Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 27/206-VІ "Курчатов қаласының 2019–2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 қарашадағы № 36/280-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 желтоқсанда № 6340 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 37/293-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 06.01.2020 № 37/293-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1- тармағы 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 5 қарашадағы № 34/366-VI "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VІ "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6272 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 27/206-VI "Курчатов қаласының 2019 – 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-3-135 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Курчатов қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 950 112,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 118 170,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 962,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 019,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 814 961,5 мың теңге;
2) шығындар – 4 018 417,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 30 000,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30 000,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 27/206-VI "О бюджете города Курчатов на 2019-2021 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 ноября 2019 года № 36/280-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 3 декабря 2019 года № 6340. Утратило силу решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 января 2020 года № 37/293-VI
Сноска. Утратило силу решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.01.2020 № 37/293-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 ноября 2019 года № 34/366-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6272) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчатовского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 27/206-VI "О бюджете города Курчатов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-135, опубликовано 16 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Курчатов на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 950 112,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 118 170,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 962,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 019,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 814 961,5 тысяч тенге;
2) затраты – 4 018 417,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -30 000,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 000,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 38 305,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 38 305,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30 000,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 68 305,4 мың теңге.";
6-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2019 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 360 223,5 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2019 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 271 439,0 мың теңге, соның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттер есебінен – 63 871,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета – - 38 305,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 38 305,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 30 000,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 68 305,4 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Предусмотреть в городском бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 360 223,5 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в городском бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 271 439,0 тысяч тенге, в том числе за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 63 871,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

106 835,5
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
38 144,7
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
3 384,1
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
354,7
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
64 952,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
240 704,7
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
43 020,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
40 548,8
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
40 548,8
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2 471,7
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 471,7
2
Әлеуметтік көмек
169 297,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
169 297,2
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
100 935,6
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
587,4
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
36 380,0
010
Үйде тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
323,2
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
5 026,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
5 108,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
20 937,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
28 387,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28 387,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 716,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
185,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
421,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
65,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 962 632,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 599,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

106 835,5
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
38 144,7
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 384,1
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
354,7
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
64 952,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
240 704,7
1
Социальное обеспечение
43 020,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
40 548,8
005
Государственная адресная социальная помощь
40 548,8
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2 471,7
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 471,7
2
Социальная помощь
169 297,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
169 297,2
002
Программа занятости
100 935,6
006
Оказание жилищной помощи
587,4
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36 380,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
323,2
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5 026,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5 108,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
20 937,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
28 387,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28 387,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27 716,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
185,0
021
Капитальные расходы государственного органа
421,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
65,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 962 632,7
1
Жилищное хозяйство
8 599,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)