2019-2021 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 31/2-VІ шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Абай аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 10 қаңтарда № 5-5-164 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 15.01.2020 № 43/3-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 30/4-VI "2019-2021 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-5-163 тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114 526,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 500,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімі – 95 026,0 мың теңге;
2) шығындар – 119 072,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О бюджете Карауылского сельского округа на 2019-2021 годы
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 8 января 2019 года № 31/2-VІ. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 10 января 2019 года № 5-5-164. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 января 2020 года № 43/3-VI
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.01.2020 № 43/3-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Решением Абайского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 30/4-VI "О бюджете Абайского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-5-163), Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карауылского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 526,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 19 500,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 95 026,0 тысяч тенге;
2) затраты – 119 072,7 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге;
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 546,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 18.10.2019 № 40/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 33881,0 мың тенге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Молдаханова
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев
Абай аудандық мәслихатының
2019 жылғы 8 қаңтардағы
№ 31/2-VІ шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 4 546,7 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.10.2019 № 40/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть в бюджет Карауылского сельского округа на 2019 год объем субвенции передаваемой из районного бюджета в сумме 33881,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года
Председатель сессии Р. Молдаханова
Секретарь маслихата Е. Лдибаев
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата
от 8 января 2019 года № 31/2-VІ
Бюджет Карауылского сельского округа на 2019 год