"Ауыл шаруашылығы жануарларын әкетудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 10 қазандағы № 368 және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 10 қазандағы № 1118 бірлескен бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 23 қаңтардағы № 12 және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 23 қаңтардағы № 57 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 24 қаңтарда № 19922 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Ауыл шаруашылығы жануарларын әкетудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 10 қазандағы № 368 және Қазақстан Республикасы Премьер–Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 10 қазандағы № 1118 бірлескен бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19466 болып тіркелген, 2019 жылғы 11 қазандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасының аумағынан мыналарды әкетуге алты ай мерзіміне тыйым салынсын:
тірі ірі қара мал: Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметі бірыңғай тауарлық номенклатурасының (бұдан әрі – ЕАЭО СЭҚ ТН) коды – 0102;
тірі қойлар мен ешкілер: ЕАЭО СЭҚ ТН коды – 0104.".
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру және қайта өңдеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бірлескен бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау тиісті бағытқа жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы және қаржы вице-министрлеріне жүктелсін.
4. Осы бірлескен бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
______________ С. Омаров
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
_______________ Ә. Смайылов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Сауда және интеграция министрлігі

О внесении изменения в совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 октября 2019 года № 368 и Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 10 октября 2019 года № 1118 "О некоторых вопросах вывоза сельскохозяйственных животных"
Совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 января 2020 года № 12 и Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 23 января 2020 года № 57. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 января 2020 года № 19922
ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Внести в совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 октября 2019 года № 368 и Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 10 октября 2019 года № 1118 "О некоторых вопросах вывоза сельскохозяйственных животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 19466, опубликован 11 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Ввести сроком на шесть месяцев запрет на вывоз с территории Республики Казахстан:
крупного рогатого скота живого: код единой товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза (далее – ТН ВЭД ЕАЭС) – 0102;
овец и коз живых: код ТН ВЭД ЕАЭС– 0104.".
2. Департаменту производства и переработки животноводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на курирующих соответствующее направление вице-министров сельского хозяйства и финансов Республики Казахстан.
4. Настоящий совместный приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
______________ С. Омаров
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министр финансов Республики Казахстан
_______________ А.Смаилов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство торговли
и интеграции
Республики Казахстан