Ақсай қаласындағы жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қазандағы № 43-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 қазанда № 5806 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақсай қаласындағы жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері бекітілсін.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Б.Мукашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бөрлі аудандық мәслихатының
2019 жылғы 4 қазандағы № 43-4
шешіміне қосымша
Ақсай қаласындағы жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына
түзету коэффициенттері
Аймақ нөмірі
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақтар атауы
Өндірістік аймақ
1,5
003- өндірістік аймақтың солтүстік-шығысы- темір жолдан солтүстік жағынан бас бөлігі және қалған бөлігі оңтүстіктегі темір жолдан, 001-солтүстік өндірістік аймақ, өндірістік аймақтың резерв аумағы, 002 - темір жолдың бойындағы өндірістік аймағы
I
1,2
009, 007, 011, 012, 015, 005 бөлігі, 010 бөлігі, 018 бөлігі, (оның ішінде "Карачаганак-1" нақты жобалау жоспары, "Жаңа қоныс" ықшамауданы, "Көктем" ықшамауданы, 2, 3 , 4, 5, 5А, 7, 9, 10, 11, 12, 13 ықшамаудандары), 019 бөлігі
II
1,0
004, 016, 006, 005 бөлігі (оның ішінде 1 ықшамаудан) - темір жолдан оңтүстік бөлігі, ескі қала
III
1,0
001- өндірістік аймақтың қоныстану аумағының бөлігі
002- темір жолдан солтүстік бөлігі, ескі қала
IV
1,1
008, 003 бөлігі – темір жолдан оңтүстік жағынан, 010 бөлігі, 019 бөлігі, телеорталық, вахталық қалашық, аудандық орталық поликлиникасы
"Строительный-1" нақты жобалау жоспары
"Строительный -2" нақты жобалау жоспары
"Строительный -3" нақты жобалау жоспары
"Строительный -4" нақты жобалау жоспары
V
0,8
ескі Қызылтал, ескі Аралтал

Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Аксай
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 октября 2019 года № 43-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 октября 2019 года № 5806
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Аксай согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Б.Мукашева) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Приложение
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 4 октября 2019 года №43-4
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы
за земельные участки в городе Аксай
Номер зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
Наименование зоны
Промышленная зона
1,5
003 - северо- восточная- основная часть с северной стороны от железной дороги и часть с южной стороны от железной дороги промышленной зоны, 001- промышленная зона северная, резервная территория промышленной зоны, 002 - промышленная зона вдоль железной дороги
I
1,2
009, 007, 011, 012, 015, часть 005, часть 010, часть 018 (в том числе план детальной планировки "Карачаганак-1", микрорайон "Жана коныс", микрорайон "Коктем", микрорайоны: 2, 3, 4, 5, 5А, 7, 9, 10, 11, 12, 13) часть 019
II
1,0
004, 016, 006, часть 005 (в том числе микрорайон 1) - южная часть от железной дороги, старый город
III
1,0
001- селитебная часть промышленной зоны
002- северная часть от железной дороги, старый город
IV
1,1
008, часть 003 – с южной стороны от железной дороги, часть 010, часть 019, телецентр, вахтовый городок, центральная районная поликлиника
план детальной планировки "Строительный-1"
план детальной планировки "Строительный -2"
план детальной планировки "Строительный -3"
план детальной планировки "Строительный -4"
V
0,8
старый Кызылтал, старый Аралтал