Күнбағыс тұқымын Қазақстан Республикасының аумағынан үшінші елдерге әкетуге қорытынды (рұқсат беру құжатын) беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 28 шiлдедегi № 240 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 29 шiлдеде № 21026 болып тіркелді. Бұйрық 2020 жылғы 31 тамызға дейін (қоса есептегенде) қолданыста болды
Ескерту. Бұйрық 2020 жылғы 31 тамызға дейін (қоса есептегенде) қолданыста болды – осы бұйрықтың 4 т. қараңыз.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4 т. қараңыз
"Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 16 мамырдағы Заңының 12-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына, Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 21 сәуірдегі № 30 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелудің және (немесе) Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан әкетудің рұқсат беру тәртібі белгіленген тауарлар тізбесінің 2.31-бөліміне сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Күнбағыс тұқымын Қазақстан Республикасының аумағынан үшінші елдерге әкетуге қорытынды (рұқсат беру құжатын) беру қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру және қайта өңдеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі Н.С. Дайрбековке жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, 2020 жылғы 1 шілдеден бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады, және 2020 жылғы 31 тамызға дейін (қоса есептегенде) қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
С. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Сауда және интеграция министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2020 жылғы 28 шілдедегі
№ 240 бұйрығымен
бекітілген
Күнбағыс тұқымын Қазақстан Республикасының аумағынан үшінші елдерге әкетуге қорытынды (рұқсат беру құжатын) беру қағидалары
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Күнбағыс тұқымын Қазақстан Республикасының аумағынан үшінші елдерге әкетуге қорытынды (рұқсат беру құжатын) беру қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 16 мамырдағы Заңының 12-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына, Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 21 сәуірдегі № 30 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелудің және (немесе) Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан әкетудің рұқсат беру тәртібі белгіленген тауарлар тізбесінің 2.31-бөліміне сәйкес әзірленді және күнбағыс тұқымын Қазақстан Республикасының аумағынан үшінші елдерге әкетуге қорытынды (рұқсат беру құжатын) беру тәртібін анықтайды.

Об утверждении Правил выдачи заключения (разрешительного документа) на вывоз семян подсолнечника с территории Республики Казахстан в третьи страны
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 июля 2020 года № 240. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июля 2020 года № 21026. Приказ действует по 31 августа 2020 года включительно.
Сноска. Приказ действовал по 31.08.2020 включительно (п. 4 приказа).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 12 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2014 года "О разрешениях и уведомлениях", разделом 2.31 перечня товаров, в отношении которых установлен разрешительный порядок ввоза на таможенную территорию Евразийского экономического союза и (или) вывоза с таможенной территории Евразийского экономического союза, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 21 апреля 2015 года № 30, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила выдачи заключения (разрешительного документа) на вывоз семян подсолнечника с территории Республики Казахстан в третьи страны.
2. Департаменту производства и переработки растениеводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан Даирбекова Н.С.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования, распространяется на правоотношения, возникшие с 1 июля 2020 года, и действует по 31 августа 2020 года включительно.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
С. Омаров
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство торговли и
интеграции
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной
экономики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности Республики Казахстан
Утверждены приказом
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 28 июля 2020 года № 240
Правила выдачи заключения (разрешительного документа) на вывоз семян подсолнечника с территории Республики Казахстан в третьи страны
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила выдачи заключения (разрешительного документа) на вывоз семян подсолнечника с территории Республики Казахстан в третьи страны (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 12 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2014 года "О разрешениях и уведомлениях", разделом 2.31 перечня товаров, в отношении которых установлен разрешительный порядок ввоза на таможенную территорию Евразийского экономического союза и (или) вывоза с таможенной территории Евразийского экономического союза, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 21 апреля 2015 года № 30, и определяют порядок выдачи заключения (разрешительного документа) на вывоз семян подсолнечника с территории Республики Казахстан в третьи страны.

