"Мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысанын, көлемін және кезеңділігін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 267 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 23 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 22 қаңтарда № 19908 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысанын, көлемін және кезеңділігін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 267 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11054 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік статистика туралы" 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына және "Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 200-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:"
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітілген мүлік объектілері бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жер пайдаланудағы жер учаскелері бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес мемлекетке тиесілі акционерлік қоғамдардың акциялары мен жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің жарғылық капиталындағы қатысу үлестері бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес мемлекетке тиесілі ұлттық мәдени игілік объектілері бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес мемлекетке тиесілі зияткерлік меншік объектілері бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес мемлекеттік заңды тұлғалар бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес мемлекеттік заңды тұлғаларға, олардың филиалдары мен өкілдіктеріне тіркелген шағын көлемді және өзен кемелері бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі;

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 10 апреля 2015 года № 267 "Об утверждении формы, объема и периодичности передачи данных в реестр государственного имущества"
Приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 16 января 2020 года № 23. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 января 2020 года № 19908
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 10 апреля 2015 года № 267 "Об утверждении формы, объема и периодичности передачи данных в реестр государственного имущества" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11054, опубликован 22 мая 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике" и с пунктом 3 статьи 200 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" ПРИКАЗЫВАЮ:"
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить:
1) форму и объем передачи данных в реестр государственного имущества по объектам имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму и объем передачи данных в реестр государственного имущества по земельным участкам, находящимся в землепользовании, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму и объем передачи данных в реестр государственного имущества по акциям акционерных обществ и долям участия в уставном капитале товариществ с ограниченной ответственностью, принадлежащим государству, согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) форму и объем передачи данных в реестр государственного имущества по объектам национального культурного достояния, принадлежащим государству, согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) форму и объем передачи данных в реестр государственного имущества по объектам интеллектуальной собственности, принадлежащим государству, согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) форму и объем передачи данных в реестр государственного имущества по государственным юридическим лицам согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) форму и объем передачи данных в реестр государственного имущества по маломерным и речным судам, зарегистрированным за государственными юридическими лицами, их филиалами и представительствами согласно приложению 7 к настоящему приказу;

8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес мемлекеттік заңды тұлғаларға, олардың филиалдары мен өкілдіктеріне тіркелген көлік құралдары бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі;
9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес мемлекеттік заңды тұлғаларға, олардың филиалдары мен өкілдіктеріне тіркелген ауыл шаруашылығы көлік құралдары бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі;
10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес мемлекеттік заңды тұлғалар мен ұйымдарға берілген лицензиялар және рұқсаттар бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі;
11) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес мемлекеттік заңды тұлғаларға, олардың филиалдары мен өкілдіктеріне тіркелген табиғи ресурстар кадастрларының объектілері бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі;
12) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес мемлекеттік мүлік жөніндегі уәкілетті органның заңды тұлғалар тізіміне сәйкес заңды тұлғалардың банкроттығы туралы істер қозғау туралы шешімдер (шешімдердің көшірмесі) бойынша және жекелеген негіздер бойынша мүлікті мемлекет кірісіне айналдыруды көздейтін соттардың заңды күшіне енген шешімдері (үкімдері, қаулылары) туралы мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі;
13) осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру кезеңділігі бекітілсін.";
көрсетілген бұйрыққа 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 және 9-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 10, 11, 12 және 13-қосымшаларға сәйкес 10, 11, 12 және 13-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті (Б.К. Тәшенов) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Премьер - Министрінің
Бірінші Орынбасары - Қаржы министрі
А. Смаилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Әділет министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Жоғарғы Соты жанындағы
Соттардың қызметін қамтамасыз ету
департаменті
(Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының аппараты)
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және спорт министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Экология, геология және
табиғи ресурстар министрлігі
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2020 жылғы 16 қаңтардағы
№ 23 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 10 сәуірдегі
№ 267 бұйрығына
1-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Әкімшілік деректер нысаны www.mіnfіn.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылған Мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітілген мүлік объектілері бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі бойынша мәліметтер Есепті кезең 20___ жылғы ____
Индекс: 1-МО
Кезеңділігі: сұрау салу бойынша
Ақпаратты ұсынатын адамдар аясы: Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі.
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті
Ұсыну мерзімі: сұрау салу келіп түскеннен кейін 1 жұмыс күні ішінде
Мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітілген мүлік объектілері бойынша мәліметтерді көрсетіңіз
Салалық ақпараттық жүйеде тіркелетін іс-қимыл (жедел басқару құқығын тоқтату, жедел басқару құқығының туындауы) және ол жүргізілетін күн
Тізілімде тіркелетін іс-қимыл (тізілімнің есепке алу объектісін енгізу, өзектілендіру, алып тастау)
Құқық иесінің бизнес сәйкестендіру нөмірі
Құқық иесінің толық атауы
Тұрғын/ тұрғын емес қор белгісі
Пайдалануға енгізілген жылы
Жылжымайтын мүлік объектісінің кадастрлық нөмірі
Жер учаскесінің кадастрлық нөмірі
1
2
3
4
5
6
7
8
кестенің жалғасы:
Жер учаскесінің алаңы (гектар)
Құрылыс алаңы (шаршы метр)
Жылжымайтын мүліктің түрі
Қабаттылығы (қабат саны)
Пайдалы алаң (шаршы метр)
Ауыртпалықтың болуы туралы мәліметтер (кепіл, сенімгерлік басқару)
Шектеулердің болуы туралы мәліметтер (тыйым салу)
9
10
11
12
13
14
15
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме "Мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітілген мүлік объектілері бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі бойынша мәліметтер" (Индекс: 1-МО, кезеңділігі сұрау салу бойынша)

8) форму и объем передачи данных в реестр государственного имущества по транспортным средствам, зарегистрированным за государственными юридическими лицами, их филиалами и представительствами согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) форму и объем передачи данных в реестр государственного имущества по сельскохозяйственным транспортным средствам, зарегистрированным за государственными юридическими лицами, их филиалами и представительствами согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) форму и объем передачи данных в реестр государственного имущества по лицензиям и разрешениям, выданным государственным юридическим лицам и организациям, согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) форму и объем передачи данных в реестр государственного имущества по объектам кадастров природных ресурсов, зарегистрированным за государственными юридическими лицами, их филиалами и представительствами согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) форму и объем передачи данных в реестр государственного имущества по решениям о возбуждении дел о банкротстве юридических лиц (копии решений) и о вступивших в законную силу решений судов (приговоров, постановлений), предусматривающих обращения в доход государства имущества по отдельным основаниям, в соответствии со списком юридических лиц уполномоченного органа по государственному имуществу, согласно приложению 12 к настоящему приказу;
13) периодичность передачи данных в реестр государственного имущества, согласно приложению 13 к настоящему приказу.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9 к настоящему приказу;
дополнить приложениями 10, 11, 12 и 13 согласно приложениям 10, 11, 12 и 13 к настоящему приказу.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан (Ташенев Б.Х.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных в подпунктах 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Первый Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан-Министр финансов
А. Смаилов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство юстиции
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Департамент по обеспечению
деятельности судов
при Верховном Суде
Республики Казахстан
(аппарата Верховного Суда
Республики Казахстан)
"СОГЛАСОВАН"
Министерство индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство культуры и спорта
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной
экономики Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство экологии,
геологии и природных ресурсов
Республики Казахстан
Приложение 1
к приказу Первого заместителя
Премьер-Министра Республики
Казахстан - Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2020 года № 23
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 10 апреля 2015 года № 267
Форма, предназначенная для сбора административных данных
форма административных данных размещена на интернет-ресурсеwww.minfin.gov.kz
Сведения по форме и объему передачи данных в реестр государственного имущества по объектам имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами
Отчетный период ________20___года
Индекс: 1-ОИ
Периодичность: по запросу
Круг лиц представляющих информацию: Министерство юстиции Республики Казахстан.
Куда представляется форма: Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
Срок представления: в течение 1 рабочего дня после поступления запроса
Укажите сведения по объектам имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами
Действие, регистрируемое в отраслевой информационной системе (прекращение права оперативного управления, возникновение права оперативного управления) и дата ее проведения
Действие, регистрируемое в реестре (включение, актуализация, исключение объекта учета реестра)
Бизнес идентификационный номер правообладателя
Полное наименование правообладателя
Признак жилого/нежилого фонда
Год ввода в эксплуатацию
Кадастровый номер объекта недвижимого имущества
Кадастровый номер земельного участка
1
2
3
4
5
6
7
8
продолжение таблицы:
Площадь земельного участка (гектар)
Площадь застройки (квадратный метр)
Вид недвижимого имущества
Этажность (количество этажей)
Полезная площадь (квадратный метр)
Сведения о наличии обременений (залог, доверительное управление)
Сведения о наличии ограничений (арест)
9
10
11
12
13
14
15
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения по форме и объему передачи данных в реестр государственного имущества по объектам имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами" (Индекс: 1-ОИ, периодичность по запросу)

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Электрондық үкімет шлюзі (бұдан әрі – ЭҮШ) арқылы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің "Мемлекеттік мүлік тізілімі" ақпараттық жүйесі (бұдан әрі – МемТізілім) мен "Жылжымайтын мүлік тіркелімі" мемлекеттік деректер базасы (бұдан әрі – ЖМТ МДБ) ақпараттық жүйесі арасындағы ақпараттық алмасу сервераралық (республикалық) деңгейде жүзеге асырылады.
2. Ақпараттық алмасу тіркеу куәлігі бар ақпараттық жүйе иесінің электрондық цифрлық қолтаңбасын пайдаланумен "сұрау салу-жауап" режимдерінде электрондық хабарламалар арқылы жүзеге асырылады.
3. МемТізілім (бастама танытушы) ЭҮШ веб-сервисіне сұрау салуды жолдайды, оны ЖМТ МДБ-ға өңдеу үшін жолдайды. Сұрау салу өңделгеннен кейін ЖМТ МДБ ЭҮШ-ға хабарлама жолдайды, оны алғаннан кейін жауапты МемТізілім веб-сервисіне жолдайды.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. 1-бағанда салалық ақпараттық жүйеде тіркелетін ІD көрсетіледі.
5. 2-бағанда МемТізілімде тіркелетін ІD көрсетіледі.
6. 3-бағанда құқық иесінің бизнес сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
7. 4-бағанда құқық иесінің толық атауы көрсетіледі.
8. 5-бағанда тұрғын/ тұрғын емес қор белгісі көрсетіледі.
9. 6-бағанда пайдалануға енгізілген жылы көрсетіледі.
10. 7-бағанда жылжымайтын мүліктің кадастрлық нөмірі көрсетіледі.
11. 8-бағанда жер учаскесінің кадастрлық нөмірі көрсетіледі.
12. 9-бағанда жер учаскесінің алаңы гектарда көрсетіледі.
13. 10-бағанда құрылыс алаңы шаршы метрде көрсетіледі.
14. 11-бағанда жылжымайтын мүліктің түрі көрсетіледі.
15. 12-бағанда қабаттар саны көрсетіледі.
16. 13-бағанда пайдалы алаң шаршы метрде көрсетіледі.
17. 14-бағанда ауыртпалықтардың болуы туралы мәліметтер (кепіл, сенімгерлік басқару) көрсетіледі.
18. 15-бағанда шектеулердің болуы туралы мәліметтер (тыйым салу) көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2020 жылғы 16 қаңтардағы
№ 23 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 10 сәуірдегі
№ 267 бұйрығына
2-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Әкімшілік деректер нысаны www.mіnfіn.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылған Жер пайдаланудағы жер учаскелері бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі бойынша мәліметтер Есепті кезең 20___ жылғы ____
Индекс: 1-ЖУ
Кезеңділігі: сұрау салу бойынша
Ақпаратты ұсынатын адамдар аясы: Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті
Ұсыну мерзімі: сұрау салу келіп түскеннен кейін 1 жұмыс күні ішінде
Жер пайдаланудағы жер учаскелері бойынша мәліметтерді көрсетіңіз.
Салалық ақпараттық жүйеде тіркелетін іс-қимыл (жер учаскелеріне иелік ету құқығының туындауы/тоқтатылуы) және ол жүргізілетін күн
Тізілімде тіркелетін іс-қимыл (тізілімнің есепке алу объектісін енгізу, өзектілендіру, алып тастау)
Құқық иесінің бизнес сәйкестендіру нөмірі
Құқық иесінің толық атауы
Құқық түрі
Жер санаты
1
2
3
4
5
6
кестенің жалғасы:
Жер учаскесінің нысаналы мақсаты
Жер учаскесінің кадастрлық нөмірі
Жер учаскесінің алдыңғы кадастрлық нөмірі
Жер учаскесінің орналасқан жері/мекенжайы (облыс, аудан, көше, үй нөмірі)/мекенжайдың тіркеу коды
Жер учаскесінің алаңы (шаршы метр немесе гектар)
Жер учаскесінің бағалау құны (мың теңге)
Шектеулердің болуы туралы мәліметтер (тыйым салу)
7
8
9
10
11
12
13
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме "Жер пайдаланудағы жер учаскелері бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі бойынша мәліметтер" (Индекс: 1-ЖУ, кезеңділігі сұрау салу бойынша)

Глава 1. Общие положения
1. Информационный обмен между информационной системой Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан "Реестр государственного имущества" (далее - ГосРеестр) и информационной системой Государственная база данных "Регистр недвижимости" (далее – ГБД РН) посредством Шлюза электронного правительства (далее - ШЭП) осуществляется на межсерверном (республиканском) уровне.
2. Информационный обмен осуществляется посредством электронных сообщений в режимах "запрос-ответ" с использованием электронной цифровой подписи владельца информационной системы, имеющего регистрационное свидетельство.
3. ГосРеестр (инициатор)направляет запрос на веб-сервис ШЭП, который адресует его в ГБД РН для обработки. После обработки запроса ГБД РН направляет в ШЭП сообщение, который после его получения направляет ответ на веб-сервис ГосРеестра.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
4. В графе 1указывается ID, регистрируемый в отраслевой информационной системе.
5. В графе 2 указывается ID, регистрируемый в ГосРеестре
6. В графе 3 указывается бизнес идентификационный номер правообладателя
7. В графе 4указывается полное наименование правообладателя
8. В графе 5указывается признак жилого/нежилого фонда
9. В графе 6указывается год ввода в эксплуатацию
10. В графе 7указывается кадастровый номер недвижимого имущества
11. В графе 8указывается кадастровый номер земельного участка
12. В графе 9указывается площадь земельного участка в гектарах
13. В графе 10указывается площадь застройки в квадратных метрах
12. В графе 11 указывается вид недвижимого имущества
13. В графе 12 указывается количество этажей
14. В графе 13указываетсяполезная площадь в квадратных метрах
16. В графе 14 указываются сведения о наличии обременений (залог, доверительное управление)
17. В графе 15 указываются сведения о наличии ограничений (арест)
Приложение 2
к приказу Первого заместителя
Премьер-Министра Республики
Казахстан - Министра финансов
Республики Казахстан
16 января 2020 года № 23
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 10 апреля 2015 года № 267
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе www.minfin.gov.kz
Сведения по форме и объему передачи данных в реестр государственного имущества по земельным участкам, находящимся в землепользовании
Отчетный период ________20___года
Индекс: 1-ЗУ
Периодичность: по запросу
Круг лиц представляющих информацию: Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан.
Куда представляется форма: Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
Срок представления: в течение 1 рабочего дня после поступления запроса
Укажите сведения по земельным участкам, находящимся в землепользовании
Действие, регистрируемое в отраслевой информационной системе (возникновение/прекращение права владения на земельные участки) и дата ее проведения
Действие, регистрируемое в реестре (включение, актуализация, исключение объекта учета реестра)
Бизнес идентификационный номер правообладателя
Полное наименование правообладателя
Вид права
Категория земель
Целевое назначение земельного участка
Кадастровый номер земельного участка
Предыдущий кадастровый номер земельного участка
Местоположение /Адрес земельного участка (область, район, улица, номер дома)/код Регистрационный код адреса
Площадь земельного участка (квадратный метр или гектар)
Оценочная стоимость земельного участка (тысяч тенге)
Сведения о наличии ограничений (арест)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения по форме и объему передачи данных в реестр государственного имущества по земельным участкам, находящимся в землепользовании" (Индекс: 1-ЗУ, периодичность по запросу)

