық үйлерін, Лермонтов көшесінің 54, 60, 60-1, 62, 64-үйлерін қосқанда.
№ 19 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Байтұрсынов көшесі, 29 бойынша ғимараттағы үй-жай.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Театральная көшесіндегі 5-25 тақ санды үйлер, 15-ықшамауданның 18-тұрғын үйін қосқанда, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылымен, 15-ықшамауданның 15, 27 в тұрғын үйлерін қосқанда, Байтұрсынов көшесіне дейін, Байтұрсынов көшесімен, Тарбағатай көшесіне дейін, Өтепбаев көшесіндегі 44, 50, 50 б, 50 в тұрғын үйлерін қосқанда, Тарбағатай көшесіндегі 4-20 жұп санды үйлер, Ертіс өзенінің жағасына дейін.
№ 20 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Байтұрсынов көшесі, 38, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Шәкәрім атындағы көпбейінді № 5 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Алматы – Семей теміржол желісінен бастап, Берел көшесінің екі жағы, Бозтаев көшесіндегі 75 және Кустанайская көшесіндегі 77, 79-үйлерді, Берел көшесіндегі 49, 59-үйлерді қосқанда, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылынан бастап, Лермонтов көшесімен Байтұрсынов көшесіне дейін, Байтұрсынов көшесіндегі 46-тұрғын үйді қосқанда, Байтұрсынов көшесіндегі 29, 31-тақ санды үйлер, Баздырев көшесіне дейін, Баздырев көшесімен Жаңасемей көшесіне дейін, Жаңасемей көшесіндегі 42, 44-жұп санды үйлер, 31 б тақ санды тұрғын үйді қосқанда, Театральная көшесіне дейін, Театральная көшесіндегі 37, 41-тақ санды үйлер, Безымянная көшесіне дейін, Безымянная көшесінің тақ жағынан теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Лермонтов көшесіне дейін, Бозтаев көшесіндегі 61 а тұрғын үйді, Әуезов даңғылы, 42, Лермонтов көшесі, 54 бойынша екі тұрғын үйді және Безымянная көшесіндегі 2 және 4-тұрғын үйлерді қоспағанда.
№ 21 сайлау учаскесі

Границы: Область Абай, город Семей, от берега реки Иртыш по улице Тарбагатайской, с нечетной стороны, до улицы Жибек жолы, по улице Жибек жолы, дома 33-69, до улицы Внутриквартальной, по улице Внутриквартальной, нечетные дома 1-9, до переулка Байтурсынова, включая дома 12, 14 по улице Селевина, по переулку Байтурсынова, с нечетной стороны, до улицы Сорокина, по улице Сорокина, с нечетной стороны до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова, с нечетной стороны, включая дома 41, 43, 47, 49 по проспекту Ауэзова, до железнодорожного переезда, вдоль железнодорожной линии до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Тарбагатайской.
Избирательный участок № 18
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Селевина, 12 б, здание корпуса № 2 коммунального государственного казенного предприятия "Дворец творчества детей и молодежи" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Безымянной по улице Берел, исключая дома 49, 59 по улице Берел до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова, с четной стороны, до улицы Селевина, по улице Селевина, четные дома 12, 16, 18, 20, 22, до улицы Безымянной, по улице Безымянной, с нечетной стороны, дома 21, 23, 27, до улицы Берел, включая все дома 410-го квартала, улицы Лермонтова, 54, 60, 60-1, 62, 64.
Избирательный участок № 19
Местонахождение: Область Абай, город Семей, помещение в здании по улице Байтурсынова, 29.
Границы: Область Абай, город Семей, от берега реки Иртыш по улице Театральной, нечетные дома 5-25, включая жилой дом 18 15-го микрорайона до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова, включая жилые дома 15, 27 в 15-го микрорайона, до улицы Байтурсынова, по улице Байтурсынова, до улицы Тарбагатайской, включая жилые дома 44, 50, 50 б, 50 в, по улице Утепбаева, по улице Тарбагатайской, четные дома 4-20, до берега реки Иртыш.
Избирательный участок № 20
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Байтурсынова, 38, здание коммунального государственного учреждения "Многопрофильная гимназия № 5 имени Шакарима" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от линии железной дороги Алматы - Семей по улице Берел, обе стороны, включая дома 75 по улице Бозтаева и 77, 79 по улице Кустанайской, дома 49, 59, по улице Берел, до проспекта Ауэзова, от проспекта Ауэзова по улице Лермонтова до улицы Байтурсынова, включая жилой дом 46 по улице Байтурсынова, по улице Байтурсынова, нечетные дома 29, 31, до улицы Баздырева, по улице Баздырева до улицы Жанасемейской, по улице Жанасемейской, четные дома 42, 44, включая нечетный жилой дом 31 б, до улицы Театральной, по улице Театральной, нечетные дома 37, 41, до улицы Безымянной, по улице Безымянной, с нечетной стороны, до линии железной дороги, вдоль линии железной дороги до улицы Лермонтова, исключая жилой дом 61 а по улице Бозтаева, два жилых дома по проспекту Ауэзова, 42 и по улице Лермонтова, 54, жилые дома 2 и 4 по улице Безымянной.
Избирательный участок № 21

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Байтұрсынов көшесі, 38, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Шәкәрім атындағы көпбейінді № 5 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Иртышская көшесіндегі 3-13 тақ санды үйлер, Бозтаев көшесіндегі 17-тұрғын үйді қоспағанда, Победа көшесіне дейін, Победа көшесінен бастап Жаңасемей көшесіне дейін, Жаңасемей көшесінің тақ жағынан, 31 б үйді қоспағанда, Театральная көшесіне дейін, Театральная көшесіндегі 2, 2 а, 4, 6-жұп санды үйлер, Байтұрсынов көшесіндегі 38-тұрғын үйді қосқанда, Ертіс өзенінің жағасына дейін, 15-ықшам ауданның 18-тұрғын үйін қоспағанда, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Иртышская көшесіне дейін.
№ 22 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Әуезов даңғылы, 17, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 27 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Бозтаев көшесіндегі 59, 61 а тұрғын үйлер, Островского көшесіндегі 5 а, 5 б, 8, 10, 12-тұрғын үйлер, Узбекская көшесіндегі 6, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 40 а, 40 б тұрғын үйлер, Бозтаев көшесіндегі 40 в, 40 г, 40 д, 40 е, 40 ж үйлер, Безымянная көшесіндегі 2, 4-тұрғын үйлерді, Жаңасемей көшесіндегі 31 е үйді қосқанда.
№ 23 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Өтепбаев көшесі, 37 "А", Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 30 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Әуезов даңғылынан бастап, Первомайская көшесіндегі 37 а–39 тақ санды үйлер, Байтұрсынов көшесіне дейін, Байтұрсынов көшесімен, Байтұрсынов көшесіндегі 1 а және Первомайская көшесіндегі 41-үйлерді қоспағанда, Пожарная көшесіне дейін, Пожарная көшесімен Өтепбаев көшесіне дейін, Өтепбаев көшесі, 4-тұрғын үйді қосқанда, Победа көшесіне дейін, Победа көшесіндегі 4-14 жұп санды үйлер, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Первомайская көшесіне дейін, Первомайская көшесіндегі 9-19 тақ санды үйлер, Бөгембайұлы көшесіне дейін, Бөгембайұлы көшесіндегі 11, 35, 41, 43-тақ санды үйлер, Крестьянская көшесіне дейін, Крестьянская көшесінің жұп жағынан, Бөгембайұлы көшесіндегі 40-тұрғын үйді, Семей телекоммуникациялар торабы жатақханасын, Затаевич көшесі, 31-тұрғын үйді қоспағанда, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылымен Первомайская көшесіне дейін.
№ 24 сайлау учаскесі

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Байтурсынова, 38, здание коммунального государственного учреждения "Многопрофильная гимназия № 5 имени Шакарима" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от берега реки Иртыш по улице Иртышской, нечетные дома 3-13, исключая жилой дом по улице Бозтаева, 17, до улицы Победы, от улицы Победы до улицы Жанасемейской, по улице Жанасемейской, по нечетной стороне, исключая дом 31 б, до улицы Театральной, по улице Театральной, четные дома 2, 2 а, 4, 6, включая жилой дом 38 по улице Байтурсынова до берега реки Иртыш, исключая жилой дом 18 15-го микрорайона, вдоль берега реки Иртыш до улицы Иртышской.
Избирательный участок № 22
Местонахождение: Область Абай, город Семей, проспект Ауэзова, 17, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 27" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, жилые дома 59, 61 "а" по улице Бозтаева, жилые дома 5 а, 5 б, 8, 10, 12 по улице Островского, жилые дома 6, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 40 а, 40 б, по улице Узбекской, дома 40 в, 40 г, 40 д, 40 е, 40 ж, по улице Бозтаева, включая жилые дома 2, 4 по улице Безымянной, дом 31 е, по улице Жанасемейской.
Избирательный участок № 23
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Утепбаева, 37 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 30" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от проспекта Ауэзова по улице Первомайской, нечетные дома 37 а-39, до улицы Байтурсынова, по улице Байтурсынова, исключая дома 1 а, по улице Байтурсынова и 41 по улице Первомайской, до улицы Пожарной, по улице Пожарной до улицы Утепбаева, включая жилой дом по улице Утепбаева, 4, до улицы Победы, по улице Победы, четные дома 4-14, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Первомайской, по улице Первомайской, нечетные дома 9-19, до улицы Богембайулы, по улице Богембайулы, нечетные дома 11, 35, 41, 43, до улицы Крестьянской, по четной стороне улицы Крестьянской, исключая жилой дом 40 по улице Богембайулы, общежитие Семейского узла телекоммуникаций, жилой дом по улице Затаевича, 31, до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова до улицы Первомайской.
Избирательный участок № 24

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, 15-ықшам аудан, Бөгембайұлы көшесі, 38 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 7 жалпы орта білім беретін мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Әуезов даңғылынан бастап, Тәңірбергенов көшесімен, Тәңірбергенов көшесі, 25 және Әуезов даңғылы, 3 тұрғын үйлерді қоспағанда, Бөгембайұлы көшесіне дейін, Бөгембайұлы көшесіндегі 30-38 жұп санды үйлер, Крестьянская көшесіне дейін, Крестьянская көшесімен, Бөгембайұлы көшесі, 40-тұрғын үйді, Семей телекоммуникациялар торабы жатақханасын және Затаевич көшесі, 31-тұрғын үйді қосқанда, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылымен, 37-үйді қосқанда, Тәңірбергенов көшесіне дейін.
№ 25 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Затаевич көшесі, 4, Абай облысы білім басқармасының "Геодезия және картография жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының корпусы.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Алматы – Семей теміржол желісінен бастап, Первомайская көшесімен Байтұрсынов көшесіне дейін, Байтұрсынов көшесімен, Байтұрсынов көшесіндегі 1 а және Первомайская көшесіндегі 41-үйлерді қосқанда, Пожарная көшесіне дейін, Пожарная көшесімен Өтепбаев көшесіне дейін, Өтепбаев көшесімен Победа көшесіне дейін, Победа көшесіндегі 16, 18, 20-үйлер, Бозтаев көшесіндегі 17-тұрғын үйді қосқанда, Алматы – Семей теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Первомайская көшесіне дейін.
№ 26 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Заря көшесі, 42, Абай облысы білім басқармасының "Геодезия және картография жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Первомайская көшесіндегі 14, 16-жұп санды үйлер, Бөгембайұлы көшесіне дейін, Бөгембайұлы көшесіндегі 21-25 тақ санды үйлер, Тәңірбергенов көшесіне дейін, Тәңірбергенов көшесімен, Әуезов даңғылына дейін, Тәңірбергенов көшесі, 25 және Әуезов даңғылы, 3-тұрғын үйді қосқанда, Әуезов даңғылындағы 4, 4 а жұп санды үйлер Первомайская көшесіне дейін, Первомайская көшесіндегі 24 а, 28, 28 б жұп санды үйлер, Бозтаев көшесіндегі 30 а үй, Алматы - Семей теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Первомайская көшесіне дейін.
№ 27 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Кәрменов көшесі, 11 в, Абай облысы білім басқармасының "Геологиялық барлау колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Местонахождение: Область Абай, город Семей, 15 микрорайон, улица Богембайулы, 38 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа-лицей № 7" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от проспекта Ауэзова по улице Танирбергенова, исключая жилые дома по улице Танирбергенова, 25 и проспекту Ауэзова, 3, до улицы Богембайулы, по улице Богембайулы, четные дома 30-38, до улицы Крестьянской, по улице Крестьянской, включая жилой дом по улице Богембайулы, 40, общежитие Семейского узла телекоммуникаций и жилой дом по улице Затаевича, 31, до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова, включая дом 37, до улицы Танирбергенова.
Избирательный участок № 25
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Затаевича, 4, здание корпуса коммунального государственного казенного предприятия "Высший колледж геодезии и картографии" управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от линии железной дороги Алматы - Семей по улице Первомайской до улицы Байтурсынова, по улице Байтурсынова, включая дом 1 "а" по улице Байтурсынова и дом 41 по улице Первомайской, до улицы Пожарной, по улице Пожарной до улицы Утепбаева, по улице Утепбаева до улицы Победы, по улице Победы, дома 16, 18, 20, включая жилой дом по улице Бозтаева, 17, до линии железной дороги Алматы - Семей, вдоль линии железной дороги до улицы Первомайской.
Избирательный участок № 26
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Заря, 42, здание коммунального государственного казенного предприятия "Высший колледж геодезии и картографии" управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от берега реки Иртыш по улице Первомайской, четные дома 14, 16, до улицы Богембайулы, по улице Богембайулы, нечетные дома 21-25, до улицы Танирбергенова, по улице Танирбергенова, до проспекта Ауэзова, включая жилой дом по улице Танирбергенова, 25 и проспекту Ауэзова, 3, по проспекту Ауэзова, четные дома 4, 4 а, до улицы Первомайской, по улице Первомайской, четные дома 24 а, 28, 28 б, дом 30 а, по улице Бозтаева, до линии железной дороги Алматы - Семей, вдоль линии железной дороги до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Первомайской.
Избирательный участок № 27
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Карменова, 11 в, здание коммунального государственного казенного предприятия "Геологоразведочный колледж".

Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Первомайская көшесінен бастап, Алматы - Семей теміржол желісінің бойымен Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесінен бастап, Автодорожная көшесінің тақ жағынан, Рысқұлов көшесіне дейін, Рысқұлов көшесінің тақ жағынан, Первомайская көшесіне дейін, Рысқұлов көшесі, 87 және Первомайская көшесі, 79-үйлерді қоспағанда, Первомайская көшесінің тақ жағынан, Алматы - Семей теміржол желісіне дейін.
№ 28 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Кәрменов көшесі, 11 в, Абай облысы білім басқармасының "Геологиялық барлау колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Рысқұлов көшесінен бастап, Қашаубаев көшесінің тақ жағынан Кәрменов көшесіне дейін, Кәрменов көшесінің жұп жағынан, 2 Школьная көшесіне дейін, 2 Школьная көшесінің тақ жағынан, Стаханов көшесіне дейін, Стаханов көшесінің жұп жағынан, Первомайская көшесіне дейін, Первомайская көшесінің жұп жағынан, Рысқұлов көшесіне дейін, Рысқұлов көшесі, 87 және Первомайская көшесі, 79-үйлерді қосқанда, Рысқұлов көшесінің екі жағы, Қашаубаев көшесіне дейін, Рысқұлов көшесінің жұп жағынан үйлерді қосқанда, Глинки көшесіне дейін.
№ 29 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Докучаев көшесі, 57, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 32 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Алматы - Семей теміржол желісінен бастап, Первомайская көшесінің жұп жағынан, Стаханов көшесіне дейін, Стаханов көшесінің тақ жағынан, 2 Школьная көшесіне дейін, 2 Школьная көшесінің жұп жағынан, Кәрменов көшесіне дейін, Кәрменов көшесінің тақ жағынан, Қашаубаев көшесіне дейін, Қашаубаев көшесінің тақ жағынан, 2 Школьная көшесіне дейін, Бозтаев көшесіндегі 1 б үйді және Қашаубаев көшесіндегі 2, 2 а үйлерді, Кәрменов көшесіндегі 53-үйді қосқанда, 2 Школьная көшесінің тақ жағынан, теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Первомайская көшесіне дейін.
№ 30 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Кәрменов көшесі, 47 "А", Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 10 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Рысқұлов көшесінен бастап, Спартак көшесінің тақ жағынан, Галето көшесіне дейін, Галето көшесінің тақ жағынан, Докучаев көшесіне дейін, Докучаев көшесінің жұп жағынан, Турксибская көшесіне дейін, Турксибская көшесіндегі 49, 51, 53, 69, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 80-үйлерді қоспағанда, 2 Школьная көшесіне дейін, Қарқаралы көшесіндегі 22, 24-үйлерді, Народная көшесіндегі 68, 70-үйлерді, Турксибская көшесіндегі 79, 85-үйлерді қосқанда, 2 Школьная көшесінің жұп жағынан, Қашаубаев көшесіне дейін, Қашаубаев көшесінің жұп жағынан, Рысқұлов көшесіне дейін, Бозтаев көшесіндегі 1 б үйді және Қашаубаев көшесіндегі 2, 2 а үйлерді, Кәрменов көшесіндегі 53-үйді қоспағанда, Рысқұлов көшесінің тақ жағынан, Спартак көшесіне дейін.
№ 31 сайлау учаскесі

Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Первомайской вдоль линии железной дороги Алматы - Семей до улицы Селевина, от улицы Селевина по улице Автодорожной, с нечетной стороны, до улицы Рыскулова, по улице Рыскулова, с нечетной стороны, до улицы Первомайской, исключая дома по улицам Рыскулова, 87 и Первомайская, 79, по улице Первомайской, с нечетной стороны, до линии железной дороги Алматы – Семей.
Избирательный участок № 28
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Карменова, 11 в, здание коммунального государственного казенного предприятия "Геологоразведочный колледж".
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Рыскулова по улице Кашаубаева, с нечетной стороны, до улицы Карменова, по улице Карменова, с четной стороны, до улицы 2-й Школьной, по улице 2-й Школьной, с нечетной стороны, до улицы Стаханова, по улице Стаханова, с четной стороны, до улицы Первомайской, по улице Первомайской, с четной стороны, до улицы Рыскулова, включая дома по улицам Рыскулова, 87 и Первомайская, 79, по улице Рыскулова, обе стороны, до улицы Кашаубаева, включая дома по улице Рыскулова, с четной стороны, до улицы Глинки.
Избирательный участок № 29
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Докучаева, 57, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 32" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от линии железной дороги Алматы - Семей по улице Первомайской, с четной стороны, до улицы Стаханова, по улице Стаханова, с нечетной стороны, до улицы 2-я Школьная, по улице 2-ой Школьной, с четной стороны, до улицы Карменова, по улице Карменова, с нечетной стороны, до улицы Кашаубаева, по улице Кашаубаева, с нечетной стороны, до улицы 2-й Школьной, включая дом 1 б, по улице Бозтаева, дома 2, 2 а, по улице Кашаубаева, дом 53, по улице Карменова, по улице 2-й Школьной, с нечетной стороны, до линии железной дороги, вдоль линии железной дороги до улицы Первомайской.
Избирательный участок № 30
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Карменова, 47 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 10" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Рыскулова, по улицы Спартака, с нечетной стороны, до улицы Галето, по улице Галето, с нечетной стороны, до улицы Докучаева, по улице Докучаева, с четной стороны, до улицы Турксибской, исключая дома 49, 51, 53, 69, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 80 по улице Турксибской, до улицы 2-ой Школьной, включая дома 22, 24 по улице Каркаралинской, дома 68, 70 по улице Народной, дома 79, 85 по улице Турксибской, по улице 2-ой Школьной, с четной стороны, до улицы Кашаубаева, по улице Кашаубаева, с четной стороны, до улицы Рыскулова, исключая дом 1 б, по улице Бозтаева, дома 2, 2 а, по улице Кашаубаева, дом 53, по улице Карменова, по улице Рыскулова, с нечетной стороны, до улицы Спартака.
Избирательный участок № 31

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Глинки көшесі, 20, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 22 жалпы орта білім беретін мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Алматы - Семей теміржол желісінің бойымен Глинки көшесіне дейін, Глинки көшесінің жұп жағынан, Кәрменов көшесіне дейін, Кәрменов көшесіндегі 3, 9-үйлерді қосқанда, Физкультурная көшесіне дейін, Физкультурная көшесімен Докучаев көшесіне дейін, Докучаев көшесіндегі 1-5 а, 1 а үйлерді және Жастар 1, 2, 3 тұйық көшелерін қосқанда, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен теміржол желісіне дейін.
№ 32 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Глинки көшесі, 20 а, "Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының № 1 оқу корпусының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Рахимов көшесінен бастап, Галето көшесіндегі 32-44 үйлер, Спартак көшесіне дейін, Спартак көшесінің тақ жағынан, Глинки көшесіне дейін, Глинки көшесіндегі 41-57 үйлер, Глинки көшесіндегі 22, 24, 26, 30, 32, 34, 46 а, 54 а үйлерді қосқанда, Рахимов көшесіне дейін, Рахимов көшесінің жұп жағынан, Галето көшесіне дейін, "Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының 2, 2 а жатақханаларын қосқанда.
№ 33 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Физкультурная көшесі, 4, "Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының № 9 оқу корпусының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Кәрменов көшесінен бастап, Глинки көшесінің жұп жағынан, Глинки көшесіндегі 22, 24, 26, 30, 32, 34, 46 а, 54 а үйлерді қоспағанда, Спартак көшесіне дейін, Спартак көшесінің тақ жағынан, Би Боранбай көшесіне дейін, Синицын көшесіндегі 11, 13 а үйлерді қосқанда, Би Боранбай көшесінің тақ жағынан, Докучаев көшесіне дейін, Докучаев көшесінің жұп жағынан, Докучаев көшесіндегі 1 а үйді және Жастар 1, 2, 3 тұйық көшелерін қоспағанда, Физкультурная көшесіне дейін, Физкультурная көшесіндегі 2, 2 а, 17, 19-үйлерді қоспағанда, Кәрменов көшесіне дейін, Кәрменов көшесіндегі 3, 9-үйлерді қоспағанда, Глинки көшесіне дейін.
№ 34 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Физкультурная көшесі, 11, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Әлихан Бөкейхан атындағы № 39 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Галето көшесінен бастап, Рахимов көшесіндегі 37-үй, Глинки көшесіне дейін, Глинки көшесіндегі 9 а-35 үйлер, теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Турксибская көшесіне дейін, Турксибская көшесіндегі 49, 51, 53, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80-үйлерді қосқанда, Докучаев көшесіне дейін, Докучаев көшесінің тақ жағынан, Галето көшесіне дейін, Галето көшесіндегі 22-30 үйлер, Рахимов көшесіне дейін, Народная көшесіндегі 33-үйді және Докучаев көшесіндегі 37-45 үйлерді қосқанда.
№ 35 сайлау учаскесі

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Глинки, 20, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа-лицей № 22" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от берега реки Иртыш вдоль линии железной дороги Алматы - Семей до улицы Глинки, по улице Глинки, с четной стороны, до улицы Карменова, включая дома 3, 9 по улице Карменова, до улицы Физкультурной, по улице Физкультурной до улицы Докучаева, включая дома 1-5 а, 1 а, по улице Докучаева и переулки Жастар 1, 2, 3 до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до линии железной дороги.
Избирательный участок № 32
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Глинки, 20 а, здание учебного корпуса № 1 некоммерческого акционерного общества "Университет имени Шакарима города Семей".
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Рахимова по улице Галето, дома 32- 44, до улицы Спартака, по улице Спартака, с нечетной стороны, до улицы Глинки, по улице Глинки дома 41-57, включая дома 22, 24, 26, 30, 32, 34, 46 а, 54 а, по улице Глинки, до улицы Рахимова, по улице Рахимова, с четной стороны, до улицы Галето, включая общежития 2, 2 а некоммерческого акционерного общества "Университет имени Шакарима города Семей".
Избирательный участок № 33
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Физкультурная, 4, здание учебного корпуса № 9 некоммерческого акционерного общества "Университет имени Шакарима города Семей".
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Карменова по улице Глинки, с четной стороны, исключая дома 22, 24, 26, 30, 32, 34, 46 а, 54 а, по улице Глинки, до улицы Спартака, по улице Спартака, с нечетной сторны, до улицы Би Боранбая, включая дома 11, 13 а, по улице Синицына, по улице Би Боранбая, с нечетной стороны, до улицы Докучаева, по улице Докучаева, с четной стороны, исключая дом 1 а, по улице Докучаева и переулки Жастар 1, 2, 3 до улицы Физкультурной, исключая дома 2, 2 а, 17, 19 по улице Физкультурной, до улицы Карменова, исключая дома 3, 9 по улице Карменова, до улицы Глинки.
Избирательный участок № 34
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Физкультурная, 11, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 39 имени Алихана Бокейхана" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Галето по улице Рахимова дом 37, до улицы Глинки, по улице Глинки дома 9 а-35, до линии железной дороги, вдоль линии железной дороги до улицы Турксибской, включая дома 49, 51, 53, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80 по улице Турксибской, до улицы Докучаева, по улице Докучаева, с нечетной стороны, до улицы Галето, по улице Галето дома 22-30, до улицы Рахимова, включая дом 33 по улице Народной и дома 37-45 по улице Докучаева.
Избирательный участок № 35

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Физкультурная көшесі, 11, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Әлихан Бөкейхан атындағы № 39 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Спартак көшесінен бастап, Рысқұлов көшесімен Глинки көшесіне дейін, Глинки көшесінен бастап, Тихий тұйық көшесіндегі 1-8 үйлер, Би Боранбай көшесіне дейін, Би Боранбай көшесінің тақ жағынан, Рысқұлов көшесіне дейін, Рысқұлов көшесінің жұп жағынан, Рысқұлов көшесіндегі 15-үйді қосқанда, Физкультурная көшесіне дейін, Физкультурная көшесінің тақ жағынан, Физкультурная көшесіндегі 16, 17, 19-үйлерді қосқанда, Спартак көшесіне дейін, Спартак көшесіндегі 14-36 үйлер, Рысқұлов көшесіне дейін.
№ 36 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Синицын көшесі, 6, "Семей" колледжі" мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Би Боранбай көшесінен бастап, Спартак көшесінің жұп жағынан, Физкультурная көшесіне дейін, Физкультурная көшесінің жұп жағынан, Физкультурная көшесіндегі 16-үйді қоспағанда, Рысқұлов көшесіне дейін, Рысқұлов көшесінің тақ жағынан, Рысқұлов көшесіндегі 15-үйді қоспағанда, Би Боранбай көшесіне дейін, Би Боранбай көшесінің тақ жағынан, Спартак көшесіне дейін.
№ 37 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Спартак көшесі, 1, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 11 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Береговая көшесінен бастап, Щорса көшесінің тақ жағынан, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасымен 1 Щорса тұйық көшесіне дейін, 1 Щорса тұйық көшесі бойымен Щорс көшесіне дейін, Щорс көшесінің тақ жағынан, Строительная көшесіне дейін, Строительная көшесінің тақ жағынан, Береговая көшесіне дейін, Береговая көшесінің жұп жағынан, Щорса көшесіне дейін.
№ 38 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Спартак көшесі, 1, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 11 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Докучаев көшесімен Би Боранбай көшесіне дейін, Би Боранбай көшесінің тақ жағынан, Строительная көшесіне дейін, Строительная көшесінің тақ жағынан, Береговая көшесіне дейін, Береговая көшесінің тақ жағынан, Щорса көшесіне дейін, Щорса көшесінің жұп жағынан, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасымен Докучаев көшесіне дейін.
№ 39 сайлау учаскесі

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Физкультурная, 11, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 39 имени Алихана Бокейхана" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Спартака по улице Рыскулова до улицы Глинки, от улицы Глинки, по переулку Тихий, дома 1-8, до улицы Би Боранбая, по улице Би Боранбая, с нечетной стороны, до улицы Рыскулова, по улице Рыскулова, с четной стороны, включая дом 15 по улице Рыскулова, до улицы Физкультурной, по улице Физкультурной, с нечетной стороны, включая дома 16, 17, 19 по улице Физкультурной, до улицы Спартака, по улице Спартака, дома 14-36, до улицы Рыскулова.
Избирательный участок № 36
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Синицына, 6, здание учреждения "Колледж "Семей".
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Би Боранбая по улице Спартака, с четной стороны, до улицы Физкультурной, по улице Физкультурной, с четной стороны, исключая дом 16 по улице Физкультурной, до улицы Рыскулова, по улице Рыскулова, с нечетной стороны, исключая дом 15 по улице Рыскулова, до улицы Би Боранбая, по улице Би Боранбая, с нечетной стороны, до улицы Спартака.
Избирательный участок № 37
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Спартака, 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 11" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Береговой по улице Щорса, с нечетной стороны, до набережной реки Иртыш, по набережные реки Иртыш до переука 1 Щорса, вдоль переулка 1 Щорса до улицы Щорса, по улице Щорса, с нечетной стороны, до улицы Строительной, по улице Строительной, с нечетной стороны, до улицы Береговой, по улице Береговой, с четной стороны, до улицы Щорса.
Избирательный участок № 38
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Спартака, 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 11" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от берега реки Иртыш по улице Докучаева до улицы Би Боранбая, по улице Би Боранбая, с нечетной стороны, до улицы Строительной, по улице Строительной, с нечетной стороны, до улицы Береговой, по улице Береговой, с нечетной стороны, до улицы Щорса, по улице Щорса, с четной стороны, до набережной реки Иртыш, по набережной реки Иртыш до улицы Докучаева.
Избирательный участок № 39

