Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 34-1 "2019-2021 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 2 сәуірдегі № 39-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 сәуірде № 5612 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 ақпандағы № 50-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 11.02.2020 № 50-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №34-1 "2019-2021 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5519 тіркелген, 2019 жылғы 28 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Шыңғырлау ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 226 687 мың теңге:
салықтық түсімдер – 23 400 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 203 287 мың теңге;
2) шығындар – 227 445 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -758 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 758 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 758 мың теңге.";
5-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Шыңғырлау ауданының Шыңғырлау ауылдық округі бюджеттінде 2019 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 0 теңге ескерілсін:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"факторлық-балдық шәкілге негізделген әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізу үшін – 0 теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 34-1 "О бюджете Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района на 2019-2021 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 2 апреля 2019 года № 39-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 5 апреля 2019 года № 5612. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 февраля 2020 года № 50-3
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11.02.2020 № 50-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №34-1 "О бюджете Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5519, опубликованное 28 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Чингирлауского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 226 687 тысяч тенге:
налоговые поступления – 23 400 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 203 287 тысяч тенге;
2) затраты – 227 445 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -758 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 758 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств –758 тысяч тенге.";
в пункте 5:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в бюджете Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района на 2019 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 0 тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"для внедрения новой системы оплаты труда административных государственных служащих на основе факторно-бальной шкалы – 0 тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Шағиров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
2 сәуірдегі № 39-1 шешіміне
қосымша
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
29 желтоқсандағы № 34-1 шешіміне
1- қосымша
2019 жылға арналған Шыңғырлау ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы

2. Руководителю аппарата районного маслихата (С.Шагиров) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение к решению
Чингирлауского
районного маслихата
от 2 апреля 2019 года № 39-1
Приложение 1 к решению
Чингирлауского
районного маслихата
от 29 декабря 2018 года № 34-1
Бюджет Чингирлауского сельского округа на 2019 год
тысяч тенге
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма