Денсаулық сақтау саласындағы кейбір бұйрықтарға өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 4 сәуірдегі № ҚР ДСМ-27/2020 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 7 сәуірде № 20333 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған өзгерістер енгізілетін денсаулық сақтау саласындағы кейбір бұйрықтардың тізбесі бекітілсін.
2. Күші жойылды деп танылсын Министрінің мынадай бұйрықтарының денсаулық сақтау және әлеуметтік даму Қазақстан Республикасы: Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 16 маусымда № 11356 болып тіркелді);
қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 401 бұйрығы.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің тауарлар мен қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті:
1) Осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;;
3) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
Е. Биртанов
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау Министрінің
2020 жылғы 4 сәуірдегі
№ ҚР ДСМ-27/2020
бұйрығымен
бекітілген
Өзгерістер енгізілетін денсаулық сақтау саласындағы кейбір бұйрықтардың тізбесі
1. Күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 03.11.2020 № ҚР ДСМ-177/2020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 21.12.2020 № ҚР ДСМ-299/2020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. Күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 15.12.2020 № ҚР ДСМ-274/2020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4. Күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 15.12.2020 № ҚР ДСМ-274/2020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

О внесении изменений в некоторые приказы в области здравоохранения
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 4 апреля 2020 года № ҚР ДСМ-27/2020. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 апреля 2020 года № 20333.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень некоторых приказов в области здравоохранения, в которые вносятся изменения.
2. Комитету контроля качества и безопасности товаров и услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан предоставление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
Е. Биртанов
Утвержден приказом
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 4 апреля 2020 года
№ ҚР ДСМ-27/2020
Перечень некоторых приказов в области здравоохранения, в которые вносятся изменения
1. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 03.11.2020 № ҚР ДСМ-177/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 21.12.2020 № ҚР ДСМ-299/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 15.12.2020 № ҚР ДСМ-274/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 15.12.2020 № ҚР ДСМ-274/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).