"Шектеу іс-шараларын енгізуге байланысты кірістен айырылу жағдайы бойынша біржолғы әлеуметтік төлемді жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2020 жылғы 16 шілдедегі № 283 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2020 жылғы 27 шiлдедегi № 290 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 28 шiлдеде № 21020 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Әлеуметтік-экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы" 2020 жылғы 16 наурыздағы № 286 Жарлығының 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Шектеу іс-шараларын енгізуге байланысты кірістен айырылу жағдайы бойынша біржолғы әлеуметтік төлемді жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2020 жылғы 16 шілдедегі № 283 бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20985 болып тіркелген, 2020 жылғы 20 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Шектеу іс-шараларын енгізуге байланысты кірістен айырылу жағдайы бойынша біржолғы әлеуметтік төлемді жүзеге асыру қағидаларында:
мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Осы Қағидаларда келесі ұғым қолданылады:
электрондық ақша жүйесінің операторы - электрондық ақшаны пайдалана отырып, операцияларды жүзеге асыру кезінде қалыптастырылатын ақпаратты жинауды, өңдеуді және беруді қоса алғанда, электрондық ақша жүйесінің жұмыс істеуін қамтамасыз ететін, сондай-ақ электрондық ақша эмитентімен (эмитенттерімен) жасалған шартқа сәйкес электрондық ақша жүйесінің жұмыс істеу қағидаларын айқындайтын банк, банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйым немесе төлем ұйымы.";
16-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"16. Мемлекеттік корпорация қаражатты алып, бір жұмыс күні ішінде графикке сәйкес әлеуметтік және біржолғы төлемдер төлеуге төлем тапсырмаларын қалыптастырады және өтініште көрсетілген тәсілмен қаражат аудару арқылы алушыларға төлемдерді жүзеге асырады.
Ұялы байланыс операторы бір жұмыс күні ішінде біржолғы төлемдер сомасының ұялы байланыс операторы абонентінің өзіне тіркелген жеке шотына түсуін қамтамасыз етеді.
Электрондық ақша жүйесінің операторы электрондық әмиянның дұрыстығын және осы Қағидалардың 3-тармағында көрсетілген адамдарға тиесілігін қамтамасыз етеді.
Өтініш беруші электрондық ақша жүйесі операторының атауын және электрондық әмиянның сәйкестендіру кодын ұсынған жағдайда Мемлекеттік корпорацияның бөлімшесі біржолғы әлеуметтік төлем сомаларын есептеу үшін мәліметтерді алған күннен бастап бір жұмыс күні ішінде электрондық ақша жүйесінің операторына тегін, атын, әкесінің атын (бар болса), электрондық әмиянның сәйкестендіру кодын, мобильді телефон нөмірін (бар болса), сондай-ақ электрондық ақша жүйесі операторының атауын қамтитын өтініш беруші туралы мәліметтерді жібереді.
Электрондық ақша жүйесінің операторы өтініш берушіні сәйкестендіруді жүзеге асырады, ұсынылған сәйкестендіру коды негізінде электрондық әмиянның оған тиесілігін тексереді және нәтижесін Мемлекеттік корпорацияның бөлімшесіне жолдайды. Электрондық әмиянның сәйкестендіру кодының сай келмеуі анықталған кезде электрондық ақша жүйесінің операторы өтініш берушінің келісімімен мобильді азаматтар базасы арқылы сәйкестендірілген электрондық әмиянның дұрыс сәйкестендіру нөмірін Мемлекеттік корпорацияның бөлімшесіне жібереді.
Мемлекеттік корпорация біржолғы төлемдердің ерікті түрде қайтарылған сомалары Мемлекеттік корпорация шотына келіп түскен күннен бастап үш жұмыс күні ішінде оларды қорға аударады.