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Электрондық үкімет шлюзі (бұдан әрі – ЭҮШ) арқылы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің "Мемлекеттік мүлік тізілімі" ақпараттық жүйесі (бұдан әрі – МемТізілім) мен мемлекеттік жер кадастрының автоматтандырылған ақпараттық жүйесі (бұдан әрі – МЖК ААЖ) арасындағы ақпараттық алмасу сервераралық (республикалық) деңгейде жүзеге асырылады.
2. Ақпараттық алмасу тіркеу куәлігі бар жүйе иесінің электрондық цифрлық қолтаңбасын пайдаланумен "сұрау салу-жауап" режимдерінде электрондық хабарламалар арқылы жүзеге асырылады.
3. МемТізілім (бастама танытушы) ЭҮШ веб-сервисіне сұрау салуды жолдайды, оны өңдеу үшін МЖК ААЖ-ға жолдайды. Сұрау салу өңделгеннен кейін МЖК ААЖ ЭҮШ-ға хабарлама жолдайды, оны алғаннан кейін жауапты МемТізілім веб-сервисіне жолдайды.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. 1-бағанда салалық ақпараттық жүйеде тіркелетін ІD көрсетіледі.
5. 2-бағанда МемТізілімде тіркелетін ІD көрсетіледі.
6. 3-бағанда құқық иесінің бизнес сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
7. 4-бағанда құқық иесінің толық атауы көрсетіледі.
8. 5-бағанда құқық түрі (тұрақты немесе уақытша) көрсетіледі.
9. 6-бағанда жерлер санаты көрсетіледі.
10. 7-бағанда жер учаскесінің нысаналы мақсаты көрсетіледі.
11. 8-бағанда жер учаскесінің кадастрлық нөмірі көрсетіледі.
12. 9-бағанда жер учаскесінің алдыңғы кадастрлық нөмірі көрсетіледі.
13. 10-бағанда жер учаскесінің орналасқан жері, мекенжайы (облыс, аудан, көше, үй нөмірі), мекенжайдың тіркеу коды көрсетіледі.
14. 11-бағанда жер учаскесінің алаңы шаршы метрде немесе гектарда көрсетіледі.
15. 12-бағанда жер учаскесінің бағалау құны мың теңгеде көрсетіледі.
16. 13-бағанда шектеулердің болуы туралы мәліметтер (тыйм салу) көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2020 жылғы 16 қаңтардағы
№ 23 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 10 сәуірдегі
№ 267 бұйрығына
3-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Әкімшілік деректер нысаны www.mіnfіn.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылған Мемлекетке тиесілі акционерлік қоғамдардың акциялары мен жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің жарғылық капиталындағы қатысу үлестері бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі бойынша мәліметтер Есепті кезең 20___ жылғы ____
Индекс: 1-АҚАмҚҮ
Кезеңділігі: сұрау салу бойынша
Ақпаратты ұсынатын адамдар аясы: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті
Ұсыну мерзімі: сұрау салу келіп түскеннен кейін 1 жұмыс күні ішінде
Мемлекетке тиесілі акционерлік қоғамдардың акциялары мен жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің жарғылық капиталындағы қатысу үлестері бойынша мәліметті көрсетіңіз.
Салалық ақпараттық жүйеде тіркелетін іс-қимыл (бастапқы орналастыру, есептен шығару, толық орналастыру, басқаруға беру және тағы басқа) және ол жүргізілетін күн
Тізілімде тіркелетін іс-қимыл (тізілімнің есепке алу объектісін енгізу, өзектілендіру, алып тастау)
Құқық иесінің бизнес сәйкестендіру нөмірі
Акционерлік қоғам (Жауапкершілігі шектеулі серіктестік) атауы
Жарғылық капиталы (мың теңге)
Акциялар саны, дана (Акционерлік қоғамдар үшін)
Мемлекет төлеген акциялардың мемлекеттік пакетінің баланстық құны (мемлекеттің қатысу үлесі) (теңге)
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы:
Акциялардың ұлттық сәйкестендіру нөмірі (Акционерлік қоғамдар үшін)
Акционерлік қоғамдағы акциялардың мемлекеттік пакетінің/жауапкершілігі шектеулі серіктестігіндегі қатысудың мемлекеттік үлесінің мөлшері (%)
Тіркеуші (Акционерлік қоғамдар үшін)
Ауыртпалықың болуы туралы мәліметтер (кепіл, сенімгерлік басқару)
Акциялардың саны/ауыртпалықтағы мемлекет үлесінің құны/дана/теңге
Шектеулердің болуы туралы мәліметтер (тыйым салу)
Акциялардың саны/ тыйым салудағы мемлекет үлесінің құны /дана/теңге
8
9
10
11
12
13
14
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме "Мемлекетке тиесілі акционерлік қоғамдардың акциялары мен жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің жарғылық капиталындағы қатысу үлестері бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі бойынша мәліметтер" (Индекс: 1-АҚАмҚҮ, кезеңділігі сұрау салу бойынша)

Глава 1. Общие положения
1. Информационный обмен между информационной системой Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан "Реестр государственного имущества" (далее - ГосРеестр) и автоматизированной информационной системой государственного земельного кадастра (далее – АИС ГЗК) посредством Шлюза электронного правительства (далее - ШЭП) осуществляется на межсерверном (республиканском) уровне.
2. Информационный обмен осуществляется посредством электронных сообщений в режимах "запрос-ответ" с использованием электронной цифровой подписи владельца системы, имеющего регистрационное свидетельство.
3. ГосРеестр (инициатор) направляет запрос на веб-сервис ШЭП, который адресует его в АИС ГЗК для обработки. После обработки запроса АИС ГЗК направляет в ШЭП сообщение, который после его получения направляет ответ на веб-сервис ГосРеестра.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
4. В графе 1указывается ID, регистрируемый в отраслевой информационной системе.
5. В графе 2 указывается ID, регистрируемый в ГосРеестре
6. В графе 3указывается бизнес идентификационный номер правообладателя
7. В графе 4указывается полное наименование правообладателя
8. В графе 5указывается вид права (постоянное или временное)
9. В графе 6указывается категория земель
10. В графе 7указывается целевое назначение земельного участка
11. В графе 8 указывается кадастровый номер земельного участка
12. В графе 9указывается предыдущий кадастровый номер земельного участка
13. В графе 10 указывается местоположение, адрес земельного участка (область, район, улица, номер дома) код регистрационный код адреса
14. В графе 11 указывается площадь земельного участка в квадратных метрах или гектарах
15. В графе 12 указывается оценочная стоимость земельного участка в тысячах тенге
16. В графе 13 указываются сведения о наличии ограничений (арест).
Приложение 3
к приказу Первого заместителя
Премьер-Министра Республики
Казахстан - Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2020 года № 23
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 10 апреля 2015 года № 267
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе www.minfin.gov.kz
Сведения по форме и объему передачи данных в реестр государственного имущества по акциям акционерных обществ и долям участия в уставном капитале товариществ с ограниченной ответственностью, принадлежащим государству
Отчетный период ________20___года
Индекс: 1-ААОиДУ
Периодичность: по запросу
Круг лиц представляющих информацию: Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
Куда представляется форма: Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
Срок представления: в течение 1 рабочего дня после поступления запроса
Укажите сведения по принадлежащим государству акциям акционерных обществ и долям участия в уставном капитале товариществ с ограниченной ответственностью
Действие, регистрируемое в отраслевой информационной системе (первичное размещение, списание, доразмещение, передача в управление и) и дата ее проведения
Действие, регистрируемое в реестре (включение, актуализация, исключение объекта учета реестра)
Бизнес идентификационный номер правообладателя
Наименование Акционерного общества (Товарищество с ограниченной ответственности)
Уставный капитал (тысяч тенге)
Количество акций, штук (для Акционерных обществ)
Балансовая стоимость госпакета акций (государственная доли участия), оплаченная государством (тенге)
1
2
3
4
5
6
7
Продолжение таблицы
Национальный идентификационный номер акций (для Акционерных обществ)
Размер государственной пакета акций в Акционерных обществах/государственной доли участия в Товариществе с ограниченной ответственности (%)
Регистратор (для Акционерных обществ)
Сведения о наличии обременении (залог, доверительное управление)
Количество акций/стоимость государственной доли в обременении, штук/тенге
Сведения о наличии ограничений (арест)
Количество акций/стоимость госдоли в аресте, штук/тенге
8
9
10
11
12
13
14
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения по форме и объему передачи данных в реестр государственного имущества по акциям акционерных обществ и долям участия в уставном капитале товариществ с ограниченной ответственностью, принадлежащим государству" (Индекс: 1-ААОиДУ, периодичность по запросу)

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Жарғылық капиталында мемлекеттің қатысуы бар мемлекеттік кәсіпорындар мен мекемелер, заңды тұлғалар тізілімінің деректер базасы (бұдан әрі – Тізілім ДБ) мен Мемлекеттік активтер жиынтық тізілімінің деректер базасы (бұдан әрі – МемТізілім ДБ) арасындағы ақпараттық алмасу сервераралық (жергілікті) деңгейде жүзеге асырылады.
2. Ақпараттық алмасу Тізілім ДБ-дан МемТізілім ДБ-ға деректерді беру арқылы автоматты өзектілендіру режимінде жүзеге асырылады.
3. Тізілім ДБ-да объектінің деректері өзгерген кезде Тізілім ДБ осы объекті бойынша деректерді автоматты түрде МемТізілім ДБ мекенжайына жолдайды.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. 1-бағанда салалық ақпараттық жүйеде тіркелетін ІD көрсетіледі.
5. 2-бағанда ТізілімДБ-да тіркелетін ІD көрсетіледі.
6. 3-бағанда құқық иесінің бизнес сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
7. 4-бағанда құқық иесінің толық атауы көрсетіледі.
8. 5-бағанда жарғылық капиталы мың теңгеде көрсетіледі.
9. 6-бағанда акционерлік қоғамдар үшін акциялар саны данада көрсетіледі.
10. 7-бағанда мемлекет төлеген акциялардың мемлекеттік пакетінің баланстық құны (мемлекеттің қатысу үлесі теңгеде көрсетіледі.
11. 8-бағанда акционерлік қоғамдар үшін тіркеуші көрсетіледі.
12. 9-бағанда ауыртпалықтың болуы туралы мәліметтер (кепіл, сенімгерлік басқару) көрсетіледі.
13. 10-бағанда акциялар саны, ауыртпалықтағы мемлекет үлесінің құны, дана/теңге көрсетіледі.
14. 11-бағанда шектеулердің болуы туралы мәліметтер (тыйым салу) көрсетіледі.
15. 12-бағанда акциялар саны/ тыйым салудағы мемлекет үлесінің құны, дана/теңге көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2020 жылғы 16 қаңтардағы
№ 23 бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 10 сәуірдегі
№ 267 бұйрығына
4-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Әкімшілік деректер нысаны www.mіnfіn.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылған Мемлекетке тиесілі ұлттық мәдени игілік объектілері бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі бойынша мәліметтер Есепті кезең 20___ жылғы ____
Индекс: 1-МҚО
Кезеңділігі: сұрау салу бойынша
Ақпаратты ұсынатын адамдар аясы: Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті
Ұсыну мерзімі: сұрау салу келіп түскеннен кейін 1 жұмыс күні ішінде
Мемлекетке тиесілі ұлттық мәдени игілік объектілері бойынша мәліметтерді көрсетіңіз.
Салалық ақпараттық жүйеде тіркелетін іс-қимыл (есепке қою, алып тастау) және ол жүргізілетін күн
Тізілімде тіркелетін іс-қимыл (тізілімнің есепке алу объектісін енгізу, өзектілендіру, алып тастау)
Құқық иесінің бизнес сәйкестендіру нөмірі
Құқық иесінің толық атауы
Тізілімдік нөмірі
Ұлттық мәдени игілік объектісінің атауы
Орналасқан жері
Жалпы сипаттамасы (сандық, сапалық)
Есепке қойылған (есептен алынған) күні
Есепке қоюға (есептен алуға) негіздеме
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме "Мемлекетке тиесілі ұлттық мәдени игілік объектілері бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі бойынша мәліметтер" (Индекс: 1-МҚО, кезеңділігі: сұрау салу бойынша)

Глава 1. Общие положения
1. Информационный обмен между базой данных Реестра государственных предприятий и учреждений, юридических лиц с участием государства в уставном капитале (далее - БД Реестр) и базой данных Сводного реестра государственных активов (далее - БД ГосРеестр) осуществляется на межсерверном (локальном) уровне.
2. Информационный обмен осуществляется путем передачи данных из БД Реестр в БД ГосРеестр в режиме автоматической актуализации.
3. При изменении данных объекта в БД Реестр, БД Реестр автоматически отправляет данные по этому объекту в адрес БД ГосРеестр.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
4. В графе 1 указывается ID, регистрируемый в отраслевой информационной системе.
5. В графе 2 указывается ID, регистрируемый в БД Реестр
6. В графе 3 указывается Бизнес идентификационный номер правообладателя
7. В графе 4 следует указать полное наименование правообладателя
8. В графе 5 указывается Уставный капитал в тысячах тенге
9. В графе 6 указывается количество акций в штуках для акционерных обществ
10. В графе 7 указывается балансовая стоимость государственного пакета акций (государственной доли участия), оплаченная государством в тенге
11. В графе 8 указывается регистратор для акционерных обществ
12. В графе 9 указывается сведения о наличии обременении (залог, доверительное управление)
13. В графе 10 указывается количество акций, стоимость государственной доли в обременении, штук/тенге
14. В графе 11 указывается сведения о наличии ограничений (арест)
15. В графе 12 указывается количество акций/стоимость государственной доли в аресте, штук/тенге
Приложение 4
к приказу Первого заместителя
Премьер-Министра Республики
Казахстан - Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2020 года № 23
Приложение 4
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 10 апреля 2015 года № 267
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе www.minfin.gov.kz
Сведения по форме и объему передачи данных в реестр государственного имущества по объектам национального культурного достояния, принадлежащим государству
Отчетный период ________20___года
Индекс: 1-НК
Периодичность: по запросу
Круг лиц представляющих информацию: Министерство культуры и спорта Республики Казахстан.
Куда представляется форма: Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
Срок представления: в течение 1 рабочего дня после поступления запроса
Укажите сведения по объектам национального культурного достояния, принадлежащим государству
Действие, регистрируемое в отраслевой информационной системе (постановка на учет, исключение) и дата ее проведения
Действие, регистрируемое в реестре (включение, актуализация, исключение объекта учета реестра)
Бизнес идентификационный номер правообладателя
Полное наименование правообладателя
Реестровый номер
Наименование объекта национального культурного достояния
Местонахождение
Общая характеристика (количественная, качественная)
Дата постановки на учет (снятия с учета)
Основание постановки на учет (снятия с учета)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения по форме и объему передачи данных в реестр государственного имущества по объектам национального культурного достояния, принадлежащим государству" (Индекс: 1-НК, периодичность по запросу)