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Степной кентінің Шалқар көшесі, 1 - ғим., Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 46 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Степной тұрғын ауданы, Степной тұрғын ауданына апаратын автожол бойындағы жатақханалар мен тұрғын үйлер "Западная" автожанармай құю станциясына дейін, Би Боранбай көшесі, 89 бойынша "Қазақстанкабель" акционерлік өндірістік бірлестігінің жатақханасы.
№ 40 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Бобровка кенті, 2 тұйық көшесі, 71, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 44 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің корпус ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Бобровка кенті, Мұрат 1- саяжай алабы.
№ 41 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Бобровка кенті, Строительная көшесі, 8, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 44 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Бобровка 1, 2, 3, 4, 5, 6-саяжай алаптары.
№ 42 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Бобровка кенті, Строительная көшесі, 8, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 44 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Мұрат 2, 3, 4, 5, 6-саяжай алаптары.
№ 43 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Сәтпаев көшесі, 218, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Қаныш Сәтпаев атындағы № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, 11 Загородняя көшесінің жұп жағынан бастап, Аккульская көшесінің екі жағы қыратқа дейін, қыратпен Контрольный кордонын, Сәтпаев көшесіндегі тазартушы ғимараттарды, Сәтпаев көшесі, 203 бойынша ғимаратты қосқанда, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Ақкөл көшесіне дейін.
№ 44 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Сәтпаев көшесі, 218, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Қаныш Сәтпаев атындағы № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Мирный тұйық көшесінің тақ жағынан, Сәтпаев көшесіндегі 186-үйді қосқанда, Подхозная көшесіне дейін, Подхозная көшесіндегі 2-12 үйлер, Арычная көшесіндегі барлық үйлерді қосқанда, қыратқа дейін, қыратпен Макаренко көшесіндегі барлық тұрғын үйлерді, 2 Ақкөл көшесінің екі жағын қосқанда, 11 Загородняя көшесіне дейін, 11 Загородняя көшесінің тақ жағынан, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Мирный тұйық қөшесіне дейін.
№ 45 сайлау учаскесі

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Шалкар посҰлка Степной, зд. 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 46" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, жилой район Степной, общежития и жилые дома вдоль автодороги, ведущей в жилой район Степной до автозаправочной станции "Западная", общежитие акционерного производственного объединения "Казахстанкабель" по улице Би Боранбая, 89.
Избирательный участок № 40
Местонахождение: Область Абай, город Семей, поселок Бобровка, улица 2 переулок, 71, корпус здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 44" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, поселок Бобровка, дачный массив Мурат 1.
Избирательный участок № 41
Местонахождение: Область Абай, город Семей, поселок Бобровка, улица Строительная, 8, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 44" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, дачные массивы Бобровка 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Избирательный участок № 42
Местонахождение: Область Абай, город Семей, поселок Бобровка, улица Строительная, 8, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 44" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, дачные массивы Мурат 2, 3, 4, 5, 6.
Избирательный участок № 43
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Сатпаева, 218, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 2 имени Каныша Сатпаева" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы 11 Загородней, с четной стороны, по улице Аккульской, обе стороны, до плоскогорья, по плоскогорью, включая Контрольный кордон, очистные сооружения по улицы Сатпаева, здание по улице Сатпаева, 203, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Аккульской.
Избирательный участок № 44
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Сатпаева, 218, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 2 имени Каныша Сатпаева" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от берега реки Иртыш, по нечетной стороне переулка Мирный, включая дом 186 по улице Сатпаева, до улицы Подхозной, по улице Подхозной, дома 2-12, включая все дома по улице Арычной, до плоскогорья, по плоскогорью, включая все жилые дома по улице Макаренко, улице 2 Аккульской, обе стороны, до улицы 11 Загородней, по улице 11 Загородней, с нечетной стороны, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до переулка Мирный.
Избирательный участок № 45

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, 1-ықшамауданы, 15 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 26 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, 1-ықшамауданның 15, 16, 17, 18, 19, Сәтпаев көшесіндегі 85, 87, 89, 91, Кожкомбинат көшесіндегі 6, 7-үйлер.
№ 46 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, 1-ықшамауданы, 15 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 26 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Ертіс өзенінің жағасынан бастап, 3-бұлақ бойымен қыратқа дейін, Төменгі кеметұрақты қоспағанда, қыратпен 1- ықшамауданның барлық тұрғын алабын қосқанда, Мирный тұйық көшесіне дейін, Мирный тұйық көшесімен, оны қоспағанда, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен 3-бұлаққа дейін, 1-ықшамауданның 165, 15, 16, 17, 18, 19-үйлерін және Подхозная көшесі мен Арычный көшесіндегі тұрғын үйлерді, "Парус" дүкені жанындағы тұрғын үйлерді қоспағанда.
№ 47 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Павлодарская көшесі, 135, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 18 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы,Мұнай базасынан бастап, Клубный тұйық көшесімен Ертіс өзенінің жағасы бойымен, Сәтпаев көшесіндегі 85, 87, 89, 91-үйлерді қоспағанда, 3-бұлаққа дейін, 3-бұлақ бойымен қыратқа дейін, қыратпен Потанин көшесіне дейін, Потанин көшесімен 2-бұлаққа дейін, 2- бұлақ бойымен Сәтпаев көшесіне дейін, Сәтпаев көшесімен, 102-156 жұп санды үйлер мен 39-91 тақ санды үйлерді қосқанда, Клубный тұйық көшесіне дейін, Клубный тұйық көшесінің тақ жағынан, мұнай базасына дейін, Кожкомбинат көшесіндегі 6, 7-үйлерді қоспағанда.
№ 48 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, 2 Водная көшесі, 9 а бойынша ғимараттағы үй-жай.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Шугаев көшесі, 153 бойынша ғимараттан бастап, Ключевая көшесін толық қосқанда, Садовая көшесіне дейін, Сәтпаев көшесінің жұп жағынан 6-100 үйлер, Шлеев көшесіндегі 3, 5, 5 a, 5 б, 7, 12-үйлерді қосқанда, 2-бұлаққа дейін, 2-бұлақ бойымен қыратқа дейін, Коломенская көшесімен, Шугаев көшесі, 153 бойынша ғимарат аумағына дейін.
№ 49 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Сәтпаев көшесі, 15, Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Көлік комитетінің "Қазақстан су жолдары" республикалық коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Семей филиалының ғимараты.

Местонахождение: Область Абай, город Семей, 1 микрорайон, 15 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 26" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, дома 15, 16, 17, 18, 19 1-го микрорайона, 85, 87, 89, 91 по улице Сатпаева, 6, 7 по улице Кожкомбинат.
Избирательный участок № 46
Местонахождение: Область Абай, город Семей, 1 микрорайон, 15 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 26" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от берега реки Иртыш по 3-му ключу до плоскогорья, исключая Нижнюю пристань, по плоскогорью, включая весь жилой массив 1-го микрорайона до переулка Мирный, по переулку Мирный, исключая его, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до 3-го ключа, исключая дома 165, 15, 16, 17, 18, 19 1-го микрорайона и жилые дома по улице Подхозной и улице Арычной, жилые дома у магазина "Парус".
Избирательный участок № 47
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Павлодарская, 135, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 18" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от нефтебазы по переулку Клубный вдоль берега реки Иртыш, исключая дома 85, 87, 89, 91 по улице Сатпаева, до 3-го ключа, по 3-му ключу до плоскогорья, по плоскогорью до улицы Потанина, по улице Потанина до 2-го ключа, по 2-му ключу до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева, включая четные дома 102-156 и нечетные дома 39-91, до переулка Клубный, по переулку Клубный, с нечетной стороны, до нефтебазы, исключая дома 6, 7 по улице Кожкомбинат.
Избирательный участок № 48
Местонахождение: Область Абай, город Семей, помещение в здании по улице 2 Водная, 9 а.
Границы: Область Абай, город Семей, от здания по улице Шугаева, 153, включая улицу Ключевую полностью, до улицы Садовой, по улице Сатпаева, с четной стороны, дома 6-100, включая дома 3, 5, 5 а, 5 б, 7, 12 по улице Шлеева, до 2-ключа, по 2-му ключу до плоскогорья, по улице Коломенской, до территории здания по улице Шугаева, 153.
Избирательный участок № 49
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Сатпаева, 15, здание Семейского филиала Республиканского коммунального казенного предприятия "Қазақстан су жолдары" Комитета транспорта Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан.

Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Дачная көшесі, 1 а бойынша ғимараттан бастап, Ертіс өзенінің жағасымен Клубный тұйық көшесіне дейін, Клубный тұйық көшесінің жұп жағынан, Проточная көшесін қосқанда, Сәтпаев көшесіне дейін, Сәтпаев көшесінің тақ жағынан Шлеев көшесіндегі 3, 5, 5 a, 5 б, 7, 12-үйлерді қоспағанда, Садовая көшесіне дейін, Садовая көшесімен 1-бұлаққа дейін, 1-бұлақ бойымен, Дачная көшесіндегі үйлерді қосқанда, 3 Лодочная көшесіне дейін, төменге қарай Дачная көшесі, 1 а бойынша ғимаратқа дейін.
№ 50 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Құтжанов көшесі, 1, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 29 "Пальмира" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Шугаев көшесінен бастап, Құтжанов көшесінің тақ жағынан, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесінен бастап, 3 Лодочная көшесімен теміржол өткеліне дейін, теміржол өткелінің бойымен Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесімен Шугаев көшесінің қиылысына дейін, Шугаев көшесіндегі 143-145 үйлер, Құтжанов көшесіне дейін, 35 кварталдың 3, 4, 5, 5 а, 6, 17, 18, 23, 24, 25-үйлерін және Гагарин көшесіндегі 218-тұрғын үйді қоспағанда.
№ 51 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Құтжанов көшесі, 1, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 29 "Пальмира" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, 35 квартал, 3, 4, 5, 5 а, 6, 17, 18, 23, 24, 25-үйлер, Гагарина көшесі, 218 бойынша 96 пәтерлі үй, Шугаев көшесіндегі 162 а үй, өрт сөндіру бөлімінің жатақханасы.
№ 52 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 115, "Ұлттық мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама орталығы" акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Қаржаубайұлы көшесінен бастап, Шугаев көшесінің жұп жағынан, № 1 автобус паркіне дейін, № 1 автобус паркі бойымен теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Қаржаубайұлы көшесінің тақ жағынан, Шугаев көшесіне дейін.
№ 53 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Қашағанов көшесі, 1, "Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының спорт кешенінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Аспалы көпірден бастап, Подгорная көшесінің жұп жағынан, 3 Лодочная көшесіне дейін, 3 Лодочная көшесімен, Гагарин көшесіне дейін, жұқпалы аурулар ауруханасының бұрышына дейін, Гагарин көшесінің тақ жағынан, аспалы көпірге дейін, Подгорная көшесіне дейін.
№ 54 сайлау учаскесі

Границы: Область Абай, город Семей, от здания по улице Дачная, 1 а, по берегу реки Иртыш до переулка Клубный, по переулку Клубный, по четной стороне, включая улицу Проточную, до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева, с нечетной стороны, исключая дома 3, 5, 5 а, 5 б, 7, 12 по улице Шлеева, до улицы Садовой, по улице Садовой до 1-го ключа, по 1-му ключу, включая дома улицы Дачная, до улицы 3 Лодочной, вниз до здания по улице Дачная, 1 а.
Избирательный участок № 50
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Кутжанова, 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 29 "Пальмира" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Шугаева по улице Кутжанова, с нечетной стороны, до улицы Гагарина, от улицы Гагарина по улице 3 Лодочная, до железнодорожного переезда, вдоль железнодорожного переезда до улицы Гагарина, по улице Гагарина до пересечения с улицей Шугаева, по улице Шугаева, дома 143-145, до улицы Кутжанова, исключая дома 35-го квартала 3, 4, 5, 5 а, 6, 17, 18, 23, 24, 25, жилой дом по улице Гагарина, 218.
Избирательный участок № 51
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Кутжанова, 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 29 "Пальмира" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, 35-й квартал, дома: 3, 4, 5, 5 а, 6, 17, 18, 23, 24, 25, 96-квартирный дом по улице Гагарина, 218, дом по улице Шугаева 162 а, общежитие пожарной части.
Избирательный участок № 52
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Кабанбай батыра, 115, здание акционерного общества "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы".
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Каржаубайулы по улице Шугаева, с четной стороны, до автобусного парка № 1, вдоль автобусного парка № 1 до линии железной дороги, вдоль линии железной дороги до улицы Каржаубайулы, по улице Каржаубайулы, с нечетной стороны, до улицы Шугаева.
Избирательный участок № 53
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Кашаганова, 1, здание спортивного комплекса некоммерческого акционерного общества "Университет имени Шакарима города Семей".
Границы: Область Абай, город Семей, от подвесного моста по улице Подгорной, с четной стороны, до улицы 3 Лодочной, по улице 3 Лодочной, до улицы Гагарина, до угла инфекционной больницы, по улице Гагарина, с нечетной стороны, до подвесного моста, до улицы Подгорной.
Избирательный участок № 54

