Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстау жөніндегі ай сайынғы және жылдық есептердің нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 2020 жылғы 30 наурыздағы № 164 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 1 сәуірде № 20247 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 19.01.2024 № 24 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-2-бабының 10-26) тармақшаларына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 19.01.2024 № 24 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Мыналар:
1) Алып тасталды - ҚР Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 19.01.2024 № 24 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес кондоминиум объектісін басқару және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстау жөніндегі ай сайынғы және жылдық есептердің нысандары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 19.01.2024 № 24 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. "Кондоминиум объектісін басқару шартының үлгі нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 242 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10574 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.

Об утверждении форм ежемесячного и годового отчетов по управлению объектом кондоминиума и содержанию общего имущества объекта кондоминиума
Приказ и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 164. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 апреля 2020 года № 20247.
Сноска. Заголовок - в редакции приказа Министра промышленности и строительства РК от 19.01.2024 № 24 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 10-26) статьи 10-2 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" и со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра промышленности и строительства РК от 19.01.2024 № 24 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить:
1) исключен приказом Министра промышленности и строительства РК от 19.01.2024 № 24 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2) формы ежемесячного и годового отчетов по управлению объектом кондоминиума и содержанию общего имущества объекта кондоминиума согласно приложению к настоящему приказу согласно приложению 2 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным приказом Министра промышленности и строительства РК от 19.01.2024 № 24 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 20 марта 2015 года № 242 "Об утверждении Типовой формы договора управления объектом кондоминиума" (зарегистрирован в реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 10574, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" от 03 июня 2015 года).
3. Комитету по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.

5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрінің міндетін атқарушы
К. Ускенбаев
2020 жылғы 30 наурызы
№ 164 бұйрығына 1 қосымша
Кондоминиум объектісін басқару және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстау жөніндегі қызметтерді көрсету туралы шарттың үлгілік нысаны
Ескерту. 1-қосымша алып тасталды - ҚР Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 19.01.2024 № 24 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2020 жылғы 30 наурыздағы
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрі міндетін атқарушының
№ 164 бұйрығына
2-қосымша
1 нысан
Кондоминиум объектісін басқару және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстау жөніндегі ай сайынғы есептің үлгілік нысаны

5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
К. Ускенбаев
Приложение 1 к приказу
от 30 марта 2020 года № 164
Типовая форма договора
об оказании услуг по управлению объектом кондоминиума
и содержанию общего имущества объекта кондоминиума
Сноска. Приложение 1 исключено приказом Министра промышленности и строительства РК от 19.01.2024 № 24 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2 к приказу
исполняющего обязанности
Министра индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 30 марта 2020 года № 164
Форма 1
Форма ежемесячного отчета по управлению объектом кондоминиума и содержанию общего имущества объекта кондоминиума

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 19.01.2024 № 24 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Кондоминиум объектісін басқару және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстау жөніндегі ай сайынғы есеп 20___ жылғы "__"______ мен 20_ жылғы "__"______ аралығында
20__ жылғы "___"______
Көп пәтерлі тұрғын үйдің орналасқан жері
(мекенжайы):______________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Кондоминиум объектісін басқару нысаны:______________________________________
__________________________________________________________________________
(көрсету, мүлік иелерінің бірлестігі немесе жай серіктестік)
Кондоминиум объектісін басқаруды жүзеге асыратын ұйымның атауы, заңды
мекенжайы: __________________________________________
Атауы
Сомасы, теңге
1.
Екінші деңгейдегі банктегі ағымдағы шоттағы қалдық_____________________ (пәтерлер, тұрғын емес үй-жайлар, тұрақ орындары, қоймалар меншік иелерінің жарналары (төлемдері) аударылатын банктің атауы)
2.
Екінші деңгейдегі банктегі жинақ шотындағы қалдық ______________(пәтерлер, тұрғын емес үй-жайлар меншік иелерінің жарналары (төлемдері) аударылатын банктің атауы)
3.
Кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған пәтерлер, тұрғын емес үй-жайлар меншік иелеренің ай сайынғы міндетті жарналары бойынша берешек
4
Тұрақ орнын, қойманы күтіп-ұстауға арналған тұрақ орындары, қоймалар меншік иелерінің ай сайынғы міндетті жарналары бойынша берешек
5
Күрделі жөндеуге сомаларды жинақтау үшін пәтерлер, тұрғын емес үй-жайлар меншік иелерінің ай сайынғы міндетті жарнасы бойынша берешек
6
Барлық түсімдер, оның ішінде:
6.1
Кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған пәтерлер, тұрғын емес үй-жайлар меншік иелерінің ай сайынғы жарналары (төлемдері)
6.2
Тұрақ орнын, қойманы күтіп-ұстауға арналған тұрақ орындарының, қоймалардың меншік иелерінің ай сайынғы жарналары (төлемдері)
6.3
Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін немесе оның жекелеген бөліктерін күрделі жөндеуге арналған сомаларды жинақтауға арналған пәтерлердің, тұрғын емес үй-жайлардың меншік иелерінің жарналары (жинақ шоты)
6.4
Мүліктік жалға (жалдауға) берілген ортақ мүлік үшін төлем
6.5
Кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстар жылдық сметасында көзделмеген пәтерлердің, тұрғын емес үй-жайлардың меншік иелері енгізетін нысаналы жарна
6.6
Тұрақ орнын, қойманы күтіп-ұстауға арналған шығыстардың жылдық сметасында көзделмеген тұрақ орындарының, қоймалардың меншік иелері енгізетін, нысаналы жарна
6.7
Өзге де түсімдер (ерікті жеке инвестициялар және)
7
Барлық түсімдер, оның ішінде:
7.1
Кондоминиум объектісін басқару жөніндегі шығыстар, оның ішінде:
7.1.1
Бухгалтерлік есепті, статистикалық және салық есептілігін жүргізу үшін еңбекақы төлеу
7.1.2
Кондоминиум объектісін басқару үшін еңбекақы төлеу Кондоминиум объектісін басқару үшін еңбекақы төлеу
7.1.3
Бюджетке міндетті төлемдер (салықтар, аударымдар және басқалар)
7.1.4
Банктік қызметтер
7.1.5
Есеп айырысу-кассалық қызмет көрсету үшін төлем
7.1.6
Офисті ұстауға арналған шығыстар (жалдау, байланыс, кеңсе тауарлары, ұйымдастыру техникасы және оларды ұстау)
7.2
Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстау жөніндегі шығыстар, оның ішінде:
7.2☐1
Сервистік қызмет субъектілерінің шарттары бойынша қызметтерге ақы төлеу (кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстау бойынша орындалған жұмыстар актілерінің растайтын көшірмелерін ұсына отырып), оның ішінде:
"_________________________________"
Сервистік қызмет субъектісінің жеке немесе заңды тұлғаның атауы ☐ жертөле ☐ үй-жайларын ☐ паркингтерді жіне басқа да жалпы пайдалану орындарын дератизациялау, дезинсекциялау, дезинфекциялау жөніндегі қызметтер үшін
"_________________________________" Сервистік қызмет субъектісінің жеке немесе заңды тұлғаның атауы үйге ортақ инженерлік жылу беру, ыстық жән☐ суық сумен жабдықтау, су бұру жүйелеріне және жабдықтарға техникалық қызмет көрсету, авариялық жағдайларды оқшаулау жөніндегі қызметтер үшін
"_________________________________"
Сервистік қызмет субъектісінің жеке немесе заңды тұлғаның атауы үйге ортақ инженерлік электрмен жабдықтау жүйелеріне және жабдықтарына техникалық қызмет көрсету, авариялық жағдайларды оқшаулау жөніндегі қызметтер үшін
"_________________________________"
Сервистік қызмет су☐объектісінің жеке немесе заңды тұлғаның атауы үйге ортақ☐инженерлік электрмен жабдықтау жүйелеріне және жабдықтарына техникалық қызмет көрсету, авариялық жағдайларды оқшаулау жөніндегі қызметтер үшін
"_________________________________" Сервистік қызмет субъектісінің жеке немесе заңды тұлғаның атауы үйге орта☐ инженерлік газбен жабдықтау жүйелері мен жабдықтарына техникалық қызмет көрсету, авариялық жағдайларды оқшаулау жөніндегі қызметтер үшін
"_________________________________" Сервистік қызмет ☐ субъектісінің☐жеке немесе☐заңды тұлғаның атауы үйге ортақ инженерлік жүйелер мен жабдықтарды күзгі-қысқы кезеңге дайындау жөніндегі қызметтер үшін
"_________________________________"
Сервистік қызмет субъектісінің жеке немесе заңды тұлғаның атауы кондоминиум объектісінің ортақ пайдалану орындарының санитариялық жағдайын қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер үшін
