"2020 жылға арналған Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде және әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттардың, медициналық бұйымдардың тізімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2019 жылғы 29 тамыздағы № ҚР ДСМ-117 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 11 маусымдағы № ҚР ДСМ-64/2020 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 12 маусымда № 20851 болып тіркелді
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің 7-бабы 1-тармағының 68) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "2020 жылға арналған Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде және әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттардың, медициналық бұйымдардың тізімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2019 жылғы 29 тамыздағы № ҚР ДСМ-117 бұйрығына (Нормативтік құқық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19309 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 3 қыркүйекте жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
қосымшада:
Бірыңғай дистрибьютордан 2020 жылға сатып алуға жататын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде амбулаториялық және стационарлық деңгейлердегі медициналық бұйымдардың тізімі бөлімінде:

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 августа 2019 года № ҚР ДСМ-117 "Об утверждении списка лекарственных средств, медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, закупаемых у Единого дистрибьютора на 2020 год"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 июня 2020 года № ҚР ДСМ-64/2020. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 июня 2020 года № 20851
В соответствии с подпунктом 68) пункта 1 статьи 7 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 августа 2019 года № ҚР ДСМ-117 "Об утверждении списка лекарственных средств, медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, закупаемых у Единого дистрибьютора на 2020 год" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 19309, опубликован 3 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в приложении:
в разделе Список медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования на амбулаторном и стационарном уровнях, подлежащих закупу у Единого дистрибьютора на 2020 год:

реттік нөмірлері 1, 2-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
1
Ұзын бахилалар
тығыздығы 25 грамм/ш.м. мата емес материалдан, бір рет қолданылатын, стерилді
жұп
203,06
2
Ұзын бахилалар
тығыздығы 40 грамм/ш. м. мата емес материалдан бір рет қолданылатын, стерилді
жұп
272,56
";
реттік нөмірі 11-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
11
Фиброэндоскопияға арналған ерінге арналған құрал
бір рет қолданылатын, стерилді, апирогенді, улы емес
дана

строки, порядковые номера 1, 2 изложить в следующей редакции:
"
1
Бахилы высокие
плотность 25 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовые стерильные
пара
203,06
2
Бахилы высокие
плотность 40 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовые стерильные
пара
272,56
";
Строку, порядковый номер 11 изложить в следующей редакции:
"
11
Загубник для фиброэндоскопии
однократного применения, стерильный, апирогенный, нетоксичный
штука

658,68
";
реттік нөмірлері 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
15
Энтералды қоректендіруге арналған зонд, мөлшері СН 10
стерилді, бір рет қолданылатын, ұзындығы 40,0 см диаметрі 3,3 мм.
дана
364,42
16
Энтералды қоректендіруге арналған зонд, мөлшері СН 12
стерилді, бір рет қолданылатын, ұзындығы 40,0 см диаметрі 4,0 мм.
дана
364,42
17
Энтеральды қоректендіруге арналған зонд, мөлшері СН 16
стерилді, бір рет қолданылатын, ұзындығы 40,0 см диаметрі 5,3 мм.
дана
364,42
18
Энтералды қоректендіруге арналған зонд, мөлшері СН 18
стерилді, бір рет қолданылатын, ұзындығы 40,0 см диаметрі 6,0 мм.
дана
364,42
19
Энтералды қоректендіруге арналған зонд, мөлшері СН 20
стерилді, бір рет қолданылатын, ұзындығы 40,0 см диаметрі 6,7 мм.
дана
364,42
20
Энтералды қоректендіруге арналған зонд, мөлшері СН 6
стерилді, бір рет қолданылатын, ұзындығы 40,0 см диаметрі 2,0 мм.
дана
364,42
21
Энтералды қоректендіруге арналған зонд, мөлшері СН 8
стерилді, бір рет қолданылатын, ұзындығы 40,0 см диаметрі 2,7 мм.
дана
364,42
22
Энтералды қоректендіруге арналған зонд, мөлшері СН 14
стерилді, бір рет қолданылатын, ұзындығы 40,0 см диаметрі 4,7 мм.
дана
364,42
23
Асқазанға арналған зонд, мөлшері СН 10
(45,55,65,75 см бөлінетін) стерилді, бір рет қолданылатын, ұзындығы 85 см, диаметрі 3,3 мм, енгізетін жері ашық және жабық, жанында екі және төрт тесігі бар
дана
669,41
24
Асқазанға арналған зонд мөлшері СН 12
(45,55,65,75 см бөлінетін) стерилді, бір рет қолданылатын, ұзындығы 85 см, диаметрі 4,0 мм, енгізетін жері ашық және жабық, жанында екі және төрт тесігі бар
дана
669,41
25
Асқазанға арналған зонд мөлшері СН 14
(45,55,65,75 см бөлінетін) стерилді, бір рет қолданылатын, ұзындығы 85 см, диаметрі 4,7 мм, енгізетін жері ашық және жабық, жанында екі және төрт тесігі бар
дана
669,41
26
Асқазанға арналған зонд мөлшері СН 16
(45,55,65,75 см бөлінетін) стерилді, бір рет қолданылатын, ұзындығы 85 см, диаметрі 5,3 мм, енгізетін жері ашық және жабық, жанында екі және төрт тесігі бар
дана
669,41
27
Асқазанға арналған зонд мөлшері СН 18
(45,55,65,75 см бөлінетін) стерилді, бір рет қолданылатын, ұзындығы 85 см, диаметрі 6,0 мм, енгізетін жері ашық және жабық, жанында екі және төрт тесігі бар
дана
669,41
28
Асқазанға арналған зонд, мөлшері СН 20
(45,55,65,75 см бөлінетін) стерилді, бір рет қолданылатын, ұзындығы 85 см, диаметрі 6,7 мм, енгізетін жері ашық және жабық, жанында екі және төрт тесігі бар
дана
669,41
29
Асқазанға арналған зонд, мөлшері СН 22
(45,55,65,75 см бөлінетін) стерилді, бір рет қолданылатын, ұзындығы 85 см, диаметрі 7,3 мм, енгізетін жері ашық және жабық, жанында екі және төрт тесігі бар
дана

658,68
";
Строки, порядковые номера 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 изложить в следующей редакции:
"
15
Зонд для энтерального питания, размер СН 10
стерильный, однократного применения, длина 40,0 см диаметр 3,3 мм.
штука
364,42
16
Зонд для энтерального питания, размер СН 12
стерильный, однократного применения, длина 40,0 см диаметр 4,0 мм.
штука
364,42
17
Зонд для энтерального питания, размер СН 16
стерильный, однократного применения, длина 40,0 см диаметр 5,3 мм.
штука
364,42
18
Зонд для энтерального питания, размер СН 18
стерильный, однократного применения, длина 40,0 см диаметр 6,0 мм.
штука
364,42
19
Зонд для энтерального питания, размер СН 20
стерильный, однократного применения, длина 40,0 см диаметр 6,7 мм.
штука
364,42
20
Зонд для энтерального питания, размер СН 6
стерильный, однократного применения, длина 40,0 см диаметр 2,0 мм.
штука
364,42
21
Зонд для энтерального питания, размер СН 8
стерильный, однократного применения, длина 40,0 см диаметр 2,7 мм.
штука
364,42
22
Зонд для энтерального питания, размер СН 14
стерильный, однократного применения, длина 40,0 см диаметр 4,7 мм.
штука
364,42
23
Зонд желудочный размер СН 10
(с делением 45,55,65,75 см) стерильный, однократного применения, длина 85 см, диаметр 3,3 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями.
штука
669,41
24
Зонд желудочный размер СН 12
(с делением 45,55,65,75 см) стерильный, однократного применения, длина 85 см, диаметр 4,0 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями.
штука
669,41
25
Зонд желудочный размер СН 14
(с делением 45,55,65,75 см) стерильный, однократного применения, длина 85 см, диаметр 4,7 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями.
штука
669,41
26
Зонд желудочный размер СН 16
(с делением 45,55,65,75 см) стерильный, однократного применения, длина 85 см, диаметр 5,3 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями.
штука
669,41
27
Зонд желудочный размер СН 18
(с делением 45,55,65,75 см) стерильный, однократного применения, длина 85 см, диаметр 6,0 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями.
штука
669,41
28
Зонд желудочный размер СН 20
(с делением 45,55,65,75 см) стерильный, однократного применения, длина 85 см, диаметр 6,7 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями.
штука
669,41
29
Зонд желудочный размер СН 22
(с делением 45,55,65,75 см) стерильный, однократного применения, длина 85 см,диаметр 7,3 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями.
штука

