"Отандық өңделген тауарларды ілгерілету бойынша индустриялық-инновациялық қызмет субъектілері шығындарының бір бөлігін өтеу қағидаларын, оларды ілгерілету бойынша шығындары ішінара өтелетін отандық өңделген тауарлардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 1128 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің 2020 жылғы 23 қыркүйектегі № 208-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 23 қыркүйекте № 21244 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің м.а. 2022 жылғы 1 тамыздағы № 314-НҚ бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Сауда және интеграция министрінің м.а. 01.08.2022 № 314-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Отандық өңделген тауарларды ілгерілету бойынша индустриялық-инновациялық қызмет субъектілері шығындарының бір бөлігін өтеу қағидаларын, оларды ілгерілету бойынша шығындары ішінара өтелетін отандық өңделген тауарлардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 1128 бұйрыққа (2016 жылғы 25 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12730 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 29 қазандағы Кәсіпкерлік кодексінің 102-бабы 2-тармағының 6-1) және 6-2) тармақшаларына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
көрсетілген бұйрыққа 1 және 2-қосымшалар осы бұйрыққа 1 және 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Экспортты ілгерілету департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
сауда және интеграция министрі
Б. Сұлтанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
Қазақстан Республикасының
сауда және интеграция
министрінің
2020 жылғы 23 қыркүйегі
№ 208-НҚ Бұйрыққа
1 қосымша
Қазақстан Республикасы
инвестициялар және даму
министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 1128 бұйрыққа
1-қосымша
Отандық өңделген тауарларды ілгерілету бойынша индустриялық-инновациялық қызмет субъектілері шығындарының бір бөлігін өтеу қағидалары

О внесении изменений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 1128 "Об утверждении Правил возмещения части затрат субъектов индустриально-инновационной деятельности по продвижению отечественных обработанных товаров, перечня отечественных обработанных товаров, по которым частично возмещаются затраты по их продвижению"
Приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 23 сентября 2020 года № 208-НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 сентября 2020 года № 21244. Утратил силу приказом и.о. Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 1 августа 2022 года № 314-НҚ.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра торговли и интеграции РК от 01.08.2022 № 314-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 1128 "Об утверждении Правил возмещения части затрат субъектов индустриально-инновационной деятельности по продвижению отечественных обработанных товаров, перечня отечественных обработанных товаров, по которым частично возмещаются затраты по их продвижению" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12730, опубликован 25 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктами 6-1) и 6-2) пункта 2 статьи 102 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан от 29 октября 2015 года" ПРИКАЗЫВАЮ:";
приложения 1 и 2 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту по продвижению экспорта Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан в установленном законодательством порядкеобеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра торговли и интеграции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр торговли и интеграции
Республики Казахстан
Б. Сұлтанов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство индустрии и инфраструктурного
развития Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министра торговли и интеграции
Республики Казахстан
от 23 сентября 2020 года № 208-НҚ
Приложение 1 к приказу
Министра по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 1128
Правила возмещения части затрат субъектов индустриально-инновационной деятельности по продвижению отечественных обработанных товаров

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы индустриялық-инновациялық қызмет субъектілерінің отандық өңделген тауарларды ілгерілету бойынша шығындарының бір бөлігін өтеу қағидалары (бұдан әрі – қағидалар) 2015 жылғы 29 қазандағы Қазақстан Республикасы Кәсіпкерлік кодексінің 102-бабы 2-тармағының 6-1) тармақшасына сәйкес әзірленді және индустриялық-инновациялық қызмет субъектілеріне Қазақстан Республикасының халықаралық міндеттемелерін ескере отырып, отандық өңделген тауарларды ілгерілету бойынша шығындардың бір бөлігін өтеу тәртібін айқындайды.
2. Шығындардың бір бөлігін өтеу отандық өңделген тауарларды өндіретін индустриялық-инновациялық қызмет субъектілеріне (не олардың еншілес компанияларына, өндірілген өнімді өткізетін ресми өкілдерге (дистрибьюторларға) және ауыл шаруашылығы өндірістік кооперативтерге оларды жылжыту жөніндегі шығындар ішінара өтелетін отандық өңделген тауарлар тізбесінің (бұдан әрі – тізбе) негізінде және ағымдағы қаржы жылына арналған республикалық бюджетте осы мақсаттарға көзделген қаражат шегінде беріледі.
3. Мемлекеттік қолдау шараларын акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу және одан да көп пайызы тікелей немесе жанама түрде мемлекетке, ұлттық басқарушы холдингке, ұлттық холдингке, ұлттық компанияға (әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияны, әскери және аэроғарыштық мақсаттағы тауарларды (өнімдерді), қосарланған мақсаттағы (қолданыстағы) тауарларды (өнімдерді) отандық өндірушілерді, сондай-ақ отандық кәсіпкерлерді қоспағанда) тікелей немесе жанама түрде тиесілі индустриялық-инновациялық қызмет субъектілері пайдалана алмайды., мемлекеттік-жекешелік әріптестік туралы шарт шеңберінде құрылған мемлекеттік-жекешелік әріптестік).
4. Индустриялық-инновациялық қызмет субъектісі және ауыл шаруашылығы өндірістік кооперативтері ұсынылатын өтінімнің және оған қоса берілетін құжаттардың, ақпараттың, бастапқы деректердің, есептердің, негіздемелердің толықтығы мен анықтығын қамтамасыз етеді.
2-тарау. Отандық өңделген тауарларды ілгерілету бойынша индустриялық-инновациялық қызмет субъектілері шығындарының бір бөлігін өтеу тәртібі
5. Индустриялық-инновациялық қызмет субъектілерінің отандық өңделген тауарларды ілгерілету бойынша шығындарының бір бөлігін өтеу мынадай түрлер бойынша жүргізіледі:
1) шетелде тауарларды жарнамалауға байланысты шығындар:
бұқаралық ақпарат құралдары (баспа, теледидар, радио, интернет-ресурстар), мамандандырылған және жарнамалық журналдар мен каталогтар арқылы шетелдегі жарнамаға;
шет елдегі жарнамаға қоғамдық орындарда (баннерлер, созылымдар, лайтбокстер, аудио-бейнероликтерді трансляциялау, көлік құралдарының сыртқы беттеріндегі жарнама), қоғамдық көлік салондарындағы жарнама;
осы мақсаттарға арналған аудио-бейнероликтер мен жарнамалық материалдарды дайындауға, жарнамалық құрылымдар мен беттерді жалға алуға;

Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила возмещения части затрат субъектов индустриально-инновационной деятельности по продвижению отечественных обработанных товаров (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 6-1) пункта 2 статьи 102 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан от 29 октября 2015 года и определяют порядок возмещения части затрат субъектам индустриально-инновационной деятельности по продвижению отечественных обработанных товаров с учетом международных обязательств Республики Казахстан.
2. Возмещение части затрат предоставляется субъектам индустриально-инновационной деятельности, производящим отечественные обработанные товары (либо их дочерним компаниям, официальным представителям (дистрибьюторам) реализующим произведенную продукцию),и сельскохозяйственным производственным кооперативам на основании перечня отечественных обработанных товаров, по которым частично возмещаются затраты по их продвижению (далее – перечень) и в пределах средств, предусмотренных на эти цели республиканским бюджетом на текущий финансовый год.
3. Мерами государственной поддержки не могут воспользоваться субъекты индустриально-инновационной деятельности, пятьдесят и более процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых прямо или косвенно принадлежат государству, национальному управляющему холдингу, национальному холдингу, национальной компании (за исключением социально-предпринимательской корпорации, отечественных производителей товаров (продукции) военного и аэрокосмического назначения, товаров (продукции) двойного назначения (применения), а также предпринимателей, учрежденных в рамках договора о государственно-частном партнерстве).
4. Субъект индустриально-инновационной деятельности и сельскохозяйственные производственные кооперативы обеспечивают полноту и достоверность предоставляемой заявки и прилагаемых к ней документов, информации, исходных данных, расчетов, обоснований.
Глава 2. Порядок возмещения части затрат субъектов индустриально-инновационной деятельности по продвижению отечественных обработанных товаров
5. Возмещение части затрат субъектов индустриально-инновационной деятельности по продвижению отечественных обработанных товаров производится по следующим видам:
1) затраты, связанные с рекламой товаров за рубежом:
на рекламу за рубежом через средства массовой информации (печатные, телевидение, радио, интернет-ресурсы), специализированные и рекламные журналы и каталоги;
на рекламу за рубежом в общественных местах (баннеры, растяжки, лайт-боксы, трансляция аудио-видеороликов, реклама на наружных поверхностях транспортных средств), реклама в салонах общественного транспорта;
на изготовление предназначенных на эти цели аудио-видеороликов и рекламных материалов, аренду рекламных конструкций и поверхностей;

2) шетелдік көрмелерге, форумдарға, жәрмеңкелерге, конкурстарға, Конгрестерге тікелей қатысуға арналған шығындар:
тіркеу жарнасын төлеуге;
көрме алаңдарын жалға алуға;
көрме стенділерін, қосымша жабдықтарды жасауға (жалға алуға), монтаждауға/демонтаждауға;
көрме алаңдарын әзірлеуге, дизайнға және ресімдеуге;
жарнамалық-тарату материалдарын әзірлеуге, дизайнға, аударуға және дайындауға;
көрмелерге, форумдарға, жәрмеңкелерге, конкурстарға, конгрестерге қатысатын индустриялық-инновациялық қызмет субъектісінің және ауыл шаруашылығы өндірістік кооперативтерінің 2 (екі) қызметкері экономикалық сыныбымен ұшуға;
көрмелерге, форумдарға, жәрмеңкелерге, конкурстарға, конгрестерге қатысатын индустриялық-инновациялық қызмет субъектісінің және ауыл шаруашылығы өндірістік кооперативтерінің 2 (екі) қызметкерінің тұруына осы Қағидаларға 1-қосымшада көрсетілген шетелдік көрмелерге, форумдарға, жәрмеңкелерге, конкурстарға, конгрестерге қатысатын индустриялық-инновациялық қызмет субъектілерінің қызметкерлеріне АҚШ долларымен және еуромен (бір қызметкерге тәулігіне) қонақ үй нөмірлерін жалдау жөніндегі шығыстарды өтеудің шекті сомасынан аспайтын мөлшерде бес тәуліктен аспайтын мерзімге;
3) шетелде тарату үшін мамандандырылған каталогты әзірлеуге, шет тілдеріне аударуға және шығаруға байланысты шығындар;
4) Шетелдегі филиалдарды, өкілдіктерді, сауда алаңдарын, қоймалар мен сауда сөрелерін ұстауға арналған шығындар:
офистік үй-жайларды жалдау/қосалқы жалдау ақысын төлеуге;
сауда алаңдары мен қойманы жалға/қосалқы жалға алуға ақы төлеуге;
сауда сөрелерін жалға алуға ақы төлеуге;
5) тіркеуге байланысты рәсімдерді жүргізуге арналған шығындар:
шетелде тауар таңбаларын (брендін) ;
электронды сауда алаңдарында;
6) ұйымның стандарттарын қоса алғанда, тауарлардың техникалық регламенттерде, стандарттарда белгіленген талаптарға сәйкестігін растау рәсімдеріне немесе шарттардың талаптарына немесе тауарларды шетелде өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыру құқығын растауға байланысты іс-шараларды жүргізуге арналған шығындар (сертификаттар, рұқсаттар, тіркеу куәліктері және басқа да құжаттар), сондай-ақ шығындар, сертификаттау рәсімінен өту үшін өнімнің сынамалық үлгілерін сынау пунктіне дейін жеткізу және кері қайтару кезінде келтірілген (сертификаттау рәсімінен оң өткен және сертификат не өзге де растайтын құжат болған жағдайда);
7) шетелде айрықша құқықтар объектілерін (франчайзинг) пайдалану бойынша рұқсат алу рәсімдерін жүргізуге байланысты шығындар;
8) индустриялық-инновациялық қызмет субъектілерін шетелдік сертификаттаудан, аккредиттеуден, инспекциядан өтуге байланысты шығындар (сертификаттау, аккредиттеу, инспекциялау рәсімдерінен оң өткен және сертификаттың не өзге де растайтын құжаттың болуы жағдайында);

2) затраты на прямое участие в зарубежных выставках, форумах, ярмарках, конкурсах, конгрессах:
на оплату регистрационного взноса;
на аренду выставочных площадей;
на изготовление (аренду), монтаж, демонтаж выставочных стендов, дополнительного оборудования;
на разработку, дизайн и оформление выставочных площадей;
на разработку, дизайн, перевод и изготовление рекламно-раздаточных материалов;
на перелет экономическим классом 2 (двух) сотрудников субъекта индустриально-инновационной деятельности и сельскохозяйственных производственных кооперативов, принимающих участие в выставках, форумах, ярмарках, конкурсах, конгрессах;
на проживание 2 (двух) сотрудников субъекта индустриально-инновационной деятельности и сельскохозяйственных производственных кооперативов, принимающих участие в выставках, форумах, ярмарках, конкурсах, конгрессах в размерах, не превышающих предельные суммы возмещения расходов по найму гостиничных номеров сотрудникам субъектов индустриально-инновационной деятельности, принимающим участие в зарубежных выставках, форумах, ярмарках, конкурсах, конгрессах в долларах США и евро (в сутки на одного сотрудника), указанные в приложении 1 к настоящим Правилам, на срок не более пяти суток;
3) затраты, связанные с разработкой, переводом на иностранные языки и изданием специализированного каталога для распространения за рубежом;
4) затраты на содержание филиалов, представительств, торговых площадей, склада и торговых полок за рубежом:
на оплату аренды, субаренды офисных помещений;
на оплату аренды, субаренды торговых площадей и склада;
на оплату аренды торговых полок;
5) затраты на проведение процедур, связанных с регистрацией:
товарных знаков (бренда) за рубежом;
на электронно-торговых площадках;
6) затраты на проведение мероприятий, связанных с процедурами подтверждения соответствия товаров требованиям, установленным техническими регламентами, стандартами, включая стандарты организации, или условиям договоров или подтверждением права на осуществление деятельности по реализации товаров за рубежом (сертификаты, разрешения, регистрационные удостоверения и другие документы), а также затраты, понесенные при доставке до пункта испытания и обратно пробных образцов продукции для прохождения процедуры сертификации (в случае наличия сертификата либо иного подтверждающего документа);
7) затраты, связанные с проведением процедур получения разрешения по использованию объектов исключительных прав (франчайзинг) за рубежом;
8) затраты, связанные с прохождением зарубежной сертификации, аккредитации, инспекции субъектов индустриально-инновационной деятельности (в случае положительного прохождения процедуры сертификацией, аккредитацией, инспекцией и наличия сертификата либо иного подтверждающего документа);

9) тауарларды темір жол, әуе, теңіз көлігімен жеткізуге байланысты, тасымалдауды ұйымдастыру жөніндегі, тауарларды тасымалдау және жеткізу жөніндегі қызметтерге, сондай-ақ Қазақстан Республикасында тіркелген автомобиль көлігімен ақы төлеуге бағытталған шығындар.
6. Индустриялық-инновациялық қызмет субъектілеріне 5 – тармақтың 1) - 9) тармақшаларында көрсетілген негізделген және құжатпен расталған шығындар мынадай тәртіппен өтеледі:
1) өтеуге ұсынылған соманың 80% - ы мөлшерінде жоғарғы бөліністі тауарлар;
2) өтеуге ұсынылған соманың 50% мөлшерінде орташа бөліністі тауарлар;
3) өтеуге ұсынылған соманың 30% мөлшерінде төменгі бөліністі тауарлар.
Индустриялық-инновациялық қызмет субъектілеріне өтеу сомасы ұлғаяды.:
1) 5 %-ға тауарларды Еуропалық Одақ елдеріне жеткізу барысында;
2) 5 %-ғаотандық жүк тасымалдаушыларды тарту барысында.
7. Осы Ереженің 5 – тармағының 1) - 9) тармақшаларында көрсетілген түрлер бойынша шығындардың бір бөлігін өтеу Қазақстан Республикасының жанама салықтары (қосылған құн салығы және акциздер) есепке алынбай жүзеге асырылады.
Осы Қағидалардың 5 – тармағының 1)-8) тармақшаларында көрсетілген түрлері бойынша шығындардың бір бөлігін өтеудің шекті мөлшері ағымдағы қаржы жылында индустриялық-инновациялық қызметтің бір субъектісіне 13 000 (он үш мың) айлық есептік көрсеткіштен аспауға тиіс.
Қазақстан Республикасы Кәсіпкерлік кодексінің 244-1-бабына сәйкес көлік құралдарына және (немесе) ауыл шаруашылығы техникасына құрамдауыштарды өнеркәсіптік құрастыру туралы келісім жасасқан индустриялық-инновациялық қызмет субъектілерін және ауыл шаруашылығы өндірістік кооперативтерін қоспағанда, осы Қағидалардың 5-тармағының 9) тармақшасында көрсетілген түр бойынша шығындардың бір бөлігін өтеудің шекті мөлшері ағымдағы қаржы жылында индустриялық-инновациялық қызметтің бір субъектісіне 75 000 (жетпіс бес мың) айлық есептік көрсеткіштен аспауға тиіс.
Тауарларды жеке автокөлігімен жеткізу кезінде шығындардың бір бөлігін өтеу 1 (бір) километр жолға 0,04 айлық есептік көрсеткіш (бұдан әрі – АЕК) есебінен жүргізіледі. Арақашықтықты есептеу ашық көздерден, жүкті түсіру пунктінен интернет ресурстардан және халықаралық тауар-көлік жүкқұжатында көрсетілген жүкті тиеу орнынан есептеледі.
Егер индустриялық-инновациялық қызмет субъектісі тасымалдау бойынша шығындарды шеккен жағдайда, оның барысында көліктің бірнеше түрі пайдаланылған болса, онда көліктің әрбір түрі бойынша шығындардың бір бөлігі осы тармақтың шарттарына сәйкес өтелетін болады.
8. Шығындардың бір бөлігін өтеу Қазақстан Республикасының ұлттық валютасында жүргізіледі. Шетелдік валютада жұмсалған шығындарды қайта есептеу индустриялық-инновациялық қызмет субъектісінің мәлімделген шығыстары бойынша орындалған жұмыстарға/көрсетілетін қызметтерге төлеу үшін төлемді аудару күніндегі Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің валюта бағамы бойынша жүзеге асырылады.

9) затраты, связанные с доставкой товаров и оплатой услуг по перевозке автомобильным, железнодорожным, воздушным, морским транспортом и по организации перевозок.
6. Субъектам индустриально-инновационной деятельности, возмещаются обоснованные и документально подтвержденные затраты, указанные в подпунктах 1) – 9) пункта 5, в следующем порядке:
1) товары верхнего передела в размере 80% от суммы, предъявленной к возмещению;
2) товары среднего передела в размере 50% от суммы, предъявленной к возмещению;
3) товары нижнего передела в размере 30% от суммы, предъявленной к возмещению.
Субъектам индустриально-инновационной деятельности сумма возмещения увеличивается:
1) на 5% при доставке товаров в страны Европейского Союза;
2) на 5% при привлечении отечественных грузоперевозчиков.
7. Возмещение части затрат, по видам, указанным в подпунктах 1) – 9) пункта 5 настоящих Правил, осуществляется без учета косвенных налогов (налог на добавленную стоимость и акцизы) Республики Казахстан.
Предельный размер возмещения части затрат, по видам, указанным в подпунктах 1) – 8) пункта 5 настоящих Правил не может превышать 13 000 (тринадцати тысяч) месячных расчетных показателей на одного субъекта индустриально-инновационной деятельности в текущем финансовом году.
Предельный размер возмещения части затрат по виду, указанному в подпункте 9) пункта 5 настоящих Правил, не может превышать 75 000 (семьдесят пять тысяч) месячных расчетных показателей на одного субъекта индустриально-инновационной деятельности в текущем финансовом году, за исключением субъектов индустриально-инновационной деятельности и сельскохозяйственных производственных кооперативов, заключивших Соглашение о промышленной сборке компонентов к транспортным средствам и (или) сельскохозяйственной технике в соответствии со статьей 244-1 Предпринимательского Кодекса Республики Казахстан.
Возмещение части затрат, при доставке товаров собственным автотранспортом производится из расчета 0,04 месячного расчетного показателя (далее – МРП) на 1 (один) километр пробега. Расчет расстояния исчисляется с открытых источников, интернет ресурсов от пункта разгрузки груза и место погрузки груза, указанных в международной товарно-транспортной накладной.
В случае если субъектом индустриально-инновационной деятельности были понесены затраты по перевозке, в ходе которой были использованы несколько видов транспорта, то часть затрат по каждому виду транспорта будут возмещены в соответствии с условиями настоящего пункта.
8. Возмещение части затрат производится в национальной валюте Республики Казахстан. Пересчет затрат, понесенных в иностранных валютах, осуществляется по курсам валют Национального Банка Республики Казахстан на дату перечисления платежа за выполненные работы, услуги субъектом индустриально-инновационной деятельности по заявленным затратам.

9. Отандық өңделген тауарларды ілгерілету бойынша индустриялық-инновациялық қызмет субъектілері шығындарының бір бөлігін өтеу бойынша өтінімдерді қабылдауды (бұдан әрі – өтінім) Экспортты дамыту және ілгерілету саласындағы ұлттық даму институты (бұдан әрі – Оператор) жүзеге асырады.
10. Оператор сауда қызметін реттеу саласындағы уәкілетті орган (бұдан әрі – Уәкілетті орган) тапсырмасы бойынша республикалық бұқаралық ақпарат құралдарында және export.gov.kz веб-порталда (бұдан әрі – веб-портал) орналастырады, өтінімдерді қабылдау орнын және оларға қоса берілетін құжаттарды, оларды қабылдауды жүзеге асыратын оператордың атауын, өтінімдерді қабылдауды аяқтау күнін, сондай-ақ толық ақпаратты қамтитын интернет-ресурсқа сілтемелерді көрсете отырып, өтінімдерді қабылдау туралы хабарландыру.
Өтінімдерді қабылдау бұқаралық ақпарат құралдарында және веб-порталда хабарландыру жарияланғаннан кейін бір айдан кейін аяқталады
Индустриялық-инновациялық қызмет субъектісі сәйкес келуге тиіс талаптар, өтінім нысаны және оған қоса берілетін құжаттар мен материалдардың тізбесі Оператордың интернет-ресурсында және веб-порталда орналастырылады.
11. Өтінімді қабылдау күні, уақыты туралы мәліметтерді оператор веб-порталда орналастырады.
12. Өтінімді қабылдау аяқталған күннен кейін келіп түскен өтінімдер индустриялық-инновациялық қызмет субъектісіне тиісті хабарлама жібере отырып, қайтарылуы тиіс.
13. Осы Қағидалардың 5-тармағының 1) – 9) тармақшаларында көрсетілген индустриялық-инновациялық қызмет субъектілері шығындарының бір бөлігін өтеуді алуға өтінім мынадай құжаттарды қоса бере отырып, осы Қағидалардың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша жасалады:
1) тауардың отандық өндірушісі мәртебесін растайтын құжаттың көшірмесі және тауардың шығарылған елін куәландыратын және өтелетін кезеңге қолданылатын құжаттың көшірмесі;
2) төлем шығындары оларды өтеу үшін өтінімге енгізілген шартқа қосымшаларымен бірге жұмыстарды/қызметтерді орындауға арналған шарттың (шарттардың) көшірмесі (болған жағдайда);
Шетелдік көрмелерге, жәрмеңкелерге, фестивальдарға тікелей қатысуға арналған жұмыстарды/қызметтерді орындауға арналған шарт болмаған жағдайда – шетелдік көрмелерге, жәрмеңкелерге, фестивальдарға тікелей қатысуға арналған өтінімдердің көшірмелері;
3) төлем шоттарының (Егер төлем құжаттарында көзделсе), шот-фактуралардың (инвойстың) көшірмелері және/немесе орындалған жұмыстар/көрсетілетін қызметтер актілері, сондай-ақ индустриялық-инновациялық қызмет субъектісінің жұмыстарды/көрсетілетін қызметтерді төлеу фактісін растайтын төлем құжаттары.
Егер орындаушы Қазақстан Республикасының резиденті емес болған жағдайда, орындалған жұмыстар, көрсетілетін қызметтер актілерінің және/немесе шот-фактуралардың және/немесе инвойстың көшірмесінің орнына осындай заңды тұлғаның қызмет көрсету және тіркелу фактісін растайтын құжаттар ұсынылады.

9. Прием заявок по возмещению части затрат субъектов индустриально-инновационной деятельности по продвижению отечественных обработанных товаров (далее – заявка) осуществляется Национальным институтом развития в области развития и продвижения экспорта (далее – Оператор).
10. Оператор по поручению уполномоченного органа в области регулирования торговой деятельности (далее – Уполномоченный орган) при необходимости размещает в республиканских средствах массовой информации и на веб-портале еxport.gov.kz (далее – веб-портал) объявление о приеме заявок с указанием места приема заявок и прилагающиеся к ним документы, наименование оператора, осуществляющего их прием, даты завершения приема заявок, а также ссылки на интернет-ресурс, содержащий подробную информацию.
Прием заявок завершается не ранее, чем через месяц после опубликования объявления в средствах массовой информации и на веб-портале.
Требования к субъекту индустриально-инновационной деятельности, форма заявки и перечень прилагаемых к ней документов и материалов размещаются на интернет-ресурсе Оператора и веб-портале.
11. Сведения о дате, времени приема заявки размещаются Оператором на веб-портале.
12. Заявки, поступившие после даты завершения их приема, подлежат отклонению с направлением соответствующего уведомления субъекту индустриально-инновационной деятельности.
13. Заявка на получение возмещения части затрат субъектов индустриально-инновационной деятельности, указанных в подпунктах 1) – 9) пункта 5 настоящих Правил составляется по форме, согласно приложению 2 к настоящим Правилам, с приложением следующих документов:
1) копия документа, подтверждающий статус отечественного производителя товара и копия документа, удостоверяющего страну происхождения товара и действующего на возмещаемый период;
2) копия договора (договоров) на выполнение работ, услуг с приложениями к договору, затраты на оплату которого включены в заявку для их возмещения (при наличии);
В случае отсутствия договора на выполнение работ, услуг на прямое участие в зарубежных выставках, ярмарках, фестивалях – копии заявок на прямое участие в зарубежных выставках, форумах, ярмарках, конкурсах, конгрессах(при наличии);
3) копии счетов на оплату (если предусмотрены в платежных документах), счетов-фактур (инвойса) и/или актов выполненных работ, услуг, а также платежные документы, подтверждающие факт оплаты субъектом индустриально-инновационной деятельности работ, услуг.
В случае, если исполнителем выступает нерезидент Республики Казахстан, взамен копии актов выполненных работ, услуг и/или счетов-фактур и/или инвойса, предоставляются документы, подтверждающие факт оказания услуги и регистрацию такого юридического лица.

4) Қазақстан Республикасы Кәсіпкерлік кодексінің 244-1-бабына сәйкес көлік құралдарына және (немесе) ауыл шаруашылығы техникасына компоненттерді өнеркәсіптік құрастыру туралы келісімнің көшірмесі (болған жағдайда).
14. Индустриялық-инновациялық қызмет субъектілері шығындардың түрлері бойынша қосымша мынадай құжаттар ұсынылады:
1) тауарларды шетелде жарнамалауға арналған шығындар бойынша:
шетелде тауарларды жарнамалау бойынша қызметтер көрсетуге арналған шарттар және осы жарнамаға шығындарды растайтын құжаттар;
аудио және/немесе бейнероликтердің көрсетілуін растайтын құжаттардың көшірмелері (медиапландар, эфирлік анықтамалар және / немесе жарнаманың расталған шығу кестелері);
2) шетелдік көрмелерге, форумдарға, жәрмеңкелерге, конкурстарға, конгресстерге қатысу шығындары бойынша:
тұру үшін құжаттардың көшірмелері: қонақ үйде нөмір жалдау бойынша кеткен шығындарды растайтын құжаттар (қонақ үй қызметкері берген және болған жағдайда мөрмен расталған инвойс), жүргізілген шығыстарды растайтын құжаттар, аванстық есеп;
ұшу үшін құжаттардың көшірмелері: билеттер, отырғызу талондары, жүргізілген шығындарды растайтын құжаттар (аванстық есеп);
осы көрмелерге, форумдарға, жәрмеңкелерге, конкурстарға, Конгрестерге қатысу үшін қызметкерлерді іссапарға жіберу туралы бұйрықтың көшірмесі және іссапар куәліктері;
3) каталогты әзірлеу және басып шығару шығындары бойынша:
бірінші басшының қолы қойылған каталогты тарату және олардың саны туралы индустриялық-инновациялық қызмет субъектісі анықтамасының түпнұсқасы;
жүкқұжаттың көшірмесі (каталогты пошта қызметі арқылы жіберген жағдайда);
көлік жүкқұжатының көшірмесі (авиа, авто, темір жол көлігі арқылы каталогтар жөнелтілген жағдайда);
4) шетелде филиалды, өкілдікті, сауда алаңын, қойманы және сауда сөресін ұстауға арналған шығындар бойынша:
филиалды, өкілдікті тіркеу туралы құжаттың көшірмесі;филиалды, өкілдікті тіркеу туралы құжаттың көшірмесі;
5) шетелде және электрондық сауда алаңдарында тауар таңбаларын (брендті) тіркеуге байланысты рәсімдерді жүргізуге арналған шығындар бойынша:
шетелде немесе электрондық-сауда алаңдарында тауар белгілерін (брендті) тіркеуге байланысты рәсімдердің өтуін растайтын құжаттардың көшірмелері (тіркеу құжаттары және басқа құжаттар);
6) ұйымның стандарттарын қоса алғанда, тауарлардың техникалық регламенттерде, стандарттарда белгіленген талаптарға немесе шарттардың талаптарына сәйкес келу рәсімдеріне немесе тауарларды шетелде өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыру құқығын растауға байланысты іс-шараларды жүргізуге арналған шығындар (сертификаттар, рұқсаттар, тіркеу куәліктері және басқа да құжаттар):
тауарлардың ұйым стандарттарын қоса алғанда, техникалық регламенттерде, стандарттарда белгіленген талаптарға немесе шетелдегі шарттардың талаптарына сәйкестігі рәсімдерінен өткенін растайтын құжаттардың көшірмелері (сертификаттар, рұқсаттар, тіркеу куәліктері және басқа да құжаттар);
үлгілерді сынау бойынша қызметтер көрсетуге арналған Келісімнің немесе шарттың көшірмесі;
көлік жүкжөнелтпе құжаттарының көшірмесі (көлік түріне байланысты);

4) копия Соглашения о промышленной сборке компонентов к транспортным средствам и (или) сельскохозяйственной технике в соответствии со статьей 244-1 Предпринимательского Кодекса Республики Казахстан (при наличии).
14. Субъектом индустриально-инновационной деятельности дополнительно представляются следующие документы по видам затрат:
1) по затратам на рекламу товаров за рубежом:
договора на оказание услуг по рекламе товаров за рубежом и документы, подтверждающие затраты на данную рекламу;
копии документов, подтверждающих трансляцию аудио и/или видеороликов (медиапланы, эфирные справки и/или графики подтвержденных выходов рекламы);
2) по затратам на участие в зарубежных выставках, форумах, ярмарках, конкурсах, конгрессах:
копии документов за проживание: документы, подтверждающие понесенные расходы по найму номера в гостинице (инвойс, выданный сотрудником отеля и заверенный печатью при наличии), документы, подтверждающие произведенные расходы, авансовый отчет;
копии документов за перелет: билеты, посадочные талоны, документы, подтверждающие произведенные расходы (авансовый отчет);
копия приказа о командировании сотрудников для участия в данных выставках, форумах, ярмарках, конкурсах, конгрессах и командировочные удостоверения;
3) по затратам на разработку и издание каталога:
оригинал справки субъекта индустриально-инновационной деятельности за подписью первого руководителя о распространении каталога и их количестве;
копии накладной (в случае отправления каталога посредством почтовой службы);
копии транспортной накладной (в случае отправления каталогов посредством авиа, авто, железнодорожного транспорта);
4) по затратам на содержание филиала, представительства, торговой площади, склада и торговых полок за рубежом:
копия документа о регистрации филиала, представительства;
5) по затратам на проведение процедур, связанных с регистрацией товарных знаков (бренда) за рубежом и на электронно-торговых площадках:
копии документов, подтверждающих прохождение процедур связанных с регистрацией товарных знаков (бренда) за рубежом или на электронно-торговых площадках (регистрационные документы и другие документы);
6) затраты на проведение мероприятий, связанных с процедурами соответствия товаров требованиям, установленным техническими регламентами, стандартами, включая стандарты организации, или условиям договоров или подтверждением права на осуществление деятельности по реализации товаров за рубежом (сертификаты, разрешения, регистрационные удостоверения и другие документы):
копии документов, подтверждающих прохождение процедур соответствия товаров требованиям, установленным техническими регламентами, стандартами, включая стандарты организации, или условиям договоров за рубежом (сертификаты, разрешения, регистрационные удостоверения и другие документы);
копия соглашения или договора на оказания услуг по испытанию образцов;
копия транспортных накладных (в зависимости от вида транспорта);

7) шетелде айрықша құқықтар объектілерін (франчайзинг) пайдалану бойынша рұқсат алу рәсімдерін жүргізуге байланысты шығындар;
растайтын құжаттардың көшірмелері;
8) өндірістік кәсіпорындарды шетелдік сертификаттауға, аккредиттеуге, инспекцияға рәсімдерден өтуге байланысты шығындар:
сертификаттау, аккредиттеу, инспекция рәсімдерінен өткенін растайтын құжаттардың көшірмелері (сертификаттар, рұқсаттар және басқа құжаттар);
9) тауарларды жеткізуге байланысты шығындар бойынша:
тауарларды жеткізуге арналған шарттардың көшірмелері;
жүк түсіру, қайта тиеу (ауыстырып тиеу) шартының көшірмесі (бар болса);
көлік жүкжөнелтпе құжаттарының көшірмелері (көлік түріне байланысты);
тауарларды жеткізу шарттары бойынша тауардың шығу тегі туралы сертификаттың көшірмесі.
Автомобиль көлігімен тасымалдау кезінде:
халықаралық тауар-көлік жүкқұжаты;
көлік құралын тіркеу туралы куәліктің көшірмесі (жеке автокөлігімен тасымалдағанда ұсынылады);
Темір жол көлігімен тасымалдау кезінде:
жүк вагонын/контейнерді жалдау (операция жасау) шарты);
темір жол көлік жүкқұжаты;
бағыттар, вагондар, тарифтер бойынша орындалған жұмыстардың/көрсетілген қызметтердің актісіне талдау;
Әуе көлігімен тасымалдау кезінде:
жүк әуе тасымалы.
Теңіз көлігімен тасымалдау кезінде:
коносамент немесе теңіз жүкқұжаты.
15. Өтінім және оған қоса берілетін құжаттар мемлекеттік және/немесе орыс тілдерінде ресімделеді.
Құжаттарды шет тілінде ұсынған жағдайда, индустриялық-инновациялық қызмет субъектісі олардың мемлекеттік немесе орыс тілдеріне нотариалды куәландырылған аудармасын қамтамасыз етеді.
16. Қарау үшін индустриялық-инновациялық қызмет субъектілерінің өтінімдері жіберіледі:
1) Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасының (ЕАЭО СЭҚ БТН) кемінде 6 белгісі деңгейінде тауар позицияларына сәйкес келетін, Тізбеге енгізілген өнімдерді сатуды жүзеге асыратын;
2) өз тауарларын ілгерілету бойынша шығындар туралы мәліметтерді қамтитын:
осы Ереженің 7-тармағында көрсетілген шығындар түрлеріне жатады;
осы Қағидалардың 7-тармағының 1) – 8) тармақшаларында көрсетілген шығындар түрлері бойынша индустриялық-инновациялық қызмет субъектілері өтінім берген күнге дейін отыз екі айдан ерте шеккен;
осы Қағидалардың 7-тармағының 9) тармақшасында көрсетілген шығындар түрлері бойынша индустриялық-инновациялық қызмет субъектілері жұмсаған, бірақ өтінім берілген күнге дейін он екі айдан ерте емес;
17. Оператор өтінімдерді қабылдағаннан және тіркегеннен кейін 7 (жеті) жұмыс күні ішінде олардың осы Қағидалардың талаптарына толықтығын және сәйкестігін қарайды осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша индустриялық-инновациялық қызмет субъектілері шығындарының бір бөлігін өтеуді алуға арналған өтінімнің түйіндемесін дайындайды.
Заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу/қайта тіркеу, дара кәсіпкердің мәртебесі, кәсіпкерлік субъектісінің санаты, берешегінің жоқ (бар) екендігі туралы мәліметтерді Оператор тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден "электрондық үкімет" шлюзі арқылы алады.
Мемлекеттік ақпараттық жүйелерде қажетті мәліметтер болмаған жағдайда, сондай-ақ келтірілген шығындарды растау үшін ұлттық институт уәкілетті мемлекеттік органдардан және индустриялық-инновациялық қызмет субъектісінен және ауыл шаруашылығы өндірістік кооперативтерінен растайтын құжаттарды сұратады және қажет болған жағдайда өтініш берушінің өндірістік объектісіне шығуын жүргізеді.

7) затраты, связанные с проведением процедур получения разрешения по использованию объектов исключительных прав (франчайзинг) за рубежом;
копии подтверждающих документов;
8) затраты, связанные с прохождением процедур сертификацией, аккредитацией, инспекцией производственных предприятий за рубежом:
копии документов, подтверждающих прохождение процедур сертификации, аккредитации, инспекции;
9) по затратам, связанным с доставкой товаров:
копии договоров на поставку товаров;
копия договора разгрузки, перегрузки (перевалка) (при наличии);
копии транспортных накладных (в зависимости от вида транспорта);
копия сертификата о происхождении товара по договорам поставки товаров.
При перевозке автомобильным транспортом:
международная товарно-транспортная накладная;
копию свидетельства о регистрации транспортного средства (предоставляется при перевозке собственным автотранспортом);
При перевозке железнодорожным транспортом:
договор аренды (оперирования) грузового вагона, контейнера (при наличии);
железнодорожная транспортная накладная;
расшифровка к акту выполненных работ/оказанных услуг по направлениям, вагонам, тарифам;
При перевозке воздушным транспортом:
грузовая авианакладная.
При перевозке морским транспортом:
коносамент или морская накладная.
15. Заявка и прилагаемые к ней документы оформляются на государственном и/или русском языках.
В случае предоставления документов на иностранном языке, субъект индустриально-инновационной деятельности обеспечивает их нотариально-заверенный перевод на государственный или русский языки.
16. Для рассмотрения допускаются заявки субъектов индустриально-инновационной деятельности:
1) осуществляющих реализацию продукции, которая соответствует товарным позициям на уровне не менее 6 знаков единой товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза (ЕТН ВЭД ЕАЭС), включенным в перечень;
2) содержащие сведения о затратах по продвижению своих товаров, которые:
относятся к видам затрат, указанным в пункте 5 настоящих Правил;
были понесены субъектами индустриально-инновационной деятельности по видам затрат, указанным в подпунктах 1) – 8) пункта 5 настоящих Правил, не ранее тридцати двух месяцев до даты подачи заявки;
были понесены субъектами индустриально-инновационной деятельности по видам затрат, указанным в подпункте 9) пункта 5 настоящих Правил, но не ранее двенадцати месяцев до даты подачи заявки;
17. Оператор в течение 7 (семи) рабочих дней после приема и регистрации заявок рассматривает их на полноту и соответствие требованиям настоящих Правил и готовит резюме заявки на получение возмещения части затрат субъектов индустриально-инновационной деятельности по форме, согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
Сведения о государственной регистрации, перерегистрации юридического лица, статусе индивидуального предпринимателя, категории субъекта предпринимательства, об отсутствии (наличии) задолженности, Оператор получает из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "лектронного правительства".
В случае отсутствия в государственных информационных системах необходимых сведений, а также для подтверждения понесенных затрат Национальный институт запрашивает подтверждающие документы от уполномоченных государственных органов и субъекта индустриально-инновационной деятельности и сельскохозяйственных производственных кооперативов, и в случае необходимости производит выезд на производственный объект заявителя.

18. Осы Қағидалардың 13 және 14-тармақтарында көрсетілген ұсынылған құжаттар толық және сәйкес болмаған жағдайда, Оператор осы Қағидалардың 17-тармағында көзделген мерзімде индустриялық-инновациялық қызмет субъектісіне ескертулерді жою үшін 7 (жеті) жұмыс күні ішінде тиісті ескертулер жібереді.
19. Ескертулер болмаған немесе оларды жойған жағдайда Оператор өтінімді және өтінім түйіндемесін Индустриялық-инновациялық қызмет субъектілері шығындарының бір бөлігін өтеу жөніндегі комиссияның (бұдан әрі – Комиссия) қарауына жібереді.
20. Индустриялық-инновациялық қызмет субъектілері шығындарының бір бөлігін өтеу туралы өтінімді Комиссия қарайды.
Комиссияға Уәкілетті органның, мүдделі мемлекеттік органдар мен ұйымдардың, Экспортты дамыту және ілгерілету саласындағы ұлттық даму институтының, сондай-ақ Қазақстан Республикасының "Атамекен" Ұлттық кәсіпкерлер палатасының өкілдері кіреді.
Комиссияның отырысы қажеттілікке қарай, тоқсанына бір реттен кем емес өткізіледі.
21. Комиссия оператордан өтінім мен өтінім түйіндемесін алған күннен бастап 7 (жеті) жұмыс күні ішінде шығындардың бір бөлігін өтеу мүмкіндігі немесе мүмкін еместігі туралы тиісті шешім шығарады.
Оператор комиссия отырыстарының аудио немесе бейнежазбасын қамтамасыз етеді.
22. Комиссия шешімінде индустриялық-инновациялық қызмет субъектісінің атауы, келтірілген шығындардың түрлері мен сомасы, сондай-ақ өтінімде көрсетілгеннен ішінара өтеуге жататын шығындардың атауы мен сомасы көрсетіледі.
23. Комиссия өтінімде көрсетілген шығындардың бір бөлігін өтеу туралы шешім қабылдайды:
1) индустриялық-инновациялық қызмет субъектілеріне ұсынылған, өтінімде көрсетілген тиісті шығындарды растайтын құжаттардың толықтығын және/немесе дұрыстығын растау;
2) өтінімнің осы Қағидаларға сәйкестігі;
3) өтінімде көрсетілген шығындарға қатысты жүргізілген өтеу фактілерінің болмауы;
4) Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес орындау мерзімі келген салықтарды, алымдарды және басқа да міндетті төлемдерді төлеу бойынша берешектің болмауы;
5) Қазақстан Республикасының аумағында кәсіпкерлік субъектісі ретінде тіркелген жағдайларда жүзеге асырылады.
Комиссия шығындардың бір бөлігін өтеуден бас тарту туралы шешім қабылдаған жағдайда, қарсы міндеттемелер бойынша мәселелер туындаған кезде Оператор 3 (үш) жұмыс күні ішінде индустриялық-инновациялық қызмет субъектісіне бас тарту себептерін көрсете отырып, осы Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша тиісті хабарлама жібереді.

18. В случае неполноты и несоответствия представленных документов, указанных в пунктах 13 и 14 настоящих Правил, Оператор в сроки, предусмотренные пунктом 17 настоящих Правил, направляет соответствующие замечания субъекту индустриально-инновационной деятельности для устранения замечаний в течение 7 (семи) рабочих дней.
19. В случае отсутствия замечаний или их устранения Оператор направляет заявку и резюме заявки на рассмотрение Межведомственной комиссии по возмещению части затрат субъектов индустриально-инновационной деятельности (далее – Комиссия).
20. Заявка о возмещении части затрат субъектов индустриально-инновационной деятельности рассматривается Комиссией.
В Комиссию входят представители Уполномоченного органа, заинтересованных государственных органов и организаций, Национального института развития в области развития и продвижения экспорта, а также Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен".
Заседание Комиссии проводится не менее одного раза в квартал.
21. Комиссия в течение 7 (семи) рабочих дней со дня получения от Оператора заявки и резюме заявки выносит соответствующее решение о возможности или невозможности возмещения части затрат.
Оператор обеспечивает аудио или видеозапись заседаний Комиссии.
22. В решении Комиссии указываются наименование субъекта индустриально-инновационной деятельности, виды и суммы понесенных затрат, а также наименование и суммы затрат, подлежащих частичному возмещению из указанных в заявке.
23. Комиссия принимает решение о возмещении части затрат, указанных в заявке при:
1) подтверждении полноты и/или достоверности документов, представленных субъектом индустриально-инновационной деятельности, подтверждающих соответствующие затраты, указанные в заявке;
2) соответствии заявки настоящим Правилам;
3) отсутствии фактов произведенного возмещения в отношении затрат, указанных в заявке;
4) отсутствии задолженности по уплате налогов, сборов и других обязательных платежей в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан, срок исполнения по которым наступил в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
5) регистрации в качестве субъекта предпринимательства на территории Республики Казахстан.
В случае принятия Комиссией решения об отказе, в возмещении части затрат, при возникновении вопросов по встречным обязательствам, Оператор в течение 3 (трех) рабочих дней направляет субъекту индустриально-инновационной деятельности соответствующее уведомление по форме согласно приложению 4 настоящих Правил с указанием причин отказа.

24. Егер индустриялық-инновациялық қызмет субъектісі өтеуге екі және одан да көп шығындары бар бір өтінім берсе және қарау нәтижелері бойынша жекелеген шығындар бойынша осы Қағидалардың 22-тармағына сәйкес бас тарту үшін негіздер бар екені анықталса, осы Қағидалардың талаптарына сәйкес келмеу бөлігінде шығындарды өтеуден бас тартылады.
25. Уәкілетті орган Комиссия шығындардың бір бөлігін өтеу мүмкіндігі туралы шешім қабылдаған күннен бастап 10 (он) жұмыс күні ішінде индустриялық-инновациялық қызмет субъектісімен осы Қағидалардың 5-қосымшасына сәйкес нысан бойынша қаражат аудару туралы келісім жасасады, оған сәйкес өтелетін соманы индустриялық-инновациялық қызмет субъектілерінің шоттарына аударуды жүргізеді.
Бұдан басқа, индустриялық-инновациялық қызмет субъектілері шығындарының бір бөлігін өтеу туралы келісім индустриялық-инновациялық қызмет субъектілері шығындарының бір бөлігін өтеуді алуға арналған өтінімде көрсетілетін көрсеткіштерге қол жеткізу бойынша индустриялық-инновациялық қызмет субъектісінің міндеттемелерін көздейді.

24. Если субъектом индустриально-инновационной деятельности к возмещению подана одна заявка с двумя и более затратами и по результатам рассмотрения будет установлено, что по отдельным затратам имеются основания для отказа в соответствии с пунктом 22 настоящих Правил, в возмещении затрат отказывается в части, не соответствующей требованиям настоящих Правил.
25. Уполномоченный орган в течение 10 (десяти) рабочих дней со дня принятия Комиссией решения о возможности возмещения части затрат, заключает с субъектом индустриально-инновационной деятельности соглашение о перечислении средств, по форме согласно приложению 5 настоящих Правил, в соответствии с которым производит перечисление возмещаемой суммы на счета субъектов индустриально-инновационной деятельности.
Кроме того, соглашение о возмещении части затрат субъектов индустриально-инновационной деятельности предусматривает обязательства субъекта индустриально-инновационной деятельности по достижению показателей, указываемых в Заявке на получение возмещения части затрат субъектов индустриально-инновационной деятельности.

26. 13 және 14-тармақтарда көрсетілген құжаттар тізбесін қоса бере отырып, осы Қағидаларға 2 - қосымшаға сәйкес нысан бойынша жасалған өтінім операторға "PDF (Portable Document Format)" электрондық форматында индустриялық-инновациялық қызмет субъектісінің бірінші басшысының немесе оның міндетін атқарушы тұлғаның электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған веб-портал арқылы электрондық түрде ұсынылады.

26. Заявка, составленная по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам, с приложением перечня документов, указанных в пунктах 13 и 14 представляется Оператору в электронном виде через веб-портал, удостоверенных электронной цифровой подписью первого руководителя субъекта индустриально- инновационной деятельности или лица исполняющего его обязанности (при наличии подтверждающего документа об исполнении обязанностей первого руководителя) в электронном формате "PDF (PortableDocumentFormat)".

27. Осы Ережеде көзделген мемлекеттік қолдау шараларының тиімділігін айқындау мақсатында оператор, Мемлекеттік қолдау шараларын іске асыру мониторингісін индустриялық-инновациялық қызмет субъектісінің жазбаша келісімі негізінде мемлекеттік статистика саласындағы уәкілетті органнан индустриялық-инновациялық қызмет субъектісі туралы бастапқы статистикалық деректерді алу жолымен шығындарды өтеу туралы келісім жасалған күннен кейін 2 (екі) жыл ішінде жүргізеді.
28. Мониторингті қамтиды:

27. В целях определения эффективности мер государственной поддержки, предусмотренных настоящими Правилами, Оператором в течение 2 (двух) лет со дня заключения Соглашения проводится мониторинг их реализации на основании первичных статистических данных уполномоченного органа в области государственной статистики и/или информации, представленной субъектом индустриально-инновационной деятельности.
28. Мониторинг включает:

1) мемлекеттік қолдау шараларын іске асырудағы проблемаларды уақтылы анықтау;
2) мемлекеттік қолдау шараларын іске асырудың тиімділігін арттыру бойынша ұсыныстар дайындау;
3) осы Қағидалардың шеңберінде мемлекеттік қолдау алған индустриялық-инновациялық қызмет субъектілерінің қарсы міндеттемелерінің көрсеткіштеріне қол жеткізу жөніндегі ақпарат жиынтығы.
1-қосымша
шығындардың бір бөлігін
өтеу қағидаларына
индустриялық-инновациялық
қызметін жылжыту бойынша
отандық өңделген тауарлар
Шетелдік көрмелерге қатысатын индустриялық-инновациялық қызмет субъектілерінің қызметкерлеріне қонақ үй нөмірлерін жалдау бойынша шығыстарды өтеудің шекті сомасы АҚШ долларымен және еуромен (бір қызметкерге тәулігіне)
№ т/т
Мемлекет
АҚШ доллары
Еуро
1
2
3
4
1.
Австрия Республикасы

1) своевременное выявление проблем в реализации мер государственной поддержки;
2) подготовку предложений по повышению эффективности реализации мер государственной поддержки;
3) свод информации по достижению показателей встречных обязательств субъектов индустриально-инновационной деятельности, получивших государственную поддержку в рамках настоящих Правил.
Приложение 1 к Правилам
возмещения части затрат
субъектов индустриально-
инновационной деятельности по
продвижению отечественных
обработанных товаров
Предельные суммы возмещения расходов по найму гостиничных номеров сотрудникам субъектов индустриально-инновационной деятельности, принимающим участие в зарубежных выставках в долларах США и евро (в сутки на одного сотрудника)
№ п/п
Государство
долл. США
евро
1
2
3
4
1.
Австрийская Республика

184.
Эстония Республикасы
125
185.
Оңтүстік Африка Республикасы
100
186.
Ямайка
120
187.
Жапония
220
2-қосымша
өтеу қағидаларына
субъектілер шығындарының бір
бөлігі индустриялық-
инновациялық
қызметін жылжыту бойынша
отандық өңделген тауарлар
Нысаны
Субъектілер шығындарының бір бөлігін өтеуді алуға өтінім индустриялық-инновациялық қызмет
Кімге:____________________________________________________________________
(оператордың атауы)
Кімнен:___________________________________________________________________
(ұйымдық-құқықтық нысанын көрсете отырып, индустриялық-инновациялық қызмет
субъектісінің толық атауы)
Мемлекеттік тіркеу / қайта тіркеу __________________________________________
(дара кәсіпкер ретінде қызметтің басталғаны туралы
куәліктің/анықтаманың/хабарламаның №, кім және қашан берді)
Нақты мекен-жайы: _________________________________________________________
БСН / ЖСН: _______________________________________________________________
Сала атауы: _________________________________________________________
Қызмет түрі: ______________________________________________________________
Қызметкерлер саны: ______________________________________________________
Өндірістік қуаты, ұлғайту мүмкіндігі: __________________________________
Өндіруші: ____________ Тауар:_____________ Тауар көлемі: ____________
(Трейдер толтырады)
Өтінім берілген күннің алдындағы жарты жылдағы нақты валюталық түсімнің көлемі
(ЕДБ анықтамасына сәйкес) _____________________ теңге/шетел валютасы.
Өндірістің нақты жүктелуі: ____________________________________________
(пайызбен)
Басшы: __________________________________________________________________
(Тегі, Аты, Әкесінің аты( бар болса), лауазымы, телефон нөмірі)
Өтеуге өтінімді толтырған байланыс жасаушы тұлға: _____________________________
(Тегі, Аты, Әкесінің аты( бар болса), лауазымы, эл. мекен-жайы, телефон, факс нөмірлері)
Өткізілетін отандық өңделген тауарлар туралы мәліметтер:
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
ЕАЭО СЭҚ БТН 6 және одан да көп белгілері деңгейінде тауар позициясы көрсетілген тауарлардың атауы:
__________________________________________________________________________
1. Қоса берілетін құжаттар тізбесінің талаптарына сәйкес құжаттар тізбесі
беттердің санын көрсете отырып, 12-тармаққа сәйкес өтінім:

184.
Эстонская Республика
125
185.
Южно-Африканская Республика
100
186.
Ямайка
120
187.
Япония
220
Приложение 2 к Правилам
возмещения части затрат
субъектов индустриально-
инновационной деятельности по
продвижению отечественных
обработанных товаров
Форма
Заявка на получение возмещения части затрат субъектов
индустриально-инновационной деятельности
Кому:_____________________________________________________________________
(наименование Оператора)
От кого:___________________________________________________________________
(полное наименование субъекта индустриально-инновационной деятельности
с указанием организационно- правовой формы)
Государственная регистрация/перерегистрация
________________________________________________________________________________
(№ свидетельства/справки/уведомления о начале деятельности в качестве индивидуального
предпринимателя, кем и когда выдано)
Фактический адрес: ________________________________________________________
БИН/ИИН: ____________________________________________________________________
Наименование отрасли: _________________________________________________________
Вид деятельности:______________________________________________________________
Численность сотрудников:_______________________________________________________
Производственная мощность, возможности увеличения:______________________________
Производитель: ______________Товар:___________________Объем товара: ____________
(Заполняется трейдером)
Объем фактической валютной выручки (в соответствии со справкой БВУ) за
полугодие предшествующей дате подачи заявки _____________________ тенге/иностранная валюта.
Фактическая загруженность производства:____________________________________
(в процентах)
Руководитель: ____________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии), должность, номер телефона)
Контактное лицо, заполнившее заявку на возмещение:
______________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии), должность, эл. адрес, номера телефона, факса)
Сведения о реализуемых отечественных обработанных товарах:
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Наименование товаров с указанием товарной позиции на уровне 6 и более знаков ЕТН ВЭД ЕАЭС:
__________________________________________________________________________
1. Перечень документов в соответствии с требованиями перечня документов,
прилагаемых к заявке согласно пунктом 12 с указанием количества страниц:

1).________________________________________________________________________
2). _______________________________________________________________________
3). _______________________________________________________________________
2. Қоса берілетін құжаттар тізбесінің талаптарына сәйкес құжаттар тізбесі
беттердің санын көрсете отырып, 13-тармаққа сәйкес өтінім:
1). ______________________________________________________________________
2). ______________________________________________________________________
3). _______________________________________________________________________
№ пп
Тауардың шығарылған елін куәландыратын құжат
№ пп
Акционерлер/Өтініш Берушінің Қатысушылары
Құжаттың атауы
Берілген күні
Қолданылу мерзімі
СЭҚ ТН коды көрсетілген Тауардың атауы
Акционердің/қатысушының атауы
Қатысу үлесі (пайыздық арақатынасты көрсету))
1
2
3
Кестенің жалғасы
№ пп
Оларды жылжыту бойынша шығындары ішінара өтелетін отандық өңделген тауарлар тізбесіне сәйкестігі
№ пп
Өтеу кезеңі
СЭҚ ТН коды
Позиция атауы
Шығындар түрінің атауы
Орындалған жұмыстар/қызметтер актісінің күні мен нөмірі
Өтінім берілген күн
Жалпы тарихи мерзім (айларда көрсету)
4
5
3. Индустриялық-инновациялық қызмет субъектісі шеккен шығындар:
№ пп
Шарт
Орындалған жұмыстардың / қызметтердің актілері
Төлеуге арналған шот / шот-фактура
Төлем тапсырмасы
Валюталау күнгі ҚР ҰБ бағамы
Өтініш беруші мәлімдеген шығындар (құжаттар бойынша. өтінімдер)
күні
сомасы
күні
сомасы
күні
сомасы
күні
сомасы
ҚҚС-сыз және ҚР акциздері
1. Шетелде тауарларды жарнамалауға байланысты шығындар
1
2
2. Шетелдік көрмелерге, форумдарға, жәрмеңкелерге, конкурстарға, Конгрестерге тікелей қатысуға арналған шығындар
1
2
3. Шетелде тарату үшін мамандандырылған каталогты әзірлеуге, шет тілдеріне аударуға және шығаруға байланысты шығындар
1
2
4. Шетелде филиалдарды, өкілдіктерді, сауда алаңдарын, қоймалар мен сауда сөрелерін ұстауға арналған шығындар
1
2
5. Тіркеуге байланысты рәсімдерді жүргізуге арналған шығындар
1
2
6. Тауарлардың сәйкестігін растау рәсімдеріне байланысты іс-шараларды жүргізуге арналған шығындар
1
2
7. Шетелде айрықша құқықтар объектілерін (франчайзинг) пайдалану бойынша рұқсат алу рәсімдерін жүргізуге байланысты шығындар
1
2
8. Отандық өнімді сыртқы нарықтарға жылжыту үшін ұйымдарды тартуға байланысты шығындар бойынша
1
2
9. Шетелдік сертификаттаудан / аккредиттеуден / өндірістік кәсіпорындар инспекциясынан өтуге байланысты шығындар
1
2
Тауарларды жеткізуге байланысты шығындар:
Темір жол көлігімен тасымалдау кезінде:
№ пп
Шарт/Өтінім*
Орындалған жұмыстар / қызметтер актісі
Шот-фактура/Инвойс
Төлем тапсырмасы
Төлеуге арналған шоттар
күні
сомасы
күні
сомасы
айналым жасалған күн
сомасы
күні
сомасы
күні
сомасы
1
2
3
4
5
6
1
2
3
Кестенің жалғасы
Темір жол көлігімен тасымалдау кезінде
Өтініш беруші мәлімдеген шығындар (құжаттар бойынша. өтінімдер)
ТЖ жүкқұжатының №
ТЖ жүкқұжатының күні
вагонның нөмірі
экспорттық бағыт
орындалған жұмыстар / қызметтер актісіне талдамаға сәйкес сомасы
ҚР ҰБ курсы
ҚҚС-сыз және ҚР акциздері
7
8
9
Автомобиль көлігімен тасымалдау кезінде:
№ пп
Шарт/Өтінім *
Орындалған жұмыстар / қызметтер актісі
Шот-фактура/Инвойс
Төлем тапсырмасы
Төлеуге арналған шоттар
күні
сомасы
күні
сомасы
айналым жасалған күн
сомасы
күні
сомасы
күні
сомасы
1
2
3
4
5
6
1
2
3
Кестенің жалғасы
Автомобиль көлігімен тасымалдау кезінде
Өтініш беруші мәлімдеген шығындар (құжаттар бойынша. өтінімдер)
жол парағының №
жол парағының күні
қашықтық (км)
экспорттық бағыт
көліктің маркасы және мем. нөмірі
орындалған жұмыстар / қызметтер актісіне талдамаға сәйкес сома
ҚР ҰБ курсы
ҚҚС-сыз және ҚР акциздері
7
8
9
Әуе көлігімен тасымалдау кезінде:
№ пп
Шарт/Өтінім *
Орындалған жұмыстар / қызметтер актісі
Шот-фактура/Инвойс
Төлем тапсырмасы
Төлеуге арналған шоттар
күні
сомасы
күні
сомасы
айналым жасалған күн
сомасы
күні
сомасы
күні
сомасы
1
2
3
4
5
6
1
2
3
Кестенің жалғасы
Әуе көлігімен тасымалдау кезінде
Өтініш беруші мәлімдеген шығындар (құжаттар бойынша. өтінімдер)
әуе жүкқұжатының №
әуе жүкқұжатының күні
экспорттық бағыт
орындалған жұмыстар / қызметтер актісіне талдамаға сәйкес сома
ҚР ҰБ курсы
ҚҚС-сыз және ҚР акциздері
7
8
9
Теңіз көлігімен тасымалдау кезінде:
№ пп
Шарт/Өтінім *
Орындалған жұмыстар / қызметтер актісі
Шот-фактура/Инвойс
Төлем тапсырмасы
Төлеуге арналған шоттар
күні
сомасы
күні
сомасы
айналым жасалған күн
сомасы
күні
сомасы
күні
сомасы
1
2
3
4
5
6
1
2
3
Кестенің жалғасы
Теңіз көлігімен тасымалдау кезінде
Өтініш беруші мәлімдеген шығындар (құжаттар бойынша. өтінімдер)
коносамент/ беру ведомосының №
коносамент/ беру ведомосының күні
контейнер №
орындалған жұмыстар / қызметтер актісіне талдамаға сәйкес сома
ҚР ҰБ курсы
ҚҚС-сыз және ҚР акциздері
7
8
9
Өтеуге мәлімделген шығындардың бір бөлігінің жалпы сомасы:
_________________________________________________________________ теңге.
(сомасы санмен және жазумен)
4. Шығындар, көрсетілген өтінім ықпал бизнесті дамыту:
_________________________________________________________________________.
(келтірілген шығындардың мақсатын сипаттау қажет)
5. Отандық өңделген тауарларды ілгерілету бойынша индустриялық-инновациялық қызмет субъектілері шығындарының бір бөлігін өтеу қағидалары* бойынша Бюджет қаражатының жоспарлы (мақсатты) пайдаланылуы туралы ақпарат:
1. Ережеге сәйкес шығындардың бір бөлігін өтеу шеңберінде алынған мемлекеттік қаражатты қалай пайдалану (игеру) жоспарланады (жауаптың бір немесе бірнеше нұсқаларын таңдау қажет):
Сатып алынсын шикізат;
ГСП сатып алу;
Жабдықтарды жаңғырту;
Тұтынушылар үшін өз өніміне жеңілдік беру;
Маркетингтік іс-шараларды қаржыландыру;
Басқа ____________________________________________________________
2. Жоғарыда көрсетілген іс-шаралардың қорытындылары бойынша мынадай көрсеткіштерге қол жеткізіледі:
Көрсеткіштер
өлшем бірлігі
Есепті жылға алдыңғы жыл
Есепті жыл
Келесі жыл есепті жылдан
Есепті жылдан кейінгі екінші жыл
1
Экспорт көлемін ұлғайту
дана / тонна
мың теңге
2
Келісім-шарттардың жалпы сомасын ұлғайту
мың теңге
3
Экспорттық келісім-шарттар сомасын ұлғайту
мың теңге
4
Өндірілген дайын өнім көлемін ұлғайту
дана / тонна
мың теңге
5
Еңбек өнімділігін арттыру
мың теңге
6
Негізгі капиталға инвестициялар көлемін ұлғайту
мың теңге
7
Бюджетке салық аударымдарын ұлғайту
мың теңге
8
Жұмыс орындарының санын арттыру
адам
9
Шығарылатын және экспортталатын өнімнің номенклатурасын кеңейту
ТНВЭД
10
Экспорттық өткізу нарықтарын кеңейту
Ел
*Индустриялық-инновациялық қызмет субъектілері шығындарының бір бөлігін өтеуді алуға өтінім қайта берілген жағдайда, қарсы міндеттемелердің жоспарлы көрсеткіштерін индустриялық-инновациялық қызмет субъектілері шығындарының бір бөлігін өтеуді алуға алдыңғы берілген өтінімге қатысты өспелі қорытындымен көрсету қажет..
6. Осы өтініммен индустриялық-инновациялық қызмет субъектісі ұсынылған құжаттардың, ақпараттың, бастапқы деректердің, есептеулердің, негіздемелердің толықтығы мен дұрыстығы үшін жауапкершілікті өзіне алады.
Индустриялық-инновациялық қызмет субъектісі Қазақстан Республикасының Кәсіпкерлік саласындағы заңнамасында көзделген мемлекеттік қолдаудың ағымдағы немесе өзге де шаралары шеңберінде республикалық және/немесе жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен бұрын өтелетінін, қаржыландырылмағанын және қаржыландырылмағанын, сондай-ақ осы Ереженің 2, 2-1-тармақтарына сәйкес келетінін растайды.
Басшы: ___________________________________ м.п. ____________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)) (басып шығару) (қолы)
Өтінім берілген күн:____________
Ескертпе:
БСН-бизнес сәйкестендіру нөмірі;
ЖСН-жеке сәйкестендіру нөмірі;
ҚР ҚҚС-Қазақстан Республикасының қосылған құн салығы;
ЕАЭО СЭҚ БТН-Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатура
3-қосымша
өтеу қағидаларына
субъектілер шығындарының бір
бөлігі индустриялық-
инновациялық қызметін
жылжыту бойынша
отандық өңделген тауарлар
Нысаны
Ақпарат бюджет қаражатының мақсатты пайдаланылуы туралы Отандық өңделген тауарларды ілгерілету бойынша индустриялық-инновациялық қызмет субъектілері шығындарының бір бөлігін өтеу қағидалары*
3. Кәсіпорын туралы ақпарат:
Кәсіпорынның атауы: ___________________________________________;
БСН: _______________________________________________________________;
Нақты мекен-жайы: ___________________________________________________;
Қызмет түрі (ЭҚЖЖ коды): _________________________________________;
Өндірілетін / экспортталатын өнімнің атауы (коды СЭҚ ТН):______;
Бірінші басшының аты-жөні: ___________________________________________;
4. Ережеге сәйкес шығындардың бір бөлігін өтеу шеңберінде алынған мемлекеттік қаражатты қалай пайдалану (игеру) жоспарланады (жауаптың бір немесе бірнеше нұсқаларын таңдау қажет):
Сатып алынсын шикізат;
ГСП сатып алу;
Жабдықтарды жаңғырту;
Тұтынушылар үшін өз өніміне жеңілдік беру;
Маркетингтік іс-шараларды қаржыландыру;
Басқа ____________________________________________________________
5. Жоғарыда көрсетілген іс-шаралардың қорытындылары бойынша мынадай көрсеткіштерге қол жеткізіледі:
Көрсеткіштер
өлшем бірлігі
Есепті жылға алдыңғы жыл
Есепті жыл
Келесі жыл есепті жылдан
Есепті жылдан кейінгі екінші жыл
1
Экспорт көлемін ұлғайту
дана / тонна
мың теңге
2
Келісім-шарттардың жалпы сомасын ұлғайту
мың теңге
3
Экспорттық келісім-шарттар сомасын ұлғайту
мың теңге
4
Өндірілген дайын өнім көлемін ұлғайту
дана / тонна
мың теңге
5
Еңбек өнімділігін арттыру
мың теңге
6
Негізгі капиталға инвестициялар көлемін ұлғайту
мың теңге
7
Бюджетке салық аударымдарын ұлғайту
мың теңге
8
Жұмыс орындарының санын арттыру
адам
9
Шығарылатын және экспортталатын өнімнің номенклатурасын кеңейту
ТНВЭД
10
Экспорттық өткізу нарықтарын кеңейту
Ел
*Индустриялық-инновациялық қызмет субъектілері шығындарының бір бөлігін өтеуді алуға өтінім қайта берілген жағдайда, қарсы міндеттемелердің жоспарлы көрсеткіштерін индустриялық-инновациялық қызмет субъектілері шығындарының бір бөлігін өтеуді алуға алдыңғы берілген өтінімге қатысты өспелі қорытындымен көрсету қажет..
Байланыс деректері:
Ақпарат үшін жауапты тұлғаның аты-жөні: ____________________________________;
Кәсіпорындағы лауазымы: ____________________________________________;
Жұмыс және ұялы телефондар, эл.мекен жайы: ______________________;
күні:____________________
________________________________                   __________________________
(Бірінші басшының аты-жөні (бар болса))             (бірінші басшының қолы)
мөр орны
3-қосымша
өтеу қағидаларына
субъектілер шығындарының бір
бөлігі индустриялық-
инновациялық қызметін
жылжыту бойынша
отандық өңделген тауарлар
Нысаны
Субъектілер шығындарының бір бөлігін өтеуді алуға арналған өтінімнің түйіндемесі индустриялық-инновациялық қызмет
1. Өтінім берген Ұйым туралы ақпарат:
Ұйымдық-құқықтық нысаны көрсетілген ұйымның атауы:
__________________________________________________________________________
Мемлекеттік тіркеу/қайта тіркеу: ________________________________________
(жеке кәсіпкер ретінде қызметтің басталғаны туралы куәліктің/анықтаманың/
хабарламаның №, кім және қашан берді)
Нақты мекен-жайы: ________________________________________________________
БСН / ЖСН: _______________________________________________________________
Сала атауы: ______________________________________________________
Қызмет түрі: ____________________________________________________________
ЕАЭО СЭҚ БТН коды бойынша шығарылатын отандық өңделген тауарлардың түрі
__________________________________________________________________________
Қызметкерлер саны: ______________________________________________________
Өндірістік қуаты, ұлғайту мүмкіндігі: ________________________________
Өндірістің нақты жүктелуі: ____________________________________________
(пайызбен)
Басшы: __________________________________________________________________
(Тегі, Аты, Әкесінің аты( бар болса), лауазымы, телефон нөмірі)
Өтінімді толтырған байланыс тұлғасы:
_______________________________________________________
(Тегі, Аты, Әкесінің аты( бар болса), лауазымы, электрондық мекенжайы, телефон, факс нөмірлері)

1).________________________________________________________________________
2). ________________________________________________________________________________
3). ________________________________________________________________________________
2. Перечень документов в соответствии с требованиями перечня документов,
прилагаемых к заявке согласно пунктом 13 с указанием количества страниц:
1). ________________________________________________________________________________
2). ________________________________________________________________________________
3). ________________________________________________________________________________
№ пп
Документ, удостоверяющий страну происхождения товара
№ пп
Акционеры/Участники Заявителя
Наименование документа
Дата выдачи
Срок действия
Наименование товара с указанием кода ТН ВЭД
Наименование акционера/участника
Доля участия (указать процентное соотношение)
1
2
3
Продолжение таблицы
№ пп
Соответствие Перечню отечественных обработанных товаров, по которым частично возмещаются затраты по их продвижению
№ пп
Период возмещения
Код ТН ВЭД
Наименование позиции
Наименование вида затрат
Дата и номер акта выполненных работ/услуг
Дата подачи заявки
Общий исторический срок (указывать в месяцах)
4
5
3. Затраты, понесенные субъектом индустриально-инновационной деятельности:
№ пп
Договор
Акты выполненных работ / услуг
Счет на оплату / Счет-фактура
Платежное поручение
Курс НБ РК на дату валютирования
Затраты заявленные Заявителем (по докум. заявки)
дата
Сумма
дата
Сумма
дата
Сумма
дата
Сумма
без НДС и акцизы РК
Затраты, связанные с рекламой товаров за рубежом:
1
2
Затраты на прямое участие в зарубежных выставках, ярмарках, фестивалях:
1
2
Затраты, связанные с разработкой, переводом на иностранные языки и изданием специализированного каталога для распространения за рубежом:
1
2
Затраты на содержание представительства, филиалов, торговой площади и склада за рубежом:
1
2
Затраты на проведение процедур, связанных с регистрацией товарных знаков (бренда) за рубежом:
1
2
Затраты на проведение процедур, связанных с сертификацией товаров за рубежом:
1
2
Затраты, связанные с доставкой товаров:
При перевозке железнодорожным транспортом:
№ пп
Договор/Заявка*
Акт выполненных работ / услуг
Счет-фактура/Инвойс
Платежное поручение
дата
сумма
дата
сумма
дата совершения оборота
сумма
дата
сумма
1
2
3
4
5
1
2
3
Продолжение таблицы
Счета на оплату
При перевозке железнодорожным транспортом
Затраты заявленные Заявителем (по докум. заявки)
дата
сумма
№ ЖД накладной
дата ЖД накладной
номер вагона
экспортное направление
сумма согласно расшифровке к Акту выполненных работ / услуг
Курс НБ РК
без НДС и акцизы РК
6
7
8
9
При перевозке автомобильным транспортом:
№ пп
Договор/Заявка*
Акт выполненных работ / услуг
Счет-фактура/Инвойс
Платежное поручение
дата
сумма
дата
сумма
дата совершения оборота
сумма
дата
сумма
1
2
3
4
5
1
2
3
Продолжение таблицы
Счета на оплату
При перевозке автомобильным транспортом
Затраты заявленные Заявителем (по докум. заявки)
дата
сумма
№ путевого листа
дата путевого листа
расстояние (км)
экспортное направление
марка и гос.номер авто
сумма согласно расшифровке к Акту выполненных работ / услуг
Курс НБ РК
без НДС и акцизы РК
6
7
8
9
При перевозке воздушным транспортом:
№ пп
Договор/Заявка*
Акт выполненных работ / услуг
Счет-фактура/Инвойс
Платежное поручение
дата
сумма
дата
сумма
дата совершения оборота
сумма
дата
сумма
1
2
3
4
5
1
2
3
Продолжение таблицы
Счета на оплату
При перевозке воздушным транспортом
Затраты заявленные Заявителем (по докум. заявки)
дата
сумма
№ авианакладной
дата авианакладной
экспортное направление
сумма согласно расшифровке к Акту выполненных работ / услуг
Курс НБ РК
без НДС и акцизы РК
6
7
8
9
При перевозке морским транспортом:
№ пп
Договор/Заявка*
Акт выполненных работ / услуг
Счет-фактура/Инвойс
Платежное поручение
дата
сумма
дата
сумма
дата совершения оборота
сумма
дата
сумма
1
2
3
4
5
1
2
3
Продолжение таблицы
Счета на оплату
При перевозке морским транспортом
Затраты заявленные Заявителем (по докум. заявки)
дата
сумма
№ коносамента/ передаточной ведомости
дата коносамента/ передаточной ведомости
№ контейнера
сумма согласно расшифровке к Акту выполненных работ / услуг
Курс НБ РК
без НДС и акцизы РК
6
7
8
9
Общая сумма заявляемых к возмещению части затрат:
__________________________________________________________________________тенге.
(сумма цифрами и прописью)
4. Затраты, указанные в заявки способствовали развитию бизнеса:
_______________________________________________________________________________.
(необходимо описать цели понесенных затрат)
5. Информация о планируемом (целевом) использовании бюджетных средств, полученных в рамках Правил возмещения части затрат субъектов индустриально-инновационной деятельности по продвижению отечественных обработанных товаров
1. Каким образом планируется использовать (освоить) государственные средства, полученные в рамках возмещения части затрат согласно Правилам (необходимо выбрать один или несколько вариантов ответа):
Закупить сырье;
Закупить ГСП;
Модернизировать оборудование;
Предоставить скидку на свою продукцию для потребителей;
Финансировать маркетинговые мероприятия;
Другое____________________________________________________________
2. По итогам вышеуказанных мероприятий будут достигнуты следующие показатели:
Показатели
Ед.изм.
Предыдущий год к отчетному году
Отчетный год
Следующий год за отчетным годом
Второй год следующий за отчетным годом
1
Увеличение объемов экспорта
шт./тонн
тыс.тенге
2
Увеличение общей суммы контрактов
тыс.тенге
3
Увеличение суммы экспортных контрактов
тыс.тенге
4
Увеличение объемов произведенной готовой продукции
шт./тонн
тыс.тенге
5
Увеличение производительности труда
тыс.тенге
6
Увеличение объем инвестиций в основной капитал
тыс.тенге
7
Увеличение налоговых отчислений в бюджет
тыс.тенге
8
Увеличение количества рабочих мест
чел
9
Расширение номенклатуры выпускаемой и экспортируемой продукции
ТНВЭД
10
Расширение экспортных рынков сбыта
Страна
*В случае повторной подачи заявки на получение возмещения части затрат субъектов индустриально-инновационной деятельности, плановые показатели встречных обязательств необходимо указывать с нарастающим итогом по отношению к предыдущей поданной заявки на получение возмещения части затрат субъектов индустриально-инновационной деятельности.
6. Данной заявкой субъект индустриально-инновационной деятельности берет на себя ответственность за полноту и достоверность представленных документов, информации, исходных данных, расчетов, обоснований. Субъект индустриально-инновационной деятельности подтверждает, что заявленные на возмещение затраты ранее не возмещались, не финансируются и не профинансированы за счет средств республиканского и/или местного бюджетов в рамках текущих или иных мер государственной поддержки, предусмотренных законодательством Республики Казахстан в области предпринимательства, а также соответствуют пунктам 2, 2-1 Правил.
Руководитель: ___________________________________ м.п. ____________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии)) (печать(при наличии)) (подпись, ЭЦП)
Дата подачи заявки:____________
Примечание:
БИН- бизнес идентификационный номер;
ИИН - индивидуальный идентификационный номер;
НДС РК - налог на добавленную стоимость Республики Казахстан;
ЕТН ВЭД ЕАЭС - единая товарная номенклатура внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза.
Приложение 3 к Правилам
возмещения части затрат
субъектов индустриально-
инновационной деятельности по
продвижению отечественных
обработанных товаров
Форма
Резюме заявки на получение возмещения части затрат субъектов
индустриально-инновационной деятельности
1. Информация об организации, подавшей заявку: Наименование организации с указанием организационно-правовой формы:
__________________________________________________________________________
Государственная регистрация/перерегистрация:
_______________________________________________________________________________
(№ свидетельства/справки/уведомления о начале деятельности в качестве
индивидуального предпринимателя, кем и когда выдано)
Фактический адрес: ________________________________________________________
БИН/ИИН: ________________________________________________________________
Наименование отрасли: _____________________________________________________
Вид деятельности: _________________________________________________________
Вид выпускаемых отечественных обработанных товаров по коду ЕТН ВЭД ЕАЭС
__________________________________________________________________________
Численность сотрудников: __________________________________________________
Производственная мощность, возможности увеличения: ________________________
Фактическая загруженность производства: ____________________________________
(в процентах)
Руководитель: _____________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии), должность, номер телефона)
Контактное лицо, заполнившее заявку:
_______________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии), должность, электронный адрес,
номера телефона, факса)

2. Осы Қағидалардың 12-тармағының талаптарына сәйкес құжаттар тізбесі:
1. _______________________________________________________________________
2. ________________________________________________________________________
3. ________________________________________________________________________
3. Осы Қағидалардың 13-тармағының талаптарына сәйкес құжаттар тізбесі:
1. ________________________________________________________________________
2. _______________________________________________________________________
3. ________________________________________________________________________
4. Осы Ереженің 12-тармағының талаптарына сәйкес ұсынылмаған құжаттардың тізбесі
(бар болған жағдайда толтырылады):
1. ________________________________________________________________________
2. ________________________________________________________________________
3. ________________________________________________________________________
5. Осы Ереженің 13-тармағының талаптарына сәйкес ұсынылмаған құжаттардың тізбесі
(бар болған жағдайда толтырылады):
1. ________________________________________________________________________
2. ________________________________________________________________________
3. _______________________________________________________________________
6. Индустриялық-инновациялық қызмет субъектісі өтеуге мәлімдеген шығындар:
№ пп
Тауардың шығарылған елін куәландыратын құжат
№ пп
Акционерлер/Өтініш Берушінің Қатысушылары
№ пп
Оларды жылжыту бойынша шығындары ішінара өтелетін отандық өңделген тауарлар тізбесіне сәйкестігі
Құжаттың атауы
Берілген күні
Қолданылу мерзімі
СЭҚ ТН коды көрсетілген Тауардың атауы
Акционердің/қатысушының атауы
Қатысу үлесі (пайыздық арақатынасты көрсету)
СЭҚ ТН коды
Позиция атауы
1
2
3
4
Кестенің жалғасы
№ пп
Өтеу кезеңі
Шығындар түрінің атауы
Орындалған жұмыстар/қызметтер актісінің күні мен нөмірі
Өтінім берілген күн
Жалпы тарихи мерзім (айларда көрсету)
5
3. Индустриялық-инновациялық қызмет субъектісі шеккен шығындар:
№ пп
Шарт
Орындалған жұмыстардың / қызметтердің актілері
Төлеуге арналған шот / шот-фактура
Платежное поручение
Валюталау күнгі ҚР ҰБ бағамы
Өтініш беруші мәлімдеген шығындар (құжаттар бойынша. өтінімдер)
күні
сомасы
күні
сомасы
күні
сомасы
күні
сомасы
ҚҚС-сыз және ҚР акциздері
1. шетелде тауарларды жарнамалауға байланысты шығындар
1
2
2. шетелдік көрмелерге, форумдарға, жәрмеңкелерге, конкурстарға, Конгрестерге тікелей қатысуға арналған шығындар
1
2
3. шетелде тарату үшін мамандандырылған каталогты әзірлеуге, шет тілдеріне аударуға және шығаруға байланысты шығындар
1
2
4. шетелде филиалдарды, өкілдіктерді, сауда алаңдарын, қоймалар мен сауда сөрелерін ұстауға арналған шығындар
1
2
5. тіркеуге байланысты рәсімдерді жүргізуге арналған шығындар
1
2
6. тауарлардың сәйкестігін растау рәсімдеріне байланысты іс-шараларды жүргізуге арналған шығындар
1
2
7. шетелде айрықша құқықтар объектілерін (франчайзинг) пайдалану бойынша рұқсат алу рәсімдерін жүргізуге байланысты шығындар
1
2
8. отандық өнімді сыртқы нарықтарға жылжыту үшін ұйымдарды тартуға байланысты шығындар
1
2
9. шетелдік сертификаттаудан / аккредиттеуден / өндірістік кәсіпорындар инспекциясынан өтуге байланысты шығындар
1
2
Тауарларды жеткізуге байланысты шығындар:
Темір жол көлігімен тасымалдау кезінде:
№ пп
Шарт/Өтінім *
Орындалған жұмыстар / қызметтер актісі
Шот-фактура/Инвойс
Төлем тапсырмасы
Төлеуге арналған шоттар
күні
сомасы
күні
сомасы
айналым жасалған күн
сомасы
күні
сомасы
күні
сомасы
1
2
3
4
5
6
1
2
3
Кестенің жалғасы
Темір жол көлігімен тасымалдау кезінде
Өтініш беруші мәлімдеген шығындар (құжаттар бойынша. өтінімдер)
ТЖ жүкқұжатының №
ТЖ жүкқұжатының күні
вагонның нөмірі
экспорттық бағыт
орындалған жұмыстар / қызметтер актісіне талдамаға сәйкес сома
ҚР ҰБ курсы
ҚҚС-сыз және ҚР акциздері
7
8
9
Автомобиль көлігімен тасымалдау кезінде:
№ пп
Шарт/Өтінім *
Орындалған жұмыстар / қызметтер актісі
Шот-фактура/Инвойс
Төлем тапсырмасы
Төлеуге арналған шоттар
күні
сомасы
күні
сомасы
айналым жасалған күн
сомасы
күні
сомасы
күні
сомасы
1
2
3
4
5
6
1
2
3
Кестенің жалғасы
Автомобиль көлігімен тасымалдау кезінде
Өтініш беруші мәлімдеген шығындар (құжаттар бойынша. өтінімдер)
жол парағының №
жол парағының күні
қашықтық (км)
экспорттық бағыт
көліктің маркасы және мем. нөмірі
орындалған жұмыстар / қызметтер актісіне талдамаға сәйкес сома
ҚР ҰБ курсы
ҚҚС-сыз және ҚР акциздері
7
8
9
Әуе көлігімен тасымалдау кезінде:
№ пп
Шарт/Өтінім *
Орындалған жұмыстар / қызметтер актісі
Шот-фактура/Инвойс
Төлем тапсырмасы
Төлеуге арналған шоттар
күні
сомасы
күні
сомасы
айналым жасалған күн
сомасы
күні
сомасы
күні
сомасы
1
2
3
4
5
6
1
2
3
Кестенің жалғасы
Әуе көлігімен тасымалдау кезінде
Өтініш беруші мәлімдеген шығындар (құжаттар бойынша. өтінімдер)
әуе жүкқұжатының №
әуе жүкқұжатының күні
экспорттық бағыт
орындалған жұмыстар / қызметтер актісіне талдамаға сәйкес сома
ҚР ҰБ курсы
ҚҚС-сыз және ҚР акциздері
7
8
9
Теңіз көлігімен тасымалдау кезінде:
№ пп
Шарт/Өтінім *
Орындалған жұмыстар / қызметтер актісі
Шот-фактура/Инвойс
Төлем тапсырмасы
Төлеуге арналған шоттар
күні
сомасы
күні
сомасы
айналым жасалған күн
сомасы
күні
сомасы
күні
сомасы
1
2
3
4
5
6
1
2
3
Кестенің жалғасы
Теңіз көлігімен тасымалдау кезінде
Өтініш беруші мәлімдеген шығындар (құжаттар бойынша. өтінімдер)
коносамент/ беру ведомосының №
коносамент/ беру ведомосының күні
контейнер №
орындалған жұмыстар / қызметтер актісіне талдамаға сәйкес сома
ҚР ҰБ курсы
ҚҚС-сыз және ҚР акциздері
7
8
9
Өтеуге мәлімделген шығындардың бір бөлігінің жалпы сомасы:
___________________________________________________________________ теңге.
(сомасы санмен және жазумен)
7. Осы Ережеге сәйкес шығындардың бір бөлігін өтеу шарттары (өлшемдері) :
Ереженің 5-тармағына сәйкес өтеу лимиті: ______________%
Ереженің 6-тармағына сәйкес өтеу лимиті: ________________________ теңге.
Өтеуге жататын сома _________________________________________ теңге.
Өтеуге жатпайтын сома_________________________________________ теңге.
8. Өтінім бойынша қорытынды: __________________________________________

2. Перечень документов в соответствии с требованиями пункта 12 настоящих Правил:
1. ________________________________________________________________________________
2. ________________________________________________________________________________
3. ________________________________________________________________________________
3. Перечень документов в соответствии с требованиями пункта 13 настоящих Правил:
1. ________________________________________________________________________________
2. ________________________________________________________________________________
3. ________________________________________________________________________________
4. Перечень не предоставленных документов в соответствии с требованиями пункта 12 настоящих Правил (заполняется при наличии):
1. ________________________________________________________________________________
2. ________________________________________________________________________________
3. ________________________________________________________________________________
5. Перечень не предоставленных документов в соответствии с требованиями пункта 13 настоящих Правил (заполняется при наличии):
1. ________________________________________________________________________________
2. ________________________________________________________________________________
3. ________________________________________________________________________________
6. Затраты, заявленные субъектом индустриально-инновационной деятельности к возмещению:
№ пп
Документ, удостоверяющий страну происхождения товара
№ пп
Акционеры/Участники Заявителя
Наименование документа
Дата выдачи
Срок действия
Наименование товара с указанием кода ТН ВЭД
Наименование акционера/участника
Доля участия (указать процентное соотношение)
1
2
3
Продолжение таблицы
№ пп
Соответствие Перечню отечественных обработанных товаров, по которым частично возмещаются затраты по их продвижению
№ пп
Период возмещения
Код ТН ВЭД
Наименование позиции
Наименование вида затрат
Дата и номер акта выполненных работ/услуг
Дата подачи заявки
Общий исторический срок (указывать в месяцах)
4
5
3. Затраты, понесенные субъектом индустриально-инновационной деятельности:
№ пп
Договор
Акты выполненных работ / услуг
Счет на оплату / Счет-фактура
Платежное поручение
Курс НБ РК на дату валютирования
Затраты заявленные Заявителем (по докум. заявки)
дата
Сумма
дата
Сумма
дата
Сумма
дата
Сумма
без НДС и акцизы РК
Затраты, связанные с рекламой товаров за рубежом:
1
2
Затраты на прямое участие в зарубежных выставках, ярмарках, фестивалях:
1
2
Затраты, связанные с разработкой, переводом на иностранные языки и изданием специализированного каталога для распространения за рубежом:
1
2
Затраты на содержание представительства, филиалов, торговой площади и склада за рубежом:
1
2
Затраты на проведение процедур, связанных с регистрацией товарных знаков (бренда) за рубежом:
1
2
Затраты на проведение процедур, связанных с сертификацией товаров за рубежом:
1
2
Затраты, связанные с доставкой товаров:
При перевозке железнодорожным транспортом:
№ пп
Договор/Заявка*
Акт выполненных работ / услуг
Счет-фактура/Инвойс
Платежное поручение
дата
сумма
дата
сумма
дата совершения оборота
сумма
дата
сумма
1
2
3
4
5
1
2
3
Продолжение таблицы
Счета на оплату
При перевозке железнодорожным транспортом
Затраты заявленные Заявителем (по докум. заявки)
дата
сумма
№ ЖД накладной
дата ЖД накладной
номер вагона
экспортное направление
сумма согласно расшифровке к Акту выполненных работ / услуг
Курс НБ РК
без НДС и акцизы РК
6
7
8
9
При перевозке автомобильным транспортом:
№ пп
Договор/Заявка*
Акт выполненных работ / услуг
Счет-фактура/Инвойс
Платежное поручение
дата
сумма
дата
сумма
дата совершения оборота
сумма
дата
сумма
1
2
3
4
5
1
2
3
Продолжение таблицы
Счета на оплату
При перевозке автомобильным транспортом
Затраты заявленные Заявителем (по докум. заявки)
дата
сумма
№ путевого листа
дата путевого листа
расстояние (км)
экспортное направление
марка и гос.номер авто
сумма согласно расшифровке к Акту выполненных работ / услуг
Курс НБ РК
без НДС и акцизы РК
6
7
8
9
При перевозке воздушным транспортом:
№ пп
Договор/Заявка*
Акт выполненных работ / услуг
Счет-фактура/Инвойс
Платежное поручение
Счета на оплату
дата
сумма
дата
сумма
дата совершения оборота
сумма
дата
сумма
дата
сумма
1
2
3
4
5
6
1
2
3
Продолжение таблицы
При перевозке воздушным транспортом
Затраты заявленные Заявителем (по докум. заявки)
№ авианакладной
дата авианакладной
экспортное направление
сумма согласно расшифровке к Акту выполненных работ / услуг
Курс НБ РК
без НДС и акцизы РК
7
8
9
При перевозке морским транспортом:
№ пп
Договор/Заявка*
Акт выполненных работ / услуг
Счет-фактура/Инвойс
Платежное поручение
дата
сумма
дата
сумма
дата совершения оборота
сумма
дата
сумма
1
2
3
4
5
1
2
3
Продолжение таблицы
Счета на оплату
При перевозке морским транспортом
Затраты заявленные Заявителем (по докум. заявки)
дата
сумма
№ коносамента/ передаточной ведомости
дата коносамента/ передаточной ведомости
№ контейнера
сумма согласно расшифровке к Акту выполненных работ / услуг
Курс НБ РК
без НДС и акцизы РК
6
7
8
9
Общая сумма заявляемых к возмещению части затрат:
__________________________________________________________________________ тенге.
(сумма цифрами и прописью)
7. Условия (критерии) возмещения части затрат, в соответствии настоящими Правилами:
Лимит возмещения, в соответствии с пунктом 5 Правил: ______________%
Лимит возмещения, в соответствии с пунктом 6 Правил: ____________________ тенге.
Сумма, подлежащая к возмещению ____________________________________ тенге.
Сумма, не подлежащая к возмещению____________________________________ тенге.
8. Заключение по заявке: ___________________________________________________

Ереженің 5 және 6-тармақтарына сәйкес өтеуге жататын сома____________ теңге.
Осылайша, жалпы мәлімделген сомадан __________ теңге:
Өтеуге негізделген және құжатпен расталған сома _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ теңгені құрайды,
оның ішінде Шығындардың өтелетін бөлігі _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ теңгені құрайды.
Орындаушы: _________________________________________________ _____________
(Тегі, Аты, Әкесінің аты (бар болса))                   (қолы)
Күні: _____________________
Ескертпе:
БСН-бизнес сәйкестендіру нөмірі;
ЖСН-жеке сәйкестендіру нөмірі;
ҚР ҚҚС-Қазақстан Республикасының қосылған құн салығы;
ЕАЭО СЭҚ БТН-Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасы.
4-қосымша
өтеу қағидаларына
субъектілердің шығындары
индустриялық-инновациялық
қызметін жылжыту бойынша
отандық өңделген тауарлар
Нысаны
Хабарлама
Кімге ____________________________________________________________
Индустриялық-инновациялық қызмет субъектісінің атауы
Осы арқылы шығындардың бір бөлігін өтеу өтінімінің талаптарға сәйкес еместігі туралы хабарлаймыз
Индустриялық-инновациялық қызмет субъектілері шығындарының бір бөлігін өтеу қағидалары отандық өңделген тауарларды жылжыту.
Себептердің сипаттамасы:____________________________________________
5-қосымша
өтеу қағидаларына
субъектілердің шығындары
индустриялық-инновациялық
қызметін жылжыту бойынша
отандық өңделген тауарлар
Нысаны
Индустриялық-инновациялық қызмет субъектілері шығындарының бір бөлігін өтеу туралы үлгі келісім №______
Нұрсұлтан қаласы                                     ___ ______________ _______
(күні, айы, жылы)
_____________________________________________________________
(сауда қызметін реттеу саласындағы уәкілетті орган)
бұдан әрі "Уәкілетті орган" деп аталатын__________________________________
_________________________________________________________________,
(басшының немесе оның міндетін атқарушы тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты))
негізінде әрекет ететін_________________________________________
__________________________________________________ бір тараптан және
__________________________________________________________________,
(индустриялық-инновациялық қызмет субъектісі, шығындардың бір бөлігін
өтеуді алушы, мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер))
бұдан әрі" индустриялық-инновациялық қызмет субъектісі " деп аталатын,
______________________________________________________________
(басшының немесе оның міндетін атқарушы тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты))
негізінде әрекет ететін __________________________________________
__________________________________________________________________
(Жарғы/мемлекеттік тіркеуді растайтын құжат немесе сенімхат))
екінші тараптан, бұдан әрі Тараптар деп аталатын, индустриялық-инновациялық
қызмет субъектілерінің отандық өңделген тауарларды жылжыту бойынша
шығындарының бір бөлігін өтеу қағидаларына (бұдан әрі – қағидалар) сәйкес
индустриялық-инновациялық қызмет субъектілерінің отандық өңделген тауарларды
ілгерілету бойынша шығындарының бір бөлігін өтеу жөніндегі комиссияның шешімі
негізінде "___" "_____" (бұдан әрі – Комиссия шешімі) негізінде
төмендегілер туралы осы Келісім:

Сумма, подлежащая к возмещению, в соответствии с пунктами 5 и 6 Правил составляет ____________ тенге.
Таким образом, из общей заявляемой суммы __________ тенге:
Сумма, обоснованная и документально подтвержденная к возмещению, составляет
_______ тенге, из них возмещаемая часть затрат, составляет __________________ тенге.
Исполнитель: _______________________________________________ _____________
(фамилия, имя, отчество (при наличии))             (подпись)
Дата: _____________________
Примечание:
БИН - бизнес идентификационный номер;
ИИН - индивидуальный идентификационный номер;
НДС РК - налог на добавленную стоимость Республики Казахстан;
ЕТН ВЭД ЕАЭС - единая товарная номенклатура внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза.
Приложение 4 к Правилам
возмещения части затрат
субъектов индустриально-
инновационной деятельности по
продвижению отечественных
обработанных товаров
Форма
Уведомление
Кому ____________________________________________________________
Наименование субъекта индустриально-инновационной деятельности
Настоящим сообщаем о несоответствии заявки на возмещение части затрат требованиям
Правил возмещения части затрат субъектов индустриально-инновационной деятельности по
продвижению отечественных обработанных товаров.
Описание причин: ______________________________________________
Приложение 5 к Правилам
возмещения части затрат
субъектов индустриально-
инновационной деятельности по
продвижению отечественных
обработанных товаров
Форма
Типовое соглашение о возмещении части затрат субъектов индустриально-инновационной деятельности
г. Нур-Султан
___ ______________ _______
(число, месяц, год)
__________________________________________________________________________
(наименование уполномоченного органа в области регулирования торговой деятельности)
(далее – Уполномоченный орган) в лице
______________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество руководителя или лица, исполняющего его обязанности),
действующего на основании _______________________________________________,
(положение) с одной стороны и
_______________________________________________________________________________
(наименование субъекта индустриально-инновационной деятельности, получателя
возмещения части затрат, сведения о государственной регистрации)
_________________________________________________________________________,
далее именуемое "Субъект индустриально-инновационной деятельности", в лице
_______________________________________________________________________________;
(фамилия, имя, отчество руководителя или лица, исполняющего его обязанности)
действующего на основании ______________________________________________________
(Устава/документа подтверждающего государственную регистрацию или доверенности)
с другой стороны, в дальнейшем именуемые Стороны, в соответствии с Правилами возмещения части затрат субъектов индустриально-инновационной деятельности по продвижению отечественных обработанных товаров (далее – Правила) на основании решения Комиссии от "___" "_____" года № _____ (далее – решение Комиссии), заключили настоящее Соглашение о нижеследующем:

1. Негізгі ұғымдар
1. Осы Келісімде пайдаланылатын негізгі ұғымдар:
1) Келісім-осы Келісім, оған сәйкес Ұлттық институт индустриялық-инновациялық қызмет субъектісінің отандық өңделген тауарларды жылжыту кезінде өзі шеккен шығындарының бір бөлігін индустриялық-инновациялық қызмет субъектісінің есеп айырысу шотына қаражат аудару жолымен өтейді.;
2) шығындардың бір бөлігін өтеу – Қағидаларға сәйкес көрсетілетін индустриялық-инновациялық қызмет субъектілерінің отандық өңделген тауарларды ілгерілету кезінде жұмсаған шығындарының бір бөлігін өтеу рәсімі.
2. Келісімнің мәні
2. Осы Келісімнің мәні Уәкілетті органның индустриялық-инновациялық қызмет субъектісіне шығындарының бір бөлігін _______________________________ теңге сомасындағы өтеуі болып табылады.
3. Шығындардың бір бөлігін өтеу Комиссияның ___ жылғы _______ № __ шешімі негізінде жүзеге асырылады.
3. Тараптардың Міндеттемелері
4. Уәкілетті орган қабылданған шешім негізінде отандық өңделген тауарларды ілгерілету бойынша шығындардың бір бөлігін өтеу үшін индустриялық-инновациялық қызмет субъектісінің шоттарына ақшалай қаражатты аударуды жүзеге асыруға міндетті.
5. Индустриялық-инновациялық қызмет субъектісі:
1) Мемлекеттік статистика саласындағы уәкілетті органға одан әрі жіберу үшін операторға алғашқы статистикалық деректерді таратуға келісім беру;
2) Операторға осы Келісімге қол қойылғаннан кейін 10 жұмыс күнінен кешіктірмей екінші деңгейдегі банктерден түскен валюталық түсім кірістерінің көлемі туралы ақпаратты ұсынуға міндетті;
3) тоқсанына бір рет операторға шығындардың бір бөлігі өтелгеннен кейін екінші деңгейдегі банктерден түскен валюталық түсімнің кіріс көлемі туралы ақпаратты есепті айдың 25-күнінен кешіктірмей ұсынуға;;
4) мемлекеттік статистика саласындағы уәкілетті органның алғашқы статистикалық деректері негізінде мемлекеттік қолдау шараларын алу және/немесе іске асыру мониторингін жүргізу мүмкін болмаған жағдайда, оператордың жазбаша сұрау салуын алған күннен бастап күнтізбелік отыз күн ішінде мониторинг жүргізу үшін қажетті деректерді ұсынуға міндетті;
5) мемлекеттік қолдау шараларын іске асыру шеңберінде ұсынылған ақпараттың, бастапқы деректердің, есептердің, негіздемелердің толықтығын, уақтылығын және дұрыстығын қамтамасыз етуге міндетті.
6) шығындарды өтегеннен кейін 2 жыл ішінде мемлекеттік қолдау шараларының нысаналы индикаторларына қол жеткізу:
- өнімді сатудан және қызмет көрсетуден түскен валюта түсімінің кіріс көлемін кемінде 10% - ға ұлғайту%;
- салық аударымдарын кемінде 10% - ға ұлғайту.

1. Основные понятия
1. Основные понятия, используемые в настоящем соглашении:
1) Соглашение – настоящее соглашение, в соответствии с которым Уполномоченный орган возмещает часть затрат Субъекта индустриально-инновационной деятельности, понесенных им при продвижении отечественных обработанных товаров путем перечисления средств на расчетный счет Субъекта индустриально-инновационной деятельности;
2) возмещение части затрат – оказываемая в соответствии с Правилами процедура возмещения части затрат Субъектов индустриально-инновационной деятельности, понесенных ими при продвижении отечественных обработанных товаров.
2. Предмет Соглашения
2. Предметом настоящего Соглашения является возмещение Уполномоченным органом части затрат Субъекту индустриально-инновационной деятельности в сумме ______________________________ тенге.
3. Возмещение части затрат осуществляется на основе решения Комиссии от "____" "__________" года № _____.
3. Обязанности Сторон
4. Уполномоченный орган обязан на основании принятого решения осуществить перечисление денежных средств на счета субъекта индустриально-инновационной деятельности для возмещения им части затрат по продвижению отечественных обработанных товаров.
5. Субъект индустриально-инновационной деятельности обязуется:
1) предоставить оператору для дальнейшего направления в уполномоченный орган в области государственной статистики согласие на распространение первичных статистических данных;
2) предоставить оператору информацию об объеме доходов валютной выручки с банков второго уровня не позднее 10 рабочих дней после подписания настоящего Соглашения;
3) раз в квартал предоставлять оператору информацию об объеме доходов валютной выручки с банков второго уровня после возмещения части затрат не позднее 25 числа отчетного месяца;
4) в случае невозможности получения и/или проведения мониторинга реализации мер государственной поддержки на основании первичных статистических данных уполномоченного органа в области государственной статистики, предоставлять в течение тридцати календарных дней со дня получения письменного запроса оператора необходимые данные для проведения мониторинга;
5) обеспечить полноту, своевременность и достоверность предоставленной информации, исходных данных, расчетов, обоснований в рамках реализации меры государственной поддержки.
6) достичь целевые индикаторы меры государственной поддержки в течение 2-х лет после возмещения затрат:
-увеличение объема доходов валютной выручки от реализации продукции и оказания услуг не менее чем на 10%;
-увеличение налоговых отчислений не менее чем на 10%.

7) жеке деректерді жинауға, өңдеуге, сондай-ақ оларды бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органға беруге келісім беру.
4. Тараптардың Құқықтары
6. Уәкілетті орган:
1) Егер осы Келісім орындалғаннан кейін индустриялық-инновациялық қызмет субъектісіне шығындардың бір бөлігін өтеу, өтеу сомасын қайтаруды талап ету құқығы заңсыз берілгені анықталған жағдайда;
2) индустриялық-инновациялық қызмет субъектісіне шығындардың бір бөлігін өтеу туралы ақпаратты бұқаралық ақпарат құралдарында орналастыруға;
3) индустриялық-инновациялық қызмет субъектісінен мониторинг кезінде анықталған осы Келісімнің 3-тармағының 6) тармақшасында көзделген мемлекеттік қолдау шарасының нысаналы индикаторларына қол жеткізілмеген жағдайда, сондай-ақ мемлекеттік статистика саласындағы уәкілетті органның алғашқы статистикалық деректері негізінде мониторинг алу және/немесе жүргізу мүмкін болмаған жағдайда мемлекеттік қолдау шарасының іске асырылуына мониторинг жүргізу үшін мемлекеттік қолдау шарасының іске асырылу барысы туралы ақпарат сұратуға;;
4) Осы Келісімнің 3 – тармағының 1) - 5) тармақшасын орындамаған жағдайда, осы Келісімді бұзуға және шығындарды өтеу түрінде мемлекеттік қолдауға қарай берілген ақшалай қаражатты қайтаруды талап етуге құқылы.
7. Индустриялық-инновациялық қызмет субъектісі:
1) Комитеттің шешіміне сәйкес отандық өңделген тауарларды жылжытуға байланысты шығындардың бір бөлігін өтеуге;
2) шығындардың бір бөлігін өтеуге қаражат аударудан бас тарту себептерін көрсете отырып, өз шешімі туралы жазбаша хабарлау және оны алған жағдайда өтеу сомасын қайтару арқылы толық немесе ішінара бас тартуға құқылы;
3) шығындардың бір бөлігін өтеу туралы ақпаратты бұқаралық ақпарат құралдарында орналастыруға міндетті.
5. Тараптардың Жауапкершілігі
8. Уәкілетті орган жауапты болады.:
1) мемлекеттік қолдау шараларын іске асыру шеңберінде ұсынылған ақпараттың толықтығы, уақтылығы және дұрыстығы;
2) мемлекеттік қолдау шараларын уақтылы ұсынғаны үшін.
9. Индустриялық-инновациялық қызмет субъектісі:
1) мемлекеттік қолдау шараларын іске асыру шеңберінде ұсынылған ақпараттың, бастапқы деректердің, есептердің, негіздемелердің толықтығы, уақтылылығы және дұрыстығы;
2) Осы Келісімнің шарттары бұзылған жағдайда шығындарды өтеу түрінде мемлекеттік қолдау шарасы бойынша берілген ақшалай қаражаттың уақтылы қайтарылуы.
10. Индустриялық-инновациялық қызмет субъектісі оператордан тиісті хабарлама алған күннен бастап күнтізбелік 30 (отыз) күн ішінде осы Келісімнің 3-тармағында көзделген міндеттемелер болмаған жағдайда шығындарды өтеу түрінде мемлекеттік қолдау шарасы бойынша уәкілетті орган берген ақша қаражатын қайтаруды қамтамасыз етеді.
Қайтарылатын қаражат сомасы қарсы міндеттемелерді орындаудың қол жеткізілген деңгейін және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі белгілейтін қайта қаржыландыру ставкасын ескере отырып, мемлекеттік қаржыландырудың ұсынылған көлеміне мөлшерлес.

7) предоставить согласие на сбор, обработку персональных данных, а также на их передачу в уполномоченный орган по исполнению бюджета.
4. Права Сторон
6. Уполномоченный орган вправе:
1) в случае, если после исполнения настоящего Соглашения будет установлено, что субъекту индустриально-инновационной деятельности неправомерно предоставлено право возмещения части затрат, востребовать возврата суммы возмещения;
2) разместить информацию о произведенном возмещении части затрат субъекту индустриально-инновационной деятельности в средствах массовой информации;
3) запрашивать у субъекта индустриально-инновационной деятельности информацию о ходе реализации меры государственной поддержки в случае не достижения целевые индикаторы меры государственной поддержки, предусмотренных подпунктом 6) пункта 3 настоящего Соглашения, выявленных при мониторинге, а также для проведения мониторинга реализации меры государственной поддержки в случае невозможности получения и/или проведения мониторинга на основании первичных статистических данных уполномоченного органа в области государственной статистики;
4) расторгнуть настоящее Соглашение и востребовать возврат денежных средств, выданных по мере государственной поддержке в виде возмещения затрат, в случае неисполнения подпунктом 1) – 5) пункта 3 настоящего Соглашения.
7. Субъект индустриально-инновационной деятельности вправе:
1) на возмещение части затрат, связанных с продвижением отечественных обработанных товаров в соответствии с решением Комитета;
2) отказаться от перечисления средств на возмещение части затрат полностью или частично путем письменного уведомления о своем решении с указанием причин отказа и возврата суммы возмещения в случае ее получения;
3) разместить информацию о произведенном возмещении части затрат в средствах массовой информации.
5. Ответственность Сторон
8. Уполномоченный орган несет ответственность за:
1) полноту, своевременность и достоверность предоставленной информации в рамках реализации меры государственной поддержки;
2) за своевременное предоставление меры государственной поддержки.
9. Субъект индустриально-инновационной деятельности несет ответственность за:
1) полноту, своевременность и достоверность предоставленной информации, исходных данных, расчетов, обоснований в рамках реализации меры государственной поддержки;
2) своевременность возврата денежных средств, выданных по мере государственной поддержки в виде возмещения затрат, в случае нарушения условий настоящего Соглашения.
10. Субъект индустриально-инновационной деятельности обеспечивает возврат денежных средств, выданных уполномоченным органом по мере государственной поддержки в виде возмещения затрат, в случае не обязательств, предусмотренных пунктом 3 настоящего Соглашения, в течение 30 (тридцати) календарных дней со дня получения соответствующего уведомления от оператора.
Сумма возвращаемых средств соразмерна предоставленному объему государственного финансирования с учетом достигнутого уровня исполнения встречных обязательств и ставки рефинансирования, устанавливаемой Национальным банком Республики Казахстан.

6. Құпиялылық
11. Осы Келісімнің шарттарына қатысты ақпарат, банктік құпия, сондай-ақ осы Келісімді жасасу және орындау барысында тараптар алған қаржылық, коммерциялық және өзге де ақпарат құпия болып табылады және Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасында көзделген жағдайларды қоспағанда, үшінші тұлғаларға жария етуге жатпайды. Индустриялық-инновациялық қызмет субъектісінің атауына, тауар позициясының атауына, мемлекеттік қолдау шараларына және жүргізілген өтем сомасына қатысты ақпарат құпия болып табылмайды.
12. Тараптар осы Келісімнің құпиялылығын сақтау үшін барлық қажетті, оның ішінде құқықтық сипаттағы шараларды қабылдайды. Тараптардың лауазымды тұлғалары мен қызметкерлері осы Келісімді іске асыру барысында алынған мәліметтерді жария етуге не үшінші тұлғаларға беруге жол берілмейді.
13. Тараптардың кез келгені осы Келісімнің талаптарын бұза отырып құпия ақпаратты жария еткен не таратқан жағдайда, кінәлі тарап Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген, осындай ақпаратты жария ету салдарынан басқа Тарап шеккен ықтимал шығындарды өтей отырып, жауапты болады.
7. Форс-мажор
11. Тараптар форс-мажорлық жағдайлардың туындауына байланысты міндеттемелерді орындаудан толық немесе ішінара босатылады. Тараптар форс-мажорлық жағдайлар деп табиғи және техногендік сипаттағы дүлей зілзалаларды, әскери іс-қимылдарды, ереуілдерді, тыйым салу немесе шектеу сипатындағы жоғары мемлекеттік органдардың шешімдерін түсінеді.
14. Форс-мажорлық жағдайлар туындаған жағдайда тарап бір күнтізбелік күн ішінде міндеттемелерді орындаудың мүмкін еместігі туралы екінші Тарапты хабардар етуге міндетті. Осы шартты сақтамау тарапты жауапкершіліктен босататын негіз ретінде форс-мажорлық жағдайларға сілтеме жасаудан айырады.
15. Егер форс-мажорлық мән-жайлар осы Келісімде көзделген мерзімде міндеттемені орындауға тікелей әсер етсе, онда бұл мерзім, егер Тараптар өзгеше уағдаласпаса, осындай мән-жайлардың қолданылу уақытына тиісінше кейінге қалдырылады.
8. Хабарлама
16. Осы Келісімге сәйкес бір Тарап екінші Тарапқа жіберетін кез келген хабарлама кейіннен түпнұсқасын ұсына отырып, хат, жеделхат, телекс немесе факс түрінде жіберіледі.
17. Хабарлама жеткізілгеннен кейін немесе күшіне енудің көрсетілген күні (егер хабарламада көрсетілсе), осы күндердің қайсысы кешірек болуына байланысты күшіне енеді.
9. Келісімнің қолданылу мерзімі
18. Осы Келісім Тараптар қол қойған күннен бастап күшіне енеді және қол қойылған күннен бастап 2 (екі) жыл ішінде жарамды.
19. Осы Келісімге енгізілген барлық өзгертулер мен толықтырулар, егер олар жазбаша түрде жасалып, болашақта осы Келісімнің ажырамас бөлігі болып табылатын барлық Тараптардың уәкілетті тұлғалары қол қойған жағдайда жарамды.

6. Конфиденциальность
11. Любая информация, полученная каждой из Сторон по настоящему Соглашению, признается конфиденциальной и не подлежит разглашению без согласования с противоположной стороной, за исключением суммы произведенного возмещения, вида затрат, наименования субъекта индустриально-инновационной деятельности и наименования товарной позиции.
12. Сторона не вправе без предварительного письменного согласия другой стороны раскрывать кому-либо содержание настоящего Соглашения или какого-либо из его положений, а также иной информации, материалов, предоставленных или полученных в целях исполнения настоящего Соглашения за исключением суммы произведенного возмещения, вида затрат, наименования субъекта индустриально-инновационной деятельности и наименования товарной позиции.
7. Форс-мажор
13. Стороны освобождаются от исполнения обязательств полностью или частично в силу наступления форс-мажорных обстоятельств. Под форс-мажорными обстоятельствами стороны понимают стихийные бедствия природного и техногенного характера, военные действия, забастовки, решения высших государственных органов запретительного или ограничительного характера.
14. В случае возникновения форс-мажорных обстоятельств сторона обязана в течение одного календарного дня уведомить другую сторону о невозможности исполнения обязательств. Несоблюдение данного условия лишает сторону ссылаться на форс-мажорные обстоятельства как основание, освобождающее от ответственности.
15. Если форс-мажорные обстоятельства непосредственно повлияли на исполнение обязательства в срок, предусмотренный настоящим Соглашением, то этот срок соответственно отодвигается на время действия таких обстоятельств, если стороны не договорились об ином.
8. Уведомление
16. Любое уведомление, которое одна сторона направляет другой стороне в соответствии с настоящим Соглашением, высылается в виде письма, телеграммы, телекса или факса с последующим предоставлением оригинала.
17. Уведомление вступает в силу после доставки или в указанный день вступления в силу (если указано в уведомлении), в зависимости от того, какая из этих дат наступит позднее.
9. Срок действия Соглашения
18.  Настоящее Соглашение вступает в силу со дня подписания Сторон и действует в течение 2 (двух) лет со дня его подписания.
19. Все изменения и дополнения, вносимые в настоящее Соглашение, действительны при их оформлении в письменном виде и подписании уполномоченными лицами всех Сторон, которые в дальнейшем являются неотъемлемой частью настоящего Соглашения.