"_________________________________"
Сервистік қызмет субъектісінің жеке немесе заңды тұлғаның атауы көппәтерлі тұрғын үйдің маңы аумағындағы жер учаскесінің санитариялық жағдайын қамтамасыз ету (көгалдандыру, (жасыл екпелерді және гүлзарларды отырғызу, күту, қырқу), қоқыс құбырын санитариялық тазарту, қазылған шұңқырларды тазарту, аулалық дәретханаларды жинау және әктеу, жапырақтарды, қарды және мұзды жинау, оның ішінде төбедегі жөніндегі қызметтер үшін
"_________________________________" Сервистік қызмет субъектісінің жеке немесе заңды тұлғаның атауы үйге ортақ есепке алу аспаптарын сатып алу, орнату, сервистік қызмет ☐өрсету және тексеру бойынша қызметтер үшін
"_________________________________"
Сервистік қызмет субъектісінің жеке немесе заңды тұлғаның атауы қауіпті техникалық құрылғыларды қауіпсіз пайдалану, ағымдағы жөндеу және авариялық жағдайларды оқшаулау жөніндегі қызметтер үшін (лифттерге қызмет көрсету)
"_________________________________"
Сервистік қызмет субъектісінің жеке немесе заңды тұлғаның атауы өртке қарсы іс-шаралар жөніндегі қызметтер үшін
"_________________________________" Сервистік қызмет субъектісінің жеке немесе заңды тұлғаның атауы кондоминиум объектісінің құрылымдық элементтеріне қызмет көрсету, ағымдағы жөндеу бойынша қызметтер үшін
"___________________________________" Сервистік қызмет субъектісінің жеке немесе заңды тұлғаның атауы авариялық-диспетчерлік қызмет көрсету бойынша қызметтер үшін
"_________________________________" Сервистік қызмет субъектісінің жеке немесе заңды тұлғаның атауы коммуналдық қалдықтарды шығару бойынша қызметтер үшін
"_________________________________" Сервистік қызмет субъектісінің жеке немесе заңды тұлғаның атауы өзге шығыстар
7.3
Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін ағымдағы жөндеу (ақау актісі негізінде)
7.4
Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған коммуналдық қызметтер
7.5
Шаруашылық шығыстар ☐ (мүкәммал, жабдықтар және басқалар сатып алу)
7.6
Күрделі жөндеу
Жинақ шотында күрделі жөндеуге жинақталған ақшаны жұмсау жиналыстың шешімі бойынша ғана жүзеге асырылады
Бухгалтер:
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы)
МИБ төрағасы (бұдан әрі – мүлік иелерінің бірлестігі), ЖС сенімді тұлғасы, (КПТҮ
басқарушысы немесе басқарушы компания):
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы)
Үй кеңесі:________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы)
2 нысан
Кондоминиум объектісін басқару және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстау жөніндегі жылдық есептің үлгілік нысаны
Кондоминиум объектісін басқару және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстау жөніндегі жылдық есеп 20___ жылғы "__"______ мен 20_ жылғы "__"_______ аралығында
20_ жылғы "___"______
Көп пәтерлі тұрғын үйдің орналасқан жері
(мекенжайы):________________________________________________________
Кондоминиум объектісін басқару нысаны:_______________________________
____________________________________________________________________
(қажеттісін көрсету, мүлік иелерінің бірлестігі немесе жай серіктестік)
Кондоминиум объектісін басқаруды жүзеге асыратын ұйымның атауы, заңды
мекенжайы: _________________________________________________________
Атауы
Сомасы, теңге
жоспар
факт
1
1. Екінші деңгейдегі банктегі ағымдағы шоттағы қалдық_____________________ (пәтерлер, тұрғын емес үй-жайлар, тұрақ орындары, қоймалар меншік иелерінің жарналары (төлемдері) аударылатын банктің атауы)
2
Екінші деңгейдегі банктегі жинақ шотындағы қалдық ______________(пәтерлер, тұрғын емес үй-жайлар меншік иелерінің жарналары (төлемдері) аударылатын банктің атауы)
3
Кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған пәтерлер, тұрғын емес үй-жайлар меншік иелерінің ай сайынғы міндетті жарналары бойынша берешек
4
Тұрақ орнын, қойманы күтіп-ұстауға арналған тұрақ орындары, қоймалар меншік иелерінің ай сайынғы міндетті жарналары бойынша берешек
5.
