Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 28 мамырдағы № 125 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 мамырда № 5691 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тасқала аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп барлық кандидаттар үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Ауылдық округтер әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Тасқала ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 17 наурыздағы № 71 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3468 тіркелген, 2014 жылғы 15 сәуірде "Әділет" ақпаратттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Тасқала ауданы әкімі аппаратының басшысы осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ.Нурекешевке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
"КЕЛІСІЛДІ"
Тасқала аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________ А.Ғ.Нұрмақов
22 мамыр 2019 ж.
Тасқала ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 28 мамырдағы № 125 қаулысына
қосымша
Үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 28 мая 2019 года № 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 мая 2019 года № 5691.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Таскалинской районной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акимам сельских округов оснастить определенные места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Таскалинского района от 17 марта 2014 года №71 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3468, опубликованное 15 апреля 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Руководителю аппарата акима Таскалинского района обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Нурекешева К.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Таскалинской районной
избирательной комиссии
___________________ Нурмаков А.Г.
22 мая 2019 г.
Приложение
к постановлению акимата
Таскалинского района
от 28 мая 2019 года № 125
Места для размещения агитационных печатных материалов

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 02.10.2023 № 200 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Елдi мекеннiң атауы
Үгiттiк баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Ақтау ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды;
"Ақтау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
2
Ақкүтір ауылы
Ақкүтір көшесі №14 үйдің алды
3
Қараой ауылы
Комсомольская көшесі №2 үйдің алды
4
Амангелдi ауылы
Ауылдық мәдениет үйi ғимаратының алды
5
Бiрiншi Шежiн ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Бірінші Шежін бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
6
Достық ауылы
Фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының алды; ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
7
Бастау ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Бастау бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
8
Ынтымақ ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Ынтымақ бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
9
Атамекен ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Атамекен" мектеп-бөбекжай-балабақша кешені коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды;
"Қазақстан ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi ғимаратының алды
10
Қалмақ-Шабын ауылы
Ауылдық кiтапхана ғимаратының алды
11
Тасқала ауылы
Тасқала ауданы әкімдігі мәдениет тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тасқала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорны ғимаратының алды;
"Тасқала аудандық спорт клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды;
Шамов және Абай көшелерiнiң қиылысында;
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды;
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Қ.Сәтбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды;
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Бөбек" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсiпорны ғимаратының алды
12
Бiрлiк ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Бірлік негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
13
Оян ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
14
Кеңжайлау ауылы
Кеңжайлау көшесі № 9 үйдің алды
15
Мереке ауылы
Ауылдық мәдениет үйi ғимаратының алды
16
Мерей ауылы
Ауылдық мәдениет үйi ғимаратының алды
17
Айнабұлақ ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Айнабұлақ негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
18
Тоғайлы ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
19
Екiншi Шежiн ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 02.10.2023 № 200 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных
печатных материалов
1
Село Актау
Перед зданием сельского дома культуры;
перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Актауского сельского округа"
2
Село Ақкүтір
Перед домом № 14 по улице Ақкүтір
3
Село Қараой
Перед домом № 2 по улице Комсомольская
4
Село Амангельды
Перед зданием сельского дома культуры
5
Село Первая Чижа
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Первочижинская начальная школа" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
6
Село Достык
Перед зданием фельдшерского акушерского пункта;
перед зданием сельского дома культуры
7
Село Бастау
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа Бастау" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
8
Село Ынтымақ
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа Ынтымак" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
9
Село Атамекен
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа – ясли-детский сад" Атамекен" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области";
перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Казахстанского сельского округа"
10
Село Калмак-Шабын
Перед зданием сельской библиотеки
11
Село Таскала
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Таскалинский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Таскалинского района";
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Таскалинский районный спортивный клуб";
на пересечении улиц Шамова и Абая;
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Ы.Алтынсарина" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области";
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени К.Сатбаева" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области";
перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад "Бөбек" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
12
Село Бiрлiк
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа Бирлик" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
13
Село Оян
Перед зданием сельского дома культуры
14
Село Кеңжайлау
Перед домом № 9 по улице Кенжайлау
15
Село Мереке
Перед зданием сельского дома культуры
16
Село Мерей
Перед зданием сельского дома культуры
17
Село Айнабұлақ
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа Айнабұлақ" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
18
Село Тоғайлы
Перед зданием сельского дома культуры
19
Село Вторая Чижа
Перед зданием сельского дома культуры