Мемлекеттік корпорация және қор есепті айдан кейінгі айдың 20-күнінен кешіктірмей әлеуметтік және біржолғы төлемдердің жүргізілген сомалары, сондай-ақ әлеуметтік және біржолғы төлемдердің артық есептелген (төленген) сомасын қайтару бойынша салыстырып тексеру актісіне қол қояды.";

О внесении изменений и дополнения в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 16 июля 2020 года № 283 "Об утверждении Правил осуществления единовременной социальной выплаты на случай потери дохода в связи с введением ограничительных мероприятий"
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 27 июля 2020 года № 290. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июля 2020 года № 21020
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 Указа Президента Республики Казахстан от 16 марта 2020 года № 286 "О мерах по обеспечению социально-экономической стабильности" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 16 июля 2020 года № 283 "Об утверждении Правил осуществления единовременной социальной выплаты на случай потери дохода в связи с введением ограничительных мероприятий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20985, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" 20 июля 2020 года) следующие изменения и дополнение:
в Правилах осуществления единовременной социальной выплаты на случай потери дохода в связи с введением ограничительных мероприятий, утвержденных указанным приказом:
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. В настоящих Правилах используется следующее понятие:
оператор системы электронных денег – банк, организация, осуществляющая отдельные виды банковских операций, или платежная организация, обеспечивающие функционирование системы электронных денег, включая сбор, обработку и передачу информации, формируемой при осуществлении операций с использованием электронных денег, а также определяющие правила функционирования системы электронных денег в соответствии с договором, заключенным с эмитентом (эмитентами) электронных денег.";
пункт 16 изложить в следующей редакции:
"16. Государственная корпорация, получив средства, в течение одного рабочего дня формирует в соответствии с графиком платежные поручения на выплату социальных и единовременных выплат, и осуществляет выплаты получателям путем зачисления средств способом, указанным в заявлении.
Оператор сотовой связи в течение одного рабочего дня обеспечивает поступление сумм единовременных выплат на лицевой счет абонента оператора сотовой связи, зарегистрированного за ним.
Оператор системы электронных денег обеспечивает достоверность и принадлежность электронного кошелька лицам, указанным в пункте 3 настоящих Правил.
В случае предоставления заявителем наименования оператора системы электронных денег и идентификационного кода электронного кошелька для зачисления сумм единовременной социальной выплаты отделение Государственной корпорации в течение одного рабочего дня со дня получения сведений, направляет оператору системы электронных денег сведения о заявителе включающие фамилию, имя, отчество (при наличии), идентификационный код электронного кошелька, номер мобильного телефона (при наличии), а также наименование оператора системы электронных денег.
Оператор системы электронных денег осуществляет идентификацию заявителя, проверяет принадлежность ему электронного кошелька на основании предоставленного идентификационного кода и направляет результаты в отделение Государственной корпорации. При выявлении несоответствия идентификационного кода кошелька, оператор системы электронных денег с согласия заявителя направляет в отделение Государственной корпорации корректный идентификационный номер электронного кошелька идентифицированного через базу мобильных граждан.
Государственная корпорация производит перечисление в фонд сумм добровольно возвращенных единовременных выплат в течение трех рабочих дней со дня их поступления на счет Государственной корпорации.
Государственная корпорация и фонд не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным месяцем, подписывают акт сверки по произведенным суммам социальных и единовременных выплат, а также по возвратам излишне зачисленных (выплаченных) сумм социальных и единовременных выплат.";

2, 3, 7, 8 және 10-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4 және 5-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Әлеуметтік көмек саясатын дамыту департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтер ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау бірінші вице-министрі А.Ә. Сарбасовқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бұйрыққа 1-қосымша
Шектеу іс-шараларының
енгізілуіне байланысты кірістен
айырылу жағдайы бойынша
біржолғы әлеуметтік төлемді
жүзеге асыру қағидаларына
2-қосымша
Нысан
Өтініш
_________________________________________ аудандық (қалалық) штабқа
(аудан, қала)
__________________________________________________________________________
(ұйымның атауы/өтініш берушінің Т.А.Ә. (бар болса))
Ұйымның/өтініш берушінің мекенжайы:_______________________________________
(аудан, қала)
E-mail___________________________ телефон__________________________________
Сіздерден Шектеу іс-шараларының енгізілуіне байланысты кірістен айырылу жағдайы бойынша біржолғы әлеуметтік төлемді жүзеге асыру қағидаларының (бұдан әрі - Қағидалар) 4-тармағы негізінде шектеу іс-шараларының енгізілуіне байланысты кірістен айырылу жағдайы бойынша біржолғы әлеуметтік төлем тағайындау жолымен шектеу іс-шараларының енгізілуі салдарынан кірістен айырылуына байланысты жалақысы сақталмайтын демалыстағы жұмыскерлерге ұсынылатын тізім бойынша әлеуметтік қолдау көрсету мәселесін қарастыруды сұраймын:
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
ЖСН
Жалақысы сақталмайтын демалысы басталған және аяқталған күні
Кестенің жалғасы
Банктің атауы немесе электрондық ақша жүйесінің операторы
Банк шотының нөмірі немесе электрондық әмиянның сәйкестендіру коды
Жұмыскердің мобильді телефон нөмірі
Жалған ақпарат немесе дәйексіз (дұрыс емес) құжаттарды ұсынғаны үшін жауаптылық туралы ескертілді.
Ұйымның басшысы_______________________________________ ______
(электрондық цифрлық қолтаңбамен қол қойылады
Бұйрыққа 2-қосымша
Шектеу іс-шараларының
енгізілуіне байланысты кірістен
айырылу жағдайы бойынша
біржолғы әлеуметтік төлемді
жүзеге асыру қағидаларына
3-қосымша
нысан
Шектеу іс-шараларының енгізілуіне байланысты кірістен айырылу жағдайы бойынша біржолғы әлеуметтік төлем тағайындауға өтініш
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)_____________________________________________
ЖСН_____________________________________________________________________
Әлеуметтік төлем алу тәсілі: банк шоты/ әлеуметтік төлем сомасын ұялы байланыс
операторы абонентінің жеке шотына аударуға арналған абоненттік нөмір/ электрондық әмиян
Банктің атауы (бар болса)____________________________________________________
Банк шотының нөмірі (бар болса)______________________________________________
электрондық ақша жүйесі операторының атауы (бар болса) ________________________
__________________________________________________________________________
электрондық әмиянның сәйкестендіру коды (бар болса) ___________________________
__________________________________________________________________________
Пошта мекенжайы (тұрғылықты мекенжайы)____________________________________
Телефоны__________________E-mail__________________________________________
Азаматтық-құқықтық сипаттағы шарт бойынша жұмыстарды орындаудан (қызметтерді
көрсетуден) кіріс алатын адамдар келесі жолдарды толтыруы қажет:
Шарт нөмірі № ____________шарт жасалған күн 20 __ ж. "__" __________
БСН/ЖСН (шарт жасасқан екінші тараптың) ____________________________________
Маған шектеу іс-шараларының енгізілуіне байланысты кірістен айырылу жағдайы бойынша біржолғы әлеуметтік төлем тағайындауды сұраймын.
Біржолғы төлем тағайындау және жүзеге асыру үшін қажетті дербес деректерімді Қазақстан Республикасының заңнамасында жол берілетін кез келген тәсілмен жинауға, өңдеуге, сақтауға және пайдалануға келісім беремін.
Жалған ақпарат пен дәйексіз (дұрыс емес) құжаттарды ұсынғаны үшін жауаптылық туралы ескертілді.
Өтініш берушінің қолы______________________________________________________
(электрондық цифрлық қолтаңбамен/SMS арқылы жіберілген бірреттік
парольмен қол қойылады)
Бұйрыққа 3-қосымша
Шектеу іс-шараларының
енгізілуіне байланысты кірістен
айырылу жағдайы бойынша
біржолғы әлеуметтік төлемді
жүзеге асыру қағидаларына
7-қосымша
нысан
Өтініш
Тегі, аты, әкесінің аты (әкесінің аты) ___________________________________________
ЖСН _____________________________________________________________________
Менің банк шотыма/ әлеуметтік төлем сомасын ұялы байланыс операторы абонентінің жеке шотына аударуға арналған абоненттік нөміріме/электрондық әмиянға аударылған шектеу іс-шараларын енгізуге байланысты кірістен айырылу жағдайы бойынша біржолғы әлеуметтік төлемнің сомасын қайтаруды сұраймын.