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Қашағанов көшесі, 2, "Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының № 3 оқу корпусының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, аспалы көпірден бастап, Подгорная көшесінің тақ жағынан, 3 Лодочная көшесіне дейін, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен аспалы көпірге дейін, аспалы көпірдің бойымен, Подгорная көшесіне дейін.
№ 55 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Қаржаубайұлы көшесі, 61, "Семей" медициналық колледжінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Шугаев көшесінен бастап, Құтжанов көшесіндегі 2-8, 36-үйлер, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесіндегі 278-318 үйлер, 8 Март көшесіне дейін, 8 Март көшесінің тақ жағынан, Найманбаев көшесіне дейін, Дулатов көшесі, 282 және Мамай батыр көшесі, 77 бойынша екі жатақхананы қоспағанда, Найманбаев көшесінің тақ жағынан, Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Қаржаубайұлы көшесіндегі 75-105 үйлер, Шугаев көшесіне дейін, Шугаев көшесінің тақ жағынан, Құтжанов көшесіне дейін.
№ 56 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Қашағанов көшесі, 26, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 17 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Ертіс өзенінен бастап, Алматы - Семей теміржол желісінің бойымен Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесінің тақ жағынан, 8 Март көшесіне дейін, 8 Март көшесінің жұп жағынан, Абай көшесіне дейін, одан әрі аспалы көпірге дейін, аспалы көпір бойымен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзені жағасының бойымен Алматы - Семей бас теміржол желісіне дейін.
№ 57 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Дулатов көшесі, 278, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 40 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Найманбаев көшесінің, Дулатов көшесінің, Құтжанов көшесінің қиылысынан бастап, Дулатов көшесіндегі 217-273 үйлер, 8 Март көшесіне дейін, 8 Март көшесіндегі 5-59 үйлер, Абай көшесіне дейін, Абай көшесінің жұп жағынан, Нұрбаев көшесіне дейін, Нұрбаев көшесіндегі 18-24 үйлер, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесіндегі 230-252 үйлер, жұқпалы аурулар ауруханасына дейін, оны қосқанда, Құтжанов көшесінің Дулатов көшесімен, Найманбаев көшесімен қиылысына дейін, Дулатов көшесі, 282 және Мамай батыр көшесі, 77 бойынша екі жатақхананы қосқанда.
№ 58 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Ш. Уәлиханов көшесі, 150, "М. О. Әуезов атындағы педагогикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Кашаганова, 2, здание учебного корпуса № 3 некоммерческого акционерного общества "Университет имени Шакарима города Семей".
Границы: Область Абай, город Семей, от подвесного моста по улице Подгорной, с нечетной стороны, до улицы 3 Лодочной, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до подвесного моста, вдоль подвесного моста, до улицы Подгорной.
Избирательный участок № 55
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Каржаубайулы, 61, здание учреждения "Медицинский колледж "Семей".
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Шугаева по улице Кутжанова, дома 2-8, 36, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, дома 278-318, до улицы 8 Марта, по улице 8 Марта, с нечетной стороны, до улицы Найманбаева, исключая два общежития по улице Дулатова, 282 и улице Мамай батыра, 77, по улице Найманбаева, с нечетной стороны, до улицы Каржаубайулы, по улице Каржаубайулы, дома 75-105, до улицы Шугаева, по улице Шугаева, с нечетной стороны, до улицы Кутжанова.
Избирательный участок № 56
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Кашаганова, 26, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 17" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от реки Иртыш вдоль железнодорожной линии Алматы - Семей до улицы Гагарина, по улице Гагарина, с нечетной стороны, до улицы 8 Марта, по улице 8 Марта, с четной стороны, до улицы Абая, далее до подвесного моста, вдоль подвесного моста до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до главной железнодорожной линии Алматы - Семей.
Избирательный участок № 57
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Дулатова, 278, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 40" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от пересечения улицы Найманбаева, улицы Дулатова, улицы Кутжанова, по улице Дулатова, дома 217-273, до улицы 8 Марта, по улице 8 Марта, дома 5-59, до улицы Абая, по улице Абая, с четной стороны, до улицы Нурбаева, по улице Нурбаева, дома 18-24, до улицы Гагарина, по улице Гагарина, дома 230-252, до инфекционной больницы, включая еҰ, до пересечения с улицей Кутжанова, улицы Дулатова, улицы Найманбаева, включая два общежития по улице Дулатова, 282 и улице Мамай батыра, 77.
Избирательный участок № 58
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Ч. Валиханова, 150, здание коммунального государственного казенного предприятия "Педагогический колледж им. М. О. Ауэзова" управления образования области Абай.

Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Гагарин көшесінен бастап, теміржол төсемінің желісі бойымен Жамақаев көшесіне дейін, Жамақаев көшесіндегі 121-153 үйлер, Жамақаев көшесі, 153 бойынша жатақхананы және 142-146 жұп санды үйлерді қосқанда, Мамай батыр көшесіне дейін, Мамай батыр көшесіндегі 90, 92-үйлер, Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесіндегі 86-120 үйлер, Елемесов көшесіне дейін, Елемесов көшесіндегі 42-90 үйлер, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесіндегі 191-215 үйлер, 8 Март көшесіне дейін, 8 Март көшесіндегі 34-56 үйлер, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесіндегі 170-188 үйлер, теміржол төсеміне дейін.
№ 59 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Мамай батыр көшесі, 81, "Қазақстан тұтынушылар одағының агробизнес және экономика колледжі" мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Дулатов көшесінен бастап, 8 Март көшесіндегі 60-76 үйлер, Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесіндегі 206-224 үйлер, Нұрбаев көшесіне дейін, Нұрбаев көшесіндегі 68-84 үйлер, Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесіндегі 243-255 үйлер, Мамай батыр көшесіне дейін, Мамай батыр көшесімен, 78, 80, 82, 84, 86-үйлерді қосқанда, Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесіндегі 71-87 үйлер, Елемесов көшесіне дейін, Елемесов көшесіндегі 73-129 үйлер, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесінің жұп жағынан, 8 Март көшесіне дейін.
№ 60 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Пархоменко көшесі, 76, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 3 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Теміржол желісінен бастап, Қаржаубайұлы көшесінің жұп жағынан, Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесіндегі 226-228 үйлер, Нұрбаев көшесіне дейін, Нұрбаев көшесіндегі 75-93 үйлер, Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесі, 178 бойынша, Мамай батыр көшесіне дейін, Мамай батыр көшесіндегі 99 а-133 а үйлер, теміржол желісіне дейін, теміржол желісімен, Қаржаубайұлы көшесіне дейін.
№ 61 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Дастенов көшесі, 25, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 8 жалпы орта білім беретін көркемдік-эстетикалық білім және тәрбие беру мектеп-кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Трусов көшесінен бастап, Қаржаубайұлы көшесімен теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Қабылбаев көшесіне дейін, Қабылбаев көшесімен, 342 кварталдың 1-19 үйлері, Дастенов көшесіне дейін, Дастенов көшесімен Трусов көшесіне дейін, Трусов көшесінің тақ жағынан, Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Дастенов көшесіндегі 28-үйді және Трусов көшесіндегі 144-үйді қосқанда.
№ 62 сайлау учаскесі

Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Гагарина вдоль линии железнодорожного полотна до улицы Жамакаева, по улице Жамакаева, дома 121-153, включая общежитие по улице Жамакаева, 153, и четные дома 142-146, до улицы Мамай батыра, по улице Мамай батыра, дома 90, 92, до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра, дома 86-120, до улицы Елемесова, по улице Елемесова, дома 42-90, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, дома 191-215, до улицы 8 Марта, по улице 8 Марта, дома 34-56, до улицы Гагарина, по улице Гагарина, дома 170-188, до железнодорожного полотна.
Избирательный участок № 59
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Мамай батыра, 81, здание учреждения "Колледж агробизнеса и экономики Казпотребсоюза".
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Дулатова по улице 8 Марта, дома 60-76, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, дома 206-224, до улицы Нурбаева, по улице Нурбаева, дома 68-84, до улицы Ч. Валиханова, по улице Ч. Валиханова, дома 243-255, до улицы Мамай батыра, по улице Мамай батыра, включая дома 78, 80, 82, 84, 86, до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра, дома 71-87, до улицы Елемесова, по улице Елемесова, дома 73-129, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, с четной стороны, до улицы 8 Марта.
Избирательный участок № 60
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Пархоменко, 76, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 3" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от линии железной дороги по улице Каржаубайулы, с четной стороны, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, дома 226-228, до улицы Нурбаева, по улице Нурбаева, дома 75-93, до улицы Ч. Валиханова, по улице Ч. Валиханова, 178, до улицы Мамай батыра, по улице Мамай батыра, дома 99 а -133 а, до линии железной дороги, по линии железной дороги, до улицы Каржаубайулы.
Избирательный участок № 61
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Дастенова, 25, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа-комплекс художественно-эстетического образования и воспитания № 8" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Трусова по улице Каржаубайулы до линии железной дороги, вдоль линии железной дороги до улицы Кабылбаева, по улице Кабылбаева, 342 квартал дома 1-19, до улицы Дастенова, по улице Дастенова до улицы Трусова, по улице Трусова, с нечетной стороны, до улицы Каржаубайулы, включая дом по улице Дастенова, 28, и дом 144 по улице Трусова.
Избирательный участок № 62

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Дастенов көшесі, 49, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 9 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Джангильдина көшесінен бастап, Красный Пильщик көшесінің жұп жағынан, Қабылбаев көшесіне дейін, Қабылбаев көшесімен, 343 кварталдың 1-18 тұрғын үйлері, Дастенов көшесіне дейін, Дастенов көшесіндегі 29-71 а үйлер, Сеченов көшесіне дейін, Сеченов көшесімен Джангильдина көшесіне дейін, Джангильдина көшесінің тақ жағынан, Красный Пильщик көшесіне дейін.
№ 63 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Дастенов көшесі, 29, Абай облысы білім басқармасының "Электротехникалық колледж" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының № 3 корпусының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Трусов көшесінен бастап, Дастенов көшесіндегі 22-88 үйлер, Папанин көшесіне дейін, Папанин көшесіндегі 21-71 үйлер, Пархоменко көшесіне дейін, Пархоменко көшесіндегі 93-159 үйлер, Трусов көшесіне дейін, Трусов көшесіндегі 140-146 үйлер, Дастенов көшесіне дейін, Дастенов көшесіндегі 28-үйді және Трусов көшесіндегі 144-үйді қоспағанда.
№ 64 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Бегалин көшесі, 6 бойынша ғимараттағы үй-жай.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Алматы – Семей бас теміржол желісінен бастап, Кренкель көшесіндегі 1 а–13 үйлер, Пархоменко көшесіне дейін, Пархоменко көшесіндегі 179-197 үйлер, Ардагерлер көшесіне дейін, Ардагерлер көшесіндегі 37-49 үйлер, Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Қаржаубайұлы көшесіндегі 224-252 үйлер, Папанин көшесіне дейін, Папанин көшесіндегі 20-34 үйлер, Пархоменко көшесіне дейін, Пархоменко көшесіндегі 102-160 үйлер, Алматы – Семей бас теміржол желісіне дейін, бас теміржол желісі бойымен Кренкель көшесіне дейін.
№ 65 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Шугаев көшесі, 159, "Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының № 8 оқу корпусының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Джангильдина көшесінен бастап, Красный Пильщик көшесімен Қабылбаев көшесіне дейін, Қабылбаев көшесінің жұп жағы, "Силикат" акционерлік қоғамына апаратын теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен, Шугаев көшесі, 153, 153 а бойынша ғимараттарды, телевизия орталығын, өнеркәсіп аумақтарын, шағын отбасыларға арналған жатақхананы, төрт 9 қабатты тұрғын үйді және "Силикат" акционерлік қоғамының кентін, 1-21 үйлерді қосқанда, Джангильдина көшесіне дейін, Джангильдина көшесімен Красный Пильщик көшесіне дейін, Шугаев көшесіндегі 155-172 үйлерді қосқанда.
№ 66 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Қарағайлы ықшам ауданы, 39, "Арена" мәдени-спорт кешенінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Қарағайлы ықшам ауданы, Орленок алабы.
№ 67 сайлау учаскесі

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Дастенова, 49, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 9" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Джангильдина по улице Красный Пильщик, с четной стороны, до улицы Кабылбаева, по улице Кабылбаева, жилые дома 1-18 343-го квартала, до улицы Дастенова, по улице Дастенова, дома 29 - 71 а, до улицы Сеченова, по улице Сеченова до улицы Джангильдина, по улице Джангильдина, с нечетной стороны, до улицы Красный Пильщик.
Избирательный участок № 63
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Дастенова, 29, здание корпуса № 3 коммунального государственного казҰнного предприятия "Электротехнический колледж" управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Трусова по улице Дастенова, дома 22-88, до улицы Папанина, по улице Папанина, дома 21-71, до улицы Пархоменко, по улице Пархоменко, дома 93-159, до улицы Трусова, по улице Трусова, дома 140-146, до улицы Дастенова, исключая дом по улице Дастенова, 28, и дом 144 по улице Трусова.
Избирательный участок № 64
Местонахождение: Область Абай, город Семей, помещение в здании по улице Бегалина, 6.
Границы: Область Абай, город Семей, от главной железнодорожной линии Алматы - Семей по улице Кренкеля, дома 1 а-13, до улицы Пархоменко, по улице Пархоменко, дома 179-197 до улицы Ардагерлер, по улице Ардагерлер, дома 37-49, до улицы Каржаубайулы, по улице Каржаубайулы, дома 224-252, до улицы Папанина, по улице Папанина, дома 20-34, до улицы Пархоменко, по улице Пархоменко, дома 102-160, до главной железнодорожной линии Алматы - Семей, вдоль главной железнодорожной линии до улицы Кренкеля.
Избирательный участок № 65
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Шугаева, 159, здание учебного корпуса № 8 некоммерческого акционерного общества "Университет имени Шакарима города Семей".
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Джангильдина по улице Красный Пильщик до улицы Кабылбаева, по улице Кабылбаева, четная сторона, до железнодорожной линии, идущей на акционерное общество "Силикат", вдоль железнодорожной линии, включая здания по улице Шугаева, 153, 153 а, телецентр, промышленные территории, малосемейное общежитие, четыре 9-этажных жилых дома и поселок акционерного общества "Силикат", дома 1-21, до улицы Джангильдина, по улице Джангильдина до улицы Красный Пильщик, включая дома 155-172 по улице Шугаева.
Избирательный участок № 66
Местонахождение: Область Абай, город Семей, микрорайон Карагайлы, 39, здание культурно-спортивного комплекса "Арена".
Границы: Область Абай, город Семей, микрорайон Карагайлы, массив Орленок.
Избирательный участок № 67

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Жанатайұлы көшесі, 130, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 25 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Алматы – Семей бас теміржол желісінен бастап, Кренкель көшесіндегі 2-12 үйлер, Пархоменко көшесіне дейін, Пархоменко көшесіндегі 180-298 үйлер, Қаржаубайұлы көшесі, 320 бойынша ғимарат аумағына дейін, Қаржаубайұлы көшесі, 320 бойынша ғимарат аумағынан бастап, теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Кренкель көшесіне дейін.
№ 68 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Сеченов көшесі, 5а, "Семей медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының № 2 жатақханасының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Пархоменко көшесінен бастап, Ардагерлер көшесіндегі 30-44 үйлер зиратқа дейін, зират бойымен қаланың солтүстік шетімен АТП-3-ке дейін, АТП-3, Папанин көшесі, 36 бойынша комбайн жөндеу зауытының шағын отбасыларға арналған жатақханасын, Сеченов көшесі, 5, 5 а бойынша медицина университетінің жатақханаларын, Сеченов көшесіндегі 7, 7 а тұрғын үйлерді қосқанда, АТП-3-тен бастап, Пархоменко көшесіндегі 199-299 үйлер, Ардагерлер көшесіне дейін.
№ 69 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Қаржаубайұлы көшесі, 320, бойынша ғимараттағы үй-жай.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Новосібір қаласына апаратын теміржол желісінен бастап, Мичурин көшесімен Переездная көшесіне дейін, Переездная көшесінің тақ жағынан, Дөнентаев көшесіне дейін, Дөнентаев көшесінің тақ жағынан, Кордонная көшесіне дейін, Кордонная көшесінің жұп жағынан, Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Қаржаубайұлы көшесімен, 320/1, 320/2, 320/3, 251, 253, 259, 259 а, 259 б үйлерді қосқанда, Қаржаубайұлы көшесі, 320 бойынша ғимарат аумағына дейін, Қаржаубайұлы көшесі, 320 бойынша ғимарат аумағынан бастап, Новосібір қаласына апаратын теміржол тармақшасына дейін, СМП-725 жатақханасын қосқанда.
№ 70 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Қаржаубайұлы көшесі, 255, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 15 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Энергетик кенті, Каржаубайұлы тұйық көшесіндегі, 1, 2, 3 Қаржаубайұлы көшесіндегі, Бәйшешек көшесіндегі, Орманды көшесіндегі, Шалқар көшесіндегі, Крайняя көшесіндегі, Кеңдала көшесіндегі, Жаңа ауыл, Жазық, Самұрық, 1 Орманды көшелеріндегі тұрғын үйлерді, Жазық тұйық көшесін қосқанда.
№ 71 сайлау учаскесі

