2020-2022 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 341 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 қаңтарда № 6682 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 439 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 30.12.2020 № 439 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 330 "2020-2022 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6506 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –25291,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10036,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15255,0 мың теңге;
2) шығындар – 27727,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2435,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2435,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2435,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 414 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 13255,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
2-1. 2020 жылы Аблакет ауылдық округінің бюджетінде нысаналы ағымдағы трансферттер 2000,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.

О бюджете сельских округов и поселков Уланского района на 2020-2022 годы
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2019 года № 341. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 января 2020 года № 6682. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2020 года № 439
Сноска. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.12.2020 № 439 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Уланского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 330 "О бюджете Уланского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6506), Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аблакетского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25291,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10036,3 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15255,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27727,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2435,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2435,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2435,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.12.2020 № 414 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в бюджете Аблакетского сельского округа на 2020 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 13255,0 тысяч тенге.
2-1. Предусмотреть в бюджете Аблакетского сельского округа на 2020 год целевые текущие трансферты в сумме 2000,0 тыс.тенге.

Ескерту. Шешім 2-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 13.04.2020 № 354 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 15.07.2020 № 394 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
3 2020-2022 жылдарға арналған Айыртау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37045,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5510,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі –31535,4 мың теңге;
2) шығындар – 38015,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -969,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 969,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 969,9 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 414 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2020 жылға арналған Айыртау ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 12820,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
4-1. 2020 жылы Айыртау ауылдық округінің бюджетінде нысаналы ағымдағы трансферттер 18715,4 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 4-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 21.10.2020 № 405 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 414 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2020-2022 жылдарға арналған Асубұлақ кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44522,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7928,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36594,3 мың теңге;
2) шығындар – 46868,4 мың теңге;

Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.04.2020 № 354 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.07.2020 № 394 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Айыртауского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 37045,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5510,1 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31535,4 тысяч тенге;
2) затраты – 38015,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -969,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 969,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 969,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.12.2020 № 414 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть, что в бюджете Айыртауского сельского округа на 2020 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 12820,0 тысяч тенге.
4-1. Предусмотреть в бюджете Айыртауского сельского округа на 2020 год целевые текущие трансферты в сумме 18715,4 тыс.тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.04.2020 № 354 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.12.2020 № 414 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет поселка Асубулак на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 44522,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7928,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36594,3 тысяч тенге;
2) затраты – 46868,4 тысяч тенге;

8. 2020 жылға арналған Бозанбай ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 10621,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
8-1. 2020 жылы Бозанбай ауылдық округінің бюджетінде нысаналы ағымдағы трансферттер 120547,5 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 8-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 13.04.2020 № 354 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 414 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2020-2022 жылдарға арналған Қасым Қайсенов кентінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 79926,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19884,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 60042,8 мың теңге;
2) шығындар – 86669,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6742,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6742,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6742,9 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 414 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2020 жылға арналған Қасым Қайсенов кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 32842,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
10-1. 2020 жылы Қасым Қайсенов кентінің бюджетінде нысаналы ағымдағы трансферттер 27200,8 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 10-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 13.04.2020 № 354 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 414 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2020-2022 жылдарға арналған Саратовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

8. Учесть, что в бюджете Бозанбайского сельского округа на 2020 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 10621,0 тысяча тенге.
8-1. Предусмотреть в бюджете Бозанбайского сельского округа на 2020 год целевые текущие трансферты в сумме 120547,5 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.04.2020 № 354 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.12.2020 № 414 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Утвердить бюджет поселка Касыма Кайсенова на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы –79926,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19884,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60042,8 тысяч тенге;
2) затраты – 86669,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6742,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6742,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6742,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.12.2020 № 414 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Учесть, что в бюджете поселка Касыма Кайсенова на 2020 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 32842,0 тысячи тенге.
10-1. Предусмотреть в бюджете поселка Касыма Кайсенова на 2020 год целевые текущие трансферты в сумме 27200,8 тыс.тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-1 в соответствии с решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.04.2020 № 354 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.12.2020 № 414 (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Утвердить бюджет Саратовского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер – 21396,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3322,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18074,0 мың теңге;
2) шығындар – 23405,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2009,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2009,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2009,2 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 414 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2020 жылға арналған Саратовка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 13074,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
12-1. 2020 жылы Саратовка ауылдық округінің бюджетте аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 5000,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 12-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 13.04.2020 № 354 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2020-2022 жылдарға арналған Таврия ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61733,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12540,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 49193,8 мың теңге;
2) шығындар – 64614,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2880,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2880,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2880,3 мың теңге.