1. сіңіргіш төсеніш 60 см х 60 см, тығыздығы 50 г/ш.м. 2. ламинатталған жайма-төсеніш 1,4 м х 0,8 м, тығыздығы 25 г / ш.м. 3. салфетка 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 г/ш.м. - 1 дана. 4. босанатын әйелдерге арналған көйлек тығыздығы 25 г/ш.м. - 1 дана 5. тығыздығы жоғары бахилалар 25 г / ш.м. - 1 дана. бас киім тығыздығы 18 г/ш.м. - 1 дана. қағаз салфетка 0,2 м х 0,2 м – 3 дана
дана
1249,07
";
реттік нөмірлері 87, 88-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
87
Жамбас операциясына арналған жиынтық

1. подстилка впитывающая 60 см х 60 см, плотность 50 г/м кв. 2. простыня ламинированная 1,4 м х 0,8 м, плотность 25 г/м кв. 3. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 г/м кв. - 1 шт. 4. рубашка для роженицы плотность 25 г/м кв. - 1 шт. 5. бахилы высокие плотность 25 г/м кв. - 1 шт. 6. шапочка берет плотность 18 г/м кв. - 1 шт. 7. салфетка бумажная 0,2 м х 0,2 м – 3 шт.
штука
1249,07
";
Строки, порядковые номера 87, 88 изложить в следующей редакции:
"
87
Комплект для операции на бедре

1. аспапты үстелге арналған қап; 2.жайма-төсеніш – 4 дана; 3. кесілген жайма-төсеніш -1 дана; 4. бахилалар – 1 дана; 5. операциялық лента-3 дана;материалдың тығыздығы 40-тан 70 грамм / шаршы метрге дейін.
жиынтық
14883,18
88
Қорғауды күшейту жиынтығы, стерилді
1. алжапқыш тығыздығы 35 грамм/ш. м. – 1 дана; 2. жең тығыздығы 42 грамм/ш. м. – 1 дана.
дана
513,74
";
реттік нөмірі 92-жол мынадай редакцияда жазылсын :
"
92
Офтальмологиялық жиынтық
1. хирургиялық халат – 3 дана; 2. бас киім – 1 дана., 3. бахилалар – 2 жұп; 4. офтальмологиялық салфетка – 1 дана; 5. операциялық жайма – 1 дана; 6. Ылғалды сіңіретін жайма – 2 дана.
жиынтық

1. чехол на инструментальный стол; 2. простыня – 4 шт.; 3. простыня с вырезом – 1 шт.; 4. бахилы – 1 шт.; 5. лента операционная – 3 шт.; плотность материала от 40 до 70 грамм/кв.м.
комплект
14883,18
88
Комплект для усиления защиты стерильный
1. фартук плотность 35 грамм/кв.м. – 1 шт.; 2. нарукавник плотность 42 грамм/кв.м. – 1 шт.
штука
513,74
";
Строку, порядковый номер 92 изложить в следующей редакции:
"
92
Комплект офтальмологический
1. хирургический халат – 3 шт.; 2. шапочка – 1 шт., 3. бахилы – 2 пары; 4. салфетка офтальмологическая – 1 шт.; 5. простыня операционная – 1 шт.; 6. простыня впитывающая – 2 шт.
комплект

10334,40
";
реттік нөмірлері 94, 95, 96, 97, 98-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
94
Гинекологиялық қарап-тексеру жиынтығы стерилді
1. салфетка 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 грамм/шаршы м.– 1 дана; 2. ұзын бахилалар тығыздығы 25 грамм / ш. м. - 1 дана; 3. үш қабатты медициналық маска-1 дана; 4. бас киім тығыздығы 18 грамм/шаршы метр– 1 дана. бір рет қолданылатын Куско айнасы ( M) - 1 дана; 6. перчатка латексті -1 жұп. 7. Эйер шпателі – Фолькман қасығы – 1 дана.
дана
694,78
95
Гинекологиялық қарап-тексеру жиынтығы стерилді
1. салфетка 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 грамм/шаршы м.– 1 дана; 2. тығыздығы жоғары бахилалар 25 грамм / ш. м. - 1 дана; 3. үш қабатты медициналық маска-1 дана; 4. бас киім тығыздығы 18 грамм/шаршы метр– 1 дана. бір рет қолданылатын Куско айнасы ( L) - 1 дана; 6. перчатка латексті -1 жұп. 7. Эйер шпателі – Фолькман қасығы – 1 дана.
дана
694,78
96
Гинекологиялық қарап -тексеру жиынтығы стерилді
1. салфетка 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 грамм/шаршы м.– 1 дана; 2. тығыздығы жоғары бахилалар 25 грамм / ш. м. - 1 дана; 3. үш қабатты медициналық маска-1 дана; 4. бас киім тығыздығы 18 грамм/шаршы метр– 1 дана. бір рет қолданылатын Куско айнасы ( S) - 1 дана; 6. перчатка латексті -1 жұп. 7. Эйер шпателі – Фолькман қасығы – 1 дана.
дана
694,78
97
Операциялық орынды шектеуге арналған стерилді жиынтық
1.жабысқақ шеті бар жаялық 0,7 м х 0,8 м, тығыздығы 42 грамм/шаршы м. - 1 дана; 2. жабысқақ жиегі бар жаялық 2,0 м х 1,4 м, тығыздығы 42 грамм/ш.м. - 1 дана; 3. көп қабатты жаялық 0,6 м х 0,6 м, тығыздығы 50 грамм/шаршы м. – 1 дана; 4. салфетка 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 грамм/шаршы м. – 1 дана. 5. төсеніш, мөлшері 2,0 м х 1,4 м, тығыздығы 25 грамм/шаршы м. – 1 дана.
дана
1702,92
98
Әмбебап үлкен жиынтық
1. аспапты үстелге арналған қап; 2. жайма-төсеніш – 4 дана, 3. сорғыш салфетка-4 дана, 4. операциялық лента - 1 дана, материалдың тығыздығы 40-тан 70 грамм/ш. м.
жиынтық
10496,00
";
реттік нөмірлері 100, 101- жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
100
Стерилді хирургиялық жиынтық
1. медициналық халат тығыздығы 25 грамм/ш.м. - 1 дана; 2. пилотка-қалпақ тығыздығы 42 грамм/ш. м. – 1 дана; 3. ұзын бахилалар тығыздығы 42 грамм/ш. м. - 1 дана; 4. үш қабатты медициналық маска-1 дана –
дана
1117,88
101
Стерилді хирургиялық киім жиынтығы
1. хирургиялық костюм (көйлек, шалбар) тығыздығы 42 грамм/ш. м.– 1 дана; 2. тығыздығы жоғары бахилалар 42 грамм / ш. м – - 1 жұп; 3. үш қабатты медициналық маска-1 дана; 4. пилотка-қалпақ тығыздығы 42 грамм/ш. м.-1 дана.
дана
1242,16
";
";
реттік нөмірлері 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"

10334,40
";
Строки, порядковые номера 94, 95, 96, 97, 98 изложить в следующей редакции:
"
94
Комплект смотровой гинекологический стерильный
1. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 грамм/кв.м.– 1 шт;2. бахилы высокие плотность 25 грамм/кв.м.- 1 шт;3. маска медицинская трехслойная – 1 шт.;4. шапочка берет плотность 18 грамм/кв.м.– 1 шт.5. зеркало Куско одноразовое (M) – 1 шт.;6. перчатки латексные -1 пара.;
7. Шпатель Эйера – ложка Фолькмана – 1 шт.
комплект
694,78
95
Комплект смотровой гинекологический стерильный
1. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 грамм/кв.м. – 1 шт;2. бахилы высокие плотность 25 грамм/кв.м. - 1 шт;3. маска медицинская трехслойная – 1 шт.;4. шапочка берет плотность 18 грамм/кв.м. – 1 шт.;5. зеркало Куско одноразовое (L) – 1 шт.;6. перчатки латексные -1 пара.;
7. Шпатель Эйера – ложка Фолькмана – 1 шт.
комплект
694,78
96
Комплект смотровой гинекологический стерильный
1. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 грамм/кв.м.– 1 шт;2. бахилы высокие плотность 25 грамм/кв.м. - 1 шт;3. маска медицинская трехслойная – 1 шт.;4. шапочка берет плотность 18 грамм/кв.м. – 1 шт.;5. зеркало Куско одноразовое (S) – 1 шт.;6. перчатки латексные -1 пара.;
7. Шпатель Эйера – ложка Фолькмана – 1 шт.
комплект
694,78
97
Комплект стерильный для ограничения операционного поля
1.пеленка с липким краем 0,7 м х 0,8 м, плотность 42 грамм/кв.м.- 1 шт.; 2. пеленка с липким краем 2,0 мх1,4 м, плотность 42 грамм/кв.м. - 1 шт.; 3. пеленка многослойная 0,6мх0,6м, плотность 50 грамм/кв.м. – 1 шт.; 4. салфетка 0,8мх0,7м, плотность 25 грамм/кв.м. – 1 шт. 5. простыня 2,0мх1,4 м пл.25 г/м кв. – 1 шт.
штука
1702,92
98
Комплект универсальный большой
1. чехол на инструментальный стол; 2. простыня – 4 шт., 3. салфетка впитывающая – 4 шт., 4. лента операционная – 1 шт., плотность материала от 40 до 70 грамм/кв.м.
комплект
10496,00
";
строки, порядковые номера 100, 101 изложить в следующей редакции:
"
100
Комплект хирургический стерильный
1. халат медицинский плотность 25 грамм/кв.м. - 1 шт; 2. пилотка-колпак плотность 42 грамм/кв.м. – 1 шт.; 3. бахилы высокие плотность 42 грамм/кв.м. – 1 шт; 4. маска медицинская трехслойная – 1 шт.
штука
1117,88
101
Комплект хирургической одежды стерильный
1. костюм хирургический (рубашка, брюки) плотность 42 грамм/кв.м.– 1 шт.; 2. бахилы высокие плотность 42 грамм/кв.м. – 1 пара; 3. маска медицинская трехслойная – 1 шт.; 4. пилотка-колпак плотность 42 грамм/кв.м. - 1 шт.
штука
1242,16
";
строки, порядковые номера 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 изложить в следующей редакции:
"