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі "Ұлттық мәдени игілік объектілерінің мемлекеттік тізілімі" бөліміне қолжетімділікті ұсыну арқылы "Мемлекеттік мүлік тізілімі" АЖ-ға мемлекетке тиесілі ұлттық мәдени игілік объектілері бойынша деректерді дербес енгізеді.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. 1-бағанда салалық ақпараттық жүйеде тіркелетін ІD көрсетіледі.
2. 2-бағанда МемТізілімде тіркелетін ІD көрсетіледі.
3. 3-бағанда құқық иесінің бизнес сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
4. 4-бағанда құқық иесінің толық атауы көрсетіледі.
5. 5-бағанда ұлттық мәдени игілік объектілері бойынша тізілімде тіркелген тізілімдік нөмірі көрсетіледі.
6. 6-бағанда ұлттық мәдени игілік объектісінің атауы көрсетіледі.
7. 7-бағанда ұлттық мәдени игілік объектісінің орналасқан жері көрсетіледі.
8. 8-бағанда ұлттық мәдени игіліктің сипаттамасы көрсетіледі.
9. 9-бағанда есепке қойылған (есептен алынған) күні көрсетіледі.
10. 10-бағанда есепке қоюға (есептен алуға) негіздеме көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2020 жылғы 16 қаңтардағы
№ 23 бұйрығына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 10 сәуірдегі
№ 267 бұйрығына
5-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Әкімшілік деректер нысаны www.mіnfіn.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылған Мемлекетке тиесілі зияткерлік меншік объектілері бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі бойынша мәліметтер Есепті кезең 20___ жылғы ____
Индекс: 1-ЗМ
Кезеңділігі: салу бойынша
Ақпаратты ұсынатын адамдар аясы: Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Ұлттық зияткерлік меншік институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті
Ұсыну мерзімі: сұрау салу келіп түскеннен кейін 1 жұмыс күні ішінде
Мемлекетке тиесілі зияткерлік меншік объектілері бойынша мәліметтерді көрсетіңіз.
Құқық иесінің бизнес сәйкестендіру нөмірі
Құқық иесінің толық атауы
Қорғау құжатының түрі
Қорғау құжатының нөмірі және берілген күні
Қорғау құжатының қолданылуы аяқталатын күні
Атауы (авторлық құқық, өнертабыстық, пайдалы модель, селекциялық жетістік, тауар белгісінің, өнеркәсіп үлгісінің объектілері)
Жалпы сипаттамасы
Қорғалатын өнертабыстардың, пайдалы модельдердің, өнеркәсіп үлгілерінің Мемлекеттік тізілімдерде тіркелген күні
Есептен шығару негіздемесі (қолданылу мерзімінің аяқталуы, мерзімінен бұрын тоқтатылуы)
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме "Мемлекетке тиесілі зияткерлік меншік объектілері бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі бойынша мәліметтер" (Индекс: 1-ЗМ, кезеңділігі: сұрау салу бойынша)

Глава 1. Общие положения
1. Министерство культуры и спорта Республики Казахстан самостоятельно вносит данные по объектам национального культурного достояния, принадлежащим государству, в ИС "Реестр государственного имущества", путем предоставления доступа к разделу "Государственный реестр объектов национального культурного достояния".
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
2. В графе 1 указывается ID, регистрируемый в отраслевой информационной системе.
3. В графе 2 указывается ID, регистрируемый в ГосРеестре
4. В графе 3 указывается бизнес идентификационный номер правообладателя
5. В графе 4 следует указать полное наименование правообладателя
6. В графе 5 указывается реестровый номер, зарегистрированный в реестре по объектам национального культурного достояния
7. В графе 6 указывается наименование объекта национального культурного достояния
8. В графе 7 указывается местонахождение объекта национального культурного достояния
9. В графе 8 указывается характеристика национального культурного достояния
10. В графе 9 указывается дата постановки на учет (снятия с учета)
11. В графе 10 указывается основание постановки на учет (снятия с учета)
Приложение 5
к приказу Первого заместителя
Премьер-Министра Республики
Казахстан - Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2020 года № 23
Приложение 5
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 10 апреля 2015 года № 267
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе www.minfin.gov.kz
Сведения по форме и объему передачи данных в реестр государственного имущества по объектам интеллектуальной собственности, принадлежащим государству
Отчетный период ________20___года
Индекс: 1-ИС
Периодичность: по запросу
Круг лиц представляющих информацию: Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный институт интеллектуальной собственности" Министерства юстиции Республики Казахстан
Куда представляется форма: Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
Срок представления: в течение 1 рабочего дня после поступления запроса
Укажите сведения по объектам интеллектуальной собственности, принадлежащим государству
Бизнес идентификационный номер правообладателя
Полное наименование правообладателя
Вид охранного документа
Номер и дата выдачи охранного документа
Дата окончания действия охранного документа
Название (объекты авторского права, изобретения, полезной модели, селекционного достижения, товарного знака, промышленного образца)
Общая характеристика
Дата регистрации в Государственных реестрах охраняемых изобретений, полезных моделей, промышленных образцов
Основание снятия с учета (окончание срока действия, досрочное прекращение)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения по форме и объему передачи данных в реестр государственного имущества по объектам интеллектуальной собственности, принадлежащим государству" (Индекс: 1-ИС, периодичность по запросу)

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің "Мемлекеттік мүлік тізілімі" ақпараттық жүйесі (бұдан әрі – МемТізілім) мен "Ұлттық зияткерлік меншік институты" (бұдан әрі – ҰЗМИ) автоматтандырылған ақпараттық жүйесі арасындағы ақпараттық алмасу сервераралық (республикалық) деңгейде жүзеге асырылады.
2. Ақпараттық алмасу тіркеу куәлігі бар жүйе иесінің электрондық цифрлық қолтаңбасын пайдаланумен "сұрау салу-жауап" режимдерінде электрондық хабарламалар арқылы жүзеге асырылады.
3. МемТізілім (бастама танытушы) сұрау салуды өңдеу үшін ҰЗМИ-ға жолдайды. Сұрау салу өңделгеннен кейін ҰЗМИ жауапты МемТізілім веб-сервисіне жолдайды.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. 1-бағанда құқық иесінің бизнес сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
5. 2-бағанда құқық иесінің толық атауы көрсетіледі.
6. 3-бағанда қорғау құжатының түрі көрсетіледі.
7. 4-бағанда қорғау құжатының нөмірі және берілген күні көрсетіледі.
8. 5-бағанда қорғау құжатының қолданылуы аяқталатын күні көрсетіледі.
9. 6-бағанда атауы (авторлық құқық, өнертабыстық, пайдалы модель, селекциялық жетістік, тауар белгісінің, өнеркәсіп үлгісінің объектілері) көрсетіледі.
10. 7-бағанда зияткерлік меншік объектісінің жалпы сипаттамасы көрсетіледі.
11. 8-бағанда қорғалатын өнертабыстардың, пайдалы модельдердің, өнеркәсіп үлгілерінің Мемлекеттік тізілімдерде тіркелген күні көрсетіледі.
12. 9-бағанда есептен шығару негіздемесі (қолданылу мерзімінің аяқталуы, мерзімінен бұрын тоқтатылуы) көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2020 жылғы 16 қаңтардағы
№ 23 бұйрығына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 10 сәуірдегі
№ 267 бұйрығына
6-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Әкімшілік деректер нысаны www.mіnfіn.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылған Мемлекеттік заңды тұлғалар бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі бойынша мәліметтер Есепті кезең 20___ жылғы ____
Индекс: 1-МЗТ
Кезеңділігі: сұрау салу бойынша/өзектілендіру
Ақпаратты ұсынатын адамдар аясы: Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті
Ұсыну мерзімі: сұрау салу келіп түскеннен кейін 1 жұмыс күні ішінде
Мемлекеттік заңды тұлғалар тізбесін көрсетіңіз.
Салалық ақпараттық жүйеде тіркелетін іс-қимыл (тіркеу, қайта тіркеу, қайта ұйымдастыру, тарату) және ол жүргізілетін күн
Тізілімде тіркелетін іс-қимыл (тізілімнің есепке алу объектісін енгізу, өзектілендіру, алып тастау)
Мемлекеттік заңды тұлғаның бизнес сәйкестендіру нөмірі
Мемлекеттік заңды тұлғаның атауы орыс және қазақ тілдерінде
Құрылтайшының бизнес сәйкестендіру нөмірі
Құрылтайшының атауы орыс және қазақ тілдерінде
Мемлекеттік тіркелген күні
Соңғы қайта тіркелген күні
Орналасқан жері (индекс, облыс, аудан, елді мекен, көше, үй-жай нөмірі)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
кестенің жалғасы:
Сала (қызметтің негізгі түрі)
Ұйымдық-құқықтық нысан коды
Басшының тегі, аты, әкесінің аты
Басшының жеке сәйкестендіру нөмірі
10
11
12
13
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме "Мемлекеттік заңды тұлғалар бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі бойынша мәліметтер" (Индекс: 1-МЗТ, кезеңділігі: сұрау салу бойынша/өзектілендіру)

Глава 1. Общие положения
1. Информационный обмен между информационной системой Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан "Реестр государственного имущества" (далее - ГосРеестр) и автоматизированной информационной системой "Национальный институт интеллектуальной собственности" (далее - НИИС) осуществляется на межсерверном (республиканском) уровне.
2. Информационный обмен осуществляется посредством электронных сообщений в режимах "запрос-ответ" с использованием электронной цифровой подписи владельца системы, имеющего регистрационное свидетельство.
3. ГосРеестр (инициатор) направляет запрос в НИИС для обработки. После обработки запроса НИИС направляет ответ на веб-сервис ГосРеестра.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
4. В графе 1 указывается бизнес идентификационный номер правообладателя
5. В графе 2указывается полное наименование правообладателя
6. В графе 3 указывается вид охранного документа
7. В графе 4 указывается номер и дата выдачи охранного документа
8. В графе 5 указывается дата окончания действия охранного документа
9. В графе 6указывается название (объекты авторского права, изобретения, полезной модели, селекционного достижения, товарного знака, промышленного образца)
10. В графе 7 указывается общая характеристика объекта интеллектуальной собственности
11. В графе 8 указывается дата регистрации в Государственных реестрах охраняемых изобретений, полезных моделей, промышленных образцов
12. В графе 9 указывается основание снятия с учета (окончание срока действия, досрочное прекращение)
Приложение 6
к приказу Первого заместителя
Премьер-Министра Республики
Казахстан - Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2020 года № 23
Приложение 6
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 10 апреля 2015 года № 267
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе www.minfin.gov.kz
Сведения по форме и объему передачи данных в реестр государственного имущества по государственным юридическим лицам
Отчетный период ________20___года
Индекс: 1-ГЮ
Периодичность: по запросу / актуализация
Круг лиц представляющих информацию: Министерство юстиции Республики Казахстан
Куда представляется форма: Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
Срок представления: в течение 1 рабочего дня после поступления запроса
Укажите перечень государственных юридических лиц
Действие, регистрируемое в отраслевой информационной системе (регистрация, перерегистрация, реорганизация, ликвидация) и дата ее проведения
Действие, регистрируемое в реестре (включение, актуализация, исключение объекта учета реестра)
Бизнес идентификационный номер государственного юридического лица
Наименование государственного юридического лица на русском и казахском языках
бизнес идентификационный номер учредителя
Наименование учредителя на русском и казахском языках
Дата государственной регистрации
Дата последней перерегистрации
1
2
3
4
5
6
7
8
продолжение таблицы:
Местонахождение, (индекс, область, район, населенный пункт, улица, номер помещений)
Отрасль (основной вид деятельности)
Код организационно-правовой формы
Фамилия имя отчество руководителя
Индивидуальный идентификационный номер руководителя
9
10
11
12
13
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения по форме и объему передачи данных в реестр государственного имущества по государственным юридическим лицам" (Индекс: 1-ГЮ, периодичность по запросу / актуализация)

