Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 13 маусымдағы № 160 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 маусымда № 6012 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 19 шілдедегі № 195 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 19.07.2019 № 195 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңының 7 бабының 1, 4 тармақтарына сәйкес, Жарма ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тапсырыс берушілер үшін Жарма ауданы аумағында мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы болып "Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі анықталсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде, қазақ және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Жарма ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Жарма ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жарма ауданы әкімінің орынбасары Н.А. Нургалиевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарма ауданының әкімі А. А. Нургожин

Об едином организаторе государственных закупок
Постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 13 июня 2019 года № 160. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 июня 2019 года № 6012. Утратило силу постановлением акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 19 июля 2019 года № 195
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 19.07.2019 № 195 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 1, 4 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках", акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить для заказчиков единым организатором государственных закупок на территории Жарминского района государственное учреждение "Отдел финансов Жарминского района Восточно-Казахстанской области".
2. Государственному учреждению "Отдел финансов Жарминского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Жарминского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жарминского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нургалиева Н.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жарминского района Нургожин А. А.