20. Егер келісім жасалғаннан кейін индустриялық-инновациялық қызмет субъектісіне шығындардың бір бөлігін өтеу құқығы заңсыз берілгені анықталған жағдайда, келісім орындалмай бұзылуға жатады.
10. Даулы мәселелерді шешу
21. Осы келісім орындалмаған немесе тиісінше орындалмаған жағдайда Тараптар Қазақстан Республикасының заңдарында көзделген жауаптылықта болады.
22. Келісім үшін Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасының нормалары қолданылады.
11. Қорытынды ережелер
23. Осы Келісім Тараптар қол қойған күнінен бастап күшіне енеді және оған қол қойылған күнінен бастап 2 (екі) жыл ішінде қолданылады.
24. Осы Келісімге енгізілетін барлық өзгерістер мен толықтырулар оларды жазбаша түрде ресімдеу және одан әрі осы Келісімнің ажырамас бөлігі болып табылатын барлық Тараптардың уәкілетті тұлғалары қол қойған кезде жарамды болады.
25. Деректемелер (заңды мекен-жайлар, шот нөмірі) өзгерген жағдайда Тараптар бір-біріне дереу хабарлайды.
26. Осы Келісім әрбір тарап үшін бір-бірден бірдей заңды күші бар екі данада жасалды.
Уәкілетті орган
_________________________________
(Уәкілетті органның атауы)
Мекенжайы: ______________________
БСН _____________________________
ЖСК _____________________________
БАНК ____________________________
БСК _____________________________
Тел./факс _________________________
(Уәкілетті органның бірінші басшысының
немесе өзге уәкілетті адамның қолы,
тегі, аты, әкесінің аты)
Индустриялық-инновациялық қызмет субъектісі
________________________________
(Индустриялық-инновациялық қызмет
субъектісінің атауы)
Мекенжайы: _____________________
БСН ____________________________
ЖСК ____________________________
БАНК ___________________________
БСК ____________________________
Тел./факс ________________________
(Индустриялық-инновациялық қызмет
субъектісінің бірінші басшысының
немесе өзге уәкілетті адамның
қолы, тегі, аты, әкесінің аты)
Ескерту:
БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
ЖСН - жеке сәйкестендіру нөмірі;
БСК – банктік сәйкестендіру коды
Қосымша
шығындарды өтеу туралы келісімге
Нысаны
Алғашқы статистикалық деректерді таратуға келісім
(индустриялық-инновациялық қызмет субъектісінің бланкісінде толтырылады)
_________________________________________________________________
(индустриялық-инновациялық қызмет субъектісінің толық атауы))
Ұлттық институтқа алғашқы статистикалық деректерді ашуға келісім береді
_________________________________________________________________
(Ұлттық институттың атауы) келесі нысандар бойынша:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
кезеңде:_________________________________________________________
көрсеткіштер бойынша:____________________________________________________
Басшы
Индустриялық-инновациялық қызмет субъектісінің
_________________________________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе))
Мөрдің орны (бар болған жағдайда)
Қосымша
шығындарды өтеу туралы
келісімге
Қарсы міндеттемелер көрсеткіштері мемлекеттік қолдау шаралары
Көрсеткіштер
Өлшем бірлігі
Алдыңғы жыл есепті жылға
Есепті жыл
Келесі жыл есепті жылдан
Есепті жылдан кейінгі екінші жыл
1
экспорт көлемін ұлғайту
дана / тонна
мың теңге
2
келісім-шарттардың жалпы сомасын ұлғайту
мың теңге
3
экспорттық келісім-шарттар сомасын ұлғайту
мың теңге
4
өндірілген дайын өнім көлемін ұлғайту
дана / тонна
мың теңге
5
еңбек өнімділігін арттыру
мың теңге
6
негізгі капиталға инвестициялар көлемін ұлғайту
мың теңге
7
бюджетке салық аударымдарын ұлғайту
мың теңге
8
жұмыс орындарының санын арттыру
адам
9
шығарылатын және экспортталатын өнімнің номенклатурасын кеңейту
СЭҚ ТН
10
экспорттық өткізу нарықтарын кеңейту
Ел
Уәкілетті орган
_________________________________
(Уәкілетті органның атауы)
Мекенжайы: ______________________
БСН _____________________________
ЖСК _____________________________
БАНК ____________________________
БСК _____________________________
Тел./факс _________________________
(Уәкілетті органның бірінші басшысының
немесе өзге уәкілетті адамның қолы,
тегі, аты, әкесінің аты, бар болса)
Индустриялық-инновациялық қызмет субъектісі
________________________________
(Индустриялық-инновациялық қызмет
субъектісінің атауы)
Мекенжайы: _____________________
БСН ____________________________
ЖСК ____________________________
БАНК ___________________________
БСК ____________________________
Тел./факс ________________________
(Индустриялық-инновациялық қызмет
субъектісінің бірінші басшысының
немесе өзге уәкілетті адамның қолы,
тегі, аты, әкесінің аты, бар болса)
Ескерту:
БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
ЖСН - жеке сәйкестендіру нөмірі;
БСК – банктік сәйкестендіру коды
Қазақстан Республикасының
сауда және интеграция министрінің
2020 жылғы 23 қыркүйегі
№ 208-НҚ Бұйрыққа
2 қосымша
Отандық өңделген тауарларды
ілгерілету бойынша
индустриялық-инновациялық
қызмет субъектілері
шығындарының бір бөлігін
өтеу қағидаларына
2-қосымша
Оларды ілгерілету бойынша шығындары ішінара өтелетін отандық өңделген тауарлардың тізбесі
СЭҚ ТН коды
Позиция атауы
Қайта бөлу дәрежесі

20. Соглашение подлежит расторжению без исполнения в случае, если после его заключения будет установлено, что субъекту индустриально-инновационной деятельности неправомерно предоставлено право возмещения части затрат.
10. Ответственность сторон. Применимое право
21. В случае неисполнения или ненадлежащего исполнения настоящего Соглашения стороны несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
22. Для Соглашения применяются нормы действующего законодательства Республики Казахстан.
11. Прочие условия
23. Стороны не вправе ни полностью, ни частично передавать кому-либо свои права и обязательства по настоящему Соглашению.
24. Любые изменения и дополнения к Соглашению действительны лишь при условии, если они совершены в письменной форме и подписаны уполномоченными представителями сторон и скреплены их печатями.
25. Соглашение составлено на русском либо государственном языке, в двух экземплярах, имеющих одинаковую юридическую силу, по одному для каждой из Сторон.
26. В части, не урегулированной Соглашением, Стороны руководствуются законодательством Республики Казахстан.
Уполномоченный орган _______________________
(наименование)
Субъект индустриально-инновационной деятельности ___________________________________
(наименование Субъекта индустриально- инновационной деятельности)
Адрес: _________________________
БИН ___________________________
ИИК ___________________________
БАНК __________________________
БИК ___________________________
Тел./факс _______________________
(Подпись, фамилия, имя, отчество первого руководителя
Адрес: __________________________
БИН/ИИН _______________________
ИИК ___________________________
БАНК __________________________
БИК ___________________________
Тел./факс _______________________
(Подпись, фамилия, имя, отчество первого руководителя Субъекта индустриально-инновационной деятельности или иного уполномоченного лица)
Примечание:
БИН - бизнес идентификационный номер;
ИИК - индивидуальный идентификационный код;
БИК - банковский идентификационный код.
Приложение к Соглашению о
возмещении затрат
Форма
Согласие на распространение первичных статистических данных
(заполняется на бланке Субъекта индустриально-инновационной деятельности)
__________________________________________________________________________
(полное наименование Субъекта индустриально-инновационной деятельности)
дает согласие на раскрытие первичных статистических данных Оператору
________________________________________________________________________________
(наименование Оператора)
по следующим формам: ________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
за период _________________________________________________________________
по показателям: ___________________________________________________________
Руководитель Субъекта индустриально-инновационной деятельности
________________________________________________________________________________
(подпись) (Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
Место печати (при наличии)
Приложение к Соглашению о
возмещении затрат
Показатели встречных обязательств меры государственной поддержки
Показатели
Ед.изм.
Предыдущий год к отчетному году
Отчетный год
Следующий год за отчетным годом
Второй год следующий за отчетным годом
1
Увеличение объемов экспорта
шт./тонн
тыс.тенге
2
Увеличение общей суммы контрактов
тыс.тенге
3
Увеличение суммы экспортных контрактов
тыс.тенге
4
Увеличение объемов произведенной готовой продукции
шт./тонн
тыс.тенге
5
Увеличение производительности труда
тыс.тенге
6
Увеличение объем инвестиций в основной капитал
тыс.тенге
7
Увеличение налоговых отчислений в бюджет
тыс.тенге
8
Увеличение количества рабочих мест
чел
9
Расширение номенклатуры выпускаемой и экспортируемой продукции
ТНВЭД
10
Расширение экспортных рынков сбыта
Страна
Уполномоченный орган:
_______________________________
(наименование)
Субъект индустриально-инновационной деятельности:
________________________________
(наименование)
Адрес: _________________________
БИН ___________________________
ИИК ___________________________
БАНК __________________________
БИК ___________________________
Тел./факс _______________________
(Подпись, фамилия, имя, отчество (при наличии) первого руководителя)
Адрес: __________________________
БИН/ИИН _______________________
ИИК ___________________________
БАНК __________________________
БИК ___________________________
Тел./факс _______________________
(Подпись, фамилия, имя, отчество (при наличии) первого руководителя Субъекта индустриально-инновационной деятельности или иного уполномоченного лица)
Приложение 2 к приказу
Министра торговли и интеграции
Республики Казахстан
от 23 сентября 2020 года № 208-НҚ
Приложение 2 к приказу
Министра по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от "30" ноября 2015 года № 1128
Перечень отечественных обработанных товаров, по которым частично возмещаются затраты по их продвижению
Код ТН ВЭД
Наименование позиции
Степень передела

020690
Мұздатылған өзге де қосымша өнімдер
Орташа бөліністер
020711
Жас немесе тоңазытылған бөліністерге бөлінбеген үй тауықтарының ұшалары
Орташа бөліністер
020712
Мұздатылған бөліністерге бөлінбеген үй тауықтарының ұшалары
Орташа бөліністер
020713
Жас немесе тоңазытылған ұшалардың бөліністері және үй тауықтарының субөнімдері
Орташа бөліністер
020714
Мұздатылған ұшаның бөліністері және үй тауықтарының субөнімдері
Орташа бөліністер
020724
Бөліністерге бөлінбеген, жас немесе тоңазытылған Күрке тауықтың ұшалары
Орташа бөліністер
020725
Бөліністерге бөлінбеген, мұздатылған Күрке тауықтың ұшалары
Орташа бөліністер
020726
Күркетауық ұшаларының бөліністері және жас немесе тоңазытылған субөнімдер
Орташа бөліністер
020727
Күркетауықтың ұшаларының бөліністері және мұздатылған субөнімдер
Орташа бөліністер
020741
Мясо утиное и пищевые субпродукты, свежие или охлажденные, не разделенные на части
Орташа бөліністер
020742
Ет және тағамдық қосымша өнімдер үйрек, бөліністерге бөлінбеген, мұздатылған
Орташа бөліністер
020743
01.05 тауар позициясында көрсетілген үй құсының еті және тағамдық қосымша өнімдері, жас, тоңазытылған немесе мұздатылған:үйрек: майлы бауыр, жас немесе тоңазытылған
Орташа бөліністер
020744
Жас немесе тоңазытылған өзге де үйрек ет және тағамдық қосымша өнімдері
Орташа бөліністер
020745
Ет және тағамдық қосымша өнімдер үйрек, мұздатылған
Орташа бөліністер
020751
01.05 тауар позициясында көрсетілген үй құсының еті және тағамдық қосымша өнімдері, жас, тоңазытылған немесе мұздатылған: қаз: бөліністерге бөлінбеген, жас немесе тоңазытылған
Орташа бөліністер
020752
Қаздардың бөліністерге бөлінбеген, мұздатылған еті және тағамдық қосымша өнімдері
Орташа бөліністер
020753
01.05 тауар позициясында көрсетілген үй құсының еті және тағамдық қосымша өнімдері, жас, тоңазытылған немесе мұздатылған:қаз: майлы бауыр, жас немесе тоңазытылған
Орташа бөліністер
020754
01.05 тауар позициясында көрсетілген үй құсының еті және тағамдық қосымша өнімдері, жас, тоңазытылған немесе мұздатылған:қаз: өзгелері, жас немесе тоңазытылған
Орташа бөліністер
020755
Мұздатылған қаздың өзге де ет және тағамдық қосымша өнімдері
Орташа бөліністер
020760
Цесаркалардың еті және тағамдық қосымша өнімдері
Орташа бөліністер
020810
Жас, тоңазытылған немесе мұздатылған қояндардың немесе қояндардың еті және қосымша өнімдері
Орташа бөліністер
020830
Жас, тоңазытылған немесе мұздатылған өзге де ет және тағамдық қосымша ет өнімдері: приматтар
Орташа бөліністер
020850
Жас, тоңазытылған немесе мұздатылған өзге де ет және тағамдық қосымша ет өнімдері: рептилий (жылан мен тасбақаларды қоса алғанда))
Орташа бөліністер

020690
Прочие субпродукты мороженые
Средние переделы
020711
Тушки домашних кур не разделенные на части, свежие или охлажденные
Средние переделы
020712
Тушки домашних кур не разделенные на части, мороженые
Средние переделы
020713
Части тушек и субпродукты домашних кур, свежие или охлажденные
Средние переделы
020714
Части тушек и субпродукты домашних кур, мороженые
Средние переделы
020724
Тушки индеек не разделенные на части, свежие или охлажденные
Средние переделы
020725
Тушки индеек не разделенные на части, мороженые
Средние переделы
020726
Части тушек индеек и субпродукты, свежие или охлажденные
Средние переделы
020727
Части тушек индеек и субпродукты, мороженые
Средние переделы
020741
Мясо и пищевые субпродукты уток, не разделенные на части, свежие или охлажденные
Средние переделы
020742
Мясо и пищевые субпродукты уток, не разделенные на части, замороженные
Средние переделы
020743
Мясо и пищевые субпродукты домашней птицы, свежие, охлажденные или замороженные:уток: жирная печень, свежая или охлажденная
Средние переделы
020744
Мясо и пищевые субпродукты уток прочие, свежие или охлажденные
Средние переделы
020745
Мясо и пищевые субпродукты уток прочие, замороженные
Средние переделы
020751
Мясо и пищевые субпродукты домашней птицы, свежие, охлажденные или замороженные:гусей:не разделенные на части, свежие или охлажденные
Средние переделы
020752
Мясо и пищевые субпродукты гусей не разделенные на части, замороженные
Средние переделы
020753
Мясо и пищевые субпродукты домашней птицы, свежие, охлажденные или замороженные:гусей:жирная печень, свежая или охлажденная
Средние переделы
020754
Мясо и пищевые субпродукты домашней птицы, свежие, охлажденные или замороженные:гусей:прочие, свежие или охлажденные
Средние переделы
020755
Мясо и пищевые субпродукты гусей прочие, замороженные
Средние переделы
020760
Мясо и пищевые субпродукты цесарок
Средние переделы
020810
Мясо и субпродукты кроликов или зайцев свежие, охлажденные или мороженые
Средние переделы
020830
Прочие мясо и пищевые мясные субпродукты, свежие, охлажденные или замороженные:приматов
Средние переделы
020850
Прочие мясо и пищевые мясные субпродукты, свежие, охлажденные или замороженные:рептилий (включая змей и черепах)
Средние переделы

020860
Жас, тоңазытылған немесе мұздатылған өзге де ет және тағамдық қосымша ет өнімдері: түйе және түйе тұқымдас өзге де жануарлар (Camelidae)
Орташа бөліністер
020890
Өзгелері: жас, тоңазытылған немесе мұздатылған ет және тағамдық қосымша ет өнімдері
Орташа бөліністер
020910
Шошқа майы
Орташа бөліністер
020990
Басқа май
Орташа бөліністер
021011
Шошқаның пішімі, жауырындары және олардан сүйексіз шабылған шабындар
Орташа бөліністер
021012
Шошқа кеудешелері (қабаттары бар) және олардан жасалған кебектер
Орташа бөліністер
021019
Шошқа ұшасының өзге де бөліністері
Орташа бөліністер
021020
Тұздалған, тұздықтағы, кептірілген немесе ысталған ірі қара малдың еті
Орташа бөліністер
021091
Тұздалған, тұздықтағы, кептірілген немесе ысталған ет және тағамдық қосымша ет өнімдері; еттен немесе қосымша ет өнімдерінен жасалған майда және ірі тартылған тағамдық ұн:еттен немесе қосымша ет өнімдерінен жасалған майда және ірі тартылған тағамдық ұнды қоса алғанда, өзгелері: приматтар
Орташа бөліністер
021093
Тұздалған, тұздықтағы, кептірілген немесе ысталған ет және тағамдық қосымша ет өнімдері; еттен немесе қосымша ет өнімдерінен жасалған майда және ірі тартылған тағамдық ұн:еттен немесе қосымша ет өнімдерінен жасалған майда және ірі тартылған тағамдық ұнды қоса алғанда, өзгелері: рептилий (жыландар мен басын қоса алғанда))
Орташа бөліністер
021099
Өзгелері: ет және тағамдық қосымша ет өнімдері : тағамдық ұн мен ірі тартылған ұнды қоса алғанда
Орташа бөліністер
030211
Жас немесе салқындатылған Форель (salmo trutta, oncorhynchus mykis, oncorhynchus clarki, oncorhynchus aguabonita, oncorhynchus gilae, oncorhynchus арасһе және oncorhynchus chrysogaster)
Төменгі бөліністер
030221
Жаңа піскен немесе салқындатылған Палтус (reinhardtilus hippoglossoides, hippoglossus hippoglossus, hippoglossus stenolepis)
Төменгі бөліністер
030222
Теңіз Камбала (pleuronectes platessa), жас немесе тоңазытылған
Төменгі бөліністер
030223
Теңіз тілі (solea spp .), жас немесе тоңазытылған
Төменгі бөліністер
030224
Тюрбо (psetta maxima), жас немесе тоңазытылған
Төменгі бөліністер
030229
Балық сүбесі және 0304 тауар позициясындағы өзге де балық етін қоспағанда, жас немесе салқындатылған балық, өзгелері
Төменгі бөліністер
030231
Ұзын өлшемді тунец немесе альбакор (Thunnus alalunga):
Төменгі бөліністер
030232
Сары түсті Тунец (thunnus albacares)
Төменгі бөліністер
030233
Скипджек немесе жолақ тунец.
Төменгі бөліністер
030234
Үлкен көзді тунец (Thunnus obesus):
Төменгі бөліністер
030235
Көк немесе кәдімгі Тунец (thunnus thynnus) жас немесе салқындатылған
Төменгі бөліністер

020860
Прочие мясо и пищевые мясные субпродукты, свежие, охлажденные или замороженные:верблюдов и прочих животных семейства верблюдовых (Camelidae)
Средние переделы
020890
Прочие: мясо и пищевые мясные субпродукты свежие, охлажденные или мороженые
Средние переделы
020910
Свиной жир
Средние переделы
020990
Прочий жир
Средние переделы
021011
Свиные окрока, лопатки и отруба из них, необваленные
Средние переделы
021012
Свиные грудинки (с прослойками) и отруба из них
Средние переделы
021019
Прочие части туш свиней
Средние переделы
021020
Мясо крупного рогатого скота соленое, в рассоле, сушеное или копченое
Средние переделы
021091
Мясо и пищевые мясные субпродукты, соленые, в рассоле, сушеные или копченые; пищевая мука тонкого и грубого помола из мяса или мясных субпродуктов:прочие, включая пищевую муку тонкого и грубого помола из мяса или мясных субпродуктов: приматов
Средние переделы
021093
Мясо и пищевые мясные субпродукты, соленые, в рассоле, сушеные или копченые; пищевая мука тонкого и грубого помола из мяса или мясных субпродуктов:прочие, включая пищевую муку тонкого и грубого помола из мяса или мясных субпродуктов: рептилий (включая змей и черепах)
Средние переделы
021099
Прочие: мясо и пищевые мясные субпродукты : включая пищевую муку и муку грубого помола
Средние переделы
030211
Форель свежая или охлажденная (salmo trutta, oncorhynchus mykkis, oncorhynchus clarki, oncorhynchus aguabonita, oncorhynchus gilae, oncorhynchus аpache и oncorhynchus chrysogaster)
Нижние переделы
030221
Палтус свежий или охлажденный (reinhardtilus hippoglossoides, hippoglossus hippoglossus, hippoglossus stenolepis)
Нижние переделы
030222
Камбала морская (pleuronectes platessa), свежая или охлажденная
Нижние переделы
030223
Морской язык (solea spp.), свежий или охлажденный
Нижние переделы
030224
Тюрбо (psetta maxima), свежая или охлажденная
Нижние переделы
030229
Рыба свежая или охлажденная, за исключением рыбного филе и прочего мяса рыбы, прочая
Нижние переделы
030231
тунец длинноперый, или альбакор (Thunnus alalunga):
Нижние переделы
030232
Тунец желтоперый (thunnus albacares)
Нижние переделы
030233
Скипджек, или тунец полосатый
Нижние переделы
030234
тунец большеглазый (Thunnus obesus):
Нижние переделы
030235
Тунец синий или обыкновенный (thunnus thynnus) свежий или охлажденный
Нижние переделы

030236
Оңтүстік көк Тунец (thunnus maccoyii)
Төменгі бөліністер
030239
Бауырды, уылдырықты және сүтті қоспағанда, өзге де жас немесе тоңазытылған тунцтар
Төменгі бөліністер
030241
Жас немесе тоңазытылған майшабақ
Төменгі бөліністер
030242
Анчоустар (engraulis spp.), жас немесе тоңазытылған
Төменгі бөліністер
030243
Сардиндер, сардинелла, килькалар немесе шпроттар
Төменгі бөліністер
030244
Скумбрия (scomber scombrus, scomber australasicus, scomber japonicus), жас немесе тоңазытылған
Төменгі бөліністер
030245
Ставрида (trachurus spp.)
Төменгі бөліністер
030246
Жас немесе тоңазытылған бие (rachycentron canadum)
Төменгі бөліністер
030251
Треска (gadus morhua, gadus ogac, gadus macroceerhalus)
Төменгі бөліністер
030252
Пикша (melanogrammus aeglefinus), жас немесе тоңазытылған
Төменгі бөліністер
030253
Сайда (pollachius virens), жас немесе тоңазытылған
Төменгі бөліністер
030254
Мерлуза (Merluccius spp.) Және американдық жіптер нәлим (Urophycis spp.)
Төменгі бөліністер
030255
Минтай (theragra chalcogramma), балғын немесе салқындатылған
Төменгі бөліністер
030256
Путассу (micromesistius poutassou, micromesistius australis), жас немесе тоңазытылған
Төменгі бөліністер
030259
Жас немесе тоңазытылған bregmacerotidae, euclichthyidae, gadidae, macrouridae, melanonidae, merlucciidae, moridae және muraenolepidae тұқымдастарының өзге де балығы
Төменгі бөліністер
030271
Тирапия (oreochromis spp.), жас немесе тоңазытылған
Төменгі бөліністер
030272
Сом (pangasius spp., silurus spp., clarias spp., ictalurus spp.), жас немесе тоңазытылған
Төменгі бөліністер
030273
Карп (cyprinus spp., carassius spp., ctenopharyngodon idellus, hypophthalmichthys spp., cirrhinus spp., mylopharyngodon piceus, catla catla, labeo spp., osteochilus hasselti, leptobarbus hoeveni, megalobrama spp.), жас немесе тоңазытылған
Төменгі бөліністер
030274
Угорь (anguilla spp.) Жас немесе салқындатылған
Төменгі бөліністер
030279
Өзге де жас немесе тоңазытылған балық: латес нильский (lates niloticus) және змеегол (channa spp.қоспағанда) 0302 91 - 0302 99
Төменгі бөліністер
030289
Өзге де жас немесе тоңазытылған балық
Төменгі бөліністер
030290
Бауыр, уылдырық және сүт
Төменгі бөліністер
030311
Мұздатылған қызыл немесе нерка (oncorhynchus nerka)
Төменгі бөліністер
030312
Тынық мұхит албырт (oncorhynchus gorbuscha, oncorhynchus keta, oncorhynchus tschawytscha, oncorhynchus kisutch, oncorhynchus masou және oncorhynchus rhodurus), балмұздақ
Төменгі бөліністер
030313
Атлант лосось (salmo salar) және Дунай лосось (hucho hucho), балмұздақ
Төменгі бөліністер
030314
Форель (salmo trutta, oncorhynchus mykiss, oncorhynchus clarki, oncorhynchus aguabonita, oncorhynchus gilae, oncorhynchus apache және oncorhynchus chrysogaster) мұздатылған
Төменгі бөліністер

030236
Тунец южный синий (thunnus maccoyii)
Нижние переделы
030239
Тунцовые прочие свежие или охлажденные, за исключением печени, икры и молок
Нижние переделы
030241
Сельдь, свежая или охлажденная
Нижние переделы
030242
Анчоусы (engraulis spp.), свежие или охлажденные
Нижние переделы
030243
Сардины, сардинелла, кильки или шпроты
Нижние переделы
030244
Скумбрия (scomber scombrus, scomber australasicus, scomber japonicus), свежаяилиохлажденная
Нижние переделы
030245
Ставрида (trachurus spp.)
Нижние переделы
030246
Кобия (rachycentron canadum), свежая или охлажденная
Нижние переделы
030251
Треска (gadus morhua, gadus ogac, gadus macroceрhalus)
Нижние переделы
030252
Пикша (melanogrammus aeglefinus), свежая или охлажденная
Нижние переделы
030253
Сайда (pollachius virens), свежая или охлажденная
Нижние переделы
030254
Мерлуза (merluccius spp.) и американский нитеперый налим (urophycis spp.) мороженые
Нижние переделы
030255
Минтай (theragra chalcogramma), свежий или охлажденный
Нижние переделы
030256
Путассу (micromesistis poutassou, micromesistius australis), свежая или охлажденная
Нижние переделы
030259
Прочая рыба семейств bregmacerotidae, euclichthyidae, gadidae, macrouridae, melanonidae, merlucciidae, moridae и muraenolepididae свежая или охлажденная
Нижние пееделы
030271
Тилапия (oreochromis spp.), свежая или охлажденная
Нижние переделы
030272
Сом (pangasius spp., silurus spp., clarias spp., ictalurus spp.), свежий или охлажденный
Нижние переделы
030273
Карп (cyprinus spp., carassius spp., ctenopharyngodon idellus, hypophthalmichthys spp., cirrhinus spp., mylopharyngodon piceus, catla catla, labeo spp., osteochilus hasselti, leptobarbus hoeveni, megalobrama spp.), свежий или охлажденный
Нижние переделы
030274
Угорь (anguilla spp.) свежий или охлажденный
Нижние переделы
030279
Прочая свежая или охлажденная рыба: латес нильский (lates niloticus) и змееголов (channa spp.), за исключением пищевых рыбных субпродуктов субпозиций 0302 91 - 0302 99
Нижние переделы
030289
Прочая рыба свежая или охлажденная
Нижни переделы
030290
печень, икра и молоки
Нижние переделы
030311
Красная или нерка (oncorhynchus nerka), мороженая
Нижние переделы
030312
Лосось тихоокеанский прочий (oncorhynchus gorbuscha, oncorhynchus keta, oncorhynchus tschawytscha, oncorhynchus kisutch, oncorhynchus masou и oncorhynchus rhodurus), мороженный
Нижние переделы
030313
лосось атлантический (salmo salar) и лосось дунайский (hucho hucho), мороженый
Нижние переделы
030314
Форель (salmo trutta, oncorhynchus mykiss, oncorhynchus clarki, oncorhynchus aguabonita, oncorhynchus gilae, oncorhynchus apache и ncorhynchus chrysogaster) мороженая
Нижние переделы

030389
Мұздатылған өзге де балық
Төменгі бөліністер
030390
Бауыр, уылдырық және сүті
Төменгі бөліністер
030431
Филе тилапиилар (oreochromis spp.), жас немесе тоңазытылған
Орташа бөліністер
030432
Филе сома (pangasius spp., silurus spp., clarias spp., ictalurus spp.), жас немесе тоңазытылған
Орташа бөліністер
030433
Жас немесе тоңазытылған нильский Филе (lates niloticus)
Орташа бөліністер
030439
Өзге де филе тилапии, сом, тұқы, угря, нильский және змееголов, жас немесе тоңазытылған
Орташа бөліністер
030441
Тынық мұхит албырт балығы, Атлант албырт балығы (salmo salar) және Дунай албырт балығы (hucho hucho), жас немесе тоңазытылған
Орташа бөліністер
030442
Форель сүбесі (salmo trutta, oncorhynchus mykiss, oncorhynchus clarki, oncorhynchus aguabonita, oncorhynchus gilae, oncorhynchus apache және oncorhynchus chrysogaster) жас немесе тоңазытылған
Орташа бөліністер
030443
Қамал тәріздес Филе (pleuronectidae, bothidae, cynoglossidae, soleidae, scophthalmidae және citharidae), жас немесе тоңазытылған
Орташа бөліністер
030444
Балықтың сүбесі bregmacerotidae, euclichthyidae, gadidae, macrouridae, melanonidae, merlucciidae, moridae және muraenolepidae жас немесе тоңазытылған
Орташа бөліністер
030445
Жас немесе тоңазытылған қылыш балықтың жон еті (xiphias gladius)
Орташа бөліністер
030446
Жас, тоңазытылған немесе мұздатылған балық филесі және өзге де балық еті (фаршты қоса алғанда): жас немесе тоңазытылған өзге де балық филесі:клыкача (Dissostichus spp.)
Орташа бөліністер
030448
Жас, тоңазытылған немесе мұздатылған балық филесі және өзге де балық еті (фаршты қоса алғанда), жас немесе тоңазытылған өзге де балық филесі: скаттар және ромбалық скаттар (Rajidae)
Орташа бөліністер
030449
Өзге де балықтың жас немесе тоңазытылған сүбесі
Орташа бөліністер
030451
Жас, тоңазытылған немесе мұздатылған балық филесі және өзге де балық еті (фаршты қоса алғанда): өзгелері, жас немесе тоңазытылған: тирапиялар (Oreochromis spp.), сом (Pangasius spp., Silurus spp., Clarias spp., Ictalurus spp.), тұқы (Cyprinus spp., Carassius spp., Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus, Catla catla, Labeo spp., Osteochilus hasselti, Leptobarbus hoeveni, Megalobrama spp.), безеу (Anguilla spp.латес нильский (lates niloticus) және змееголова (Channa spp.)
Орташа бөліністер
030452
Жас немесе тоңазытылған лосось Филе албырт, өзгелері
Орташа бөліністер
030453
Жас, тоңазытылған немесе мұздатылған балық филесі және өзге де балық еті (фаршты қоса алғанда): жас немесе тоңазытылған өзге де:Bregmacerotidae, Euclichthyidae, Gadidae, Macrouridae, Melanonidae, Merlucciidae, Moridae және Muraenolepidae тұқымдас балықтар
Орташа бөліністер

030389
Прочая рыба мороженая
Нижние переделы
030390
печень, икра и молоки
Нижние переделы
030431
Филе тилапии (oreochromis spp.), свежее или охлажденное
Средние переделы
030432
Филе сома (pangasius spp., silurus spp., clarias spp., ictalurus spp.), свежее или охлажденное
Средние переделы
030433
Филе латеса нильского (lates niloticus), свежее или охлажденное
Средние переделы
030439
Прочее филе тилапии, сома, карпа, угря, латеса нильского и змееголова, свежее или охлажденное
Средние переделы
030441
Филе лосося тихоокеанского, лосося атлантического (salmo salar) и лосося дунайского (hucho hucho), свежее или охлажденное
Средние переделы
030442
Филе форели (salmo trutta, oncorhynchus mykiss, oncorhynchus clarki, oncorhynchus aguabonita, oncorhynchus gilae, oncorhynchus apache и oncorhynchus chrysogaster) свежее или охлажденное
Средние переделы
030443
Филе камбалообразных (pleuronectidae, bothidae, cynoglossidae, soleidae, scophthalmidae и citharidae), свежее или охлажденное
Средние переделы
030444
Филе рыбы семейств bregmacerotidae, euclichthyidae, gadidae, macrouridae, melanonidae, merlucciidae, moridae и muraenolepididae свежее или охлажденное
Средние переделы
030445
Филе меч-рыбы (xiphias gladius), свежее или охлажденное
Средние переделы
030446
Филе рыбное и прочее мясо рыбы (включая фарш), свежие, охлажденные или мороженые: филе прочей рыбы, свежее или охлажденное: клыкача (Dissostichus spp.)
Средние переделы
030448
Филе рыбное и прочее мясо рыбы (включая фарш), свежие, охлажденные или мороженые, филе прочей рыбы, свежее или охлажденное: скатов и робовых скатов (Rajidae)
Средние переделы
030449
Филе прочей рыбы свежее или охлажденное
Средние переделы
030451
Филе рыбное и прочее мясо рыбы (включая фарш), свежие, охлажденные или мороженые: прочее, свежее или охлажденное: тилапии (Oreochromis spp.), сома (Pangasius spp., Silurus spp., Clarias spp., Ictalurus spp.), карпа (Cyprinus spp., Carassius spp., Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus, Catla catla, Labeo spp., Osteochilus hasselti, Leptobarbus hoeveni, Megalobrama spp.), угря (Anguilla spp.), латеса нильского (Lates niloticus) и змееголова (Channa spp.)
Средние переделы
030452
Филе лососевых, прочее, свежее или охлажденное
Средние переделы
030453
Филе рыбное и прочее мясо рыбы (включая фарш), свежие, охлажденные или мороженые: прочее, свежее или охлажденное: рыбы семейств Bregmacerotidae, Euclichthyidae, Gadidae, Macrouridae, Melanonidae, Merlucciidae, Moridae и Muraenolepididae
Средние переделы

030454
Жас, тоңазытылған немесе мұздатылған балық еті және өзге де балық еті (фаршты қоса алғанда): өзгелері, жас немесе тоңазытылған: қылыш-балықтар (Xiphias gladius)
Орташа бөліністер
030455
Жас, тоңазытылған немесе мұздатылған балық еті және өзге де балық еті (фаршты қоса алғанда): өзгелері, жас немесе тоңазытылған:клыкача (Dissostichus spp.)
Орташа бөліністер
030457
Жас, тоңазытылған немесе мұздатылған балық филесі және өзге де балық еті (фаршты қоса алғанда): өзгелері, жас немесе тоңазытылған: скаттар және ромбалық скаттар (Rajidae)
Орташа бөліністер
030459
Өзге де жас немесе тоңазытылған балық еті (фаршты қоса алғанда)
Орташа бөліністер
030461
Филе тилапиилар (oreochromis spp.), балмұздақ
Орташа бөліністер
030462
Филе сома (pangasius spp., silurus spp., clarias spp., ictalurus spp.), балмұздақ
Орташа бөліністер
030463
Жас, тоңазытылған немесе мұздатылған балық филесі және өзге де балық еті (фаршты қоса алғанда): мұздатылған Тилапия филесі (Oreochromis spp.), сом (Pangasius spp., Silurus spp., Clarias spp., Ictalurus spp.), тұқы (Cyprinus carpio, Carassius carassius, Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus), безеу (Anguilla spp.латес нильский (lates niloticus) және змееголова (Channa spp.):латес нильский (Lates niloticus)
Орташа бөліністер
030469
Өзге де балмұздақ филе
Орташа бөліністер
030471
Балмұздақ Филе трески (gadus morhua, gadus ogac, gadus macrocephalus)
Орташа бөліністер
030472
Филе пикши (melanogrammus aeglefinus), балмұздақ
Орташа бөліністер
030473
Филесайды (pollachius virens), балмұздақ
Орташа бөліністер
030474
Балықтың жон еті мұздатылған мерлузы (merluccius spp.) Және американдық жіп (urophycis spp.)
Орташа бөліністер
030475
Филе минтая (theragra chalcogramma), балмұздақ
Орташа бөліністер
030479
Балықтың басқа тұқымдас балығының сүбесі bregmacerotidae, euclichthyidae, gadidae, macrouridae, melanonidae, merlucciidae, moridae және muraenolepidae
Орташа бөліністер
030481
Балмұздақ Тынық мұхиты лосося, антлантикалық лосось (salmo salar) және Дунай албырт (hucho hucho), балмұздақ
Орташа бөліністер
030482
Балмұздақ (salmo trutta, oncorhynchus mykiss, oncorhynchus clarki, oncorhynchus aguabonita, oncorhynchus gilae, oncorhynchus apache және oncorhynchus chrysogaster) балмұздақ
Орташа бөліністер
030483
Балмұздақ (pleuronectidae, bothidae, cynoglossidae, soleidae, scophthalmidae және citharidae)
Орташа бөліністер
030484
Жас, тоңазытылған немесе мұздатылған балық филесі және өзге де балық еті(фаршты қоса алғанда): мұздатылған өзге де балықтың филесі: қылыш-балықтар (Xiphias gladius)
Орташа бөліністер

030454
Филе рыбное и прочее мясо рыбы (включая фарш), свежие, охлажденные или мороженые:прочее, свежее или охлажденное:меч-рыбы (Xiphias gladius)
Средние переделы
030455
Филе рыбное и прочее мясо рыбы (включая фарш), свежие, охлажденные или мороженые:прочее, свежее или охлажденное:клыкача (Dissostichus sp.)
Средние переделы
030457
Филе рыбное и прочее мясо рыбы (включая фарш), свежие, охлажденные или мороженые: прочее, свежее или охлажденное: скатов и ромбовых скатов (Rajidae)
Средние переделы
030459
Прочее мясо (включая фарш) прочей рыбы свежее или охлажденное
Средние переделы
030461
Филе тилапии (oreochromis spp.), мороженое
Средние переделы
030462
Филе сома (pangasius spp., silurus spp., clarias spp., ictalurus spp.), мороженое
Средние переделы
030463
Филе рыбное и прочее мясо рыбы (включая фарш), свежие, охлажденные или мороженые:филе мороженое тилапии (Oreochromis spp.), сома (Pangasius spp., Silurus spp., Clarias spp., Ictalurus spp.), карпа (Cyprinus carpio, Carassius carassius, Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus), угря (Anguilla spp.), латеса нильского (Lates niloticus) и змееголова (Channa spp.):латеса нильского (Lates niloticus)
Средние переделы
030469
Прочее филе, мороженое
Средние переделы
030471
Филе мороженое трески (gadus morhua, gadus ogac, gadus macrocephalus)
Средние переделы
030472
Филе пикши (melanogrammus aeglefinus), мороженое
Средние переделы
030473
Филесайды (pollachius virens), мороженое
Средние переделы
030474
Филе мороженое мерлузы (merluccius spp.) и американского нитеперого налима (urophycis spp.)
Средние переделы
030475
Филе минтая (theragra chalcogramma), мороженое
Средние переделы
030479
Филе мороженое прочей рыбы семейств bregmacerotidae, euclichthyidae, gadidae, macrouridae, melanonidae, merlucciida, moridae и muraenolepididae
Средние переделы
030481
Филе лосося тихоокеанского, лосося антлантического (salmo salar) и лосося дунайского (hucho hucho), мороженое
Средние переделы
030482
Филе форели (salmo trutta, oncorhynchus mykiss, oncorhynchus clarki, oncorhynchus aguabonita, oncorhynchus gilae, oncorhynchus apache и oncorhynchus chrysogaster) мороженое
Средние переделы
030483
Филе камбалообразных (pleuronectidae, bothidae, cynoglossidae, soleidae, scophthalmidae и citharidae) мороженое
Средние переделы
030484
Филе рыбное и прочее мясо рыбы (включая фарш), свежие, охлажденные или мороженые: филе прочей рыбы, мороженое:меч-рыбы (Xiphias gladius)
Средние переделы

030485
Клыкач филесі (dissostichus spp.), балмұздақ
Орташа бөліністер
030486
Филе майшабақ (сluреа harengus, сluреа pallasii), балмұздақ
Орташа бөліністер
030487
Балмұздақ (thunnus тектес), скипджек, немесе жолақ тунца (euthynnus (katsuwonus) pelamis), балмұздақ
Орташа бөліністер
030489
Балмұздақ өзге де балықтың жон еті
Орташа бөліністер
030491
Жас, тоңазытылған немесе мұздатылған балық еті және өзге де балық еті (фаршты қоса алғанда): мұздатылған өзге де:қылыш-балықтар (Xiphias gladius)
Орташа бөліністер
030492
Жас, тоңазытылған немесе мұздатылған балық филесі және өзге де балық еті (фаршты қоса алғанда): мұздатылған өзгелері:клыкача (Dissostichus spp.)
Орташа бөліністер
030493
Басқа ет (фаршты қоса алғанда) тилапии (oreochromis spp.), сом (pangasius spp. Және т.б.) Карпа (cyprinus carpio және т. Б.) Безеу (anguilla spp.латес нильский (lates niloticus) және змееголова (channa spp.)
Орташа бөліністер
030494
Басқа да ет (фаршты қоса алғанда) минтая (theragra chalcogramma)
Орташа бөліністер
030495
Басқа да ет (фаршты қоса алғанда) bregmacerotidae, euclichthyidae, gadidae, macrouridae, melanonidae, merlucciidae, moridae және muraenolepidae тұқымдастарынан басқа (theragra chalcogramma)
Орташа бөліністер
030497
Жас, тоңазытылған немесе мұздатылған, өзге де балық филесі және өзге де балық еті (фаршты қоса алғанда): скаттар және ромбалық скаттар (Rajidae)
Орташа бөліністер
030499
Жас, тоңазытылған немесе мұздатылған балық еті және өзге де балық еті (фаршты қоса алғанда):
Орташа бөліністер
030510
Балық ұны, майда және ірі тартылған ұн және түйіршіктер тамаққа қолдануға жарамды
Орташа бөліністер
030520
Кептірілген, ысталған, тұздалған немесе уылдырық тұздалған балық бауыры, уылдырығы және сүттері
Орташа бөліністер
030531
Филе тилапиилар (oreochromis spp.), сом, тұқы, безеу (anguilla spp.латес нильский (lates niloticus) және змееголова (channa spp.), кептірілген, тұздалған немесе тұздық судағы, бірақ
Орташа бөліністер
030532
Кептірілген, тұздалған немесе тұздық судағы, бірақ ысталмаған балық тұқымдастары bregmacerotidae, euclichthyidae, gadidae, macrouridae, melanonidae, merlucciidae, moridae және muraenolepidae
Орташа бөліністер
030539
Кептірілген, тұздалған немесе тұздық судағы, бірақ ысталмаған басқа да балықтың филесі
Орташа бөліністер
030541
Тынық мұхит албырт (oncorhynchus nerka,...), Атлант албырт (salmo salar) және Дунай албырт (hucho hucho), ысталған, филе қоса алғанда
Орташа бөліністер
030542
Майшабақ (clupea harengus, clupea pallasii) ысталған, қосылған
Орташа бөліністер
030543
Форель (salmo trutta, oncorhynchus mykiss, oncorhynchus clarki, oncorhynchus aguabonita, oncorhynchus gilae, oncorhynchus apache және oncorhynus chrysogaster)
Орташа бөліністер

030485
Филе клыкача (dissostichus spp.), мороженое
Средние переделы
030486
Филе сельди (clupea harengus, clupea pallasii), мороженое
Средние переделы
030487
Филе тунца (рода thunnus), скипджека, или тунца полосатого (euthynnus (katsuwonus) pelamis), мороженое
Средние переделы
030489
Филе прочей рыбы мороженое
Средние переделы
030491
Филе рыбное и прочее мясо рыбы (включая фарш), свежие, охлажденные или мороженые:прочее, мороженое:меч-рыбы (Xiphias gladius)
Средние переделы
030492
Филе рыбное и прочее мясо рыбы (включая фарш), свежие, охлажденные или мороженые:прочее, мороженое:клыкача Dissostichus spp.)
Средние переделы
030493
Прочее мясо (включая фарш) тилапии (oreochromis spp.), сома (pangasius spp. и др.) карпа (cyprinus carpio и др.) угря (anguilla spp.), латеса нильского (lates niloticus) и змееголова (channa spp.)
Средние переделы
030494
Прочее мясо (включая фарш) минтая (theragra chalcogramma)
Средние переделы
030495
Прочее мясо (включая фарш) рыбы семейств bregmacerotidae, euclichthyidae, gadidae, macrouridae, melanonidae, merlucciidae, moridae и muraenolepididae, кроме минтая (theragra chalcogramma)
Средние переделы
030497
Филе рыбное и прочее мясо рыбы (включая фарш), свежие, охлажденные или мороженые, прочее, мороженое: скатов и ромбовых скатов (Rajidae)
Средние переделы
030499
Филе рыбное и прочее мясо рыбы (включая фарш), свежие, охлажденные или мороженые:
Средние переделы
030510
Рыбная мука, тонкого и грубого помола и гранулы, пригодныедля употребления в пищу
Средние переделы
030520
Печень, икра и молоки рыб, сушеные, копченые, соленые или врассол
Средние переделы
030531
Филе тилапии (oreochromis spp.), сома, карпа, угря (anguilla spp.), латеса нильского (lates niloticus) и змееголова (channa spp.), сушеное, соленое или в рассоле, но не копченое
Средние переделы
030532
Филе сушеное, соленое или в рассоле, но не копченое рыбы семейств bregmacerotidae, euclichthyidae, gadidae, macrouridae, melanonidae, merlucciidae, moridae и muraenolepididae
Средние переделы
030539
Филе прочей рыбы, сушеное, соленое или в рассоле, но не копченое
Средние переделы
030541
Лосось тихоокеанский (oncorhynchus nerka,), лосось атлантический (salmo salar) и лосось дунайский (hucho hucho), копченый, включая филе
Средние переделы
030542
Сельдь (clupea harengus, clupea pallasii) копченая, включаяфиле
Средние переделы
030543
Форель (salmo trutta, oncorhynchus mykiss, oncorhynchus clarki, oncorhynchus aguabonita, oncorhynchus gilae, oncorhynchus apache и oncorhynus chrysogaster), копченая, включая филе, кр пищ рыбн субпр
Средние переделы

030544
Тирапия (oreochromis spp.), сом (pangasius spp. Және т.б.), карп (cyprinus сагріо және т. Б.) Безеу (anguilla spp.), латес нильский (lates niloticus), змеегол (channa spp. Қоса алғанда, ысталған
Орташа бөліністер
030549
Өзге де ысталған балық, филе қоса алғанда
Орташа бөліністер
030551
Треска (gadus morhua, gadus ogac, gadus macrocephalus) кептірілген, тұздалмаған немесе тұздалған, бірақ ысталмаған
Орташа бөліністер
030559
Кептірілген, тұздалмаған немесе тұздалған, бірақ ысталмаған өзге де балық
Орташа бөліністер
030561
Майшабақ (clupea harengus, clupea pallasii), тұздалған, кептірілген, ысталмаған, тұздықта
Орташа бөліністер
030562
Тағамдық балық субөнімдерінен басқа, тұздалған немесе тұздық судағы, кептірілген, ысталмаған Треска (gasus morhua, gadus ogac, gadus macrocephalus)
Орташа бөліністер
030563
Анчоустар (engraulis spp.), тұздалған, кептірілмеген, ыстырылмаған,
Орташа бөліністер
030564
Тирапия (oreochromis spp.), сом (pangasius spp., silurus spp., clarias spp., ictalurus spp.), карп (cyprinus carpio, carassius carassius, ctenopharyngodon idellus, hypophthalmichthys spp., cirrhinus spp., mylopharyngodon piceus), безеу (anguilla spp.), латес нильский (lates niloticus) және змеегол (channa spp.) Тағамдық балық субөнімдерінен басқа, тұздалған немесе тұздық судағы, кептірілген, ысталмаған
Орташа бөліністер
030569
Кептірілген және ысталған өзге де тұздалған балық
Орташа бөліністер
030572
Бас, құйрық, Тынық мұхит албырт (oncorhynchus nerka, oncorhynchus gorbuscha, oncorhynchus keta, oncorhyncus tschawytscha, oncorhynchus kisutch, oncorhynchus masou және oncorhynchus rhodurus), Атлант албырт (salmo salar) және Дунай албырт (hucho salar) hucho)
Орташа бөліністер
030579
Кептірілген, тұздалған немесе тұздық судағы өзге де тағамдық балық қосымша өнімдері;
Орташа бөліністер
030614
Мұздатылған крабтар
Төменгі бөліністер
030616
Асшаяндарды және аршылған асшаяндарды терең (pandalus spp ., crangon crangon) мұздатылған
Төменгі бөліністер
030617
Мұздатылған асшаяндар және арпа асшаяндар
Төменгі бөліністер
030619
Майда және ірі тартылған ұнды және шаян тәрізділердің түйіршіктерін қоса алғанда, тамаққа пайдалануға жарамды, мұздатылған өзге де шаян тәрізділер
Төменгі бөліністер
030624
Крабтар
Төменгі бөліністер
030626
Асшаяндарды және терең асшаяндарды (Pandalus spp ., Crangon crangon)
Төменгі бөліністер
030627
Асшаяндарды және өзге де аршылатын асшаяндарды
Төменгі бөліністер
030629
Майда және ірі тартылған ұнды және шаян тәрізділердің түйіршіктерін қоса алғанда, тамаққа пайдалануға жарамды өзгелері:
Төменгі бөліністер

030544
Тилапия (oreochromis spp.), сом (pangasius spp. и др.), карп (cyprinus carpiо и др.) угорь (anguilla spp.), латес нильский (lates niloticus), змееголов (channa spp.) копченые, включая филе
Средние переделы
030549
Прочая рыба копченая, включая филе
Средние переделы
030551
Треска (gadus morhua, gadus ogac, gadus macrocephalus) сушеная, несоленая или соленая, но некопченая
Средние переделы
030559
Прочая рыба сушеная, несоленая, или соленая, но некопченая
Средние переделы
030561
Сельдь (clupea harengus, clupea pallasi), соленая, несушеная, некопченая, в рассоле
Средние переделы
030562
Треска (gasus morhua, gadus ogac, gadus macrocephalus), соленая или в рассоле, не сушеная, не копченая, кроме пищевых рыбных субпродуктов
Средние переделы
030563
Анчоуы (engraulis spp.), соленые, несушеные, некопченые, врассоле
Средние переделы
030564
Тилапия (oreochromis spp.), сом (pangasius spp., silurus spp., clarias spp., ictalurus spp.), карп (cyprinus carpio, carassius carassius, ctenopharyngodon idellus, hypophthalmichthys spp., cirrhinus spp., mylopharyngodon piceus), угорь (anguilla spp.), латес нильский (lates niloticus) и змееголов (channa spp.), соленая или в рассоле, не сушеная, не копченая, кроме пищевых рыбных субпродуктов
Средние переделы
030569
Прочая рыба соленая, в рассоле, за исключением сушеной и копченой
Средние переделы
030572
Головы, хвосты, плавательные пузыри лосося тихоокеанского (oncorhynchus nerka, oncorhynchus gorbuscha, oncorhynchus keta, oncorhyncus tschawytscha, oncorhynchus kisutch, oncorhynchus masou и oncorhynchus rhodurus), лосося атлантического (salmo salar) и лосося дунайского (hucho hucho)
Средние переделы
030579
Прочие пищевые рыбные субпродукты, сушеные, соленые или в рассоле;
Средние переделы
030614
Крабы мороженые
Нижние переделы
030616
Креветки и пильчатые креветки, глубоководные (pandalus spp., crangon crangon) мороженые
Нижние переделы
030617
Креветки и пильчатые креветки прочие мороженые
Нижние переделы
030619
Ракообразные прочие, мороженые, включая муку тонкого и грубого помола и гранулы из ракообразных, пригодные дляупотребления в пищу, мороженые
Нижние переделы
030624
крабы
Нижние переделы
030626
креветки и пильчатые креветки глубоководные (Pandalus spp., Crangon crangon)
Нижние переделы
030627
креветки и пильчатые креветки, прочие
Нижние переделы
030629
прочие, включая муку тонкого и грубого помола и гранулы из ракообразных, пригодные для употребления в пищу:
Нижние переделы

030711
Жас немесе тоңазытылған тірі устрицалар
Төменгі бөліністер
030719
Өзге де устрицтер
Төменгі бөліністер
030731
Мидиялар тірі, жас немесе тоңазытылған-мytilus spp., perna spp.
Төменгі бөліністер
030739
Басқа мидиялар (мytilus spp., perna spp.)
Төменгі бөліністер
030741
Тірі, жас немесе тоңазытылған
Төменгі бөліністер
030749
Өзге де каракатицалар мен кальмар
Төменгі бөліністер
030751
Сегіздік (octopus spp.), тірі, жас немесе тоңазытылған
Төменгі бөліністер
030759
Басқа да сегіздік (oktopus spp.)
Төменгі бөліністер
030791
Ұн тарту және ірі тартылған өзге де су омыртқасыздарынан жасалған түйіршіктерді қоса алғанда, жас немесе тоңазытылған, жас немесе тоңазытылған, тірі, жас немесе тоңазытылған өзге де моллюскалар
Төменгі бөліністер
030799
Майда және ірі тартылған ұнды және тамаққа пайдалануға жарамды өзге де су омыртқасыздарынан алынған түйіршіктерді қоса алғанда, өзге де моллюскалар
Төменгі бөліністер
040110
Қоюлатылмаған және қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылмаған, майы 1 мас аспайтын сүт және кілегей.%
Орташа бөліністер
040120
Қоюлатылмаған және қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылмаған, құрамында 1 мас астам майы бар сүт және кілегей.%, бірақ 6 мас.артық емес.%
Орташа бөліністер
040140
Құрамында 6 мас астам майы бар сүт және кілегей.%, бірақ 10 мас.артық емес.%:
Орташа бөліністер
040150
Құрамында 10 мас астам майы бар сүт және кілегей.%
Орташа бөліністер
040210
Қоюлатылған немесе қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылған, ұнтақтағы, түйіршіктердегі немесе басқа да қатты түрдегі, құрамында 1,5 салма_ы аспайтын майы бар сүт және кілегей%
Орташа бөліністер
040221
Қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылмаған, құрамында 1,5% салма_ы астам майы бар ұнтақ, түйіршіктелген немесе басқа да қатты түрдегі қоюландырылған сүт және кілегей
Орташа бөліністер
040229
Майлылығы салма_ы 1,5% артық, ұнтақ, түйіршіктелген немесе басқа да қатты түрдегі өзге де сүт және кілегей
Орташа бөліністер
040291
Қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылмаған, басқа майлылығымен қоюлатылған сүт және кілегей
Орташа бөліністер
040299
Қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылған қоюлатылған өзге де сүт және кілегей
Орташа бөліністер
040310
Йогурт
Орташа бөліністер
040390
Хош иістендірілмеген немесе хош иістендірілмеген, қант қосылған немесе қант қосылмаған, жемістер қосылған немесе жемістер, жаңғақтар немесе какао қосылмаған өзге де сүт өнімдері
Орташа бөліністер
040410
Сүт сарысуы, түрі өзгертілген сүт сарысуы қоюлатылған немесе қоюлатылмаған, қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылған немесе қосылмаған сүт сарысуы
Орташа бөліністер

030711
Устрицы живые, свежие или охлажденные
Нижние переделы
030719
Прочие устрицы
Нижние переделы
030731
Мидии живые, свежие или охлажденные - мytilus spp., perna spp.
Нижние переделы
030739
Прочие мидии (мytilus spp., perna spp.)
Нижние переделы
030741
живые, свежие или охлажденные
Нижние переделы
030749
Прочие каракатицы и кальмары
Нижние переделы
030751
Осьминоги (octopus spp.), живые, свежие или охлажденные
Нижние переделы
030759
Прочие осьминоги (oktopus spp.)
Нижние переделы
030791
Прочие моллюски живые, свежие или охлажденные, включая мукутонкого и грубого помола и гранулы из прочих водных безпозвоночных, пригодные для употребления впищу, живые, свежие или охлажденны
Нижние переделы
030799
Моллюски прочие, включая муку тонкого и грубого помола и гранулы из прочих водных беспозвоночных, пригодные для употребления в пищу
Нижние переделы
040110
Молоко и сливки, несгущенные и без добавления сахара или других подслащивающих веществ, с содержанием жира не более 1 массы%
Средние переделы
040120
Молоко и сливки, несгущенные и без добавления сахара или других подслащивающих веществ, с содержанием жира более 1 массы%, но не более 6 массы%
Средние переделы
040140
Молоко и сливки с содержанием жира более 6 массы%, но не более 10 массы%:
Средние переделы
040150
Молоко и сливки с содержанием жира более 10 массы%
Средние переделы
040210
Молоко и сливки, сгущенные или с добавлением сахара или других подслащивающих веществ, в порошке, гранулах или в других твердых формах, с содержанием жира не более массы 1,5%
Средние переделы
040221
Молоко и сливки сгущенные с содержанием жира более массы 1,5%, в порошке, гранулах или в других твердых формах, без добавления сахара или других подслащивающих веществ
Средние переделы
040229
Молоко и сливки прочие, с жирностью более массы 1,5%, в порошке, гранулах или в других твердых формах
Средние переделы
040291
Молоко и сливки, сгущенные без добавления сахара или других подслащивающих веществ, с прочей жирностью
Средние переделы
040299
Прочее молоко и сливки сгущенные с добавлением сахара или других подслащивающих веществ
Средние переделы
040310
Йогурт
Средние переделы
040390
Прочая молочная продукция неароматизированная или ароматизированная, с сахаром или без добавления сахара, с добавлением фруктов или без добавления фруктов, орехов или какао
Средние переделы
040410
Сыворотка молочная, видоизмененная молочная сыворотка, сгущенная или несгущенная, с добавлением или без добавления сахара или других подслащивающих веществ
Средние переделы

070940
Өзге де балдыркөк, жаңа піскен немесе салқындатылған
Төменгі бөліністер
070951
Agaricus тектес саңырауқұлақтар
Төменгі бөліністер
070959
Өзгелері: саңырауқұлақтар мен трюфельдер
Төменгі бөліністер
070960
Жас немесе тоңазытылған capsicum немесе Pimenta тектес жемістер
Төменгі бөліністер
070970
Жаңа Зеландия шпинаты, Жаңа Зеландия шпинаты және алып шпинаты (бақша шпинаты), жас немесе тоңазытылған
Төменгі бөліністер
070991
Жас немесе тоңазытылған артишоктар
Төменгі бөліністер
070993
Асқабақ, асқабақ және асқабақ тұқымдас басқа да көкөністер (cucurbita spp.) Жас немесе тоңазытылған
Төменгі бөліністер
070999
Жас немесе тоңазытылған өзге де көкөністер
Төменгі бөліністер
071010
Шикі немесе суда немесе буда пісірілген, мұздатылған картоп
Орташа бөліністер
071021
Бұршақ (pisum sativum), ағыспа немесе тазартылған, шикі немесе суда немесе буда пісірілген, мұздатылған
Орташа бөліністер
071022
Бұршақ (vigna spp ., phaseolus spp.), ағында немесе тазартылған, шикі буға пісірілген, мұздатылған
Орташа бөліністер
071029
Өзге де бұршақты көкөністер, су немесе буға пісірілген немесе тазартылған, шикі немесе қайнатылған, мұздатылған
Орташа бөліністер
071030
Шикі немесе суда немесе буда пісірілген, мұздатылған Жаңа Зеландия шпинаты және алып шпинаты (бақша шпинаты)
Орташа бөліністер
071040
Қант жүгерісі, шикі немесе суда немесе буда пісірілген, мұздатылған
Орташа бөліністер
071080
Мұздатылған өзге де көкөністер (шикі немесе суда немесе буда пісірілген)
Орташа бөліністер
071090
Шикі немесе суда немесе буда пісірілген, мұздатылған көкөніс қоспалары
Орташа бөліністер
071120
Зәйтүн (зәйтүн)
Төменгі бөліністер
071140
Қысқа сақтауға арналған, бірақ тікелей тамаққа қолдануға жарамсыз қиярлар және корнишондар
Төменгі бөліністер
071151
Қысқа мерзімді сақтау үшін консервіленген agaricus тектес саңырауқұлақтар (мысалы, күкірт диоксиді, тұздық судағы, күкіртті судағы немесе басқа уақытша консервілейтін ерітіндідегі), бірақ бұл түрдегі тамаққа тікелей қолдануға жарамсыз
Төменгі бөліністер
071159
Қысқа мерзімді сақтау үшін консервіленген өзге де саңырауқұлақтар мен трюфельдер (мысалы, күкірт диоксиді, тұздық судағы, күкіртті судағы немесе басқа уақытша консервілейтін ерітіндідегі), бірақ мұндай түрдегі тамаққа тікелей қолдануға жарамсыз
Төменгі бөліністер
071190
Қысқа мерзімді сақтау үшін консервіленген, бірақ тамаққа пайдалануға жарамсыз өзге де көкөністер мен көкөніс қоспалары
Төменгі бөліністер
071220
Кептірілген, тұтас, кесектерге, тілімдерге кесілген,ұсақталған немесе ұнтақ түрінде, бірақ одан әрі өңдеуге ұшырамаған басты пияз
Орташа бөліністер

070940
Сельдерей прочий, кроме сельдерея корневого, свежий или охлажденный
Нижние переделы
070951
Грибы рода agaricus
Нижние переделы
070959
Прочие: грибы и трюфели
Нижние переделы
070960
Плоды capsicum или рода pimenta, свежие или охлажденные
Нижние переделы
070970
Шпинат, шпинат новозеландский и шпинат гигантский (шпинат садовый), свежие или охлажденные
Нижние переделы
070991
Артишоки, свежие или охлажденные
Нижние переделы
070993
Тыквы, кабачки и прочие овощи семейства тыквенных (cucurbita spp.) свежие или охлажденные
Нижние переделы
070999
Овощи прочие, свежие или охлажденные
Нижние переделы
071010
Картофель сырой или вареный в воде или на пару, мороженый
Средние переделы
071021
Горох (pisum sativum), в стручках или очищенный, сырой иливареный в воде или на пару, мороженый
Средние переделы
071022
Фасоль (vigna spp., phaseolus spp.), в стручках или очищенная, сырая ивареная на пару, мороженая
Средние переделы
071029
Прочие бобовые овощи в стручках или очищенные, сырые или вареные в воде или на пару, мороженные
Средние переделы
071030
Шпинат, шпинат новозеландский и шпинат гигантский (шпинат садовый), сырые или вареные в воде или на пару, мороженые
Средние переделы
071040
Кукуруза сахарная, сырая или вареная в воде или на пару, замороженая
Средние переделы
071080
Прочие овощи (сырые или сваренные в воде или на пару), мороженые
Средние переделы
071090
Овощные смеси, сырые или вареные в воде или на пару, замороженые
Средние переделы
071120
Маслины (оливки)
Нижние переделы
071140
Огурцы и корнишоны консевированные для недолгого хранения, но непригодные для непосредственного употребления в пищу
Нижние переделы
071151
Грибы рода agaricus, консервированные для кратковременного хранения (например, диоксидом серы, в рассоле, сернистой воде или в другом временно консервирующем растворе), но в таком виде непригодные для непосредственного употребления в пищу
Нижние переделы
071159
Прочие грибы и трюфели, консервированные для кратковременного хранения (например, диоксидом серы, в рассоле, сернистой воде или в другом временно консервирующем растворе), но в таком виде непригодные для непосредственного употребления в пищу
Нижние переделы
071190
Прочие овощи и овощные смеси, консервированные для кратковременного хранения, но не пригодные в таком виде для употребления в пищу
Нижние переделы
071220
Лук репчатый сушеный, целый, нарезанный кусками, ломтиками, измельченный или в виде порошка, но не подвергнутый дальнейшей обработке
Средние переделы

071231
Agaricus тегінің кептірілген, бүтін, кесектермен, тіліктермен кесілген, ұсақталған немесе ұнтақ түріндегі, бірақ ең жақсы өңдеуге ұшырамаған саңырауқұлақтар
Орташа бөліністер
071232
Ағаш құлақтары немесе аурикулярия (auricularia spp.) Кептірілген, бүтін, кесектермен, тіліктермен кесілген, ұсақталған немесе ұнтақ түрінде, бірақ одан әрі өңдеуге ұшырамаған
Орташа бөліністер
071233
Кептірілген, бүтін, кесектермен, тіліктермен кесілген, ұсақталған немесе ұнтақ түріндегі, бірақ одан әрі өңдеуге ұшырамаған көкөністер:саңырауқұлақтар, ағаш құлақтары немесе аурикулярий (Auricularia spp.), ашытқы саңырауқұлақтары (Tremella spp.) Және трюфельдер:ашытқы саңырауқұлақтары (Tremella spp.)
Орташа бөліністер
071239
Кептірілген, бүтін, кесектермен, тіліктермен кесілген, ұсақталған немесе ұнтақ түріндегі, бірақ одан әрі өңдеуге ұшырамаған өзге де саңырауқұлақтар
Орташа бөліністер
071290
Кептірілген, бүтін, кесектермен, тілмелермен кесілген, ұсақталған немесе ұнтақ түріндегі, бірақ одан әрі өңдеуге ұшырамаған өзге де көкөністер мен көкөніс қоспалары
Орташа бөліністер
071310
Бұршақ (pisum sativum), кептірілген
Төменгі бөліністер
071320
Кептірілген, аршылған, тұқымдық қабығынан тазартылған немесе тазартылмаған, ұсақталған немесе ұнтақталмаған Нут
Төменгі бөліністер
071331
Үрме бұршақ түрлері Vinga mungo (l.) Hepper немесе vinga radiata(l.)Wilczek кептірілген, аршылған, тұқымдық қабығынан тазартылған немесе тазартылмаған, тартылған немесе ұйықталмаған
Төменгі бөліністер
071332
Ұсақ қызыл үрме бұршақ(адзуки) (phaseolus немесе vinga angularis) кептірілген, аршылған, тұқымдық қабығынан тазартылған немесе тазартылмаған, уатылған немесе уатылмаған
Төменгі бөліністер
071333
Ақ ұсақ тұқымды үрме бұршақ (phaseolus vulgaris), кептірілген
Төменгі бөліністер
071334
Бамбар жаңғағы (vigna subterranea немесе voandzeia subterranea)
Төменгі бөліністер
071335
Сиыр бұршақ (vigna unguiculata)
Төменгі бөліністер
071339
Өзге бұршақ (vinga spp., phaseolus spp.) Кептірілген, тұқым қабығынан аршылған немесе тазартылмаған
Төменгі бөліністер
071340
Жасымық кептірілген, аршылған, тұқымдық қабығынан тазартылған немесе тазартылмаған, жарылған немесе ұйықталмаған жасымық
Төменгі бөліністер
071350
Ірі тұқымды жемдік немесе жылқы бұршақтары (vicia faba var.major) және азықтық бұршақтар, немесе жылқы, ұсақ тұқымды (vicia faba var. Equina, vicia faba var. Minor)
Төменгі бөліністер
071360
Көк бұршақ (cajanus cajan)
Төменгі бөліністер
071390
Кептірілген, аршылған, тұқымдық қабығынан тазартылған немесе тазартылмаған, уатылған немесе уатылмаған бұршақты өзге де көкөністер
Төменгі бөліністер

071231
Грибы рода agaricus сушеные, целые, нарезанные кусками, ломтиками, измельченные или в виде порошка, но не подвергнутыедальнейшей обработке
Средние переделы
071232
Древесные уши, или аурикулярии (auricularia spp.) Сушеные, целые, нарезанные кусочками, ломтиками, измельченные или в виде порошка, но не подвергнутые дальнейшей обработке
Средние переделы
071233
Овощи сушеные, целые, нарезанные кусками, ломтиками, измельченные или в виде порошка, но не подвергнутые дальнейшей обработке: грибы, древесные уши, или аурикулярии (Auricularia spp.), дрожалковые грибы (Tremella spp.) и трюфели:дрожалковые грибы (Tremella spp.)
Средние переделы
071239
Прочие грибы сушеные, целые, нарезанные кусочками, ломтиками, измельченные или в виде порошка, но не подвергнутые дальнейшей обработке
Средние переделы
071290
Прочие овощи и овощные смеси, сушеные, целые, нарезанные кусками, ломтиками, измельченные или в виде порошка, но не подвергнутые дальнейшей обработке
Средние переделы
071310
Горох (pisum sativum), сушеный
Нижние переделы
071320
Нут сушеный, лущеный, очищенные от семенной кожуры или неочищенные, колотые или неколотые
Нижние переделы
071331
Фасоль видов vinga mungo (l.) Hepper или vinga radiata(l.)Wilczek сушеная, лущеная, очищенная от семенной кожуры или неочищенная, колотая или неколотая
Нижние переделы
071332
Фасоль мелкая красная (адзуки)(phaseolus или vinga angularis) сушеная, лущеная, очищенная от семенной кожуры или неочищенные, колотые или неколотые
Нижние переделы
07133
Фасоль обыкновенная, включая белую мелкосеменную фасоль (phaseolus vulgaris), сушеная
Нижние переделы
071334
Земляной орех бамбарский (vigna subterranea или voandzeia subterranea)
Нижние переделы
071335
Коровий горох (vigna unguiculata)
Нижние переделы
071339
Прочаяфасоль (vinga spp., phaseolus spp.) Сушеная, лущенная очищенная от семенной кожуры или неочищенная, колотая илинеколотая
Нижние переделы
071340
Чечевица сушеная, лущенная, очищенная от семенной кожуры или неочищенная, колотая или неколотая
Нижние переделы
071350
Бобы кормовые, или конские, крупносеменные (vicia faba var.major) и бобы кормовые, или конские, мелкосеменные (vicia faba var. Equina, vicia faba var. Minor)
Нижние переделы
071360
Голубиный горох (cajanus cajan)
Нижние переделы
071390
Прочие овощи бобовые сушеные, лущеные, очищенные от семенной кожуры или неочищенные, колотые или неколотые
Нижние переделы

081070
Хурма, жаңа піскен
Төменгі бөліністер
081090
Өзге де жаңа піскен жемістер
Төменгі бөліністер
081110
Қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылған немесе қосылмаған құлпынай
Орташа бөліністер
081120
Таңқурай, тұт жидегі (тұт), ежевика, логанов жидегі, қарақат және егеуқұйрық (жас немесе суда немесе буда пісірілген), мұздатылған, қант бар немесе онсыз
Орташа бөліністер
081190
Суда немесе буда жылумен өңдеуге ұшыраған немесе ұшырамаған, мұздатылған, қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылған немесе қосылмаған өзге де жемістер мен жаңғақтар
Орташа бөліністер
081210
Қысқа мерзімді сақтау үшін консервіленген шие мен шие шие (мысалы, күкірт диоксиді, тұздық судағы, күкіртті судағы немесе басқа уақытша консервілейтін ерітіндідегі), бірақ мұндай түрдегі тамаққа тікелей қолдануға жарамсыз
Төменгі бөліністер
081290
Қысқа мерзімді сақтауға арналған консервіленген (уақытша консервілейтін ерітіндіде), бірақ мұндай түрдегі тамаққа тікелей қолдануға жарамсыз өзге де жемістер мен жаңғақтар
Төменгі бөліністер
081310
Кептірілген өрік
Төменгі бөліністер
081320
Кептірілген қара өрік
Төменгі бөліністер
081330
Кептірілген алма
Төменгі бөліністер
081340
0801-0806 тауар позицияларының жемістерінен басқа, кептірілген өзге де жемістер
Төменгі бөліністер
081350
Осы топта жіктелетін жаңғақтардың немесе кептірілген жемістердің қоспалары
Төменгі бөліністер
081400
Цитрус жемістерінің қабығы немесе қауын қабығы (қарбыз қабығын қоса алғанда), жас, сәбіз., кептірілген немесе консервир. Қысқаша үшін. Сақтау. Тұздықта, күкіртті суда немесе басқа да уақытша консервілейтін ерітіндіде
Төменгі бөліністер
090121
Дәндерде кофеинмен қуырылған Кофе
Орташа бөліністер
090122
Дәндерде кофеинсіз қуырылған Кофе
Орташа бөліністер
090190
Кофе қауызы және кофе дәндерінің қабықтары; кез келген пропорцияда кофесі бар кофені алмастырғыштар
Төменгі бөліністер
090210
Таза салмағы 3 кг аспайтын, бастапқы орамадағы жасыл шай (ферменттелмеген)
Орташа бөліністер
090220
Өзге де көк шай (ферменттелмеген)
Төменгі бөліністер
090230
Таза салмағы 3 кг аспайтын бастапқы орамдардағы қара шай (Ферменттелген) және ішінара ферменттелген
Орташа бөліністер
090240
Өзге де қара шай (Ферменттелген) және ішінара ферменттелген
Төменгі бөліністер
090300
Мате (Парагвай шайы)
Төменгі бөліністер
090411
Piper тектес бұрыш, ұсатылмаған және ұсатылмаған
Төменгі бөліністер
090412
Ұнтақталған немесе ұнтақталған Piper тектес бұрыш
Төменгі бөліністер
090421
Capsicum тектес немесе Pimenta тектес кептірілген, ұнтақталмаған және ұнтақталмаған жемістер
Төменгі бөліністер
090422
Capsicum тектес немесе Pimenta тектес, ұсақталған немесе ұнтақталған жемістер
Төменгі бөліністер

081070
Хурма, свежая
Нижние переделы
081090
Прочие плоды свежие
Нижние переделы
081110
Земляника и клубника, с добавлением сахара или других подслащивающих веществ или без добавления
Средние переделы
081120
Малина, тутовая ягода (шелковица), ежевика, логанова ягода, смородина и крыжовник (свежие или вареные в воде или на пару), мороженые, с содержаннием сахара или без него
Средние переделы
081190
Прочие плоды и орехи, подвергнутые или не подвергнутые тепловой обработкев воде или на пару, мороженые, с добавлением или без добавления сахара или других подслащивающих вществ
Средние переделы
081210
Вишня и черешня консервированные для кратковременного хранения (например, диоксидом серы, в рассоле, сернистой воде или в другом временно консервирующем растворе), но в таком виде непригодные для непосредственного употребления в пищу
Нижние переделы
081290
Прочие плоды и орехи консервированные для кратковременного хранения (во временно консервирующем растворе), но в таком виде непригодные для непосредственного употребления в пищу
Нижние переделы
081310
Абрикосы сушеные
Нижние переделы
081320
Чернослив сушеный
Нижние переделы
081330
Яблоки сушеные
Нижние переделы
081340
Прочие плоды сушеные, кроме плодов товарных позиций 0801-0806
Нижние переделы
081350
Смеси орехов или сушеных плодов, классифицируемых в данной группе
Нижние переделы
081400
Кожура цитрусовых плодов или корки дынь (включая корки арбузов), свежие, морож.,сушеные или консервир. Для кратк. Хран. В рассоле, сернистой воде или в др.временно консервирующем растворе
Нижние переделы
090121
Кофе жареный с кофеином в зернах
Средние переделы
090122
Кофе жареный без кофеина в зернах
Средние переделы
090190
Кофейная шелуха и оболочки зерен кофе; заменители кофе, содержащие кофе в любой пропорции
Нижние переделы
090210
Чай зеленый (неферментированный), в первичных упаковках нетто-массой не более 3 кг
Средние переделы
090220
Прочий чай зеленый (неферментированный)
Нижние переделы
090230
Чай черный (ферментированный) и частично ферментированный,в первичных упаковках нетто-массой е более 3 кг
Средние переделы
090240
Прочий чай черный (ферментированный) и частично ферментированный
Нижние переделы
090300
Мате (парагвайский чай)
Нижние переделы
090411
Перец рода piper, недробленный и немолотый
Нижние переделы
090412
Перец рода piper дробленый или молотый
Нижние переделы
090421
Плоды рода capsicum или рода pimenta сушеные, недробленые и немолотые
Нижние переделы
090422
Плоды рода capsicum или рода pimenta, дробленые или молотые
Нижние переделы

120910
Себуге арналған қант қызылшасы тұқымы
Төменгі бөліністер
120921
Жоңышқа тұқымы, егуге арналған
Төменгі бөліністер
120922
Беде тұқымдары (trifolium spp .) Егу үшін
Төменгі бөліністер
120923
Себуге арналған сұлы тұқымы
Төменгі бөліністер
120924
Шабындық жалбыз тұқымы (poa pratensis l.), егу үшін
Төменгі бөліністер
120925
Рейграс тұқымы (lolium multiflorum lam., lolium perenne l.) Себу үшін
Төменгі бөліністер
120929
Егуге арналған қызылша тұқымынан басқа, өзге де азықтық өсімдіктердің тұқымдары
Төменгі бөліністер
120930
Негізінен гүл алу үшін, егу үшін өсірілген шөпті өсімдіктердің тұқымдары
Төменгі бөліністер
120991
Егуге арналған өзге де көкөніс дақылдарының тұқымдары
Төменгі бөліністер
120999
Егуге арналған өзге де тұқымдар, жемістер мен даулар
Төменгі бөліністер
121010
Жаңа піскен немесе кептірілген, ұнтақты түрдегі емес және түйіршіктер түріндегі емес, ұсатылмаған құлмақ бүрлері
Төменгі бөліністер
121020
Ұнтақты түрдегі немесе түйіршіктер түріндегі ұсақталған құлмақ бүршіктері; лупулин
Төменгі бөліністер
121120
Негізінен парфюмерияда, фармацияда немесе инсектицидтік, фунгицидтік немесе ұқсас мақсаттарда пайдаланылатын, жас, тоңазытылған, мұздатылған немесе кептірілген, бүтін немесе ұсақталған, ұсақталған немесе ұнтақталған женьшень тамырлары
Төменгі бөліністер
121130
Негізінен парфюмерияда, фармацияда немесе инсектицидтік, фунгицидтік немесе осыған ұқсас мақсаттарда пайдаланылатын, жас, тоңазытылған, мұздатылған немесе кептірілген, бүтін немесе ұсақталған, уатылған немесе ұнтақталған коктар жапырақтары
Төменгі бөліністер
121140
Парфюмерия, Фармация немесе инсектицидтік, фунгицидтік немесе ұқсас мақсаттарда негізінен пайдаланылатын көкке сабан, жас, тоңазытылған, мұздатылған немесе кептірілген, бүтін немесе ұсақталған, ұсақталған немесе ұнтақталған
Төменгі бөліністер
121190
Парфюмерлік, фармацевтикалық инсектицидтік, фунгицидтік және осыған ұқсас мақсаттарда пайдаланылатын өзге де өсімдіктер мен олардың бөліністері
Төменгі бөліністер
121221
Тамаққа пайдалануға жарамды теңіз және өзге де балдырлар
Төменгі бөліністер
121229
Өзге де теңіз және өзге де балдырлар
Төменгі бөліністер
121291
Қант қызылшасы
Төменгі бөліністер
121294
Жас, тоңазытылған, мұздатылған немесе кептірілген, ұсақталған немесе ұнтақталмаған, негізінен тағамдық мақсаттар үшін пайдаланылатын, басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген
Төменгі бөліністер
121299
Тағамдық мақсаттар үшін пайдаланылатын және басқа жерде аталмаған өсімдік тектес өзге де өнімдер
Төменгі бөліністер
121300
Өңделмеген, ұнтақталған, ұнтақталған немесе ұнтақталмаған, престелген немесе түйіршіктер түріндегі сабан және дәнді мякина
Төменгі бөліністер
121410
Ірі тартылған ұн және жоңышқа түйіршіктері
Төменгі бөліністер

120910
Семена сахарной свеклы для посева
Нижние переделы
120921
Семена люцерны, для посева
Нижние переделы
120922
Семена клевера (trifolium spp.) Для посева
Нижние переделы
120923
Семена овсяницы для посева
Нижние переделы
120924
Семена мятлика лугового (poa pratensis l.), для посева
Нижние переделы
120925
Семена рейграса (lolium multiflorum lam., lolium perenne l.) Для посева
Нижние переделы
120929
Семена прочих кормовых растенй, кроме семян свеклы для посева
Нижние переделы
120930
Семена травянистых растений, выращиваемых в основном для получения цветов, для посева
Нижние переделы
120991
Прочие семена овощных культур для посева
Нижние переделы
120999
Прочие семена, плды и споры для посева
Нижние переделы
121010
Шишки хмеля свежие или сушеные, недробленые, не в порошкообразном виде и не в виде гранул
Нижние переделы
121020
Шишки хмеля дробленые, в порошкообразном виде или в форме гранул; лупулин
Нижние переделы
121120
Корни женьшеня, используемые в основном в парфюмерии, фармации или инсектицидных, фунгицидных или аналогичных целях, свежие, охлажденные, мороженные или сушеные, целые или измельченные, дробленые или молотые
Нижние переделы
121130
Листья коки, используемые в основном в парфюмерии, фармации или инсектицидных, фунгицидных или аналогичных целях, свежие, охлажденные, мороженные или сушеные, целые или измельченные, дробленые или молотые
Нижние переделы
121140
Маковая соломка, используемые главным образом в парфюмерии, фармации или инсектицидных, фунгицидных или аналогичных целях, свежие, охлажденные, мороженные или сушеные, целые или измельченные, дробленые или молотые
Нижние переделы
121190
Прочие растения и их части, используемые в парфюмерных, фармацевтических инсектицидных, фунгицидных и аналогичных целях
Нижние переделы
121221
Морские и прочие водоросли, пригодные для употребления в пищу
Нижние переделы
121229
Прочие морские и прочие водоросли
Нижние переделы
121291
Свекла сахарная
Нижние переделы
121294
Корни цикория свежие, охлажденные, мороженые или сушеные, дробленые или недробленые, используемые главным образом для пищевых целей, в другом месте не поименованные или не включенные
Нижние переделы
121299
Прочие продукты растительного происхождения, используемые для пищевых целей и в другом месте не поименованные
Нижние переделы
121300
Солома и мякина зерновых, необработанная, измельченная илинеизмельченная, размолотая или неразмолотая, прессованная или в виде гранул
Нижние переделы
12141
Мука грубого помола и гранулы из люцерны
Нижние переделы

121490
Өзге де азықтық өнімдер түйіршіктелген немесе түйіршіктелмеген
Төменгі бөліністер
130120
Табиғи тазартылмаған Гуммиарабик
Төменгі бөліністер
130190
Өзге де табиғи камеди, шайырлар, гуммисмолдар және шайыр
Төменгі бөліністер
130211
Өсімдік шырындары мен сығындылары; пектинді заттар, пектинаттар мен пектаттар; агар-агар және өсімдік тектес басқа да желімдер мен Қоюландырғыштар, түрі өзгерген немесе өзгермеген:өсімдік шырындары мен сығындылары: опиум
Орташа бөліністер
130212
Өсімдік мия шырындары мен сығындылары
Орташа бөліністер
130213
Өсімдік шырындары мен құлмақ сығындылары
Орташа бөліністер
130214
Өсімдік шырындары мен сығындылары; пектинді заттар, пектинаттар мен пектаттар; агар-агар және өсімдік тектес басқа да желімдер мен Қоюландырғыштар, түрі өзгерген немесе өзгермеген: өсімдік шырындары мен сығындылары: эфедрадан, немесе қылқан жапырақтан
Орташа бөліністер
130219
Өзге де өсімдік шырындары мен сығындылары
Орташа бөліністер
130220
Пектинді заттар, пектинаттар мен пектаттар
Орташа бөліністер
130231
Агар-агар өсімдік тектес желімдер және Қоюландырғыштар, түрі өзгертілген немесе өзгермейтін
Орташа бөліністер
130232
Жемістерден және мүйіз ағашының тұқымдарынан немесе циамопсис немесе гуар тұқымдарынан жасалған, түрі өзгерген немесе өзгермеген желімдер мен Қоюландырғыштар
Орташа бөліністер
130239
Өсімдік желімдері және Қоюландырғыштар, түрі өзгертілген илиневиден өзгертілген өзге де
Орташа бөліністер
140190
Ротанг пен бамбуктен басқа,өру үшін (ситник,ива,рафия,тазартылған, ағартылған немесе боялған дәнді дақылдардың сабаны және жабысқақ қабығы) балқитын түрде пайдаланылатын өзге де өсімдік тектес материалдар
Төменгі бөліністер
140420
Мақта линті
Төменгі бөліністер
140490
Басқа жерде аталмаған және енгізілмеген өсімдік тектес өзге де материалдар
Төменгі бөліністер
150110
Шошқа тоң майы (лярдты қоса алғанда) және үй құсының тоң майы, 02.09 немесе 15.03 тауар позициясының майынан басқа:лярд
Орташа бөліністер
150120
Өзге де шошқа майы
Орташа бөліністер
150190
Шошқа тоң майы (лярдты қоса алғанда) және үй құсының тоң майы, 02.09 немесе 15.03 тауар позициясының майынан басқа: өзгелері
Орташа бөліністер
150210
Ірі қара малдың, қойдың немесе ерітілген ешкінің майы
Орташа бөліністер
150290
Ірі қара малдың, қойдың немесе ешкінің өзге де майы
Орташа бөліністер
150300
Лярд-стеарин, лярд-ойль, олеостеарин (олеомаргарин) және жануар майы (техникалық маргарин), мульгирленбеген немесе араласпаған немесе қандай да бір өзге тәсілмен дайындалмаған
Орташа бөліністер
150410
Балық бауырынан алынған майлар және олардың фракциялары
Орташа бөліністер

121490
Прочие кормовые продукты гранулированные или негранулированные
Нижние переделы
130120
Гуммиарабик природный неочищенный
Нижние переделы
130190
Прочие природные камеди, смолы, гуммисмолы и живица
Нижние переделы
130211
Соки и экстракты растительные; пектиновые вещества, пектинаты и пектаты; агар-агар и другие клеи и загустители растительного происхождения, видоизмененные или невидоизмененные:растительные соки и экстракты:опиум
Средние переделы
130212
Соки и экстракты солодки растительные
Средние переделы
130213
Соки и экстракты хмеля растительные
Средние переделы
130214
Соки и экстракты растительные; пектиновые вещества, пектинаты и пектаты; агар-агар и другие клеи и загустители растительного происхождения, видоизмененные или невидоизмененные: растительные соки и экстракты: из эфедры, или хвойника
Средние переделы
130219
Прочие растительные соки и экстракты
Средние переделы
130220
Пектиновые вещества, пектинаты и пектаты
Средние переделы
130231
Агар-агар клеи и загустители растительного происхождения, видоизмененные или невидоизменные
Средние переделы
130232
Клеи и загустители из плодов и семян рожкового дерева или из семян циамопсиса, или гуара, видоизмененные или невидоизмененные
Средниепеределы
130239
Растительные клеи и загустители прочие, видоизмененные илиневидоизмененные
Средние переделы
140190
Прочие материалы растительного происхождения, используемыеглавным образом для плетения (ситник,ива,рафия,очищенная,отбеленная или окрашенная солома зерновых и липовая кора), кроме ротанга и бамбука
Нижние переделы
140420
Хлопковый линт
Нижние переделы
140490
Материалы растительного происхождения прочие, в другом месте не поименованные и не включенные
Нижние переделы
150110
Жир свиной (включая ляр) и жир домашней птицы
Средние переделы
150120
Жир свиной прочий
Средние переделы
150190
Жир свиной (включая ляр) и жир домашней птицы
Средние переделы
150210
Жир крупного рогатого скота, овец или коз топленый
Средние переделы
150290
Жир крупного рогатого скота, овец или коз прочий
Средние переделы
150300
Лярд-стеарин, лярд-ойль, олеостеарин (олеомаргарин) и животное масло (технический маргарин), неэмульгированные или несмешанные, или не приготовленные каким-либо иным способом
Средние переделы
150410
Жиры из печени рыбы и их фракции
Средние переделы

151790
Басқа да тағамдық қоспалар және жануарлардың немесе өсімдік майларынан немесе майлардан немесе олардың фракцияларынан жасалған дайын өнімдер. N 1516 позиция
Жоғарғы бөліністер
151800
N 1516 тауар позициясынан басқа, жануарлар немесе өсімдік майлары мен майлар және олардың фракциялары, пісірілген, тотықтандырылған, дегидратирленген, сульфурирленген немесе полимерленген, тағамдық емес қоспалар
Орташа бөліністер
152000
Шикі Глицерин; глицерин суы және глицерин сілтісі
Төменгі бөліністер
152110
Шикі Глицерин, өсімдік балауызы
Төменгі бөліністер
152190
Тазартылған немесе тазартылмаған, боялған немесе боялмаған өзге де балауыздар мен шәуеттер
Төменгі бөліністер
152200
Дегра; майлы заттарды немесе өсімдік немесе жануар тектес Балауыздарды өңдегеннен кейінгі қалдықтар
Төменгі бөліністер
160100
Еттен, қосымша ет өнімдерінен немесе қаннан жасалған шұжық және ұқсас өнімдер, олардың негізінде дайындалған тамақ өнімдері
Жоғарғы бөліністер
160210
Балаларға арналған еттен, қосымша ет өнімдерінен немесе қаннан жасалған гомогендендірілген дайын өнімдер
Жоғарғы бөліністер
160220
Кез келген жануарлардың бауырынан жасалған дайын немесе консервіленген өнімдер
Жоғарғы бөліністер
160231
Күркетауықтан жасалған дайын немесе консервіленген өнімдер
Жоғарғы бөліністер
160232
Үй тауықтарынан жасалған дайын немесе консервіленген өнімдер (gallus domesticus)
Жоғарғы бөліністер
160239
Үй құстарынан жасалған өзге де бұйымдар мен консервілер
Жоғарғы бөліністер
160241
Шошқа етінен жасалған сан еті мен олардың кебектерінен жасалған бұйымдар мен консервілер
Жоғарғы бөліністер
160242
Шошқа етінен жасалған күрек бөліністерінен және олардың кесінділерінен жасалған бұйымдар мен консервілер
Жоғарғы бөліністер
160249
Шошқа етінен жасалған қоспаларды қоса алғанда, өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
160250
Ірі қара мал етінен жасалған бұйымдар мен консервілер
Жоғарғы бөліністер
160290
Кез келген жануарлардың қанынан жасалған дайын өнімдерді қоса алғанда, өзге де бұйымдар мен консервілер
Жоғарғы бөліністер
160300
Еттен, балықтан, шаян тәрізділерден, ұлулардан немесе өзге де су омыртқасыздарынан алынған сығындылар мен шырындар
Жоғарғы бөліністер
160411
Тұтас немесе кесектерде дайындалған, бірақ фарширленбеген албырт балықтан жасалған дайын өнімдер мен консервілер
Жоғарғы бөліністер
160412
Майшабақ тұтас немесе кесектегі, бірақ пісірілмеген
Жоғарғы бөліністер
160413
Сардиндер, сардинелла, килькалар немесе шпроттар тұтас немесе Кесектелген, бірақ ыдысқа салынбаған
Жоғарғы бөліністер
160414
Тунец, скипджек және пеламид (sarda spp.) Тұтас немесе Кесектелген, бірақ
Жоғарғы бөліністер

151790
Прочие пищевые смеси и готовые продукты из животных или растительных жиров или масел или их фракций, классифицируемых в данной группе, кроме указанных в тов. Позиции n 1516
Верхние переделы
151800
Животные или растительные жиры и масла и их фракции, вареные, окисленные, дегидратированные, сульфурированные или полимеризованные, кроме товарной позиции n 1516, непищевые смеси
Средние переделы
152000
Глицерин сырой; глицериновая вода и глицериновый щелок
Нижние переделы
152110
Глицерин сырой, воски растительные
Нижние переделы
152190
Прочие воски и спермацет, рафинированные или нерафинированные, окрашенные или неокрашенные
Нижние переделы
152200
Дегра; остатки после обработки жировых веществ или восков растительного или животного происхождения
Нижние переделы
160100
Колбасы и аналогичные продукты из мяса, мясных субпродуктов или крови, пищевые продукты, изготовленные на их основе
Верхние переделы
160210
Гомогенизированные готовые продукты из мяса, мясных субпродуктов или крови для детского питания
Верхние переделы
160220
Готовые или консервированные продукты из печени любых животных
Верхние переделы
160231
Готовые или консервированные продукты из индейки
Верхние переделы
160232
Готовые или консервированные продукты из кур домашних (gallus domesticus)
Верхние переделы
160239
Прочие изделия и консервы из птицы домашней
Верхние переделы
160241
Изделия и консервы из окороков и их отрубов из свинины
Верхние переделы
160242
Изделия и консервы из лопаточных частей и их отрубов из свинины
Верхние переделы
160249
Прочие изделия, включая смеси, из свинины
Верхние переделы
160250
Изделия и консервы из мяса крупного рогатого скота
Верхние переделы
160290
Прочие изделия и консервы, включая готовые продукты из крови любых животных
Верхние переделы
160300
Экстракты и соки из мяса, рыбы, ракообразных, моллюсков или прочих водных беспозвоночных
Верхние переделы
160411
Готовые продукты и консервы из лосося, приготовленного целиком или в кусках, но не фаршированного
Верхние переделы
160412
Сельдь целиком или в кусках, но нефаршированная
Верхние переделы
160413
Сардины, сардинелла, кильки или шпроты целиком или в кусках, но нефаршированные
Верхние переделы
160414
Тунец, скипджек и пеламида (sarda spp.) Целиком или в кусках, но нефаршированные
Верхние переделы

170310
Қантты тазарту кристалдау нәтижесінде алынған құрақ мелассасы
Төменгі бөліністер
170390
Қантты кристалдау немесе тазарту нәтижесінде алынған өзге де меласса
Төменгі бөліністер
170410
Қантпен жабылған немесе жабылмаған Сағыз
Жоғарғы бөліністер
170490
Құрамында какао жоқ қанттан жасалған өзге де кондитерлік өнімдер (ақ шоколадты қоса алғанда)
Жоғарғы бөліністер
180310
Майсыздандырылмаған Какао-паста
Орташа бөліністер
180320
Майсыздандырылған немесе майсыздандырылмаған Какао-паста: ішінара немесе толық майсыздандырылған
Орташа бөліністер
180400
Какао-майы, какао-тоң майы
Орташа бөліністер
180500
Қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылмаған Какао-ұнтақ
Орташа бөліністер
180610
Қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылған Какао-ұнтақ
Жоғарғы бөліністер
180620
Массасы 2 кг-нан астам кесектердегі, пластинкалардағы және плиталардағы немесе сұйық, паста тәрізді, ұнтақ тәрізді, түйіршіктелген түрдегі немесе контейнерлердегі немесе орауыштардағы өзге дефорсыз масса түріндегі өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
180631
Құрамында какао бар, брикеттердегі, пластинкалардағы немесе салмасы бар плиталардағы өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
180632
Құрамында какао бар, брикеттердегі, тақталардағы, пластинкалардағы салмасы жоқ өзге де дайын тамақ өнімдері
Жоғарғы бөліністер
180690
Құрамында какао бар өзге де шоколад және өзге де тамақ өнімдері
Жоғарғы бөліністер
190110
Бөлшек сауда үшін өлшеп оралған балалар тағамы
Жоғарғы бөліністер
190120
1905 тауар позициясындағы нан-тоқаш өнімдерін және ұннан жасалған кондитерлік бұйымдарды дайындауға арналған қоспалар мен қамыр
Жоғарғы бөліністер
190190
Өзгелері: құрамында какао жоқ немесе кемінде 40 мас бар уыт сығындысы, ұннан, жармадан, крахмалдан жасалған тамақ өнімдері.% какао, басқа жерде аталмаған
Жоғарғы бөліністер
190211
Жылумен өңдеуге ұшырамаған, салмасы жоқ немесе қандай да бір басқа тәсілмен дайындалмаған,құрамында жұмыртқасы бар макарон өнімдері
Жоғарғы бөліністер
190219
Жылумен өңдеуге ұшырамаған, салмасы жоқ немесе қандай да бір басқа тәсілмен дайындалмаған өзге де макарон өнімдері
Жоғарғы бөліністер
190220
Жылумен өңдеуге ұшыраған немесе ұшырамаған немесе басқа тәсілмен дайындалған салмасы бар макарон өнімдері:
Жоғарғы бөліністер
190230
Өзге де макарон өнімдері
Жоғарғы бөліністер
190240
Кускус
Жоғарғы бөліністер
190300
Крахмалдан, үлпек, түйіршіктер, шариктер, жармалар нысанында немесе басқа да ұқсас нысандарда дайындалған Тапиока және оны алмастырғыштар
Орташа бөліністер
190410
Астық дақылдарының астығын немесе астық өнімдерін кебу немесе қуыру жолымен алынған дайын тамақ өнімдері
Жоғарғы бөліністер

170310
Меласса тростниковая, полученная в результате кристализацииили рафинирования сахара
Нижние переделы
170390
Прочая меласса, полученная в результате кристализации или рафинирования сахара
Нижние переделы
170410
Жевательная резинка, покрытая или не покрытая сахаром
Верхние переделы
170490
Прочие кондитерские изделия из сахара (включая белый шоколад), не содержащие какао
Верхние переделы
180310
Какао-паста необезжиренная
Средние переделы
180320
Какао-паста, обезжиренная или необезжиренная:частично или полностью обезжиренная
Средние переделы
180400
Какао-масло, какао-жир
Средние переделы
180500
Какао-порошок без добавок сахара или других подслащивающихвеществ
Средние переделы
180610
Какао-порошок с добавлением сахара или других подслащивающих веществ
Верхние переделы
180620
Прочие изделия, в брикетах, пластинках и плитках, массой более 2 кг, или в жидком, пастообразном, порошкообразном, гранулированном виде, или в виде иной бесформенной массы в контейнерах или упаковках
Верхние переделы
180631
Изделия прочие, содержащие какао, в брикетах, пластинках или плитках с начинкой
Верхние переделы
180632
Прочие готовые пищевые продукты, содержащие какао, без начинки в брикетах, плитках, пластинках
Верхние переделы
180690
Прочий шоколад и прочие пищевые продукты, содержащие какао
Верхние переделы
190110
Детское питание, расфасованное для розничной продажи
Верхние переделы
190120
Смеси и тесто для изготовления хлебобулочных изделийи и мучных кондитерских изделий товарной позиции 1905
Верхние переделы
190190
Прочие: экстракт солодовый, пищевые продукты из муки, крупы, крахмала, не содержащие какао или содержащие менее 40% массы какао, в другом месте не поименованные
Верхние переделы
190211
Макаронные изделия, не подвергнутые тепловой обработке, без начинки или не приготовленные каким-либо другим способом, содержащие яйца
Верхние переделы
190219
Прочие макаронные изделия, не подвергнутые тепловой обработке, без начинки или не подготовленные каким-либо другим способом
Верхние переделы
190220
Макаронные изделия с начинкой, подвергнутые или не подвергнутые тепловой обработке или приготовленные другим способом:
Верхние переделы
190230
Прочие макаронные изделия
Верхние переделы
190240
Кускус
Верхние переделы
190300
Тапиока и ее заменители, приготовленные из крахмала, в форме хлопьев, гранул, шариков, крупинок или в других аналогичных формах
Средние переделы
190410
Готовые пищевые продукты, полученные путем вздутия или обжаривания зерна хлебных злаков или зерновых продуктов
Верхние переделы

190420
Қуырылмаған дәнді үлпілерден немесе қуырылмаған және қуырылмаған дәнді үлпілерден алынған немесе нан тұқымдастарын үрлеу жолымен алынған дайын тамақ өнімдері
Жоғарғы бөліністер
190430
Bulgur бидайынан алынған дайын тамақ өнімдері
Жоғарғы бөліністер
190490
Түйіршіктер түріндегі немесе үлпек түріндегі немесе басқа тәсілмен өңделген, алдын ала жылумен өңдеуге ұшыраған немесе өзге тәсілмен дайындалған өзге де астық дақылдары (жүгері дәнінен басқа)
Жоғарғы бөліністер
190510
Қытырлақ нан
Жоғарғы бөліністер
190520
Зімбір печенье және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
190531
Тәтті құрғақ печенье
Жоғарғы бөліністер
190532
Вафли және вафли қабаттары:
Жоғарғы бөліністер
190540
Сухари, гренки және ұқсас қуырылған өнімдер
Жоғарғы бөліністер
190590
Өзге де нан және ұннан жасалған кондитерлік өнімдер
Жоғарғы бөліністер
200110
Сірке суы немесе сірке қышқылы қосылған дайындалған немесе консервіленген қияр және корнишондар
Жоғарғы бөліністер
200190
Сірке суы немесе сірке қышқылы қосылған дайындалған немесе консервіленген өзге де көкөністер, жемістер, жаңғақтар және өсімдіктердің жеуге жарамды басқа да бөліністері
Жоғарғы бөліністер
200210
Сірке суы немесе сірке қышқылы қосылмаған дайындалған немесе консервіленген бүтін немесе кесілген қызанақтар
Жоғарғы бөліністер
200290
Сірке суы немесе сірке қышқылы жоқ дайындалған немесе консервіленген өзге де томаттар
Жоғарғы бөліністер
200310
Сірке суы немесе сірке қышқылы қосылмаған консервіленген agaricus тектес саңырауқұлақтар:
Жоғарғы бөліністер
200390
Сірке суы немесе сірке қышқылы қосылмаған дайындалған немесе консервіленген өзге де саңырауқұлақтар
Жоғарғы бөліністер
200410
Сірке суы немесе сірке қышқылы қосылмаған дайындалған немесе консервіленген, мұздатылған картоп
Жоғарғы бөліністер
200490
Сірке суы немесе сірке қышқылы қосылмаған мұздатылған, дайындалған немесе консервіленген өзге де көкөністер мен көкөніс қоспалары
Жоғарғы бөліністер
200510
2006 тауар позициясындағы өнімдерден басқа, сірке суы немесе сірке қышқылы қосылмаған, мұздатылмаған балалар тағамына арналған гомогенделген көкөністер
Жоғарғы бөліністер
200520
Сірке суы немесе сірке қышқылы қосылмаған мұздатылған, дайындалған немесе консервіленген картоп
Жоғарғы бөліністер
200540
Сірке суы немесе сірке қышқылы қосылған немесе консервіленген бұршақ (pisum sativum), мұздатылмаған
Жоғарғы бөліністер
200551
Бұршақ (vigna spp ., phaseolus spp.) Аршылған, сірке суы немесе сірке қышқылы қосылмаған консервіленген, мұздатылмаған
Жоғарғы бөліністер
200559
Өзге бұршақ (vigna spp., phaseolus spp.) Сірке суы немесе сірке қышқылы қосылмаған, мұздатылмаған консервіленген
Жоғарғы бөліністер

190420
Готовые пищевые продукты, полученные из необжаренных зерновых хлопьев или смесей необжаренных и обжаренных зерновых хлопьев или полученные путем вздувания хлебных злаков
Верхние переделы
190430
Готовые пищевые продукты, полученные из пшеницы bulgur
Верхние переделы
190490
Прочие хлебные злаки (кроме зерна кукурузы) в виде гранул или в виде хлопьев или обработанные другим способом, предварительно подвергнутые тепловой обработке или приготовленные иным способом
Верхние переделы
190510
Хрустящие хлебцы
Верхние переделы
190520
Имбирное печенье и аналогичные изделия
Верхние переделы
190531
Сладкое сухое печенье
Верхние переделы
190532
Вафли и вафельные облатки:
Верхние переделы
190540
Сухари, гренки и аналогичные обжаренные продукты
Верхние переделы
190590
Прочие хлеб и мучные кондитерские изделия
Верхние переделы
200110
Огурцы и корнишоны, приготовленные или консервированные с добавлением уксуса или уксусной кислоты
Верхние переделы
200190
Прочие овощи, фрукты, орехи и другие съедобные части растений, приготовленные или консервированные c добавлением уксуса или уксусной кислоты
Верхние переделы
200210
Томаты целые или резанные на части, приготовленные или консервированные без добавления уксуса или уксусной кислоты
Верхние переделы
200290
Томаты прочие, приготовленные или консервированные без уксуса или уксусной кислоты
Верхние переделы
200310
Грибы рода agaricus консервированные без добавления уксуса или уксусной кислоты:
Верхние переделы
200390
Прочие грибы приготовленные или консервированные без добавления уксуса или уксусной кислоты
Верхние переделы
200410
Картофель, приготовленный или консервированный без добавления уксуса или уксусной кислоты, мороженый
Верхние переделы
200490
Прочие овощи и овощные смеси, мороженые, приготовленные или консервированные без добавления уксуса или уксусной кислоты
Верхние переделы
200510
Овощи гомогенизированные для детского питания, приготовленные или консервированные без добавления уксуса или уксуснойкислоты, немороженые, кроме продуктов товарной позиции 2006
Верхние переделы
200520
Картофель немороженый, приготовленный или консервированный, без добавления уксуса или уксусной кислоты
Верхние переделы
200540
Горох (pisum sativum), приготовленный или консервированныйбез добавления уксуса или уксусной кислоты, немороженый
Верхние переделы
200551
Фасоль (vigna spp., phaseolus spp.) Лущеная, приготовленнаяили консервированная без добавления уксуса или уксусной кислоты, немороженая
Верхние переделы
200559
Прочая фасоль (vigna spp., phaseolus spp.), приготовленнаяили консервированная без добавления уксуса или уксусной кислоты, немороженая
Верхние переделы

200560
Сірке суы немесе сірке қышқылы қосылмаған дайындалған немесе консервіленген, мұздатылмаған Спаржа
Жоғарғы бөліністер
200570
Мұздатылған, дайындалған немесе консервіленген, сірке суы немесе сірке қышқылы қосылмаған зәйтүн (зәйтүн)
Жоғарғы бөліністер
200580
Қант жүгері (zea mays var. Сірке суы немесе сірке қышқылы қосылмаған дайындалған немесе консервіленген, мұздатылмаған
Жоғарғы бөліністер
200591
Сірке суы немесе сірке суы қосылмаған дайындалған немесе консервіленген өзге де көкөністер.2006 тауар позициясының өнімдерінен басқа, мұздатылмаған қышқылдар: бамбук өскіні
Жоғарғы бөліністер
200599
Өзге де көкөністер мен көкөніс қоспалары
Жоғарғы бөліністер
200600
Қантпен консервіленген көкөністер, жемістер, жаңғақтар, жеміс қабықтары және өсімдіктердің өзге де бөліністері (қант шәрбатымен сіңдірілген, қантталған немесе глазурленген)
Жоғарғы бөліністер
200710
Гомогендендірілген дайын өнімдер
Жоғарғы бөліністер
200791
Цитрустардан жылумен өңдеуге ұшыраған джем, желе, мармелад, пюре, паста
Жоғарғы бөліністер
200799
Жылумен өңдеуге ұшыраған джемдер, желе, мармеладтар, пюре немесе паста, өзге де жемістерден, жидектерден және жаңғақтардан
Жоғарғы бөліністер
200811
Өзге тәсілмен дайындалған немесе консервіленген Арахис
Жоғарғы бөліністер
200819
Өзге тәсілмен дайындалған немесе консервіленген қоспаларды қоса алғанда, өзге де жаңғақтар мен тұқымдар
Жоғарғы бөліністер
200820
Өзге тәсілмен дайындалған немесе консервіленген ананастар
Жоғарғы бөліністер
200830
Өзге тәсілмен дайындалған немесе консервіленген цитрус
Жоғарғы бөліністер
200840
Өзге тәсілмен дайындалған немесе консервіленген алмұрт
Жоғарғы бөліністер
200850
Өзге тәсілмен дайындалған немесе консервіленген өрік
Жоғарғы бөліністер
200860
Өзге тәсілмен дайындалған немесе консервіленген шие мен шие
Жоғарғы бөліністер
200870
Өзге тәсілмен дайындалған немесе консервіленген шірнелерді қоса алғанда, шабдалы
Жоғарғы бөліністер
200880
Өзге тәсілмен дайындалған немесе консервіленген құлпынай (құлпынай)
Жоғарғы бөліністер
200893
Мүкжидек (vaccinium macrocarpon, vaccinium oxycoccos, Vaccinium vitis-idaea) дайындалған немесе консервіленген
Жоғарғы бөліністер
200897
Дайындалған немесе консервіленген жемістердің, жаңғақтардың және өсімдіктердің өзге де жеуге жарамды бөліністерінің қоспалары
Жоғарғы бөліністер
200899
2008 19 субпозицияда жіктелгендерді қоспағанда, дайындалған немесе консервіленген өсімдіктердің өзге де жемістері, жаңғақтары және жеуге жарамды бөліністері
Жоғарғы бөліністер
200911
Мұздатылған апельсин шырыны
Жоғарғы бөліністер
200912
Қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылған немесе қосылмаған, мұздатылмаған, 20 аспайтын Брикс санымен апельсин шырыны
Жоғарғы бөліністер

200560
Спаржа, приготовленная или консервированная без добавленияуксуса или уксусной кислоты, неморожена
Верхние переделы
200570
Маслины (оливки) немороженые, приготовленные или консервированные, без добавления уксуса или уксусной кислоты
Верхние переделы
200580
Сахарная кукуруза (zea mays var. Saccharata), приготовленная или консервированная без добавления уксуса или уксусной кислоты, немороженая
Верхние переделы
200591
Овощи прочие, приготовленные или консервированные, без добавления уксуса или уксус.кислоты, незамороженные,кроме продуктов товарной позиции 2006: побеги бамбука
Верхние переделы
200599
Прочие овощи и овощные смеси
Верхние переделы
200600
Овощи, плоды, орехи, кожура плодов и прочие части растений, консервированные в сахаре (пропитанные сахарным сиропом, засахаренные или глазированные)
Верхние переделы
200710
Гомогенизированные готовые продукты
Верхние переделы
200791
Джемы, желе, мармелад, пюре, паста, подвергнутые тепловой обработке из цитрусовых
Верхние переделы
200799
Джемы, желе, мармелады, пюре или паста, подвергнутые тепловой обработке, из прочих плодов, ягод и орехов
Верхние переделы
200811
Арахис приготовленный или консервированный иным способом
Верхние переделы
200819
Прочие орехи и семена, включая смеси, приготовленные или консервированные иным способом
Верхние переделы
200820
Ананасы приготовленные или консервированные иным способом
Верхние переделы
200830
Цитрусовые приготовленные или консервированные иным способом
Верхние переделы
200840
Груши приготовленные или консервированные иным способом
Верхние переделы
200850
Абрикосы приготовленные или консервированные иным способом
Верхние переделы
200860
Вишня и черешня, приготовленные или консервированные иным способом
Верхние переделы
200870
Персики, включая нектарины приготовленные или консервированнные иным способом
Верхние передел
200880
Земляника (клубника) приготовленные или консервированные иным способом
Верхние переделы
200893
Клюква (vaccinium macrocarpon, vaccinium oxycoccos, vaccinium vitis-idaea) приготовленная или консервированная
Верхние переделы
200897
Смеси фруктов, орехов и прочих съедобных частей растений, приготовленные или консервированные
Верхние переделы
200899
Прочие плоды, орехи и съедобные части растений, приготовленные или консервированные, за исключением классифицируемых в субпозиции 2008 19
Верхние переделы
200911
Апельсиновый сок замороженный
Верхние переделы
200912
Апельсиновый сок, с добавлением или без добавления сахара или других подслащивающих веществ, не замороженный, с числомбрикса не более 20
Верхние переделы

220210
Минералды және газдалған, құрамында қант немесе басқа да тәттілендіретін немесе дәмді-хош иісті заттар бар сулар
Жоғарғы бөліністер
220290
2009 тауар позициясында жіктелетін жеміс немесе көкөніс шырындарын қоспағанда, өзге де алкогольсіз сусындар
Жоғарғы бөліністер
220291
Минералды және газдалған, қант немесе басқа да тәттілендіретін немесе дәмді-хош иісті заттарды қоса алғанда, сулар және 2009 тауар позициясындағы жеміс немесе көкөніс шырындарын қоспағанда, өзге де алкогольсіз сусындар: алкогольсіз сыра
Жоғарғы бөліністер
220299
Минералды және газдалған, құрамында қант немесе басқа да тәттілендіретін немесе дәмді хош иісті заттар бар өзге де сулар және 2009 тауар позициясындағы жеміс немесе көкөніс шырындарын қоспағанда, өзге де алкогольсіз сусындар: өзгелері
Жоғарғы бөліністер
220300
Мия сырасы
Жоғарғы бөліністер
220410
Күміс шараптар
Жоғарғы бөліністер
220421
Өзге де шараптар; сыйымдылығы 2 л аспайтын ыдыстарда спирт қосу жолымен ашытуы алдын алынған немесе тоқтатылған жүзім ашытқысы
Жоғарғы бөліністер
220422
Күшейтілген жүзім шарабы; 2009 тауар позициясында көрсетілгендерден басқа, жүзім шырыны, өзге де шараптар; ашуы спирт қосу жолымен алдын алынған немесе тоқтатылған жүзім шырыны: сыйымдылығы 2 л-ден астам ыдыстарда, н
Жоғарғы бөліністер
220429
Сыйымдылығы 2 л-ден асатын ыдыстарда спирт қосу жолымен ашытылуы алдын алған немесе тоқтатылған жүзім ашытқысы бар өзге де шараптар
Жоғарғы бөліністер
220430
Өзге де жүзім шырындары
Жоғарғы бөліністер
220510
Сыйымдылығы 2 л аспайтын ыдыстарда өсімдік немесе хош иісті экстраттар қосылған Вермуттар және өзге де табиғи жүзім шараптары
Жоғарғы бөліністер
220590
Сыйымдылығы 2 Л астам ыдыстардағы өсімдік немесе хош иісті концентраттар қосылған өзге де вермуттар мен табиғи жүзім шараптары
Жоғарғы бөліністер
220600
Ашытылған өзге де сусындар (алма сидрі, перри [алмұрт сидрі], бал сусыны); ашытылған сусындардан жасалған қоспалар және ашытылған сусындар мен алкогольсіз сусындардың қоспалары, басқа жерде аталмаған
Жоғарғы бөліністер
220710
80 айн.спирт концентрациясы бар денатуратталмаған этил спирті% немесе одан да көп
Төменгі бөліністер
220720
Кез келген концентрациядағы денатуратталған этил спирті және өзге де спирт тұнбалары
Төменгі бөліністер
220820
Жүзім шарабын немесе жүзімнің сығылуын дистилляциялау нәтижесінде алынған спирт тұнбалары
Жоғарғы бөліністер
220830
Виски
Жоғарғы бөліністер
220840
Ром және тафия
Жоғарғы бөліністер
220850
Джин және арша тұнбалары
Жоғарғы бөліністер
220860
Арақ
Жоғарғы бөліністер

220210
Воды, включая минеральные и газированные, содержащие добавки сахара или других подслащивающих или вкусо-ароматических веществ
Верхние переделы
220290
ПРОЧИЕ БЕЗАЛКОГОЛЬНЫЕ НАПИТКИ, ЗА ИСКЛЮЧЕНИЕМ ФРУКТОВЫХ ИЛИ ОВОЩНЫХ СОКОВ, КЛАССИФИЦИРУЕМЫХ В ТОВАРНОЙ ПОЗИЦИИ 2009
Верхние переделы
220291
Воды, включая минеральные и газированные, содержащие добавки сахара или других подслащивающих или вкусо-ароматических веществ, и прочие безалкогольные напитки, за исключением фруктовых или овощных соков товарной позиции 2009, прочие: безалкогольное пиво
Верхние переделы
220299
Прочая воды, включая минеральные и газированные, содержащие добавки сахара или других подслащивающих или вкусо-ароматических веществ, и прочие безалкогольные напитки, за исключением фруктовых или овощных соков товарной позиции 2009: прочие
Верхние переделы
220300
Пиво солодовое
Верхние переделы
220410
Вина игристые
Верхние переделы
220421
Вина прочие; виноградное сусло, брожение которого было предотвращено или прекращено путем добавки спирта в сосудах емкостью не более 2 л
Верхние переделы
220422
Вина виноградные натуральные, включая крепленые; сусло виноградное, кроме указанного в товарной позиции 2009, вина прочие; виноградное сусло, брожение которого было предотвращено или приостановлено путем добавления спирта: в сосудах емкостью более 2 л, н
Верхние переделы
220429
Прочие вина, виноградное сусло, брожение которого было предотвращено или прекращено путем добавки спирта, в сосудах емкостью более 2л
Верхние переделы
220430
Прочие сусла виноградные
Верхние переделы
220510
Вермуты и прочие вина виноградные натуральные с добавлением растительных или ароматических экстратов в сосудах емкостью не более 2 л
Верхние переделы
220590
Прочие вермуты и вина виноградные натуральные с добавлением растительных или ароматических концентратов, в сосудах емкостью более 2л
Верхние переделы
220600
Прочие напитки сброженные (сидр яблочный, перри [сидр грушевый], напиток медовый); смеси из сброженных напитков и смеси сброженных напитков и безалкогольных напитков, в другом месте не поименованные
Верхние переделы
220710
Спирт этиловый неденатурированный, с концентрацией спирта 80 об.% или более
Нижние переделы
220720
Спирт этиловый и прочие спиртовые настойки, денатурированные, любой концентрации
Нижние переделы
220820
Спиртовые настойки, полученные в результате дистилляции виноградного вина или выжимок винограда
Верхние переделы
220830
Виски
Верхние переделы
220840
Ром и тафия
Верхние переделы
220850
Джин и можжевеловая настойка
Верхние переделы
220860
Водка
Верхние переделы

220870
Ликерлер
Жоғарғы бөліністер
220890
Өзге де спирттік ішімдіктер
Жоғарғы бөліністер
220900
Сірке қышқылынан алынған сірке суы және оны алмастырғыштар
Орташа бөліністер
230110
Майда және ірі тартылған ұн және еттен немесе ет өнімдерінен жасалған түйіршіктер; шкваркалар
Төменгі бөліністер
230120
Майда және ірі тартылған ұн және балықтан немесе шаян тәрізділерден, моллюскалардан немесе өзге де су омыртқасыздарынан жасалған түйіршіктер
Төменгі бөліністер
230210
Жүгері қалдықтары
Төменгі бөліністер
230230
Бидай қалдықтары
Төменгі бөліністер
230240
Өзге де дәнді дақылдардың қалдықтары
Төменгі бөліністер
230250
Бұршақты дақылдардың түйіршіктелмеген немесе түйіршіктелген қалдықтары
Төменгі бөліністер
230310
Крахмал өндірісінің қалдықтары және ұқсас қалдықтар
Төменгі бөліністер
230320
Қызылша сығындысы, багасса (қант қамысы сығындысы) және қант өндіруден қалған басқа да қалдықтар
Төменгі бөліністер
230330
Барда және сыра қайнатудың немесе винокурияның өзге де қалдықтары
Төменгі бөліністер
230400
Күнжаралар және соя майын алу кезінде алынатын, ұнтақталмаған немесе ұнтақталған, түйіршіктелмеген немесе түйіршіктелген басқа да қатты қалдықтар
Төменгі бөліністер
230500
Күнжара және жержаңғақ майын алу кезінде алынатын, ұнтақталмаған немесе ұнтақталған, түйіршіктелмеген немесе түйіршіктелген басқа да қатты қалдықтар
Төменгі бөліністер
230610
Өсімдік майларын немесе майларды мақта тұқымынан алу кезінде алынатын Күнжара және басқа да қатты қалдықтар,ұнтақталған, түйіршіктелген немесе түйіршіктелмеген крометтер.поз. 2304 және 2305
Төменгі бөліністер
230620
Өсімдік майларын немесе майларды алу кезінде алынатын Күнжара және басқа да қатты қалдықтар, зығыр тұқымынан алынған, уатылмаған немесе ұнтақталған, түйіршіктелмеген және илигранулирленген қалдықтар.поз. 2304 немесе 2305
Төменгі бөліністер
230630
Күнжара және Өсімдік майларын немесе майларды алу кезінде алынған күнбағыс тұқымынан алынған, уатылмаған немесе ұнтақталған, түйіршіктелмеген немесе түйіршіктелген, крометтер. Поз. 2304 және 2305
Төменгі бөліністер
230641
Күнжаралар және рапс немесе кользаның тұқымынан алынған құрамында эрук қышқылы төмен басқа да қатты қалдықтар
Төменгі бөліністер
230649
Күнжаралар және рапс немесе кользаның тұқымдарынан жасалған өзге де қатты қалдықтар
Төменгі бөліністер
230690
2304 немесе 2305 тауар позицияларында жіктелетін қалдықтардан басқа, ұнтақталмаған немесе ұнтақталған өсімдік майларын немесе майларды алу кезінде алынатын өзге де Күнжара және басқа да қатты қалдықтар
Төменгі бөліністер
230700
Шарап тұнбасы; шарап тас
Төменгі бөліністер
230800
Жүзім сығындылары
Төменгі бөліністер

220870
Ликеры
Верхние переделы
220890
Прочие спиртные напитки
Верхние переделы
220900
Уксус и его заменители, полученные из уксусной кислоты
Средние переделы
230110
Мука тонкого и грубого помола и гранулы из мяса или мясныхсубпродуктов; шкварки
Нижние переделы
230120
Мука тонкого и грубого помола и гранулы из рыбы или ракообразных, молллюсков или прочих водных беспозвоночных
Нижние переделы
230210
Кукурузные отходы
Нижние переделы
230230
Пшеничные отходы
Нижние переделы
230240
Отходы прочих зерновых
Нижние переделы
230250
Остатки бобовых культур, негранулированные или гранулированные
Нижние переделы
230310
Остатки от производства крахмала и аналогичные остатки
Нижние переделы
230320
Свекловичный жом, багасса (жом сахарного тростника) и прочие остатки от производства сахара
Нижние переделы
230330
Барда и прочие отходы пивоварения или винокурения
Нижние переделы
230400
Жмыхи и другие твердые отходы, получаемые при извлечении соевого масла, немолотые или молотые, негранулированные или гранулированные
Нижние переделы
230500
Жмыхи и другие твердые остатки, получаемые при извлечении арахисового масла, немолотые или молотые, негранулированные или гранулированные
Нижние переделы
230610
Жмыхи и другие твердые отходы, получаемые при извлечении растительных жиров или масел, из семян хлопчатника, немолотыеили молотые,гранулиро нные или негранулированные крометов.поз. 2304 и 2305
Нижние переделы
230620
Жмыхи и другие твердые отходы, получаемые при извлечении растительных жиров или масел, из семян льна, немолотые или молотые, негранулированные илигранулированные, кроме отходов тов.поз. 2304 или 2305
Нижние переделы
230630
Жмыхи и другие твердые отходы, получаемые при извлечении растительных жиров или масел, из семян подсолнечника, немолотые или молотые, негранулированные или гранулированные, крометов. Поз. 2304 и 2305
Нижние переделы
230641
Жмыхи и другие твердые отходы, из семян рапса, или кользы,с низким содержанием эруковой кислоты
Нижние переделы
230649
Жмыхи и другие твердые отходы прочие, из семян рапса или кользы
Нижние переделы
230690
Прочие жмыхи и другие твердые отходы, получаемые при извлечении растительных жиров или масел, кроме отходов классифицируемых в товарных позициях 2304 или 2305, немолотые или молотые
Нижние переделы
230700
Винный отстой; винный камень
Нижние переделы
230800
Виноградные выжимки
Нижние переделы

284440
284410, 284420 немесе 284430 субпозициясында көрсетілгендерден басқа радиоактивті элементтер, изотоптар және қосылыстар; қорытпалар, дисперсиялар (металлокерамиканы қоса алғанда) керамикалық өнімдер және құрамында бар қоспалар. Бұл элементтер
Жоғарғы бөліністер
284510
28.44 тауар позициясының изотоптарынан басқа изотоптар; белгілі немесе белгісіз химиялық құрамның органикалық немесе органикалық емес қосылыстары:ауыр су (дейтерий оксиді)
Жоғарғы бөліністер
284590
2844 тауар позициясына енгізілгендерден басқа, өзге де изотоптар; олардың белгілі немесе белгіленбеген химиялық құрамының қосылыстары, органикалық емес немесе органикалық
Жоғарғы бөліністер
284610
Церий қосылыстары
Орташа бөліністер
284690
Сирек кездесетін металдардың өзге де қосылыстары
Орташа бөліністер
284700
Несепнәрмен қатырылған немесе қатпаған сутегі пероксиді
Орташа бөліністер
284800
Феррофосфорды қоспағанда, белгілі немесе белгісіз химиялық құрамды фосфидтер.
Орташа бөліністер
284910
Кальций карбидтері
Орташа бөліністер
284920
Кремний карбидтері
Орташа бөліністер
284990
Анықталған немесе белгіленбеген химиялық құрамның өзге де карбидтері
Орташа бөліністер
285000
2849 тауар позициясының карбидтері болып табылатын қосылыстардан басқа, белгілі немесе белгісіз химиялық құрамның гидридтері, нитридтері, азидтері, силицидтері мен боридтері
Орташа бөліністер
285210
Щавель қышқылының тұздары мен күрделі эфирлері
Орташа бөліністер
285290
Сынаптың қос немесе жиынтық силикаттары, қосу.алюмосиликаттар және өнімдер мен препараттар.химич.,химич.немесе аралас салалар.(қосу. аға оқыт.,құраст.прир қоспасынан.тон.), т. б. жерде емес, поимен.үшін өндірістік.әуе.двиг. 5)
Орташа бөліністер
285300
Өзге де органикалық емес қосылыстар (дистилденген немесе кондуктометриялық суды және осыған ұқсас таза суды қоса алғанда); сұйық ауа (инертті газдарды алып тастай немесе алып тастамай); сығылған ауа; амальга
Орташа бөліністер
285310
Феррофосфорды қоспағанда, анықталған немесе белгіленбеген химиялық құрамды фосфидтер; өзге де бейорганикалық қосылыстар (дистилденген немесе кондуктометриялық суды және осыған ұқсас таза суды қоса алғанда); сұйық ауа (алып тастай отырып немесе алып тастай отырып)
Орташа бөліністер
285390
Феррофосфорды қоспағанда, анықталған немесе белгіленбеген химиялық құрамды фосфидтер; өзге де бейорганикалық қосылыстар (дистилденген немесе кондуктометриялық суды және осыған ұқсас таза суды қоса алғанда); сұйық ауа (алып тастай отырып немесе алып тастай отырып)
Орташа бөліністер
290611
Ментол
Орташа бөліністер
290612
Циклогексанол, метилциклогексанолдар және диметилциклогексанолдар
Орташа бөліністер

284440
Элементы радиоактивные, изотопы и соединения, кроме указанных в субпозиции 284410, 284420 или 284430; сплавы, дисперсии (включая металлокерамику) продукты керамические и смеси, содержащ. Эти элементы
Верхние переделы
284510
Изотопы, кроме изотопов товарной позиции 28.44; соединения неорганические или органические этих изотопов, определенного или неопределенного химического состава:тяжелая вода (оксид дейтерия)
Верхние переделы
284590
Прочие изотопы, кроме включаемых в товарную позицию 2844; их соединения, неорганические или органические, определенного или неопределенного химического состава
Верхние переделы
284610
Соединения церия
Средние переделы
284690
Прочие соединения редкоземельных металлов
Средние переделы
284700
Пероксид водорода, отвержденный или не отвержденный мочевиной
Средние переделы
284800
Фосфиды, определенного или неопределенного химического состава, за исключением феррофосфора.
Средние переделы
284910
Карбиды кальция
Средние переделы
284920
Карбиды кремния
Средние переделы
284990
Прочие карбиды, определенного или неопределенного химического состава
Средние переделы
285000
Гидриды, нитриды, азиды, силициды и бориды, определенного или неопределенного химического состава, кроме соединений, являющихся карбидами товарнойпозиции 2849
Средние переделы
285210
Соли и сложные эфиры щавелевой кислоты
Средние переделы
285290
Силикаты ртути двойные или компл., вкл.алюмосиликаты,и продукты и препар.химич.,химич.или смежных отраслей промышл.(вкл. преп.,сост.из смеси прир.прод.), в др.месте не поимен.,для произв.авиац.двиг. 5)
Средние переделы
285300
СОЕДИНЕНИЯ НЕОРГАНИЧЕСКИЕ ПРОЧИЕ (ВКЛЮЧАЯ ДИСТИЛЛИРОВАННУЮ ИЛИ КОНДУКТОМЕТРИЧЕСКУЮ ВОДУ И ВОДУ АНАЛОГИЧНОЙ ЧИСТОТЫ); ВОЗДУХ ЖИДКИЙ (С УДАЛЕНИЕМ ИЛИ БЕЗ УДАЛЕНИЯ ИНЕРТНЫХ ГАЗОВ); ВОЗДУХ СЖАТЫЙ; АМАЛЬГА
Средние переделы
285310
Фосфиды, определенного или неопределенного химического состава, за исключением феррофосфора; соединения неорганические прочие (включая дистиллированную или кондуктометрическую воду и воду аналогичной чистоты); воздух жидкий (с удалением или без удаления
Средние переделы
285390
Фосфиды, определенного или неопределенного химического состава, за исключением феррофосфора; соединения неорганические прочие (включая дистиллированную или кондуктометрическую воду и воду аналогичной чистоты); воздух жидкий (с удалением или без удаления
Средние переделы
290611
Ментол
Средние переделы
290612
Циклогексанол, метилциклогексанолы и диметилциклогексанолы
Средние переделы

290613
Стериндер және инозиттер
Орташа бөліністер
290619
Циклоалкандық, циклоалкендік немесе циклотерпендік өзге де спирттер
Орташа бөліністер
290621
Бензил спирті
Орташа бөліністер
290629
Өзге де Хош иісті спирттер
Орташа бөліністер
290811
Фенолдардың немесе фенолоспирттердің галогенденген, сульфирленген, нитроленген немесе нитрозирленген туындылары:құрамында тек галогенотоптар бар туындылар және олардың тұздары:пентахлорфенол (ISO)
Орташа бөліністер
290819
Құрамында тек галогенотоптары бар фенолдардың немесе фенолоспирттердің галогенденген, сульфирленген, нитроленген немесе нитрозирленген туындылары және олардың тұздары: өзгелері
Орташа бөліністер
290891
Фенолдардың немесе фенолоспирттердің галогенденген, сульфирленген, нитроленген немесе нитрозирленген туындылары:өзгелері:диносеб (ISO) және оның тұздары
Орташа бөліністер
290892
Фенолдардың немесе фенолоспирттердің галогенденген, сульфирленген, нитроленген немесе нитрозирленген туындылары:өзгелері:4,6-динитро-о-крезол (түп (ISO)) және оның тұздары
Орташа бөліністер
290899
Фенолдардың немесе фенолоспирттердің галогенденген, сульфирленген, нитрленген немесе нитрозирленген туындылары, өзгелері
Орташа бөліністер
290911
Қарапайым диэтил эфирі
Төменгі бөліністер
290919
Өзге де қарапайым ациклдік эфирлер және олардың галогенденген, сульфирленген, нитроленген немесе нитрозирленген туындылары
Төменгі бөліністер
291010
Оксиран (этиленоксиді)
Орташа бөліністер
291020
Метилоксиран (пропиленоксиді)
Орташа бөліністер
291030
1-хлор-2,3-эпоксипропан (эпихлоргидрин)
Орташа бөліністер
291040
Құрамында үш айналым бар эпоксидтер, эпоксиспирттер, эпоксифенолдар және эпоксиэфирлер және олардың галогенденген, сульфирленген, нитроленген немесе нитрозирленген туындылары: диэлдрин (ISO, INN)
Орташа бөліністер
291050
Құрамында үш айналым бар эпоксидтер, эпоксиспирттер, эпоксифенолдар және эпоксиэфирлер және олардың галогенденген, сульфирленген, нитроленген немесе нитрозирленген туындылары: эндокрин (ISO)
Орташа бөліністер
291090
Құрамында үш білікті сақинасы бар өзге де эпоксидтер, эпоксиспирттер, эпоксифенолдар және эпокксиэфирлер және олардың туындылары: галогенденген,сульфирленген, нитроленген немесе нит
Орташа бөліністер
291100
Құрамында басқа оттек құрайтын функциялық тобы бар немесе жоқ ацеталдар мен жартылай ацеталдар және олардың туындылары:галогенденген, сульфирленген, нитроленген немесе нитрозирленген
Орташа бөліністер
291211
Метаналь (формальдегид)
Орташа бөліністер
291212
Этаналь (ацетальдегид)
Орташа бөліністер
291219
Басқа оттек құрайтын функционалдық тобы жоқ ациклдік өзге де альдегидтер
Орташа бөліністер

290613
Стерины и инозиты
Средние переделы
290619
Прочие спирты циклоалкановые, циклоалкеновые или циклотерпеновые
Средние переделы
290621
Спирт бензиловый
Средние переделы
290629
Прочие ароматические спирты
Средние переделы
290811
Галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные фенолов или фенолоспиртов:производные, содержащие только галогеногруппы, и их соли:пентахлорфенол (ISO)
Средние переделы
290819
Галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные фенолов или фенолоспиртов, содержащие только галогеногруппы, и их соли: прочие
Средние переделы
290891
Галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные фенолов или фенолоспиртов:прочие:диносеб (ISO) и его соли
Средние переделы
290892
Галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные фенолов или фенолоспиртов:прочие:4,6-динитро-о-крезол (ДНОК (ISO)) и его соли
Средние переделы
290899
Галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные фенолов или фенолоспиртов, прочие
Средние переделы
290911
Эфир диэтиловый простой
Нижние переделы
290919
Прочие эфиры простые ациклические и их производные галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные
Нижние переделы
291010
Оксиран (этиленоксид)
Средние переделы
291020
Метилоксиран (пропиленоксид)
Средние переделы
291030
1-хлор-2,3-эпоксипропан (эпихлоргидрин)
Средние переделы
291040
Эпоксиды, эпоксиспирты, эпоксифенолы и эпоксиэфиры, содержащие в структуре трехчленное кольцо, и их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные:диэлдрин (ISO, INN)
Средние переделы
291050
Эпоксиды, эпоксиспирты, эпоксифенолы и эпоксиэфиры, содержащие в структуре трехчленное кольцо, и их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные: эндрин (ISO)
Средние переделы
291090
Прочие эпоксиды, эпоксиспирты, эпоксифенолы и эпокксиэфиры,содержащие в структуре трехчленное кольцо, и их производные: галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные
Средние переделы
291100
Ацетали и полуацетали, содержащие или не содержащие другие кислородосодержащую функционыльную группу, и их производные:галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные
Средние переделы
291211
Метаналь (формальдегид)
Средние переделы
291212
Этаналь (ацетальдегид)
Средние переделы
291219
Прочие альдегиды ациклические, не содержащие другую кислородосодержащую функциональную группу
Средние переделы

291221
Бензальдегид
Орташа бөліністер
291229
Басқа оттек құрайтын функционалдық тобы жоқ циклдық өзге де альдегидтер
Орташа бөліністер
291241
Ванилин (4-гидрокси-3-метоксибензальдегид)
Орташа бөліністер
291242
Этилванилин (3-этокси-4-гидроксибензальдегид)
Орташа бөліністер
291249
Қарапайым эфирлердің және фенолдардың өзге де альдегидтері; құрамында басқа оттегі бар функционалдық топтары бар альдегидтер
Орташа бөліністер
291250
Полимерлер альдегидтердің циклдық
Орташа бөліністер
291260
Параформальдегид
Орташа бөліністер
291300
2912 тауар позициясында көрсетілген қосылыстардың галогенденген, сульфирленген,нитроленген немесе нитрозирленген туындылары
Орташа бөліністер
291411
Ацетон
Орташа бөліністер
291412
Бутанон (метилэтилкетон)
Орташа бөліністер
291413
4-метилпентан-2-он (метилизобутилкетон)
Орташа бөліністер
291419
Басқа оттек құрайтын функционалдық тобы жоқ басқа да ациклдік кетондар
Орташа бөліністер
291422
Циклогексанон және метилциклогексанондар
Орташа бөліністер
291423
Құрамында басқа оттек құрайтын функционалдық тобы бар немесе жоқ кетондар мен хинондар және олардың галогенденген, сульфирленген, нитроленген немесе нитрозирленген туындылары:басқа оттек құрайтын функционалдық тобы жоқ циклоалкан, циклоалкен немесе циклотерпенді кетондар:ионондар және метилионондар
Орташа бөліністер
291429
Құрамында басқа оттегі бар функционалдық топтары жоқ циклоалкандық, циклоалкендік немесе циклотерпенді өзге де кетондар
Орташа бөліністер
291431
Құрамында басқа оттек құрайтын функционалдық тобы бар немесе жоқ кетондар мен хинондар және олардың галогенденген, сульфирленген, нитроленген немесе нитрозирленген туындылары:басқа оттек құрайтын функционалдық тобы жоқ хош иісті кетондар: фенилацетон (фенилпропан-2-он)
Орташа бөліністер
291439
Құрамында басқа оттегі бар функционалдық тобы жоқ хош иісті өзге де кетондар
Орташа бөліністер
291440
Кетоноспирттер және кетоноальдегидтер
Орташа бөліністер
291450
Құрамында оттегі бар басқа да функционалдық топтар бар кетонфенолдар мен кетондар
Орташа бөліністер
291461
Құрамында басқа оттегі бар функционалдық тобы бар немесе жоқ кетондар мен хинондар және олардың галогенденген, сульфирленген, нитроленген немесе нитрозирленген туындылары: хинондар:антрахинон
Орташа бөліністер
291462
Құрамында басқа оттегі бар функционалдық тобы бар немесе жоқ кетондар мен хинондар және олардың галогенденген, сульфирленген, нитроленген немесе нитрозирленген туындылары: хинондар: коэнзим Q10 (убидекаренон (INN))
Орташа бөліністер
291469
Өзге де кетонофенолдар мен кетондар
Орташа бөліністер

291221
Бензальдегид
Средние переделы
291229
Прочие альдегиды циклические, не содержащие другую кислородосодержащую функциональную группу
Средние переделы
291241
Ванилин (4-гидрокси-3-метоксибензальдегид)
Средние переделы
291242
Этилванилин (3-этокси-4-гидроксибензальдегид)
Средние переделы
291249
Прочие альдегиды простых эфиров и фенолов; альдегиды, содержащие другие кислородосодержащие функциональные группы
Средние переделы
291250
Полимеры альдегидов циклические
Средние переделы
291260
Параформальдегид
Средние переделы
291300
Производные соединений, указанных в товарной позиции 2912,галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные
Средние переделы
291411
Ацетон
Средние переделы
291412
Бутанон (метилэтилкетон)
Средние переделы
291413
4-метилпентан-2-он (метилизобутилкетон)
Средние переделы
291419
Прочие кетоны ациклические, не содержащие другую кислородсодержащую функциональную группы
Средние переделы
291422
Циклогексанон и метилциклогексаноны
Средние переделы
291423
Кетоны и хиноны, содержащие или не содержащие другую кислородсодержащую функциональную группу, и их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные:кетоны циклоалкановые, циклоалкеновые или циклотерпеновые, не содержащие другую кислородсодержащую функциональную группу:иононы и метилиононы
Средние переделы
291429
Прочие кетоны циклоалкановые, циклоалкеновые или циклотерпеновые, не содержащие других кислородсодержащих функциональных групп
Средние переделы
291431
Кетоны и хиноны, содержащие или не содержащие другую кислородсодержащую функциональную группу, и их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные:кетоны ароматические, не содержащие другую кислородсодержащую функциональную группу:фенилацетон (фенилпропан-2-он)
Средние переделы
291439
Прочие кетоны ароматические, не содержащие другой кислородосодержащей функциональной группы
Средние переделы
291440
Кетоноспирты и кетоноальдегиды
Средние переделы
291450
Кетонфенолы и кетоны, содержащие другие кислородосодержащиефункциональные группы
Средние переделы
291461
Кетоны и хиноны, содержащие или не содержащие другую кислородсодержащую функциональную группу, и их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные:хиноны:антрахинон
Средние переделы
291462
Кетоны и хиноны, содержащие или не содержащие другую кислородсодержащую функциональную группу, и их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные: хиноны: коэнзим Q10 (убидекаренон (INN))
Средние переделы
291469
Прочие кетонофенолы и кетоны
Средние переделы

291470
Құрамында басқа оттегі бар функционалдық тобы бар немесе жоқ кетондар мен хинондар және олардың галогенденген, сульфирленген, нитроленген немесе нитрозирленген туындылары: галогенденген, сульфирленген, нитроленген немесе нитрозирленген туындылары
Орташа бөліністер
291471
Құрамында басқа оттегі бар функционалдық тобы бар немесе жоқ кетондар мен хинондар және олардың галогенденген, сульфирленген, нитроленген немесе нитрозирленген туындылары: галогенденген, сульфирленген, нитроленген немесе нитрозирленген туындылары: хлордекон (ISO)
Орташа бөліністер
291479
Құрамында басқа оттегі бар функционалдық тобы бар немесе жоқ кетондар мен хинондар және олардың галогенденген, сульфирленген, нитроленген немесе нитрозирленген туындылары, галогенденген, сульфирленген, нитроленген немесе нитрозирленген туындылары
Орташа бөліністер
291811
Сүт қышқылы, оның тұздары және күрделі эфирлері
Орташа бөліністер
291812
Шарап қышқылы
Орташа бөліністер
291813
Шарап қышқылының тұздары мен күрделі эфирлері
Орташа бөліністер
291814
Лимон қышқылы
Орташа бөліністер
291815
Лимон қышқылының тұздары мен күрделі эфирлері
Орташа бөліністер
291816
Глюкон қышқылы, оның тұздары және күрделі эфирлері
Орташа бөліністер
291817
Құрамында қосымша оттек құрайтын функционалдық тобы бар карбон қышқылдары және олардың ангидридтері, галогенангидридтері, пероксидтері және пероксик қышқылдары; олардың галогенденген, сульфирленген, нитрленген немесе нитрозирленген туындылары: спирттік тобы бар, бірақ басқа оттек құрайтын функционалдық тобы жоқ карбон қышқылдары, олардың ангидридтері, галогенангидридтері, пероксидтері, пероксиқышқылдары және олардың туындылары: 2,2-дифенил-2-гидроксиуксус қышқылы (бензил қышқылы)
Орташа бөліністер
291818
Құрамында қосымша оттек құрайтын функционалдық тобы бар карбон қышқылдары және олардың ангидридтері, галогенангидридтері, пероксидтері және пероксик қышқылдары; олардың галогенденген, сульфирленген, нитрленген немесе нитрозирленген туындылары:спирттік тобы бар, бірақ басқа оттек құрайтын функционалдық тобы жоқ карбон қышқылдары, олардың ангидридтері, галогенангидридтері, пероксидтері, пероксиқышқылдары және олардың туындылары: хлорбензилат (ISO)
Орташа бөліністер
291819
Құрамында спирт тобы бар, бірақ құрамында басқа оттегі бар функционалдық топтары жоқ карбон қышқылдары, олардың ангидридтері, галогенангидридтері, пероксидтері, пероксиқышқылдары және олардың туындылары
Орташа бөліністер
291821
Салицил қышқылы және оның тұздары
Орташа бөліністер
291822
О-ацетилсалицил қышқылы, оның тұздары және күрделі эфирлері
Орташа бөліністер

291470
Кетоны и хиноны, содержащие или не содержащие другую кислородсодержащую функциональную группу, и их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные:галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные
Средние переделы
291471
Кетоны и хиноны, содержащие или не содержащие другую кислородсодержащую функциональную группу, и их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные: галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные: хлордекон (ISO)
Средние переделы
291479
Кетоны и хиноны, содержащие или не содержащие другую кислородсодержащую функциональную группу, и их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные, галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производн
Средние переделы
291811
Кислота молочная, ее соли и сложные эфиры
Средние переделы
291812
Кислота винная
Средние переделы
291813
Соли и сложные эфиры винной кислоты
Средние переделы
291814
Кислота лимонная
Средние переделы
291815
Соли и сложные эфиры лимонной кислоты
Средние переделы
291816
Кислота глюконовая, ее соли и сложные эфиры
Средние переделы
291817
Кислоты карбоновые, содержащие дополнительную кислородсодержащую функциональную группу, и их ангидриды, галогенангидриды, пероксиды и пероксикислоты; их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные: кислоты карбоновые, содержащие спиртовую группу, но не содержащие другую кислородсодержащую функциональную группу, их ангидриды, галогенангидриды, пероксиды, пероксикислоты и их производные: 2,2-дифенил-2-гидроксиуксусная кислота (бензиловая кислота)
Средние переделы
291818
Кислоты карбоновые, содержащие дополнительную кислородсодержащую функциональную группу, и их ангидриды, галогенангидриды, пероксиды и пероксикислоты; их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные:кислоты карбоновые, содержащие спиртовую группу, но не содержащие другую кислородсодержащую функциональную группу, их ангидриды, галогенангидриды, пероксиды, пероксикислоты и их производные:хлорбензилат (ISO)
Средние переделы
291819
Прочие кислоты карбоновые, содержащие спиртовую группу, но не содержащие других кислородсодержащих функциональных групп, их ангидриды, галогенангидриды, пероксиды, пероксикислоты и их производные
Средние переделы
291821
Кислота салициловая и ее соли
Средние переделы
291822
Кислота о-ацетилсалициловая, ее соли и сложные эфиры
Средние переделы

291823
Салицил қышқылының өзге де эфирлері күрделі және олардың тұздары
Орташа бөліністер
291829
Феноль тобы бар, бірақ құрамында басқа оттегі бар функционалдық топтары жоқ карбон қышқылдары, олардың ангидридтері, галогенангидридтері, пероксидтері, пероксиқышқылдары және олардың туындылары
Орташа бөліністер
291830
Құрамында тек альдегид немесе кетон тобы бар, бірақ құрамында басқа оттегі бар функционалдық топтары жоқ карбон қышқылдары,олардың ангидридтері, галогенангидридтері, пероксидтері...және олардың туындылары
Орташа бөліністер
291891
2,4,5-т(iso) (2,4,5-трихлорфеноксиуксус қышқылы), оның тұздары және күрделі эфирлері
Орташа бөліністер
291899
Өзге де карбон қышқылдары, олардың ангидридтері, галогенангидридтері, пероксидтері және пероксидтері және өзге де туындылары
Орташа бөліністер
291910
Трис (2,3-дибпромпропил)фосфат
Орташа бөліністер
291990
Фосфор қышқылының күрделі эфирлері және лактофосфаттарды қоса алғанда, олардың тұздары; олардың галогенденген, сульфирленген, нитроленген немесе нитрозирленген туындылары: өзгелері
Орташа бөліністер
292011
Металл емес өзге де бейорганикалық қышқылдардың күрделі эфирлері (галоген сутегінің күрделі эфирлерінен басқа) және олардың тұздары; олардың галогенденген, сульфирленген, нитроленген немесе нитрозирленген туындылары:күрделі тиофосфорлы эфирлер (фосфоротиоаттар) және олардың тұздары; олардың галогенденген, сульфирленген, нитроленген немесе нитрозирленген туындылары:паратион (ISO) және паратионметил (ISO) (метилпаратион) (метилпаратион))
Орташа бөліністер
292019
Тиофосфорлы күрделі эфирлер (фосфоротиоаттар) және олардың тұздары; олардың галогенденген сульфирленген, нитроленген немесе нитрозирленген туындылары: өзгелері
Орташа бөліністер
292021
Металл емес өзге де бейорганикалық қышқылдардың күрделі эфирлері (галоген сутегінің күрделі эфирлерінен басқа) және олардың тұздары; олардың галогенденген, сульфирленген, нитрленген немесе нитрозирленген туындылары: күрделі фосфиттің эфирлері және олардың тұздары; олардың галогенденген, сульфирленген, нитрленген немесе нитрозирленген туындылары: диметилфосфит
Орташа бөліністер
292022
Металл емес өзге де бейорганикалық қышқылдардың күрделі эфирлері (галоген сутегінің күрделі эфирлерінен басқа) және олардың тұздары; олардың галогенденген, сульфирленген, нитрленген немесе нитрозирленген туындылары: күрделі фосфиттің эфирлері және олардың тұздары; олардың галогенденген, сульфирленген, нитрленген немесе нитрозирленген туындылары: диэтилфосфит
Орташа бөліністер
292023
Металл емес өзге де бейорганикалық қышқылдардың күрделі эфирлері (галоген сутегінің күрделі эфирлерінен басқа) және олардың тұздары; олардың галогенденген, сульфирленген, нитрленген немесе нитрозирленген туындылары: күрделі фосфиттің эфирлері және олардың тұздары; олардың галогенденген, сульфирленген, нитрленген немесе нитрозирленген туындылары: триметилфосфит
Орташа бөліністер