655,85
";
реттік нөмірі 273-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
273
Балаларға арналған несеп жинағыш
стерилді, уытсыз, бір рет қолданылатын, көлемі 100 мл.
дана
368,41
";
реттік нөмірі 281-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
281
Кіндікке арналған қысқыш, бір рет қолданылатын қолдануға арналған стерилді
стерилді, улы емес, апирогенді
дана
389,69
";
реттік нөмірлері 286, 287, 288, 289-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"

655,85
";
строку, порядковый номер 273 изложить в следующей редакции:
"
273
Сборник мочи для детей
стерильные, нетоксичные, однократного применения, объем 100 мл.
штука
368,41
";
строку порядковый номер 281 изложить в следующей редакции:
"
281
Скобка для пуповины, однократного применения, стерильная
стерильные, нетоксичны, апирогенны
штука
389,69
";
строки, порядковые номера 286, 287, 288, 289 изложить в следующей редакции:
"

286
Хирургиялық халат
тығыздығы 30 грамм/ш. м. мата емес материалдан бір рет қолданылатын стерилді, мөлшері S
дана
745,17
287
Хирургиялық халат
тығыздығы 30 грамм/ш. м. мата емес материалдан бір рет қолданылатын стерилді, мөлшері М
дана
745,17
288
Хирургиялық халат
тығыздығы 30 грамм/ш. м. мата емес материалдан бір рет қолданылатын стерилді, мөлшері L
дана
745,17
289
Хирургиялық халат
тығыздығы 30 грамм/ш. м. мата емес материалдан бір рет қолданылатын стерилді, мөлшері XL
дана
745,17
";
реттік нөмірлері 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
300
Абдоминалдық операцияларға арналған базалық жиынтық, хирургиялық жиынтық
1. мата емес материалдан жайма-төсеніш 150 см х 200 см – 1 дана. 2 Аспапты үстелге арналған жайма-төсеніш 80 см х 145 см – 1 дана. 3 Адгезивті жиегі бар жайма-төсеніш 75 см х 90 см – 2 дана. 4 Адгезивті жиегі бар жайма-төсеніш 170 см х 175 см – 1 дана. 5 Адгезивті жиегі бар жайма-төсеніш 150 см х 240 см – 1 дана. 6 адгезивті лента 10 см х 50 см – 1 дана. 7. Қағаз салфетка 33 см х 33 см – 4 дана
жиынтық
3537,37
301
Ұзын бахилалар
мата емес материалдан бір рет қолданылатын стерилді емес
жұп
229,80
302
Қысқа бахилалар
мата емес материалдан бір рет қолданылатын стерилді емес
жұп
57,56
303
Гипсті бинт
мөлшері 10 см * 300 см
дана
436,92
304
Гипсті бинт
мөлшері 15 см * 300 см
дана
585,93
305
Гипсті бинт
мөлшері 20 см * 300 см
дана
765,55
306
Ламинэктомияға арналған бір рет қолданылатын стерилді жиынтық
1. Мата емес материалдан жасалған операциялық жайма-төсеніш 190 см х 160 см – 1 дана. 2. Ламинэктомияға арналған 160 см х 300 см мата емес материалдан жасалған жайма-төсеніш, инцизді үбірлі 20 см х 30 см ойығы бар – 1 дана. 3.80 см х 90 см мата емес материалдан жасалған адгезивті шеті бар салфетка – 4 дана. 4. Салфетка 22 см х 23 см қағаздан жасалған сіңдіргіш – 3 дана.
дана
3716,44
307
Омыртқа операциясына арналған мата емес материалдан жасалған жиынтық, стерилді бір рет қолданылатын
1. Мата емес материалдан жасалған операциялық жайма-төсеніш 160 см × 110 см – 2 дана 2. мата емес материалдан жасалған жайма-төсеніш, инцизді үбірлі 7 см х 18 см ойығы бар – 1 дана. 3. қағаздан жасалған су сіңіргіш салфетка 22 см х 23 см – 4 дана.
дана
3166,02
308
Балалар хирургиясына арналған жиынтық, стерилді, бір рет қолданылатын
1. мата емес материалдан жайма 150 см х 200 см – 1 дана. 2. Аспапатарға арналған үстелге жайма 80 см х 145 см – 1 дана. 3. Тесігі бар аяққа арналған жайма 170 см х 175 см – 1 дана. 4. Тесігі бар анестезияға арналған жайма 155 см х 260 см – 1 дана. 5. Салфетка 33 см х 33 см – 4 дана.
жиынтық

286
Халат хирургический
плотность 30 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный, размером S
штука
745,17
287
Халат хирургический
плотность 30 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный, размером М
штука
745,17
288
Халат хирургический
плотность 30 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный, размером L
штука
745,17
289
Халат хирургический
плотность 30 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный, размером XL
штука
745,17
";
строки, порядковые номера 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323 изложить в следующей редакции:
"
300
Базовый комплект для абдоминальных операций, хирургический комплект
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2 Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. 3 Простыня с адгезивным краем 75 см х 90 см – 2 шт. 4 Простыня с адгезивным краем 170 см х 175 см – 1 шт. 5 Простыня с адгезивным краем 150 см х 240 cм – 1 шт. 6 Адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт. 7 Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
3537,37
301
Бахилы высокие
из нетканого материала одноразовые нестерильные
пара
229,80
302
Бахилы низкие
из нетканого материала одноразовые нестерильные
пара
57,56
303
Гипсовый бинт
размер 10 см * 300 см
штука
436,92
304
Гипсовый бинт
размер 15 см * 300 см
штука
585,93
305
Гипсовый бинт
размер 20 см * 300 см
штука
765,55
306
Комплект для ламинэктомии одноразовый стерильный
1. Простыня операционная 190 см х 160 см из нетканого материала – 1 шт. 2. Простыня для ламинэктомии 160 см х 300 см из нетканого материала с вырезом 20 см х 30 см с инцизной пленкой – 1 шт. 3. Салфетка 80 см х 90 см из нетканого материала с адгезивным краем – 4 шт. 4. Салфетка 22 см х 23 см бумажная впитывающая – 3 шт.
штука
3716,44
307
Комплект из нетканого материала для операции на позвоночнике, стерильный одноразового применения
1. Простыня операционная из нетканого материала 160 см × 110 см – 2 шт. 2. Простыня из нетканого материала 300 см × 160 см, с отверстием 7 см х 18 см с инцизной пленкой – 1 шт. 3. Салфетка бумажная впитывающая 22 см × 23 см – 4 шт.
штука
3166,02
308
Комплект для детской хирургии, стерильный одноразового применения
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. 3. Простыня для ног 170 см х 175 см с отверстием – 1 шт. 4. Простыня для анестезии 155 см х 260 см с отверстием – 1 шт. 5. Салфетка 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект

5049,29
309
Липосакцияға арналған жиынтық, стерилді бір рет қолданылатын
1. Мата емес материалдан жасалған адгезивті шеті бар жайма-төсеніш 90 см х 80 см – 2 дана 2. Мата емес материалдан жасалған адгезивті шеті бар жайма-төсеніш 160 см х 150 см – 1 дана 3. Мата емес материалдан жасалған адгезивті шеті бар жайма-төсеніш 160 см х 120 см – 1 дана. 4. 45 см х 45 см су сіңіретін салфетка – 1 дана. 5. Мата емес материалдан жасалған ұзын бахилалар 120 см х 75 см – 1 жұп. 6. Адгезивті лента 50 см х10 см – 2 дана
дана
2990,91
310
Жаңа туған нәрестеге арналған жиынтық бір рет қолданылатын
1. Мата емес материалдан жасалған салфетка 30 см x 30 см – 5 дана 2. Жаңа туған нәрестеге арналған жайма-төсеніш 100 см х 100 см - 2 дана 3. Су өткізбейтін, сіңіретін жайма-төсеніш 60 см х 60 см – 1 дана.
жиынтық
1214,32
311
Жараларды өңдеуге арналған жиынтық, бір рет қолданылатын, стерилді
1. латексті перчаткатар-1 жұп. 2. Дәке шарлар – 5 дана 3. Мата емес материалдан жасалған салфеткалар 7 см х 7 см – 2 дана. 4. Пластикалық пинцет – 1 дана.
дана
655,04
312
Отоларингологиялық операцияларға арналған жиынтық, бір рет қолданылатын, стерилді
1. Мата емес материалдан жасалған жайма-төсеніш 150 см х 200 см – 1 дана. 2. Аспапты үстелге арналған жайма 80 см х 145 см – 1 дана 3. Адгезивті жайма 75 см х 75 см – 1 дана. 4. Адгезивті жайма 200 см х 200 см – 1 дана. 5. 7 см х 40 см адгезивті тесігі бар 125 см х 150 см жайма– 1 дана. 6. Операциялық адгезивті лента 10 см х 50 см – 2 дана. 7. Қағаз салфеткалар 33 см х 33 см – 4 дана.
жиынтық
3363,00
313
Офтальмологиялық операцияларға арналған жиынтық, бір рет қолданылатын, стерилді
1. Мата емес материалдан жасалған жайма150 см х 200 см – 1 дана. 2. жайма 170 см х 260 см – 1 дана.
жиынтық
1772,76
314
Проктологиялық операцияларға арналған жиынтық, бір рет қолданылатын, стерилді
1. Мата емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см – 1 дана. 2. Аспапты үстелге арналған жайма 80 см х 145 см – 1 дана 3. Жайма 75 см х 90 см – 1 дана. 4. 260 см х 320 см екі тесігі бар аяққа арналған қорғаныс жабыны бар жайма– 1 дана. 5. Адгезивті лента 2 см х 33 см – 2 дана 6. Адгезивті лента 10 см х 50 см – 1 дана 7. Қағаз салфетка 33 см х 33 см – 4 дана.
жиынтық
4771,86
315
Жіптерді алуға арналған жиынтық, бір рет қолданылатын, стерилді
1. Перчатка латексті -1 жұп 2. Тігістерді алуға арналған пышақ-1 дана 3. Мата емес материалдан жасалған салфеткатар 7 см х 7 см – 2 дана. 4. Пластикалық пинцет – 1 дана.
дана
1306,11
315
Жіптерді алуға арналған жиынтық, бір рет қолданылатын, стерилді
1. Перчатка латексті -1 жұп 2. Тігістерді алуға арналған пышақ-1 дана 3. Мата емес материалдан жасалған салфеткатар 7 см х 7 см – 2 дана. 4. Пластикалық пинцет – 1 дана.
дана

5049,29
309
Комплект для липосакции, стерильный одноразового применения
1. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 90 см х 80 см – 2 шт. 2. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 160 см х 150 см – 1 шт. 3. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 160 см х 120 см – 1 шт. 4. Салфетка впитывающая 45 см х 45 см – 1 шт. 5. Бахилы высокие из нетканого материала 120 см х 75 см – 1 пара 6. Адгезивная лента 50 см х10 см – 2 шт
штука
2990,91
310
Комплект для новорожденного одноразовый, стерильный
1. Салфетка из нетканого материала 30 см x 30 см – 5 шт. 2. Простыня для новорожденного 100 см х 100 см – 2 шт. 3. Подстилка впитывающая влагонепроницаемая 60 см x 60 см – 1 шт.
комплект
1214,32
311
Комплект для обработки ран, одноразовый, стерильный
1. Перчатки латексные – 1 пара 2. Марлевые шарики – 5 шт. 3. Салфетки из нетканого материала размерами 7 см х 7 см – 2 шт. 4. Пластиковый пинцет – 1 шт.
штука
655,04
312
Комплект для отоларингологических операций, одноразовый, стерильный
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2.Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. 3.Простыня адгезивная 75 см х 75 см – 1 шт. 4.Простыня адгезивная 200 см х 200 см – 1 шт. 5.Простыня 125 см х 150 см с адгезивным разрезом 7 см х 40 см – 1 шт. 6.Адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 2 шт. 7.Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
3363,00
313
Комплект для офтальмологических операций, одноразовый, стерильный
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. Простыня 170 см х 260 см – 1 шт.
комплект
1772,76
314
Комплект для проктологических операций, одноразовый, стерильный
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. 3. Простыня 75 см х 90 см – 1 шт. 4. Простыня 260 см х 320 см с двумя разрезами и защитным покрытием для ног – 1 шт. 5. Адгезивная лента 2 см х 33 см – 2 шт. 6. Адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт. 7. Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
4771,86
315
Комплект для снятия швов, одноразовый, стерильный
1. Перчатки латексные – 1 пара,
2. Нож для снятия швов (скальпель №12) – 1 шт.,
3. Салфетки из нетканого материала размерами 7 см х 7 см – 2 шт., 4. Пластиковый пинцет – 1 шт.
комплект

947,68
316
Урологиялық операцияларға арналған жиынтық, бір рет қолданылатын, стерилді
1. Мата емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см – 1 дана. 2. Аяқ үшін қорғаныс жабыны бар жайма 150 см х 200 см – 1 дана 3. Адгезивті лента 10 см х 50 см – 1 дана 4. Қағаз салфетка 33 см х 33 см – 4 дана.
жиынтық
3654,48
317
Күшейтілген қорғауға арналған жиынтық стерилді, бір рет қолдануға
1. Алжапқыш ламинатталған – 1 дана. 2. Мата емес материалдан жасалған – 1 дана 3. Мата емес материалдан жасалған үш қабатты маска-1 дана. 4. Мата емес материалдан жасалған ұзын бахилалар – 1 жұп
дана
2537,37
318
Абортқа арналған мата емес материалдан жасалған жиынтық, стерилді, бір рет қолданылатын
1. Мата емес материалдан жасалған операциялық жайма 160 см х 190 см – 1 дана. 2. Үш қабатты сіңіргіш жайма, мата емес материалдан жасалған 60 см х 60 см – 1 дана. 3. Қағаз су сіңіретін салфетка 22 см х 23 см – 4 дана.
дана
1362,70
319
Лор операцияларға арналған мата емес материалдан жасалған жиынтық, стерилді, бір рет қолданылатын
1. Операциялық үстелге арналған жайма 190 см х 160 см – 1 дана. 2. Адгезивті шеті бар, мата емес материалдан жасалған жайма 90 см х 80 см – 1 дана 3. Адгезивті шеті Мата емес материалдан жасалған аспапты үстелге арналған жайма 160 см х100 см, 7 см х 40 см ойығы бар – 1 дана; 4. ылғал өткізбейтін, мата емес материалдан аспапты үстелге арналған қап 145 см х 80 см – 1 дана. 5. Мата емес материалдан жасалған операциялық адгезивті лента 10 см х 50 см – 1 дана. 6. Қағаз су сіңіретін салфетка 22 см х 23 см – 4 дана.
дана
2 161,60
320
Басқа операция жасауға арналған мата емес материалдан жасалған жиынтық, стерилді, бір рет қолданылатын
1. Мата емес материалдан жасалған аспапты үстелге арналған чехол 145 см х 80 см – 1 дана. 2. 70 см х 10 см адгезивті тесігі бар мата емес материалдан жасалған жайма 250 см х 180 см– 1 дана. 3. 160 см х 100 см мата емес материалдан операциялық жайма– 1 дана. 4. 80 см х 40 см адгезивті шеттері бар салфетка– 1 шт. 5. Мата емес материалдан емес операциялық адгезивті лента 50 см х 10 см – 2 дана.
дана
2779,08
321
Мидың жарты бөлігіне жасалатын операцияларына арналған мата емес материалдан жасалған жиынтық, стерилді, бір рет қолданылатын
1. 55 см × 65 см мата емес материалдан жасалған адгезивті шеті бар қабылдағыш-қалта – 1 дана 2. Қорғайтын қап, диаметрі 60 см, мата емес материалдан – 1 дана 3. мата емес материалдан жасалған жайма-төсеніш 160 см × 140 см Адгезивті ойығы бар 30 см х 40 см – 1 дана 4. Адгезивті шеті бар, мата емес материалдан жасалған жайма-төсеніш 210 см × 160 см – 1 дана 5. Сіңдіргіш салфетка, мата емес материалдан 22 см х 23 см – 4 дана.
дана