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Электрондық үкімет шлюзі (бұдан әрі – ЭҮШ) арқылы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің "Мемлекеттік мүлік тізілімі" ақпараттық жүйесі (бұдан әрі – МемТізілім) мен "Заңды тұлғалар" мемлекеттік деректер базасы (бұдан әрі – ЗТ МДБ) арасындағы ақпараттық алмасу "сұрау салу/жауап" және "өзектілендіру" режимдерінде жүргізіледі.
2. МемТізілім (бастама танытушы) "сұрау салу-жауап" режимінде ЭҮШ веб-сервисіне сұрау салуды жолдайды, оны өңдеу үшін ЗТ МДБ-ға жолдайды. Сұрау салу өңделгеннен кейін ЗТ МДБ ЭҮШ-ға хабарлама жолдайды, оны алғаннан кейін жауапты МемТізілім веб-сервисіне жолдайды.
3. Өзектілендіру режимі өзекті тіркеу мәліметтері талап етілетін заңды тұлғалардың өзгертілген тіркеу мәліметтерін күн сайын ЗТ МДБ-дан МемТізілімге беру үшін арналған.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. 1-бағанда салалық ақпараттық жүйеде тіркелетін ІD көрсетіледі.
5. 2-бағанда МемТізілімде тіркелетін ІD көрсетіледі.
6. 3-бағанда мемлекеттік заңды тұлғаның бизнес сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
7. 4-бағанда мемлекеттік заңды тұлғаның атауы орыс және қазақ тілдерінде көрсетіледі.
8. 5-бағанда құрылтайшының бизнес сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
9. 6-бағанда құрылтайшының атауы орыс және қазақ тілдерінде көрсетіледі.
10. 7-бағанда мемлекеттік тіркелген күні көрсетіледі.
11. 8-бағанда соңғы қайта тіркелген күні көрсетіледі.
12. 9-бағанда орналасқан жері (индекс, облыс, аудан, елді мекен, көше, үй-жай нөмірі) көрсетіледі.
13. 10-бағанда сала (қызметтің негізгі түрі) көрсетіледі.
14. 11-бағанда ұйымдық-құқықтық нысан коды көрсетіледі.
15. 12-бағанда басшының тегі, аты, әкесінің аты көрсетіледі.
16. 13-бағанда басшының жеке сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2020 жылғы 16 қаңтардағы
№ 23 бұйрығына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 10 сәуірдегі
№ 267 бұйрығына
7-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Әкімшілік деректер нысаны www.mіnfіn.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылған Мемлекеттік заңды тұлғаларға, олардың филиалдары мен өкілдіктеріне тіркелген шағын көлемді және өзен кемелері бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі бойынша мәліметтер Есепті кезең 20___ жылғы ____
Индекс: 1-ШКжӨК
Кезеңділігі: сұрау салу бойынша
Ақпаратты ұсынатын адамдар аясы: Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті
Ұсыну мерзімі: сұрау салу келіп түскеннен кейін 1 жұмыс күні ішінде
Мемлекеттік заңды тұлғаларға, олардың филиалдары мен өкілдіктеріне тіркелген шағын көлемді және өзен кемелері бойынша мәліметтерді көрсетіңіз.
Салалық ақпараттық жүйеде тіркелетін іс-қимыл (жедел басқару құқығын тоқтату, жедел басқару құқығының туындауы) және ол жүргізілетін күн
Тізілімде тіркелетін іс-қимыл (тізілімнің есепке алу объектісін енгізу, өзектілендіру, алып тастау)
Мемлекеттік заңды тұлғаның бизнес сәйкестендіру нөмірі
Мемлекеттік заңды тұлғаның толық атауы
Мемлекеттік заңды тұлғаның мекенжайы
Кеме типі (кеме түрі)
Кеменің нөмірі
Кеменің жалпы сипаттамасы (ұзындығы, ені, борттың биіктігі, жүк көтергіштігі)
1
2
3
4
5
6
7
8
кестенің жалғасы:
Қозғалтқыштың маркасы
Қозғалтқыштың нөмірі
Қозғалтқыштың жасалған жылы мен орны
Кеменің тіркеу нөмірі
Тіркеуден алу күні
Тіркеуден алудың себебі (құжатқа сілтеме жасаумен)
Ауыртпалықтың болуы туралы мәліметтер (кепіл, сенімгерлік басқару)
Шектеулердің болуы туралы мәліметтер (тыйым салу)
9
10
11
12
13
14
15
16
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме "Мемлекеттік заңды тұлғаларға, олардың филиалдары мен өкілдіктеріне тіркелген шағын көлемді және өзен кемелері бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі бойынша мәліметтер" (Индекс: 1-ШКжӨК, кезеңділігі сұрау салу бойынша)

Глава 1. Общие положения
1. Информационный обмен между информационной системой Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан "Реестр государственного имущества" (далее - ГосРеестр) и Государственной базой данных "Юридические лица" (далее –ГБД ЮЛ) посредством Шлюза электронного правительства (далее - ШЭП) производится в режимах "запрос/ответ" и "актуализация".
2. В режиме "запрос-ответ" ГосРеестр (инициатор) направляет запрос на веб-сервис ШЭП, который адресует его в ГБД ЮЛ для обработки. После обработки запроса ГБД ЮЛ направляет в ШЭП сообщение, который после его получения направляет ответ на веб-сервис ГосРеестра.
3. Режим актуализации предназначен для ежедневной передачи из ГБД ЮЛ в ГосРеестр измененных регистрационных сведений юридических лиц, которым требуются актуальные регистрационные сведения.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
4. В графе 1 указывается ID, регистрируемый в отраслевой информационной системе.
5. В графе 2 указывается ID, регистрируемый в ГосРеестре
6. В графе 3 указывается бизнес идентификационный номер государственного юридического лица
7. В графе 4 указывается наименование государственного юридического лица на русском и казахском языках
8. В графе 5 указывается бизнес идентификационный номер учредителя
9. В графе 6 указывается наименование учредителя на русском и казахском языках
10. В графе 7 указывается дата государственной регистрации
11. В графе 8 указывается дата последней перерегистрации
12. В графе 9 указывается Местонахождение, (индекс, область, район, населенный пункт, улица, номер помещений)
13. В графе 10 указывается отрасль (основной вид деятельности)
14. В графе 11 указывается код организационно-правовой формы
15. В графе 12 указывается фамилия имя отчество руководителя
16. В графе 13 указывается индивидуальный идентификационный номер руководителя
Приложение 7
к приказу Первого заместителя
Премьер-Министра Республики
Казахстан - Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2020 года № 23
Приложение 7
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 10 апреля 2015 года № 267
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе www.minfin.gov.kz
Сведения по форме и объему передачи данных в реестр государственного имущества по маломерным и речным судам, зарегистрированным за государственными юридическими лицами, их филиалами и представительствами
Отчетный период ________20___года
Индекс: 1-МРС
Периодичность: по запросу
Круг лиц представляющих информацию: Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Куда представляется форма: Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
Срок представления: в течение 1 рабочего дня после поступления запроса
Укажите сведения по маломерным и речным судам, зарегистрированным за государственными юридическими лицами, их филиалами и представительствами
Действие, регистрируемое в отраслевой информационной системе (прекращение права оперативного управления, возникновение права оперативного управления) и дата ее проведения
Действие, регистрируемое в реестре (включение, актуализация, исключение объекта учета реестра)
Бизнес идентификационный номер государственного юридического лица
Полное наименование государственного юридического лица
Адрес государственного юридического лица
Тип судна (Вид судна)
Номер судна
Общая характеристика судна (длина, ширина, высота борта, грузоподъемность)
Марка двигателя
1
2
3
4
5
6
7
8
9
продолжение таблицы:
Номер двигателя
Год и место постройки двигателя
Регистрационный номер судна
Дата снятия с регистрации
Причина снятия с регистрации (со ссылкой на документ)
Сведения о наличии обременений (залог, доверительное управление)
Сведения о наличии ограничений (арест)
10
11
12
13
14
15
16
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения по форме и объему передачи данных в реестр государственного имущества по маломерным и речным судам, зарегистрированным за государственными юридическими лицами, их филиалами и представительствами" (Индекс: 1-МРС, периодичность по запросу)

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Электрондық үкімет шлюзі (бұдан әрі – ЭҮШ) арқылы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің "Мемлекеттік мүлік тізілімі" ақпараттық жүйесі (бұдан әрі – МемТізілім) мен көліктік деректер базасының және тасымалдау қауіпсіздігі динамикасын мониторингтеудің ақпараттық-талдау жүйесі (бұдан әрі – КДБ АТЖ) арасындағы ақпараттық алмасу сервераралық (республикалық) деңгейде жүзеге асырылады.
2. Ақпараттық алмасу тіркеу куәлігі бар жүйе иесінің электрондық цифрлық қолтаңбасын пайдаланумен "сұрау салу-жауап" режимдерінде электрондық хабарламалар арқылы жүзеге асырылады.
3. МемТізілім (бастама танытушы) сұрау салуды ЭҮШ веб-сервисіне жолдайды, оны өңдеу үшін КДБ АТЖ-ға жолдайды. Сұрау салу өңделгеннен кейін КДБ АТЖ ЭҮШ-ға хабарлама жолдайды, оны алғаннан кейін жауапты МемТізілім веб-сервисіне жолдайды.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. 1-бағанда салалық ақпараттық жүйеде тіркелетін ІD көрсетіледі.
5. 2-бағанда МемТізілімде тіркелетін ІD көрсетіледі.
6. 3-бағанда мемлекеттік заңды тұлғаның бизнес сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
7. 4-бағанда мемлекеттік заңды тұлғаның толық атауы көрсетіледі.
8. 5-бағанда мемлекеттік заңды тұлғаның мекенжайы көрсетіледі.
9. 6-бағанда кеме типі, кеме түрі көрсетіледі.
10. 7-бағанда кеменің нөмірі көрсетіледі.
11. 8-бағанда кеменің жалпы сипаттамасы: ұзындығы, ені, борттың биіктігі, жүк көтергіштігі көрсетіледі.
12. 9-бағанда кеме қозғалтқышының маркасы көрсетіледі.
13. 10-бағанда кеме қозғалтқышының нөмірі көрсетіледі.
14. 11-бағанда кеме қозғалтқышының жасалған жылы мен орны көрсетіледі.
15. 12-бағанда кеменің тіркеу нөмірі көрсетіледі.
16. 13-бағанда тіркеуден алу күні көрсетіледі.
17. 14-бағанда құрылтайшының ұйымдық-құқықтық нысанының коды көрсетіледі.
18. 15-бағанда тіркеуден алудың себебі (құжатқа сілтеме жасаумен) көрсетіледі.
19. 16-бағанда шектеулердің (тыйм салу) болуы туралы мәліметтер көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2020 жылғы 16 қаңтардағы
№ 23 бұйрығына
8-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 10 сәуірдегі
№ 267 бұйрығына
8-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Әкімшілік деректер нысаны www.mіnfіn.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылған Мемлекеттік заңды тұлғаларға, олардың филиалдары мен өкілдіктеріне тіркелген көлік құралдары бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі бойынша мәліметтер Есепті кезең 20___ жылғы ____
Индекс: 1-КҚ
Кезеңділігі: сұрау салу бойынша
Ақпаратты ұсынатын адамдар аясы: Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті
Ұсыну мерзімі: сұрау салу келіп түскеннен кейін 1 жұмыс күні ішінде
Мемлекеттік заңды тұлғаларға, олардың филиалдары мен өкілдіктеріне тіркелген көлік құралдары бойынша мәліметтерді көрсетіңіз.
Салалық ақпараттық жүйеде тіркелетін іс-қимыл (жедел басқару құқығын тоқтату, жедел басқару құқығының туындауы) және ол жүргізілетін күн
Тізілімде тіркелетін іс-қимыл (тізілімнің есепке алу объектісін енгізу, өзектілендіру, алып тастау)
Мемлекеттік заңды тұлға салық төлеушісінің тіркеу нөмірі
Мемлекеттік заңды тұлғаның бизнес сәйкестендіру нөмірі
Мемлекеттік заңды тұлғаның толық атауы
Мемлекеттік нөмірлік белгісі
Бұрынғы мемлекеттік нөмірлік белгісі
Маркасы, моделі, модификациясы
Көлік құралының шығарылғанжылы, сериясы және нөмірі
Шасси нөмірі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
кестенің жалғасы:
Шанақ нөмірі
Түсі

Глава 1. Общие положения
1. Информационный обмен между информационной системой Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан "Реестр государственного имущества" (далее - ГосРеестр) и информационно-аналитической системой транспортной базы данных и мониторинга динамики безопасности перевозок (далее – ИАС ТБД) посредством Шлюза электронного правительства (далее - ШЭП) осуществляется на межсерверном (республиканском) уровне.
2. Информационный обмен осуществляется посредством электронных сообщений в режимах "запрос-ответ" с использованием электронной цифровой подписи владельца системы, имеющего регистрационное свидетельство.
3. ГосРеестр (инициатор)направляет запрос на веб-сервис ШЭП, который адресует его в ИАС ТБД для обработки. После обработки запроса ИАС ТБД направляет в ШЭП сообщение, который после его получения направляет ответ на веб-сервис ГосРеестра.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
4. В графе 1 указывается ID, регистрируемый в отраслевой информационной системе.
5. В графе 2 указывается ID, регистрируемый ГосРеестре
6. В графе 3 указывается бизнес идентификационный номер государственного юридического лица
7. В графе 4 указывается полное наименование государственного юридического лица
8. В графе 5 указывается адрес государственного юридического лица
9. В графе 6 указывается тип судна, вид судна
10. В графе 7 указывается номер судна
11. В графе 8 указывается общая характеристика судна: длина, ширина, высота борта, грузоподъемность
12. В графе 9 указывается марка двигателя судна
13. В графе 10 указывается номер двигателя судна
14. В графе 11 указывается год и место постройки двигателя судна
15. В графе 12 указывается регистрационный номер судна
16. В графе 13 указывается дата снятия с регистрации
17. В графе 14 указывается код организационно-правовой формы учредителя
18. В графе 15 указывается причина снятия с регистрации (со ссылкой на документ)
19. В графе 16 указывается сведения о наличии ограничений (арест)
Приложение 8
к приказу Первого заместителя
Премьер-Министра Республики
Казахстан - Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2020 года № 23
Приложение 8
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 10 апреля 2015 года № 267
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Сведения по форме и объему передачи данных в реестр государственного имущества по транспортным средствам, зарегистрированным за государственными юридическими лицами, их филиалами и представительствами
Отчетный период ________20___года
форма административных данных размещена на интернет-ресурсе www.minfin.gov.kz
Индекс: 1-ТС
Периодичность: по запросу
Круг лиц представляющих информацию: Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Куда представляется форма: Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
Срок представления: в течение 1 рабочего дня после поступления запроса
Укажите сведения по транспортным средствам, зарегистрированным за государственным юридическим лицам, их филиалами и представительствами
Действие, регистрируемое в отраслевой информационной системе (прекращение права оперативного управления, возникновение права оперативного управления) и дата ее проведения
Действие, регистрируемое в реестре (включение, актуализация, исключение объекта учета реестра)
Регистрационный номер налогоплательщика государственного юридического лица
Бизнес идентификационный номер государственного юридического лица
Полное наименование государственного юридического лица
Государственный номерной знак
Прежний государственный номерной знак
1
2
3
4
5
6
7
продолжение таблицы:
Марка, модель, модификация
Год выпуска, серия и номер транспортного средства
Номер шасси
Номер кузова
Цвет

Санаты (А, А1, В, ВЕ, В1, С, СЕ, С1, С1Е, D, DЕ, D1, D1Е, Тm, Tb)
Қозғалтқыштың қуаттылығы
Қозғалтқыштың көлемі
Көлік құралын сатып алу заңдылығын растайтын құжаттың коды
Көлік құралын сатып алу заңдылығын растайтын құжаттың нөмірі
Бұрынғы көлік құралының сериясы және нөмірі
Мемлекеттік заңды тұлғаның орналасқан жері
Ауыртпалықтың болуы туралы мәліметтер (кепіл, сенімгерлік басқару)
Шектеулердің болуы туралы мәліметтер (тыйым салу)
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме "Мемлекеттік заңды тұлғаларға, олардың филиалдары мен өкілдіктеріне тіркелген көлік құралдары бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі бойынша мәліметтер" (Индекс: 1-КҚ, кезеңділігі сұрау салу бойынша)

Категория (A, A1, B, BE, B1, C, CE, C1, C1E, D, DE, D1, D1E, Tm, Tb)
Мощность двигателя
8
9
10
11
12
13
14
продолжение таблицы:
Объем двигателя
Код документа, подтверждающего законность приобретения транспортного средства
Номер документа, подтверждающего законность приобретения транспортного средства
Серия и номер прежнего транспортного средства
Местонахождения государственного юридического лица
Сведения о наличии обременений (залог, доверительное управление)
Сведения о наличии ограничений (арест)
15
16
17
18
19
20
21
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения по форме и объему передачи данных в реестр государственного имущества по транспортным средствам, зарегистрированным за государственными юридическими лицами, их филиалами и представительствами" (Индекс: 1-ТС, периодичность по запросу)