291823
Прочие эфиры салициловой кислоты сложные и их соли
Средние переделы
291829
Прочие кислоты карбоновые, содержащие фенольную группу, но не содержащие других кислородсодержащих функциональных групп, их ангидриды, галогенангидриды, пероксиды, пероксикислоты и их производные
Средние переделы
291830
Кислоты карбоновые, содержащие только альдегидную или кетонную группу,но не не содержащие других кислородосодержащих функциональных групп, их ангидриды, галогенангидриды,пероксиды...и их производные
Средние переделы
291891
2,4,5-т(iso)(2,4,5-трихлорфеноксиуксусная кислота), ее соли и сложные эфиры
Средние переделы
291899
Кислоты карбоновые прочие, их ангидриды, галогенангидриды, пероксиды и пероксикислоты и прочие производные
Средние переделы
291910
Трис(2,3-дибпромпропил)фосфат
Средние переделы
291990
Эфиры фосфорной кислоты сложные и их соли, включая лактофосфаты; их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные: прочие
Средние переделы
292011
Сложные эфиры прочих неорганических кислот неметаллов (кроме сложных эфиров галогенводородов) и их соли; их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные:эфиры тиофосфорные сложные (фосфоротиоаты) и их соли; их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные:паратион (ISO) и паратионметил (ISO) (метилпаратион)
Средние переделы
292019
Эфиры тиофосфорные сложные (фосфоротиоаты) и их соли; их галогенированныесульфированные, нитрованные или нитрозированные производные: прочие
Средние переделы
292021
Сложные эфиры прочих неорганических кислот неметаллов (кроме сложных эфиров галогенводородов) и их соли; их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные: эфиры фосфита сложные и их соли; их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные: диметилфосфит
Средние переделы
292022
Сложные эфиры прочих неорганических кислот неметаллов (кроме сложных эфиров галогенводородов) и их соли; их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные: эфиры фосфита сложные и их соли; их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные: диэтилфосфит
Средние переделы
292023
Сложные эфиры прочих неорганических кислот неметаллов (кроме сложных эфиров галогенводородов) и их соли; их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные: эфиры фосфита сложные и их соли; их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные: триметилфосфит
Средние переделы

292024
Металл емес өзге де бейорганикалық қышқылдардың күрделі эфирлері (галоген сутегінің күрделі эфирлерінен басқа) және олардың тұздары; олардың галогенденген, сульфирленген, нитрленген немесе нитрозирленген туындылары: күрделі фосфиттің эфирлері және олардың тұздары; олардың галогенденген, сульфирленген, нитрленген немесе нитрозирленген туындылары: триэтилфосфит
Орташа бөліністер
292029
Металл емес өзге де бейорганикалық қышқылдардың күрделі эфирлері (галоген сутегінің күрделі эфирлерінен басқа) және олардың тұздары; олардың галогенденген, сульфирленген, нитрленген немесе нитрозирленген туындылары, күрделі фосфиттің эфирлері және олардың тұздары; олардың галогенденген, сульфирленген
Орташа бөліністер
292030
Металл емес өзге де бейорганикалық қышқылдардың күрделі эфирлері (галоген сутегінің күрделі эфирлерінен басқа) және олардың тұздары; олардың галогенденген, сульфирленген, нитрленген немесе нитрозирленген туындылары: эндосульфан (ISO)
Орташа бөліністер
292090
Өзге де бейорганикалық қышқылдардың күрделі эфирлері және олардың тұздары; олардың галогенденген, сульфирленген, нитроленген немесе нитрозирленген туындылары
Орташа бөліністер
292111
Метиламин, ди-немесе триметиламин және олардың тұздары
Орташа бөліністер
292112
Аминді функционалдық тобы бар қосылыстар: ациклдік моноаминдер және олардың туындылары; осы қосылыстардың тұздары: 2-(N, N-диметиламин)этилхлорид гидрохлорид
Орташа бөліністер
292113
Аминді функционалдық тобы бар қосылыстар: ациклдік моноаминдер және олардың туындылары; осы қосылыстардың тұздары: 2-(N, n-диэтиламин)этилхлорид гидрохлорид
Орташа бөліністер
292114
Аминді функционалдық тобы бар қосылыстар: ациклдік моноаминдер және олардың туындылары; осы қосылыстардың тұздары: 2-(N, n-диизопропиламин)этилхлорид гидрохлорид
Орташа бөліністер
292119
Өзге де ациклдік моноаминдер және олардың туындылары; осы қосылыстардың тұздары
Орташа бөліністер
292121
Этилендиамин және оның тұздары
Орташа бөліністер
292122
Гексаметилендиамин және оның тұздары
Орташа бөліністер
292129
Өзге де ациклдік полиаминдер және олардың туындылары; осы қосылыстардың тұздары
Орташа бөліністер
292130
Цикланды (циклоалканды), циклонды (циклоакленді) немесе циклотерпенді Моно - немесе полиаминдер және олардың туындылары; осы қосылыстардың тұздары
Орташа бөліністер
292141
Анилин және оның тұздары
Орташа бөліністер
292142
Анилин туындылары және олардың тұздары
Орташа бөліністер
292143
Толуидиндер және олардың туындылары; осы қосылыстардың тұздары
Орташа бөліністер
292144
Дифениламин және оның туындылары; осы қосылыстардың тұздары
Орташа бөліністер

292024
Сложные эфиры прочих неорганических кислот неметаллов (кроме сложных эфиров галогенводородов) и их соли; их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные: эфиры фосфита сложные и их соли; их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные: триэтилфосфит
Средние переделы
292029
Сложные эфиры прочих неорганических кислот неметаллов (кроме сложных эфиров галогенводородов) и их соли; их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные, эфиры фосфита сложные и их соли; их галогенированные, сульфированны
Средние переделы
292030
Сложные эфиры прочих неорганических кислот неметаллов (кроме сложных эфиров галогенводородов) и их соли; их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные: эндосульфан (ISO)
Средние переделы
292090
Прочие эфиры прочих неорганических кислот сложные и их соли; их производные галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные
Средние переделы
292111
Метиламин, ди- или триметиламин и их соли
Средние переделы
292112
Соединения, содержащие аминную функциональную группу: моноамины ациклические и их производные; соли этих соединений: 2-(N,N-диметиламин)этилхлорид гидрохлорид
Средние переделы
292113
Соединения, содержащие аминную функциональную группу: моноамины ациклические и их производные; соли этих соединений: 2-(N,N-диэтиламин)этилхлорид гидрохлорид
Средние переделы
292114
Соединения, содержащие аминную функциональную группу: моноамины ациклические и их производные; соли этих соединений: 2-(N,N-диизопропиламин)этилхлорид гидрохлорид
Средние переделы
292119
Прочие моноамины ациклические и их производные; соли этих соединений
Средние переделы
292121
Этилендиамин и его соли
Средние переделы
292122
Гексаметилендиамин и его соли
Средние переделы
292129
Прочие полиамины ациклические и их производные; соли этих соединений
Средние переделы
292130
Моно- или полиамины циклановые (циклоалкановые), цикленовые (циклоакленовые) или циклотерпеновые и их производные; соли этих соединений
Средние переделы
292141
Анилин и его соли
Средние переделы
292142
Производные анилина и их соли
Средние переделы
292143
Толуидины и их производные; соли этих соединений
Средние переделы
292144
Дифениламин и его производные; соли этих соединений
Средние переделы

292145
1-нафтиламин (альфа-нафтиламин), 2-нафтиламин (бета-нафтиламин) және олардың туындылары; осы қосылыстардың тұздары
Орташа бөліністер
292146
Амин функциялық топпен қосылыстар:хош иісті моноаминдер және олардың туындылары; осы қосылыстардың тұздары: амфетамин (INN), бензфетамин (INN), дексамфетамин (INN), этиламфетамин (INN), фенкамфамин (INN), лефетамин (INN), левамфетамин (INN), мефенорекс (INN) және фентермин (INN); осы қосылыстардың тұздары
Орташа бөліністер
292149
Өзге де Хош иісті моноаминдер және олардың туындылары; осы қосылыстардың тұздары
Орташа бөліністер
292151
О -, м -, п-фенилендиамин, диаминотолуолдар және олардың туындылары; осы қосылыстардың тұздары
Орташа бөліністер
292159
Хош иісті өзге де полиаминдер және олардың туындылары, осы қосылыстардың тұздары
Орташа бөліністер
292211
Моноэтаноламин және оның тұздары
Орташа бөліністер
292212
Диэтаноламин және оның тұздары
Орташа бөліністер
292213
Триэтаноламин және оның тұздары
Орташа бөліністер
292214
Құрамында оттегі бар функционалдық топты қамтитын аминоспирттер:құрамында оттегі бар функционалдық топтардың бір түрінен артық қосылыстардан басқа аминоспирттер; олардың қарапайым және күрделі эфирлері; осы қосылыстардың тұздары:декстропропоксифен (INN) және оның тұздары
Орташа бөліністер
292215
Құрамында оттегі бар функционалдық топтарды қамтитын аминоспирттер, құрамында оттегі бар функционалдық топтардың бір түрінен асатын қосылыстардан басқа, аминоспирттер және олардың қарапайым және күрделі эфирлері; осы қосылыстардың тұздары: триэтаноламин
Орташа бөліністер
292216
Құрамында оттек бар функционалдық топты қамтитын аминоспирттер: құрамында оттегі бар функционалдық топтардың бір түрінен артық бар қосылыстардан басқа, аминоспирттер және олардың қарапайым және күрделі эфирлері; осы қосылыстардың тұздары: диэтаноламмоний перфтороктансульфонат
Орташа бөліністер
292217
Құрамында оттегі бар функционалдық топтарды қамтитын аминоспирттер, құрамында оттегі бар функционалдық топтардың бір түрінен асатын қосылыстардан басқа, аминоспирттер және олардың қарапайым және күрделі эфирлері; осы қосылыстардың тұздары: метилдиэтаноламин және этилдиэтано
Орташа бөліністер
292218
Құрамында оттек бар функционалдық топты қамтитын аминоспирттер: құрамында оттек бар функционалдық топтардың бір түрінен асатын қосылыстардан басқа, аминоспирттер және олардың қарапайым және күрделі эфирлері; осы қосылыстардың тұздары: 2-(N, n-диизопропиламин)этанол
Орташа бөліністер
292219
Құрамында оттегі бар функционалдық топтардың бір түрінен артық қосылыстардан басқа, өзге де аминоспирттер; олардың қарапайым және күрделі эфирлері; осы қосылыстардың тұздары
Орташа бөліністер

292145
1-нафтиламин (альфа-нафтиламин), 2-нафтиламин (бета-нафтиламин) и их производные; соли этих соединений
Средние переделы
292146
Соединения с аминной функциональной группой:моноамины ароматические и их производные; соли этих соединений:амфетамин (INN), бензфетамин (INN), дексамфетамин (INN), этиламфетамин (INN), фенкамфамин (INN), лефетамин (INN), левамфетамин (INN), мефенорекс (INN) и фентермин (INN); соли этих соединений
Средние переделы
292149
Прочие моноамины ароматические и их производные; соли этих соединений
Средние переделы
292151
О-, м-, п-фенилендиамин, диаминотолуолы и их производные; соли этих соединений
Средние переделы
292159
Прочие полиамины ароматические и их производные, соли этих соединений
Средние переделы
292211
Моноэтаноламин и его соли
Средние переделы
292212
Диэтаноламин и его соли
Средние переделы
292213
Триэтаноламин и его соли
Средние переделы
292214
Аминосоединения, включающие кислородсодержащую функциональную группу:аминоспирты, кроме соединений, содержащих более одного типа кислородсодержащих функциональных групп; их простые и сложные эфиры; соли этих соединений:декстропропоксифен (INN) и его соли
Средние переделы
292215
Аминосоединения, включающие кислородсодержащую функциональную группу, аминоспирты, кроме соединений, содержащих более одного типа кислородсодержащих функциональных групп, и их простые и сложные эфиры; соли этих соединений: триэтаноламин
Средние переделы
292216
Аминосоединения, включающие кислородсодержащую функциональную группу: аминоспирты, кроме соединений, содержащих более одного типа кислородсодержащих функциональных групп, и их простые и сложные эфиры; соли этих соединений: диэтаноламмония перфтороктансульфонат
Средние переделы
292217
Аминосоединения, включающие кислородсодержащую функциональную группу, аминоспирты, кроме соединений, содержащих более одного типа кислородсодержащих функциональных групп, и их простые и сложные эфиры; соли этих соединений: метилдиэтаноламин и этилдиэтано
Средние переделы
292218
Аминосоединения, включающие кислородсодержащую функциональную группу: аминоспирты, кроме соединений, содержащих более одного типа кислородсодержащих функциональных групп, и их простые и сложные эфиры; соли этих соединений: 2-(N,N-диизопропиламин)этанол
Средние переделы
292219
Прочие аминоспирты, кроме соединений, содержащих более одного типа кислородсодержащих функциональных групп; их простые и сложные эфиры; соли этих соединений
Средние переделы

292221
Аминогидроксинафталинсульфоқышқылдары және олардың тұздары
Орташа бөліністер
292229
Өзге де аминонафтолдар мен аминофенолдар, олардың қарапайым және күрделі эфирлері; құрамында оттегі бар функционалдық топтардың бір түрінен артық қосылыстардан басқа, осы қосылыстардың тұздары
Орташа бөліністер
292231
Құрамында оттегі бар функционалдық топты қамтитын аминоальдегидтер, аминокетондар және аминохинондар, құрамында оттегі бар функционалдық топтардың бірден артық түрі бар қосылыстардан басқа; осы қосылыстардың тұздары:амфепрамон (INN), метадон (INN) және норметадон (INN); осы қосылыстардың тұздары
Орташа бөліністер
292239
Құрамында оттегі бар функционалдық топтардың бір түрінен асатын қосылыстардан басқа, өзге де аминоальдегидтер, аминокетондар және аминохинондар; осы қосылыстардың тұздары
Орташа бөліністер
292241
Лизин және оның күрделі эфирлері; осы қосылыстардың тұздары
Орташа бөліністер
292242
Глутамин қышқылы және оның тұздары
Орташа бөліністер
292243
Антранил қышқылы және оның тұздары
Орташа бөліністер
292244
Құрамында оттегі бар функционалдық топты қамтитын аминқосылыстар:құрамында оттегі бар функционалдық топтардың бір түрінен Астам бар қосылыстардан басқа аминқышқылдары және олардың күрделі эфирлері; осы қосылыстардың тұздары:тилидин (INN) және оның тұздары
Орташа бөліністер
292249
Құрамында оттегі бар функционалдық топтардың бір түрінен асатын қосылыстардан басқа, өзге де амин қышқылдары және олардың күрделі эфирлері; осы қосылыстардың тұздары
Орташа бөліністер
292250
Құрамында оттегі бар функционалдық топтары бар аминоспиртофенолдар, аминоқоспалар және өзге де аминоқоспалар
Орташа бөліністер
292310
Өзге де тұздар мен аммоний гидроксидтері
Орташа бөліністер
292320
Лецитиндер және өзге де фосфоаминолипидтер
Орташа бөліністер
292330
Төрттік аммоний негізінің тұздары мен гидроксидтері; анықталған немесе белгіленбеген химиялық құрамның лецитиндері және өзге де фосфоаминолипидтері: тетраэтиламмоний перфтороктансульфонаты
Орташа бөліністер
292340
Төрттік аммоний негізінің тұздары мен гидроксидтері; анықталған немесе белгіленбеген химиялық құрамның өзге де лецитиндер мен фосфоаминолипидтер: дидецилдиметиламмоний перфтороктансульфонат
Орташа бөліністер
292390
Өзге де ациклдік амидтер (ациклдік карбоматтарды қоса алғанда)және олардың туындылары; осы қосылыстардың тұздары
Орташа бөліністер
292411
Мепробамат (inn)
Орташа бөліністер
292412
Функционалдық карбоксамидті топты қамтитын қосылыстар; функционалдық амидті топты қамтитын көмір қышқылының қосылыстары:ациклдық амидтер (ациклдік карбаматтарды қоса алғанда) және олардың туындылары; осы қосылыстардың тұздары:фторацетамид (ISO), монокротофос (ISO) және фосфамидон (ISO))
Орташа бөліністер

292221
Аминогидроксинафталинсульфокислоты и их соли
Средние переделы
292229
Прочие аминонафтолы и аминофенолы, их простые и сложные эфиры; кроме соединений, содержащих более одного типа кислородосодержащих функциональных групп, соли этих соединений
Средние переделы
292231
Аминосоединения, включающие кислородсодержащую функциональную группу:аминоальдегиды, аминокетоны и аминохиноны, кроме соединений, содержащих более одного типа кислородсодержащих функциональных групп; соли этих соединений:амфепрамон (INN), метадон (INN) и норметадон (INN); соли этих соединений
Средние переделы
292239
Прочие аминоальдегиды, аминокетоны и аминохиноны, кроме соединений, содержащих более одного типа кислородосодержащих функциональных групп; соли этих соединений
Средние переделы
292241
Лизин и его сложные эфиры; соли этих соединений
Средние переделы
292242
Глутаминовая кислота и ее соли
Средние переделы
292243
Кислота антраниловая и ее соли
Средние переделы
292244
Аминосоединения, включающие кислородсодержащую функциональную группу:аминокислоты, кроме соединений, содержащих более одного типа кислородсодержащих функциональных групп, и их сложные эфиры; соли этих соединений:тилидин (INN) и его соли
Средние переделы
292249
Прочие аминокислоты и их сложные эфиры, кроме соединений, содержащих более одного типа кислородсодержащих функциональных групп; соли этих соединений
Средние переделы
292250
Аминоспиртофенолы, аминокислотофенолы и аминосоединения прочие с кислородосодержащими функциональными группами
Средние переделы
292310
Прочие соли и гидроксиды аммония четвертичные
Средние переделы
292320
Лецитины и фосфоаминолипиды прочие
Средние переделы
292330
Соли и гидроксиды четвертичного аммониевого основания; лецитины и фосфоаминолипиды прочие, определенного или неопределенного химического состава: тетраэтиламмония перфтороктансульфонат
Средние переделы
292340
Соли и гидроксиды четвертичного аммониевого основания; лецитины и фосфоаминолипиды прочие, определенного или неопределенного химического состава: дидецилдиметиламмония перфтороктансульфонат
Средние переделы
292390
Прочие амиды ациклические (включая карбоматы ациклические) и их производные; соли этих соединений
Средние переделы
292411
Мепробамат (inn)
Средние переделы
292412
Соединения, содержащие функциональную карбоксамидную группу; соединения угольной кислоты, содержащие функциональную амидную группу:амиды ациклические (включая карбаматы ациклические) и их производные; соли этих соединений:фторацетамид (ISO), монокротофос (ISO) и фосфамидон (ISO)
Средние переделы

292419
Өзге де уреиндер және олардың туындылары, осы қосылыстардың тұздары
Орташа бөліністер
292421
Уреиндер және олардың туындылары; осы қосылыстардың тұздары
Орташа бөліністер
292423
Функционалдық карбоксамидті топты құрайтын қосылыстар; функционалдық амидті топты құрайтын көмір қышқылының қосылыстары:циклдық амидтер (циклдік карбаматтарды қоса алғанда) және олардың туындылары; осы қосылыстардың тұздары:2-ацетамидобензой қышқылы (N-ацетилантранил қышқылы) және оның тұздары
Орташа бөліністер
292424
Функционалдық карбоксамидті топты құрайтын қосылыстар; функционалдық амидті топты құрайтын көмір қышқылының қосылыстары:циклдық амидтер (циклдік карбаматтарды қоса алғанда) және олардың туындылары; осы қосылыстардың тұздары:этинамат (INN)
Орташа бөліністер
292425
Карбоксамидті функционалдық тобы бар қосылыстар; амидті функционалдық тобы бар көмір қышқылының қосылыстары: циклдық амидтер (циклдік карбаматтарды қоса алғанда) және олардың туындылары; осы қосылыстардың тұздары: алахлор (ISO)
Орташа бөліністер
292429
Өзге де циклдық амидтер (циклдік карбаматтарды қоса алғанда) және олардың туындылары; осы қосылыстардың тұздары
Орташа бөліністер
292511
Сахарин және оның тұздары
Орташа бөліністер
292512
Функционалдық карбоксимидті топты қамтитын қосылыстар (сахарин мен оның тұздарын қоса алғанда) және функционалдық иминді топты құрайтын қосылыстар:имидждер және олардың туындылары; осы қосылыстардың тұздары:глутетимид (INN)
Орташа бөліністер
292519
Өзге де имидждер және олардың туындылары, осы қосылыстардың тұздары
Орташа бөліністер
292521
Функционалдық карбоксимидті топты қамтитын қосылыстар (сахарин мен оның тұздарын қоса алғанда) және функционалдық иминді топты құрайтын қосылыстар: иминдер және олардың туындылары; осы қосылыстардың тұздары:хлордимеформ (ISO)
Орташа бөліністер
292529
Иминдер және олардың туындылары; осы қосылыстардың тұздары: өзгелері
Орташа бөліністер
292610
Акрилонитрил
Орташа бөліністер
292620
1-цианогуанидин (дициандиамид)
Орташа бөліністер
292630
Фенпропорекс (inn) және оның тұздары; метадон(inn) - аралық өнім (4-циано-2-диметиламино-4,4-дифенилбутан)
Орташа бөліністер
292640
Нитрильді функционалдық тобы бар қосылыстар: альфа-фенилацетоацетонитрил
Орташа бөліністер
292690
Функционалдық нитрильді топты құрайтын өзге де қосылыстар
Орташа бөліністер
292700
Диазо -, азо-немесе азоксис қосылыстары
Орташа бөліністер
292800
Гидразин немесе гидроксиламин органикалық туындылары
Жоғарғы бөліністер
292910
Изоцианаттар
Орташа бөліністер
292990
Құрамында басқа азот бар функционалдық топтар бар өзге қосылыстар
Орташа бөліністер

292419
Прочие уреины и их производные, соли этих соединений
Средние переделы
292421
Уреины и их производные; соли этих соединений
Средние переделы
292423
Соединения, содержащие функциональную карбоксамидную группу; соединения угольной кислоты, содержащие функциональную амидную группу:амиды циклические (включая карбаматы циклические) и их производные; соли этих соединений:2-ацетамидобензойная кислота (N-ацетилантраниловая кислота) и ее соли
Средние переделы
292424
Соединения, содержащие функциональную карбоксамидную группу; соединения угольной кислоты, содержащие функциональную амидную группу:амиды циклические (включая карбаматы циклические) и их производные; соли этих соединений:этинамат (INN)
Средние переделы
292425
Соединения, содержащие карбоксамидную функциональную группу; соединения угольной кислоты, содержащие амидную функциональную группу: амиды циклические (включая карбаматы циклические) и их производные; соли этих соединений: алахлор (ISO)
Средние переделы
292429
Прочие амиды циклические (включая карбаматы циклические) и их производные; соли этих соединений
Средние переделы
292511
Сахарин и его соли
Средние переделы
292512
Соединения, содержащие функциональную карбоксимидную группу (включая сахарин и его соли), и соединения, содержащие функциональную иминную группу:имиды и их производные; соли этих соединений:глутетимид (INN)
Средние переделы
292519
Прочие имиды и их производные, соли этих соединений
Средние переделы
292521
Соединения, содержащие функциональную карбоксимидную группу (включая сахарин и его соли), и соединения, содержащие функциональную иминную группу:имины и их производные; соли этих соединений:хлордимеформ (ISO)
Средние переделы
292529
Имины и их производные; соли этих соединений: прочие
Средние переделы
292610
Акрилонитрил
Средние переделы
292620
1-цианогуанидин (дициандиамид)
Средние переделы
292630
Фенпропорекс (inn) и его соли; метадон(inn)- промежуточныйпродукт (4-циано-2-диметиламино-4,4-дифенилбутан)
Средние переделы
292640
Соединения, содержащие нитрильную функциональную группу: альфа-фенилацетоацетонитрил
Средние переделы
292690
Прочие соединения, содержащие функциональную нитрильную группу
Средние переделы
292700
Диазо-, азо- или азоксисоединения
Средние переделы
292800
Производные гидразина или гидроксиламина органические
Верхние переделы
292910
Изоцианаты
Средние переделы
292990
Прочие соединения, содержащие другие азотосодержащие функциональные группы
Средние переделы

293020
Тиокарбаматтар және дитиокарбаматтар
Орташа бөліністер
293030
Тиурам моно -, ди - және тетрасульфидтер
Орташа бөліністер
293040
Метионин
Орташа бөліністер
293050
Күкірт органикалық қосылыстар:каптафол (ISO) және метамидофос (ISO))
Орташа бөліністер
293060
Күкірт органикалық қосылыстар: 2-(N,n-диэтиламино)этантиол
Орташа бөліністер
293070
Күкірт органикалық қосылыстар: бис (2-гидроксиэтил)сульфид (тиодигликоль (INN))
Орташа бөліністер
293080
Күкірт органикалық қосылыстар: алдикарб (ISO), каптафол (ISO) және метамидофос (ISO))
Орташа бөліністер
293090
Күкіртті органикалық өзге де қосылыстар
Орташа бөліністер
293110
Өзге де органикалық-бейорганикалық қосылыстар: тетраметил қорғасыны және тетраэтил қорғасыны
Орташа бөліністер
293120
Трибутилолов қосылыстары
Орташа бөліністер
293131
Өзге де органикалық-бейорганикалық қосылыстар, өзге де фосфорорганикалық туындылар: диметилметилфосфонат
Орташа бөліністер
293132
Өзге де органикалық-бейорганикалық қосылыстар: өзге де фосфорорганикалық туындылар: диметилпропилфосфонат
Орташа бөліністер
293133
Өзге де органикалық-бейорганикалық қосылыстар: өзге де фосфорорганикалық туындылар: диэтилэтилфосфонат
Орташа бөліністер
293134
Өзге де органикалық-бейорганикалық қосылыстар: өзге де фосфорорганикалық туындылар: 3 - (тригидроксисил)пропилметилфосфонат натрия
Орташа бөліністер
293135
Өзге де органикалық-бейорганикалық қосылыстар: өзге де фосфорорганикалық туындылар: 2,4,6-трипропил-1,3,5,2,4,6-триоксатрифосфин 2,4,6-триоксид
Орташа бөліністер
293136
Өзге де органикалық-бейорганикалық қосылыстар: өзге де фосфорорганикалық туындылар: (5-этил-2-метил-2-оксид-1,3,2-диоксафосфинан-5-ил)метил метил метилфосфонат
Орташа бөліністер
293137
Өзге де органикалық-бейорганикалық қосылыстар: өзге де фосфорорганикалық туындылар: бис[(5-этил-2-метил-2-оксид-1,3,2-диоксафосфинан-5-ил) метил] метилфосфонат
Орташа бөліністер
293138
Өзге де органикалық-бейорганикалық қосылыстар, өзге де фосфорорганикалық туындылар: метилфосфон қышқылының тұзы және (аминоиминометил)несепнәр (1 : 1)
Орташа бөліністер
293139
Өзге де органикалық-бейорганикалық қосылыстар, өзге де фосфорорганикалық туындылар: өзгелері
Орташа бөліністер
293190
Өзге де органикалық емес қосылыстар
Орташа бөліністер
293211
Тетрагидрофуран
Жоғарғы бөліністер
293212
2-фуральдегид (фурфурол)
Жоғарғы бөліністер
293213
Фурфурилді және тетрагидрофурфурилді спирттер
Жоғарғы бөліністер
293214
Құрамында оттегі гетероаты(лары) бар гетероциклді қосылыстар, құрамында конденсацияланбаған фуран сақинасы бар қосылыстар (гидрирленген немесе гидрирленген емес): сукралоза
Жоғарғы бөліністер

293020
Тиокарбаматы и дитиокарбаматы
Средние переделы
293030
Тиурам моно-, ди- и тетрасульфиды
Средние переделы
293040
Метионин
Средние переделы
293050
Соединения сероорганические:каптафол (ISO) и метамидофос (ISO)
Средние переделы
293060
Соединения сероорганические: 2-(N,N-диэтиламино)этантиол
Средние переделы
293070
Соединения сероорганические: бис(2-гидроксиэтил) сульфид (тиодигликоль (INN))
Средние переделы
293080
Соединения сероорганические: алдикарб (ISO), каптафол (ISO) и метамидофос (ISO)
Средние переделы
293090
Прочие соединения сероорганические
Средние переделы
293110
Соединения органо-неорганические прочие: тетраметилсвинец и тетраэтилсвинец
Средние переделы
293120
Трибутилолова соединения
Средние переделы
293131
Соединения органо-неорганические прочие, фосфорорганические производные прочие: диметилметилфосфонат
Средние переделы
293132
Соединения органо-неорганические прочие: фосфорорганические производные прочие: диметилпропилфосфонат
Средние переделы
293133
Соединения органо-неорганические прочие: фосфорорганические производные прочие: диэтилэтилфосфонат
Средние переделы
293134
Соединения органо-неорганические прочие: фосфорорганические производные прочие: 3-(тригидроксисилил)пропилметилфосфонат натрия
Средние переделы
293135
Соединения органо-неорганические прочие: фосфорорганические производные прочие: 2,4,6-трипропил-1,3,5,2,4,6-триоксатрифосфинан 2,4,6-триоксид
Средние переделы
293136
Соединения органо-неорганические прочие: фосфорорганические производные прочие: (5-этил-2-метил-2-оксид-1,3,2-диоксафосфинан-5-ил) метил метил метилфосфонат
Средние переделы
293137
Соединения органо-неорганические прочие: фосфорорганические производные прочие: бис[(5-этил-2-метил-2-оксид-1,3,2-диоксафосфинан-5-ил)метил] метилфосфонат
Средние переделы
293138
Соединения органо-неорганические прочие, фосфорорганические производные прочие: соль метилфосфоновой кислоты и (аминоиминометил)мочевины (1 : 1)
Средние переделы
293139
Соединения органо-неорганические прочие, фосфорорганические производные прочие: прочие
Средние переделы
293190
Соединения органо-неорганические прочие
Средние переделы
293211
Тетрагидрофуран
Верхние переделы
293212
2-фуральдегид (фурфурол)
Верхние переделы
293213
Спирты фурфуриловый и тетрагидрофурфуриловый
Верхние переделы
293214
Соединения гетероциклические, содержащие лишь гетероатом(ы) кислорода, соединения, содержащие в структуре неконденсированное фурановое кольцо (гидрированное или негидрированное): сукралоза
Верхние переделы

293219
Құрамында конденсацияланбаған фуран сақинасы бар өзге де қосылыстар)
Жоғарғы бөліністер
293220
Лактондар
Орташа бөліністер
293220
Лактондар
Жоғарғы бөліністер
293291
Құрамында тек оттегі гетероаты(лары) бар гетероциклді қосылыстар: өзгелері: изосафрол
Жоғарғы бөліністер
293292
Құрамында тек оттегі гетероатымен(дар) бар гетероциклді қосылыстар: өзгелері: 1-(1,3-бензодиоксол-5-ил)пропан-2-он
Жоғарғы бөліністер
293293
Тек оттегі гетероатымен (дар) бар гетероциклді қосылыстар: өзгелері: пиперональ
Жоғарғы бөліністер
293294
Құрамында тек оттегі гетероатымен(дар) бар гетероциклді қосылыстар: өзгелері: сафрол
Жоғарғы бөліністер
293295
Тек оттегі гетероатымен (дар) бар гетероциклді қосылыстар: өзгелері: тетрагидроканнабинолдар (барлық изомерлер)
Жоғарғы бөліністер
293299
Өзге де гетероциклді қосылыстар.
Жоғарғы бөліністер
293311
Феназон (антипирин) және оның туындылары
Орташа бөліністер
293311
Феназон (антипирин) және оның туындылары
Жоғарғы бөліністер
293319
Құрамында конденсацияланбаған пиразоль сақинасы бар өзге де қосылыстар)
Орташа бөліністер
293319
Құрамында конденсацияланбаған пиразоль сақинасы бар (гидрирленген немесе гидрирленбеген) өзге де қосылыстар
Жоғарғы бөліністер
293321
Гидантоин және оның туындылары
Орташа бөліністер
293321
Гидантоин және оның туындылары
Жоғарғы бөліністер
293329
Құрамында конденсацияланбаған имидазольноекольцо (гидрирленген немесе гидрирленген емес) бар өзге де қосылыстар)
Жоғарғы бөліністер
293331
Пиридин және оның тұздары
Жоғарғы бөліністер
293332
Құрамында тек азот гетероатымен(дар) бар гетероциклді қосылыстар:құрамында конденсацияланбаған пиридинді сақинасы бар қосылыстар (гидрирленген немесе күкірттелмеген): пиперидин және оның тұздары
Жоғарғы бөліністер
293333
Алфентанил(inn), анилеридин(inn), безитрамид(inn), бромазепам(inn), дифеноксин(inn), дифеноксилат(inn), дипипанон(inn),фентанил(inn),кетобемидон(inn),метилфенидат(inn), петидин (inn), және т.........
Жоғарғы бөліністер
293339
Құрамында конденсацияланбаған пиридин сақинасы бар өзге де қосылыстар)
Жоғарғы бөліністер
293341
Құрамында тек азот гетероатымен(дар) бар гетероциклді қосылыстар:құрылымында хинолинді немесе изохинолинді сақиналы жүйесі (гидрирленген немесе гидрирленген емес) бар, одан әрі конденсациялаусыз қосылыстар:леворфанол (INN) және оның тұздары
Жоғарғы бөліністер
293349
Құрамында одан әрі конденсациясыз хинолинді немесе изохинолинді сақиналы жүйесі ( гидрирленген немесе гидрирленген емес) бар өзге де қосылыстар
Жоғарғы бөліністер
293352
Малонилмочевина (барбитур қышқылы) және оның тұздары
Орташа бөліністер
293352
Малонилмочевина (барбитур қышқылы) және оның тұздары
Жоғарғы бөліністер
293353
Аллобарбитал (inn), амобарбитал (inn), барбитал (inn), буталбитал (inn), бутобарбитал, циклобарбитал (inn), метилфенобарбитал (inn),пентобарбитал (inn) және винилбитал; осы қосылыстардың тұздары
Орташа бөліністер
293353
Аллобарбитал (inn), амобарбитал( inn), барбитал (inn), барбитал (inn), бутобарбитал, циклобарбитал (inn), метилфенобарбитал (inn),пентобарбитал (inn) және винилбитал; осы қосылыстардың тұздары
Жоғарғы бөліністер
293354
Малонилмочевинаның (барбитур қышқылының) басқа да туындылары;осы қосылыстардың тұздары
Орташа бөліністер
293354
Малонилмочевинаның (барбитур қышқылының) өзге де туындылары;осы қосылыстардың тұздары
Жоғарғы бөліністер
293355
Құрамында тек азот гетероатымен(дар) бар гетероциклді қосылыстар:құрамында пиримидинді сақинасы (гидрирленген немесе гидратталған) немесе пиперазинді сақинасы бар қосылыстар:лопразолам (INN), меклоквалон (INN), метаквалон (INN) және зипепрол (INN); осы қосылыстардың тұздары
Орташа бөліністер
293355
Құрамында тек азот гетероаты(лері) бар гетероциклді қосылыстар:құрамында пиримидин сақинасы (гидрирленген немесе гидрирленбеген) немесе пиперазин сақинасы бар қосылыстар:лопразолам (INN), меклоквалон (INN), метаквалон (INN) және зипепрол (INN); осы қосылыстардың тұздары
Жоғарғы бөліністер
293359
Құрамында пиримидин сақинасы (гидрирленген немесе гидрирленген емес) немесе пиперазин сақинасы бар өзге де қосылыстар
Орташа бөліністер
293359
Құрамында пиримидин сақинасы (гидрирленген немесе гидрирленбеген) немесе пиперазин сақинасы бар өзге де қосылыстар
Жоғарғы бөліністер

293219
Прочие соединения, содержащие в структуре неконденсированное фурановое кольцо (гидрированное или негидрированное)
Верхние переделы
293220
Лактоны
Верхние переделы
293291
Соединения гетероциклические, содержащие лишь гетероатом(ы) кислорода: прочие: изосафрол
Верхние переделы
293292
Соединения гетероциклические, содержащие лишь гетероатом(ы) кислорода: прочие:1-(1,3-бензодиоксол-5-ил) пропан-2-он
Верхние переделы
293293
Соединения гетероциклические, содержащие лишь гетероатом(ы) кислорода: прочие: пиперональ
Верхние переделы
293294
Соединения гетероциклические, содержащие лишь гетероатом(ы) кислорода: прочие: сафрол
Верхние переделы
293295
Соединения гетероциклические, содержащие лишь гетероатом(ы) кислорода: прочие: тетрагидроканнабинолы (все изомеры)
Верхние переделы
293299
Прочие соединения гетероциклические
Верхние переделы
293311
Феназон (антипирин) и его производные
Верхние переделы
293319
Прочие соединения, содержащие в структуре неконденсированное пиразольное кольцо (гидрированное или негидрированное)
Верхние переделы
293321
Гидантоин и его производные
Верхние переделы
293329
Прочие соединения, содержащие в структуре неконденсированное имидазольноекольцо (гидрированное или негидрированное)
Верхние переделы
293331
Пиридин и его соли
Верхние переделы
293332
Соединения гетероциклические, содержащие лишь гетероатом(ы) азота: соединения, содержащие в структуре неконденсированное пиридиновое кольцо (гидрированное или негидрированное): пиперидин и его соли
Верхние переделы
293333
Алфентанил(inn), анилеридин(inn), безитрамид(inn), бромазепам(inn), дифеноксин(inn), дифеноксилат(inn), дипипанон(inn), фентанил(inn),кетобемидон(inn),метилфенидат(inn), петидин(inn), и т.д.........
Верхние переделы
293339
Прочие соединения, содержащие в структуре неконденсированное пиридиновое кольцо (гидрированное или негидрированное)
Верхние переделы
293341
Соединения гетероциклические, содержащие лишь гетероатом(ы) азота: соединения, содержащие в структуре хинолиновую или изохинолиновую кольцевую систему (гидрированную или негидрированную), без дальнейшей конденсации: леворфанол (INN) и его соли
Верхние переделы
293349
Прочие соединения, содержащие в структуре хинолиновую или изохинолиновую кольцевую систему (гидрированную или негидрированную), без дальнейшей конденсации
Верхние переделы
293352
Малонилмочевина (барбитуровая кислота) и ее соли
Верхние переделы
293353
Аллобарбитал (inn), амобарбитал (inn), барбитал (inn), буталбитал (inn), бутобарбитал, циклобарбитал (inn), метилфенобарбитал (inn), пентобарбитал (inn) и винилбитал; соли этих соединений
Верхние переделы
293354
Прочие производные малонилмочевины (барбитуровой кислоты); соли этих соединений
Верхние переделы
293355
Соединения гетероциклические, содержащие лишь гетероатом(ы) азота: соединения, содержащие в структуре пиримидиновое кольцо (гидрированное или негидрированное) или пиперазиновое кольцо:лопразолам (INN), меклоквалон (INN), метаквалон (INN) и зипепрол (INN); соли этих соединений
Верхние переделы
293359
Прочие соединения, содержащие в структуре пиримидиновое кольцо (гидрированное или негидрированное) или пиперазиновое кольцо
Верхние переделы

300220
Адамдарға арналған вакциналар
Жоғарғы бөліністер
300230
Ветеринарлық вакциналар
Жоғарғы бөліністер
300290
Терапевтік, профилактикалық немесе диагностикалық мақсаттарда пайдалану үшін дайындалған адам қаны, жануарлардың қаны; микроорганизмдер дақылдары және ұқсас өнімдер
Орташа бөліністер
300290
Терапевтік, профилактикалық немесе диагностикалық мақсаттарда пайдалану үшін дайындалған адам қаны, Жануарлар қаны; микроорганизмдер дақылдары және ұқсас өнімдер
Жоғарғы бөліністер
300310
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалану үшін екі немесе одан да көп компоненттердің қоспасынан тұратын, бірақ дозаланған дәрілік нысандар түрінде немесе бөлшек саудада сату үшін қалыптарға немесе орамдарға өлшеніп оралмаған:пенициллиндер немесе олардың туындылары бар, пеницилландық қышқыл құрылымы бар немесе стрептомициндер немесе олардың туындылары бар дәрілік заттар (30.02, 30.05 немесе 30.06 тауар позициясының тауарларынан басқа)
Жоғарғы бөліністер
300320
Құрамында өзге де антибиотиктер бар дәрілік заттар
Жоғарғы бөліністер
300331
Құрамында инсулин бар дәрі-дәрмектер
Жоғарғы бөліністер
300339
Құрамында гормондар немесе 2937 тауар позициясының өзге де қосылыстары бар, бірақ құрамында антибиотиктер жоқ өзге де дәрі-дәрмектер
Жоғарғы бөліністер
300340
Терапевтік немесе алдын алу мақсаттарында пайдалануға арналған, бірақ мөлшерленген дәрілік нысандар түрінде немесе бөлшек саудада сатуға арналған қалыптарға немесе орамдарға өлшеніп оралмаған екі немесе одан да көп компоненттердің қоспасынан тұратын дәрілік заттар (30.02, 30.05 немесе 30.06 тауар позициясының тауарларынан басқа): құрамында алкалоидтер немесе олардың туындылары бар, бірақ құрамында гормондар немесе 29.37 тауар позициясының өзге де қосылыстары немесе антибиотиктер жоқ
Жоғарғы бөліністер
300341
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған, бірақ мөлшерленген дәрілік нысандар түрінде немесе бөлшек саудада сатуға арналған қалыптарға немесе орамдарға өлшеніп оралмаған екі немесе одан да көп компоненттердің қоспасынан тұратын дәрілік заттар (30.02, 30.05 немесе 30.06 тауар позицияларының тауарларынан басқа): құрамында алколоидтер немесе олардың туындылары бар өзгелері:
Жоғарғы бөліністер
300342
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған, бірақ мөлшерленген дәрілік нысандар түрінде немесе бөлшек саудада сатуға арналған қалыптарға немесе орамдарға өлшеніп оралмаған екі немесе одан да көп компоненттердің қоспасынан тұратын дәрілік заттар (30.02, 30.05 немесе 30.06 тауар позицияларының тауарларынан басқа): құрамында алколоидтер немесе олардың туындылары бар өзгелері:
Жоғарғы бөліністер

300220
Вакцины для людей
Верхние переделы
300230
Вакцины ветеринарные
Верхние переделы
300290
Прочие кровь человеческая, кровь животных, приготовленная для использования в терапевтических, профилактических или диагностических целях; культуры микроорганизмов и аналогичные продукты
Верхние переделы
300310
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 30.02, 30.05 или 30.06), состоящие из смеси двух или более компонентов, для использования в терапевтических или профилактических целях, но не расфасованные в виде дозированных лекарственных форм или в формы или упаковки для розничной продажи:содержащие пенициллины или их производные, имеющие структуру пенициллановой кислоты, или содержащие стрептомицины или их производные
Верхние переделы
300320
Лекарственные средства, содержащие прочие антибиотики
Верхние переделы
300331
Медикаменты, содержащие инсулин
Верхние переделы
300339
Прочие медикаменты, содержащие гормоны или прочие соединения товарной позиции 2937, но не содержащие антибиотиков
Верхние переделы
300340
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 30.02, 30.05 или 30.06), состоящие из смеси двух или более компонентов, для использования в терапевтических или профилактических целях, но не расфасованные в виде дозированных лекарственных форм или в формы или упаковки для розничной продажи:содержащие алкалоиды или их производные, но не содержащие гормонов или прочих соединений товарной позиции 29.37 или антибиотиков
Верхние переделы
300341
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 30.02, 30.05 или 30.06), состоящие из смеси двух или более компонентов, для использования в терапевтических или профилактических целях, но не расфасованные в виде дозированных лекарственных форм или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие, содержащие алкалоиды или их производные:
Верхние переделы
300342
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 30.02, 30.05 или 30.06), состоящие из смеси двух или более компонентов, для использования в терапевтических или профилактических целях, но не расфасованные в виде дозированных лекарственных форм или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие, содержащие алкалоиды или их производные:
Верхние переделы

300343
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған, бірақ мөлшерленген дәрілік нысандар түрінде немесе бөлшек саудада сатуға арналған қалыптарға немесе орамдарға өлшеніп оралмаған екі немесе одан да көп компоненттердің қоспасынан тұратын дәрілік заттар (30.02, 30.05 немесе 30.06 тауар позицияларының тауарларынан басқа): құрамында алколоидтер немесе олардың туындылары бар өзгелері:
Жоғарғы бөліністер
300349
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалану үшін екі немесе одан да көп компоненттердің қоспасынан тұратын, бірақ дозаланған дәрілік нысандар түрінде немесе ф-да өлшеніп оралмаған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа)
Жоғарғы бөліністер
300360
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған екі немесе одан да көп компоненттердің қоспасынан тұратын, бірақ дозаланған дәрілік нысандар түрінде немесе бөлшек саудада сатуға арналған қалыптарға немесе орамдарға өлшеніп оралмаған дәрілік заттар (30.02, 30.05 немесе 30.06 тауар позициясындағы тауарлардан басқа): осы топқа 2 субпозицияларға ескертуде көрсетілген безгекке қарсы активті (әсер ететін) заттар бар өзгелері
Жоғарғы бөліністер
300390
Алдын алу мақсатында пайдалануға арналған екі және одан да көп компоненттердің қоспасынан тұратын, бірақ мөлшерленген дәрілік нысандар түрінде өлшеніп оралмаған өзге де Дәрілік заттар (дәрілер)
Жоғарғы бөліністер
300410
Пенициллиндер немесе олардың туындылары бар, пенициллан қышқылының құрылымы бар немесе стрептомициндер немесе олардың туындылары бар дәрілік заттар
Жоғарғы бөліністер
300420
Құрамында өзге де антибиотиктер бар аралас немесе араласпаған өнімдерден жасалған дәрілік заттар
Жоғарғы бөліністер
300431
Құрамында инсулин бар дәрілік заттар
Жоғарғы бөліністер
300432
Құрамында кортикостероидты гормондар бар дәрілік заттар, олардың туындылары және құрылымдық аналогтары
Жоғарғы бөліністер
300439
Құрамында гормондар немесе 2937 тауар позициясында көрсетілген, бірақ құрамында антибиотиктер жоқ өзге де қосылыстар бар дәрілік заттар
Жоғарғы бөліністер
300440
Құрамында алколоидтер немесе олардың туындылары бар, бірақ құрамында гормондар, 2937 позицияда көрсетілген өзге қосылыстар немесе антибиотиктер жоқ дәрілік заттар
Жоғарғы бөліністер
300441
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалану үшін аралас немесе араласпаған өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде өлшеп оралған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа).
Жоғарғы бөліністер
300442
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалану үшін аралас немесе араласпаған өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермальдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудада сатуға арналған қалыптарға немесе орамдарға өлшеп оралған дәрілік заттар (30.02, 30.05 немесе 30.06 тауар позициясындағы тауарлардан басқа): құрамында алкалоидтер немесе олардың туындылары бар:құрамында псевдоэфедрин (INN) немесе оның тұздары бар басқа да дәрілік заттар
Жоғарғы бөліністер

300343
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 30.02, 30.05 или 30.06), состоящие из смеси двух или более компонентов, для использования в терапевтических или профилактических целях, но не расфасованные в виде дозированных лекарственных форм или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие, содержащие алкалоиды или их производные:
Верхние переделы
300349
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смеси двух или более компонентов, для использования в терапевтических или профилактических целях, но не расфасованные в виде дозированных лекарственных форм или в ф
Верхние переделы
300360
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 30.02, 30.05 или 30.06), состоящие из смеси двух или более компонентов, для использования в терапевтических или профилактических целях, но не расфасованные в виде дозированных лекарственных форм или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие, содержащие противомалярийные активные (действующие) вещества, указанные в примечании к субпозициям 2 к данной группе
Верхние переделы
300390
Прочие лекарственные средства (лекарства), состоящие из смеси двух и более компонентов, для использования в профилактических целях, но не расфасованные в виде дозированных лекарственных форм
Верхние переделы
300410
Лекарственные средства, содержащие пенициллины или их производные, имеющие структуру пенициллановой кислоты, или содержащие стрептомицины или их производные
Верхние переделы
300420
Лекарственные средства из смешанных или несмешанных продуктов, содержащие прочие антибиотики
Верхние переделы
300431
Лекарственные средства, содержащие инсулин
Верхние переделы
300432
Лекарственные средства, содержащие кортикостероидные гормоны, их производные и структурные аналоги
Верхние переделы
300439
Прочие лекарственные средства, содержащие гормоны или прочие соединения, указанные в товарной позиции 2937, но не содержащие антибиотиков
Верхние переделы
300440
Лекарственные средства, содержащие алкалоиды или их производные, но не содержащие гормонов, прочих соединений, указанных в позиции 2937 или антибиотиков
Верхние переделы
300441
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая л
Верхние переделы
300442
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 30.02, 30.05 или 30.06), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие, содержащие алкалоиды или их производные:содержащие псевдоэфедрин (INN) или его соли
Верхние переделы

300443
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалану үшін аралас немесе араласпаған өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермальдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудада сатуға арналған қалыптарға немесе орамдарға өлшеп оралған дәрілік заттар (30.02, 30.05 немесе 30.06 тауар позициясындағы тауарлардан басқа): құрамында алкалоидтер немесе олардың туындылары бар:құрамында норэфедрин немесе оның тұздары бар өзге де Дәрілік заттар (30.02, 30.05 немесе
Жоғарғы бөліністер
300449
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалану үшін аралас немесе араласпаған өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде өлшеп оралған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа)
Жоғарғы бөліністер
300450
Құрамында витаминдер немесе 2936 тауар позициясында көрсетілген басқа қосылыстар бар өзге де Дәрілік заттар
Жоғарғы бөліністер
300460
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалану үшін аралас немесе араласпаған өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермальдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудада сатуға арналған қалыптарға немесе орамдарға өлшеп оралған дәрілік заттар (30.02, 30.05 немесе 30.06 тауар позицияларының тауарларынан басқа): осы топқа 2 субпозицияларға ескертуде көрсетілген безгекке қарсы белсенді (әсер ететін) заттар бар Өзгелер
Жоғарғы бөліністер
300490
Терапевтік және профилактикалық мақсаттарда пайдаланылатын жекелеген заттардан немесе заттардың қоспаларынан тұратын өзге де Дәрілік заттар (3002, 3005, 3006 позицияларда көрсетілгендерден басқа)
Жоғарғы бөліністер
300510
Таңу ангезивті Материал және жабысқақ беті бар өзге де материалдар
Жоғарғы бөліністер
300590
Өзге де таңу материалы: медицинада, хирургияда, стоматологияда немесе ветеринарияда пайдалануға арналған бөлшек саудаға арналған қалыптарға немесе орамдарға өлшеп оралған мақта, дәке, бинттер
Жоғарғы бөліністер
300610
Хирургиялық стерильді Кетгут, осыған ұқсас стерильді тігіс материалдары және жараларды хирургиялық жабуға арналған стерильді адгезивті маталар; стерильді ламинария және қан тоқтататын орталарды тампондар.
Жоғарғы бөліністер
300620
Қан тобын анықтауға арналған реагенттер
Жоғарғы бөліністер
300630
Рентгенографиялық тексеруге арналған контрасты препараттар; науқастарға енгізуге арналған диагностикалық реагенттер
Жоғарғы бөліністер
300640
Тіс цементтері және тістерді пломбалауға арналған өзге де материалдар;сүйекті реконструкциялайтын цементтер
Жоғарғы бөліністер

300443
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 30.02, 30.05 или 30.06), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие, содержащие алкалоиды или их производные:содержащие норэфедрин или его соли
Верхние переделы
300449
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая л
Верхние переделы
300450
Лекарственные средства прочие, содержащие витамины или другие соединения, указанные в товарной позиции 2936
Верхние переделы
300460
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 30.02, 30.05 или 30.06), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие, содержащие противомалярийные активные (действующие) вещества, указанные в примечании к субпозициям 2 к данной группе
Верхние переделы
300490
Прочие лекарственные средства (кроме указанных в позициях 3002, 3005, 3006), состоящие из отдельных веществ или смесей веществ, используемые в терапевтических и профилактических целях
Верхние переделы
300510
Материал перевязочный ангезивный и прочие материалы, имеющие липкую поверхность
Верхние переделы
300590
Прочий перевязочный материал: вата, марля, бинты, расфасованные в формы или упаковки для розничной продажи, предназначенные для использования в медицине, хирургии, стоматологии или ветеринарии
Верхние переделы
300610
Кетгут хирургический стерильный, аналогичные стерильные шовные материалы и стерильные адгезивные ткани для хирургического закрытия ран; ламинария стерильная и тампоны, кровоостанавливающие сред.
Верхние переделы
300620
Реагенты для определения группы крови
Верхние переделы
300630
Препараты контрастные для рентгенографических обследований;реагенты диагностические, предназначенные для введения больным
Верхние переделы
300640
Цементы зубные и материалы для пломбирования зубов прочие;цементы, реконструирующие кость
Верхние переделы

320190
Өсімдік тектес илеу сығындылары; танниндер және олардың тұздары, қарапайым және күрделі эфирлер
Орташа бөліністер
320210
Синтетикалық органикалық илеу заттары
Орташа бөліністер
320290
Синтетикалық өзге де органикалық илеу заттары; органикалық емес илеу заттары және құрамында табиғи илеу заттары бар және жоқ илеуге арналған препараттар; ферментті преп. Илеу үшін
Орташа бөліністер
320300
Белгілі немесе белгісіз химиялық құрамның өсімдіктен немесе жануарлардан алынатын бояғыш заттар (жануардан басқа бояғыш экстракттарды қоса алғанда) және олардың негізіндегі препараттар
Орташа бөліністер
320411
Дисперсиялық бояғыштар және олардың негізінде дайындалған препараттар
Жоғарғы бөліністер
320412
Алдын ала металданған немесе металл емес қышқыл бояғыштар.және олардың негізінде дайындалған препараттар; бояғыштар және олардың негізінде дайындалған препараттар
Жоғарғы бөліністер
320413
Негізгі бояғыштар және олардың негізінде дайындалған препараттар
Жоғарғы бөліністер
320414
Тікелей бояғыштар және олардың негізінде дайындалған препараттар
Жоғарғы бөліністер
320415
Кубтық бояғыштар (оның ішінде пигменттер ретінде пайдаланылатын) және олардың негізінде дайындалған препараттар
Жоғарғы бөліністер
320416
Химиялық белсенді бояғыштар және негізде дайындалған препараттар
Жоғарғы бөліністер
320417
Пигменттер және олардың негізінде дайындалған препараттар
Жоғарғы бөліністер
320419
Синтетикалық өзге органикалық бояғыш заттар және олардың негізінде дайындалған препараттар (оның ішінде заттардың қоспалары Жарлық.320411-320419 позицияларда)
Жоғарғы бөліністер
320420
Оптикалық ағартқыш ретінде пайдаланылатын синтетикалық органикалық өнімдер
Жоғарғы бөліністер
320490
Флуоресцирлейтін ағартқыш заттардың тоқымасында пайдаланылатын синтетикалық өзге де органикалық өнімдер
Жоғарғы бөліністер
320500
Түрлі-түсті лактар; олардың негізінде дайындалған препараттар, Жарлық.осы топқа 3-ескертуде
Жоғарғы бөліністер
320611
Құрамында 80 мас бар пигменттер мен препараттар. құрғақ затқа қайта есептегенде % немесе одан көп диоксидатитан
Орташа бөліністер
320619
Титан диоксидінің негізінде дайындалған өзге де пигменттер мен препараттар
Орташа бөліністер
320620
Хром қосылыстары негізінде дайындалған пигменттер және препараттар
Орташа бөліністер
320641
Ультрамарин және оның негізінде дайындалған препараттар
Орташа бөліністер
320642
Литопон, мырыш сульфидінің негізінде дайындалған пигменттер мен препараттар
Орташа бөліністер
320649
Өзге бояғыш заттар мен препараттар
Орташа бөліністер
320650
Люминофор ретінде пайдаланылатын бейорганикалық өнімдер
Орташа бөліністер
320710
Дайын пигменттер, шыны сөндіргіштер, бояулар және ұқсас препараттар
Жоғарғы бөліністер

320190
Прочие экстракты дубильные растительного происхождения; таннины и их соли, эфиры простые и сложные
Средние переделы
320210
Вещества дубильные синтетические органические
Средние переделы
320290
Прочие органические дубильные вещества синтетические; неорганические дубильные вещества и препараты для дубления, содержащие и не содержащие природные дубильные вещества; ферментные преп. Для дубления
Средние переделы
320300
Красящие вещества растительного или животного происхождения (включая красящие экстракты, кроме животного угля), определенного или неопределенного химического состава и препараты на их основе
Средние переделы
320411
Красители дисперсные и препараты, изготовленные на их основе
Верхние переделы
320412
Красители кислотные, предварительно металлизированные или неметаллиз.и препараты изготовленные на их основе; красителипротравные и препараты, изготовленные на их основе
Верхние переделы
320413
Красители основные и препараты, изготовленные на их основе
Верхние переделы
320414
Красители прямые и препараты, изготовленные на их основе
Верхние переделы
320415
Красители кубовые (в том числе используемые в качестве пигментов) и препараты, изготовленные на их основе
Верхние переделы
320416
Красители химические активные и препараты, изготовленные наих основе
Верхние переделы
320417
Пигменты и препараты, изготовленные на их основе
Верхние переделы
320419
Прочие органические красящие вещества синтетические и препараты, изготовленные на их основе (в т.ч.смеси веществ указ.в позициях 320411-320419)
Верхние переделы
320420
Продукты синтетические органические, используемые в качестве оптических отбеливателей
Верхние переделы
320490
Прочие органические продукты синтетические, используемые вкачестве флуоресцирующих отбеливающих веществ
Верхние переделы
320500
Лаки цветные; препараты, изготовленные на их основе, указ.в примечании 3 к данной группе
Верхние переделы
320611
Пигменты и препараты,содержащие 80 массы% или более диоксидатитана в пересчете на сухое вещество
Средние переделы
320619
Прочие пигменты и препараты, изготовленные на основе диоксида титана
Средние переделы
320620
Пигменты и препараты, изготовленные на основе соединений хрома
Средние переделы
320641
Ультрамарин и препараты, изготовленные на его основе
Средние переделы
320642
Литопон, пигменты и препараты, изготовленные на основе сульфида цинка
Средние переделы
320649
Прочие красящие вещества и препараты
Средние переделы
320650
Продукты неорганические, используемые в качестве люминофоров
Средние переделы
320710
Пигменты готовые, глушители стекла, краски и аналогичные препараты
Верхние переделы

320720
Шыны тәрізді эмальдар мен глазурьдар, ангобалар (шликерлер) және ұқсас препараттар
Жоғарғы бөліністер
320730
Сұйық жылтырақтар және ұқсас препараттар
Жоғарғы бөліністер
320740
Шыны тәрізді Фритта және ұнтақтағы, түйіршіктердегі немесе үлпектердегі өзге де шыны
Жоғарғы бөліністер
320810
Күрделі полиэфирлер негізіндегі бояулар мен лактар
Жоғарғы бөліністер
320820
Акрил немесе винил полимерлері негізіндегі бояулар мен лактар
Жоғарғы бөліністер
320890
Өзге де синтетикалық полимерлер немесе химиялық түрлендірілген табиғи полимерлер негізінде жасалған бояулар мен лактар
Жоғарғы бөліністер
320910
Акрил және винил полимерлерінің негізінде жасалған бояулар мен лактар (эмальдар мен политураларды қоса алғанда)
Жоғарғы бөліністер
320990
Синтетикалық полимерлер немесе химиялық түрлендірілген табиғи полимерлер негізінде дайындалған өзге де бояулар мен лактар (эмальдар мен политураларды қоса алғанда) диспергирленген. Немесе су ортасында ерітілген
Жоғарғы бөліністер
321000
Өзге де бояулар мен лактар( эмальдарды, политураларды және желім бояуларын қоса алғанда); теріні әрлеу үшін пайдаланылатын үлгідегі дайын су пигменттері
Жоғарғы бөліністер
321100
Дайын сиккативтер
Жоғарғы бөліністер
321210
Өрнектеуге арналған Фольга
Жоғарғы бөліністер
321290
Бояулар өндірісінде пайдаланылатын Сулы емес ортада ыдыратылған, сұйық немесе паста тәрізді өзге де пигменттер (металл ұнтақтар мен үлпелерді қоса алғанда) (эмальдарды қоса алғанда), өлшеп оралған бояғыштар
Жоғарғы бөліністер
321310
Жинақтағы бояулар
Жоғарғы бөліністер
321390
Суретшілер, студенттер пайдаланатын немесе маңдайша жазуларды ресімдеу үшін қолданылатын, реңктерді өзгертетін өзге де көркем бояулар, бос уақытқа арналған бояулар таблеткадағы,тюбиктердегі ианалогиялық өнімдер немесе ұқсас. Шаш үші
Жоғарғы бөліністер
321410
Шыны және бақша жақпалары, шайыр цементтері, тығыздауға арналған құрамдар және өзге де мастикалар; сырлау бояғыштары мен тығыздағыштар
Орташа бөліністер
321410
Шыны және бақша жақпалары, шайырлы цементтер, нығыздауға арналған құрамдар және өзге де мастиктер; сырлау астары мен тығыздағыштар
Жоғарғы бөліністер
321490
Өзге де шыны жаққыштар,шайырлы цементтер, тығыздауға арналған құрамдар және өзге де мастикалар; сырлау жұмыстарына арналған тығыздағыштар; қасбеттердің үстіңгі қабаттарына арналған Отқа төзімді емес құрамдар, ішкі. Ғимарат қабырғалары, Едендер, Төбелер.
Орташа бөліністер
321490
Өзге де шыны жаққыштар, шайырлы цементтер,нығыздауға арналған құрамдар және өзге де мастиктер; сырлау жұмыстарына арналған тығыздағыштар; қасбеттердің үстіңгі беттеріне арналған Отқа төзімді емес құрамдар, ішкі. Ғимараттар қабырғаларының, едендердің, төбелердің болуы.
Жоғарғы бөліністер
321511
Баспаханалық қара бояу
Орташа бөліністер
321511
Краска типографская черная
Жоғарғы бөліністер
321519
Өзге де типографиялық бояулар
Жоғарғы бөліністер
321590
Басқа сиялар
Жоғарғы бөліністер
330112
Апельсин эфир майы
Орташа бөліністер
330113
Лимон эфир майы
Орташа бөліністер
330119
Цитрус жемістерінің өзге де эфир майлары
Орташа бөліністер
330124
Бұрышты жалбыз (mentha piperita) эфир майы
Орташа бөліністер

320720
Эмали и глазури стекловидные, ангобы (шликеры) и аналогичные препараты
Верхние переделы
320730
Глянцы жидкие и аналогичные препараты
Верхние переделы
320740
Фритта стекловидная и прочее стекло в порошке, гранулах или хлопьях
Верхние переделы
320810
Краски и лаки на основе сложных полиэфиров
Верхние переделы
320820
Краски и лаки на основе акриловых или виниловых полимеров
Верхние переделы
320890
Краски и лаки, изготовленные на основе прочих синтетических полимеров или химически модифицированных природных полимеров
Верхние переделы
320910
Краски и лаки (включая эмали и политуры), изготовленные наоснове акриловых и виниловых полимеров
Верхние переделы
320990
Прочие краски и лаки (включая эмали и политуры), изготовленные на основе синтетических полимеров или химически модифицированных природных полимеров, диспергирован. Или растворенные в водной среде
Верхние переделы
321000
Прочие краски и лаки (включая эмали, политуры и клеевые краски); готовые водные пигменты типа используемых для отделки кож
Верхние переделы
321100
Сиккативы готовые
Верхние переделы
321210
Фольга для тиснения
Верхние переделы
321290
Прочие пигменты (включая металлические порошки и хлопья), диспергированные в неводных средах, жидкие или пастообразные, используемые в производстве красок (включая эмали), расфасованные красители
Верхние переделы
321310
Краски в наборах
Верхние переделы
321390
Прочие краски художественные, используемые художниками, студентами или для оформления вывесок, модифицирующие оттенки,краски для досуга ианалогичные продукты в таблетках, тюбиках, или аналог. Упаковк
Верхние переделы
321410
Замазки стекольная и садовая, цементы смоляные, составы для уплотнения и прочие мастики; грунтовки и шпатлевки малярные
Верхние переделы
321490
Прочие замазки стекольная, цементы смоляные,составы для уплотнения и прочие мастики; шпатлевки для малярных работ; неогнеупорные составы для поверхностей фасадов, внутренн. Стен зданий, полов, потолк.
Верхние переделы
321511
Краска типографская черная
Верхние переделы
321519
Прочие краски типографские
Верхние переделы
321590
Прочие чернила
Верхние переделы
330112
Апельсиновое эфирное масло
Средние переделы
330113
Лимонное эфирное масло
Средние переделы
330119
Прочие эфирные масла цитрусовых плодов
Средние переделы
330124
Мяты перечной (mentha piperita) эфирное масло
Средние переделы

330125
Жалбыз өзге де эфир майлары
Орташа бөліністер
330129
Цитрус жемістерінің эфир майларынан басқа, өзге де эфир майлары
Орташа бөліністер
330130
Резиноидтар
Орташа бөліністер
330190
Басқа да эфир майлары (терпендерден босатылған немесе босатылмаған))
Орташа бөліністер
330210
Тамақ өнеркәсібі немесе сусындар өндіру үшін пайдаланылатын хош иісті заттардың қоспалары
Жоғарғы бөліністер
330290
Бір немесе одан көп заттар негізінде алынатын хош иісті заттардың өзге де қоспалары және қоспалар (спирттік ерітінділерді қоса алғанда)
Жоғарғы бөліністер
330300
Хош иіс және иіс су
Жоғарғы бөліністер
330410
Ерін макияжына арналған құралдар
Жоғарғы бөліністер
330420
Көз макияжына арналған құралдар
Жоғарғы бөліністер
330430
Маникюр және педикюр үшін құралдар
Жоғарғы бөліністер
330491
Ұнтақ (шағын)
Жоғарғы бөліністер
330499
Өзге де косметикалық құралдар немесе макияжға арналған құралдар және күнге күюге немесе күнге күюге қарсы құралдарды қоса алғанда, тері күтіміне арналған құралдар (дәрі-дәрмектерден басқа); маникюр немесе предикюрге арналған құралдар
Жоғарғы бөліністер
330510
Шампунь
Жоғарғы бөліністер
330520
Перманентті бұйралау және шашты түзеуге арналған құралдар
Жоғарғы бөліністер
330530
Шашқа арналған лактар
Жоғарғы бөліністер
330590
Шашқа арналған өзге де құралдар
Жоғарғы бөліністер
330610
Тіс тазалауға арналған құралдар
Жоғарғы бөліністер
330620
Тісаралық аралықтарды тазалау үшін пайдаланылатын жіптер (тіс жібегі)
Жоғарғы бөліністер
330690
Тіс протездеріне арналған пасталар мен ұнтақтарды қоса алғанда, ауыз қуысының немесе тістердің гигиенасына арналған өзге де құралдар; раушан үшін жеке қаптамада тіс аралық аралықтарды тазалау үшін пайдаланылатын жіптер. Т.б.
Жоғарғы бөліністер
330710
Қырынуға дейін, қырыну кезінде және қырынудан кейін қолданылатын құралдар
Жоғарғы бөліністер
330720
Жеке мақсаттағы дезодоранттар мен антиперспиранттар
Жоғарғы бөліністер
330730
Хош иістендірілген тұздар және ванна қабылдауға арналған өзге де құрамдар
Жоғарғы бөліністер
330741
Агарбатти иісін тарататын басқа да благовония
Жоғарғы бөліністер
330749
Діни жораларға арналған благовонияны қоса алғанда, ауа үй-жайларды хош иістендіруге және дезодорациялауға арналған өзге де құралдар
Жоғарғы бөліністер
330790
Қырынғанға дейін, қырыну кезінде немесе одан кейін пайдаланылатын өзге де құралдар, Жеке мақсаттағы дезодоранттар, ванна қабылдауға арналған құрамдар, шаш кетіруге арналған құралдар және өзге де парфюмерлік, косметикалық заттар...
Жоғарғы бөліністер
340111
Иіс сабын (құрамында дәрілік заттар бар сабынды қоса алғанда))
Орташа бөліністер
340119
Өзге де сабын; кесектер, кесектер нысанындағы немесе фигуралы бұйымдар түріндегі ортақтықтың беттік-белсенді органикалық заттары; қағаз, мақта, киіз немесе фетр және Тоқылмаған материалдар сіңдірілген. Немесе...
Орташа бөліністер

330125
Масла эфирные прочих видов мяты
Средние переделы
330129
Масла эфирные прочие, кроме эфирных масел цитрусовых плодов
Средние переделы
330130
Резиноиды
Средние переделы
330190
Прочие масла эфирные (освобожденные или неосвобожденные от терпенов)
Средние переделы
330210
Смеси душистых веществ, используемые для пищевой промышленности или производства напитков
Верхние переделы
330290
Прочие смеси душистых веществ и смеси (включая спиртовые растворы), получаемые на основе одного или более веществ
Верхние переделы
330300
Духи и туалетная вода
Верхние переделы
330410
Средства для макияжа губ
Верхние переделы
330420
Средства для макияжа глаз
Верхние переделы
330430
Средства для маникюра и педикюра
Верхние переделы
330491
Пудра (включая компактную)
Верхние переделы
330499
Прочие косметические средства или средства для макияжа и средства для ухода за кожей (кроме лекарственных), включая средства против загара или длязагара; средства для маникюра илипедикюра
Верхние переделы
330510
Шампуни
Верхние переделы
330520
Средства для перманентной завивки и распрямления волос
Верхние переделы
330530
Лаки для волос
Верхние переделы
330590
Прочие средства для волос
Верхние переделы
330610
Средства для чистки зубов
Верхние переделы
330620
Нитки, используемые для очистки межзубных промежутков (зубной шелк)
Верхние переделы
330690
Прочие средства для гигиены полости рта или зубов, включаяфиксирующие порошки и пасты для зубных протезов; нитки, используемые для очистки межзубных промежутков в индивидуальнойупаковки для роз. Пр.
Верхние переделы
330710
Средства, используемые до, во время и после бритья
Верхние переделы
330720
Дезодоранты и антиперспиранты индивидуального назначения
Верхние переделы
330730
Соли ароматизированные и прочие составы для принятия ванн
Верхние переделы
330741
Агарбатти и прочие благовония, распространяющие запах пригорении
Верхние переделы
330749
Прочие средства для ароматизации и дезодорирования воздухапомещений, включая благовония для религиозных обрядов
Верхние переделы
330790
Прочие средства, используемые до, во время или после бритья, дезодоранты индивидуального назначения, составы для принятия ванн, средства для удаления волос и прочие парфюмерные, косметические ср-ва...
Верхние переделы
340111
Мыло туалетное (включая мыло, содержащее лекарственные средства)
Средние переделы
340119
Прочие мыло; поверхностно-активные органические вещества исредства, в форме брусков, кусков или в виде фигурных изделий; бумага, вата, войлок или фетр и нетканые материалы, пропитан. Или...
Средние переделы

340120
Өзге нысандардағы сабын
Орташа бөліністер
340130
Беттік-белсенді органикалық заттар және сұйық немесе крем түріндегі теріні жууға арналған және розн үшін өлшеп оралған заттар. Құрамында сабын бар немесе жоқ сату
Орташа бөліністер
340211
Бөлшек сауда үшін өлшеніп оралған немесе өлшеніп оралмаған беттік-белсенді органикалық заттар
Орташа бөліністер
340212
Бөлшек сауда үшін өлшеніп оралған немесе өлшеніп оралмаған беттік белсенді органикалық катион белсенді заттар
Орташа бөліністер
340213
Бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған беттік-белсенді органикалық, иленбеген заттар
Орташа бөліністер
340219
Бөлшек сауда үшін өлшеніп оралған немесе өлшеніп оралмаған беттік-белсенді органикалық өзге де заттар
Орташа бөліністер
340220
Бөлшек сауда үшін өлшеп оралған, жуғыш, тазалағыш, Үстірт-белсенді құралдар (3401 тауар позициясының құралдарынан басқа))
Жоғарғы бөліністер
340290
Өзге де беттік-белсенді құралдар, жуғыш құралдар және тазалағыш құралдар (3401 тауар позициясының құралдарынан басқа))
Жоғарғы бөліністер
340311
Тоқыма материалдарын, былғарыны, үлбірін немесе өзге де материалдарды өңдеуге арналған, избитуминозды жыныстардан алынған мұнай немесе мұнай өнімдері бар құралдар
Жоғарғы бөліністер
340319
Битуминозды минералдардан алынған мұнай және мұнай өнімдері бар өзге де құралдар
Жоғарғы бөліністер
340391
Тоқыма материалдарын, былғарыны,үлбірді немесе өзге де материалдарды өңдеуге арналған өзге де құралдар
Жоғарғы бөліністер
340399
Өзге де майлау материалдары
Жоғарғы бөліністер
340420
Жасанды және дайын балауыздар полиоксиэтиленнен жасалған балауыздар (полиэтиленгликолья)
Орташа бөліністер
340490
Жасанды және дайын өзге де балауыздар
Орташа бөліністер
340510
Вакстар, кремдер және аяқ киімге немесе былғарыға арналған ұқсас құралдар
Жоғарғы бөліністер
340520
Полирольдер, мастиктер және ағаш жиһаздарын, едендерді немесе ағаштан жасалған өзге де бұйымдарды күтуге арналған ұқсас құралдар
Жоғарғы бөліністер
340530
Металдарға арналған жылтыратқыш құралдардан басқа, автомобиль шанақтарына арналған жылтыратқыш және ұқсас құралдар
Жоғарғы бөліністер
340540
Тазалағыш пасталар мен ұнтақтар және басқа тазалағыш құралдар
Жоғарғы бөліністер
340590
Өзге де жылтырататын құралдар
Жоғарғы бөліністер
340600
Шам, жұқа балауыз шамдары және ұқсас бұйымдар
Орташа бөліністер
340700
Жапсыруға арналған пасталар, балаларға жапсыруға арналған пластилин; "тіс дәрігерлік балауыз" немесе тіс соқырларын алуға арналған құрамдар, өлшеп орау. Осы жиынтығы үшін, орау үшін розн. Немесе плиткалар түрінде, подков түрінде,...
Жоғарғы бөліністер
350110
Казеин
Орташа бөліністер

340120
Мыло в прочих формах
Средние переделы
340130
Поверхностно-активные органические вещества и средства длямытья кожи в виде жидкости или крема и расфасованные для розн. Продажи, содержащие или не содержащие мыло
Средние переделы
340211
Поверхностно-активные органические вещества, анионные, расфасованные или не расфасованные для розничной продажи
Средние переделы
340212
Вещества катионоактивные поверхностно-активные органические, расфасованные или не расфасованные для розничной продажи
Средние переделы
340213
Вещества неиногенные поверхностно-активные органические, расфасованныеили не расфасованные для розничной продажи
Средние переделы
340219
Прочие вещества поверхностно-активные органические, расфасованные или не расфасованные для розничной продажи
Средние переделы
340220
Поверхностно-активные средства, моющие, чистящие, расфасованные для розничной продажи (кроме средств товарной позиции 3401)
Верхние переделы
340290
Прочие поверхностно-активные средства, моющие средства и средства чистящие (кроме средств товарной позиции 3401)
Верхние переделы
340311
Средства, содержащие нефть или нефтепродукты, полученные избитуминозных пород, для обработки текстильных материалов, кожи, меха или прочих материалов
Верхние переделы
340319
Прочие средства, содержащие нефть и нефтепродукты, полученные из битуминозных минералов
Верхние переделы
340391
Прочие средства для обработки текстильных материалов, кожи,меха или прочих материалов
Верхние переделы
340399
Прочие материалы смазочные
Верхние переделы
340420
Воски искусственные и готовые воски из полиоксиэтилена (полиэтиленгликоля)
Средние переделы
340490
Прочие воски, искусственные и готовые
Средние переделы
340510
Ваксы, кремы и аналогичные средства для обуви или кожи
Верхние переделы
340520
Полироли, мастики и аналогичные средства для ухода за деревянной мебелью, полами или прочими изделиями из дерева
Верхние переделы
340530
Полироли и аналогичные средства для автомобильных кузовов,кроме полирующих средств для металлов
Верхние переделы
340540
Чистящие пасты и порошки и прочие чистящие средства
Верхние переделы
340590
Прочие полирующие средства
Верхние переделы
340600
Свечи, тонкие восковые свечки и аналогичные изделия
Средние переделы
340700
Пасты для лепки, включая пластилин для детской лепки; 'зубоврачебный воск' или составы для получения слепков зубов, расфас. В наборы, в упаковки для розн. Продажи или в виде плиток, в форме подков,...
Верхние переделы
350110
Казеин
Средние переделы

350190
Өзге де казеин желімдері және өзге де казеин туындылары
Орташа бөліністер
350211
Кептірілген жұмыртқа Альбумин
Орташа бөліністер
350219
Альбуминдер (құрамында 80 мас Астам бар екі немесе одан да көп сарысулық ақуыздардың концентраттарын қоса алғанда). басқа да альбумин туындылары:жұмыртқа альбумині: өзгелері
Орташа бөліністер
350220
Екі немесе одан да көп сарысулық ақуыздардың концентраттарын қоса алғанда, сүт альбумині
Орташа бөліністер
350290
Басқа альбуминдер, альбуминаттар және басқа альбумин туындылары
Орташа бөліністер
350300
Желатин (беттік өңдеумен немесе өңдеусіз) және оның туындылары;балық желімі; 3501 тауар позициясында көрсетілген казеиндерден басқа, жануарлардан алынатын өзге желімдер
Орташа бөліністер
350400
Пептондар және олардың туындылары; өзге де ақуыз заттары және олардың туындылары; хромдалған, гольдан, хромдалған немесе хромдалмаған былғарыдан жасалған ұнтақ
Орташа бөліністер
350510
Декстриндер және өзге де модификацияланған крахмалдар
Орташа бөліністер
350520
Крахмалдар немесе декстриндер немесе өзге де түрлендірілген крахмалдар негізінде алынған желімдер
Орташа бөліністер
350610
Желімдер немесе адгезивтер ретінде пайдалануға жарамды, желімдер немесе адгезивтер ретінде бөлшек сауда үшін өлшеніп оралған, таза салмағы 1 кг аспайтын өнімдер
Жоғарғы бөліністер
350691
3901-3913 тауар позицияларының полимерлері немесе каучук негізіндегі өзге де адгезивтер
Жоғарғы бөліністер
350699
Өзге де дайын желімдер және өзге де дайын адгезивтер; желімдер немесе адгезивтер, расф ретінде пайдалануға жарамды өзге де өнімдер. Қызғылт үшін. Желімде сату... , таза салмағы 1 кг-нан аспайтын
Жоғарғы бөліністер
350710
Реннин және оның концентраттары
Жоғарғы бөліністер
350790
Басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген өзге де ферментті препараттар
Жоғарғы бөліністер
360100
Оқ-дәрі
Орташа бөліністер
360200
Оқ-дәріден басқа, дайын жарылғыш заттар
Орташа бөліністер
360300
Бикфорд баулары; детонациялайтын баулар; соққы немесе детонациялайтын капсюльдер; запалдар; электр детонаторлар
Жоғарғы бөліністер
360410
Фейерверктер
Жоғарғы бөліністер
360500
3604 тауар позициясының пиротехникалық бұйымдарынан басқа сіріңке
Орташа бөліністер
360610
Темекі немесе ұқсас оттықтарды толтыру және қайта толтыру үшін пайдаланылатын сыйымдылығы 300 куб. см аспайтын контейнерлердегі сұйық немесе сұйытылған газ тәрізді отын
Орташа бөліністер
360690
Өзге де ферроцерий және кез келген нысандағы пирофорлық қорытпалар, жанғыш материалдардан жасалған бұйымдар
Орташа бөліністер
370110
Рентгендік фотопластинкалар және жазық фотопленкалар
Жоғарғы бөліністер

350190
Прочие клеи казеиновые и прочие производные казеина
Средние переделы
350211
Альбумин яичный высушенный
Средние переделы
350219
Альбумины (включая концентраты двух или более сывороточных белков, содержащих более 80 массы% сывороточных белков в пересчете на сухое вещество), альбуминаты и прочие производные альбумина:альбумин яичный:прочий
Средние переделы
350220
Альбумин молочный, включая концентраты двух или более сывороточных белков
Средние переделы
350290
Прочие альбумины, альбуминаты и прочие производные альбумина
Средние переделы
350300
Желатин (с поверхностной обработкой или без обработки) и его производные;клей рыбий; прочие клеи животного происхождения, кроме казеиновых, указанных в товарной позиции 3501
Средние переделы
350400
Пептоны и их производные; белковые вещества прочие и их производные; порошок из кожи, хромированной, голья, хромированный или нехромированный
Средние переделы
350510
Декстрины и прочие модифицированные крахмалы
Средние переделы
350520
Клеи, полученные на основе крахмалов или декстринов или прочих модифицированных крахмалов
Средние переделы
350610
Продукты, пригодные для использования в качестве клеев илиадгезивов, расфасованные для розничной продажи в качестве клеев или адгезивов, нетто-массой не более 1 кг
Верхние переделы
350691
Прочие адгезивы на основе полимеров товарных позиций 3901-3913 или каучука
Верхние переделы
350699
Прочие готовые клеи и прочие готовые адгезивы; прочие продукты, пригодные для использования в качестве клеев или адгезивов, расф. Для розн. Продажи в кач-ве клеев... , нетто-массой не более 1 кг
Верхние переделы
350710
Реннин и его концентраты
Верхние переделы
350790
Прочие ферментные препараты, в другом месте не поименованные или не включенные
Верхние переделы
360100
Порох
Средние переделы
360200
Вещества взрывчатые готовые, кроме пороха
Средние переделы
360300
Шнуры бикфордовы; шнуры детонирующие; капсюли ударные или детонирующие; запалы; электродетонаторы
Верхние переделы
360410
Фейерверки
Верхние переделы
360500
Спички, кроме пиротехнических изделий товарной позиции 3604
Средние переделы
360610
Топливо жидкое или сжиженное газообразное в контейнерах емкостью не более 300 куб.см, используемое для заполнения и повторной заправки сигаретных или аналогичных зажигалок
Средние переделы
360690
Прочие ферроцерий и сплавы пирофорные в любых формах, изделия из горючих материалов
Средние переделы
370110
Рентгеновские фотопластинки и фотопленки плоские
Верхние переделы

370120
Фотопленки және фотопластинки тегіс
Жоғарғы бөліністер
370130
Кез келген тарапының ұзындығы 255 мм-ден асатын пластинкалар мен өзге де үлдірлер
Жоғарғы бөліністер
370191
Түрлі-түсті фотосуретке арналған өзге де фотопластинкалар мен фотопленкалар (полихромды)
Жоғарғы бөліністер
370199
Қағаздан, картоннан немесе тоқымадан басқа кез келген материалдардан жасалған өзге де фотопластинкалар мен жазық, сенсибилизацияланған, экспонирленбеген фотопленкалар; өзгелері Момент үшін жалпақ пленкалар. Суреттер, уп., жоқ.уп
Жоғарғы бөліністер
370210
Қағаздан басқа, кез келген материалдардан жасалған экспонатталмаған, рентгендік, сенсибилизацияланған, орамдағы фотопленкалар, тоқыма картонилері
Жоғарғы бөліністер
370231
Түрлі-түсті фотосуретке арналған ені 105 мм аспайтын перфорацияланбаған орамдағы фотопленкалар (полихромды)
Жоғарғы бөліністер
370232
Ені 105 мм аспайтын перфорацияланбаған күміс галогенидтерінен жасалған эмульсиясы бар орамдардағы өзге де фотопленкалар
Жоғарғы бөліністер
370239
Қағаздан, картоннан немесе тоқымадан басқа, кез келген материалдардан жасалған, сенсибилизацияланған, экспонирленбеген орамдағы Фотопленка; сенсибилизацияланған, экспонирленбеген, рулондағы лезде суретке арналған пленка:ені 105 мм аспайтын, перфорацияланбаған өзге де пленка:өзгелері
Жоғарғы бөліністер
370241
Сенсибилизацияланған, экспонирленбеген, қағаздан, картоннан немесе тоқымадан басқа кез келген материалдардан жасалған орамдағы Фотопленка; сенсибилизацияланған, экспонирленбеген, рулондардағы лезде фотосуретке арналған пленка:ені 105 мм-ден астам:ені 610 мм-ден астам және ұзындығы 200 м-ден астам түрлі-түсті фотосурет (полихромды) үшін)
Жоғарғы бөліністер
370242
Түрлі-түсті фотосуретке арналған пленкалардан басқа, ені 610 мм-ден астам және ұзындығы 200 м-ден астам перфорацияланбаған өзге де Пленка
Жоғарғы бөліністер
370243
Ені 610 мм-ден астам және ұзындығы 200 м-ден аспайтын перфорацияланбаған өзге де үлдір
Жоғарғы бөліністер
370244
Ені 105 мм-ден астам, бірақ 61о мм-ден аспайтын перфорацияланбаған өзге де Пленка
Жоғарғы бөліністер
370252
Қағаздан, картоннан немесе тоқымадан басқа, кез келген материалдардан жасалған, сенсибилизацияланған, экспонирленбеген, орамдағы Фотопленка; сенсибилизацияланған, экспонирленбеген, рулондағы лезде суретке арналған пленка:түсті фотосуретке арналған (полихромды) өзге де пленка:ені 16 мм-ден аспайтын
Жоғарғы бөліністер
370253
Қағаздан, картоннан немесе тоқымадан басқа, кез келген материалдардан жасалған, сенсибилизацияланған, экспонирленбеген орамдағы Фотопленка; сенсибилизацияланған, экспонирленбеген, рулондардағы лезде суретке арналған пленка:түсті фотосуретке арналған (полихромды) өзге де пленка:ені 16 мм-ден астам, бірақ 35 мм-ден аспайтын және ұзындығы 30 м-ден аспайтын, диапозитивтерге арналған
Жоғарғы бөліністер

370120
Фотопленки и фотопластинки плоские для моментальной фотографии
Верхние переделы
370130
Пластинки и пленки прочие, длина любой из сторон которых более 255 мм
Верхние переделы
370191
Прочие фотопластинки и фотопленки для цветной фотографии (полихромные)
Верхние переделы
370199
Прочие фотопластинки и фотопленки плоские, сенсибилизированные, неэкспонированные, из любых материалов, кроме бумаги, картона или текстильных; проч. Пленки плоские для момент. Фотографии, в уп.,без.уп
Верхние переделы
370210
Фотопленки в рулонах, рентгеновские, сенсибилизированные, неэкспонированные из любых материалов, кроме бумаги, картонаили текстильных
Верхние переделы
370231
Фотопленки в рулонах неперфорированные шириной не более 105 мм для цветной фотографии (полихромные)
Верхние переделы
370232
Прочие фотопленки в рулонах с эмульсией из галогенидов серебра, неперфорированные шириной не более 105 мм
Верхние переделы
370239
Фотопленка в рулонах, сенсибилизированная, неэкспонированная, из любых материалов, кроме бумаги, картона или текстильных; пленка для моментальной фотографии в рулонах, сенсибилизированная, неэкспонированная:пленка прочая, неперфорированная, шириной не более 105 мм:прочая
Верхние переделы
370241
Фотопленка в рулонах, сенсибилизированная, неэкспонированная, из любых материалов, кроме бумаги, картона или текстильных; пленка для моментальной фотографии в рулонах, сенсибилизированная, неэкспонированная:пленка прочая, неперфорированная, шириной более 105 мм:шириной более 610 мм и длиной более 200 м для цветной фотографии (полихромная)
Верхние переделы
370242
Пленка прочая, неперфорированная шириной более 610 мм и длиной более 200 м, кроме пленок для цветной фотографии
Верхние переделы
370243
Пленка прочая, неперфорированная шириной более 610 мм и длиной не более 200 м
Верхние переделы
370244
Пленка прочая, неперфорированная шириной более 105 мм, но не более 61о мм
Верхние переделы
370252
Фотопленка в рулонах, сенсибилизированная, неэкспонированная, из любых материалов, кроме бумаги, картона или текстильных; пленка для моментальной фотографии в рулонах, сенсибилизированная, неэкспонированная:пленка для цветной фотографии (полихромная) прочая:шириной не более 16 мм
Верхние переделы
370253
Фотопленка в рулонах, сенсибилизированная, неэкспонированная, из любых материалов, кроме бумаги, картона или текстильных; пленка для моментальной фотографии в рулонах, сенсибилизированная, неэкспонированная:пленка для цветной фотографии (полихромная) прочая:шириной более 16 мм, но не более 35 мм и длиной не более 30 м, предназначенная для диапозитивов
Верхние переделы

370254
Қағаздан, картоннан немесе тоқымадан басқа, кез келген материалдардан жасалған, сенсибилизацияланған, экспонирленбеген орамдағы Фотопленка; сенсибилизацияланған, экспонирленбеген, рулондардағы лезде суретке арналған пленка:түсті фотосуретке арналған (полихромды) өзге де пленка:ені 16 мм-ден астам, бірақ 35 мм-ден аспайтын және ұзындығы 30 м-ден аспайтын, диапозитивтерге арналған пленкалардан басқа
Жоғарғы бөліністер
370255
Сенсибилизацияланған, экспонирленбеген, қағаздан, картоннан немесе тоқымадан басқа кез келген материалдардан жасалған орамдағы Фотопленка; сенсибилизацияланған, экспонирленбеген, рулондардағы лезде суретке арналған пленка:түсті фотосуретке арналған (полихромды) өзге де пленка:ені 16 мм-ден астам, бірақ 35 мм-ден аспайтын және ұзындығы 30 м-ден астам
Жоғарғы бөліністер
370256
Қағаздан, картоннан немесе тоқымадан басқа, кез келген материалдардан жасалған, сенсибилизацияланған, экспонирленбеген, орамдағы Фотопленка; сенсибилизацияланған, экспонирленбеген, рулондағы лезде суретке арналған пленка:түсті фотосуретке арналған (полихромды) өзге де пленка:ені 35 мм-ден астам
Жоғарғы бөліністер
370296
Ені 35 мм-ден аспайтын және ұзындығы 30 м-ден аспайтын орамдардағы Фотопленка
Жоғарғы бөліністер
370297
Ені 35 мм-ден аспайтын және ұзындығы 30 м-ден асатын орамдардағы Фотопленка
Жоғарғы бөліністер
370298
Ені 35 мм-ден асатын орамдағы Фотопленка
Жоғарғы бөліністер
370310
Фотографиялық қағаз, қатырма қағаз және тоқыма материалдар, сенсибилизироыванные, экспонированные в рулонировании в рулонове610 мм
Жоғарғы бөліністер
370320
Түрлі-түсті фотосуретке арналған өзге де фотоматериалдар (полихромды)
Жоғарғы бөліністер
370390
Экспонатталмаған өзге де фотоматериалдар
Жоғарғы бөліністер
370710
Сенсибилизацияланған эмульсиялар
Жоғарғы бөліністер
370790
Түрлі-түсті фотосуретке арналған өзге де белгілер мен бекітгіштер және фотохимикаттар
Жоғарғы бөліністер
380110
Жасанды Графит
Орташа бөліністер
380120
Коллоидты немесе жартылай коллоидты Графит
Орташа бөліністер
380130
Электродтарға арналған көміртекті пасталар және пештерді футерлеуге арналған ұқсас пасталар
Орташа бөліністер
380190
Графит немесе көміртектің өзге де нысандары негізінде алынған пасталар, блоктар, пластиналар немесе өзге де жартылай фабрикаттар түріндегі өзге де өнімдер
Орташа бөліністер
380210
Белсендірілген көмір
Орташа бөліністер
380290
Табиғи белсендірілген өзге де минералды өнімдер; өңделген жануар көмірін қоса алғанда, жануар көмірі
Орташа бөліністер
380510
Тірі, сүректі (бумен) немесе сульфатты Скипидар
Орташа бөліністер
380590
Қылқан жапырақты тұқымдас сүректі айдау немесе басқа өңдеу жолымен алынатын өзге де терпендік майлар; тазартылмаған дипентен; сульфитті скипидар және тазартылмаған өзге де бу-цимол; өзге де қарағай майы
Орташа бөліністер

370254
Фотопленка в рулонах, сенсибилизированная, неэкспонированная, из любых материалов, кроме бумаги, картона или текстильных; пленка для моментальной фотографии в рулонах, сенсибилизированная, неэкспонированная:пленка для цветной фотографии (полихромная) прочая:шириной более 16 мм, но не более 35 мм и длиной не более 30 м, кроме пленок для диапозитивов
Верхние переделы
370255
Фотопленка в рулонах, сенсибилизированная, неэкспонированная, из любых материалов, кроме бумаги, картона или текстильных; пленка для моментальной фотографии в рулонах, сенсибилизированная, неэкспонированная:пленка для цветной фотографии (полихромная) прочая:шириной более 16 мм, но не более 35 мм и длиной более 30 м
Верхние переделы
370256
Фотопленка в рулонах, сенсибилизированная, неэкспонированная, из любых материалов, кроме бумаги, картона или текстильных; пленка для моментальной фотографии в рулонах, сенсибилизированная, неэкспонированная:пленка для цветной фотографии (полихромная) прочая:шириной более 35 мм
Верхние переделы
370296
Фотопленка в рулонах шириной не более 35 мм и длиной не более 30 м
Верхние переделы
370297
Фотопленка в рулонах шириной не более 35 мм и длиной более 30 м
Верхние переделы
370298
Фотопленка в рулонах, шириной более 35 мм
Верхние переделы
370310
Фотографические бумага, картон и текстильные материалы, сенсибилизироыванные, неэкспонированные в рулонах шириной более610 мм
Верхние переделы
370320
Прочие фотоматериалы неэкспонированные, предназначенные для цветной фотографии (полихромные)
Верхние переделы
370390
Прочие фотоматериалы, неэкспонированные
Верхние переделы
370710
Эмульсии сенсибилизированные
Верхние переделы
370790
Прочие проявители и закрепители для цветной фотографии и фотохимикаты
Верхние переделы
380110
Графит искусственный
Средние переделы
380120
Графит коллоидный или полуколлоидный
Средние переделы
380130
Пасты углеродистые для электродов и аналогичные пасты для футеровки печей
Средние переделы
380190
Прочие продукты, полученные на основе графита или прочих форм углерода, в виде паст, блоков, пластин или прочих полуфабрикатов
Средние переделы
380210
Уголь активированный
Средние переделы
380290
Прочие продукты минеральные природные активированные; уголь животный, включая отработанный животный уголь
Средние переделы
380510
Скипидар живичный, древесный (паровой) или сульфатный
Средние переделы
380590
Масла терпеновые прочие, получаемые путем перегонки или другой обработки древесины хвойных пород; дипентен неочищенный; скипидар сульфитный и пара-цимол неочищенный прочий; масло сосновое прочее
Средние переделы

380610
Канифольды және шайырлы қышқылдар
Орташа бөліністер
380620
Канифоль және шайырлы қышқылдар және олардың туындылары; канифоль спирті және канифольды майлар; қайта балқытылған шайырлар:канифоль тұздары, шайырлы қышқылдар немесе канифоль туындылары немесе шайырлы қышқылдар, канифоль аддуктерінің тұздарынан басқа
Орташа бөліністер
380630
Күрделі эфирлі шайырлар
Орташа бөліністер
380690
Өзге де канифольдар мен шайыр қышқылдары және олардың туындылары; спиртканифольді және канифольды майлар; балқытылған шайырлар
Орташа бөліністер
380700
Ағаш шабағы; ағаш дегтінен алынған майлар; ағаш креозоты; ағаш нафты; өсімдік пегі, сыра қайнату және канифоль, шайыр қышқылдары немесе өсімдік пегі негізіндегі өнімдер
Төменгі бөліністер
380850
Инсектицидтер, родентицидтер, фунгицидтер, гербицидтер, кіріске қарсы құралдар және өсімдіктердің өсуін реттегіштер, бөлшек сауда үшін қалыптарға немесе орауыштарға өлшеп оралған немесе дайын препараттар немесе бұйымдар түрінде ұсынылған дезинфекциялаушы және оларға ұқсас құралдар (мысалы, күкіртпен өңделген ленталар, фитильдер мен май шамдар және шыбындардың жабысқақ қағазы): осы топқа 1 субпозицияларға ескертуде аталған тауарлар
Жоғарғы бөліністер
380852
Инсектицидтер, родентицидтер, фунгицидтер, гербицидтер, кіріске қарсы құралдар және өсімдіктердің өсуін реттегіштер, бөлшек сауда үшін қалыптарға немесе орауыштарға өлшеп оралған немесе дайын препараттар түрінде немесе дайын препараттар түрінде ұсынылған дезинфекциялаушы және оларға ұқсас құралдар
Жоғарғы бөліністер
380859
Инсектицидтер, родентицидтер, фунгицидтер, гербицидтер, кіріске қарсы құралдар және өсімдіктердің өсуін реттегіштер, бөлшек сауда үшін қалыптарға немесе орауыштарға өлшеп оралған немесе дайын препараттар түрінде немесе дайын препараттар түрінде ұсынылған дезинфекциялаушы және оларға ұқсас құралдар
Жоғарғы бөліністер
380861
Инсектицидтер, родентицидтер, фунгицидтер, гербицидтер, кіріске қарсы құралдар және өсімдіктердің өсуін реттегіштер, бөлшек саудада сатуға арналған қалыптарға немесе орамдарға өлшеп оралған немесе дайын препараттар немесе бұйымдар түрінде ұсынылған дезинфекциялаушы және оларға ұқсас құралдар (мысалы, күкіртпен өңделген ленталар, фитильдер және май шамдар және шыбындардың жабысқақ қағазы): осы топқа 2 субпозицияларға ескертуде аталған тауарлар: нетто-массасы 300 г-нан аспайтын орамдарда: нетто-массасы 300 г-нан
Жоғарғы бөліністер
380862
Инсектицидтер, родентицидтер, фунгицидтер, гербицидтер, кіріске қарсы құралдар және өсімдіктердің өсуін реттегіштер, бөлшек сауда үшін қалыптарға немесе орауыштарға өлшеп оралған немесе дайын препараттар түрінде немесе дайын препараттар түрінде ұсынылған дезинфекциялаушы және оларға ұқсас құралдар
Жоғарғы бөліністер

380610
Канифольные и смоляные кислоты
Средние переделы
380620
Канифоль и смоляные кислоты, и их производные; спирт канифольный и масла канифольные; переплавленные смолы:соли канифоли, смоляных кислот или производных канифоли или смоляных кислот, кроме солей аддуктов канифоли
Средние переделы
380630
Смолы сложноэфирные
Средние переделы
380690
Прочие канифоли и смоляные кислоты, и их производные; спиртканифольный и масла канифольные; переплавленные смолы
Средние переделы
380700
Деготь древесный; масла, полученные из древесного дегтя; креозот древесный; нафта древесная; пек растительный, пивоваренный и продукты на основе канифоли, смоляных кислот или растительного пека
Нижние переделы
380850
Инсектициды, родентициды, фунгициды, гербициды, противовсходовые средства и регуляторы роста растений, средства дезинфицирующие и аналогичные им, расфасованные в формы или упаковки для розничной продажи или представленные в виде готовых препаратов или изделий (например, ленты, обработанные серой, фитили и свечи, и бумага липкая от мух):товары, упомянутые в примечании к субпозициям 1 к данной группе
Верхние переделы
380852
Инсектициды, родентициды, фунгициды, гербициды, противовсходовые средства и регуляторы роста растений, средства дезинфицирующие и аналогичные им, расфасованные в формы или упаковки для розничной продажи или представленные в виде готовых препаратов или из
Верхние переделы
380859
Инсектициды, родентициды, фунгициды, гербициды, противовсходовые средства и регуляторы роста растений, средства дезинфицирующие и аналогичные им, расфасованные в формы или упаковки для розничной продажи или представленные в виде готовых препаратов или из
Верхние переделы
380861
Инсектициды, родентициды, фунгициды, гербициды, противовсходовые средства и регуляторы роста растений, средства дезинфицирующие и аналогичные им, расфасованные в формы или упаковки для розничной продажи или представленные в виде готовых препаратов или изделий (например, ленты, обработанные серой, фитили и свечи, и бумага липкая от мух): товары, упомянутые в примечании к субпозициям 2 к данной группе: в упаковках нетто-массой не более 300 г
Верхние переделы
380862
Инсектициды, родентициды, фунгициды, гербициды, противовсходовые средства и регуляторы роста растений, средства дезинфицирующие и аналогичные им, расфасованные в формы или упаковки для розничной продажи или представленные в виде готовых препаратов или из
Верхние переделы

380869
Инсектицидтер, родентицидтер, фунгицидтер, гербицидтер, кіріске қарсы құралдар және өсімдіктердің өсуін реттегіштер, бөлшек сауда үшін қалыптарға немесе орауыштарға өлшеп оралған немесе дайын препараттар түрінде немесе дайын препараттар түрінде ұсынылған дезинфекциялаушы және оларға ұқсас құралдар
Жоғарғы бөліністер
380891
Инсектицидтер
Жоғарғы бөліністер
380892
Фунгицидтер
Жоғарғы бөліністер
380893
Гербицидтер, қалдықтарға қарсы құралдар және өсімдіктердің өсуін реттегіштер
Жоғарғы бөліністер
380894
Дезинфекциялау құралдары
Жоғарғы бөліністер
380899
Инсектицидтер, родентицидтер, фунгицидтер, гербицидтер, өскінге қарсы құралдар және өсімдіктердің өсуін реттегіштер, дезинфекциялаушы және оларға ұқсас құралдар, Өзгелер
Жоғарғы бөліністер
380910
Өңдеу құралдары, крахмалды заттар негізінде бояуды жеделдетуге немесе бояғыштарды бекітуге арналған құралдар
Жоғарғы бөліністер
380991
Тоқыма немесе осыған ұқсас өндірістерде пайдаланылатын өзге де өңдеу құралдары
Жоғарғы бөліністер
380992
Қағаз немесе сол сияқты өндірістерде қолданылатын әрлеу құралдары
Жоғарғы бөліністер
380993
Былғары немесе ұқсас өндірістерде пайдаланылатын өзге де өңдеу құралдары
Жоғарғы бөліністер
381010
Метал улауға арналған препараттар.беті; металдан және өзге де материалдардан тұратын, төмен температуралы дәнекерлеуге, Жоғары температуралы дәнекерлеуге немесе дәнекерлеуге арналған ұнтақтар мен пасталар
Жоғарғы бөліністер
381090
Дәнекерлеу электродтары немесе шыбықтар үшін өзекшелер немесе жабындар ретінде пайдаланылатын өзге де препараттар; флюстер және баяу балқитын дәнекермен дәнекерлеуге немесе дәнекерлеуге арналған өзге де қосалқы препараттар
Жоғарғы бөліністер
381111
Қорғасын қосылыстары негізіндегі антидетонаторлар
Жоғарғы бөліністер
381119
Басқа антидетонаторлар
Жоғарғы бөліністер
381121
Құрамында битуминозды жыныстардан алынған мұнай немесе мұнай өнімдері бар майлайтын майларға арналған қоспалар
Орташа бөліністер
381121
Битуминозды жыныстардан алынған, құрамында мұнай немесе мұнай өнімдері бар майлайтын майларға телімдер
Жоғарғы бөліністер
381129
Майлайтын майларға арналған өзге де қоспалар
Орташа бөліністер
381129
Майлайтын майларға басқа да қоспалар
Жоғарғы бөліністер
381190
Өзге де антидетонаторлар, антиоксиданттар, шайыр түзудің ингибиторлары, Қоюландырғыштар, коррозияға қарсы заттар және өзге де мұнай өнімдеріне немесе басқа да сұйықтықтарға дайын қоспалар...
Орташа бөліністер
381190
Өзге де антидетонаторлар, антиоксиданттар, шайыр түзетін ингибиторлар, Қоюландырғыштар, коррозияға қарсы заттар және мұнай өнімдеріне немесе басқа сұйықтықтарға дайын өзге де қоспалар…
Жоғарғы бөліністер
381210
Дайын каучуктерді вулканизациялау үдеткіштері
Орташа бөліністер
381210
Дайын каучуктарды вулканизациялау үдеткіштері
Жоғарғы бөліністер
381220
Каучук және пластмассаларға арналған құрамдас пластификаторлар
Орташа бөліністер
381220
Каучук пен пластмассаларға арналған құрамдас пластификаторлар
Жоғарғы бөліністер
381230
Каучук және пластмассаларға арналған антиоксиданттар мен өзге де тұрақтандырғыштар
Орташа бөліністер
381231
Дайын Каучукты вулканизациялау үдеткіштері; басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген каучук немесе пластмассаларға арналған құрамдас пластификаторлар; каучук немесе пластмассаларға арналған антиоксиданттар мен құрамдас тұрақтандырғыштар, антиоксиданттар мен тұрақтандырғыштар құрам
Орташа бөліністер
381231
Дайын Каучукты вулканизациялау үдеткіштері; басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген каучук немесе пластмассаларға арналған құрамдас пластификаторлар; каучук немесе пластмассаларға арналған өзге де құрамдас антиоксиданттар мен тұрақтандырғыштар, антиоксиданттар мен тұрақтандырғыштар құрамы
Жоғарғы бөліністер
381239
Дайын Каучукты вулканизациялау үдеткіштері; басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген каучук немесе пластмассаларға арналған құрамдас пластификаторлар; каучук немесе пластмассаларға арналған антиоксиданттар мен құрамдас тұрақтандырғыштар, антиоксиданттар мен тұрақтандырғыштар құрам
Орташа бөліністер
381239
Дайын Каучукты вулканизациялау үдеткіштері; басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген каучук немесе пластмассаларға арналған құрамдас пластификаторлар; каучук немесе пластмассаларға арналған өзге де құрамдас антиоксиданттар мен тұрақтандырғыштар, антиоксиданттар мен тұрақтандырғыштар құрамы
Жоғарғы бөліністер
381300
Өрт сөндіргіштерге арналған құрамдар мен зарядтар; өрт сөндірудің зарядталған гранаттары
Жоғарғы бөліністер
381400
Басқа жерде аталмаған органикалық күрделі еріткіштер мен сұйылтқыштар; бояуларды немесе лактарды жоюға арналған дайын құрамдар
Орташа бөліністер
381511
Белсенді компонент ретінде никель немесе оның қосылыстары бар тасығыштардағы катализаторлар
Жоғарғы бөліністер
381512
Белсенді компонент ретінде бағалы металдар немесе олардың қосылыстары бар тасымалдауыштардағы катализаторлар
Жоғарғы бөліністер
381519
Тасымалдауыштағы өзге де катализаторлар
Жоғарғы бөліністер
381590
Басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген өзге де катализаторлар
Жоғарғы бөліністер
381600
3801 тауар позициясының тауарларынан басқа, отқа төзімді цементтер, құрылыс ерітінділері, бетондар және ұқсас құрамдар
Орташа бөліністер

380869
Инсектициды, родентициды, фунгициды, гербициды, противовсходовые средства и регуляторы роста растений, средства дезинфицирующие и аналогичные им, расфасованные в формы или упаковки для розничной продажи или представленные в виде готовых препаратов или из
Верхние переделы
380891
Инсектициды
Верхние переделы
380892
Фунгициды
Верхние переделы
380893
Гербициды, противовсходовые средства и регуляторы роста растений
Верхние переделы
380894
Средства дезинфицирующие
Верхние переделы
380899
Инсектициды, родентициды, фунгициды, гербициды, противовсходовые средства и регуляторы роста растений, средства дезинфицирующие и аналогичные им, прочие
Верхние переделы
380910
Средства отделочные, средства для ускорения крашения или фиксации красителей на основе крахмалистых веществ
Верхние переделы
380991
Прочие средства отделочные используемые в текстильном или подобных производствах
Верхние переделы
380992
Прочие средства отделочные, используемые в бумажном или подобных производствах
Верхние переделы
380993
Прочие средства отделочные, используемые в кожевенном или подобных производствах
Верхние переделы
381010
Препараты для травления метал.поверхн.; порошки и пасты длянизкотемпературной пайки, высокотемпературной пайки или длясварки, состоящие из металла и прочих материалов
Верхние переделы
381090
Прочие препараты, используемые в качестве сердечников или покрытий для сварочных электродов или прутков; флюсы и препараты вспомогательные прочие для пайки тугоплавким припоем или для сварки
Верхние переделы
381111
Антидетонаторы на основе соединений свинца
Верхние переделы
381119
Прочие антидетонаторы
Верхние переделы
381121
Присадки к смазочным маслам, содержащие нефть или нефтепродукты, полученные из битуминозных пород
Верхние переделы
381129
Прочие присадки к смазочным маслам
Верхние переделы
381190
Прочие антидетонаторы, антиоксиданты, ингибиторы смолообразования, загустители, антикоррозионные вещества и присадки готовые прочие к нефтепродуктам или другим жидкостям...
Верхние переделы
381210
Ускорители вулканизации каучуков готовые
Верхние переделы
381220
Пластификаторы составные для каучука и пластмасс
Верхние переделы
381230
Антиоксиданты и стабилизаторы прочие для каучука и пластмасс
Средние переделы
381231
Ускорители вулканизации каучука готовые; составные пластификаторы для каучука или пластмасс, в другом месте не поименованные или не включенные; антиоксиданты и стабилизаторы составные прочие для каучука или пластмасс, антиоксиданты и стабилизаторы состав
Верхние переделы
381239
Ускорители вулканизации каучука готовые; составные пластификаторы для каучука или пластмасс, в другом месте не поименованные или не включенные; антиоксиданты и стабилизаторы составные прочие для каучука или пластмасс, антиоксиданты и стабилизаторы состав
Верхние переделы
381300
Составы и заряды для огнетушителей; заряженные гранаты длятушения пожаров
Верхние переделы
381400
Растворители и разбавители сложные органические, в другом месте не поименованные; готовые составы для удаления красок или лаков
Средние переделы
381511
Катализаторы на носителях, содержащие в качестве активногокомпонента никель или его соединения
Верхние переделы
381512
Катализаторы на носителях, содержащие в качестве активногокомпонента драгоценные металлы или их соединения
Верхние переделы
381519
Прочие катализаторы на носителях
Верхние переделы
381590
Прочие катализаторы, в другом месте не поименованые или не включенные
Верхние переделы
381600
Цементы огнеупорные, растворы строительные, бетоны и аналогичные составы, кроме товаров товарной позиции 3801
Средние переделы

381700
2707 немесе 2902 тауар позициясындағы өнімдерден басқа, аралас алкибензолдар және аралас алкинафталиндер
Орташа бөліністер
381800
Электроникада, диск, пластин түрінде немесе ұқсас нысандарда пайдалануға арналған химиялық қоспаланған элементтер; электроникада пайдалануға арналған химиялық қоспаланған қосылыстар
Жоғарғы бөліністер
381900
Битуминозды минералдардан алынған мұнайы немесе мұнай өнімдері кемінде 70 мас% - дан тұратын немесе жоқ гидравликалық тежегіш сұйықтықтары және гидравликалық берілістердің өзге де дайын сұйықтықтары
Орташа бөліністер
381900
Битуминозды минералдардан алынған, құрамында 70 мас% - дан кем мұнай немесе мұнай өнімдері жоқ немесе бар, гидравликалық тежегіш сұйықтықтары және гидравликалық берілістерге арналған өзге де дайын сұйықтықтар
Жоғарғы бөліністер
382000
Антифриздер және мұздануға қарсы дайын сұйықтықтар
Орташа бөліністер
382100
Микроорганизмдерді өсіруге арналған дақылдық орта
Жоғарғы бөліністер
382200
3002 және 3006 тауар позициясындағы тауарлардан басқа, төсегі бар диагностикалық немесе зертханалық реагенттер және төсегі бар немесе жоқ дайындалған диагностикалық немесе зертханалық реагенттер
Жоғарғы бөліністер
382311
Өнеркәсіптік стеарин қышқылы.
Орташа бөліністер
382312
Өнеркәсіптік олеин қышқылы
Орташа бөліністер
382313
Өнеркәсіптік майлы қышқылдар талл майы
Орташа бөліністер
382319
Басқа да өнеркәсіптік монокарбонды май қышқылдары; тазартудан кейінгі қышқыл майлар
Орташа бөліністер
382370
Өнеркәсіптік майлы спирттер
Орташа бөліністер
382410
Құйма қалыптар немесе өзектер өндірісінде пайдаланылатын дайын байланыстырушы заттар
Орташа бөліністер
382430
Метал карбидтері басқа металл байланыстырғыш заттармен араластырылмаған
Орташа бөліністер
382440
Цементтерге, құрылыс ерітінділеріне немесе бетондарға арналған дайын қоспалар
Жоғарғы бөліністер
382460
Сорбит, 290544 субпозициясының сорбитінен басқа
Орташа бөліністер
382471
Құрамында фтор мен хлормен ғана пергалогенденген ациклді көмірсутектер бар қоспалар
Орташа бөліністер
382472
Құю қалыптарын немесе құю өзекшелерін өндіруге арналған дайын байланыстырушы заттар; басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген химиялық, химиялық немесе сабақтас өнеркәсіп салаларының өнімдері мен препараттары (табиғи өнімдер қоспаларынан тұратын препараттарды қоса алғанда): құрамында метанның, этанның немесе пропанның галогенденген туындылары бар қоспалар:құрамында бромхлордифторметан, бромтрифторметан немесе дибромтерафторэтан бар қоспалар
Орташа бөліністер
382473
Құйма қалыптарын немесе құю өзекшелерін өндіруге арналған дайын байланыстырушы заттар; басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген химиялық, химиялық немесе сабақтас өнеркәсіп салаларының өнімдері мен препараттары (табиғи өнімдер қоспаларынан тұратын препараттарды қоса алғанда): құрамында метанның, этанның немесе пропанның галогенденген туындылары бар қоспалар:құрамында гидробромфторкөмірсутегі бар (ГБФУ))
Орташа бөліністер

381700
Алкибензолы смешанные и алкинафталины смешанные, кроме продуктов товарной позиции 2707 или 2902
Средние переделы
381800
Элементы химические легированные, предназначенные для использования в электронике, в форме дисков, пластин или аналогичных формах; соединения химические легированные, для использования в электронике
Верхние переделы
381900
Жидкости тормозные гидравлические и жидкости готовые прочиедля гидравлических передач, не содержащие или содержащие менее 70 мас% нефти или нефтепродуктов, полученных из битуминозных минералов
Верхние переделы
382000
Антифризы и жидкости антиобледенительные готовые
Средние переделы
382100
Среды культуральные для выращивания микроорганизмов
Верхние переделы
382200
Реагенты диагностические или лабораторные, на подложке и приготовленные диагностические или лабораторные реагенты на подложке или без нее кроме товаров товарной позиции 3002 и 3006
Верхние переделы
382311
Промышленная стеариновая кислота
Средние переделы
382312
Промышленная олеиновая кислота
Средние переделы
382313
Промышленные жирные кислоты таллового масла
Средние переделы
382319
Прочие промышленные монокарбоновые жирные кислоты; кислотные масла после рафинирования
Средние переделы
382370
Промышленные жирные спирты
Средние переделы
382410
Вещества связующие готовые, используемые в производстве литейных форм или стержней
Средние переделы
382430
Карбиды металлов неагломерированные, смешанные между собойили с другими металлическими связующими веществами
Средние переделы
382440
Добавки готовые для цементов, строительных растворов или бетонов
Верхние переделы
382460
Сорбит, кроме сорбита субпозиции 290544
Средние переделы
382471
Смеси содержащие ациклические углеводороды, пергалогенированные только фтором и хлором
Средние переделы
382472
Готовые связующие вещества для производства литейных форм или литейных стержней; продукты и препараты химические, химической или смежных отраслей промышленности (включая препараты, состоящие из смесей природных продуктов), в другом месте не поименованные или не включенные:смеси, содержащие галогенированные производные метана, этана или пропана:cодержащие бромхлордифторметан, бромтрифторметан или дибромтетрафторэтаны
Средние переделы
382473
Готовые связующие вещества для производства литейных форм или литейных стержней; продукты и препараты химические, химической или смежных отраслей промышленности (включая препараты, состоящие из смесей природных продуктов), в другом месте не поименованные или не включенные:смеси, содержащие галогенированные производные метана, этана или пропана:содержащие гидробромфторуглеводороды (ГБФУ)
Средние переделы

382474
Құю қалыптарын немесе құю өзекшелерін өндіруге арналған дайын байланыстырушы заттар; басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген химиялық, өнеркәсіптің химиялық немесе аралас салаларының өнімдері мен препараттары (табиғи өнімдер қоспаларынан тұратын препараттарды қоса алғанда): құрамында метанның, этанның немесе пропанның галогенденген туындылары бар қоспалар:құрамында гидрохлорфторкөмірсутегі (ГХФҚ) бар немесе құрамында перфторкөмірсутегі (ПФҚ) немесе гидрофторкөмірсутегі (ГФҚ) бар, бірақ құрамында хлорфторкөмірсутегі (ХФҚ) жоқ)
Орташа бөліністер
382475
Құю қалыптарын немесе құю өзекшелерін өндіруге арналған дайын байланыстырушы заттар; басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген химиялық, химиялық немесе сабақтас өнеркәсіп салаларының өнімдері мен препараттары (табиғи өнімдер қоспаларынан тұратын препараттарды қоса алғанда): құрамында метанның, этанның немесе пропанның галогенденген туындылары бар қоспалар:құрамында көміртегі тетрахлориді бар
Орташа бөліністер
382476
Құю қалыптарын немесе құю өзекшелерін өндіруге арналған 1,1,1-трихлорэтан(метилхлороформ)
Орташа бөліністер
382477
Құю қалыптарын немесе құю өзекшелерін өндіруге арналған дайын байланыстырғыш заттар; басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген химиялық, химиялық немесе сабақтас өнеркәсіп салаларының өнімдері мен препараттары (табиғи өнімдер қоспаларынан тұратын препараттарды қоса алғанда): құрамында метанның, этанның немесе пропанның галогенденген туындылары бар қоспалар:құрамында бромметан (метилбромид) немесе бромхлорметан бар
Орташа бөліністер
382478
Құрамында перфторкөміртегіштер(пфқ) немесе гидрофторкөміртегіштер (гфқ) бар, бірақ құрамында хлорфторкөміртегіштергіштер (хфқ) немесе гидрохлорфторкөміртегіштергіштер (гхфқ) жоқ байланыстырушы заттар)
Орташа бөліністер
382479
Басқа қоспалар құрамында. Ациклдің перлагинирленген туындылары. Екі немесе одан да көп түрлі галогендері бар көмірсутектер
Орташа бөліністер
382481
Құрамында оксиран бар қоспалар мен препараттар
Орташа бөліністер
382482
Басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген химиялық, химиялық немесе сабақтас өнеркәсіп салаларының өнімдері мен препараттары (табиғи өнімдер қоспаларынан тұратын препараттарды қоса алғанда): құрамында оксиран (этиленоксид), полибромбифенилдер (ПББ), полихлорбифенилдер (ПХБ), полихлортерфенилдер (ПХТ) немесе трис(2,3-дибромпропил)бар фосфат:құрамында полихлорбифенилдер (ПХБ), полихлортерфенилдер (ПХТ) немесе трис (2,3-дибромпропил) бар фосфат: құрамында полихлорбифенилдер (ПХБ), полихлортерфенилдер (пхт) немесе полибромбифенилдер (ПББ)
Орташа бөліністер

382474
Готовые связующие вещества для производства литейных форм или литейных стержней; продукты и препараты химические, химической или смежных отраслей промышленности (включая препараты, состоящие из смесей природных продуктов), в другом месте не поименованные или не включенные:смеси, содержащие галогенированные производные метана, этана или пропана:содержащие гидрохлорфторуглеводороды (ГХФУ), содержащие или не содержащие перфторуглеводороды (ПФУ) или гидрофторуглеводороды (ГФУ), но не содержащие хлорфторуглеводороды (ХФУ)
Средние переделы
382475
Готовые связующие вещества для производства литейных форм или литейных стержней; продукты и препараты химические, химической или смежных отраслей промышленности (включая препараты, состоящие из смесей природных продуктов), в другом месте не поименованные или не включенные:смеси, содержащие галогенированные производные метана, этана или пропана:содержащие тетрахлорид углерода
Средние переделы
382476
Связующие вещества для производства литейных форм или литейных стержней содержащие 1,1,1-трихлорэтан(метилхлороформ)
Средние переделы
382477
Готовые связующие вещества для производства литейных форм или литейных стержней; продукты и препараты химические, химической или смежных отраслей промышленности (включая препараты, состоящие из смесей природных продуктов), в другом месте не поименованные или не включенные:смеси, содержащие галогенированные производные метана, этана или пропана:содержащие бромметан (метилбромид) или бромхлорметан
Средние переделы
382478
Связующие вещества, содержащие перфторуглеводороды(пфу) или гидрофторуглероды (гфу),но не содержащие хлорфторуглеводороды (хфу) или гидрохлорфторуглеводороды (гхфу)
Средние переделы
382479
Прочие смеси содерж. Перлагинированные производные ацикл. Углеводородов с двумя или более различными галогенами
Средние переделы
382481
Смеси и препараты, содержащие оксиран
Средние переделы
382482
Готовые связующие вещества для производства литейных форм или литейных стержней; продукты и препараты химические, химической или смежных отраслей промышленности (включая препараты, состоящие из смесей природных продуктов), в другом месте не поименованные или не включенные:смеси и препараты, содержащие оксиран (этиленоксид), полибромбифенилы (ПББ), полихлорбифенилы (ПХБ), полихлортерфенилы (ПХТ) или трис(2,3-дибромпропил)фосфат:содержащие полихлорбифенилы (ПХБ), полихлортерфенилы (ПХТ) или полибромбифенилы (ПББ)
Средние переделы

382483
Басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген химиялық, химиялық немесе сабақтас өнеркәсіп салаларының өнімдері мен препараттары (табиғи өнімдер қоспаларынан тұратын препараттарды қоса алғанда): құрамында оксиран (этиленоксид), полибромбифенилдер (ПББ), полихлорбифенилдер (ПХБ), полихлортерфенилдер (ПХТ) немесе трис(2,3-дибромпропил)фосфаты бар қоспалар мен препараттар:құрамында трис(2,3-дибромпропил)бар фосфат: құрамында үш (2,3-дибромпропил) бар фосфат
Орташа бөліністер
382484
Құю қалыптарын немесе құю өзекшелерін өндіруге арналған дайын байланыстырушы заттар; басқа жерде аталмаған химиялық, химиялық немесе сабақтас өнеркәсіп салаларының өнімдері мен препараттары (табиғи өнімдер қоспаларынан тұратын препараттарды қоса алғанда.)
Орташа бөліністер
382485
Басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген химиялық, химиялық немесе сабақтас өнеркәсіп салаларының өнімдері мен препараттары (табиғи өнімдер қоспаларынан тұратын препараттарды қоса алғанда): осы топқа 3 субпозицияларға ескертуде аталған тауарлар: құрамында 1,2,3,4,5,6-гексахлорциклогексан (ГХГ (ISO)), линданды (ISO, INN) қоса алғанда, құрамында 1,2,3,4,5,6-гексахлорциклогексан (ГХГ (ISO)) бар тауарлар)
Орташа бөліністер
382486
Басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген химиялық, химиялық немесе сабақтас өнеркәсіп салаларының өнімдері мен препараттары (табиғи өнімдер қоспаларынан тұратын препараттарды қоса алғанда): осы топқа 3 субпозицияларға ескертуде аталған тауарлар: құрамында пентахлорбензол (ISO) немесе гексахлорбензол (ISO) бар)
Орташа бөліністер
382487
Құю нысандарын немесе құю өзекшелерін өндіруге арналған дайын байланыстырушы заттар; басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген химиялық, химиялық немесе сабақтас өнеркәсіп салаларының өнімдері мен препараттары (табиғи өнімдер қоспаларынан тұратын препараттарды қоса алғанда): осы топқа 3-субпозицияларға ескертуде аталған: құрамында перфтороктансульфон қышқылы, оның тұздары, перфтороктансульфонамидтері бар тауарлар
Орташа бөліністер
382488
Құю қалыптарын немесе құю өзекшелерін өндіруге арналған дайын байланыстырушы заттар; басқа жерде аталмаған химиялық, химиялық немесе сабақтас өнеркәсіп салаларының өнімдері мен препараттары (табиғи өнімдер қоспаларынан тұратын препараттарды қоса алғанда).
Орташа бөліністер
382490
Басқа жерде аталмаған химиялық немесе онымен аралас өнеркәсіп салалары өндіретін өзге де өнімдер мен химиялық препараттар; басқа жерде аталмаған химиялық немесе онымен аралас салалардың қалдық өнімдері
Орташа бөліністер

382483
Готовые связующие вещества для производства литейных форм или литейных стержней; продукты и препараты химические, химической или смежных отраслей промышленности (включая препараты, состоящие из смесей природных продуктов), в другом месте не поименованные или не включенные:смеси и препараты, содержащие оксиран (этиленоксид), полибромбифенилы (ПББ), полихлорбифенилы (ПХБ), полихлортерфенилы (ПХТ) или трис(2,3-дибромпропил)фосфат:содержащие трис(2,3-дибромпропил)фосфат
Средние переделы
382484
Готовые связующие вещества для производства литейных форм или литейных стержней; продукты и препараты химические, химической или смежных отраслей промышленности (включая препараты, состоящие из смесей природных продуктов), в другом месте не поименованные
Средние переделы
382485
Готовые связующие вещества для производства литейных форм или литейных стержней; продукты и препараты химические, химической или смежных отраслей промышленности (включая препараты, состоящие из смесей природных продуктов), в другом месте не поименованные или не включенные: товары, упомянутые в примечании к субпозициям 3 к данной группе: содержащие 1,2,3,4,5,6-гексахлорциклогексан (ГХГ (ISO)), включая линдан (ISO, INN)
Средние переделы
382486
Готовые связующие вещества для производства литейных форм или литейных стержней; продукты и препараты химические, химической или смежных отраслей промышленности (включая препараты, состоящие из смесей природных продуктов), в другом месте не поименованные или не включенные: товары, упомянутые в примечании к субпозициям 3 к данной группе: содержащие пентахлорбензол (ISO) или гексахлорбензол (ISO)
Средние переделы
382487
Готовые связующие вещества для производства литейных форм или литейных стержней; продукты и препараты химические, химической или смежных отраслей промышленности (включая препараты, состоящие из смесей природных продуктов), в другом месте не поименованные или не включенные: товары, упомянутые в примечании к субпозициям 3 к данной группе: содержащие перфтороктансульфоновую кислоту, ее соли, перфтороктансульфонамиды
Средние переделы
382488
Готовые связующие вещества для производства литейных форм или литейных стержней; продукты и препараты химические, химической или смежных отраслей промышленности (включая препараты, состоящие из смесей природных продуктов), в другом месте не поименованные
Средние переделы
382490
Прочие продукты и препараты химические, производимые химической или смежными с ней отраслями промышленности; продукты остаточные химической или смежных с ней отраслей,в другом месте не поименованные
Средние переделы

391390
Бастапқы нысандардағы өзге де табиғи полимерлер және түрлендірілген табиғи полимерлер
Орташа бөліністер
391400
Бастапқы нысандардағы 3901-3913 тауар позицияларының полимерлері негізінде алынған ион алмастырғыш шайырлар
Орташа бөліністер
391510
Этилен полимерлерінен жасалған қалдықтар, кесінділер және скрап
Төменгі бөліністер
391520
Стирол полимерлерінен жасалған қалдықтар, кесінділер және скрап
Төменгі бөліністер
391530
Винилхлорид полимерлерінен жасалған қалдықтар, кесінділер және скрап
Төменгі бөліністер
391590
Өзге де Пластмассалардың қалдықтары, кесінділері, скрабы
Төменгі бөліністер
391610
Көлденең қимасының мөлшері 1 мм-ден асатын моножить, беті өңделген немесе өңделмеген,бірақ өзге де өңдеуге ұшырамаған, этилен полимерлерінен жасалған шыбықтар, өзектер және фасонды профильдер
Орташа бөліністер
391620
Винилхлорид полимерлерінен жасалған көлденең қимасының өлшемі 1 мм астам моножить, шыбықтар, өзектер және фасонды профильдер
Орташа бөліністер
391690
Көлденең қимасының өлшемі 1 мм астам моножить, өзге пластмассалардан жасалған өзектер мен фасонды профильдер
Орташа бөліністер
391710
Қатырылған протеиндерден немесе целлюлоза материалдарынан жасалған жасанды қабықтар (шұжық өнімдері үшін)
Орташа бөліністер
391721
Этилен полимерлерінен жасалған қатты құбырлар, түтіктер және шлангілер
Орташа бөліністер
391722
Пропилен полимерлерінен жасалған қатты құбырлар, түтіктер және шлангілер
Орташа бөліністер
391723
Винилхлорид полимерлерінен жасалған қатты құбырлар, түтіктер және шлангілер
Орташа бөліністер
391729
Өзге де Пластмассадан жасалған құбырлар, түтіктер мен шлангілер
Орташа бөліністер
391731
27,6 мпа дейін қысымға төзімді иілгіш құбырлар, түтіктер және шлангілер
Орташа бөліністер
391732
Арматураланбаған немесе басқа материалдармен құрамдастырылмаған, фитингтерсіз өзге де құбырлар, түтіктер және шлангілер
Орташа бөліністер
391733
Арматураланбаған немесе басқа материалдармен құрамдастырылмаған, фитингтері бар өзге де құбырлар, түтіктер және шлангілер
Орташа бөліністер
391739
Өзге де құбырлар, түтіктер мен шлангілер
Орташа бөліністер
391740
Фитингтер
Орташа бөліністер
391810
Еденге арналған винилхлорид полимерлерінен жасалған, өздігінен жабысатын немесе өздігінен жабыспайтын, орамдардағы немесе пластиналардағы жабындар; осы топқа 9-ескертуде көрсетілген қабырғалар мен төбелерге арналған жабындар
Жоғарғы бөліністер
391890
Өздігінен жабысатын немесе өздігінен жабыспайтын, орамдардағы немесе пластиналардағы еденге арналған жабындар; ескертпеде көрсетілген қабырғалар мен төбелерге арналған жабындар. 9 өзге Пластмассадан жасалған осы топқа
Жоғарғы бөліністер

391390
Прочие полимеры природные и полимеры природные модифицированные, в первичных формах
Средние переделы
391400
Смолы ионообменные, полученные на основе полимеров товарныхпозиций 3901-3913, в первичных формах
Средние переделы
391510
Отходы, обрезки и скрап, из полимеров этилена
Нижние переделы
391520
Отходы, обрезки и скрап из полимеров стирола
Нижние переделы
391530
Отходы, обрезки и скрап из полимеров винилхлорида
Нижние переделы
391590
Отходы, обрезки, скрап прочих пластмасс
Нижние переделы
391610
Мононить с размером поперечного сечения более 1 мм, прутки,стержни и профили фасонные, с обработанной или необработанной поверхностью, но не подвергшиеся иной обработке, из полимеров этилена
Средние переделы
391620
Мононить с размером поперечного сечения более 1 мм, прутки, стержни и профили фасонные, из полимеров винилхлорида
Средние переделы
391690
Мононить с размером поперечного сечения более 1 мм, стержни и профили фасонные, из прочих пластмасс
Средние переделы
391710
Оболочки искусственные (для колбасных изделий) из отвержденных протеинов или целлюлозных материалов
Средние переделы
391721
Трубы, трубки и шланги, жесткие из полимеров этилена
Средние переделы
391722
Трубы, трубки и шланги, жесткие из полимеров пропилена
Средние переделы
391723
Трубы, трубки и шланги, жесткие из полимеров винилхлорида
Средние переделы
391729
Трубы, трубки и шланги, жесткие из прочих пластмасс
Средние переделы
391731
Трубы, трубки и шланги гибкие, выдерживающие давление до 27,6 мпа
Средние переделы
391732
Прочие трубы, трубки и шланги, не армированные или не комбинированные с другими материалами, без фитингов
Средние переделы
391733
Прочие трубы, трубки и шланги, не армированные или не комбинированные с другими материалами, с фитингами
Средние переделы
391739
Прочие трубы, трубки и шланги
Средние переделы
391740
Фитинги
Средние переделы
391810
Покрытия из полимеров винилхлорида для пола, самоклеящиеся или несамоклеящиеся, в рулонах или пластинах; покрытия для стен или потолков, указанные в примечании 9 к данной группе
Верхние переделы
391890
Покрытия для пола самоклеящиеся или несамоклеющиеся, в рулонах или пластинах; покрытия для стен или потолков, указанныхв примечан. 9 к данной группе из прочих пластмасс
Верхние переделы

