"Бөлшек және көтерме саудада өткізу үшін дәрілік заттың саудалық атауына шекті бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2019 жылғы 15 шілдедегі № ҚР ДСМ-104 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 11 шiлдедегi № ҚР ДСМ-82/2020 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 14 шiлдеде № 20959 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2021 жылғы 27 тамыздағы № ҚР ДСМ-94 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің м.а. 27.08.2021 № ҚР ДСМ-94 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Кодексінің 86-1-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бөлшек және көтерме саудада өткізу үшін дәрілік заттың саудалық атауына шекті бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2019 жылғы 15 шілдедегі № ҚР ДСМ-104 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19037 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 23 шілдеде жарияланған) (бұдан әрі – бұйрық) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Қосымша осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
А. Цой
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 11 шілдедегі
№ ҚР ДСМ-82/2020 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2019 жылғы 15 шілдедегі
№ ҚР ДСМ-104 бұйрығына
қосымша
Көтерме және бөлшек саудада өткізу үшін дәрілік заттың саудалық атауына шекті бағалар
Саудалық атауы
ХПА
Дәрілік түрі
Өндіруші
Тіркеу куәлігі
Көтерме саудада өткізу үшін шекті баға
Бөлшек саудада өткізу үшін шекті баға
1
1% спиртті салицил қышқылының спиртті ерітіндісі
Салицил қышқылы

О внесении изменения в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 июля 2019 года № ҚР ДСМ-104 "Об утверждении предельных цен на торговое наименование лекарственного средства для розничной и оптовой реализации"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 июля 2020 года № ҚР ДСМ-82/2020. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июля 2020 года № 20959. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 27 августа 2021 года № ҚР ДСМ-94.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения РК от 27.08.2021 № ҚР ДСМ-94 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 86-1 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 июля 2019 года № ҚР ДСМ-104 "Об утверждении предельных цен на торговое наименование лекарственного средства для розничной и оптовой реализации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 19037, опубликован 23 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) (далее – приказ) следующее изменение:
Приложение изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету контроля качества и безопасности товаров и услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет - ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Цой
Приложение к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 15 июля 2019 года
№ ҚР ДСМ-104
Приложение к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 15 июля 2019 года
№ ҚР ДСМ-104
Предельные цены на торговое наименование лекарственного средства для оптовой и розничной реализации
Торговое наименование
МНН
Лекарственная форма
Производитель
Регистрационное удостоверение
Предельная цена для оптовой реализации
Предельная цена для розничной реализации
1
Салициловой кислоты раствор спиртовой 1%
Салициловая кислота