Бөрлі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32-4 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 ақпандағы № 35-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 ақпанда № 5545 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 ақпандағы № 47-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 13.02.2020 № 47-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №32-4 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5488 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 607 502 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 536 016 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 246 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 54 860 мың теңге;
трансферттер түсімі – 997 380 мың теңге;
2) шығындар – 10 303 989 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 62 779 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 185 588 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 122 809 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 759 266 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 759 266 мың теңге:
қарыздар түсімі – 763 588 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 465 373 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 461 051 мың теңге.";
7 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. 2019 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 191 735 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
8 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2019 жылға арналған төмен тұрған бюджеттерге субвенциялар сомасын бөлу және бюджеттік алып қоюлар 594 669 мың теңге көлемінде 4 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.";

О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32-4 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2019 года № 35-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 февраля 2019 года № 5545. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 февраля 2020 года № 47-5
Сноска. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.02.2020 № 47-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года №32-4 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5488, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 607 502 тысячи тенге:
налоговые поступления – 8 536 016 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 246 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 54 860 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 997 380 тысяч тенге;
2) затраты – 10 303 989 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 62 779 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 185 588 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 122 809 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 759 266 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 759 266 тысяч тенге:
поступление займов – 763 588 тысяч тенге;
погашение займов – 465 373 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 461 051 тысяча тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в размере 191 735 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить распределение суммы субвенции и бюджетных изъятий нижестоящих бюджетов на 2019 год в размере 594 669 тысяч тенге, согласно приложению 4.";

аталған шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Б.Мукашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бөрлі аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 20 ақпандағы
№ 35-1 шешіміне 1-қосымша
Бөрлі аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 32-4 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Б.Мукашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 20 февраля 2019 года № 35-1
Приложение 1
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 24 декабря 2018 года №32-4
Районный бюджет на 2019 год
тысяч тенге
Категория
сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

100
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
100
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
167 547
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
167 547
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 923
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
75 000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11 625
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
64 999
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
419 246
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
46 442
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36 630
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
36 630
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9 812
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
9 812
2
Әлеуметтік көмек
329 791
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
329 791
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
87 187
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 677
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 745
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
67 178
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 405
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
54 441
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
67 002
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
40 156
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
43 013
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43 013
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 500
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

100
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
100
9
Прочие услуги в области образования
167 547
464
Отдел образования района (города областного значения)
167 547
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15 923
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
75 000
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 625
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
64 999
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
419 246
1
Социальное обеспечение
46 442
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36 630
005
Государственная адресная социальная помощь
36 630
464
Отдел образования района (города областного значения)
9 812
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
9 812
2
Социальная помощь
329 791
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
329 791
002
Программа занятости
87 187
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 677
006
Оказание жилищной помощи
3 745
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
67 178
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 405
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
54 441
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
67 002
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
40 156
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
43 013
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43 013
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27 500
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат