"Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 2019 жылғы 22 шілдедегі № 239 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 2020 жылғы 23 шiлдедегi № 248 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 24 шiлдеде № 21011 болып тіркелді. Күші жойылды -Қ азақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 419 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 24.12.2021 № 419 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Ақпараттандыру туралы" 2015 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңның 9-бабының 15) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 2019 жылғы 22 шілдедегі № 239 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19076 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 29 шілдіде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы бұйрықпен бекітілген ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректердің тізбесінде:
реттік нөмірі 3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
3.
ҚР АҚДМ бос әкімшілік мемлекеттік лауазымдарға конкурс туралы хабарландыру
Конкурстар туралы хабарландырулардың жариялануынақарай
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігің сайтында хабарландыру жарияланғаннан кейін 1 жұмыс күні ішінде
Ашық деректер интернет-порталы-ның АЖО
Персоналды басқару департаменті
";
реттік нөмірі 12-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
12.
ҚР АҚДМ мемлекеттік аудит объектілерінің тізбесі
Жылына бір рет
10 қаңтар
Ашық деректер интернет-порталы-ның АЖО
Ішкі аудит департаменті
";
реттік нөмірлері 23, 24 және 25-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
23.
Тіркелген миссионерлердің саны
Тоқсанына 1 рет
15 қаңтар (IV тоқсан бойынша)
15 сәуір (I тоқсан бойынша)
15 шілде (II тоқсан бойынша)
15 қазан (III тоқсан бойынша)
Ашық деректер интернет-порталы-ның АЖО
Дін істері комитеті
24.
Әлеуметтік зерттеулердің нәтижелері бойынша дін саласындағы статистикалық деректер
Тоқсанына 1 рет
15 қаңтар (IV тоқсан бойынша)
15 сәуір (I тоқсан бойынша)
15 шілде (II тоқсан бойынша)
15 қазан (III тоқсан бойынша)
Ашық деректер интернет-порталы-ның АЖО
Дін істері комитеті
25.
Дінтану сараптамасының оң қорытындысын алған құрылтай, сондай-ақ діни мазмұндағы басқа да құжаттардың, рухани (діни) білім беру бағдарламаларының, діни мазмұндағы ақпараттық материалдардың және діни мақсаттағы заттардың тізімі
Тоқсанына 1 рет
15 қаңтар (IV тоқсан бойынша)
15 сәуір (I тоқсан бойынша)
15 шілде (II тоқсан бойынша)
15 қазан (III тоқсан бойынша)
Ашық деректер интернет-порталы-ның АЖО
Дін істерікомитет
";
реттік нөмірі 29-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
29.
Халықтың өзекті мәселелерін талқылау мәселесі бойынша орталық мемлекеттік органдар мен жергілікті атқарушы органдар басшыларының азаматтық сектор өкілдерімен тұрақты кездесулерінің кестесі
Жарты жылда 1 рет
25 қаңтар (I жартыжылдыққа)
25 шілде (II жартыжылдыққа)
Ашық деректер интернет-порталы-ның АЖО
Азаматтық қоғам істері комитеті
".

О внесении изменений в приказ Министра информации и общественного развития Республики Казахстан от 22 июля 2019 года № 239 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных"
Приказ Министра информации и общественного развития Республики Казахстан от 23 июля 2020 года № 248. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 июля 2020 года № 21011. Утратил силу приказом Министра информации и общественного развития Республики Казахстан от 24 декабря 2021 года № 419.
Сноска. Утратил силу приказом Министра информации и общественного развития РК от 24.12.2021 № 419 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 25 ноября 2015 года "Об информатизации", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра информации и общественного развития Республики Казахстан от 22 июля 2019 года № 239 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 19076, опубликован 29 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в перечне открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных, утвержденном указанным приказом:
строку, порядковый номер 3, изложить в следующей редакции:
"
3.
Объявления о конкурсе на занятие вакантных административных государственных должностей МИОР РК
По мере опубликования объявлений о конкурсах
В течение 1-го рабочего дня после опубликования объявления на сайте Агентства по делам государственной службы Республики Казахстан
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент управления персоналом
";
строку, порядковый номер 12, изложить в следующей редакции:
"
12.
Перечень объектов государственного аудита МИОР РК
1 раз в год
10 января
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент внутреннего аудита
";
строки, порядковые номера 23, 24 и 25, изложить в следующей редакции:
"
23.
Количество зарегистрированных миссионеров
1 раз в квартал
15 января (за IV квартал)
15 апреля (за I квартал)
15 июля (за II квартал)
15 октября (за III квартал)
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет по делам религий
24.
Статистические данные в сфере религии по результатам социологических исследований
1 раз в квартал
15 января (за IV квартал)
15 апреля (за I квартал)
15 июля (за II квартал)
15 октября (за III квартал)
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет по делам религий
25.
Список учредительных, а также других документов религиозного содержания, духовных (религиозных) образовательных программ, информационных материалов религиозного содержания и предметов религиозного назначения, получившие положительное заключение религиоведческой экспертизы
1 раз в квартал
15 января (за IV квартал)
15 апреля (за I квартал)
15 июля (за II квартал)
15 октября (за III квартал)
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет по делам религий
";
строку, порядковый номер 29, изложить в следующей редакции:
"
29.
График регулярных встреч руководителей центральных государственных органов и местных исполнительных органов с представителями гражданского сектора по вопросу обсуждения актуальных вопросов населения
1 раз в полугодие
25 января (на I полугодие)
25 июля (на II полугодие)
АРМ интернет-портала открытых данных
Комитет по делам гражданского общества
".

2. Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің Мемлекет пен қоғам коммуникацияларын дамыту департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің Заң департаментіне беруді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және қоғамдық даму министрі
А. Балаева
"КЕЛІСІЛДІ""
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі

2. Департаменту развития коммуникаций государства и общества Министерства информации и общественного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства информации и общественного развития Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства информации и общественного развития Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр информации и
общественного развития
Республики Казахстан
А. Балаева
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности Республики Казахстан