Күрделі жөндеуге сомаларды жинақтау үшін пәтерлер, тұрғын емес үй-жайлар меншік иелерінің ай сайынғы міндетті жарнасы бойынша берешек
6
Барлық түсімдер, оның ішінде:
6.1
Кондоминиум объектісін басқаруға және кон☐оминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған пәтерлер, тұрғын емес үй-жайлар меншік иелерінің ай сайынғы жарналары (төлемдері)
6.2
Тұрақ орнын, қойманы күтіп-ұстауға арналған тұрақ орындарының, қоймалардың меншік иелерінің ай сайынғы жарналары (төлемдері)
6.3
Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін немесе оның жекелеген бөліктерін күрделі жөндеуге арналған сомаларды жинақтауға арналған пәтерлердің, тұрғын ☐ емес үй-жайлардың меншік иелерінің жарналары (жинақ шоты)
6.4
Мүліктік жалға (жалдауға) берілген ортақ мүлік үшін төлем
6.5
Кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстар сметасында көздемеген пәтерлердің, тұрғын емес үй-жайлардың меншік иелері енгізетін ☐ нысаналы жарна
6.6
Тұрақ орнын, қойманы күтіп-ұстауға арналған шығыстардың жылдық сметасында көзделмеген тұрақ орындарының, қоймалардың меншік иелері енгізетін, нысаналы жарна.
6.7
Өзге де түсімдер (ерікті жеке инвестициялар және)
7
Барлық шығыстар, оның ішінде:
7.1
Кондоминиум объектісін басқару жөніндегі шығыстар, оның ішінде:
7.1.1
Бухгалтерлік есепті, статистикалық және салық есептілігін жүргізу үшін еңбекақы төлеу
7.1.2
Кондоминиум объектісін басқару үшін еңбекақы төлеу
7.1.3
Бюджетке міндетті төлемдер (салықтар, аударымдар және басқалар), оның ішінде:
зейнетақы салығы
әлеуметтік салық
әлеуметтік аударымдар
медициналық сақтандыру
7.1.4
Банктік қызметтер
7.1.5
Есеп айыру☐☐салық қызметін көрсету☐үшін төлем
7.1.6
Офисті ұстауға арналған шығыстар (жалдау, байланыс, кеңсе тауарлары, ұйымдастыру техникасы және оларды ұстау)
7.2
Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстау жөніндегі шығыстар, оның ішінде:
7.2.1
Сервистік қызмет субъектілерінің шарттары бойынша қызметтерге ақы төлеу, оның ішінде:
жертөле үй-жайларын, паркингтерді және басқа да жалпы пайдалану орындарын дератизациялау, дезинсекциялау, дезинфекциялау жөніндегі қызметтер үшін
техникалық қызмет көрсету, авариялық жағдайларды оқшаулау, орталық жылыту жүйесін маусымдық пайдалануға дайындау (жуу, сығымдау, реттеу, баптау және басқалар), үйге ортақ инженерлік жылу беру, ыстық және суық сумен жабдықтау, су бұру жүйелеріне және жабдықтарына қызмет көрсету жөніндегі қызметтер үшін
үйге ортақ инженерлік электрмен жабдықтау жүйелеріне және жабдықтарына техникалық қызмет көрсету, авариялық жағдайларды оқшаулау жөніндегі қызметтер үшін
жалпы үйге ортақ инженерлік газбен жабдықтау жүйелері мен жабдықтарына техникалық қызмет көрсету, ағымдағы жөндеу, авариялық жағдайларды оқшаулау жөніндегі қызметтер үшін
үйге ортақ инженерлік жүйелер мен жабдықтарды күзгі-қысқы кезеңге дайындау жөніндегі қызметтер үшін
кондоминиум объектісінің ортақ пайдалану☐орындарының санитариялық жағдайын қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер (ылғалды жинау және сыпыру жуу) үшін
көппәтерлі тұрғын үйдің маңы аумағындағы жер учаскесінің санитариялық жағдайын қамтамасыз ету (көгалдандыру, (жасыл екпелерді және гүлзарларды☐отырғызу, күту, қырқу), ☐қоқыс құбырын санитариялық тазарту, қазылған шұңқырларды тазарту, аулалық дәретханал☐рды жинау және әктеу, жапырақтарды, қарды және мұзды жинау, оның ішінде төбедегі) жөніндегі қызметтер үшін
қарды шығару жөніндегі қызметтер үшін
үйге ортақ есепке алу аспаптарын сатып алу, орнату, сервистік қызмет көрсету және тексеру жөніндегі қызметтер үшін
өзге де іс-шаралар
7.3
Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін ағымдағы жөндеу (ақау актісі негізінде), оның ішінде

Сноска. Приложение 2 - в редакции приказа Министра промышленности и строительства РК от 19.01.2024 № 24 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Ежемесячный отчет по управлению объектом кондоминиума и содержанию общего
имущества объекта кондоминиума за период с "___" ______ 20__ года
по "___" _______ 20__ года
"___" ______ 20__ года
Местонахождение многоквартирного жилого дома (адрес):
____________________________________________________________
Форма управления объектом кондоминиума:
__________________________________________________________________
(указать объединение собственников имущества или простое товарищество)
Наименование организации, осуществляющей управление объектом кондоминиума,
Юридический адрес: _________________________________________________
Наименование
Сумма, тенге
1.