2. Осы Қағидаларда мынадай негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) күнбағыс тұқымдары - ұнтақталған немесе ұнтақталмаған күнбағыс тұқымы: Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасының кодтары - 1206 00 100 0; 1206 00 990 0;
2) уәкілетті орган - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің аумақтық бөлімшелері;
3) үшінші ел - Еуразиялық экономикалық одаққа мүше болып табылмайтын мемлекет.
3. Күнбағыс тұқымын Қазақстан Республикасының аумағынан үшінші елдерге әкету Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 16 мамырдағы № 45 шешімімен бекітілген үшінші елдермен саудада тарифтік емес реттеу шаралары қолданылатын тауарлардың бірыңғай тізбесіне енгізілген жекелеген тауарларды әкелуге, әкетуге және транзиттеуге арналған қорытындының (рұқсат беру құжатының) бірыңғай нысанын толтыру жөніндегі әдістемелік нұсқауларға сәйкес ресімделген қорытынды (рұқсат беру құжаты) болған кезде жүзеге асырылады.
2-тарау. Күнбағыс тұқымын Қазақстан Республикасының аумағынан үшінші елдерге әкетуге қорытынды (рұқсат беру құжатын) беру тәртібі
4. Күнбағыс тұқымын Қазақстан Республикасының аумағынан үшінші елдерге әкетуге қорытынды (рұқсат беру құжатын) жеке және заңды тұлғалар (бұдан әрі - өтініш беруші) уәкілетті органға келесі құжаттарды ұсынады:
1) осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша күнбағыс тұқымын Қазақстан Республикасының аумағынан үшінші елдерге әкетуге қорытынды (рұқсат беру құжатын) беру туралы өтініш;
2) күнбағыс тұқымына инвойстың немесе тауар-көліктік жүкқұжаттың көшірмесі;
3) жеке басын куәландыратын құжат және (немесе) өкілдің өкілеттігін растайтын құжат (сәйкестендіру үшін).
Заңды тұлға үшін - заңды тұлғаны тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтаманы, жеке тұлға үшін - жеке кәсіпкерді тіркеу туралы куәлік немесе жеке кәсіпкер ретінде қызметінің басталғаны туралы хабарламаны (сәйкестендіру үшін) қызмет көрсетуші тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден "электрондық үкімет" шлюзі арқылы алады.
Күнбағыс тұқымын Қазақстан Республикасының аумағынан үшінші елдерге әкетуге қорытынды (рұқсат беру құжатын) беру туралы өтініш фитосанитариялық сертификат берілетін жер бойынша беріледі.
Уәкілетті органның кеңсесінде өтініштің қабылданғанын растау оның көшірмесіндегі күні мен уақыты (сағаты, минуты) көрсетілген тіркеу туралы белгі болып табылады.

2. В настоящих Правилах используются следующие основные понятия:
1) семена подсолнечника – семена подсолнечника, дробленные или недробленные: коды единой товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза – 1206 00 100 0; 1206 00 990 0;
2) уполномоченный орган – территориальные подразделения Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;
3) третья страна - государство, не являющееся членом Евразийского экономического союза.
3. Вывоз семян подсолнечника с территории Республики Казахстан в третьи страны осуществляется при наличии заключения (разрешительного документа), оформленного в соответствии с методическими указаниями по заполнению единой формы заключения (разрешительного документа) на ввоз, вывоз и транзит отдельных товаров, включенных в единый перечень товаров, к которым применяются меры нетарифного регулирования в торговле с третьими странами, утвержденными Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 16 мая 2012 года № 45.