Қызмет алушының пошта мекенжайы (тұрғылықты мекенжайы) ___________________
__________________________________________________________________________
Телефон____________________ E-mail ________________________________________
Өтініш берушінің қолы______________________________________________________
(электрондық цифрлық қолтаңбамен/SMS арқылы жіберілген бірреттік
парольмен қол қойылады)
Бұйрыққа 4-қосымша
Шектеу іс-шараларының
енгізілуіне байланысты кірістен
айырылу жағдайы бойынша
біржолғы әлеуметтік төлемді
жүзеге асыру қағидаларына
8-қосымша
нысан
Өтініш
Аудандық (қалалық) штабқа _________________________________________________
(аудан, қала)
Кімнен____________________________________________________________________
(ұйымның атауы/өтінім берушінің Т.А.Ә. (бар болса))
Ұйымның/өтінім берушінің мекенжайы: _______________________________________
(аудан, қала)
E-mail __________________________ Телефон __________________________________
Шектеу іс-шараларын енгізуге байланысты кірістен айырылу жағдайы бойынша біржолғы әлеуметтік төлемді тағайындаудан бас тарту туралы шешімді қайта қарау негіздерінің бар/жоғы мәселесін қарауды сұраймын
жалақы сақталмайтын демалыста жүрген жұмыскерлерге
дара кәсіпкерге
жеке практикамен айналысатын адамға
бірыңғай жиынтық төлем төлеуші болып табылатын жеке тұлғаға
азаматтық-құқықтық шарттар бойынша кіріс алатын жеке тұлғаға
ұсынылып отырған тізімге сәйкес:
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
ЖСН
Банктің атауы немесе электрондық ақша жүйесінің операторы
Банк шотының нөмірі немесе электрондық әмиянның коды
Ұялы телефон нөмірі
Өтінішке қоса берілетін құжаттардың тізбесі:
Р/с №
Құжаттың атауы
Құжаттағы парақтар саны
Ескертпе
1
2
Жалған ақпарат пен дәйексіз (дұрыс емес) құжаттарды ұсынғаны үшін жауаптылық туралы ескертілді.
Өтініш берушінің Т.А.Ә. және қолы___________________________________________
Бұйрыққа 5-қосымша
Шектеу іс-шараларының
енгізілуіне байланысты кірістен
айырылу жағдайы бойынша
біржолғы әлеуметтік төлемді
жүзеге асыру қағидаларына
10-қосымша
Шектеу іс-шараларын енгізуге байланысты кірістен айырылу жағдайы бойынша біржолғы әлеуметтік төлемді тағайындаудан бас тарту туралы шешімді қайта қарау туралы аудандық (қалалық) штабтың қорытындысымен, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қоры филиалының шешімімен келіспеу жөнінде өтініш
Облыстық штабқа __________________________________________________________
(облыс)
Кімнен____________________________________________________________________
(ұйым атауы/өтініш берушінің Т.А.Ә.(бар болса))
Ұйымның/өтініш берушінің мекенжайы: _______________________________________
(аудан, қала)
E-mail __________________________ Телефон __________________________________
Аудандық (қалалық) штабтың қорытындысын, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қоры филиалының шектеу іс-шараларын енгізуге байланысты кірістен айырылу жағдайы бойынша біржолғы әлеуметтік төлемді тағайындаудан бас тарту туралы шешімін қайта қарау негіздерінің бар/жоғы мәселесін қарауды сұраймын
жалақы сақталмайтын демалыста жүрген жұмыскерлерге
дара кәсіпкерге
жеке практикамен айналысатын адамға
бірыңғай жиынтық төлем төлеуші болып табылатын жеке тұлғаға
азаматтық-құқықтық шарттар бойынша кіріс алатын жеке тұлғаға
ұсынылып отырған тізімге сәйкес:
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
ЖСН
Банктің немесе электрондық ақша жүйесінің операторының атауы
Банк шотының нөмірі немесе электрондық әмиянның коды
Ұялы телефон нөмірі
Өтінішке қоса берілетін құжаттардың тізбесі:
Р/с №
Құжаттың атауы
Құжаттағы парақтар саны
Ескертпе
1
2
Жалған ақпарат пен дәйексіз (дұрыс емес) құжаттарды ұсынғаны үшін жауапкершілік туралы ескертілді.