947,68
316
Комплект для урологических операций, одноразовый, стерильный
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. Простыня с защитным покрытием для ног 150 см х 200 см – 1 шт. 3. Адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт. 4. Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
3654,48
317
Комплект для усиленной защиты стерильный, одноразового применения
1. Фартук ламинированный – 1 шт. 2. Комбинезон из нетканого материала – 1 шт. 3. Маска трехслойная из нетканого материала – 1 шт. 4. Бахилы высокие из нетканого материала – 1 пара
штука
2537,37
318
Комплект из нетканого материала для аборта, стерильный, одноразового применения
1. Простыня операционная из нетканого материала 160 см х 190 см – 1 шт. 2. Подстилка впитывающая трехслойная, из нетканого материала 60 см х 60 см – 1 шт. 3. Салфетка бумажная впитывающая 22 см х 23 см – 4 шт.
штука
1362,70
319
Комплект из нетканого материала для лор операций стерильный одноразового применения
1. Простыня на операционный стол 190 см х 160 см – 1 шт. 2.Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 90 см х 80 см – 1 шт. 3.Простыня из нетканого материала 160 см х100 см, с вырезом 7 см х 40 см и адгезивным краем – 1 шт. 4.Чехол на инструментальный стол влагонепроницаемый, из нетканого материала 145 см х 80 см – 1 шт. 5.Адгезивная лента операционная, из нетканого материала 10 см х 50 см – 1 шт. 6.Салфетка бумажная впитывающая 22 см х 23 см – 4 шт.
штук
2 161,60
320
Комплект из нетканого материала для операции на голове стерильный , одноразового применения
1. Чехол на инструментальный стол, из нетканого материала 145 см х 80 см – 1 шт. 2. Простыня из нетканого материала 250 см х 180 см с адгезивным вырезом 70 см х 10 см – 1 шт. 3. Простыня операционная из нетканого материала 160 см х 100 см – 1 шт. 4. Салфетка с адгезивным краем 80 см х 40 см – 1 шт. 5. Адгезивная лента операционная, из нетканого материала 50 см х 10 см – 2 шт.
штука
2779,08
321
Комплект из нетканого материала для полушарной операции, стерильный одноразового применения
1. Карман-приемник с адгезивным краем из нетканого материала 55 см × 65 см – 1 шт. 2. Чехол защитный диаметр 60 см, из нетканого материала – 1 шт. 3. Простыня из нетканого материала 160 см × 140 см с адгезивным вырезом 30 см х 40 см – 1 шт. 4. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 210 см × 160 см – 1 шт. 5. Салфетка впитывающая, из нетканого материала 22 см × 23 см – 4 шт.
штука

3063,07
322
Имплантацияға арналған стоматологиялық мата емес материалдан жасалған жиынтық, стерилді бір рет қолданылатын
1. Жайма 100 см × 160 см мата емес материалдан, сопақ тесігі бар 7 см х 10 см – 1 дана. 2. Мата емес материалдан жасалған су сіңіретін салфетка 80 см × 70 см – 1 дана.
дана
583,60
323
Жаңа туған нәрестеге арналған мата емес материалдан жасалған жиынтық, бір рет қолданылатын
1. 80 см х 90 см мата емес материалдан жасалған салфетка – 2 дана. 2. Мата емес материалдан жасалған су сіңіретін төсеніш 60 см х 60 см – 1 шт. 3.полимерден жасалған сәйкестендіруге арналған білезік – 1дана. 4. Полимерден жасалған кіндікке арналған қысқыш – 1 шт.
дана
1092,15
";
реттік нөмірлері 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
327
Оториноларингологиялық жиынтық, бір рет қолданылатын
1. Мата емес материалдан жасалған операциялық жайма-төсеніш 190 см х 160 см – 1 дана. 2. операциялық жайма-төсеніш 160 см х 100 см адгезивті шеті бар, ойығы 7 см х 40 см мата емес материалдан – 1 дана 3. операциялық жайма-төсеніш 175 см х 160 см мата емес материалдан, адгезивті шеті бар – 1 дана; 4. 80 см х 75 см мата емес материалдан жасалған адгезивті шеті бар салфетка – 1 дана. 5. Мата емес материалдан жасалған операциялық адгезивті лента 10 см х 50 см – 2 дана. 6. Салфетка 22 см х 23 см сіңдіргіш қағаздан – 1 дана.
дана
2476,06
328
Мата емес материалдан жасалған төсек жиынтығы стерилді бір рет қолданылатын
1. 80 см х 70 см жастыққап – 1 дана 2. Жайма-төсеніш 200 см х 160 см – 1 дана 3. Көрпе тысы 200 см х 160 см – 1 дана.
дана
2209,16
329
Бір рет қолданылатын төсек орын жиынтығы, стерилді, бір рет қолданылатын
1. жастыққап 60 см х 60 см – 1 дана. 2. жайма 210 см х 160 см – 1 дана. 3. Матрастың тысы 210 см х 90 см – 1 дана. 4. Көрпенің тысы 210 см х 140 см – 1 дана.
жиынтық
2739,46
330
Гинекологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерилді операциялық жиынтық
1. Жайма-төсеніш 240 см х 120 см, тесігінің диаметрі 10 см х 20 см айнала адгезивті жиегі бар және операциялық алаңның айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар – 1 дана 2. Аспаптық үстелге арналған қап құрама 80 см х 145 см – 1 дана. 3. 25 см х 25 см сіңіретін қағаз салфетка – 4 дана. 4. Ұзын бахилалар 120 см х 70 см – 2 дана 5. Операциялық үстелге арналған жайма-төсеніш 180 см х 140 см – 1 дана 6. Операциялық адгезивті лента 5 см х 50 см – 2 дана 7. Төсеніш сіңдіргіш 60 см х 60 см – 1 дана.
жиынтық
4398,95
331
Кардиоваскулярлық операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерилді операциялық жиынтық

3063,07
322
Комплект из нетканого материала стоматологический для имплантации, стерильный одноразового применения
1. Простыня 100 см × 160 см из нетканого материала, с овальным отверстием 7 см х 10 см – 1 шт. 2. Салфетка впитывающая из нетканого материала 80 см × 70 см – 1 шт.
штука
583,60
323
Комплект из нетканого материала, для новорожденного стерильный, одноразового применения
1. Салфетка из нетканого материала 80 см х 90 см – 2 шт. 2. Подстилка впитывающая из нетканого материала 60 см х 60 см – 1 шт. 3. Браслет для идентификации из полимера – 1 шт. 4. Зажим для пуповины из полимера – 1 шт.
штука
1092,15
";
строки, порядковый номер 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, изложить в следующей редакции:
"
327
Комплект оториноларингологический одноразовый стерильный
1. Простыня операционная 190 см х 160 см из нетканого материала – 1 шт. 2. Простыня операционная 160 см х 100 см с вырезом 7 см х 40 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт. 3. Простыня операционная 175 см х 160 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт. 4. Салфетка 80 см х 75 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт. 5. Адгезивная лента операционная 10 см х 50 см из нетканого материала – 2 шт. 6. Салфетка 22 см х 23 см впитывающая из бумаги – 1 шт.
штука
2476,06
328
Комплект постельного белья стерильный одноразового применения из нетканого материала
1. Наволочка 80 см х 70 см – 1 шт. 2. Простыня 200 см х 160 см – 1 шт. 3. Пододеяльник 200 см х 160 см – 1 шт.
штука
2209,16
329
Комплект постельного белья одноразовый, стерильный одноразового применения
1. Наволочка 60 см х 60 см – 1 шт. 2. Простынь 210 см х 160 см – 1 шт. 3. Наматрасник 210 см х 90 см – 1 шт. 4. Пододеяльник 210 см х 140 см – 1 шт.
комплект
2739,46
330
Комплект стерильный операционный одноразовый для гинекологических операций
1. Простыня 240 см х 120 см, с отверстием диаметром 10 см х 20 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 2. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 3. Салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт. 4. Бахилы высокие 120 см х 70 см – 2 шт. 5. Простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт. 6. Адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 2 шт. 7. Подстилка впитывающая 60 см х 60 см – 1 шт.
комплект
4398,95
331
Комплект стерильный операционный одноразовый для кардиоваскулярных операций

