Алтай ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерiн бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 43/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 21 қаңтарда № 5-12-191 болып тіркелді
Ескерту. Тақырыпқа өзгеріс енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 26.11.2021 № 9/3-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1- тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1- тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 26.11.2021 № 9/3-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Алтай ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 26.11.2021 № 9/3-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1-1. Бағалау аймақтарының шекаралары және Алтай ауданы елді мекендерінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері осы шешімнің 2, 3, 4, 5- қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 1-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 26.11.2021 № 9/3-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Зырян ауданының мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Зырян ауданы бойынша жерлерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) және жер салығы мөлшерлемесін жоғарылату туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2015 жылғы 17 шілдедегі № 45/3-V шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4103 тіркелген, 2015 жылы 20 тамызыда "Мой город Зыряновск" "Менің өлкем" газеттерінде жарияланған);
2) "Зырян ауданы бойынша жерлерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) және жер салығы мөлшерлемесін жоғарылату туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2015 жылғы 17 шілдедегі № 45/3-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 27/10-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-12-153 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 5 мамырда электрондық түрде жарияланған).

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов района Алтай
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 15 января 2019 года № 43/3-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 21 января 2019 года № 5-12-191
Сноска. Заголовок с изменением, внесенным решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 26.11.2021 № 9/3-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 26.11.2021 № 9/3-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель населенных пунктов района Алтай согласно приложению 1 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 26.11.2021 № 9/3-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1-1. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов района Алтай, согласно приложениям 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 26.11.2021 № 9/3-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу некоторые решения маслихата Зыряновского района:
1) решение маслихата Зыряновского района от 17 июля 2015 года № 45/3-V "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и повышении ставок земельного налога по Зыряновскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4103, опубликовано в газете "Мой город Зыряновск" "Менің өлкем" от 20 августа 2015 года, информационной системе "Әділет" 7 сентября 2015 года);
2) решение маслихата Зыряновского района от 30 марта 2018 года № 27/10-VI "О внесении изменения в решение маслихата от 17 июля 2015 года № 45/3-V "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и повышении ставок земельного налога по Зыряновскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-153, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 мая 2018 года).

3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Л. Попова
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Зырян
ауданының мәслихатының
2019 жылғы 15 қаңтардағы
№ 43/3-VI шешіміне 1-қосымша
Алтай ауданының ауылдық елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 26.11.2021 № 9/3-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Шартты белгілер:
Зырян
ауданының мәслихатының
2019 жылғы 15 қаңтардағы
№ 43/3-VI шешіміне 2-қосымша
Алтай қаласы бағалау аймақтарының шекаралары
Ескерту. 2 қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 26.11.2021 № 9/3-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Шартты белгілер:
Зырян
ауданының мәслихатының
2019 жылғы 15 қаңтардағы
№ 43/3-VI шешіміне 3-қосымша
Серебрянск қаласы бағалау аймақтарының шекаралары
Ескерту. 3 қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 26.11.2021 № 9/3-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Шартты белгілер:
Зырян
ауданының мәслихатының
2019 жылғы 15 қаңтардағы
№ 43/3-VI шешіміне 4-қосымша
Алтай ауданының ауылдық елді мекендердің бағалау аймақтарының шекаралары

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Л. Попова
Секретарь маслихата
Зыряновского района Л. Гречушникова
Приложение 1 к решению
маслихата района Алтай
от 15 января 2019 года
№ 43/3-VI
Проект (схема) зонирования земель населенных пунктов района Алтай
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 26.11.2021 № 9/3-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения:
Приложение 2 к решению
маслихата района Алтай
от 15 января 2019 года
№ 43/3-VI
Границы оценочных зон города Алтай
Сноска. Приложение 2 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 26.11.2021 № 9/3-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения:
Приложение 3 к решению
маслихата района Алтай
от 15 января 2019 года
№ 43/3-VI
Границы оценочных зон города Серебрянск
Сноска. Приложение 3 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 26.11.2021 № 9/3-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения:
Приложение 4 к решению
маслихата района Алтай
от 15 января 2019 года
№ 43/3-VI
Границы оценочных зон сельских населенных пунктов района Алтай