391910
Полимерлік материалдардан жасалған, ені 20 см аспайтын орамдағы тақталар, табақтар, пленка, фольга, лента, жолақ және өзге де жазық Нысандар
Орташа бөліністер
391990
Полимерлі материалдардан жасалған, өздігінен желімделетін, орамдағы немесе орамдағы емес өзге де тақталар, табақтар, пленка, фольга, лента, жолақ және өзге де тегіс формалар
Орташа бөліністер
392010
Этилен полимерлерінен жасалған тақталар, табақтар, пленка, фольга және жолақтар немесе өзге де ленталар
Орташа бөліністер
392020
Пропилен полимерлерінен жасалған тақталар, табақтар, пленка, фольга және жолақтар немесе өзге де ленталар
Орташа бөліністер
392030
Кеуекті емес инеармирленген, қабықсыз, төсенішсіз және стирол полимерлерінен жасалған басқа материалдармен ұқсас тәсілмен қосылмаған тақталар, табақтар, үлдірлер, фольга және өзге де жолақтар
Орташа бөліністер
392043
Кемінде 6 мас % пластификаторлардан тұратын тақталар, табақтар, пленка және жолақтар
Орташа бөліністер
392049
Кемінде 6 мас % пластификаторлардан тұратын өзге де тақталар, табақтар, пленка және жолақтар
Орташа бөліністер
392051
Кеуекті емес инеармирленген, қабатталмаған, төсенішсіз және ұқсас тәсілмен басқа материалдармен қосылмаған, полиметилметакрилаттан жасалған тақталар, табақтар, үлдірлер, фольга және өзге де жолақтар
Орташа бөліністер
392059
Акрил полимерлерінен жасалған өзге де тақталар, табақтар, пленка және жолақтар
Орташа бөліністер
392061
Кеуекті емес инеармацияланған, қабатталмаған, төсенішсіз және ұқсас тәсілмен басқа материалдармен қосылмаған поликарбонаттардан жасалған тақталар, табақтар, үлдірлер, фольга және өзге де жолақтар
Орташа бөліністер
392062
Полиэтилентерефталаттан жасалған тақталар, табақтар, пленка, фольга және жолақтар немесе таспалар
Орташа бөліністер
392063
Кеуекті емес, арматураланбаған, қабықсыз, төсенішсіз және ұқсас тәсілмен басқа материалдармен қосылмаған, қанықпаған күрделі полиэфирлерден жасалған тақталар, табақтар, үлдірлер, фольга және өзге де жолақтар
Орташа бөліністер
392069
Кеуекті емес инеармирленген, қабықсыз, төсенішсіз және басқа материалдармен ұқсас тәсілмен қосылмаған, өзге де күрделі полиэфирлерден жасалған тақталар, табақтар, үлдірлер, фольга және өзге де жолақтар
Орташа бөліністер
392071
Қалпына келтірілген целлюлозадан жасалған тақталар, табақтар, пленка және жолақтар немесе таспалар
Орташа бөліністер
392073
Целлюлоза ацетатынан жасалған тақталар, табақтар, пленка және жолақтар немесе ленталар, өзгелері
Орташа бөліністер
392079
Өзге де целлюлоза туындылары
Орташа бөліністер
392091
Кеуекті емес және арматураланбаған, қабықсыз, төсенішсіз және басқа материалдармен ұқсас тәсілмен қосылмаған поливинилбутиралдан жасалған тақталар, табақтар, үлдірлер, фольга және өзге де жолақтар
Орташа бөліністер

391910
Плиты, листы, пленка, фольга, лента, полоса и прочие плоские формы, из полимерных материалов, в рулонах шириной не более 20 см
Средние переделы
391990
Прочие плиты, листы, пленка, фольга, лента, полоса и прочие плоские формы из полимерных материалов, самоклеящиеся, в рулонах или не в рулонах
Средние переделы
392010
Плиты, листы, пленка, фольга и полосы или ленты прочие из полимеров этилена
Средние переделы
392020
Плиты, листы, пленка, фольга и полосы или ленты прочие из полимеров пропилена
Средние переделы
392030
Плиты, листы, пленки, фольга и полоса прочие, непористые инеармированные, неслоистые, без подложки и не соединенные аналогичным способом с другими материалами из полимеров стирола
Средние переделы
392043
Плиты, листы, пленка и полосы содержащие не менее 6 мас % пластификаторов
Средние переделы
392049
Прочие плиты, листы, пленка и полосы содержащие не менее 6 мас % пластификаторов
Средние переделы
392051
Плиты, листы, пленки, фольга и полосы прочие, непористые инеармированные, неслоистые, без подложки и не соединенные аналогичным способом с другими материалами, из полиметилметакрилата
Средние переделы
392059
Прочие плиты, листы, пленка и полосы из акриловых полимеров
Средние переделы
392061
Плиты, листы, пленки, фольга и полоса прочие, непористые инеармированные, неслоистые, без подложки и не соединенные аналогичным способом с другими материалами, из поликарбонатов
Средние переделы
392062
Плиты, листы, пленка, фольга и полосы или ленты из полиэтилентерефталата
Средние переделы
392063
Плиты, листы, пленки, фольга и полоса прочие, непористые, неармированные, неслоистые, без подложки и не соединенные аналогичным способом с другими материалами, из ненасыщенных полиэфиров сложных
Средние переделы
392069
Плиты, листы, пленки, фольга и полоса прочие, непористые инеармированные, неслоистые, без подложки и не соединенные аналогичным способом с другими материалами, из прочих сложныхполиэфиров
Средние переделы
392071
Плиты, листы, пленка и полосы или ленты из регенерированной целлюлозы
Средние переделы
392073
Плиты, листы, пленка и полосы или ленты, прочие, из ацетата целлюлозы
Средние переделы
392079
Из прочих производных целлюлозы
Средние переделы
392091
Плиты, листы, пленки, фольга и полоса прочие, из поливинилбутираля непористые и не армированные, неслоистые, без подложки и не соединенные аналогичным способом с другими материалами
Средние переделы

392092
Полиамид-кеуекті, арқауланбаған, қабықсыз, басқа материалдармен ұқсас тәсілмен қосылмаған тақталар, табақтар, үлдірлер, фольга және өзге де жолақ
Орташа бөліністер
392093
Амино-альдегидті шайырлардан жасалған, кеуекті емес және арқауланбаған, қабықсыз, төсенішсіз және басқа материалдармен ұқсас тәсілмен қосылмаған тақталар, табақтар, пленка және жолақтар немесе ленталар, өзгелері
Орташа бөліністер
392094
Фенол-альдегидті шайырлардан жасалған, кеуекті емес және арқауланбаған, қабықсыз, төсенішсіз және басқа материалдармен ұқсас тәсілмен қосылмаған тақталар, табақтар, үлдірлер, фольга және өзге де жолақтар
Орташа бөліністер
392099
Өзге де полимерлік материалдардан жасалған тақталар, табақтар, пленка, фольга және жолақтар немесе ленталар
Орташа бөліністер
392111
Стирол полимерлерінен жасалған кеуекті тақталар, табақтар, үлдірлер, фольга және жолақ
Орташа бөліністер
392112
Винилхлорид полимерлерінен жасалған кеуекті тақталар, табақтар, үлдірлер, фольга және жолақ
Орташа бөліністер
392113
Полиуретаннан жасалған тақталар, табақтар, пленка, фольга және жолақтар немесе кеуекті таспалар
Орташа бөліністер
392114
Қалпына келтірілген целлюлозадан жасалған плиталар, табақтар, пленкалар, жұқалтыр
Орташа бөліністер
392119
Өзге де пластмассалардан жасалған тақталар, табақтар, пленка және кесінділер немесе өзге де ленталар
Орташа бөліністер
392190
Полимерлік материалдардан жасалған өзге де тақталар, табақтар, пленка, фольга және жолақтар немесе ленталар
Орташа бөліністер
392210
Су ағызуға арналған ванналар, душтар және раковиналар және пластмассадан жасалған жуынуға арналған раковиналар
Жоғарғы бөліністер
392220
Пластмассадан жасалған унитаздарға арналған орындықтар мен қақпақтар
Жоғарғы бөліністер
392290
Пластмассадан жасалған өзге де ванналар, душтар, раковиналар, биде, унитаздар, орындықтар және оларға арналған қақпақтар,ағызу бөшкелері және ұқсас санитарлық-техникалық бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
392310
Пластмассадан жасалған қораптар, жәшіктер, себеттер және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
392321
Қаптар мен сөмкелер (қоса)этилен полимерлерінен жасалған
Жоғарғы бөліністер
392329
Өзге де пластмассалардан жасалған қаптар, сөмкелер (конустықтарды қоса алғанда)
Жоғарғы бөліністер
392330
Бөтелкелер, бөтелкелер, құтылар және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
392340
Катушкалар, шпулькалар, бобиналар және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
392350
Тығындар, қақпақтар, қалпақтар және тығындауға арналған басқа да бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
392390
Пластмассадан жасалған тауарларды тасымалдауға немесе орауға арналған өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер

392092
Плиты, листы, пленки, фольга и полоса прочие, из полиамидовнепористые, неармированные, неслоистые, без подложки, не соединенные аналогичным способом с другими материалами
Средние переделы
392093
Плиты, листы, пленка и полосы или ленты, прочие, из амино-альдегидных смол, непористые и неармированные, неслоистые, без подложки и не соединенные аналогичным способом с другими материалами
Средние переделы
392094
Плиты, листы, пленки, фольга и полосы прочие, из феноло-альдегидных смол, непористые и неармированные, неслоистые, без подложки и не соединенные аналогичным способом с другими материалами
Средние переделы
392099
Плиты, листы, пленка, фольга и полосы или ленты из прочих полимерных материалов
Средние переделы
392111
Плиты, листы, пленки, фольга и полоса, пористые из полимеров стирола
Средние переделы
392112
Плиты, листы, пленки, фольга и полоса, пористые из полимеров винилхлорида
Средние переделы
392113
Плиты, листы, пленка, фольга и полосы или ленты пористые из полиуретанов
Средние переделы
392114
Плиты, листы, пленки, фольга пористые из регенерированной целлюлозы
Средние переделы
392119
Плиты, листы, пленка и полосы или ленты прочие из прочих пластмасс
Средние переделы
392190
Прочие плиты, листы, пленка, фольга и полосы или ленты из полимерных материалов
Средние переделы
392210
Ванны, души и раковины для стока воды и раковины для умывания из пластмассы
Верхние переделы
392220
Сиденья и крышки для унитазов из пластмасс
Верхние переделы
392290
Прочие ванны, души, раковины, биде, унитазы, сиденья и крышки для них,бачки сливные и аналогичные санитарно-техническиеизделия, из пластмасс
Верхние переделы
392310
Коробки, ящики, корзины и аналогичные изделия из пластмасс
Верхние переделы
392321
Мешки и сумки (вкл.конические) из полимеров этилена
Верхние переделы
392329
Мешки, сумки (включая конические) из прочих пластмасс
Верхние переделы
392330
Бутыли, бутылки, флаконы и аналогичные изделия
Верхние переделы
392340
Катушки, шпульки, бобины и аналогичные изделия
Верхние переделы
392350
Пробки, крышки, колпаки и другие изделия для закупорки
Верхние переделы
392390
Прочие изделия для транспортировки или упаковки товаров из пластмасс
Верхние переделы

392410
Пластмассадан жасалған асханалық және ас үйлік ыдыс
Жоғарғы бөліністер
392490
Пластмассадан жасалған өзге де тұрмыстық заттар және дәретхана заттары
Жоғарғы бөліністер
392510
Пластмассадан жасалған көлемі 300 л-ден асатын резервуарлар, цистерналар, бактар және ұқсас сыйымдылықтар
Жоғарғы бөліністер
392520
Пластмассадан жасалған есіктер мен оларға арналған табалдырықтар, терезелер мен олардың рамалары
Жоғарғы бөліністер
392530
Пластмассадан жасалған Ставни, перделер (Венециандық жалюздерді қоса алғанда), ұқсас бұйымдар мен олардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
392590
Пластмассадан жасалған өзге де құрылыс бөлшектері
Жоғарғы бөліністер
392610
Пластмассадан және 3901-3914 тауар позициясындағы мықты материалдардан жасалған кеңсе немесе мектеп керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
392620
3901-3914 тауар позицияларының өзге де материалдарынан жасалған пластмассадан жасалған киім және оның керек-жарақтары (қолғаптарды қоса алғанда)
Жоғарғы бөліністер
392630
Жиһазға, көлік құралдарына арналған бекіткіш бұйымдар мен фурнитура немесе пластмассадан және 3901-3914 тауар позицияларының өзге де материалдарынан жасалған ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
392640
Пластмассадан және 3901-3914 тауар позицияларының өзге де материалдарынан жасалған мүсіншелер мен өзге де сәндік бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
392690
Пластмассадан жасалған өзге де бұйымдар және 3901-3914 тауар позицияларының өзге де материалдарынан жасалған бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
400211
Бутадиенстирольді Каучук (sbr); карбоксилденген бутадиенстирольді каучук (хsbr): латекс, бастапқы нысандардағы немесе пластин, табақтар немесе жолақтар, немесе таспалар түріндегі
Орташа бөліністер
400219
Өзге де Латекс
Орташа бөліністер
400220
Бастапқы нысандардағы немесе пластиналар, табақтар немесе жолақтар немесе таспалар түріндегі бутадиендік Каучук (br)
Орташа бөліністер
400231
Бастапқы нысандардағы немесе пластиналар, табақтар немесе жолақтар немесе таспалар түріндегі изобутиленизопренді (бутилкаучук) (iir) Каучук
Орташа бөліністер
400239
Өзге де изобутиленизопренді каучук (бутилкаучук) (iir); изобутиленизопренді (ciir немесе biir),бастапқы нысандардағы немесе пластиналар, табақтар немесе кесінділер түріндегі галогенденген каучук илиленизопренді (ciir немесе biir)
Орташа бөліністер
400241
Хлоропренді Каучук (хлорбутадиенді) (cr): бастапқы нысандардағы немесе пластиналар, табақтар немесе жолақтар түріндегі латекс
Орташа бөліністер
400249
Бастапқы нысандардағы немесе пластиналар, табақтар немесе жолақтар түріндегі хлоропренді (хлорбутадиенді) (cr) өзге де каучук
Орташа бөліністер

392410
Посуда столовая и кухонная из пластмасс
Верхние переделы
392490
Прочие предметы домашнего обихода и предметы туалета из пластмасс
Верхние переделы
392510
Резервуары, цистерны, баки и аналогичные емкости объемом более 300 л из пластмасс
Верхние переделы
392520
Двери и пороги для них, окна и их рамы из пластмасс
Верхние переделы
392530
Ставни, шторы (включая венецианские жалюзи), аналогичные изделия и их части, из пластмасс
Верхние переделы
392590
Прочие детали строительные из пластмасс
Верхние переделы
392610
Принадлежности канцелярские или школьные из пластмасс и изпрочих материалов товарных позиций 3901-3914
Верхние переделы
392620
Одежда и ее принадлежности (включая перчатки) из пластмасси из прочих материалов товарных позиций 3901-3914
Верхние переделы
392630
Крепежные изделия и фурнитура для мебели, транспортных средств или аналогичные изделия из пластмасс и из прочих материалов товарных позиций 3901-3914
Верхние переделы
392640
Статуэтки и изделия декоративные прочие из пластмасс и из прочих материалов товарных позиций 3901-3914
Верхние переделы
392690
Прочие изделия из пластмасс и изделия из прочих материалов товарных позиций 3901-3914
Верхние переделы
400211
Каучук бутадиенстирольный (sbr); карбоксилированный бутадиенстирольный каучук (хsbr): латекс, в первичных формах или ввиде пластин, листов или полос, или лент
Средние переделы
400219
Латекс прочий
Средние переделы
400220
Каучук бутадиеновый (br) в первичных формах или в виде пластин, листов или полос или лент
Средние переделы
400231
Каучук изобутиленизопреновый (бутилкаучук) (iir) в первичных формах или в виде пластин, листов или полос или лент
Средние переделы
400239
Прочий каучук изобутиленизопреновый (бутилкаучук) (iir); каучук галогенированный изобутиленизопреновый (ciir или biir),в первичных формах или в виде пластин, листов или полос илилент
Средние переделы
400241
Каучук хлоропреновый (хлорбутадиеновый) (cr): латекс, в первичных формах или в виде пластин, листов или полос
Средние переделы
400249
Прочий каучук хлоропреновый (хлорбутадиеновый) (cr) в первичных формах или в виде пластин, листов или полос
Средние переделы

400251
Бастапқы нысандардағы немесе пластиналар, табақтар немесе жолақтар түріндегі бутадиеннитральды Каучук (nbr) латекс
Орташа бөліністер
400259
Бастапқы нысандардағы немесе пластиналар, табақтар немесе жолақтар түріндегі өзге де бутадиеннитралды каучук (nbr)
Орташа бөліністер
400260
Бастапқы нысандардағы немесе пластиналар, жолақтар немесе таспалар түріндегі изопрендік Каучук (ir)
Орташа бөліністер
400270
Бастапқы нысандардағы немесе пластиналар, табақтар, жолақтар түріндегі кернеусіз (epdm) этиленпропилендік Каучук
Орташа бөліністер
400280
4001 тауар позициясының осы тауар позициясының кез келген өнімімен, бастапқы нысандардағы немесе пластиналар, табақтар немесе жолақтар түріндегі кез келген өнімнің қоспалары
Орташа бөліністер
400291
Пластиналар, табақтар немесе жолақтар түріндегі бастапқы нысандардағы өзге де латекс
Орташа бөліністер
400299
Пластмассаны қосу арқылы модификацияланған өзге де өнімдер
Орташа бөліністер
400300
Бастапқы нысандардағы немесе пластиналар, табақтар немесе жолақтар, немесе таспалар түріндегі қалпына келтірілген Каучук
Орташа бөліністер
400400
Резеңке қалдықтары, кесінділері және скрабы (қатты резеңкеден басқа), олардан алынған ұнтақтар, түйіршіктер
Төменгі бөліністер
400510
Бастапқы нысандардағы немесе пластиналар, табақтар немесе жолақтар, немесе таспалар түріндегі техникалық көміртегімен немесе кремний диоксидімен толтырылған резеңке қоспа
Орташа бөліністер
400520
Ерітінділер; 40510 субпозициясында көрсетілгендерден басқа, өзге де дисперсиялар
Орташа бөліністер
400591
Өзге пластиналар, табақтар және жолақ немесе ленталар
Орташа бөліністер
400599
Бастапқы нысандардағы немесе пластиналар, табақтар немесе жолақтар, немесе таспалар түріндегі вулканизацияланбаған өзге де резеңке қоспалар
Орташа бөліністер
400610
Шиналарды қалпына келтіруге арналған протекторлық дайындамалар
Орташа бөліністер
400690
Вулканизацияланған резеңкеден жасалған өзге де нысандар (мысалы, шыбықтар, құбырлар және фасонды профильдер) иизделер (мысалы, дискілер мен сақиналар)
Орташа бөліністер
400700
Вулканизацияланған резеңке жіптер мен корд
Орташа бөліністер
400811
Кеуекті резеңкеден жасалған пластиналар, табақтар және жолақ немесе таспалар
Орташа бөліністер
400819
Вулканизацияланған резеңкеден жасалған өзге де шыбықтар мен фасонды профильдер
Орташа бөліністер
400821
Кеуекті емес резеңкеден жасалған пластиналар, табақтар және жолақтар немесе ленталар
Орташа бөліністер
400829
Өлшем бойынша кесілген, азаматтық авиацияға арналған, кеуекті емес резеңкеден жасалған өзге де профильдер
Орташа бөліністер
400911
Басқа материалдармен арматураланбаған немесе өзге де тәсілмен құрамдастырылған вулканизацияланған резеңкеден жасалған құбырлар, түтіктер және шлангілер фитингтерсіз
Орташа бөліністер

400251
Каучук бутадиеннитральный (nbr) латекс в первичных формах или в виде пластин, листов или полос
Средние переделы
400259
Прочий каучук бутадиеннитральный (nbr) в первичных формах или в виде пластин, листов или полос
Средние переделы
400260
Каучук изопреновый (ir) в первичных формах или в виде пластин, полос или лент
Средние переделы
400270
Каучук этиленпропилендиеновый несопряженный (epdm) в первичных формах, или в виде пластин, листов, полос
Средние переделы
400280
Смеси любого продукта, товарной позиции 4001 с любым продуктом данной товарной позиции, в первичных формах или в виде пластин, листов или полос
Средние переделы
400291
Прочий латекс в первичных формах, в виде пластин, листов, или полос
Средние переделы
400299
Прочие продукты, модифицированные посредством включения пластмасс
Средние переделы
400300
Каучук регенерированный в первичных формах или в виде пластин, листов или полос, или лент
Средние переделы
400400
Отходы, обрезки и скрап резины (кроме твердой резины), порошки, гранулы, полученные из них
Нижние переделы
400510
Резиновая смесь, наполненная техническим углеродом или диоксидом кремния, в первичных формах или в виде пластин, листов или полос, или лент
Средние переделы
400520
Растворы; дисперсии прочие, кроме указанных в субпозиции 40510
Средние переделы
400591
Прочие пластины, листы и полоса или ленты
Средние переделы
400599
Прочие невулканизированные резиновые смеси, в первичных формах или в виде пластин, листов или полос, или лент
Средние переделы
400610
Протекторные заготовки для восстановления шин
Средние переделы
400690
Прочие формы (например, прутки, трубы и профили фасонные) иизделия (например, диски и кольца) из невулканизированной резины
Средние переделы
400700
Вулканизованные резиновые нити и корд
Средние переделы
400811
Пластины, листы и полоса или ленты из пористой резины
Средние переделы
400819
Прочие прутки и профили фасонные из вулканизированной резины
Средние переделы
400821
Пластины, листы и полосы или ленты из непористой резины
Средние переделы
400829
Прочие профили фасонные, нарезанные по размеру, для гражданской авиации, из непористой резины
Средние переделы
400911
Трубы, трубки и шланги из вулканизированной резины, не армированные или комбинированные иным способом с прочими материалами без фитингов
Средние переделы

400912
Арматураланбаған немесе өзге де тәсілмен өзге материалдармен, фитингтері бар вулканизацияланған резеңкеден жасалған құбырлар, түтіктер және шлангілер
Орташа бөліністер
400921
Вулканизацияланған резеңкеден жасалған, тек метталмен, фитингсіз арматураланған немесе өзге тәсілмен құрастырылған құбырлар, түтіктер және шлангілер
Орташа бөліністер
400922
Вулканизацияланған резеңкеден жасалған, арматураланған немесе өзге тәсілмен тек металмен,фитингтері бар құбырлар, түтіктер және шлангілер
Орташа бөліністер
400931
Вулканизацияланған резеңкеден жасалған, арматураланған немесе өзге тәсілмен тек тоқыма материалдары бар, фитингтерсіз құбырлар, түтіктер және шлангілер
Орташа бөліністер
400932
Вулканизацияланған резеңкеден жасалған, арматураланған немесе өзге тәсілмен тек тоқыма материалдары бар, фитингтері бар құбырлар, түтіктер және шлангілер
Орташа бөліністер
400941
Вулканизацияланған резеңкеден жасалған, өзге де материалдармен арматураланған немесе өзге де тәсілмен құрастырылған, фитингтерсіз құбырлар,түтіктер және шлангілер
Орташа бөліністер
400942
Вулканизацияланған резеңкеден жасалған, арматураланған немесе өзге де тәсілмен өзге материалдармен, фитингтері бар құбырлар, түтіктер және шлангілер
Орташа бөліністер
401011
Тек металмен арматураланған вулканизацияланған резеңкеден жасалған конвейерлік ленталар немесе бельтинг
Жоғарғы бөліністер
401012
Тек тоқыма материалдарымен арматураланған вулканизацияланған резеңкеден жасалған конвейерлік ленталар немесе бельтинг
Жоғарғы бөліністер
401019
Вулканизацияланған резеңкеден жасалған өзге де конвейерлік ленталар немесе бельтинг
Жоғарғы бөліністер
401031
Жетекті белдіктер немесе бельтинг, шексіз трапецеидальды-қиық қима (сыналы белдіктер), қабырғалы, сыртқы шеңберінің ұзындығы 60 см-ден астам, бірақ 180 см-ден аспайтын
Жоғарғы бөліністер
401032
Сыртқы айналмасының ұзындығы 60 см-ден астам, бірақ 180 см-ден аспайтын, қырлардан басқа, трапецеидалды көлденең кесудің (сыналы белдіктер) жетекті белдіктер немесе бельтинг
Жоғарғы бөліністер
401033
Трапецедальды көлденең қиманың жетекті шексіз белдіктері (сыналы белдіктер), қабырғалы, сыртқы шеңберінің ұзындығы 180 см-ден астам, бірақ 240 см-ден аспайтын
Жоғарғы бөліністер
401034
Трапецеидалды көлденең қиманың шексіз жетекті белдіктері (сыналы белдіктер), қырлардан басқа, сыртқы шеңберінің ұзындығы 180 см-ден астам, бірақ 240 см-ден аспайтын
Жоғарғы бөліністер
401035
Шексіз тісті жетекті белдіктер, сыртқы шеңберінің ұзындығы 60 см артық, бірақ 150 см артық емес
Жоғарғы бөліністер
401036
Шексіз тісті жетекті белдіктер, сыртқы шеңберінің ұзындығы 150 см артық, бірақ 198 см артық емес
Жоғарғы бөліністер

400912
Трубы, трубки и шланги из вулканизированной резины, не армированные или комбинированные иным способом с прочими материалами, с фитингами
Средние переделы
400921
Трубы, трубки и шланги из вулканизованной резины, армированные или комбинированные иным способом только с метталом, безфитингов
Средние переделы
400922
Трубы, трубки и шланги из вулканизированной резины, армированные или комбинированные иным способом только с металлом,с фитингами
Средние переделы
400931
Трубы, трубки и шланги из вулканизованной резины, армированные или комбинированные иным способом только с текстильнымиматериалами, без фитингов
Средние переделы
400932
Трубы, трубки и шланги из вулканизированной резины, армированные или комбинированные иным способом только с текстильными материалам, с фитингами
Средние переделы
400941
Трубы, трубки и шланги из вулканизованной резины, армированные или комбинированные иным способом с прочими материалами,без фитингов
Средние переделы
400942
Трубы, трубки и шланги из вулканизированной резины, армированные или комбинированные иным способом с прочими материалами, с фитингами
Средние переделы
401011
Ленты конвейерные или бельтинг из вулканизованной резины,армированные только металлом
Верхние переделы
401012
Ленты конвейерные или бельтинг из вулканизованной резины,армированные только текстильными материалами
Верхние переделы
401019
Прочие ленты конвейерные или бельтинг из вулканизованной резины
Верхние переделы
401031
Приводные ремни или бельтинг, бесконечные трапецеидальногопоперечного сечения (клиновые ремни), ребристые, с длиной наружной окружности более 60 см, но не более 180 см
Верхние переделы
401032
Приводные ремни или бельтинг, трапецеидального поперечногосечения (клиновые ремни), кроме ребристых, с длиной наружнойокружности более 60 см, но не более 180 см
Верхние переделы
401033
Приводные бесконечные ремни трапецедального поперечного сечения (клиновые ремни), ребристые, с длиной наружной окружности более 180 см, но не более 240 см
Верхние переделы
401034
Бесконечные приводные ремни трапецеидального поперечного сечения (клиновые ремни), кроме ребристых, с длиной наружной окружности более 180 см, но не более 240 см
Верхние переделы
401035
Бесконечные зубчатые приводные ремни, с длиной наружной окружности более 60 см, но не более 150 см
Верхние переделы
401036
Бесконечные зубчатые приводные ремни, с длиной наружной окружности более 150 см, но не более 198 см
Верхние переделы

401039
Жетекті өзге де белдіктер немесе бельтинг
Жоғарғы бөліністер
401110
Жеңіл автомобильдерге арналған жаңа резеңке пневматикалық шиналар (жүк-жолаушылар автомобиль-фургондар мен спорттық автомобильдерді қоса алғанда))
Жоғарғы бөліністер
401120
Жүк тасымалдауға арналған автобустарға немесе моторлы көлік құралдарына арналған жаңа пневматикалық резеңке шиналар
Жоғарғы бөліністер
401130
Авиацияда пайдалануға арналған жаңа пневматикалық резеңке шиналар
Жоғарғы бөліністер
401140
Мотоциклдерге арналған жаңа пневматикалық резеңке шиналар
Жоғарғы бөліністер
401150
Велосипедтерге арналған жаңа пневматикалық резеңке шиналар мен доңғалақтар
Жоғарғы бөліністер
401161
Жаңа пневматикалық резеңке шиналар мен покрышкалар:өзгелері, "шырша" түріндегі протектордың суреті немесе протектордың ұқсас суреттері бар:ауыл шаруашылығы немесе орман шаруашылығы көлік құралдары мен машиналары үшін
Жоғарғы бөліністер
401162
Жаңа пневматикалық резеңке шиналар мен қақпақтар:өзгелері, "шырша" түріндегі протектордың суреті немесе протектордың ұқсас суреттері бар:құрылыста немесе өнеркәсіпте пайдаланылатын және отырғызу диаметрі 61 см-ден аспайтын көлік құралдары мен машиналар үшін
Жоғарғы бөліністер
401163
Жаңа пневматикалық резеңке шиналар мен қақпақтар:өзгелері, "шырша" түріндегі протектор суреті немесе протектордың ұқсас суреттері бар:құрылыста немесе өнеркәсіпте пайдаланылатын және отырғызу диаметрі 61 см-ден астам көлік құралдары мен машиналар үшін
Жоғарғы бөліністер
401169
Жаңа пневматикалық резеңке шиналар мен покрышкалар:өзгелері, протектордың суреті "шырша" немесе протектордың ұқсас суреттері бар: өзгелері
Жоғарғы бөліністер
401170
Ауыл шаруашылығы немесе орман шаруашылығы көлік құралдары мен машиналары үшін жаңа пневматикалық резеңке шиналар мен қақпақтар
Жоғарғы бөліністер
401180
Жаңа пневматикалық резеңке шиналар мен қақпақтар: құрылыста, тау-кен ісінде немесе өнеркәсіпте пайдаланылатын көлік құралдары мен машиналар үшін
Жоғарғы бөліністер
401190
Жаңа пневматикалық резеңке шиналар мен покрышкалар: өзгелері
Жоғарғы бөліністер
401192
Жаңа пневматикалық резеңке шиналар мен покрышкалар:өзгелері:ауыл шаруашылығы немесе орман шаруашылығы көлік құралдары мен машиналары үшін
Жоғарғы бөліністер
401193
Жаңа пневматикалық резеңке шиналар мен қақпақтар:өзгелері:құрылыста немесе өнеркәсіпте пайдаланылатын және отырғызу диаметрі 61 см-ден аспайтын көлік құралдары үшін
Жоғарғы бөліністер
401194
Жаңа пневматикалық резеңке шиналар мен қақпақтар:өзгелері:құрылыста немесе өнеркәсіпте пайдаланылатын және отырғызу диаметрі 61 см астам көлік құралдары үшін
Жоғарғы бөліністер

401039
Прочие ремни или бельтинг, приводные
Верхние переделы
401110
Шины пневматические резиновые новые для легковых автомобилей (включая грузо-пассажирские автомобили-фургоны и спортивные автомобили)
Верхние переделы
401120
Шины [покрышки] пневматические резиновые новые для автобусов или моторных транспортных средств для перевозки грузов
Верхние переделы
401130
Шины [покрышки] пневматические резиновые новые для использования в авиации
Верхние переделы
401140
Шины [покрышки] пневматические резиновые новые для мотоциклов
Верхние переделы
401150
Шины и покрышки пневматические резиновые новые, для велосипедов
Верхние переделы
401161
Шины и покрышки пневматические резиновые новые:прочие, с рисунком протектора в "елочку" или аналогичными рисунками протектора:для сельскохозяйственных или лесохозяйственных транспортных средств и машин
Верхние переделы
401162
Шины и покрышки пневматические резиновые новые:прочие, с рисунком протектора в "елочку" или аналогичными рисунками протектора:для транспортных средств и машин, используемых в строительстве или промышленности, и имеющие посадочный диаметр не более 61 см
Верхние переделы
401163
Шины и покрышки пневматические резиновые новые:прочие, с рисунком протектора в "елочку" или аналогичными рисунками протектора:для транспортных средств и машин, используемых в строительстве или промышленности, и имеющие посадочный диаметр более 61 см
Верхние переделы
401169
Шины и покрышки пневматические резиновые новые:прочие, с рисунком протектора в "елочку" или аналогичными рисунками протектора:прочие
Верхние переделы
401170
Шины и покрышки пневматические резиновые новые: для сельскохозяйственных или лесохозяйственных транспортных средств и машин
Верхние переделы
401180
Шины и покрышки пневматические резиновые новые: для транспортных средств и машин, используемых в строительстве, горном деле или промышленности
Верхние переделы
401190
Шины и покрышки пневматические резиновые новые: прочие
Верхние переделы
401192
Шины и покрышки пневматические резиновые новые:прочие:для сельскохозяйственных или лесохозяйственных транспортных средств и машин
Верхние переделы
401193
Шины и покрышки пневматические резиновые новые:прочие:для транспортных средств, используемых в строительстве или промышленности, и имеющие посадочный диаметр не более 61 см
Верхние переделы
401194
Шины и покрышки пневматические резиновые новые:прочие:для транспортных средств, используемых в строительстве или промышленности, и имеющие посадочный диаметр более 61 см
Верхние переделы

401199
Жаңа пневматикалық резеңке шиналар мен шиналар: өзгелері: өзгелері
Жоғарғы бөліністер
401211
Жеңіл автомобильдерге арналған қалпына келтірілген шиналар мен қақпақтар (Жүк-жолаушылар автомобиль-фургондар мен спорттық автомобильдерді қоса алғанда))
Орташа бөліністер
401212
Жүктерді тасымалдауға арналған автобустарға немесе моторлы көлік құралдарына арналған қалпына келтірілген шиналар мен қақпақтар
Орташа бөліністер
401213
Авиацияда пайдалануға арналған қалпына келтірілген пневматикалық шиналар мен доңғалақтар
Орташа бөліністер
401219
Өзге де шиналар мен қалпына келтірілген покрышкалар
Орташа бөліністер
401290
Өзге де шиналар [покрышки]
Жоғарғы бөліністер
401310
Жеңіл автомобильдерге (көп орынды жеңіл автомобильдер мен спорттық автомобильдерді қоса алғанда), автобустарға немесе жүк тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдарына арналған резеңке камералар
Жоғарғы бөліністер
401320
Велосипедтерге арналған резеңке камералар
Жоғарғы бөліністер
401390
Өзге де резеңке камералар
Жоғарғы бөліністер
401410
Контрацептивтер
Жоғарғы бөліністер
401490
Өзге де гигиеналық немесе фармацевтикалық бұйымдар (емізіктерді қоса алғанда))
Жоғарғы бөліністер
401511
Вулканизацияланған резеңкеден жасалған хирургиялық қолғап
Жоғарғы бөліністер
401519
Өзге де қолғаптар, қолғаптар және митенкалар
Жоғарғы бөліністер
401590
Түрлі мақсаттарға арналған қатты резеңкеден басқа, вулканизацияланған резеңкеден жасалған өзге де киімдер және оның керек-жарақтары (қолғаптарды қоса алғанда)
Жоғарғы бөліністер
401610
Кеуекті резеңкеден жасалған өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
401691
Вулканизацияланған резеңкеден жасалған еден төсеніштері мен кілемшелер
Жоғарғы бөліністер
401692
Вулканизацияланған резеңкеден жасалған өзге де кеңсе резеңкелері
Жоғарғы бөліністер
401693
Төсемдер, шайбалар және өзге де тығыздағыштар
Жоғарғы бөліністер
401694
Вулканизацияланған резеңкеден жасалған үрленген немесе үрленбеген өзге де қайық немесе айлақ амортизаторлары
Жоғарғы бөліністер
401695
Вулканизацияланған резеңкеден жасалған өзге де үрленген бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
401699
Вулканизацияланған резеңкеден жасалған өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
401700
Қалдықтар мен скраптарды қоса алғанда, барлық нысандағы қатты резеңке (мысалы, эбонит); қатты резеңкеден жасалған бұйымдар
Орташа бөліністер
410411
Ірі қара малдың терісінен жасалған иленген тері немесе былғарылық краст ылғалды күйдегі, өңделмеген беткі қабаты бөлінбеген; бет жағы екіге бөлінген; ірі қара малдың терісінен жасалған
Төменгі бөліністер
410419
Ірі қара малдың терісінен жасалған өзге де иленген былғары немесе былғары краст
Төменгі бөліністер

401199
Шины и покрышки пневматические резиновые новые:прочие:прочие
Верхние переделы
401211
Шины и покрышки восстановленные, для легковых автомобилей (включая грузо-пассажирские автомобили-фургоны и спортивные автомобили)
Средние переделы
401212
Шины и покрышки восстановленные, для автобусов или моторныхтранспортных средств для перевозки грузов
Средние переделы
401213
Шины и покрышки пневматические восстановленные для использования в авиации
Средние переделы
401219
Прочие шины и покрышки восстановленные
Средние переделы
401290
Прочие шины [покрышки]
Верхние переделы
401310
Камеры резиновые для легковых автомобилей (включая многоместные легковые автомобили и спортивные автомобили), автобусов или моторных транспортных средств для перевозки грузов
Верхние переделы
401320
Камеры резиновые для велосипедов
Верхние переделы
401390
Прочие камеры резиновые
Верхние переделы
401410
Контрацептивы
Верхние переделы
401490
Прочие изделия гигиенические или фармацевтические(включая соски)
Верхние переделы
401511
Перчатки - хирургические из вулканизованной резины
Верхние переделы
401519
Прочие перчатки, рукавицы и митенки
Верхние переделы
401590
Прочие одежда и ее принадлежности (включая перчатки) из вулканизованной резины, кроме твердой резины, для различных целей
Верхние переделы
401610
Изделия из пористой резины прочие
Верхние переделы
401691
Прочие покрытия напольные и коврики из вулканизованной резины
Верхние переделы
401692
Прочие резинки канцелярские из вулканизованной резины
Верхние переделы
401693
Прокладки, шайбы и прочие уплотнители
Верхние переделы
401694
Прочие лодочные или причальные амортизаторы, надувные или ненадувные из вулканизованной резины
Верхние переделы
401695
Изделия надувные прочие из вулканизованной резины
Верхние переделы
401699
Прочие изделия из вулканизированной резины
Верхние переделы
401700
Резина твердая (например, эбонит) во всех формах, включая отходы и скрап; изделия из твердой резины
Средние переделы
410411
Дубленая кожа или кожевенный краст из шкур крупного рогатого скота во влажном состоянии, нешлифованные лицевые недвоенные; лицевые двоеные; из шкур крупного рогатого скота
Нижние переделы
410419
Прочие дубленая кожа или кожевенный краст из шкур крупного рогатого скота
Нижние переделы

410441
Ірі қара малдың немесе жылқы тұқымдас жануарлардың терілерінен жасалған, өңделмеген беткі қабаттары бөлінбеген өзге де иленген тері (краст); беткі қабаттары екіге бөлінген
Төменгі бөліністер
410449
Құрғақ күйдегі ірі қара малдың терісінен жасалған өзге де иленген терілер немесе былғары краст (краст)
Төменгі бөліністер
410510
Жүнсіз, бөлінген немесе бөлінбеген, бірақ одан әрі өңдеусіз, ылғалды күйдегі (хромдалған жартылай фабрикатты қоса алғанда) иленген былғары немесе қой терісінен немесе қозылардың терісінен жасалған былғары краст)
Төменгі бөліністер
410530
Жүнсіз, бөлінген немесе бөлінбеген, бірақ одан әрі өңделмеген, құрғақ күйінде (краст)
Төменгі бөліністер
410621
Жүнсіз немесе жүнсіз, бөлінген немесе бөлінбеген, бірақ одан әрі өңделмеген иленген былғары немесе былғарылық краст, ешкілер немесе ешкілер (хромдалған жартылай фабрикатты қоса алғанда)
Төменгі бөліністер
410622
Белгілі бір өңдеуге ұшыраған немесе расталмаған, бірақ тері бұйымдарын өндіру үшін тікелей пайдалануға анық жарамсыз Үнді ешкінің немесе ешкінің терісінен, өсімдік иленуінен жасалған құрғақ күйдегі иленген тері (краст)
Төменгі бөліністер
410631
Жүнсіз немесе жүнсіз, бөлінген немесе бөлінбеген, бірақ одан әрі өңделмеген, ылғалды күйдегі (хромдалған жартылай фабрикатты қоса алғанда) шошқа терісінен жасалған иленген былғары
Төменгі бөліністер
410632
Шошқаның терісінен жасалған (хромдалған жартылай фабрикатты қоса алғанда), жүнсіз немесе жүнсіз, бөлінген немесе бөлінбеген, бірақ одан әрі өңделмеген құрғақ күйдегі иленген былғары (краст)
Төменгі бөліністер
410640
рептилий
Төменгі бөліністер
410691
Дымқыл күйдегі өзге де жануарлардың терілерінен жасалған иленген өзге де былғары (хромдалған жартылай фабрикатты қоса алғанда))
Төменгі бөліністер
410692
Жүнсіз немесе жүнсіз, бөлінген немесе бөлінбеген, бірақ одан әрі өңделмеген өзге де жануарлардың терілерінен жасалған құрғақ күйдегі иленген өзге де тері (краст)
Төменгі бөліністер
410711
Ірі қара малдың (буйволдарды қоса алғанда) немесе жылқы тұқымдас жануарлардың тұтас терісінен жасалған, тегістелмеген бет терісі
Төменгі бөліністер
410712
Тұтас бет терілері екіге бөлінген
Төменгі бөліністер
410719
Ірі қара малдың (буйволдарды қоса алғанда) немесе жылқы тұқымдас жануарлардың тұтас терісінен жасалған өзге де былғары
Төменгі бөліністер
410791
Жартылай тілімді қоса алғанда, өзге де тері, ірі қара мал; өңделмеген беті игерілмеген
Орташа бөліністер
410792
Мүйізді ірі қара малдың өзге де терісі
Орташа бөліністер
410799
Ірі қара малдың өзге де терісі
Орташа бөліністер
411200
Қойлардың немесе қозылардың терісінен жасалған, жүнсіз, бөлінген немесе бөлінбеген, иленгеннен кейін қосымша өңделген немесе пергаментке келтірілгенін қоса алғанда, былғары краст түріндегі былғары, басқа ...
Орташа бөліністер

410441
Прочая дубленая кожа в сухом состоянии (краст) из шкур крупного рогатого скота или животных семейства лошадиных, нешлифованные лицевые недвоеные; лицевые двоеные
Нижние переделы
410449
Прочие дубленая шкура или кожевенный краст из шкур крупного рогатого скота в сухом состоянии (краст)
Нижние переделы
410510
Дубленая кожа или кожевенный краст из шкур овец или шкурок ягнят, без шерстного покрова, двоеные или недвоеные, но без дальнейшей обработки, во влажном состоянии (включая хромированный полуфабрикат)
Нижние переделы
410530
Прочая дубленая кожа или кожевенный краст из шкур овец или шкурок ягнят, без шерстного покрова, двоеные или недвоеные, но без дальнейшей обработки, в сухом состоянии (краст)
Нижние переделы
410621
Дубленая кожа или кожевенный краст, коз или козлят во влажном состоянии (включая хромированный полуфабрикат), без шерстного или волосяного покрова, двоеные или недвоеные, но без дальнейшей обработки
Нижние переделы
410622
Дубленая кожа в сухом состоянии (краст) из шкур индийской козы или козленка, растительного дубления, подвергшихся или неподвергшихся определенной обработке, но явно непригодных к непосредственному использованию для производства кожевенных изделий
Нижние переделы
410631
Дубленая кожа из шкур свиней, во влажном состоянии (включая хромированный полуфабрикат), без шерстного или волосяного покрова, двоеные или недвоеные, но без дальнейшей обработки
Нижние переделы
410632
Дубленая кожа в сухом состоянии (краст) из шкур свиней (включая хромированный полуфабрикат), без шерстного или волосяного покрова, двоеные или недвоеные, но без дальнейшей обработки
Нижние переделы
410640
рептилий
Нижние переделы
410691
Прочая дубленая кожа из шкур прочих животных во влажном состоянии (включая хромированный полуфабрикат)
Нижние переделы
410692
Прочая дубленая кожа в сухом состоянии (краст), из шкур прочих животных, без шерстного или волосяного покрова, двоеные или недвоеные, но без дальнейшей обработки
Нижние переделы
410711
Кожа из целых шкур крупного рогатого скота (включая буйволов) или животных семейства лошадиных, нешлифованные лицевые недвоеные
Нижние переделы
410712
Целые шкуры лицевые двоеные
Нижние переделы
410719
Прочая кожа из целых шкур крупного рогатого скота (включая буйволов) или животных семейства лошадиных
Нижние переделы
410791
Прочая кожа, крупного рогатого скота, включая полукожу; нешлифованная лицевая недвоеная
Средние переделы
410792
Прочая кожа крупного рогатого скота лицевая двоеная
Средние переделы
410799
Прочая кожа крупного рогатого скота
Средние переделы
411200
Кожа, дополнительно обработанная после дубления или в виде кожевенного краста, включая выделанную под пергамент, из шкур овец или ягнят, без шерстяного покрова, двоеная или недвоеная, кроме ...
Средние переделы

411310
Иленгеннен кейін қосымша өңделген немесе пергаментке арналған иленгендерді қоса алғанда, көрінетін краст түріндегі, ешкінің немесе ешкінің терісінен жасалған былғары
Орташа бөліністер
411320
Шошқа терісінен пергаментке иленгендерді қоса алғанда, иленгеннен кейін немесе видекогенді крастпен қосымша өңделген былғары
Орташа бөліністер
411330
Иленгеннен кейін қосымша өңделген немесе пергаментке арналған иленгендерді қоса алғанда, рептиль терісінен жасалған видекожный краст
Орташа бөліністер
411390
Орташа бөліністер
411410
Күдері (аралас күдіні қоса алғанда))
Орташа бөліністер
411420
Күдері (аралас күдерді қоса алғанда); лакты Былғары және ламинатталған лакты былғары; металдандырылған былғары:лакты Былғары және ламинатталған лакты былғары; металдандырылған былғары
Орташа бөліністер
411510
Табиғи былғары немесе былғары талшықтары негізіндегі пластиналардағы, парақтардағы немесе жолақтардағы, немесе таспалардағы, орамдардағы немесе орамдардағы композициялық былғары
Орташа бөліністер
411520
Былғарыдан жасалған бұйымдарды өндіруге жарамсыз табиғи немесе композициялық былғарының қиығы және өзге де қалдықтары; былғары шаң, ұнтақ және ұн
Төменгі бөліністер
420100
Қайыс-ер бұйымдары және кез келген жануарларға арналған әбзелдер (жиектерді, қарынғыларды, тізешелерді, попондарды және аналогты қоса алғанда).изд.дайындалған)
Жоғарғы бөліністер
420211
Саквояждар, чемодандар, жол сөмкелері-чемодан, іскерлік қағаздарға арналған кейстер, портфельдер, мектеп сөмкелері және ұқсас. Беткі беті табиғи бұйымдар. Былғарыдан, композициялық былғарыдан немесе
Жоғарғы бөліністер
420212
Саквояждар, чемодандар, жол әйел сөмкелері-чемоданчиктер, іскерлік қағаздарға арналған кейстер, портфельдер, мектеп сөмкелері және беткі беті полимерлік немесе тоқыма материалдардан жасалған ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
420219
Өзге де саквояждар, чемодандар, жол сөмкелері-косметикаға және т. б. арналған чемоданчиктер, іскерлік қағаздарға арналған кейстер, портфельдер, мектеп сөмкелері және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
420221
Иық белбеуі бар немесе онсыз, тұтқалардың сөмкесін қоса алғанда,бет беті табиғи және композициялық былғарыдан немесе лак былғарыдан жасалған әйел сөмкелері
Жоғарғы бөліністер
420222
Иық белдігі бар немесе иық белдігі жоқ әйел сөмкелері, қаламсыз, беткі беті полимерлік немесе тоқыма материалдарының табақтарынан жасалған сөмкелерді қоса алғанда
Жоғарғы бөліністер
420229
Иық белдігі бар немесе иық белдігі жоқ өзге де әйелдер сөмкелері, қаламдарсыз сөмкелерді қоса алғанда
Жоғарғы бөліністер

411310
Кожа, дополнительно обработанная после дубления или в видекожевенного краста, включая выделанную под пергамент, из шкур коз или козлят
Средние переделы
411320
Кожа, дополнительно обработанная после дубления или в видекожевенного краста, включая выделанную под пергамент, из шкур свиней
Средние переделы
411330
Кожа, дополнительно обработанная после дубления или в видекожевенного краста, включая выделанную под пергамент, из шкур рептилей
Средние переделы
411390
Кожа, дополнительно обработанная после дубления или в виде кожевенного краста, включая выделанную под пергамент, из шкур прочих животных, без шерстного или волосяного покрова, двоеная или недвоеная, кроме кожи товарной позиции 4114
Средние переделы
411410
Замша (включая комбинированную замшу)
Средние переделы
411420
Замша (включая комбинированную замшу); кожа лаковая и кожа лаковая ламинированная; кожа металлизированная:кожа лаковая и кожа лаковая ламинированная; кожа металлизированная
Средние переделы
411510
Кожа композиционная на основе натуральной кожи или кожевенных волокон в пластинах, листах или полосах, или лентах, в рулонах или не в рулонах
Средние переделы
411520
Обрезь и прочие отходы натуральной или композиционной кожи, непригодные для производства изделий из кожи; кожевенные пыль, порошок и мука
Нижние переделы
420100
Изделия шорно-седельные и упряжь для любых животных (включая постромки, поводья, наколенники, попоны и аналог.изд.), изготовленные из любогоматериала
Верхние переделы
420211
Саквояжи, чемоданы, дорожные дамские сумки-чемоданчики, кейсы для деловых бумаг, портфели, школьные ранцы и аналог. Изделия с лицевой поверхностью из натур. Кожи, композиционной кожи или из лаковой
Верхние переделы
420212
Саквояжи, чемоданы, дорожные дамские сумки-чемоданчики, кейсы для деловых бумаг, портфели, школьные ранцы и аналогичные изделия с лицевой поверхностью из полимерных или текстильных материалов
Верхние переделы
420219
Прочие саквояжи, чемоданы, дорожные дамские сумки-чемоданчики для косметики и т.п., кейсы для деловых бумаг, портфели, школьные ранцы и аналогичные изделия
Верхние переделы
420221
Сумки дамские с плечевым ремнем или без него, включая сумкибез ручек,с лицевой поверхностью из натуральной и композиционной кожи или из лаковой кожи
Верхние переделы
420222
Сумки дамские с плечевым ремнем или без плечевого ремня, включая сумки без ручек, с лицевой поверхностью из листов полимерных или текстильных материалов
Верхние переделы
420229
Прочие сумки дамские с плечевым ремнем или без плечевого ремня, включая сумки без ручек
Верхние переделы

420231
Әдетте қалтада немесе әйел сөмкесінде киілетін, беткі беті табиғи былғарыдан, лакты былғарыдан жасалған композициялық былғарыдан жасалған бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
420232
Әдетте қалтада немесе әйел сөмкесінде киілетін, беткі беті пластмасса табақтарынан немесе тоқыма материалдардан жасалған бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
420239
Қалтада немесе әйелдер сөмкесінде киілетін өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
420291
Өзге де саквояждар, чемодандар, жол сөмкелері-чемоданчиктер, іскерлік қағаздарға арналған кейстер, портфельдер, мектеп сөмкелері және ұқсас. Бет беті бар бұйымдар. Бірі-шынайы. Тері, композиция. Былғарыдан немесе
Жоғарғы бөліністер
420292
Жол сөмкелері, несессерлер, косметикалық сөмкелер, спорттық сөмкелер, музыкалық аспаптарға арналған футлярлар және аналогтар. Беткі беті пластмасса табақтарынан немесе тоқыма материалдардан жасалған бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
420299
Басқа чемодандар, портфельдер, көзілдіріктерге, бинокльдерге,фотоаппараттарға, руждарға арналған футлярлар, кобура, шаруашылық сөмкелер, портмоне, әмияндар..., изгот. Бірі-шынайы. Немесе композ. Парақтарынан жасалған полимерлер.м-лов, картон...
Жоғарғы бөліністер
420310
Табиғи немесе композициялық былғарыдан жасалған киім заттары
Жоғарғы бөліністер
420321
Спорттық мақсаттар үшін әдейілеп арналған табиғи немесе композициялық былғарыдан жасалған қолғаптар, қолдар, биялайлар немесе митенкалар
Жоғарғы бөліністер
420329
Табиғи немесе композициялық былғарыдан жасалған өзге де қолғаптар, биялайлар, биялайлар, биялайлар, биялайлар, митенкалар
Жоғарғы бөліністер
420330
Табиғи немесе композициялық былғарыдан жасалған белдіктер, белдіктер, портупеялар және патронташалар
Жоғарғы бөліністер
420340
Табиғи немесе композициялық былғарыдан жасалған киімнің өзге де керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
420500
Табиғи былғарыдан немесе композициялық былғарыдан жасалған өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
420600
Ішектерден (жібек құртының фиброинінен жасалған талшықтан басқа), синюгадан, көпіршіктерден немесе сіңірлерден жасалған бұйымдар.
Жоғарғы бөліністер
430211
Иленген немесе иленген, басы, құйрығы немесе табаны жоқ немесе бар, жиналмаған бүтін күзеннің Үлбір терілері
Төменгі бөліністер
430219
Басы, құйрығы немесе табаны бар немесе оларсыз, жиналмаған өзге де терілер
Төменгі бөліністер
430220
жинақталмаған бастар, құйрықтар, табандар және өзге де бөліністер немесе кесінділер
Төменгі бөліністер
430230
Иленген немесе иленген тұтас Үлбір терілері және олардың бөліністері немесе қиылған, жиналған
Төменгі бөліністер
430310
Киім заттары және киімге керек-жарақтар
Жоғарғы бөліністер

420231
Изделия, обычно носимые в кармане или в дамской сумке, с лицевой поверхностью из натуральной кожи, композиционной кожиили из лаковой кожи
Верхние переделы
420232
Изделия, обычно носимые в кармане или в дамской сумке, с лицевой поверхностью из листов пластмассы или текстильных материалов
Верхние переделы
420239
Прочие изделия, носимые в кармане или в дамской сумке
Верхние переделы
420291
Прочие саквояжи, чемоданы, дорожные дамские сумки-чемоданчики, кейсы для деловых бумаг, портфели, школьные ранцы и аналог. Изделия с лицевой поверхност. Из натур. Кожи, композиц. Кожи или из лаковой
Верхние переделы
420292
Дорожные сумки, несессеры, сумочки косметические, спортивные сумки, футляры для музыкальных инструментов и аналог. Изделия с лицевой поверхностью из листов пластмассы или текстильных материалов
Верхние переделы
420299
Прочие чемоданы, портфели, футляры для очков, биноклей, фотоаппаратов,ружей, кобура, сумки хозяйственные, портмоне, кошельки..., изгот. Из натур. Или композ. Кожи, из листов полим.м-лов, картона...
Верхние переделы
420310
Предметы одежды из натуральной или композиционной кожи
Верхние переделы
420321
Перчатки, руковицы, варежки или митенки из натуральной иликомпозиционной кожи, специально предназначенные для спортивных целей
Верхние переделы
420329
Прочие перчатки, рукавицы, варежки, митенки из натуральной или композиционной кожи
Верхние переделы
420330
Пояса, ремни, портупеи и патронташи из натуральной или композиционной кожи
Верхние переделы
420340
Прочие принадлежности одежды из натуральной или композиционной кожи
Верхние переделы
420500
Прочие изделия из натуральной кожи или композиционной кожи
Верхние переделы
420600
Изделия из кишок (кроме волокна из фиброина шелкопряда), синюги, пузырей или сухожилий.
Верхние переделы
430211
Дубленые или выделанные меховые шкурки норки целые, не имеющие или имеющие голову, хвост или лапы, несобранные
Нижние переделы
430219
Прочие шкурки целые, с головой, хвостом или лапами или без них, несобранные
Нижние переделы
430220
головы, хвосты, лапы и прочие части или лоскут, несобранные
Нижние переделы
430230
Дубленые или выделанные меховые шкурки целые и их части или лоскут, собранные
Нижние переделы
430310
Предметы одежды и принадлежности к одежде
Верхние переделы

430390
Табиғи үлбірден жасалған өзге де киім заттары, киімге керек-жарақтар және өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
430400
Жасанды тері және одан жасалған бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
440131
Ағаш түйіршіктері
Төменгі бөліністер
440139
Бөренелер, брикеттер, түйіршіктер түріндегі немесе ұқсас түрдегі өзге де үгінділер, ағаш қалдықтары мен скраптар
Төменгі бөліністер
440610
сіңірілмеген
Төменгі бөліністер
440690
Темір жол немесе трамвай жол
Төменгі бөліністер
440910
Жиектердің немесе жазықтықтардың кез келгені бойынша пішінделген погонаж түріндегі қылқан жапырақты, сүргіленген немесе сүргіленбеген, тегістелген немесе тегістелмеген, бүйір қосылыстары бар немесе жоқ аралау материалдары
Орташа бөліністер
440921
Бамбук кесілген материалдар
Орташа бөліністер
440922
Пішінделген погонаж түріндегі (тарақтары, паздары бар, шпунтталған, шеттері жаншылған, жартылай дөңгелек калевка түріндегі қосылыстары бар, фасонды, дөңгелектелген немесе соған ұқсас планкалар мен фриздерді қоса алғанда) аралау материалдары (еденді паркетті жабуға арналған, жиналмаған планкалар мен фриздерді қоса алғанда)
Орташа бөліністер
440929
Пішінделген ПОГОНАЖ түріндегі өзге де жапырақты ағаш материалдары (паркетті жабуға арналған планкалар мен ФРИЗДЕРДІ қоса алғанда)
Орташа бөліністер
441011
Шайыр немесе басқа да органикалық байланыстырғыш заттар сіңдірілген немесе сіңдірілмеген сүректен немесе басқа да ағаштардан жасалған тақталар, жаңқа бағдарланған тақталар (osb) және ұқсас тақталар (мысалы, вафельді тақталар):
Орташа бөліністер
441012
Ағаш жаңқа плиталары
Орташа бөліністер
441019
Шайыр немесе басқа да органикалық байланыстырғыш заттар сіңдірілген немесе сіңдірілмеген ағаштан немесе басқа да сүректен жасалған жаңқа бағдарланған тақталар (osb) және ұқсас тақталар (мысалы, вафельді тақталар): өзгелері
Орташа бөліністер
441090
Шайыр немесе басқа органикалық байланыстырғыш заттар сіңдірілген немесе сіңдірілмеген өзге де сүрленген материалдардан жасалған тақталар
Орташа бөліністер
441112
Ағаштан немесе басқа да сүректелген материалдардан жасалған талшықты ағаш плиталары
Орташа бөліністер
441113
Орташа тығыздықтағы (mdf) шайыр немесе басқа органикалық заттар қосылған немесе қосылмаған ағаштан немесе басқа да ағашталшықты материалдардан жасалған тақталар: 9 мм > қалыңдығы > 5мм
Орташа бөліністер
441114
Орташа тығыздықтағы (mdf) шайыр немесе басқа органикалық заттар қосылған немесе қосылмаған сүректен немесе басқа да сүректен жасалған ағаш талшықты плиталар: 9 мм > қалыңдықтағы
Орташа бөліністер
441192
Өзге де ағаштан жасалған ағаш талшықты тақталар
Орташа бөліністер

430390
Прочие предметы одежды, принадлежности к одежде и прочие изделия, из натурального меха
Верхние переделы
430400
Мех искусственный и изделия из него
Верхние переделы
440131
Гранулы древесные
Нижние переделы
440139
Опилки, древесные отходы и скрап, неагломерированные или агломерированные в виде бревен, брикетов, гранул или в аналогичных видах прочие
Нижние переделы
440610
непропитанные
Нижние переделы
440690
Шпалы деревянные для железнодорожных или трамвайных путей
Нижние переделы
440910
Пиломатериалы хвойные в виде профилированного погонажа по любой из кромок или плоскостей, строганые или нестроганые, шлифованные или нешлифованные, имеющие или не имеющие торцевые соединения
Средние переделы
440921
Пиломатериалы из бамбука
Средние переделы
440922
Пиломатериалы (включая планки и фриз для паркетного покрытия пола, несобранные) в виде профилированного погонажа (с гребнями, пазами, шпунтованные, со стесанными краями, с соединением в виде полукруглой калевки, фасонные, закругленные или аналогичные) по
Средние переделы
440929
ПИЛОМАТЕРИАЛЫ (ВКЛЮЧАЯ ПЛАНКИ И ФРИЗ ДЛЯ ПАРКЕТНОГО ПОКРЫТИЯ полаб НЕСОБ РАННЫЕ) В ВИДЕ ПРОФИЛИРОВАННОГО ПОГОНАЖА ЛИСТВЕННЫЕ ПРОЧИЕ
Средние переделы
441011
Плиты древесностружечные, плиты с ориентированной стружкой (osb) и аналогичные плиты (например, вафельные плиты) из древесины или других одревесневших материалов, пропитанные или не пропитанные смолами или другими органическими связующими веществами: из
Средние переделы
441012
Плиты древесностружечные
Средние переделы
441019
Плиты с ориентированной стружкой (osb) и аналогичные плиты (например, вафельные плиты) из древесины или других одревесневших материалов, пропитанные или не пропитанные смолами или другими органическими связующими веществами: прочие
Средние переделы
441090
Плиты из прочих одревесневших материалов, пропитанные или не пропитанные смолами или другими органическими связующими веществами
Средние переделы
441112
Плиты древесно волокнистые из древесины или других одревесневших материалов
Средние переделы
441113
Плиты древесноволокнистые из древесины или других одревесневших материалов с добавлением или без добавления смол или других органических веществ, средней плотности (mdf): 9 мм > толщиной > 5мм
Средние переделы
441114
Плиты древесноволокнистые из древесины или других одревесневших материал в с добавлением или без добавления смол или других органических веществ, средней плотности (mdf): 9 мм > толщиной
Средние переделы
441192
Плиты древесноволокнстые из древесины прочие
Средние переделы

441193
Тығыздығы 0,5 г/см3-ден асатын, бірақ 0,8 г / см3-ден аспайтын ағаштан жасалған өзге де ағаш талшықты тақталар
Орташа бөліністер
441194
Тығыздығы 0,5 г / см3 аспайтын өзге де ағаштан жасалған ағаш талшықты тақталар
Орташа бөліністер
441231
Осы топтың 1-субпозицияларына ескертуде көрсетілген тропикалық тұқымдылардың сүрегінен кем дегенде бір сыртқы қабаты бар
Орташа бөліністер
441232
Жапырақ тұқымды ағаштан жасалған кем дегенде бір сыртқы қабаты бар өзге де желімделген фанера
Орташа бөліністер
441233
Желімделген фанер, фанерленген панельдер және қатпарлы сүректен жасалған ұқсас материалдар, тек ағаш табақтарынан (бамбуктан басқа) тұратын, әрқайсысының қалыңдығы 6 мм-ден аспайтын өзге де желімделген фанер: өзгелері, кем дегенде, біреуі сыртқы
Орташа бөліністер
441234
Желімделген фанер, фанерленген панельдер және қатпарлы сүректен жасалған ұқсас материалдар, тек ағаш табақтарынан (бамбуктан басқа) тұратын, әрқайсысының қалыңдығы 6 мм-ден. аспайтын өзге де желімделген фанер: өзгелері, кем дегенде, біреуі сыртқы
Орташа бөліністер
441239
Өзге де желімделген фанер, фанерленген панельдер және қабатты ағаштан жасалған ұқсас материалдар
Орташа бөліністер
441294
Қырлы, көп қабатты және кесетін ағаш плиталары
Орташа бөліністер
441299
Желімделген өзге де фанер, фанерленген ағаш панельдер және қабатты ағаштан жасалған ұқсас материалдар
Орташа бөліністер
441300
Плиталар, блоктар, бөренелер немесе пішінделген қалыптар (бұйымдар) түріндегі сығымдалған сүрек
Орташа бөліністер
441400
Картиналарға, фотосуреттерге, айналарға немесе ұқсас заттарға арналған ағаш рамалар
Орташа бөліністер
441510
Жәшіктер, қораптар, буып-түю себеттері, барабандар және ұқсас ыдыстар; кабельдік барабандар
Орташа бөліністер
441520
Паллеттер, тұғырықтар және өзге де тиеу қалқандары; ернеулер
Орташа бөліністер
441600
Тойтарманы қоса алғанда, ағаштан жасалған бөшкелер, бөшкелер, күбілер, кадкалар және өзге де бондарлық бұйымдар мен олардың бөлшектері
Орташа бөліністер
441700
Ағаштан жасалған аспаптарға арналған аспаптар, корпустар мен қаламдар, сыпырғыштардың немесе щеткалардың ағаш бөліністері мен қаламдары; етіктің ағаш қалыптары мен аяқ киімге арналған созбалар
Орташа бөліністер
441810
Терезелер, балкон есіктері және олардың рамалары
Орташа бөліністер
441820
Есіктер мен олардың рамалары мен табалдырықтары
Орташа бөліністер
441840
Бетондауға арналған қалыптар
Орташа бөліністер
441850
Шатыр гонты және дранка
Орташа бөліністер
441860
Тіреулер мен арқалықтар
Орташа бөліністер
441871
Ағаш және балташы, ағаш, құрылыс бұйымдары, ұяшықты ағаш панельдерді қоса алғанда, жинақталған едендік панельдер, гонт және шатыр дранкасы:жинақталған едендік панельдер:мозаикалық едендер үшін
Орташа бөліністер

441193
Плиты древесноволокнистые из древесины прочие, плотностью более 0,5 г/см3, но не более 0,8г г/см3
Средние переделы
441194
Плиты древесноволокнистые из древесины прочие, плотностью не более 0,5 г/см3
Средние переделы
441231
Имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины тропических пород, указанных в примечании к субпозициям 1 данной группы
Средние переделы
441232
ФАНЕРА КЛЕЕНАЯ ПРОЧАЯ, ИМЕЮЩАЯ, ПО КРАЙНЕЙ МЕРЕ, ОДИН НАРУЖНЫЙ СЛОЙ ИЗ ДРЕВЕСИНЫ ЛИСТВЕННЫХ ПОРОД
Средние переделы
441233
Фанера клееная, панели фанерованные и аналогичные материалы из слоистой древесины, фанера клееная прочая, состоящая исключительно из листов древесины (кроме бамбука), толщина каждого из которых не более 6 мм: прочая, имеющая, по крайней мере, один наружн
Средние переделы
441234
Фанера клееная, панели фанерованные и аналогичные материалы из слоистой древесины, фанера клееная прочая, состоящая исключительно из листов древесины (кроме бамбука), толщина каждого из которых не более 6 мм: прочая, имеющая, по крайней мере, один наружн
Средние переделы
441239
Фанера клееная прочая,панели фанерованные и аналогичные материалы из слоистой древесины
Средние переделы
441294
Брусковые, многослойные и реечные столярные плиты
Средние переделы
441299
Прочие фанера клееная, панели деревянные фанерованные и аналогичные материалы из слоистой древесины
Средние переделы
441300
Древесина прессованная в виде плит, блоков, брусьев или профилированных (изделий) форм
Средние переделы
441400
Рамы деревянные для картин, фотографий, зеркал или аналогичных предметов
Средние переделы
441510
Ящики, коробки, упаковочные корзины, барабаны и аналогичная тара; кабельные барабаны
Средние переделы
441520
Паллеты, поддоны и прочие погрузочные щиты; обечайки
Средние переделы
441600
Бочки, бочонки, чаны, кадки и прочие бондарные изделия и ихчасти, из древесины, включая клепку
Средние переделы
441700
Инструменты, корпуса и ручки для инструментов, из древесины, деревянные части и ручки метел или щеток; деревянные сапожные колодки и растяжки для обуви
Средние переделы
441810
Окна, балконные двери и их рамы
Средние переделы
441820
Двери и их рамы и пороги
Средние переделы
441840
Опалубка для бетонирования
Средние переделы
441850
Гонт кровельный и дранка
Средние переделы
441860
Стойки и балки
Средние переделы
441871
Изделия столярные и плотницкие, деревянные, строительные, включая ячеистые деревянные панели, панели напольные собранные, гонт и дранку кровельные:панели напольные собранные:для мозаичных полов
Средние переделы

441872
Ұяшықты ағаш панельдерді қоса алғанда, ағаш, құрылыс, ағаш және балташы бұйымдары, жинақталған едендік панельдер, гонт және шатыр дранкасы:жинақталған едендік панельдер: өзгелері, көп қабатты
Орташа бөліністер
441873
Ағаш және ағаш ұсталық, ағаш, құрылыс бұйымдары, ұяшықты ағаш панельдерді қоса алғанда, жинақталған едендік панельдер, гонт және шатыр дранкалары, жинақталған едендік панельдер: бамбуктан жасалған немесе кем дегенде бамбуктан жасалған беткі қабаты (тозу қабаты) бар
Орташа бөліністер
441874
Ұяшықты ағаш панельдерді қоса алғанда, ағаш, құрылыс, ағаш және балташы бұйымдары, жинақталған едендік панельдер, гонт және шатыр дранкасы, жинақталған едендік панельдер: мозаикалық едендерге арналған өзгелері
Орташа бөліністер
441875
Ұяшықты ағаш панельдерді қоса алғанда, ағаш, құрылыс, ағаш және балташы бұйымдары, жинақталған едендік панельдер, гонт және шатыр дранкасы, жинақталған едендік панельдер: өзгелері, көп қабатты
Орташа бөліністер
441879
Өзге де жинақталған едендік панельдер, өзге де
Орташа бөліністер
441890
Ұяшықты ағаш панельдерді қоса алғанда, ағаш және балташы, ағаш, құрылыс бұйымдары, жинақталған қалқан паркеті, гонт және шатыр дранкасы
Орташа бөліністер
441891
Ұяшықты ағаш панельдерді қоса алғанда, ағаш, құрылыс, ағаш және балташы бұйымдары, жинақталған едендік панельдер, гонт және шатыр дранкасы, өзгелері: бамбук
Орташа бөліністер
441899
Ұяшықты ағаш панельдерді қоса алғанда, ағаш және балташы, ағаш, құрылыс бұйымдары, жинақталған едендік панельдер, гонт және шатыр дранкасы, өзгелері: өзгелері
Орташа бөліністер
441900
Асханалық және ас үйлік, ағаш керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
442010
Ағаш мүсіншелер және өзге де сәндік бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
442090
Мозаикалық және инкрустелген өзге де ағаш бұйымдар; зергерлік немесе пышақ және ұқсас бұйымдарға арналған, ағаш қобдишалар мен қораптар; мүсіншелер және өзге де сәндік бұйымдар, ағаш
Жоғарғы бөліністер
442110
Киімге арналған ағаш ілгіштер
Жоғарғы бөліністер
442190
Өзге де ағаш бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
442199
Өзге де ағаш бұйымдар, өзгелері: өзгелері
Жоғарғы бөліністер
450310
Табиғи тығыннан жасалған тығындар мен бітеуіштер
Орташа бөліністер
450390
Табиғи тығыннан жасалған өзге де бұйымдар
Орташа бөліністер
450410
Блоктар, тақталар, табақтар мен жолақтар; кез келген нысандағы плиталар; тұтас цилиндрлер, агломерацияланған тығыннан жасалған дискілерді қоса алғанда
Орташа бөліністер
450490
Агломерирленген тығыннан жасалған өзге де бұйымдар (байланыстырушы затпен немесе онсыз) және одан жасалған бұйымдар
Орташа бөліністер
460122
Ротангадан жасалған жолақтарға немесе ленталарға қосылған немесе қосылмаған өруге арналған материалдардан жасалған өрілген және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер

441872
Изделия столярные и плотницкие, деревянные, строительные, включая ячеистые деревянные панели, панели напольные собранные, гонт и дранку кровельные:панели напольные собранные:прочие, многослойные
Средние переделы
441873
Изделия столярные и плотницкие, деревянные, строительные, включая ячеистые деревянные панели, панели напольные собранные, гонт и дранку кровельные, панели напольные собранные: из бамбука или имеющие, по крайней мере, лицевой слой (слой износа) из бамбука
Средние переделы
441874
Изделия столярные и плотницкие, деревянные, строительные, включая ячеистые деревянные панели, панели напольные собранные, гонт и дранку кровельные, панели напольные собранные: прочие, для мозаичных полов
Средние переделы
441875
Изделия столярные и плотницкие, деревянные, строительные, включая ячеистые деревянные панели, панели напольные собранные, гонт и дранку кровельные, панели напольные собранные: прочие, многослойные
Средние переделы
441879
Прочие панели напольные собранные, прочие
Средние переделы
441890
Прочие изделия столярные и плотницкие, деревянные, строительные, включая ячеистые деревянные панели, паркет щитовой в сборе, гонт и дранку кровельные
Средние переделы
441891
Изделия столярные и плотницкие, деревянные, строительные, включая ячеистые деревянные панели, панели напольные собранные, гонт и дранку кровельные, прочие: из бамбука
Средние переделы
441899
Изделия столярные и плотницкие, деревянные, строительные, включая ячеистые деревянные панели, панели напольные собранные, гонт и дранку кровельные, прочие: прочие
Средние переделы
441900
Принадлежности столовые и кухонные, деревянные
Верхние переделы
442010
Статуэтки и прочие декоративные изделия, деревянные
Верхние переделы
442090
Прочие изделия деревянные мозаичные и инкрустированные; шкатулки и коробки для ювелирных или ножевых и аналогичных изделий, деревянные; статуэтки и прочие декоративные изделия, деревянные
Верхние переделы
442110
Вешалки для одежды деревянные
Верхние переделы
442190
Прочие изделия деревянные
Верхние переделы
442199
Изделия деревянные прочие, прочие: прочие
Верхние переделы
450310
Пробки и заглушки из натуральной пробки
Средние переделы
450390
Прочие изделия из натуральной пробки
Средние переделы
450410
Блоки, плиты, листы и полосы; плитки любой формы; цельные цилиндры, включая диски из пробки агломерированной
Средние переделы
450490
Прочие изделия из пробки агломерирированной (со связующим веществом или без него) и изделия из нее
Средние переделы
460122
Плетеные и аналогичные изделия из материалов для плетения, соединенные или не соединенные в полосы или ленты из ротанга
Верхние переделы

460129
Өруге арналған материалдардан жасалған, жолақтарға немесе ленталарға қосылған немесе қосылмаған өзге де өрілген және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
460193
РОТАНГАДАН жасалған өзге де өсімдік материалдарынан жасалған ЦИНОВКАЛАР мен перделер кілемше
Жоғарғы бөліністер
460194
Өзге де өсімдік материалдарынан жасалған кілемшелер, циновкалар және перделер
Жоғарғы бөліністер
460199
Өруге арналған материалдардан жасалған өзге де өрілген және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
460211
Себет, өрілген және өруге арналған материалдардан тікелей нысан бойынша немесе 4601 тауар позициясының тауарларынан дайындалған басқа да бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
460212
Кәрзеңке, өрілген және өсімдік материалдарынан жасалған басқа да бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
460219
Кәрзеңкелер, өрілген және өзге де өсімдік материалдарынан тоқуға арналған материалдардан жасалған нысан бойынша тікелей дайындалған өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
460290
Өруге арналған материалдардан немесе 4601 тауар позициясының тауарларынан тікелей нысан бойынша дайындалған өзге де өрілген және басқа да бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
470200
Целлюлоза ағаш, еритін сорттар
Орташа бөліністер
470311
Қылқан жапырақты тұқымдардан жасалмаған, еритін сорттардан басқа, сүректі, натронды немесе сульфатты Целлюлоза
Орташа бөліністер
470319
Еритін сорттардан басқа, сүректі, натронды немесе сульфатты Целлюлоза: жасыл емес: жапырақты тұқымдардан
Орташа бөліністер
470321
Еритін сорттардан басқа, қылқан жапырақты тұқымдардан жартылай жасыл немесе ақшыл сүректі, натронды немесе сульфатты Целлюлоза
Орташа бөліністер
470329
Еритін сорттардан басқа, жартылай жасыл немесе ақ жапырақты тұқымдардан жасалған сүректі, натронды немесе сульфатты Целлюлоза
Орташа бөліністер
470411
Еритін сорттардан басқа, сульфитті, ағаш Целлюлоза: жасыл емес: қылқан жапырақты тұқымдардан
Орташа бөліністер
470419
Еритін сорттардан басқа, сульфитті, ағаш Целлюлоза: жасыл емес: жапырақты тұқымдардан
Орташа бөліністер
470421
Еритін сорттардан басқа, сүректі, сульфитті Целлюлоза:жартылай жасыл немесе ақ: қылқан жапырақты тұқымдардан жасалған
Орташа бөліністер
470429
Еритін сорттардан басқа, жартылай жасыл немесе ақ, жапырақты тұқымдардан жасалған сүректі, сульфитті Целлюлоза
Орташа бөліністер
470500
Пісірудің механикалық және химиялық тәсілдерінің үйлесімінен алынған ағаш массасы.
Орташа бөліністер
470610
Хлинт линтінен алынған целлюлоза
Төменгі бөліністер
480100
Орамдардағы немесе парақтардағы газет қағазы
Орташа бөліністер
480210
Хат, баспа және басқа да графикалық мақсаттар үшін пайдаланылатын, қолмен құйылған, жабылмаған қағаз, картон
Орташа бөліністер

460129
Плетеные и аналогичные изделия из материалов для плетения, соединенные или не соединенные в полосы или ленты коврики, циновки и ширмы из растит ительных материалов прочие
Верхние переделы
460193
Коврикиб циновки и ширмы из растительных материалов прочие из ротанга
Верхние переделы
460194
Коврики, циновки и ширмы из прочих растительных материалов
Верхние переделы
460199
Прочие плетеные и аналогичные изделия из материалов для плетения
Верхние переделы
460211
Корзиночные,плетеные и другие изделия, изготовленные непосредственно по форме из материалов для плетения или из товаров товарной позиции 4601
Верхние переделы
460212
Корзиночные, плетеные и другие изделия из растительных материалов
Верхние переделы
460219
Корзиночные, плетеные и другие изделия, изготовленные непосредственно по форме из материалов для плетения из растительных материалов прочие
Верхние переделы
460290
Прочие плетеные и другие изделия, изготовленные непосредственно по форме из материалов для плетения или из товаров товарной позиции 4601
Верхние переделы
470200
Целлюлоза древесная, растворимые сорта
Средние переделы
470311
Целлюлоза древесная, натронная или сульфатная, кроме растворимых сортов, небеленая из хвойных пород
Средние переделы
470319
Целлюлоза древесная, натронная или сульфатная, кроме растворимых сортов:небеленая:из лиственных пород
Средние переделы
470321
Целлюлоза древесная, натронная или сульфатная, кроме растворимых сортов, полубеленая или беленая из хвойных пород
Средние переделы
470329
Целлюлоза древесная, натронная или сульфатная, кроме растворимых сортов, полубеленая или беленая из лиственных пород
Средние переделы
470411
Целлюлоза древесная, сульфитная, кроме растворимых сортов:небеленая:из хвойных пород
Средние переделы
470419
Целлюлоза древесная, сульфитная, кроме растворимых сортов:небеленая:из лиственных пород
Средние переделы
470421
Целлюлоза древесная, сульфитная, кроме растворимых сортов:полубеленая или беленая:из хвойных пород
Средние переделы
470429
Целлюлоза древесная, сульфитная, кроме растворимых сортов,полубеленая или беленых, из лиственных пород
Средние переделы
470500
Древесная масса, полученная сочетанием механических и химических способов варки.
Средние переделы
470610
Масса волокнистая, из хлопкового линта
Нижние переделы
480100
Бумага газетная в рулонах или листах
Средние переделы
480210
Бумага, картон немелованные ручного отлива, немелованные, используемые для письма, печати и других графических целей
Средние переделы

480220
Фото -, жылу немесе электр сезгіш қағаз бен қатырма қағазға арналған негіз ретінде қолданылатын борланбаған қағаз, қатырма қағаз
Орташа бөліністер
480240
Борланбаған қағаз-тұсқағазға арналған негіз
Орташа бөліністер
480254
Механикалық немесе химиялық-механикалық тәсілмен алынған талшықтары жоқ немесе талшықтың жалпы массасынан 10% аспайтын осындай талшықтары бар өзге де қағаз және қатырма қағаз: массасы 1 м2 кем 40 г
Орташа бөліністер
480255
Салмағы 1 М2 40 Г немесе болеб бірақ орамдағы 150 Г аспайтын өзге де қағаз және қатырма қағаз
Орташа бөліністер
480256
Массасы 1 м2 40 - тан 150 г-ға дейінгі бір жағының мөлшері 435 мм-ден аспайтын, ал екіншісі-297 мм-ден аспайтын жайылған түрдегі қағаз және қатырма қағаз
Орташа бөліністер
480257
Механикалық немесе химиялық-механикалық тәсілмен алынған талшықтары жоқ немесе жалпы массасынан 10% аспайтын осындай талшықтары бар массасы 1 м. Кв. 40-тан 150 г. дейінгі өзге де қағаз және қатырма қағаз
Орташа бөліністер
480258
Механикалық немесе химиялық-механикалық тәсілмен алынған талшықтары жоқ немесе талшықтың жалпы массасынан 10% аспайтын осындай талшықтары бар өзге де қағаз және қатырма қағаз: массасы 1 м2 150 г астам
Орташа бөліністер
480261
Механикалық немесе химиялық - механикалық тәсілмен алынған талшықтары бар, талшықтың жалпы массасының 10% - дан астам өзге де қағаз және картон: орамда
Орташа бөліністер
480262
Механикалық немесе химиялық-механикалық тәсілмен алынған талшықтары бар басқа да қағаз және картон, бір жағының мөлшері 435 мм - ден аспайтын, ал екіншісі-297мм-ден аспайтын парақтарда
Орташа бөліністер
480269
Хат, баспа немесе басқа да графикалық мақсаттар үшін қолданылатын, жабылмаған өзге де қағаз және қатырма қағаз
Орташа бөліністер
480300
Қағаз дәретхана салфеткалар, бетке арналған салфеткалар, Сүлгілер, дастархандар және шаруашылық-тұрмыстық немесе санитарлық-гигиеналық мақсаттағы қағаздың басқа да түрлері, целлюл. Целлюлоза мақта және мата. Талшық
Орташа бөліністер
480411
Крафт-лайнер [тарный картон] жасыл емес
Орташа бөліністер
480419
Басқа да крафт-лайнер [тарный картон] ағартылмаған
Орташа бөліністер
480421
Крафт-қағаз мешочная небеленая
Орташа бөліністер
480429
Өзге де крафт-қағаз
Орташа бөліністер
480431
Массасы 1 м2 150 г немесе одан кем, ағартылмаған өзге де крафт-қағаз және картон
Орташа бөліністер
480439
Салмағы 1 м. шаршы 150 г немесе одан кем басқа крафт-қағаз және картон)
Орташа бөліністер
480441
Массасы 1 м2 150 г астам, бірақ 225 г кем басқа крафт-қағаз және картон, ағартылмаған
Орташа бөліністер
480442
48.02 немесе 48.03 тауар позициясында көрсетілгендерден басқа орамдардағы немесе парақтардағы крафт-қағаз және борланбаған крафт-картон:массасы 1 м2 150 г астам, бірақ 225 г кем крафт-қағаз және крафт-картон: массада біркелкі ағартылған және талшықтың жалпы массасының 95% астам химиялық тәсілмен алынған сүрек талшықтары құрайтын
Орташа бөліністер

480220
Бумага, картон немелованные, используемые как основа для фото-, тепло- или электрочувствительных бумаги и картона
Средние переделы
480240
Бумага немелованная - основа для обоев
Средние переделы
480254
Прочие бумага и картон, не содержащие волокон, полученных механическим или химико-механическим способом, или с содержанием таких волокон не более 10% от общей массы волокна: с массой 1 м2 менее 40 г
Средние переделы
480255
БУМАГА И КАРТОН ПРОЧИЕ МАССОЙ 1 М2 40 Г ИЛИ болееб НО НЕ БОЛЕЕ 150 Г В РУЛОНАХ
Средние переделы
480256
Бумага и картон прочие, с массой 1 м2 от 40 до 150 г в листах с размером одной стороны не более 435 мм, а другой - не более 297 мм в развернутом виде
Средние переделы
480257
Прочие бумага и картон с массой 1 м. Кв. От 40 до 150 г., не содержащие волокон, полученных механическим или химико-механическим способом, или с содержанием таких волокон не более10% от общей массы
Средние переделы
480258
Прочие бумага и картон, не содержащие волокон, полученных механическим или химико-механическим способом, или с содержанием таких волокон не более 10% от общей массы волокна: с массой 1 м2 более 150 г
Средние переделы
480261
Прочие бумага и картон, с содержанием волокон, полученных механическим или химико- механическим способом, более 10% от общей массы волокна: в рулонах
Средние переделы
480262
Прочие бумага и картон, с содержанием волокон, полученных механическим или химико-механическим способом, в листах с размером одной стороны не более 435 мм, а другой - не более 297мм
Средние переделы
480269
Прочие бумага и картон немелованные, используемые для письма, печати или других графических целей
Средние переделы
480300
Бумажные туалетные салфетки, салфетки для лица, полотенца, скатерти и другие виды бумаги хозяйственно-бытового или санитарно-гигиенического назначения, целлюл. Вата и полотно из целлюлозн. Волокон
Средние переделы
480411
Крафт-лайнер [тарный картон] небеленый
Средние переделы
480419
Прочий крафт-лайнер [тарный картон] немелованный
Средние переделы
480421
Крафт-бумага мешочная небеленая
Средние переделы
480429
Прочая крафт-бумага мешочная немелованная
Средние переделы
480431
Прочие крафт-бумага и картон, с массой 1 м2 150 г или менее, небеленые
Средние переделы
480439
Прочие крафт-бумага и картон, с массой 1 м.кв. 150 г или менее (кроме небеленых)
Средние переделы
480441
Прочие крафт-бумага и картон, с массой 1 м2 более 150 г, но менее 225 г, небеленые
Средние переделы
480442
Крафт-бумага и крафт-картон немелованные, в рулонах или листах, кроме указанных в товарной позиции 48.02 или 48.03:крафт-бумага и крафт-картон прочие, массой 1 м2 более 150 г, но менее 225 г:беленые равномерно в массе и в которых более 95% от общей массы волокна составляют древесные волокна, полученные химическим способом
Средние переделы

480449
Салмағы 1 м. ш. 150 г-дан астам, бірақ 225 г-дан кем, 80 мас-тен кем емес басқа крафт-қағаз және қатырма қағаз. талшықтың жалпы массасының % - ын қылқан жапырақты ағаштардың талшықтары құрайды
Орташа бөліністер
480451
Массасы 1 м. Кв. 225 г немесе 150г астам өзге де ағартылмаған крафт-қағаз және картон
Орташа бөліністер
480452
48.02 немесе 48.03 тауар позициясында көрсетілгендерден басқа, орамдардағы немесе парақтардағы крафт-қағаз және борланбаған крафт-картон:массасы 1 м2 225 г немесе одан астам крафт-қағаз және басқа крафт-картон:массада біркелкі ағартылған және талшықтың жалпы массасының 95% - ынан астам химиялық тәсілмен алынған ағаш талшықтары құрайтын
Орташа бөліністер
480459
Массасы 1 м. Кв. 225 г немесе одан астам өзге де крафт-қағаз және қатырма қағаз
Орташа бөліністер
480511
Жартылай целлюлозадан жасалған гофрлеуге арналған қағаз
Орташа бөліністер
480512
Сабан массасынан жасалған гофрлеуге арналған қағаз
Орташа бөліністер
480519
Гофрлеуге арналған өзге де қағаз
Орташа бөліністер
480524
Салмағы 1 м. Кв. 150 г немесе одан кем Тест-лайнер (гофрленген картонның тегіс қабаттарына арналған қалпына келтірілген картон)
Орташа бөліністер
480525
Салмағы 1 м. Кв. 150 г астам Тест-лайнер (гофрленген картонның тегіс қабаттарына арналған қалпына келтірілген картон)
Орташа бөліністер
480530
Сульфитті орама қағазы
Орташа бөліністер
480540
Орамдардағы немесе парақтардағы борланбаған Сүзгіш қағаз және картон
Орташа бөліністер
480550
Қағаз және қатырма қағаз - орамдарда немесе парақтарда борланбаған жабындық картонға арналған негіз
Орташа бөліністер
480591
Салмағы 1 м2 150 г немесе одан кем шатырлық картонға арналған өзге де қағаз - негіз және картон-негіз
Орташа бөліністер
480592
Массасы 1 м2 150 г астам, бірақ еее225 г өзге де қағаз және картон
Орташа бөліністер
480593
Жабындық картонға арналған өзге де қағаз-негіз және картон-негіз
Орташа бөліністер
480610
Орамдардағы немесе парақтардағы өсімдік пергаменті
Орташа бөліністер
480620
Орамдардағы немесе парақтардағы май өткізбейтін қағаз
Орташа бөліністер
480630
Калька, орамда немесе парақта
Орташа бөліністер
480640
Пергамин және өзге де жылтыр мөлдір немесе жартылай мөлдір қағаз
Орташа бөліністер
480700
Беттік жабынсыз немесе сіңдірілмеген, орамдардағы немесе парақтардағы арматураланған немесе бекітілмеген көп қабатты қағаз және қатырма қағаз (қағаз немесе картон тегіс қабатының адгезив көмегімен желімдеу жолымен жасалған)
Орташа бөліністер
480810
Бүрмеленген, перфорирленген немесе тесілмеген қағаз және қатырма қағаз
Орташа бөліністер
480840
Бекітілген немесе бүрмеленген, басылған немесе басылған, тесілген немесе тесілмеген Крафт-қағаз
Орташа бөліністер

480449
Прочие крафт-бумага и картон, масса 1 м.кв. Которых составляет более 150 г, но менее 225 г, в которых не менее 80 массы% от общей массы волокна составляют волокна древесины хвойных пород
Средние переделы
480451
Прочие небеленые крафт-бумага и картон, с массой 1 м.кв. 225 г или более 150г
Средние переделы
480452
Крафт-бумага и крафт-картон немелованные, в рулонах или листах, кроме указанных в товарной позиции 48.02 или 48.03:крафт-бумага и крафт-картон прочие, массой 1 м2 225 г или более:беленые равномерно в массе и в которых более 95% от общей массы волокна составляют древесные волокна, полученные химическим способом
Средние переделы
480459
Прочие крафт-бумага и картон прочие, с массой 1 м.кв. 225 г или более
Средние переделы
480511
Бумага для гофрирования из полуцеллюлозы
Средние переделы
480512
Бумага для гофрирования из соломенной массы
Средние переделы
480519
Прочая бумага для гофрирования
Средние переделы
480524
Тест-лайнер (регенерированный картон для плоских слоев гофрированного картона) с массой 1 м. Кв. 150 г или менее
Средние переделы
480525
Тест-лайнер (регенерированный картон для плоских слоев гофрированного картона) с массой 1 м. Кв. Более 150 г
Средние переделы
480530
Бумага оберточная сульфитная
Средние переделы
480540
Бумага и картон фильтровальные, немелованная в рулонах илилистах
Средние переделы
480550
Бумага и картон - основа для кровельного картона, немелованные в рулонах или листах
Средние переделы
480591
Прочие бумага- основа и картон-основа для кровельного картона с массой 1 м2 150 г или менее
Средние переделы
480592
Прочие бумага и картон с массой 1 м2 более 150 г, но менее225 г
Средние переделы
480593
Прочие бумага-основа и картон-основа для кровельного картона
Средние переделы
480610
Пергамент растительный, в рулонах или листах
Средние переделы
480620
Бумага жиронепроницаемая, в рулонах или листах
Средние переделы
480630
Калька, в рулонах или листах
Средние переделы
480640
Пергамин и прочая лощеная прозрачная или полупрозрачная бумага
Средние переделы
480700
Бумага и картон многослойные (изготовленные путем склеивания с помощью адгезива плоских слоев бумаги или картона) без поверхностного покрытия или пропитки, армированные или нет, в рулонах или листах
Средние переделы
480810
Бумага и картон гофрированные, перфорирированные или неперфорированные
Средние переделы
480840
Крафт-бумага, крепированная или гофрированная, тисненая или нетисненая, перфорированная или неперфорированная
Средние переделы

480890
Гофрленген (жабыстырылған немесе сыртқы тегіс парақтармен жабыстырылмаған), бекітілген, басылған немесе тесілген, орамдардағы немесе парақтардағы өзге де қағаз және қатырма қағаз. Поз. 4803
Орташа бөліністер
480920
Өздігінен көшіретін қағаз
Орташа бөліністер
480990
Көшіргі немесе аудармалы өзге де қағаз (трафареттерге, көшіру аппараттарына арналған жабылған немесе сіңдірілген қағазды қоса алғанда)..., орамдарда немесе парақтарда...
Орташа бөліністер
481013
Механич алынған талшықтары жоқ, хат, баспа үшін пайдаланылатын орамдағы қағаз және қатырма қағаз. Немесе химия-механик. Немесе талшықтың жалпы массасынан 10% - дан аспайтын талшықтың құрамы бар
Орташа бөліністер
481014
Бір жағының мөлшері 435 мм - ден аспайтын, ал екіншісі 297 мм-ден аспайтын парақтардағы қағаз және картон жайылған түрде
Орташа бөліністер
481019
Механикалық немесе химиялық - механикалық жолмен алынған талшықтары жоқ хат, баспа және басқа да графикалық мақсаттар үшін пайдаланылатын өзге де қағаз және қатырма қағаз
Орташа бөліністер
481022
Жеңіл салмақты борланған қағаз
Орташа бөліністер
481029
Механикалық тәсілмен алынған өзге де хат, баспа немесе басқа да графикалық мақсаттарға арналған қағаз және қатырма қағаз талшықтың жалпы массасының% - ын құрайды.
Орташа бөліністер
481031
Құрамында 95 мас астам талшықтары бар біркелкі ақшыл Крафт-қағаз, картон.химиялық тәсілмен алынған, салмағы 150 г/ш.м. немесе одан кем, хат, баспа немесе басқа бағандар үшін пайдаланылмайтын. Мақсаттар
Орташа бөліністер
481032
Крафт-қағаз және картон, кр. Орын. Бағандар үшін. Мақсат, белен. Тең. Барлық массасы мен мысық. 95 мас астам. талшықтың жалпы массасынан % құраст. Древ. Талшық, арнайы психолог. Хим. 1 м. шаршы салмағы 150 г астам
Орташа бөліністер
481039
Жазу, басу немесе басқа да графикалық мақсаттар үшін пайдаланылатындардан басқа, басқа крафт-қағаз, крафт-картон...
Орташа бөліністер
481092
Көп қабатты, хат,баспа және басқа да графикалық мақсаттар үшін пайдаланылатындардан басқа, Крафт-қағаз және картон
Орташа бөліністер
481099
Орамдардағы немесе парақтардағы, ақшыл, каолин немесе Слюда ұнтағымен жабылған өзге де қағаз және қатырма қағаз
Орташа бөліністер
481110
Товарлардан басқа, гудрондалған, битумдалған немесе асфальтталған қағаз және картон. Поз. 4803, 4809, 4810, немесе жапырақты орамдарда
Орташа бөліністер
481141
Гуммирленген немесе желімді, өздігінен Желімді қағаз және картон
Орташа бөліністер
481149
Өзге де гуммирленген немесе желімді қағаз және картон
Орташа бөліністер
481151
Жабындысы бар, сіңдірілген немесе пластмассамен ламинатталған, ақ, массасы 1 м2 150г астам қағаз және қатырма қағаз
Орташа бөліністер

480890
Прочие бумага и картон гофрированные (склеенные или несклееные гладкими наружными листами), крепированные, тисненые илиперфорированные, в рулонах или листах, кроме указанных в тов. Поз. 4803
Средние переделы
480920
Бумага самокопировальная
Средние переделы
480990
Прочая бумага копировальная или переводная (включая покрытую или пропитанную бумагу для трафаретов, копировальных аппаратов..., в рулонах или листах...
Средние переделы
481013
Бумага и картон в рулонах, используемые для письма, печати, не содержащие волокон, полученных механич. Или химико-механич. Способом, или с содержанием волокон не более 10% от общей массы волокна
Средние переделы
481014
Бумага и картон в листах с размером одной стороны не более 435 мм, а другой - не более 297 мм в развернутом виде
Средние переделы
481019
Прочие бумага и картон, используемые для письма, печати и других графических целей, не содержащие волокон, полученных механическим или химико- механическим путем
Средние переделы
481022
Бумага мелованная легковесная
Средние переделы
481029
Прочие бумага и картон для письма, печати или других графических целей, вкоторых волокна, полученные механическим способом, составляют более 10 ма с.% от общей массы волокна
Средние переделы
481031
Крафт-бумага, картон, равномерно беленые с содержанием волокон более 95 массы%,, полученных химическим способом, с массой 150 г/кв.м или менее, не используемые для письма, печати или др. Граф. Целей
Средние переделы
481032
Крафт-бумага и картон, кр. Испол. Для граф. Целей, белен. Равномер. По всей массе и в кот. Более 95 массы% от общ. Массы волокна сост. Древ. Волокна, получ. Хим. Способом, с массой 1 м.кв. Более 150 г
Средние переделы
481039
Прочие крафт-бумага, крафт-картон, кроме используемых для письма, печати или других графических целей...
Средние переделы
481092
Крафт-бумага и картон, кроме используемых для письма,печати и других графических целей, многослойные
Средние переделы
481099
Бумага и картон прочие, в рулонах или листах, беленые, покрытые каолином или слюдяным порошком
Средние переделы
481110
Бумага и картон гудронированные, битумизированные или асфальтированные, кроме тов. Поз. 4803, 4809, 4810, в рулонах илилистах
Средние переделы
481141
Бумага и картон гуммированные или клейкие, самоклеющиеся
Средние переделы
481149
Прочие бумага и картон гуммированные или клейкие
Средние переделы
481151
Бумага и картон с покрытием, пропиткой или ламинированные пластмассой, беленые, с массой 1 м2 более 150г
Средние переделы

481159
Жабындысы, сіңдірілген немесе пластмассамен ламинатталған өзге де қағаз және картон
Орташа бөліністер
481160
Балауыз, парафин, стеарин, май немесе глицериннен қапталған немесе сіңдірілген қағаз және картон
Орташа бөліністер
481190
Өзге де Қағаз, картон, целлюлоза мақтасы және целлюлоза талшығынан жасалған жайма
Орташа бөліністер
481200
Қағаз массасынан жасалған сүзгіш блоктар, тақталар мен пластиналар
Жоғарғы бөліністер
481310
Папиросная бумага, разрезанная в виде книг или трубок
Жоғарғы бөліністер
481320
Ені 5 см аспайтын орамдағы папирос қағазы
Жоғарғы бөліністер
481390
Өзге де папирос қағазы
Жоғарғы бөліністер
481420
Обой қағазы және беткі жағынан пластмассаның қабатымен жабылған қағаздан жасалған ұқсас қабырғалық жабындар
Жоғарғы бөліністер
481490
Өзге де тұсқағаз қағазы және басқа да қабырға жабындары; терезелерге арналған мөлдір қағаз
Жоғарғы бөліністер
481620
Қағазда көрсетілген қағаздан басқа өздігінен көшіретін қағаз. Поз. 4809, қораптарға оралған немесе буып-түйілмеген
Жоғарғы бөліністер
481690
Қораптарға буып-түйілген немесе буып-түйілмеген қағаздан жасалған өзге де офсеттік пластиналар
Жоғарғы бөліністер
481710
Конверттер
Жоғарғы бөліністер
481720
Карточки для писем, почтовые открытки без рисунков и карточки для переписки
Жоғарғы бөліністер
481730
Қағаз кеңсе керек-жарақтарының жиынтықтары бар қағаз немесе қатырма қағаздан жасалған қораптар, сөмкелер, жазу кітапшалары
Жоғарғы бөліністер
481810
Дәретхана қағазы
Жоғарғы бөліністер
481820
Қол орамалдар, косметикалық салфеткалар және сүлгілер
Жоғарғы бөліністер
481830
Дастархандар мен майлықтар
Жоғарғы бөліністер
481850
Киім және оның керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
481890
Қағаз массасынан, қағаздан, целлюлоза мақтасынан немесе целлюлоза талшығынан жасалған жаймадан жасалған шаруашылық-тұрмыстық, санитарлық-гигиеналық немесе медициналық мақсаттағы өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
481910
Гофрленген қағаздан немесе картоннан жасалған жәшіктер мен қораптар
Жоғарғы бөліністер
481920
Бүрмеленген емес қағаздан жасалған жәшіктер мен қораптар картон
Жоғарғы бөліністер
481930
Ені 40 см немесе одан жоғары қағаздан, картоннан, целлюлоза мақтасынан немесе целлюлоза талшығынан жасалған жаймадан жасалған қаптар
Жоғарғы бөліністер
481940
Кулдерді қоса алғанда, өзге де қаптар мен пакеттер
Жоғарғы бөліністер
481950
Қағаз бен қатырма қағаздан жасалған өзге де буып-түюлер, грампластиналарға арналған конверттерді қоса алғанда,
Жоғарғы бөліністер
481960
Мекемелерде, дүкендерде және т. б. пайдаланылатын папкалар, хаттарға арналған лотоктар, құжаттарды сақтауға арналған жәшіктер және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер

481159
Прочие бумага и картон с покрытием, пропиткой или ламинированные пластмассой
Средние переделы
481160
Бумага и картон с покрытием или пропиткой из воска, парафина, стеарина, масла или глицерина
Средние переделы
481190
Прочие бумага, картон, целлюлозная вата и полотно из целлюлозного волокона
Средние переделы
481200
Блоки, плиты и пластины фильтровальные из бумажной массы
Верхние переделы
481310
Бумага папиросная, нарезанная в форме книжечек или трубок
Верхние переделы
481320
Бумага папиросная в рулонах шириной не более 5 см
Верхние переделы
481390
Прочая бумага папиросная
Верхние переделы
481420
Бумага обойная и аналогичные стеновые покрытия из бумаги, покрытой с лицевой стороны слоем пластмассы
Верхние переделы
481490
Прочие бумага обойная и другие настенные покрытия; бумага прозрачная для окон
Верхние переделы
481620
Бумага самокопировальная, кроме бумаги указанной в тов. Поз. 4809, упакованная или не упакованная в коробки
Верхние переделы
481690
Прочие офсетные пластины из бумаги, упакованные или не упакованные в коробки
Верхние переделы
481710
Конверты
Верхние переделы
481720
Карточки для писем, почтовые открытки без рисунков и карточки для переписки
Верхние переделы
481730
Коробки, сумки, записные книжки из бумаги или картона с наборами бумажных канцелярских принадлежностей
Верхние переделы
481810
Бумага туалетная
Верхние переделы
481820
Платки носовые, косметические салфетки и полотенца
Верхние переделы
481830
Скатерти и салфетки
Верхние переделы
481850
Одежда и ее принадлежности
Верхние переделы
481890
Прочие изделия хозяйственно-бытового, санитарно-гигиенического или медицинского назначения из бумажной массы, бумаги, целлюлозной ваты или полотна из целлюлозного волокна
Верхние переделы
481910
Ящики и коробки из гофрированной бумаги или картона
Верхние переделы
481920
Ящики и коробки, складывающиеся, из негофрированной бумагиили картона
Верхние переделы
481930
Мешки из бумаги, картона, целлюлозной ваты или полотна из целлюлозного волокна, с шириной у основания 40 см или более
Верхние переделы
481940
Мешки и пакеты прочие, включая кули
Верхние переделы
481950
Прочие упаковки из бумаги, картона, включая конверты для грампластинок
Верхние переделы
481960
Папки, лотки для писем, ящики для хранения документов и аналогичные изделия, используемые в учреждениях, магазинах и т.д.
Верхние переделы

482010
Тіркеу журналдары, бухгалтерлік кітаптар, жазу кітапшалары, бланк кітаптары, ордерлер, түбіртектер, хаттарға, естелік жазбаларға арналған блокноттар, күнделіктер және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
482020
Дәптерлер
Жоғарғы бөліністер
482030
Кітаптарға арналған мұқабалардан басқа, алмалы-салмалы қаптамалар, қағаз бен қатырма қағаздан жасалған папкалар мен скоросшивательдер
Жоғарғы бөліністер
482040
Өздігінен көшірілетін іскерлік бланктер және парақтап салынған көшірме жинақтары
Жоғарғы бөліністер
482050
Қағаз бен қатырма қағаздан жасалған үлгілерге немесе коллекцияларға арналған альбомдар
Жоғарғы бөліністер
482090
Қағаздан немесе қатырма қағаздан жасалған өзге де кеңсе тауарлары; үлгілер немесе коллекцияларға арналған альбомдардан басқа, кітаптарға арналған бөшкелер
Жоғарғы бөліністер
482110
Басылған немесе басылмаған қағаз немесе қатырма қағаздан жасалған барлық түрдегі жапсырмалар мен этикеткалар
Жоғарғы бөліністер
482190
Қағаз немесе қатырма қағаздан жасалған барлық түрдегі өзге де жапсырмалар мен заттаңбалар
Жоғарғы бөліністер
482210
Тоқыма жіптерді орау үшін пайдаланылатын қағаз массасынан жасалған бобиналар, катушкалар, копстар, шпулдер, ұқсас ұстағыштар
Жоғарғы бөліністер
482290
Өзге де бобиндер, катушкалар, копстар, шпулдер, ұқсас қағаз массасының ұстағыштары, бум. Немесе картон (перфорацияланған немесе перфорирленбеген., армирленген немесе армирленген емес.басқа использ. Тоқыма орау үшін. Жіптерді
Жоғарғы бөліністер
482320
Сүзгіш қағаз және картон
Жоғарғы бөліністер
482340
Тіркейтін аспаптарға арналған орамдардағы, парақтардағы немесе дискілердегі сызылған қағаз
Жоғарғы бөліністер
482361
Қағаздан немесе қатырма қағаздан жасалған подностар,табақтар,тарелкалар,шыныаяқтар және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
482369
Қағаздан немесе Картадан жасалған подностар, табақтар, тарелкалар, шыныаяқтар және өзге де ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
482370
Құйылған немесе престелген қағаз массасынан жасалған бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
482390
Өзге де Қағаз, картон, целлюлоз. Целлюлозадан жасалған мақта және мата. Мөлшері немесе нысаны бойынша кесілген өзге де талшықтар; қағаз массасынан, қағаздан, картоннан, целлюлоздан жасалған бұйымдар. Мақта немесе целлюлден жасалған жаймалар.талшық
Жоғарғы бөліністер
490110
Жекелеген парақтар түріндегі, фальцованные немесе фальцованные емес кітаптар, брошюралар, парақшалар және осыған ұқсас баспа басылымдары
Жоғарғы бөліністер
490191
Басқа сөздіктер, энциклопедиялар және олардың сериялық шығарылымдары
Жоғарғы бөліністер
490199
Өзге де кітаптар, брошюралар, парақшалар, осыларға ұқсас баспа басылымдары, брошюралар
Жоғарғы бөліністер

482010
Журналы регистрационные, бухгалтерские книги, записные книжки, книги бланков, ордеров, квитанций, блокноты для писем, памятных записок, дневники и аналогичные изделия
Верхние переделы
482020
Тетради
Верхние переделы
482030
Переплеты съемные, папки и скоросшиватели из бумаги и картона, кроме обложек для книг
Верхние переделы
482040
Самокопировальные деловые бланки и полистно проложенные копировальные наборы
Верхние переделы
482050
Альбомы для образцов или коллекций из бумаги и картона
Верхние переделы
482090
Прочие канцелярские товары из бумаги или картона; бложки для книг, кроме альбомов для образцов или коллекций
Верхние переделы
482110
Ярлыки и этикетки всех видов из бумаги или картона, напечатаные или ненапечатанные
Верхние переделы
482190
Прочие ярлыки и этикетки всех видов из бумаги или картона
Верхние переделы
482210
Бобины, катушки, копсы, шпули, аналогичные держатели из бумажной массы, используемые для намотки текстильных нитей
Верхние переделы
482290
Прочие бобины, катушки, копсы, шпули, аналогичные держателииз бумажной массы, бум. Или картона (перфорированные или неперфорир., армированные или неармир.), кроме использ. Для намотки текстил. Нитей
Верхние переделы
482320
Бумага и картон фильтровальные
Верхние переделы
482340
Бумага разграфленая для регистрирующих приборов, в рулонах,листах или дисках
Верхние переделы
482361
Подносы,блюда,тарелки,чашки и аналогичные изделия, из бумаги или картона
Верхние переделы
482369
Подносы, блюда, тарелки, чашки и аналогичные изделия, из бумаги или карт она прочие
Верхние переделы
482370
Изделия из бумажной массы, литые или прессованные
Верхние переделы
482390
Прочие бумага, картон, целлюлоз. Вата и полотно из целлюлоз. Волокна прочие, нарезанные по размеру или форме; изделия из бумажной массы, бумаги, картона, целлюлоз. Ваты или полотна из целлюл.волокна
Верхние переделы
490110
Книги, брошюры, листовки и аналогичные печатные издания в виде отдельных листов, сфальцованные или несфальцованные
Верхние переделы
490191
Прочие словари, энциклопедии и их серийные выпуски
Верхние переделы
490199
Прочие книги, брошюры, листовки, аналогичные печатные издания, сброшюрованные
Верхние переделы

490210
Жарнамалық материалы бар немесе жоқ және аптасына кемінде төрт рет шығарылатын газеттер, журналдар және өзге де мерзімді басылымдар
Жоғарғы бөліністер
490290
Жарнамалық материалы бар немесе жоқ өзге де газеттер, журналдар және өзге де мерзімді басылымдар
Жоғарғы бөліністер
490300
Суреттер-кітаптар,сурет салуға немесе бояуға арналған кітаптар, Балалар
Жоғарғы бөліністер
490400
Түптелген немесе түптелмеген, безендірілген немесе безендірілмеген ноталар, баспа немесе қолжазба
Жоғарғы бөліністер
490510
Глобустар
Жоғарғы бөліністер
490591
Басқа карталар географиялық және кез келген басқа карталар... басылған, кітап түрінде
Жоғарғы бөліністер
490599
Географиялық, гидрографиялық карталар және кез келген басқа карталар, соның ішінде атластарды, қабырға карталарын, баспаханалық жоспарларды қоса алғанда, кез келген нысандағы глобустардан басқа
Жоғарғы бөліністер
490600
Қолмен орындалған түпнұсқаларды білдіретін сәулеттік, инженерлік, өнеркәсіптік, коммерциялық, топографиялық немесе осыған ұқсас мақсаттарға арналған жоспарлар мен сызбалар; қолжазба мәтіндері; сенсибилизацияланған қағаздағы фоторепродукциялар және жоғарыда аталған тауарлардың көшіргі даналары
Жоғарғы бөліністер
490700
Почтов. Маркалар негашен., маркалар мемлекеттік баж немесе аналог. Маркалар текущ. Немесе кот үшін елде жаңа шығарылым. Олар арналған; елтаңбалы қағаз; банкноттар; чектер. Кітаптар; акциялар және аналогтар. Бағалы қағаздардың түрлері
Жоғарғы бөліністер
490810
Аудармалы әйнектелген суреттер
Жоғарғы бөліністер
490890
Өзге де аудармалы суреттер (декалькомания)
Жоғарғы бөліністер
490900
Баспа немесе иллюстриров почталық ашық хаттар.; құттықтау, шақыру және аналогы. Карточкалар, иллюстрациялар. Немесе безендірілмеген, конверттері бар немесе конвертсіз, әшекейлері бар немесе әшекейлері жоқ
Жоғарғы бөліністер
491000
Жыртылмалы күнтізбелерді қоса алғанда, барлық түрдегі баспа күнтізбелері
Жоғарғы бөліністер
491110
Жарнамалық материалдар, тауарлық каталогтар және ұқсас өнімдер
Жоғарғы бөліністер
491191
Репродукциялар, сызбалар және фотосуреттер
Жоғарғы бөліністер
491199
Баспа репродукцияларын және фотосуреттерді қоспағанда, өзге де баспа өнімдері
Жоғарғы бөліністер
500400
Бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған жібек жіп (жібек қалдықтарынан жасалған иірімжіптен басқа).
Орташа бөліністер
500500
Бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған жібек қалдықтарынан жасалған бірніпті иірімжіп
Орташа бөліністер
500600
Бөлшек сауда үшін өлшеп оралған жібек және жібек қалдықтарынан жасалған бір жақты иірімжіп; кетгут
Орташа бөліністер
500710
Жібек тарақпен тарақпен жасалған маталар
Орташа бөліністер

490210
Газеты, журналы и прочие периодические издания, иллюстрированные или неиллюстрированные, содержащие или не содержащие рекламный материал и издаваемые не менее четырех раз в неделю
Верхние переделы
490290
Прочие газеты, журналы и прочие периодические издания, иллюстрированные или неилюстрированные, содержащие или не содержащие рекламный материал
Верхние переделы
490300
Книги-картинки, книги для рисования или для раскрашивания,детские
Верхние переделы
490400
Ноты, печатные или рукописные, в переплете или непереплетенные, иллюстрированные или неиллюстрированные
Верхние переделы
490510
Глобусы
Верхние переделы
490591
Прочие карты географические и любые другие карты..., отпечатанные, в книжной форме
Верхние переделы
490599
Прочие карты географические, гидрографические и любые другие карты, включая атласы, настенные карты, типографические планы, кроме глобусов, в любой форме, за исключением книжной
Верхние переделы
490600
Планы и чертежи для архитектурных, инженерных, промышленных, коммерческих, топографических или аналогичных целей, представляющие собой оригиналы, выполненные от руки; тексты рукописные; фоторепродукции на сенсибилизированной бумаге и подкопирочные экземпляры вышепоименованных товаров
Верхние переделы
490700
Почтов. Марки негашен., марки госпошлин или аналог. Марки текущ. Или нового выпуска в стране, для кот. Они предназначены; бумага гербовая; банкноты; чеков. Книжки; акции и аналог. Виды ценных бумаг
Верхние переделы
490810
Картинки переводные остеклованные
Верхние переделы
490890
Прочие картинки переводные (декалькомания)
Верхние переделы
490900
Открытки почтовые печатные или иллюстриров.; поздравительные, пригласительные и аналог. Карточки, иллюстриров. Или неиллюстрированные, с конвертами или без конвертов, с украшениями или без украшений
Верхние переделы
491000
Печатные календари всех видов, включая отрывные
Верхние переделы
491110
Материалы рекламные, товарные каталоги и аналогичная продукция
Верхние переделы
491191
Репродукции, чертежи и фотографии
Верхние переделы
491199
Прочая печатная продукция, за исключением печатной репродукции и фотографии
Верхние переделы
500400
Hить шелковая (кроме пряжи из шелковых отходов), не расфасованная для розничной продажи.
Средние переделы
500500
Пряжа однониточная из шелковых отходов, не расфасованная для розничной продажи
Средние переделы
500600
Нить шелковая и пряжа однониточная из шелковых отходов, расфасованная для розничной продажи; кетгут
Средние переделы
500710
Ткани из шелкового гребенного очеса
Средние переделы

500720
Құрамында 85 мас бар өзге де маталар.% немесе одан да көп Жібек жіптері немесе жібек қалдықтарынан басқа
Орташа бөліністер
500790
Табиғи жібектен немесе жібек қалдықтарынан жасалған өзге де маталар
Орташа бөліністер
510510
Кардоқұтуға ұшыраған жануарлардың жүні
Орташа бөліністер
510521
Тарақпен тарауға ұшыраған жануарлардың жүні, кесіндіде
Орташа бөліністер
510529
Жүннің басқа тарақты таспасы және тарақпен тарауға ұшыраған жануарлардың өзге де жүні
Орташа бөліністер
510531
Кардтық немесе тарақпен тарауға ұшыраған жануарлардың биязы немесе қылшықты жүні және биязы немесе қылшықты қылы (кесіндіде тарауға ұшыраған жүнді қоса алғанда): кардтық немесе тарақпен тарауға ұшыраған жануарлардың биязы қылы:Кашмир ешкілері
Орташа бөліністер
510539
Кардтық немесе тарақпен тарауға ұшыраған жануарлардың басқа да жұқа қылдары
Орташа бөліністер
510540
Кардтық немесе тарақпен тарауға ұшыраған жануарлардың биязы немесе қылшықты жүні және биязы немесе қылшықты қылы (кесіндіде тарауға ұшыраған жүнді қоса алғанда): кардтық немесе тарақпен тарауға ұшыраған жануарлардың қылшықты қылы
Орташа бөліністер
510610
Пряжа аппаратная, не расфасованная для розничной продажи, содержащая 85 мас. шерсти.% или более
Орташа бөліністер
510620
Құрамында 85 мас кем жүні бар, бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған, аппараттық иірімжіп.%
Орташа бөліністер
510710
Бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған, құрамында 85 мас жүні бар тарақты жүн иірімжіп.% немесе одан да көп
Орташа бөліністер
510720
Құрамында 85 мас кем жүні бар, бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған тарақты жүн иірімжіп.%
Орташа бөліністер
510810
Аппараттық иіру бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған жануарлардың жұқа қылынан жасалған иірімжіп
Орташа бөліністер
510820
Бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған жануарлардың жұқа қылынан жасалған иірімжіп (аппараттық немесе тарақпен иірімжіп): тарақпен иірімжіп
Орташа бөліністер
510910
Бөлшек сауда үшін өлшеп оралған, құрамында жүн немесе жануарлардың биязы қылынан жасалған иірімжіп 85 мас.% және одан көп
Орташа бөліністер
510990
Бөлшек сауда үшін өлшеп оралған жүннен немесе жануарлардың биязы қылынан жасалған өзге иірімжіп
Орташа бөліністер
511000
Бөлшек сауда үшін өлшеп оралған немесе өлшеп оралмаған жануарлардың қылшықты қылынан немесе жылқы қылынан жасалған иірімжіп.
Орташа бөліністер
511111
Жүннен жасалған маталар. Иірімжіп аппарат. Немесе аппарат. Жануарлардың жұқа қылының иірімжіпі, сода. Жүн немесе жануарлардың биязы жүні 85 мас.% немесе одан көп, беттік. Тығыздығы 300 г/м2 артық емес
Орташа бөліністер
511119
Құрамында жүн немесе жануарлардың биязы жүні бар жануарлардың биязы қылынан жасалған аппараттық иірімжіптен немесе аппараттық иірімжіптен жасалған өзге де маталар 85 мас.% немесе одан да көп
Орташа бөліністер

500720
Ткани прочие, содержащие 85 массы% или более шелковых нитей или шелковых отходов, кроме шелкового гребенного очеса
Средние переделы
500790
Прочие ткани из натурального шелка или из шелковых отходов
Средние переделы
510510
Шерсть животных, подвергнутая кардочесанию
Средние переделы
510521
Шерсть животных, подвергнутая гребнечесанию, в отрезках
Средние переделы
510529
Прочая гребенная лента шерстяная и прочая шерсть животных,подвергнутая гребеночесанию
Средние переделы
510531
Шерсть и тонкий или грубый волос животных, подвергнутые кардо- или гребнечесанию (включая шерсть, подвергнутую гребнечесанию, в отрезках):тонкий волос животных, подвергнутый кардо- или гребнечесанию:кашмирских коз
Средние переделы
510539
Прочий тонкий волоc животных, подвергнутый кардо- или гребнечесанию
Средние переделы
510540
Шерсть и тонкий или грубый волос животных, подвергнутые кардо- или гребнечесанию (включая шерсть, подвергнутую гребнечесанию, в отрезках):грубый волос животных, подвергнутый кардо- или гребнечесанию
Средние переделы
510610
Пряжа шерстяная аппаратного прядения, не расфасованная для розничной продажи, с содержанием шерсти 85 массы% или более
Средние переделы
510620
Пряжа шерстяная аппаратного прядения, не расфасованная для розничной продажи, с содержанием шерсти менее 85 массы%
Средние переделы
510710
Пряжа шерстяная гребенная, не расфасованная для розничной продажи, с содержанием шерсти 85 массы% или более
Средние переделы
510720
Пряжа шерстяная гребенная, не расфасованная для розничной продажи, с содержанием шерсти менее 85 массы%
Средние переделы
510810
Пряжа из тонкого волоса животных, не расфасованная для розничной продажи аппаратного прядения
Средние переделы
510820
Пряжа из тонкого волоса животных (аппаратного или гребенного прядения), не расфасованная для розничной продажи:гребенного прядения
Средние переделы
510910
Пряжа из шерсти или тонкого волоса животных, расфасованная для розничной продажи, с содержанием шерсти или тонкого волоса животных 85 массы% и более
Средние переделы
510990
Прочая пряжа из шерсти или тонкого волоса животных, расфасованная для розничной продажи
Средние переделы
511000
Пряжа из грубого волоса животных или конского волоса (включая позументную нить из конского волоса), расфасованная или не расфасованная для розничной продажи.
Средние переделы
511111
Ткани из шерст. Пряжи аппарат. Прядения или аппарат. Пряжииз тонкого волоса животных, с содер. Шерсти или тонкого волоса животных 85 массы% или более, с поверхност. Плотностью неболее 300 г/м2
Средние переделы
511119
Прочие ткани из шерстяной пряжи аппаратного прядения или аппаратной пряжи из тонкого волоса животных с содержанием шерсти или тонкого волоса животных 85 массы% или более
Средние переделы

511120
Негізінен немесе тек қана химиялық жіптермен араласатын өзге де маталар
Орташа бөліністер
511130
Негізінен немесе тек қана химиялық талшықтармен араласқан, аппараттық иірімжіптен немесе жануарлардың жұқа қылынан жасалған аппараттық иірімжіптен жасалған өзге де маталар
Орташа бөліністер
511190
Аппараттық иірімжіптен немесе жануарлардың жұқа қылынан жасалған аппараттық иірімжіптен жасалған өзге де маталар
Орташа бөліністер
511211
Тарақты жүндік иірімжіптен немесе тарақты иірімжіптен жасалған жануарлардың беттік тығыздығы 200 г/м. кв. аспайтын жұқа қылынан жасалған маталар
Орташа бөліністер
511219
Жануарлардың жүні немесе биязы жүні бар жануарлардың биязы қылынан жасалған тарақты жүндік иірімжіптен немесе тарақты иірімжіптен жасалған өзге де маталар 85 мас.% немесе одан да көп
Орташа бөліністер
511220
Негізінен немесе тек қана химиялық жіптермен араласқан өзге де маталар
Орташа бөліністер
511230
Негізінен немесе тек қана Химиялық талшықтар қосылған жануарлардың жұқа қылынан жасалған тарақты жүндік иірімжіптен немесе тарақты иірімжіптен жасалған өзге де аралас маталар
Орташа бөліністер
511290
Тарақпен иірудің жүндік иірімжібінен немесе жануарлардың жұқа қылынан тарақпен иірімжібінен жасалған маталар: өзгелері
Орташа бөліністер
511300
Жануарлардың қылынан немесе жылқы қылынан жасалған маталар.
Орташа бөліністер
520300
Кардтық немесе тарақпен тарауға ұшыраған мақта талшығы
Орташа бөліністер
520411
85% немесе одан көп масса бойынша мақта талшықтары бар, бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған мақта-мата тігін жіптері
Орташа бөліністер
520419
Мөлдір сату үшін өлшеп оралмаған өзге де мақта-мата тігін жіптері
Орташа бөліністер
520420
Бөлшек сауда үшін өлшеп оралған мақта-мата тігін жіптері
Орташа бөліністер
520511
Иірімжіп х / б, құрамында қызғылт үшін өлшеп оралмаған 85% және одан да көп мақта бар. Тарақпен тарамаған, 714,29 дтекс сызықтық тығыздығы немесе одан да көп талшықтардан жасалған (14 метрлік нөмірден аспайтын) бір желілік сату)
Орташа бөліністер
520512
Иірімжіп х / б, құрамында қызғылт үшін өлшеп оралмаған 85% және одан да көп мақта бар. Тарақпен тарамаған, сызықтық тығыздықтағы талшықтардан жасалған бір желілік сату 714,29 кем,бірақ 232,56 дтекстен кем емес
Орташа бөліністер
520513
Иірімжіп х / б, құрамында қызғылт үшін өлшеп оралмаған 85% және одан да көп мақта бар. 23,256-дан кем,бірақ 19,231 текстен кем емес желілік тығыздықтағы тарақпен таралмаған талшықтардан бір желілік сату (метр.нөмірі 43...
Орташа бөліністер
520514
Иірімжіп х / б, құрамында қызғылт үшін өлшеп оралмаған 85% және одан да көп мақта бар. 19,231-ден кем,бірақ 12,5 текстен кем емес желілік тығыздықтағы тарақпен таралмаған талшықтардан бір желілік сату (метр.52-ден 80-ге дейін)
Орташа бөліністер

511120
Прочие, смешанные ткани в основном или исключительно с химическими нитями
Средние переделы
511130
Прочие ткани из шерстяной пряжи аппаратного прядения или аппаратного прядения из тонкого волоса животных, смешанные в основном или исключительно с химическими волокнами
Средние переделы
511190
Прочие ткани из шерстяной пряжи аппаратного прядения или аппаратной пряжи из тонкого волоса животных
Средние переделы
511211
Ткани из гребенной шерстяной пряжи или гребенной пряжи из тонкого волоса животных с поверхностной плотностью не более200 г/м.кв.
Средние переделы
511219
Прочие ткани из гребенной шерстяной пряжи или гребенной пряжи из тонкого волоса животных с содержанием шерсти или тонкого волоса животных 85 массы% или более
Средние переделы
511220
Прочие ткани, смешанные в основном или исключительно с химическими нитями
Средние переделы
511230
Прочие смешанные ткани из гребенной шерстяной пряжи или гребенной пряжи из тонкого волоса животных с добавлением в основном или исключительно химических волокон
Средние переделы
511290
Ткани из шерстяной пряжи гребенного прядения или пряжи гребенного прядения из тонкого волоса животных:прочие
Средние переделы
511300
Ткани из грубого волоса животных или конского волоса.
Средние переделы
520300
Волокно хлопковое, подвергнутое кардо- или гребнечесанию
Средние переделы
520411
Нитки хлопчатобумажные швейные не расфасованные для розничной продажи, содержащие хлопковых волокон по массе 85% или более
Средние переделы
520419
Прочие нитки хлопчатобумажные швейные не расфасованные длярозничной продажи
Средние переделы
520420
Нитки хлопчатобумажные швейные, расфасованные для розничнойпродажи
Средние переделы
520511
Пряжа х/б, содержит хлопка 85% и более, не расфасованная для розн. Продажи, однониточная из волокон, не гребнечесаных, линейной плотности 714,29дтекса или более (не выше 14 метрического номера)
Средние переделы
520512
Пряжа х/б, содержит хлопка 85% и более, не расфасованная для розн. Продажи однониточная из волокон, не гребнечесаных,линейной плотности менее 714,29, но не менее 232,56 дтекса
Средние переделы
520513
Пряжа х/б, содержит хлопка 85% и более, не расфасованная для розн. Продажи однониточная из волокон, не гребнечесаных,линейной плотности менее 23,256, но не менее 19,231 текса (метр.номера от 43 ...
Средние переделы
520514
Пряжа х/б, содержит хлопка 85% и более, не расфасованная для розн. Продажи однониточная из волокон, не гребнечесаных,линейной плотности менее 19,231, но не менее 12,5 текса (метр.номера от 52 до 80)
Средние переделы

520515
Мақта талшықтары бар мақта иірімжіп (тігін жіптерінен басқа) 85 мас. бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған: тарақпен тарауға ұшырамаған талшықтардан жасалған бір жіпті иірімжіп: 125 дтекстен кем сызықтық тығыздығы (80 метрлік нөмірден жоғары))
Орташа бөліністер
520521
Мақта талшықтары бар мақта иірімжіп (тігін жіптерінен басқа) 85 мас. бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған: тарақпен тарауға ұшыраған талшықтардан жасалған бір жіпті иірімжіп: 714,29 дтекс сызықтық тығыздығы немесе одан көп (14 метрлік нөмірден аспайтын))
Орташа бөліністер
520522
Иірімжіп х / б, құрамында қызғылт үшін өлшеп оралмаған 85% және одан да көп мақта бар. Талшықтардан, тарақпен тарақпен тарайтын,сызықтық тығыздығы 714,29-дан кем, бірақ 232,56-дан кем емес(метр.14 нөмірден...
Орташа бөліністер
520523
Иірімжіп х / б, құрамында қызғылт үшін өлшеп оралмаған 85% және одан да көп мақта бар. Сату однониточная талшықтардан, гребенного тарам,сызықтық тығыздығы кем 232,56, бірақ 192,31 дтекса(метр.нөмірі 43...
Орташа бөліністер
520524
Иірімжіп х / б, құрамында қызғылт үшін өлшеп оралмаған 85% және одан да көп мақта бар. Сату однониточная талшықтардан, гребенного тарам,сызықтық тығыздығы кем 192,31, бірақ кемінде 125 дтекса (метр.52-ден бастап дейін..
Орташа бөліністер
520526
Мақта талшықтары бар мақта иірімжіп (тігін жіптерінен басқа) 85 мас. бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған:тарақпен тарауға ұшыраған талшықтардан жасалған бір жіпті иірімжіп: 125 дтекстен кем сызықтық тығыздығы, бірақ 106,38 дтекстен кем емес (80 метрлік нөмірден жоғары, бірақ 94 метрлік нөмірден жоғары емес))
Орташа бөліністер
520527
Мақта талшықтары бар мақта иірімжіп (тігін жіптерінен басқа) 85 мас. бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған:тарақпен тарауға ұшыраған талшықтардан жасалған бір жіпті иірімжіп: сызықтық тығыздығы 106,38 дтекстен кем, бірақ 83,33 дтекстен кем емес (94 метрлік нөмірден жоғары, бірақ 120 метрлік нөмірден жоғары емес))
Орташа бөліністер
520528
Мақта талшықтары бар мақта иірімжіп (тігін жіптерінен басқа) 85 мас. бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған: тарақпен тарауға ұшыраған талшықтардан жасалған бір жіпті иірімжіп: 83,33 дтекстен кем сызықтық тығыздығы (120 метрлік нөмірден жоғары))
Орташа бөліністер
520531
Мақта талшықтары бар мақта иірімжіп (тігін жіптерінен басқа) 85 мас. бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған:тарақпен тарауға ұшырамаған талшықтардан жасалған көп ширатылған (ширатылған) немесе бір ширатылған иірімжіп:бір тіректі иірімжіп үшін 714,29 дтекс немесе одан да көп сызықтық тығыздығы (бір тіректі иірімжіп үшін 14 метр нөмірден аспайтын))
Орташа бөліністер

