Үржар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 қарашадағы № 46-509/VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 қарашада № 6326 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 5 тармағына сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ :
1. Үржар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің қосымшаға сәйкес күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Зарипов
Үржар аудандық мәслихатының хатшысы К. Карашев
Үржар аудандық мәслихатының
2019 жылғы 15 қарашадағы
№ 46-509/VI шешіміне қосымша
Үржар аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізімі
1. Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 қыркүйектегі № 31-322/VI "Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Қабанбай ауылында және Алакөл көлінің жағалауында коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-18-164 нөмірімен тіркелген, 2018 жылдың 8 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2018 жылдың 8 қазанында жарияланған) шешімі, соның ішінде:
1) Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 ақпанындағы № 38-415/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 қыркүйектегі № 31-322/VI "Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Қабанбай ауылында және Алакөл көлінің жағалауында коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімінің қолданылуын тоқтата тұру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5740 нөмірімен тіркелген, 2019 жылдың 5 наурыздағы Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2019 жылдың 7 наурызында жарияланған) шешімі;
2) Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 16 сәуірдегі № 40-435/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 ақпандағы № 38-415/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 қыркүйектегі № 31-322/VI "Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Қабанбай ауылында және Алакөл көлінің жағалауында коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімінің қолданылуын тоқтата тұру туралы" шешімінің қолданылу мерзімін ұзарту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5880 нөмірімен тіркелген, 2019 жылдың 3 мамырдағы Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2019 жылдың 29 сәуірінде жарияланған) шешім.

О признании утратившим силу некоторых решений Урджарского районного маслихата
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 ноября 2019 года № 46-509/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 ноября 2019 года № 6326
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения Урджарского районного маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Зарипов
секретарь Урджарского районного маслихата К. Карашев
Приложение к решению
Урджарского районного
маслихата от 15 ноября
2019 года № 46-509/VI
Список признанных утратившими силу решений Урджарского районного маслихата
1. Решение Урджарского районного маслихата от 5 сентября 2018 года № 31-322/VI "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов в селе Кабанбай и на побережье озера Алаколь Урджарского района Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-18-164, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 8 октября 2018 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 8 октября 2018 года) в том числе :
1) решение Урджарского районного маслихата от 19 февраля 2019 года № 38-415/VI "О приостановлении действия решения Урджарского районного маслихата от 5 сентября 2018 года № 31-322/VI "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов в селе Кабанбай и на побережье озера Алаколь Урджарского района Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5740, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 марта 2019 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 7 марта 2019 года);
2) решение Урджарского районного маслихата от 16 апреля 2019 года № 40-435/VI "О продлении срока действия решения Урджарского районного маслихата от 19 февраля 2019 года № 38-415/VI "О приостановлении действия решения Урджарского районного маслихата от 5 сентября 2018 года № 31-322/VI "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов в селе Кабанбай и на побережье озера Алаколь Урджарского района Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5880, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 мая 2019 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 29 апреля 2019 года).

2. Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 қыркүйегіндегі № 31-323/VI "Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Қабанбай ауылында және Алакөл көлінің жағалауында тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-18-163 нөмірімен тіркелген, 2018 жылдың 8 қазандағы Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2018 жылдың 8 қазанында жарияланған) шешімі, соның ішінде:
1) Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 ақпанындағы № 38-416/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 қыркүйектегі № 31-323/VI "Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Қабанбай ауылында және Алакөл көлінің жағалауында тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімінің қолданылуын тоқтата тұру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5739 нөмірімен тіркелген, 2019 жылдың 5 наурызында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2019 жылдың 7 наурызында жарияланған) шешімі;
2) Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 16 сәуіріндегі № 40-436/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 ақпандағы № 38-416/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 қыркүйектегі № 31-323/VI "Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Қабанбай ауылында және Алакөл көлінің жағалауында тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімінің қолданылуын тоқтата тұру туралы" шешімінің қолданылу мерзімін ұзарту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5881 нөмірімен тіркелген, 2019 жылдың 3 мамырында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2019 жылдың 29 сәуірінде жарияланған) шешімі.

2. Решение Урджарского районного маслихата от 5 сентября 2018 года № 31-323/VI "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов в селе Кабанбай и на побережье озера Алаколь Урджарского района Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-18-163, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 8 октября 2018 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 8 октября 2018 года) в том числе :
1) решение Урджарского районного маслихата от 19 февраля 2019 года № 38-416/VI "О приостановлении действия решения Урджарского районного маслихата от 5 сентября 2018 года № 31-323/VI "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов в селе Кабанбай и на побережье озера Алаколь Урджарского района Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5739, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 марта 2019 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 7 марта 2019 года);
2) решение Урджарского районного маслихата от 16 апреля 2019 года № 40-436/VI "О продлении срока действия решения Урджарского районного маслихата от 19 февраля 2019 года № 38-416/VI "О приостановлении действия решения Урджарского районного маслихата от 5 сентября 2018 года № 31-323/VI "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов в селе Кабанбай и на побережье озера Алаколь Урджарского района Восточно-Казахстанской области" (заре-гистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5881, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 мая 2019 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 29 апреля 2019 года).