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Электрондық үкімет шлюзі (бұдан әрі – ЭҮШ) арқылы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің "Мемлекеттік мүлік тізілімі" ақпараттық жүйесі (бұдан әрі – МемТізілім) мен "Сервистік орталық" автоматтандырылған ақпараттық жүйесінің "Автомобиль" деректер базасы (бұдан әрі – СО ААЖ) арасындағы ақпараттық алмасу сервераралық (республикалық) деңгейде жүзеге асырылады.
2. Ақпараттық алмасу тіркеу куәлігі бар жүйе иесінің электрондық цифрлық қолтаңбасын пайдаланумен "сұрау салу-жауап" режимдерінде электрондық хабарламалар арқылы жүзеге асырылады.
3. МемТізілім (бастама танытушы) сұрау салуды ЭҮШ веб-сервисіне жолдайды, оны өңдеу үшін СО ААЖ-ға жолдайды. Сұрау салу өңделгеннен кейін СО ААЖ ЭҮШ-ға хабарлама жолдайды, оны алғаннан кейін жауапты МемТізілім веб-сервисіне жолдайды.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. 1-бағанда салалық ақпараттық жүйеде тіркелетін ІD көрсетіледі.
5. 2-бағанда МемТізілімде тіркелетін ІD көрсетіледі.
6. 3-бағанда мемлекеттік заңды тұлға салық төлеушісінің тіркеу нөмірі көрсетіледі.
7. 4-бағанда мемлекеттік заңды тұлғаның бизнес сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
8. 5-бағанда мемлекеттік заңды тұлғаның толық атауы көрсетіледі.
9. 6-бағанда мемлекеттік нөмірлік белгісі көрсетіледі.
10. 7-бағанда бұрынғы мемлекеттік нөмірлік белгісі көрсетіледі.
11. 8-бағанда маркасы, моделі, модификациясы көрсетіледі.
12. 9-бағанда көлік құралының шығарылған жылы, сериясы және нөмірі көрсетіледі.
13. 10-бағанда шасси нөмірі көрсетіледі.
14. 11-бағанда көлік құралы шанағының нөмірі көрсетіледі.
15. 12-бағанда көлік құралының түсі көрсетіледі.
16. 13-бағанда көлік құралының санаты (А, А1, В, ВЕ, В1, С, СЕ, С1, С1Е, D, DЕ, D1, D1Е, Тm, Tb) көрсетіледі.
17. 14-бағанда көлік құралы қозғалтқышының қуаттылығы көрсетіледі.
18. 15-бағанда көлік құралы қозғалтқышының көлемі көрсетілді.
19. 16-бағанда көлік құралын сатып алу заңдылығын растайтын құжаттың коды көрсетіледі.
20. 17-бағанда көлік құралын сатып алу заңдылығын растайтын құжаттың нөмірі көрсетіледі.
21. 18-бағанда бұрынғы көлік құралының сериясы және нөмірі көрсетіледі.
22. 19-бағанда мемлекеттік заңды тұлғаның орналасқан жері көрсетіледі.
23. 20-бағанда ауыртпалықтың болуы туралы мәліметтер (кепіл, сенімгерлік басқару) көрсетіледі.
24. 21-бағанда шектеулердің болуы туралы мәліметтер (тыйым салу) көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2020 жылғы 16 қаңтардағы
№ 23 бұйрығына
9-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 10 сәуірдегі
№ 267 бұйрығына
9-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Әкімшілік деректер нысаны www.mіnfіn.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылған Мемлекеттік заңды тұлғаларға, олардың филиалдары мен өкілдіктеріне тіркелген ауыл шаруашылығы көлік құралдары бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі бойынша мәліметтер Есепті кезең 20___ жылғы ____
Индекс: 1-АШК
Кезеңділігі: сұрау салу бойынша
Ақпаратты ұсынатын адамдар аясы: Жергілікті атқарушы органдар
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті
Ұсыну мерзімі: сұрау салу келіп түскеннен кейін 1 жұмыс күні ішінде
Мемлекеттік заңды тұлғаларға, олардың филиалдары мен өкілдіктеріне тіркелген ауыл шаруашылығы көлік құралдары бойынша мүлікті көрсетіңіз.
Салалық ақпараттық жүйеде тіркелетін іс-қимыл (есепке қою, есептен алу, алып тастау) және ол жүргізілетін күн
Тізілімде тіркелетін іс-қимыл (тізілімнің есепке алу объектісін енгізу, өзектілендіру, алып тастау)
Иесінің типі
Иесінің жеке сәйкестендіру нөмірі/ бизнес сәйкестендіру нөмірі
Иесінің толық атауы
Ұстаушының жеке сәйкестендіру нөмірі/ бизнес сәйкестендіру нөмірі
Ұстаушының толық атауы
Мәртебесі
1
2
3
4
5
6
7
8
кестенің жалғасы:
Соңғы өзгеріс жүргізілген күні
Локация
Компанияның (иесінің) локациясы
Компанияның (иесінің) мекенжайы
Объектінің түрі
Объектінің атауы
Объектінің мемлекеттік тіркеу нөмірі
Өңір
9
10
11
12
13
14
15
16
кестенің жалғасы:
Объекті паспортының сериясы
Объекті паспортының нөмірі
Түбіртектің нөмірі
Түбіртектің күні
Объектінің маркасы
Объектінің моделі
Объектінің шығарылған жылы
Объектінің қозғалтқыш нөмірі
Жасаушы зауыттың атауы
Есептен алу күні
Есептен алу себебі
Есептен алу. Ескертпе
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме "Мемлекеттік заңды тұлғаларға, олардың филиалдары мен өкілдіктеріне тіркелген ауыл шаруашылығы көлік құралдары бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі бойынша мәліметтер" (Индекс: 1-АШК, кезеңділігі сұрау салу бойынша)

Глава 1. Общие положения
1. Информационный обмен между информационной системой Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан "Реестр государственного имущества" (далее - ГосРеестр) и базой данных "Автомобиль" автоматизированной информационной системы "Сервисный центр" (далее – АИС СЦ) посредством Шлюза электронного правительства (далее - ШЭП) осуществляется на межсерверном (республиканском) уровне.
2. Информационный обмен осуществляется посредством электронных сообщений в режимах "запрос-ответ" с использованием электронной цифровой подписи владельца системы, имеющего регистрационное свидетельство.
3. ГосРеестр (инициатор)направляет запрос на веб-сервис ШЭП, который адресует его в АИС СЦ для обработки. После обработки запроса АИС СЦ направляет в ШЭП сообщение, который после его получения направляет ответ на веб-сервис ГосРеестра.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
4. В графе 1 указывается ID, регистрируемый в отраслевой информационной системе.
5. В графе 2 указывается ID, регистрируемый в ГосРеестре
6. В графе 3 указывается регистрационный номер налогоплательщика государственного юридического лица
7. В графе 4 указывается бизнес идентификационный номер государственного юридического лица
8. В графе 5 указывается полное наименование государственного юридического лица
9. В графе 6 указывается государственный номерной знак
10. В графе 7 указывается прежний государственный номерной знак
11. В графе 8 указывается марка, модель, модификация
12. В графе 9 указывается год выпуска, серия и номер транспортного средства
13. В графе 10 указывается номер шасси
14. В графе 11 указывается номер кузова транспортного средства
15. В графе 12 указывается цвет транспортного средства
16. В графе 13 указывается категория транспортного средства (A, A1, B, BE, B1, C, CE, C1, C1E, D, DE, D1, D1E, Tm, Tb)
17. В графе 14 указывается мощность двигателя транспортного средства
18. В графе 15 указывается объем двигателя транспортного средства
19. В графе 16 указывается код документа, подтверждающего законность приобретения транспортного средства
20. В графе 17 указывается номер документа, подтверждающего законность приобретения транспортного средства
21. В графе 18 указывается серия и номер прежнего транспортного средства
22. В графе 19 указывается местонахождение государственного юридического лица
23. В графе 20 указываются сведения о наличии обременений (залог, доверительное управление)
24. В графе 21 указываются сведения о наличии ограничений (арест)
Приложение 9
к приказу Первого заместителя
Премьер-Министра Республики
Казахстан - Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2020 года № 23
Приложение 9
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 10 апреля 2015 года № 267
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе www.minfin.gov.kz
Сведения по форме и объему передачи данных в реестр государственного имущества по сельскохозяйственным транспортным средствам, зарегистрированным за государственными юридическими лицами, их филиалами и представительствами
Отчетный период ________20___года
Индекс: 1-СТС
Периодичность: по запросу
Круг лиц представляющих информацию: Местные исполнительные органы
Куда представляется форма: Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
Срок представления: в течение 1 рабочего дня после поступления запроса
Укажите имущество по сельскохозяйственным транспортным средствам, зарегистрированным за государственными юридическими лицами, их филиалами и представительствами
Действие, регистрируемое в отраслевой информационной системе (постановка на учет, снятие, исключение) и дата ее проведения
Действие, регистрируемое в реестре (включение, актуализация, исключение объекта учета реестра)
Тип владельца
Индивидуальный идентификационный номер /бизнес идентификационный номер владельца
Полное наименование владельца
Индивидуальный идентификационный номер /бизнес идентификационный номер держателя
Полное наименование держателя
Статус
1
2
3
4
5
6
7
8
продолжение таблицы:
Дата проведения последнего изменения
Локация
Локация компании (владельца)
Адрес компании (владельца)
Вид объекта
Наименование объекта
Государственный регистрационный номер объекта
Регион
9
10
11
12
13
14
15
16
продолжение таблицы:
Серия паспорта объекта
Номер паспорта объекта
Номер квитанции
Дата квитанции
Марка объекта
Модель объекта
Год выпуска объекта
Номер двигателя объекта
Наименование завода изготовителя
Дата снятия с учета
Причина снятия с учета
Снятие с учета. Примечание
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения по форме и объему передачи данных в реестр государственного имущества по сельскохозяйственным транспортным средствам, зарегистрированным за государственными юридическими лицами, их филиалами и представительствами" (Индекс: 1-СТС, периодичность по запросу)

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Электрондық үкімет шлюзі (бұдан әрі – ЭҮШ) арқылы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің "Мемлекеттік мүлік тізілімі" ақпараттық жүйесі (бұдан әрі – МемТізілім) мен Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі "Е-Agrіculture" агроөнеркәсіптік кешені салаларын басқарудың бірыңғай автоматтандырылған жүйесі (бұдан әрі – АК АБЖ) арасындағы ақпараттық алмасу сервераралық (республикалық) деңгейде жүзеге асырылады.
2. Ақпараттық алмасу тіркеу куәлігі бар жүйе иесінің электрондық цифрлық қолтаңбасын пайдаланумен "сұрау салу-жауап" режимдерінде электрондық хабарламалар арқылы жүзеге асырылады.
3. МемТізілім (бастама танытушы) сұрау салуды ЭҮШ веб-сервисіне жолдайды, оны өңдеу үшін АК АБЖ-ға жолдайды. Сұрау салу өңделгеннен кейін АК АБЖ ЭҮШ-ға хабарлама жолдайды, оны алғаннан кейін жауапты МемТізілім веб-сервисіне жолдайды.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. 1-бағанда салалық ақпараттық жүйеде тіркелетін ІD көрсетіледі.
5. 2-бағанда МемТізілімде тіркелетін ІD көрсетіледі.
6. 3-бағанда иесінің типі көрсетіледі.
7. 4-бағанда иесінің жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
8. 5-бағанда иесінің толық атауы көрсетіледі.
9. 6-бағанда ұстаушының жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
10. 7-бағанда ұстаушының толық атауы көрсетіледі.
11. 8-бағанда мәртебесі көрсетіледі.
12. 9-бағанда соңғы өзгеріс жүргізілген күні көрсетіледі.
13. 10-бағанда локация көрсетіледі.
14. 11-бағанда компанияның (иесінің) локациясы көрсетіледі.
15. 12-бағанда компанияның (иесінің) мекенжайы көрсетіледі.
16. 13-бағанда объектінің түрі көрсетіледі.
17. 14-бағанда объектінің атауы көрсетіледі.
18. 15-бағанда объекті паспортының нөмірі көрсетіледі.
19. 16-бағанда өңір көрсетіледі.
20. 17-бағанда объекті паспортының сериясы көрсетіледі.
21. 18-бағанда бұрынғы көлік құралының сериясы мен нөмірі көрсетіледі.
22. 19-бағанда түбіртектің нөмірі көрсетіледі.
23. 20-бағанда түбіртектің күні көрсетіледі.
24. 21-бағанда объектінің маркасы көрсетіледі.
25. 22-бағанда объектінің моделі көрсетіледі.
26. 23-бағанда объектінің шығарылған жылы көрсетіледі.
27. 24-бағанда объектінің қозғалтқыш нөмірі көрсетіледі.
28. 25-бағанда жасаушы зауыттың атауы көрсетіледі.
29. 26-бағанда есептен алу күні көрсетіледі.
30. 27-бағанда есептен алу себебі көрсетіледі.
31. 28-бағанда қажет болған кезде ескертпе көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2020 жылғы 16 қаңтардағы
№ 23 бұйрығына
10-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 10 сәуірдегі
№ 267 бұйрығына
10-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Әкімшілік деректер нысаны www.mіnfіn.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылған Мемлекеттік заңды тұлғалар мен ұйымдарға берілген лицензиялар және рұқсаттар бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі бойынша мәліметтер Есепті кезең 20___ жылғы ____
Индекс: 1-ЛР
Кезеңділігі: сұрау салу бойынша
Ақпаратты ұсынатын адамдар аясы: Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті
Ұсыну мерзімі: сұрау салу келіп түскеннен кейін 1 жұмыс күні ішінде
Мемлекеттік заңды тұлғалар мен ұйымдарға берілген лицензиялар және рұқсаттар бойынша мәліметтерді көрсетіңіз.
Салалық ақпараттық жүйеде тіркелетін іс-қимыл (есепке қою, алып тастау) және ол жүргізілетін күн
Тізілімде тіркелетін іс-қимыл (тізілімнің есепке алу объектісін енгізу, өзектілендіру, алып тастау)
Лицензиаттың бизнес сәйкестендіру нөмірі
Мәртебесі
Сериясы
Нөмірі
Құжат нөмірі
(жаһандық бірегей нөмірі)
Қызмет түрі
Шығарылған күні
Қолданылудың басталу күні
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
кестенің жалғасы:
Қолданылудың аяқталу күні
Лицензиар
Телнұсқаны тоқтату/тоқтата тұру/ беру күні
Лицензияны тоқтата тұрудың басталу күні
Лицензияны тоқтата тұрудың аяқталу күні
Әкімшілік құжаттың нөмірі және коды
Сұрау салулар, әкімшілік құжаттың нөмірі мен коды
Құжат-тың*Unіform Resource Locatorы
"Е-лицензиялау" мемлекеттік дерекқорымен синхрондау күні
11
12
13
14
15
16
17
18
19
*Ескертпе Unіform Resource Locator – ресурстың біріздендірілген көрсеткіші
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме "Мемлекеттік заңды тұлғалар мен ұйымдарға берілген лицензиялар және рұқсаттар бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі бойынша мәліметтер" (Индекс: 1-ЛР, кезеңділігі сұрау салу бойынша)