520515
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая хлопковых волокон 85 массы% или более, не расфасованная для розничной продажи:пряжа однониточная из волокон, не подвергнутых гребнечесанию:линейной плотности менее 125 дтекс (выше 80 метрического номера)
Средние переделы
520521
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая хлопковых волокон 85 массы% или более, не расфасованная для розничной продажи:пряжа однониточная из волокон, подвеpгнутых гpебнечесанию:линейной плотности 714,29 дтекс или более (не выше 14 метрического номера)
Средние переделы
520522
Пряжа х/б, содержит хлопка 85% и более, не расфасованная для розн. Продажи однониточная из волокон, гребенного прочеса,линейной плотности менее 714,29, но не менее 232,56 дтекса(метр.номера от 14...
Средние переделы
520523
Пряжа х/б, содержит хлопка 85% и более, не расфасованная для розн. Продажи однониточная из волокон, гребенного прочеса,линейной плотности менее 232,56, но не менее 192,31 дтекса(метр.номера от 43...
Средние переделы
520524
Пряжа х/б, содержит хлопка 85% и более, не расфасованная для розн. Продажи однониточная из волокон, гребенного прочеса,линейной плотности менее 192,31, но не менее 125 дтекса (метр.номера от 52 до..
Средние переделы
520526
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая хлопковых волокон 85 массы% или более, не расфасованная для розничной продажи:пряжа однониточная из волокон, подвеpгнутых гpебнечесанию:линейной плотности менее 125 дтекс, но не менее 106,38 дтекс (выше 80 метрического номера, но не выше 94 метpического номеpа)
Средние переделы
520527
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая хлопковых волокон 85 массы% или более, не расфасованная для розничной продажи:пряжа однониточная из волокон, подвеpгнутых гpебнечесанию:линейной плотности менее 106,38 дтекс, но не менее 83,33 дтекс (выше 94 метрического номера, но не выше 120 метpического номеpа)
Средние переделы
520528
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая хлопковых волокон 85 массы% или более, не расфасованная для розничной продажи:пряжа однониточная из волокон, подвеpгнутых гpебнечесанию:линейной плотности менее 83,33 дтекс (выше 120 метpического номеpа)
Средние переделы
520531
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая хлопковых волокон 85 массы% или более, не расфасованная для розничной продажи:многокpуточная (кpученая) или однокpуточная пpяжа из волокон, не подвеpгнутых гpебнечесанию:линейной плотности для однониточной пряжи 714,29 дтекс или более (не выше 14 метрического номера для однониточной пpяжи)
Средние переделы

520532
Иірімжіп х / б, құрамында қызғылт үшін өлшеп оралмаған 85% және одан да көп мақта бар. Тарақпен таралмаған талшықтардан, сызықтық тығыздықтағы 714,29 дтекстен кем, бірақ 232,56 кем емес бір ширатылған сату (метр.нөмірі ...
Орташа бөліністер
520533
Мақта талшықтары бар мақта иірімжіп (тігін жіптерінен басқа) 85 мас. бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған:тарақпен тарауға ұшырамаған талшықтардан жасалған көп ширатылған (ширатылған) немесе бір ширатылған иірімжіп:232,56 дтекстен кем, бірақ 192,31 дтекстен кем емес (43 метрлік нөмірден жоғары, бірақ бір арналы иірімжіп үшін 52 метрлік нөмірден аспайтын) бір арналы иірімжіп үшін сызықтық тығыздығы)
Орташа бөліністер
520534
Иірімжіп х / б, құрамында қызғылт үшін өлшеп оралмаған 85% және одан да көп мақта бар. Тарақпен таралмаған талшықтардан бұралған, сызықтық тығыздығы 192,31-ден кем,бірақ 125 дтекстен кем емес сату (метр.52-ден бастап дейін...
Орташа бөліністер
520535
Мақта талшықтары бар мақта иірімжіп (тігін жіптерінен басқа) 85 мас. бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған:тарақпен тарауға ұшырамаған талшықтардан жасалған көп ширатылған (ширатылған) немесе бір ширатылған иірімжіп:125 дтекстен кем (бір арналы иірімжіп үшін 80 метр нөмірден жоғары) бір арналы иірімжіп үшін сызықтық тығыздығы)
Орташа бөліністер
520541
Мақта талшықтары бар мақта иірімжіп (тігін жіптерінен басқа) 85 мас. бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған:тарақпен тарауға ұшыраған талшықтардан жасалған көп ширатылған (ширатылған) немесе бір ширатылған иірімжіп:бір тіректі иірімжіп үшін 714,29 дтекс немесе одан көп сызықтық тығыздығы (бір тіректі иірімжіп үшін 14 метр нөмірден аспайтын))
Орташа бөліністер
520542
Мақта талшықтары бар мақта иірімжіп (тігін жіптерінен басқа) 85 мас. тарақпен тарауға ұшыраған талшықтардан жасалған көп ширатылған (ширатылған) немесе бір ширатылған иірімжіп:бір тіректі иірімжіп үшін 714,29 дтекстен кем, бірақ 232,56 дтекстен кем емес сызықтық тығыздығы (14 метрлік нөмірден жоғары, бірақ бір тіректі иірімжіп үшін 43 метрлік нөмірден аспайтын))
Орташа бөліністер
520543
Мақта талшықтары бар мақта иірімжіп (тігін жіптерінен басқа) 85 мас. бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған:тарақпен тарауға ұшыраған талшықтардан жасалған көп ширатылған (ширатылған) немесе бір ширатылған иірімжіп:232,56 дтекстен кем, бірақ 192,31 дтекстен кем емес (43 метрлік нөмірден жоғары, бірақ бір арналы иірімжіп үшін 52 метрлік нөмірден аспайтын) бір арналы иірімжіп үшін сызықтық тығыздығы)
Орташа бөліністер
520544
Мақта талшықтары бар мақта иірімжіп (тігін жіптерінен басқа) 85 мас. тарақпен тарауға ұшыраған талшықтардан жасалған көп ширатылған (ширатылған) немесе бір ширатылған иірімжіп:бір тіректі иірімжіп үшін сызықтық тығыздығы 192,31 дтекстен кем, бірақ 125 дтекстен кем емес (52 метрлік нөмірден жоғары, бірақ бір тіректі иірімжіп үшін 80 метрлік нөмірден жоғары емес))
Орташа бөліністер

520532
Пряжа х/б, содержит хлопка 85% и более, не расфасованная для розн. Продажи однокруточная из волокон, не гребенного прочеса, линейной плотности менее 714,29 дтекса, но не менее 232,56 (метр.номера ...
Средние переделы
520533
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая хлопковых волокон 85 массы% или более, не расфасованная для розничной продажи:многокpуточная (кpученая) или однокpуточная пpяжа из волокон, не подвеpгнутых гpебнечесанию:линейной плотности для однониточной пряжи менее 232,56 дтекс, но не менее 192,31 дтекс (выше 43 метрического номера, но не выше 52 метpического номеpа для однониточной пpяжи)
Средние переделы
520534
Пряжа х/б, содержит хлопка 85% и более, не расфасованная для розн. Продажи крученая из волокон, не гребенного прочеса,линейной плотности менее 192,31, но не менее 125 дтекса (метр.номера от 52 до...
Средние переделы
520535
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая хлопковых волокон 85 массы% или более, не расфасованная для розничной продажи:многокpуточная (кpученая) или однокpуточная пpяжа из волокон, не подвеpгнутых гpебнечесанию:линейной плотности для однониточной пряжи менее 125 дтекс (выше 80 метрического номера для однониточной пpяжи)
Средние переделы
520541
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая хлопковых волокон 85 массы% или более, не расфасованная для розничной продажи:многокpуточная (кpученая) или однокpуточная пряжа из волокон, подвеpгнутых гpебнечесанию:линейной плотности для однониточной пряжи 714,29 дтекс или более (не выше 14 метрического номера для однониточной пpяжи)
Средние переделы
520542
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая хлопковых волокон 85 массы% или более, не расфасованная для розничной продажи:многокpуточная (кpученая) или однокpуточная пряжа из волокон, подвеpгнутых гpебнечесанию:линейной плотности для однониточной пряжи менее 714,29 дтекс, но не менее 232,56 дтекс (выше 14 метрического номера, но не выше 43 метpического номеpа для однониточной пpяжи)
Средние переделы
520543
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая хлопковых волокон 85 массы% или более, не расфасованная для розничной продажи:многокpуточная (кpученая) или однокpуточная пряжа из волокон, подвеpгнутых гpебнечесанию:линейной плотности для однониточной пряжи менее 232,56 дтекс, но не менее 192,31 дтекс (выше 43 метрического номера, но не выше 52 метpического номеpа для однониточной пpяжи)
Средние переделы
520544
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая хлопковых волокон 85 массы% или более, не расфасованная для розничной продажи:многокpуточная (кpученая) или однокpуточная пряжа из волокон, подвеpгнутых гpебнечесанию:линейной плотности для однониточной пряжи менее 192,31 дтекс, но не менее 125 дтекс (выше 52 метрического номера, но не выше 80 метpического номеpа для однониточной пpяжи)
Средние переделы

520546
Мақта талшықтары бар мақта иірімжіп (тігін жіптерінен басқа) 85 мас. тарақпен тарауға ұшыраған талшықтардан жасалған көп ширатылған (ширатылған) немесе бір ширатылған иірімжіп:125 дтекстен кем, бірақ 106,38 дтекстен кем емес (80 метрлік нөмірден жоғары, бірақ 94 метрлік нөмірден жоғары емес) бір тізбекті иірімжіп үшін сызықтық тығыздығы)
Орташа бөліністер
520547
Мақта талшықтары бар мақта иірімжіп (тігін жіптерінен басқа) 85 мас. тарақпен тарауға ұшыраған талшықтардан жасалған көп ширатылған (ширатылған) немесе бір ширатылған иірімжіп:бір тіректі иірімжіп үшін сызықтық тығыздығы 106,38 дтекстен кем, бірақ 83,33 дтекстен кем емес (94 метрлік нөмірден жоғары, бірақ бір тіректі иірімжіп үшін 120 метрлік нөмірден аспайтын))
Орташа бөліністер
520548
Мақта талшықтары бар мақта иірімжіп (тігін жіптерінен басқа) 85 мас. бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған:тарақпен тарауға ұшыраған талшықтардан жасалған көп ширатылған (ширатылған) немесе бір ширатылған иірімжіп:83,33 дтекстен кем (бір арналы иірімжіп үшін 120 метр нөмірден жоғары) бір арналы иірімжіп үшін сызықтық тығыздығы)
Орташа бөліністер
520611
Х/б иірімжібі құрамында 85% кем мақта бар, өлшеніп оралмаған. Бірниторлы,тарақ емес, сызықтық тығыздығы 714,29 дтекс және одан да көп (14 метрлік нөмірден жоғары емес) сату)
Орташа бөліністер
520612
Х/б иірімжібі құрамында 85% кем мақта бар, өлшеніп оралмаған.бір тіректі, тарақ емес, сызықтық тығыздығы 714,29 дтекстен кем, бірақ 232,56 кем емес (14-тен метрикалық нөмірлер) сату, бір тіректі, тарақ емес, сызықтық тығыздығы 714,29 дтекстен кем, бірақ 232,56 кем емес (14-тен метрикалық нөмірлер)...
Орташа бөліністер
520613
85 мас-тан кем мақта-мата иірімжіп (тігін жіптерінен басқа).% бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған мақта талшықтары:тарақпен тарауға ұшырамаған талшықтардан жасалған бір тіректі иірімжіп:сызықтық тығыздығы 232,56 дтекстен кем, бірақ 192,31 дтекстен кем емес (43 метрлік нөмірден жоғары, бірақ 52 метрлік нөмірден аспайтын))
Орташа бөліністер
520614
85 мас-тан кем мақта-мата иірімжіп (тігін жіптерінен басқа). бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған мақта талшықтарының%: тарақпен тарауға ұшырамаған талшықтардан жасалған бір тіректі иірімжіп:сызықтық тығыздығы 192,31 дтекстен кем, бірақ 125 дтекстен кем емес (52 метр нөмірден жоғары, бірақ 80 метр нөмірден жоғары емес))
Орташа бөліністер
520615
85 мас-тан кем мақта-мата иірімжіп (тігін жіптерінен басқа).% бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған мақта талшықтары : тарақпен тарауға ұшырамаған талшықтардан жасалған бір тіректі иірімжіп: 125 дтекстен кем сызықтық тығыздығы (80 метрлік нөмірден жоғары))
Орташа бөліністер

520546
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая хлопковых волокон 85 массы% или более, не расфасованная для розничной продажи:многокpуточная (кpученая) или однокpуточная пряжа из волокон, подвеpгнутых гpебнечесанию:линейной плотности для однониточной пpяжи менее 125 дтекс, но не менее 106,38 дтекс (выше 80 метрического номера, но не выше 94 метpического номеpа для однониточной пpяжи)
Средние переделы
520547
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая хлопковых волокон 85 массы% или более, не расфасованная для розничной продажи:многокpуточная (кpученая) или однокpуточная пряжа из волокон, подвеpгнутых гpебнечесанию:линейной плотности для однониточной пpяжи менее 106,38 дтекс, но не менее 83,33 дтекс (выше 94 метрического номера, но не выше 120 метpического номеpа для однониточной пpяжи)
Средние переделы
520548
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая хлопковых волокон 85 массы% или более, не расфасованная для розничной продажи:многокpуточная (кpученая) или однокpуточная пряжа из волокон, подвеpгнутых гpебнечесанию:линейной плотности для однониточной пpяжи менее 83,33 дтекс (выше 120 метpического номеpа для однониточной пpяжи)
Средние переделы
520611
Пряжа х/б, содержит хлопка менее 85%, не расфасованная длярозн. Продажи,однониточная, не гребенного прочеса, линейнойплотности 714,29 дтекса и более (не выше 14 метрического номера)
Средние переделы
520612
Пряжа х/б, содержит хлопка менее 85%, не расфасованная длярозн.продажи, однониточная, не гребенного прочеса, линейнойплотности менее 714,29 дтекса, но не менее 232,56 (метрические номера от 14 ...
Средние переделы
520613
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая менее 85 массы% хлопковых волокон, не расфасованная для розничной продажи:пряжа однониточная из волокон, не подвергнутых гребнечесанию:линейной плотности менее 232,56 дтекс, но не менее 192,31 дтекс (выше 43 метрического номера, но не выше 52 метpического номеpа)
Средние переделы
520614
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая менее 85 массы% хлопковых волокон, не расфасованная для розничной продажи:пряжа однониточная из волокон, не подвергнутых гребнечесанию:линейной плотности менее 192,31 дтекс, но не менее 125 дтекс (выше 52 метрического номера, но не выше 80 метpического номеpа)
Средние переделы
520615
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая менее 85 массы% хлопковых волокон, не расфасованная для розничной продажи:пряжа однониточная из волокон, не подвергнутых гребнечесанию:линейной плотности менее 125 дтекс (выше 80 метрического номера)
Средние переделы

520621
85 мас-тан кем мақта-мата иірімжіп (тігін жіптерінен басқа).% бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған мақта талшықтары : тарақпен тарауға ұшыраған талшықтардан жасалған бір тіректі иірімжіп: сызықтық тығыздығы 714,29 дтекс немесе одан көп (14 метрлік нөмірден аспайтын))
Орташа бөліністер
520622
Х/б иірімжібі құрамында 85% кем мақта бар, өлшеніп оралмаған. Кем,бірақ 232,56 дтекстен кем емес (метрикалық өлшеуіш 14-тен 43-ке дейін)
Орташа бөліністер
520623
85 мас-тан кем мақта-мата иірімжіп (тігін жіптерінен басқа).% бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған мақта талшықтары:тарақпен тарауға ұшыраған талшықтардан жасалған бір тіректі иірімжіп:сызықтық тығыздығы 232,56 дтекстен кем, бірақ 192,31 дтекстен кем емес (43 метрлік нөмірден жоғары, бірақ 52 метрлік нөмірден аспайтын))
Орташа бөліністер
520624
85 мас-тан кем мақта-мата иірімжіп (тігін жіптерінен басқа).% бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған мақта талшықтары:тарақпен тарауға ұшыраған талшықтардан жасалған бір тіректі иірімжіп:сызықтық тығыздығы 192,31 дтекстен кем, бірақ 125 дтекстен кем емес (52 метр нөмірден жоғары, бірақ 80 метр нөмірден жоғары емес))
Орташа бөліністер
520625
85 мас-тан кем мақта-мата иірімжіп (тігін жіптерінен басқа).% бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған мақта талшықтары : тарақпен тарауға ұшыраған талшықтардан жасалған бір тіректі иірімжіп: 125 дтекстен кем сызықтық тығыздығы (80 метрлік нөмірден жоғары))
Орташа бөліністер
520631
Х/б иірімжібі құрамында 85% кем мақта бар, өлшеніп оралмаған. Тік, тарақ емес, 714,29 дтекс сызықтық тығыздығы және бір желілі болеедля сату (14 метрлік нөмірден жоғары емес))
Орташа бөліністер
520632
85 мас-тан кем мақта-мата иірімжіп (тігін жіптерінен басқа). бөлшек саудада сату үшін өлшеніп оралмаған мақта талшықтары:тарақпен тарауға ұшырамаған талшықтардан жасалған көп ширатылған (ширатылған) немесе бір ширатылған иірімжіп:бір тіректі иірімжіп үшін 714,29 дтекстен кем, бірақ 232,56 дтекстен кем емес сызықтық тығыздығы (14 метрлік нөмірден жоғары, бірақ бір тіректі иірімжіп үшін 43 метрлік нөмірден аспайтын))
Орташа бөліністер
520633
Х/б иірімжібі құрамында 85% кем мақта бар, өлшеніп оралмаған. 232,56 кем, бірақ 192,31 дтекстен кем емес сызықтық тығыздықты сату
Орташа бөліністер
520634
85 мас-тан кем мақта-мата иірімжіп (тігін жіптерінен басқа). бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған мақта талшықтары: тарақпен тарауға ұшырамаған талшықтардан жасалған көп ширатылған (ширатылған) немесе бір ширатылған иірімжіп:бір тіректі иірімжіп үшін сызықтық тығыздығы 192,31 дтекстен кем, бірақ 125 дтекстен кем емес (52 метрлік нөмірден жоғары, бірақ бір тіректі иірімжіп үшін 80 метрлік нөмірден аспайтын))
Орташа бөліністер

520621
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая менее 85 массы% хлопковых волокон, не расфасованная для розничной продажи:пряжа однониточная из волокон, подвеpгнутых гpебнечесанию:линейной плотности 714,29 дтекс или более (не выше 14 метрического номера)
Средние переделы
520622
Пряжа х/б, содержит хлопка менее 85%, не расфасованная длярозн. Продажи,однониточная, гребенного прочеса, линейной плотности менее 714,29, но не менее 232,56 дтекса (метрическиеномера от 14 до 43)
Средние переделы
520623
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая менее 85 массы% хлопковых волокон, не расфасованная для розничной продажи:пряжа однониточная из волокон, подвеpгнутых гpебнечесанию:линейной плотности менее 232,56 дтекс, но не менее 192,31 дтекс (выше 43 метрического номера, но не выше 52 метpического номеpа)
Средние переделы
520624
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая менее 85 массы% хлопковых волокон, не расфасованная для розничной продажи:пряжа однониточная из волокон, подвеpгнутых гpебнечесанию:линейной плотности менее 192,31 дтекс, но не менее 125 дтекс (выше 52 метрического номера, но не выше 80 метpического номеpа)
Средние переделы
520625
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая менее 85 массы% хлопковых волокон, не расфасованная для розничной продажи:пряжа однониточная из волокон, подвеpгнутых гpебнечесанию:линейной плотности менее 125 дтекс (выше 80 метрического номера)
Средние переделы
520631
Пряжа х/б, содержит хлопка менее 85%, не расфасованная длярозн. Продажи,крученая, не гребенного прочеса, линейной плотности 714,29 дтекса и болеедля однониточной (не выше 14 метрического номера)
Средние переделы
520632
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая менее 85 массы% хлопковых волокон, не расфасованная для розничной продажи:многокpуточная (кpученая) или однокpуточная пряжа из волокон, не подвергнутых гребнечесанию:линейной плотности для однониточной пряжи менее 714,29 дтекс, но не менее 232,56 дтекс (выше 14 метрического номера, но не выше 43 метpического номеpа для однониточной пpяжи)
Средние переделы
520633
Пряжа х/б, содержит хлопка менее 85%, не расфасованная длярозн. Продажи, крученая, не гребенного прочеса, линейной плотности менее 232,56, но не менее 192,31 дтекса для однониточной
Средние переделы
520634
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая менее 85 массы% хлопковых волокон, не расфасованная для розничной продажи:многокpуточная (кpученая) или однокpуточная пряжа из волокон, не подвергнутых гребнечесанию:линейной плотности для однониточной пряжи менее 192,31 дтекс, но не менее 125 дтекс (выше 52 метрического номера, но не выше 80 метpического номеpа для однониточной пpяжи)
Средние переделы

520635
85 мас-тан кем мақта-мата иірімжіп (тігін жіптерінен басқа). бөлшек саудада сату үшін өлшеніп оралмаған мақта талшықтары:тарақпен тарауға ұшырамаған талшықтардан жасалған көп ширатылған (ширатылған) немесе бір ширатылған иірімжіп:125 дтекстен кем (бір арналы иірімжіп үшін 80 метр нөмірден жоғары) бір арналы иірімжіп үшін сызықтық тығыздығы)
Орташа бөліністер
520641
85 мас-тан кем мақта-мата иірімжіп (тігін жіптерінен басқа). бөлшек саудада сату үшін өлшеніп оралмаған мақта талшықтары:тарақпен тарауға ұшыраған талшықтардан жасалған көп ширатылған (ширатылған) немесе бір ширатылған иірімжіп:бір тіректі иірімжіп үшін 714,29 дтекс немесе одан көп сызықтық тығыздығы (бір тіректі иірімжіп үшін 14 метр нөмірден аспайтын))
Орташа бөліністер
520642
Х/б иірімжібі құрамында 85% кем мақта бар, өлшеніп оралмаған. Тік, тарақты, сызықтық тығыздығы 714,29-дан кем, бірақ 232,56-дан кем емес
Орташа бөліністер
520643
85 мас-тан кем мақта-мата иірімжіп (тігін жіптерінен басқа). бөлшек саудада сату үшін өлшеніп оралмаған мақта талшықтары:тарақпен тарауға ұшыраған талшықтардан жасалған көп ширатылған (ширатылған) немесе бір ширатылған иірімжіп:232,56 дтекстен кем, бірақ 192,31 дтекстен кем емес (43 метрлік нөмірден жоғары, бірақ бір арналы иірімжіп үшін 52 метрлік нөмірден аспайтын) бір арналы иірімжіп үшін сызықтық тығыздығы)
Орташа бөліністер
520644
85 мас-тан кем мақта-мата иірімжіп (тігін жіптерінен басқа). бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған мақта талшықтары: тарақпен тарауға ұшыраған талшықтардан жасалған көп ширатылған (ширатылған) немесе бір ширатылған иірімжіп:бір тіректі иірімжіп үшін сызықтық тығыздығы 192,31 дтекстен кем, бірақ 125 дтекстен кем емес (52 метрлік нөмірден жоғары, бірақ бір тіректі иірімжіп үшін 80 метрлік нөмірден аспайтын))
Орташа бөліністер
520645
Х/б иірімжібі құрамында 85% кем мақта бар, өлшеніп оралмаған. Бір желілі үшін 125 дтекстен кем сызықтық тығыздықты сату
Орташа бөліністер
520710
Бөлшек сауда үшін 85% және одан көп мақтадан тұратын мақта иірімжіп (тігін жіптерінен басқа)
Орташа бөліністер
520790
Бөлшек сауда үшін өлшеп оралған өзге де мақта иірімжіп (тігін жіптерінен басқа)
Орташа бөліністер
520811
Құрамында 85 мас бар х/б маталар.% немесе одан көп мақта талшықтары, ағартылмаған: жаймалық өрім, үстіңгі тығыздығы 100 г / м2 аспайтын
Орташа бөліністер
520812
Х/б маталары, құрамы. 85 мас.% немесе одан да көп мақта, ағартылмаған [қатқыл], жаймалық өрім, үстіңгі тығыздығы 100 г/м. астам.
Орташа бөліністер
520813
Құрамында 85 мас бар мақта-мата маталар. беттік тығыздығы 200 г / м2 аспайтын мақта талшықтары : ағартылмаған:кері саржаны қоса алғанда, 3 немесе 4 жіпті саржалық өрімді
Орташа бөліністер

520635
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая менее 85 массы% хлопковых волокон, не расфасованная для розничной продажи:многокpуточная (кpученая) или однокpуточная пряжа из волокон, не подвергнутых гребнечесанию:линейной плотности для однониточной пряжи менее 125 дтекс (выше 80 метрического номера для однониточной пpяжи)
Средние переделы
520641
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая менее 85 массы% хлопковых волокон, не расфасованная для розничной продажи:многокpуточная (кpученая) или однокpуточная пряжа из волокон, подвеpгнутых гpебнечесанию:линейной плотности для однониточной пряжи 714,29 дтекс или более (не выше 14 метрического номера для однониточной пpяжи)
Средние переделы
520642
Пряжа х/б, содержит хлопка менее 85%, не расфасованная длярозн. Продажи,крученая, гребенного прочеса, линейной плотности менее 714,29, но не менее 232,56 дтекса для однониточной
Средние переделы
520643
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая менее 85 массы% хлопковых волокон, не расфасованная для розничной продажи:многокpуточная (кpученая) или однокpуточная пряжа из волокон, подвеpгнутых гpебнечесанию:линейной плотности для однониточной пряжи менее 232,56 дтекс, но не менее 192,31 дтекс (выше 43 метрического номера, но не выше 52 метpического номеpа для однониточной пpяжи)
Средние переделы
520644
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая менее 85 массы% хлопковых волокон, не расфасованная для розничной продажи:многокpуточная (кpученая) или однокpуточная пряжа из волокон, подвеpгнутых гpебнечесанию:линейной плотности для однониточной пряжи менее 192,31 дтекс, но не менее 125 дтекс (выше 52 метрического номера, но не выше 80 метpического номеpа для однониточной пpяжи)
Средние переделы
520645
Пряжа х/б, содержит хлопка менее 85%, не расфасованная длярозн. Продажи,крученая, гребенного прочеса, линейной плотности менее 125 дтекса для однониточной
Средние переделы
520710
Пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), содержащая помассе 85% и более хлопка, для розничной продажи
Средние переделы
520790
Прочая пряжа хлопчатобумажная (кроме швейных ниток), расфасованная для розничной продажи
Средние переделы
520811
Ткани х/б, содержащие 85 массы% или более хлопковых волокон, неотбеленные: полотняного переплетения, с поверхностной плотностью не более 100 г/м2
Средние переделы
520812
Ткани х/б, содерж. 85 массы% или более хлопка, неотбеленные [суровые], полотняного переплетения, с поверхностной плотностью более 100 г/м.кв.
Средние переделы
520813
Ткани хлопчатобумажные, содержащие 85 массы% или более хлопковых волокон, с поверхностной плотностью не более 200 г/м2:неотбеленные:3- или 4-ниточного саржевого переплетения, включая обратную саржу
Средние переделы

520819
Өзге де маталар құрамында 85% және одан көп мақта бар, ағартылмаған, тығыздығы 200 г/м2 аспайтын
Орташа бөліністер
520821
Х/б маталары, құрамы. 85 мас. 100 г/м2 аспайтын үстіңгі тығыздығы бар ағартылған, жаймалық өрім % немесе одан да көп мақта талшықтары
Орташа бөліністер
520822
Х/б маталары, құрамы. 85 мас. 100 г/м2 астам үстіңгі тығыздығы бар ағартылған, жаймалық өрім % немесе одан да көп мақта талшықтары
Орташа бөліністер
520823
Мақта-мата маталар құрамында 85% және одан да көп мақта бар, ағартылған, 3 немесе 4 жіпті саржалық өрімді, кері саржаны қоса алғанда, үстіңгі тығыздығы 200 г/м2 аспайтын
Орташа бөліністер
520829
Мақта-мата өзге де маталар құрамында 85% және одан да көп мақта бар, ағартылған, беттік тығыздығы 200 г/м2 аспайтын
Орташа бөліністер
520831
Мақта-мата маталар құрамында 85% және одан да көп мақта бар, боялған, жаймалық өрімді, беті тығыздығы 100 г / м2 аспайтын
Орташа бөліністер
520832
Х/б маталары, құрамы. 85 мас. 100 г/м2 астам үстіңгі тығыздығы бар боялған, жаймалық өрім % немесе одан да көп мақта талшықтары
Орташа бөліністер
520833
Мақта-мата маталар құрамында 85% және одан да көп мақта бар, беті 200 г/шаршы м аспайтын, боялған, 3 немесе 4 жіпті саржалық өрімді, кері саржаны қоса алғанда
Орташа бөліністер
520839
Мақта-мата өзге де маталар құрамында 85% және одан да көп мақта бар, беттік тығыздығы 200 г/м2 аспайтын боялған
Орташа бөліністер
520841
Құрамында 85 мас бар мақта-мата маталар. беттік тығыздығы 200 г/м2 аспайтын мақта талшықтарынан:әр түрлі түсті иірімжіптерден:жаймалық өрімді, беттік тығыздығы 100 г/м2 аспайтын
Орташа бөліністер
520842
Мақта-мата маталар құрамында 85% және одан да көп мақта бар, әр түрлі түсті иірімжіптен, жаймалық тоқылған, үстіңгі тығыздығы 100 г / м2 астам
Орташа бөліністер
520843
Құрамында 85 мас бар мақта-мата маталар. беттік тығыздығы 200 г / м2 аспайтын мақта талшықтарынан : әртүрлі түсті иірімжіптерден:кері саржаны қоса алғанда, 3 немесе 4 жіпті саржалық өрімді
Орташа бөліністер
520849
Х / б өзге де маталар құрамында 85% және одан да көп мақта бар, әр түрлі түсті иірімжіптен жасалған, беттік тығыздығы 200 г/м2 аспайтын
Орташа бөліністер
520851
Мақта-мата маталар құрамында 85% және одан да көп мақта бар, басылған, жаймалық тоқылған, беті тығыздығы 100 г / м2 аспайтын
Орташа бөліністер
520852
Х/б маталары, құрамы. 85 мас. 100 г/м2 астам үстіңгі тығыздығы бар басылған, жаймалық өрім % немесе одан да көп мақта талшықтары
Орташа бөліністер

520819
Ткани прочие, содержат хлопок 85% и более, неотбеленные, споверхностной плотностью не более 200 г/м2
Средние переделы
520821
Ткани х/б, содерж. 85 массы% или более хлопковых волокон, отбеленные, полотняного переплетения, с поверхностной плотностью не более 100 г/м2
Средние переделы
520822
Ткани х/б, содерж. 85 массы% или более хлопковых волокон, отбеленные, полотняного переплетения, с поверхностной плотностью более 100 г/м2
Средние переделы
520823
Ткани хлопчатобумажные, содержат хлопок 85% и более, отбеленные, 3-х или 4-х нитного саржевого переплетения, включая обратную саржу, с поверхностной плотностью не более 200 г/м2
Средние переделы
520829
Прочие ткани хлопчатобумажные, содержат хлопок 85% и более,отбеленные, с поверхностной плотностью не более 200 г/м2
Средние переделы
520831
Ткани хлопчатобумажные, содержат хлопок 85% и более ,окрашенные, полотняного переплетения, с поверхностной плотностью не более 100 г/м2
Средние переделы
520832
Ткани х/б, содерж. 85 массы% или более хлопковых волокон, окрашенные, полотняного переплетения, с поверхностной плотностью более 100 г/м2
Средние переделы
520833
Ткани хлопчатобумажные, содержат хлопок 85% и более, с поверхностной плотностью не более 200 г/кв.м, окрашеные, 3-х или 4-х нитного саржевого переплетения, включая обратную саржу
Средние переделы
520839
Ткани прочие хлопчатобумажные, содержат хлопок 85% и более,окрашеные с поверхностной плотностью не более 200 г/м2
Средние переделы
520841
Ткани хлопчатобумажные, содержащие 85 массы% или более хлопковых волокон, с поверхностной плотностью не более 200 г/м2:из пряжи различных цветов:полотняного переплетения, с поверхностной плотностью не более 100 г/м2
Средние переделы
520842
Ткани хлопчатобумажные, содержат хлопок 85% и более, из пряжи различных цветов, полотняного переплетения, поверхностной плотностью более 100 г/м2
Средние переделы
520843
Ткани хлопчатобумажные, содержащие 85 массы% или более хлопковых волокон, с поверхностной плотностью не более 200 г/м2:из пряжи различных цветов:3- или 4-ниточного саржевого переплетения, включая обратную саржу
Средние переделы
520849
Ткани прочие х/б, содержат хлопок 85% и более, из пряжи различных цветов, с поверхностной плотностью не более 200 г/м2
Средние переделы
520851
Ткани хлопчатобумажные, содержат хлопок 85% и более, напечатанные, полотняного переплетения, с поверхностной плотностью не более 100 г/м2
Средние переделы
520852
Ткани х/б, содерж. 85 массы% или более хлопковых волокон, напечатанные, полотняного переплетения, с поверхностной плотностью более 100 г/м2
Средние переделы

520859
Дайын немесе консервіленген өзге де моллюскалар
Орташа бөліністер
520911
Салмағы бойынша кемінде 85% мақтадан тұратын, ағартылмаған, жаймалық өрімді, үстіңгі тығыздығы 200 г/м2 аспайтын маталар
Орташа бөліністер
520912
Салмағы бойынша кемінде 85% мақтадан тұратын, ағартылмаған, 3 немесе 4 жіпті саржалық өрімді мақта маталары, 200 г/м2 артық беткі тығыздығы бар кері саржаны қоса алғанда
Орташа бөліністер
520919
Салмағы бойынша кемінде 85% мақта бар, ағартылмаған, үстіңгі тығыздығы 200 г/м2 болатын өзге де мақта маталары
Орташа бөліністер
520921
Салмағы бойынша кемінде 85% мақта бар, ағартылған, жаймалық өрімді, үстіңгі тығыздығы 200 г/м2 астам мақта маталары
Орташа бөліністер
520922
Салмағы бойынша кемінде 85% мақтадан тұратын, ағартылған, 3 немесе 4 жіпті саржалық өрімді, кері саржаны қоса алғанда, үстіңгі тығыздығы 200 г/м2 болатын мақта маталары
Орташа бөліністер
520929
Салмағы бойынша кемінде 85% мақта бар, ағартылған, үстіңгі тығыздығы 200 г/м2 астам өзге де мақта маталары
Орташа бөліністер
520931
Салмағы бойынша кемінде 85% мақта бар, боялған, жаймалық өрімді, үстіңгі тығыздығы 200 г/м2 астам мақта маталары
Орташа бөліністер
520932
Салмағы бойынша кемінде 85% мақтадан тұратын, боялған, 3 немесе 4 жіпті саржалық өрімді, кері саржаны қоса алғанда, үстіңгі тығыздығы 200 г/м2 болатын мақта маталары
Орташа бөліністер
520939
Салмағы бойынша кемінде 85% мақта бар, боялған, беттік тығыздығы 200 г/м2 астам өзге де мақта маталары
Орташа бөліністер
520941
Құрамында 85 мас бар мақта-мата маталар. беттік тығыздығы 200 г / м2 астам мақта талшықтары : түрлі түсті иірімжіптерден:жаймалық өрім
Орташа бөліністер
520942
Салмағы бойынша кемінде 85% мақта бар, түрлі түсті иірімжіптен, 'деним' немесе беттік тығыздығы 200г/м2 астам джинс матасы бар мақта мата
Орташа бөліністер
520943
Құрамында 85 мас бар мақта-мата маталар. беттік тығыздығы 200 г / м2 астам мақта талшықтары : түрлі түсті иірімжіптерден: кері саржаны қоса алғанда, 3 немесе 4 жіпті саржалық өрімді өзге де маталар
Орташа бөліністер
520949
Құрамында 85мас бар әр түрлі түсті иірімжіптен жасалған х/б маталар, өзгелері. беттік тығыздығы 200 г / м2 астам мақтаның % немесе одан да көп
Орташа бөліністер
520951
Салмағы бойынша кемінде 85% мақтадан тұратын, басылған, жаймалық өрімді, үстіңгі тығыздығы 200 г/м2 астам мақта маталары
Орташа бөліністер

520859
Ткани прочие хлопчатобумажные, содержат хлопка 85% и более,напечатанные, с поверхностной плотностью не более 200 г/м2
Средние переделы
520911
Ткани х/б, содержащие по массе не менее 85% хлопка, неотбеленные, полотняного переплетения, с поверхностной плотностьюболее 200 г/м2
Средние переделы
520912
Ткани хлопчатобумажные, содержащие по массе не менее 85% хлопка, неотбеленные, 3-х или 4-х нитного саржевого переплетения, включая обратную саржу с поверхностной плотностью более200 г/м2
Средние переделы
520919
Прочие ткани хлопчатобумажные, содержащие по массе не менее85% хлопка, неотбеленные, с поверхностной плотностью более200 г/м2
Средние переделы
520921
Ткани хлопчатобумажные, содержащие по массе не менее 85% хлопка, отбеленные, полотняного переплетения, с поверхностнойплотностью более 200 г/м2
Средние переделы
520922
Ткани хлопчатобумажные, содержащие по массе не менее 85% хлопка, отбеленные, 3-х или 4-х нитного саржевого переплетения, включая обратную саржу, с поверхностной плотностью более200 г/м2
Средние переделы
520929
Ткани прочие хлопчатобумажные, содержащие по массе не менее85% хлопка, отбеленные, с поверхностной плотностью более 200 г/м2
Средние переделы
520931
Ткани хлопчатобумажные, содержащие по массе не менее 85% хлопка, окрашенные, полотняного переплетения, с поверхностнойплотностью более 200 г/м2
Средние переделы
520932
Ткани хлопчатобумажные, содержащие по массе не менее 85% хлопка, окрашенные, 3-х или 4-х нитного саржевого переплетения, включая обратную саржу, с поверхностной плотностью более200 г/м2
Средние переделы
520939
Прочие ткани хлопчатобумажные, содержащие по массе не менее85% хлопка, окрашенные, с поверхностной плотностью более 200 г/м2
Средние переделы
520941
Ткани хлопчатобумажные, содержащие 85 массы% или более хлопковых волокон, с поверхностной плотностью более 200 г/м2:из пряжи различных цветов:полотняного переплетения
Средние переделы
520942
Ткани хлопчатобумажные, содержащие по массе не менее 85% хлопка, из пряжи различных цветов, 'деним' или джинсовая ткань, с поверхностной плотностью более 200г/м2
Средние переделы
520943
Ткани хлопчатобумажные, содержащие 85 массы% или более хлопковых волокон, с поверхностной плотностью более 200 г/м2:из пряжи различных цветов:ткани пpочие 3- или 4-ниточного саржевого переплетения, включая обратную саржу
Средние переделы
520949
Ткани х/б, прочие из пряжи различных цветов, содержащие 85массы% или более хлопка, с поверхностной плотностью более 200 г/м2
Средние переделы
520951
Ткани хлопчатобумажные, содержащие по массе не менее 85% хлопка, напечатанные, полотняного переплетения, с поверхностной плотностью более 200 г/м2
Средние переделы

520952
Салмағы бойынша кемінде 85% мақтадан тұратын, басылған, 3 немесе 4 жіпті саржалық өрімді, кері саржаны қоса алғанда, үстіңгі тығыздығы 200 г/м2 астам мақта маталары
Орташа бөліністер
520959
Салмағы бойынша кемінде 85% мақта бар, басылған, үстіңгі тығыздығы 200 г/м2 болатын өзге де мақта маталары
Орташа бөліністер
521011
Х/б маталар, ағартылмаған, құрамында. Кемінде 85 мас. негізінен немесе тек қана химиялық талшықтармен араласқан,беттік тығыздығы 200 г/м2 аспайтын мақта талшықтары, маталар . Өрімді
Орташа бөліністер
521019
Негізінен немесе тек қана Химиялық талшықтар қосылған, ағартылмаған,үстіңгі тығыздығы 200г/м2 аспайтын салмағы бойынша кемінде 85% мақтадан тұратын өзге де х/б маталар
Орташа бөліністер
521021
Негізінен немесе тек қана Химиялық талшықтар қосылған, ағартылған,үстіңгі тығыздығы 200 г/м2 аспайтын салмағы бойынша кемінде 85% мақтадан тұратын өзге де х/б маталар
Орташа бөліністер
521029
Х/б маталар, боялған,құрамында. Кемінде 85 мас.% мақта талшықтары, негізінен немесе тек химпен араласқан . беттік тығыздығы 200 г/м2 аспайтын,жаймалық өрімді талшықтармен
Орташа бөліністер
521031
Салмағы бойынша кемінде 85% мақтадан тұратын, химиялық талшықтар қосылған, боялған, беттік тығыздығы 200 г/м2 аспайтын, 3 немесе 4 - нитті саржалық өрім қосылған х/б маталар, вкл.кері саржу
Орташа бөліністер
521032
Негізінен немесе тек қана Химиялық талшықтар қосылған, боялған,үстіңгі тығыздығы 200 г/м2 аспайтын салмағы бойынша кемінде 85% мақтадан тұратын өзге де х/б маталар
Орташа бөліністер
521039
Салмағы бойынша 85% кем мақтадан тұратын, негізінен немесе тек қана Химиялық талшықтар қосылған, иірімжіптік түстерден, жаймалық өрімнен жасалған, тығыздығы 200 г/м2 аспайтын х/б маталар
Орташа бөліністер
521041
Салмағы бойынша 85% мақтадан аз, негізінен немесе тек қана химиялық қосылумен өзге де маталар.тығыздығы 200 г / м2 аспайтын түрлі түсті иірімжіптерден жасалған талшықтар
Орташа бөліністер
521049
Салмағы бойынша кемінде 85% мақтадан тұратын, негізінен немесе тек қана химиялық қосылған х/б маталары.200 г / м2 аспайтын тығыздығымен басылған, жаймалық өрімді талшықтар
Орташа бөліністер
521051
Салмағы бойынша 85% мақтадан аз, негізінен немесе тек қана химиялық қосылумен өзге де маталар.200 г/м2 аспайтын беттік тығыздықтағы басылған талшықтар
Орташа бөліністер
521059
Негізінен немесе тек қана Химиялық талшықтар қосылған, ағартылмаған, үстіңгі тығыздығы 200 г/м2 астам жаймалық өрімді салмағы бойынша кемінде 85% мақтадан тұратын х/б маталары
Орташа бөліністер

520952
Ткани хлопчатобумажные, содержащие по массе не менее 85% хлопка, напечатанные, 3-х или 4-х нитного саржевого переплетения, включая обратную саржу, с поверхностной плотностью более 200 г/м2
Средние переделы
520959
Ткани прочие хлопчатобумажные, содержащие по массе не менее85% хлопка, напечатанные, с поверхностной плотностью более200 г/м2
Средние переделы
521011
Ткани х/б, неотбеленные, содерж. Менее 85 массы% хлопковых волокон,смешанные в основном или исключительно с химическимиволокнами, с поверхностной плотностью не более 200 г/м2, полотнян. Переплетения
Средние переделы
521019
Прочие ткани х/б, содержащие по массе менее 85% хлопка с добавлением в основном или исключительно химических волокон,неотбеленные, с поверхностной плотностью не более 200г/м2
Средние переделы
521021
Ткани х/б, отбеленные, содержащие 85 массы% хлопкового волокна, смешанныев основном или исключительно с химическими волокнами, с поверхностной плотностью не более 200 г/м2, полотняного перепления
Средние переделы
521029
Прочие ткани х/б, содержащие по массе менее 85% хлопка с добавлением в основном или исключительно химических волокон,отбеленные, с поверхностной плотностью не более 200 г/м2
Средние переделы
521031
Ткани х/б, окрашенные,содерж. Менее 85 массы% хлопковых волокон, смешанные в основном или исключительно с хим.волокнами,с поверхностной плотностью не более 20о г/м2, полотняного переплетения
Средние переделы
521032
Ткани х/б, содержащие по массе менее 85% хлопка, с добавлением химических волокон, окрашенные, с поверхностной плотностью не более 200 г/м2, 3- или 4-нитного саржевого переплетения, вкл.обратную саржу
Средние переделы
521039
Прочие ткани х/б, содержащие по массе менее 85% хлопка с добавлением в основном или исключительно химических волокон,окрашенные, с поверхностной плотностью не более 200 г/м2
Средние переделы
521041
Ткани х/б, содержащие по массе менее 85% хлопка с добавлением в основном или исключительно химических волокон, из пряжиразличных цветов, полотняного переплетения, с плотностью неболее 200 г/м2
Средние переделы
521049
Прочие ткани х/б, содержащие по массе менее 85% хлопка, с добавлением в основном или исключительно химич.волокон, из пряжи различных цветов,с плотностью не более 200 г/м2
Средние переделы
521051
Ткани х/б, содержащие по массе менее 85% хлопка, с добавлением в основном или исключительно химич.волокон, напечатанные, полотняного переплетения, с плотностью не более 200 г/м2
Средние переделы
521059
Прочие ткани х/б, содержащие по массе менее 85% хлопка, с добавлением в основном или исключительно химич.волокон, напечатанные, с поверхностной плотностью не более 200 г/м2
Средние переделы

521111
Құрамында 85 мас бар мақта-мата маталар. негізінен немесе тек қана химиялық талшықтармен араласқан, үстіңгі тығыздығы 200 г/м2 астам мақта талшықтары: ағартылмаған: кері саржаны қоса алғанда, 3 немесе 4 жіпті саржалық өрім
Орташа бөліністер
521112
Негізінен немесе тек қана Химиялық талшықтар қосылған, ағартылмаған, үстіңгі тығыздығы 200 г/м2 астам мақтаның салмағы бойынша 85% кем мақтадан тұратын өзге де х/б маталар
Орташа бөліністер
521119
Негізінен немесе тек қана тығыздығы 200 г/м2 астам Химиялық талшықтар қосылған, ағартылған салмағы бойынша 85% мақтадан кем мақта бар х/б маталар
Орташа бөліністер
521120
Салмағы бойынша 85% кем мақтадан тұратын, негізінен немесе тек қана 200 г/м2 астам тығыздығы бар химиялық талшықтар қосылған, боялған, жаймалық өрімді х/б маталар
Орташа бөліністер
521131
Химиялық талшықтар қосылған салмағы бойынша кемінде 85% мақтадан тұратын, боялған, 3 немесе 4 - нитті саржалық өрімді, кері саржаны қоса алғанда, беттік тығыздығы 200 г/м-ден асатын маталар
Орташа бөліністер
521132
Салмағы бойынша 85% - дан кем мақтадан тұратын, негізінен немесе тек қана Химиялық талшықтар қосылған,боялған, үстіңгі тығыздығы 200 г/м2 астам өзге де маталар
Орташа бөліністер
521139
Салмағы бойынша 85% кем мақтадан тұратын, негізінен немесе тек қана Химиялық талшықтар қосылған, 200 г/м2 астам тығыздығы бар иірімжіптік түстерден, жаймалық өрімнен жасалған х/б маталар
Орташа бөліністер
521141
Салмағы бойынша 85% кем мақтадан тұратын, негізінен немесе тек қана Химиялық талшықтар қосылған, иірімжіптік түстерден, деним немесе джинс бар х/б маталар.т. беттік тығыздығы 200 г / м2 астам
Орташа бөліністер
521142
Салмағы бойынша 85% кем мақтадан тұратын, негізінен немесе тек қана Химиялық талшықтар қосылған, иірімжіптік түстерден, деним немесе джинс бар х/б маталар.т. беттік тығыздығы 200 г / м2 астам.
Орташа бөліністер
521143
Құрамында 85 мас бар мақта-мата маталар. негізінен немесе тек қана химиялық талшықтармен араласқан, беттік тығыздығы 200 г/м2 астам мақта талшықтары: түрлі түсті иірімжіптерден:кері саржаны қоса алғанда, 3 немесе 4 жіпті саржалық өрімді өзге де маталар
Орташа бөліністер
521149
Құрамында 85 мас бар х/б өзге де маталар. негізінен немесе тек химичпен араласқан мақта талшықтарының%. 200 г/м2 аспайтын беттік тығыздығы бар талшықтармен, түрлі түсті иірімжіптерден жасалған
Орташа бөліністер
521151
Негізінен немесе тек қана Химиялық талшықтар қосылған, басылған, жаймалық өрімді, үстіңгі тығыздығы 200 г/м2 асатын салмағы бойынша кемінде 85% мақтадан тұратын х/б маталары
Орташа бөліністер

521111
Ткани х/б, содержащие по массе менее 85% хлопка с добавлением в основном или исключительно химических волокон, неотбеленные, полотняного переплетения с поверхностной плотностью более 200 г/м2
Средние переделы
521112
Ткани хлопчатобумажные, содержащие менее 85 массы% хлопковых волокон, смешанные в основном или исключительно с химическими волокнами, с поверхностной плотностью более 200 г/м2:неотбеленные:3- или 4-ниточного саржевого переплетения, включая обратную саржу
Средние переделы
521119
Ткани прочие х/б, содержащие по массе менее 85% хлопка с добавлением в основном или исключительно химических волокон, неотбеленные, с поверхностной плотностью более 200 г/м2
Средние переделы
521120
Ткани х/б, содержащие по массе менее 85% хлопка с добавлением в основном или исключительно химических волокон с плотностью более 200 г/м2, отбеленные
Средние переделы
521131
Ткани х/б, содержащие по массе менее 85% хлопка с добавлением в основном или исключительно химических волокон с плотностью более 200 г/м2, окрашенные, полотняного переплетения
Средние переделы
521132
Ткани х/б содержащие по массе менее 85% хлопка с добавлением химических волокон, окрашенные, 3- или 4-нитного саржевого переплетения, включая обратную саржу, с поверхностной плотностью более 200 г/м
Средние переделы
521139
Прочие ткани х/б, содержащие по массе менее 85% хлопка, с добавлением в основном или исключительно химических волокон,окрашенные, с поверхностной плотностью более 200 г/м2
Средние переделы
521141
Ткани х/б, содержащие по массе менее 85% хлопка с добавлением в основном или исключительно химических волокон, из пряжиразличных цветов, полотняного переплетения, с плотностью более 200 г/м2
Средние переделы
521142
Ткани х/б, содержащие по массе менее 85% хлопка с добавлением в основном или исключительно химических волокон, из пряжиразличных цветов, деним, или джинс.т. с поверхностной плотностью более 200 г/м2
Средние переделы
521143
Ткани хлопчатобумажные, содержащие менее 85 массы% хлопковых волокон, смешанные в основном или исключительно с химическими волокнами, с поверхностной плотностью более 200 г/м2:из пряжи различных цветов:ткани пpочие 3- или 4-ниточного саржевого переплетения, включая обратную саржу
Средние переделы
521149
Ткани прочие х/б, содержащие менее 85 массы% хлопковых волокон, смешанные в основном или исключительно с химич. Волокнами, с поверхностной плотностью не более 200 г/м2, из пряжи различных цветов
Средние переделы
521151
Ткани х/б, содержащие по массе менее 85% хлопка с добавлением в основном или исключительно химических волокон, напечатанные, полотняного переплетения, с поверхностной плотностью более 200 г/м2
Средние переделы

521152
Хим қосылған салмағы бойынша 85% мақтадан тұратын х/б маталар. Беттік тығыздығы 200 г / м2 астам, кері саржаны қоса алғанда, басылған, 3 немесе 4 жіпті саржалық өрімді талшықтар
Орташа бөліністер
521159
Салмағы бойынша кемінде 85% мақтадан тұратын, негізінен немесе тек қана Химиялық талшықтар қосылған, басылған, үстіңгі тығыздығы 200 г/м2 астам өзге де маталар
Орташа бөліністер
521211
Беттік тығыздығы 200 г/м2 аспайтын, ағартылмаған өзге де мақта-мата маталар
Орташа бөліністер
521212
Беттік тығыздығы 200 г / м2 аспайтын, ағартылған өзге де мақта-мата маталар
Орташа бөліністер
521213
Беттік тығыздығы 200 г/м2 аспайтын, боялған өзге де мақта-мата маталар
Орташа бөліністер
521214
Беттік тығыздығы 200 г/м2 аспайтын, түрлі түсті иірімжіптен жасалған өзге де мақта-мата маталар
Орташа бөліністер
521215
Беттік тығыздығы 200 г/м2 аспайтын, басылған өзге де мақта-мата маталар
Орташа бөліністер
521221
Беттік тығыздығы 200 г/м2 астам, ағартылмаған өзге де мақта-мата маталар
Орташа бөліністер
521222
Беттік тығыздығы 200 г / м2 астам, ағартылған өзге де мақта-мата маталар
Орташа бөліністер
521223
Беттік тығыздығы 200 г/м2 астам, боялған өзге де мақта-мата маталар
Орташа бөліністер
521224
Беттік тығыздығы 200 г/м2 астам, түрлі түсті иірімжіптен жасалған өзге де мақта-мата маталар
Орташа бөліністер
521225
Беттік тығыздығы 200 г/м2 астам, басылған өзге де мақта-мата маталар
Орташа бөліністер
530610
Зығыр иірімжіп:бір тіректі
Орташа бөліністер
530620
Көп ширатылған (ширатылған) немесе бір ширатылған зығыр иірімжіп
Орташа бөліністер
530710
5303 тауар позициясының джуттан немесе басқа да лубялық тоқыма талшықтарынан жасалған иірімжіп, бір тіректі
Орташа бөліністер
530720
Иірімжіп немесе басқа да тарға жіктелетін тоқыма талшықтарынан. Көп ширатылған немесе бір ширатылған 5303 позициялар
Орташа бөліністер
530820
Пеньковая иірімжіп
Орташа бөліністер
530890
Басқа өсімдік тоқыма талшықтарынан жасалған өзге иірімжіп
Орташа бөліністер
530911
Құрамында 85 мас бар зығыр маталары. ағартылмаған немесе ағартылған % немесе одан да көп зығыр талшықтары
Орташа бөліністер
530919
Салмағы бойынша 85% және одан да көп зығыр бар өзге де зығыр маталары
Орташа бөліністер
530921
Льняные ткани, содержащие 85 мас. волокон лен, отбеленных или отбеленных %
Орташа бөліністер
530929
Салмағы бойынша 85% - дан кем зығыр бар өзге де зығыр маталары
Орташа бөліністер
531010
5303 тауар позициясының джут талшықтарынан немесе басқа да тінді тоқыма талшықтарынан жасалған, ағартылмаған маталар
Орташа бөліністер

521152
Ткани х/б, содержащие по массе менее 85% хлопка, с добавлением хим. Волокон, напечатанные, 3- или 4-нитного саржевогопереплетения, включая обратную саржу, с поверхностной плотностью более 200 г/м2
Средние переделы
521159
Прочие ткани х/б, содержащие по массе менее 85% хлопка, с добавлением в основном или исключительно химических волокон,напечатанные, с поверхностной плотностью более 200 г/м2
Средние переделы
521211
Ткани хлопчатобумажные прочие, с поверхностной плотностью не более 200 г/м2, неотбеленные
Средние переделы
521212
Ткани хлопчатобумажные прочие, с поверхностной плотностью не более 200 г/м2, отбеленные
Средние переделы
521213
Ткани хлопчатобумажные прочие, с поверхностной плотностью не более 200 г/м2, окрашенные
Средние переделы
521214
Ткани хлопчатобумажные прочие, с поверхностной плотностью не более 200 г/м2, из пряжи различных цветов
Средние переделы
521215
Ткани хлопчатобумажные прочие, с поверхностной плотностью не более 200 г/м2, напечатанные
Средние переделы
521221
Ткани хлопчатобумажные прочие, с поверхностной плотностью более 200 г/м2, неотбеленные
Средние переделы
521222
Ткани хлопчатобумажные прочие, с поверхностной плотностью более 200 г/м2,отбеленные
Средние переделы
521223
Ткани хлопчатобумажные прочие, с поверхностной плотностью более 200 г/м2, окрашенные
Средние переделы
521224
Ткани хлопчатобумажные прочие, с поверхностной плотностью более 200 г/м2, из пряжи различных цветов
Средние переделы
521225
Ткани хлопчатобумажные прочие, с поверхностной плотностью более 200 г/м2, напечатанные
Средние переделы
530610
Пряжа льняная:однониточная
Средние переделы
530620
Пряжа льняная, многокруточная (крученая) или однокруточная
Средние переделы
530710
Пряжа из джута или других лубяных текстильных волокон товарной позиции 5303, однониточная
Средние переделы
530720
Пряжа из джута или других лубяных текстильных волокон, классифицируемых в тов. Позиции 5303, многокруточная или однокруточная
Средние переделы
530820
Пряжа пеньковая
Средние переделы
530890
Прочая пряжа из других растительных текстильных волокон
Средние переделы
530911
Ткани льняные, содержащие 85 массы% или более льняных волокон, неотбеленные или отбеленные
Средние переделы
530919
Прочие ткани льняные, содержащие по массе 85% и более льна
Средние переделы
530921
Ткани льняные, содержащие менее 85 массы% льняных волокон, неотбеленные или отбеленные
Средние переделы
530929
Прочие ткани льняные, содержащие по массе менее 85% льна
Средние переделы
531010
Ткани из джутовых волокон или других лубяных текстильных волокон товарной позиции 5303, неотбеленные
Средние переделы

531090
5303 тауар позициясында жіктелетін джуттан немесе басқа да тінді тоқыма талшықтарынан жасалған, ағартылмағандардан басқа өзге де маталар
Орташа бөліністер
531100
Өзге де өсімдік тоқыма талшықтарынан жасалған маталар; қағаз иірімжіптен жасалған маталар
Орташа бөліністер
540110
Бөлшек сауда үшін өлшеніп оралған немесе өлшеніп оралмаған синтетикалық жіптерден жасалған тігін жіптері
Орташа бөліністер
540120
Бөлшек сауда үшін өлшеніп оралған немесе өлшеніп оралмаған жасанды жіптерден жасалған тігін жіптері
Орташа бөліністер
540211
Бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған беріктігі жоғары неилондық немесе басқа да полиамидтерден жасалған жіптер
Орташа бөліністер
540219
Бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған беріктігі жоғары нейлон немесе басқа полиамидтерден жасалған жіптер
Орташа бөліністер
540220
Бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған, беріктігі жоғары полиэфирлі жіптер
Орташа бөліністер
540231
Бір жіптің сызықтық тығыздығы 50 текс аспайтын полиамидтерден жасалған текстураланған жіптер
Орташа бөліністер
540232
67 дтекстен кем сызықтық тығыздықтағы синтетикалық моножіптерді қоса алғанда, бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған кешенді синтетикалық жіптер(тігін жіптерінен басқа): текстураланған жіптер: нейлон немесе басқа да полиамидтерден, бір жіптің сызықтық тығыздығы 50 текс астам
Орташа бөліністер
540233
Полиэфирлі текстурленген жіптер
Орташа бөліністер
540234
Тоқыма полипропиленді жіптер
Орташа бөліністер
540239
Бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған, текстурленген өзге де кешенді синтетикалық жіптер (тігін жіптерінен басқа)
Орташа бөліністер
540244
Ширатылмаған немесе ширатылған 50кр/м аспайтын эластомерлі өзге де жіптер
Орташа бөліністер
540245
Ширатылмаған немесе ширатылған 50кр аспайтын өзге де жеке жіптер.М өзгелері, неилон немесе басқа полиамидтерден жасалған
Орташа бөліністер
540246
67 дтекс-тен кем сызықтық тығыздықтағы синтетикалық моножіптерді қоса алғанда, бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған кешенді синтетикалық жіптер (тігін жіптерінен басқа): ширатылған немесе ширатылған 50 кр/м-ден аспайтын өзге де жеке жіптер: өзгелері, полиэфирлі, ішінара бағдарланған
Орташа бөліністер
540247
50кр/м аспайтын ширатылған немесе ширатылған өзге де жеке жіптер полиэфирлі
Орташа бөліністер
540248
Ширатылмаған немесе ширатылған 50кр/м аспайтын өзге де полипропилен жіптер
Орташа бөліністер
540249
Бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған, ширатылмаған немесе ширатылған 50 кр/м аспайтын, жалғыз синтетикалық кешенді өзге де жіптер (тігін жіптерінен басқа)
Орташа бөліністер
540251
Ширатпасы 50 кр/м аспайтын, розн үшін өлшеніп оралмаған өзге де жіптер. Сату, Найлон немесе басқа полиамидтерден
Орташа бөліністер

531090
Прочие ткани из джута или других лубяных текстильных волокон, классифицируемых в товарной позиции 5303, кроме неотбеленных
Средние переделы
531100
Ткани из прочих растительных текстильных волокон; ткани из бумажной пряжи
Средние переделы
540110
Нитки швейные из синтетических нитей, расфасованные или не расфасованные для розничной продажи
Средние переделы
540120
Нитки швейные из искусственных нитей, расфасованные или не расфасованные для розничной продажи
Средние переделы
540211
Нити не расфасованные для розничной продажи высокопрочные неилоновые или из другихполиамидов
Средние переделы
540219
Нити не расфасованные для розничной продажи высокопрочные нейлоновые или из других полиамидов
Средние переделы
540220
Нити не расфасованные для розничной продажи, высокопрочныеполиэфирные
Средние переделы
540231
Текстурированные нити из полиамидов, линейной плотности одиночной нити не более 50 текс
Средние переделы
540232
Нити комплексные синтетические (кроме швейных ниток), не расфасованные для розничной продажи, включая синтетические мононити линейной плотности менее 67 дтекс:текстурированные нити:нейлоновые или из других полиамидов, линейной плотности одиночной нити более 50 текс
Средние переделы
540233
Текстурированные нити полиэфирные
Средние переделы
540234
Текстурированные нити полипропиленовые
Средние переделы
540239
Прочие комплексные синтетические нити текстурированные (кроме швейных ниток), не расфасованные для розничной продажи
Средние переделы
540244
Нити прочие одиночные,некрученые или с круткой не более 50кр/м эластомерные
Средние переделы
540245
Нити прочие одиночные некрученые или с круткой не более 50кр.м прочие,неилоновые или из других полиамидов
Средние переделы
540246
Нити комплексные синтетические (кроме швейных ниток), не расфасованные для розничной продажи, включая синтетические мононити линейной плотности менее 67 дтекс:нити прочие одиночные, некрученые или с круткой не более 50 кр/м:прочие, полиэфирные, частично ориентированные
Средние переделы
540247
Нити прочие одиночные,некрученые или с круткой не более 50кр/м прочие полиэфирные
Средние переделы
540248
Нити прочие одиночные,некрученые или с круткой не более 50кр/м прочие полипропиленовые
Средние переделы
540249
Прочие нити комплексные синтетические (кроме швейных ниток), одиночные, некрученые или с круткой не более 50 кр/м, не расфасованные для розничной торговли
Средние переделы
540251
Прочие нити, одиночные с круткой не более 50 кр/м, не расфасованные для розн. Продажи, найлоновые или из других полиамидов
Средние переделы

540252
Ширатпасы 50 кр/м аспайтын, розн үшін өлшеніп оралмаған өзге де жіптер. Сату, полиэфирлі
Орташа бөліністер
540253
67 дтекс-тен кем сызықтық тығыздықтағы синтетикалық моножіптерді қоса алғанда, бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған кешенді синтетикалық жіптер (тігін жіптерінен басқа), ширатылған 50 кр/м-ден астам: полипропилен
Орташа бөліністер
540259
Бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған, ширатылған 50 кр/м-ден астам, жалғыз, өзге де кешенді синтетикалық жіптер (тігін жіптерінен басқа)
Орташа бөліністер
540261
Көп ширатылған немесе бір ширатылған, бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған, найлонды немесе басқа полиамидтерден жасалған өзге де жіптер
Орташа бөліністер
540262
Көп ширатылған немесе бір ширатылған, бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған, полиэфирлі өзге де жіптер
Орташа бөліністер
540263
67 дтекс - тен кем сызықтық тығыздықтағы синтетикалық моножіптерді қоса алғанда, бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған кешенді синтетикалық жіптер (тігін жіптерінен басқа): - көп ширатылған (ширатылған) немесе бір ширатылған өзге де жіптер: - - полипропилен
Орташа бөліністер
540269
Көп ширатылған (ширатылған) немесе бір ширатылған, бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған өзге де кешенді синтетикалық жіптер (тігін жіптерінен басқа)
Орташа бөліністер
540310
Бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған, беріктігі жоғары вискозды жіптер (тігін жіптерінен басқа)
Орташа бөліністер
540331
67 дтекстен кем сызықтық тығыздықтағы жасанды моножіптерді қоса алғанда, бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған кешенді жасанды жіптер (тігін жіптерінен басқа): өзге де жеке жіптер:ширатылмаған немесе ширатылмаған вискозды 120 кр/м аспайтын
Орташа бөліністер
540332
67 дтекс-тен кем сызықтық тығыздықтағы жасанды моножіптерді қоса алғанда, бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған кешенді жасанды жіптер (тігін жіптерінен басқа): ширатылған 120 кр/м-ден астам вискозды өзге де жеке жіптер
Орташа бөліністер
540333
Бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған, ацетилцеллюлозадан жасалған, өзге де жеке жасанды кешенді жіптер (тігін жіптерінен басқа)
Орташа бөліністер
540339
67 дтекс-тен кем сызықтық тығыздықтағы жасанды моножіптерді қоса алғанда, бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған жасанды кешенді жіптер (тігін жіптерінен басқа): өзге де жеке жіптер: өзгелері
Орташа бөліністер
540341
Вискозды жіптер (тігін жіптерінен басқа), ширатылған, бөлшек сауда үшін буып-түйілмеген, өзгелері
Орташа бөліністер
540342
67 дтекс-тен кем сызықтық тығыздықтағы жасанды моножіптерді қоса алғанда, бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған жасанды кешенді жіптер (тігін жіптерінен басқа): көп ширатылған (ширатылған) немесе бір ширатылған жіптер, өзгелері: ацетилцеллюлозадан жасалған
Орташа бөліністер

540252
Прочие нити, одиночные с круткой не более 50 кр/м, не расфасованные для розн. Продажи, полиэфирные
Средние переделы
540253
Нити комплексные синтетические (кроме швейных ниток), не расфасованные для розничной продажи, включая синтетические мононити линейной плотности менее 67 дтекс, нити прочие одиночные, с круткой более 50 кр/м: полипропиленовые
Средние переделы
540259
Прочие комплексные синтетические нити (кроме швейных ниток), одиночные, с круткой более 50 кр/м, не расфасованные для розничной продажи
Средние переделы
540261
Прочие нити, многокруточные или однокруточные, не расфасованные для розничной продажи, найлоновые или из других полиамидов
Средние переделы
540262
Прочие нити, многокруточные или однокруточные, не расфасованные для розничной продажи, полиэфирные
Средние переделы
540263
Нити комплексные синтетические (кроме швейных ниток), не расфасованные для розничной продажи, включая синтетические мононити линейной плотности менее 67 дтекс:- нити прочие многокруточные (крученые) или однокруточные:- - полипропиленовые
Средние переделы
540269
Прочие комплексные синтетические нити (кроме швейных ниток), многокруточные (крученые) или однокруточные, не расфасованные для розничной продажи
Средние переделы
540310
Нити высокопрочные вискозные (кроме швейных ниток), не расфасованные для розничной продажи
Средние переделы
540331
Нити комплексные искусственные (кроме швейных ниток), не расфасованные для розничной продажи, включая искусственные мононити линейной плотности менее 67 дтекс:нити одиночные прочие:вискозные некрученые или с круткой не более 120 кр/м
Средние переделы
540332
Нити комплексные искусственные (кроме швейных ниток), не расфасованные для розничной продажи, включая искусственные мононити линейной плотности менее 67 дтекс:нити одиночные прочие:вискозные с круткой более 120 кр/м
Средние переделы
540333
Нити комплексные искусственные (кроме швейных ниток), одиночные прочие, из ацетилцеллюлозы, не расфасованные для розничной продажи
Средние переделы
540339
Нити комплексные искусственные (кроме швейных ниток), не расфасованные для розничной продажи, включая искусственные мононити линейной плотности менее 67 дтекс:нити одиночные прочие:прочие
Средние переделы
540341
Нити вискозные (кроме швейных ниток), крученые, не упакованные для розничной продажи, прочие
Средние переделы
540342
Нити комплексные искусственные (кроме швейных ниток), не расфасованные для розничной продажи, включая искусственные мононити линейной плотности менее 67 дтекс:нити многокруточные (крученые) или однокруточные, прочие:из ацетилцеллюлозы
Средние переделы

540349
Бөлшек сауда үшін буып-түйілмеген,ширатылған, өзге де жасанды жіптер (тігін жіптерінен басқа)
Орташа бөліністер
540411
Мононити эластомерные, изготовленные из синтетических материалов линейной плотности 67 дтекс или более и шириной не более 5 мм с размером поперечного сечения не более 1 мм
Орташа бөліністер
540412
67 дтекс немесе одан да көп сызықтық тығыздықтағы және көлденең қимасының өлшемі 1 мм-ден аспайтын, ені 5 мм-ден аспайтын синтетикалық материалдардан жасалған, өзге де полипропилен моножиталар
Орташа бөліністер
540419
67 дтекс немесе одан астам сызықтық тығыздықтағы және көлденең қимасының өлшемі 1 мм-ден аспайтын, ені 5 мм-ден аспайтын синтетикалық материалдардан жасалған, өзгелері
Орташа бөліністер
540490
Ені 5 мм-ден аспайтын синтетикалық тоқыма материалдардан жасалған жіптерді қоса алғанда, сызықтық тығыздығы 67 дтекс немесе одан астам және көлденең қимасының мөлшері 1 мм-ден аспайтын полипропиленнен жасалған өзге де моножиталар
Орташа бөліністер
540500
67 дтекс немесе одан астам сызықтық тығыздықтағы және көлденең қимасының мөлшері 1 мм-ден аспайтын жасанды моножиталар; ені 5 мм-ден аспайтын жасанды тоқыма материалдардан жасалған тегіс және ұқсас жіптер (мысалы, жасанды сабан).
Орташа бөліністер
540600
Бөлшек сауда үшін өлшеп оралған кешенді химиялық жіптер (тігін жіптерінен басқа)
Орташа бөліністер
540710
Беріктігі жоғары жіптерден жасалған маталар
Орташа бөліністер
540720
Жалпақ немесе анологиялық жіптерден, ені полиэтилен немесе полипропиленнен жасалған маталар
Орташа бөліністер
540730
Хі бөлімге 9-ескертуде аталған маталар
Орташа бөліністер
540741
Салмағы бойынша кемінде 85% нейлоннан немесе басқа да полиамидтерден тұратын, ағартылмаған немесе ағартылған өзге де маталар
Орташа бөліністер
540742
Өзге де маталар, содер. 85 мас. найлоннан немесе басқа полиамидтерден жасалған боялған жіптерден % немесе одан көп жіптер
Орташа бөліністер
540743
Салмағы бойынша кемінде 85% найлоннан немесе басқа да полиамидтерден кешенді жіптері бар түрлі түсті жіптерден жасалған маталар
Орташа бөліністер
540744
Басылған өзге де маталар, содер. 85 мас. Найлон жіптерінен немесе басқа полиамидтерден % немесе одан көп
Орташа бөліністер
540751
Салмағы бойынша кемінде 85% тоқыма полиэфирлі жіптері бар, ағартылмаған немесе ағартылған өзге де маталар
Орташа бөліністер
540752
Салмағы бойынша 85% астам текстурирленген полиэфир жіптері бар, боялған маталар
Орташа бөліністер
540753
Салмағы бойынша әр түрлі түсті кемінде 85% текстурацияланған жіптері бар маталар
Орташа бөліністер
540754
Салмағы бойынша кемінде 85% тоқыма полиэфирлі жіптері бар, басылған маталар
Орташа бөліністер

540349
Прочие нити искусственные (кроме швейных ниток), крученые,не упакованные для розничной продажи
Средние переделы
540411
Мононити синтетические линейной плотности 67 дтекс или более и сразмером поперечного сечения не более 1 мм, из синтетических материалов с шириной не более 5 мм, эластомерные
Средние переделы
540412
Мононити синтетические линейной плотности 67 дтекс или более и сразмером поперечного сечения не более 1 мм, из синтетических материалов с шириной не более 5 мм, прочие полипропиленовые
Средние переделы
540419
Мононити синтетические линейной плотности 67 дтекс или более и сразмером поперечного сечения не более 1 мм, из синтетических материалов с шириной не более 5 мм, прочие
Средние переделы
540490
Прочие мононити из полипропилена линейной плотности 67 дтекс или более и с размером поперечного сечения не более 1 мм, включая нити из синтетических текстильных материалов с шириной не более 5 мм
Средние переделы
540500
Мононити искусственные линейной плотности 67 дтекс или более и с размером поперечного сечения не более 1 мм; плоские и аналогичные нити (например, искусственная соломка) из искусственных текстильных материалов с шириной не более 5 мм.
Средние переделы
540600
Нити комплексные химические(кроме швейных ниток),расфасованные для розничной продажи
Средние переделы
540710
Ткани, изготавлимые из нитей высокой прочности
Средние переделы
540720
Ткани, изготавливаемые из плоских или анологичных нитей, из полиэтилена или полипропилена шириной
Средние переделы
540730
Ткани, упомянутые в примечании 9 к разделу хi
Средние переделы
540741
Ткани прочие, содержащие по массе не менее 85% комплексныхнитей из нейлона или других полиамидов, неотбеленные или отбеленные
Средние переделы
540742
Ткани прочие, содер. 85 массы% или более нитей из окрашенныхнитей, из найлона или других полиамидов
Средние переделы
540743
Ткани из нитей различных цветов, содержащие по массе не менее 85% комплексных нитей из найлона или других полиамидов
Средние переделы
540744
Ткани прочие напечатанные, содер. 85 массы % или более из нитей найлона или др. Полиамидов
Средние переделы
540751
Ткани прочие, содержащие по массе не менее 85% текстурированных полиэфирных нитей, неотбеленные или отбеленные
Средние переделы
540752
Ткани, содержащие по массе более 85% текстурировааных полиэфирных нитей, окрашенные
Средние переделы
540753
Ткани, содержащие по массе не менее 85% текстурированных нитей различных цветов
Средние переделы
540754
Ткани, содержащие по массе не менее 85% текстурированных полиэфирных нитей, напечатанные
Средние переделы

540761
Құрамында 85 мас бар өзге де маталар.% немесе одан көп текстурленбеген полиэфирлі жіптер
Орташа бөліністер
540769
Құрамында 85 мас бар синтетикалық кешенді жіптерден жасалған өзге де маталар.% немесе одан көп текстурленбеген полиэфирлі жіптер
Орташа бөліністер
540771
Ткани прочие, не отбеленные или отбеленные, содержащие по весу не менее 85% синтетических нитей
Орташа бөліністер
540772
Салмағы бойынша кемінде 85% синтетикалық жіптері бар, боялған өзге де маталар
Орташа бөліністер
540773
Өзге де маталар, содер., 85 мас.% немесе одан көп Синтетикалық. Нитейразличных гүл
Орташа бөліністер
540774
Салмағы бойынша кемінде 85% синтетикалық жіптері бар, басылған маталар
Орташа бөліністер
540781
Салмағы бойынша кемінде 85% синтетикалық кешенді жіптері бар мақта қосылған, ағартылмаған немесе ағартылған маталар
Орташа бөліністер
540782
Салмағы бойынша 85% - дан кем синтетикалық кешенді жіптері бар, негізінен немесе тек қана мақта қосылған, боялған маталар
Орташа бөліністер
540783
Өзге де маталар, сод. Кемінде 85 мас.% , синт. Жіп, аралас. Түрлі түсті жіптерден
Орташа бөліністер
540784
Салмағы бойынша 85% кем синтетикалық кешенді жіптері бар мақта қосылған, басылған маталар
Орташа бөліністер
540791
Синтетикалық кешенді жіптерден жасалған, ағартылған немесе ағартылмаған өзге де маталар
Орташа бөліністер
540792
Синтетикалық кешенді жіптерден жасалған, боялған өзге де маталар
Орташа бөліністер
540793
Түрлі түсті синтетикалық кешенді жіптерден жасалған өзге де маталар
Орташа бөліністер
540794
Синтетикалық кешенді жіптерден жасалған, басылған өзге де маталар
Орташа бөліністер
540810
Жоғары төзімді вискозды жіптерден жасалған маталар
Орташа бөліністер
540821
Өзге де Маталар және материалдардан жасалған маталар. Поз. 5405, құрамында кемінде 85% жасанды кешенді жіптер немесе тегіс ұқсас жіптер бар, ағартылмаған немесе ағартылған
Орташа бөліністер
540822
Құрамында 85 мас бар өзге де маталар.% немесе одан да көп жасанды жіптер немесе таспалық немесе ұқсас жіптер, боялған
Орташа бөліністер
540823
Құрамында 85 мас бар түрлі түсті жіптерден жасалған өзге де маталар% немесе одан да көп жасанды жіптер немесе жазық немесе ұқсас жіптер
Орташа бөліністер
540824
Салмағы бойынша кемінде 85% жасанды кешенді жіптері, жалпақ ұқсас жіптері бар, басылған маталар
Орташа бөліністер
540831
54.05 тауар позициясының материалдарынан дайындалатын маталарды қоса алғанда, жасанды кешенді жіптерден жасалған маталар: ағартылмаған немесе ағартылған өзге де маталар
Орташа бөліністер
540832
Жасанды кешенді жіптерден және тоттардан жасалған материалдардан жасалған өзге де маталар. Поз. 5405, боялған
Орташа бөліністер

540761
Ткани прочие, содержащие 85 массы% или более нетекстурированных полиэфирных нитей
Средние переделы
540769
Прочие ткани из синтетических комплексных нитей, содержащие 85 массы% или более нетекстурированных полиэфирных нитей
Средние переделы
540771
Прочие ткани, содержащие по массе не менее 85% синтетических нитей, неотбеленные или отбеленные
Средние переделы
540772
Прочие ткани, содержащие по массе не менее 85% синтетических нитей, окрашенные
Средние переделы
540773
Ткани прочие, содер., 85 массы% или более синтетическ. Нитейразличных цветов
Средние переделы
540774
Ткани, содержащие по массе не менее 85% синтетических нитей, напечатанные
Средние переделы
540781
Ткани, содержащие по массе менее 85% синтетических комплексных нитей с добавлением хлопка, неотбеленные или отбеленные
Средние переделы
540782
Ткани, содержащие по массе менее 85% синтетических комплексных нитей с добавлением в основном или исключительно хлопка, окрашенные
Средние переделы
540783
Ткани прочие, сод. Менее 85 массы% , синт. Нитей, смешан. Схлопком, из нитей различных цветов
Средние переделы
540784
Ткани, содержащие по массе менее 85% синтетических комплексных нитей с добавлением хлопка, напечатанные
Средние переделы
540791
Прочие ткани, из синтетических комплексных нитей, отбеленные или неотбеленные
Средние переделы
540792
Прочие ткани из синтетических комплексных нитей, окрашенные
Средние переделы
540793
Ткани прочие, из синтетических комплексных нитей различныхцветов
Средние переделы
540794
Прочие ткани из синтетических комплексных нитей, напечатанные
Средние переделы
540810
Ткани из высокопрочных вискозных нитей
Средние переделы
540821
Ткани прочие и из материалов тов. Поз. 5405, содержащие помассе не менее 85% искусственных комплексных нитей или плоских аналогичных нитей, неотбеленные или отбеленные
Средние переделы
540822
Ткани прочие, содержащие 85 массы% или более искусственных нитей или ленточных или аналогичных нитей, окрашенные
Средние переделы
540823
Ткани прочие из нитей различных цветов, содержащие 85 массы% или более искусственных нитей или плоских или аналогичных нитей
Средние переделы
540824
Ткани, содержащие по массе не менее 85% искусственных комплексных нитей, плоских аналогичных нитей, напечатанные
Средние переделы
540831
Ткани из искусственных комплексных нитей, включая ткани, изготавливаемые из материалов товарной позиции 54.05:ткани прочие:неотбеленные или отбеленные
Средние переделы
540832
Ткани прочие из искусственных комплексных нитей и из материалов из тов. Поз. 5405, окрашенные
Средние переделы

540833
Жасанды кешенді жіптерден және материалдардан жасалған өзге де маталар. Поз. 5405 түрлі түсті жіптерден
Орташа бөліністер
540834
Жасанды кешенді жіптерден және материалдардан жасалған өзге де маталар. Поз. 5405, басылған
Орташа бөліністер
550110
Найлонды Жгут
Орташа бөліністер
550120
Жгут полиэфирный
Орташа бөліністер
550130
Синтетикалық жіптердің жгуты: акрилді немесе модакрилді
Орташа бөліністер
550140
Жгут полипропиленді
Орташа бөліністер
550190
Жгут синтетических нитей прочий
Орташа бөліністер
550200
Жасанды жіптердің жгуты
Орташа бөліністер
550210
Жасанды жіптердің жгуты: целлюлоза ацетаты
Орташа бөліністер
550290
Жасанды жіптердің жгуты: өзгелері
Орташа бөліністер
550311
Кардтық және тарақпен тарауға немесе Арамидтерден иіру үшін басқа да дайындауға ұшырамаған полиэфирлі талшықтар
Орташа бөліністер
550319
Кардтық, тарақпен тарауға немесе иіру үшін басқа да дайындауға ұшырамаған синтетикалық талшықтар:нейлон немесе өзге де полиамидтерден: өзгелері
Орташа бөліністер
550320
Кардтық және тарақпен тарауға ұшырамаған полиэфирлі талшықтар иіру үшін басқа дайындықта болды
Орташа бөліністер
550330
Акриловые или модифицированные акриловые волокна, не приготовленные для прядения
Орташа бөліністер
550340
Кардтық және тарақпен тарауға немесе иіру үшін басқа да дайындауға ұшырамаған полипропилен талшықтары
Орташа бөліністер
550390
Кардтық, тарақпен тарауға немесе иіру үшін басқа да дайындауға ұшырамаған өзге де синтетикалық талшықтар
Орташа бөліністер
550410
Кардтық, тарақпен тарауға немесе иіру үшін басқа да дайындауға ұшырамаған жасанды талшықтар: вискозды
Орташа бөліністер
550490
Вискоздық талшықтардан басқа, кардтық және тарақпен тарауға немесе иіру үшін басқа дайындауға ұшырамаған жасанды өзге де талшықтар
Орташа бөліністер
550510
Синтетикалық талшықтардың қалдықтары
Орташа бөліністер
550520
Химиялық жасанды талшықтардың қалдықтары (тарақты қыл-қыбырларды, иіру қалдықтары мен ыдыратылған шикізатты қоса алғанда))
Орташа бөліністер
550610
Кардтық және тарақпен тарауға немесе иіру үшін басқа да дайындауға ұшыраған найлонды немесе өзге де полиамидтерден жасалған талшықтар
Орташа бөліністер
550620
Кардтық және тарақпен тарауға немесе иіру үшін басқа да дайындауға ұшыраған полиэфирлі талшықтар
Орташа бөліністер
550630
Кардо-, тарақпен тарауға немесе иіру үшін басқа да дайындауға ұшыраған синтетикалық талшықтар: акрилді немесе модакрилді
Орташа бөліністер
550640
Кардтық, тарақпен тарауға немесе иіру үшін басқа да дайындауға ұшыраған синтетикалық талшықтар: полипропилен
Орташа бөліністер
550690
Кардтық, тарақпен тарауға немесе иіру үшін басқа да дайындауға ұшыраған синтетикалық өзге де талшықтар
Орташа бөліністер

540833
Прочие ткани из искусственных комплексных нитей и из материалов тов. Поз. 5405 из нитей различных цветов
Средние переделы
540834
Прочие ткани из искусственных комплексных нитей и из материалов тов. Поз. 5405, напечатанные
Средние переделы
550110
Жгут найлоновый
Средние переделы
550120
Жгут полиэфирный
Средние переделы
550130
Жгут синтетических нитей:акриловый или модакриловый
Средние переделы
550140
Жгут полипропиленовый
Средние переделы
550190
Прочий жгут синтетических нитей
Средние переделы
550200
ЖГУТ ИСКУССТВЕННЫХ НИТЕЙ
Средние переделы
550210
Жгут искусственных нитей: ацетата целлюлозы
Средние переделы
550290
Жгут искусственных нитей: прочий
Средние переделы
550311
Волокна полиэфирные, не подвергнутые кардо- и гребнечесанию или другой подготовке для прядения из арамидов
Средние переделы
550319
Волокна синтетические, не подвергнутые кардо-, гребнечесанию или другой подготовке для прядения:нейлоновые или из прочих полиамидов:прочие
Средние переделы
550320
Волокна полиэфирные, не подвергнутые кардо- и гребнечесаниюили другой подготовке для прядения
Средние переделы
550330
Волокна акриловые или модифицированные акриловые, не подготовленные для прядения
Средние переделы
550340
Волокна полипропиленовые, не подвергнутые кардо- и гребнечесанию или другой подготовке для прядения
Средние переделы
550390
Прочие волокна синтетические, не подвергнутые кардо-, гребнечесанию или другой подготовке для прядения
Средние переделы
550410
Волокна искусственные, не подвергнутые кардо-, гребнечесанию или другой подготовке для прядения:вискозные
Средние переделы
550490
Прочие волокна искусственные, не подвергнутые кардо- и гребнечесанию или другой подготовке для прядения, кроме вискозных
Средние переделы
550510
Отходы синтетических волокон
Средние переделы
550520
Отходы химических искусственных волокон (включая гребенные очесы, прядильные отходы и расщипанное сырье)
Средние переделы
550610
Волокна найлоновые или из прочих полиамидов, подвергнутые кардо- и гребнечесанию или другой подготовке для прядения
Средние переделы
550620
Волокна полиэфирные, подвергнутые кардо- и гребнечесанию или другой подготовке для прядения
Средние переделы
550630
Волокна синтетические, подвергнутые кардо-, гребнечесанию или другой подготовке для прядения:акриловые или модакриловые
Средние переделы
550640
Волокна синтетические, подвергнутые кардо-, гребнечесанию или другой подготовке для прядения: полипропиленовые
Средние переделы
550690
Прочие волокна синтетические, подвергнутые кардо-, гребнечесанию или другой подготовке для прядения
Средние переделы

550700
Кардтық, тарақпен тарауға немесе иіру үшін өзге де дайындауға ұшыраған жасанды талшықтар
Орташа бөліністер
550810
Синтетикалық талшықтардан жасалған тігін жіптері
Орташа бөліністер
550820
Жасанды талшықтардан жасалған тігін жіптері
Орташа бөліністер
550911
Бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған синтетикалық талшықтардан жасалған иірімжіп (тігін жіптерінен басқа): 85 мас. нейлоннан немесе өзге де полиамидтерден жасалған % немесе одан көп талшықтар:бір жіпті иірімжіп
Орташа бөліністер
550912
Синтетичтен жасалған көп ширатылған (ширатылған) немесе бір ширатылған иірімжіп. 85 масасы бар талшықтар (тігін жіптерінен басқа).бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған найлоннан және өзге де полиамидтерден жасалған % немесе одан көп талшықтар
Орташа бөліністер
550921
Синтетикалық талшықтардан жасалған иірімжіп (тігін жіптерінен басқа), 85 мас. бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған полиэфирлі талшықтардың % немесе одан да көп
Орташа бөліністер
550922
Синтетикалық талшықтардан (тігін жіптерінен басқа) жасалған, көп ширатылған (ширатылған) немесе 85 мас бар бір ширатылған иірімжіп.%немесе одан артық полиэфирлі талшықтарды үшін өлшеп салынбаған розничн. Сату
Орташа бөліністер
550931
Бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған синтетикалық талшықтардан жасалған иірімжіп (тігін жіптерінен басқа): 85 мас.% немесе одан көп акрил немесе модакрил талшықтары:біржіпті иірімжіп
Орташа бөліністер
550932
Синтетикалық талшықтардан жасалған, көп ширатылған (ширатылған) немесе 85 мас бар бір ширатылған иірімжіп. бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған акрил немесе модакрил талшықтары % немесе одан көп
Орташа бөліністер
550941
Құрамында 85 мас бар синтетикалық талшықтардан жасалған өзге де иірімжіп. бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған % немесе одан көп Синтетикалық талшықтар
Орташа бөліністер
550942
Бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған синтетикалық талшықтардан жасалған иірімжіп (тігін жіптерінен басқа): 85 мас бар өзге де иірімжіп.% немесе одан көп Синтетикалық талшықтар:көп ширатылған (ширатылған) немесе бір ширатылған иірімжіп
Орташа бөліністер
550951
Негізінен немесе тек қана жасанды талшықтармен араласқан,бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған полиэфирлі талшықтардан (тігін жіптерінен басқа) жасалған өзге де иірімжіп
Орташа бөліністер
550952
Бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған синтетикалық талшықтардан жасалған иірімжіп (тігін жіптерінен басқа): полиэфирлі талшықтардан жасалған өзге де иірімжіп: негізінен немесе тек қана жануарлардың жүнімен немесе жұқа шашымен араласқан
Орташа бөліністер
550953
Негізінен немесе тек қана мақтамен араласқан,бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған полиэфирлі талшықтардан (тігін жіптерінен басқа) жасалған өзге де иірімжіп
Орташа бөліністер

550700
Волокна искусственные, подвергнутые кардо-, гребнечесанию или иной подготовке для прядения
Средние переделы
550810
Нитки швейные из синтетических волокон
Средние переделы
550820
Нитки швейные из искусственных волокон
Средние переделы
550911
Пряжа из синтетических волокон (кроме швейных ниток), не расфасованная для розничной продажи:содержащая 85 массы% или более волокон из нейлона или прочих полиамидов:однониточная пряжа
Средние переделы
550912
Пряжа многокруточная (крученая) или однокруточная из синтетич. Волокон(кроме швейных ниток), содержащая 85 массы%или более волокон из найлона и прочих полиамидов, не расфасованнаядля розничной продаж
Средние переделы
550921
Пряжа из синтетических волокон (кроме швейных ниток), однониточная, содержащая 85 массы% или более полиэфирных волокон,не расфасованная для розничной продажи
Средние переделы
550922
Пряжа из синтетических волокон (кроме швейных ниток), многокруточная (крученая) или однокруточная, содержащая 85 массы%или более полиэфирных волокон, не расфасованная для розничн. Продажи
Средние переделы
550931
Пряжа из синтетических волокон (кроме швейных ниток), не расфасованная для розничной продажи:содержащая 85 массы% или более акриловых или модакриловых волокон:однониточная пряжа
Средние переделы
550932
Пряжа из синтетических волокон, многокруточная (крученая) или однокруточная, содержащая 85 массы% или более акриловых или модакриловых волокон, нерасфасованная для розничной продажи
Средние переделы
550941
Пряжа прочая из синтетических волокон, однониточная, содержащая 85 массы% или более синтетических волокон, не расфасованная для розничной продаж
Средние переделы
550942
Пряжа из синтетических волокон (кроме швейных ниток), не расфасованная для розничной продажи:пряжа прочая, содержащая 85 массы% или более синтетических волокон:многокруточная (крученая) или однокруточная пряжа
Средние переделы
550951
Пряжа прочая из полиэфирных волокон (кроме швейных ниток),не расфасованная для розничной продажи, смешанных в основном или исключительно с искусственными волокнами
Средние переделы
550952
Пряжа из синтетических волокон (кроме швейных ниток), не расфасованная для розничной продажи:пряжа прочая из полиэфирных волокон:смешанная в основном или исключительно с шерстью или тонким волосом животных
Средние переделы
550953
Пряжа прочая из полиэфирных волокон (кроме швейных ниток),смешанных в основном или исключительно с хлопком, не расфасованная для розничной продажи
Средние переделы

550959
Бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған синтетикалық талшықтардан жасалған иірімжіп (тігін жіптерінен басқа): полиэфирлі талшықтардан жасалған өзге иірімжіп: өзгелері
Орташа бөліністер
550961
Негізінен немесе тек қана жүнмен немесе жануарлардың жұқа шашымен араласқан, бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған акрил немесе модакрил иірімжіп
Орташа бөліністер
550962
Бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған, мақтамен аралас акрил немесе түрлендірілген акрил талшықтарынан жасалған өзге де иірімжіп
Орташа бөліністер
550969
Бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған синтетикалық талшықтардан жасалған иірімжіп (тігін жіптерінен басқа): акрил немесе модакрил талшықтарынан жасалған өзге иірімжіп: өзгелері
Орташа бөліністер
550991
Бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған, тек жүнмен немесе жануарлардың жұқа шашымен негізгімен араласқан синтетикалық талшықтардан жасалған өзге иірімжіп
Орташа бөліністер
550992
Бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған синтетикалық талшықтардан жасалған иірімжіп (тігін жіптерінен басқа): өзге де иірімжіп: негізінен немесе тек қана мақта талшықтарымен араласқан
Орташа бөліністер
550999
Мөлдір сату үшін өлшеп оралмаған синтетикалық талшықтардан жасалған өзге де иірімжіп
Орташа бөліністер
551011
Бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған, 85 мас бар жасанды талшықтардан (тігін жіптерінен басқа) жасалған бір тіректі иірімжіп.% немесе одан да көп жасанды талшықтар
Орташа бөліністер
551012
Бөлшек сауда үшін өлшеніп оралмаған, кемінде 85% жасанды талшықтары бар ширатылған немесе бір ширатылған иірімжіп (тігін жіптерінен басқа)
Орташа бөліністер
551020
Негізінен немесе тек қана жүнмен немесе жануарлардың жұқа шашымен араласқан,бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған жасанды талшықтардан (тігін жіптерінен басқа) жасалған өзге де иірімжіп
Орташа бөліністер
551030
Бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған жасанды талшықтардан жасалған иірімжіп (тігін жіптерінен басқа): негізінен немесе тек қана мақта талшықтарымен араласқан өзге де иірімжіп
Орташа бөліністер
551090
Бөлшек сауда үшін өлшеп оралмаған жасанды талшықтардан жасалған иірімжіп (тігін жіптерінен басқа): өзге де иірімжіп
Орташа бөліністер
551110
Бөлшек саудада сату үшін өлшеніп оралған, кемінде 85% осы талшықтардан тұратын синтетикалық талшықтардан жасалған иірімжіп (жіптердің тігін жіптерінен басқа)
Орташа бөліністер
551120
Бөлшек сауда үшін өлшеніп оралған, 85% - дан кем осы талшықтардан (тігін жіптерінен басқа) тұратын синтетикалық талшықтардан жасалған иірімжіп
Орташа бөліністер
551130
Бөлшек сауда үшін өлшеп оралған жасанды талшықтардан жасалған иірімжіп (тігін жіптерінен басқа)
Орташа бөліністер

550959
Пряжа из синтетических волокон (кроме швейных ниток), не расфасованная для розничной продажи:пряжа прочая из полиэфирных волокон:прочая
Средние переделы
550961
Пряжа прочая, из акриловых или модакриловых, смешанных в основном или исключительно с шерстью или с тонким волосом животных, не расфасованная для розничной продажи
Средние переделы
550962
Пряжа прочая из акриловых или модифицированных акриловых волокон, смешанных с хлопком, не расфасованная для розничнойпродажи
Средние переделы
550969
Пряжа из синтетических волокон (кроме швейных ниток), не расфасованная для розничной продажи:пряжа прочая из акриловых или модакриловых волокон:прочая
Средние переделы
550991
Прочая пряжа из синтетических волокон, смешанных в основномили исключительно с шерстью или с тонким волосом животных,не расфасованная для розничной продажи
Средние переделы
550992
Пряжа из синтетических волокон (кроме швейных ниток), не расфасованная для розничной продажи:пряжа прочая:смешанная в основном или исключительно с хлопковыми волокнами
Средние переделы
550999
Пряжа прочая из синтетических волокон, не расфасованная длярозничной продажи
Средние переделы
551011
Пряжа однониточная из искусственных волокон (кроме швейныхниток), не расфасованная для розничной продажи, содержащая85 массы% или более искусственных волокон
Средние переделы
551012
Пряжа крученая или однокруточная, содержащая не менее 85% искусственных волокон (кроме швейных ниток), не расфасованная для розничной продажи
Средние переделы
551020
Пряжа прочая из искусственных волокон (кроме швейных ниток),не расфасованная для розничной продажи, смешанная в основном или исключительно с шерстью или тонким волосом животных
Средние переделы
551030
Пряжа из искусственных волокон (кроме швейных ниток), не расфасованная для розничной продажи:пряжа прочая, смешанная в основном или исключительно с хлопковыми волокнами
Средние переделы
551090
Пряжа из искусственных волокон (кроме швейных ниток), не расфасованная для розничной продажи:пряжа прочая
Средние переделы
551110
Пряжа из синтетических волокон, содержащая не менее 85% этих волокон (кроме швейны ниток), расфасованная для розничнойпродажи
Средние переделы
551120
Пряжа из синтетических волокон, содержащая менее 85% этих волокон (кроме швейных ниток), расфасованная для розничной продажи
Средние переделы
551130
Пряжа из искусственных волокон (кроме швейных ниток), расфасованная для розничной продажи
Средние переделы

551211
Құрамында 85 мас бар ағартылмаған немесе ағартылған маталар.% полиэфирлі талшықтардың үлесі
Орташа бөліністер
551219
Құрамында 85 мас бар синтетикалық талшықтардан жасалған өзге де маталар.% немесе одан көп полиэфирлі талшықтар
Орташа бөліністер
551221
Құрамында 85 мас бар синтетикалық талшықтардан жасалған маталар. құрамында 85 мас бар талшықтар . % немесе одан көп акрил немесе модакрил талшықтары:ағартылмаған немесе ағартылған
Орташа бөліністер
551229
Құрамында 85 мас бар синтетикалық талшықтардан жасалған өзге де маталар.% немесе одан көп акрил немесе модакрил талшықтары
Орташа бөліністер
551291
Ағартылмаған немесе ағартылған, құрамында 85% немесе одан да көп осы талшықтар бар синтетикалық талшықтардан жасалған өзге де маталар
Орташа бөліністер
551299
Құрамында 85 мас бар синтетикалық талшықтардан жасалған өзге де маталар. осы талшықтардың % немесе одан да көп
Орташа бөліністер
551311
Полиэфирлі талшықтардан жасалған маталар, маталар. Өрім, содер. Кемінде 85 мас. осы талшықтардың % қосылған. Негізінен немесе тек мақта, беті бар. Тығыздығы 170 г / м. кв. артық емес, жасыл емес. Немесе отбел.
Орташа бөліністер
551312
Құрамында 85% - дан кем полиэфирлі 3-немесе 4-нитті саржалық өрімді талшықтары бар ағартылмаған немесе ағартылған маталар, вкл. Кері саржу, мақта қосылған, беті бар. Тығыздығы 170 г / м2 аспайтын
Орташа бөліністер
551313
Ағартылмаған немесе ағартылған, полиэфирлі талшықтардан жасалған, негізінен немесе тек қана мақта қосылған,170 г/м2 аспайтын үстіңгі тығыздығы бар осы талшықтардың 85% - дан кем болатын өзге де маталар
Орташа бөліністер
551319
Құрамында 85% - дан кем осы талшықтар бар, өрмелі немесе тек қана мақта қосылған,170 г-дан аспайтын үстіңгі тығыздығы бар ағартылмаған немесе ағартылған өзге де маталар/
Орташа бөліністер
551321
Полиэфирлі талшықтардан жасалған маталар, маталар. Құрамында 85 мас-тан кем болатын боялған өрімдер. бұл талшықтардың % негізінен немесе тек мақта қосылған, беті бар. Тығыздығы 170 г / м2 аспайтын
Орташа бөліністер
551323
Құрамында 85% - дан кем полиэфирлі талшықтар бар, негізінен немесе тек қана 170г/м2-ден аспайтын споверхностық тығыздықтағы мақта қосылған өзге де боялған маталар
Орташа бөліністер
551329
Салмағы бойынша осы талшықтардың 85% кем, мақта қосылған, беті тығыздығы 170 г/м2 аспайтын синтетикалық талшықтардан жасалған боялған маталар, өзгелері
Орташа бөліністер
551331
Құрамында 85 мас бар синтетикалық талшықтардан жасалған маталар. негізінен немесе тек қана мақта талшықтарымен араласқан, 170 г/м2 аспайтын үстіңгі тығыздығы бар осы талшықтардың%: түрлі түсті иірімжіптерден:полиэфирлі талшықтардан, жаймалық өрімдерден
Орташа бөліністер

551211
Ткани неотбеленные или отбеленные, содержащие 85 массы% илиболее полиэфирных волокон
Средние переделы
551219
Прочие ткани из синтетических волокон, содержащие 85 массы% или более полиэфирных волокон
Средние переделы
551221
Ткани из синтетических волокон, содержащие 85 массы% или более этих волокон:содержащие 85 массы% или более акриловых или модакриловых волокон:неотбеленные или отбеленные
Средние переделы
551229
Прочие ткани из синтетических волокон, содержащие 85 массы% или более акриловых или модакриловых волокон
Средние переделы
551291
Прочие ткани из синтетических волокон неотбеленные или отбеленные, содержащие 85% или более этих волокон
Средние переделы
551299
Прочие ткани из синтетических волокон, содержащие 85 массы% или более этих волокон
Средние переделы
551311
Ткани из полиэфирных волокон, полотн. Переплетения, содер. Менее 85 массы% этих волокон с добавл. В основном или исключительно хлопка, с поверхн. Плотностью не более 170 г/м.кв., неотбелен. Или отбел.
Средние переделы
551312
Ткани неотбеленные или отбеленные, содержащие менее 85% полиэфирных волокон 3- или 4-нитного саржевого переплетения, вкл. Обратную саржу, с добавлением хлопка, с поверхн. Плотностью не более 170 г/м2
Средние переделы
551313
Ткани прочие, неотбеленные или отбеленные, из полиэфирных волокон, содержащие менее 85% этих волокон,с добавлением в основном или исключительно хлопка,имеющие поверхностную плотность не более 170 г/м2
Средние переделы
551319
Прочие ткани, неотбеленные или отбеленные из синтетическихволокон, содержащие менее 85% этих волокон, с добавлением восновном или исключительно хлопка,имеющие поверхностную плотность не более 170 г/
Средние переделы
551321
Ткани из полиэфирных волокон, полотнян. Переплетения, окрашенные , содержащие менее 85 массы% этих волокон с добавлением в основном или исключительно хлопка, с поверхн. Плотностью не более 170 г/м2
Средние переделы
551323
Ткани окрашеные прочие, содержащие менее 85% полиэфирных волокон с добавлением в основном или исключительно хлопка, споверхностной плотностью не более 170г/м2
Средние переделы
551329
Ткани окрашеные из синтетических волокон, содержащие по массе менее 85% этих волокон, с добавлением хлопка, с поверхностной плотностью не более 170 г/м2, прочие
Средние переделы
551331
Ткани из синтетических волокон, содержащие менее 85 массы% этих волокон, смешанные в основном или исключительно с хлопковыми волокнами, имеющие поверхностную плотность не более 170 г/м2:из пряжи различных цветов:из полиэфирных волокон, полотняного переплетения
Средние переделы

551339
Құрамында 85 мас бар синтетикалық талшықтардан жасалған маталар. негізінен немесе тек қана мақта талшықтарымен араласқан, 170 г/м2 аспайтын үстіңгі тығыздығы бар осы талшықтардың%: түрлі түсті иірімжіптерден: өзге де маталар
Орташа бөліністер
551341
Салмағы бойынша кемінде 85% полиэфир талшықтары бар, мақта қосылған, беті тығыздығы 170 г/м2 аспайтын, басылған маталар
Орташа бөліністер
551349
Салмағы бойынша 85% кем синтетикалық талшықтар бар, негізінен немесе тек қана мақта қосылған, диаметрі 170 г/м2 аспайтын, басылған өзге де маталар
Орташа бөліністер
551411
Салмағы бойынша ені 170 г/м2-ден асатын, ағартылмаған немесе ағартылған мақта қосылған, кенеп тоқылған полиэфирлі талшықтардың 85% - дан кем болатын маталар
Орташа бөліністер
551412
Салмағы бойынша кемінде 85% полиэфирлі талшықтар, 3 немесе 4 жіпті саржалық өрім бар, мақта қосылған, үстіңгі тығыздығы 170 г/м2 астам, ағартылмаған немесе ағартылған маталар
Орташа бөліністер
551419
Салмағы бойынша 85% - дан кем синтетикалық талшықтар бар, негізінен немесе тек қана мақта қосылған, диаметрі 170 г/м2-ден астам, қатты немесе ағартылған өзге де маталар
Орташа бөліністер
551421
Салмағы бойынша 85% - дан кем полиэфирлі талшықтар, кенеп өрімі бар, негізінен немесе тек қана мақта қосылған, үстіңгі тығыздығы 170 г/м2 астам, боялған маталар
Орташа бөліністер
551422
Салмағы бойынша кемінде 85% полиэфирлі талшықтар, 3 немесе 4 жіпті саржалық өрім бар, мақта қосылған, үстіңгі тығыздығы 170 г/м2 астам, боялған маталар
Орташа бөліністер
551423
Салмағы бойынша 85% кем полиэфир талшықтары бар, негізінен немесе тек қана мақта қосылған, беті тығыздығы 170 г/м2 астам, боялған өзге де маталар
Орташа бөліністер
551429
Салмағы бойынша 85% кем синтетикалық талшықты негізінен немесе тек қана мақта қосылған,беті тығыздығы 170 г/м2 астам, боялған өзге де маталар
Орташа бөліністер
551430
Салмағы бойынша кемінде 85% полиэфирлі талшықтары бар, үстіңгі тығыздығы 170 г м2 астам мақта қосылған, ағартылмаған немесе ағартылған маталар
Орташа бөліністер
551441
Салмағы бойынша 85% - дан кем полиэфирлі талшықтар, беті тығыздығы 170 г / м2-ден астам, негізінен немесе мақта қосылған жаймалары бар басылған маталар
Орташа бөліністер
551442
Салмағы бойынша кемінде 85% полиэфирлі талшықтар, 3 немесе 4 жіпті саржалық өрім бар, мақта қосылған, беті тығыздығы 170 г/м2 астам, басылған маталар
Орташа бөліністер

551339
Ткани из синтетических волокон, содержащие менее 85 массы% этих волокон, смешанные в основном или исключительно с хлопковыми волокнами, имеющие поверхностную плотность не более 170 г/м2:из пряжи различных цветов:ткани прочие
Средние переделы
551341
Ткани, содержащие по массе менее 85% полиэфирных волокон полотняного переплетения, с добавлением хлопка, с поверхностной плотностью не более 170 г/м2, напечатанные
Средние переделы
551349
Прочие ткани, содержащие по массе менее 85% синтетических волокон с добавлением в основном или исключительно хлопка, споверхностной плотностью не более 170 г/м2, напечатанные
Средние переделы
551411
Ткани, содержащие по массе менее 85% полиэфирных волокон полотняного переплетения, с добавлением хлопка, с поверхностной плотностью более 170 г/м2, неотбеленные или отбеленные
Средние переделы
551412
Ткани, содержащие по массе менее 85% полиэфирных волокон, 3- или 4-ниточного саржевого переплетения, с добавлением хлопка, с поверхностной плотностью более 170 г/м2, неотбеленные или отбеленные
Средние переделы
551419
Прочие ткани, содержащие по массе менее 85% синтетических волокон с добавлением в основном или исключительно хлопка, споверхностной плотностью более 170 г/м2, суровые или отбеленные
Средние переделы
551421
Ткани, содержащие по массе менее 85% полиэфирных волокон, полотняного переплетения, с добавлением в основном или исключительно хлопка, с поверхностной плотностью более 170 г/м2,окрашенные
Средние переделы
551422
Ткани, содержащие по массе менее 85% полиэфирных волокон, 3- или 4-ниточного саржевого переплетения, с добавлением хлопка, с поверхностной плотностью более 170 г/м2, окрашенные
Средние переделы
551423
Прочие ткани, содержащие по массе менее 85% полиэфирных волокон с добавлением в основном или исключительно хлопка, с поверхностной плотностью более 170 г/м2, окрашенные
Средние переделы
551429
Прочие ткани, содержащие по массе менее 85% синтетическихволокон с добавлением в основном или исключительно хлопка,с поверхностной плотностью более 170 г/м2, окрашенные
Средние переделы
551430
Ткани, содержащие по массе менее 85% полиэфирных волокон полотняного пе еплетенияб с добавлением хлопка, с поверхностной плотностью более 170 г м2, неотбеленные или отбеленные
Средние переделы
551441
Ткани, содержащие по массе менее 85% полиэфирных волокон, полотняного переплетения, с добавлением в основном или исключительно хлопка, с поверхностной плотностью более 170 г/м2,напечатанные
Средние переделы
551442
Ткани, содержащие по массе менее 85% полиэфирных волокон, 3- или 4-ниточного саржевого переплетения, с добавлением хлопка, с поверхностной плотностью более 170 г/м2, напечатанные
Средние переделы

551443
Салмағы бойынша 85% кем полиэфир талшықтары бар, негізінен немесе тек қана мақта қосылған, беті тығыздығы 170 г/м2 астам, басылған өзге де маталар
Орташа бөліністер
551449
Салмағы бойынша 85% - дан кем синтетикалық талшықтар бар, негізінен немесе тек қана мақта қосылған, тығыздығы 170 г/м2 астам, басылған өзге де маталар
Орташа бөліністер
551511
Полиэфирлі талшықтардан жасалған, негізінен немесе тек вискозды талшықтармен араласқан өзге де маталар
Орташа бөліністер
551512
Полиэфирлі талшықтардан жасалған, негізінен немесе тек қана химиялық жіптермен араласқан өзге де маталар
Орташа бөліністер
551513
Негізінен немесе тек жүнмен немесе жануарлардың жұқа шашымен араласқан полиэфирлі талшықтардан жасалған өзге де маталар
Орташа бөліністер
551519
Полиэфирлі талшықтардан жасалған өзге де маталар
Орташа бөліністер
551521
Негізінен немесе тек қана химиялық жіптермен араласқан акрил немесе модакрил талшықтарынан жасалған өзге де маталар
Орташа бөліністер
551522
Негізінен немесе тек қана жүнмен немесе жануарлардың жұқа шашымен араласқан акрил немесе модакрил талшықтарынан жасалған өзге де маталар
Орташа бөліністер
551529
Акрил немесе модакрил талшықтарынан жасалған өзге де маталар
Орташа бөліністер
551591
Негізінен немесе тек қана химиялық жіптермен аралас синтетикалық талшықтардан жасалған өзге де маталар
Орташа бөліністер
551599
Синтетикалық талшықтардан жасалған өзге де маталар
Орташа бөліністер
551611
Жасанды талшықтардан жасалған маталар:құрамында 85 мас.% немесе одан көп жасанды талшықтар:ағартылмаған немесе ағартылған
Орташа бөліністер
551612
Құрамында кемінде 85% жасанды талшықтар бар, боялған маталар
Орташа бөліністер
551613
Жасанды талшықтардан жасалған маталар:құрамында 85 мас.% немесе одан да көп жасанды талшықтар:түрлі түсті иірімжіптен
Орташа бөліністер
551614
Жасанды талшықтардан жасалған маталар:құрамында 85 мас.% немесе одан көп жасанды талшықтар:басылған
Орташа бөліністер
551621
Құрамында 85 мас бар жасанды талшықтардан жасалған маталар. негізінен немесе тек қана химиялық жіптермен араласқан жасанды талшықтардың%: ағартылмаған немесе ағартылған
Орташа бөліністер
551622
Құрамында 85 мас бар жасанды талшықтардан жасалған маталар.% негізінен немесе тек қана химиялық жіптермен араласқан жасанды талшықтар: боялған
Орташа бөліністер
551623
Құрамында 85 мас-тан кем түрлі түсті иірімжіптерден жасалған жасанды талшықтардан жасалған маталар. негізінен немесе тек қана химиялық жіптермен араласатын жасанды талшықтардың %
Орташа бөліністер
551624
Негізінен немесе тек қана химиялық жіптер қосылған, осы талшықтардың 85% - дан азы бар жасанды талшықтардан жасалған басылған маталар
Орташа бөліністер

551443
Прочие ткани, содержащие по массе менее 85% полиэфирных волокон с добавлением в основном или исключительно хлопка, с поверхностной плотностью более 170 г/м2, напечатанные
Средние переделы
551449
Прочие ткани, содержащие по массе менее 85% синтетических волокон с добавлением в основном или исключительно хлопка, споверхностной плотностью более 170 г/м2, напечатанные
Средние переделы
551511
Ткани из полиэфирных волокон прочие, смешанные в основном или исключительно с вискозными волокнами
Средние переделы
551512
Прочие ткани из полиэфирных волокон, смешанные в основном или исключительно с химическими нитями
Средние переделы
551513
Прочие ткани из полиэфирных волокон, смешанные в основном или исключительно с шерстью или с тонким волосом животных
Средние переделы
551519
Прочие ткани из полиэфирных волокон
Средние переделы
551521
Ткани прочие из акриловых или модакриловых волокон, смешанные в основном или исключительно с химическими нитями
Средние переделы
551522
Ткани прочие из акриловых или модакриловых волокон, смешанные в основном или исключительно с шерстью или с тонким волосом животных
Средние переделы
551529
Прочие ткани из акриловых или модакриловых волокон
Средние переделы
551591
Ткани прочие из синтетических волокон смешанные в основном или исключительно с химическими нитями
Средние переделы
551599
Прочие ткани из синтетических волокон
Средние переделы
551611
Ткани из искусственных волокон:содержащие 85 массы% или более искусственных волокон:неотбеленные или отбеленные
Средние переделы
551612
Ткани, содержащие не менее 85% искуственных волокон, окрашенные
Средние переделы
551613
Ткани из искусственных волокон:содержащие 85 массы% или более искусственных волокон:из пряжи различных цветов
Средние переделы
551614
Ткани из искусственных волокон:содержащие 85 массы% или более искусственных волокон:напечатанные
Средние переделы
551621
Ткани из искусственных волокон:содержащие менее 85 массы% искусственных волокон, смешанные в основном или исключительно с химическими нитями:неотбеленные или отбеленные
Средние переделы
551622
Ткани из искусственных волокон:содержащие менее 85 массы% искусственных волокон, смешанные в основном или исключительно с химическими нитями:окрашенные
Средние переделы
551623
Ткани из искусственных волокон, из пряжи различных цветов, содержащие менее 85 массы% искусственных волокон, смешанные в основном или исключительно с химическими нитями
Средние переделы
551624
Ткани напечатанные, из искусственных волокон, содержащие менее 85% этих волокон, с добавлением в основном или исключительно химических нитей
Средние переделы

551631
Құрамында 85 мас бар жасанды талшықтардан жасалған маталар.% негізінен немесе тек жануарлардың жүнімен немесе жұқа шашымен араласқан жасанды талшықтар : ағартылмаған немесе ағартылған
Орташа бөліністер
551632
Құрамында 85 мас бар жасанды талшықтардан жасалған маталар.% негізінен немесе тек жүнмен немесе жануарлардың жұқа шашымен араласқан жасанды талшықтар: боялған
Орташа бөліністер
551633
Құрамында 85 мас бар жасанды талшықтардан жасалған маталар.% негізінен немесе тек жүнмен немесе жануарлардың жұқа шашымен араласқан жасанды талшықтар: түрлі түсті иірімжіптен
Орташа бөліністер
551634
Құрамында 85 мас бар жасанды талшықтардан жасалған маталар.% негізінен немесе тек жүнмен немесе жануарлардың жұқа шашымен араласқан жасанды талшықтар: басылған
Орташа бөліністер
551641
Негізінен немесе тек қана мақта қосылған, осы талшықтардың 85% - дан азы бар жасанды талшықтан алынған ағартылмаған немесе ағартылған маталар
Орташа бөліністер
551642
Негізінен немесе тек қана мақта қосылған, осы талшықтардың 85% - дан азы бар жасанды талшықтардан жасалған боялған маталар
Орташа бөліністер
551643
Тек қана мақта қосылған, осы талшықтардың 85% - дан азы бар жасанды талшықтардан жасалған,түрлі түсті иірімжіптен жасалған маталар
Орташа бөліністер
551644
Негізінен немесе тек қана мақта қосылған, осы талшықтардың 85% - дан азы бар, жасанды талшықтардан жасалған басылған маталар
Орташа бөліністер
551691
Жасанды талшықтардан жасалған ағартылмаған немесе ағартылған өзге де маталар
Орташа бөліністер
551692
Жасанды талшықтардан боялған өзге де маталар
Орташа бөліністер
551693
Жасанды талшықтардан жасалған түрлі түсті иірімжіптен жасалған өзге де маталар
Орташа бөліністер
551694
Жасанды талшықтардан жасалған басылған өзге де маталар
Орташа бөліністер
560121
Мақта; мақта талшықтарынан жасалған мақтадан жасалған өзге де бұйымдар
Орташа бөліністер
560122
Мақта; химиялық талшықтардан жасалған мақтадан жасалған өзге де бұйымдар
Орташа бөліністер
560129
Өзге де мақта және одан жасалған бұйымдар
Орташа бөліністер
560130
Тоқыма түбіт және шаң, түйіндер
Орташа бөліністер
560210
Ине тесетін киіз және фетр және талшықты тоқу-тігу жаймалары
Орташа бөліністер
560221
Жүннен немесе жануарлардың биязы қылынан жасалған, жабылмаған немесе қайталанбаған Фетр және өзге де киіз
Орташа бөліністер
560229
Өзге де тоқыма материалдардан жасалған, сіңірілмеген, жабындысы жоқ немесе қайталанбаған Фетр және өзге де киіз
Орташа бөліністер
560290
Өзге де фетр мен киіз
Орташа бөліністер
560311
Химиялық жіптерден жасалған, сіңірілген немесе сіңірілмеген ,жабындысы бар немесе жабылмаған, қайталанған немесе қайталанбаған, үстіңгі тығыздығы 25 г/м2 аспайтын мата емес материалдар
Орташа бөліністер

551631
Ткани из искусственных волокон:содержащие менее 85 массы% искусственных волокон, смешанные в основном или исключительно с шерстью или тонким волосом животных:неотбеленные или отбеленные
Средние переделы
551632
Ткани из искусственных волокон:содержащие менее 85 массы% искусственных волокон, смешанные в основном или исключительно с шерстью или тонким волосом животных:окрашенные
Средние переделы
551633
Ткани из искусственных волокон:содержащие менее 85 массы% искусственных волокон, смешанные в основном или исключительно с шерстью или тонким волосом животных:из пряжи различных цветов
Средние переделы
551634
Ткани из искусственных волокон:содержащие менее 85 массы% искусственных волокон, смешанные в основном или исключительно с шерстью или тонким волосом животных:напечатанные
Средние переделы
551641
Ткани неотбеленные или отбеленные из искусственного волокна, содержащие менее 85% этих волокон, с добавлением в основном или исключительно хлопка
Средние переделы
551642
Ткани окрашенные, из искусственных волокон, содержащие менее 85% этих волокон, с добавлением в основном или исключительно хлопка
Средние переделы
551643
Ткани из пряжи различных цветов, из искусственных волокон,содержащие менее 85% этих волокон, с добавлением в основномили исключительно хлопка
Средние переделы
551644
Ткани напечатанные, из искусственных волокон, содержащие менее 85% этих волокон, с добавлением в основном или исключительно хлопка
Средние переделы
551691
Прочие ткани неотбеленные или отбеленные из искусственных волокон
Средние переделы
551692
Прочие ткани окрашенные из искусственных волокон
Средние переделы
551693
Прочие ткани из пряжи различных цветов, из искусственных волокон
Средние переделы
551694
Прочие ткани напечатанные, из искусственных волокон
Средние переделы
560121
Вата; прочие изделия из ваты, из хлопковых волокон
Средние переделы
560122
Вата; прочие изделия из ваты, из химических волокон
Средние переделы
560129
Прочая вата и изделия из нее
Средние переделы
560130
Пух и пыль текстильные, узелки
Средние переделы
560210
Войлок и фетр иглопробивные и волокнистые вязально-прошивные полотна
Средние переделы
560221
Фетр и войлок прочие, непропитанные, без покрытия или недублированные из шерсти или тонкого волоса животных
Средние переделы
560229
Фетр и войлок прочие, непропитанные, без покрытия или недублированные, из прочих текстильных материалов
Средние переделы
560290
Прочие фетр и войлок
Средние переделы
560311
Нетканые материалы, из химических нитей ,пропитанные или непропитанные, с покрытием или без покрытия, дублированные или недублированные, с поверхностной плотностью не более 25 г/м2
Средние переделы

560312
Химиялық матадан Тоқылмаған материалдар. Сіңірілген немесе сіңірілмеген, жабындысы бар немесе жабылмаған, қайталанған немесе қайталанбаған, үстіңгі тығыздығы 25 г/м2 астам, бірақ 70 г/м2 аспайтын жіптер
Орташа бөліністер
560313
Химиялық емес материалдар. Сіңірілген немесе сіңірілмеген, жабындысы бар немесе жабылмаған, қайталанған немесе қайталанбаған, беті тығыздығы 70 г/м2 астам, бірақ 150 г/м2 аспайтын жіптер
Орташа бөліністер
560314
Сіңірілген немесе сіңірілмеген, жабындысы бар немесе жабылмаған, қайталанған немесе қайталанбаған, үстіңгі тығыздығы 150 г/м2 астам химиялық жіптерден жасалған Тоқылмаған материалдар
Орташа бөліністер
560391
Үстіңгі тығыздығы 25 г / м2 аспайтын өзге де мата емес материалдар
Орташа бөліністер
560392
Үстіңгі тығыздығы 25 г/м2 астам, бірақ 70 г/м2 аспайтын өзге де мата емес материалдар
Орташа бөліністер
560393
Үстіңгі тығыздығы 70 г/м2 астам, бірақ 150 г/м2 аспайтын өзге де мата емес материалдар
Орташа бөліністер
560394
Үстіңгі тығыздығы 150 г / м2 астам өзге де мата емес материалдар
Орташа бөліністер
560410
Тоқыма материалдармен қапталған резеңке жіптер мен баулар
Орташа бөліністер
560490
Тоқымамен қапталған өзге де резеңке жіптер мен баулар, тоқыма иірімжіп, таспа және тарға жіктелетін ұқсас жіптер.поз. 5404 және 5405, сіңдірілген, жабылған, резеңкемен немесе полимер қабатталған.материал
Орташа бөліністер
560500
Тоқыма жіп немесе лента немесе осыған ұқсас жіп, классиф болып табылатын металданған, позументті немесе ленталанбаған жіп. Да.поз.5404, 5405, жіптің вформасында металмен аралас,...
Орташа бөліністер
560600
Жіп алтын және таспа немесе аналогы. Жіп ды. Поз. 5404 және 5405, позументті Поз. 5605 және позумент. Жылқы қылынан жасалған жіптер); синель иірімжіп (қосу. Мамықтан жасалған көк); фасон. Ілмекті иірімжіп
Орташа бөліністер
560721
Agave тектес өсімдіктің селезальдан немесе өзге де тоқыма талшықтарынан жасалған Шпагат немесе буып-түю жұбы
Орташа бөліністер
560729
Agave тектес өсімдіктердің сизальдан немесе өзге де тоқыма талшықтарынан жасалған өзге де бечевкалар, жіптер, арқандар және Тростар
Орташа бөліністер
560741
Полиэтиленнен немесе полипропиленнен жасалған Шпагат немесе буып-түю түю түбі
Орташа бөліністер
560749
Полиэтиленнен немесе полипропиленнен жасалған өзге де бечевкалар, жіптер, арқандар мен тростар
Орташа бөліністер
560750
Өзге де синтетикалық талшықтардан жасалған баулар, баулар, жіптер мен арқандар
Орташа бөліністер
560790
Өзге де белдіктер, жіптер, арқандар мен арқандар
Орташа бөліністер
560811
Химиялық тоқыма материалдардан жасалған балық аулаудың дайын желілері
Жоғарғы бөліністер

560312
Нетканые материалы из химич. Нитей, пропитанные или непропитанные, с покрытием или без покрытия, дублированные или недублированные, с поверхностной плотностью более 25 г/м2, но не более 70 г/м2
Средние переделы
560313
Нетканые материалы из хим. Нитей, пропитанные или непропитанные, с покрытием или без покрытия, дублированные или недублированные, с поверхностной плотностью более 70 г/м2, но не более 150 г/м2
Средние переделы
560314
Нетканые материалы из химических нитей, пропитанные или непропитанные, с покрытием или без покрытия, дублированные или недублированные, с поверхностной плотностью более 150 г/м2
Средние переделы
560391
Прочие нетканые материалы, с поверхностной плотностью не более 25 г/м2
Средние переделы
560392
Прочие нетканые материалы, с поверхностной плотностью более 25 г/м2, но не более 70 г/м2
Средние переделы
560393
Прочие нетканые материалы, с поверхностной плотностью более 70 г/м2, но не более 150 г/м2
Средние переделы
560394
Прочие нетканые материалы, с поверхностной плотностью более 150 г/м2
Средние переделы
560410
Нити резиновые и шнур, покрытые текстильными материалами
Средние переделы
560490
Прочие нити резиновые и шнур, покрытые текстилем,текстильная пряжа, лента и аналогичные нити, классифицируемые в тов.поз. 5404 и 5405, пропитанные, покрытые, прослоенные резиной или полимер.материала
Средние переделы
560500
Нить металлизированная, позументная или непозументная, являющаяся текстильной нитью или лентой или аналогичной нитью,классиф. В тов.поз.5404, 5405, комбинированная с металлом вформе нити, ...
Средние переделы
560600
Нить позументная и ленточная или аналог. Нить тов. Поз. 5404 и 5405, позументная (кроме тов. Поз. 5605 и позумент. Нити из конского волоса); пряжа синель (вкл. Синель из пуха); фасон. Петлистая пряжа
Средние переделы
560721
Шпагат или упаковочная бечевка из сезаля или прочих текстильных волокон растений рода agave
Средние переделы
560729
Прочие бечевки, веревки, канаты и тросы из сизаля или прочих текстильных волокон растений рода agave
Средние переделы
560741
Шпагат или упаковочная бечевка из полиэтилена или полипропилена
Средние переделы
560749
Прочие бечевки, веревки, канаты и тросы, из полиэтилена или полипропилена
Средние переделы
560750
Бечевки, шнуры, веревки и канаты из прочих синтетических волокон
Средние переделы
560790
Прочие бечевки, веревки, канаты и тросы
Средние переделы
560811
Готовые сети рыболовные, из химических текстильных материалов
Верхние переделы

560819
Химиялық тоқыма материалдардан жасалған, жіптерден немесе арқандардан өрілген өзге де торлар мен желілер
Жоғарғы бөліністер
560890
Тоқыма материалдардан жасалған өзге де желілер
Жоғарғы бөліністер
560900
Көрсетілген жіптерден, таспалардан және ұқсас жіптерден жасалған бұйымдар. Поз. 5404, 5405, белбеу, баулар, жіптер немесе арқандар, басқа жерде аталмаған
Жоғарғы бөліністер
570110
Жүннен немесе жануарлардың биязы қылынан жасалған дайын немесе дайын емес түйіндік кілемдер және өзге де еденге төсейтін тоқыма төсеніштер
Жоғарғы бөліністер
570190
Өзге де тоқыма материалдардан жасалған дайын немесе дайын емес кілемдер және өзге де еденге төсейтін тоқыма төсеніштер
Жоғарғы бөліністер
570210
Мата кілемдер және 'килим, сумах', 'кермани' еденге төсейтін өзге де тоқыма төсеніштер, ұқсас қолмен жұмыс істейтін кілемдер, нафтингтік емес және блокталмаған
Жоғарғы бөліністер
570220
Кокос талшығынан жасалған еден төсеніштері, нафтингтік емес және блокталмаған
Жоғарғы бөліністер
570231
Жүннен немесе жануарлардың биязы қылынан
Жоғарғы бөліністер
570232
Химиялық тоқыма материалдардан жасалған
Жоғарғы бөліністер
570239
Өзге де тоқыма материалдардан жасалған маталық кілемдер және өзге де еденге төсейтін тоқыма жабындары
Жоғарғы бөліністер
570241
Жүннен немесе жануарлардың биязы қылынан жасалған дайын тоқыма кілемдер және өзге де еденге төсейтін тоқыма еден төсеніштері
Жоғарғы бөліністер
570242
Химиялық тоқыма материалдардан жасалған дайын тоқыма кілемдер және өзге де еденге төсейтін тоқыма төсеніштер
Жоғарғы бөліністер
570249
Өзге де тоқыма материалдардан жасалған өзге де түкті, өңделген мата кілемдер және өзге де еденге төсейтін тоқыма төсеніштер
Жоғарғы бөліністер
570250
Өзге де бұрышсыз, дайын емес
Жоғарғы бөліністер
570291
Жүннен немесе жануарлардың биязы жүнінен жасалған түексіз, бөлінген, натафтингтік және блокталмаған өзге де еденге төсейтін тоқыма жабындар
Жоғарғы бөліністер
570292
Химиялық тоқыма материалдардан жасалған.
Жоғарғы бөліністер
570299
Өзге де тоқыма материалдардан жасалған түексіз, өңделген, фантингтік емес немесе блокталмаған өзге де еденге төсейтін тоқыма жабындар
Жоғарғы бөліністер
570310
Жануарлардың жүнінен жасалған кілемдер мен топырақ тоқыма еден төсеніштері
Жоғарғы бөліністер
570320
Найлоннан немесе өзге де полиамидтерден жасалған кілемдер және өзге де еденге төсейтін тоқыма төсеніштер тафтингтік, бөлінген немесе бөлінбеген, найлоннан немесе өзге де полиамидтерден жасалған кілемдер және өзге де еденге төсейтін тоқыма төсеніштер
Жоғарғы бөліністер
570330
Өзге де химиялық тоқыма материалдардан жасалған кілемдер және өзге де еденге төсейтін тоқыма төсеніштер тафтинг, өңделген немесе бөлінбеген, өзге де химиялық тоқыма материалдардан жасалған
Жоғарғы бөліністер

560819
Прочие сетки и сети, плетеные из бечевок, веревок или канатов, из химических текстильных материалов
Верхние переделы
560890
Прочие сети из текстильных материалов
Верхние переделы
560900
Изделия из нитей, лент и аналогичных нитей, указанных в тов. Поз. 5404, 5405, бечевка, шнуры, веревки или канаты, в другом месте не поименованные
Верхние переделы
570110
Узелковые ковры и прочие текстильные напольные покрытия, готовые или неготовые, из шерсти или тонкого волоса животных
Верхние переделы
570190
Узелковые ковры и прочие текстильные напольные покрытия, готовые или неготовые, из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
570210
Тканые ковры и прочие текстильные напольные покрытия 'килим, сумах','кермани', аналогичные ковры ручной работы, нетафтинговые и нефлокированные
Верхние переделы
570220
Напольные покрытия из кокосового волокна, нетафтинговые и нефлокированные
Верхние переделы
570231
Из шерсти или тонкого волоса животных
Верхние переделы
570232
Из химических текстильных материалов
Верхние переделы
570239
Тканые ковры и прочие текстильные напольные покрытия,нетафтинговые или нефлокированные, готовые или неготовые из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
570241
Тканные ковры и прочие напольные текстильные напольные покрытия, готовые, из шерсти или тонкого волоса животных
Верхние переделы
570242
Тканные ковры и прочие напольные текстильные напольные покрытия, готовые, из химических текстильных материалов
Верхние переделы
570249
Прочие ворсовые, отделанные тканые ковры и прочие текстильные напольные покрытия, нетафтинговые или нефлокированные, готовые или неготовые, из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
570250
Прочие безворсовые, неготовые
Верхние переделы
570291
Прочие текстильные напольные покрытия, безворсовые, отделанные, натафтинговые и нефлокированные, из шерсти или тонкоговолоса животных
Верхние переделы
570292
Из химических текстильных материалов
Верхние переделы
570299
Прочие текстильные напольные покрытия безворсовые, отделанные, нетафтинговые или нефлокированные из прочих текстильныхматериалов
Верхние переделы
570310
Ковры и почие текстильные напольные покрытия из шерсти илитонкого волоса животных
Верхние переделы
570320
Ковры и прочие текстильные напольные покрытия тафтинговые, отделанные или неотделанные, из найлона или прочих полиамидов
Верхние переделы
570330
Ковры и прочие текстильные напольные покрытия тафтинговые, отделанные или неотделанные, из прочих химических текстильных материалов
Верхние переделы