1. Операциялық үстелге арналған жайма-төсеніш 150 см х 190 см – 1 дана. 2. Мата емес материалдан жасалған ылғалды сіңіретін салфетка 30 см х 40 см - 4 дана. 3. Үстелге қап 80 см х 145 см – 2 дана. 4. Операциялық адгезивті лента 9 см х 50 см – 2 дана 5. Бахилалар 25 см х 40 см-1 жұп 6. 175 см х 260 см жайма-төсеніш, 20 см х 100 см ойығы бар – 1 дана; 7. Кардиотөсеніш 300/225 см х 370 см, тесігі 33 см х 38 см, екі жағынан 3 қалтасы бар инцизді пленкасымен-1 дана.
жиынтық

1. Простыня на операционный стол 150 см х 190 см – 1 шт. 2. Салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт. 3. Чехол на стол 80 см х 145 см – 2 шт. 4. Адгезивная лента операционная 9 см х 50 см – 2 шт. 5. Бахилы 25 см х 40 см – 1 пара 6. Простыня 175 см х 260 см с вырезом 20 см х 100 см – 1 шт. 7. Кардиопростыня 300/225 см х 370 см, с отверстием 33 см х 38 см со встроенной инцизной пленкой с 3-мя карманами с обеих сторон – 1 шт.
комплект

12 730,68
332
Краниотомияға арналған бір рет қолданылатын стерилді операциялық жиынтық
1. Адгезивті шеті бар жайма-төсеніш 50 см x 50 см - 4 дана 2. Краниотомияға арналған жайма 230 см x 290 см, инцизді пленкамен, қаптармен және бұрумен 30 см x 20 см-1 дана. 3. Операциялық үстелге арналған жайма 150 см x 190 см, 75 см x 190 см - 1 дана. 4. Операциялық адгезивті лента 9 см x 49 см - 1 дана 5. Сүлгі 19 см x 25 см - 2 дана.
жиынтық
8125,16
333
Лор операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерилді операциялық жиынтық
1. Жайма-төсеніш 180 см х 120 см, тесігінің диаметрі 10 см айнала адгезивті жиегі бар және операциялық алаңның айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар – 1 дана 2. Аспаптық үстелге арналған қап 80 см х 145 см – 1 дана 3. 25 см х 25 см сіңіргіш қағаз салфетка – 4 дана. 4. Операциялық үстелге арналған жайма 180 см х 140 см – 1 дана 5. Операциялық адгезивті лента 5 см х 50 см – 1 дана.
жиынтық
2 703,21
334
ЛОР операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерилді операциялық жиынтық
1. Жайма-төсеніш 180 см х 140 см, адгезивті шеті бар - 1 дана. 2. Жайма-төсеніш 70 см х 90 см, адгезивті шеті бар – 1 дана 3. Жайма-төсеніш 150 см х 125 см U – тәрізді ойығы бар 7 см х 40 см және айналадағы адгезивті қабатпен-1 дана. 4. Аспаптарға арналған үстелдің Мейо қабы 80 см х 145 см – 1 дана 5. 25 см х 25 см сіңіргіш қағаз салфетка – 4 дана 6. Операциялық үстелге арналған жайма 180 см х 140 см – 1 дана. Операциялық адгезивті лента 5 см х 50 см – 1 дана.
жиынтық
2878,45
335
Жалпы хирургияға арналған бір рет қолданылатын стерилді операциялық жиынтық
1. аспаптық үстелге арналған жайма-төсеніш 150 см х 190 см – 1 дана. 2. Мата емес материалдан жасалған сіңіргіш салфетка 30 см х 40 см - 4 дана. 3. Құрал-саймандық үстелге арналған қап, аралас 80 см х 145 см – 1 дана 4. Операциялық адгезивті лента 10 см х 50 см – 1 дана 5. Жайма-төсеніш 75 см х 90 см адгезивті шеті бар – 2 дана. 6. Жайма-төсеніш 175 см х 180 см – 1 дана. 7. Жайма-төсеніш 150 см х 250 см адгезивті шеті бар – 1 дана.
жиынтық
3774,24
336
Омыртқаға арналған бір рет қолданылатын стерилді операциялық жиынтық
1. Жайма-төсеніш 225 см х 320 см, тесігі 11 см х 22 см, адгезивті шеттері бар, операциялық алаңның айналасында сіңіретін қабаты бар – 1 дана 2. Аспаптық үстелге арналған жайма-төсеніш 150 см х 190 см – 1 дана 3. Мата емес материалдан жасалған сүлгі 30 см х 40 см – 2 дана. 4. Аспаптық үстелге арналған қап, аралас 80 см х 145 см – 1 дана.
жиынтық
4095,63
337
Аспаптық үстелді жабуға арналған бір рет қолданылатын стерилді операциялық жиынтық

12 730,68
332
Комплект стерильный операционный одноразовый для краниотомии
1. Простыня с адгезивным краем 50 см x 50 см - 4 шт. 2. Простыня для краниотомии 230 см x 290 см, с инцизной пленкой, с мешком и отводом 30 см x 20 см - 1 шт. 3. Простыня для операционного стола 150 см x 190 см, с впитывающей зоной 75 см x 190 см - 1 шт. 4. Операционная адгезивная лента 9 см x 49 см - 1 шт. 5. Полотенце 19 см x 25 см - 2 шт.
комплект
8125,16
333
Комплект стерильный операционный одноразовый для ЛОР операций
1.Простыня 180 см х 120 см, с отверстием диаметром 10 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 2.Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 3.Салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт. 4.Простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт. 5.Адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 1 шт.
комплект
2 703,21
334
Комплект стерильный операционный одноразовый для ЛОР операций
1. Простыня 180 см х 140 см, с адгезивным краем - 1 шт. 2.Простыня 70 см х 90 см, с адгезивным краем – 1 шт. 3.Простыня 150 см х 125 см с U-образным вырезом 7 см х 40 см и адгезивным слоем вокруг – 1 шт. 4.Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 5.Салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт. 6.Простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт. 7.Адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 1 шт.
комплект
2878,45
335
Комплект стерильный операционный одноразовый для общей хирургии
1. Простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт. 2. Салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт. 3. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 4. Адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 1 шт. 5. Простыня 75 см х 90 см с адгезивным краем – 2 шт. 6. Простыня 175 см х 180 см с адгезивным краем – 1 шт. 7. Простыня 150 см х 250 см с адгезивным краем – 1 шт.
комплект
3774,24
336
Комплект стерильный операционный одноразовый для позвоночника
1. Простыня 225 см х 320 см, с отверстием 11 см х 22 см, с адгезивными краями, с впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 2. Простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт. 3. Полотенце из нетканого материала 30 см х 40 см – 2 шт. 4. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
комплект
4095,63
337
Комплект стерильный операционный одноразовый для покрытия инструментального стола

1. Аспаптық үстелге арналған құрама қап 80 см х 145 см – 1 дана 2. Адгезивті шеті бар қалта 35 см х 40 см – 1 дана 3. Адгезивті шеті бар қалта 20 см х 40 см – 1 дана
жиынтық
1433,86
338
Қуықасты операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерилді операциялық жиынтық
1. Жайма-төсеніш 340 см х 180 см, 20 см х 30 см инцизді пленкамен және сұйықтық жинауға арналған қаппен, операциялық алаңның айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар – 1 дана 2. Аспаптық үстелге арналған құрама қап 80 см х 145 см – 1 дана 3. Мата емес материалдан жасалған сіңіргіш салфеткатар 30 см х 40 см – 4 дана
жиынтық

1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 2. Карман с адгезивным краем 35 см х 40 см – 1 шт. 3. Карман с адгезивным краем 20 см х 40 см – 1 шт.
комплект
1433,86
338
Комплект стерильный операционный одноразовый для полостных операция
1. Простыня 340 см х 180 см, с вырезом 20 см х 30 см с инцизной пленкой и мешком для сбора жидкости, с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 2. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 3. Салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт.
комплект

