Бәйтерек ауданы Янайкин ауылдық округі Янайкин ауылындағы кейбір көше атауларын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы Янайкин ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 27 қарашадағы № 10 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қарашада № 5868 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Янайкин ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Янайкин ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы Янайкин ауылдық округі Янайкин ауылындағы кейбір көше атаулары:
"Ленина" көшесін – "Достық" көшесі;
"Батурина" көшесін – "Бәйтерек" көшесі;
"Фурманова" көшесін – "Жеңіс" көшесі;
"Чапаева" көшесін – "Тәуелсіздік" көшесі;
"Комсомольская" көшесін – "Еуразия" көшесі деп қайта аталсын.
2. Янайкин ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Ж.Ешайтова) осы шешімнің әділет органдарына мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі
Ауылдық округ әкімі А. Альмурзин

О переименовании некоторых улиц села Янайкино Янайкинского сельского округа района Бәйтерек
Решение акима Янайкинского сельского округа района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 27 ноября 2019 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 ноября 2019 года № 5868
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Янайкино и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Янайкинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы села Янайкино Янайкинского сельского округа района Бәйтерек:
улица "Ленина" - улица "Достық";
улица "Батурина" - улица "Бәйтерек";
улица "Фурманова" - улица "Жеңіс";
улица "Чапаева" - улица "Тәуелсіздік";
улица "Комсомольская" - улица "Еуразия".
2. Главному специалисту аппарата акима Янайкинского сельского округа (Ешайтова Ж.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Альмурзин