Банкроттықты басқарушының негізгі сыйақысының ең төменгі және ең жоғарғы шегін белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 344 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 6 сәуірде № 20321 болып тіркелді
"Оңалту және банкроттық туралы" 2014 жылғы 7 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабы 2-тармағының бірінші бөлігіне сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) банкроттықты басқарушының негізгі сыйақысының ең төменгі шегі – тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген 2 (екі) ең төменгі жалақы мөлшерінде;
2) банкроттықты басқарушының негізгі сыйақысының ең жоғары шегі – тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген 3 (үш) ең төменгі жалақы мөлшерінде белгіленсін.
2. "Уақытша әкімшінің, оңалтуды, уақытша және банкроттықты басқарушылардың негізгі сыйақысының ең төмен және ең жоғары шектерін, сондай-ақ осындай сыйақыны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2017 жылғы 21 сәуірдегі № 265 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15134 болып тіркелген, 2017 жылғы 30 мамырда "Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде" ақпараттық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Бірінші Орынбасары- Қаржы министрі
А. Смаилов

Об установлении минимального и максимального пределов основного вознаграждения банкротного управляющего
Приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2020 года № 344. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 апреля 2020 года № 20321
В соответствии с частью первой пункта 2 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 7 марта 2014 года "О реабилитации и банкротстве" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Установить:
1) минимальный предел основного вознаграждения банкротного управляющего – 2 (два) минимальных размера заработной платы, установленной законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год;
2) максимальный предел основного вознаграждения банкротного управляющего – 3 (три) минимальных размера заработной платы, установленной законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год.
2. Признать утратившим силу приказ Министра финансов Республики Казахстан от 21 апреля 2017 года № 265 "Об утверждении минимального и максимального пределов основного вознаграждения временного администратора, реабилитационного, временного и банкротного управляющих, а также Правил выплаты такого вознаграждения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 15134, опубликован 30 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Первый Заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан-
Министр финансов
А. Смаилов