Глава 2. Порядок выдачи заключения (разрешительного документа) на вывоз семян подсолнечника с территории Республики Казахстан в третьи страны
4. Для получения заключения (разрешительного документа) на вывоз семян подсолнечника с территории Республики Казахстан в третьи страны физические и юридические лица (далее – заявитель) представляют в уполномоченный орган следующие документы:
1) заявление о выдаче заключения (разрешительного документа) на вывоз семян подсолнечника с территории Республики Казахстан в третьи страны по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам;
2) копию инвойса или товаро-транспортной накладной на семена подсолнечника;
3) документ, удостоверяющий личность, и (или) документ, подтверждающий полномочия представителя (для идентификации).
Справку о регистрации (перерегистрации) юридического лица – для юридического лица, свидетельство о регистрации индивидуального предпринимателя, либо уведомление о начале деятельности в качестве индивидуального предпринимателя – для физического лица (для идентификации) услугодатель получает из информационных систем через шлюз "электронного правительства".
Заявление о выдаче заключения (разрешительного документа) на вывоз семян подсолнечника с территории Республики Казахстан в третьи страны подается по месту выдачи фитосанитарного сертификата.
Подтверждением принятия заявления в канцелярии уполномоченного органа является отметка на его копии о регистрации с указанием даты и времени (часы, минуты).

5. Қорытындыны (рұқсат беру құжатын) берудің жалпы мерзімі - өтініш берілген күннен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде.
6. Уәкілетті орган кеңсесінің қызметкері келіп түскен күні осы Қағидалардың 4-тармағында көрсетілген құжаттарды тіркеуді жүзеге асырады және оларды жауапты қызметкерді тағайындайтын уәкілетті органның басшысына жібереді.
Өтініш беруші жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне сәйкес демалыс және мереке күндері жүгінген кезде, құжаттарды қабылдау және қорытынды (рұқсат беру құжатын) беру келесі жұмыс күні жүзеге асырылады.
7. Уәкілетті органның жауапты қызметкері өтініш келіп түскеннен 1 (бір) жұмыс күні ішінде құжаттардың және (немесе) ондағы мәліметтердің толықтығын тексереді.
Егер өтініш беруші құжаттардың және (немесе) мәліметтердің толық топтамасын ұсынбаған жағдайда, өтініш құжаттардың толық тізбесін ұсынған сәтке дейін қозғалыссыз қалады.
Өтініш беруші құжаттардың және (немесе) мәліметтердің толық топтамасын ұсынған жағдайда, уәкілетті органның жауапты қызметкері қорытынды (рұқсат беру құжатын) алу үшін өтініш беруші ұсынған құжаттардың және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) дұрыстығын тексереді және осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша күнбағыс тұқымын Қазақстан Республикасының аумағынан үшінші елдерге әкетуге қорытынды (рұқсат беру құжаты) ресімдейді.
8. Уәкілетті орган күнбағыс тұқымын Қазақстан Республикасының аумағынан үшінші елдерге әкетуге қорытынды (рұқсат беру құжатын) алған өтініш иесіне ғана Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 15-08/590 бұйрығымен бекітілген (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 8 қыркүйекте № 12032 болып тіркелді) Қазақстан Республикасының аумағын карантиндiк объектiлерден және бөтен тектi түрлерден қорғау жөнiндегi қағидаларына сәйкес күнбағыс тұқымын әкетуге фитосанитариялық сертификат береді.
9. Күн сайын уәкілетті орган Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру және қайта өңдеу департаментіне (бұдан әрі - Департамент) priemnaya.drzifb@minagri.gov.kz электронды мекен-жайына осы Қағидалардың 3-қосымшаға сәйкес нысанда күнбағыс тұқымын Қазақстан Республикасының аумағынан үшінші елдерге әкетуге берілген қорытындылар (рұқсат беру құжаттары) туралы ақпаратты ұсынады.
10. Департамент күн сайынғы негізде күнбағыс тұқымын Қазақстан Республикасының аумағынан үшінші елдерге әкетуге берілген қорытындылар (рұқсат беру құжаттары) туралы жиынтық ақпаратты Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырады.