3854,71
339
Травмотологияға арналған бір рет қолданылатын стерилді операциялық жиынтық
1. Жайма 150 см х 190 см аспапты үстелге арналған - 1 дана 2. Мата емес материалдан жасалған сіңдіргіш салфетка 30 см х 40 см - 2 дана 3. Аспаптық үстелге арналған аралас қап 80 см х 145 см - 1 дана 4. Адгезивті лента 9 см х 50 см - 1 дана 5. Жайма 75 см х 90 см, адгезивті шетімен - 1 дана 6. Жайма 150 см х 180 см, адгезивті шеті бар - 1 дана 7. Жайма 225 см х 260 см, ойығы бар 10 см х 100 см - 1 дана 8. Жайма 175 см х 270 см, ойығы 45 см х 65 см шынтақшаға жабыны бар - 1 дана 9. Бахила 33 см х 110 см - 1 дана.
жиынтық
6085,12
340
Струмэктомияға арналған бір рет қолданылатын стерилді операциялық жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған төсем 150см – 190 см-1 дана 2. Сіңдіргіш салфетка 30 см х 40 см – 4 дана 3. Аспаптық үстелге арналған құрама қап 80 см х 145 см – 1 дана 4. Жайма-төсеніш 225 см х 240 см, ойығы 20 см х 20 см айнала адгезивті жиегі бар және операциялық алаңның айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар – 1 дана 5. Жайма 150 см х 260 см ойығы 20 см х 60 см және айналасында адгезивті жиегі және операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіретін қабаты – 1 дана
жиынтық
6439,76
341
Урологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерилді операциялық жиынтық
1. Жайма-төсеніш 240 см х 150 см адгезивті шеті бар 10см*20см сопақ тесігі бар – 1 дана 2. Сіңдіргіш салфетка 30 см х 40 см – 4 дана 3. Аспаптық үстелге арналған қап 80 см х 145 см – 1 дана. 4. Төсеніш 60 см х 60 см – 1дана. 5. Сіңіргіш салфетка 30 см х 40 см – 4 дана. 6. Операциялық адгезивті лента 5 см х 60 см – 2 дана.
жиынтық
3238,79
342
Цистоскопияға арналған бір рет қолданылатын стерилді операциялық жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған жайма-төсеніш 120 см х 140 см – 1 дана 2. Ұзын бахилалар 120 см х 70 см – 1 жұп 3. Жайма 180 см х 120 см, ортасында орналасқан бұтаралық аймағында тесігі бар 9 см х 15 см , аяққа арналған бүйірлік ойықтары бар – 1 дана
жиынтық
2427,37
343
Үш қабатты маска
үш қабатты резинкалы
дана
59,85
344
Жаялық көп қабатты, бір рет қолданылатын стерилді емес
мата емес материалдан 60х60 см
дана
168,40
345
Пилотка-қалпақ, бір рет қолданылатын стерилді емес
мата емес материалдан
дана
77,51
346
Су сіңіргіш, бір рет қолданылатын стерилді емес
мата емес материалдан 60х60 см
дана
379,91
347
Бір рет қолданылатын стерилді емес
мата емес материалдан 140х80 см
дана
262,79
348
Бір рет қолданылатын стерилді емес
мата емес материалдан 200х140 см
дана
613,01
";
реттік нөмірлері 353, 354, 355, 356-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
353
Бір рет қолданылатын стерилді салфеткатар

3854,71
339
Комплект стерильный операционный одноразовый для травматологии
1. Простыня 150 см х 190 см на инструментальный стол - 1 шт. 2. Салфетка из нетканого материала впитывающая 30 см х 40 см - 2 шт. 3. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см - 1 шт. 4. Адгезивная лента 9 см х 50 см - 1 шт. 5.Простыня 75 см х 90 см, с адгезивным краем - 1 шт. 6. Простыня 150 см х 180 см, с адгезивным краем - 1 шт. 7. Простыня 225 см х 260 см, с вырезом 10 см х 100 см - 1 шт. 8. Простыня 175 см х 270 см, с вырезом 45 см х 65 см с покрытием на подлокотники - 1 шт. 9. Бахила 33 см х 110 см - 1 шт.
комплект
6085,12
340
Комплект стерильный операционный одноразовый для струмэктомии
1. Простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт. 2. Салфетка впитывающая 30 см х 40 см – 4 шт. 3. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 4. Простыня 225 см х 240 см, с вырезом 20 см х 20 см с адгезивным краем вокруг и с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 5. Простыня 150 см х 260 см с вырезом 20 см х 60 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
комплект
6439,76
341
Комплект стерильный операционный одноразовый для урологических операций
1. Простыня 240 см х 150 см с овальным отверстием 10 см х 20 см с адгезивным слоем вокруг – 1 шт. 2. Чехол на инструментальный стол 145см х 80см – 1 шт. 3. Бахилы высокие 120 см х 70 см – 2 шт. 4. Подстилка 60 см х 60 см – 1 шт. 5. Салфетка впитывающая 30 см х 40 см – 4 шт. 6. Адгезивная лента операционная 5 см х 60 см – 2 шт.
комплект
3238,79
342
Комплект стерильный операционный одноразовый для цистоскопии
1. Простыня на инструментальный стол 120 см х 140 см – 1 шт. 2. Бахилы высокие 120 см х 70 см – 1 пара 3. Простыня 180 см х 120 см, с отверстием в области промежности 9 см х 15 см расположенном по центру, с боковыми вырезами для ног – 1 шт.
комплект
2427,37
343
Маска трехслойная
трехслойная на резинках
штука
59,85
344
Пеленка многослойная, одноразова я нестерильная
из нетканого материала 60х60 см
штука
168,40
345
Пилотка-колпак, одноразовая нестерильная
из нетканого материала
штука
77,51
346
Подстилка впитывающая, одноразовая нестерильная
из нетканого материала 60х60 см
штука
379,91
347
Простыня одноразовая нестерильная
из нетканого материала 140х80 см
штука
262,79
348
Простыня одноразовая нестерильная
из нетканого материала 200х140 см
штука
613,01
";
строки, порядковые номера 353, 354, 355, 356, 357 изложить в следующей редакции:
"
353
Салфетка одноразовая нестерильная

мата емес материалдан мөлшері 80 х 70см
дана
181,47
354
Операциялық жейде стерилді емес
мата емес материалдан мөлшері 48
дана
273,99
355
Операциялық жейде стерилді емес
мата емес материалдан мөлшері 50
дана
273,99
356
Операциялық жейде стерилді емес
мата емес материалдан мөлшері 52
дана
273,99
";
реттік нөмірлері 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
358
Абдоминалдық операцияларға арналған әмбебап жиынтық, хирургиялық жиынтық бір рет қолданылатын стерилді
1. Мата емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см – 1 дана 2. Аспаптық үстелге арналған жайма-төсеніш 80 см х 145 см – 1 дана 3. Адгезивті шеті бар жайма-төсеніш 75 см х 90 см – 2 дана 4. Жайма-төсеніш 75 см х 90 см – 1 дана 5. Адгезивті шеті бар жайма 170 см х 175 см – 1 дана 6. Адгезивті шеті бар жайма-төсеніш 150 см х 240 см – 1 дана 7. Адгезивті лента 10 см х 50 см – 1 дана 8. Қағаз салфетка 33 см х 33 см – 4 дана
жиынтық
3704,31
359
Алжапқыш бір рет қолданылатын стерилді емес
мата емес материалдан жасалған ламинатталған тығыздығы 40 г/ш.м.
дана
366,26
360
Алжапқыш бір рет қолданылатын стерилді емес
мата емес материалдан жасалған ламинатталған тығыздығы 28 г/ш.м.
дана
321,67
361
Бір рет қолданылатын стерилді емес медициналық халат
мата емес материалдан жасалған мөлшері S
дана
657,66
362
Бір рет қолданылатын стерилді емес медициналық халат
мата емес материалдан жасалған мөлшері M
дана
657,66
363
Бір рет қолданылатын стерилді емес медициналық халат
мата емес материалдан жасалған мөлшері L
дана
657,66
364
Бір рет қолданылатын стерилді емес медициналық халат
мата емес материалдан жасалған мөлшері XL
дана
657,66
365
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараларға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерилді
СМС 40 гр/ш.м мата емес материалдан жасалған стандартты және ұзақ емшаралар үшін мөлшері S
дана
1202,17
366
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараларға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерилді
СМС 40 гр/ш.м мата емес материалдан жасалған стандартты және ұзақ емшаралар үшін мөлшері М
дана
1202,17
367
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараларға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерилді
СМС 40 гр/ш.м мата емес материалдан жасалған стандартты және ұзақ емшаралар үшін мөлшері L
дана
1245,80
368
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараларға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерилді
СМС 40 гр/ш.м мата емес материалдан жасалған стандартты және ұзақ емшаралар үшін мөлшері XL
дана
1289,42
369
Хирургиялық халат бір рет қолданылатын мата емес материалдан жасалған жоғары сапалы, стерилді
вуденпалпп жайлы дем алатын мата емес материалдан, жеңдері манжетпен, 4 байлауышты, мөлшері S
дана

