"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 31-2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 қарашадағы № 43-2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 желтоқсанда № 6382 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 45-5-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 25.12.2019 № 45-5-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 5 қарашадағы № 34/366-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6272 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 31-2-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-8-191 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 11 қантарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5879976,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 937524 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6638,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31395 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4904418,9 мың теңге;
2) шығындар – 5944239,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 36727,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 64387,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 27660 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 31-2-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 26 ноября 2019 года № 43-2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 декабря 2019 года № 6382. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2019 года № 45-5-VI
Сноска. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2019 № 45-5-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 ноября 2019 года № 34/366-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6272), Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 31-2-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-8-191, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5879976,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 937524 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6638,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31395 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4904418,9 тысяч тенге;
2) затраты – 5944239,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36727,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 64387,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27660 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -100990,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 100990,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 64387,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 27660 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 64262,6 теңге.";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2019 жылға арналған резерві 10818,2 мың теңге сомасында бекітілсін.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 1098130 мың теңге сомасында ескерілсін.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 732222,2 мың теңге сомасында ескерілсін.";
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамуға арналған трансферттер 74625,7 мың теңге сомасында ескерілсін.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 64387,5 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен несиелер ескерілсін.";

5) дефицит (профицит) бюджета – - 100990,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
100990,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 64387,5 тысяч тенге;
погашение займов – 27660 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 64262,6 тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 10818,2 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 1098130 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 732222,2 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 74625,7 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 64387,5 тысяч тенге.";