Теректі ауданы Шаған ауылдық округінің Жаңа Өмір ауылындағы көшелерді қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Шаған ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 6 наурыздағы № 9 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 наурызда № 5561 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Жаңа Өмір ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Шаған ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі ауданы Шаған ауылдық округінің Жаңа Өмір ауылындағы көше атаулары:
"Ленина" көшесін - "Бейбітшілік" көшесі;
"Советская" көшесін - "Достық" көшесі;
"Октябрьская" көшесін -"Ақжайық" көшесі;
"25 лет Целины" көшесін - "Жібек жолы" көшесі;
"Кирова" көшесін - "Азаттық" көшесі;
"Куйбышева" көшесін - "Ақбидай" көшесі;
"50 лет Октября" көшесін - "Атамекен" көшесі;
"60 лет Октября" көшесін - "Сарайшық" көшесі;
"Чапаева" көшесін - "Шұғыла" көшесі;
"Коммунарова" көшесін - "Арман" көшесі;
"Целинная" көшесін - "Бостандық" көшесі;
"Парковая" көшесін - "Серуен" көшесі;
"Школьная" көшесін - "Болашақ" көшесі;
"8 марта" көшесін - "8 наурыз" көшесі;
"Гагарина" көшесін - "Юрий Гагарин" көшесі;
"Лесхоз" көшесін - "Қарағайлы" көшесі;
"Набережная" көшесін - "Жағалау" көшесі;
"Степная" көшесін - "Тәуелсіздік" көшесі;
"Новая Жизнь" көшесін - "Ұлы Дала" көшесі;
"Абая" көшесін - "Абай" көшесі;
"Маметова" көшесін - "Мәншүк Мәметова" көшесі;
"Ауэзова" көшесін - "Мұхтар Әуезов" көшесі деп қайта аталсын.
2. Шаған ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Р.Керей) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялауын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.

О переименовании улиц села Новая Жизнь Чаганского сельского округа Теректинского района
Решение акима Чаганского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 6 марта 2019 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 7 марта 2019 года № 5561
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Новая Жизнь и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Чаганского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Новая Жизнь Чаганского сельского округа Теректинского района:
улица "Ленина" - улица "Бейбітшілік";
улица "Советская" - улица "Достық";
улица "Октябрьская" - улица "Ақжайық";
улица "25 лет Целины" - улица "Жібек жолы";
улица "Кирова " - улица "Азаттық";
улица "Куйбышева" - улица "Ақбидай";
улица "50 лет Октября" - улица "Атамекен";
улица "60 лет Октября" - улица "Сарайшық";
улица "Чапаева" - улица "Шұғыла";
улица "Коммунарова" - улица "Арман";
улица "Целинная" - улица "Бостандық";
улица "Парковая" - улица "Серуен";
улица "Школьная" - улица "Болашақ";
улица "8 марта" - улица "8 наурыз";
улица "Гагарина" - улица "Юрий Гагарин";
улица "Лесхоз" - улица "Қарағайлы";
улица "Набережная" - улица "Жағалау";
улица "Степная" - улица "Тәуелсіздік";
улица "Новая Жизнь " - улица "Ұлы Дала";
улица "Абая" - улица "Абай";
улица "Маметова" - улица "Мәншүк Мәметова";
улица "Ауэзова" - улица "Мұхтар Әуезов".
2. Главному специалисту аппарата акима Чаганского сельского округа (Керей Р.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.