Күнбағыс тұқымын
Қазақстан Республикасының
аумағынан үшінші елдерге
әкетуге қорытынды (рұқсат беру
құжатын) беру қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Күнбағыс тұқымын Қазақстан Республикасының аумағынан үшінші елдерге әкетуге қорытынды (рұқсат беру құжатын) беру туралы өтініш
№ ____/_____20 __ /___________
Кімге __________________________________________________________________________-
(Еуразиялық экономикалық одаққа мүше-мемлекеттің қорытынды
беруге мүдделі мемлекеттік билік органының атауы)
Кімнен _________________________________________________________________________
(заңды тұлғалар үшін - ұйымның толық ресми атауы, заңды мекен-жайы,
пошталық мекен-жайы, елі, бизнес сәйкестендіру нөмірі/жеке тұлғалар үшін -
тегі, аты, әкесiнiң аты (бар болса), тұрғылықты мекен-жайы, пошталық
мекенжайы, жеке сәйкестендіру нөмірі)
Қазақстан Республикасының аумағынан күнбағыс тұқымын әкетуге қорытынды (рұқсат беру құжаты) беруді сұраймын.
Орын ауыстыпу түрі________________________________________________________
(Орын ауыстыпу түрі)
_______________________________________            ________________________________
(Тауарлардың бірыңғай тізбесінің бөлімі)                        (ЕАЭО СЭҚ ТН коды *)
Тауардың атауы
Саны
Өлшем бірлігі
Алушы/жөнелтуші________________________________________________________________
(атауы, заңды мекен-жайы)
________________________________________________________________________________
Баратын/жөнелтілетін ел __________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Әкелу (әкету) мақсаты ____________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Негіздеме _______________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Қосымша ақпарат:
Инвойс немесе тауар-көлік жүкқұжаты ________________________________________
(нөмірі, күні)
Транзит елі ________________________________________________________________
(аумақ бойынша транзит)

5. Общий срок выдачи заключения (разрешительного документа) – в течение 2 (двух) рабочих дней с даты подачи заявления.
6. Работник канцелярии уполномоченного органа в день поступления осуществляет регистрацию документов, указанных в пункте 4 настоящих Правил, и направляет их руководителю уполномоченного органа, которым назначается ответственный работник.
При обращении заявителя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни согласно Трудовому кодексу Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, прием документов и выдача заключения (разрешительного документа) осуществляются следующим рабочим днем.
7. Ответственный работник уполномоченного органа в течение 1 (одного) рабочего дня с даты подачи заявления проверяет полноту представленных документов и (или) сведений, содержащихся в них.
В случае представления заявителя неполного пакета документов и (или) сведений, заявление остается без движения до момента предоставления полного перечня документов.
В случае предоставления заявителя полного пакета документов, ответственный работник уполномоченного органа проверяет достоверность документов, представленных заявителем для получения заключения (разрешительного документа), и (или) данных (сведений), содержащихся в них, и оформляет заключение (разрешительный документ) на вывоз семян подсолнечника с территории Республики Казахстан в третьи страны по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
8. Уполномоченный орган в соответствии с Правилами по охране территории Республики Казахстан от карантинных объектов и чужеродных видов, утвержденными приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 июня 2015 года № 15-08/590 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12032), выдает фитосанитарный сертификат только заявителям, получившим заключение (разрешительный документ) на вывоз семян подсолнечника с территории Республики Казахстан в третьи страны.