Глава 1. Общие положения
1. Информационный обмен между информационной системой Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан "Реестр государственного имущества" (далее - ГосРеестр) и единой автоматизированной системой управления отраслями агропромышленного комплекса "Е-Agriculture" (далее – АСУ АК) Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан посредством Шлюза электронного правительства (далее - ШЭП) осуществляется на межсерверном (республиканском) уровне.
2. Информационный обмен осуществляется посредством электронных сообщений в режимах "запрос-ответ" с использованием электронной цифровой подписи владельца системы, имеющего регистрационное свидетельство.
3. ГосРеестр (инициатор)направляет запрос на веб-сервис ШЭП, который адресует его в АСУ АК для обработки. После обработки запроса АСУ АК направляет в ШЭП сообщение, который после его получения направляет ответ на веб-сервис ГосРеестра.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
4. В графе 1 указывается ID, регистрируемый в отраслевой информационной системе.
5. В графе 2 указывается ID, регистрируемый в ГосРеестре
6. В графе 3 указывается тип владельца
7. В графе 4 указывается индивидуальный идентификационный номер /бизнес идентификационный номер владельца
8. В графе 5 указывается полное наименование владельца
9. В графе 6 указывается индивидуальный идентификационный номер /бизнес идентификационный номер держателя
10. В графе 7 указывается полное наименование держателя
11. В графе 8 указывается статус
12. В графе 9 указывается дата проведения последнего изменения
13. В графе 10 указывается локация
14. В графе 11 указывается локация компании (владельца)
15. В графе 12 указывается адрес компании (владельца)
16. В графе 13 указывается вид объекта
17. В графе 14 указывается наименование объекта
18. В графе 15 указывается номер паспорта объекта
19. В графе 16 указывается регион
20. В графе 17 указывается серия паспорта объекта
21. В графе 18 указывается серия и номер прежнего транспортного средства
22. В графе 19 указывается номер квитанции
23. В графе 20 указывается дата квитанции
24. В графе 21 указывается марка объекта
25. В графе 22 указывается модель объекта
26. В графе 23 указывается год выпуска объекта
27. В графе 24 указывается номер двигателя объекта
28. В графе 25 указывается наименование завода изготовителя
29. В графе 26 указывается дата снятия с учета
30. В графе 27 указывается причина снятия с учета
31. В графе 28 указывается примечание при необходимости
Приложение 10
к приказу Первого заместителя
Премьер-Министра Республики
Казахстан - Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2020 года № 23
Приложение 10
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 10 апреля 2015 года № 267
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе www.minfin.gov.kz
Сведения по форме и объему передачи данных в реестр государственного имущества по лицензиям и разрешениям, выданным государственным юридическим лицам и организациям
Отчетный период ________20___года
Индекс: 1-ЛР
Периодичность: по запросу
Круг лиц представляющих информацию: Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Куда представляется форма: Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
Срок представления: в течение 1 рабочего дня после поступления запроса
Укажите сведения по лицензиям и разрешениям, выданным государственным юридическим лицам и организациям
Действие, регистрируемое в отраслевой информационной системе (постановка на учет, исключение) и дата ее проведения
Действие, регистрируемое в реестре (включение, актуализация, исключение объекта учета реестра)
бизнес идентификационный номер Лицензиат
Статус
Серия
Номер
Номер документа (глобальный уникальный номер)
Вид деятельности
Дата выпуска
1
2
3
4
5
6
7
8
9
продолжение таблицы:
Дата начала действия
Дата истечения действия
Лицензиар
Дата прекращения \приостановления \выдачи дубликата
Дата начала приостановления лицензии
Дата окончания приостановления лицензии
Номер и код административного документа
Запросы Номер и код административного документа
*Uniform Resource Locator документа
Дата синхрони-зациисгосударственная база данных "Е-лицензирование"
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
*Примечание Uniform Resource Locator – унифицированный указатель ресурса
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения по форме и объему передачи данных в реестр государственного имущества по лицензиям и разрешениям, выданным государственным юридическим лицам и организациям" (Индекс: 1-ЛР, периодичность по запросу)

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Электрондық үкімет шлюзі (бұдан әрі – ЭҮШ) арқылы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің "Мемлекеттік мүлік тізілімі" ақпараттық жүйесі (бұдан әрі – МемТізілім) мен "Е-лицензиялау" мемлекеттік деректер базасы" ақпараттық жүйесі (бұдан әрі – ЕЛ МДБ) арасындағы ақпараттық алмасу сервераралық (республикалық) деңгейде жүзеге асырылады.
2. Ақпараттық алмасу тіркеу куәлігі бар жүйе иесінің электрондық цифрлық қолтаңбасын пайдаланумен "сұрау салу-жауап" режимдерінде электрондық хабарламалар арқылы жүзеге асырылады.
3. МемТізілім (бастама танытушы) сұрау салуды ЭҮШ веб-сервисіне жолдайды, оны өңдеу үшін ЕЛ МДБ-ға жолдайды. Сұрау салу өңделгеннен кейін ЕЛ МДБ ЭҮШ-ға хабарлама жолдайды, оны алғаннан кейін жауапты МемТізілім веб-сервисіне жолдайды.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. 1-бағанда салалық ақпараттық жүйеде тіркелетін ІD көрсетіледі.
5. 2-бағанда МемТізілімде тіркелетін ІD көрсетіледі.
6. 3-бағанда лицензиаттың бизнес сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
7. 4-бағанда мәртебесі (ашық, жабық) көрсетіледі.
8. 5-бағанда лицензия мен рұқсаттың сериясы көрсетіледі.
9. 6-бағанда лицензия мен рұқсаттың нөмірі көрсетіледі.
10. 7-бағанда құжаттың нөмірі, жаһандық бірегей нөмірі көрсетіледі.
11. 8-бағанда қызмет түрі көрсетіледі.
12. 9-бағанда лицензия мен рұқсаттың шығарылған күні көрсетіледі.
13. 10-бағанда лицензия мен рұқсаттың қолданылуының басталу күні көрсетіледі.
14. 11-бағанда лицензия мен рұқсаттың қолданылуының аяқталу күні көрсетіледі.
15. 12-бағанда лицензиар көрсетіледі.
16. 13-бағанда телнұсқаны тоқтату/тоқтата тұру/беру күні көрсетіледі.
17. 14-бағанда лицензияны тоқтата тұрудың басталу күні көрсетіледі.
18. 15-бағанда лицензияны тоқтата тұрудың аяқталу күні көрсетілді.
19. 16-бағанда әкімшілік құжаттың нөмірі және коды көрсетіледі.
20. 17-бағанда сұрау салулар, әкімшілік құжаттың нөмірі және коды көрсетіледі.
21. 18-бағанда ресурстың біріздендірілген көрсеткіші көрсетіледі.
22. 19-бағанда "Е-лицензиялау" мемлекеттік дерекқорымен синхрондау күні көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2020 жылғы 16 қаңтардағы
№ 23 бұйрығына
11-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 10 сәуірдегі
№ 267 бұйрығына
11-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Әкімшілік деректер нысаны www.mіnfіn.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылған Мемлекеттік заңды тұлғаларға, олардың филиалдары мен өкілдіктеріне тіркелген табиғи ресурстар кадастрларының объектілері бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі бойынша мәліметтер Есепті кезең 20___ жылғы ____
Индекс: 1-ТРК
Кезеңділігі: сұрау салу бойынша
Ақпаратты ұсынатын адамдар аясы: Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті
Ұсыну мерзімі: сұрау салу келіп түскеннен кейін 1 жұмыс күні ішінде

Глава 1. Общие положения
1. Информационный обмен между информационной системой Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан "Реестр государственного имущества" (далее - ГосРеестр) и информационной системой "Государственная база данных "Е-лицензирование" (далее – ГБД ЕЛ) посредством Шлюза электронного правительства (далее - ШЭП) осуществляется на межсерверном (республиканском) уровне.
2. Информационный обмен осуществляется посредством электронных сообщений в режимах "запрос-ответ" с использованием электронной цифровой подписи владельца системы, имеющего регистрационное свидетельство.
3. ГосРеестр (инициатор)направляет запрос на веб-сервис ШЭП, который адресует его в ГБД ЕЛ для обработки. После обработки запроса ГБД ЕЛ направляет в ШЭП сообщение, который после его получения направляет ответ на веб-сервис ГосРеестра.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
4. В графе 1 указывается ID, регистрируемый в отраслевой информационной системе.
5. В графе 2 указывается ID, регистрируемый в ГосРеестре
6. В графе 3 указывается бизнес идентификационный номер Лицензиат
7. В графе 4 указывается статус (открытая, закрытая)
8. В графе 5 указывается серия лицензии и разрешения
9. В графе 6 указывается номер лицензии и разрешения
10. В графе 7 указывается номер документа, глобальный уникальный номер
11. В графе 8 указывается вид деятельности
12. В графе 9 указывается дата выпуска лицензии и разрешения
13. В графе 10 указывается дата начала действия лицензии и разрешения
14. В графе 11 указывается дата истечения действия лицензии и разрешения
15. В графе 12 указывается лицензиар
16. В графе 13 указывается дата прекращения \приостановления \выдачи дубликата
17. В графе 14 указывается дата начала приостановления лицензии
18. В графе 15 указывается дата окончания приостановления лицензии
19. В графе 16 указывается номер и код административного документа
20. В графе 17 указываются запросы номер и код административного документа
21. В графе 18 указывается унифицированный указатель ресурса
22. В графе 19 указывается дата синхронизации с государственной базой данных "Е-лицензирование"
Приложение 11
к приказу Первого заместителя
Премьер-Министра Республики
Казахстан - Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2020 года № 23
Приложение 11
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 10 апреля 2015 года № 267
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе www.minfin.gov.kz
Сведения по форме и объему передачи данных в реестр государственного имущества по объектам кадастров природных ресурсов, зарегистрированных за государственными юридическими лицами, их филиалами и представительствами
Отчетный период ________20___года
Индекс: 1-КПР
Периодичность: по запросу
Круг лиц представляющих информацию: Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
Куда представляется форма: Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
Срок представления: в течение 1 рабочего дня после поступления запроса

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Электрондық үкімет шлюзі (бұдан әрі – ЭҮШ) арқылы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің "Мемлекеттік мүлік тізілімі" ақпараттық жүйесі (бұдан әрі – МемТізілім) мен "Қазақстан Республикасының мемлекеттік табиғи ресурстар кадастрлары" ақпараттық жүйесі (бұдан әрі – ҚР МТРК) арасындағы ақпараттық алмасу сервераралық (республикалық) деңгейде жүзеге асырылады.
2. Ақпараттық алмасу тіркеу куәлігі бар жүйе иесінің электрондық цифрлық қолтаңбасын пайдаланумен "сұрау салу-жауап" режимдерінде электрондық хабарламалар арқылы жүзеге асырылады.
3. МемТізілім (бастама танытушы) сұрау салуды ЭҮШ веб-сервисіне жолдайды, оны өңдеу үшін ҚР МТРК-ға жолдайды. Сұрау салу өңделгеннен кейін ҚР МТРК ЭҮШ-ға хабарлама жолдайды, оны алғаннан кейін жауапты МемТізілім веб-сервисіне жолдайды.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. 1-бағанда салалық ақпараттық жүйеде тіркелетін ІD көрсетіледі.
5. 2-бағанда тізілімде тіркелетін ІD көрсетіледі.
6. 3-бағанда иесінің типі көрсетіледі.
7. 4-бағанда иесінің жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
8. 5-бағанда объектінің атауы көрсетіледі.
9. 6-бағанда картадағы объектінің сәйкестендіргіші көрсетіледі.
10. 7-бағанда объектінің орман иесі көрсетіледі.
11. 8-бағанда облыс көрсетіледі.
12. 9-бағанда орналасқан жері көрсетіледі.
13. 10-бағанда орман мекемесінің құрылымы көрсетіледі.
14. 11-бағанда өндірілген өнімнің жалпы көлемі көрсетіледі.
15. 12-бағанда жұмыскерлер саны көрсетіледі.
16. 13-бағанда пошталық мекенжайы көрсетіледі.
17. 14-бағанда кадастрлық нөмірі көрсетіледі.
18. 15-бағанда қосымша мәліметтер көрсетіледі.
19. 16-бағанда 1-нысанды ұсыну/ұсынбау туралы мәлімет көрсетіледі.
20. 17-бағанда орман типі көрсетіледі.
21. 18-бағанда жалпы ауданы көрсетіледі.
22. 19-бағанда киелі орындар ауданы көрсетіледі.
23. 20-бағанда алдыңғы жыл көрсетіледі.
24. 21-бағанда ағымдағы жыл көрсетіледі.
25. 22-бағанда қылқан жапырақты түрлердің ауданы көрсетіледі.
26. 23-бағанда жұмсақ жапырақты түрлердің ауданы көрсетіледі.
27. 24-бағанда қатты жапырақты түрлердің ауданы көрсетіледі.
28. 25-бағанда сексеуілдер ауданы көрсетіледі.
29. 26-бағанда өзге де ағаш түрлерінің ауданы көрсетіледі.
30. 27-бағанда бұталар ауданы көрсетіледі.
31. 28-бағанда орман типі көрсетіледі.
32. 29-бағанда есепке алу кезеңіндегі аудандар мен сүрек қорларының өзгеруі көрсетіледі.
33. 30-бағанда ормандарды молайту түрлері бойынша орманмен көмкерілмеген алқаптарды бөлу және реконструкциялауды қажет ететін екпелер туралы мәліметтер көрсетіледі.