1) доходы – 21396,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3322,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18074,0 тысячи тенге;
2) затраты – 23405,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2009,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2009,2 тысячи тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2009,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.12.2020 № 414 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Учесть, что в бюджете Саратовского сельского округа на 2020 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 13074,0 тысячи тенге.
12-1. Предусмотреть в бюджете Саратовского сельского округа на 2020 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 5000,0 тыс.тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-1 в соответствии с решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.04.2020 № 354 (вводится в действие с 01.01.2020).
13. Утвердить бюджет Таврического сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 61733,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12540,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49193,8 тысяч тенге;
2) затраты – 64614,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2880,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2880,3 тысячи тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2880,3 тысячи тенге.

Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 414 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2020 жылға арналған Таврия ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 7927,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
14-1. 2020 жылы Таврия ауылдық округінің бюджетінде нысаналы ағымдағы трансферттер 37266,8 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 14-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 13.04.2020 № 354 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 414 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
14-2. 2020 жылға арналған Таврия ауылдық округінің бюджетінде заңнаманың қабылдануына байланысты өтемақы шығындарына трансферттер 4000,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 14-2 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 15.07.2020 № 394 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі);
15. 2020-2022 жылдарға арналған Тарғын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27702,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6116,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21466,6 мың теңге;
2) шығындар – 28926,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1223,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1223,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1223,4 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 414 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2020 жылға арналған Тарғын ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 12011,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
16-1. 2020 жылы Тарғын ауылдық округінің бюджетінде нысаналы ағымдағы трансферттер 9455,6 мың теңге сомасында қарастырылсын.

Сноска. Пункт 13 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.12.2020 № 414 (вводится в действие с 01.01.2020).
14. Учесть, что в бюджете Таврического сельского округа на 2020 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 7927,0 тысяч тенге.
14-1. Предусмотреть в бюджете Таврического сельского округа на 2020 год целевые текущие трансферты в сумме 37266,8 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-1 в соответствии с решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.04.2020 № 354 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.12.2020 № 414 (вводится в действие с 01.01.2020).
14-2. Предусмотреть в бюджете Таврического сельского округа на 2020 год трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства в сумме 4000,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-2 в соответствии с решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.07.2020 № 394 (вводится в действие с 01.01.2020)
15. Утвердить бюджет Таргынского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 27702,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6116,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21466,6 тысяч тенге;
2) затраты – 28926,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1223,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1223,4 тысячи тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1223,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 15 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.12.2020 № 414 (вводится в действие с 01.01.2020).
16. Учесть, что в бюджете Таргынского сельского округа на 2020 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 12011,0 тысяч тенге.
16-1. Предусмотреть в бюджете Таргынского сельского округа на 2020 год целевые текущие трансферты в сумме 9455,6 тыс.тенге.

Ескерту. Шешім 16-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 13.04.2020 № 354 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 414 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. 2020-2022 жылдарға арналған Төлеген Тоқтаров ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26, 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19810,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6334,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13476,4 мың теңге;
2) шығындар – 20327,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -516,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 516,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 516,6 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 414 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2020 жылға арналған Төлеген Тоқтаров ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 6927,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
18-1. 2020 жылы Төлеген Тоқтаров ауылдық округінің бюджетінде нысаналы ағымдағы трансферттер 13476,4 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 18-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 13.04.2020 № 354 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 414 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
18-2. 2020 жылға арналған Төлеген Тоқтаров ауылдық округінің бюджетінде заңнаманың қабылдануына байланысты өтемақы шығындарына трансферттер 1500,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 18-2 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 15.07.2020 № 394 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
19. 2020-2022 жылдарға арналған Егінсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29, 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Решение дополнено пунктом 16-1 в соответствии с решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.04.2020 № 354 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.12.2020 № 414 (вводится в действие с 01.01.2020).
17. Утвердить бюджет Толеген Тохтаровского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 19810,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6334,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13476,4 тысяч тенге;
2) затраты – 20327,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -516,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 516,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 516,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.12.2020 № 414 (вводится в действие с 01.01.2020).
18. Учесть, что в бюджете Толеген Тохтаровского сельского округа на 2020 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 6927,0 тысяч тенге.
18-1. Предусмотреть в бюджете Толеген Тохтаровского сельского округа на 2020 год целевые текущие трансферты в сумме 13476,4 тыс.тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 18-1 в соответствии с решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.04.2020 № 354 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.12.2020 № 414 (вводится в действие с 01.01.2020).
18-2. Предусмотреть в бюджете Толеген Тохтаровского сельского округа на 2020 год трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства в сумме 1500,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 18-2 в соответствии с решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.07.2020 № 394 (вводится в действие с 01.01.2020);
19. Утвердить бюджет Егинсуского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 414 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2020 жылға арналған Азовое ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 21500,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
22-1. 2020 жылы Азовое ауылдық округінің бюджетінде нысаналы ағымдағы трансферттер 15000,7 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 22-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 13.04.2020 № 354 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 414 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
23. 2020-2022 жылдарға арналған Огневка кентінің бюджеті тиісінше 34, 35, 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26038,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 791,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25247,2 мың теңге;
2) шығындар – 26038,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 21.10.2020 № 405 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 2020 жылға арналған Огневка кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 17252,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
24-1. 2020 жылға Огневка кентінің бюджетінде нысаналы ағымдағы трансферттер 7995,2 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 24-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 13.04.2020 № 354 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 15.07.2020 № 394 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
25. 2020-2022 жылдарға арналған Багратион ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38, 39-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Пункт 21 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.12.2020 № 414 (вводится в действие с 01.01.2020).
22. Учесть, что в бюджете Азовского сельского округа на 2020 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 21500,0 тысяч тенге.
22-1. Предусмотреть в бюджете Азовского сельского округа на 2020 год целевые текущие трансферты в сумме 15000,7 тыс.тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 22-1 в соответствии с решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.04.2020 № 354 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.12.2020 № 414 (вводится в действие с 01.01.2020).
23. Утвердить бюджет поселка Огневка на 2020-2022 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26038,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 791,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25247,2 тысячи тенге;
2) затраты – 26038,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.10.2020 № 405 (вводится в действие с 01.01.2020).
24. Учесть, что в бюджете поселка Огневка на 2020 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 17252,0 тысячи тенге.
24-1. Предусмотреть в бюджете поселка Огневка на 2020 год целевые текущие трансферты в сумме 7995,2 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 24-1 в соответствии с решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.04.2020 № 354 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.07.2020 № 394 (вводится в действие с 01.01.2020).
25. Утвердить бюджет Багратионовского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Ескерту. 31-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 414 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
32. 2020 жылға арналған Алмасай ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 11458,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
32-1. 2020 жылы Алмасай ауылдық округінің бюджетте аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 3700,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.

