Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының күшін жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 2 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 8 қаңтарда № 19847 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және заң қызметін ұйымдастыру департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Әділет вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін атқарушы Н. Пан
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
міндетін атқарушының
2020 жылғы 6 қаңтардағы
№ 2 бұйрығына
қосымша
1. "Адвокат көрсеткен заң көмегіне ақы төлеу және қорғау мен өкілдік етуге байланысты шығыстарды өтеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 617 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12434 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. "Адвокат көрсеткен заң көмегі ақы төлеу және қорғау мен өкілдік етуге байланысты шығыстарды өтеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 617 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 17 қазандағы № 888 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14633 болып тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. "Адвокат ордерінің нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 27 сәуірдегі № 165 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6949 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 қарашада Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 6 января 2020 года № 2. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 января 2020 года № 19847
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту регистрационной службы и организации юридических услуг Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего Вице-министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра юстиции
Н. Пан
Приложение к приказу
исполняющего обязанности
Министра юстиции
Республики Казахстан
от 6 января 2020 года № 2
1. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 617 "Об утверждении Правил оплаты юридической помощи, оказываемой адвокатом, и возмещения расходов, связанных с защитой и представительством" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12434, опубликован 22 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 17 октября 2016 года № 888 "О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года "Об утверждении Правил оплаты юридической помощи, оказываемой адвокатом, и возмещения расходов, связанных с защитой и представительством" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14633, опубликован 20 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 27 апреля 2011 года № 165 "Об утверждении формы ордера адвоката" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6949, опубликован 12 июля 2011 года в газете "Казахстанская правда" №217 (26638).