Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 409 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 желтоқсанда № 5887 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 365 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 20.12.2020 № 365 қаулысымен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексін және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 9 декабря 2019 года № 409. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 декабря 2019 года № 5887. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 20 декабря 2020 года № 365
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 20.12.2020 № 365 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2020.
Руководствуясь Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Казталовского района Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Казталов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 30 мамырдағы №222 "Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5219 тіркелген, 2018 жылғы 8 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить прилагаемые коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Казталовского района от 30 мая 2018 года №222 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5219, опубликованное 8 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. Казталов ауданы әкімі аппаратының басшысы (Е.Ескендиров) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Зулкашевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Есалиев
Батыс Қазақстан облысы
Казталов ауданы әкімдігінің

3. Руководителю аппарата акима Казталовского района (Е.Ескендиров) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Р.Зулкашева.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2020 года.
Аким района А. Есалиев
Утверждены
постановлением акимата
Казталовского района
Западно-Казахстанской области