Сноска. Пункт 31 в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.12.2020 № 414 (вводится в действие с 01.01.2020).
32. Учесть, что в бюджете Алмасайского сельского округа на 2020 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 11458,0 тысяч тенге.
32-1. Предусмотреть в бюджете Алмасайского сельского округа на 2020 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 3700,0 тыс.тенге.

Ескерту. Шешім 32-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 13.04.2020 № 354 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
33. Осы шешімнің 49 қосымшасына сәйкес Ұлан аудандық мәслихаттың шешімдерінің күштері жойылды деп танылсын.
34. Осы шешiм 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Н. Тилеужан
Ұлан аудандық мәслихат хатшысы О. Сыдыков
Ұлан аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 341 шешіміне № 1 қосымша
Ұлан ауданының Аблакет ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті

Сноска. Решение дополнено пунктом 32-1 в соответствии с решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.04.2020 № 354 (вводится в действие с 01.01.2020).
33. Признать утратившими силу решения Уланского районного маслихата согласно приложению 49 к настоящему решению.
34. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Н. Тилеужан
Секретарь Уланского районного маслихата О. Сыдыков
Приложение № 1 к решению
Уланского районного маслихата
от 30 декабря 2019 года № 341
Бюджет Аблакетского сельского округа Уланского района на 2020 год

1. Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 265 " 2019-2021 жылдарға арналған Ұлан ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-213 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 30.01.2019 жылы жарияланды) шешімі;
2. Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 наурыздағы № 274 "2019-2021 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылдың 28 желтоқсандағы № 265 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5781 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 28.03.2019 жылы жарияланды) шешімі;
3. Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 277 "2019-2021 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылдың 28 желтоқсандағы № 265 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5877 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 06.05.2019 жылы жарияланды) шешімі;
4. Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 шілдедегі № 304 Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылдың 28 желтоқсандағы № 265 "2019-2021 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6087 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 05.08.2019 жылы жарияланды) шешімі;
5. Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қазандағы № 322 "2019-2021 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылдың 28 желтоқсандағы № 265 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6239 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 07.11.2019 жылы жарияланды) шешімі;

1. Решение Уланского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 265 "О бюджетах поселков и сельских округов Уланского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-213, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 30.01.2019 года);
2. Решение Уланского районного маслихата от 12 марта 2019 года № 274 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 265 "О бюджетах поселков и сельских округов Уланского района на 2019 - 2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5781, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 28.03.2019 года);
3. Решение Уланского районного маслихата от 12 апреля 2019 года № 277 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 265 "О бюджетах поселков и сельских округов Уланского района на 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5877, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 06.05.2019 года);
4. Решение Уланского районного маслихата от 19 июля 2019 года № 304 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 265 "О бюджетах поселков и сельских округов Уланского района на 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6087, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 05.08.2019 года);
5. Решение Уланского районного маслихата от 23 октября 2019 года № 322 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 265 "О бюджетах поселков и сельских округов Уланского района на 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6239, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 07.11.2019 года).