Остаток на текущем счете в банке второго уровня _____________________ (наименование банка), на который перечисляются взносы (платежи) собственников квартир, нежилых помещений, парковочных мест, кладовок
2
Остаток на сберегательном счете в банке второго уровня _____________ (наименование банка), на который перечисляются взносы (платежи) собственников квартир, нежилых помещений
3
Задолженность по обязательным ежемесячным взносам собственников квартир, нежилых помещений на управление объекта кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума
4
Задолженность по обязательным ежемесячным взносам собственников парковочных мест, кладовок за содержание парковочного места, кладовки
5
Задолженность по обязательным ежемесячным взносам собственников квартир, нежилых помещений для накоплений сумм на капитальный ремонт
6
Всего поступлений, в том числе:
6.1
Ежемесячные взносы (платежи) собственников квартир, нежилых помещений на управление объекта кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума
6.2
Ежемесячные взносы (платежи) собственников парковочных мест, кладовок за содержание парковочного места, кладовки
6.3
Взносы собственников квартир, нежилых помещений для накопления сумм на капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума или отдельных его частей (сберегательный счет)
6.4
Плата за сданное в имущественный (найм) аренду общее имущество
6.5
Целевые взносы, вносимые собственниками квартир, нежилых помещений, не предусмотренные в годовой смете расходов на управление объекта кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума
6.6
Целевые взносы, вносимые собственниками парковочных мест, кладовок не предусмотренные в годовой смете расходов за содержание парковочного места, кладовки
6.7
Иные поступления (добровольные, частные инвестиции)
7
Всего расходов, в том числе:
7.1
Расходы по управлению объектом кондоминиума, в том числе:
7.1.1
Оплата труда за ведение бухгалтерского учета, статистической и налоговой отчетности
7.1.2
Оплата труда за управление объектом кондоминиума
7.1.3
Обязательные платежи в бюджет (налоги, отчисления и другое)
7.1.4
Банковские услуги
7.1.5
Оплата за расчетно-кассовое обслуживание
7.1.6
Расходы на содержание офиса (аренда, связь, канцелярские товары, оргтехника и ее содержание)
7.2
Расходы по содержанию общего имущества объекта кондоминиума, в том числе:
7.2.1
Оплата услуг по договорам субъектам сервисной деятельности (с предоставлением подтверждающих копий актов выполненных работ по содержанию общего имущества объекта кондоминиума), в том числе:
"_______________"
Наименование физического или юридического лица субъекта сервисной деятельности за услуги по дератизации, дезинсекции, дезинфекции подвальных помещений, паркингов и других мест общего пользования
"_______________"
Наименование физического или юридического лица субъекта сервисной деятельности за услуги по техническому обслуживанию, локализации аварийных случаев общедомовых инженерных систем отопления, горячего и холодного водоснабжения, водоотведения и оборудований
"_______________"
Наименование физического или юридического лица субъекта сервисной деятельности за услуги по техническому обслуживанию, локализации аварийных случаев общедомовых инженерных систем электроснабжения и оборудований
"_______________"
Наименование физического или юридического лица субъекта сервисной деятельности за услуги по техническому обслуживанию, локализации аварийных случаев общедомовых инженерных систем газоснабжения и оборудований
"_______________"
Наименование физического или юридического лица субъекта сервисной деятельности за услуги по подготовке общедомовых инженерных систем и оборудовании к осенне-зимнему периоду
"_______________"
Наименование физического или юридического лица субъекта сервисной деятельности за услуги по обеспечению санитарного состояния мест общего пользования объекта кондоминиума
"_______________"
Наименование физического или юридического лица субъекта сервисной деятельности за услуги по обеспечению санитарного состояния земельного участка придомовой территории многоквартирного жилого дома (озеленение (посадка, уход, обрезка зеленых насаждений и газонов), санитарная очистка мусоропровода, очистка выгребных ям, уборка и побелка дворовых уборных, уборка листьев, снега и наледи, в том числе с крыши)
"_______________"
Наименование физического или юридического лица субъекта сервисной деятельности за услуги по приобретению, установке, сервисному обслуживанию и поверке общедомовых приборов учета
"_______________"
Наименование физического или юридического лица субъекта сервисной деятельности за услуги по безопасной эксплуатации опасных технических устройств, текущему ремонту и локализации аварийных случаев (обслуживание лифтов)
"_______________"
Наименование физического или юридического лица субъекта сервисной деятельности за услуги по противопожарным мероприятиям
"_______________"
Наименование физического или юридического лица субъекта сервисной деятельности иные расходы
7.3
Текущий ремонт общего имущества объекта кондоминиума (на основании дефектного акта)
7.4
Коммунальные услуги на содержание общего имущества объекта кондоминиума
7.5
Хозяйственные расходы (приобретение инвентаря, оборудования и другое)
7.6
Капитальный ремонт
Расходование денег, накопленных на сберегательном счете на капитальный ремонт, осуществляется только по решению собрания
Бухгалтер: ____________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Председатель ОСИ (далее – объединение собственников имущества),
доверенное лицо ПТ, (управляющий МЖД или управляющая компания):
______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Совет дома: ___________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Форма 2
Форма годового отчета по управлению объектом кондоминиума и содержанию общего имущества объекта кондоминиума
Годовой отчет по управлению объектом кондоминиума и содержанию общего
имущества объекта кондоминиума за период с "__" ______ 20___ года
по "___"_______ 20___ года
"___" ______ 20___ года
Местонахождение многоквартирного жилого дома:
_________________________________________________________________
Форма управления объектом кондоминиума:
_________________________________________________________________
(указать объединение собственников имущества или простое товарищество)
Наименование организации, осуществляющий управление объектом кондоминиума,
юридический адрес: _______________________________________________
Наименование
Сумма, тенге
план
факт
1
Остаток на текущем счете в банке второго уровня________(наименование банка), на который перечисляются взносы (платежи) собственников квартир, нежилых помещений, парковочных мест, кладовок
2
Остаток на сберегательном счете в банке второго уровня ______________ (наименование банка), на который перечисляются взносы (платежи) собственников квартир, нежилых помещений
3
Задолженность по обязательным ежемесячным взносам собственников квартир, нежилых помещений на управление объекта кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума
4
Задолженность по обязательным ежемесячным взносам собственников парковочных мест, кладовок за содержание парковочного места, кладовки.
5
Задолженность по обязательным ежемесячным взносам собственников квартир, нежилых помещений для накоплений сумм на капитальный ремонт
6
Всего поступлений, в том числе:
6.1
Ежемесячные взносы (платежи) собственников квартир, нежилых помещений на управление объекта кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума
6.2
Ежемесячные взносы (платежи) собственников парковочных мест, кладовок за содержание парковочного места, кладовки
6.3
Взносы собственников квартир, нежилых помещений для накопления сумм на капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума или отдельных его частей (сберегательный счет)
6.4
Плата за сданное в аренду (найм) общее имущество
6.5
Целевые взносы, вносимые собственниками квартир, нежилых помещений, не предусмотренные в годовой смете расходов на управление объекта кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума
6.6
Целевые взносы, вносимые собственниками парковочных мест, кладовок не предусмотренные в годовой смете расходов за содержание парковочного места, кладовки.