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Жанатайулы, 130, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 25" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от главной железнодорожной линии Алматы - Семей по улице Кренкеля, дома 2-12, до улицы Пархоменко, по улице Пархоменко, дома 180-298, до территории здания по улице Каржаубайулы, 320, от территории здания по улице Каржаубайулы, 320 до железнодорожной линии, вдоль железнодорожной линии до улицы Кренкеля.
Избирательный участок № 68
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Сеченова, 5 а, здание общежития № 2 некоммерческого акционерного общества "Медицинский университет Семей".
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Пархоменко по улице Ардагерлер, дома 30-44, до кладбища, вдоль кладбища по северной окраине города до АТП-3, включая АТП-3, малосемейное общежитие комбайно-ремонтного завода, по улице Папанина, 36, общежития медицинского университета по улице Сеченова, 5, 5 а, жилые дома 7, 7 а, по улице Сеченова, от АТП-3 по улице Пархоменко, дома 199-299, до улицы Ардагерлер.
Избирательный участок № 69
Местонахождение: Область Абай, город Семей, помещение в здании по улице Каржаубайулы, 320.
Границы: Область Абай, город Семей, от железнодорожной линии, идущей в город Новосибирск, по улице Мичурина до улицы Переездной, по улице Переездной, с нечетной стороны, до улицы Донентаева, по улице Донентаева, с нечетной стороны, до улицы Кордонной, по улице Кордонной, с четной стороны, до улицы Каржаубайулы, по улице Каржаубайулы, включая дома 320/1, 320/2, 320/3, 251, 253, 259, 259 а, 259 б, до территории здания по улице Каржаубайулы, 320, от территории здания по улице Каржаубайулы, 320, до железнодорожной ветки, идущей в город Новосибирск, включая общежитие СМП-725.
Избирательный участок № 70
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Каржаубайулы, 255, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 15" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, поселок Энергетик, включая жилые дома по переулку Каржаубайулы, по улице 1, 2, 3, Каржаубайулы, улице Байшешек, улице Орманды, улице Шалкар, улице Крайняя, улице Кендала, улицам Жана аул, Жазык, Самрук, Орманды 1, переулок Жазык.
Избирательный участок № 71

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Қаржаубайұлы көшесі, 255, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 15 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Мичурин көшесінен бастап, Новосібір қаласына апаратын теміржол бойымен, Короткая көшесіне дейін, Короткая көшесімен, Дөнентаев көшесіне дейін, Дөнентаев көшесінің жұп жағынан, Переездная көшесіне дейін, Переездная көшесінің жұп жағынан, Мичурин көшесіне дейін, Мичурин көшесімен Новосібір қаласына апаратын теміржолға дейін, 651 Километр көшесіндегі 1-5 пен 3 а үйлерді және 652 Километр көшесіндегі желілік-жол үйлерді қосқанда.
№ 72 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Тоқтабаев көшесі, 19, "Семей орманы" мемлекеттік орман табиғи резерватның ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Красный Кордон кенті, Лесная көшесіндегі 39-53 үйлер, Соловьевский, Лейковский, Аксаринский, Верхнеберезовский, 648 Казарма, Тоқтабаев көшесі, 56-үйді және шаңғы базасының, Юбилейная көшесіндегі, Огородная көшесіндегі және Қарағайлы көшесіндегі тұрғын үйлерді қосқанда. Қала шетінен бастап, тұрғын үйлерді қосқанда, Короткая көшесіне дейін, Короткая көшесімен, Дөнентаев көшесіне дейін, Дөнентаев көшесінің тақ жағынан, Кордонная көшесіне дейін, Кордонная көшесінің тақ жағынан, қала шетіне дейін.
№ 73 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Севастопольская көшесі, 18 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 23 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Восход кентіне апаратын теміржол желісінен бастап, Московская көшесінің жұп жағынан, Новосібір қаласына апаратын теміржол желісіне дейін, теміржол желісінен бастап, қаланың шетімен Грищенко көшесіне дейін, Красина көшесінің тақ жағынан, Толстой көшесіне дейін, Толстой көшесінің тақ жағынан, Шымкент көшесіне дейін, Шымкент көшесінің жұп жағынан, Восход кентіне апаратын теміржол желісіне дейін, Восход кентіне апаратын теміржол желісінің бойымен Московская көшесіне дейін, РСУ-1 тұрғын үйлерін қосқанда.
№ 74 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Севастопольская көшесі, 18 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 23 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Алматы – Семей бас теміржол желісінен бастап, Шевченко көшесімен Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесіндегі 151-161 үйлер, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылындағы 167-169 үйлер, Чехов көшесіне дейін, Чехов көшесіндегі 119-123 үйлер, Севастопольская көшесіндегі 18-үйді қосқанда, Московская көшесіне дейін, Московская көшесіндегі 3-67 үйлер, 652 теміржол өткелінен шығып, өткелден бастап Алматы – Семей бас теміржол желісі бойымен Шевченко көшесіне дейін.
№ 75 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Пржевальский көшесі, 16 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 38 жалпы орта білім беретін мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Зәкария Белібаев көшесінен бастап, Омская көшесімен, тұрғын үйлерді қоспағанда, Грищенко көшесіне дейін, Грищенко көшесінің жұп жағынан, Шымкент көшесіне дейін, Шымкент көшесінің тақ жағынан, қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетімен Рыночная көшесімен және қаланың солтүстік – шығыс шетімен, Зәкария Белібаев көшесіне дейін, Зәкария Белібаев көшесімен Омская көшесіне дейін.
№ 76 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Пржевальский көшесі, 16 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 38 жалпы орта білім беретін мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Восход кентіне апаратын теміржол желісінен бастап, Шымкент көшесінің жұп жағынан, Грищенко көшесіне дейін, Грищенко көшесінің тақ жағынан Омская көшесіне дейін, Омская көшесімен, Омская көшесіндегі тұрғын үйлерді қосқанда, Зәкария Белібаев көшесіне дейін, Зәкария Белібаев көшесіндегі тұрғын үйлерді қосқанда, қаланың шетіне дейін, қаланың шетімен теміржол кентіне дейін, теміржол кентін қосқанда, Восход кентіне апаратын теміржол желісіне дейін, Восход кентіне апаратын теміржол желісінің бойымен Шымкент көшесіне дейін.
№ 77 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Красина көшесі, 76 а бойынша ғимараттағы үй-жай.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Гастелло көшесінен бастап, Красин көшесінің жұп жағынан, Толстой көшесіне дейін, Толстой көшесінің жұп жағынан, Шымкент көшесіне дейін, Шымкент көшесінің жұп жағынан, қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетімен Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын теміржол тармақшасына дейін, теміржол тармақшасының бойымен Красин көшесіне дейін.
№ 78 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Березовский кенті, Центральная көшесі, 10, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Жүсіпбек Аймауытов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Березовский кенті, Птичник пен "Сосна" шипажайының тұрғын үйлері, Родниковый тұйық көшесіндегі жаңа салынған үйлерді қосқанда.
№ 79 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Н. Морозов көшесі, 141, Абай облысы білім басқармасының "Электротехникалық колледж" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Каржаубайулы, 255, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 15" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Мичурина вдоль железной дороги, идущей в город Новосибирск, до улицы Короткая, по улице Короткая, до улицы Донентаева, по улице Донентаева, с четной стороны, до улицы Переездной, по улице Переездной, с четной стороны, до улицы Мичурина, по улице Мичурина до железной дороги, идущей в город Новосибирск, включая дома 1-5 и 3 а, по улице 651 Километр и линейно-путевые дома по улице 652 Километр.
Избирательный участок № 72
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Туктабаева, 19, здание государственного лесного природного резервата "Семей Орманы".
Границы: Область Абай, город Семей, поселок Красный Кордон, по улице Лесной, дома 39-53, Соловьевский, Лейковский, Аксаринский, Верхнеберезовский, Казарма 648, включая дом по улице Туктабаева, 56, и жилые дома лыжной базы, по улице Юбилейной, улице Огородной и улице Карагайлы. Включая жилые дома, начиная от окраины города до улицы Короткой, по улице Короткой, до улицы Донентаева, по улице Донентаева, с нечетной стороны, до улицы Кордонной, по улице Кордонной, с нечетной стороны, до окраины города.
Избирательный участок № 73
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Севастопольская, 18 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 23" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от железнодорожной линии идущей в поселок Восход, по улице Московской, с четной стороны, до железнодорожной линии, идущей на город Новосибирск, от железнодорожной линии по окраине города до улицы Грищенко, по улице Красина, с нечетной стороны, до улицы Толстого, по улице Толстого, с нечетной стороны, до улицы Чимкентской, по улице Чимкентской, с четной стороны, до железнодорожной линии, идущей в поселок Восход, вдоль железнодорожной линии, идущей в поселок Восход до улицы Московской, включая жилые дома РСУ-1.
Избирательный участок № 74
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Севастопольская, 18 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 23" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от главной железнодорожной линии Алматы - Семей по улице Шевченко до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, дома 151-161, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, дома 167-169, до улицы Чехова, по улице Чехова, дома 119-123, включая дом 18 по улице Севастопольской, до улицы Московской, по улице Московской, дома 3-67, с выходом на железнодорожный переезд 652, от переезда вдоль главной железнодорожной линии Алматы - Семей до улицы Шевченко.
Избирательный участок № 75
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Пржевальского, 16 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа-лицей № 38" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Закарии Белибаева по улице Омской, исключая жилые дома, до улицы Грищенко, по улице Грищенко, с четной стороны, до улицы Чимкентской, по улице Чимкентской, с нечетной стороны, до восточной окраины города, по восточной окраине города по улице Рыночной и северо-восточной окраине города, до улицы Закарии Белибаева, по улице Закарии Белибаева до улицы Омской.
Избирательный участок № 76
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Пржевальского, 16 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа-лицей № 38" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от железнодорожной линии, идущей в поселок Восход по улице Чимкентской, с четной стороны, до улицы Грищенко, по улице Грищенко, с нечетной стороны, до улицы Омской, по улице Омской, включая жилые дома по улице Омской, до улицы Закарии Белибаева, включая жилые дома по улице Закарии Белибаева, до окраины города, по окраине города до железнодорожного поселка, включая железнодорожный поселок до железнодорожной линии, идущей в поселок Восход, вдоль железнодорожной линии, идущей в поселок Восход до улицы Чимкентской.
Избирательный участок № 77
Местонахождение: Область Абай, город Семей, помещение в здании по улице Красина, 76 а.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Гастелло по улице Красина, с четной стороны, до улицы Толстого, по улице Толстого, с четной стороны, до улицы Чимкентской, по улице Чимкентской, с четной стороны, до восточной окраины города, по восточной окраине города до железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход, вдоль железнодорожной ветки до улицы Красина.
Избирательный участок № 78
Местонахождение: Область Абай, город Семей, поселок Березовский, улица Центральная, 10, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Жусипбека Аймауытова" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, поселок Березовский, жилые дома Птичника и санатория "Сосна", включая новые построенные дома по улице переулок Родниковый.
Избирательный участок № 79
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Н. Морозова, 141, здание коммунального государственного казенного предприятия "Электротехнический колледж".

Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Морозов көшесінен бастап, Пестель көшесіндегі 52-84 үйлер, Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесіндегі 178-182 үйлер, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылының жұп жағынан, Чехов көшесіне дейін, Чехов көшесінің жұп жағынан, Севастопольская көшесіндегі 18-үйді қоспағанда, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесінің тақ жағынан, Пестель көшесіне дейін.
№ 80 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Н. Морозов көшесі, 141, Абай облысы білім басқармасының "Электротехникалық колледж" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын теміржол тармақшасынан бастап, Амангелді көшесінің жұп жағынан, Правда көшесіне дейін, Правда көшесінің жұп жағынан, Шығыс көшесіне дейін, Шығыс көшесіндегі 2-4 үйлер, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесінің жұп жағынан, Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын теміржол тармақшасына дейін, теміржол желісінің бойымен Амангелді көшесіне дейін.
№ 81 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Байсеитов көшесі, 145, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 43 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Аймауытов көшесінен бастап, Пестель көшесіндегі 49-85 үйлер, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесіндегі 190-220 үйлер, Шығыс көшесіне дейін, Шығыс көшесіндегі 1-7 үйлер, Правда көшесіне дейін, Правда көшесіндегі 9-69 үйлер, Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесінің тақ жағынан, Қосанов көшесіне дейін, Қосанов көшесінің тақ жағынан, Терешкова көшесіне дейін, Терешкова көшесінің жұп жағынан, Чайковский көшесіне дейін, Чайковский көшесінің жұп жағынан, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылының жұп жағынан, Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесінің жұп жағынан, Герцен көшесіне дейін, Герцен көшесінің жұп жағынан, Шевченко көшесіне дейін, Шевченко көшесінің жұп жағынан, Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесімен Пестель көшесіне дейін, Аймауытов көшесіндегі 178-үйді қоспағанда.
№ 82 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Ж. Аймауытов көшесі, 143 а, Абай облысы білім басқармасының "Бизнес және сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Бас теміржол желісінен бастап, Қабанбай батыр көшесіндегі 58-66 үйлер, Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесінің тақ жағынан, Чайковский көшесіне дейін, Чайковский көшесінің жұп жағынан, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылының тақ жағынан, Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесінің тақ жағынан, Герцен көшесіне дейін, Герцен көшесінің тақ жағынан, Шевченко көшесіне дейін, Шевченко көшесінің тақ жағынан, теміржол желісіне дейін, одан әрі теміржол желісінің бойымен Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 83 сайлау учаскесі

Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Морозова по улице Пестеля, дома 52-84, до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, дома 178-182, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, с четной стороны, до улицы Чехова, по улице Чехова, с четной стороны, исключая дом 18 по улице Севастопольской, до улицы Морозова, по улице Морозова, с нечетной стороны, до улицы Пестеля.
Избирательный участок № 80
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Н. Морозова, 141, здание коммунального государственного казенного предприятия "Электротехнический колледж".
Границы: Область Абай, город Семей, от железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход, по улице Амангельды, с четной стороны, до улицы Правды, по улице Правды, с четной стороны, до улицы Восточной, по улице Восточной, дома 2-4, до улицы Морозова, по улице Морозова, с четной стороны, до железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход, вдоль железнодорожной линии до улицы Амангельды.
Избирательный участок № 81
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Байсеитова, 145, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 43" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Аймаутова по улице Пестеля, дома 49-85, до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 190-220, до улицы Восточной, по улице Восточной, дома 1-7, до улицы Правды, по улице Правды, дома 9-69, до улицы Амангельды, по улице Амангельды, с нечетной стороны, до улицы Косанова, по улице Косанова, с нечетной стороны, до улицы Терешковой, по улице Терешковой, с четной стороны, до улицы Чайковского, по улице Чайковского, с четной стороны, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, с четной стороны, до улицы Амангельды, по улице Амангельды, с четной стороны, до улицы Герцена, по улице Герцена, с четной стороны, до улицы Шевченко, по улице Шевченко, с четной стороны, до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова до улицы Пестеля, исключая дом 178 по улице Аймаутова.
Избирательный участок № 82
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Ж. Аймаутова, 143 а, здание коммунального государственного казенного предприятия "Колледж бизнеса и сервиса" управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от главной линии железной дороги по улице Кабанбай батыра, дома 58-66, до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, с нечетной стороны, до улицы Чайковского, по улице Чайковского, с четной стороны, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, с нечетной стороны, до улицы Амангельды, по улице Амангельды, с нечетной стороны, до улицы Герцена, по улице Герцена, с нечетной стороны, до улицы Шевченко, по улице Шевченко, с нечетной стороны, до линии железной дороги, далее вдоль железнодорожной линии до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 83

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Б. Момышұлы көшесі, 57, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 28 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Аймауытов көшесінен бастап, Чайковский көшесіндегі 1-47 үйлер, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесіндегі 35-45 үйлер, Торайғыров көшесіне дейін, Торайғыров көшесіндегі 82-116 үйлер, Жамақаев көшесіне дейін, Жамақаев көшесіндегі 30-122 үйлер, Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесіндегі 112-140 үйлер, Чайковский көшесіне дейін, Шәкәрім даңғылындағы 82, 84, 86 үйлерді қосқанда.
№ 84 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Б. Момышұлы көшесі, 43, Абай облысы Семей қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Семей қаласының қалалық мәдениет сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Қабанбай батыр көшесінен бастап, Ұранхаев көшесіндегі 57-73 тақ санды үйлер, Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесі, 163 бойынша, Б. Момышұлы көшесіне дейін, Б. Момышұлы көшесіндегі 23-27 тақ санды үйлер, Б. Момышұлы көшесіндегі 41, 41 а үйлерді қосқанда, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесінің жұп жағынан, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылындағы 36, 38, 40, 42-жұп санды үйлер, Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесіндегі 110, 112-жұп санды үйлер, Байсеитов көшесіне дейін, Байсеитов көшесімен Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесіндегі 23-25 тақ санды үйлер, Ұранхаев көшесіне дейін.
№ 85 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Некрасов көшесі, 102, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 36 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын теміржол тармақшасынан бастап, қаланың шығыс шетімен Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесінің жұп жағынан, Торайғыров көшесіне дейін, Торайғыров көшесінің тақ жағынан, "Семстройкомплект" акционерлік құрылыс-өндірістік компаниясының 3, 4 - жатақханаларын қосқанда, Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын теміржол тармақшасына дейін, теміржол тармақшасы желісінің бойымен қаланың шығыс шетіне дейін, Декоративтік Питомник көшесіндегі үйлерді қосқанда.
№ 86 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Торайғыров көшесі, 121 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 16 Төлеубай Аманов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Б. Момышулы, 57, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 28" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Аймаутова по улице Чайковского, дома 1-47, до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 35-45, до улицы Торайгырова, по улице Торайгырова, дома 82-116, до улицы Жамакаева, по улице Жамакаева, 30-122, до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, дома 112-140, до улицы Чайковского, включая дома 82, 84, 86, по проспекту Шакарима.
Избирательный участок № 84
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Б. Момышулы, 43, здание коммунального государственного казенного предприятия "Городской Дворец культуры г. Семей" отдела культуры и развития языков города Семей области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Кабанбай батыра по улице Уранхаева, нечетные дома 57-73, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, 163, до улицы Б. Момышулы, по улице Б. Момышулы, нечетные дома 23-27, включая дома 41, 41 а по улице Б. Момышулы, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, с четной стороны, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, четные дома 36, 38, 40, 42, до улицы Ч. Валиханова, по улице Ч. Валиханова, четные дома 110, 112, до улицы Байсеитова, по улице Байсеитова до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра, нечетные дома 23- 25, до улицы Уранхаева.
Избирательный участок № 85
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Некрасова, 102, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 36" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход, по восточной окраине города до улицы Морозова, по улице Морозова, с четной стороны, до улицы Торайгырова, по улице Торайгырова, с нечетной стороны, включая общежития 3, 4 акционерной строительно-производственной компании "Семстройкомплект", до железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход, вдоль линии железнодорожной ветки до восточной окраины города, включая дома по улице Декоративный Питомник.
Избирательный участок № 86
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Торайгырова, 121 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 16 имени Толеубая Аманова" отдела образования города Семей управления образования области Абай.

Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын теміржол тармақшасынан бастап, Торайғыров көшесінің жұп жағынан, "Семстройкомплект" акционерлік құрылыс-өндірістік компаниясының 3, 4-жатақханаларын қоспағанда, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесінің жұп жағынан, Терешкова көшесіне дейін, Терешкова көшесінің тақ жағынан, Қосанов көшесіне дейін, Қосанов көшесінің жұп жағынан, Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесінің тақ жағынан, Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын теміржол тармақшасына дейін және оның бойымен Торайғыров көшесіне дейін.
№ 87 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 3, Абай облысы білім басқармасының "Көлік колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны жатақханасының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Морозов көшесінен бастап, Ш. Уәлиханов көшесіндегі 56-100 үйлер, Қайым Мұхамедханов көшесіне дейін, Қайым Мұхамедханов көшесінің жұп жағынан, Жамақаев көшесіне дейін, Жамақаев көшесінің тақ жағынан, Торайғыров көшесіне дейін, Торайғыров көшесіндегі 83-121 үйлер, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесіндегі 5-31 үйлер, Ш. Уәлиханов көшесіне дейін.
№ 88 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Қайым Мұхамедханов көшесі, 42, Абай облысы білім басқармасының "Көлік колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Қайым Мұхамедханов көшесінен бастап, Найманбаев көшесінің жұп жағынан, Ұранхаев көшесіне дейін, Ұранхаев көшесіндегі 54-68 үйлер, Б. Момышұлы көшесіндегі 41, 41 а үйлерді қоспағанда, Жамақаев көшесіне дейін, Жамақаев көшесінің тақ жағынан, Қайым Мұхамедханов көшесіне дейін, Қайым Мұхамедханов көшесінің тақ жағынан, Найманбаев көшесіне дейін.
№ 89 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Байсеитов көшесі, 55, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 4 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Байсеитов көшесінен бастап, Найманбаев көшесінің жұп жағынан, Алматы – Семей теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесінің тақ жағынан, Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесімен Қабанбай батыр көшесіндегі 48-үйді және Аймауытов көшесіндегі 84, 84 а, 84 б үйлерді қосқанда, Жамақаев көшесіне дейін, Жамақаев көшесіндегі 71-77 үйлер, Ұранхаев көшесіне дейін, Ұранхаев көшесімен Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесіндегі 30-33 үйлер, Байсеитов көшесіне дейін, Байсеитов көшесіндегі 47-73 үйлер, Найманбаев көшесіне дейін, Герцен көшесі, 52 бойынша. Учаске ішінде Қашағанов көшесі, 63-98 үйлер, Чехов көшесі, 10-45 үйлер, Аймауытов көшесі, 87-95 үйлер, Засядко көшесі, 88-118 үйлер, Қабанбай батыр көшесі, 29, 46, 48-үйлер, Шугаев көшесі, 27, 46, 48, 54-үйлер орналасқан.
№ 90 сайлау учаскесі

Границы: Область Абай, город Семей, от железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход по улице Торайгырова, с четной стороны, исключая общежития 3, 4 акционерной строительно-производственной компании "Семстройкомплект", до улицы Морозова, по улице Морозова, с четной стороны, до улицы Терешковой, по улице Терешковой, с нечетной стороны, до улицы Косанова, по улице Косанова, с четной стороны, до улицы Амангельды, по улице Амангельды, с нечетной стороны, до железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход и вдоль нее до улицы Торайгырова.
Избирательный участок № 87
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Кабанбай батыра, 3, здание общежития коммунального государственного казҰнного предприятия "Колледж транспорта" управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Морозова по улице Ч. Валиханова, дома 56-100, до улицы Каюма Мухамедханова, по улице Каюма Мухамедханова, с четной стороны, до улицы Жамакаева, по улице Жамакаева, с нечетной стороны, до улицы Торайгырова, по улице Торайгырова, дома 83-121, до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 5-31, до улицы Ч. Валиханова.
Избирательный участок № 88
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Каюма Мухамедханова, 42, здание коммунального государственного казҰнного предприятия "Колледж транспорта" управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Каюма Мухамедханова по улице Найманбаева, с четной стороны, до улицы Уранхаева, по улице Уранхаева, дома 54-68, исключая дома 41, 41 а по улице Б. Момышулы, до улицы Жамакаева, по улице Жамакаева, с нечетной стороны, до улицы Каюма Мухамедханова, по улице Каюма Мухамедханова, с нечетной стороны, до улицы Найманбаева.
Избирательный участок № 89
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Байсеитова, 55, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 4" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Байсеитова по улице Найманбаева, по четной стороне, до линии железной дороги Алматы - Семей, вдоль линии железной дороги до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра, по нечетной стороне, до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, включая дом 48 по улице Кабанбай батыра и дома 84, 84 а, 84 б, по улице Аймаутова, до улицы Жамакаева, по улице Жамакаева, дома 71-77, до улицы Уранхаева, по улице Уранхаева до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра, дома 30-33, до улицы Байсеитова, по улице Байсеитова, дома 47-73, до улицы Найманбаева, по улице Герцена, 52. Внутри участка находятся улица Кашаганова, дома 63-98, улица Чехова, дома 10-45, улица Аймаутова, дома 87 -95, улица Засядко, дома 88-118, улица Кабанбай батыра, дома 29, 46, 48, улица Шугаева, дома 27, 46, 48, 54.
Избирательный участок № 90

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Байсеитов көшесі, 55, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 4 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Алматы - Семей теміржол желісінен бастап, Абай көшесінің жұп жағынан, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылының тақ жағынан 13, 13 а, 35-үйлер Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесіндегі 157-үй, Байсеитов көшесіне дейін, Байсеитов көшесінің тақ жағынан, Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесінің тақ жағынан, Алматы - Семей теміржол желісіне дейін, Алматы - Семей теміржол желісінің бойымен Абай көшесіне дейін.
№ 91 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Қайым Мұхамедханов көшесі, 14, Абай облысы білім басқармасының "Рымбек Байсейітов атындағы Семей қаржы-экономикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Б. Момышұлы көшесінен бастап, Найманбаев көшесіндегі 143-161 үйлер, Қозбағаров көшесіне дейін, Қозбағаров көшесіндегі 7-23 үйлер, Ибраев көшесіне дейін, Ибраев көшесінің жұп жағынан, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылындағы 18, 20, 20 б үйлер, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесінің тақ жағынан, Б. Момышұлы көшесіне дейін, Б. Момышұлы көшесінің жұп жағынан, Найманбаев көшесіне дейін.
№ 92 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Қайым Мұхамедханов көшесі, 15, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Семей қаласының № 6 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Қайым Мұхамедханов көшесінен бастап, Шәйжүнісов көшесінің жұп жағынан, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылындағы 12, 14-үйлер, Ибраев көшесіне дейін, Ибраев көшесіндегі 143-165 үйлер, Қайым Мұхамедханов көшесіне дейін, Қайым Мұхамедханов көшесінің тақ жағынан, Шәйжүнісов көшесіне дейін.
№ 93 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, 103, "Семей медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының бас корпусының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Алматы - Семей теміржол желісінің бойымен Абай көшесіне дейін, Абай көшесіндегі 105-111 а үйлер, Ұранхаев көшесіне дейін, Ұранхаев көшесі, 16 бойынша, Шәйжүнісов көшесіне дейін, Шәйжүнісов көшесіндегі 129-133 үйлер, Қайым Мұхамедханов көшесіне дейін, Қайым Мұхамедханов көшесімен, Абай көшесіне дейін, Абай көшесінің тақ жағынан 85-97 үйлер, Черепанов көшесіне дейін, Черепанов көшесімен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Алматы - Семей теміржол желісіне дейін.
№ 94 сайлау учаскесі

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Байсеитова, 55, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 4" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от линии железной дороги Алматы - Семей по улице Абая, по четной стороне, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, по нечетной стороне, дома 13, 13 а, 35 до улицы Ч. Валиханова, по улице Ч. Валиханова дом 157, до улицы Байсеитова, по улице Байсеитова, по нечетной стороне, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, по нечетной стороне, до линии железной дороги Алматы - Семей, вдоль линии железной дороги Алматы - Семей до улицы Абая.
Избирательный участок № 91
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Каюма Мухамедханова, 14, здание коммунального государственного казенного предприятия "Семейский финансово-экономический колледж имени Рымбека Байсеитова" управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Б. Момышулы по улице Найманбаева, дома 143-161, до улицы Козбагарова, по улице Козбагарова, дома 7-23, до улицы Ибраева, по улице Ибраева, с четной стороны, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, дома 18, 20, 20 б, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, с нечетной стороны, до улицы Б. Момышулы, по улице Б. Момышулы, с четной стороны, до улицы Найманбаева.
Избирательный участок № 92
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Каюма Мухамедханова, 15, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 6 города Семей" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Каюма Мухамедханова по улице Чайжунусова, с четной стороны, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, дома 12, 14, до улицы Ибраева, по улице Ибраева, дома 143-165, до улицы Каюма Мухамедханова, по улице Каюма Мухамедханова, с нечетной стороны, до улицы Чайжунусова.
Избирательный участок № 93
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Абая Кунанбаева 103, здание главного корпуса некоммерческого акционерного общества "Медицинский университет Семей".
Границы: Область Абай, город Семей, от берега реки Иртыш вдоль линии железной дороги Алматы - Семей до улицы Абая, по улице Абая, дома 105-111 а, до улицы Уранхаева, по улице Уранхаева, 16, до улицы Чайжунусова, по улице Чайжунусова, дома 129-133, до улицы Каюма Мухамедханова, по улице Каюма Мухамедханова, до улицы Абая, по нечетной стороне улицы Абая, дома 85-97, до улицы Черепанова, по улице Черепанова, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до линии железной дороги Алматы - Семей.
Избирательный участок № 94