из нетканого материала размерами 80 х 70см
штука
181,47
354
Сорочка операционная нестерильная
из нетканого материала размер 48
штука
273,99
355
Сорочка операционная нестерильная
из нетканого материала размер 50
штука
273,99
356
Сорочка операционная нестерильная
из нетканого материала размер 52
штука
273,99
357
Сорочка операционная нестерильная
из нетканого материала размер 54
штука
273,99
";
строки, порядковые номера 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377 изложить в следующей редакции:
"
358
Универсальный комплект для абдоминальных операций, хирургический комплект одноразовый стерильный
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. 3. Простыня с адгезивным краем 75 см х 90 см – 2 шт. 4. Простыня 75 см х 90 см – 1 шт. 5. Простыня с адгезивным краем 170 см х 175 см – 1 шт. 6. Простыня с адгезивным краем 150 см х 240 см – 1 шт. 7. Адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт. 8. Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
3704,31
359
Фартук одноразовый нестерильный
ламинированный из нетканого материала плотность 40 г/м.кв
штука
366,26
360
Фартук одноразовый нестерильный
ламинированный из нетканого материала плотность 28 г/м.кв
штука
321,67
361
Халат медицинский одноразовый нестерильный
из нетканого материала размер S
штука
657,66
362
Халат медицинский одноразовый нестерильный
из нетканого материала размер M
штука
657,66
363
Халат медицинский одноразовый нестерильный
из нетканого материала размер L
штука
657,66
364
Халат медицинский одноразовый нестерильный
из нетканого материала размер XL
штука
657,66
365
Халат одноразовый хирургический для стандартных и длительных операций и процедур, стерильный
из нетканого материала СМС 40 гр/м кв. для стандартных и длительных процедур размером S
штука
1202,17
366
Халат одноразовый хирургический для стандартных и длительных операций и процедур, стерильный
из нетканого материала СМС 40 гр/м кв. для стандартных и длительных процедур размером М
штука
1202,17
367
Халат одноразовый хирургический для стандартных и длительных операций и процедур, стерильный
из нетканого материала СМС 40 гр/м кв. для стандартных и длительных процедур размером L
штука
1245,80
368
Халат одноразовый хирургический для стандартных и длительных операций и процедур, стерильный
из нетканого материала СМС 40 гр/м кв. для стандартных и длительных процедур размером XL
штука
1289,42
369
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером S
штука

3876,04
370
Хирургиялық халат бір рет қолданылатын мата емес материалдан жасалған жоғары сапалы, стерилді
вуденпалпп жайлы дем алатын мата емес материалдан, жеңдері манжетпен, 4 байлауышты, мөлшері М
дана
3876,04
371
Хирургиялық халат бір рет қолданылатын мата емес материалдан жасалған жоғары сапалы, стерилді
вуденпалпп жайлы дем алатын мата емес материалдан, жеңдері манжетпен, 4 байлауышты, мөлшері L
дана
3989,30
372
Хирургиялық халат бір рет қолданылатын мата емес материалдан жасалған жоғары сапалы, стерилді
вуденпалпп жайлы дем алатын мата емес материалдан, жеңдері манжетпен, 4 байлауышты, мөлшері XL
дана
4132,37
373
Эндоскоп кабельдерін, түтіктерді қорғауға арналған, бір рет қолданылатын стерилді қап
полиэтиленнен жасалған, сымды кіре берісте бекіту үшін қосалқы жолақтары бар, мөлшері 13см х 250 см
дана
259,84
374
Эндоскоп тұтқасына арналған бір рет қолданылатын стерилді қап
үш қабатты жұмсақ материалдан 25 х 80 см бекітетін лентасы бар
дана
230,45
375
Бас киім-берет бір рет қолданылатын стерилді емес
мата емес материалдан
дана

3876,04
370
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером М
штука
3876,04
371
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером L
штука
3989,30
372
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером XL
штука
4132,37
373
Чехол для защиты кабелей эндоскопа, трубок, одноразовый стерильный
из полиэтилена со вспомогательными полосками для фиксации кабеля на входе, размером 13см х 250 см
штука
259,84
374
Чехол для ручки эндоскопа одноразовый стерильный
из мягкого трехслойного материала 25 см х 80 см с фиксирующими лентами
штука
230,45
375
Шапка-берет одноразовая нестерильная
из нетканого материала
штука

380
Бір реттік қорғаныш костюм
1. Бір реттік, қорғаныш капюшоны бар комбинезон:
Найзағай ілгек;
Жабысқақ қақпағы бар қақпақ;
Мойын мен иегін жабатын, бет контурына тығыз жанасатын серпімді резинкадағы капюшон;
комбинезон капюшонында, жеңдерінде және шалбарында созылмалы серпімді резеңке;
мата емес материал, тығыздығы 50 гр. кем емес/ ш. м., ішкі қабат дем алатын, ылғал сіңіретін EN 14126:2003 стандартқа сай сертификатталған, ламинатталған материалдың жоғарғы қабаты (микро кеуекті полипропилен немесе полиэтилен қабатымен) суды өткізбеуі тиіс, латекс болмауы тиіс.
2. жоғары бахилалар.
Мата емес материал,
тығыздығы 50 гр кем емес./кв. м, үстіңгі қабаты ламинирленген материал (микро кеуекті қабатымен,
құрамында латекс жоқ су өткізбейтін полипропилен немесе полиэтилен)
3. FFP2 немесе KN95 немесе N95 сүзгілеу тиімділігі сыныбы бар маталық емес материалдан жасалған төрт қабатты бір реттік маска.
4. опасыз, нитрилді бір рет қолданылатын қолғаптар, стерильді емес.
5. буланбайтын, шаң өткізбейтін, бетке тығыз жанасатын қорғаныш көзілдірік
дана
7 500, 00
381
Нақты уақыт режимінде полимеразды тізбекті реакцияның кері транскрипциясында ПТР әдісімен SARS-CoV-2 корнавирусын анықтауға арналған реагенттер жиынтығы
1. амплификацияға арналған қоспа
2. кері транскрипция буфері және полимеразды тізбекті реакция ,
3. фермент Taq/RT,
4. ішкі бақылау үлгісі, 5. оң бақылау үлгісі, минералды май,
1 зерттеуге арналған
4971,96
382
Иммундық-ферментті талдау әдісімен SARS-CoV-2 коронавирусына N, S1, S2 антигендерге IgG иммундық-арнайы антидененің G (IgG), М (IgM) класты антиденені анықтауға арналған реагенттер жиынтығы
тест-жүйесі
1 зерттеуге арналған
2961,00
".
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету және стандарттау департаметі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалу туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
Е. Биртанов

380
Одноразовый защитный костюм
1. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном:
Застежка-молния;
Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию;
Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородок;
Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона;
материал нетканый, плотностью не менее 50 гр./кв.м, верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена), не должен пропускать воду, не должен содержать латекс, внутренний слой дышащий, влаговпитывающий, сертифицирован в соответствии со стандартом EN 14126:2003.
2. высокие бахилы.
Материал нетканый,
плотностью не менее 50 гр./кв.м с верхним слоем из ламинированного материала (слоем микропористого
полипропилена или полиэтилена), не пропускающий воду, не содержащий латекс
3. четырехслойная одноразовая маска из нетканого материала с классом фильтрующей эффективности FFP2 или KN95 или N95.
4. нитриловые одноразовые перчатки без пудры, нестерильные.
5. очки защитные незапотеваемые, пыленепроницаемые, плотно прилегаемые к лицу
штука
7 500, 00
381
Набор реагентов для выявления коронавирусов SARS-CoV-2 методом ПЦР обратной транскрипции и полимеразной цепной реакции в режиме реального времени
1. смесь для амплификации
2. буфер обратной транскрипции и полимеразной цепной реакции,
3. фермент Taq/RT,
4. внутренний контрольный образец, 5. положительный контрольный образец, минеральное масло,
на 1 исследование
4971,96
382
Набор реагентов для определения антител класса G (IgG), М (IgM), иммуноспецифических антител IgG к антигенам N, S1, S2 к коронавирусу SARS-CoV-2 методом иммуноферментного анализа
тест-система
На 1 исследование
2 961,00
".
2. Департаменту лекарственного обеспечения и стандартизации Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования.
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
Е. Биртанов