570390
Өзге тоқыма материалдардан жасалған
Жоғарғы бөліністер
570410
Кілемдер, киізден жасалған өзге де тоқыма еден төсеніштері, фантингтік емес немесе флокирленбеген, өңделген немесе бөлінбеген, пластина түрінде, ең үлкен ауданы 0,3 м2
Жоғарғы бөліністер
570420
Кілемдер және киізден немесе фетрден жасалған, фантингтік емес немесе флокирленген, дайын немесе дайын емес еденге төсейтін өзге де тоқыма төсеніштері: ең жоғары ауданы 0,3 м артық пластиналар түрінде? бірақ 1 м артық емес?
Жоғарғы бөліністер
570490
Киізден жасалған өзге де еденге төсейтін тоқыма жабындары, нефлокирлеу немесе фантингтік емес, өңделген немесе бөлінбеген
Жоғарғы бөліністер
570500
Өңделген немесе бөлінбеген кілемдер және өзге де еденге төсейтін тоқыма төсеніштер
Жоғарғы бөліністер
580110
5802 немесе 5806 тауар позициясының маталарынан басқа түкті және синельден жасалған маталар: жануарлардың жүнінен немесе биязы қылынан жасалған
Орташа бөліністер
580121
5802 немесе 5806 тауар позициясының маталарынан басқа, түкті және синельден жасалған маталар: мақта-мата иірімжіптен, ойық емес түкті маталар
Орташа бөліністер
580122
58.02 немесе 58.06 тауар позициясының маталарынан басқа, түкті маталар және синельден жасалған маталар:мақта иірімжіптен жасалғандар: вельвет-Корд с разрезным ворсом
Орташа бөліністер
580123
5802 немесе 5806 тауар позициясының маталарынан басқа, түкті және синельден жасалған маталар: мақта иірімжіптен жасалған өзге де нақтылау түгі бар маталар
Орташа бөліністер
580126
58.02 немесе 58.06 тауар позициясындағы маталардан басқа, түкті маталар және синельден жасалған маталар:мақта иірімжіптен жасалғандар: синельден жасалған маталар
Орташа бөліністер
580127
Мақта-мата иірімжіптен жасалған негізгі түкті маталар
Орташа бөліністер
580131
Терілерге жіктелетіндерден басқа түкті маталар. Поз. 5802 және 5806, химиялық жіптерден жасалған, кесілмеген нақты түгі бар
Орташа бөліністер
580132
5802 немесе 5806 тауар позициясының жиектері бар кесілген түкті химиялық жіптерден жасалған Вельвет-корд
Орташа бөліністер
580133
5802 және 5806 позицияларда жіктелетіндерден басқа, түкті маталар және химиялық жіптерден жасалған, нақтылайтынворсы бар синельден жасалған өзге де маталар
Орташа бөліністер
580136
5802 және 5806 тауар позициясында жіктелгендерден басқа, химиялық жіптерден жасалған синельден жасалған маталар
Орташа бөліністер
580137
Химиялық жіптерден жасалған негізгі түкті маталар
Орташа бөліністер
580190
5802 немесе 5806 тауар позициясының маталарынан басқа, өзге тоқыма материалдардан жасалған түкті және синельден жасалған маталар
Орташа бөліністер

570390
Из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
570410
Ковры, прочие текстильные напольные покрытия из войлока, нетафтинговые или нефлокированные, отделанные или неотделанные, в виде пластин, максимальной площадью 0,3 м2
Верхние переделы
570420
Ковры и прочие текстильные напольные покрытия из войлока или фетра, нетафтинговые или нефлокированные, готовые или неготовые: в виде пластин максимальной площадью более 0,3 м?, но не более 1 м?
Верхние переделы
570490
Прочие текстильные напольные покрытия из войлока, нефлокирование или нетафтинговые, отделанные или неотделанные
Верхние переделы
570500
Ковры и текстильные напольные покрытия прочие, отделанные или неотделанные
Верхние переделы
580110
Ткани ворсовые и из синели, кроме тканей товарной позиции 5802 или 5806: из шерсти или тонкого волоса животных
Средние переделы
580121
Ткани ворсовые и из синели, кроме тканей товарной позиции 5802 или 5806: из хлопчатобумажной пряжи, ткани с неразрезнымуточным ворсом
Средние переделы
580122
Ткани ворсовые и ткани из синели, кроме тканей товарной позиции 58.02 или 58.06:из хлопчатобумажной пряжи:вельвет-корд с разрезным ворсом
Средние переделы
580123
Ткани ворсовые и из синели, кроме тканей товарной позиции 5802 или 5806: из хлопчатобумажной пряжи ткани с уточным ворсом прочие
Средние переделы
580126
Ткани ворсовые и ткани из синели, кроме тканей товарной позиции 58.02 или 58.06:из хлопчатобумажной пряжи:ткани из синели
Средние переделы
580127
Ткани с основным ворсом из хлопчатобумажной пряжи
Средние переделы
580131
Ткани ворсовые, кроме классифицируемых в тов. Поз. 5802 и 5806, из химических нитей, с неразрезным уточным ворсом
Средние переделы
580132
Вельвет-корд из химических нитей с разрезным ворсом, крометканей товарной позиции 5802 или 5806
Средние переделы
580133
Ткани ворсовые и из синели из химичесиких нитей, с уточнымворсом, прочие, кроме классифицируемых в позициях 5802 и 5806
Средние переделы
580136
Ткани из синели, кроме классифицируемых в товарных позициях5802 и 5806, из химических нитей
Средние переделы
580137
Ткани с основным ворсом из химических нитей
Средние переделы
580190
Ткани ворсовые и из синели, кроме тканей товарной позиции 5802 или 5806, из прочих текстильных материалов
Средние переделы

580211
Түкті сүлгі және түкті маталар, тар маталардан басқа, таттарға жіктелетін түкті маталар. 5806 Поз, ХБ иірімжіптен жасалған маталар, жіктелетіндерден басқа. Поз. 5703, ағартылмаған, тафтингтік тоқыма...
Орташа бөліністер
580219
Түкті сүлгі түкті және түкті маталар, тар маталардан басқа, тарға жіктелетін өзге де маталар. Поз. 5806, тафтингтәнекстильді матер. сыныпталатындардан басқа.поз. 5703 мақта
Орташа бөліністер
580220
Түкті сүлгі және түкті маталар, тар маталардан басқа, таттарға жіктелетін түкті маталар. Поз. 5806, тафтингтік тоқыма матер. классифтен басқа. Да.поз.5703, өзге де тоқыма материалдардан жасалған
Орташа бөліністер
580230
Тафтингтік тоқыма материалдардан жасалған маталар, жіктелетіндерден басқа.поз. 5806 және 5703
Орташа бөліністер
580300
58 06 тауар позициясының енсіз маталарынан басқа, таңып өру маталары
Орташа бөліністер
580410
ш_лтер және өзге де торлы жаймалар
Орташа бөліністер
580421
Химиялық жіптерден машинамен тоқылған шілтер
Орташа бөліністер
580429
Өзге тоқыма материалдардан жасалған машинамен тоқылған шілтер
Орташа бөліністер
580430
6002 тауар позициясының жаймаларынан басқа, кесектегі, таспадағы немесе жекелеген ою-өрнекпен қолмен тоқылған шілтер
Орташа бөліністер
580500
Бельгиялық, обьюссондық, бовэ және ұқсас гобелендердің гобелендері сияқты гобелендер, инемен кестеленген, дайын емес
Жоғарғы бөліністер
580610
Тар түкті маталар (түкті сүлгі және ұқсас түкті қоса алғанда) және тоқымадан басқа көк түсті маталар. Поз. 5807
Орташа бөліністер
580620
Товардан жасалған маталардан басқа, эластомерлі немесе резеңке жіптердің салмағы бойынша 5% немесе одан көп болатын өзге де тар маталар. Поз. 5807
Орташа бөліністер
580631
Поз 5807-ден басқа, хб иірімжіптен жасалған өзге де маталар
Орташа бөліністер
580632
5807 тауар позициясының маталарынан басқа, химиялық жіптерден жасалған өзге де тар маталар
Орташа бөліністер
580639
Маталардан басқа, өзге де маталар. Поз. 5807, өзге де тоқыма материалдардан жасалған
Орташа бөліністер
580640
Маталардан басқа тар маталар. Поз. 5807, тәуліксіз, желімдеумен бекітілген (болдюк)
Орташа бөліністер
580710
Тоқыма материалдардан жасалған, кесектегі, таспадағы немесе нысаны немесе өлшемі бойынша пішілген, бірақ тігілмеген мата жапсырмалар, этикеткалар, эмблемалар және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
580790
Өзге де жапсырмалар, эмблемалар және тоқыма материалдардан жасалған, кесектердегі, таспалардағы немесе нысаны немесе өлшемі бойынша пішілген ,бірақ кестеленбеген өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
580810
Тоқылған жиек бау
Орташа бөліністер
580890
Трикотаж, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаждан басқа, кесектегі кестесіз өзге де Өңдеу материалдары; қылқалам, помпондар ұқсас бұйымдар
Орташа бөліністер

580211
Ткани махровые полотенечные и типа махровых, кроме узких тканей, классифицируемых в тов. Поз 5806, ткани из хб пряжи, кроме классифицируемых в тов. Поз. 5703, неотбеленные, тафтинговые текстильн...
Средние переделы
580219
Прочие ткани махровые полотенечные и типа махровых, кроме узких тканей, классифицируемых в тов. Поз. 5806, тафтинговыетекстильные матер., кроме классифицируемых в тов.поз. 5703из хлопка
Средние переделы
580220
Ткани махровые полотенечные и типа махровых, кроме узких тканей, классифициркуемых в тов. Поз. 5806, тафтинговые текстильные матер., кроме классиф. В тов.поз.5703, из прочих текстильных материалов
Средние переделы
580230
Ткани из тафтинговых текстильных материалов, кроме классифицируемых в тов.поз. 5806 и 5703
Средние переделы
580300
Ткани перевивочного переплетения, кроме узких тканей товарной позиции 58 06
Средние переделы
580410
ш_лтер и сетчатые полотна прочие
Средние переделы
580421
Кружева машинного вязания из химических нитей
Средние переделы
580429
Кружева машинного вязания из прочих текстильных материалов
Средние переделы
580430
Кружева ручного вязания в куске, лентах или отдельными орнаментами, кроме полотен товарной позиции 6002
Средние переделы
580500
Тканные вручную гобелены типа гобеленов бельгийских, обьюссонских, бовэ и аналогичных гобеленов, вышитые иглой, готовыеили неготовые
Верхние переделы
580610
Узкие ворсовые ткани (включая махровые полотенечные и подобные махровые) и синельные ткани, кроме тов. Поз. 5807
Средние переделы
580620
Прочие ткани узкие, содержащие 5% или более по массе эластомерных или резиновых нитей, кроме тканей из тов. Поз. 5807
Средние переделы
580631
Прочие ткани из хб пряжи, кроме поз 5807
Средние переделы
580632
Ткани прочие узкие, кроме тканей товарной позиции 5807, из химических нитей
Средние переделы
580639
Ткани прочие, кроме тканей из тов. Поз. 5807, из прочих текстильных материалов
Средние переделы
580640
Ткани узкие, кроме тканей из тов. Поз. 5807, безуточные, скрепленные склеиванием (болдюк)
Средние переделы
580710
Тканые ярлыки, этикетки, эмблемы и аналогичные изделия из текстильных материалов, в кусках, в лентах или выкроенные по форме или размеру, но не вшитые
Верхние переделы
580790
Прочие ярлыки, эмблемы и аналогичные изделия из текстильных материалов, в кусках, в лентах или выкроенные по форме или размеру ,но не вышитые
Верхние переделы
580810
Тесьма плетеная в куске
Средние переделы
580890
Прочие отделочные материалы без вышивки в куске, кроме трикотажных, машининного или ручного вязания; кисточки, помпоныи аналогичные изделия
Средние переделы

580900
Металл жіптерден жасалған маталар және металдандырылған жіптен жасалған маталар. Поз. 5605, басқа жерде аталмаған, жиһазды қаптау үшін және ұқсас мақсаттар үшін киімде пайдаланылатын
Орташа бөліністер
581010
Көрінетін топырақ негізі жоқ кесте
Жоғарғы бөліністер
581091
Мақта иірімжіптен жасалған өзге де кестелер
Жоғарғы бөліністер
581092
Химиялық жіптерден жасалған өзге де кестелер
Жоғарғы бөліністер
581099
Тоқыма материалдардан жасалған өзге де кестелер
Жоғарғы бөліністер
581100
Кестелеуден басқа, Тоқыма материалдарының бірнеше қабаттарынан тұратын, жұмсарту қабатымен тігіліп немесе басқа тәсілмен қосылған, кесектегі Сығылған тоқыма материалдары. Поз. 5810
Орташа бөліністер
590110
Кітап түптеу немесе ұқсас мақсаттар үшін пайдаланылатын тұздалған немесе кірленген тоқыма материалдары
Орташа бөліністер
590110
Кітап түптеулері немесе ұқсас мақсаттар үшін пайдаланылатын шайырланған немесе крахмалданған тоқыма материалдары
Жоғарғы бөліністер
590190
Кескіндеме үшін толтырылған кенеп; шляпалардың қаңқасына арналған борт және ұқсас қатты маталар
Орташа бөліністер
590190
Кескіндемеге арналған сыланған кенеп; шляпалардың қаңқаларына арналған жиектеу және ұқсас қатты маталар
Жоғарғы бөліністер
590210
Найлонды немесе өзге де полиамидті жіптерден жасалған шиналарға арналған Корд материалдары
Орташа бөліністер
590210
Найлон немесе өзге де полиамидті жіптерден жасалған шиналарға арналған Корд материалдары
Жоғарғы бөліністер
590220
Полиэфирлі жіптерден жасалған шиналарға арналған Корд материалдары
Орташа бөліністер
590220
Полиэфирлі жіптерден жасалған шиналарға арналған Корд материалдары
Жоғарғы бөліністер
590290
Найлонды немесе өзге де полиамидті, полиэфирлі немесе вискозды жіптерден жасалған шиналарға арналған кордтық өзге де материалдар
Орташа бөліністер
590290
Найлон немесе өзге де полиамидті, полиэфирлі немесе вискозды жіптерден жасалған шиналарға арналған өзге де Корд материалдары
Жоғарғы бөліністер
590310
5902 тауар позициясының маталарынан басқа, сіңірілген, жабындысы бар немесе поливинилхлоридпен қосарланған тоқыма материалдары
Орташа бөліністер
590310
5902 тауар позициясының маталарынан басқа, поливинилхлоридпен қапталған немесе қосарланған тоқыма материалдары
Жоғарғы бөліністер
590320
5902 тауар позициясының маталарынан басқа, сіңірілген, жабындысы бар немесе полиуретанмен қосарланған тоқыма материалдары
Орташа бөліністер
590320
5902 тауар позициясының маталарынан басқа, полиуретанмен қапталған немесе иленген, сіңдірілген тоқыма материалдары
Жоғарғы бөліністер
590390
5902 тауар позициясының материалдарынан басқа, сіңірілген, жабындысы бар немесе пластмассамен қосарланған өзге де тоқыма материалдары
Орташа бөліністер
590390
5902 тауар позициясының материалдарынан басқа, сіңірілген, жабындысы бар немесе пластмассамен қосарланған өзге де тоқыма материалдары
Жоғарғы бөліністер
590410
Пішілген немесе пішілмеген Линолеум
Жоғарғы бөліністер
590490
Линолеумнан басқа нысандағы пішілген тоқыма негізіндегі өзге де еден төсеніштері
Жоғарғы бөліністер
590500
Тоқыма материалдардан жасалған қабырғалық жабындар
Жоғарғы бөліністер
590610
Ені 20 см аспайтын Жабысқақ Таспалар
Жоғарғы бөліністер
590691
5902 тауар позициясындағы материалдардан басқа, өзге де трикотаж, машинамен немесе қолмен тоқылған, резеңкеленген тоқыма материалдары
Жоғарғы бөліністер
590699
5902 тауар позициясының материалдарынан басқа, резеңкеленген өзге де тоқыма материалдары
Жоғарғы бөліністер
590700
Жабындысы бар немесе басқа тәсілмен сіңдірілген тоқыма материалдары; театр декорациясына, көркем студияларға арналған кестеленген кенептер немесе осыған ұқсас
Орташа бөліністер
590700
Жабындысы бар немесе басқа тәсілмен сіңірілген тоқыма материалдары; театр декорациясына, көркемөнер студияларына арналған немесе осыған ұқсас жазылған кенептер
Жоғарғы бөліністер
590800
Шамдарға, керосинкаларға, оталкаларға және т. б. арналған тоқыма, мата, өрілген немесе трикотаж фитильдер; қыздыру шамдарына арналған қалпақтар және түтікше трикотаж газ жанарғыларына арналған, сіңдірілген немесе онсыз жаймалар
Жоғарғы бөліністер
590900
Басқа материалдардан жасалған астары, қаптамасы бар немесе керек-жарақтары бар немесе оларсыз тоқыма шлангілер және ұқсас тоқыма түтіктер
Жоғарғы бөліністер
591000
Жетекші белдіктер, конвейерлік таспалар немесе тоқыма бельтинг. Немесе жоқ, жабыны бар немесе жоқ, қайталанған немесе полимер жоқ. Мат немесе арматураланған. Металл немесе басқа. Мат-сынықтары
Жоғарғы бөліністер
591110
Тоқыма.мат,киіз және маталар қайталанған.резеңкемен,былғарымен илидр.мат-лом,дайындау үшін.ине таспалары және аналогы.маталар, қолдану.басқа техникалық мақсаттар үшінтар маталар, дайындықтар.вельветтен, жоғалады.резеңке үшін...
Орташа бөліністер
591110
Тоқыма материалдар,иленген киіз және маталар.басқа да материалмен, инелі таспаларды және басқа да техникалық мақсаттарды орындау үшін ұқсас матамен.резеңке сіңдірілген кордветтен жасалған тар маталар жабылған…
Жоғарғы бөліністер
591120
Дайын және аяқталмаған түрдегі ситоткандар
Орташа бөліністер
591120
Ситоткандар, дайын және аяқталмаған түрде
Жоғарғы бөліністер
591131
Беттік тығыздығы 650 г/м2 кем қағаз жасайтын немесе ұқсас машиналарда қолданылатын шексіз немесе жалғағыш құрылғылары бар тоқыма материалдары мен киіз немесе фетр
Орташа бөліністер
591131
Беттік тығыздығы 650 г/м2 кем қағаз жасайтын немесе ұқсас машиналарда қолданылатын тоқыма материалдары мен киіз немесе фетр, шексіз немесе жалғастырушы құрылғылары бар
Жоғарғы бөліністер
591132
Беттік тығыздығы 650 г/м2 немесе одан жоғары қағаз жасайтын немесе ұқсас машиналарда қолданылатын шексіз немесе жалғастырушы және құрылғылары бар тоқыма материалдары мен киіз немесе фетр
Орташа бөліністер
591132
Беттік тығыздығы 650 г/м2 немесе одан жоғары қағаз жасайтын немесе ұқсас машиналарда қолданылатын тоқыма материалдары мен киіз немесе фетр, шексіз немесе қосу құрылғылары бар
Жоғарғы бөліністер
591140
Адам шашынан жасалған маталарды қоса алғанда, ұқсас техникалық мақсаттар үшін май сығатын престерде пайдаланылатын Сүзгіш маталар
Орташа бөліністер
591140
Адам шашынан жасалған маталарды қоса алғанда, май сығатын престерде немесе ұқсас техникалық мақсаттар үшін пайдаланылатын Сүзгіш маталар
Жоғарғы бөліністер
591190
Осы топқа 7-ескертуде айтылған техникалық мақсаттарға арналған өзге де тоқыма материалдары мен бұйымдары
Орташа бөліністер
591190
Осы топқа 7-ескертуде аталған техникалық мақсаттарға арналған өзге де тоқыма материалдар мен бұйымдар
Жоғарғы бөліністер

580900
Ткани из металлических нитей и ткани из металлизованной нити, из тов. Поз. 5605, используемые в одежде, для обивки мебели и для аналогичных целей, в другом месте не поименованные
Средние переделы
581010
Вышивки без видимой грунтовой основы
Верхние переделы
581091
Прочие вышивки из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
581092
Прочие вышивки из химических нитей
Верхние переделы
581099
Прочие вышивки из текстильных материалов
Верхние переделы
581100
Стеганые текстильные материалы в куске, состоящие из одногоили нескольких слоев текстильных материалов, соединенных смягким слоем прошиванием или другими способом, кроме вышивокиз тов. Поз. 5810
Средние переделы
590110
Текстильные материалы просмоленные или накрахмаленные, используемые для книжных переплетов или аналогичных целей
Верхние переделы
590190
Калька, загрунтованный холст для живописи; бортовка и аналогичные жесткие ткани для каркасов шляп
Верхние переделы
590210
Материалы кордные для шин из найлоновых или прочих полиамидных нитей
Верхние переделы
590220
Материалы кордные для шин из полиэфирных нитей
Верхние переделы
590290
Прочие материалы кордные для шин из найлоновых или прочих полиамидных, полиэфирных или вискозных нитей
Верхние переделы
590310
Текстильные материалы, пропитанные, с покрытием или дублированные поливинилхлоридом, кроме тканей товарной позиции 5902
Верхние переделы
590320
Текстильные материалы, пропитанные, с покрытием или дублированные полиуретаном, кроме тканей товарной позиции 5902
Верхние переделы
590390
Текстильные материалы прочие, пропитанные, с покрытием или дублированные пластмассами, кроме материалов товарной позиции 5902
Верхние переделы
590410
Линолеум, выкроенный или не выкроенный по форме
Верхние переделы
590490
Прочие напольные покрытия на текстильной основе, выкроенныепо форме, кроме линолеума
Верхние переделы
590500
Настенные покрытия из текстильных материалов
Верхние переделы
590610
Клейкие ленты шириной не более 20 см
Верхние переделы
590691
Прочие трикотажные, машинного или ручного вязания, текстильные прорезиненные материалы, кроме материалов из товарной позиции 5902
Верхние переделы
590699
Прочие текстильные материалы прорезиненные, кроме материалов товарной позиции 5902
Верхние переделы
590700
Текстильные материалы, с покрытием или пропитанные другим способом; расписанные холсты для театральных декораций, художественных студий или аналогичные
Верхние переделы
590800
Фитили текстильные, тканые, плетеные или трикотажные для ламп, керосинок, зажигалок и т.п.; колпачки для ламп накаливания и трубчатое трикотажное полотно для газовых горелок, с пропиткой или без нее
Верхние переделы
590900
Шланги текстильные и аналогичные текстильные трубки с подкладкой, обшивкой или с принадлежностями из других материалов или без них
Верхние переделы
591000
Приводные ремни, конвейерные ленты или бельтинг, из текстил. Мат-лов, пропитанных или нет, с покрытием или без него, дублированных или нет полимер. Мат-ми или армирован. Металлом или проч. Мат-лом
Верхние переделы
591110
Текстил.мат-лы,войлок и ткани,дублирован.резиной,кожей илидр.мат-лом,для изгот.игольчатых лент,и аналог.ткани,использ.для др.тех.целей,включ.узкие ткани,изгот.из вельвета,пропит.резиной,для покрыт...
Верхние переделы
591120
Ситоткани, в готовом и незаконченном виде
Верхние переделы
591131
Текстильные материалы и войлок или фетр, бесконечные или с соединительними приспособлениями, применяемые в бумагоделательных или аналогичных машинах с поверхностной плотностью менее 650 г/м2
Верхние переделы
591132
Текстильные материалы и войлок или фетр, бесконечные или с соединительным и приспособлениями, применяемыми в бумагоделательных или аналогичных машинах с поверхностной плотностью 650 г/м2 или более
Верхние переделы
591140
Фильтровальные ткани, используемые в маслоотжимных прессахили для аналогичных технических целей, включая ткани, изготовленные из человеческого волоса
Верхние переделы
591190
Прочие текстильные материалы и изделия, для технических целей, упомянутые в примечании 7 к данной группе
Верхние переделы

600110
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж ұзын порсты мата
Орташа бөліністер
600121
Машинамен және қолмен тоқылған трикотаж, мақта-мата иірімжіптен жасалған пеш түгі бар жайма
Орташа бөліністер
600122
Химиялық жіптерден жасалған, машинамен және қолмен тоқылған трикотаж пеші түгі бар жайма
Орташа бөліністер
600129
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж, өзге де тоқыма материалдардан жасалған ұзын порсты жаймалар
Орташа бөліністер
600191
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж, мақта иірімжіптен жасалған өзге де түкті мата (түкті матаны қоса алғанда)
Орташа бөліністер
600192
Трикотаж, машинамен немесе қолмен тоқылған, химиялық жіптерден жасалған өзге түкті маталар (түкті матаны қоса алғанда)
Орташа бөліністер
600199
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж, өзге де тоқыма материалдардан жасалған өзге де түкті маталар (түкті матаны қоса алғанда)
Орташа бөліністер
600240
Машинамен немесе қолмен тоқылған ені 30см-ден аспайтын, 5 мас% немесе одан да көп эластомерлі жіптері бар, бірақ резеңке жіптері жоқ трикотаж жаймалар
Орташа бөліністер
600290
Маталардан басқа, ені 30см-ден аспайтын, 5 мас% немесе одан да көп резеңке жіптері бар машинамен немесе қолмен тоқылған өзге де трикотаж жаймалар. Поз. 6001
Орташа бөліністер
600310
60.01 немесе 60.02 тауар позициясының трикотаж жаймаларынан басқа, ені 30 см аспайтын машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж жаймалары: жүндік иірімжіптен немесе жануарлардың жұқа қылынан жасалған иірімжіптен
Орташа бөліністер
600320
Машинамен немесе қолмен тоқылған ені 30см аспайтын иірімжіптен жасалған трикотаж жаймалар
Орташа бөліністер
600330
6001 немесе 6002 тауар позициясындағы трикотаж жаймалардан басқа, ені 30 см аспайтын машинамен немесе қолмен тоқылған синтетикалық жіптерден жасалған трикотаж жаймалар
Орташа бөліністер
600340
60.01 немесе 60.02 тауар позициясының трикотаж жаймаларынан басқа, ені 30 см аспайтын машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж жаймалары: жасанды жіптерден жасалған
Орташа бөліністер
600390
Маталардан басқа, ені 30см аспайтын машинамен немесе қолмен тоқылған өзге де трикотаж жаймалар. Поз. 6001 немесе 6002
Орташа бөліністер
600410
Машинамен немесе қолмен тоқылған ені 30см-ден астам, 5 мас% - дан немесе одан да көп эластомерлі жіптерден тұратын, бірақ терлеуден басқа, резеңке жіптері жоқ трикотаж жаймалар. Поз. 6001
Орташа бөліністер
600490
Машинамен немесе қолмен тоқылған ені 30см-ден астам, құрамында 5 мас% немесе одан да көп резеңке жіптері бар өзге де трикотаж жаймалар, терлеуден басқа. Поз. 6001
Орташа бөліністер
600521
Трикотаж жаймалардан басқа, негізді жаймалар. Поз.6001-6004, хб-дан, ағартылмаған немесе ағартылған иірімжіптерден жасалған
Орташа бөліністер

600110
Длинноворсовое полотно, трикотажное машинного или ручного вязания
Средние переделы
600121
Полотно с петельным ворсом, трикотажное машинной и ручной вязки, из хлопчатобумажной пряжи
Средние переделы
600122
Полотно с петельным ворсом, трикотажное машинной и ручной вязки, из химических нитей
Средние переделы
600129
Длинноворсовое полотно, трикотажное машинного или ручного вязания, из прочих текстильных материалов
Средние переделы
600191
Прочее ворсовое полотно (включая махровое полотно), трикотажное машинного или ручного вязания, из хлопчатобумажной пряжи
Средние переделы
600192
Прочее ворсовое полотно (включая махровое полотно), трикотажное, машинного или ручного вязания, из химических нитей
Средние переделы
600199
Прочее ворсовое полотно (включая махровое полотно), трикотажное машинного или ручного вязания, из прочих текстильных материалов
Средние переделы
600240
Трикотажные полотна машинного или ручного вязания шириной не более 30см, содержащие 5 мас% или более эластомерных нитей, но не содержащие резиновых нитей
Средние переделы
600290
Прочие трикотажные полотна машинного или ручного вязания шириной не боле 30см, содержащие 5 мас% или более резиновых нитей, кроме полотен тов. Поз. 6001
Средние переделы
600310
Трикотажные полотна машинного или ручного вязания шириной не более 30 см, кроме трикотажных полотен товарной позиции 60.01 или 60.02:из шерстяной пряжи или пряжи из тонкого волоса животных
Средние переделы
600320
Трикотажные полотна машинного или ручного вязания шириной не более 30см из хб пряжи
Средние переделы
600330
Трикотажные полотна из синтетических нитей машинного или ручного вязания шириной не более 30 см, кроме трикотажных полотен товарной позиции 6001 или 6002
Средние переделы
600340
Трикотажные полотна машинного или ручного вязания шириной не более 30 см, кроме трикотажных полотен товарной позиции 60.01 или 60.02:из искусственных нитей
Средние переделы
600390
Прочие трикотажные полотна машинного или ручного вязания шириной не более 30см, кроме полотен тов. Поз. 6001 или 6002
Средние переделы
600410
Трикотажные полотна машинного или ручного вязания шириной более 30см, содержащие 5 мас% или более эластомерных нитей, но не содержащие резиновых нитей, кроме пототен тов. Поз. 6001
Средние переделы
600490
Прочие трикотажные полотна машинного или ручного вязания шириной более 30см, содержащие 5 мас% или более резиновых нитей, кроме пототен тов. Поз. 6001
Средние переделы
600521
Полотна основовязанные, кроме трикотажных полотен тов. Поз.6001-6004, из хб пряжи, неотбеленные или отбеленные
Средние переделы

600522
60.01 - 60.04 тауар позицияларының трикотаж жаймаларынан басқа, негізді жаймалар (оқалар жасауға арналған трикотаж машиналарда тоқылғандарды қоса алғанда): мақта-мата иірімжіптен: боялған
Орташа бөліністер
600523
Трикотаж жаймалардан басқа, негізді жаймалар. Поз.6001-6004, хб түрлі түсті иірімжіптерден
Орташа бөліністер
600524
60.01 - 60.04 тауар позицияларының трикотаж жаймаларынан басқа, негізді жаймалар (оқалар жасауға арналған трикотаж машиналарда тоқылғандарды қоса алғанда): мақта-мата иірімжіптен: басылған
Орташа бөліністер
600531
6001-6004 тауар позициясының трикотаж жаймаларынан басқа, ағартылмаған немесе ағартылған, синтетикалық жіптерден жасалған негізді жаймалар (оқалар жасауға арналған трикотаж машиналарда тоқылғандарды қоса алғанда)
Орташа бөліністер
600532
6001-6004 тауар позицияларының трикотаж жаймаларынан басқа, боялған синтетикалық жіптерден жасалған негізді жаймалар (оқалар жасауға арналған трикотаж машиналарда тоқылғандарды қоса алғанда)
Орташа бөліністер
600533
6001-6004 тауар позицияларының трикотаж жаймаларынан басқа, түрлі түсті иірімжіптерден жасалған, синтетикалық жіптерден жасалған негізді жаймалар (оқалар жасауға арналған трикотаж машиналарда тоқылғандарды қоса алғанда)
Орташа бөліністер
600534
6001-6004 тауар позицияларының трикотаж жаймаларынан басқа, басылған синтетикалық жіптерден жасалған негізді жаймалар (оқалар жасауға арналған трикотаж машиналарда тоқылғандарды қоса алғанда)
Орташа бөліністер
600535
60.01 – 60.04 тауар позицияларының трикотаж жаймаларынан басқа, негізді жаймалар (оқалар жасауға арналған трикотаж машиналарда тоқылғандарды қоса алғанда): синтетикалық жіптерден: осы топқа 1-субпозицияларға ескертуде көрсетілген жаймалар
Орташа бөліністер
600536
6001 - 6004 тауар позициясындағы трикотаж жаймалардан басқа, синтетикалық жіптерден жасалған, негіздік тоқылған жаймалар (оқалар жасауға арналған трикотаж машиналарда тоқылғандарды қоса алғанда): ағартылмаған немесе ағартылған өзгелері
Орташа бөліністер
600537
6001 - 6004 тауар позицияларының трикотаж жаймаларынан басқа, синтетикалық жіптерден жасалған, негіздік тоқылған жаймалар (оқалар жасауға арналған трикотаж машиналарда тоқылғандарды қоса алғанда): өзгелері, боялған
Орташа бөліністер
600538
6001 - 6004 тауар позицияларының трикотаж жаймаларынан басқа, синтетикалық жіптерден жасалған, негізді жаймалар (оқалар жасауға арналған трикотаж машиналарда тоқылғандарды қоса алғанда): өзгелері, түрлі түсті иірімжіптерден жасалған
Орташа бөліністер
600539
6001 - 6004 тауар позицияларының трикотаж жаймаларынан басқа, мақта-мата иірімжіптен жасалған, негіздік жаймалар (оқалар жасауға арналған трикотаж машиналарда тоқылғандарды қоса алғанда): өзгелері, басылған
Орташа бөліністер

600522
Полотна основовязаные (включая вязаные на трикотажных машинах для изготовления галунов), кроме трикотажных полотен товарных позиций 60.01 - 60.04:из хлопчатобумажной пряжи:окрашенные
Средние переделы
600523
Полотна основовязанные, кроме трикотажных полотен тов. Поз.6001-6004, из хб пряжи различных цветов
Средние переделы
600524
Полотна основовязаные (включая вязаные на трикотажных машинах для изготовления галунов), кроме трикотажных полотен товарных позиций 60.01 - 60.04:из хлопчатобумажной пряжи:напечатанные
Средние переделы
600531
Полотна основовязаные (включая вязаные на трикотажных машинах для изготовления галунов) из синтетических нитей, кроме трикотажных полотен товарных позиций 6001-6004, неотбеленные или отбеленные
Средние переделы
600532
Полотна основовязаные (включая вязаные на трикотажных машинах для изготовления галунов) из синтетических нитей, кроме трикотажных полотен товарных позиций 6001-6004, окрашенные
Средние переделы
600533
Полотна основовязаные (включая вязаные на трикотажных машинах для изготовления галунов) из синтетических нитей, кроме трикотажных полотен товарных позиций 6001-6004, из пряжи различных цветов
Средние переделы
600534
Полотна основовязаные (включая вязаные на трикотажных машинах для изготовления галунов) из синтетических нитей, кроме трикотажных полотен товарных позиций 6001-6004, напечатанные
Средние переделы
600535
Полотна основовязаные (включая вязаные на трикотажных машинах для изготовления галунов), кроме трикотажных полотен товарных позиций 60.01 – 60.04: из синтетических нитей: полотна, указанные в примечании к субпозициям 1 к данной группе
Средние переделы
600536
Полотна основовязаные (включая вязаные на трикотажных машинах для изготовления галунов), кроме трикотажных полотен товарных позиций 6001 - 6004, из синтетических нитей: прочие, неотбеленные или отбеленные
Средние переделы
600537
Полотна основовязаные (включая вязаные на трикотажных машинах для изготовления галунов), кроме трикотажных полотен товарных позиций 6001 - 6004, из синтетических нитей: прочие, окрашенные
Средние переделы
600538
Полотна основовязаные (включая вязаные на трикотажных машинах для изготовления галунов), кроме трикотажных полотен товарных позиций 6001 - 6004, из синтетических нитей: прочие, из пряжи различных цветов
Средние переделы
600539
Полотна основовязаные (включая вязаные на трикотажных машинах для изготовления галунов), кроме трикотажных полотен товарных позиций 6001 - 6004, из хлопчатобумажной пряжи: прочие, напечатанные
Средние переделы

600541
Полотна на основе, кроме трикотажных полотен. Поз.6001-6004, из искусственных нитей, отбеленных или неотбеленных
Орташа бөліністер
600542
60.01 - 60.04 тауар позицияларының трикотаж жаймаларынан басқа, негізді жаймалар (оқалар жасауға арналған трикотаж машиналарда тоқылғандарды қоса алғанда): жасанды жіптерден:боялған
Орташа бөліністер
600543
60.01 - 60.04 тауар позицияларының трикотаж жаймаларынан басқа, негізді жаймалар (оқалар жасауға арналған трикотаж машиналарда тоқылғандарды қоса алғанда): жасанды жіптерден: түрлі түсті иірімжіптерден
Орташа бөліністер
600544
Трикотаж жаймалардан басқа, негізді жаймалар. Поз.6001-6004, басылған жасанды жіптерден жасалған
Орташа бөліністер
600590
Трикотаж жаймалардан басқа, негізгі байлаулы өзге де жаймалар. Поз. 6001-6004
Орташа бөліністер
600610
Жүндік иірімжіптен немесе жануарлардың жұқа қылынан жасалған иірімжіптен жасалған машинамен немесе қолмен тоқылған өзге де трикотаж жаймалар
Орташа бөліністер
600621
ХБ-дан жасалған, ағартылмаған немесе ағартылған, машинамен немесе қолмен тоқылған өзге де трикотаж жаймалар
Орташа бөліністер
600622
Машинамен немесе қолмен тоқылған өзге де трикотаж жаймалар, боялған
Орташа бөліністер
600623
Машинамен немесе қолмен тоқылған өзге де трикотаж жаймалар, хб түрлі түсті иірімжіптер
Орташа бөліністер
600624
Машинамен немесе қолмен тоқылған өзге де трикотаж жаймалар, басылған иірімжіптер
Орташа бөліністер
600631
Синтетикалық маталардан жасалған, ағартылмаған немесе ағартылған машинамен немесе қолмен тоқылған өзге де трикотаж жаймалар
Орташа бөліністер
600632
Синтетикалық жіптерден жасалған, боялған машинамен немесе қолмен тоқылған өзге де трикотаж жаймалар
Орташа бөліністер
600633
Синтетикалық жіптерден, түрлі түсті иірімжіптерден жасалған машинамен немесе қолмен тоқылған өзге де трикотаж жаймалар
Орташа бөліністер
600634
Машинамен немесе қолмен тоқылған өзге де трикотаж жаймалар: синтетикалық жіптерден: басылған
Орташа бөліністер
600641
Машинамен немесе қолмен тоқылған өзге де трикотаж жаймалар: жасанды жіптерден: ағартылмаған немесе ағартылған
Орташа бөліністер
600642
Машинамен немесе қолмен тоқылған өзге де трикотаж жаймалар, боялған.
Орташа бөліністер
600643
Машинамен немесе қолмен тоқылған өзге де трикотаж жаймалар: жасанды жіптерден: түрлі түсті иірімжіптерден
Орташа бөліністер
600644
Машинамен немесе қолмен тоқылған өзге де трикотаж жаймалар
Орташа бөліністер
600690
Машинамен немесе қолмен тоқылған өзге де трикотаж жаймалар.
Орташа бөліністер
610120
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж, ерлерге немесе ұл балаларға арналған мақта-мата иірімжіптен жасалған Пальто, п/пальто, жиектер, плащтар, күртешелер (шаңғы тебуді қоса алғанда), ветровкалар, штормовкалар және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер

600541
Полотна основовязанные, кроме трикотажных полотен тов. Поз.6001-6004, из искусственных нитей, отбеленные или неотбеленные
Средние переделы
600542
Полотна основовязаные (включая вязаные на трикотажных машинах для изготовления галунов), кроме трикотажных полотен товарных позиций 60.01 - 60.04:из искусственных нитей:окрашенные
Средние переделы
600543
Полотна основовязаные (включая вязаные на трикотажных машинах для изготовления галунов), кроме трикотажных полотен товарных позиций 60.01 - 60.04:из искусственных нитей:из пряжи различных цветов
Средние переделы
600544
Полотна основовязанные, кроме трикотажных полотен тов. Поз.6001-6004, из искусственных нитей, напечатанные
Средние переделы
600590
Прочие полотна основовязанные, кроме трикотажных полотен тов. Поз. 6001-6004
Средние переделы
600610
Трикотажные полотна машинного или ручного вязания прочие, из шерстяной пряжи или пряжи из тонкого волоса животных
Средние переделы
600621
Трикотажные полотна машинного или ручного вязания прочие, из хб пряжи, неотбеленные или отбеленные
Средние переделы
600622
Трикотажные полотна машинного или ручного вязания прочие, из хб пряжи, окрашенные
Средние переделы
600623
Трикотажные полотна машинного или ручного вязания прочие, из хб пряжи различных цветов
Средние переделы
600624
Трикотажные полотна машинного или ручного вязания прочие, из хб пряжи, напечатанные
Средние переделы
600631
Прочие трикотажные полотна машинного или ручного вязания из синтетических тканей, неотбеленные или отбеленные
Средние переделы
600632
Прочие трикотажные полотна машинного или ручного вязания из синтетических нитей, окрашенные
Средние переделы
600633
Прочие трикотажные полотна машинного или ручного вязания из синтетических нитей, из пряжи различных цветов
Средние переделы
600634
Трикотажные полотна машинного или ручного вязания прочие:из синтетических нитей:напечатанные
Средние переделы
600641
Трикотажные полотна машинного или ручного вязания прочие:из искусственных нитей:неотбеленные или отбеленные
Средние переделы
600642
Трикотажные полотна машинного или ручного вязания прочие изискусственных нитей, окрашенные
Средние переделы
600643
Трикотажные полотна машинного или ручного вязания прочие:из искусственных нитей:из пряжи различных цветов
Средние переделы
600644
Трикотажные полотна машинного или ручного вязания прочие изискусственных нитей, напечатанные
Средние переделы
600690
Прочие трикотажные полотна машинного или ручного вязания
Средние переделы
610120
Пальто, п/пальто, накидки, плащи, куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия трикотажные машинного или ручного вязания, мужские или для мальчиков из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы

610130
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж, ерлерге немесе ұл балаларға арналған химиялық жіптерден жасалған Пальто, жартылай пальто, жиектер, күртешелер плащтары (шаңғыны қоса алғанда), ветровкалар, штормовкалар және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
610190
Пальто, жартылай пальто, жамылғы, плащтар,күртешелер (шаңғы тебетіндерді қоса алғанда), ветровкалар, штормовкалар және трикотаж ұқсас бұйымдар маш. Немесе қолмен тоқылған күйеу. Немесе ұл балаларға арналған өзге де тоқыма материалдардан жасалған
Жоғарғы бөліністер
610210
Трикотаж машиналардың пальтосы, жартылай пальто, жамылғы, плащтар, күртешелер (шаңғы тебуді қоса алғанда), ветровкалар, штормовкалар және ұқсас бұйымдар. Немесе бұлақ. Әйелдерге немесе қыздарға арналған жүннен немесе иірімжіптен биязы тоқу.тұз.тірі.
Жоғарғы бөліністер
610220
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж, әйелдерге немесе қыз балаларға арналған мақта матадан жасалған Пальто, п/пальто, жиектер, плащтар,күртешелер (шаңғы тебуді қоса алғанда), ветровкалар, штормовкалар және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
610230
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж, әйелдерге немесе қыз балаларға арналған химиялық жіптерден жасалған Пальто, жартылай пальто, жамылғы, плащтар,күртешелер (шаңғы тебуді қоса алғанда), ветровкалар, штормовкалар және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
610290
Әйелдерге немесе өзге де тоқыма материалдардан жасалған қыз балаларға арналған машинамен немесе қолмен тоқылған Пальто, жартылай пальто, жамылғы, плащтар, күртешелер ( шаңғыны қоса алғанда), ветровкалар, штормовкалар және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
610310
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған машинамен немесе қолмен тоқылған костюмдер, комплектілер, пиджактар, блайзерлер, шалбарлар, комбинезондар
Жоғарғы бөліністер
610322
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған, мақта-мата иірімжіптен, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж жиынтықтар
Жоғарғы бөліністер
610323
Машинамен немесе қолмен тоқылған синтетикалық жіптерден жасалған ерлерге немесе ұл балаларға арналған трикотаж жиынтықтар
Жоғарғы бөліністер
610329
Өзге де тоқыма материалдардан, машинамен немесе қолмен тоқылған ерлерге немесе ұл балаларға арналған трикотаж жиынтықтар
Жоғарғы бөліністер
610331
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған, жүндік иірімжіптен немесе жануарлардың жұқа қылынан,машинамен немесе қолмен тоқылған иірімжіптен жасалған трикотаж пиджактар мен блайзерлер
Жоғарғы бөліністер
610332
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған, мақта-мата иірімжіптен жасалған трикотаж пиджактар мен блайзерлер
Жоғарғы бөліністер
610333
Синтетикалық жіптерден жасалған ерлерге немесе ұл балаларға арналған трикотаж пиджактар мен блайзерлер
Жоғарғы бөліністер

610130
Пальто, полупальто, накидки, плащи куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия трикотажные машинного или ручного вязания, мужские или для мальчиков из химических нитей
Верхние переделы
610190
Пальто, полупальто, накидки, плащи, куртки (включая лыжные),ветровки, штормовки и аналогичные изделия трикотажные маш. Или ручного вязания муж. Или для мальчиков из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
610210
Пальто, полупальто, накидки, плащи, куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия трикотажные машин. Или ручн. Вязания, женские или для девочек из шерсти или пряжи тонк.вол.жив.
Верхние переделы
610220
Пальто, п/пальто, накидки, плащи, куртки (включая лыжные),ветровки, штормовки и аналогичные изделия трикотажные машинного или ручного вязания, женские или для девочек из хлопчатобумажной ткани
Верхние переделы
610230
Пальто, полупальто, накидки, плащи, куртки (включая лыжные),ветровки, штормовки, и аналогичные изделия трикотажные машинного или ручного вязания, женские или для девочек из химических нитей
Верхние переделы
610290
Пальто, полупальто, накидки, плащи, куртки ( включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия машинного или ручного вязания, женские или для девочек из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
610310
Костюмы, комплекты, пиджаки, блайзеры, брюки, комбинезоны из х/б пряжи машинного или ручного вязания, мужские или для мальчиков
Верхние переделы
610322
Комплекты трикотажные, мужские или для мальчиков, из хлопчатобумажной пряжи, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610323
Комплекты трикотажные, мужские или для мальчиков, из синтетических нитей машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610329
Комплекты трикотажные, мужские или для мальчиков, из прочихтекстильных материалов, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610331
Пиджаки и блайзеры трикотажные, мужские или для мальчиков,из шерстяной пряжи или пряжи из тонкого волоса животных, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610332
Пиджаки и блайзеры трикотажные, мужские или для мальчиков,из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
610333
Пиджаки и блайзеры трикотажные, мужские или для мальчиков,из синтетических нитей
Верхние переделы

610339
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған, өзге де тоқыма материалдардан жасалған трикотаж пиджактар мен блайзерлер
Жоғарғы бөліністер
610341
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған, жүннен немесе жануарлардың биязы қылынан жасалған шалбарлар, көкірекшесі және баулары бар комбинезондар, бриджилер және машинамен немесе қолмен тоқылған шортытрикотаждар
Жоғарғы бөліністер
610342
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған, мақта-мата иірімжіптен жасалған шалбарлар, көкірекшесі және баулары бар комбинезондар, бриджилер және машинамен немесе қолмен тоқылған шортытрикотажды, мақта-мата иірімжіптен жасалған
Жоғарғы бөліністер
610343
Синтетикалық жіптерден жасалған, ерлерге немесе ұл балаларға арналған, машинамен немесе қолмен тоқылған шалбарлар, көкірекшесі және баулары бар комбинезондар, бриджилер және шортытрикотажды шалбарлар, комбинезондар
Жоғарғы бөліністер
610349
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған, машинамен немесе қолмен тоқылған шалбарлар, көкірекшесі және баулары бар комбинезондар, бриджилер және шортытрикотаждық, өзге де тоқыма материалдардан жасалған
Жоғарғы бөліністер
610413
Синтетикалық жіптерден жасалған әйелдерге немесе қыз балаларға арналған трикотаж костюмдер
Жоғарғы бөліністер
610419
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, өзге де тоқыма материалдардан жасалған трикотаж костюмдер
Жоғарғы бөліністер
610422
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, мақта-мата иірімжіптен, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж жиынтықтары
Жоғарғы бөліністер
610423
Синтетикалық жіптерден, машинамен немесе қолмен тоқылған әйелдерге немесе қыз балаларға арналған трикотаж жиынтықтары
Жоғарғы бөліністер
610429
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, өзге де тоқыма материалдардан жасалған, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж жиынтықтар
Жоғарғы бөліністер
610431
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған трикотаж жакеттер мен блайзерлер, жануарлардың жұқа қылынан, машинамен немесе қолмен тоқылған жүннен жасалған жүндік иірімжіптер немесе иірімжіптер
Жоғарғы бөліністер
610432
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған трикотаж жакеттер мен блайзерлер, жүн матадан жасалған иірімжіптер, машинамен немесе қолмен тоқылған
Жоғарғы бөліністер
610433
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, машинамен немесе қолмен тоқылған, трикотаж жакеттер мен блайзерлер
Жоғарғы бөліністер
610439
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, тоқыма, машинамен немесе қолмен тоқылған жакеттер мен блайзерлер
Жоғарғы бөліністер
610441
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, жүндік иірімжіптен немесе жануарлардың жұқа қылынан, машинамен немесе қолмен тоқылған иірімжіптен жасалған трикотаж көйлектер
Жоғарғы бөліністер

610339
Пиджаки и блайзеры трикотажные, мужские или для мальчиков,из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
610341
Брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шортытрикотажные машинного или ручного вязания, мужские или мальчиковые, из шерсти или тонкого волоса животных
Верхние переделы
610342
Брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шортытрикотажные машинного или ручного вязания, мужские или мальчиковые, из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
610343
Брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шортытрикотажные машинного или ручного вязания, мужские или мальчиковые, из синтетических нитей
Верхние переделы
610349
Брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шортытрикотажные машинного или ручного вязания, мужские или мальчиковые, из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
610413
Костюмы трикотажные, женские или для девочек, из синтетических нитей
Верхние переделы
610419
Костюмы трикотажные, женские или для девочек, из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
610422
Комплекты трикотажные, женские или для девочек, из хлопчатобумажной пряжи, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610423
Комплекты трикотажные, женские или для девочек, из синтетических нитей, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610429
Комплекты трикотажные, женские или для девочек, из прочих текстильных материалов, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610431
Жакеты и блайзеры, трикотажные, женские или для девочек, изшерстяной пряжи или пряжи из тонкого волоса животных, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610432
Жакеты и блайзеры, трикотажные, женские или для девочек, изхлопчатобумажной пряжи, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610433
Жакеты и блайзеры, трикотажные, женские или для девочек, изсинтетических нитей, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610439
Жакеты и блайзеры, трикотажные, женские или для девочек, изпрочих текстильных материалов, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610441
Платья трикотажные, женские или для девочек, из шерстяной пряжи или пряжи из тонкого волоса животных, машинного или ручного вязания
Верхние переделы

610442
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, мақта-мата иірімжіптен, қолмен немесе машинамен тоқылған трикотаж көйлектер
Жоғарғы бөліністер
610443
Синтетикалық жіптерден, машинамен немесе қолмен тоқылған әйелдерге немесе қыз балаларға арналған трикотаж көйлектер
Жоғарғы бөліністер
610444
Жасанды жіптерден, машинамен немесе қолмен тоқылған әйелдерге немесе қыз балаларға арналған трикотаж көйлектер
Жоғарғы бөліністер
610449
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, өзге де тоқыма материалдардан жасалған, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж көйлектер
Жоғарғы бөліністер
610451
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған трикотаж юбкалар мен юбка-шалбарлар, жануарлардың жұқа қылынан, машинамен немесе қолмен тоқылған жүннен жасалған жүндік иірімжіптер немесе иірімжіптер
Жоғарғы бөліністер
610452
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған трикотаж юбка мен юбка-шалбар, жүн матадан жасалған иірімжіптер, машинамен немесе қолмен тоқылған
Жоғарғы бөліністер
610453
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж юбкалар мен юбкалар-шалбарлар
Жоғарғы бөліністер
610459
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, тоқыма, машинамен немесе қолмен тоқылған юбкалар мен юбкалар-шалбарлар
Жоғарғы бөліністер
610461
Шалбарлар, көкірекшесі және баулары бар комбинезондар, машинамен немесе қолмен тоқылған бриджилер және шортытрикотажды, әйелдер немесе блядевочек, жүннен немесе жануарлардың биязы қылынан жасалған
Жоғарғы бөліністер
610462
Мақта-мата иірімжіптен жасалған шалбарлар, көкірекшесі және баулары бар комбинезондар, бриджилер және машинамен немесе қолмен тоқылған шортытрикотажды, әйелдер немесе блядевочкалар
Жоғарғы бөліністер
610463
Синтетикалық жіптерден жасалған шалбарлар, көкірекшесі және баулары бар комбинезондар, бриджилер және машинамен немесе қолмен тоқылған шортытрикотажды, әйелдер немесе блядевочкалар
Жоғарғы бөліністер
610469
Өзге де тоқыма материалдардан жасалған шалбарлар, көкірекшесі және баулары бар комбинезондар, бриджилер және машинамен немесе қолмен тоқылған шортытрикотажды, әйелдерге немесе блядевочкалар
Жоғарғы бөліністер
610510
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған, мақта-мата иірімжіптен, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж жейделер
Жоғарғы бөліністер
610520
Химиялық жіптерден жасалған, ерлерге немесе ұл балаларға арналған машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж жейделер
Жоғарғы бөліністер
610590
Өзге де тоқыма материалдардан жасалған, ерлерге немесе ұл балаларға арналған машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж жейделер
Жоғарғы бөліністер
610610
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, мақта-мата иірімжіптен, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж блузкалар, блузкалар және блузондар
Жоғарғы бөліністер

610442
Платья трикотажные, женские, или для девочек, из хлопчатобумажной пряжи, ручного или машинного вязания
Верхние переделы
610443
Платья трикотажные, женские или для девочек, из синтетических нитей, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610444
Платья трикотажные, женские или для девочек, из искусственных нитей, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610449
Платья трикотажные, женские или для девочек, из прочих текстильных материалов, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610451
Юбки и юбки-брюки, трикотажные, женские или для девочек, изшерстяной пряжи или пряжи из тонкого волоса животных, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610452
Юбки и юбки-брюки, трикотажные женские или для девочек, изхлопчатобумажной пряжи, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610453
Юбки и юбки-брюки, трикотажные, женские или для девочек, изсинтетических нитей, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610459
Юбки и юбки-брюки, трикотажные, женские или для девочек, изпрочих текстильных материалов, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610461
Брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шортытрикотажные машинного или ручного вязания, женские или длядевочек, из шерсти или тонкого волоса животных
Верхние переделы
610462
Брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шортытрикотажные машинного или ручного вязания, женские или длядевочек, из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
610463
Брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шортытрикотажные машинного или ручного вязания, женские или длядевочек, из синтетических нитей
Верхние переделы
610469
Брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шортытрикотажные машинного или ручного вязания, женские или длядевочек, из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
610510
Рубашки трикотажные, мужские или для мальчиков, из хлопчатобумажной пряжи, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610520
Рубашки трикотажные машинного или ручного вязания, мужские или для мальчиков, из химических нитей
Верхние переделы
610590
Рубашки трикотажные машинного или ручного вязания, мужские или для мальчиков, из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
610610
Блузки, блузы и блузоны трикотажные, женские или для девочек, из хлопчатобумажной пряжи, машинного или ручного вязания
Верхние переделы

610620
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, химиялық жіптерден, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж блузкалар, блузкалар және блузондар
Жоғарғы бөліністер
610690
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, өзге де тоқыма материалдардан жасалған, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж блузкалар, жейделер және батниктер
Жоғарғы бөліністер
610711
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған трикотаж, жүн матадан жасалған иірімжіп, машинамен немесе қолмен тоқылған трус және кальсондар
Жоғарғы бөліністер
610712
Машинамен немесе қолмен тоқылған, химиялық жіптерден, трикотаж ерлерге немесе ұл балаларға арналған трусалар мен кальсондар
Жоғарғы бөліністер
610719
Өзге де тоқыма материалдардан, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж ерлерге немесе ұл балаларға арналған трус және кальсондар
Жоғарғы бөліністер
610721
Мақта-мата иірімжіптен, машинамен немесе қолмен тоқылған, трикотаж, ерлерге немесе ұл балаларға арналған түнгі жейделер мен пижамалар
Жоғарғы бөліністер
610722
Химиялық жіптерден, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж ерлерге немесе ұл балаларға арналған түнгі жейделер мен пижамалар
Жоғарғы бөліністер
610729
Өзге де тоқыма материалдардан, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж ерлерге немесе ұл балаларға арналған түнгі жейделер мен пижамалар
Жоғарғы бөліністер
610791
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж, мақта иірімжіптен жасалған ерлерге немесе ұл балаларға арналған өзге де іш киімдер
Жоғарғы бөліністер
610799
Өзге де суға шомылу, үй халаттары өзге де тоқыма материалдардан, машинамен немесе қолмен тоқылған ерлерге немесе ұл балаларға арналған ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
610811
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, химиялық жіптерден, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж комбинациялар және төменгі юбкалар
Жоғарғы бөліністер
610819
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, өзге де тоқыма материалдардан, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж комбинациялар және төменгі юбкалар
Жоғарғы бөліністер
610821
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған трикотаж трус және панталондар, жүн матадан жасалған иірімжіптер, машинамен немесе қолмен тоқылған
Жоғарғы бөліністер
610822
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж трус және панталондар
Жоғарғы бөліністер
610829
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж трус және панталондар.
Жоғарғы бөліністер
610831
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж, мақта иірімжіптен жасалған әйелдерге немесе қыз балаларға арналған түнгі жейделер мен пижамалар
Жоғарғы бөліністер

610620
Блузки, блузы и блузоны трикотажные, женские или для девочек, из химических нитей, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610690
Блузки, рубашки и батники трикотажные машинного или ручного вязания, женские или для девочек, из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
610711
Трусы и кальсоны мужские или для мальчиков, трикотажные, изхлопчатобумажной пряжи, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610712
Трусы и кальсоны мужские или для мальчиков, трикотажные, изхимических нитей, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610719
Трусы и кальсоны мужские или мальчиков, трикотажные, из прочих текстильных материалов, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610721
Ночные сорочки и пижамы, мужские или для мальчиков, трикотажные, из хлопчатобумажной пряжи, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610722
Ночные сорочки и пижамы, мужские или для мальчиков, трикотажные, из химических нитей, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610729
Ночные сорочки и пижамы, мужские или для мальчиков, трикотажные из прочих текстильных материалов, машинного или ручноговязания
Верхние переделы
610791
Прочее белье нижнее мужское или для мальчиков трикотажное машинного или ручного вязания, из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
610799
Прочие купальные, домашние халатыи аналогичные изделия, мужские или для мальчиков, из прочих текстильных материалов, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610811
Комбинации и нижние юбки трикотажные, женские или для девочек, из химических нитей, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610819
Комбинации и нижние юбки трикотажные, женские или для девочек, из прочих текстильных материалов, машинного или ручноговязания
Верхние переделы
610821
Трусы и панталоны трикотажные, женские или для девочек, изхлопчатобумажной пряжи, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610822
Трусы и панталоны трикотажные, женские или для девочек, изхимических нитей, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610829
Трусы и панталоны трикотажные, женские или для девочек, изпрочих текстильных материалов, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610831
Ночные сорочки и пижамы женские или для девочек, трикотажные машинного или ручного вязания, из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы

610832
Машинамен немесе қолмен тоқылған, химиялық жіптерден жасалған әйелдерге немесе қыз балаларға арналған түнгі жейделер мен пижамалар
Жоғарғы бөліністер
610839
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, өзге де тоқыма материалдардан жасалған, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж түнгі жейделер мен пижамалар
Жоғарғы бөліністер
610891
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж, мақта иірімжіптен жасалған әйел немесе қыз балаларға арналған өзге де іш киімдер
Жоғарғы бөліністер
610892
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, химиялық жіптерден, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж өзге де пеньюарлар, суға түсетін және үй халаттары
Жоғарғы бөліністер
610899
Өзге де тоқыма материалдардан жасалған машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж әйелдерге немесе қыз балаларға арналған өзге де іш киімдер
Жоғарғы бөліністер
610910
Мақта-мата иірімжіптен, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж майкалар, жеңдері бар фуфайкалар және өзге де ішінен тоқылған фуфайкалар
Жоғарғы бөліністер
610990
Өзге де тоқыма материалдардан жасалған майкалар, жеңдері бар фуфайкалар және машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж өзге де ішінен тоқылған фуфайкалар
Жоғарғы бөліністер
611011
Жүн иірімжіптен жасалған машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж свитерлер, жартылай вагондар, кардигандар, кеудешелер және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
611012
Кашмир ешкінің тонокий қылынан жасалған иірімжіптен жасалған машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж свитерлер, жартылай вагондар, кардигандар, кеудешелер және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
611019
Жүндік иірімжіптен немесе жануарлардың жұқа қылынан жасалған иірімжіптен жасалған машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж өзге де свитерлер, жартылай вагондар, кардигандар, кеудешелер және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
611020
Мақта-мата иірімжіптен жасалған машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж свитерлер, жартылай вагондар, жемпірлер, кеудешелер және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
611030
Химиялық жіптерден жасалған машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж свитерлер, жартылай вагондар, жемпірлер, кеудешелер және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
611090
Өзге де тоқыма материалдардан жасалған машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж өзге де свитерлер, жартылай вагондар, жемпірлер, кеудешелер және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
611120
Мақта-мата иірімжіптен жасалған машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж Балалар киімі және оған керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
611130
Синтетикалық жіптерден жасалған машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж Балалар киімі және оған керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер

610832
Ночные сорочки и пижамы женские или для девочек, трикотажные машинного или ручного вязания, из химических нитей
Верхние переделы
610839
Ночные сорочки и пижамы трикотажные, женские или для девочек, из прочих текстильных материалов, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610891
Прочее белье нижнее женское или для девочек, трикотажное машинного или ручного вязания, из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
610892
Прочие пеньюары, купальные и домашние халаты, аналогичные изделия трикотажные, женские или для девочек, из химических нитей, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610899
Прочее белье нижнее женское или для девочек, трикотажное машинного или ручного вязания, из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
610910
Майки, фуфайки с рукавами и прочие нательные фуфайки трикотажные, из хлопчатобумажной пряжи, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
610990
Майки, фуфайки с рукавами и прочие нательные фуфайки трикотажные машинного или ручного вязания, из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
611011
Свитеры, полуверы, кардиганы, жилеты и аналогичные изделия трикотажные машинного или ручного вязания из шерстяной пряжи
Верхние переделы
611012
Свитеры, полуверы, кардиганы, жилеты, и аналогичные изделия трикотажные машинного или ручного вязания из пряжи из тонокого волоса кашмирской козы
Верхние переделы
611019
Прочие свитера, полуверы, кардиганы, жилеты и аналогичные изделия трикотажные машинного или ручного вязания из шерстяной пряжи или пряжи из тонкого волоса животных
Верхние переделы
611020
Свитеры, полуверы, джемперы, жилеты и аналогичные изделия трикотажные машинного или ручного вязания из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
611030
Свитеры, полуверы, джемперы, жилеты и аналогичные изделия трикотажные машинного или ручного вязания из химических нитей
Верхние переделы
611090
Прочие свитера, полуверы, джемперы, жилеты и аналогичные изделия трикотажные машинного или ручного вязания из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
611120
Детская одежда и принадлежности к ней трикотажные машинного или ручного вязания из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
611130
Детская одежда и принадлежности к ней трикотажные машинного или ручного вязания из синтетических нитей
Верхние переделы

611190
Өзге де тоқыма материалдардан жасалған синтетикалық жіптерден жасалған машинамен немесе қолмен басылған трикотаж Балалар киімі және оның керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
611211
Мақта-мата иірімжіптен,машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж спорттық костюмдер
Жоғарғы бөліністер
611212
Синтетикалық жіптерден, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж спорттық костюмдер
Жоғарғы бөліністер
611219
Өзге де тоқыма материалдардан, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж спорттық костюмдер
Жоғарғы бөліністер
611220
Трикотаж, машинамен немесе қолмен тоқылған шаңғы костюмдері
Жоғарғы бөліністер
611231
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған синтетикалық жіптерден машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж суға түсетін костюмдер
Жоғарғы бөліністер
611239
Өзге де тоқыма материалдардан жасалған машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж ерлерге немесе ұл балаларға арналған суға түсетін костюмдер мен плавкалар
Жоғарғы бөліністер
611241
Синтетикалық жіптерден жасалған машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж әйелдерге немесе қыз балаларға арналған суға түсетін костюмдер мен плавкалар
Жоғарғы бөліністер
611249
Өзге де тоқыма материалдардан жасалған машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж әйелдерге немесе қыз балаларға арналған суға түсетін костюмдер мен плавкалар
Жоғарғы бөліністер
611300
5903, 5906 немесе 5907 тауар позициясының машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж жаймасынан жасалған киім
Жоғарғы бөліністер
611420
Мақта-мата иірімжіптен, машинамен немесе қолмен тоқылған өзге де трикотаж киім заттары
Жоғарғы бөліністер
611430
Химиялық жіптерден, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж өзге де киім заттары
Жоғарғы бөліністер
611490
Өзге де тоқыма материалдардан, машинамен немесе қолмен тоқылған өзге де трикотаж киім заттары
Жоғарғы бөліністер
611510
Делийден жасалған колготкалар, шұлықтар, гольфтар,ұйықтар мен тергегіштер және өзге де шұлық-ұйық бұйымдары, қысымы бөлінген компрессиялық шұлық-ұйық бұйымдары
Жоғарғы бөліністер
611521
67 дтекс-тен кем бір жіпті сызықтық тығыздықтағы синтетикалық жіптерден жасалған өзге де колготкалар
Жоғарғы бөліністер
611522
67 дтекс немесе одан да көп бір жіпті сызықтық тығыздықтағы синтетикалық жіптерден жасалған өзге де колготкалар
Жоғарғы бөліністер
611529
Өзге де тоқыма материалдардан жасалған колготкалар
Жоғарғы бөліністер
611530
Колготкалар, шұлықтар, гольфтар, ұйықтар және тергегіштер және делийден жасалған өзге де шұлық-ұйық шұлықтар немесе гольфтар сызықтық тығыздықтағы бір нитименее 67 дтекс жіптерінен жасалған әйелдерге арналған шұлықтар немесе гольфтар
Жоғарғы бөліністер

611190
Детская одежда и принадлежности к ней трикотажные машинного или ручного язания из синтетических нитей из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
611211
Костюмы спортивные, трикотажные из хлопчатобумажной пряжи,машинного или ручного вязания
Верхние переделы
611212
Костюмы спортивные, трикотажные из синтетических нитей, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
611219
Костюмы спортивные, трикотажные из прочих текстильных материалов, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
611220
Лыжные костюмы, трикотажные, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
611231
Купальные костюмы для мужчин или для мальчиков трикотажные машинного или ручного вязания из синтетических нитей
Верхние переделы
611239
Купальные костюмы и плавки для мужчин или мальчиков трикотажные машинного или ручного вязания из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
611241
Купальные костюмы и плавки для женщин или девочек трикотажные машинного или ручного вязания из синтетических нитей
Верхние переделы
611249
Купальные костюмы и плавки для женщин или девочек трикотажные машинного или ручного вязания из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
611300
Одежда из трикотажного полотна машинного или ручного вязания товарной позиции 5903, 5906 или 5907
Верхние переделы
611420
Предметы одежды прочие, трикотажные из хлопчатобумажной пряжи, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
611430
Предметы одежды прочие, трикотажные из химических нитей, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
611490
Предметы одежды прочие, трикотажные из прочих текстильных материалов, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
611510
Колготы, чулки, гольфы, носки и подследники и прочие чулочно-носочные из делия,компрессионные чулочно-носочные изделия с распределенным давлением
Верхние переделы
611521
Колготы прочие из синтетических нитей линейной плотности одиночной нити менее 67 дтекс
Верхние переделы
611522
Колготы прочие из синтетических нитей линейной плотности одиночной нити 67 дтекс или более
Верхние переделы
611529
Колготы прочие из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
611530
Колготы, чулки, гольфы, носки и подследники и прочие чулочно-носочные из делия чулки или гольфы женские из нитей линейной плотности одиночной нитименее 67 дтекс
Верхние переделы

611594
Синтетикалық жіптерден жасалған, жүндік иірімжіптен немесе жануарлардың тонкоговолосынан жасалған иірімжіптен жасалған әйелдердің шұлықтары немесе гольфтары
Жоғарғы бөліністер
611595
Мақта-мата иірімжіптен жасалған бір жіптің сызықтық тығыздықтағы жіптерден жасалған әйелдерге арналған шұлықтар немесе гольфтар
Жоғарғы бөліністер
611596
Синтетикалық жіптерден жасалған бір жіптің сызықтық тығыздықтағы жіптерден жасалған әйелдерге арналған шұлықтар немесе гольфтар
Жоғарғы бөліністер
611599
Машинамен немесе қолмен тоқылған өзге де тоқыма материалдардан жасалған шұлық-ұйық бұйымдары
Жоғарғы бөліністер
611610
Пластмассамен немесе резеңкемен сіңдірілген немесе жабылған машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж биялайлар, биялайлар және митенкалар
Жоғарғы бөліністер
611691
Жүндік иірімжіптен немесе жануарлардың жұқа қылынан, машинамен немесе қолмен тоқылған иірімжіптен жасалған өзге де трикотаж биялайлар, қолғаптар және митенкалар
Жоғарғы бөліністер
611692
Мақта-мата иірімжіптен, машинамен немесе қолмен тоқылған өзге де трикотаж биялайлар, қолғаптар және митенкалар
Жоғарғы бөліністер
611693
Машинамен немесе қолмен тоқылған синтетикалық жіптерден жасалған өзге де трикотаж биялайлар, қолғаптар және митенкалар
Жоғарғы бөліністер
611699
Машинамен немесе қолмен тоқылған өзге де тоқыма материалдардан жасалған өзге де трикотаж биялайлар, қолғаптар және митенкалар
Жоғарғы бөліністер
611710
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж Шали, шарфтар, орамалдар, кашне, мантильдер, бетперделер және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
611780
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж, серпімді немесе резеңкеленген, дайын киімнің өзге де керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
611790
Киім бөліністері немесе киімге керек-жарақтар машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж
Жоғарғы бөліністер
620111
Жүн иірімжіптен немесе жануарлардың жұқа қылынан жасалған иірімжіптерден жасалған, ерлер немесе ұл балаларға арналған Пальто, жартылайальто, жамылғы, плащтар және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
620112
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған пальто, п / пальто, жиектер, плащтар, күртелер (шаңғы күртешесін қоса алғанда), ветровкалар, штормовкалар және ұқсас бұйымдар, 6203 тауар позициясының бұйымдарынан басқа, мақта-мата иірімжіптен жасалған
Жоғарғы бөліністер
620113
Ерлер мен ер балаларға арналған пальто, п / пальто, жиектер, плащтар, күртелер (шаңғы тебуді қоса алғанда), желден, штормовкалар және ұқсас бұйымдар, химиялық жіптерден жасалған
Жоғарғы бөліністер
620119
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған Пальто, жартылай пальто, жамылғы, плащтар және ұқсас бұйымдар, 6203 тауар позициясының бұйымдарынан басқа, өзге тоқыма материалдардан жасалған
Жоғарғы бөліністер

611594
Чулки или гольфы женские из нитей линейной плотности одиночной нити менее67 дтекс, из синтетических нитей, из шерстяной пряжи или пряжи из тонкоговолоса животных
Верхние переделы
611595
Чулки или гольфы женские из нитей линейной плотности одиночной нити менее67 дтекс,из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
611596
Чулки или гольфы женские из нитей линейной плотности одиночной нити менее67 дтекс из синтетических нитей
Верхние переделы
611599
Прочие трикотажные чулочно-носочные изделия из прочих текстильных материалов, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
611610
Перчатки, варежки и митенки трикотажные машинного или ручного вязания, пропитанные или покрытые пластмассой или резиной
Верхние переделы
611691
Прочие перчатки, рукавицы и митенки трикотажные из шерстяной пряжи или пряжи из тонкого волоса животных, машинного илиручного вязания
Верхние переделы
611692
Прочие перчатки, рукавицы и митенки трикотажные из хлопчатобумажной пряжи, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
611693
Прочие перчатки, рукавицы и митенки трикотажные из синтетических нитей машинного или ручного вязания
Верхние переделы
611699
Прочие перчатки, рукавицы и митенки трикотажные из прочих текстильных материалов, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
611710
Шали, шарфы, платки, кашне, мантильи, вуали и аналогичные изделия трикотажные, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
611780
Прочие принадлежности одежды, трикотажные машинного или ручного вязания, эластичные или прорезиненные, готовые
Верхние переделы
611790
Части одежды или принадлежности к одежде трикотажные машинного или ручного вязания
Верхние переделы
620111
Пальто, полупальто, накидки, плащи и аналогичные изделия, мужские или для мальчиков, кроме изделий товарной позиции 6203, из шерстяной пряжи или пряжи из тонкого волоса животных
Верхние переделы
620112
Пальто, п/пальто, накидки, плащи, куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия мужские или для мальчиков, кроме изделий товарной позиции 6203, из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
620113
Пальто, п/пальто, накидки, плащи, куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия мужские или для мальчиков, кроме изделий товарной позиции 6203, из химических нитей
Верхние переделы
620119
Пальто, полупальто, накидки, плащи и аналогичные изделия, мужские или для мальчиков, кроме изделий товарной позиции 6203, из прочих текстильных материалов
Верхние переделы

620191
Жүндік иірімжіптен немесе жануарлардың тонкоговолосынан жасалған иірімжіптерден жасалған ер балаларға арналған өзге де күртешелер (шаңғы тебуді қоса алғанда), ветровкалар, штормовкалар
Жоғарғы бөліністер
620192
Мақта-мата иірімжіптен жасалған ер балаларға арналған өзге де күртешелер (шаңғы тебуді қоса алғанда), ветровкалар, штормовкалар
Жоғарғы бөліністер
620193
6203 тауар позициясының бұйымдарынан басқа, химиялық жіптерден жасалған ер балаларға арналған өзге де күртешелер (шаңғы тебуді қоса алғанда), желден, штормовкалар
Жоғарғы бөліністер
620199
Өзге де тоқыма материалдардан жасалған ер балаларға арналған күртешелер (шаңғы тебетіндерді қоса алғанда), желден жасалған күртешелер, штормовкалар
Жоғарғы бөліністер
620211
6204 тауар позициясының бұйымдарынан басқа, әйелдердің немесе қыз балаларға арналған Пальто, жартылайальто, жамылғы, плащтар және ұқсас бұйымдар, жүндік иірімжіптен немесе жануарлардың жіңішке қылынан жасалған иірімжіптен жасалған
Жоғарғы бөліністер
620212
6204 тауар позициясының бұйымдарынан басқа, әйелдерге немесе қыз балаларға арналған Пальто, п/пальто, жамылғылар, плащтар, күртелер (шаңғы тебуді қоса алғанда), ветровкалар, штормовкалар және ұқсас бұйымдар мақта-мата иірімжіптен жасалған
Жоғарғы бөліністер
620213
6204 тауар позициясының бұйымдарынан басқа, әйелдердің немесе қыз балаларға арналған Пальто, п/пальто, жамылғы, плащтар, күртешелер (шаңғы тебетін), желден жасалған, штормовкалар және ұқсас бұйымдар, химиялық жіптерден жасалған
Жоғарғы бөліністер
620219
6204 тауар позициясының бұйымдарынан басқа, әйелдерге немесе қыз балаларға арналған Пальто, жартылай пальто, жамылғы, плащтар және ұқсас бұйымдар, өзге де тоқыма материалдардан жасалған
Жоғарғы бөліністер
620291
6204 тауар позициясының бұйымдарынан басқа, жүндік иірімжіптен немесе жануарлардың жұқа қылынан жасалған иірімжіптен жасалған қыздарға арналған өзге де күртешелер (шаңғы тебуді қоса алғанда), ветровкалар, штормовкалар
Жоғарғы бөліністер
620292
6204 тауар позициясының бұйымдарынан басқа, мақта-мата иірімжіптен жасалған өзге де күртешелер (шаңғы тебуді қоса алғанда), ветровкалар, қыздарға арналған әйелдер күртешелері, штормовкалар
Жоғарғы бөліністер
620293
6204 тауар позициясының бұйымдарынан басқа, химиялық жіптерден жасалған қыздарға арналған өзге де күртешелер (шаңғы тебуді қоса алғанда), желден, штормовкалар
Жоғарғы бөліністер
620299
6204 тауар позициясының бұйымдарынан басқа, өзге тоқыма материалдардан жасалған өзге де күртешелер (шаңғы тебуді қоса алғанда), қыздарға арналған желден, штормовкалар
Жоғарғы бөліністер

620191
Прочие куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки мужскиеили для мальчиков, из шерстянной пряжи или пряжи из тонкоговолоса животных, кроме изделий товарной позиции 6203
Верхние переделы
620192
Прочие куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки мужскиеили для мальчиков, из хлопчатобумажной пряжи, кроме изделийтоварной позиции 6203
Верхние переделы
620193
Прочие куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки мужскиеили для мальчиков, из химических нитей, кроме изделий товарной позиции 6203
Верхние переделы
620199
Прочие куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки мужскиеили для мальчиков, из прочих текстильных материалов, кромеизделий товарной позиции 6203
Верхние переделы
620211
Пальто, полупальто, накидки, плащи и аналогичные изделия, женские или для девочек, кроме изделий товарной позиции 6204,из шерстяной пряжи или пряжи из тонокого волоса животных
Верхние переделы
620212
Пальто, п/пальто, накидки, плащи, куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия женские или для девочек, кроме изделий товарной позиции 6204, из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
620213
Пальто, п/пальто, накидки, плащи, куртки (bключая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия женские или для девочек, кроме изделий товарной позиции 6204, из химических нитей
Верхние переделы
620219
Пальто, полупальто, накидки, плащи и аналогичные изделия, женские или для девочек, кроме изделий товарной позиции 6204,из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
620291
Прочие куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки женскиеили для девочек, кроме изделий товарной позиции 6204, из шерстяной пряжи или пряжи из тонкого волоса животных
Верхние переделы
620292
Прочие куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки женскиеили для девочек, кроме изделий товарной позиции 6204, из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
620293
Прочие куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки женскиеили для девочек, кроме изделий товарной позиции 6204, из химических нитей
Верхние переделы
620299
Прочие куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки женскиеили для девочек, кроме изделий товарной позиции 6204, из прочих текстильных материалов
Верхние переделы

620311
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған жүндік иірімжіптен немесе жануарлардың жұқа қылынан жасалған иірімжіптен жасалған костюмдер
Жоғарғы бөліністер
620312
Синтетикалық жіптерден жасалған ерлерге немесе ұл балаларға арналған костюмдер
Жоғарғы бөліністер
620319
Өзге де тоқыма материалдардан жасалған ерлерге немесе ұл балаларға арналған тоқыма костюмдер
Жоғарғы бөліністер
620322
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған мақта-мата иірімжіптен жасалған комплектілер
Жоғарғы бөліністер
620323
Синтетикалық жіптерден жасалған ерлер немесе ұл балаларға арналған жинақтар
Жоғарғы бөліністер
620329
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған өзге де тоқыма материалдардан жасалған комплектілер
Жоғарғы бөліністер
620331
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған жүндік иірімжіптен немесе жануарлардың тонкоговолосынан жасалған иірімжіптерден жасалған пиджактар мен блайзерлер
Жоғарғы бөліністер
620332
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған мақта-мата иірімжіптен жасалған пиджактар мен блайзерлер
Жоғарғы бөліністер
620333
Синтетикалық жіптерден жасалған ерлерге немесе ұл балаларға арналған пиджактар мен блайзерлер
Жоғарғы бөліністер
620339
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған өзге тоқыма материалдардан жасалған пиджактар мен блайзерлер
Жоғарғы бөліністер
620341
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған жүннен немесе жануарлардың биязы қылынан жасалған шалбарлар, көкірекшесі және баулары бар комбинезондар, бриджилер және шорттар
Жоғарғы бөліністер
620342
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған мақта-мата иірімжіптен жасалған шалбарлар, көкірекшесі және баулары бар комбинезондар, бриджилер және шорттар
Жоғарғы бөліністер
620343
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған синтетикалық жіптерден жасалған шалбарлар, көкірекшесі және баулары бар комбинезондар, бриджилер және шорттар
Жоғарғы бөліністер
620349
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған өзге де тоқыма материалдардан жасалған шалбарлар, көкірекшесі және баулары бар комбинезондар, бриджилер және шорттар
Жоғарғы бөліністер
620411
Әйелдердің немесе қыз балаларға арналған жүндік иірімжіптен немесе жануарлардың жұқа қылынан жасалған иірімжіптен жасалған костюмдер
Жоғарғы бөліністер
620412
Өнеркәсіптік стеарин қышқылы
Жоғарғы бөліністер
620413
Синтетикалық жіптерден жасалған әйелдерге немесе қыз балаларға арналған костюмдер
Жоғарғы бөліністер
620419
Әйелдерге немесе өзге де тоқыма материалдардан жасалған қыз балаларға арналған костюмдер
Жоғарғы бөліністер
620421
Комплекты женские или для девочек из шерстяной пряжи или пряжи из тонкого волоса животных
Жоғарғы бөліністер
620422
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған мақта-мата иірімжіптен жасалған комплектілер
Жоғарғы бөліністер

620311
Костюмы мужские или для мальчиков из шерстяной пряжи или пряжи из тонкого волоса животных
Верхние переделы
620312
Костюмы мужские или для мальчиков из синтетических нитей
Верхние переделы
620319
Костюмы текстильные, мужские или мальчиковые, из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
620322
Комплекты мужские или для мальчиков из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
620323
Комплекты мужские или для мальчиков из синтетических нитей
Верхние переделы
620329
Комплекты мужские или для мальчиков из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
620331
Пиджаки и блайзеры мужские или для мальчиков из шерстяной пряжи или пряжи из тонкоговолоса животных
Верхние переделы
620332
Пиджаки и блайзеры мужские или для мальчиков из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
620333
Пиджаки и блайзеры мужские или для мальчиков из синтетических нитей
Верхние переделы
620339
Пиджаки и блайзеры мужские или для мальчиков из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
620341
Брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шорты мужские или для мальчиков из шерсти или тонкого волоса животных
Верхние переделы
620342
Брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шорты мужские или для мальчиков из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
620343
Брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шорты мужские или для мальчиков из синтетических нитей
Верхние переделы
620349
Брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шорты мужские или для мальчиков из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
620411
Костюмы женские или для девочек из шерстяной пряжи или пряжи из тонкого волоса животных
Верхние переделы
620412
Костюмы женские или для девочек из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
620413
Костюмы женские или для девочек из синтетических нитей
Верхние переделы
620419
Костюмы женские или для девочек из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
620421
Комплекты женские или для девочек из шерстяной пряжи или пряжи из тонкого волоса животных
Верхние переделы
620422
Комплекты женские или для девочек из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы

620423
Синтетикалық жіптерден жасалған әйелдерге немесе қыз балаларға арналған комплектілер
Жоғарғы бөліністер
620429
Әйелдерге немесе өзге де тоқыма материалдардан жасалған қыз балаларға арналған комплектілер
Жоғарғы бөліністер
620431
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған жүндік иірімжіптен немесе жануарлардың жұқа қылынан жасалған иірімжіптен жасалған жакеттер мен блайзерлер
Жоғарғы бөліністер
620432
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған мақта-мата иірімжіптен жасалған жакеттер мен блайзерлер
Жоғарғы бөліністер
620433
Әйелдерге немесе синтетикалық жіптерден жасалған қыз балаларға арналған жакеттер мен блайзерлер
Жоғарғы бөліністер
620439
Әйелдерге немесе өзге де тоқыма материалдардан жасалған қыз балаларға арналған жакеттер мен блайзерлер
Жоғарғы бөліністер
620441
Әйелдердің немесе қыз балаларға арналған жүндік иірімжіптен жасалған көйлектер немесе жануарлардың жұқа қылының иірімжіптері
Жоғарғы бөліністер
620442
Мақта талшығы иірімжіптен жасалған әйелдерге немесе қыз балаларға арналған көйлектер
Жоғарғы бөліністер
620443
Синтетикалық жіптерден жасалған әйелдерге немесе қыз балаларға арналған көйлектер
Жоғарғы бөліністер
620444
Жасанды жіптерден жасалған әйелдерге немесе қыз балаларға арналған көйлектер
Жоғарғы бөліністер
620449
Әйелдерге немесе өзге де тоқыма материалдардан жасалған қыз балаларға арналған көйлектер
Жоғарғы бөліністер
620451
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған жүндік иірімжіптен немесе жануарлардың жұқа қылынан жасалған иірімжіптен жасалған юбкалар мен юбка-шалбар
Жоғарғы бөліністер
620452
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған мақта-мата иірімжіптен тігілген юбкалар мен юбка-шалбар
Жоғарғы бөліністер
620453
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған синтетикалық матадан тігілген юбка және юбка-шалбар
Жоғарғы бөліністер
620459
Әйелдерге немесе өзге де тоқыма материалдардан жасалған юбкалар мен юбка-шалбар
Жоғарғы бөліністер
620461
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған жүндік иірімжіптен немесе жануарлардың жұқа қылының иірімжіптерінен жасалған шалбарлар, көкірекшесі және баулары бар комбинезондар, бриджилер және шорттар
Жоғарғы бөліністер
620462
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған мақта-мата иірімжіптен жасалған шалбарлар, көкірекшесі және баулары бар комбинезондар, бриджилер және шорттар
Жоғарғы бөліністер
620463
Әйелдерге немесе синтетикалық жіптерден жасалған қыз балаларға арналған шалбарлар, көкірекшесі және баулары бар комбинезондар, бриджилер және шорттар
Жоғарғы бөліністер
620469
Әйелдерге немесе өзге де тоқыма материалдардан жасалған қыз балаларға арналған шалбарлар, көкірекшесі және баулары бар комбинезондар, бриджилер және шорттар
Жоғарғы бөліністер
620520
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған мақта-мата иірімжіптен жасалған жейделер
Жоғарғы бөліністер
620530
Химиялық жіптерден жасалған ер немесе ер балаларға арналған жейделер
Жоғарғы бөліністер
620590
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған өзге де тоқыма материалдардан жасалған жейделер
Жоғарғы бөліністер
620610
Әйелдер немесе қыз балаларға арналған Жібек жіптерден немесе жібек қалдықтарынан жасалған иірімжіптерден жасалған блузкалар, блузкалар
Жоғарғы бөліністер
620620
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған жүндік иірімжіптен немесе жануарлардың жұқа қылынан жасалған иірімжіптерден жасалған блузкалар, блузкалар және блузондар
Жоғарғы бөліністер
620630
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған мақта-мата иірімжіптен тігілген блузкалар, блузкалар және блузондар
Жоғарғы бөліністер
620640
Әйелдердің немесе қыз балаларға арналған химиялық жіптерден жасалған блузкалар, блузкалар және блузондар
Жоғарғы бөліністер
620690
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, өзге де тоқыма материалдардан жасалған блузкалар, блузкалар және блузондар
Жоғарғы бөліністер
620711
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған мақта-мата иірімжіптен жасалған кальсондар мен трусылар
Жоғарғы бөліністер
620719
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған өзге де тоқыма материалдардан жасалған кальсондар мен трусылар
Жоғарғы бөліністер
620721
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған мақта-мата иірімжіптен жасалған түнгі жейделер мен пижамалар
Жоғарғы бөліністер
620722
Ерлерге немесе химиялық жіптерден жасалған ұл балаларға арналған түнгі жейделер мен пижамалар
Жоғарғы бөліністер
620729
Ерлерге немесе өзге де тоқыма материалдардан жасалған ұл балаларға арналған түнгі жейделер мен пижамалар
Жоғарғы бөліністер
620791
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған мақта-матадан жасалған өзге де майкалар мен іштен киетін фуфайкалар, кальсондар, трусылар, түнгі жейделер, пижамалар, суға түсетін халаттар, үй халаттары және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер

620423
Комплекты женские или для девочек из синтетических нитей
Верхние переделы
620429
Комплекты женские или для девочек из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
620431
Жакеты и блайзеры женские или для девочек из шерстяной пряжи или пряжи из тонкого волоса животных
Верхние переделы
620432
Жакеты и блайзеры женские или для девочек из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
620433
Жакеты и блайзеры женские или для девочек из синтетических нитей
Верхние переделы
620439
Жакеты и блайзеры женские или для девочек из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
620441
Платья женские или для девочек из шерстяной пряжи или пряжииз тонкого волоса животных
Верхние переделы
620442
Платья женские или для девочек из хлопчаптобумжной пряжи
Верхние переделы
620443
Платья женские или для девочек из синтетических нитей
Верхние переделы
620444
Платья женские или для девочек из искусственных нитей
Верхние переделы
620449
Платья женские или для девочек из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
620451
Юбки и юбки-брюки женские или для девочек из шерстяной пряжи или пряжи из тонкого волоса животных
Верхние переделы
620452
Юбки и юбки-брюки женские или для девочек из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
620453
Юбки и юбки-брюки женские или для девочек из синтетическихнитей
Верхние переделы
620459
Юбки и юбки-брюки женские или для девочек из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
620461
Брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шорты женские или для девочек из шерстяной пряжи или пряжи тонкого волоса животных
Верхние переделы
620462
Брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шорты женские или для девочек из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
620463
Брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шорты женские или для девочек из синтетических нитей
Верхние переделы
620469
Брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шорты женские или для девочек из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
620520
Рубашки мужские или для мальчиков из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
620530
Рубашки мужские или для мальчиков из химических нитей
Верхние переделы
620590
Рубашки мужские или для мальчиков из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
620610
Блузки, блузы блузоны женские или для девочек из шелковых нитей или пряжи из шелковых отходов
Верхние переделы
620620
Блузки, блузы и блузоны женские или для девочек из шерстяной пряжи или пряжи из тонкого волоса животных
Верхние переделы
620630
Блузки, блузы и блузоны женские или для девочек из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
620640
Блузки, блузы и блузоны женские или для девочек из химических нитей
Верхние переделы
620690
Блузки, блузы и блузоны женские или для девочек, из прочих текстидьных материалов
Верхние переделы
620711
Кальсоны и трусы мужские или для мальчиков из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
620719
Кальсоны и трусы мужские или для мальчиков из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
620721
Ночные сорочки и пижамы мужские или для мальчиков из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
620722
Ночные сорочки и пижамы мужские или для мальчиков из химических нитей
Верхние переделы
620729
Ночные сорочки и пижамы мужские или для мальчиков из прочихтекстильных материалов
Верхние переделы
620791
Прочие майки и нательные фуфайки, кальсоны, трусы, ночные сорочки, пижамы, купальные халаты, домашние халаты и аналогичные изделия мужские или для мальчиков из хлопчатобумажной ткани
Верхние переделы

620799
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған өзге де тоқыма материалдардан жасалған өзге де майкалар мен іштен киетін фуфайкалар, кальсондар, трусылар, түнгі көйлектер, пижамы ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
620811
Әйелдерге немесе химиялық жіптерден жасалған қыз балаларға арналған комбинациялар және төменгі юбкалар
Жоғарғы бөліністер
620819
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, тоқыма материалдардан жасалған комбинациялар және төменгі юбкалар
Жоғарғы бөліністер
620821
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған мақта-мата иірімжіптен жасалған түнгі жейделер мен пижамалар
Жоғарғы бөліністер
620822
Әйелдерге немесе химиялық жіптерден жасалған қыз балаларға арналған түнгі жейделер мен пижамалар
Жоғарғы бөліністер
620829
Әйелдерге немесе өзге де тоқыма материалдардан жасалған қыз балаларға арналған түнгі жейделер мен пижамалар
Жоғарғы бөліністер
620891
Өзге де майкалар мен іштен киетін фуфайкалар, комбинациялар, төменгі юбкалар,трусылар, панталондар, түнгі жейделер, пижамалар, пеньюарлар, купальныехалаттар, үй халаттары және ұқсас әйелдер бұйымдары. Немесе егу үшін.х / б иірімжіптен
Жоғарғы бөліністер
620892
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған химиялық жіптерден жасалған майкалар мен іштен киетін фуфайкалар,трусылар, панталондар, пеньюарлар, суға түсетін халаттар, үй халаттары және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
620899
Әйелдерге немесе өзге де тоқыма материалдардан жасалған майкалар және іш киетін фуфайкалар,трусылар, панталондар, пеньюарлар, суға түсетін халаттар, үй халаттары және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
620920
Мақта-матадан жасалған Балалар киімі және оның керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
620930
Синтетикалық жіптерден жасалған Балалар киімі және оған керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
620990
Өзге де тоқыма материалдардан жасалған Балалар киімі және оның керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
621010
5602 немесе 5603 тауар позициясының материалдарынан дайындалған киім заттары
Жоғарғы бөліністер
621020
Субпозицияларда көрсетілген үлгідегі өзге де киім заттары 6201 11 - 6201 19
Жоғарғы бөліністер
621030
Субпозицияларда көрсетілген үлгідегі өзге де киім заттары 6202 11 - 6202 19
Жоғарғы бөліністер
621040
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған 5602, 5603, 5903, 5906 немесе 5907 тауар позициясының материалдарынан дайындалған өзге де киім заттары
Жоғарғы бөліністер
621050
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған 5602, 5603, 5903, 5906 немесе 5907 тауар позициясының материалдарынан дайындалған өзге де киім заттары
Жоғарғы бөліністер
621111
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған суға шомылу костюмдері
Жоғарғы бөліністер

620799
Прочие майки и нательные фуфайки, кальсоны, трусы, ночные сорочки, пижамыи аналогичные изделия, мужские или для мальчиков из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
620811
Комбинации и нижние юбки женские или для девочек из химических нитей
Верхние переделы
620819
Комбинации и нижние юбки женские или для девочек, из прочихтекстильных материалов
Верхние переделы
620821
Ночные сорочки и пижамы женские или для девочек из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
620822
Ночные сорочки и пижамы женские или для девочек из химических нитей
Верхние переделы
620829
Ночные сорочки и пижамы женские или для девочек из прочихтекстильных материалов
Верхние переделы
620891
Прочие майки и нательные фуфайки, комбинации, нижние юбки,трусы, панталоны, ночные сорочки, пижамы, пеньюары, купальныехалаты, домашние халаты и аналогичные изделия женск. Или для дев.из х/б пряжи
Верхние переделы
620892
Майки и нательные фуфайки,трусы, панталоны, пеньюары, купальные халаты, домашние халаты и аналогичные изделия женские или для девочек из химических нитей
Верхние переделы
620899
Майки и нательные фуфайки,трусы, панталоны, пеньюары, купальные халаты, домашние халаты и аналогичные изделия женские или для девочек из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
620920
Детская одежда и принадлежности к ней из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
620930
Детская одежда и принадлежности к ней из синтетических нитей
Верхние переделы
620990
Детская одежда и принадлежности к ней из прочих текстильныхматериалов
Верхние переделы
621010
Предметы одежды, изготовленные из материалов товарной позиции 5602 или 5603
Верхние переделы
621020
Предметы одежды прочие, типа указанных в субпозициях 6201 11 - 6201 19
Верхние переделы
621030
Предметы одежды прочие, типа указанных в субпозициях 6202 11 - 6202 19
Верхние переделы
621040
Предметы одежды прочие, изготовленные из материалов товарной позиции 5602, 5603, 5903, 5906 или 5907, мужские или для мальчиков
Верхние переделы
621050
Предметы одежды прочие, изготовленные из материалов товарной позиции 5602, 5603, 5903, 5906 или 5907, женские или для девочек
Верхние переделы
621111
Купальные костюмы мужские или для мальчиков
Верхние переделы

621112
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған суға шомылу костюмдері
Жоғарғы бөліністер
621120
Шаңғы костюмдері
Жоғарғы бөліністер
621132
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған мақта-мата иірімжіптен жасалған өзге де киім заттары
Жоғарғы бөліністер
621133
Химиялық жіптерден жасалған ерлерге немесе ұл балаларға арналған өзге де киім заттары
Жоғарғы бөліністер
621139
Өзге де ерлерге немесе ұл балаларға арналған өзге де киім заттары
Жоғарғы бөліністер
621142
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған мақта иірімжіптен жасалған өзге де киім заттары
Жоғарғы бөліністер
621143
Химиялық жіптерден жасалған әйелдерге немесе қыз балаларға арналған өзге де киім заттары
Жоғарғы бөліністер
621149
Әйелдерге немесе өзге де тоқыма материалдардан жасалған қыз балаларға арналған өзге де киім заттары
Жоғарғы бөліністер
621210
Бюстгальтерлер
Жоғарғы бөліністер
621220
Белдіктер мен белдіктер-машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж трустар
Жоғарғы бөліністер
621230
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж грациялар
Жоғарғы бөліністер
621290
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж өзге де корсеттер, тартпалар, байламдар және ұқсас бұйымдар және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
621320
Мақта-мата иірімжіптен жасалған орамал
Жоғарғы бөліністер
621390
Өзге де тоқыма материалдардан жасалған орамалдар
Жоғарғы бөліністер
621410
Жібек жіптерден немесе жібек қалдықтарынан жасалған иірімжіптерден жасалған шалдар, шарфтар, кашне, мантильдер, бетперделер және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
621420
Жүндік иірімжіптен немесе жануарлардың жұқа қылынан жасалған иірімжіптен жасалған Шали, шарфтар, кашне, мантильдер, бетперделер және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
621430
Синтетикалық жіптерден жасалған Шали, шарфтар, кашне, мантильдер, бетперделер және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
621440
Жасанды жіптерден жасалған Шали, шарфтар, кашне, мантильдер, бетперделер және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
621490
Трикотаждан басқа, өзге де тоқыма материалдардан жасалған Шали, шарфтар, кашне, мантильдер, вуальдар мен вуалеткалар және ұқсас тоқыма бұйымдары
Жоғарғы бөліністер
621510
Жібек жіптерден немесе жібек қалдықтарынан жасалған иірімжіптерден жасалған галстуктер, галстуктер-көбелектер және мойын орамалдар
Жоғарғы бөліністер
621520
Химиялық жіптерден жасалған галстуктер, галстуктер-көбелектер және мойын орамалдар
Жоғарғы бөліністер
621590
Басқа тоқыма материалдардан жасалған галстуктер, галстуктер-көбелектер және мойын орамалдар
Жоғарғы бөліністер
621600
Биялайлар, қолғаптар және митенкалар
Жоғарғы бөліністер
621710
6212 тауар позициясына қосылғандардан басқа, өзге де дайын киімге керек-жарақтар
Жоғарғы бөліністер

621112
Купальные костюмы женские или для девочек
Верхние переделы
621120
Лыжные костюмы
Верхние переделы
621132
Прочие предметы одежды мужские или для мальчиков из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
621133
Прочие предметы одежды мужские или для мальчиков из химических нитей
Верхние переделы
621139
Предметы одежды прочие мужские или для мальчиков из прочихтекстильных материалов
Верхние переделы
621142
Прочие предметы одежды женские или для девочек из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
621143
Прочие предметы одежды женские или для девочек из химических нитей
Верхние переделы
621149
Предметы одежды прочие женские или для девочек из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
621210
Бюстгальтеры
Верхние переделы
621220
Пояса и пояса-трусы трикотажные машинного или ручного вязания
Верхние переделы
621230
Грации трикотажные машинного или ручного вязания
Верхние переделы
621290
Прочие корсеты, подтяжки, подвязки и аналогичные изделия иих части трикотажные машинного или ручного вязания
Верхние переделы
621320
Платки из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
621390
Платки из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
621410
Шали, шарфы, кашне, мантильи, вуали и аналогичные изделия из шелковых нитей или пряжи из шелковых отходов
Верхние переделы
621420
Шали, шарфы, кашне, мантильи, вуали и аналогичные изделия из шерстяной пряжи или пряжи из тонкого волоса животных
Верхние переделы
621430
Шали, шарфы, кашне, мантильи, вуали и аналогичные изделия из синтетических нитей
Верхние переделы
621440
Шали, шарфы, кашне, мантильи, вуали и аналогичные изделия из искусственных нитей
Верхние переделы
621490
Шали, шарфы, кашне, мантильи, вуали и вуалетки и аналогичные текстильные изделия, из прочих текстильных материалов, кроме трикотажных
Верхние переделы
621510
Галстуки, галстуки-бабочки и шейные платки из шелковых нитей или пряжи из шелковых отходов
Верхние переделы
621520
Галстуки, галстуки-бабочки и шейные платки из химических нитей
Верхние переделы
621590
Галстуки, галстуки-бабочки и шейные платки из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
621600
Перчатки, рукавицы и митенки
Верхние переделы
621710
Принадлежности к одежде готовые прочие, кроме включенных втоварную позицию 6212
Верхние переделы

621790
6212 тауар позициясына қосылғандардан басқа киім бөліністері немесе киім керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
630110
Электр жол көрпелері
Жоғарғы бөліністер
630120
Көрпелер (электрлік) жүннен немесе жануарлардың биязы қылынан жасалған жол жамылғылары
Жоғарғы бөліністер
630130
Мақта-мата иірімжіптен жасалған көрпелер (электр жабдықтарынан басқа) және жол жамылғылары
Жоғарғы бөліністер
630140
Синтетикалық жіптерден жасалған көрпелер (электр жабдықтарынан басқа) және жол жамылғылары
Жоғарғы бөліністер
630190
Өзге де жол көрпелері мен жамылғылары
Жоғарғы бөліністер
630210
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж төсек жаймалары
Жоғарғы бөліністер
630221
Мақта иірімжіптен жасалған өзге де басылған төсек жаймалары
Жоғарғы бөліністер
630222
Химиялық жіптерден басылған маталардан жасалған өзге де іш киімдер
Жоғарғы бөліністер
630229
Өзге де тоқыма материалдардан басылған төсек-орын жабдықтары
Жоғарғы бөліністер
630231
Өзге де мақта-мата төсек жабдықтары
Жоғарғы бөліністер
630232
Химиялық жіптерден жасалған өзге де төсек-орын жабдықтары
Жоғарғы бөліністер
630239
Өзге де тоқыма материалдардан жасалған төсек-орын жабдықтары
Жоғарғы бөліністер
630240
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж асханалық іш киім
Жоғарғы бөліністер
630251
Мақта-мата иірімжіптен жасалған асханалық өзге де іш киімдер
Жоғарғы бөліністер
630253
Химиялық жіптерден жасалған асханалық өзге де іш киімдер
Жоғарғы бөліністер
630259
Өзге де тоқыма материалдардан жасалған өзге де асханалық іш киім
Жоғарғы бөліністер
630260
Түкті сүлгі матасынан жасалған дәретхана және ас үй іш киімі мақта иірімжіптен жасалған ұқсас маталы түкті материалдардан жасалған
Жоғарғы бөліністер
630291
Мақта-мата иірімжіптен жасалған түкті сүлгі матасынан немесе ұқсас маталы немесе түкті материалдардан жасалған өзге де дәретхана және ас үй іш киімі
Жоғарғы бөліністер
630293
Химиялық жіптерден жасалған түкті сүлгі маталардан немесе ұқсас түкті материалдардан жасалған өзге де дәретхана және ас үй іш киімі
Жоғарғы бөліністер
630299
Мықты тоқыма материалдардан жасалған төсек, асхана, дәретхана және өзге де ас үй іш киімі
Жоғарғы бөліністер
630312
Шымылдықтар (портьерлерді қоса алғанда) және ішкі перделер; ламбрекендер синтетикалық жіптерден машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж кереуеттерге арналған кіші саңылаулар
Жоғарғы бөліністер
630319
Перделер (портьерлерді қоса алғанда) және ішкі перделер; ламбрекендер машинамен немесе қолмен тоқылған өзге де тоқыма материалдардан жасалған кереуеттерге арналған кіші саңылаулар
Жоғарғы бөліністер
630391
Өзге де шымылдықтар (портьерлерді қоса алғанда) және ішкі перделер; мақта-мата иірімжіптен жасалған кереуеттерге арналған ламбрекендер немесе саңылаулар
Жоғарғы бөліністер

621790
Части одежды или принадлежностей к одежде, кроме включенныхв товарную позицию 6212
Верхние переделы
630110
Одеяла электрические дорожные
Верхние переделы
630120
Одеяла (кроме электрических) пледы дорожные из шерсти или тонкого волоса животных
Верхние переделы
630130
Одеяла (кроме электрических) и пледы дорожные из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
630140
Одеяла (кроме электрических) и пледы дорожные из синтетических нитей
Верхние переделы
630190
Прочие одеяла и пледы дорожные
Верхние переделы
630210
Белье постельное трикотажное машинного или ручного вязания
Верхние переделы
630221
Белье постельное напечатанное прочее из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
630222
Прочее белье из напечатанных тканей из химических нитей
Верхние переделы
630229
Прочее белье постельное напечатанное из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
630231
Прочее постельное белье хлопчатобумажное
Верхние переделы
630232
Прочее белье постельное из химических нитей
Верхние переделы
630239
Прочее белье постельное из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
630240
Белье столовое трикотажное машинного или ручного вязания
Верхние переделы
630251
Прочее белье столовое из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
630253
Прочее белье столовое из химических нитей
Верхние переделы
630259
Белье столовое прочее из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
630260
Белье туалетное и кухонное из махровых полотенечных тканейили аналогичных тканых махровых материалов из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
630291
Прочее белье туалетное и кухонное из махровых полотенечныхтканей или аналогичных тканых или махровых материалов из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
630293
Прочее белье туалетное и кухонное из махровых полотенечных тканей или аналогичных махровых материалов, из химических нитей
Верхние переделы
630299
Белье постельное, столовое, туалетное и кухонное прочее изпрочих текстильных материалов
Верхние переделы
630312
Занавеси (включая портьеры) и внутренние шторы; ламбрекеныили подзоры для кроватей трикотажные машинного или ручного вязания из синтетических нитей
Верхние переделы
630319
Занавеси (включая портьеры) и внутренние шторы; ламбрекеныили подзоры для кроватей трикотажные машинного или ручного вязания из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
630391
Прочие занавеси (включая портьеры) и внутренние шторы; ламбрекены или подзоры для кроватей из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы

630392
Өзге де шымылдықтар (портьерлерді қоса алғанда) және ішкі перделер; синтетикалық жіптерден жасалған кереуеттерге арналған ламбрекендер немесе саңылаулар
Жоғарғы бөліністер
630399
Өзге де шымылдықтар (портьерлерді қоса алғанда) және ішкі перделер; ламбрекендер өзге де тоқыма материалдардан жасалған кереуеттерге арналған кіші саңылаулар
Жоғарғы бөліністер
630411
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж төсек жапқыш
Жоғарғы бөліністер
630419
Өзге де төсек жапқыш
Жоғарғы бөліністер
630420
9404 тауар позициясының бұйымдарынан басқа, өзге де сәндік бұйымдар: осы топқа 1 субпозицияларға ескертуде көрсетілген пероват үсті шайқалуға қарсы торлар
Жоғарғы бөліністер
630491
9404 тауар позициясының машинамен немесе қолмен тоқылған бұйымдарынан басқа, өзге де трикотаж сәндік бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
630492
9404 тауар позициясының бұйымдарынан басқа, мақта-мата иірімжіптен жасалған өзге де трикотаж емес сәндік бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
630493
Синтетикалық жіптерден жасалған, 9404 тауар позициясының бұйымдарынан басқа, өзге де сәндік бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
630499
Өзге де тоқыма материалдардан жасалған, есірткіге жатпайтын, 9404 тауар позициясының бұйымдарынан басқа, өзге де сәндік бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
630510
Джуттан немесе 5303 тауар позициясындағы өзге де тінді талшықтардан жасалған қаптар мен буып-түю пакеттері
Жоғарғы бөліністер
630520
Мақта-мата иірімжіптен жасалған қаптар мен буып-түю пакеттері
Жоғарғы бөліністер
630532
Химиялық тоқыма материалдардан жасалған үлкен сыйымдылықтағы икемді аралық контейнерлер
Жоғарғы бөліністер
630533
Полипропиленнен немесе полиэтиленнен немесе полипропиленнен жасалған жолақтардан немесе ұқсас нысандардан жасалған өзге де қаптар мен буып-түю пакеттері
Жоғарғы бөліністер
630539
Химиялық тоқыма материалдарынан жасалған өзге де қаптар мен буып-түю пакеттері
Жоғарғы бөліністер
630590
Өзге де тоқыма материалдардан жасалған қаптар мен буып-түю пакеттері
Жоғарғы бөліністер
630612
Синтетикалық жіптерден жасалған брезенттер, қалқалар және тенттер
Жоғарғы бөліністер
630619
Өзге де тоқыма материалдардан жасалған брезенттер, аспалар және тенттер
Жоғарғы бөліністер
630622
Синтетикалық жіптерден жасалған шатырлар
Жоғарғы бөліністер
630629
Өзге тоқыма материалдардан жасалған палаткалар
Жоғарғы бөліністер
630630
Қайықтарға арналған желкен, виндсерфингке немесе құрғақ жолды көлік құралдарына арналған тақтайлар
Жоғарғы бөліністер
630640
Қайықтарға арналған желкен, виндсерфингке немесе құрғақ жолды көлік құралдарына арналған тақтайлар.
Жоғарғы бөліністер
630690
Өзге де шатырлар
Жоғарғы бөліністер

630392
Прочие занавеси (включая портьеры) и внутренние шторы; ламбрекены или подзоры для кроватей из синтетических нитей
Верхние переделы
630399
Прочие занавеси (включая портьеры) и внутренние шторы; ламбрекены подзоры для кроватей из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
630411
Покрывала постельные трикотажные машинного или ручного вязания
Верхние переделы
630419
Прочие покрывала постельные
Верхние переделы
630420
Изделия декоративные прочие, кроме изделий товарной позиции 9404: надкроватные противомоскитные сетки, указанные в примечании к субпозициям 1 к данной группе
Верхние переделы
630491
Изделия декоративные прочие трикотажные, кроме изделий товарной позиции 9404, машинного или ручного вязания
Верхние переделы
630492
Изделия декоративные прочие нетрикотажные из хлопчатобумажной пряжи, кроме изделий товарной позиции 9404
Верхние переделы
630493
Изделия декоративные прочие, кроме изделий товарной позиции9404, нетрикотажные из синтетических нитей
Верхние переделы
630499
Изделия декоративные прочие, кроме изделий товарной позиции9404, нетрикотажные из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
630510
Мешки и пакеты упаковочные из джута или прочих лубяных волокон товарной позиции 5303
Верхние переделы
630520
Мешки и пакеты упаковочные из хлопчатобумажной пряжи
Верхние переделы
630532
Гибкие промежуточные контейнеры большой емкости из химических текстильных материалов
Верхние переделы
630533
Прочие мешки и пакеты упаковочные из полос или аналогичных форм из полиэтилена или полипропилена
Верхние переделы
630539
Прочие мешки и пакеты упаковочные из химических текстильныхматериалов
Верхние переделы
630590
Мешки и пакеты упаковочные из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
630612
Брезенты, навесы и тенты из синтетических нитей
Верхние переделы
630619
Брезенты, навесы и тенты из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
630622
Палатки из синтетических нитей
Верхние переделы
630629
Палатки из прочих текстильных материалов
Верхние переделы
630630
Паруса для лодок, досок для виндсерфинга или сухопутных транспортных средств
Верхние переделы
630640
Паруса для лодок, досок для виндсерфинга или сухотутных транспортных средств
Верхние переделы
630690
Палатки прочие
Верхние переделы

630710
Еден, ыдыс жууға, шаң сүртуге арналған маталар және ұқсас сүрту материалдары
Жоғарғы бөліністер
630720
Құтқару кеудешелері мен белдіктері
Жоғарғы бөліністер
630790
Киім үлгісін қоса алғанда, өзге де дайын бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
630800
Жинақтар, құраст. Керек-жарақтары бар немесе оларсыз маталар мен иірімжіптерден немесе жіптерден жасалған, дайындау үшін. Кілемдер, гобелендер, кестеленген дастархандар немесе салфеткалар немесе ұқсас мәтін. Үшін оралған бұйымдар. Сату
Жоғарғы бөліністер
630900
Бұрын пайдалануда болған киім және өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
631010
Пайдаланылған немесе жаңа шүберектер, тоқыма материалдардан жасалған, сұрыпталған белбеу, жіп, арқандар немесе тростардың кесектері
Жоғарғы бөліністер
631090
Пайдаланылған немесе жаңасы бар өзге де шүберектер, жіптердің, арқандар мен арқандардың кесектері және бұрын пайдалануда болған тоқыма материалдардан жасалған олардан жасалған бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
640110
Табаны бар металл табаны бар және үсті резеңке немесе пластмассадан жасалған, үсті табанға бекітілмейтін және онымен жіппен де, т. б. тәсілмен қосылмайтын су өткізбейтін аяқ киім
Жоғарғы бөліністер
640192
Тобықты жабатын, бірақ тізе жабылмайтын,табаны бар және үсті резеңкеден немесе полимерден жасалған өзге де су өткізбейтін аяқ киім. Табанға бекітілмейтін және оған қосылмаған материал...
Жоғарғы бөліністер
640199
Табандағы өзге де су өткізбейтін аяқ киім және үстіңгі жағы табанға бекітілмейтін және онымен қосылмайтын резеңкеден немесе полимерлі материалдан жасалған...
Жоғарғы бөліністер
640212
Спорттық аяқ киім: шаңғы бәтеңкелері, шаңғы аяқ киімі және сноубордқа арналған бәтеңкелер
Жоғарғы бөліністер
640219
Табаны бар және үсті резеңкеден немесепластмассадан жасалған өзге де спорттық аяқ киім
Жоғарғы бөліністер
640220
Табанына штифтімен бекітілген және үсті резеңкеден немесе пластмассадан жасалған баудың немесе жолақтардың үсті бар аяқ киім
Жоғарғы бөліністер
640291
Табаны бар және үсті резеңкеден немесе пластмассадан жасалған өзге де аяқ киім
Жоғарғы бөліністер
640299
Табанды және үсті резеңкеден немесе полимерлі материалдан жасалған өзге де аяқ киім
Жоғарғы бөліністер
640312
Шаңғы бәтеңкелері, жүгіру шаңғы аяқ киімі және сноубордқа арналған бәтеңкелер резеңкеден, Пластмассадан, табиғи немесе композициялық былғарыдан және үсті табиғи былғарыдан жасалған
Жоғарғы бөліністер
640319
Резеңкеден, Пластмассадан, табиғи немесе композициялық былғарыдан жасалған табаны бар өзге де спорттық аяқ киім
Жоғарғы бөліністер
640320
Көтерілу арқылы өтетін және табанның үлкен саусағын қамтитын табиғи былғарыдан жасалған табандағы және үсті табиғи былғарыдан жасалған баушыдан жасалған аяқ киім
Жоғарғы бөліністер

630710
Ткани для мытья полов, посуды, удаления пыли и аналогичные протирочные материалы
Верхние переделы
630720
Жилеты и пояса спасательные
Верхние переделы
630790
Прочие готовые изделия, включая выкройки одежды
Верхние переделы
630800
Наборы, сост. Из тканей и пряжи или нитей с принадлежностями или без них, для изгот. Ковров, гобеленов, вышитых скатертей или салфеток или аналогичных текст. Изделий, упакованныеили для розн. Продажи
Верхние переделы
630900
Одежда и прочие изделия, бывшие в употреблении
Верхние переделы
631010
Тряпье, использованное или новое, куски бечевок, веревок, канатов или тросов из текстильных иматериалов, сортированные
Верхние переделы
631090
Прочие тряпье, использованное или новое, куски бечевок, веревок, канатов и тросов и изделия из них из текстильных материалов, бывшие в употреблении
Верхние переделы
640110
Водонепроницаемая обувь с металлическим подноском на подошве и с верхом из резины или пластмассы, верх которой не крепится к подошве и не соединяется с ней ни ниточным, ни др. Способом
Верхние переделы
640192
Прочая водонепроницаемая обувь, закрывающая лодыжку,но не закрывающая колено, на подошве и с верхом из резины или полимерн. Материала, верх которой не крепится к подошве и не соединяется с ней...
Верхние переделы
640199
Прочая водонепроницаемая обувь на подошве и с верхом из резины или полимерного материала, верх которой не крепится к подошве и не соединяется с ней...
Верхние переделы
640212
Спортивная обувь: лыжные ботинки, беговая лыжная обувь и ботинки для сноуборда
Верхние переделы
640219
Прочая спортивная обувь на подошве и с верхом из резины илипластмассы
Верхние переделы
640220
Обувь с верхом из ремешков или полосок, прикрепленных к подошве штифтами, и с верхом из резины или пластмассы
Верхние переделы
640291
Прочая обувь с подошвой и с верхом из резины или пластмассы закрывающая лодыжку
Верхние переделы
640299
Прочая обувь на подошве и с верхом из резины или полимерного материала
Верхние переделы
640312
Лыжные ботинки, беговая лыжная обувь и ботинки для сноуборда на подошве из резины, пластмассы, натуральной или композиционной кожи и с верхом из натуральной кожи
Верхние переделы
640319
Прочая спортивная обувь на подошве из резины, пластмассы, натуральной или композиционной кожи и с верхом из натуральнойкожи
Верхние переделы
640320
Обувь на подошве из натуральной кожи и верхом из ремешков из натуральной кожи, проходящих через подъем и охватывающих большой палец стопы
Верхние переделы

640340
Резеңкеден, Пластмассадан, табиғи немесе композициялық былғарыдан жоғары табиғи былғарыдан жасалған өзге де қорғаныш металл тұмсығы бар аяқ киім
Жоғарғы бөліністер
640351
Тобықты жабатын табиғи былғарыдан жасалған табандағы өзге де аяқ киім
Жоғарғы бөліністер
640359
Табиғи былғарыдан жасалған табандағы өзге де аяқ киім
Жоғарғы бөліністер
640391
Резеңкеден, Полимерлі материалдан, табиғи немесе композициялық былғарыдан жасалған, үсті былғарыдан жасалған, Тобықты жабатын өзге де аяқ киім
Жоғарғы бөліністер
640399
Резеңкеден, Пластмассадан, табиғи немесе композициялық былғарыдан жасалған, үсті табиғи былғарыдан жасалған өзге де аяқ киім
Жоғарғы бөліністер
640411
Резеңкеден немесе пластмассадан жасалған табаны бар аяқ киім, Спорттық, блятеннис, баскетбол, гимнастика, жаттығу және тоқыма материалдардан жасалған осыған ұқсас аяқ киім
Жоғарғы бөліністер
640419
Резеңкеден немесе пластмассадан жасалған ұлтанды өзге де аяқ киім
Жоғарғы бөліністер
640420
Табиғи немесе композициялық былғарыдан жасалған табаны бар аяқ киім
Жоғарғы бөліністер
640510
Үсті табиғи немесе композициялық былғарыдан жасалған өзге де аяқ киім
Жоғарғы бөліністер
640520
Тоқыма материалдардан жасалған үсті бар өзге де аяқ киім
Жоғарғы бөліністер
640590
Өзге де аяқ киім
Жоғарғы бөліністер
640610
Аяқ киімнің жоғарғы жағы мен оның бөліністері, былғарыдан жасалған қатты ішкі және аралық бөлшектерді қоспағанда
Жоғарғы бөліністер
640620
Резеңкеден немесе полимерлі материалдан жасалған табандар мен өкшелер
Жоғарғы бөліністер
640690
Аяқ киімнің өзге де бөлшектері, салмалы ұлтарақтар, иық тіреуіштер және ұқсас бұйымдар; гетрлер, гамаштар және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
650100
Шляпалық қалыптар, шляпалық дайындамалар және фетрден жасалған, өріссіз формаланбаған қалпақтар; фетрден жасалған жазық және цилиндрлік дайындамалар (бойлық тілігін қоса алғанда)
Жоғарғы бөліністер
650200
Өрілген немесе кез келген материалдан жолақтарды қосу жолымен жасалған, формаланбаған, өріссіз, астарсыз және әрлемей шляпалық жартылай фабрикаттар.
Жоғарғы бөліністер
650400
Өрілген немесе кез келген материалдан жолақтарды қосу жолымен жасалған шляпалар және өзге де бас киімдер, астары бар, әрленген немесе әрленбеген
Жоғарғы бөліністер
650500
Шляпалар және машинамен немесе қолмен тоқылған немесе шілтердің, фетрдің немесе өзге де тоқыма материалдан жасалған, астары бар немесе жоқ, әрлеуі бар немесе онсыз өзге де бас киімдер
Жоғарғы бөліністер
650610
Қорғаныш бас киімдер
Жоғарғы бөліністер
650691
Астары бар немесе астары жоқ, резеңкеден немесе пластмассадан жасалған әрлеуі бар немесе әрлеуі жоқ өзге де бас киімдер
Жоғарғы бөліністер

640340
Прочая обувь с защитным металлическим подноском на подошвеиз резины, пластмассы, натуральной или композиционной кожи сверхом из натуральной кожи
Верхние переделы
640351
Прочая обувь на подошве из натуральной кожи, закрывающая лодыжку
Верхние переделы
640359
Прочая обувь на подошве из натуральной кожи
Верхние переделы
640391
Прочая обувь на подошве из резины, полимерного материала, натуральной или композиционной кожи, с верхом из кожи, закрывающая лодыжку
Верхние переделы
640399
Прочая обувь на подошве из резины, пластмассы, натуральной или композиционной кожи, с верхом из натуральной кожи
Верхние переделы
640411
Обувь на подошве из резины или пластмассы, спортивная, длятенниса, баскетбола, гимнастики, тренировочная и аналогичнаяобувь с верхом из текстильных материалов
Верхние переделы
640419
Прочая обувь на подошве из резины или пластмассы
Верхние переделы
640420
Обувь на подошве из натуральной или композиционной кожи
Верхние переделы
640510
Прочая обувь с верхом из натуральной или композиционной кожи
Верхние переделы
640520
Прочая обувь с верхом из текстильных материалов
Верхние переделы
640590
Прочая обувь
Верхние переделы
640610
Верх обуви и его части, за исключением задников и жестких внутренних и промежуточных деталей из кожи
Верхние переделы
640620
Подошвы и каблуки из резины или полимерного материала
Верхние переделы
640690
Прочие детали обуви, вкладные стельки, подпяточники и аналогичные изделия; гетры, гамаши и аналогичные изделия
Верхние переделы
650100
Шляпные формы, шляпные заготовки и колпаки из фетра, неформованные без полей; плоские и цилиндрические заготовки (включая с продольным разрезом) из фетра
Верхние переделы
650200
Шляпные полуфабрикаты, плетеные или изготовленные путем соединения полос из любого материала, неформованные, без полей, без подкладки и без отделки.
Верхние переделы
650400
Шляпы и прочие головные уборы, плетеные или изготовленные путем соединения полос из любого материала, с подкладкой илибез подкладки, с отделкой или без отделки
Верхние переделы
650500
Шляпы и прочие головные уборы трикотажные машинного или ручного вязания, или изготовленные из цельного куска кружева, фетра или прочего текстильного материала, с подкладкой или без, с отделкой или без
Верхние переделы
650610
Защитные головные уборы
Верхние переделы
650691
Прочие головные уборы, с подкладкой или без подкладки, с отделкой или без отделки из резины или пластмассы
Верхние переделы

650699
Астары бар немесе астары жоқ немесе әрленген немесе әрленбеген өзге де бас киімдер, өзге де материалдардан жасалған
Жоғарғы бөліністер
650700
Бас киімдерге арналған ленталар, астар, қаптар, негіздер, қаңқалар, күнқағарлар және байлау
Жоғарғы бөліністер
660110
БАҚ қолшатырлар немесе ұқсас қолшатырлар
Жоғарғы бөліністер
660191
Жылжымалы өзегі бар өзге де қолшатырлар мен күннен қорғайтын қолшатырлар (қолшатырлар-таяқтарды қоса алғанда)
Жоғарғы бөліністер
660199
Басқа қолшатырлар мен күннен қорғайтын қолшатырлар (қолшатырларды, бақша қолшатырларын және ұқсас қолшатырларды қоса алғанда))
Жоғарғы бөліністер
660200
Таяқтар, таяқтар-орындықтар, шыбықтар, атқа мінуге арналған қамыстар және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
660320
Қаңқалар шатыр қоса алғанда, каркастар, установленнын арналған стержнях(туған жер туралы тақпақ)
Жоғарғы бөліністер
660390
6601 немесе 6602 тауар позициясының бұйымдарына арналған өзге де бөлшектер, өңдеу бөлшектері және керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
670100
Қауырсындармен немесе түбітпен жабылған құстардың терілері мен өзге де бөліністері, қауырсындар, қауырсындардың бөліністері, түбіт және осы материалдардан жасалған бұйымдар (товардан жасалған бұйымдардан басқа. Поз. 0505 және өңделген оқпандар мен өзекшелер)
Орташа бөліністер
670300
Тарақпен кесілген, кесілген, түссізденген немесе өзге тәсілмен өңделген адам шаштары; жүн, жануарлардың шаштары, өзге де мәтін. Шашты өндіру үшін дайындалған материалдар немесе аналогтар. Издел.
Орташа бөліністер
670411
Синтетикалық тоқыма материалдардан жасалған аяқталған париктер
Жоғарғы бөліністер
670419
Өзге де париктер, жапсырма сақалдар, қастар мен кірпіктер, жапсырмалар синтетикалық тоқыма материалдардан жасалған ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
670420
Париктер, жапсырма сақалдар, қастар, кірпіктер, жапсырмалар және адам шашынан жасалған ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
670490
Париктер, жапсырма сақалдар, қастар мен кірпіктер, жапсырмалар және өзге де материалдардан жасалған ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
680100
Табиғи тастан жасалған кеспе, жиектас тастар және төсеуге арналған тақталар (тақтатастан басқа)
Орташа бөліністер
680210
Плиткалар, текшелер және аналогтар. Әр түрлі формадағы бұйымдар, найб. Гранькот. Өлшемі менее7 см болатын квадратқа; түйіршіктер, үгінділер және ұнтақ, өнер. Боялған
Орташа бөліністер
680221
Немесе құрылыс ескерткіштері үшін тегіс немесе тегіс беті бар мәрмәр, травертин және алебастр
Орташа бөліністер
680223
Таспа немесе арамен кесілген Гранит және ескерткіштерге немесе құрылысқа арналған жазық немесе қырлы беті бар одан жасалған бұйымдар
Орташа бөліністер

650699
Головные уборы прочие, с подкладкой или без подкладки или с отделкой или без отделки, из прочих материалов
Верхние переделы
650700
Ленты, подкладки, чехлы, основы, каркасы, козырьки и завязки для головных уборов
Верхние переделы
660110
Садовые зонты или аналогичные зонты
Верхние переделы
660191
Прочие зонты и солнцезащитные зонты (включая зонты-трости),имеющие раздвижной стержень
Верхние переделы
660199
Прочие зонты и солнцезащитные зонты (включая зонты-трости, садовые зонты и аналогичные зонты)
Верхние переделы
660200
Трости, трости-сиденья, хлысты, кнуты для верховой езды и аналогичные изделия
Верхние переделы
660320
Каркасы зонтов, включая каркасы, установленнын на стержнях(палках)
Верхние переделы
660390
Части, отделочные детали и принадлежности для изделий товарной позиции 6601 или 6602 прочие
Верхние переделы
670100
Шкурки и прочие части птиц, покрытые перьями или пухом, перья, части перьев, пух и изделия из этих материалов (кроме изделий из тов. Поз. 0505 и обработанных стволов и стержнейперьев)
Средние переделы
670300
Человеческие волосы, расчесанные, прореженные, обесцвеченные или обработанные иным способом; шерсть, волосы животных, прочие текст. Материалы подготовленные для производства париков или аналог. Издел.
Средние переделы
670411
Парики завершенные из синтетических текстильных материалов
Верхние переделы
670419
Прочие парики, бороды накладные, брови и ресницы, накладкии аналогичные изделия из синтетических текстильных материалов
Верхние переделы
670420
Парики, бороды накладные, брови, ресницы, накладки и аналогичные изделия из человеческого волоса
Верхние переделы
670490
Парики, бороды накладные, брови и ресницы, накладки и аналогичные изделия из прочих материалов
Верхние переделы
680100
Брусчатка, бордюрные камни и плиты для мощения из природного камня (кроме сланца)
Средние переделы
680210
Плитки, кубики и аналог. Изделия разной формы, наиб. Гранькот. Может быть вписана в квадрат со стороной размером менее7 см; гранулы, крошка и порошок, искусств. Окрашенные
Средние переделы
680221
Мрамор, травертин и алебастр тесаные или пиленые, и изделияиз них с плоской или ровной поверхностью для памятников илистроительства
Средние переделы
680223
Гранит тесаный или пиленый и изделия из него с плоской илировной поверхностью для памятников или строительства
Средние переделы