9. Уполномоченным органом ежедневно представляется на электронный адрес priemnaya.drzifb@minagri.gov.kz Департамента производства и переработки растениеводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – Департамент) информация о выданных заключениях (разрешительных документах) на вывоз семян подсолнечника с территории Республики Казахстан в третьи страны по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
10. Департамент на ежедневной основе размещает сводную информацию о выданных заключениях (разрешительных документах) на вывоз семян подсолнечника с территории Республики Казахстан в третьи страны на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
Приложение 1
к Правилам выдачи заключения
(разрешительного документа)
на вывоз семян подсолнечника
с территории
Республики Казахстан
в третьи страны
Форма
Заявление о выдаче заключения (разрешительного документа) на вывоз
семян подсолнечника с территории Республики Казахстан в третьи страны
№ ____/_____20 __ /___________
Кому ________________________________________________________________________
(наименование органа государственной власти государства-члена Евразийского
экономического союза, уполномоченного на выдачу заключения)
От __________________________________________________________________________
(для юридических лиц – полное официальное наименование, юридический адрес,
почтовый адрес, страна, бизнес-идентификационный номер/для физических лиц –
фамилия, имя, отчество (при его наличии), адрес места жительства,
почтовый адрес, индивидуальный идентификационный номер)
Прошу выдать заключение (разрешительный документ) на вывоз семян
подсолнечника с территории Республики Казахстан.
Вид перемещения________________________________________________________
(Вид перемещения)
_________________________________________ ________________________________
(Раздел Единого перечня товаров)                   (Код ТН ВЭД ЕАЭС *)
Наименование товара
Количество
Единица измерения
Получатель/отправитель ___________________________________________
(название, юридический адрес, страна)
_________________________________________________________________
Страна назначения/отправления_____________________________________
__________________________________________________________________
Цель ввоза (вывоза) _______________________________________________
_________________________________________________________________
Основание_________________________________________________________
__________________________________________________________________
_______________________________________________________________
Дополнительная информация:
Инвойс или товаро-транспортная накладная________________________
(номер, дата)
Страна транзита________________________________________________
(транзит по территории)
Ознакомлен с Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии

Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2020 жылғы 16 маусымдағы № 78 шешімімен таныстым, мен ұсынған ақпараттың шынайылығын растаймын, дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын және заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісемін.
Өтініш иесі немесе оның өкілі_________________________________________________
________________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесiнiң аты (бар болса))
Күні ________________________________
Ескертпе: * жолдар тауарлардың санаттарына қойылатын талаптар ескеріле отырып толтырылады.
Өтініш нысаны Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 16 мамырдағы № 45 шешімімен бекітілген үшінші елдермен саудада тарифтік емес реттеу шаралары қолданылатын тауарлардың бірыңғай тізбесіне енгізілген жекелеген тауарларды әкелуге, әкетуге және транзиттеуге арналған қорытындының (рұқсат беру құжатының) бірыңғай нысанын толтыру жөніндегі әдістемелік нұсқаулардың талаптарын ескере отырып толтырылады.
Күнбағыс тұқымын
Қазақстан Республикасының
аумағынан үшінші елдерге
әкетуге қорытынды (рұқсат беру
құжатын) беру қағидаларына
2-қосымша
Нысан
Күнбағыс тұқымын Қазақстан Республикасының аумағынан үшінші елдерге әкетуге қорытынды (рұқсат беру құжаты)
№ ____/_____201 /_________
________________________________________________________________________________
(қорытынды берген мемлекеттің мемлекеттік билік органының атауы)
Берілді ___________________________________________________________________
(заңды тұлғалар үшін - ұйымның толық ресми атауы, пошталық мекен-жайы,
елі, бизнес сәйкестендіру нөмірі/жеке тұлғалар үшін - тегі, аты, әкесiнiң аты
(бар болса), пошталық мекенжайы, жеке сәйкестендіру нөмірі)
________________________________________________________________________________
Орын ауыстыру түрі________________________________________________________
(орын ауыстыру түрі)
________________________________________      ______________________________________
(Тауарлардың бірыңғай тізбесінің бөлімі)                  (ЕАЭО СЭҚ ТН коды *)
Тауардың атауы
Саны
Өлшем бірлігі
Алушы/жіберуші_________________________________________________________________
(атауы, заңды мекен-жайы, елі)
Баратын/жөнелтілетін елі__________________________________________________________
Әкелу (әкету) мақсаты_____________________________________________________________
Негізі:__________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Қосымша ақпарат_________________________________________________________________
Транзит елі______________________________________________________________________
(аумақ бойынша транзит)
Қорытынды __________________________________________ дейін жарамды
Қолы__________________ Күні_________________
МӨ (Лауазымы ) _________________________________________________________________
тегі, аты, әкесiнiң аты (бар болса)
Ескертпе: *жолдар тауарлардың санаттарына қойылатын талаптар ескеріле отырып толтырылады.