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Ибраев көшесі, 130, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Н. Г. Чернышевский атындағы № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Қайым Мұхамедханов көшесінен бастап, Абай көшесінің жұп жағынан, Беспаев көшесіне дейін, Беспаев көшесінің тақ жағынан, Бөгенбай батыр көшесіне дейін, Бөгенбай батыр көшесіндегі 120-134 үйлер, Панфилов көшесіне дейін, Панфилов көшесінің тақ жағынан, Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесінің жұп жағынан, Ғабдулла Тукай көшесіне дейін, Ғабдулла Тукай көшесінің тақ жағынан, Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесінің тақ жағынан, Қайым Мұхамедханов көшесіне дейін, Қайым Мұхамедханов көшесінің жұп жағынан, Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесінің жұп жағынан, Қозбағаров көшесіне дейін, Қозбағаров көшесінің жұп жағынан, Ибраев көшесіне дейін, Ибраев көшесінің тақ жағынан, Қайым Мұхамедханов көшесіне дейін, Қайым Мұхамедханов көшесінің жұп жағынан, Абай көшесіне дейін.
№ 95 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Ағайынды Мусиндер көшесі, 19, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 31 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Пушкин көшесінен бастап, Беспаев көшесіндегі 2-24 үйлер, Бөгенбай батыр көшесіне дейін, Бөгенбай батыр көшесіндегі 107-131 үйлер, Панфилов көшесіне дейін, Панфилов көшесінің тақ жағынан, Пушкин көшесіне дейін, Пушкин көшесінің жұп жағынан, Беспаев көшесіне дейін, Бейбітшілік аралындағы тұрғын үйлерді, "Семей" демалыс үйін қосқанда.
№ 96 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Абай көшесі, 73, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Балалар мен жастардың шығармашылық сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Черепанов көшесімен Абай көшесіне дейін, Абай көшесінің тақ жағынан, Беспаев көшесіне дейін, Беспаев көшесімен Пушкин көшесіне дейін, Пушкин көшесінің тақ жағынан, Панфилов көшесіне дейін, Панфилов көшесінің жұп жағынан, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесінің тақ жағынан, зиратқа дейін, зират бойымен қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетінің бойымен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Черепанов көшесіне дейін.
№ 97 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Посмаков көшесі, 70, Абай облысы білім басқармасының "Политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Ғабдулла Тукай көшесінен бастап, Ш. Уәлиханов көшесінің тақ жағынан, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесінің тақ жағынан, қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетімен Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесінің жұп жағынан, Панфилов көшесіне дейін, Панфилов көшесінің жұп жағынан, Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесінің тақ жағынан, Ғабдулла Тукай көшесіне дейін, Ғабдулла Тукай көшесінің жұп жағынан, Ш. Уәлиханов көшесіне дейін.
№ 98 сайлау учаскесі

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Ибраева, 130, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 1 имени Н. Г. Чернышевского" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Каюма Мухамедханова по улице Абая, с четной стороны, до улицы Беспаева, по улице Беспаева, с нечетной стороны, до улицы Богенбай батыра, по улице Богенбай батыра, дома 120-134, до улицы Панфилова, по улице Панфилова, с нечетной стороны, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, с четной стороны, до улицы Габдуллы Тукая, по улице Габдуллы Тукая, с нечетной стороны, до улицы Ч. Валиханова, по улице Ч. Валиханова, с нечетной стороны, до улицы Каюма Мухамедханова, по улице Каюма Мухамедханова, с четной стороны, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, с четной стороны, до улицы Козбагарова, по улице Козбагарова, с четной стороны, до улицы Ибраева, по улице Ибраева, с нечетной стороны, до улицы Каюма Мухамедханова, по улице Каюма Мухамедханова, с четной стороны, до улицы Абая.
Избирательный участок № 95
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица братьев Мусиных, 19, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 31" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Пушкина по улице Беспаева, дома 2-24, до улицы Богенбай батыра, по улице Богенбай батыра, дома 107-131, до улицы Панфилова, по улице Панфилова, с нечетной стороны, до улицы Пушкина, по улице Пушкина с четной стороны, до улицы Беспаева, включая жилые дома, находящиеся на острове Бейбітшілік, дом отдыха "Семипалатинский".
Избирательный участок № 96
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Абая, 73, здание коммунального государственного казенного предприятия "Дворец творчества детей и молодежи".
Границы: Область Абай, город Семей, от берега реки Иртыш по улице Черепанова, до улицы Абая, по улице Абая, с нечетной стороны, до улицы Беспаева, по улице Беспаева до улицы Пушкина, по улице Пушкина, с нечетной стороны, до улицы Панфилова, по улице Панфилова, с четной стороны, до улицы Гагарина, по улице Гагарина, с нечетной стороны, до кладбища, вдоль кладбища до восточной окраины города, вдоль восточной окраины города до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Черепанова.
Избирательный участок № 97
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Посмакова, 70, здание коммунального государственного казенного предприятия "Политехнический колледж" управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Габдуллы Тукая по улице Ч. Валиханова, с нечетной стороны, до улицы Морозова, по улице Морозова, с нечетной стороны, до восточной окраины города, по восточной окраине города до улицы Гагарина, по улице Гагарина, с четной стороны, до улицы Панфилова, по улице Панфилова, с четной стороны, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, с нечетной стороны, до улицы Габдуллы Тукая, по улице Габдуллы Тукая, с четной стороны, до улицы Ч. Валиханова.
Избирательный участок № 98

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, 6 Линия көшесі, 18, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 12 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесігің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, 7 Линия көшесінен бастап, Көшкінбаева көшесінің тақ жағынан, Аюченко көшесіне дейін, Аюченко көшесіндегі 30-58 үйлер, Луговая көшесіне дейін, Луговая көшесінің жұп жағынан, Жомартбаев көшесіне дейін, Жомартбаев көшесінің екі жағы, 7 Линия көшесіне дейін, 7 Линия көшесінің тақ жағынан, Көшкінбаева көшесіне дейін, Пожарная согра, ескі сутартқыш ауданындағы және Ақ жол кентіндегі тұрғын үйлерді қосқанда.
№ 99 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, 6 Линия көшесі, 18, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 12 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Усть-Каменогорская көшесінен бастап, Аюченко көшесіндегі 2-28 үйлер, тақ жағындағы барлық үйлерді қосқанда, Көшкінбаева көшесіне дейін, Көшкінбаева көшесінің жұп жағынан, 3 Линия көшесіне дейін, 3 Линия көшесінің тақ жағынан, Усть-Каменогорская көшесіне дейін, Усть-Каменогорская көшесінің тақ жағынан, "А" және "Б" кварталдарының үйлерін қосқанда, Аюченко көшесіне дейін.
№ 100 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Декоративтік көшесі, 26, Абай облысы білім басқармасының "Индустрия-технология колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, 6 Линия көшесінен бастап, Декоративтік көшесінің жұп жағынан, Восточный кентінің шығыс шетіне дейін, Восточный кентінің шығыс шетімен, Усть-Каменогорская көшесіне дейін, Усть-Каменогорская көшесінің бойымен оң жақ Восточный 1, 2- саяжайларын, "В" кварталының 20 үйлерін қосқанда, 6 Линия көшесіне дейін, 6 Линия көшесінің жұп жағынан, Декоративтік көшесіне дейін.
№ 101 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Декоративтік көшесі, 26, Абай облысы білім басқармасының "Индустрия-технология колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Оң жақ Восточный Береговой алабы, 3, 4-саяжайлар тас жолы бойымен, ішке қарай 4, 5, Ертіс өзеніне қарай 6, 7, 8-саяжайлар.
№ 102 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Декоративтік көшесі, 26, Абай облысы білім басқармасының "Индустрия-технология колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Оң жақ Восточный алабы, 9, 10, 11, 14-саяжайлар, Семь тополей 9, 10, 11, 14-саяжайлары, Оң жақ Восточный алабы, 5, 6, 7-саяжайлар тас жолы бойымен.
№ 103 сайлау учаскесі

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица 6 Линия, 18, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 12" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы 7 Линия, по улице Кошкинбаевой, с нечетной стороны, до улицы Аюченко, по улице Аюченко, дома 30-58, до улицы Луговая, по улице Луговая, с четной стороны, до улицы Жомартбаева, по улице Жомартбаева, обе стороны, до улицы 7 Линия, по улице 7 Линия, с нечетной стороны, до улицы Кошкинбаевой, включая жилые дома района Пожарной согры, старой водокачки и поселка Ак жол.
Избирательный участок № 99
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица 6 Линия, 18, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 12" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы Усть-Каменогорской по улице Аюченко, дома 2-28, включая все дома по нечетной стороне, до улицы Кошкинбаевой, по улице Кошкинбаевой, с четной стороны, до улицы 3 Линия, по улице 3 Линия, с нечетной стороны, до улицы Усть-Каменогорской, по улице Усть-Каменогорской, с нечетной стороны, включая дома кварталов "А" и "Б", до улицы Аюченко.
Избирательный участок № 100
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Декоративная, 26, здание коммунального государственного учреждения "Индустриально-технологический колледж" управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы 6 Линия по улице Декоративной, по четной стороне, до восточной окраины поселка Восточный, по восточной окраине поселка Восточный, до улицы Усть-Каменогорской, вдоль улицы Усть-Каменогорской, включая 1, 2 дачи Восточный правый, 20 домов квартала "В", до улицы 6 Линия, по улице 6 Линия, с четной стороны, до улицы Декоративной.
Избирательный участок № 101
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Декоративная, 26, здание коммунального государственного учреждения "Индустриально-технологический колледж" управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, массив Восточный Правый Береговой, 3, 4 дачи по трассе, внутри 4, 5, к реке Иртыш 6, 7, 8 дачи.
Избирательный участок № 102
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Декоративная, 26, здание коммунального государственного учреждения "Индустриально-технологический колледж" управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, массив Восточный Правый, 9, 10, 11, 14 дачи, дачи Семь тополей 9, 10, 11, 14, массив Восточный Правый, 5, 6, 7 дачи по трассе.
Избирательный участок № 103

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, 6 Линия көшесі, 18 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы № 47 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, 3 Линия көшесінен бастап, Усть-Каменогорская көшесінің тақ жағынан, 6 Линия көшесіне дейін, 6 Линия көшесінің тақ жағынан, Декоративтік көшесіне дейін, Декоративтік көшесінің тақ жағынан, Восточный кентінің шетіне дейін, Восточный кентінің шығыс шетімен Целинная көшесіне дейін, Целинная көшесінің жұп жағынан, 7 Линия көшесіне дейін, 7 Линия көшесінің жұп жағынан, Көшкінбаева көшесіне дейін, Көшкінбаева көшесінің жұп жағынан, 3 Линия көшесіне дейін, 3 Линия көшесінің жұп жағынан, Усть-Каменогорская көшесіне дейін.
№ 104 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, 6 Линия көшесі, 18 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы № 47 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Сол жақ Восточный алабы, 1, 2, 3-саяжайлар.
№ 105 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, 6 Линия көшесі, 18 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы № 47 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, 7 Линия көшесінен бастап, Целинная көшесінің тақ жағынан, Восточный кентінің шетіне дейін, Восточный кентінің шығыс шетімен Жомартбаев көшесіне дейін, Жоңғар көшесі мен Окружная көшесін қосқанда, Жомартбаев көшесінің екі жағы, 7 Линия көшесіне дейін, 7 Линия көшесінің жұп жағынан, Целинная көшесіне дейін, Сол жақ Восточный алабы, 4, 5, 6-саяжайлар.
№ 106 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Восход кенті, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Бауыржан Момышұлы атындағы № 34 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Дачный, Протока, Мостик, 12-саяжайлар.
№ 107 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Восход кенті, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Бауыржан Момышұлы атындағы № 34 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Восход кенті мен Водный алабының тұрғын аудандары.
№ 108 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Восход кенті, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Бауыржан Момышұлы атындағы № 34 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица 6 Линия, 18 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 47 имени Ахмета Байтурсынулы" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы 3 Линия, по улице Усть-Каменогорской, с нечетной стороны, до улицы 6 Линия, по улице 6 Линия, с нечетной стороны, до улицы Декоративной, по улице Декоративной, с нечетной стороны, до окраины поселка Восточный, по восточной окраине поселка Восточный до улицы Целинная, по улице Целинной, с четной стороны, до улицы 7 Линия, по улице 7 Линия, с четной стороны, до улицы Кошкинбаевой, по улице Кошкинбаевой, с четной стороны до улицы 3 Линия, по улице 3 Линия, с четной стороны до улицы Усть-Каменогорской.
Избирательный участок № 104
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица 6 Линия, 18 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 47 имени Ахмета Байтурсынулы" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, массив Восточный Левый, 1, 2, 3 дачи.
Избирательный участок № 105
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица 6 Линия, 18 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 47 имени Ахмета Байтурсынулы" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, от улицы 7 Линия, по улице Целинной, с нечетной стороны, до окраины поселка Восточный, по восточной окраине поселка Восточный до улицы Жомартбаева, включая улицу Джунгарскую и улицу Окружную, по улице Жомартбаева, обе стороны, до улицы 7 Линия, по улице 7 Линия, с четной стороны, до улицы Целинной, массив Восточный Левый, 4, 5, 6 дачи.
Избирательный участок № 106
Местонахождение: Область Абай, город Семей, поселок Восход, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 34 имени Бауыржана Момышулы" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, дачный, Протока, Мостик, 12 дачи.
Избирательный участок № 107
Местонахождение: Область Абай, город Семей, поселок Восход, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 34 имени Бауыржана Момышулы" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, жилые районы посҰлка Восход и массива Водный.
Избирательный участок № 108
Местонахождение: Область Абай, город Семей, поселок Восход, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 34 имени Бауыржана Момышулы" отдела образования города Семей управления образования области Абай.

Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Восход кентінің тұрғын үйлері, қосалқы шаруашылықтың тұрғын үйлері, 2-ықшамауданы, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 Водная көшесіндегі, Лиственная көшесі мен Согренная көшесіндегі үйлерді қосқанда.
№ 109 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Алғабас ауылы, Быхин көшесі, 2 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Быхин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Алғабас ауылдық округі шегінде.
№ 110 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Қайнар ауылы, Қайнар көшесі, 421, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "С. Бегалин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Қараөлең ауылдық округі шегінде.
№ 111 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Абыралы ауылы, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Абыралы жалпы негізгі білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Абыралы ауылдық округі шегінде.
№ 112 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Ақбұлақ ауылы, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Ақбұлақ жалпы негізгі білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Ақбұлақ ауылдық округі шегінде.
№ 113 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Айнабұлақ ауылы, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Ақбұлақ жалпы негізгі білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Айнабұлақ ауылдық округі шегінде.
№ 114 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Көкентау ауылдық округі, Жазық ауылы, Жекеменшік үй.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Көкентау ауылдық округінің Жазық ауылы.
№ 115 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Көкентау ауылдық округі, Көкентау ауылы, Бейбітшілік көшесі, 17278, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Знаменка жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Көкентау ауылдық округі, Көкентау ауылы, Қыземшек ауылы.
№ 116 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Шаған кенті, Абай көшесі, 9 бойынша ғимараттағы үй-жай.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Шаған кенті.
№ 117 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Бөкенші ауылы, Уәлиханов көшесі, 24, "Бөкенші ауылының клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Жиенәлі ауылдық округі шегінде.
№ 118 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Шақаман ауылы, Школьная көшесі, 2, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Шақаман жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Шақаман ауылы, Индустриальный кенті, Достық ауылы, Талды учаскесі, Талды жол айрығы.
№ 119 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Ертіс ауылдық округі, Прииртышское ауылы, Школьная көшесі, 1, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Біржан Исадилов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Ертіс ауылдық округі, Кенжебай ауылы.
№ 120 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Ертіс ауылдық округі, Мұқыр ауылы, Школьная көшесі, 1, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Түрксіб жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: Область Абай, город Семей, жилые дома поселка Восход, жилые дома подсобного хозяйства, 2 микрорайон, включая дома по улице 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 Водная, по улице Лиственной и улице Согренной.
Избирательный участок № 109
Местонахождение: Область Абай, город Семей, село Алгабас, улица Быхина, 2 а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Быхина" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, в границах Алгабасского сельского округа.
Избирательный участок № 110
Местонахождение: Область Абай, город Семей, село Кайнар, улица Кайнар, 421, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени С. Бегалина" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, в границах Караоленского сельского округа.
Избирательный участок № 111
Местонахождение: Область Абай, город Семей, село Абралы, здание коммунального государственного учреждения "Абралинская основная общеобразовательная школа" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, в границах Абралинского сельского округа.
Избирательный участок № 112
Местонахождение: Область Абай, город Семей, село Акбулак, здание коммунального государственного учреждения "Акбулакская основная общеобразовательная школа" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, в границах Акбулакского сельского округа.
Избирательный участок № 113
Местонахождение: Область Абай, город Семей, село Айнабулак, здание коммунального государственного учреждения "Акбулакская основная общеобразовательная школа" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, в границах Айнабулакского сельского округа.
Избирательный участок № 114
Местонахождение: Область Абай, город Семей, Кокентауский сельский округ, село Жазык, частный дом.
Границы: Область Абай, город Семей, Кокентауский сельский округ, село Жазык.
Избирательный участок № 115
Местонахождение: Область Абай, город Семей, Кокентауский сельский округ, село Кокентау, улица Бейбітшілік, 17278, здание коммунального государственного учреждения "Знаменская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, Кокентауский сельский округ, село Кокентау, село Кыземшек.
Избирательный участок № 116
Местонахождение: Область Абай, город Семей, помещение в здании по улице Абая, 9, поселок Чаган.
Границы: Область Абай, город Семей, поселок Чаган.
Избирательный участок № 117
Местонахождение: Область Абай, город Семей, село Букенчи, улица Валиханова, 24, здание коммунального государственного казенного предприятия "Клуб села Букенчи".
Границы: Область Абай, город Семей, в границах Жиеналинского сельского округа.
Избирательный участок № 118
Местонахождение: Область Абай, город Семей, село Чекоман, улица Школьная, 2, здание коммунального государственного учреждения "Чекоманская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, село Чекоман, поселок Индустриальный, село Достык, участок Талды, разъезд Талдинский.
Избирательный участок № 119
Местонахождение: Область Абай, город Семей, Иртышский сельский округ, село Прииртышское, улица Школьная, 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Биржана Исадилова" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, Иртышский сельский округ, село Кенжебай.
Избирательный участок № 120
Местонахождение: Область Абай, город Семей, Иртышский сельский округ, село Мукур, улица Школьная, 1, здание коммунального государственного учреждения "Турксибская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Семей управления образования области Абай.

Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Ертіс ауылдық округі, Мұқыр ауылы, Ново-Чайковка учаскесі, Мұрат ауылы, Жалпақ бекеті, 16, 22 жол айрықтары, Крупская атындағы ауыл, Солнечная долина саяжай алабы.
№ 121 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Шүлбі кенті, 1-ықшамауданы, 14, Абай облысы Семей қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Семей қаласының орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Шүлбі кенті кітапханасы филиалының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Шүлбі кенті, Гидроқұрылысшылар кенті, аз қабатты құрылыстар, 1 - ықшамауданы, 4, 14, 15, 16, 17-тұрғын үйлер.
№ 122 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Шүлбі кенті, 2-ықшамауданы, 16, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Шүлбі жалпы орта білім беретін эстетикалық білім және тәрбие беру мектеп-кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Шүлбі кенті, 2 - ықшамауданы, 3, 6, 11, 12, 14, 15, 21-тұрғын үйлер.
№ 123 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Новобаженово ауылдық округі, Новобаженово ауылы, Мир көшесі, 35, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "А. Ибраев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Новобаженово ауылдық округі, Новобаженово ауылы, Баженово ауылы.
№ 124 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Новобаженово ауылдық округі, Бұлақ ауылы, Комсомольская көшесі, 26 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Бұлақ жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Новобаженово ауылдық округі, Бұлақ ауылы, Климентьевка ауылы, Қияқты, Ителі, Птичник, Қабаш учаскелері.
№ 125 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Приречный ауылдық округі, Мұздыбай ауылы, Мұздыбай көшесі, 56, бұрынғы клуб ғимаратындағы үй-жай.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Приречный ауылдық округі, Мұздыбай ауылы.
№ 126 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Приречный ауылдық округі, Гранитное ауылы, Гранитное көшесі, 24 бойынша ғимараттағы үй-жай.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Приречный ауылдық округі, Гранитное ауылы.
№ 127 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Приречный ауылдық округі, Приречное ауылы, Школьная көшесі, 4, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Приречное жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Приречный ауылдық округі, Приречное ауылы, Шөптіғақ бекеті, 1-жол айрығы.
№ 128 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Приречный ауылдық округі, Жарқын ауылы, Сары-Арқа көшесі, 2, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Жарқын жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Приречный ауылдық округі, Жарқын ауылы, Жаңа база, Күлтөбе учаскелері.
№ 129 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Озерки ауылдық окргуі, Озерки ауылы, Комсомол көшесі, 22 а, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Озерки жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Озерки ауылдық окргуі, Озерки ауылы, Кіші Ақтөбе ауылы, Каштак ауылы, Каштак орман шаруашылығы.
№ 130 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Озерки ауылдық окргуі, Талица ауылы, Талица көшесі, 126, Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Талица жалпы негізгі білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Озерки ауылдық окргуі, Талица ауылы, Тепкаши ауылы, Половинки ауылы.
№ 131 сайлау учаскесі

Границы: Область Абай, город Семей, Иртышский сельский округ, село Мукур, участок Ново-Чайковка, село Мурат, станция Жалпак, разъезды 16, 22, село имени Крупской, дачный массив Солнечная долина.
Избирательный участок № 121
Местонахождение: Область Абай, город Семей, поселок Шульбинск, 1 микрорайон, 14, здание филиала библиотеки поселка Шульбинск коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система города Семей" отдела культуры и развития языков области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, поселок Шульбинск, поселок Гидростроителей, малоэтажные застройки, 1 микрорайон, жилые дома 4, 14, 15, 16, 17.
Избирательный участок № 122
Местонахождение: Область Абай, город Семей, поселок Шульбинск, 2 микрорайон, 16, здание коммунального государственного учреждения "Шульбинская средняя общеобразовательная школа-комплекс эстетического образования и воспитания" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, поселок Шульбинск, 2 микрорайон, жилые дома 3, 6, 11, 12, 14, 15, 21.
Избирательный участок № 123
Местонахождение: Область Абай, город Семей, Новобаженовский сельский округ, село Новобаженово, улица Мира, 35, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени А. Ибраева" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, Новобаженовский сельский округ, село Новобаженово, село Баженово.
Избирательный участок № 124
Местонахождение: Область Абай, город Семей, Новобаженовский сельский округ, село Булак, улица Комсомольская, 26 а, здание коммунального государственного учреждения "Булакская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, Новобаженовский сельский округ, село Булак, село Климентьевка, участки Киякты, Ители, Птичник, Кабаш.
Избирательный участок № 125
Местонахождение: Область Абай, город Семей, Приречный сельский округ, село Муздыбай, улица Муздыбай, 56, помещение в здании бывшего клуба.
Границы: Область Абай, город Семей, Приречный сельский округ, село Муздыбай.
Избирательный участок № 126
Местонахождение: Область Абай, город Семей, Приречный сельский округ, село Гранитное, помещение в здании по улице Гранитное, 24.
Границы: Область Абай, город Семей, Приречный сельский округ, село Гранитное.
Избирательный участок № 127
Местонахождение: Область Абай, город Семей, Приречный сельский округ, село Приречное, улица Школьная, 4, здание коммунального государственного учреждения "Приреченская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, Приречный сельский округ, село Приречное, станция Шоптыгак, разъезд 1.
Избирательный участок № 128
Местонахождение: Область Абай, город Семей, Приречный сельский округ, село Жаркын, улица Сары-Арка, 2, здание коммунального государственного учреждения "Жаркынская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, Приречный сельский округ, село Жаркын, участки Новая база, Культобе.
Избирательный участок № 129
Местонахождение: Область Абай, город Семей, Озерский сельский округ, село Озерки, улица Комсомольская, 22 а, здание коммунального государственного учреждения "Озерская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, Озерский сельский округ, село Озерки, село Малая Актюба, село Каштак, Каштакское лесничество.
Избирательный участок № 130
Местонахождение: Область Абай, город Семей, Озерский сельский округ, село Талица, улица Талица, 126, здание коммунального государственного учреждения "Талицкая основная общеобразовательная школа" отдела образования города Семей управления образования области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, Озерский сельский округ, село Талица, село Тепкаши, село Половинки.
Избирательный участок № 131

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Кабельный тұйық көшесі, 1, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының № 1 қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
№ 132 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, 36803- әскери бөлімі, 1-қалашық.
№ 133 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Құтжанов көшесі, 3, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ядролық медицина және онкология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ядролық медицина және онкология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, "Радиациялық медицина және экология ғылыми-зерттеу институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
№ 134 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Гагарин көшесі, 254, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
№ 135 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Сеченов тұйық көшесі, 1, "Семей медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының университеттік госпиталінің ғимараты.
Шекаралары: Абай облысы, Семей қаласы, "Семей медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының университеттік госпиталі, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының хосписі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
№ 136 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Сеченов көшесі, 1, "Семей қаласының бүйрек орталығы" мекемесінің ғимараты.
№ 137 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Сеченов тұйық көшесі, 11, Абай облысы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "№ 2 Семей арнайы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 138 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Мичурин көшесі, 140 а, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жедел медициналық жәрдем ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
№ 139 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Тоқтабаев көшесі, 54, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
№ 140 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Қаржаубайұлы көшесі, 251, Абай облысы полиция департаменті Семей қаласының полиция басқармасы қылмыс жасады деп күдіктілер мен айыпталушыларды уақытша қамауда ұстау изоляторының ғимараты.
№ 141 сайлау учаскесі

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица переулок Кабельный, 1, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская больница № 1 города Семей" управления здравоохранения области Абай.
Избирательный участок № 132
Местонахождение: Область Абай, город Семей, военная часть 36803, 1 городок.
Избирательный участок № 133
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Кутжанова, 3, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр ядерной медицины и онкологии" управления здравоохранения области Абай.
Границы: Область Абай, город Семей, коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр ядерной медицины и онкологии" управления здравоохранения области Абай, республиканское государственное казенное предприятие "Научно-исследовательский институт радиационной медицины и экологии".
Избирательный участок № 134
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Гагарина, 254, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Областная инфекционная больница" управления здравоохранения области Абай.
Избирательный участок № 135
Местонахождение: Область Абай, город Семей, переулок Сеченова, 1, здание университетского госпиталя некоммерческого акционерного общества "Медицинский университет Семей".
Границы: Область Абай, город Семей, университетский госпиталь некоммерческого акционерного общества "Медицинский университет Семей", коммунальное государственное казенное предприятие "Хоспис города Семей" управления здравоохранения области Абай.
Избирательный участок № 136
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Сеченова, 1, здание учреждения "Почечный центр города Семей".
Избирательный участок № 137
Местонахождение: Область Абай, город Семей, переулок Сеченова, 11, здание коммунального государственного учреждения "Семейский Центр оказания специальных социальных услуг № 2" управления координации занятости и социальных программ области Абай.
Избирательный участок № 138
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Мичурина, 140 а, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница скорой медицинской помощи" управления здравоохранения области Абай.
Избирательный участок № 139
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Туктабаева, 54, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения области Абай.
Избирательный участок № 140
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Каржаубайулы, 251, здание изолятора временного содержания под стражей подозреваемых и обвиняемых в совершении преступлений управления полиции города Семей Департамента полиции области Абай.
Избирательный участок № 141

Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Қаржаубайұлы көшесі, 251 б, 5511- әскери бөлімі.
№ 142 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Дулатов көшесі, 282, Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының психиатриялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
№ 143 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Жамақаев көшесі, 100, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
№ 144 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Жамақаев көшесі, 73, "Жәмилә" мекемесінің ғимараты.
№ 145 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Засядко көшесі, 91, "Семей теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
№ 146 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Жамақаев көшесі, 2, "Семей қаласының паллиативтік көмек және мейірбикелік күтім ауруханасы" мекемесінің ғимараты.
№ 147 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Беспаев көшесі, 26, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының № 1 қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны тері-венерологиялық бөлімшесінің ғимараты.
№ 148 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Мәңгілік ел көшесі, 34, Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының наркологиялық диспансері" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
№ 149 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Семей қаласы, Шүлбі кенті, Прибрежная көшесі, 1, "Шүлбі кентінің психиатриялық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.

Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Каржаубайулы, 251 б, военная часть 5511.
Избирательный участок № 142
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Дулатова, 282, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Психиатрический диспансер города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области.
Избирательный участок № 143
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Жамакаева, 100, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" управления здравоохранения области Абай.
Избирательный участок № 144
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Жамакаева, 73, здание учреждения "Жамиля".
Избирательный участок № 145
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Засядко, 91, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Семейская железнодорожная больница".
Избирательный участок № 146
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Жамакаева, 2, здание учреждения "Больница паллиативной помощи и сестринского ухода города Семей".
Избирательный участок № 147
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Беспаева, 26, здание дерматовенерологического отделения коммунального государственного предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская больница № 1 города Семей" управления здравоохранения области Абай.
Избирательный участок № 148
Местонахождение: Область Абай, город Семей, улица Мәңгілік ел, 34, здание коммунального государственного казенного предприятие "Наркологический диспансер города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области.
Избирательный участок № 149
Местонахождение: Область Абай, город Семей, поселок Шульбинск, улица Прибрежная, 1, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Психиатрическая больница поселка Шульбинск".