2020-2021 оқу жылына жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 3 тамыздағы № 329 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 5 тамызда № 21054 болып тіркелді.
"Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында (Қарулы Күштер, басқа да әскерлер мен әскери құралымдар, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар үшін мамандар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарын қоспағанда) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі, сондай-ақ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2018 - 2019, 2019 - 2020, 2020 - 2021 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 199 қаулысының 2-тармағына, сондай-ақ, 2020-2021 оқу жылына жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға, сондай-ақ, жоғары оқу орындарының дайындық бөлімдеріне мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру бойынша комиссия отырысының 2020 жылғы 16 маусымдағы № 2 хаттамасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес 2020 - 2021 оқу жылына білім беру бағдарламаларының топтары бойынша магистрлерді даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылатын жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесі;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес 2020 - 2021 оқу жылына білім беру бағдарламаларының топтары бойынша магистрлерді квота бойынша даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылатын жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесі;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес 2020 - 2021 оқу жылына магистрлерді халықаралық келісім бойынша даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылатын жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесі бекітілсін;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес 2020 - 2021 оқу жылына жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарында PhD докторларын даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін бұйрықты Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;

О размещении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с послевузовским образованием на 2020-2021 учебный год
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 3 августа 2020 года № 329. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 августа 2020 года № 21054.
В соответствии с пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2018 года № 199 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием, а также техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета (за исключением организаций образования, осуществляющих подготовку специалистов для Вооруженных сил, других войск и воинских формирований, а также специальных государственных органов), на 2018 - 2019, 2019 - 2020, 2020 - 2021 учебные года", а также на основании протокола заседания Комиссии по размещению государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием, а также на подготовительные отделения вузов на 2020-2021 учебный год от 16 июня 2020 года № 2 ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень организаций высшего и (или) послевузовского образования, в которых размещается государственный образовательный заказ на подготовку магистров на 2020-2021 учебный год по группам образовательных программ согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) перечень организаций высшего и (или) послевузовского образования, в которых размещается государственный образовательный заказ на подготовку магистров на 2020-2021 учебный год по квоте согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) перечень организаций высшего и (или) послевузовского образования, в которых размещается государственный образовательный заказ на подготовку магистров на 2020-2021 учебный год по межправительственным соглашениям согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) государственный образовательный заказ на подготовку докторов PhD в организациях высшего и (или) послевузовского образования на 2020-2021 учебный год согласно приложению 4 к настоящему приказу.
2. Департаменту высшего и послевузовского образования Министерства образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан после его официального опубликования;

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Білім және ғылым министрінің 07.10.2020 № 428 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Білім беру бағдарламалары тобының атауы
Барлығы
"Ш. Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
"Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
"Сафи Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
"Халел Досмұхамедов атындағы Атырау университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
"Сәрсен Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
"Д. Серiкбаев атындағы Шығыс Қазақстан техникалық университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
"І. Жансүгіров атындағы Жетісу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
1
M001 - Педагогика және психология

Сноска. Приложение 2 - в редакции приказа Министра образования и науки РК от 07.10.2020 № 428 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Наименование группы образовательных программ
Всего
Некоммерческое акционерное общество "Каспийский университет технологии и инжиниринга имени Ш. Есенова"
Некоммерческое акционерное общество "Актюбинский региональный университет им. К.Жубанова"
Некоммерческое акционерное общество "Атырауский университет нефти и газа имени Сафи Утебаева"
Некоммерческое акционерное общество "Атырауский университет им. Х.Досмухамедова"
Некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский университет им.С.Аманжолова"
Некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский технический университет им. Д.Серикбаева"
Некоммерческое акционерное общество "Жетысуский университет им. И.Жансугурова"
1
M001 Педагогика и психология