Өтініш берушінің Т.А.Ә. және қолы__________________________________
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Б. Нурымбетов

приложения 2, 3, 7, 8 и 10 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему приказу.
2. Департаменту труда и социального партнерства Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Сарбасова А.А.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Приложение 1 к приказу
Приложение 2
к Правилам осуществления
единовременной социальной
выплаты на случай потери
дохода в связи с введением
ограничительных мероприятий
Форма
Заявление
В районный (городской) штаб __________________________________________
(район, город)
От__________________________________________________________________
(наименование организации/Ф.И.О. (при наличии) заявителя)
Адрес организации/заявителя: _________________________________________
(район, город)
E-mail _______________________ Телефон _______________________________
Прошу вас рассмотреть вопрос оказания социальной поддержки в связи с потерей дохода, в связи с введением ограничительных мероприятий, путем назначения единовременной социальной выплаты на случай потери дохода в связи с введением ограничительных мероприятий нижеперечисленным лицам, на основании пункта 4 Правил осуществления единовременной социальной выплаты на случай потери дохода в связи с введением ограничительных мероприятий (далее – Правила) работникам, находящимся в отпусках без сохранения заработной платы, по представленному списку:
Фамилия, имя, отчество (при наличии)
ИИН
дата начала и окончания отпуска без сохранения заработной платы
Продолжение таблицы
наименование банка или оператора системы электронных денег
номер банковского счета или идентификационный код электронного кошелька
номер мобильного телефона работника
Предупрежден (а) об ответственности за предоставление ложной информации и недостоверных (поддельных) документов.
Руководитель организации _______________________________________
(подписывается электронной цифровой подписью)
Приложение 2 к приказу
Приложение 3
к Правилам осуществления
единовременной социальной
выплаты на случай потери
дохода в связи с введением
ограничительных мероприятий
Форма
Заявление на назначение единовременной социальной выплаты на случай потери дохода в связи с введением ограничительных мероприятий
Фамилия, имя, отчество (при наличии) ________________________________
ИИН _______________________
Способ получения единовременной выплаты: банковский счет/абонентский
номер для зачисления сумм выплаты на лицевой счет абонента оператора
сотовой связи/электронный кошелек
Наименование банка (при наличии) ___________________________________
Номер банковского счета (при наличии)________________________________
Наименование оператора системы электронных денег (при наличии)
__________________________________________________________________
Идентификационный код электронного кошелька (при наличии)
__________________________________________________________________
Почтовый адрес (адрес проживания) __________________________________
Телефон ____________________ E-mail ________________________________
Лицам, получающим доходы от выполнения работ (оказания услуг) по
договорам гражданско-правового характера, необходимо заполнить следующие
поля:
Номер договора №___________ дата заключения договора "___" _______20__г.
БИН/ИИН (второй стороны, с кем заключен договор) ___________________
Прошу назначить мне единовременную социальную выплату на случай потери дохода в связи с введением ограничительных мероприятий.
Даю согласие на сбор и обработку, хранение и использование любым допускаемым законодательством Республики Казахстан способом, моих персональных данных, необходимых для назначения и осуществления единовременной выплаты.
Предупрежден (а) об ответственности за предоставление ложной информации и недостоверных (поддельных) документов.