Күнбағыс тұқымын
Қазақстан Республикасының
аумағынан үшінші елдерге
әкетуге қорытынды (рұқсат беру
құжатын) беру қағидаларына
3-қосымша
Нысан
Күнбағыс тұқымын Қазақстан Республикасының аумағынан үшінші елдерге әкетуге қорытындылар (рұқсат беру құжаттары) туралы ақпарат
Аумақтық инспекцияның атауы_______________________________________________
п/п
Өтініш берушінің атауы
Бизнес сәйкестендіру нөмірі/жеке сәйкестендіру нөмірі
Тиеу орны
Межелі пункт
Саны, тонн
Қорытындының (рұқсат беру құжаттары) тіркеу нөмірі
Берілген күні

от 16 июня 2020 года № 78, подтверждаю достоверность представленной информации,
осведомлен об ответственности за представление недостоверных сведений
в соответствии с законами Республики Казахстан и даю согласие на использование
сведений, составляющих охраняемую законом тайну.
Заявитель либо представитель заявителя______________________
______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
Дата___________________
Примечание: * строки заполняются с учетом требований к категориям товаров.
Форма заявления заполняется с учетом требований методических указаний
по заполнению единой формы заключения (разрешительного документа) на ввоз, вывоз
и транзит отдельных товаров, включенных в единый перечень товаров, к которым
применяются меры нетарифного регулирования в торговле с третьими странами,
утвержденных Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии
от 16 мая 2012 года № 45.
Приложение 2
к Правилам выдачи заключения
(разрешительного документа)
на вывоз семян подсолнечника
с территории Республики Казахстан
в третьи страны
Форма
Заключение (разрешительный документ) на вывоз семян подсолнечника
с территории Республики Казахстан в третьи страны
№ ____/_____20__ года /___________
____________________________________________________________________
(наименование органа государственной власти, выдавшего заключение)
Выдано ___________________________________________________________________
(для юридических лиц – название организации, почтовый адрес, страна,
бизнес- идентификационный номер/для физических лиц – фамилия,
имя, отчество (при его наличии), почтовый адрес,
индивидуальный идентификационный номер)
____________________________________________________________________
Вид перемещения______________________________________________
(вид перемещения)
______________________________ ___________________________________
(раздел Единого перечня товаров)                  (Код ТН ВЭД ЕАЭС *)
Наименование товара
Количество
Единица измерения
Получатель/Отправитель ____________________________________________
(название, юридический адрес, страна)
Страна назначения/отправления_______________________________________
Цель ввоза (вывоза) _________________________________________________
Основание:_________________________________________________________
_________________________________________________________________
Дополнительная информация________________________________________
Страна транзита___________________________________________________
(транзит по территории)
Заключение действительно по________________________________________
Подпись _______________ Дата____________
Место печати (Должность) ____________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Примечание: *строки заполняются с учетом требований к категориям товаров.
Приложение 3
к Правилам выдачи заключения
(разрешительного документа)
на вывоз семян подсолнечника
с территории Республики Казахстан
в третьи страны
Форма
Информация о выданных заключениях (разрешительных документах) на вывоз семян подсолнечника с территории Республики Казахстан в третьи страны
Наименование территориального подразделения _____________________
№ п/п
Наименование заявителя
Бизнес-идентификационный номер/ индивидуальный идентификационный номер)
Место отгрузки
Пункт назначения
Количество, тонн
Регистрационный номер заключения (разрешительного документа)
Дата выдачи