Глава 1. Общие положения
1. Информационный обмен между информационной системой Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан "Реестр государственного имущества" (далее - ГосРеестр) и информационной системой "Государственные кадастры природных ресурсов Республики Казахстан" (далее – ГКПР РК) посредством Шлюза электронного правительства (далее - ШЭП) осуществляется на межсерверном (республиканском) уровне.
2. Информационный обмен осуществляется посредством электронных сообщений в режимах "запрос-ответ" с использованием электронной цифровой подписи владельца системы, имеющего регистрационное свидетельство.
3. ГосРеестр (инициатор)направляет запрос на веб-сервис ШЭП, который адресует его в ГКПР РК для обработки. После обработки запроса ГКПР РК направляет в ШЭП сообщение, который после его получения направляет ответ на веб-сервис ГосРеестра.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
4. В графе 1 указывается ID, регистрируемый в отраслевой информационной системе.
5. В графе 2 указывается ID, регистрируемый в реестре
6. В графе 3 указывается тип владельца
7. В графе 4 указывается индивидуальный идентификационный номер/бизнес идентификационный номер владельца
8. В графе 5 указывается наименование объекта
9. В графе 6 указывается идентификатор объекта на карте
10. В графе 7 указывается лесовладелец объекта
11. В графе 8 указывается область
12. В графе 9 указывается местонахождение
13. В графе 10 указывается структура лесного учреждения
14. В графе 11 указывается общий объем произведенной продукции
15. В графе 12 указывается численность работников
16. В графе 13 указывается почтовый адрес
17. В графе 14 указывается кадастровый номер
18. В графе 15 указываются дополнительные сведения
19. В графе 16 указывается сведение о предоставлении/не предоставлении Формы 1
20. В графе 17 указывается тип леса
21. В графе 18 указывается общая площадь
22. В графе 19 указываются площадь заказников
23. В графе 20 указывается предыдущий год
24. В графе 21 указывается текущий год
25. В графе 22 указывается площадь хвойных пород
26. В графе 23 указывается площадь мягколиственных пород
27. В графе 24 указывается площадь твердолиственные пород
28. В графе 25 указывается площадь саксаульников
29. В графе 26 указывается площадь прочих древесных пород
30. В графе 27 указывается площадь кустарников
31. В графе 28 указывается тип леса
32. В графе 29 указывается изменение площадей и запасов древесины за учетный период
33. В графе 30 указывается распределение непокрытых лесом угодий по видам воспроизводства лесов и сведения о насаждениях, нуждающихся в реконструкции

34. 31-бағанда реконструкциялауды қажет ететін екпелердің ауданы көрсетіледі.
35. 32-бағанда орманды күтіп ұстау мақсатында ағаш кесу және санитариялық мақсатта ағаш кесу туралы мәліметтер көрсетіледі.
36. 33-бағанда есепке алу кезеңіндегі ормандарды молайту көрсетіледі.
37. 34-бағанда өртке қарсы құрылғының сипаттамасы көрсетіледі.
38. 35-бағанда орман иесінің аумақтары шегіндегі көлік жолдарының сипаттамасы көрсетіледі.
39. 36-бағанда облыстың ормандылығы туралы мәліметтер көрсетіледі.
40. 37-бағанда картографиялық деректері бар файл көрсетіледі.
41. 38-бағанда бөліктің реттік нөмірі көрсетіледі.
42. 39-бағанда файл бөлігінің сәйкестендіргіші көрсетіледі.
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар кадастрының деректері бойынша
43. 1-бағанда салалық ақпараттық жүйеде тіркелетін ІD көрсетіледі.
44. 2-бағанда МемТізілімде тіркелетін ІD көрсетіледі.
45. 3-бағанда иесінің типі көрсетіледі.
46. 4-бағанда иесінің жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
47. 5-бағанда ерекше қорғалатын табиғи аумақтар атауы көрсетіледі.
48. 6-бағанда картадағы объектінің сәйкестендіргіші көрсетіледі.
49. 7-бағанда министрлікті, ведомствоны көрсету қажет.
50. 8-бағанда орман иесі көрсетіледі.
51. 9-бағанда облыс көрсетіледі.
52. 10-бағанда жалпы ауданы гектарда көрсетіледі.
53. 11-бағанда ерекше қорғалатын табиғи аумақтар дәрежесінде есепке алынатын қорық қорының объектісі көрсетіледі.
54. 12-бағанда пошталық мекенжайы көрсетіледі.
55. 13-бағанда кадастрлық нөмірі көрсетіледі.
56. 14-бағанда ерекше қорғалатын табиғи аумақ атауы көрсетіледі.
57. 15-бағанда өндірілген өнімнің және көрсетілген қызметтердің жалпы көлемі көрсетіледі.
58. 16-бағанда жұмыскерлердің тізімдік саны көрсетіледі.
59. 17-бағанда объекті бойынша қосымша мәліметтер көрсетіледі.
60. 18-бағанда географиялық координаталарын көрсетумен ерекше қорғалатын табиғи аумақтар шекараларын сипаттау көрсетіледі.
61. 19-бағанда табиғи-климаттық аймақ көрсетіледі.
62. 20-бағанда климаттық кіші аймақ көрсетіледі.
63. 21-бағанда бедері көрсетіледі.
64. 22-бағанда климат көрсетіледі.
65. 23-бағанда топырақ жамылғысы көрсетіледі.
66. 24-бағанда гидрологиясы көрсетіледі.
67. 25-бағанда ландшафты көрсетіледі.
68. 26-бағанда өсімдіктер әлемі көрсетіледі.
69. 27-бағанда өсімдіктердің сирек кездесетін, жойылып бара жатқан түрлері көрсетіледі.
70. 28-бағанда аумақтағы бірегей табиғи және тарихи-мәдени объектілер көрсетіледі.
71. 29-бағанда қорғау аймағының ауданы гектарда көрсетіледі.
72. 30-бағанда ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың рекреациялық сыйымдылығы, адам, көрсетіледі.

34. В графе 31 указывается площадь насаждений, нуждающихся в реконструкции
35. В графе 32 указываются сведения о рубках ухода за лесом и санитарных рубках
36. В графе 33 указывается воспроизводство лесов за учетный период
37. В графе 34 указывается характеристика противопожарного устройства
38. В графе 35 указывается характеристика путей транспорта, находящихся в пределах территорий лесовладельца
39. В графе 36 указываются сведения о лесистости области
40. В графе 37 указывается файл с картографическими данными
41. В графе 38 указывается порядковый номер части
42. В графе 39 указывается идентификатор части файла
По данным кадастра особо охраняемых природных территорий
43. В графе 1 указывается ID, регистрируемый в отраслевой информационной системе
44. В графе 2 указывается ID, регистрируемый в ГосРеестре
45. В графе 3 указывается тип владельца
46. В графе 4 указывается индивидуальный идентификационный номер/бизнес идентификационный номер владельца
47. В графе 5 указывается наименование особо охраняемых природных территории
48. В графе 6 указывается идентификатор объекта на карте
49. В графе 7 следует указать министерство, ведомство
50. В графе 8 указывается лесовладелец
51. В графе 9 указывается область
52. В графе 10 указывается общая площадь в гектарах
53. В графе 11 указывается объект заповедного фонда, учитываемый в ранге особо охраняемых природных территорий
54. В графе 12 указывается почтовый индекс
55. В графе 13 указывается кадастровый номер
56. В графе 14 указывается наименование особо охраняемой лесной территории
57. В графе 15 указывается общий объем произведенной продукции и оказанных услуг
58. В графе 16 указывается списочная численность работников
59. В графе 17 указываются дополнительные сведения по объекту
60. В графе 18 указывается описание границ особо охраняемые природные территории с указанием географических координат
61. В графе 19 указывается природно-климатическая зона
62. В графе 20 указывается климатическая под зона
63. В графе 21 указывается рельеф
64. В графе 22 указывается климат
65. В графе 23 указывается почвенный покров
66. В графе 24 указывается гидрология
67. В графе 25 указывается ландшафт
68. В графе 26 указывается растительный мир
69. В графе 27 указываются редкие, исчезающие виды растений
70. В графе 28 указываются уникальные природные и историко-культурные объекты, находящиеся на территории
71. В графе 29 указывается площадь охранной зоны в гектарах
72. В графе 30 указывается рекреационная емкость особо охраняемые природные территории, человек

73. 31-бағанда орман алқаптарының ауданы гектарда көрсетіледі.
74. 32-бағанда орманмен көмкерілген орман алқаптары гектарда көрсетіледі.
75. 33-бағанда орманмен көмкерілмеген орман алқаптары гектарда көрсетіледі.
76. 34-бағанда ормансыз алқаптар ауданы гектарда көрсетіледі.
77. 35-бағанда су тоғандары алып жатқан аудан гектарда көрсетіледі.
78. 36-бағанда функционалдық аймақтар, қорғау режимдері көрсетіледі.
79. 37-бағанда басқа жер пайдаланушылар көрсетіледі.
80. 38-бағанда киелі орындар ауданы көрсетіледі.
81. 39-бағанда қосымша мәліметтер көрсетіледі.
82. 40-бағанда табиғат қорғау қызметі көрсетіледі.
83. 41-бағанда ғылыми-зерттеу қызметі көрсетіледі.
84. 42-бағанда экологиялық-ағартушылық қызмет көрсетіледі.
85. 43-бағанда туристік қызмет көрсетіледі.
86. 44-бағанда шектелген шаруашылық қызметі көрсетіледі.
87. 45-бағанда қорық қорының объектілері: жануарлар көрсетіледі.
88. 46-бағанда қорық қорының объектілері: өсімдіктер көрсетіледі.
89. 47-бағанда орман қорының объектілері көрсетіледі.
90. 48-бағанда қорық қорының объектілері: Мемлекеттік орман қоры көрсетіледі.
91. 49-бағанда сулы-батпақты алқаптар көрсетіледі.
92. 50-бағанда бірегей су объектілері көрсетіледі.
93. 51-бағанда жер қойнауы учаскелерінің объектілері көрсетіледі.
94. 52-бағанда өсімдіктер әлемінің бірегей дара объектілері көрсетіледі.
95. 53-бағанда жануарлар түрлері көрсетіледі.
96. 54-бағанда өсімдіктер түрлері көрсетіледі.
97. 55-бағанда картографиялық деректері бар файл көрсетіледі.
98. 56-бағанда бөліктің реттік нөмірі көрсетіледі.
99. 57-бағанда файл бөлігінің сәйкестендіргіші көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2020 жылғы 16 қаңтардағы
№ 23 бұйрығына
12-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 10 сәуірдегі
№ 267 бұйрығына
12-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан Әкімшілік деректер нысаны www.mіnfіn.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылған Мемлекеттік мүлік жөніндегі уәкілетті органның заңды тұлғалар тізіміне сәйкес заңды тұлғалардың банкроттығы туралы істер қозғау туралы шешімдер (шешімдердің көшірмесі) бойынша және жекелеген негіздер бойынша мүлікті мемлекет кірісіне айналдыруды көздейтін соттардың заңды күшіне енген шешімдері (үкімдері, қаулылары) туралы мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі бойынша мәліметтер Есепті кезең 20___ жылғы ____
Индекс: 1-БТ
Кезеңділігі: сұрау салу бойынша
Ақпаратты ұсынатын адамдар аясы: Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті
Ұсыну мерзімі: сұрау салу келіп түскеннен кейін 1 жұмыс күні ішінде

73. В графе 31 указывается площадь лесных угодий в гектарах
74. В графе 32указываются лесные угодий покрытые лесом в гектарах
75. В графе 33 указываются лесные угодий не покрытые лесом в гектарах
76. В графе 34 указывается площадь нелесных угодий в гектарах
77. В графе 35 указывается площадь занятая водоемами в гектарах
78. В графе 36 указывается функциональные зоны, режимы охраны
79. В графе 37 указываются сторонние землепользователи
80. В графе 38 указываются площадь заказников
81. В графе 39 указываются дополнительные сведения
82. В графе 40 указывается природоохранная деятельность
83. В графе 41 указывается научно-исследовательская деятельность
84. В графе 42 указывается эколого-просветительная деятельность
85. В графе 43 указывается туристская деятельность
86. В графе 44 указывается ограниченная хозяйственная деятельность
87. В графе 45 указываются объекты заповедного фонда: животные
88. В графе 46 указываются объекты заповедного фонда: растения
89. В графе 47 указываются объекты лесного фонда
90. В графе 48 указываются объекты заповедного фонда: Государственный лесной фонд
91. В графе 49 указываются водно-болотные угодья
92. В графе 50 указываются уникальные водные объекты
93. В графе 51 указываются объекты участков недр
94. В графе 52 указываются уникальные единичные объекты растительного мира
95. В графе 53 указываются виды животных
96. В графе 54 указываются виды растений
97. В графе 55 указывается файл с картографическими данными
98. В графе 56 указывается порядковый номер части
99. В графе 57 указывается идентификатор части файла
Приложение 12
к приказу Первого заместителя
Премьер-Министра Республики
Казахстан - Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2020 года № 23
Приложение 12
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 10 апреля 2015 года № 267
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе www.minfin.gov.kz
Сведения по форме и объему передачи данных в реестр государственного имущества сведений по решениям о возбуждении дел о банкротстве юридических лиц (копии решений) и о вступивших в законную силу решений судов (приговоров, постановлений), предусматривающих обращения в доход государства имущества по отдельным основаниям, в соответствии со списком юридических лиц уполномоченного органа по государственному имуществу
Отчетный период ________20___года
Индекс: 1-СРВД
Периодичность: по запросу
Круг лиц представляющих информацию: Верховный суд Республики Казахстан
Куда представляется форма: Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
Срок представления: в течение 1 рабочего дня после поступления запроса

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Электрондық үкімет шлюзі (бұдан әрі – ЭҮШ) арқылы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің "Мемлекеттік мүлік тізілімі" ақпараттық жүйесі (бұдан әрі – МемТізілім) мен "Төрелік" сот органдарының автоматтандырылған ақпараттық-талдау жүйесі (бұдан әрі – "Төрелік" ААЖ) арасындағы ақпараттық алмасу сервераралық (республикалық) деңгейде жүзеге асырылады.
2. Ақпараттық алмасу тіркеу куәлігі бар жүйе иесінің электрондық цифрлық қолтаңбасын пайдаланумен "сұрау салу-жауап" режимдерінде электрондық хабарламалар арқылы жүзеге асырылады.
3. МемТізілім (бастама танытушы) сұрау салуды ЭҮШ веб-сервисіне жолдайды, оны өңдеу үшін "Төрелік" ААЖ-ға жолдайды. Сұрау салу өңделгеннен кейін "Төрелік" ААЖ ЭҮШ-ға хабарлама жолдайды, оны алғаннан кейін жауапты МемТізілім веб-сервисіне жолдайды.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. 1-бағанда салалық ақпараттық жүйеде тіркелетін ІD көрсетіледі.
5. 2-бағанда МемТізілімде тіркелетін ІD көрсетіледі.
6. 3-бағанда компанияның бизнес сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
7. 4-бағанда атауын көрсету қажет.
8. 5-бағанда шешімнің/қаулының нөмірі көрсетіледі.
9. 6-бағанда шешімнің/қаулының күні көрсетіледі.
10. 7-бағанда сот органы көрсетіледі.
11. 8-бағанда шешімге сілтеме көрсетіледі.
12. 9-бағанда файлдың атауы көрсетіледі.
13. 10-бағанда файлдың хэші көрсетіледі.
Заңды тұлғалардың банкроттығы туралы шешімдер бойынша мәліметтер
14. 1-бағанда салалық ақпараттық жүйеде тіркелетін ІD көрсетіледі.
15. 2-бағанда МемТізілімде тіркелетін ІD көрсетіледі.
16. 3-бағанда компанияның бизнес сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
17. 4-бағанда атауы көрсетіледі.
18. 5-бағанда шешімнің/қаулының нөмірі көрсетіледі.
19. 6-бағанда шешімнің/қаулының күні көрсетіледі.
20. 7-бағанда заңды күшіне енген күні көрсетіледі.
21. 8-бағанда сот органы көрсетіледі.
22. 9-бағанда қарар бөлігі көрсетіледі.
23. 10-бағанда шешімге сілтеме көрсетіледі.
24. 11-бағанда файлдың атауы көрсетіледі.
25. 12-бағанда хэш файл көрсетіледі.
Жекелеген негіздер бойынша мүлікті мемлекет кірісіне айналдыруды көздейтін соттардың заңды күшіне енген шешімдері (үкімдері, қаулылары) жөніндегі мәліметтер
26. 1-бағанда салалық ақпараттық жүйеде тіркелетін ІD көрсетіледі.
27. 2-бағанда МемТізілімде тіркелетін ІD көрсетіледі.
28. 3-бағанда жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
29. 4-бағанда атауы көрсетіледі.
30. 5-бағанда тегі көрсетіледі.