Подпись заявителя _______________________________________________
(подписывается электронной цифровой подписью/одноразовым паролем,
высланным через СМС)
Приложение 3 к приказу
Приложение 7
к Правилам осуществления
единовременной социальной
выплаты на случай потери
дохода в связи с введением
ограничительных мероприятий
Форма
Заявление
Фамилия, имя, отчество (при наличии) ___________________________________
ИИН ________________________________________________________________
Прошу произвести возврат суммы единовременной социальной выплаты на
случай потери дохода в связи с введением ограничительных мероприятий,
перечисленной на мой банковский счет/абонентский номер для зачисления сумм
социальной выплаты на лицевой счет абонента оператора сотовой связи/
электронный кошелек
Почтовый адрес (адрес проживания услугополучателя) _____________________
Телефон ____________________ E-mail ___________________________________
Подпись заявителя ____________________________________________________
(подписывается электронной цифровой подписью/одноразовым паролем,
высланным через СМС)
Приложение 4 к приказу
Приложение 8
к Правилам осуществления
единовременной социальной
выплаты на случай потери
дохода в связи с введением
ограничительных мероприятий
Форма
Заявление
В районный (городской) штаб ___________________________________________
(район, город)
От___________________________________________________________________
(наименование организации/Ф.И.О. (при наличии) заявителя)
Адрес организации/заявителя: ___________________________________________
(район, город)
E-mail __________________________ Телефон _____________________________
Прошу вас рассмотреть вопрос о наличии оснований для пересмотра решения об отказе
в назначении единовременной социальной выплаты на случай потери дохода в связи с
введением ограничительных мероприятий
работникам, находящимся в отпусках без сохранения заработной платы
индивидуальному предпринимателю
лицу, занимающемуся частной практикой
физическому лицу, являющемуся плательщиком единого совокупного платежа
физическому лицу, получающему доходы по договорам гражданско-правового характера
по представленному списку:
Фамилия, имя, отчество (при наличии) ИИН Наименование банка или оператор системы электронных денег Номер банковского счета или идентификационный код электронного кошелька Номер мобильного телефона
Перечень документов, приложенных к заявлению:
№ п/п Наименование документа Количество листов в документе Примечание
1
2
Предупрежден (а) об ответственности за предоставление ложной информации и недостоверных (поддельных) документов.
Ф.И.О. и подпись заявителя _______________________________________
Приложение 5 к приказу
Приложение 10
к Правилам осуществления
единовременной социальной
выплаты на случай потери
дохода в связи с введением
ограничительных мероприятий
Форма
Заявление о несогласии с заключением районного (городского) штаба/ решением филиала Государственного фонда социального страхования о пересмотре решения об отказе в назначении единовременной социальной выплаты на случай потери дохода в связи с введением ограничительных мероприятий
В областной штаб ____________________________________________________
(область)
От__________________________________________________________________
(наименование организации/Ф.И.О. (при наличии) заявителя)
Адрес организации/заявителя: __________________________________________
(район, город)
E-mail __________________________ Телефон ____________________________
Прошу вас рассмотреть вопрос о наличии оснований для пересмотра заключения
районного (городского) штаба/ решения филиала Государственного фонда социального
страхования об отказе в назначении единовременной социальной выплаты на случай потери
дохода в связи с введением ограничительных мероприятий
работникам, находящимся в отпусках без сохранения заработной платы
индивидуальному предпринимателю
лицу, занимающемуся частной практикой
физическому лицу, являющемуся плательщиком единого совокупного платежа
физическому лицу, получающему доходы по договорам гражданско-правового характера
по представленному списку:
Фамилия, имя, отчество (при наличии) ИИН Наименование банка или оператора системы электронных денег Номер банковского счета или идентификационный код электронного кошелька Номер мобильного телефона
Перечень документов, приложенных к заявлению:
№ п/п
Наименование документа
Количество листов в документе
Примечание
1
2
Предупрежден (а) об ответственности за предоставление ложной информации и недостоверных (поддельных) документов.
Ф.И.О. и подпись заявителя _______________________________________
Министр труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
Б. Нурымбетов