680229
Өзге де тастар (сланецтен басқа),тарылған немесе арамен қапталған және олардың тегіс немесе тегіс беті бар, ескерткіштер немесе құрылыс салуға арналған бұйымдар
Орташа бөліністер
680291
Өзгелері; мәрмәр,травертин және алебастр
Орташа бөліністер
680292
Өзге де әктастар
Орташа бөліністер
680293
Басқа Гранит
Орташа бөліністер
680299
Басқа тастар
Орташа бөліністер
680300
Өңделген тақтатас және тақтатастан немесе агломерацияланған тақтатастан жасалған бұйымдар
Орташа бөліністер
680410
Тегістеуге, қайрауға немесе ұсақтауға арналған диірмен және қайрағыш тастар
Орташа бөліністер
680421
Агломерацияланған синтетикалық немесе табиғи алмастан жасалған өзге де диірмен тастар, қайрау тастар, тегістеу шеңберлері және ұқсас бұйымдар
Орташа бөліністер
680422
Агломерацияланған өзге де абразивтерден немесе қыштан жасалған өзге де диірмен тастар, қайрау тастар, тегістеу шеңберлері және ұқсас бұйымдар
Орташа бөліністер
680423
Табиғи тастан жасалған өзге де диірмен тастар, қайрағыш тастар, тегістеу шеңберлері және ұқсас бұйымдар
Орташа бөліністер
680430
Табиғи тастан,агломерацияланған табиғи немесе жасанды абразивтерден немесе керамикадан жасалған қолмен қайрауға немесе жылтыратуға арналған тастар және олардың бөліністері дет жиынтығында. Басқа материалдардан жасалған немесе осы бөлшектерсіз
Орташа бөліністер
680510
Табиғи немесе жасанды абразивті ұнтақ немесе дән тек қана кесілген немесе тігілген, немесе алынған үшін басқа тәсілмен өңделген тоқыма негізде. - Тарм. Нысандары, илинеобработанной
Орташа бөліністер
680520
Белгілі бір нысанды алу үшін өңделген немесе өңделмеген тек қағаз немесе картон негізіндегі табиғи немесе жасанды абразивті ұнтақ немесе астық
Орташа бөліністер
680530
Басқа материалдардан жасалған табиғи немесе жасанды абразивті ұнтақ немесе астық
Орташа бөліністер
680610
Шлаковата, минералды Силикат мақта және табақтардағы немесе орамдардағы ұқсас минералды мақта
Орташа бөліністер
680620
Қатпарланған Вермикулит, көбіктенген балшық, көбіктенген шлак және өзге де көбіктенген минералды өнімдер (олардың қоспаларын қоса алғанда))
Орташа бөліністер
680690
6811 немесе 6812 тауар позицияларының немесе 69-топтың бұйымдарынан басқа, жылу оқшаулағыш, дыбыс оқшаулағыш немесе дыбыс сіңіргіш минералдық материалдардан жасалған өзге де қоспалар мен бұйымдар
Орташа бөліністер
680710
Орамдардағы асфальттан немесе ұқсас материалдардан жасалған бұйымдар ( мысалы, мұнай битумынан немесе таскөмір пектерінен)
Орташа бөліністер
680790
Асфальттан немесе ұқсас материалдардан жасалған өзге де бұйымдар (мысалы, мұнай битумынан немесе таскөмір пектерінен жасалған)
Орташа бөліністер

680229
Камни прочие (кроме сланца),тесаные или пиленые, и изделияиз них, с плоской или ровной поверхностью для памятников илистроительства
Средние переделы
680291
Прочие; мрамор,травертин и алебастр
Средние переделы
680292
Известняки прочие
Средние переделы
680293
Гранит прочий
Средние переделы
680299
Прочие камни
Средние переделы
680300
Сланец обработанный и изделия из сланца или из агломерированного сланца
Средние переделы
680410
Жернова и камни точильные для шлифовки, заточки или измельчения
Средние переделы
680421
Прочие жернова, камни точильные, круги шлифовальные и аналогичные изделия из агломерированных синтетических или природных алмазов
Средние переделы
680422
Прочие жернова, камни точильные, круги шлифовальные и аналогичные изделия из прочих агломерированных абразивов или из керамики
Средние переделы
680423
Прочие жернова, камни точильные, круги шлифовальные и аналогичные изделия из природного камня
Средние переделы
680430
Камни для ручной заточки или полировки и их части из природного камня,из агломерированных природных или искусственных абразивов или из керамики, в сборе с дет. Из др. Материалов или без этих деталей
Средние переделы
680510
Природный или искусственный абразивный порошок или зерно только на тканой текстильной основе, разрезанной или сшитой, или обработанной другим способом для получ. Опред. Формы, илинеобработанной
Средние переделы
680520
Природный или искусственный абразивный порошок или зерно только на бумажной или картонной основе, обработанной для получения определенной формы, или необработанной
Средние переделы
680530
Природный или искусственный абразивный порошок или зерно на основе из других материалов
Средние переделы
680610
Шлаковата, минеральная силикатная вата и аналогичные минеральные ваты навалом, в листах или рулонах
Средние переделы
680620
Вермикулит расслоенный, глины вспученные, шлак вспененный и прочие вспученные минеральные продукты (включая их смеси)
Средние переделы
680690
Прочие смеси и изделия из теплоизоляционных, звукоизоляционных или звукопоглощающих минеральных материалов, кроме изделий товарной позиций 6811 или 6812 или группы 69
Средние переделы
680710
Изделия из асфальта или аналогичных материалов ( например, из нефтяного битума или каменноугольного пека) в рулонах
Средние переделы
680790
Прочие изделия из асфальта или аналогичных материалов (например, из нефтяного битума или каменноугольного пека)
Средние переделы

680800
Панельдер,тақталар, плиткалар, блоктар, және анал. Изд. Бірі раст. Талшық, сабан немесе жоңқалар,жоңқалар, бөлшектер, үгінділер немесе басқа ағаш.цементпен, гипспен немесе т. б. агломерацияланған қалдықтар.байланыстырушы заттармен
Орташа бөліністер
680911
Гипстен жасалған ою-өрнексіз, тек қағазбен немесе картонмен жабылған немесе арматураланған тақталар, табақтар, панельдер, тақталар және ұқсас бұйымдар
Орташа бөліністер
680919
Гипстен немесе оның негізіндегі қоспалардан жасалған ою-өрнексіз басқа да тақталар, табақтар, панельдер, тақташалар және ұқсас бұйымдар
Орташа бөліністер
680990
Гипстен немесе оның негізіндегі қоспалардан жасалған өзге де бұйымдар
Орташа бөліністер
681011
Құрылыс блоктары мен кірпіштер
Орташа бөліністер
681019
Өзге де черепица, плиталар, кірпіштер және ұқсас бұйымдар
Орташа бөліністер
681091
Тұрғын үйді қоса алғанда, құрылысқа арналған құрама құрылыс блоктары
Орташа бөліністер
681099
Арматураланған немесе арматураланған цементтен, бетоннан немесе жасанды тастан жасалған өзге де бұйымдар
Орташа бөліністер
681140
Целлюлоза талшықтары бар цементтен немесе ұқсас материалдардан жасалған асбоцементтен жасалған бұйымдар
Орташа бөліністер
681181
Құрамында асбест жоқ целлюлоза талшықтары бар цементтен немесе ұқсас материалдардан жасалған асбоцементтен жасалған бұйымдар: гофрленген табақтар
Орташа бөліністер
681182
Құрамында асбест жоқ өзге де табақтар, панельдер, тақташалар және ұқсас бұйымдар
Орташа бөліністер
681189
Құрамында асбест жоқ целлюлоза талшықтары бар цементтен немесе ұқсас материалдардан жасалған асбоцементтен жасалған өзге де бұйымдар, өзгелері
Орташа бөліністер
681280
Өңделген асбест талшығы: асбест немесе асбест және магний карбонаты негізіндегі қоспалар; осы қоспалардан немесе крокидолиттен жасалған асбесттен жасалған бұйымдар
Орташа бөліністер
681291
Өңделген, армирленген немесе армирленбеген асбест талшығы крокидолиттен жасалған; асбест немесе асбест және магний карбонаты негізіндегі қоспалар; осы қоспалардан немесе асбесттен жасалған шыршийді шығару
Орташа бөліністер
681292
Өңделген, армирленген немесе армирленбеген асбест талшығы крокидолиттен жасалған; асбест немесе асбест және магний карбонаты негізіндегі қоспалар; осы қоспалардан немесе асбесттен жасалған шыршийді шығару.
Орташа бөліністер
681293
Нығыздалған асбест талшығынан жасалған нығыздаушы материал
Орташа бөліністер
681299
Өңделген талшық: крокидолит немесе крокидолит және магний карбонаты негізіндегі өзге де қоспалар
Орташа бөліністер
681320
Тежегіштерге немесе ұқсас құрылғыларға арналған монтаждалмаған фрикциялық материалдар және олардан жасалған бұйымдар(табақтар, рулондар, ленталар, сегменттер, дискілер, шибтер, төсемдер)
Жоғарғы бөліністер

680800
Панели, плиты, плитки, блоки, и анал. Изд. Из раст. Волокон, соломы или стружки, щепы, частиц, опилок или др. Древесн.отходов, агломерированных с цементом, гипсом или пр. Минер.связующими веществами
Средние переделы
680911
Плиты, листы, панели, плитки и аналогичные изделия, без орнамента из гипса, покрытые или армированные только бумагой или картоном
Средние переделы
680919
Прочие плиты, листы, панели, плитки и аналогичные изделия из гипса или смесей на его основе, без орнамента
Средние переделы
680990
Изделия прочие из гипса или смесей на его основе
Средние переделы
681011
Строительные блоки и кирпичи
Средние переделы
681019
Прочие черепица, плиты, кирпичи и аналогичные изделия
Средние переделы
681091
Сборные строительные блоки для строительства, включая жилищное
Средние переделы
681099
Прочие изделия из цемента, бетона или искусственного камня,неармированные или армированные
Средние переделы
681140
Изделия из асбоцемента, из цемента с волокнами целлюлозы или из аналоги чных материалов
Средние переделы
681181
Изделия из асбоцемента, из цемента с волокнами целлюлозы или из аналоги чных материалов не содержащие асбест:гофрированные листы
Средние переделы
681182
Прочие листы, панели, плитки и аналогичные изделия не содержащие асбест
Средние переделы
681189
Прочие изделия из асбоцемента, из цемента с волокнами целлюлозы или из аналогичных материалов не содержащие асбест, прочие
Средние переделы
681280
Волокно асбестовое обработанное: смеси на основе асбеста или асбеста и карбоната магния; изделия из этих смесей или асбеста из крокидолита
Средние переделы
681291
Волокно асбестовое обработанное, армированные или неармированныеб из крокидолита;смеси на основе асбеста или асбеста и карбоната магния; изд елия из этих смесей или из асбеста
Средние переделы
681292
Волокно асбестовое обработанное, армированные или неармированныеб из крокидолита; смеси на основе асбеста или асбеста и карбоната магния; изд елия из этих смесей или из асбеста
Средние переделы
681293
Уплотнительный материал из прессованного асбестового волокна в листах илирулонах
Средние переделы
681299
Волокно обработанное: смеси на основе крокидолита или крокидолита и карбоната магния прочие
Средние переделы
681320
Фрикционные материалы и изделия из них(листы, рулоны, ленты, сегменты, диски, шаибы, прокладки) несмонтированные, используемые для тормозов, сц еплений или аналогичных устройств
Верхние переделы

681381
Тежегіштер, ілінісу немесе ұқсас құрылғылар үшін пайдаланылатын фрикциялық материалдар және олардан жасалған бұйымдар(тежегіш қалыптарының жапсырмалары) жоқ. Асбест
Жоғарғы бөліністер
681389
Тежегіштер,жылыту ко немесе осыған ұқсас құрылғылар үшін пайдаланылатын монтаждалмаған өзге де фрикциялық материалдар және олардан жасалған бұйымдар(табақтар,орамдар,ленталар,сегменттер,дискілер,шибтер, төсемдер) жоқ. Асбест
Жоғарғы бөліністер
681410
Агломерацияланған немесе қайта жаңартылған слюдадан жасалған, негізіндегі немесе онсыз пластиналар, табақтар және ленталар
Төменгі бөліністер
681490
Қағаз, картон немесе басқа негіздегі немесе онсыз агломерацияланған немесе қайта жаңартылған слюданы қоса алғанда, өңделген өзге де слюда және одан жасалған бұйымдар
Орташа бөліністер
681510
Электр техникада пайдаланылмайтын графиттен немесе өзге де көміртекті материалдардан жасалған бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
681520
Басқа жерде аталмаған шымтезектен жасалған бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
681591
Құрамында магнезит, доломит немесе хромит бар, кенеттен аталмаған өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
681599
Басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген тастан немесе басқа да минералдық заттардан (көміртегі талшықтарын қоса алғанда) жасалған өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
690100
Кремнеземдік тас ұнынан (мысалы, кизельгурдан, триполиттен немесе диатомиттен) немесе ұқсас кремнеземдік жыныстардан жасалған кірпіштер, блоктар, тақтайшалар және басқа да керамикалық бұйымдар
Орташа бөліністер
690210
Кірпіштер огнеуп., блоктар, плиткалар және анал. Өрт. Керам. Салады. Мат., содержащ.>50 мас% Mg, ca, немесе cr, алынған. Немесе бірге, қайта. Мдо, сао немесе cr2o3 (кр изкремнеземис. Тұқым)
Орташа бөліністер
690220
Отқа төзімді кірпіштер, блоктар, тақташалар және құрамында 50 мас Астам бар отқа төзімді қыш құрылыс материалдары.% глинозем (al2o3), ремнезем (sio2) немесе осы тоғандардың қоспалары немесе қосындылары .
Орташа бөліністер
690290
Кремнеземдік тас ұнынан немесе ұқсас кремнеземдік жыныстардан басқа, өзге де отқа төзімді кірпіштер, блоктар, тақталар және ұқсас отқа төзімді керамикалық құрылыс материалдары
Орташа бөліністер
690310
Өзге де огнеуп. Қыш. Кремнеземдік тас ұнынан немесе аналдан жасалған бұйымдардан басқа бұйымдар. Құрамында 50-ден астам мас бар кремнеземді жыныстар.% графит немесе көміртектің басқа түрлері немесе осы өнімдердің қоспалары
Жоғарғы бөліністер
690320
Құрамында 50 мас-тан астам отқа төзімді өзге де қыш бұйымдар.% глинозем (al2o3) немесе кремнеземмен (sio2)
Жоғарғы бөліністер
690390
Кремнеземдік тас ұнынан немесе ұқсас кремнеземдік жыныстардан жасалған бұйымдардан басқа, өзге де отқа төзімді қыш бұйымдар
Жоғарғы бөліністер

681381
Фрикционные материалы и изделия из них(накладки тормозных колодок) несмонтированные, используемые для тормозов, сцеплений или аналогичных устройств не содерж. Асбест
Верхние переделы
681389
Прочие фрикционные материалы и изделия из них(листы,рулоны,ленты,сегменты,диски,шаибы,прокладки) несмонтированные, используемые для тормозов, сц еплений или аналогичных устройств не содерж. Асбест
Верхние переделы
681410
Пластины, листы и ленты из агломерированной или реконструированной слюды, на основе или без нее
Нижние переделы
681490
Прочие слюда обработанная и изделия из нее, включая агломерированную или реконструированную слюду, на бумажной, картонной или другой основе или без нее
Средние переделы
681510
Изделия из графита или прочих углеродистых материалов, не используемых в электротехнике
Верхние переделы
681520
Изделия из торфа, в другом месте не поименованные
Верхние переделы
681591
Прочие изделия, содержащие магнезит, доломит или хромит, вдругом месте не поименованные
Верхние переделы
681599
Прочие изделия из камня или других минеральных веществ, (включая углеродные волокна ), в другом месте не поименованные или не включенные
Верхние переделы
690100
Кирпичи, блоки, плитки и другие керамические изделия из кремнеземистой каменной муки (например, из кизельгура, триполита или диатомита) или из аналогичных кремнеземистых пород
Средние переделы
690210
Кирпичи огнеуп., блоки, плитки и анал. Огнеуп. Керам. Строит. Мат., содержащ.>50 мас% элементов mg, ca, или cr, взятыхотд. Или вместе, в пересч. На мgo, cаo или cr2o3 (кр изд изкремнеземис. Пород)
Средние переделы
690220
Кирпичи огнеупорные, блоки, плитки и аналогичные огнеупорные керамические строительные материалы, содержащие более 50 массы% глинозема (al2o3), ремнезема (sio2) или смеси или соединения этих прод.
Средние переделы
690290
Прочие кирпичи огнеупорные, блоки, плитка и аналогичные огнеупорные керамические строительные материалы, кроме изделийиз кремнеземистой каменной муки или аналогичных кремнеземистых пород
Средние переделы
690310
Прочие огнеуп. Керамич. Изделия, кроме изделий из кремнеземистой каменной муки или анал. Кремнеземистых пород, содержащие более 50 массы% графита или других форм углерода, или смеси этих продуктов
Верхние переделы
690320
Прочие огнеупорные керамические изделия, содержащие более 50 массы% глинозема (al2o3) или смеси или соединения глинозема с кремнеземом (sio2)
Верхние переделы
690390
Прочие огнеупорные керамические изделия, кроме изделий из кремнеземистой каменной муки или аналогичных кремнеземистых пород, прочие
Верхние переделы

690410
Керамикадан жасалған өзге де құрылыс кірпіші
Төменгі бөліністер
690490
Едендерге арналған өзге де блоктар, көтергіш немесе қаптайтын плиталар, қыштан жасалған ианалогиялық бұйымдар
Төменгі бөліністер
690510
Керамикадан жасалған жабынқыш
Жоғарғы бөліністер
690590
Өзге де дефлекторлар, түтін мұржаларының үстіндегі қолшатырлар, түтін мұржаларының бөліністері, сәулет әшекейлері және өзге де құрылыс бөлшектері изкерамиктер
Орташа бөліністер
690600
Трубы керамические, трубы изоляционные, водоотводы ифитинги труб
Жоғарғы бөліністер
690710
Төсеуге арналған тақталар, едендерге, пештерге, каминдерге немесе қабырғаларға арналған қаптамалық тақтайшалар; мозаикалық жұмыстарға арналған глазурленген қыш кубиктер және ұқсас бұйымдар, негіздегі немесе онсыз:тақтайшалар, текшелер және ең үлкен қыры 7 см-ден кем жағы бар шаршыға жазылуы мүмкін тікбұрышты немесе басқа нысандағы ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
690721
Төсеуге арналған тақталар, едендерге, пештерге, каминдерге немесе қыш қабырғаларға арналған қаптайтын тақтайшалар; мозаикалық жұмыстарға арналған қыш кубиктер және негіздегі немесе онсыз ұқсас бұйымдар; әрлеу қыш бұйымдары, төсеуге арналған тақталар, еденге арналған қаптайтын тақтайшалар
Жоғарғы бөліністер
690722
Төсеуге арналған тақталар, едендерге, пештерге, каминдерге немесе қыш қабырғаларға арналған қаптайтын тақтайшалар; мозаикалық жұмыстарға арналған қыш кубиктер және негіздегі немесе онсыз ұқсас бұйымдар; әрлеу қыш бұйымдары, төсеуге арналған тақталар, еденге арналған қаптайтын тақтайшалар
Жоғарғы бөліністер
690723
Төсеуге арналған тақталар, едендерге, пештерге, каминдерге немесе қыш қабырғаларға арналған қаптайтын тақтайшалар; мозаикалық жұмыстарға арналған қыш кубиктер және негіздегі немесе онсыз ұқсас бұйымдар; әрлеу қыш бұйымдары, төсеуге арналған тақталар, еденге арналған қаптайтын тақтайшалар
Жоғарғы бөліністер
690730
Төсеуге арналған тақталар, едендерге, пештерге, каминдерге немесе қыш қабырғаларға арналған қаптайтын плиталар; мозаикалық жұмыстарға арналған қыш кубиктер және негіздегі немесе онсыз ұқсас бұйымдар; әрлеу қыш бұйымдары: мозаикалық жұмыстарға арналған қыш кубиктер және анало
Жоғарғы бөліністер
690740
Төсеуге арналған тақталар, едендерге, пештерге, каминдерге немесе қыш қабырғаларға арналған қаптайтын плиталар; мозаикалық жұмыстарға арналған қыш кубиктер және негіздегі немесе онсыз ұқсас бұйымдар; әрлеу қыш бұйымдары: әрлеу қыш бұйымдары
Жоғарғы бөліністер
690790
Төсеуге арналған өзге де тақталар, едендерге, пештерге, каминдерге немесе қабырғаларға арналған жылтырсыз қыш тақтайшалар; мозаикалық жұмыстарға арналған жылтырсыз кубикерамикалық тақталар және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер

690410
Кирпич строительный прочий из керамики
Нижние переделы
690490
Прочие блоки для полов, плитки, несущие или облицовочные, ианалогичные изделия из керамики
Нижние переделы
690510
Черепица из керамики
Верхние переделы
690590
Прочие дефлекторы, зонты над дымовыми трубами, части дымоходов, архитектурные украшения и прочие строительные детали изкерамики
Средние переделы
690600
Трубы керамические, трубопроводы изоляционные, водоотводы ифитинги труб
Верхние переделы
690710
Плиты для мощения, плитки облицовочные для полов, печей, каминов или стен керамические неглазурованные; кубики керамические неглазурованные для мозаичных работ и аналогичные изделия, на основе или без нее:плитки, кубики и аналогичные изделия прямоугольной или другой формы, наибольшая грань которых может быть вписана в квадрат со стороной менее 7 см
Верхние переделы
690721
Плиты для мощения, плитки облицовочные для полов, печей, каминов или стен керамические; кубики керамические для мозаичных работ и аналогичные изделия, на основе или без нее; керамические изделия отделочные, плиты для мощения, плитки облицовочные для поло
Верхние переделы
690722
Плиты для мощения, плитки облицовочные для полов, печей, каминов или стен керамические; кубики керамические для мозаичных работ и аналогичные изделия, на основе или без нее; керамические изделия отделочные, плиты для мощения, плитки облицовочные для поло
Верхние переделы
690723
Плиты для мощения, плитки облицовочные для полов, печей, каминов или стен керамические; кубики керамические для мозаичных работ и аналогичные изделия, на основе или без нее; керамические изделия отделочные, плиты для мощения, плитки облицовочные для поло
Верхние переделы
690730
Плиты для мощения, плитки облицовочные для полов, печей, каминов или стен керамические; кубики керамические для мозаичных работ и аналогичные изделия, на основе или без нее; керамические изделия отделочные: кубики керамические для мозаичных работ и анало
Верхние переделы
690740
Плиты для мощения, плитки облицовочные для полов, печей, каминов или стен керамические; кубики керамические для мозаичных работ и аналогичные изделия, на основе или без нее; керамические изделия отделочные: керамические изделия отделочные
Верхние переделы
690790
ПРОЧИЕ ПЛИТЫ ДЛЯ МОЩЕНИЯ, ПЛИТКИ ОБЛИЦОВОЧНЫЕ ДЛЯ ПОЛОВ, ПЕЧЕЙ, КАМИНОВ ИЛИ СТЕН КЕРАМИЧЕСКИЕ НЕГЛАЗУРОВАННЫЕ; КУБИКИКЕРАМИЧЕСКИЕ НЕГЛАЗУРОВАННЫЕ ДЛЯ МОЗАИЧНЫХ РАБОТ И АНАЛОГИЧ, ИЗДЕЛИЯ
Верхние переделы

690810
Ең үлкен қыры кемінде 7 см жағы бар шаршыға жазылуы мүмкін тікбұрышты немесе басқа нысандағы тақтайшалар, текшелер және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
690890
Төсеуге арналған өзге де тақталар, едендерге, пештерге, каминдерге немесе глазурленген қыш қабырғаларға арналған қаптайтын плиталар
Жоғарғы бөліністер
690911
Фарфордан жасалған зертханалық, химиялық немесе басқа да техникалық мақсаттарға арналған керамикалық бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
690912
Моос шкаласы бойынша 9 немесе одан да көп қаттылық эквиваленті бар зертханалық, химиялық немесе басқа да техникалық мақсаттарға арналған қыш бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
690919
Зертханалық, химиялық немесе басқа да техникалық мақсаттарға арналған өзге де керамикалық бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
690990
Өзге де керамикалық науалар, күбілер және ұқсас. Ауыл шаруашылығында пайдаланылатын резервуарлар; қыш. Тауарларды тасымалдау және орау үшін пайдаланылатын ыдыстар, ыдыстар және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
691010
Раковиналар, қол жуғыштар, раковиналардың консольдері, ванналар, биде, унитаздар, ағызу бөшкелері, писсуарлар және фарфордан жасалған ұқсас санитарлық-техникалық бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
691090
Өзге де раковиналар, қол жуғыштар, раковиналардың консольдері, ванналар,биде, унитаздар, ағызу бөшкелері, писсуарлар және ұқсас санитарлық-техникалық бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
691110
Фарфордан жасалған асхана және ас үй ыдыстары
Жоғарғы бөліністер
691190
Фарфордан жасалған өзге де шаруашылық және дәретхана бұйымдары
Жоғарғы бөліністер
691200
Фарфордан басқа, қыштан жасалған асхана, ас үй ыдыстары және өзге де шаруашылық және дәретхана бұйымдары
Жоғарғы бөліністер
691310
Фарфордан жасалған мүсіншелер және өзге де сәндік қыш бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
691390
Керамикадан жасалған өзге де мүсіншелер және өзге де сәндік бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
691410
Фарфордан жасалған өзге де керамикалық бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
691490
Кәдімгі қыштан жасалған өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
700210
Шарлар нысанындағы шыны (7018 тауар позициясындағы микросфералардан басқа), өңделмеген
Орташа бөліністер
700220
Шыбықтар нысанындағы шыны, өңделмеген
Орташа бөліністер
700231
Балқытылған кварцтан немесе басқа балқытылған кремнеземдерден жасалған, өңделмеген түтіктер
Орташа бөліністер
700232
Өңделмеген 0-ден 300 Цельсий градусқа дейінгі темрератураның интервалындағы 0,000005/1градус Кельвин кремний оксидтерінің сызықтық кеңею коэффициенті бар өзге де шыныдан жасалған түтіктер
Орташа бөліністер
700239
Түтікшелер түріндегі, өңделмеген шыны, өзгелері
Орташа бөліністер
700312
Арматураланбаған, массада боялған (көлемде тондалған), сөндірілген, жапсырма немесе жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар шыны табақтар
Орташа бөліністер

690810
ПЛИТКИ, КУБИКИ И АНАЛОГИЧНЫЕ ИЗДЕЛИЯ ПРЯМОУГОЛЬНОЙ ИЛИ ДРУГОЙ ФОРМЫ, НАИБОЛЬШАЯ ГРАНЬ КОТОРЫХ МОЖЕТ БЫТЬ ВПИСАНА В КВАДРАТ СО СТОРОНОЙ НЕ МЕНЕЕ 7 СМ
Верхние переделы
690890
ПРОЧИЕ ПЛИТЫ ДЛЯ МОЩЕНИЯ, ПЛИТКИ ОБЛИЦОВОЧНЫЕ ДЛЯ ПОЛОВ, ПЕЧЕЙ, КАМИНОВ ИЛИ СТЕН КЕРАМИЧЕСКИЕ ГЛАЗУРОВАННЫЕ
Верхние переделы
690911
Изделия керамические для лабораторных, химических или других технических целей из фарфора
Верхние переделы
690912
Изделия керамические для лабораторных, химических или других технических целей, имеющая эквивалент твердости 9 или более по шкале мооса
Верхние переделы
690919
Прочие изделия керамические для лабораторных, химических или других технических целей
Верхние переделы
690990
Прочие керамические желоба, чаны и аналогич. Резервуары, используемые в сельском хозяйстве; керамич. Горшки, сосуды и аналогичные изделия, используемые для транспортировки и упаковки товаров
Верхние переделы
691010
Раковины, умывальники, консоли раковин, ванны, биде, унитазы, сливные бачки, писсуары и аналогичные санитарно-технические изделия из фарфора
Верхние переделы
691090
Прочие раковины, умывальники, консоли раковин, ванны, биде,унитазы, сливные бачки, писсуары и подобные санитарно-технические изделия
Верхние переделы
691110
Посуда столовая и кухонная из фарфора
Верхние переделы
691190
Прочие хозяйственные и туалетные изделия из фарфора
Верхние переделы
691200
Посуда столовая, кухонная и прочие хозяйственные и туалетные изделия из керамики, кроме фарфора
Верхние переделы
691310
Статуэтки и прочие декоративные керамические изделия из фарфора
Верхние переделы
691390
Прочие статуэтки и прочие декоративные изделия из керамики
Верхние переделы
691410
Прочие керамические изделия из фарфора
Верхние переделы
691490
Прочие изделия из обычной керамики
Верхние переделы
700210
Стекло в форме шаров (кроме микросфер, товарной позиции 7018), необработанное
Средние переделы
700220
Стекло в форме прутков, необработанное
Средние переделы
700231
Трубки из плавленного кварца или других плавленых кремнеземов, необабработанные
Средние переделы
700232
Трубки из прочего стекла с коэффициентом линейного расширения оксидов кремния не более 0,000005/1градус кельвина в интервале темрератур от 0 до 300 градусов цельсия, необработанного
Средние переделы
700239
Стекло в форме трубок, необработанное, прочие
Средние переделы
700312
Листы стеклянные неармированные, окрашенные в массе (тонированные в объеме), глушеные, накладные, или имеющие поглощающий, отражающий или неотражающий слой
Средние переделы

700319
Арматураланбаған өзге де шыны табақтар
Орташа бөліністер
700320
Арматураланған табақ шыны
Орташа бөліністер
700330
Профильденген шыны
Орташа бөліністер
700420
Тартылған немесе үрленген, табақты, бүкіл салмағы бойынша боялған (көлемдегі тонналық), күңгірт, жапсырма немесе жұтатын, шағылыстырмайтын қабаты бар шыны
Орташа бөліністер
700490
Тартылған немесе үрленген, табақты, жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар немесе жоқ, бірақ қандай да бір либоин тәсілімен өңделмеген өзге де шыны
Орташа бөліністер
700510
Жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар арқауланбаған шыны
Орташа бөліністер
700521
Барлық массасы бойынша боялған (көлемі бойынша тондалған), күңгірт, жапсырма немесе жай жылтыратылған өзге де арматураланбаған шыны
Орташа бөліністер
700529
Өзге де арматураланбаған шыны
Орташа бөліністер
700530
Арматураланған, термиялық жалтыратылған және күңгірт немесе жалтыратылған беті бар, табақтардағы, жалтыратылған шыны. шағылыстырмайтын қабатпен немесе онсыз, бірақ өзге тәсілмен өңделмеген
Орташа бөліністер
700600
7003, 7004 немесе 7005 тауар позицияларының иілген, қырланған, ойылған, бұрғыланған, эмальданған немесе өзге тәсілмен өңделген, бірақ рамаға қойылмаған немесе басқа материалдармен құрамдастырылмаған шынысы
Орташа бөліністер
700711
Жер үсті, әуе және су көлігі құралдарында немесе зымыран-ғарыш жүйелері үшін пайдалануға мүмкіндік беретін қауіпсіз, мөлшері мен форматын нығайтылған (шыңдалған) шыны
Жоғарғы бөліністер
700719
Мықты (шыңдалған) қауіпсіз өзге де шыны
Жоғарғы бөліністер
700721
Жер үсті, әуе және су көлігі құралдарында немесе зымыран-ғарыш жүйелері үшін пайдалануға мүмкіндік беретін көп қабатты қауіпсіз шыны
Жоғарғы бөліністер
700729
Көп қабатты қауіпсіз шыны (триплекс), өзгелері
Жоғарғы бөліністер
700800
Шыныдан жасалған көп қабатты оқшаулағыш бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
700910
Рамадағы немесе рамасыз, қарғыс көлік құралдарының артқы шолуынсыз шыны айналар
Жоғарғы бөліністер
700991
Рамасыз өзге де шыны айналар
Жоғарғы бөліністер
700992
Рамадағы өзге де шыны айналар
Жоғарғы бөліністер
701010
Шыны ампулалар
Жоғарғы бөліністер
701020
Тығындар, қақпақтар және өзге де ұқсас шыны бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
701090
Консервілеуге арналған өзге де шыны банкалар, шыныдан жасалған сақтандырғыш тығындар, тығындар, қақпақтар және өзге де ұқсас шыны бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
701110
Баллоны стеклянные для электроосветительного оборудования
Жоғарғы бөліністер
701120
Ашық шыны баллондар (колбалар мен түтіктерді қоса алғанда), олардың шыны бөліністері, фитингтерсіз, электр лампаларына, электрондық-сәулелік түтіктерге немесе ұқсас бұйымдарға арналған: электрондық-сәулелік түтіктер үшін
Жоғарғы бөліністер

700319
Прочие листы стеклянные, неармированные
Средние переделы
700320
Стекло листовое армированное
Средние переделы
700330
Стекло профилированное
Средние переделы
700420
Стекло тянутое или выдувное, листовое, окрашенное по всей массе (тонировнное в объеме), матовое, накладное или имеющее поглощающий, отражающий неотражающий слой
Средние переделы
700490
Прочее стекло тянутое или выдувное, листовое, имеющее или не имеющее поглощающий, отражающий или неотражающий слой, но не обработанное каким-либоиным способом
Средние переделы
700510
Стекло неармированное, имеющее поглощающий, отражающий или неотражающий слой
Средние переделы
700521
Прочее неармированное стекло, окрашенное по всей массе (тонированное в объеме), матовое, накладное или просто полированное
Средние переделы
700529
Прочее неармированное стекло
Средние переделы
700530
Стекло армированное, термически полированное и с матовой или полированной поверхностью, в листах, с поглащ., отражающимили неотражающим слоем или без него, но не обработанное иным способом
Средние переделы
700600
Стекло товарных позиций 7003, 7004 или 7005, гнутое, граненое, гравированное, сверленое, эмалированное или обработанное иным способом, но не вставленное в раму или не комбинированное с др. Материалами
Средние переделы
700711
Стекло упрочненное (закаленное) безопасное, размером и форматом, позволяющими использовать его на средствах наземного, воздушного и водного транспорта или для ракетно-космических систем
Верхние переделы
700719
Прочее стекло упрочненное (закаленное) безопасное
Верхние переделы
700721
Стекло многослойное безопасное, размером и форматом, позволяющими использовать его на средствах наземного, воздушного и водного транспорта или для ракетно-космических систем
Верхние переделы
700729
Стекло многослойное безопасное (триплекс), прочее
Верхние переделы
700800
Многослойные изолирующие изделия из стекла
Верхние переделы
700910
Зеркала стеклянные, в рамах или без рам, заднего обзора длятранспортных средств
Верхние переделы
700991
Прочие зеркала стеклянные без рам
Верхние переделы
700992
Прочие зеркала стеклянные в рамах
Верхние переделы
701010
Ампулы стеклянные
Верхние переделы
701020
Пробки, крышки и прочие аналогичные стеклянные изделия
Верхние переделы
701090
Прочие банки для консервирования стеклянные, предохранительные пробки из стекла, пробки, крышки и прочие аналогичные стеклянные изделия
Верхние переделы
701110
Баллоны стеклянные для электрического осветительного оборудования
Верхние переделы
701120
Баллоны стеклянные (включая колбы и трубки), открытые, их стеклянные части, без фитингов, для электрических ламп, электронно-лучевых трубок или аналогичных изделий:для электронно-лучевых трубок
Верхние переделы

701190
Өзге де шыны баллондар
Жоғарғы бөліністер
701310
Шыны керамикадан жасалған асхана және ас үй ыдыстары, дәретхана керек-жарақтары, Үйге арналған немесе ұқсас мақсаттарға арналған бұйымдар(изд. Тауар поз. 7010 немесе 7018)
Жоғарғы бөліністер
701322
Асханалық және ас үйлік ыдыс қорғасын ХРУСТАЛЫНАН жасалған дәретхана және кеңсе керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
701328
Асханалық ыдыс және ас үй ыдыстары өзге де ішуге арналған аяқтағы ыдыс
Жоғарғы бөліністер
701333
Шыны керамикадан жасалғандардан басқа, қорғасын хрусталынан жасалған сусынға арналған өзге де ыдыстар
Жоғарғы бөліністер
701337
Шыны керамикадан жасалғандардан басқа, ішуге арналған өзге де ыдыстар
Жоғарғы бөліністер
701341
Қорғасын ХРУСТАЛЬЫНАН жасалған шыны керамикадан ЖАСАЛҒАНДАРДАН басқа асханалық ыдыс (ішуге арналған ыдыстардан басқа) немесе ас үйлік ыдыс
Жоғарғы бөліністер
701342
Асханалық ыдыс (ішуге арналған ыдыстардан басқа) немесе шыны керамикадан жасалғандардан басқа, интерв-ға 5х10-6-дан астам сызықтық кеңею коэффициенті бар шыныдан жасалған ас үйлік ыдыс (ішуге арналған ыдыстардан басқа).темпер.0-ден 300 градқа дейін.с
Жоғарғы бөліністер
701349
Өзге де асханалық ыдыс (ішуге арналған ыдыстардан басқа)
Жоғарғы бөліністер
701391
Қорғасын хрустальынан жасалған өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
701399
Механикалық жиынтықтың қорғасын хрусталынан жасалған өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
701400
Дабыл қағуға арналған шыны бұйымдар және шыныдан жасалған оптикалық элементтер (7015 тауар позициясына енгізілгендерден басқа)
Жоғарғы бөліністер
701510
Сағатқа арналған шынылар және ұқсас шынылар, көруді түзететін немесе түзетпейтін көзілдіріктерге арналған, иілген, тереңдетілген немесе оптикалық өңделмеген ұқсас шынылар; көрсетілген шыныларды дайындауға арналған қуыс шыны сфералар және олардың сегменттері:көруді түзететін көзілдіріктерге арналған шынылар
Жоғарғы бөліністер
701590
Сағатқа арналған өзге де шынылар және соған ұқсас, көруді түзетпейтін иілген, иілген, қуыс, оптикалық өңделмеген шынылар; көрсетілген шыныларды дайындауға арналған қуыс шыны сфералар және олардың сегменттері
Жоғарғы бөліністер
701610
Мозаикалық жұмыстарға немесе өзге де сәндік мақсаттарға арналған шыныдан жасалған текшелер, кесектер және өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
701690
Құрылыста пайдаланылатын арматураланған немесе арматураланбаған престелген немесе құйылған шыныдан жасалған өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
701710
Зертханалық, гигиеналық немесе фармацевтикалық мақсаттарға арналған, градуирленген немесе градуирленбеген, калибрленген немесе калибрленбеген шыны ыдыс. Балқытылған кварцтан немесе басқа балқытылған кремнеземдерден
Жоғарғы бөліністер

701190
Баллоны стеклянные прочие
Верхние переделы
701310
Из стеклокерамики посуда столовая и кухонная, принадлежности туалетныеи канцелярские, изделия для домашнего убранства или аналогичных целей,(кроме изд. Товарных поз. 7010 или 7018)
Верхние переделы
701322
ПОСУДА СТОЛОВАЯ И кухоннаяб ПРИНАДЛЕЖНОСТИ ТУАЛЕТНЫЕ И КАНЦЕЛЯРСКИЕ ИЗ СВИНЦОВОГО ХРУСТАЛЯ
Верхние переделы
701328
Посуда столовая и кухонная сосуды на ножке для питья прочие
Верхние переделы
701333
Сосуды для питья, кроме изготовленных из стеклокерамики, прочие из свинцового хрусталя
Верхние переделы
701337
Сосуды для питья, кроме изготовленных из стеклокерамики, прочие
Верхние переделы
701341
ПОСУДА СТОЛОВАЯ (КРОМЕ СОСУДОВ ДЛЯ ПИТЬЯ) ИЛИ кухоннаяб КРОМЕ ИЗГОТОВЛЕНЫХ ИЗ СТЕКЛОКЕРАМИКИ ИЗ СВИНЦОВОГО ХРУСТАЛЯ
Верхние переделы
701342
Посуда столовая (кроме сосудов для питья) или кухонная, кроме изготовленной из стеклокерамики,из стекла, имеющего коэффициент линейного расширенияне более 5х10-6 на k в интерв.темпер.от 0 до 300град.с
Верхние переделы
701349
Посуда столовая (кроме сосудов для питья) прочая
Верхние переделы
701391
Прочие изделия из свинцового хрусталя
Верхние переделы
701399
Прочие изделия из свинцового хрусталя механического набора
Верхние переделы
701400
Стеклянные изделия для сигнализации и оптические элементы из стекла (кроме включенных в товарную позицию 7015) без оптической обработки аботки
Верхние переделы
701510
Стекла для часов и аналогичные стекла, стекла для корректирующих или не корректирующих зрение очков, изогнутые, вогнутые с углублением или подобные стекла, оптически не обработанные; полые стеклянные сферы и их сегменты для изготовления указанных стекол:стекла для корректирующих зрение очков
Верхние переделы
701590
Прочие стекла для часов и аналогичные, стекла для некорректирующих зрение изогнутые, вогнутые, полые, оптически не обработанные; полые стеклянные сферы и их сегменты для изготовления указанных стекол
Верхние переделы
701610
Кубики, кусочки и прочие изделия из стекла, на основе или без нее, для мозаичных работ или иных декоративных целей
Верхние переделы
701690
Прочие изделия из прессованного или литого стекла, армированные или неармированные, используемые в строительстве
Верхние переделы
701710
Посуда стеклянная для лабораторных, гигиенических или фармацевтических целей, градуированная или неградуированная, калиброванная или некалиброван. Из плавленного кварца или др. Плавленных кремнеземов
Верхние переделы

701720
Лаборат үшін ыдыс., гигиенич. Немесе фармацевт. Мақсаттар, градуирленген. Немесе неградуир., калибров. Немесе некалибр. Шынылы коэф. Лин. Кеңейт.0,000005/1 град артық емес.к интерв. 0-ден 300 гр-ге дейінцельсия
Жоғарғы бөліністер
701790
Зертханалық, гигиеналық немесе фармацевтикалық мақсаттарға арналған шыны ыдыс градуирленген. Немесе неградуиров. калибрленген немесе калибрленбеген, өзгелері
Жоғарғы бөліністер
701810
Шыны моншақтар, інжу имитациялайтын бұйымдар, қымбат бағалы немесе жартылай қымбат бағалы тастар және шыныдан жасалған ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
701820
Диаметрі 1 мм аспайтын шыны микросфералар
Жоғарғы бөліністер
701890
Бижутериядан басқа, жанарғымен өңделген шыныдан жасалған өзге де сәндік бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
701911
Ұзындығы 50 мм аспайтын штапелденген талшық
Орташа бөліністер
701912
Құрма
Орташа бөліністер
701919
Шыны талшықтан жасалған өзге де ленталар, иірімжіп
Орташа бөліністер
701931
Шыны талшықтан жасалған маттар (шыны мақтаны қоса алғанда))
Орташа бөліністер
701932
Шыны талшықтан жасалған жұқа маталар (вуали)
Жоғарғы бөліністер
701939
Шыныталшықтан жасалған ені 300 см-ден асатын өзге де шыны холст
Жоғарғы бөліністер
701940
Бұйымдар шыны талшықтан жасалған: созбадан жасалған маталар
Орташа бөліністер
701951
Ровницадан жасалған маталар
Орташа бөліністер
701952
Ені 30 см аспайтын өзге де маталар
Орташа бөліністер
701959
Ені 30 см астам, тегіс қазбалар,беті тығыздығы 250 г/м2 кем, сызықтық тығыздықтағы жіптерден 136 текс аспайтын өзге де шыны мата
Орташа бөліністер
701990
Шыны талшықтан жасалған өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
702000
Шыныдан жасалған өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
710122
Өңделген інжу
Орташа бөліністер
710239
Ақталмаған немесе бекітілмеген өзге де өнеркәсіптік емес алмас
Орташа бөліністер
710391
Басқа тәсілдермен өңделген, бірақ жалатылмаған, ақталмаған және бекітілмеген рубиналар,сапфир және Изумруд
Орташа бөліністер
710399
Өзге де қымбат бағалы және жартылай қымбат бағалы тастар (алмаздардан,рубиндерден, сапфирлерден немесе изумрудтардан басқа), өңделген. Басқа жолдармен, ноненанизан., неоправлен. Және незакреплен. Немесе уақытша наниз.үшін удоб. Тасымалдаушы
Орташа бөліністер
710410
Жасанды немесе қайта жаңартылған, өңделген немесе өңделмеген, сұрыпталған немесе сұрыпталмаған, бірақ сұрыпталмаған, ақталмаған немесе бекітілмеген қымбат бағалы немесе жартылай қымбат бағалы тастар; тасымалдауға ыңғайлы болу үшін уақытша жалатылған, сұрыпталмаған жасанды немесе қайта жаңартылған қымбат бағалы немесе жартылай қымбат бағалы тастар: пьезоэлектрлік кварц
Орташа бөліністер

701720
Посуда для лаборат., гигиенич. Или фармацевт. Целей, градуирован. Или неградуир., калибров. Или некалибр. Из пр. Стеклас коэф. Лин. Расшир.не более 0,000005/1 град.к в интерв. От0 до 300 гр.цельсия
Верхние переделы
701790
Посуда стеклянная для лабораторных, гигиенических или фармацевтических целей, градуирован. Или неградуиров., калиброванная или некалиброванная, прочая
Верхние переделы
701810
Бусины стеклянные, изделия, имитирующие жемчуг, драгоценные или полудрагоценные камни и аналогичные изделия из стекла
Верхние переделы
701820
Микросферы стеклянные диаметром не более 1 мм
Верхние переделы
701890
Прочие декоративные изделия из стекла, обработанные горелкой, кроме бижутерии
Верхние переделы
701911
Штапелированное волокно длиной не более 50 мм
Средние переделы
701912
Ровница
Средние переделы
701919
Прочие ленты, пряжа из стекловолокна
Средние переделы
701931
Маты из стекловолокна (включая стекловату)
Средние переделы
701932
Тонкие ткани (вуали) из стекловолокна
Верхние переделы
701939
Прочий стеклохолст, шириной более 300 см из стекловолокна
Верхние переделы
701940
Изделия из стекловолокна: ткани из ровницы
Средние переделы
701951
Ткани из ровницы
Средние переделы
701952
Ткани прочие шириной не более 30 см
Средние переделы
701959
Прочие стеклоткани шириной более 30 см, гладкой выработки,с поверхностной плотностью менее 250 г/м2, из нитей линейнойплотности не более 136 текс на одиночную нить
Средние переделы
701990
Прочие изделия из стекловолокна
Верхние переделы
702000
Прочие изделия из стекла
Верхние переделы
702000
Прочие изделия из стекла
Верхние переделы
710122
Жемчуг культивированный обработанный
Средние переделы
710239
Алмазы непромышленные прочие, неоправленные или незакрепленные
Средние переделы
710391
Рубины, сапфиры и изумруды, обработанные другими способами,но не нанизанные, неоправленные и незакрепленные
Средние переделы
710399
Прочие драгоценные и полудрагоценные камни (кроме алмазов,рубинов, сапфиров или изумрудов), обработ. Др. Способами, ноненанизан., неоправлен. И незакреплен. Или временно наниз.для удоб. Транспортир
Средние переделы
710410
Драгоценные или полудрагоценные камни, искусственные или реконструированные, обработанные или необработанные, сортированные или несортированные, но ненанизанные, неоправленные или незакрепленные; несортированные искусственные или реконструированные драгоценные или полудрагоценные камни, временно нанизанные для удобства транспортировки:кварц пьезоэлектрический
Средние переделы

710420
Өңделмеген немесе жай араланған немесе бастапқы өңдеуге ұшыраған өзге де қымбат бағалы немесе жартылай бағалы тастар
Орташа бөліністер
710490
Өзге де қымбат бағалы немесе жартылай қымбат бағалы тастар, қайта жаңартылған, өңделген немесе өңделмеген, уақытша тасымалдау үшін саналған жасанды тастар
Орташа бөліністер
711311
Зергерлік бұйымдар және олардың гальваникалық жабыны бар немесе жоқ, басқа бағалы металдар жалатылған немесе жалатылмаған күмістен жасалған бөліністері
Жоғарғы бөліністер
711319
Гальваникалық жабыны бар немесе жоқ, бағалы металдар жалатылған немесе жалатылмаған зергерлік бұйымдар және олардың өзге де бағалы металдардан жасалған бөліністері
Жоғарғы бөліністер
711320
Қымбат бағалы емес металдардан жасалған, қымбат бағалы металдар жалатылған зергерлік бұйымдар және олардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
711411
Шеберлердің алтын немесе күміс істері бұйымдары және олардың гальваникалық жабыны бар немесе жоқ, басқа бағалы металдар жалатылған немесе жалатылмаған күмістен жасалған бөліністері
Жоғарғы бөліністер
711419
Гальваникалық жабыны бар немесе жоқ, бағалы металдар жалатылған немесе жалатылмаған шеберлердің алтын немесе күміс істері бұйымдары және олардың өзге де бағалы металдардан жасалған бөліністері
Жоғарғы бөліністер
711420
Шеберлердің алтын немесе күміс істері бұйымдары және қымбат бағалы емес металдардан жасалған, қымбат бағалы металдар жалатылған олардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
711510
Сым тор немесе платинадан жасалған торлар түріндегі катализаторлар
Жоғарғы бөліністер
711590
Қымбат бағалы металдардан немесе қымбат бағалы металдар жалатылған металдард
Жоғарғы бөліністер
711610
Табиғи немесе қопсытылған інжуден жасалған бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
711620
Табиғи, жасанды және қайта жаңартылған қымбат бағалы немесе жартылай қымбат бағалы тастардан жасалған бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
711711
Қымбат бағалы емес металдардан жасалған, қымбат бағалы металдардан жасалған электролиттік жабыны бар немесе аталмаған
Жоғарғы бөліністер
711719
Қымбат бағалы емес металдардан жасалған, қымбат бағалы металдардан жасалған гальваникалық жабыны бар немесе жоқ өзге де бижутериялар
Жоғарғы бөліністер
711790
Өзге де бижутериялар
Жоғарғы бөліністер
711810
Заңды төлем құралы болып табылмайтын монеталар (алтыннан басқа)
Жоғарғы бөліністер
711890
Басқа монеталар
Жоғарғы бөліністер
720110
Құрамында 0,5 мас бар легирленбеген шойын. % немесе одан аз фосфор
Төменгі бөліністер
720221
Құрамында 55 мас бар Ферросилиций. кремний %
Төменгі бөліністер
720720
Құрамында 0,25 мас. % бар жартылай фабрикаттар немесе одан да көп кемінде 0,6 мас. % бар қима темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, қатырылған немесе үздіксіз құюмен алынған, ені қос қалыңдықтан кем тікбұрышты (шаршыны қоса алғанда) көлденең
Төменгі бөліністер

710420
Драгоценные или полудрагоценные камни прочие, необработанные или просто распиленные или подвергнутые черновой обработке
Средние переделы
710490
Прочие драгоценные или полудрагоценные камни, искусственныеили реконструированные, обработанные или необработанные, временно нанизанные дляудобства транспортировки
Средние переделы
711311
Ювелирные изделия и их части из серебра, имеющего или не имеющего гальваническое покрытие, плакированного или неплакированного другими драгоценными металлами
Верхние переделы
711319
Ювелирные изделия и их части из прочих драгоценных металлов, имеющих или не имеющих гальваническое покрытие, плакированных или неплакированных драгоценными металлами
Верхние переделы
711320
Ювелирные изделия и их части из недрагоценных металлов, плакированных драгоценными металлами
Верхние переделы
711411
Изделия золотых или серебряных дел мастеров и их части из серебра, имеющего или не имеющего гальваническое покрытие, плакированного или неплакированного другими драгоценными металлами
Верхние переделы
711419
Изделия золотых или серебряных дел мастеров и их части из прочих драгоценных металлов, имеющих или не имеющих гальваническое покрытие, плакированных или неплакированных драгоценными металлами
Верхние переделы
711420
Изделия золотых или серебряных дел мастеров и их части из недрагоценных металлов, плакированных драгоценными металлами
Верхние переделы
711510
Катализаторы в форме проволочной сетки или решетки из платины
Верхние переделы
711590
Прочие изделия из драгоценных металлов или металлов, плакированных драгоценными металлами
Верхние переделы
711610
Изделия из природного или культивированного жемчуга
Верхние переделы
711620
Изделия из драгоценных или полудрагоценных камней природных, искусственных и реконструированных
Верхние переделы
711711
Запонки и заколки из недрагоценных металлов, имеющих или неимеющих электролитическое покрытие из драгоценных металлов
Верхние переделы
711719
Прочая бижутерия из недрагоценных металлов, имеющих или не имеющих гальванического покрытия из драгоценных металлов
Верхние переделы
711790
Бижутерия прочая
Верхние переделы
711810
Монеты (кроме золотых), не являющиеся законным платежным средством
Верхние переделы
711890
Прочие монеты
Верхние переделы
720110
Нелегированный передельный чугун, содержащий 0,5 массы % или менее фосфора
Нижние переделы
720221
Ферросилиций, содержащий более 55 массы% кремния
Нижние переделы
720720
Полуфабрикаты из железа или нелегированной стали, прямоугольного (включая квадратное) поперечного сечения шириной менее двойной толщины, катаные или полученные непрерывным литьем, содержащие 0,25 массы% или более, не менее 0,6 мас % углерода
Нижние переделы

720810
Ені 600 мм және одан да көп темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, одан әрі өңделмеген, рельефті суреті бар ыстықтай илектен басқа, орамдардағы тегіс илек
Орташа бөліністер
720825
Ені 600 мм және одан да көп темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, одан әрі өңделмеген орамдағы, ыстықтай илектен басқа, уланған, қалыңдығы 4,75 мм және одан да көп жазық илек
Орташа бөліністер
720826
Ені 600 мм және одан артық темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, одан әрі өңделмеген орамдардағы, ыстықтай илектен басқа, қалыңдығы 3 мм-ден астам, бірақ 4,75 мм-ден кем дәріленген жазық илек
Орташа бөліністер
720827
Ені 600 мм және одан да көп темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, одан әрі өңделмеген, ыстықтай илектен басқа, қалыңдығы 3 мм-ден кем дәріленген орамдардағы жазық илек
Орташа бөліністер
720836
Ені 600 мм және одан да көп темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, одан әрі өңделмеген орамдардағы тегіс илек, қалыңдығы 10 мм астам ыстықтай прокаттаудан басқа
Орташа бөліністер
720837
Темірден немесе легирден жасалған өзге де тегіс илек. Ені 600 мм немесе одан да көп Болат, жалатылмаған, орамдағы, алыстарсыз.ыстық прокаттаудан, қалыңдықтан басқа өңдеу. 4,75 мм немесе одан көп, бірақ 10 мм-ден аспайтын
Орташа бөліністер
720838
Ені 600 мм немесе одан да көп, жалатылмаған, орамдағы, одан әрі өңделмеген, ыстықтай прокаттаудан басқа, қалыңдығы 3 мм немесе жолтабан, бірақ кемінде
Орташа бөліністер
720839
Ені 600 мм немесе одан да көп, жалатылмаған, орамдағы, одан әрі өңделмеген, ыстықтай прокаттаудан басқа, қалыңдығы 3мм кем
Орташа бөліністер
720840
Ені 600 мм немесе одан да көп темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылмаған, орамда емес, одан әрі өңделмеген, ыстықтай прокаттаудан басқа, бедерлі суреті бар жазық илек
Орташа бөліністер
720851
Ені 600 мм немесе одан да көп, жалатылмаған, орамдағы емес, одан әрі өңделмеген, ыстықтай прокаттаудан басқа, қалыңдығы 10 мм астам
Орташа бөліністер
720852
Ені 600 мм немесе одан да көп темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылмаған, орамдағы емес, одан әрі тауларсыз өзге де тегіс илек. Қалыңдығы 4,75 мм немесе одан да көп, бірақ 10-нан аспайтын
Орташа бөліністер
720853
Ені 600 мм немесе одан да көп темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылмаған, орамдағы емес, одан әрі ораусыз өзге де тегіс илек, ыстықтан басқа. Қалыңдығы 3 мм немесе одан да көп, бірақ 4,75-тен кем
Орташа бөліністер
720854
Ені 600 мм немесе одан да көп, жалатылмаған, орамдағы емес, ыстықтай прокаттаудан басқа, қалыңдығы менеее3 мм темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған өзге де тегіс илек
Орташа бөліністер

720810
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм и более в рулонах, без дальнейшей обработки кроме горячей прокатки, с рельефным рисунком
Средние переделы
720825
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм и более в рулонах, без дальнейшей обработки кроме горячей прокатки, протравленный, толщиной 4,75 мм и более
Средние переделы
720826
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм и более в рулонах, без дальнейшей обработки кроме горячей прокатки, протравленный, толщиной более 3 мм, но менее 4,75 мм
Средние переделы
720827
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм и более в рулонах, без дальнейшей обработки кроме горячей прокатки, протравленный, толщиной менее 3 мм
Средние переделы
720836
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм и более в рулонах, без дальнейшей обработки кроме горячей прокатки толщиной более 10 мм
Средние переделы
720837
Прочий прокат плоский из железа или нелегиров. Стали шириной 600 мм или более, неплакированный, в рулонах, без дальн.обработки кроме горячей прокатки, толщ. 4,75 мм или более,но не более 10 мм
Средние переделы
720838
Прочий прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, неплакированный, в рулонах, без дальнейшей обработки кроме горячей прокатки, толщиной 3 мм илиболее, но не менее
Средние переделы
720839
Прочий прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, неплакированный, в рулонах, без дальнейшей обработки кроме горячей прокатки, толщиной менее 3мм
Средние переделы
720840
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, неплакированный, не в рулонах, без дальнейшей обработки кроме горячей прокатки, с рельефным рисунком
Средние переделы
720851
Прочий прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, неплакированный, не в рулонах, без дальнейшей обработки кроме горячей прокатки, толщиной более 10 мм
Средние переделы
720852
Прочий прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, неплакированный, не в рулонах, без дальнейшей обр. Кроме гор. Прокатки, толщиной 4,75 мм или более, но не более 10
Средние переделы
720853
Прочий прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, неплакированный, не в рулонах, без дальнейшей обр., кроме горячей. Прокатки, толщиной 3 мм или более, но менее 4,75
Средние переделы
720854
Прочий прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, неплакированный, не в рулонах, бездальнейшей обработки кроме горячей прокатки, толщиной менее3 мм
Средние переделы

720890
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, ыстықтай илектелген, жалатылмаған, гальваникалық немесе басқа да жабыны жоқ өзге де тегіс илек
Орташа бөліністер
720915
Ені 600 мм және одан да көп темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, суықтай илектелген, жалатылмаған, гальваникалық немесе басқа да қаптамалары жоқ, одан әрі өңделмеген, қалыңдығы 3 мм вулондармен тегіс илек
Орташа бөліністер
720916
Ені 600 мм немесе одан да көп темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылмаған, орамдағы, алыстарсыз жазық илек. Қалыңдығы 1 мм-ден астам, бірақ 3 мм-ден кем суық прокаттаудан басқа
Орташа бөліністер
720917
Ені 600 мм немесе одан да көп, жалатылмаған, орамдағы, одан әрі өңделмеген, суықтай прокаттаудан басқа, қалыңдығы 0,5 мм немесе одан да көп, бірақ 1 мм-ден аспайтын, темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған тегіс илек
Орташа бөліністер
720918
Ені 600 мм немесе одан да көп темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылмаған, орамдағы, одан әрі өңделмеген,суықтай прокаттаудан басқа, қалыңдығы 0,5 мм кем жазық илек
Орташа бөліністер
720925
Ені 600 мм және одан да көп темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, суықтай илектелген, жалатылмаған, гальванды немесе басқа да жабыны жоқ, одан әрі өңделмеген, қалыңдығы 3 орамдағы тегіс илек
Орташа бөліністер
720926
Ені 600 мм немесе одан да көп, жалатылмаған, орамдағы емес, одан әрі өңделмеген, суықтай прокаттаудан басқа, қалыңдығы 1 мм-ден астам, бірақ 3 мм-ден кем тегіс илек
Орташа бөліністер
720927
Ені 600 мм немесе одан да көп, жалатылмаған, орамдағы емес, одан әрі орамсыз, суықтай прокаттаудан басқа, қалыңдығы 0,5 мм немесе одан да көп, бірақ 1 мм аспайтын тегіс илек
Орташа бөліністер
720928
Ені 600 мм немесе одан да көп темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылмаған, орамдағы емес, одан әрі өңделмеген, суықтай прокаттаудан басқа, қалыңдығы 0,5 мм кем жазық илек
Орташа бөліністер
720990
Ені 600 мм немесе одан да көп темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, суықтай илектелген (суық күйінде қысылған), жалатылмаған, гальваникалық немесе басқа да жабыны жоқ өзге де тегіс илек
Орташа бөліністер
721011
Ені 600 мм немесе одан да көп, гальваникалық немесе басқа да қаптамасы қалайы бар, қалыңдығы 0,5 мм немесе одан да көп темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған тегіс илек
Орташа бөліністер
721012
Ені 600 мм немесе одан астам, гальваникалық немесе басқа да қаптамасы қалайы бар, қалыңдығы 0,5 мм кем темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған тегіс илек
Орташа бөліністер

720890
Прочий прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, горячекатанный, неплакированный, без гальванического или другого покрытия
Средние переделы
720915
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм и более, холоднокатаный, неплакированный, без гальванического или другого покрытия, без дальнейшей обработки, врулонах толщиной 3 мм
Средние переделы
720916
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, неплакированный, в рулонах, без дальн. Обр. Кроме холодной прокатки, толщиной более 1 мм, но менее 3 мм
Средние переделы
720917
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, неплакированный, в рулонах, без дальнейшей обработки кроме холодной прокатки, толщиной 0,5 мм или более, но не более 1 мм
Средние переделы
720918
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, неплакированный, в рулонах, без дальнейшей обработки кроме холодной прокатки,толщиной менее 0,5 мм
Средние переделы
720925
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм и более, холоднокатаный, неплакированный, без гальванического или другого покрытия, без дальнейшей обработки, нев рулонах толщиной 3
Средние переделы
720926
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, неплакированный, не в рулонах, без дальнейшей обработки кроме холодной прокатки, толщиной более 1 мм, но менее 3 мм
Средние переделы
720927
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, неплакированный, не в рулонах, без дальнейшей обр., кроме холодной прокатки, толщиной 0,5 мм или более, но не более 1 мм
Средние переделы
720928
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, неплакированный, не в рулонах, без дальнейшей обработки кроме холодной прокатки, толщиной менее 0,5 мм
Средние переделы
720990
Прочий прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, холоднокатаный (обжатый в холодном состоянии), неплакированной, без гальванического или другого покрытия
Средние переделы
721011
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, с гальваническим или другим покрытием оловом, толщиной 0,5 мм или более
Средние переделы
721012
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, с гальваническим или другим покрытием оловом, толщиной менее 0,5 мм
Средние переделы

721020
Қорғасын-қалайы қорытпасын қоса алғанда, темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған ені 600 мм немесе одан да көп, гальвандық немесе басқа да қорғасынмен қапталған тегіс илек
Орташа бөліністер
721030
Электролиттік мырышталған ені 600 мм немесе одан да көп темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған тегіс илек
Орташа бөліністер
721041
Өзге тәсілмен мырышталған, ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған тегіс илек, гофрленген
Орташа бөліністер
721049
Өзге де тәсілмен мырышталған ені 600 мм немесе одан да көп темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған өзге де тегіс илек
Орташа бөліністер
721050
Ені 600 мм немесе одан да көп, гальваникалық немесе басқа да хром оксидтері немесе хром оксидтері және хром оксидтері бар темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған тегіс илек
Орташа бөліністер
721061
Ені 600 мм немесе одан да көп, гальваникалық немесе басқа да алюминий-мырыш қорытпаларымен қапталған темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған тегіс илек
Орташа бөліністер
721069
Ені 600 мм немесе одан астам, жалатылған, гальвандық немесе басқа да қаптамасы бар темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған тегіс илек: гальвандық немесе басқа алюминиймен қапталған:өзгелері
Орташа бөліністер
721070
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, боялған, лакталған немесе пластмассамен қапталған жазық илек
Орташа бөліністер
721090
Ені 600 мм немесе одан да көп темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған өзге де тегіс илек
Орташа бөліністер
721113
Ені 600 мм-ден кем темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылмаған, гальваникалық немесе басқа да жабыны жоқ жазық илек:ыстық прокаттаудан басқа, одан әрі өңдеусіз: төрт қырмен немесе ені 150 мм-ден астам және қалыңдығы 4 мм-ден кем емес тікбұрышты жабық калибрлі, орамдарда емес және рельефтік суреті жоқ
Орташа бөліністер
721114
Қалыңдығы 4,75 мм немесе одан да көп ыстықтай прокаттаудан басқа, ені 600 мм-ден кем темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған өзге де тегіс илек
Орташа бөліністер
721119
Ыстықтай прокаттаудан басқа, одан әрі өңдеусіз ені 600 мм кем, темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған өзге де тегіс илек
Орташа бөліністер
721123
Ені 600 мм-ден кем, одан әрі өңделмеген, суықтай илектен (суық күйінде қысу) басқа, құрамында 0,25 мас. - ден кем темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған тегіс илек. көміртегі %
Орташа бөліністер
721129
Суықтай прокаттаудан басқа, одан әрі өңделмеген, ені 600 мм-ден кем темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған өзге де тегіс илек (суық күйінде қысу)
Орташа бөліністер

721020
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, с гальваническим или другим покрытием свинцом, включая свинцово-оловянный сплав
Средние переделы
721030
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, электролитически оцинкованный
Средние переделы
721041
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, оцинкованный иным способом, гофрированный
Средние переделы
721049
Прочий прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, оцинкованный иным способом
Средние переделы
721050
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, с гальваническим или другим покрытием оксидами хрома или хромом и оксидами хрома
Средние переделы
721061
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, с гальваническим или другим покрытием алюминиево-цинковыми сплавами
Средние переделы
721069
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, плакированный, с гальваническим или другим покрытием:с гальваническим или другим покрытием алюминием:прочий
Средние переделы
721070
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, окрашенный, лакированный или покрытый пластмассой
Средние переделы
721090
Прочий прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более
Средние переделы
721113
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной менее 600 мм, неплакированный, без гальванического или другого покрытия:без дальнейшей обработки, кроме горячей прокатки:прокатанный по четырем граням или в прямоугольном закрытом калибре, шириной более 150 мм и толщиной не менее 4 мм, не в рулонах и без рельефного рисунка
Средние переделы
721114
Прочий прокат плоский из железа или нелегированной стали, шириной менее 600 мм без дальнейшей обработки кроме горячейпрокатки, толщиной 4,75 мм или более
Средние переделы
721119
Прочий прокат плоский из железа или нелегированной стали, шириной менее 600 мм, без дальнейшей обработки кроме горячейпрокатки
Средние переделы
721123
Прокат плоский из железа или нелегированной стали, шириной менее 600 мм, без дальнейшей обработки кроме холодной прокатки (обжатия в холодном состоянии), содержащий менее 0,25 массы% углерода
Средние переделы
721129
Прочий прокат плоский из железа или нелегированной стали, шириной менее 600 мм, без дальнейшей обработки кроме холодной прокатки (обжатия в холодном состоянии)
Средние переделы

721190
Ені 600 мм-ден кем, жалатылмаған, гальваникалық немесе басқа жабыны жоқ темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған өзге де тегіс илек
Орташа бөліністер
721210
Темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, ені 600 мм-ден кем, гальваникалық немесе басқа да қалайы қаптамасы бар тегіс илек
Орташа бөліністер
721220
Темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, ені 600 мм, электролиттік мырышталған тегіс илек
Орташа бөліністер
721230
Өзге тәсілмен мырышталған, ені 600 мм темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған тегіс илек
Орташа бөліністер
721240
Ені 600 мм-ден кем темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, боялған, лакталған немесе пластикпен қапталған жазық илек
Орташа бөліністер
721250
Ені 600 мм-ден кем, өзге тәсілмен қапталған, темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған жазық илек
Орташа бөліністер
721260
Ені 600 мм-ден асатын, темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылған жазық илек
Орташа бөліністер
721310
Бос оралған бухталарда ыстықтай илектелген, ойықтары, шығыңқы жерлері бар легирленбеген болаттан жасалған шыбықтар илектеу процесінде алынған басқа да деформациялар
Орташа бөліністер
721320
Темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған Еркін оралған бухталарда ыстықтай илектелген шыбықтар:Автоматты болаттан жасалған өзге де
Орташа бөліністер
721391
Диаметрі 14 мм кем дөңгелек қималы темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған бос оралған бухталарда ыстықтай илектелген өзге де шыбықтар
Орташа бөліністер
721399
Темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған бос оралған бухталардағы ыстықтай илектелген өзге де шыбықтар
Орташа бөліністер
721410
Илектен кейін иілген, қақталған шыбықтарды қоса алғанда,темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған шыбықтар
Орташа бөліністер
721420
Илектеу процесінде немесе илектеу ширатылған илектен алынған ойықтары, шығыңқы жерлері,жыралары немесе басқа да деформациялары бар темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған шыбықтар
Орташа бөліністер
721430
Автоматты болаттан жасалған өзге де шыбықтар
Орташа бөліністер
721491
Темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған өзге де шыбықтар, кр одан әрі өңдеусіз. Ыстықтай илектеу, ыстықтай созу немесе ыстық экструдирлеу, тік жаю.(кр. Шаршы) көлденең. Қима
Орташа бөліністер
721499
Одан әрі өңделмеген темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, соғудан, ыстықтай илектен, ыстықтай созудан немесе ыстықтай экструдирлеуден басқа өзге де шыбықтар
Орташа бөліністер
721510
Суық деформациядағы немесе суық күйдегі әрленбеген Автоматты болаттан жасалған өзге де шыбықтар
Орташа бөліністер

721190
Прочий прокат плоский из железа или нелегированной стали, шириной менее 600 мм, неплакированный, без гальванического или другого покрытия
Средние переделы
721210
Прокат плоский из железа или нелегированной стали, шириной менее 600 мм, с гальваническим или другим покрытием оловом
Средние переделы
721220
Прокат плоский из железа или нелегированной стали, ширинойменее 600 мм, электролитически оцинкованный
Средние переделы
721230
Прокат плоский из железа или нелегированной стали, ширинойменее 600 мм, оцинкованный иным способом
Средние переделы
721240
Прокат плоский из железа или нелегированной стали, шириной менее 600 мм, окрашенный, лакированный или покрытый пластиком
Средние переделы
721250
Прокат плоский из железа или нелегированной стали, шириной менее 600 мм, покрытый иным способом
Средние переделы
721260
Прокат плоский из железа или нелегированной стали, ширинойменее 600 мм, плакированный
Средние переделы
721310
Прутки горячекатаные в свободно смотанных бухтах из железаили нелегированной стали, имеющие выемки, выступы, бороздыили другие деформации, полученные в процессе прокатки
Средние переделы
721320
Прутки горячекатаные в свободно смотанных бухтах из железа или нелегированной стали:из автоматной стали прочие
Средние переделы
721391
Прочие прутки горячекатаные в свободно смотанных бухтах из железа или нелегированной стали, круглого сечения диаметром менее 14 мм
Средние переделы
721399
Прочие прутки горячекатаные в свободно смотанных бухтах из железа или нелегированной стали
Средние переделы
721410
Прутки из железа или нелегированной стали, включая прутки,изогнутые после прокатки, кованые
Средние переделы
721420
Прутки из железа или нелегированной стали, имеющие выемки,выступы, борозды или другие деформации, полученные в процессе прокатки или скрученныепосле прокатки
Средние переделы
721430
Прутки прочие из автоматной стали
Средние переделы
721491
Прочие прутки из железа или нелегированной стали, без дальнейшей обработки кр. Ковки, горячей прокатки, горячего волочения или горячего экструдирования, прямоуг.(кр. Квадратного ) попереч. Сечения
Средние переделы
721499
Прочие прутки из железа или нелегированной стали, без дальнейшей обработки кроме ковки, горячей прокатки, горячего волочения или горячего экструдирования
Средние переделы
721510
Прутки прочие из автоматной стали, без дальнейшей обработкикроме холодной деформации или отделки в холодном состоянии
Средние переделы

721550
Суық деформациядан немесе суық күйдегі әрлеуден басқа, одан әрі өңделмеген темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған өзге де шыбықтар
Орташа бөліністер
721590
Темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған өзге де шыбықтар
Орташа бөліністер
721610
Ыстықтай прокаттаудан, ыстықтай созудан немесе экструдирлеуден басқа, биіктігі 80 мм-ден кем, темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған швеллерлер, Қос таврлар немесе кең жолақты Қос таврлар
Орташа бөліністер
721621
Ыстықтай прокаттаудан, ыстықтай созудан немесе экструдирлеуден басқа, биіктігі 80 мм-ден кем,темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған бұрыштық тең емес профильдер
Орташа бөліністер
721622
Ыстықтай прокаттаудан, ыстықтай созудан немесе экструдирлеуден басқа, биіктігі 80 мм кем, темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған одан әрі өңдеусіз таңбалық профильдер
Орташа бөліністер
721631
Ыстықтай прокаттаудан, ыстықтай созудан немесе экструдирлеуден басқа, биіктігі 80 мм, бірақ 220 мм аспайтын темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған швеллерлер
Орташа бөліністер
721632
Ыстықтай прокаттаудан, ыстықтай созудан немесе экструдирлеуден басқа, биіктігі 80 мм немесе одан астам, бірақ 220 мм аспайтын темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған екі таврлар
Орташа бөліністер
721633
Ыстықтай прокаттаудан, ыстықтай созудан немесе экструдиялаудан басқа, одан әрі өңдеусіз темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған кең ауқымды Қос тавралар
Орташа бөліністер
721640
Ыстықтай прокаттаудан, ыстықтай созудан немесе экструдирлеуден басқа, биіктігі 80 мм немесе одан астам бұрыштық тең емес профильдер немесе одан әрі өңделмеген таңбалық профильдер
Орташа бөліністер
721650
Ыстықтай прокаттаудан, ыстықтай созудан немесе экструдирлеуден басқа, одан әрі өңдеусіз, темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған бұрыштар, фасонды және арнайы профильдер
Орташа бөліністер
721661
Суық деформациядан немесе суық күйдегі әрлеуден басқа, тегіс илектен алынған, одан әрі өңделмеген, темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған фасонды бұрыштар және арнайы профильдер
Орташа бөліністер
721669
Суық деформациядан немесе суық күйдегі әрлеуден басқа, одан әрі өңделмеген бұрыштар, фасондық және арнайы профильдер, өзгелері
Орташа бөліністер
721691
Тегіс прокаттан алынған, суықтай деформацияланған немесе суық күйінде өңделген темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған өзге де бұрыштар, фасонды және арнайы профильдер
Орташа бөліністер
721699
Темірден жасалған өзге де бұрыштар, фасонды және арнайы профильдер
Орташа бөліністер
721710
Жалтыратылмаған және жабылмаған, жалтыратылған немесе жалтыратылмаған темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған сым
Орташа бөліністер

721550
Прочие прутки из железа или нелегированной стали, без дальнейшей обработки, кроме холодной деформации или отделки в холодном состоянии
Средние переделы
721590
Прутки прочие из железа или нелегированной стали
Средние переделы
721610
Швеллеры, двутавры или широкополочные двутавры, без дальнейшей обработки кроме горячей прокатки, горячего волочения или экструдирования, высотой менее 80 мм, из железа или нелегированной стали
Средние переделы
721621
Неравнобокие угловые профили, без дальнейшей обработки кроме горячей прокатки, горячего волочения или экструдирования,высотой менее 80 мм, из железа или нелегированной стали
Средние переделы
721622
Тавровые профили, без дальнейшей обработки кроме горячей прокатки, горячего волочения или экструдирования, высотой менее 80 мм, из железа или нелегированной стали
Средние переделы
721631
Швеллеры из железа или нелегированной стали, без дальнейшей обработки кроме горячей прокатки, горячего волочения или экструдирования, высотой 80 мм, но не более 220 мм
Средние переделы
721632
Двутавры из железа или нелегированной стали, без дальнейшей обработки кроме горячей прокатки, горячего волочения или экструдирования, высотой 80 мм или более, но не более 220 мм
Средние переделы
721633
Широкополочные двутавры из железа или нелегированной стали, без дальнейшей обработки кроме горячей прокатки, горячего волочения или экструдирования
Средние переделы
721640
Неравнобокие угловые профили или тавровые профили, без дальнейшей обработки, кроме горячей прокатки, горячего волочения или экструдирования, высотой 80 мм или более
Средние переделы
721650
Уголки, фасонные и специальные профили из железа или нелегированной стали, без дальнейшей обработки, кроме горячей прокатки, горячего волочения или экструдирования
Средние переделы
721661
Уголки фасонные и специальные профили из железа или нелегированной стали, без дальнейшей обработки кроме холодной деформации или отделки в холодном состоянии, полученные из плоского проката
Средние переделы
721669
Уголки, фасонные и специальные профили, без дальнейшей обработки кроме холодной деформации или отделки в холодном состоянии, прочие
Средние переделы
721691
Прочие уголки, фасонные и специальные профили из железа или нелегированной стали, холоднодеформированные или отделанные в холодном состоянии, полученные из плоского проката
Средние переделы
721699
Прочие уголки, фасонные и специальные профили из железа илинелегированной стали
Средние переделы
721710
Проволока из железа или нелегированной стали, неплакированная и непокрытая, полированная или неполированная
Средние переделы

721720
Мырышталған темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған сым
Орташа бөліністер
721730
Гальваникалық немесе басқа да қымбат бағалы емес металдармен қапталған темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған сым
Орташа бөліністер
721790
Құрамында 0,25 мас.кем темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған өзге сым. көміртегі %
Орташа бөліністер
721810
Коррозияға төзімді болаттан жасалған Құймалар және өзге де бастапқы нысандар
Орташа бөліністер
721891
Тікбұрышты ( квадратынан басқа) көлденең қималы коррозияға төзімді болаттан жасалған өзге де жартылай фабрикаттар
Орташа бөліністер
721899
Құймалардағы немесе өзге де бастапқы нысандардағы коррозияға төзімді өзге де болат және одан жасалған жартылай фабрикаттар
Орташа бөліністер
721911
Коррозияға төзімді болаттан жасалған, ені 600 ммильден астам тегіс илек, ыстық прокаттаудан басқа, қалыңдығы 10 мм астам вулондарда альней өңдеу
Орташа бөліністер
721912
Ыстықтай прокаттаудан басқа, орамдардағы, қалыңдығы 4,75 мм немесе одан да көп, бірақ 10 мм аспайтын, одан әрі өңдеусіз, ені 600 мм немесе одан да көп коррозияға төзімді [тот баспайтын] болаттан жасалған тегіс илек
Орташа бөліністер
721913
Ыстықтай прокаттаудан басқа, орамдардағы, қалыңдығы 3 мм немесе одан да көп, бірақ 4,75 мм-ден кем, одан әрі өңдеусіз, ені 600 мм немесе одан да көп коррозияға төзімді болаттан жасалған тегіс илек
Орташа бөліністер
721914
Ені 600 мм немесе одан да көп, одан әрі өңдеусіз, ыстықтай прокаттаудан басқа, орамдардағы,қалыңдығы 3 мм кем жазық илек
Орташа бөліністер
721921
Ені 600 мм немесе одан да көп коррозияға төзімді болаттан жасалған, одан әрі өңделмеген, қалыңдығы 10 мм-ден асатын орамдағы ыстықтай прокаттаудан басқа, тегіс илек
Орташа бөліністер
721922
Ені 600 мм немесе одан да көп, одан әрі өңдеусіз, қалыңдығы 4,75 мм немесе одан да көп орамдарда емес, бірақ 10 мм аспайтын ыстықтай илектен басқа, коррозияға төзімді [тоттанбайтын] болаттан жасалған тегіс илек
Орташа бөліністер
721923
Коррозиядан жасалған жазық илек.ені 600 мм немесе одан да көп, одан әрі өңделмеген, рулондарда емес, қалыңдығы 3 мм ноне 4.75 мм кем ыстықтай прокаттаудан басқа, ені 600 мм немесе одан да көп Болат
Орташа бөліністер
721924
Коррозионнан жасалған жазық илек. Ені 600 мм немесе одан да көп, одан әрі өңделмеген, қалыңдығы 3 мм кем орамдарда емес ыстықтай прокаттаудан басқа
Орташа бөліністер
721931
Коррозионнан жасалған жазық илек. Ені 600 мм немесе одан да көп, одан әрі өңделмеген, суықтай прокаттаудан басқа, қалыңдығы 4,75 мм немесе одан да көп Болат
Орташа бөліністер
721932
Тоттануға төзімді [тоттанбайтын] болаттан жасалған, ені 600 мм немесе одан да көп, одан әрі өңдеусіз, суықтай прокаттаудан басқа (суыққа қысу. Сост.), қалыңдығы 3 мм немесе одан көп, бірақ 4,75 мм-ден кем
Орташа бөліністер

721720
Проволока из железа или нелегированной стали, оцинкованная
Средние переделы
721730
Проволока из железа или нелегированной стали, с гальваническим или другим покрытием прочими недрагоценными металлами
Средние переделы
721790
Прочая проволока из железа или нелегированной стали, содержащая менее 0,25 массы% углерода
Средние переделы
721810
Слитки и прочие первичные формы из коррозиностойкой стали
Средние переделы
721891
Прочие полуфабрикаты из коррозионностойкой стали, прямоугольного ( кроме квадратного) поперечного сечения
Средние переделы
721899
Прочая сталь коррозионностойкая в слитках или прочих первичных формах и полуфабрикаты из нее
Средние переделы
721911
Прокат плоский из коррози0нностойкой стали, шириной 600 ммили более, бе альнейшей обработки кроме горячей прокатки, врулонах толщиной более 10 мм
Средние переделы
721912
Прокат плоский из коррозионностойкой [нержавеющей] стали, шириной 600 мм или более, без дальнейшей обработки кроме горячей прокатки, в рулонах, толщиной 4,75 мм или более, но не более 10 мм
Средние переделы
721913
Прокат плоский из коррозионностойкой [нержавеющей] стали, шириной 600 мм или более, без дальнейшей обработки кроме горячей прокатки, в рулонах, толщиной 3 мм или более, но менее 4,75 мм
Средние переделы
721914
Прокат плоский из коррозионностойкой [нержавеющей] стали, шириной 600 мм или более, без дальнейшей обработки кроме горячей прокатки, в рулонах,толщиной менее 3 мм
Средние переделы
721921
Прокат плоский из коррозионностойкой [нержавеющей] стали, шириной 600 мм или более, без дальнейшей обработки кроме горячей прокатки, не в рулонах толщиной более 10 мм
Средние переделы
721922
Прокат плоский из коррозионностойкой [нержавеющей] стали, шириной 600 мм или более, без дальнейшей обработки кроме горячей прокатки, не в рулонах толщиной 4,75 мм или более, но не более 10 мм
Средние переделы
721923
Прокат плоский из коррозионност.стали, шириной 600 мм или более, без дальнейшей обработки кроме горячей прокатки не в рулонах, толщиной от 3 мм ноне менее 4.75 мм
Средние переделы
721924
Прокат плоский из коррозионнос. Стали, шириной 600 мм или более, без дальнейшей обработки кроме горячей прокатки не в рулонах, толщиной менее 3 мм
Средние переделы
721931
Прокат плоский из коррозионнос. Стали, шириной 600 мм или более, без дальнейшей обработки кроме холодной прокатки, толщиной 4,75 мм или более
Средние переделы
721932
Прокат плоский из коррозионностойкой [нержавеющей] стали, шириной 600 мм или более, без дальнейшей обработки кроме холодной прокатки (обжатия в холод. Сост.), толщиной 3 мм или более, но менее 4,75 мм
Средние переделы

721933
Тоттануға төзімді [тоттанбайтын] болаттан жасалған, ені 600 мм немесе одан да көп, одан әрі өңдеусіз, суықтай прокаттаудан басқа (суық күйінде қысу) тегіс илек.), қалыңдығы 1 мм-ден астам, бірақ 3 мм-ден кем
Орташа бөліністер
721934
Ені 600 мм немесе одан да көп, алыстарсыз коррозияға төзімді [тот баспайтын] болаттан жасалған жазық илек. Суық прокаттаудан басқа өңдеу (холға қысу. Сост.), қалыңдығы 0,5 мм немесе одан көп, бірақ 1 мм-ден аспайтын
Орташа бөліністер
721935
Тоттануға төзімді [тоттанбайтын] болаттан жасалған, ені 600 мм немесе одан да көп, одан әрі өңдеусіз, суықтай прокаттаудан басқа (суық күйінде қысу), қалыңдығы 0,5 мм кем тегіс илек
Орташа бөліністер
721990
Ені 600 мм немесе одан да көп коррозияға төзімді [тоттанбайтын] болаттан жасалған өзге де тегіс илек
Орташа бөліністер
722011
Ені 600 мм-ден кем, қалыңдығы 4,75 мм немесе одан да көп ыстықтай илектен басқа, одан әрі өңдеусіз коррозияға төзімді болаттан жасалған тегіс илек
Орташа бөліністер
722012
Коррозионнан жасалған жазық илек.ені 600 мм-ден кем, қалыңдығы 4,75 мм-ден кем ыстықтай прокаттаудан басқа, одан әрі өңделмеген болаттар
Орташа бөліністер
722020
Тоттануға төзімді [тоттанбайтын] болаттан жасалған, ені 600 мм-ден кем, одан әрі өңдеусіз, суықтай прокаттаудан басқа (суық күйінде қысу)
Орташа бөліністер
722090
Ені 600 мм-ден кем коррозияға төзімді [тот баспайтын] болаттан жасалған өзге де тегіс илек
Орташа бөліністер
722100
Коррозияға төзімді болаттан жасалған, Еркін оралған бухталарда ыстықтай илектелген шыбықтар
Орташа бөліністер
722211
Ыстықтай прокаттаудан, ыстықтай созудан немесе экструдирлеуден, дөңгелек қимадан басқа, одан әрі өңдеусіз коррозияға төзімді болаттан жасалған өзге де шыбықтар
Орташа бөліністер
722219
Ыстықтай прокаттаудан, ыстықтай созудан немесе экструдиялаудан басқа, одан әрі өңдеусіз коррозияға төзімді [тоттанбайтын] болаттан жасалған өзге де шыбықтар
Орташа бөліністер
722220
Тоттануға төзімді [тоттанбайтын] болаттан жасалған өзге де шыбықтар, одан әрі өңделмеген, суық деформациядан немесе суық күйдегі әрлеуден басқа
Орташа бөліністер
722230
Коррозияға төзімді [тоттанбайтын] болаттан жасалған өзге де шыбықтар
Орташа бөліністер
722240
Коррозияға төзімді болаттан жасалған бұрыштар, фасонды және арнайы профильдер
Орташа бөліністер
722300
Құрамында 2,5 мас бар коррозияға төзімді болаттан жасалған сым.% немесе одан көп никель
Орташа бөліністер
722410
Құймалардағы немесе басқа да бастапқы нысандардағы легирленген болат өзге құймалар және өзге де бастапқы нысандар
Орташа бөліністер
722490
Өзге де қоспаланған болаттан жасалған өзге де жартылай фабрикаттар
Орташа бөліністер

721933
Прокат плоский из коррозионностойкой [нержавеющей] стали, шириной 600 мм или более, без дальнейшей обработки кроме холодной прокатки (обжатия в холодном сост.), толщиной более 1 мм, но менее 3 мм
Средние переделы
721934
Прокат плоский из коррозионностойкой [нержавеющей] стали, шириной 600 мм или более, без дальн. Обработки кроме холодной прокатки (обжатия в хол. Сост.), толщиной 0,5 мм или более, но не более 1 мм
Средние переделы
721935
Прокат плоский из коррозионностойкой [нержавеющей] стали, шириной 600 мм или более, без дальнейшей обработки кроме холодной прокатки (обжатия в холодном состоянии), толщиной менее 0,5 мм
Средние переделы
721990
Прочий прокат плоский из коррозионностойкой [нержавеющей] стали, шириной 600 мм или более
Средние переделы
722011
Прокат плоский из коррозионностойкой стали, без дальнейшейобработки кроме горячей прокатки, шириной менее 600 мм, толщиной 4,75 мм или более
Средние переделы
722012
Прокат плоский из коррозионнос.стали без дальнейшей обработки кроме горячей прокатки, шириной менее 600 мм, толщиной менее 4,75 мм
Средние переделы
722020
Прокат плоский из коррозионностойкой [нержавеющей] стали, шириной менее 600 мм, без дальнейшей обработки кроме холодной прокатки (обжатия в холодном состоянии)
Средние переделы
722090
Прочий прокат плоский из коррозионностойкой [нержавеющей] стали, шириной менее 600 мм
Средние переделы
722100
Прутки горячекатаные, в свободно смотанных бухтах, из коррозионностойкой стали
Средние переделы
722211
Прутки из коррозионностойкой [нержавеющей] стали прочие, без дальнейшей обработки кроме горячей прокатки, горячего волочения или экструдирования, круглого сечения
Средние переделы
722219
Прочие прутки из коррозионностойкой [нержавеющей] стали, без дальнейшей обработки кроме горячей прокатки, горячего волочения или экструдирования
Средние переделы
722220
Прутки из коррозионностойкой [нержавеющей] стали прочие, без дальнейшей обработки кроме холодной деформации или отделки в холодном состоянии
Средние переделы
722230
Прочие прутки из коррозионностойкой [нержавеющей] стали
Средние переделы
722240
Уголки, фасонные и специальные профили из коррозионностойкой стали
Средние переделы
722300
Проволока из коррозионностойкой стали, содержащая 2,5 массы% или более никеля
Средние переделы
722410
Сталь легированная в слитках или других первичных формах прочая слитки и первичные формы прочие
Средние переделы
722490
Прочие полуфабрикаты из прочих легированных сталей
Средние переделы

722511
Ені 600 мм немесе одан астам, бағдарланған астықпен текстураланған кремний электр техникалық болаттан жасалған тегіс илек
Орташа бөліністер
722519
Ені 600 мм немесе одан да көп кремний электротехникалық болаттан жасалған өзге де тегіс илек
Орташа бөліністер
722530
Ыстықтай илектен басқа, одан әрі өңделмеген жазық илек, рулон ах, өзгелері
Орташа бөліністер
722540
Ыстықтай прокаттаудан басқа, орамдағы емес, ені 600 мм немесе одан әрі өңделмеген, өзге де қоспаланған болаттан жасалған өзге де тегіс илек
Орташа бөліністер
722550
Ені 600 мм-ден кем емес, суықтай прокаттаудан басқа, одан әрі өңделмеген жазық илек
Орташа бөліністер
722591
Ені 600 мм немесе одан да көп, электролиттік мырышталған өзге де легирленген болаттан жасалған өзге де тегіс илек
Орташа бөліністер
722592
Ені 600 мм немесе одан да көп, өзге де тәсілмен мырышталған, өзге де легирленген болаттан жасалған өзге де тегіс илек
Орташа бөліністер
722599
Ені 600 мм немесе одан да көп өзге де қоспаланған болаттан жасалған өзге де тегіс илек
Орташа бөліністер
722611
Ені 600 мм-ден кем, бағдарланған астықпен текстураланған, электротехникалық кремнийлі болаттан жасалған жазық илек
Орташа бөліністер
722619
Ені 600 мм кем кремнийлі электротехникалық болаттан жасалған өзге де тегіс илек
Орташа бөліністер
722620
Ені 600 мм кем тез кесетін болаттан жасалған тегіс илек
Орташа бөліністер
722691
Ыстықтай прокаттаудан басқа, одан әрі өңделмеген, ені 600 мм кем, өзге де қоспаланған болаттан жасалған өзге де тегіс илек
Орташа бөліністер
722692
Суықтай прокаттаудан басқа, одан әрі өңделмеген, ені 600 мм-ден кем, өзге де қосындыланған болаттан жасалған өзге де тегіс илек (суық күйінде қысу)
Орташа бөліністер
722699
Ені 600 мм кем, өзге де қоспаланған болаттан жасалған өзге де тегіс илек
Орташа бөліністер
722710
Ыстықтай илектелген, еркін оралған бухталарда, өзге де қоспаланған болаттан жасалған:тез кесетін болаттан жасалған шыбықтар
Орташа бөліністер
722720
Еркін оралған бухталарда кремнемарганецті болаттан жасалған ыстықтай илектелген шыбықтар
Орташа бөліністер
722790
Ыстықтай илектелген, еркін оралған бухталарда, өзге де қоспаланған болаттан жасалған өзге де шыбықтар
Орташа бөліністер
722810
Шыбықтар бірі-жылдам кескіш болат
Орташа бөліністер
722820
Ыстық прокаттаудан, ыстықтай созудан немесе экструдирлеуден басқа, кремнемарганецті болаттан жасалған шыбықтар
Орташа бөліністер
722830
Ыстықтай прокаттаудан, ыстықтай созудан немесе экструдирлеуден басқа, одан әрі өңделмеген қосындыланған болаттан жасалған өзге де шыбықтар
Орташа бөліністер
722840
Құймадан басқа, одан әрі өңделмеген қоспаланған болаттан жасалған өзге де шыбықтар
Орташа бөліністер

722511
Прокат плоский из кремнистой электротехнической стали шириной 600 мм или более, текстурированный с ориентированным зерном
Средние переделы
722519
Прочий прокат плоский из стали кремнистой электротехнической, шириной 600 мм или более
Средние переделы
722530
Прокат плоский без дальнейшей обработки, кроме горячей прокатки, в рулон ах, прочий
Средние переделы
722540
Прочий прокат плоский из прочих легированных сталей, шириной 600 мм или более без дальнейшей обработки, кроме горячей прокатки, не в рулонах
Средние переделы
722550
Прокат плоский без дальнейшей обработки кроме холодной прокатки (обжатия в холодном состоянии), шириной не менее 600 мм
Средние переделы
722591
Прочий прокат плоский из прочих легированных сталей, шириной 600 мм или более, электролитически оцинкованный
Средние переделы
722592
Прочий прокат плоский из прочих легированных сталей, шириной 600 мм или более, оцинкованный иным способом
Средние переделы
722599
Прочий прокат плоский из прочих легированных сталей, шириной 600 мм или более
Средние переделы
722611
Прокат плоский из стали кремнистой электротехнической, шириной менее 600 мм, текстурированный с ориентированным зерном
Средние переделы
722619
Прочий прокат плоский из стали кремнистой электротехнической, шириной менее 600 мм
Средние переделы
722620
Прокат плоский из стали быстрорежущей, шириной менее 600 мм
Средние переделы
722691
Прочий прокат плоский из прочих легированных сталей, шириной менее 600 мм, без дальнейшей обработки кроме горячей прокатки
Средние переделы
722692
Прочий прокат плоский из прочих легированных сталей, шириной менее 600 мм, без дальнейшей обработки кроме холодной прокатки (обжатия в холодном состоянии)
Средние переделы
722699
Прочий прокат плоский из прочих легированных сталей, шириной менее 600 мм
Средние переделы
722710
Прутки горячекатаные, в свободно смотанных бухтах, из прочих легированных сталей:из стали быстрорежущей
Средние переделы
722720
Прутки горячекатаные из стали кремнемарганцовистой, в свободно смотанных бухтах
Средние переделы
722790
Прочие прутки горячекатаные, в свободно смотанных бухтах, из прочих легированных сталей
Средние переделы
722810
Прутки из быстрорежущей стали
Средние переделы
722820
Прутки из кремнемарганцовистой стали, без дальнейшей обработки, кроме горячей прокатки, горячего волочения или экструдирования
Средние переделы
722830
Прутки прочие из легированных сталей, без дальнейшей обработки кроме горячей прокатки, горячего волочения или экструдирования
Средние переделы
722840
Прочие прутки из легированных сталей, без дальнейшей обработки, кроме ковки
Средние переделы

722850
Суық деформациядан немесе суық күйдегі әрлеуден басқа, одан әрі өңделмеген қоспаланған болаттан жасалған өзге де шыбықтар
Орташа бөліністер
722860
Өзге де қоспаланған болаттан жасалған өзге де шыбықтар
Орташа бөліністер
722870
Бұрыштар, фасондық және арнайы профильдер
Орташа бөліністер
722880
Қоспаланған немесе қоспаланған болаттан жасалған бұрғылау жұмыстарына арналған қуыс шыбықтар
Орташа бөліністер
722920
Кремнемарганецті болаттан жасалған сым
Орташа бөліністер
722990
Өзге де қоспаланған болаттан жасалған өзге де сым
Орташа бөліністер
730110
Қара металдардан жасалған, бұрғыланған немесе бұрғыланбаған, тесілген немесе тесілмеген, жиналмалы элементтерден жасалған монолитті шпунтты конструкциялар
Орташа бөліністер
730120
Қара металдардан жасалған бұрыштар, фасондық және арнайы дәнекерленген профильдер
Орташа бөліністер
730210
Темір жол немесе трамвай жолдары үшін пайдаланылатын қара металдардан жасалған рельстер
Орташа бөліністер
730230
Темір жол немесе трамвай жолдары үшін пайдаланылатын қара металдардан жасалған аудару рельстері, тұйық қиылысу айқастырмалары, аудару штангалары және өзге де көлденең қосылыстар
Орташа бөліністер
730240
Рельстерді қосуға және бекітуге арналған, қара металдардан жасалған түйіспе жапсырмалар мен тірек төсемдер
Орташа бөліністер
730290
Темір жол немесе трамвай жолдары үшін пайдаланылатын қара металдардан жасалған өзге де бұйымдар
Орташа бөліністер
730300
Шойын құймадан жасалған құбырлар, түтіктер және қуыс профильдер
Жоғарғы бөліністер
730411
Коррозияға төзімді болаттан жасалған мұнай немесе газ құбырларына арналған құбырлар
Жоғарғы бөліністер
730419
Мұнай немесе газ құбырларына арналған өзге де құбырлар
Жоғарғы бөліністер
730422
Қара металдардан жасалған құбырлар, түтіктер және қуыс, жіксіз профильдер (шойынды құймадан басқа):мұнай немесе газ ұңғымаларын бұрғылау кезінде пайдаланылатын шегендеу, сорғы-компрессорлық және бұрғылау құбырлары,коррозияға төзімді болаттан жасалған бұрғылау құбырлары
Жоғарғы бөліністер
730423
Ағымдылық шегі 724 мпа және одан жоғары болаттан жасалған өзге де бұрғылау құбырлары
Жоғарғы бөліністер
730424
Коррозияға төзімді болаттан жасалған Ұңғымаларды бұрғылау кезінде пайдаланылатын өзге де шегендеу, сорғы-компрессорлық және бұрғылау құбырлары
Жоғарғы бөліністер
730429
Қара металдардан жасалған, мұнай немесе газ ұңғымаларын бұрғылауға арналған шегендеу, сорғы-компрессорлық және бұрғылау құбырлары (шойынды құймадан басқа))
Жоғарғы бөліністер
730431
Темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, суықтай тартылған немесе суықтай басылған қуыс, жіксіз, дөңгелек қималы өзге де құбырлар, түтіктер мен профильдер)
Жоғарғы бөліністер

722850
Прочие прутки из легированных сталей, без дальнейшей обработки, кроме холодной деформации или отделки в холодном состоянии
Средние переделы
722860
Прочие прутки из прочих легированных сталей
Средние переделы
722870
Уголки, фасонные и специальные профили
Средние переделы
722880
Прутки пустотелые для буровых работ из легированной или нелегированной стали
Средние переделы
722920
Проволока из стали кремнемарганцовистой
Средние переделы
722990
Прочая проволока из прочих легированных сталей
Средние переделы
730110
Конструкции шпунтовые из черных металлов, сверленые или несверленые, перфорированные или неперфорированные, монолитныеили изготовленные из сборных элементов
Средние переделы
730120
Уголки, фасонные и специальные профили сварные, из черных металлов
Средние переделы
730210
Рельсы из черных металлов, используемые для железнодорожных или трамвайных путей
Средние переделы
730230
Рельсы переводные, крестовины глухого пересечения, переводные штанги и прочие поперечные соединения,из черных металлов,используемые для железнодорожных или трамвайных путей
Средние переделы
730240
Накладки стыковые и подкладки опорные из черных металлов, предназначенные для соединения и крепления рельсов
Средние переделы
730290
Прочие изделия из черных металлов, используемые для железнодорожных или трамвайных путей
Средние переделы
730300
Трубы, трубки и профили пустотелые, из чугунного литья
Верхние переделы
730411
Трубы для нефте- или газопроводов из коррозионностойкой стали
Верхние переделы
730419
Трубы для нефте- или газопроводов прочие
Верхние переделы
730422
Трубы, трубки и профили полые, бесшовные, из черных металлов (кроме чугунного литья):трубы обсадные, насосно-компрессорные и бурильные, используемые при бурении нефтяных или газовых скважин,трубы бурильные из коррозионностойкой стали
Верхние переделы
730423
Трубы бурильные прочие, из стали с минимальным пределом текучести 724 мпа и более
Верхние переделы
730424
Трубы обсадные, насосно-компрессорные и бурильные, используемые при бурении скважин прочие, из коррозионностойкой стали
Верхние переделы
730429
Прочие трубы обсадные, насосно-компрессорные и бурильные для бурения нефтяных или газовых скважин, из черных металлов (кроме чугунного литья)
Верхние переделы
730431
Прочие трубы, трубки и профили пустотелые, бесшовные, круглого сечения из железа или нелегированной стали, холоднотянутые или холоднокатаные (обжатые в холодном состоянии)
Верхние переделы

730439
Темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған қуыс, жіксіз, дөңгелек қималы өзге де құбырлар, түтіктер мен профильдер
Жоғарғы бөліністер
730441
Тоттануға төзімді [тоттанбайтын] болаттан жасалған, суықтай тартылған немесе суықтай иленген (суық күйінде Сығылған) қуыс, жіксіз, дөңгелек қималы өзге де құбырлар, түтіктер мен профильдер)
Жоғарғы бөліністер
730449
Коррозияға төзімді [тоттанбайтын] болаттан жасалған қуыс, жіксіз, дөңгелек қималы өзге де құбырлар, түтіктер мен профильдер
Жоғарғы бөліністер
730451
Суықтай тартылған немесе суықтай илектелген өзге де қоспаланған болаттан жасалған қуыс, жіксіз, өзге де дөңгелек қималы құбырлар, түтіктер және профильдер)
Жоғарғы бөліністер
730459
Өзге де қоспаланған болаттан жасалған қуыс, жіксіз, дөңгелек қималы өзге де құбырлар, түтіктер мен профильдер
Жоғарғы бөліністер
730490
Қара металдардан жасалған өзге де құбырлар, түтіктер және қуыс, жіксіз профильдер (чугунного құймадан басқа))
Жоғарғы бөліністер
730511
Мұнай және газ құбырларына арналған тік жікті, флюс астындағы доғалы дәнекерлеу тетігімен дайындалған құбырлар
Жоғарғы бөліністер
730512
Сыртқы диаметрі 406,4 мм-ден астам, бірақ 530 мм-ден аспайтын жоғары жиілікті токтармен (твч) электр түйіспелі дәнекерлеу әдісімен дайындалған, Мұнай және газ құбырларына арналған өзге де дәнекерленген тік жікті құбырлар
Жоғарғы бөліністер
730519
Дөңгелек қималы Мұнай және газ құбырларына арналған өзге де құбырлар
Жоғарғы бөліністер
730520
Сыртқы диаметрі 406,4 мм астам дөңгелек қимасы бар, бұрғылау-мұнай немесе газ ұңғымаларында пайдаланылатын шегендік қара металдардан жасалған құбырлар
Жоғарғы бөліністер
730531
Қара металдардан жасалған,сыртқы диаметрі 406,4 мм астам дөңгелек қималы,тік жікті өзге де дәнекерленген құбырлар
Жоғарғы бөліністер
730539
Қара металдардан жасалған сыртқы диаметрі 406,4 мм астам дөңгелек қималы дәнекерленген өзге де құбырлар
Жоғарғы бөліністер
730590
Қара металдардан жасалған, сыртқы диаметрі 406,4 мм астам дөңгелек қималы өзге де құбырлар мен түтікшелер
Жоғарғы бөліністер
730611
Коррозияға төзімді болаттан жасалған өзге де дәнекерленген құбырлар, түтіктер және қуыс профильдер
Жоғарғы бөліністер
730619
Өзге де құбырлар, түтіктер және қуыс профильдер
Жоғарғы бөліністер
730621
Мұнай немесе газ ұңғымаларын бұрғылау кезінде пайдаланылатын, дәнекерленген, коррозияға төзімді болаттан жасалған шегендеу және сорғы-компрессорлық құбырлар
Жоғарғы бөліністер
730629
Мұнай немесе газ ұңғымаларын бұрғылау кезінде пайдаланылатын шегендеу және сорғы-компрессорлық құбырлар, өзгелері
Жоғарғы бөліністер
730630
Темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған дәнекерленген, дөңгелек қималы құбырлар,түтіктер және өзге де профильдер
Жоғарғы бөліністер

730439
Прочие трубы, трубки и профили пустотелые, бесшовные, круглого сечения из железа или нелегированной стали
Верхние переделы
730441
Прочие трубы, трубки и профили пустотелые, бесшовные, круглого сечения из коррозионностойкой [нержавеющей] стали, холоднотянутые или холоднокатаные (обжатые в холодном состоянии)
Верхние переделы
730449
Прочие трубы, трубки и профили пустотелые, бесшовные, круглого сечения, из коррозионностойкой [нержавеющей] стали
Верхние переделы
730451
Трубы, трубки и профили пустотелые, бесшовные, прочие, круглого сечения из прочей легированной стали, холоднотянутые или холоднокатаные (обжатые вхолодном состоянии)
Верхние переделы
730459
Прочие трубы, трубки и профили пустотелые, бесшовные, круглого сечения из прочей легированной стали
Верхние переделы
730490
Прочие трубы, трубки и профили пустотелые, бесшовные, из черных металлов (кроме чугунного литья)
Верхние переделы
730511
Трубы для нефте- и газопроводов прямошовные, изготовленныеметодом дуговой сварки под флюсом
Верхние переделы
730512
Трубы для нефте- и газопроводов прочие сварные прямошовные,изготовленные методом электроконтактной сварки токами высокой частоты (твч), внешним диаметром более 406,4 мм, но неболее 530 мм, из стал
Верхние переделы
730519
Прочие трубы для нефте- и газопроводов с круглым сечением
Верхние переделы
730520
Трубы из черных металлов обсадные, используемые при бурениинефтяных или газовых скважин, с круглым сечением, внешний диаметр которых более 406,4 мм
Верхние переделы
730531
Прочие сварные трубы прямошовные,с круглым сечением,внешнийдиаметр которых более 406,4 мм, из черных металлов
Верхние переделы
730539
Прочие трубы сварные с круглым сечением, внешний диаметр которых более 406,4 мм из черных металлов
Верхние переделы
730590
Прочие трубы и трубки с круглым сечением, внешний диаметр которых более 406,4 мм, из черных металлов прочие
Верхние переделы
730611
Трубы, трубки и профили полые прочие сварные, из коррозионностойкой стали
Верхние переделы
730619
Трубы, трубки и профили полые прочие
Верхние переделы
730621
Трубы обсадные и насосно-компрессорные, используемые при бурении нефтяных или газовых скважин, сварные, из коррозионностойкой стали
Верхние переделы
730629
Трубы обсадные и насосно-компрессорные, используемые при бурении нефтяных или газовых скважин, прочие
Верхние переделы
730630
Трубы, трубки,и профили прочие сварные, круглого сечения, из железа или нелегированной стали
Верхние переделы

730640
Коррозияға төзімді болаттан жасалған дәнекерленген, дөңгелек қималы өзге де құбырлар, түтіктер және профильдер
Жоғарғы бөліністер
730650
Өзге де қоспаланған болаттан жасалған, дөңгелек қималы, дәнекерленген өзге де құбырлар, түтіктер және өзге де профильдер
Жоғарғы бөліністер
730661
Тікбұрышты немесе тікбұрышты көлденең қима
Жоғарғы бөліністер
730669
Өзге де дөңгелек емес көлденең қима
Жоғарғы бөліністер
730690
Қара металдардан жасалған өзге де құбырлар мен түтіктер, қуыс профильдер(мысалы,жіксіз немесе дәнекерленген,тойтарылған немесе ұқсас тәсілмен біріктірілген)
Жоғарғы бөліністер
730711
Құбырларға немесе түтікшелерге арналған, құйылған, құйылмаған шойыннан жасалған фитингтер
Жоғарғы бөліністер
730719
Қара металдардан жасалған құбырларға немесе түтіктерге арналған құйылған өзге де фитингтер
Жоғарғы бөліністер
730721
Тот баспайтын болаттан жасалған өзге фланецтер
Жоғарғы бөліністер
730722
Бұрандамен жабдықталған тізелер, бұрамалар және сгондар
Жоғарғы бөліністер
730723
Қара металдардан жасалған дәнекерлеуге арналған коррозияға төзімді болаттан жасалған құбырларға немесе түтікшелерге арналған өзге де фитингтер
Жоғарғы бөліністер
730729
Коррозияға төзімді [тоттанбайтын] болаттан жасалған құбырларға немесе түтікшелерге арналған өзге де фитингтер
Жоғарғы бөліністер
730791
Қара металдардан жасалған өзге фланецтер
Жоғарғы бөліністер
730792
Қара металдардың йз бұрандасымен жабдықталған иіндер, бұрамалар және сгондар
Жоғарғы бөліністер
730793
Дәнекерлеуге арналған қара металдардан жасалған өзге де фитингтер
Жоғарғы бөліністер
730799
Қара металдардан жасалған құбырларға немесе түтіктерге арналған өзге де фитингтер
Жоғарғы бөліністер
730810
Қара металдардан жасалған көпірлер мен көпірлердің секциялары
Жоғарғы бөліністер
730820
Мұнара және торлы діңгектер
Жоғарғы бөліністер
730830
Қара металдардан жасалған есіктер, терезелер және олардың рамалары, есіктерге арналған табалдырықтар
Жоғарғы бөліністер
730840
Қара металдардан жасалған металл құрылыс ормандарына, қалыптарға, тіреуіш қабырғаларға немесе шахта бекітпелеріне арналған жабдықтар
Жоғарғы бөліністер
730890
Қара металдардан жасалған өзге де металл конструкциялары (9406 тауар позициясының құрама құрылыс конструкцияларынан басқа) және олардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
730900
Резервуарлар, цистерналар, ыдыстар, бактар және аналогтар. Қара ыдыстар. Мет., люб үшін., зат (кр . Қысу.немесе сжиж. Газ) сыйымдылығы 300 л астам, қаптамасы немесе термоизі бар. Немесе жоқ, бірақ механикасыз. Кезінде пайдаланылуы.
Жоғарғы бөліністер
731010
Сыйымдылығы 50 л немесе одан астам кез келген заттарға (сығылған немесе сұйылтылған газдан басқа) арналған қара металдардан жасалған цистерналар, бөшкелер, барабандар, канистрлер, жәшіктер және ұқсас сыйымдылықтар
Жоғарғы бөліністер

730640
Трубы, трубки и профили прочие сварные, круглого сечения из коррозионностойкой стали
Верхние переделы
730650
Трубы, трубки и профили прочие сварные, круглого сечения, из прочей легированной стали
Верхние переделы
730661
Квадратного или прямоугольного поперечного сечения
Верхние переделы
730669
Прочего некруглого поперечного сечения
Верхние переделы
730690
Прочие трубы и трубки, профили пустотелые(например,бесшовные или сварные,клепаные или соединенные аналогичным способом),из черных металлов
Верхние переделы
730711
Фитинги для труб или трубок, литые, из нековкого чугуна
Верхние переделы
730719
Прочие фитинги литые для труб или трубок, из черных металлов
Верхние переделы
730721
Прочие фланцы из нержавеющей стали
Верхние переделы
730722
Колена, отводы и сгоны, снабженные резьбой
Верхние переделы
730723
Фитинги для труб или трубок прочие, из коррозионностойкой стали для сварки встык из черных металлов
Верхние переделы
730729
Прочие фитинги для труб или трубок из коррозионностойкой [нержавеющей] стали
Верхние переделы
730791
Прочие фланцы из черных металлов
Верхние переделы
730792
Колена, отводы и сгоны, снабженные резьбои йз черных металлов
Верхние переделы
730793
Прочие фитинги из черных металлов для сварки встык
Верхние переделы
730799
Прочие фитинги для труб или трубок, из черных металлов
Верхние переделы
730810
Мосты и секции мостов из черных металлов
Верхние переделы
730820
Башни и решетчатые мачты
Верхние переделы
730830
Двери, окна и их рамы, пороги для дверей из черных металлов
Верхние переделы
730840
Оборудование для металлических строительных лесов, опалубок, подпорных стенок или шахтной крепи из черных металлов
Верхние переделы
730890
Прочие металлоконструкции из черных металлов (кроме сборных строительных конструкций товарной позиции 9406) и их части
Верхние переделы
730900
Резервуары, цистерны, сосуды, баки и аналог. Емкости из черн. Мет., для люб., вещ-в (кр. Сжат.или сжиж. Газа) вместимостью более 300 л, с облицовкой или термоиз. Или без них, но без механич. Оборуд.
Верхние переделы
731010
Цистерны, бочки, барабаны, канистры, ящики и аналогичные емкости из черных металлов для любых веществ (кроме сжатого или сжиженного газа) вместимостью 50 л или более
Верхние переделы

731021
Сыйымдылығы 50 л кем Дәнекерлеумен немесе іріктеумен жабылатын кез келген заттарға (сығылған немесе сұйытылған газдан басқа) арналған қара металдардан жасалған консерві банкілер
Жоғарғы бөліністер
731029
Сыйымдылығы 50 л кем кез келген заттарға (сығылған немесе сұйытылған газдан басқа) арналған қара металдардан жасалған өзге де ыдыстар
Жоғарғы бөліністер
731100
Қара металдардан жасалған сығылған немесе сұйытылған газға арналған сыйымдылықтар
Жоғарғы бөліністер
731210
Электрлік оқшаулаусыз қара металдардан жасалған бұралған сым, тростар, арқандар
Орташа бөліністер
731290
Электр оқшаулағышы жоқ қара металдардан жасалған өзге де бұйымдар
Орташа бөліністер
731300
Қара металдардан жасалған тікенекті сым; бұралған болат немесе тікенекті немесе тікенекті емес жалпақ сым, қоршауға арналған еркін бұралған қос сым
Орташа бөліністер
731412
Безконечные таспа бірі коррозинностойкой үшін машиналар изчерных металдар
Орташа бөліністер
731414
Коррозияға төзімді болаттан жасалған өзге де өрілген маталар
Орташа бөліністер
731419
Қара металдан жасалған өзге де металл мата
Орташа бөліністер
731420
Қиылысу орындарында дәнекерленген, көлденең қимасының ең жоғары мөлшері 3 мм немесе одан астам, өлшемі 100 см2 немесе одан астам ұяшықтары бар сымнан жасалған қара металдардан жасалған торлар, торлар және қоршаулар
Орташа бөліністер
731431
Басқа мырышталған торлар, торлар мен қоршаулар, қиылысу орындарында дәнекерленген
Орташа бөліністер
731439
Қиылысу орындарында дәнекерленген өзге де торлар, торлар және қоршаулар
Орташа бөліністер
731441
Қара металдардан жасалған, мырышталған өзге де маталар, торлар, торлар және қоршаулар
Орташа бөліністер
731442
Қара металдардан жасалған, пластмассамен қапталған өзге де маталар, торлар, торлар және қоршаулар
Орташа бөліністер
731449
Қара металдардан жасалған маталар, торлар, торлар және қоршаулар, өзгелері
Орташа бөліністер
731450
Қара металдардан жасалған елеу-тарту парағы
Орташа бөліністер
731511
Қара металдардан жасалған роликті шынжырлар
Жоғарғы бөліністер
731512
Қара металдардан жасалған өзге де топсалы шынжырлар
Жоғарғы бөліністер
731519
Қара металдардан жасалған топсалы шынжырлардың бөліністері
Орташа бөліністер
731519
Қара металдардан жасалған топсалы шынжырлардың бөліктері
Жоғарғы бөліністер
731520
Қара металдардан жасалған сырғанауға қарсы шынжырлар
Жоғарғы бөліністер
731581
Қара металдардан жасалған кергішімен жалпақ звенная өзге де тізбектер
Жоғарғы бөліністер
731582
Дәнекерленген буындары бар өзге де қара металдардан жасалған шынжырлар
Жоғарғы бөліністер
731589
Қара металдардан жасалған шынжырлар, өзгелері
Жоғарғы бөліністер

731021
Банки консервные из черных металлов, для любых веществ (кроме сжатого или сжиженного газа), закрываемые пайкой или отбортовкой, вместимостью менее 50 л
Верхние переделы
731029
Прочие емкости из черных металлов для любых веществ (кроме сжатого или сжиженного газа), вместимостью менее 50 л
Верхние переделы
731100
Емкости для сжатого или сжиженного газа, из черных металлов
Верхние переделы
731210
Крученая проволока, тросы, канаты из черных металлов, без электрической изоляции
Средние переделы
731290
Прочие изделия из черных металлов без электрической изоляции
Средние переделы
731300
Проволока колючая из черных металлов; скрученная обручная сталь или одинарная плоская проволока, колючая или не колючая, свободно скрученная двойная проволока для ограждения
Средние переделы
731412
Безконечные ленты из коррозинностойкой стали для машин изчерных металлов
Средние переделы
731414
Прочие плетеные ткани из коррозионностойкой стали
Средние переделы
731419
Прочая металлическая ткань из черного металла
Средние переделы
731420
Решетки, сетки и ограждения из черных металлов, сваренные в местах пересечения, из проволоки с максимальным размером поперечного сечения 3 мм или более, с ячейками размером 100 см2 или более
Средние переделы
731431
Прочие оцинкованные решетки, сетки и ограждения, сваренныев местах пересечения
Средние переделы
731439
Прочие решетки, сетки и ограждения, сваренные в местах пересечения
Средние переделы
731441
Прочие ткани, решетки, сетки и ограждения, из черных металлов, оцинкованные
Средние переделы
731442
Ткани, решетки, сетки и ограждения прочие из черных металлов, покрытые пластмассой
Средние переделы
731449
Ткани, решетки, сетки и ограждения из черных металлов, прочие
Средние переделы
731450
Просечно-вытяжной лист из черных металлов
Средние переделы
731511
Цепи роликовые из черных металлов
Верхние переделы
731512
Цепи шарнирные из черных металлов прочие
Верхние переделы
731519
Части шарнирных цепей из черных металлов
Верхние переделы
731520
Цепи противоскольжения из черных металлов
Верхние переделы
731581
Прочие цепи из черных металлов плоскозвенные с распоркой
Верхние переделы
731582
Цепи из черных металлов прочие, со сварными звеньями
Верхние переделы
731589
Цепи из черных металлов, прочие
Верхние переделы

731590
Қара металдардан жасалған шынжыр бөліністері, өзгелері
Жоғарғы бөліністер
731600
Зәкірлер, мысықтар және олардың қара металдардан жасалған бөліністері
Жоғарғы бөліністер
731700
Шегелер, кнопкалар, сызбалар. Кнопкалар, рифленые шеге, қапсырма шегелер (кр. Включ. Да. Поз. 8305) және аналогы. Қара қағаздан жасалған бұйымдар. Басқа материалдардан жасалған бастары бар немесе бастары жоқ, кр. Бұйымдарды медн. Бүршіктері
Орташа бөліністер
731811
Қара металдардан жасалған бұрандамен жабдықталған глухарлар
Жоғарғы бөліністер
731812
Қара металдардан жасалған, бұрандамен жабдықталған, ағашқа арналған өзге де бұрандалар
Жоғарғы бөліністер
731813
Қара металдардан жасалған бұрандамен жабдықталған бұрама ілмектер мен сақиналар
Жоғарғы бөліністер
731814
Қара металдардан жасалған өздігінен кесетін бұрандалар
Жоғарғы бөліністер
731815
Бұрандамен жабдықталған, гайкалармен немесе шайбалармен жиынтықта немесе оларсыз қара металдардан жасалған бұрандалар мен өзге де бұрандамалар
Жоғарғы бөліністер
731816
Бұрандамен жабдықталған қара металдардан жасалған гайкалар
Жоғарғы бөліністер
731819
Қара металдардан жасалған кесілген бұрандасы бар өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
731821
Өзге де серіппелі және тоқтатқыш шайбалар, бұрандасы жоқ бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
731822
Шайбалар бұрандасы жоқ өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
731823
Бұрандасыз бұйымдар, тойтарма шегелер
Жоғарғы бөліністер
731824
Шпонкалар мен шплинттер, бұрандасы жоқ бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
731829
Бұрандасы жоқ бұйымдар, өзге де
Жоғарғы бөліністер
731940
Ағылшын түйреуіштері және өзге де түйреуіштер
Жоғарғы бөліністер
731990
Қара металдардан жасалған қолмен жұмыс істеуге арналған өзге де тігін инелері,тоқу сымдары,тігістер,тоқу ілгектері,Деккер инелері және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
732010
Қара металдардан жасалған табақты рессорлар және оларға арналған табақтар
Жоғарғы бөліністер
732020
Қара металдардан жасалған спиральді серіппелер
Жоғарғы бөліністер
732090
Қара металдардан жасалған өзге де серіппелер мен оларға арналған табақтар
Жоғарғы бөліністер
732111
Қара металдардан жасалған газды немесе газды және басқа да отын түрлерінде ғана тамақ дайындауға және жылытуға арналған құрылғылар
Жоғарғы бөліністер
732112
Сұйық отынмен тамақ дайындауға және жылытуға арналған ас үй құрылғылары
Жоғарғы бөліністер
732119
Қатты отындағы құрылғыларды қоса алғанда,тамақ дайындауға және жылытуға арналған өзге де құрылғылар
Жоғарғы бөліністер
732181
Қара металдардан жасалған тек газды немесе газды және басқа да отын түрлерінде тамақ дайындауға арналған өзге де агрегаттар
Жоғарғы бөліністер

731590
Части цепей из черных металлов, прочие
Верхние переделы
731600
Якоря, кошки и их части из черных металлов
Верхние переделы
731700
Гвозди, кнопки, чертежн. Кнопки, рифленые гвозди, скобы (кр. Включ. В тов. Поз. 8305) и аналог. Изделия, из черн. Металлов, с головками или без головок из др. Материалов, кр. Изделий с медн. Головками
Средние переделы
731811
Глухари снабженные резьбой из черных металлов
Верхние переделы
731812
Прочие шурупы для дерева, из черных металлов, снабженные резьбой
Верхние переделы
731813
Крюки и кольца ввертные снабженные резьбой из черных металлов
Верхние переделы
731814
Винты самонарезающие из черных металлов
Верхние переделы
731815
Винты и болты прочие, из черных металлов, снабженные резьбой, в комплекте с гайками или шайбами или без них
Верхние переделы
731816
Гайки из черных металлов снабженные резьбой
Верхние переделы
731819
Изделия с нарезанной резьбой из черных металлов прочие
Верхние переделы
731821
Прочие шайбы пружинящие и стопорящие, изделия без резьбы
Верхние переделы
731822
Шайбы прочие изделия без резьбы
Верхние переделы
731823
Изделия без резьбы, заклепки
Верхние переделы
731824
Шпонки и шплинты, изделия без резьбы
Верхние переделы
731829
Изделия без резьбы, прочие
Верхние переделы
731940
Булавки английские и прочие булавки
Верхние переделы
731990
Прочие иглы швейные,спицы вязальные,шила,крючки вязальные,иглы деккерные и аналогичные изделия для ручной работы из черных металлов
Верхние переделы
732010
Рессоры листовые и листы для них, из черных металлов
Верхние переделы
732020
Пружины спиральные, из черных металлов
Верхние переделы
732090
Прочие пружины и листы для них, из черных металлов
Верхние переделы
732111
Устройства для приготовления и подогрева пищи только на газовом или на газовом и других видах топлива, из черных металлов
Верхние переделы
732112
Устройства кухонные для приготовления и подогрева пищи на жидком топливе
Верхние переделы
732119
Устройства для приготовления и подогрева пищи,прочие, включая устройства на твердом топливе
Верхние переделы
732181
Прочие агрегаты для приготовления пищи только на газовом или на газовом и других видах топлива, из черных металлов
Верхние переделы

732182
Сұйық отынмен тамақ дайындауға арналған қара металдардан жасалған өзге де агрегаттар
Жоғарғы бөліністер
732189
Қатты отындағы құрылғыларды қоса алғанда, өзге де құрылғылар
Жоғарғы бөліністер
732190
Тамақ дайындауға және жылытуға арналған ас үй құрылғыларына арналған бөліністер
Орташа бөліністер
732190
Тамақты дайындау және жылыту үшін ас үй құрылғыларына бөлшектер
Жоғарғы бөліністер
732211
Радиаторлар және олардың шойын құймасынан жасалған бөліністері
Жоғарғы бөліністер
732219
Қара металдардан жасалған өзге де Радиаторлар мен олардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
732290
Өзге де ауа жылытқыштар және ыстық ауаны беруге арналған электрлік емес, кірістірілген тарату құрылғылары. Қара металдардан жасалған қозғалтқышы бар желдеткіштермен немесе ауа үрлегіштер және олардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
732310
Қара металдардан жасалған металл 'жүн', ас үй ыдыстарын тазалауға арналған жөке,тазалауға және жылтыратуға арналған жастықшалар, қолғаптар және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
732391
Тұрмыстық қажеттіліктерге арналған асханалық, ас үйлік бұйымдар және олардың шойынды құймадан жасалған, эмальдалмаған, қара металдардан жасалған бөліністері
Жоғарғы бөліністер
732392
Қара металдардан жасалған шойынды құймадан жасалған өзге де асхана, ас үй бұйымдары және тұрмыстық қажеттіліктерге арналған өзге де бұйымдар және олардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
732393
Коррозияға төзімді болаттан жасалған асханалық, ас үйлік немесе тұрмыстық қажеттіліктерге арналған өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
732394
Қара металдардан жасалған өзге де асхана, ас үй бұйымдары немесе тұрмыстық қажеттіліктерге арналған өзге де бұйымдар және олардың бөліністері (шойынды құймадан басқа), эмальданған
Жоғарғы бөліністер
732399
Қара металдардан жасалған өзге де асхана, ас үй бұйымдары немесе тұрмыстық қажеттіліктерге арналған өзге де бұйымдар және олардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
732410
Коррозияға төзімді болаттан жасалған раковиналар мен қол жуғыштар
Жоғарғы бөліністер
732421
Эмальдалмаған немесе эмальданған шойын құймадан жасалған ванналар
Жоғарғы бөліністер
732429
Қара металдардан жасалған өзге де ванналар
Жоғарғы бөліністер
732490
Бөліністерді қоса алғанда, қара металдардан жасалған өзге де санитарлық-техникалық жабдықтар және оның бөліністері
Жоғарғы бөліністер
732510
Құйылмаған шойыннан жасалған өзге де бұйымдар
Орташа бөліністер
732510
Шойыннан құйылған өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
732591
Қара металдардан жасалған диірмендерге арналған өзге де ұнтақтау шарлары және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
732599
Қара металдардан жасалған құйылған өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер

732182
Прочие агрегаты из черных металлов для приготовления пищи на жидком топливе
Верхние переделы
732189
Прочие устройства, включая устройства на твердом топливе
Верхние переделы
732190
Части к кухонным устройствам для приготовления и подогрева пищи
Верхние переделы
732211
Радиаторы и их части из чугунного литья
Верхние переделы
732219
Прочие радиаторы и их части из черных металлов
Верхние переделы
732290
Прочие воздухонагреватели и распределительные устройства для подачи горячего воздуха неэлектрические, со встроен. Вентиляторами или воздуходувки с приводом от двигателя и их части, из черных металлов
Верхние переделы
732310
Металлическая 'шерсть', мочалки для чистки кухонной посуды,подушечки для чистки и полировки, перчатки и аналогичные изделия из черных металлов
Верхние переделы
732391
Прочие изделия столовые, кухонные и прочие изделия для бытовых нужд и их части из чугунного литья, неэмалированные, изчерных металлов
Верхние переделы
732392
Прочие изделия столовые, кухонные и прочие изделия для бытовых нужд и их части из чугунного литья, эмалированные, из черных металлов
Верхние переделы
732393
Прочие изделия столовые, кухонные или для бытовых нужд, из коррозионностойкой стали
Верхние переделы
732394
Прочие изделия столовые, кухонные или прочие изделия для бытовых нужд и их части из черных металлов (кроме чугунного литья), эмалированные
Верхние переделы
732399
Прочие изделия столовые, кухонные или прочие изделия для бытовых нужд и их части, из черных металлов
Верхние переделы
732410
Раковины и умывальники из коррозионностойкой стали
Верхние переделы
732421
Ванны из чугунного литья неэмалированные или эмалированные
Верхние переделы
732429
Ванны из черных металлов прочие
Верхние переделы
732490
Прочее оборудование санитарно-техническое и его части, из черных металлов, включая части
Верхние переделы
732510
Прочие изделия литые из нековкого чугуна
Верхние переделы
732591
Прочие шары перемалывающие и аналогичные изделия для мельниц из черных металлов
Верхние переделы
732599
Прочие изделия литые из черных металлов
Верхние переделы

732611
Қара металдардан жасалған қақталған немесе штампталған, бірақ одан әрі өңделмеген диірмендерге арналған ұсақтайтын шарлар және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
732619
Қара металдардан жасалған, қақталған немесе штампталған, бірақ одан әрі өңделмеген өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
732620
Қара металдардан жасалған сымнан жасалған бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
732690
Қара металдардан жасалған өзге де бұйымдар
Орташа бөліністер
732690
Қара металдардан жасалған өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
740500
Мыс негізіндегі лигатуралар
Орташа бөліністер
740610
Қабықсыз құрылымдағы ұнтақтар мыс
Орташа бөліністер
740620
Қабатты құрылым ұнтақтары, мыс қабыршақтары
Орташа бөліністер
740710
Тазартылған мыстан жасалған шыбықтар мен профильдер
Орташа бөліністер
740721
Мыс және мырыш (жездер) негізіндегі қорытпалардан жасалған шыбықтар мен профильдер)
Орташа бөліністер
740729
Мыс пен никель негізіндегі қорытпалардан жасалған шыбықтар мен профильдер
Орташа бөліністер
740811
Көлденең қимасының ең жоғары мөлшері 6 мм артық тазартылған мыстан жасалған сым
Орташа бөліністер
740819
Тазартылған мыстан жасалған өзге сым
Орташа бөліністер
740821
Мыс және мырыш негізіндегі нв қорытпаларынан жасалған сым)
Орташа бөліністер
740822
Мыс және никель(купроникель) немесе мыс, никель және мырыш(нейзильбер) негізіндегі қорытпалардан жасалған сым)
Орташа бөліністер
740829
Мыс қорытпаларынан жасалған өзге сым
Орташа бөліністер
740911
Орамдардағы қалыңдығы 0,15 мм асатын тазартылған мыстан жасалған тақталар, табақтар, жолақтар мен ленталар
Орташа бөліністер
740919
Қалыңдығы 0,15 мм асатын тазартылған мыстан жасалған өзге де тақталар, табақтар, жолақтар мен ленталар
Орташа бөліністер
740921
Рулондардағы қалыңдығы 0,15 мм асатын мыс-мырыш қорытпаларынан (жезден) жасалған тақталар, табақтар, жолақтар мен ленталар
Орташа бөліністер
740929
Қалыңдығы 0,15 мм асатын мыс-мырыш қорытпаларынан (жезден) жасалған өзге де тақталар, табақтар, жолақтар мен ленталар
Орташа бөліністер
740931
Рулондардағы қалыңдығы 0,15 мм асатын мыс-қалайы қорытпаларынан (қола) жасалған тақталар, табақтар, жолақтар мен ленталар
Орташа бөліністер
740939
Қалыңдығы 0,15 мм астам мыс және никель негізіндегі нв қорытпаларынан жасалған тақталар, табақтар, жолақтар мен ленталар
Орташа бөліністер
740940
Мыс және никель (купроникель) негізіндегі қорытпалардан немесе мыс, никель және мырыш (нейзильбер) негізіндегі қорытпалардан жасалған қалыңдығы 0,15 мм-ден асатын мыс плиталар, табақтар және жолақтар немесе ленталар)
Орташа бөліністер
740990
Басқа мыс қорытпаларынан жасалған сым
Орташа бөліністер