Глава 1. Общие положения
1. Информационный обмен между информационной системой Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан "Реестр государственного имущества" (далее - ГосРеестр) и автоматизированной информационно-аналитической системой судебных органов "Төрелік" (далее – АИС "Төрелік") посредством Шлюза электронного правительства (далее - ШЭП) осуществляется на межсерверном (республиканском) уровне.
2. Информационный обмен осуществляется посредством электронных сообщений в режимах "запрос-ответ" с использованием электронной цифровой подписи владельца системы, имеющего регистрационное свидетельство.
3. ГосРеестр (инициатор)направляет запрос на веб-сервис ШЭП, который адресует его в АИС "Төрелік" для обработки. После обработки запроса АИС "Төрелік" направляет в ШЭП сообщение, который после его получения направляет ответ на веб-сервис ГосРеестра.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
4. В графе 1 указывается ID, регистрируемое в отраслевой информационной системе.
5. В графе 2 указывается ID, регистрируемое в ГосРеестре
6. В графе 3 указывается Бизнес идентификационный номер компании
7. В графе 4 следует указать наименование
8. В графе 5 номер решения/постановления
9. В графе 6 дата решения/постановления
10. В графе 7 указывается судебный орган
11. В графе 8 указывается ссылка на решение
12. В графе 9 указывается наименование файла
13. В графе 10 хэш файла
Сведения по решениям о банкротстве юридических лиц
14. В графе 1 указывается ID регистрируемый в отраслевой информационной системе
15. В графе 2 указывается ID регистрируемый в ГосРеестре
16. В графе 3 указывается бизнес идентификационный номер компании
17. В графе 4 указывается наименование
18. В графе 5 указывается Номер решения/постановления
19. В графе 6 указывается дата решения/постановления
20. В графе 7 указывается дата вступления в законную силу
21. В графе 8 указывается судебный орган
22. В графе 9 указывается резолютивная часть
23. В графе 10 ссылка на решение
24. В графе 11 указывается наименование файла
25. В графе 12 указывается хэш файл
Сведения по вступившим в законную силу решений судов (приговоров, постановлений), предусматривающих обращения в доход государства имущества по отдельным основаниям
26. В графе 1 указывается ID, регистрируемый в отраслевой информационной системе
27. В графе 2 указывается ID, регистрируемый в ГосРеестре
28. В графе 3 указывается индивидуальный идентификационный номер / бизнес идентификационный номер
29. В графе 4 указывается наименование
30. В графе 5 фамилия

31. 6-бағанда аты көрсетіледі.
32. 7-бағанда әкесінің аты (ол бар болған кезде) көрсетіледі.
33. 8-бағанда шешімнің/қаулының нөмірі көрсетіледі.
34. 9-бағанда шешімнің/қаулының күні көрсетіледі.
35. 10-бағанда заңды күшіне енген күні көрсетіледі.
36. 11-бағанда сот органы көрсетіледі.
37. 12-бағанда сот ісін жүргізу санаты көрсетіледі.
38. 13-бағанда нормативтік құқықтық актінің (заңның, кодекстің) бабы көрсетіледі.
39. 14-бағанда қысқаша мазмұны көрсетіледі.
40. 15-бағанда шешімге сілтеме көрсетіледі.
41. 16-бағанда файлдың атауы көрсетіледі.
42. 17-бағанда файлдың хэші (файлдың бірегей сәйкестендіргіші) көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2020 жылғы 16 қаңтардағы
№ 23 бұйрығына
13-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 10 сәуірдегі
№ 267 бұйрығына
13-қосымша
Мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру кезеңділігі
Р/с №
Нысан мен көлемнің атауы
Мемлекеттік мүлік тізіліміне нысандар мен көлем бойынша деректерді беруді және (немесе) олардың қолжетімділігін қамтамасыз ететін мемлекеттік орган
Ұсыну нысаны
Ұсыну мерзімі
1
2
3
4
5
1.
Мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітілген мүлік объектілері бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі
Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты және қызметті мемлекеттік реттеуді іске асыруды жүзеге асыратын мемлекеттік орган
Электрондық форматта
Сұрау салу келіп түскеннен кейін 1 жұмыс күні ішінде
2.
Жер пайдаланудағы жер учаскелері бойынша деректерді мемлекеттік мүлік тізіліміне беру нысаны мен көлемі
Жер ресурстарын басқару саласында іске асыру функцияларын жүзеге асыратын мемлекеттік орган
3.
Мемлекетке тиесілі акционерлік қоғамдардың акциялары мен жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің жарғылық
капиталындағы қатысу үлестері бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі бойынша мәліметтер:
1) облыстық коммуналдық мүлікке жатқызылған;
1) облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органы облыстық коммуналдық мүлікке билік етуге уәкілеттік берген мемлекеттік орган;
2) аудандық коммуналдық мүлікке жатқызылған акционерлік қоғамдардың акциялары мен жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің жарғылық капиталындағы қатысу үлестері бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі
2) ауданның, облыстық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органы аудандық коммуналдық мүлікке билік етуге уәкілеттік берген мемлекеттік орган
4.
Мемлекетке тиесілі ұлттық мәдени игілік объектілері бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі
Мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыруды жүзеге асыратын мемлекеттік орган
Электрондық форматта
Сұрау салу келіп түскеннен кейін 1 жұмыс күні ішінде
5.
Мемлекетке тиесілі зияткерлік меншік объектілері бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі
Зияткерлік қызмет құқықтарын қорғау және сақтау саласында мемлекеттік саясатты жүзеге асыратын мемлекеттік орган
6.
Мемлекеттік заңды тұлғалар бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі
Коммерциялық емес ұйымдар болып табылатын заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеуді олардың филиалдары мен өкілдіктерін есептік тіркеуді жүзеге асыратын мемлекеттік орган
7.
Мемлекеттік заңды тұлғаларға, олардың филиалдары мен өкілдіктеріне тіркелген шағын көлемді және өзен кемелері бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі
Көлік және коммуникация салаларында басшылық жасауды, сондай-ақ заңнамада көзделген шектерде салааралық үйлестіруді жүзеге асыратын мемлекеттік орган
8.
Мемлекеттік заңды тұлғаларға, олардың филиалдары мен өкілдіктеріне тіркелген көлік құралдары бойынша
мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі
Жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету саласында өз құзыреті шегінде басшылық жасауды салааралық үйлестіруді жүзеге асыратын мемлекеттік орган
9.
Мемлекеттік заңды тұлғаларға, олардың филиалдары мен өкілдіктеріне тіркелген ауыл шаруашылығы көлік құралдары бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі
Агроөнеркәсіптік кешенді дамыту саласында мемлекеттік техникалық инспекция функцияларын жүзеге асыратын облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың, аудандар мен облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары
Электрондық форматта
Сұрау салу келіп түскеннен кейін 1 жұмыс күні ішінде
10.
Мемлекеттік заңды тұлғалар мен ұйымдарға берілген лицензиялар және рұқсаттар бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес лицензиялануға жататын қызметтің жекелеген түрлерін лицензиялауды жүзеге асыратын мемлекеттік орган
Электрондық форматта
Сұрау салу келіп түскеннен кейін 1 жұмыс күні ішінде
11.
Мемлекеттік заңды тұлғаларға, олардың филиалдары мен өкілдіктеріне тіркелген табиғи ресурстар кадастрларының объектілері бойынша мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі
Қоршаған ортаны қорғау, "жасыл экономиканы" дамыту, қалдықтармен жұмыс істеу (коммуналдық, медициналық және радиоактивті қалдықтарды қоспағанда), табиғат ресурстарын қорғау, оларды ұтымды пайдаланылуын бақылау және қадағалау, жер қойнауын мемлекеттік геологиялық зерделеу, минералдық-шикізат базасын өндіру, су қорын пайдалану және қорғау, сумен жабдықтау, су бұру, орман шаруашылығы, жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласында басқару процесін үйлестіру, мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру саласын басқаруды жүзеге асыратын мемлекеттік орган
Электрондық форматта
Сұрау салу келіп түскеннен кейін 1 жұмыс күні ішінде
12.
Заңды тұлғалардың банкроттығы туралы істер қозғау туралы шешімдер (шешімдердің көшірмесі) бойынша және жекелеген негіздер бойынша мүлікті мемлекет кірісіне айналдыруды көздейтін соттардың заңды күшіне енген шешімдері (үкімдері, қаулылары) туралы мемлекеттік мүлік тізіліміне деректерді беру нысаны мен көлемі
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының, облыстардағы, астанадағы және республикалық маңызы бар қалалардағы аумақтық бөлімшелері (соттар әкімшілері) бар жергілікті және басқа да соттардың қызметін ұйымдастырушылық және материалдық-техникалық қамтамасыз етуді жүзеге асыратын мемлекеттік орган – заңды тұлғалардың банкроттығы туралы істер қозғау туралы шешімдерге (шешімдердің көшірмесі) және жекелеген негіздер бойынша мүлікті мемлекет кірісіне айналдыруды көздейтін соттардың заңды күшіне енген шешімдеріне (үкімдеріне, қаулыларына) қатысты
Электрондық форматта
Сұрау салу келіп түскеннен кейін 1 жұмыс күні ішінде

31. В графе 6 имя
32. В графе 7 отчество (при его наличии)
33. В графе 8 указывается номер решения/постановления
34. В графе 9 указывается дата решения/постановления
35. В графе 10 указывается дата вступления в законную силу
36. В графе 11 указывается судебный орган
37. В графе 12 указывается категория судопроизводства
38. В графе 13 указывается статья нормативно-правового акта (закона, кодекса)
39. В графе 14 указывается краткое содержание
40. В графе 15 указывается ссылка на решение
41. В графе 16 указывается наименование файла
42. В графе 17 указывается хэш файла (уникальный идентификатор файла)
Приложение 13
к приказу Первого заместителя
Премьер-Министра Республики
Казахстан - Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2020 года № 23
Приложение 13
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 10 апреля 2015 года № 267
Периодичность передачи данных в реестр государственного имущества
№ п/п
Наименование формы и объема
Государственный орган, обеспечивающий предоставление и (или) доступ данных по формам и объему в реестр государственного имущества
Форма предоставления
Срок предоставления
1
2
3
4
5
1
Форма и объем передачи данных в реестр государственного имущества по объектам имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами
Государственный орган, осуществляющий реализацию государственной политики и государственное регулирование деятельности в сфере государственной регистрации прав на недвижимое имущество
В электронном формате
В течение 1 рабочего дня после поступления запроса
2
Форма и объем передачи данных в реестр государственного имущества по земельным участкам, находящимся в землепользовании
Государственный орган, осуществляющий реализационные функции в сфере управления земельными ресурсами
3
Форма и объем передачи данных в реестр государственного имущества по акциям акционерных обществ и долям участия в уставном капитале товариществ с ограниченной ответственностью:
1) отнесенным к областному коммунальному имуществу;
1) государственный орган, уполномоченный местным исполнительным органом области, городов республиканского значения, столицы на распоряжение областным коммунальным имуществом;
распоряжение областным коммунальным имуществом;
2) отнесенным к районному коммунальному имуществу
2) государственный орган, уполномоченный местным исполнительным органом района, города областного значения на распоряжение районным коммунальным имуществом
В электронном формате
В течение 1 рабочего дня после поступления запроса
4
Форма и объем передачи данных в реестр государственного имущества по объектам национального культурного достояния, принадлежащим государству
Государственный орган, осуществляющий реализацию государственной политики в области культуры
В электронном формате
В течение 1 рабочего дня после поступления запроса
5
Форма и объем передачи данных в реестр государственного имущества по объектам интеллектуальной собственности, принадлежащим государству
Государственный орган, осуществляющий государственную политику в области охраны и защиты прав интеллектуальной деятельности
6
Форма и объем передачи данных в реестр государственного имущества по государственным юридическим лицам
Государственный орган, осуществляющий государственную регистрацию юридических лиц, являющихся некоммерческими организациями, учетную регистрацию их филиалов и представительств
7
Форма и объем передачи данных в реестр государственного имущества по маломерным и речным судам, зарегистрированным за государственными юридическими лицами, их филиалами и представительствами
Государственный орган, осуществляющий руководство в сферах транспорта и коммуникаций, а также в пределах, предусмотренных законодательством - межотраслевую координацию
8
Форма и объем передачи данных в реестр государственного имущества по транспортным средствам, зарегистрированным за государственными юридическими лицами, их филиалами и представительствами
Государственный орган, осуществляющий руководство в пределах своей компетенции межотраслевую координацию в сфере обеспечения безопасности дорожного движения
9
Форма и объем передачи данных в реестр государственного имущества по сельскохозяйственным транспортным средствам, зарегистрированным за государственными юридическими лицами, их филиалами и представительствами
Местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы, районов и городов областного значения, осуществляющие функции государственной технической инспекции в области развития агропромышленного комплекса.
В электронном формате
В течение 1 рабочего дня после поступления запроса
10
Форма и объем передачи данных в реестр государственного имущества по лицензиям и разрешениям, выданным государственным юридическим лицам и организациям
Государственный орган, осуществляющий лицензирование отдельных видов деятельности, подлежащих лицензированию в соответствии с законодательством Республики Казахстан
В электронном формате
В течение 1 рабочего дня после поступления запроса
11
Форма и объем передачи данных в реестр государственного имущества по объектам кадастров природных ресурсов, зарегистрированным за государственными юридическими лицами, их филиалами и представительствами
Государственный орган, осуществляющий руководство в сферах формирования и реализации государственной политики, координации процессов управления в сферах охраны окружающей среды, развития "зеленой экономики", обращения с отходами (за исключением коммунальных, медицинских и радиоактивных отходов), охраны, контроля и надзора за рациональным использованием природных ресурсов, государственного геологического изучения недр, воспроизводства минерально-сырьевой базы, использования и охраны водного фонда, водоснабжения, водоотведения, лесного хозяйства, охраны, воспроизводства и использования животного мира и особо охраняемых природных территорий
В электронном формате
В течение 1 рабочего дня после поступления запроса
12
Форма и объем передачи данных в реестр государственного имущества по решениям о возбуждении дел о банкротстве юридических лиц (копии решений) и о вступивших в законную силу решений судов (приговоров, постановлений), предусматривающих обращения в доход государства имущества по отдельным основаниям
Государственный орган, осуществляющий организационное и материально-техническое обеспечение деятельности Верховного Суда Республики Казахстан, местных и других судов, с территориальными подразделениями (администраторами судов) в областях, столице и городах республиканского значения - в отношении решений о возбуждении дел о банкротстве юридических лиц (копии решений) и о вступивших в законную силу решений судов (приговоров, постановлений), предусматривающих обращения в доход государства имущества по отдельным основаниям
В электронном формате
В течение 1 рабочего дня после поступления запроса