"2019 жылдың 1 шілдесі мен 2020 жылдың 1 шілдесі аралығында жануарлар дүниесі объектілерін алып қою лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 240 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2020 жылғы 10 ақпандағы № 36 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 11 ақпанда № 20018 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4 т. қараңыз
БҰЙЫРАМЫН:
1. "2019 жылдың 1 шілдесі мен 2020 жылдың 1 шілдесі аралығында жануарлар дүниесі объектілерін алып қою лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 240 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 18860 болып тіркелді, 2019 жылғы 6 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Бекітілсін:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес балық және басқа да су жануарларын қоспағанда, жануарлар дүниесі объектілерін 2019 жылдың 1 шілдесі мен 2020 жылдың 1 шілдесі аралығында алып қою лимиттері;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес балық шаруашылығы су айдындарында және (немесе) учаскелерінде балық және басқа да су жануарларын аулаудың лимиттері.";
көрсетілген бұйрыққа қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтіні мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2019 жылғы 17 маусымдағы
№ 240 бұйрығына
1-қосымша";
осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресуртар министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күн ішінде Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстарының вице-министріне жүктелсін.

О внесении изменений и дополнения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 июня 2019 года № 240 "Об утверждении лимитов изъятия объектов животного мира с 1 июля 2019 года по 1 июля 2020 года"
Приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 10 февраля 2020 года № 36. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 февраля 2020 года № 20018
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего приказа см. п. 4.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 июня 2019 года № 240 "Об утверждении лимитов изъятия объектов животного мира с 1 июля 2019 года по 1 июля 2020 года" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18860, опубликован 24 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить:
1) лимиты изъятия объектов животного мира с 1 июля 2019 года по 1 июля 2020 года, за исключением рыб и других водных животных, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) лимиты вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах и (или) участках, согласно приложению 2 к настоящему приказу.";
текст в правом верхнем углу приложения к указанному приказу изложить в следующей редакции:
"Приложение 1
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 17 июня 2019 года № 240";
дополнить приложением 2 согласно приложению к настоящему Приказу.
2. Комитету лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.

4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі, 1-тармақтың бесінші абзацын қоспағанда, ол 2020 жылғы 16 ақпаннан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Экология, геология және
табиғи ресурстар министрі
М. Мирзагалиев
Қазақстан Республикасы
Экология, геология және табиғи
ресурстар министрінің
2020 жылғы 10 ақпандағы
№ 36 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2019 жылғы 17 маусымдағы
№ 240 бұйрығына
2-қосымша
Балық шаруашылығы су айдындарында және (немесе) учаскелерінде балық және басқа да су жануарларын аулаудың лимиттері

4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования, за исключением абзаца пятого пункта 1 настоящего приказа, который вводится в действие с 16 февраля 2020 года.
Министр экологии, геологии
и природных ресурсов Республики Казахстан
М. Мирзагалиев
Приложение
к приказу Министра экологии,
геологии и природных ресурсов
Республики Казахстан
от 10 февраля 2020 года № 36
Приложение 2
к приказу Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 17 июня 2019 года № 240
Лимиты вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах и (или) участках