"Курчатов қаласының 2019–2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 27/206-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2019 жылғы 5 наурыздағы № 29/217-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 наурызда № 5792 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 37/293-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 06.01.2020 № 37/293-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 1- тармағы 1) тармақшасына, "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 15 ақпандағы № 27/302-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5734 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының "Курчатов қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-3-135 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 20 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 27/206-VI шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Курчатов қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 106 641,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 118 170,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 962,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 019,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 971 490,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 130 256,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 30 000,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30 000,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 6 384,7 мың теңге;

О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 27/206-VI "О бюджете города Курчатов на 2019-2021 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 5 марта 2019 года № 29/217-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 марта 2019 года № 5792. Утратило силу решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 января 2020 года № 37/293-VI
Сноска. Утратило силу решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.01.2020 № 37/293-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 февраля 2019 года № 27/302-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5734) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчатовского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 27/206-VI "О бюджете города Курчатов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-135, опубликовано 20 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Курчатов на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 106 641,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 118 170,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 962,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 019,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 971 490,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 130 256,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -30 000,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 000,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 6 384,7 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 6 384,7 мың теңге.";
6-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2019 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 270 173,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2019 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 97 612,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -6 384,7 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Предусмотреть в городском бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 270 173,0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в городском бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 97 612,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

100 050,6
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
36 199,0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
3 495,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
354,6
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
60 002,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
156 188,2
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
5 100,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 461,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 461,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2 639,2
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 639,2
2
Әлеуметтік көмек
124 532,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
124 532,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
58 897,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
600,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35 333,0
010
Үйде тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
455,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
4 720,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
5 109,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
19 418,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
26 556,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26 556,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 950,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
185,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
421,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 434 115,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
15 343,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

100 050,6
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
36 199,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 495,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
354,6
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
60 002,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
156 188,2
1
Социальное обеспечение
5 100,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 461,0
005
Государственная адресная социальная помощь
2 461,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2 639,2
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 639,2
2
Социальная помощь
124 532,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
124 532,0
002
Программа занятости
58 897,0
006
Оказание жилищной помощи
600,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35 333,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
455,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4 720,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5 109,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
19 418,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
26 556,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26 556,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25 950,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
185,0
021
Капитальные расходы государственного органа
421,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 434 115,0
1
Жилищное хозяйство
15 343,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)