6.7
Иные поступления (добровольные, частные инвестиции)
7
Всего расходов, в том числе:
7.1
Расходы по управлению объектом кондоминиума, в том числе:
7.1.1
Оплата труда за ведение бухгалтерского учета, статистической и налоговой отчетности
7.1.2
Оплата труда за управление объекта кондоминиума
7.1.3
Обязательные платежи в бюджет (налоги, отчисления и другое), в том числе:
пенсионный налог
социальный налог
социальные отчисления
медстрахование
7.1.4
Банковские услуги
7.1.5
Оплата за расчетно-кассовое обслуживание
7.1.6
Расходы на содержание офиса (аренда, связь, канцелярские товары, оргтехника и ее содержание)
7.2
Расходы по содержанию общего имущества объекта кондоминиума, в том числе:
7.2.1
Оплата услуг по договорам субъектам сервисной деятельности, в том числе:
за услуги по дератизации, дезинсекции, дезинфекции подвальных помещений, паркингов и других мест общего пользования
за услуги по техническому обслуживанию, локализации аварийных случаев, подготовка к сезонной эксплуатации системы центрального отопления (промывка, опрессовка, регулировка, наладка и другие) обслуживание общедомовых инженерных систем отопления, горячего и холодного водоснабжения, водоотведения и оборудований
за услуги по техническому обслуживанию, локализации аварийных случаев общедомовых инженерных систем электроснабжения и оборудований
за услуги по техническому обслуживанию, локализации аварийных случаев общедомовых инженерных систем газоснабжения и оборудований
подготовка общедомовых инженерных систем и оборудований к осенне-зимнему периоду
за услуги по обеспечению санитарного состояния мест общего пользования объекта кондоминиума (влажная уборка, подметание и мытье)
за услуги по обеспечению санитарного состояния земельного участка придомовой территории многоквартирного жилого дома (озеленение (посадка, уход, обрезка зеленых насаждений и газонов),
санитарная очистка мусоропровода,
очистка выгребных ям, уборка и побелка дворовых уборных, уборка листьев, снега и наледи, в том числе с крыши)
за услуги по вывозу снега
за услуги по приобретению, установке, сервисное обслуживание и поверка общедомовых приборов учета
за услуги по безопасной эксплуатации опасных технических устройств (обслуживание лифтов)
иные мероприятия
7.3
Текущий ремонт общего имущества объекта кондоминиума (на основании дефектного акта), в том числе:

7.3.1
шатыр жабындарын жөндеу, ішкі және сыртқы суағар элементтерін ауыстыру
7.3.2
жергілікті деформацияларды жою, қасбеттің, көпірдің, жертөленің зақымдалған учаскелерін жөндеу және қалпына келтіру
7.3.3
үйге ортақ инженерлік жүйелер ☐мен жабдықтардың бұзылған жеке элементтерін жөндеу және қалпына келтіру
7.3.4
өзге шығыстар
7.4
Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған коммуналдық қызметтер
7.5
Шаруашылық шығыстары (мүкәммал, жабдықтар және басқалар сатып алу)
7.6
Күрделі жөндеу, оның ішінде:

7.3.1
ремонт кровельных покрытий, замена элементов внутреннего и наружного водостока
7.3.2
устранение местных деформаций, ремонт и восстановление поврежденных участков фасада, отмастки, подвала
7.3.3
ремонт и восстановление разрушенных отдельных элементов общедомовых инженерных систем и оборудование
7.3.4
иные расходы
7.4
Коммунальные услуги на содержание общего имущества объекта кондоминиума
7.5
Хозяйственные расходы (приобретение инвентаря, оборудования и другое)
7.6
Капитальный ремонт, в том числе:

7.6.1
Шатырды жөндеу
7.6.2
Жертөлені жөндеу
7.6.3
Қасбетті жөндеу
7.6.4
Өзге шығыстар
* Жинақ шотында күрделі жөндеуге жинақталған ақшаны жұмсау жиналыстың шешімі
бойынша ғана жүзеге асырылады.
Бухгалтер: _____________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы)
МИБ төрағасы, ЖС сенімді тұлғасы, (КПТҮ басқарушысы немесе басқарушы
компания):
_______________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы)
Үй кеңесі:_______________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы

7.6.1
Ремонт крыши
7.6.2
Ремонт подвала
7.6.3
Ремонт фасада
7.6.4
Иные расходы
Расходы (с предоставлением подтверждающих копий актов выполненных работ по заключенным договорам) по содержанию и ремонту общего имущества объекта кондоминиума.
Бухгалтер:
_______________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Председатель ОСИ, доверенное лицо ПТ, (управляющий МЖД
или управляющая компания):
_______________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Совет дома: ____________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)