732611
Шары перемалывающие и аналогичные изделия для мельниц из черных металлов кованые или штампованные, но без дальнейшей обработки
Верхние переделы
732619
Прочие изделия из черных металлов, кованые или штампованные, но без дальнейшей обработки
Верхние переделы
732620
Изделия из проволоки, изготовленной из черных металлов
Верхние переделы
732690
Прочие изделия из черных металлов
Верхние переделы
740500
Лигатуры на основе меди
Средние переделы
740610
Порошки неслоистой структуры медные
Средние переделы
740620
Порошки слоистой структуры, чешуйки медные
Средние переделы
740710
Прутки и профили из рафинированной меди
Средние переделы
740721
Прутки и профили из сплавов на основе меди и цинка (латуни)
Средние переделы
740729
Прутки и профили из сплавов на основе меди и никеля
Средние переделы
740811
Проволока из рафинированной меди с максимальным размером поперечного сечения более 6 мм
Средние переделы
740819
Прочая проволока из рафинированной меди
Средние переделы
740821
Проволока из сплавов нв основе меди и цинка (латуни)
Средние переделы
740822
Проволока из сплавов на основе меди и никеля(купроникеля) или сплавов на основе меди, никеля и цинка(нейзильбера)
Средние переделы
740829
Прочая проволока из медных сплавов
Средние переделы
740911
Плиты, листы, полосы и ленты из рафинированной меди толщиной более 0,15 мм в рулонах
Средние переделы
740919
Плиты, листы, полосы и ленты из рафинированной меди толщиной более 0,15 мм прочие
Средние переделы
740921
Плиты, листы, полосы и ленты из медно-цинковых сплавов (латуни) толщиной более 0,15 мм в рулонах
Средние переделы
740929
Плиты, листы, полосы и ленты из медно-цинковых сплавов (латуни) толщиной более 0,15 мм прочие
Средние переделы
740931
Плиты, листы, полосы и ленты из медно-оловянных сплавов (бронзы) толщиной более 0,15 мм в рулонах
Средние переделы
740939
Плиты, листы, полосы и ленты из сплавов нв основе меди и никеля толщиной более 0,15 мм прочие
Средние переделы
740940
Плиты, листы и полосы или ленты медные, толщиной более 0,15 мм, из сплавов на основе меди и никеля (купроникеля) или сплавов на основе меди, никеля и цинка (нейзильбера)
Средние переделы
740990
Проволока из прочих медных сплавов
Средние переделы

741011
Қалыңдығы 0,15 мм аспайтын, тазартылған мыстан жасалған,негізі жоқ Фольга
Жоғарғы бөліністер
741012
Қалыңдығы 0,15 мм аспайтын, негізі жоқ мыс қорытпаларынан жасалған Фольга
Жоғарғы бөліністер
741021
Фольга из рафинированной меди с основой, толщиной не более 0,15 мм
Жоғарғы бөліністер
741022
Қалыңдығы 0,15 мм аспайтын негізі бар мыс қорытпаларынан жасалған Фольга
Жоғарғы бөліністер
741110
Тазартылған мыстан жасалған құбырлар мен түтіктер
Жоғарғы бөліністер
741121
Құбырлар мен түтікшелер негізінде жасалған қорытпалардан мыс пен мырыш (латундер)
Жоғарғы бөліністер
741122
Мыс және никель(купроникель) немесе мыс, никель және мырыш(нейзильбер) негізіндегі қорытпалардан жасалған құбырлар мен түтіктер)
Жоғарғы бөліністер
741129
Өзге де мыс құбырлар мен түтікшелер
Жоғарғы бөліністер
741210
Тазартылған мыстан жасалған құбырлар мен түтіктерге арналған фитингтер
Жоғарғы бөліністер
741220
Мыс қорытпаларынан жасалған құбырлар мен түтіктерге арналған фитингтер
Жоғарғы бөліністер
741300
Электр оқшаулаусыз мыстан жасалған бұралған сым, кабельдер, өрілген баулар және ұқсас бұйымдар
Орташа бөліністер
741510
Мыстан немесе қара металдардан жасалған шеге және жапсырма шегелер, сызба жапсырма шегелері, қапсырма шегелер және осыған ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
741521
Мыстан немесе қара металдардан жасалған, бұрандасы жоқ өзге де кесілмеген шайбалар (серіппелерді қоса алғанда)
Жоғарғы бөліністер
741529
Оюсыз өзге де мыс бұйымдары
Жоғарғы бөліністер
741533
Бұрандалар, болттар және гайкалар бұрандалы бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
741539
Мыстан немесе қара металдардан жасалған бұрандасы бар өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
741810
Тұрмыстық қажеттіліктерге арналған асхана, ас үй бұйымдары немесе өзге де бұйымдар және олардың бөліністері; ас үй ыдыстарын тазалауға арналған жөке, тазалауға немесе жалтыратуға арналған жөке, қолғаптар және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
741820
Санитарлық-техникалық жабдықтар және оның мыстан жасалған бөліністері
Жоғарғы бөліністер
741910
Мыстан жасалған тізбектер және олардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
741991
Құйылған, фасонды, қалыпталған немесе қақталған, бірақ одан әрі өңдеуге ұшырамаған мыстан жасалған бұйымдар, өзгелері
Жоғарғы бөліністер
741999
Мыстан жасалған өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
750400
Никель ұнтақтары мен қабыршақтары
Жоғарғы бөліністер
750511
Шыбықтар, профильдер және сым:: шыбықтар және профильдер:никельден нелегированного
Орташа бөліністер
750512
Никель қорытпаларынан жасалған шыбықтар мен профильдер
Орташа бөліністер
750521
Легирленген никельден жасалған сым
Орташа бөліністер
750522
Никель қорытпаларынан жасалған сым
Орташа бөліністер

741011
Фольга из рафинированной меди без основы, толщиной не более0,15 мм
Верхние переделы
741012
Фольга из медных сплавов без основы, толщиной не более 0,15мм
Верхние переделы
741021
Фольга из рафинированной меди с основой, толщиной не более0,15 мм
Верхние переделы
741022
Фольга из медных сплавов с основой, толщиной не более 0,15мм
Верхние переделы
741110
Трубы и трубки из рафинированной меди
Верхние переделы
741121
Трубы и трубки из сплавов на основе меди и цинка (латуни)
Верхние переделы
741122
Трубы и трубки из сплавов на основе меди и никеля(купроникеля) или сплавов на основе меди, никеля и цинка(нейзильбера)
Верхние переделы
741129
Трубы и трубки медные прочие
Верхние переделы
741210
Фитинги для труб и трубок из рафинированной меди
Верхние переделы
741220
Фитинги для труб и трубок из медных сплавов
Верхние переделы
741300
Крученая проволока, кабели, плетеные шнуры и аналогичные изделия из меди без электрической изоляции
Средние переделы
741510
Гвозди и кнопки, кнопки чертежные, скобы и аналогичные изделия из меди или черных металлов
Верхние переделы
741521
Шайбы (включая пружинящие) ненарезные из меди или черных металлов без резьбы прочие
Верхние переделы
741529
Изделия медные без резьбы прочие
Верхние переделы
741533
Винты, болты и гайки прочие изделия с резьбой
Верхние переделы
741539
Изделия с резьбой из меди или черных металлов прочие
Верхние переделы
741810
Изделия столовые, кухонные или прочие изделия для бытовых нужд и их части; мочалки для чистки кухонной посуды, подушечки для чистки или полировки, перчатки и аналогичные изделия
Верхние переделы
741820
Оборудование санитарно-техническое и его части из меди
Верхние переделы
741910
Цепи и их части из меди
Верхние переделы
741991
Изделия из меди литые, фасонные, штампованые или кованые, но не подвергнутые дальнейшей обработке, прочие
Верхние переделы
741999
Изделия из меди прочие
Верхние переделы
750400
Порошки и чешуйки никелевые
Верхние переделы
750511
Прутки, профили и проволока никелевые:прутки и профили:из никеля нелегированного
Средние переделы
750512
Прутки и профили из никелевых сплавов
Средние переделы
750521
Проволока из никеля нелегированного
Средние переделы
750522
Проволока из никелевых сплавов
Средние переделы

761010
Алюминий есіктер, терезелер және олардың рамалары, есіктерге арналған табалдырықтар
Жоғарғы бөліністер
761090
Алюминийден жасалған өзге де металл құрылымдары (жинақталымдардан басқа). Металл-ды. 9406 позициялары) және олардың бөліністері; құрылыс металл конструкцияларында пайдалануға арналған бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
761100
Резервуарлар, цистерналар және анал. Алюм. Кез келген заттарға арналған ыдыстар (кр. Сығылған немесе сұйылтылған. Газа) вмест. 300 л астам, қаптамасы бар немесе жылу оқшаулағышы бар немесе оларсыз, механикасыз. Немесе жылу техникасы. Жабдық
Жоғарғы бөліністер
761210
Сыйымдылығы 300 л аспайтын деформацияланған құбырлы сыйымдылықтар
Жоғарғы бөліністер
761290
Сыйымдылығы 300 л аспайтын кез келген заттарға (сығылған немесе сұйылтылған газдан басқа) арналған цистерналар, бөшкелер, барабандар, банкалар, жәшіктер және іріктелмеген арнайы емес, алюминийден жасалған ұқсас сыйымдылықтар
Жоғарғы бөліністер
761300
Сығылған немесе сұйытылған газға арналған алюминий ыдыстар
Жоғарғы бөліністер
761410
Ширатылған сым, тростар, кабельдер, өрілген баулар және алюминийден жасалған, электрлік оқшаулаусыз Болат өзекшесі бар ұқсас бұйымдар
Орташа бөліністер
761490
Электр оқшаулаусыз алюминийден жасалған Тростар, ширатылған сым, кабельдер, өрілген баулар және ұқсас бұйымдар
Орташа бөліністер
761510
Алюминийден жасалған асхана, ас үй бұйымдары немесе тұрмыстық қажеттіліктерге арналған өзге де бұйымдар және олардың бөліністері; ас үй ыдыстарын тазалауға арналған жөке, тазалауға немесе жалтыратуға арналған жөке, қолғаптар және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
761520
Санитарлық-техникалық жабдықтар және оның алюминийден жасалған бөліністері
Жоғарғы бөліністер
761610
Алюминийден жасалған шегелер, кнопкалар, қапсырма шегелер (8305 тауар позициясында жіктелетіндерден басқа), винттер, Болттар, гайкалар, бұрама ілмектер, тойтармалар,шпонкалар, шплинттер, шайбалар және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
761691
Алюминий сымнан жасалған өзге де торлар, торлар,Мата және қоршаулар
Жоғарғы бөліністер
761699
Құйма және алюминийден жасалған өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
780411
Қалыңдығы 0,2 мм аспайтын қорғасын табақтар, жолақтар немесе ленталар және фольга (негізді есептемегенде)
Орташа бөліністер
780419
Қорғасынды тақталар, табақтар, жолақтар немесе ленталар мен фольга, өзгелері
Орташа бөліністер
780420
Қорғасын ұнтақтар мен қабыршақтар
Орташа бөліністер
780600
Қорғасыннан жасалған өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
790310
Мырыш шаңы
Орташа бөліністер
790390
Өзге де мырыш тозаңы, ұнтақтары және қабыршақтары
Орташа бөліністер

761010
Двери, окна и их рамы, пороги для дверей алюминиевые
Верхние переделы
761090
Прочие металлоконструкции алюминиевые (кроме сборных строит. Металлоконструкций тов. Позиции 9406) и их части; изделия, предназначенные для использования в строительных металлоконструкциях
Верхние переделы
761100
Резервуары, цистерны, и анал. Алюм. Емкости для любых веществ (кр. Сжатого или сжиж. Газа) вмест. Более 300 л, с облицовкой или с теплоизоляцией или без них, без механич. Или теплотехнич. Оборудования
Верхние переделы
761210
Емкости деформированные трубчатые, вместимостью не более 300 л
Верхние переделы
761290
Цистерны, бочки, барабаны, банки, ящики и аналогичные емкости неразборныецилиндрические, алюминиевые для любых веществ (кроме сжатого или сжиженного газа) вместимостью не более 300 л
Верхние переделы
761300
Емкости для сжатого или сжиженного газа алюминиевые
Верхние переделы
761410
Скрученная проволока, троссы, кабели, плетеные шнуры и аналогичные изделия из алюминия, без электрической изоляции со стальным сердечником
Средние переделы
761490
Тросы, скрученная проволка, кабели, плетеные шнуры и аналогичные изделия из алюминия, прочие без электрической изоляции
Средние переделы
761510
Изделия столовые, кухонные или прочие изделия для бытовых нужд и их части из алюминия; мочалки для чистки кухонной посуды, подушечки для чистки или полировки, перчатки и аналогичные изделия
Верхние переделы
761520
Оборудование санитарно-техническое и его части из алюминия
Верхние переделы
761610
Гвозди, кнопки, скобы (кроме классифицируемых в товарной позиции 8305), винты, болты, гайки, ввертные крюки, заклепки,шпонки, шплинты, шайбы и аналогичные изделия из алюминия
Верхние переделы
761691
Прочие решетки, сетки,ткань и ограждения из алюминиевой проволоки
Верхние переделы
761699
Литые и прочие изделия из алюминия
Верхние переделы
780411
Листы, полосы или ленты и фольга свинцовые толщиной (не считая основы) не более 0,2 мм
Средние переделы
780419
Плиты, листы, полосы или ленты и фольга свинцовые, прочие
Средние переделы
780420
Порошки и чешуйки свинцовые
Средние переделы
780600
Прочие изделия из свинца
Верхние переделы
790310
Пыль цинковая
Средние переделы
790390
Пыль, порошки и чешуйки цинковые прочие
Средние переделы

790400
Мырышты шыбықтар, профильдер мен сым
Орташа бөліністер
790500
Мырышты тақталар, табақтар, жолақтар немесе ленталар мен фольга
Орташа бөліністер
790700
Мырыштан жасалған өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
800300
Қалайы шыбықтар, профильдер мен сым
Орташа бөліністер
800700
Өзге де қалайы бұйымдары
Жоғарғы бөліністер
810110
Вольфрам ұнтақтары
Орташа бөліністер
810194
Вольфрам және қалдықтар мен сынықтарды қоса алғанда, одан жасалған бұйымдар: - өзгелері: жай күйежентектелген шыбықтарды қоса алғанда, өңделмеген вольфрам
Орташа бөліністер
810196
Вольфрам сым
Орташа бөліністер
810199
Қалдықтар мен сынықтарды қоса алғанда, Вольфрам және одан жасалған бұйымдар– - өзгелері: өзгелері
Жоғарғы бөліністер
810210
Молибден ұнтақтары
Орташа бөліністер
810294
Молибден және қалдықтар мен сынықтарды қоса алғанда, одан жасалған бұйымдар: - өзгелері: жай күйежентектелген шыбықтарды қоса алғанда, өңделмеген молибден
Орташа бөліністер
810295
Қарапайым жентектеу арқылы жасалғандардан басқа Молибден шыбықтары профильдер, тақталар,табақтар, жолақтар немесе ленталар мен Фольгалар
Орташа бөліністер
810296
Молибден сым
Орташа бөліністер
810299
Қалдықтары мен сынықтарын қоса алғанда, өзге де молибден және одан жасалған бұйымдар
Орташа бөліністер
810299
Қалдықтар мен сынықтарды қоса алғанда, басқа да молибден және одан жасалған бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
810320
Тантал және қалдықтар мен сынықтарды қоса алғанда, одан жасалған бұйымдар– - жай күйежентектелген шыбықтарды қоса алғанда, өңделмеген тантал; ұнтақтар
Орташа бөліністер
810390
Қарапайым жентектеу арқылы жасалғандардан басқа өзге де шыбықтар, профильдер, сым, тақталар, табақтар, жолақтар (немесе ленталар) және фольга
Орташа бөліністер
810390
Жай күйежентектермен дайындалғандардан басқа, өзге де шыбықтар, профильдер, сымдар, тақталар, табақтар, жолақтар (немесе ленталар) мен фольга
Жоғарғы бөліністер
810411
Қалдықтар мен сынықтарды қоса алғанда, Магний және одан жасалған бұйымдар: - өңделмеген магний: құрамында кемінде 99,8 мас.% магний
Орташа бөліністер
810419
Қалдықтар мен сынықтарды қоса алғанда, Магний және одан жасалған бұйымдар– - өңделмеген магний: өзгелері
Орташа бөліністер
810430
Мөлшері бойынша сұрыпталған магний үгінділері, жоңқа және түйіршіктер; ұнтақтар
Орташа бөліністер
810490
Қалдықтар мен сынықтарды қоса алғанда, өзге де магний және одан жасалған бұйымдар
Орташа бөліністер
810490
Қалдықтар мен сынықтарды қоса алғанда, өзге де магний және одан жасалған бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
810590
Кобальттан жасалған өзге де бұйымдар
Орташа бөліністер
810600
Висмут және қалдықтар мен сынықтарды қоса алғанда, одан жасалған бұйымдар
Орташа бөліністер
810720
Қалдықтар мен сынықтарды қоса алғанда, Кадмий және одан жасалған бұйымдар– - өңделмеген кадмий; ұнтақтар
Орташа бөліністер
810790
Кадмийден жасалған өзге де бұйымдар
Орташа бөліністер
810790
Кадмийден жасалған өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
810820
Титан және қалдықтар мен сынықтарды қоса алғанда, одан жасалған бұйымдар– - өңделмеген титан; ұнтақтар:
Орташа бөліністер
810890
Азаматтық авиацияға арналған газдарды немесе сұйықтықтарды беруге жарамды титаннан жасалған фитингтері қосылған өзге де құбырлар мен түтіктер
Жоғарғы бөліністер
810920
Цирконий және қалдықтар мен сынықтарды қоса алғанда, одан жасалған бұйымдар:өңделмеген цирконий; ұнтақтар
Орташа бөліністер
810990
Өзге де цирконий және одан жасалған бұйымдар
Орташа бөліністер
810990
Өзге цирконий және одан жасалған бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
811010
Сүрме және одан жасалған бұйымдар, қалдықтар мен сынықтарды қоса алғанда: - өңделмеген сүрме; ұнтақтар
Орташа бөліністер
811090
Өзге де сурьма және одан жасалған бұйымдар
Орташа бөліністер
811090
Өзге сүрме және одан жасалған бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
811100
Марганец және қалдықтар мен сынықтарды қоса алғанда, одан жасалған бұйымдар
Орташа бөліністер
811212
Бериллий, хром, германий, ванадий, галлий, гафний, индий, ниобий( Колумбия), рений, таллий және қалдықтар мен сынықтарды қоса алғанда, олардан жасалған бұйымдар– - бериллий: өңделмеген; ұнтақтар
Орташа бөліністер
811219
Өзге де бериллий және одан жасалған бұйымдар
Орташа бөліністер
811219
Өзге бериллий және одан жасалған бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
811221
Бериллий, хром, германий, ванадий, галлий, гафний, индий, ниобий( Колумбия), рений, таллий және қалдықтар мен сынықтарды қоса алғанда, олардан жасалған бұйымдар– - хром: өңделмеген; ұнтақтар
Орташа бөліністер
811229
Хромнан жасалған өзге де бұйымдар
Орташа бөліністер
811229
Хромнан жасалған өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
811251
Бериллий, хром, германий, ванадий, галлий, гафний, индий, ниобий( Колумбия), рений, таллий және қалдықтар мен сынықтарды қоса алғанда, олардан жасалған бұйымдар– - таллий: өңделмеген; ұнтақтар
Орташа бөліністер
811259
Жасалған өзге де бұйымдар таллийдің
Орташа бөліністер
811259
Жасалған өзге де бұйымдар таллийдің
Жоғарғы бөліністер
811292
Бериллий, хром, германий, ванадий, галлий, гафний, индий, ниобий( Колумбия), рений, таллий және қалдықтар мен сынықтарды қоса алғанда, олардан жасалған бұйымдар– - өзгелері: өңделмеген; қалдықтар мен сынықтар; ұнтақтар
Орташа бөліністер
811299
Басқа да гафний, ниобий, рений, галлий, индий, таллий
Орташа бөліністер
811299
Басқа да гафний, ниобий, рений, галлий, индий, таллий
Жоғарғы бөліністер

790400
Прутки, профили и проволока цинковые
Средние переделы
790500
Плиты, листы, полосы или ленты и фольга цинковые
Средние переделы
790700
Прочие изделия из цинка
Верхние переделы
800300
Прутки, профили и проволока оловянные
Средние переделы
800700
Изделия из олова прочие
Верхние переделы
810110
Порошки вольфрамовые
Средние переделы
810194
Вольфрам и изделия из него, включая отходы и лом:– прочие: вольфрам необработанный, включая прутки, изготовленные простым спеканием
Средние переделы
810196
Вольфрамовая проволока
Средние переделы
810199
Вольфрам и изделия из него, включая отходы и лом:– прочие: прочие
Верхние переделы
810210
Порошки молибденовые
Средние переделы
810294
Молибден и изделия из него, включая отходы и лом:– прочие: молибден необработанный, включая прутки, изготовленные простым спеканием
Средние переделы
810295
Молибденовые прутки,кроме изготовленных простым спеканием профили, плиты,листы, полосы или ленты и фольга
Средние переделы
810296
Молибденовая проволока
Средние переделы
810299
Прочие молибден и изделия из него, включая отходы и лом
Верхние переделы
810320
Тантал и изделия из него, включая отходы и лом:– тантал необработанный, включая прутки, изготовленные простым спеканием; порошки
Средние переделы
810390
Прочие прутки, кроме изготовленных простым спеканием, профили, проволока, плиты, листы, полосы (или ленты) и фольга
Верхние переделы
810411
Магний и изделия из него, включая отходы и лом:– магний необработанный: содержащий не менее 99,8 массы% магния
Средние переделы
810419
Магний и изделия из него, включая отходы и лом:– магний необработанный: прочий
Средние переделы
810430
Магниевые опилки, стружка и гранулы, отсортированные по размеру; порошки
Средние переделы
810490
Прочие магний и изделия из него, включая отходы и лом
Верхние переделы
810590
Прочие изделия из кобальта
Средние переделы
810600
Висмут и изделия из него, включая отходы и лом
Средние переделы
810720
Кадмий и изделия из него, включая отходы и лом:– кадмий необработанный; порошки
Средние переделы
810790
Прочие изделия из кадмия
Верхние переделы
810820
Титан и изделия из него, включая отходы и лом:– титан необработанный; порошки:
Средние переделы
810890
Прочие трубы и трубки с присоединенными фитингами из титана, пригодные для подачи газов или жидкостей, для гражданской авиации
Верхние переделы
810920
Цирконий и изделия из него, включая отходы и лом:цирконий необработанный; порошки
Средние переделы
810990
Прочие цирконий и изделия из него
Верхние переделы
811010
Сурьма и изделия из нее, включая отходы и лом:– сурьма необработанная; порошки
Средние переделы
811090
Прочие сурьма и изделия из нее
Верхние переделы
811100
Марганец и изделия из него, включая отходы и лом
Средние переделы
811212
Бериллий, хром, германий, ванадий, галлий, гафний, индий, ниобий (колумбий), рений, таллий и изделия из них, включая отходы и лом:– бериллий: необработанный; порошки
Средние переделы
811219
Прочие бериллий и изделия из него
Верхние переделы
811221
Бериллий, хром, германий, ванадий, галлий, гафний, индий, ниобий (колумбий), рений, таллий и изделия из них, включая отходы и лом:– хром: необработанный; порошки
Средние переделы
811229
Прочие изделия из хрома
Верхние переделы
811251
Бериллий, хром, германий, ванадий, галлий, гафний, индий, ниобий (колумбий), рений, таллий и изделия из них, включая отходы и лом:– таллий: необработанный; порошки
Средние переделы
811259
Прочие изделия из таллия
Верхние переделы
811292
Бериллий, хром, германий, ванадий, галлий, гафний, индий, ниобий (колумбий), рений, таллий и изделия из них, включая отходы и лом:– прочие: необработанные; отходы и лом; порошки
Средние переделы
811299
Прочие гафний, ниобий, рений, галлий, индий, таллий
Верхние переделы

821300
Қайшылар, тігінші қайшылар және осыған ұқсас қайшылар және оларға арналған жүздер
Жоғарғы бөліністер
821410
Қағазға, конверттерді ашуға және мәтіндерді тазалауға арналған пышақтар, қарындаштарға арналған ұштағыштар және оларға арналған жүздер
Жоғарғы бөліністер
821420
Маникюр немесе педикюр жиынтықтары мен құралдары (тырнаққа арналған араларды қоса алғанда))
Жоғарғы бөліністер
821490
Өзге де кесетін бұйымдар (мысалы, шашты қырқуға арналған машинкалар, етшілерге арналған арнайы пышақтар немесе арнайы ас үй пышақтары мен қималар)
Жоғарғы бөліністер
821510
Гальваникалық тәсілмен қымбат бағалы металмен қапталған, кем дегенде бір бұйымнан тұратын ас үй немесе асхана аспаптарының жиынтығы
Жоғарғы бөліністер
821520
Ас үй немесе асхана аспаптарының өзге де жиынтығы
Жоғарғы бөліністер
821591
Гальваникалық тәсілмен қымбат металмен қапталған өзге де ас үй және асхана құралдары
Жоғарғы бөліністер
821599
Өзге де ас үй немесе асхана құралдары
Жоғарғы бөліністер
830110
Аспалы құлыптар
Жоғарғы бөліністер
830120
Моторлы көлік құралдарына орнатуға арналған құлыптар
Жоғарғы бөліністер
830130
Жиһазға орнатуға арналған құлыптар
Жоғарғы бөліністер
830140
Қымбат бағалы емес металдардан жасалған ғимараттардың есіктеріне орнатуға арналған өзге де құлыптар
Жоғарғы бөліністер
830150
Құлыптармен біріктірілген ысырмасы бар ысырмалар мен рамкалар
Жоғарғы бөліністер
830160
Аспалы және ойылған құлыптардың,ысырмалар мен ысырмасы бар рамкалардың, ысырмасы бар, құлыптарымен біріктірілген ысырмасы бар бөліністері
Жоғарғы бөліністер
830170
Бөлек берілетін кілттер
Жоғарғы бөліністер
830210
Бағалы емес металдардан жасалған топсалар
Жоғарғы бөліністер
830220
Бағалы емес металдардан жасалған жиһаз дөңгелектері
Жоғарғы бөліністер
830230
Моторлы көлік құралдарына арналған бекіту арматурасы, фурнитура және өзге де ұқсас бөлшектер
Жоғарғы бөліністер
830241
Бекітпе арматурасы, фурнитура және кебу қолданатын өзге де ұқсас бөлшектер
Жоғарғы бөліністер
830242
Жиһазда қолданылатын қымбат бағалы емес металдардан жасалған өзге де бекіту арматурасы, фурнитура және ұқсас бөлшектер
Жоғарғы бөліністер
830249
Қымбат бағалы емес металдардан жасалған өзге де бекіту арматурасы, фурнитура және ұқсас бөлшектер
Жоғарғы бөліністер
830250
Шляпаларға арналған ілгіштер, шляпаларға арналған ілгіштер, кронштейндер және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
830260
Есіктерді жабуға арналған автоматты құрылғылар
Жоғарғы бөліністер
830300
Банкке бағаларды қауіпсіз сақтауға арналған жанбайтын шкафтар, сейфтер мен есіктер және жабылатын жәшіктер. Қоймалар., арнайы ақша мен тауарларды сақтауға арналған жәшіктер және анал. Изд. Бірі недраг. Мет.
Жоғарғы бөліністер

821300
Ножницы, портновские ножницы и аналогичные ножницы, и лезвия для них
Верхние переделы
821410
Ножи для бумаги, вскрытия конвертов и подчистки текстов, точилки для карандашей и лезвия для них
Верхние переделы
821420
Наборы и инструменты маникюрные или педикюрные (включая пилки для ногтей)
Верхние переделы
821490
Прочие изделия режущие (например, машинки для стрижки волос, специальные ножи для мясников или специальные кухонные ножи и сечки)
Верхние переделы
821510
Наборы кухонных или столовых приборов, содержащие по крайней мере одно изделие, покрытое драгоценным металлом гальваническим способом
Верхние переделы
821520
Прочие наборы кухонных или столовых приборов
Верхние переделы
821591
Прочие кухонные и столовые приборы, покрытые драгоценным металлом гальваническим способом
Верхние переделы
821599
Прочие кухонные или столовые приборы
Верхние переделы
830110
Замки висячие
Верхние переделы
830120
Замки, предназначенные для установки в моторных транспортных средствах
Верхние переделы
830130
Замки, предназначенные для установки в мебели
Верхние переделы
830140
Замки прочие, предназначенные для установки в дверях зданий, из недрагоценных металлов
Верхние переделы
830150
Задвижки и рамки с задвижками, объединенные с замками
Верхние переделы
830160
Части замков висячих и врезных,задвижек и рамок с задвижками, с задвижками, объединенными с замками
Верхние переделы
830170
Ключи, поставляемые отдельно
Верхние переделы
830210
Шарниры из недрагоценных металлов
Верхние переделы
830220
Мебельные колеса из недрагоценных металлов
Верхние переделы
830230
Крепежная арматура, фурнитура и аналогичные детали для моторных транспортных средств прочие
Верхние переделы
830241
Крепежная арматура, фурнитура и аналогичные детали прочие,применяемыев взданиях
Верхние переделы
830242
Прочие крепежная арматура, фурнитура и аналогичные детали из недрагоценных металлов, применяемые в мебели
Верхние переделы
830249
Прочие крепежная арматура, фурнитура и аналогичные детали из недрагоценных металлов
Верхние переделы
830250
Вешалки для шляп, крючки для шляп, кронштейны и аналогичныеизделия
Верхние переделы
830260
Автоматические устройства для закрывания дверей
Верхние переделы
830300
Несгораемые шкафы,cейфы и двери и запирающиеся ящики для безопасного хранения цен-тей в банк. Хранилищ., ящики, специально предназначенные для хранения денег и док-тов, и анал. Изд. Из недраг. Мет.
Верхние переделы

830400
9403 тауар позициясынан басқа, досьеге арналған шкафтар, картотекаларға арналған шкафтар, қағазға арналған лотоктар, қағазға арналған тұғырықтар тұтқаларға арналған лотоктар, мөрлерге арналған тұғырықтар және ұқсас кеңсе немесе кеңсе жабдықтары
Жоғарғы бөліністер
830510
Скорошивательдерге немесе папкаларға арналған Фурнитура
Жоғарғы бөліністер
830520
Блоктағы сым қапсырма шегелер
Жоғарғы бөліністер
830590
Бөліністерді қоса алғанда, өзге де кеңсе бұйымдары
Жоғарғы бөліністер
830610
Бағалы емес металдардан жасалған қоңырау, гонгалар және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
830621
Бағалы металл гальваникалық тәсілмен жабылған мүсіншелер және басқа да әшекейлер
Жоғарғы бөліністер
830629
Бағалы емес металдардан жасалған өзге де мүсіншелер мен басқа да әшекейлер
Жоғарғы бөліністер
830630
Фотосуреттерге, суреттерге арналған рамалар және ұқсас рамалар; айналар
Жоғарғы бөліністер
830710
Қара металдардан жасалған икемді құбырлар
Жоғарғы бөліністер
830790
Өзге де қымбат бағалы емес металдардан жасалған иілгіш құбырлар
Жоғарғы бөліністер
830810
Ілмектер, сақиналар, блоктар
Жоғарғы бөліністер
830820
Түтікті немесе қосарланған тойтарма шегелер
Жоғарғы бөліністер
830890
Киімге, аяқ киімге, тенттерге, сөмкелерге, жол керек-жарақтарына арналған қымбат бағалы емес металдардан жасалған бөліністерді қоса алғанда, өзге де бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
830910
Тіреуіш қалпақшалар
Жоғарғы бөліністер
830990
Бағалы емес металдардан жасалған өзге де буып-түю керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
831000
9405 тауар позициясының бұйымдарынан басқа, қымбат бағалы емес металдардан жасалған көрсеткіштер, атаулары, мекен-жайлары бар тақтайшалар және ұқсас тақтайшалар, нөмірлер, әріптер және өзге де символдар
Жоғарғы бөліністер
831110
Доғалы Электрмен дәнекерлеу үшін пайдаланылатын жабыны бар қымбат бағалы емес металдардан жасалған электродтар
Жоғарғы бөліністер
831120
Доғалы Электрмен дәнекерлеу үшін пайдаланылатын өзекшесі бар бағалы емес металдардан жасалған сым
Жоғарғы бөліністер
831130
Өзекшесі бар жабыны бар шыбықтар және сым төмен температуралы дәнекерлеудің, Жоғары температуралы дәнекерлеудің илидля газдық дәнекерлеудің, қымбат бағалы емес металдардан жасалған
Жоғарғы бөліністер
831190
Бөлшектерді қоса алғанда, металдарды дәнекерлеу, дәнекерлеу немесе тұндыру үшін пайдаланылатын қымбат бағалы емес металдардан жасалған өзге де сымдар, шыбықтар, құбырлар, пластиналар, электродтар және ұқсас бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
840110
Ядролық реакторлар
Жоғарғы бөліністер
840120
Ядролық реакторлар; сәулеленбеген жылу бөлетін элементтер (твэлдер), ядролық реакторлар үшін; изотоптарды бөлуге арналған жабдықтар мен құрылғылар: изотоптарды бөлуге арналған жабдықтар мен құрылғылар, олардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер

830400
Шкафы для досье, шкафы для картотек, лотки для бумаг, подставки для бумаг лотки для ручек, подставки для печатей и аналогичное конторское или канцелярское оборудование, кроме товарной позиции 9403
Верхние переделы
830510
Фурнитура для скорошивателей или папок
Верхние переделы
830520
Проволочные скобы в блоках
Верхние переделы
830590
Прочие канцелярские изделия, включая части
Верхние переделы
830610
Колокола, гонги и аналогичные изделия из недрагоценных металлов
Верхние переделы
830621
Статуэтки и другие украшения, покрытые драгоценным металломгальваническим способом
Верхние переделы
830629
Прочие статуэтки и другие украшения из недрагоценных металлов
Верхние переделы
830630
Рамы для фотографий, картин и аналогичные рамы; зеркала
Верхние переделы
830710
Трубы гибкие из черных металлов
Верхние переделы
830790
Трубы гибкие из прочих недрагоценных металлов
Верхние переделы
830810
Крючки, колечки, блочки
Верхние переделы
830820
Заклепки трубчатые или раздвоенные
Верхние переделы
830890
Прочие изделия, включая части, из недрагоценных металлов для одежды, обуви, тентов, сумок, дорожных принадлежностей
Верхние переделы
830910
Крончатые колпачки
Верхние переделы
830990
Прочие упаковочные принадлежности из недрагоценных металлов
Верхние переделы
831000
Таблички с указателями, наименованиями, адресами и аналогичные таблички, номера, буквы и прочие символы из недрагоценных металлов, кроме изделий товарной позиции 9405
Верхние переделы
831110
Электроды из недрагоценных металлов с покрытием, используемые для дуговой электросварки
Верхние переделы
831120
Проволока из недрагоценных металлов с сердечником, используемая для дуговой электросварки
Верхние переделы
831130
Прутки с покрытием и проволока с сердечникомб используемыедля низкотемпературной пайки, высокотемпературной пайки илидля газовой сварки, из недрагоценных металлов
Верхние переделы
831190
Прочие проволока, прутки, трубы, пластины, электроды и аналогичные изделия из недрагоценных металлов, используемые дляпайки, сварки или осаждения металлов,включая части
Верхние переделы
840110
Реакторы ядерные
Верхние переделы
840120
Реакторы ядерные; тепловыделяющие элементы (твэлы), необлученные, для ядерных реакторов; оборудование и устройства для разделения изотопов:оборудование и устройства для разделения изотопов, их части
Верхние переделы

840130
Жылу бөлетін элементтер (твелдер), сәулеленбеген
Жоғарғы бөліністер
840140
Ядролық реакторлардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
840211
Сағатына 45 т-дан астам бу өндіретін су құбыры қазандары
Жоғарғы бөліністер
840212
Өнімділігі сағатына 45 т-дан аспайтын суқұбыры қазандары
Жоғарғы бөліністер
840219
Құрамдастырылған қазандарды қоса алғанда, өзге де бу өндіретін қазандар
Жоғарғы бөліністер
840220
Бу қыздырғышы бар қазандар
Жоғарғы бөліністер
840290
Бу қазандарының және бу қыздырғышпен бөліністері
Жоғарғы бөліністер
840310
Қазандар
Жоғарғы бөліністер
840390
8402 тауар позициясының қазандықтарынан басқа, орталықтан жылыту қазандықтарының бөліністері
Жоғарғы бөліністер
840410
8402 немесе 8403 тауар позициясының қазандықтарымен пайдалануға арналған қосалқы жабдық
Жоғарғы бөліністер
840420
Бу-су немесе басқа да бу-күш қондырғыларына арналған конденсаторлар
Жоғарғы бөліністер
840490
8402 және 8403 тауар позициясының қазандықтары бар пайдалануға арналған қосалқы жабдықтардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
840510
Тазарту қондырғылары бар немесе оларсыз газ генераторлары немесе су газының генераторлары; тазарту қондырғылары бар немесе онсыз ацетилен газ генераторлары және ұқсас газ генераторлары
Жоғарғы бөліністер
840590
Тазарту қондырғылары бар немесе оларсыз газ генераторларының немесе су газ генераторларының бөліністері; тазарту қондырғылары бар немесе оларсыз ацетилен газ генераторларының және ұқсас газ генераторларының бөліністері
Орташа бөліністер
840590
Тазарту қондырғылары бар немесе оларсыз газ генераторларының немесе су газ генераторларының бөліктері; тазарту қондырғылары бар немесе оларсыз ацетилен газ генераторларының және ұқсас газ генераторларының бөліктері
Жоғарғы бөліністер
840610
Су буындағы турбиналар және өзге де бу турбиналары:күш беретін кеме қондырғыларына арналған турбиналар
Жоғарғы бөліністер
840681
Су буындағы турбиналар және өзге де бу турбиналары:өзге де турбиналар:қуаты 40 МВт-тан астам
Жоғарғы бөліністер
840682
Қуаты 40 мвт аспайтын өзге де турбиналар
Жоғарғы бөліністер
840690
Су буындағы турбиналардың және бу турбиналарының бөліністері
Орташа бөліністер
840690
Су буындағы турбиналардың және бу турбиналарының бөліктері
Жоғарғы бөліністер
840710
Авиациялық қозғалтқыштар
Жоғарғы бөліністер
840721
Аспалы кемелік күш қондырғылары
Жоғарғы бөліністер
840729
Күштік кеме қондырғыларына арналған өзге де қозғалтқыштар
Жоғарғы бөліністер
840731
Қозғалтқыш цилиндрлерінің жұмыс көлемі 50 куб. см аспайтын 87-топтың Көлік құралдарын қозғалысқа келтіру үшін қолданылатын поршеньдің қайтарымды-үдемелі қозғалысы бар қозғалтқыштар
Жоғарғы бөліністер

840130
Тепловыделяющие элементы (твелы), необлученные
Верхние переделы
840140
Части ядерных реакторов
Верхние переделы
840211
Котлы водотрубные производительностью более 45 т пара в час
Верхние переделы
840212
Котлы водотрубные производительностью не более 45 т пара вчас
Верхние переделы
840219
Паропроизводящие котлы прочие, включая комбинированные
Верхние переделы
840220
Котлы с пароперегревателем
Верхние переделы
840290
Части котлов паровых и с пароперегревателем
Верхние переделы
840310
Котлы
Верхние переделы
840390
Части котлов центрального отопления, кроме котлов товарной позиции 8402
Верхние переделы
840410
Вспомогательное оборудование для использования с котлами товарной позиции 8402 или 8403
Верхние переделы
840420
Конденсаторы для пароводяных или других паросиловых установок
Верхние переделы
840490
Части вспомогательного оборудования для использования с котлами товарной позиции 8402 и 8403
Верхние переделы
840510
Газогенераторы или генераторы водяного газа с очистительными установками или без них; газогенераторы ацетиленовые и аналогичные газогенераторы с очистительными установками или безних
Верхние переделы
840590
Части газогенераторов или генераторов водяного газа с очистительными установкамии или без них; части газогенераторов ацетиленовых и аналогичных газоогнераторов с очистиельными установками или без них
Верхние переделы
840610
Турбины на водяном пару и турбины паровые прочие:турбины для силовых судовых установок
Верхние переделы
840681
Турбины на водяном пару и турбины паровые прочие:турбины прочие:мощностью более 40 МВт
Верхние переделы
840682
Прочие турбины мощностью не более 40 мвт
Верхние переделы
840690
Части турбин на водяном паре и турбин паровых
Верхние переделы
840710
Двигатели авиационные
Верхние переделы
840721
Подвесные судовые силовые установки
Верхние переделы
840729
Прочие двигатели для силовых судовых установок
Верхние переделы
840731
Двигатели с возвратно-поступательным движением поршня, применяемые для приведения в движение транспортных средств группы 87 с рабочим объемом цилиндров двигателя не более 50 куб.см
Верхние переделы

840732
Двигателінің жұмыс көлемі 50 см3-ден асатын, бірақ 250 см3-ден аспайтын 87-топтың көлік құралдарында қолданылатын поршеннің қайтарымды-үдемелі қозғалысы бар қозғалтқыштар
Жоғарғы бөліністер
840733
87-топтың көлік құралдарында қолданылатын, Қозғалтқыш цилиндрлерінің жұмыс көлемі 250 см3-ден асатын, бірақ 1000 см3-ден аспайтын поршеньдің қайтарымды-үдемелі қозғалысы бар қозғалтқыштар
Жоғарғы бөліністер
840734
87-топтың көлік құралдарында қолданылатын, Қозғалтқыш цилиндрлерінің жұмыс көлемі 1000 см3-ден асатын поршеньдің қайтарымды-үдемелі қозғалысы бар қозғалтқыштар
Жоғарғы бөліністер
840790
Ұшқынмен тұтанатын, поршеньдің айналмалы немесе қайтарымды-үдемелі қозғалысы бар Іштен жану өзге де қозғалтқыштары
Жоғарғы бөліністер
840810
Қысымнан тұтанатын поршеньді Іштен жану кеме қозғалтқыштары (дизельдер немесе жартылай дизельдер)
Жоғарғы бөліністер
840820
87-топтың көлік құралдарында пайдаланылатын қозғалтқыштар
Жоғарғы бөліністер
840890
Қысымнан тұтанатын поршеньді Іштен жанатын өзге де қозғалтқыштар (дизельдер немесе жартылай дизельдер)
Жоғарғы бөліністер
840910
Авиациялық қозғалтқыштарға арналған бөлшектер
Орташа бөліністер
840910
Авиациялық қозғалтқыштарға арналған бөлшектер
Жоғарғы бөліністер
840991
Тек қана немесе негізінен 8407 немесе 8408 тауар позициясының ұшқынмен тұтанатын іштен жану поршеньді қозғалтқыштарына арналған бөлшектер
Орташа бөліністер
840991
Тек қана немесе негізінен 8407 немесе 8408 тауар позициясының ұшқынмен тұтанатын іштен жану поршеньді қозғалтқыштарына арналған бөлшектер
Жоғарғы бөліністер
840999
Тек қана немесе негізінен 8407 немесе 8408 тауар позициясының қозғалтқыштарына арналған өзге де бөлшектер
Орташа бөліністер
840999
Тек қана немесе негізінен 8407 немесе 8408 тауар позициясының қозғалтқыштарына арналған өзге де бөлшектер
Жоғарғы бөліністер
841011
Қуаты 1000 квт аспайтын гидравликалық турбиналар мен су дөңгелектері
Жоғарғы бөліністер
841012
Гидравликалық турбиналар, су дөңгелектері және олардың реттегіштері:гидравликалық турбиналар және су дөңгелектері:қуаты 1000 кВт-тан астам, бірақ 10 000 кВт-тан аспайтын
Жоғарғы бөліністер
841013
Гидравликалық турбиналар, су дөңгелектері және олардың реттегіштері:гидравликалық турбиналар және су дөңгелектері: қуаты 10 000 кВт астам
Жоғарғы бөліністер
841090
Реттеуіштерді қоса алғанда, гидротурбиналардың, су доңғалақтарының бөліністері
Орташа бөліністер
841090
Реттегіштерді қоса алғанда, гидротурбиналардың, су доңғалақтарының бөліктері
Жоғарғы бөліністер
841111
Тартымы 25 кн аспайтын турбореактивті қозғалтқыштар
Жоғарғы бөліністер
841112
25 кн астам тартымымен турбореактивті қозғалтқыштар
Жоғарғы бөліністер

840732
Двигатели с возвратно-поступательным движением поршня, применяемые на транспортных средствах группы 87, с рабочим объемом двигателя более 50 см3, но не более 250 см3
Верхние переделы
840733
Двигатели с возвратно-поступательным движением поршня, применяемые на транспортных средствах группы 87, с рабочим объемом цилиндров двигателя более 250 см3, но не более 1000 см3
Верхние переделы
840734
Двигатели с возвратно-поступательным движением поршня, применяемые на транспортных средствах группы 87, с рабочим объемом цилиндров двигателя более 1000 см3
Верхние переделы
840790
Прочие двигатели внутреннего сгорания с искровым зажиганием, с вращающимися или возвратно-поступательным движением поршня
Верхние переделы
840810
Судовые двигатели внутреннего сгорания поршневые с воспламенением от сжатия (дизели или полудизели)
Верхние переделы
840820
Двигатели, используемые на транспортных средствах группы 87
Верхние переделы
840890
Прочие двигатели внутреннего сгорания поршневые с воспламенением от сжатия (дизели или полудизели)
Верхние переделы
840910
Части для авиационных двигателей
Верхние переделы
840991
Части, предназначенные исключительно или главным образом для поршневых двигателей внутреннего сгорания с искровым зажиганием товарной позиции 8407 или 8408
Верхние переделы
840999
Прочие части, предназначенные исключительно или главным образом для двигателей товарной позиции 8407 или 8408
Верхние переделы
841011
Гидравлические турбины и водяные колеса мощностью не более1000 квт
Верхние переделы
841012
Турбины гидравлические, колеса водяные и регуляторы к ним:турбины гидравлические и водяные колеса:мощностью более 1000 кВт, но не более 10 000 кВт
Верхние переделы
841013
Турбины гидравлические, колеса водяные и регуляторы к ним:турбины гидравлические и водяные колеса:мощностью более 10 000 кВт
Верхние переделы
841090
Части гидротурбин, водяных колес, включая регуляторы
Верхние переделы
841111
Двигатели турбореактивные тягой не более 25 кн
Верхние переделы
841112
Двигатели турбореактивные тягой более 25 кн
Верхние переделы

841451
Үстелге қоятын, қабырғаға қоятын, еденге қоятын, төбеге арналған, шатырларға арналған немесе электр қозғалтқышы бар терезелерге арналған қуаты 125 вт-тан артық емес желдеткіштер
Жоғарғы бөліністер
841459
Басқа желдеткіштер
Жоғарғы бөліністер
841460
Ең үлкен көлденең өлшемі 120 см аспайтын қалпақтар немесе тартпалы шкафтар
Жоғарғы бөліністер
841480
Өзге де ауа немесе вакуумдық, ауа немесе газ компрессорлары
Жоғарғы бөліністер
841490
Ауа немесе вакуумдық сорғылардың, ауа немесе газ компрессорларының, желдеткіштердің бөліністері
Орташа бөліністер
841490
Ауа немесе вакуум сорғыларының, ауа немесе газ компрессорларының, желдеткіштердің бөліктері
Жоғарғы бөліністер
841510
Бір корпуста немесе "сплит-жүйеде" терезе немесе қабырға түріндегі ауаны баптауға арналған қондырғылар
Жоғарғы бөліністер
841520
Қозғалтқышы бар желдеткішпен және екпінді өзгертуге арналған аспаптармен жабдықталған ауаны баптауға арналған қондырғылар.және влажн.моторлы көлік құралдарындағы адамдар үшін пайдаланылатын кондиционерлерді қоса алғанда
Жоғарғы бөліністер
841581
Салқындатқыш қондырғысы мен клапаны бар салқындатқыш үшін өзге де қондырғылар салқындатқыш/қыздыру (реверсивті жылу сорғылары)
Жоғарғы бөліністер
841582
Салқындатқыш қондырғысы бар ауаны баптауға арналған өзге де қондырғылар
Жоғарғы бөліністер
841583
Ауаны баптауға арналған өзге де қондырғылар
Жоғарғы бөліністер
841590
Ауаны баптауға арналған қондырғылардың бөліністері
Орташа бөліністер
841590
Ауаны баптауға арналған қондырғылардың бөліктері
Жоғарғы бөліністер
841610
Сұйық отынға арналған оттық жанарғылар
Жоғарғы бөліністер
841620
Құрамдастырылған оттық жанарғыларды қоса алғанда, өзге де оттық жанарғылар
Жоғарғы бөліністер
841630
Механикалық оттықтар, олардың механикалық масақты торлар, механикалық күл кетіргіштер және ұқсас құрылғыларды қоса алғанда
Жоғарғы бөліністер
841690
Сұйық отынға, тозаңданған қатты отынға немесе газға арналған оттық жанарғыларының бөліністері; механикалық оттық, оның ішінде ихмеханикалық масақты торлар,механикалық күл-талителийлер Аналогты. Құрылғылар
Жоғарғы бөліністер
841710
Кендерді, пиритті кендерді немесе металдарды күйдіруге,балқытуға немесе өзге де термоөңдеуге арналған Тау-кендер мен пештер
Жоғарғы бөліністер
841720
Кондитерлік пештерді қоса алғанда, наубайханалық пештер
Жоғарғы бөліністер
841780
Қоқыс жағатын, электрлік емес пештерді қоса алғанда, өзге де өнеркәсіптік немесе зертханалық пештер мен камералар
Жоғарғы бөліністер
841790
Көріктердің, өнеркәсіптік немесе зертханалық пештердің, күйдіру пештерінің, электрлік емес бөліністері
Жоғарғы бөліністер

841451
Вентиляторы настольные, настенные, напольные, потолочные, для крыш или для окон с электрическим двигателем мощностью неболее 125 вт
Верхние переделы
841459
Прочие вентиляторы
Верхние переделы
841460
Колпаки или шкафы вытяжные, наибольший горизонтальный размер которых не более 120 см
Верхние переделы
841480
Прочие насосы воздушные или вакуумные, воздушные или газовые компрессоры
Верхние переделы
841490
Части насосов воздушных или вакуумных, воздушных или газовых компрессоров, вентиляторов
Верхние переделы
841510
Установки для кондиционирования воздуха оконного или настенного типа, в едином корпусе или 'сплит-системы'
Верхние переделы
841520
Установки для кондиционирования воздуха, оборудованные вентилятором с двигателем и приборами для изменения темп.и влажн.,включая кондиционеры,используемые для людей в моторных транспортных средствах
Верхние переделы
841581
Прочие установки для кондиционирования со встроенной холодильной установкой и клапаном для переключения цикла охлаждение/нагрев ( реверсивные тепловые насосы)
Верхние переделы
841582
Прочие установки для кондиционирования воздуха со встроенной холодильной установкой
Верхние переделы
841583
Прочие установки для кондиционирования воздуха без встроенной холодильной установки
Верхние переделы
841590
Части установок для кондиционирования воздуха
Верхние переделы
841610
Горелки топочные для жидкого топлива
Верхние переделы
841620
Прочие топочные горелки, включая комбинированные
Верхние переделы
841630
Топки механические, включая их механические колосниковые решетки, механические золоудалители и аналогичные устройства
Верхние переделы
841690
Части горелок топочных для жидкого топлива, распыленного твердого топлива или для газа; топок механических, включая ихмеханические колосниковые решетки,механические золоудалителии аналог. Устройства
Верхние переделы
841710
Горны и печи для обжига, плавки или иной термообработки руд,пиритных руд или металлов
Верхние переделы
841720
Печи хлебопекарные, включая печи кондитерские
Верхние переделы
841780
Прочие печи и камеры промышленные или лабораторные, включая мусоросжигательные печи, неэлектрические
Верхние переделы
841790
Части горнов, печей промышленных или лабораторных, включаямусоросжигательные печи, неэлектрические
Верхние переделы

841810
Бөлек сыртқы есіктері бар аралас мұздатқыштар
Жоғарғы бөліністер
841821
Тұрмыстық компрессиялық тоңазытқыштар
Жоғарғы бөліністер
841829
Өзге де тұрмыстық тоңазытқыштар
Жоғарғы бөліністер
841830
Сыйымдылығы 800 л артық емес, 'ларь' түріндегі мұздатқыштар
Жоғарғы бөліністер
841840
Сыйымдылығы 900 л аспайтын тік типті мұздатқыш шкафтар
Жоғарғы бөліністер
841850
Тоңазытқыш немесе мұздатқыш витриналар, сөрелер және басқа да ұқсас тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар
Жоғарғы бөліністер
841861
Тоңазытқыш және мұздатқыш жабдықтар, жылу сорғылары: жылу алмастырғыш ретінде конденсаторы бар компрессиялық типті
Жоғарғы бөліністер
841869
Өзге де Тоңазытқыш және мұздатқыш жабдықтар, жылу сорғылары
Жоғарғы бөліністер
841891
Тоңазытқыш-мұздатқыш жабдықтарды қоюға арналған жиһаз
Жоғарғы бөліністер
841899
Электр немесе басқа үлгідегі тоңазытқыштардың, мұздатқыштардың және өзге де тоңазыту немесе мұздатқыш жабдықтардың өзге де бөліністері
Жоғарғы бөліністер
841911
Газсыз су жылытқыштар
Жоғарғы бөліністер
841919
Өзге де инерциясыз Су жылытқыштар немесе жылу суаккумуляторлар, электрлік емес
Жоғарғы бөліністер
841920
Медициналық, хирургиялық және зертханалық стерилизаторлар
Жоғарғы бөліністер
841931
Ауыл шаруашылығы өнімдеріне арналған кептіргіштер
Жоғарғы бөліністер
841932
Ағаш, целлюлоза, қағаз немесе қатырма қағазға арналған кептіргіштер
Жоғарғы бөліністер
841939
Температураны өзгерту процесінде материалдарды өңдеуге арналған өзге де машиналар
Жоғарғы бөліністер
841940
Дистилляциялауға немесе ректификациялауға арналған аппараттар
Жоғарғы бөліністер
841950
Жылу алмастырғыштар
Жоғарғы бөліністер
841960
Ауаны немесе газдарды сұйылтуға арналған машиналар
Жоғарғы бөліністер
841981
Ыстық сусындарды дайындауға немесе тамақ дайындауға немесе жылытуға арналған машиналар, агрегаттар және жабдықтар
Жоғарғы бөліністер
841989
Температураның өзгеруін пайдаланатын процестермен материалдарды өңдеуге арналған электрмен немесе электрлік емес қыздырылатын өзге де машиналар, агрегаттар және өнеркәсіптік немесе зертханалық жабдықтар
Жоғарғы бөліністер
841990
Материалдарды өңдеуге арналған электрлік немесе электрлік емес қызуы бар өнеркәсіптік немесе зертханалық машиналардың, жабдықтардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
842010
Каландрлар немесе басқа да валкалық машиналар
Жоғарғы бөліністер
842091
Біліктердің бөліністері
Орташа бөліністер
842091
Біліктердің бөліктері
Жоғарғы бөліністер
842099
Металл мен шыныны өңдейтін машиндлядан басқа каландрлар мен басқа да білік машиналарының өзге де бөліністері және оларға арналған біліктер
Орташа бөліністер
842099
Металл мен шыныны өңдеуге арналған машиналардан басқа каландрлардың және басқа да білік машиналарының өзге де бөліктері және оларға арналған біліктер
Жоғарғы бөліністер

841810
Комбинированные холодильники-морозильники с раздельными наружными дверьми
Верхние переделы
841821
Холодильники бытовые компрессионные
Верхние переделы
841829
Прочие холодильники бытовые
Верхние переделы
841830
Морозильники типа 'ларь', емкостью не более 800 л
Верхние переделы
841840
Морозильные шкафы вертикального типа, емкостью не более 900 л
Верхние переделы
841850
Холодильные или морозильные витрины, прилавки и другое аналогичное холодильное или морозильное оборудование
Верхние переделы
841861
Оборудование холодильное и морозильное, тепловые насосы: компрессионного типа с конденсатором в качестве теплообменника
Верхние переделы
841869
Прочее оборудование холодильное и морозильное, тепловые насосы
Верхние переделы
841891
Мебель для встраивания холодильно-морозильного оборудования
Верхние переделы
841899
Прочие части холодильников, морозильников и прочего холодильного или морозильного оборудования электрического или других типов
Верхние переделы
841911
Безынерционные газовые водонагреватели
Верхние переделы
841919
Прочие безынерционные водонагреватели или тепловые водяныеаккумуляторы, неэлектрические
Верхние переделы
841920
Стерилизаторы медицинские, хирургические и лабораторные
Верхние переделы
841931
Сушилки для сельскохозяйственной продукции
Верхние переделы
841932
Сушилки для древесины, целлюлозы, бумаги или картона
Верхние переделы
841939
Прочие машины для обработки материалов в процессе с изменением температуры
Верхние переделы
841940
Аппараты для дистилляции или ректификации
Верхние переделы
841950
Теплообменники
Верхние переделы
841960
Машины для сжижения воздуха или газов
Верхние переделы
841981
Машины, агрегаты и оборудование для приготовления горячих напитков или приготовления или подогрева пищи
Верхние переделы
841989
Прочие машины, агрегаты и оборудование промышленные или лабораторные с электрическим или неэлектрическим нагревом для обработки материалов процессами, использующими изменение температуры
Верхние переделы
841990
Части машин, оборудования промышленного или лабораторного с электрическим или неэлектрическим нагревом для обработки материалов
Верхние переделы
842010
Каландры или другие валковые машины
Верхние переделы
842091
Части валков
Верхние переделы
842099
Части прочие каландров и других валковых машин кроме машиндля обработки металла и стекла и валки для них
Верхние переделы

842111
Сүт сепараторлары
Жоғарғы бөліністер
842112
Киімге арналған кептіргіштер
Жоғарғы бөліністер
842119
Ортадан тепкіш кептіргіштерді қоса алғанда, өзге де центрифугалар
Жоғарғы бөліністер
842121
Оборудование для фильтрования или очистки воды
Жоғарғы бөліністер
842122
Судан басқа сусындарды сүзуге немесе тазартуға арналған жабдық
Жоғарғы бөліністер
842123
Іштен жану қозғалтқыштарында майды немесе отынды сүзуге арналған жабдықтар
Жоғарғы бөліністер
842129
Газ сұйықтықтарын сүзуге немесе тазартуға арналған өзге де жабдықтар
Жоғарғы бөліністер
842131
Ішкі жану қозғалтқыштарына арналған ауа сүзгілері
Жоғарғы бөліністер
842139
Газдарды сүзуге немесе тазартуға арналған өзге де жабдықтар
Жоғарғы бөліністер
842191
Центрифугалардың, центрден тепкіш кептіргіштерді қоса алғанда, бөліністері
Орташа бөліністер
842191
Центрифугалардың бөліктері, орталықтан тепкіш кептіргіштерді қоса алғанда
Жоғарғы бөліністер
842199
Сұйықтықтарды сүзуге немесе тазартуға арналған өзге де жабдықтар
Жоғарғы бөліністер
842211
Тұрмыстық ыдыс жуғыш машиналар
Жоғарғы бөліністер
842219
Басқа ыдыс жуғыш машиналар
Жоғарғы бөліністер
842220
Бөтелкелерді немесе басқа да ыдыстарды жууға немесе кептіруге арналған жабдық
Жоғарғы бөліністер
842230
Бөтелкелерді, банкаларды толтыруға, тығындауға, жәшіктерді, қаптарды немесе басқа да ыдыстарды жабуға арналған өзге де жабдықтар; оларды мөрлеу немесе заттаңбалау үшін; қалпақшалармен немесе қақпақтармен герметикалық тығындау үшін
Жоғарғы бөліністер
842240
Буып-түю материалының термоусадкасы бар тауарды орайтын,өнімділігі минутына кемінде 30 буып-түю бірлігінен кем емес топтық қаптама жабдығы, өзгелері
Жоғарғы бөліністер
842290
Ыдыс жуу машиналарының бөліністері
Орташа бөліністер
842290
Ыдыс жуғыш машиналардың бөліктері
Жоғарғы бөліністер
842310
Емшектегі балаларды қоса алғанда, адамдарды өлшеуге арналған таразылар; тұрмыстық таразылар
Жоғарғы бөліністер
842320
Конвейерлерде бұйымдарды үздіксіз өлшеуге арналған таразылар
Жоғарғы бөліністер
842330
Тұрақты массаға реттелген таразылар және бункерлік таразыларды қоса алғанда, белгілі массадағы жүкті ыдысқа немесе контейнерге жүктейтін таразылар
Жоғарғы бөліністер
842381
Өлшеудің ең жоғары массасы 30 кг аспайтын өзге де өлшеуге арналған жабдық
Жоғарғы бөліністер
842382
Өлшеудің ең жоғары массасы 30 кг астам, бірақ 5000 кг аспайтын өзге де өлшеуге арналған жабдық
Жоғарғы бөліністер
842389
Өлшеуге арналған өзге де жабдықтар (сезімталдығы 0,05 г немесе одан жоғары таразылардан басқа))
Жоғарғы бөліністер
842390
Барлық түрдегі таразыларға арналған әртүрлі салмақтар, өлшеуге арналған жабдықтардың бөліністері:
Жоғарғы бөліністер

842111
Сепараторы молочные
Верхние переделы
842112
Сушилки для белья
Верхние переделы
842119
Прочие центрифуги, включая центробежные сушилки
Верхние переделы
842121
Оборудование для фильтрования или очистки воды
Верхние переделы
842122
Оборудование для фильтрования или очистки напитков, кроме воды
Верхние переделы
842123
Оборудования для фильтрования масла или топлива в двигателях внутреннего сгорания
Верхние переделы
842129
Прочее оборудование для фильтрования или очистки жидкостейи газов
Верхние переделы
842131
Воздушные фильтры для двигателей внутренного сгорания
Верхние переделы
842139
Прочее оборудование для фильтрования или очистки газов
Верхние переделы
842191
Части центрифуг, включая центробежные сушилки
Верхние переделы
842199
Прочее оборудование для фильтрования или очистки жидкостей
Верхние переделы
842211
Посудомоечные машины бытовые
Верхние переделы
842219
Прочие посудомоечные машины
Верхние переделы
842220
Оборудование для мойки или сушки бутылок или других емкостей
Верхние переделы
842230
Прочее оборудование для заполнения, закупорки бутылок, банок, закрывания ящиков, мешков или других емкостей; для опечатывания их или этикетирования; для герметичной укупорки колпачками или крышками
Верхние переделы
842240
Оборудование групповой упаковки,обертывающее товар с термоусадкой упаковочного материала, производительностью не менее 30 упаковочных единиц в минуту, прочее
Верхние переделы
842290
Части посудомоечных машин
Верхние переделы
842310
Весы для взвешивания людей, включая грудных детей; весы бытовые
Верхние переделы
842320
Весы для непрерывного взвешивания изделий на конвейерах
Верхние переделы
842330
Весы, отрегулированные на постоянную массу, и весы, загружающие груз определенной массы в емкость или контейнер, включая весы бункерные
Верхние переделы
842381
Оборудование для взвешивания прочее с максимальной массой взвешивания не более 30 кг
Верхние переделы
842382
Оборудование для взвешивания прочее с максимальной массой взвешивания более 30 кг, но не более 5000 кг
Верхние переделы
842389
Прочее оборудование для взвешивания (кроме весов чувствительностью 0,05 г или выше)
Верхние переделы
842390
Разновесы для весов всех типов , части оборудования для взвешивания:
Верхние переделы

842410
Зарядталған немесе зарядталмаған өрт сөндіргіштер
Жоғарғы бөліністер
842420
Пульверизаторлар және ұқсас құрылғылар
Жоғарғы бөліністер
842430
Бу ағынды немесе құм ағынды машиналар және ұқсас лақтырылатын құрылғылар
Жоғарғы бөліністер
842441
Өлшенетін жүктің ауырлық күшімен іске қосылатын есептеу немесе бақылау машиналарын қоса алғанда, өлшеуге арналған жабдықтар( сезімталдығы 0,05 г немесе одан жоғары таразылардан басқа); барлық түрдегі таразыларға арналған әртүрлі салмақтар, ауыл шаруашылығына арналған бүріккіштер немесе бағбан жүргізуші
Жоғарғы бөліністер
842449
Сұйықтықтарды немесе ұнтақтарды лақтыруға, шашыратуға немесе тозаңдатуға арналған механикалық құрылғылар (қолмен басқарылатын немесе онсыз); зарядталған немесе жүктелмеген өрт сөндіргіштер; пульверизаторлар және ұқсас құрылғылар; бу ағынды немесе құм ағынды және ұқсас құрылғылар
Жоғарғы бөліністер
842481
АУЫЛ ШАРУАШЫЛЫҒЫНА НЕМЕСЕ БАҒБАНДЫҚҚА АРНАЛҒАН ШАШЫРАТУҒА ЖӘНЕ ТОЗАҢДАТУҒА АРНАЛҒАН ҚҰРЫЛҒЫЛАР
Жоғарғы бөліністер
842482
Сұйықтықтарды немесе ұнтақтарды лақтыруға, шашыратуға немесе тозаңдатуға арналған механикалық құрылғылар (қолмен басқарылатын немесе онсыз); зарядталған немесе жүктелмеген өрт сөндіргіштер; пульверизаторлар және ұқсас құрылғылар; бу ағынды немесе құм ағынды және ұқсас құрылғылар
Жоғарғы бөліністер
842489
Сұйықтықтарды немесе ұнтақтарды шашыратуға немесе шашыратуға арналған өзге де құрылғылар
Жоғарғы бөліністер
842490
842489 200 0 және 842489 300 0 кіші қосалқы позициялардың айлабұйымдарының бөліністері
Орташа бөліністер
842490
842489 200 0 және 842489 300 0 кіші қосалқы позицияларының бөлшектері
Жоғарғы бөліністер
842511
Электр қозғалтқышынан жетегі бар тальдар мен көтергіштер (Көлік құралдарын көтеру үшін пайдаланылатын скиптік немесе көтергіштерден басқа)
Жоғарғы бөліністер
842519
Өзге де тальдар мен көтергіштер (Көлік құралдарын көтеру үшін пайдаланылатын скипті немесе көтергіштерден басқа))
Жоғарғы бөліністер
842531
Өзге де шығырлар, электр қозғалтқышынан жетегі бар кабестандар
Жоғарғы бөліністер
842539
Өзге де шығырлар, кабестандар
Жоғарғы бөліністер
842541
Стационарлық гараж көтергіштер
Жоғарғы бөліністер
842542
Өзге де гидравликалық домкраттар мен көтергіштер
Жоғарғы бөліністер
842549
Гидравликалық Көлік құралдарын көтеруге арналған өзге де домкраттар, көтергіштер
Жоғарғы бөліністер
842611
Қозғалмайтын тіректердегі көпірлі крандар
Жоғарғы бөліністер
842612
Доңғалақ жүрісіндегі жылжымалы көтергіш фермалар және порталды тиегіштер
Жоғарғы бөліністер
842619
Өзге де көпірлік, козлдық, порталды крандар, жылжымалы көтергіш фермалар және порталды тиегіштер
Жоғарғы бөліністер

842410
Огнетушители заряженные или незаряженные
Верхние переделы
842420
Пульверизаторы и аналогичные устройства
Верхние переделы
842430
Машины пароструйные или пескоструйные и аналогичные метательные устройства
Верхние переделы
842441
Оборудование для взвешивания (кроме весов чувствительностью 0,05 г или выше), включая счетные или контрольные машины, приводимые в действие силой тяжести взвешиваемого груза; разновесы для весов всех типов, распылители для сельского хозяйства или садовод
Верхние переделы
842449
Механические устройства (с ручным управлением или без него) для метания, разбрызгивания или распыления жидкостей или порошков; огнетушители заряженные или незаряженные; пульверизаторы и аналогичные устройства; пароструйные или пескоструйные и аналогичные
Верхние переделы
842481
УСТРОЙСТВА ДЛЯ РАЗБРЫЗГИВАНИЯ И РАСПЫЛЕНИЯ ДЛЯ СЕЛЬСКОГО ХОЗЯЙСТВА ИЛИ САДОВОДСТВА
Верхние переделы
842482
Механические устройства (с ручным управлением или без него) для метания, разбрызгивания или распыления жидкостей или порошков; огнетушители заряженные или незаряженные; пульверизаторы и аналогичные устройства; пароструйные или пескоструйные и аналогичные
Верхние переделы
842489
Прочие устройства для разбрызгивания или распыления жидкостей или порошков
Верхние переделы
842490
Части приспособлений подсубпозиций 842489 200 0 и 842489 300 0
Верхние переделы
842511
Тали и подъемники (кроме скиповых или подъемников, используемых для подъема транспортных средств) с приводом от электрического двигателя
Верхние переделы
842519
Прочие тали и подъемники (кроме скиповых или подъемников, используемых для подъема транспортных средств)
Верхние переделы
842531
Лебедки прочие, кабестаны с приводом от электрического двигателя
Верхние переделы
842539
Прочие лебедки, кабестаны
Верхние переделы
842541
Стационарные гаражные подъемники
Верхние переделы
842542
Прочие домкраты и подъемники гидравлические
Верхние переделы
842549
Прочие домкраты, подъемники для поднятия транспортных средств гидравлические
Верхние переделы
842611
Краны мостовые на неподвижных опорах
Верхние переделы
842612
Фермы подъемные подвижные на колесном ходу и погрузчики портальные
Верхние переделы
842619
Прочие краны мостовые, козловые, портальные, фермы подъемные подвижные и погрузчики портальные
Верхние переделы

843049
Өзге де бұрғылау және үңгілеу машиналары
Жоғарғы бөліністер
843050
Өзге де өздігінен жүретін машиналар мен механизмдер
Жоғарғы бөліністер
843061
Өздігінен жүрмейтін таптауға немесе тығыздауға арналған өзге де машиналар мен механизмдер
Жоғарғы бөліністер
843069
Өздігінен жүрмейтін өзге де машиналар мен механизмдер
Жоғарғы бөліністер
843110
Тек қана немесе негізінен 8425 тауар позициясының машиналары мен механизміне арналған бөлшектер
Орташа бөліністер
843110
Тек қана немесе негізінен машиналар мен 8425 тауар позициясының механизміне арналған бөлшектер
Жоғарғы бөліністер
843120
Тек қана немесе негізінен 8427 тауар позициясының машиналарына немесе механизмдеріне арналған бөлшектер
Орташа бөліністер
843120
Тек қана немесе негізінен 8427 тауар позициясының машиналарына немесе механизмдеріне арналған бөлшектер
Жоғарғы бөліністер
843131
Тек қана немесе негізінен лифтілерге, 8428 тауар позициясындағы скипті көтергіштерге арналған бөлшектер
Орташа бөліністер
843131
Тек қана немесе негізінен лифтілерге, тауар позициясының скипті көтергіштеріне арналған бөлшектер 8428
Жоғарғы бөліністер
843139
8428 90 300 0 тауар позициясындағы машиналардың немесе механизмдердің өзге де бөліністері
Орташа бөліністер
843139
8428 90 300 0 тауар позициясындағы машиналардың немесе механизмдердің өзге де бөліктері
Жоғарғы бөліністер
843141
Тек қана немесе негізінен 8426, 8429 немесе 8430 тауар позициясының машиналары мен механизмдеріне арналған бөлшектер: шөміштер, грейферлер,қармауыштар және шөміштер
Орташа бөліністер
843141
Тек қана немесе негізінен 8426, 8429 немесе 8430 тауар позицияларының машиналары мен механизмдеріне арналған бөліктер: шөміштер,грейферлер, қармауыштар және черпактар
Жоғарғы бөліністер
843142
Тек қана немесе негізінен 8426, 8429 немесе 8430 тауар позицияларына арналған бөлшектер: бұрылмайтын немесе бұрылатын бульдозерлердің үйінділері
Орташа бөліністер
843142
Тек қана немесе негізінен 8426, 8429 немесе 8430 тауар позицияларына арналған бөлшектер: бұрылмайтын немесе бұрылатын бульдозерлердің үйінділері
Жоғарғы бөліністер
843143
Тек қана немесе негізінен 843041 немесе 843049 субпозициясының бұрғылау немесе ұңғылау машиналарына арналған бөлшектер
Орташа бөліністер
843143
Тек қана немесе негізінен 843041 немесе 843049 субпозициясындағы бұрғылау немесе үңгілеу машиналарына арналған бөлшектер
Жоғарғы бөліністер
843149
8426, 8429 немесе 8430 тауар позициясындағы машиналардың немесе механизмдердің өзге де бөліністері
Орташа бөліністер
843149
8426, 8429 немесе 8430 тауар позициясындағы машиналардың немесе механизмдердің өзге де бөліктері
Жоғарғы бөліністер
843210
Соқалар
Жоғарғы бөліністер
843221
Дискілі тырмалар
Жоғарғы бөліністер
843229
Өзге де тырмалар, қопсытқыштар, қопсытқыштар, полольниктер мен мотыгтар
Жоғарғы бөліністер
843230
Сепкіштер, отырғызғыштар және отырғызатын машиналар
Жоғарғы бөліністер
843231
Топырақты дайындауға және өңдеуге арналған ауыл шаруашылығы, бақша немесе орман шаруашылығы машиналары; көгалдарға немесе спорт алаңдарына арналған катоктар, сепкіштер, отырғызғылар және көшет отырғызатын машиналар: сепкіштер, отырғызғылар және жыртылмаған кезде қолданылатын көшет отырғызатын машиналар (топырағы
Жоғарғы бөліністер
843239
Топырақты дайындауға және өңдеуге арналған ауыл шаруашылығы, бақша немесе орман шаруашылығы машиналары; көгалдарға немесе спорт алаңдарына арналған катоктар, сепкіштер, отырғызғыштар және көшет отырғызатын машиналар: өзгелері
Жоғарғы бөліністер
843240
Органикалық және минералдық тыңайтқыштарды шашқыштар
Жоғарғы бөліністер
843241
Топырақты дайындауға және өңдеуге арналған ауыл шаруашылығы, бақша немесе орман шаруашылығы машиналары; көгалдарға немесе спорт алаңдарына арналған катоктар, сепкіштер, отырғызғыштар және көшет отырғызатын машиналар: органикалық тыңайтқыштар
Жоғарғы бөліністер
843242
Топырақты дайындауға және өңдеуге арналған ауыл шаруашылығы, бақша немесе орман шаруашылығы машиналары; көгалдарға немесе спорт алаңдарына арналған катоктар, органикалық және органикалық емес тыңайтқыштарды шашқыштар және бөлгіштер: Органикалық емес тыңайтқыштар
Жоғарғы бөліністер
843280
Топырақты дайындау және өңдеуге арналған өзге де машиналар мен механизмдер;көгалдар мен спорт алаңдарына арналған катоктар
Жоғарғы бөліністер
843290
Топырақты дайындау және өңдеуге арналған ауыл шаруашылығы, бау-бақша немесе орман шаруашылығы машиналарының бөліністері, көгалдарға немесе алаңдарға арналған каткалар
Орташа бөліністер
843290
Топырақты дайындауға және өңдеуге арналған ауыл шаруашылығы, бау-бақша немесе орман шаруашылығы машиналарының бөліктері, көгал алаңдарына арналған катоктар
Жоғарғы бөліністер
843311
Шабындықтар, көгал алаңдарына, саябақтарға және спорт алаңдарына арналған көлденең жазықтықта айналатын кескіш бөлігі бар моторлы шөп шабғыштар, шалғылар
Жоғарғы бөліністер
843319
Өзге де шөп шалғылар, көгалдарға, саябақтарға және спорт алаңдарына арналған шалғылар
Жоғарғы бөліністер
843320
Тракторларда монтаждалатындарды қоса алғанда, өзге де шалғылар
Жоғарғы бөліністер
843330
Шөп дайындауға арналған өзге де машиналар
Жоғарғы бөліністер
843340
Сығып жинағыштарды қоса алғанда, сабанды немесе пішенді бумаларға орауға арналған престер
Жоғарғы бөліністер

843049
Прочие бурильные и проходческие машины
Верхние переделы
843050
Машины и механизмы самоходные прочие
Верхние переделы
843061
Машины и механизмы для трамбования или уплотнения несамоходные, прочие
Верхние переделы
843069
Прочие машины и механизмы несамоходные
Верхние переделы
843110
Части, предназначенные исключительно или в основном для машин и механизмом товарной позиции 8425
Верхние переделы
843120
Части, предназначенные исключительно или в основном для машин или механизмов товарной позиции 8427
Верхние переделы
843131
Части, предназначенные исключительно или в основном для лифтов, скиповых подъемников товарной позициии 8428
Верхние переделы
843139
Прочие части машин или механизмов товарной позиции 8428 90 300 0
Верхние переделы
843141
Части, предназначенные исключительно или в основном для машин и механизмов товарной позиции 8426, 8429 или 8430: ковши,грейферы, захваты и черпаки
Верхние переделы
843142
Части, предназначенные исключительно или в основном для товарной позиции 8426, 8429 или 8430: отвалы бульдозеров неповоротные или поворотные
Верхние переделы
843143
Части, предназначенные исключительно или в основном для бурильных или проходческих машин субпозиции 843041 или 843049
Верхние переделы
843149
Прочие части машин или механизмов товарной позиции 8426, 8429 или 8430
Верхние переделы
843210
Плуги
Верхние переделы
843221
Бороны дисковые
Верхние переделы
843229
Прочие бороны, рыхлители, культиваторы, полольники и мотыги
Верхние переделы
843230
СЕЯЛКИ, САЖАЛКИ И МАШИНЫ РАССАДОПОСАДОЧНЫЕ
Верхние переделы
843231
Машины сельскохозяйственные, садовые или лесохозяйственные для подготовки и обработки почвы; катки для газонов или спортплощадок, сеялки, сажалки и машины рассадопосадочные: сеялки, сажалки и машины рассадопосадочные, применяемые при беспахатной (почвосб
Верхние переделы
843239
Машины сельскохозяйственные, садовые или лесохозяйственные для подготовки и обработки почвы; катки для газонов или спортплощадок, сеялки, сажалки и машины рассадопосадочные: прочие
Верхние переделы
843240
РАЗБРАСЫВАТЕЛИ ОРГАНИЧЕСКИХ И МИНЕРАЛЬНЫХ УДОБРЕНИЙ
Верхние переделы
843241
Машины сельскохозяйственные, садовые или лесохозяйственные для подготовки и обработки почвы; катки для газонов или спортплощадок, сеялки, сажалки и машины рассадопосадочные: органических удобрений
Верхние переделы
843242
Машины сельскохозяйственные, садовые или лесохозяйственные для подготовки и обработки почвы; катки для газонов или спортплощадок, разбрасыватели и распределители органических и неорганических удобрений: неорганических удобрений
Верхние переделы
843280
Машины и механизмы прочие для подготовки и обработки почвы;катки для газонов и спортплощадок
Верхние переделы
843290
Части машин сельскохозяйственных, садовых или лесохозяйственных для подготовки и обработки почвы, катки для газонов илиспортплощадок
Верхние переделы
843311
Сенокосилки, косилки для газонов, парков и спортплощадок моторные с режущей частью, вращающейся в горизонтальной плоскости
Верхние переделы
843319
Прочие сенокосилки, косилки для газонов, парков и спортплощадок
Верхние переделы
843320
Прочие косилки, включая монтируемые на тракторах
Верхние переделы
843330
Прочие машины для заготовки сена
Верхние переделы
843340
Прессы для упаковки в кипы соломы или сена, включая пресс-подборщики
Верхние переделы

843351
Астық жинайтын комбайндар
Жоғарғы бөліністер
843352
Бастыруға арналған өзге де машиналар мен механизмдер
Жоғарғы бөліністер
843353
Түйнектерді немесе тамыржемістілерді жинауға арналған машиналар
Жоғарғы бөліністер
843359
Егін жинауға арналған өзге де машиналар
Жоғарғы бөліністер
843360
Жұмыртқаларды, жемістерді немесе басқа да ауыл шаруашылығы өнімдерін тазалауға, сұрыптауға немесе калибрлеуге арналған машиналар
Жоғарғы бөліністер
843390
Ауыл шаруашылығы дақылдарын жинауға немесе бастыруға арналған машиналардың немесе механизмдердің, сығымдағыштардың, сабанды немесе пішенді бумаларға орауға арналған сығымдағыштардың; шөп үгінділерінің; тазалауға, сұрыптауға және калибрлеуге арналған машиналардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
843410
Сауу қондырғылары мен аппараттары
Жоғарғы бөліністер
843420
Сүтті өңдеуге және өңдеуге арналған жабдық
Жоғарғы бөліністер
843490
Сауу қондырғылары мен аппараттарына, сүтті өңдеуге және қайта өңдеуге арналған жабдықтарға арналған бөлшектер
Орташа бөліністер
843490
Сауу қондырғылары мен аппараттарына, сүтті өңдеуге және қайта өңдеуге арналған жабдықтарға арналған бөлшектер
Жоғарғы бөліністер
843510
Сидр, жеміс шырындарын немесе ұқсас сусындарды өндіруге арналған шарап жасауға арналған жабдық
Жоғарғы бөліністер
843590
Шарап жасауға, сидр, жеміс шырындарын немесе ұқсас сусындарды өндіруге арналған престердің,уатқыштардың және ұқсас машиналардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
843610
Жануарларға жем дайындауға арналған машиналар мен механизмдер
Жоғарғы бөліністер
843621
Инкубаторлар мен брудерлер
Жоғарғы бөліністер
843629
Құс шаруашылығына арналған өзге де жабдықтар
Жоғарғы бөліністер
843680
Орман шаруашылығына арналған өзге де жабдықтар
Жоғарғы бөліністер
843691
Құс шаруашылығына немесе инкубаторлар мен брудерлерге арналған жабдықтардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
843699
Ауыл шаруашылығына, бағбандыққа, орман шаруашылығына, құс шаруашылығына және ара шаруашылығына арналған жабдықтардың өзге де бөліністері
Жоғарғы бөліністер
843710
Тұқымдарды, құрғақ бұршақты дақылдардың астығын тазалауға, сұрыптауға немесе колибрлеуге арналған машиналар
Жоғарғы бөліністер
843780
Ауыл шаруашылығы фермаларында пайдаланылатын машиналардан басқа, дәнді немесе құрғақ бұршақ дақылдарын өңдеуге арналған өзге де жабдықтар
Жоғарғы бөліністер
843790
Ауыл шаруашылығы фермаларында пайдаланылатын жабдықтардан басқа, дәнді және бұршақты дақылдарды өңдеуге арналған жабдықтарға арналған бөлшектер
Жоғарғы бөліністер
843810
Нан-тоқаш өнімдерін, макарон, спагетти немесе осыған ұқсас өнімдерді өндіруге арналған жабдықтар
Жоғарғы бөліністер

843351
Комбайны зерноуборочные
Верхние переделы
843352
Машины и механизмы для обмолота прочие
Верхние переделы
843353
Машины для уборки клубней или корнеплодов
Верхние переделы
843359
Прочие машины для уборки урожая
Верхние переделы
843360
Машины для очистки, сортировки или калибровки яиц, плодов или других сельскохозяйственных продуктов
Верхние переделы
843390
Части машин или механизмов для уборки или обмолота сельскохозяйственных культур, пресс-подборщиков, прессов для упаковки в кипы соломы или сена; сенокосилок; машин для очистки, сортировки и калибровки
Верхние переделы
843410
Установки и аппараты доильные
Верхние переделы
843420
Оборудование для обработки и переработки молока
Верхние переделы
843490
Части для установок и аппаратов доильных, оборудования дляобработки и переработки молока
Верхние переделы
843510
Оборудование для виноделия производства сидра, фруктовых соков или аналогичных напитков
Верхние переделы
843590
Части прессов, дробилок, и аналогичных машин для виноделия,производства сидра, фруктовых соков или аналогичных напитков
Верхние переделы
843610
Машины и механизмы для приготовления кормов для животных
Верхние переделы
843621
Инкубаторы и брудеры
Верхние переделы
843629
Прочее оборудование для птицеводства
Верхние переделы
843680
Прочее оборудование для лесного хозяйства
Верхние переделы
843691
Части оборудования для птицеводства или инкубаторов и брудеров
Верхние переделы
843699
Прочие части оборудования для сельского хозяйства, садоводства, лесного хозяйства, птицеводства и пчеловодства
Верхние переделы
843710
Машины для очистки, сортировки или колибровки семян, зернаили сухих бобовых культур
Верхние переделы
843780
Оборудование прочее для обработки зерновых или сухих бобовых культур, кроме машин, используемых на сельскохозяйственныхфермах
Верхние переделы
843790
Части к оборудованию для обработки зерновых и бобовых культур, кроме оборудования, используемых на сельскохозяйственныхфермах
Верхние переделы
843810
Оборудование для производства хлебобулочных изделий, макарон, спагетти или аналогичной продукции
Верхние переделы

843820
Кондитерлік өнеркәсіпке, Макао-ұнтақ немесе шоколад өндірісіне арналған жабдықтар
Жоғарғы бөліністер
843830
Қант өнеркәсібіне арналған жабдықтар
Жоғарғы бөліністер
843840
Сыра қайнату өнеркәсібіне арналған жабдықтар
Жоғарғы бөліністер
843850
Етті немесе құсты өңдеуге арналған жабдық
Жоғарғы бөліністер
843860
Жемістерді, жаңғақтарды немесе көкөністерді өңдеуге арналған жабдық
Жоғарғы бөліністер
843880
Шай немесе кофе өндіруге арналған өзге де жабдықтар
Жоғарғы бөліністер
843890
Экстрагирлеуге немесе дайындауға арналған жабдықтардан басқа, басқа жерде аталмаған, өнеркәсіптік дайындауға немесе тамақ өнімдерін немесе сусындарды өндіруге арналған жабдықтардың бөліністері. Майлар, майлар
Жоғарғы бөліністер
843910
Талшықты целлюлоза материалдарынан масса өндіруге арналған жабдық
Жоғарғы бөліністер
843920
Қағаз немесе картон жасауға арналған жабдық
Жоғарғы бөліністер
843930
Қағазды немесе картонды әрлеуге арналған жабдық
Жоғарғы бөліністер
843991
Талшықты целлюлоза материалдарынан масса өндіруге арналған жабдықтардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
843999
Талшықты целлюлоза материалдарынан масса өндіруге немесе қағаз немесе картон дайындауға немесе өңдеуге арналған жабдықтардың өзге де бөліністері
Жоғарғы бөліністер
844010
Түптеу жабдығы
Жоғарғы бөліністер
844090
Кітап блоктарын тігуге арналған машиналарды қоса алғанда, түптеу жабдықтарының бөліністері
Жоғарғы бөліністер
844110
Кесу машиналары
Жоғарғы бөліністер
844120
Пакеттерді, қаптарды немесе конверттерді дайындауға арналған машиналар
Жоғарғы бөліністер
844130
Картон қораптарды, жәшіктерді, құбырларды, барабандарды немесе ұқсас сыйымдылықтарды қалыптаудан ноталық тәсілмен дайындауға арналған машиналар
Жоғарғы бөліністер
844140
Қағаз массасынан, қағаздан немесе картоннан жасалған бұйымдарды қалыптауға арналған машиналар
Жоғарғы бөліністер
844180
Қағаз массасынан, қағаздан және картоннан жасалған бұйымдар өндіруге арналған өзге де жабдықтар
Жоғарғы бөліністер
844190
Қағаз массасынан, қағаздан немесе картоннан жасалған бұйымдарды өндіруге арналған жабдықтардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
844230
Машиналар, аппаратура және жарақтар
Жоғарғы бөліністер
844240
Қарифті құюға немесе қаріп теруге арналған, баспа блоктарын, пластиналарды, цилиндрлерді дайындауға немесе дайындауға арналған машиналарға, аппаратураға немесе жарақтарға (8456-8465 тауар позицияларынан басқа)бөлшектер т. б.типогр.элем.
Жоғарғы бөліністер
844250
Баспаханалық қаріптер, блоктар, пластиналар, цилиндрлер және басқа да баспаханалық элементтер; баспа мақсаттары үшін дайындалған блоктар, пластиналар, цилиндрлер және литографиялық тастар
Жоғарғы бөліністер

843820
Оборудование для кондитерской промышленности, производствакакао-порошка или шоколада
Верхние переделы
843830
Оборудование для сахарной промышленности
Верхние переделы
843840
Оборудование для пивоваренной промышленности
Верхние переделы
843850
Оборудование для переработки мяса или птицы
Верхние переделы
843860
Оборудование для переработки плодов, орехов или овощей
Верхние переделы
843880
Прочее оборудование для производства чая или кофе
Верхние переделы
843890
Части оборудования для промышленного приготовления или производств пищевых продуктов или напитков, в другом месте не поименованное, кроме оборудования для экстрагирования или приготовл. Жиров, маcел
Верхние переделы
843910
Оборудование для производства массы из волокнистых целлюлозных материалов
Верхние переделы
843920
Оборудование для изготовления бумаги или картона
Верхние переделы
843930
Оборудование для отделки бумаги или картона
Верхние переделы
843991
Части оборудования для производства массы из волокнистных целлюлозных материалов
Верхние переделы
843999
Прочие части оборудования для производства массы из волокнистых целлюлозных материалов или для изготовления или отделки бумаги или картона
Верхние переделы
844010
Оборудование переплетное
Верхние переделы
844090
Части оборудованию переплетного, включая машины для сшивания книжных блоков
Верхние переделы
844110
Машины резательные
Верхние переделы
844120
Машины для изготовления пакетов, мешков или конвертов
Верхние переделы
844130
Машины для изготовления картонных коробок, ящиков, труб, барабанов или аналогичных емкостей способами, нотличными от формования
Верхние переделы
844140
Машины для формования изделий из бумажной массы, бумаги иликартона
Верхние переделы
844180
Оборудование прочее для производства изделий из бумажной массы, бумаги и картона
Верхние переделы
844190
Части оборудования для производства изделий из бумажной массы, бумаги или картона
Верхние переделы
844230
Машины, аппаратура и оснастка
Верхние переделы
844240
Части к машинам, аппаратуре или оснастке (кроме товарных позиций 8456-8465)для шрифтоотливки или набора шрифта, для подготовки или изготовления печатных блоков, пластин, цилиндровили др.типогр.элем.
Верхние переделы
844250
Типографские шрифты, блоки, пластины, цилиндры и другие типографские элементы; блоки, пластины, цилиндры и литографские камни, подготовленные для печатных целей
Верхние переделы

844311
Офсетті басып шығаруға арналған рулонды машиналар
Жоғарғы бөліністер
844312
Офсеттік баспаға арналған,кеңселік парақты машиналар (Парақ форматы 22 x 36 см артық емес))
Жоғарғы бөліністер
844313
Офсеттік баспаға арналған өзге де машиналар
Жоғарғы бөліністер
844314
Пластиналар, цилиндрлер және 84.42 тауар позициясының басқа да баспа нысандары арқылы басып шығару үшін пайдаланылатын баспа машиналары; біріктірілген немесе біріктірілмеген өзге де принтерлер, көшіру аппараттары және факсимильді аппараттар; олардың бөліністері мен керек-жарақтары:84.42 тауар позициясының пластиналары, цилиндрлері және басқа да баспа нысандары арқылы басып шығару үшін пайдаланылатын баспа машиналары:жоғары басып шығаруға арналған, флексографиялық және басқа да баспа
Жоғарғы бөліністер
844315
Сографиялық флекаларды қоспағанда, орамдардан басқа, жоғары баспаға арналған баспа машиналары
Жоғарғы бөліністер
844316
Флексографиялық баспаға арналған баспа машиналары
Жоғарғы бөліністер
844317
Терең баспаға арналған баспа машиналары
Жоғарғы бөліністер
844319
Офсеттік баспаға арналған өзге де машиналар.
Жоғарғы бөліністер
844331
Есептеу машинасына немесе желіге қосылу мүмкіндігі бар баспа, көшірме немесе факсимильді беру сияқты екі немесе одан да көп функцияларды орындайтын машиналар
Жоғарғы бөліністер
844332
Есептеу машинасына немесе желіге қосылу мүмкіндігі бар Өзгелер
Жоғарғы бөліністер
844339
Біріктірілген немесе біріктірілмеген өзге де принтерлер, көшіру аппараттары және факсимильдік аппараттар
Жоғарғы бөліністер
844391
8442 тауар позициясының ом пластиналарының, цилиндрлерінің және басқа да баспа нысандарының делдалдарын басу үшін пайдаланылатын баспа машиналарының бөліністері мен керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
844399
Біріктірілген немесе біріктірілмеген баспа машиналарының, принтерлердің, көшіру аппараттарының және факсимильдік аппараттардың өзге де бөліністері мен керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
844400
Жасанды тоқыма материалдарын экструдирлеу, созу, текстуралау және кесуге арналған машиналар
Жоғарғы бөліністер
844511
Тоқыма талшықтарын дайындауға арналған тарау машиналары
Жоғарғы бөліністер
844512
Тоқыма талшықтарын дайындауға арналған тарақпен тарау машиналары
Жоғарғы бөліністер
844513
Тоқыма талшықтарын дайындауға арналған өзге де таспалы немесе тегістеуші машиналар
Жоғарғы бөліністер
844519
Тоқыма талшықтарын дайындауға арналған өзге де машиналар
Жоғарғы бөліністер
844520
Өзге де иіру тоқыма машиналары
Жоғарғы бөліністер
844530
Құрақ немесе ширату тоқыма машиналары
Жоғарғы бөліністер
844540
Орау тоқыма машиналары (нақтылау орауды қоса алғанда) немесе орау машиналары
Жоғарғы бөліністер

844311
Рулонные машины для офсетной печати
Верхние переделы
844312
Листовые машины для офсетной печати,конторские (форматом листа не более 22 x 36 см)
Верхние переделы
844313
Машины для офсетной печати прочие
Верхние переделы
844314
Машины печатные, используемые для печати посредством пластин, цилиндров и других печатных форм товарной позиции 84.42; прочие принтеры, копировальные аппараты и факсимильные аппараты, объединенные или необъединенные; их части и принадлежности:машины печатные, используемые для печати посредством пластин, цилиндров и других печатных форм товарной позиции 84.42:машины для высокой печати, рулонные, за исключением флексографических
Верхние переделы
844315
Машины печатные, для высокой печати, кроме рулонных, за исключением флек сографических
Верхние переделы
844316
Машины печатные для флексографической печати
Верхние переделы
844317
Машины печатные, для глубокой печати
Верхние переделы
844319
Прочие машины для офсетной печати
Верхние переделы
844331
Машины, которые выполняют две или более функции, такие как печать, копир ование или факсимильная передача, имеющие возможность подключения к вычислительной машине или к сети
Верхние переделы
844332
Прочие, имеющие возможность подключения к вычислительной машине или к к сети
Верхние переделы
844339
Принтеры, копировальные аппараты и факсимильные аппараты, объединенные или необьединенные прочие
Верхние переделы
844391
Части и принадлежности печатных машин, используемых для печати посредств ом пластин, цилиндров и других печатных форм товарной позиции 8442
Верхние переделы
844399
Прочие части и принадлежности машин печатных, принтеров, копировальных аппаратов и факсимильных аппаратов, объединенных или необъединенных
Верхние переделы
844400
Машины для экструдирования, вытягивания, текстурирования и резания искусственных текстильных материалов
Верхние переделы
844511
Чесальные машины для подготовки текстильных волокон
Верхние переделы
844512
Гребнечесальные машины для подготовки текстильных волокон
Верхние переделы
844513
Прочие ленточные или ровничные машины для подготовки текстильных волокон
Верхние переделы
844519
Прочие машины для подготовки текстильных волокон
Верхние переделы
844520
Прочие прядильные текстильные машины
Верхние переделы
844530
Тростильные или крутильные текстильные машины
Верхние переделы
844540
Мотальные текстильные машины (включая уточномотальные) иликокономотальные машины
Верхние переделы

844590
Тоқыма талшықтарын дайындауға арналған өзге де машиналар және тоқыма иірімжіпті дайындауға арналған басқа да жабдықтар; оны 8446 немесе 8447-да көрсетілген машиналарда пайдалануға арналған иірімжіпті дайындайтын машиналар
Жоғарғы бөліністер
844610
Ені 30см аспайтын маталарды дайындауға арналған тоқыма станоктары
Жоғарғы бөліністер
844621
Қозғалтқыш жетегі бар ені 30 см-ден асатын маталарды дайындауға арналған қайықты тоқу станоктары
Жоғарғы бөліністер
844629
Ені 30 см-ден асатын маталарды дайындауға арналған өзге де тоқыма қайық станоктары
Жоғарғы бөліністер
844630
Ені 30 см маталарды дайындауға арналған жіксіз тоқу станоктары
Жоғарғы бөліністер
844711
Диаметрі 165 мм аспайтын цилиндрлі шеңбер тоқу машиналары
Жоғарғы бөліністер
844712
Диаметрі 165 мм астам цилиндрі бар дөңгелек тоқу машиналары
Жоғарғы бөліністер
844720
Жазық тоқу, тоқу-тігу машиналары
Жоғарғы бөліністер
844790
Тоқыма, тоқу-тігу машиналары, позументті жіп, тюль, шілтер, кесте тігу, тоқыма тоқу немесе желі тоқуға арналған машиналар және тафтингтік машиналар,
Жоғарғы бөліністер
844811
Ремизо көтергіш кареткалар және жаккардты машиналар, карталар санын ауыстыруға арналған механизмдер, көшіру, картон кесу немесе картон тігу машиналары
Жоғарғы бөліністер
844819
8444, 8445, 8446, 8447 тауар позициясының машиналарына арналған өзге де қосалқы жабдықтар
Жоғарғы бөліністер
844820
8444 тауар позициясының машиналарына немесе қосалқы құрылғыларға арналған бөлшектер мен керек-жарақтар
Жоғарғы бөліністер
844831
Части и принадлежности для машин товарной позиции 8445 или вспомогательных устройств: игольная гарнитура
Жоғарғы бөліністер
844832
8445 тауар позициясының машиналарына немесе қосалқы құрылғыларға бөлшектер мен керек-жарақтар: ине гарнитурасынан басқа, тоқыма талшықтарын дайындауға арналған машиналардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
844833
Веретена, рога, кольца и бегуна
Жоғарғы бөліністер
844839
8445 тауар позициясының машиналарына немесе олардың қосалқы құрылғыларына өзге де бөлшектер мен керек-жарақтар
Жоғарғы бөліністер
844842
Тоқу станоктарына немесе олардың қосалқы құрылғыларына бөлшектер мен керек-жарақтар: берда, ремизкалар және тоқу станоктарына арналған ремиздік рамалар
Жоғарғы бөліністер
844849
Тоқу станоктарына және олардың қосалқы құрылғыларына өзге де бөлшектер мен керек-жарақтар
Жоғарғы бөліністер
844851
Платиналар, инелер және ілмектер, тігістер, тігістер, өрімдер құруға қызмет ететін басқа да элементтер
Жоғарғы бөліністер
844859
8447 тауар позициясының машиналарына немесе олардың қосалқы құрылғыларына өзге де бөлшектер мен керек-жарақтар
Жоғарғы бөліністер

844590
Прочие машины для подготовки текстильных волокон и другое оборудование для изготовления текстильной пряжи; машины, подготавливающие пряжу для использования ее на машинах, указанных в 8446 или 8447
Верхние переделы
844610
Станки ткацкие для изготовления тканей шириной не более 30см
Верхние переделы
844621
Станки ткацкие челночные для изготовления тканей шириной более 30 см с приводом от двигателя
Верхние переделы
844629
Прочие ткацкие челночные станки для изготовления тканей шириной более 30 см
Верхние переделы
844630
Станки ткацкие бесчелночные для изготовления тканей ширинойболее 30 см
Верхние переделы
844711
Машины кругловязальные с цилиндром диаметром не более 165 мм
Верхние переделы
844712
Машины кругловязальные с цилиндром диаметром более 165 мм
Верхние переделы
844720
Машины плосковязальные, вязально-прошивные
Верхние переделы
844790
Машины трикотажные, вязально-прошивные, для получения позументной нити, тюля, кружев, вышивания, плетения тесьмы или сетей и тафтинговые машины,
Верхние переделы
844811
Ремизоподъемные каретки и жаккардовые машины ,механизмы дляуменьшения числа карт, копировальные, картонасекательные или картосшивательные машины
Верхние переделы
844819
Прочие оборудование вспомогательное для машин товарной позиции 8444, 8445, 8446, 8447
Верхние переделы
844820
Части и принадлежности к машинам товарной позиции 8444, илиих вспомогательным устройствам
Верхние переделы
844831
Части и принадлежности к машинам товарной позиции 8445 илиих вспомогательным устройствам: гарнитура игольчатая
Верхние переделы
844832
Части и принадлежности к машинам товарной позиции 8445 илиих вспомогательным устройствам: части машин для подготовки текстильных волокон, кроме игольчатой гарнитуры
Верхние переделы
844833
Веретена, рогульки, кольца и бегунки
Верхние переделы
844839
Прочие части и принадлежности к машинам товарной позиции 8445 или их вспомогательным устройствам
Верхние переделы
844842
Части и принадлежности к ткацким станкам или их вспомогательным устройствам: берда, ремизки и ремизные рамы для ткацкихстанков
Верхние переделы
844849
Прочие части и принадлежности к ткацким станкам и их вспомогательным устройствам
Верхние переделы
844851
Платины, иглы и другие элементы, служащие для образования петель, швов, стежков, переплетений
Верхние переделы
844859
Прочие части и принадлежности к машинам товарной позиции 8447 или их вспомогательным устройствам
Верхние переделы

844900
Фетр қалпақшаларын өндіруге арналған жабдықтарды, қалпақшаларды дайындауға арналған болвандарды қоса алғанда, киіз немесе тоқылмаған материалдардың кесектегі немесе пішіндегі фетраилдерін өндіруге немесе өңдеуге арналған жабдық
Жоғарғы бөліністер
845011
Кір жуғыш, тұрмыстық немесе кір жуатын орындарға арналған, сыйымдылығы 10 кг артық емес құрғақ киім-кешек, толық автоматты машиналар
Жоғарғы бөліністер
845012
Кір жуғыш машиналар, тұрмыстық немесе кір жуатын орындарға арналған, кірістірілген орталықтан сығу құрылғысы бар, сыйымдылығы 10 кг-нан аспайтын кір жуу машиналары
Жоғарғы бөліністер
845019
Сыйымдылығы 10 кг аспайтын, тұрмыстық немесе кір жуатын орындарға арналған өзге де кір жуғыш машиналар
Жоғарғы бөліністер
845020
Тұрмыстық немесе кір жуатын орындарға арналған, сыйымдылығы 10 кг-нан асатын кір жуу машиналары
Жоғарғы бөліністер
845090
Кір жуғыш, тұрмыстық немесе кір жуатын машиналарға арналған бөлшектер
Жоғарғы бөліністер
845110
Құрғақ тазалауға арналған машиналар
Жоғарғы бөліністер
845121
Сыйымдылығы 10 кг артық емес құрғақ киім-кешекті кептіру машиналары
Жоғарғы бөліністер
845129
Өзге де кептіру машиналары
Жоғарғы бөліністер
845130
Үтіктеу машиналары мен престері (материалдарды термофиксациялауға арналған престерді қоса алғанда))
Жоғарғы бөліністер
845140
Жууға, ағартуға немесе бояуға арналған машиналар
Жоғарғы бөліністер
845150
Тоқыма материалдарын орауға, тарқатуға, бүктеуге, кесуге немесе тесуге арналған машиналар
Жоғарғы бөліністер
845180
Линолеум немесе басқа да еден жабындары өндірісінде пайдаланылатын өзге де жабдықтар
Жоғарғы бөліністер
845190
Жабдықтарға бөлшектер (машиналардан басқа)поз.Үшін промывки,чистки,отжима,сушки,глажения,прессования,беления,крашения,отделки,пропитки,наматывания,разматывания,резки,прокалываниятекстильн.материалдар
Жоғарғы бөліністер
845210
Тұрмыстық тігін машиналары
Жоғарғы бөліністер
845221
Автоматты тігін машиналары
Жоғарғы бөліністер
845229
Өзге де тігін машиналары
Жоғарғы бөліністер
845230
Тігін машиналарына арналған инелер
Жоғарғы бөліністер
845290
Тігін машиналарының өзге де бөліністері
Жоғарғы бөліністер
845310
Теріні немесе былғарыны дайындауға, илеуге немесе өңдеуге арналған жабдық
Жоғарғы бөліністер
845320
Аяқ киім жасауға немесе жөндеуге арналған жабдық
Жоғарғы бөліністер
845380
Тігін машиналарынан басқа, теріден немесе былғарыдан жасалған өзге де бұйымдарды дайындауға, илеуге немесе өңдеуге арналған немесе былғары аяқ киімін дайындауға немесе жөндеуге арналған өзге де жабдықтар
Жоғарғы бөліністер
845390
Былғарыны дайындауға, илеуге немесе өңдеуге арналған немесе былғары дайындауға немесе жөндеуге арналған жабдыққа бөлшектер тігін машиналарынан басқа, былғарыдан немесе былғарыдан жасалған өзге де бұйымдарды дайындауға немесе жөндеуге арналған аяқ киім
Жоғарғы бөліністер

844900
Оборудование для производства или отделки войлока или фетраили нетканных материалов в куске или в крое, включая оборудование для производства фетровых шляп, болваны для изготовления шляп
Верхние переделы
845011
Машины стиральные, бытовые или для прачечных, емкостью не более 10 кг сухого белья, полностью автоматические
Верхние переделы
845012
Стиральные машины, бытовые или для прачечных, со встроеннымцентробежным отжимным устройством, емкостью не более 10 кгсухого белья
Верхние переделы
845019
Прочие стиральные машины, бытовые или для прачечных, емкостью не более 10 кг сухого белья
Верхние переделы
845020
Стиральные машины, бытовые или для прачечных, емкостью более 10 кг сухого белья
Верхние переделы
845090
Части к машинам стиральным, бытовым или для прачечных
Верхние переделы
845110
Машины для сухой чистки
Верхние переделы
845121
Машины сушильные емкостью не более 10 кг сухого белья
Верхние переделы
845129
Прочие машины сушильные
Верхние переделы
845130
Гладильные машины и прессы (включая прессы для термофиксации материалов)
Верхние переделы
845140
Машины для промывки, беления или крашения
Верхние переделы
845150
Машины для наматывания, разматывания, складывания, резки или прокалывания текстильных материалов
Верхние переделы
845180
Прочее оборудование, используемое в производстве линолеума или других напольных покрытий
Верхние переделы
845190
Части к оборудованию (кроме машин тов.поз.8450) для промывки,чистки,отжима,сушки,глажения,прессования,беления,крашения,отделки,пропитки,наматывания,разматывания,резки,прокалываниятекстильн.материалов
Верхние переделы
845210
Швейные машины бытовые
Верхние переделы
845221
Автоматические швейные машины
Верхние переделы
845229
Швейные машины прочие
Верхние переделы
845230
Иглы для швейных машин
Верхние переделы
845290
Прочие части швейных машин
Верхние переделы
845310
Оборудование для подготовки, дубления или обработки шкур или кож
Верхние переделы
845320
Оборудование для изготовления или ремонта обуви
Верхние переделы
845380
Прочее оборудование для подготовки, дубления или обработкишкур или кож или для изготовления или ремонта кожанной обувии прочих изделий из шкур или кож, кроме швейных машин
Верхние переделы
845390
Части к оборудованию для подготовки, дубления или обработкишкур или кож или для изготовления или ремонта кожаной обувиили прочих изделий из шкур или кож, кроме швейных машин
Верхние переделы

845410
Металлургияда немесе құю өндірісінде пайдаланылатын конвертерлер
Жоғарғы бөліністер
845420
Металлургияда немесе құю өндірісінде пайдаланылатын металл қалыптар мен шөміштер
Жоғарғы бөліністер
845430
Құю машиналары
Жоғарғы бөліністер
845490
Металлургия мен құю өндірісінде пайдаланылатын конвертерлерге, құю шөміштеріне, құймақалыптарға және құю машиналарына бөлшектер
Жоғарғы бөліністер
845510
Трубопрокатные стандары
Жоғарғы бөліністер
845521
Ыстықтай илектеу метал орнақтары немесе ыстықтай және суықтай илектеу құрама орнақтары
Жоғарғы бөліністер
845522
Суықтай прокаттау орнақтары
Жоғарғы бөліністер
845530
Илемдеу стандарына арналған біліктер
Жоғарғы бөліністер
845590
Илектеу орнақтарына және оларға арналған біліктерге арналған өзге де бөлшектер
Жоғарғы бөліністер
845610
Лазерлік немесе басқа да жарық немесе фотонды сәуленің, ультрадыбыстық, электрразрядты, электрохимиялық, электронды-сәулелік, ионды-сәулелік немесе плазмалық-доғалық процестердің көмегімен материалды жою жолымен кез келген материалдарды өңдеуге арналған станоктар; су ағатын кесу машиналары:лазерлік немесе басқа да жарық немесе фотонды сәулелену процестерін пайдалана отырып жұмыс істейтін
Жоғарғы бөліністер
845611
Лазерлік немесе басқа жарық немесе фотонды сәуленің, ультрадыбыстық, электрразрядты, электрохимиялық, электронды-сәулелік, ионды-сәулелік немесе плазмалық-доғалық процестердің көмегімен материалды жою жолымен кез келген материалдарды өңдеуге арналған станоктар; суағарлар
Жоғарғы бөліністер
845612
Лазерлік немесе басқа да жарық немесе фотонды сәуленің, ультрадыбыстық, электрразрядты, электрохимиялық, электронды-сәулелік, ионды-сәулелік немесе плазмалық-доғалық процестердің көмегімен материалды жою жолымен кез келген материалдарды өңдеуге арналған станоктар; су ағатын кесу машиналары: лазерлік немесе басқа да жарық немесе фотонды сәулелену процестерін пайдалана отырып жұмыс істейтін: басқа жарық немесе фотонды сәулелену процестерін пайдалана отырып жұмыс істейтін
Жоғарғы бөліністер
845620
Ультрадыбыстық процестерді пайдалана отырып жұмыс істейтін кез келген материалдарды өңдеу лля станоктары
Жоғарғы бөліністер
845630
Электр разрядтау процестерін пайдалана отырып жұмыс істейтін кез келген материалдарды өңдеуге арналған станоктар
Жоғарғы бөліністер
845640
Лазерлік немесе басқа жарық немесе фотонды сәуленің, ультрадыбыстық, электрразрядты, электрохимиялық, электронды-сәулелік, ионды-сәулелік немесе плазмалық-доғалық процестердің көмегімен материалды жою жолымен кез келген материалдарды өңдеуге арналған станоктар; суағарлар
Жоғарғы бөліністер

845410
Конвертеры, используемые в металлургии или литейном проиэводстве
Верхние переделы
845420
Изложницы и ковши, используемые в металлургии или литейномпроизводстве
Верхние переделы
845430
Машины литейные
Верхние переделы
845490
Части к конвертерам, литейным ковшам, изложницам и литейныммашинам, используемым в металлургии и литейном производстве
Верхние переделы
845510
Трубопрокатные станы
Верхние переделы
845521
Станы металлопрокатные горячей прокатки металлопродукции или комбинированные станы горячей и холодной прокатки
Верхние переделы
845522
Станы прокатные холодной прокатки
Верхние переделы
845530
Валки для прокатных станов
Верхние переделы
845590
Части прочие к прокатным станам и валкам для них
Верхние переделы
845610
Станки для обработки любых материалов путем удаления материала с помощью лазерного или другого светового или фотонного луча, ультразвуковых, электроразрядных, электрохимических, электронно-лучевых, ионно-лучевых или плазменно-дуговых процессов; водоструйные резательные машины:работающие с использованием процессов лазерного или другого светового или фотонного излучения
Верхние переделы
845611
Станки для обработки любых материалов путем удаления материала с помощью лазерного или другого светового или фотонного луча, ультразвуковых, электроразрядных, электрохимических, электронно-лучевых, ионно-лучевых или плазменно-дуговых процессов; водоструй
Верхние переделы
845612
Станки для обработки любых материалов путем удаления материала с помощью лазерного или другого светового или фотонного луча, ультразвуковых, электроразрядных, электрохимических, электронно-лучевых, ионно-лучевых или плазменно-дуговых процессов; водоструйные резательные машины: работающие с использованием процессов лазерного или другого светового или фотонного излучения: работающие с использованием процессов другого светового или фотонного излучения
Верхние переделы
845620
Станки лля обработки любых материалов, работающие с использованием ультразвуковых процессов
Верхние переделы
845630
Станки для обработки любых материалов, работающие с использованием электроразрядных процессов
Верхние переделы
845640
Станки для обработки любых материалов путем удаления материала с помощью лазерного или другого светового или фотонного луча, ультразвуковых, электроразрядных, электрохимических, электронно-лучевых, ионно-лучевых или плазменно-дуговых процессов; водоструй
Верхние переделы

845650
Лазерлік немесе басқа жарық немесе фотонды сәуленің, ультрадыбыстық, электрразрядты, электрохимиялық, электронды-сәулелік, ионды-сәулелік немесе плазмалық-доғалық процестердің көмегімен материалды жою жолымен кез келген материалдарды өңдеуге арналған станоктар; суағарлар
Жоғарғы бөліністер
845690
Кез келген материалдарды өңдеуге арналған өзге де станоктар
Жоғарғы бөліністер
845710
Өңдеу орталықтары
Жоғарғы бөліністер
845720
Бір позициялы агрегатты станоктар
Жоғарғы бөліністер
845730
Көп позициялы агрегатты станоктар
Жоғарғы бөліністер
845811
Металл кесетін, көлденең: сандық бағдарламалық басқарылатын Токарлық станоктар
Жоғарғы бөліністер
845819
Көлденең металл кесетін өзге де Токарлық станоктар
Жоғарғы бөліністер
845891
Сандық бағдарламалық басқарылатын өзге де Токарлық станоктар
Жоғарғы бөліністер
845899
Өзге де токарь станоктары
Жоғарғы бөліністер
845910
Сызықтық құрылым агрегаттық станоктар
Жоғарғы бөліністер
845921
Сандық бағдарламалық басқарылатын өзге де бұрғылау станоктары
Жоғарғы бөліністер
845929
Өзге де бұрғылау станоктары
Жоғарғы бөліністер
845931
Сандық бағдарламалық басқарылатын өзге де растаушы-фрезерлік станоктар
Жоғарғы бөліністер
845939
Өзге де өсімдік-фрезерлік станоктар
Жоғарғы бөліністер
845940
ӨЗГЕ ДЕ ӨСІМДІК СТАНОКТАРЫ
Жоғарғы бөліністер
845941
Токарлық станоктардан басқа (көп мақсатты токарлық станоктарды қоса алғанда), металды жою арқылы бұрғылауға, тегістеуге, фрезерлеуге, сыртқы немесе ішкі бұранданы кесуге арналған металл кесетін станоктар (желілік құрылым агрегаттық станоктарды қоса алғанда) тауар
Жоғарғы бөліністер
845949
Токарлық станоктардан басқа (көп мақсатты токарлық станоктарды қоса алғанда), металды жою арқылы бұрғылауға, тегістеуге, фрезерлеуге, сыртқы немесе ішкі бұранданы кесуге арналған металл кесетін станоктар (желілік құрылым агрегаттық станоктарды қоса алғанда) тауар
Жоғарғы бөліністер
845951
84.58 тауар позициясының токарь станоктарынан (көп мақсатты токарь станоктарын қоса алғанда) басқа, металды жою арқылы бұрғылауға, тегістеуге, фрезерлеуге, сыртқы немесе ішкі оюды кесуге арналған металл кесетін станоктар:консольді-фрезерлік станоктар: сандық бағдарламалық басқарылатын
Жоғарғы бөліністер
845959
Өзге де консольды-фрезерлік станоктар
Жоғарғы бөліністер
845961
Сандық бағдарламалық басқарылатын өзге де фрезерлік станоктар
Жоғарғы бөліністер
845969
Өзге де фрезерлік станоктар
Жоғарғы бөліністер
845970
Өзге де бұрандалы кесу станоктары
Жоғарғы бөліністер
846011
Сыдыру-ажарлау, қайрау, ажарлау, хонингтеу, ысқылау, жылтырату станоктары және 84.61 тауар позициясының тіс кесу, Тіс ажарлау немесе тіс өңдеу станоктарынан басқа, тегістеу тастарының, абразивтердің немесе жылтырату құралдарының көмегімен металдарды немесе металл қышты таза өңдеудің басқа операцияларын орындауға арналған станоктар:кез келген ось бойынша 0,01 мм-ден төмен емес позициялау дәлдігімен жалпақ ажарлау станоктары: сандық бағдарламалық басқарумен
Жоғарғы бөліністер

845650
Станки для обработки любых материалов путем удаления материала с помощью лазерного или другого светового или фотонного луча, ультразвуковых, электроразрядных, электрохимических, электронно-лучевых, ионно-лучевых или плазменно-дуговых процессов; водоструй
Верхние переделы
845690
Прочие станки для обработки любых материалов
Верхние переделы
845710
Центры обрабатывающие
Верхние переделы
845720
Станки агрегатные однопозиционные
Верхние переделы
845730
Станки агрегатные многопозиционные
Верхние переделы
845811
Станки токарные металлорежущие, горизонтальные: с числовым программным управлением
Верхние переделы
845819
Прочие станки токарные металлорежущие горизонтальные
Верхние переделы
845891
Прочие станки токарные с числовым программным управлением
Верхние переделы
845899
Прочие станки токарные
Верхние переделы
845910
Станки агрегатные линейного построения
Верхние переделы
845921
Станки сверильные прочие с числовым программным управлением
Верхние переделы
845929
Прочие сверильные станки
Верхние переделы
845931
Станки расточно-фрезерные прочие с числовым программным управлением
Верхние переделы
845939
Прочие станки расточно-фрезерные
Верхние переделы
845940
ПРОЧИЕ СТАНКИ РАСТОЧНЫЕ
Верхние переделы
845941
Станки металлорежущие (включая агрегатные станки линейного построения) для сверления, растачивания, фрезерования, нарезания наружной или внутренней резьбы посредством удаления металла, кроме токарных станков (включая станки токарные многоцелевые) товарно
Верхние переделы
845949
Станки металлорежущие (включая агрегатные станки линейного построения) для сверления, растачивания, фрезерования, нарезания наружной или внутренней резьбы посредством удаления металла, кроме токарных станков (включая станки токарные многоцелевые) товарно
Верхние переделы
845951
Станки металлорежущие (включая агрегатные станки линейного построения) для сверления, растачивания, фрезерования, нарезания наружной или внутренней резьбы посредством удаления металла, кроме токарных станков (включая станки токарные многоцелевые) товарной позиции 84.58:станки консольно-фрезерные:с числовым программным управлением
Верхние переделы
845959
Прочие станки консольно-фрезерные
Верхние переделы
845961
Прочие станки фрезерные с числовым программным управлением
Верхние переделы
845969
Прочие станки фрезерные
Верхние переделы
845970
Станки резьбонарезные прочие
Верхние переделы
846011
Станки обдирочно-шлифовальные, заточные, шлифовальные, хонинговальные, притирочные, полировальные и для выполнения других операций чистовой обработки металлов или металлокерамики с помощью шлифовальных камней, абразивов или полирующих средств, кроме зуборезных, зубошлифовальных или зубоотделочных станков товарной позиции 84.61:станки плоскошлифовальные с точностью позиционирования по любой оси не ниже 0,01 мм:с числовым программным управлением
Верхние переделы

846012
Сыдыру-ажарлау, қайрау, ажарлау, хонингтеу, ысқылау, жылтырату станоктары және тегістеу тастарының, абразивтердің немесе ажарлайтын құралдардың көмегімен металдарды немесе металл қышты басқа да таза өңдеу операцияларын орындауға арналған станоктар
Жоғарғы бөліністер
846019
Кез келген ось бойынша позициялау дәлдігі 0,01 мм-ден төмен емес тегістейтін өзге де станоктар
Жоғарғы бөліністер
846021
Сандық бағдарламалық басқарумен кез келген ось бойынша позициялау дәлдігі 0,01 мм-ден төмен емес өзге тегістеу станоктары
Жоғарғы бөліністер
846022
Сыдыру-ажарлау, қайрау, ажарлау, хонингтеу, ысқылау, жылтырату станоктары және тегістеу тастарының, абразивтердің немесе ажарлайтын құралдардың көмегімен металдарды немесе металл қышты басқа да таза өңдеу операцияларын орындауға арналған станоктар.
Жоғарғы бөліністер
846023
Сыдыру-ажарлау, қайрау, ажарлау, хонингтеу, ысқылау, жылтырату станоктары және тегістеу тастарының, абразивтердің немесе ажарлайтын құралдардың көмегімен металдарды немесе металл қышты басқа да таза өңдеу операцияларын орындауға арналған станоктар,
Жоғарғы бөліністер
846024
Сыдыру-ажарлау, қайрау, ажарлау, хонингтеу, ысқылау, жылтырату станоктары және тегістеу тастарының,. абразивтердің немесе ажарлайтын құралдардың көмегімен металдарды немесе металл қышты басқа да таза өңдеу операцияларын орындауға арналған станоктар
Жоғарғы бөліністер
846029
Кез келген ось бойынша 0,01 мм төмен емес позициялау дәлдігі бар өзге де тегістеу станоктары
Жоғарғы бөліністер
846031
Сандық бағдарламалық басқарылатын қайрау станоктары (кескіш аспаптар үшін)
Жоғарғы бөліністер
846039
Өзге де қайрау станоктары( кесетін аспаптар үшін))
Жоғарғы бөліністер
846040
Хонинг немесе жетілдіру станоктары
Жоғарғы бөліністер
846090
Металдарды немесе металл керамиканы таза өңдеудің басқа операцияларын орындауға арналған өзге де станоктар
Жоғарғы бөліністер
846120
Көлденең сүргілеу немесе қашау станоктары
Жоғарғы бөліністер
846130
Созу станоктары
Жоғарғы бөліністер
846140
Станоктар зуборезные, зубошлифовальные немесе зубоотделочные
Жоғарғы бөліністер
846150
Аралау және кесу станоктары
Жоғарғы бөліністер
846190
Материалды жою арқылы металдарды немесе металлокерамиканы өңдеуге арналған өзге де станоктар
Жоғарғы бөліністер
846210
Соғу немесе қалыптау машиналары (престерді қоса алғанда) және балға
Жоғарғы бөліністер
846221
Сандық бағдарламалық басқарылатын ию, жиекті ию, дұрыс (престерді қоса алғанда) машиналар
Жоғарғы бөліністер
846229
Ию, жиекті ию, дұрыс өзге де машиналар (престерді қоса алғанда))
Жоғарғы бөліністер
846231
Металдарды өңдеуге арналған сандық бағдарламалық басқарылатын құрамдастырылған сынамалы және оюлардан басқа,механикалық қайшылар (престерді қоса алғанда)
Жоғарғы бөліністер

846012
Станки обдирочно-шлифовальные, заточные, шлифовальные, хонинговальные, притирочные, полировальные и для выполнения других операций чистовой обработки металлов или металлокерамики с помощью шлифовальных камней, абразивов или полирующих средств, кроме зубо
Верхние переделы
846019
Прочие станки плоскошлифовальные с точностью позиционирования по любой оси не ниже 0,01 мм
Верхние переделы
846021
ПРОЧИЕ СТАНКИ ШЛИФОВАЛЬНЫЕ С ТОЧНОСТЬЮ ПОЗИЦИОНИРОВАНИЯ ПО ЛЮБОЙ ОСИ НЕ НИЖЕ 0,01 ММ С ЧИСЛОВЫМ ПРОГРАММНЫМ УПРАВЛЕНИЕМ
Верхние переделы
846022
Станки обдирочно-шлифовальные, заточные, шлифовальные, хонинговальные, притирочные, полировальные и для выполнения других операций чистовой обработки металлов или металлокерамики с помощью шлифовальных камней, абразивов или полирующих средств, кроме зубо
Верхние переделы
846023
Станки обдирочно-шлифовальные, заточные, шлифовальные, хонинговальные, притирочные, полировальные и для выполнения других операций чистовой обработки металлов или металлокерамики с помощью шлифовальных камней, абразивов или полирующих средств, кроме зубо
Верхние переделы
846024
Станки обдирочно-шлифовальные, заточные, шлифовальные, хонинговальные, притирочные, полировальные и для выполнения других операций чистовой обработки металлов или металлокерамики с помощью шлифовальных камней, абразивов или полирующих средств, кроме зубо
Верхние переделы
846029
Прочие станки шлифовальные с точностью позиционирования по любой оси не ниже 0,01 мм
Верхние переделы
846031
Станки заточные (для режущих инструментов) с числовым программным управлением
Верхние переделы
846039
Прочие станки заточные( для режущих инструментов)
Верхние переделы
846040
Станки хонинговальные или доводочные
Верхние переделы
846090
Прочие станки для выполнения других операций чистовой обработки металлов или металлокерамики
Верхние переделы
846120
Станки поперечнострогальные или долбежные
Верхние переделы
846130
Станки протяжные
Верхние переделы
846140
Станки зуборезные, зубошлифовальные или зубоотделочные
Верхние переделы
846150
Станки пильные и отрезные
Верхние переделы
846190
Прочие станки для обработки металлов или металлокерамики посредством удаления материала
Верхние переделы
846210
Ковочные или штамповочные машины (включая прессы) и молоты
Верхние переделы
846221
Машины гибочные, кромкогибочные, правильные (включая прессы) с числовым программным управлением
Верхние переделы
846229
Прочие машины гибочные, кромкогибочные, правильные (включая прессы)
Верхние переделы
846231
Механические ножницы (включая прессы),кроме комбинированныхпробивных и высечных, с числовым программным управлением для обработки металлов
Верхние переделы

846239
Өзге де механикалық қайшылар (престерді қоса алғанда), қиыстырылған сынама және оюлардан басқа
Жоғарғы бөліністер
846241
Тесетін немесе шабатын (престерді қоса алғанда), оның ішінде сандық бағдарламалық басқарылатын аралас тесетін және шабатын машиналар
Жоғарғы бөліністер
846249
Өзге де тесетін немесе шабатын машиналар (престерді қоса алғанда), оның ішінде тесетін және шабатын құрамдастырылған машиналар
Жоғарғы бөліністер
846291
Гидравликалық престер
Жоғарғы бөліністер
846299
Металдарды көлемді штамптаумен, соғумен немесе штамптаумен өңдеуге арналған өзге де машиналар (престерді қоса алғанда)
Жоғарғы бөліністер
846310
Шыбықтарды, құбырларды, профильдерді, сымдарды немесе ұқсас бұйымдарды созуға арналған станоктар
Жоғарғы бөліністер
846320
Бұрандалы станоктар
Жоғарғы бөліністер
846330
Сымнан бұйымдар жасауға арналған машиналар
Жоғарғы бөліністер
846390
Металды өңдеуге арналған өзге де станоктар немесе материалды алып тастамай металлокерамиктер
Жоғарғы бөліністер
846410
Тасты, керамиканы, бетонды, асбоцементті немесе ұқсас материалдарды өңдеуге арналған механикалық аралар
Жоғарғы бөліністер
846420
Тегістеу немесе жылтырату станоктары
Жоғарғы бөліністер
846490
Тасты, керамиканы, бетонды, асбоцементті немесе ұқсас материалдарды өңдеуге немесе шыныны суықтай өңдеуге арналған өзге де станоктар
Жоғарғы бөліністер
846510
Осы операциялар арасында құралды ауыстырусыз механикалық өңдеу бойынша түрлі операцияларды орындауға қабілетті станоктар
Жоғарғы бөліністер
846520
Ағашты, тығынды, сүйекті, эбонитті, қатты пластмассаны немесе ұқсас қатты материалдарды өңдеуге арналған станоктар (шеге, қапсырма, желім көмегімен немесе басқа да тәсілдермен жинауға арналған машиналарды қоса алғанда): өңдеу орталықтары
Жоғарғы бөліністер
846591
Ағашты, тығындарды, сүйектерді, эбонитті, қатты Пластмассаларды немесе ұқсас қатты материалдарды өңдеуге арналған өзге де механикалық аралар
Жоғарғы бөліністер
846592
Сүргілеу, фрезерлік немесе сүргілеу-калевкалы станоктар
Жоғарғы бөліністер
846593
Тегістеу, құм тегістеу немесе жылтырату станоктары
Жоғарғы бөліністер
846594
Ию немесе құрастыру машиналары
Жоғарғы бөліністер
846595
Бұрғылау және қашау станоктары
Жоғарғы бөліністер
846596
Шабу, уату немесе аршу станоктары
Жоғарғы бөліністер
846599
Ағашты, тығындарды, сүйектерді, эбонитті, қатты Пластмассаларды немесе ұқсас қатты материалдарды өңдеуге арналған өзге де станоктар
Жоғарғы бөліністер
846610
Құрал-жабдықтар бекітуге арналған құрал-саймандар мен самораскрывающиеся резьбонарезные бастары
Жоғарғы бөліністер
846620
Өңделетін бөлшектерге арналған ұстағыштар
Жоғарғы бөліністер

846239
Прочие механические ножницы (включая прессы), кроме комбинированных пробивных и высечных
Верхние переделы
846241
Машины пробивные или вырубные (включая прессы), в том числе комбинированные пробивные и высечные с числовым программным управлением
Верхние переделы
846249
Прочие машины пробивные или вырубные (включая прессы), в том числе комбинированные пробивные и высечные
Верхние переделы
846291
Прессы гидравлические
Верхние переделы
846299
Прочие машины (включая прессы) для обработки металлов объемной штамповкой, ковкой или штамповкой
Верхние переделы
846310
Станки для волочения прутков, труб, профилей, проволоки или аналогичных изделий
Верхние переделы
846320
Станки резьбонакатные
Верхние переделы
846330
Машины для изготовления изделий из проволоки
Верхние переделы
846390
Прочие станки для обработки металлов или металлокерамики без удаления материала
Верхние переделы
846410
Пилы механические для обработки камня, керамики, бетона, асбоцемента или аналогичных материалов
Верхние переделы
846420
Станки шлифовальные или полировальные
Верхние переделы
846490
Прочие станки для обработки камня, керамики, бетона, асбоцемента или аналогичных материалов или для холодной обработки стекла
Верхние переделы
846510
Станки, способные выполнять различные операции по механической обработке без смены инструмента между этими операциями
Верхние переделы
846520
Станки (включая машины для сборки с помощью гвоздей, скоб, клея или другими способами) для обработки дерева, пробки, кости, эбонита, твердых пластмасс или аналогичных твердых материалов: обрабатывающие центры
Верхние переделы
846591
Прочие пилы механические для обработки дерева, пробки, кости, эбонита, твердых пластмасс или аналогичных твердых материалов
Верхние переделы
846592
Станки строгальные, фрезерные или строгально-калевочные
Верхние переделы
846593
Станки шлифовальные, пескошлифовальные или полировальные
Верхние переделы
846594
Машины гибочные или сборочные
Верхние переделы
846595
Станки сверлильные и долбежные
Верхние переделы
846596
Станки рубильные, дробильные или лущильные
Верхние переделы
846599
Прочие станки для обработки дерева, пробки, кости, эбонита, твердых пластмасс или аналогичных твердых материалов
Верхние переделы
846610
Приспособления для крепления инструмента и самораскрывающиеся резьбонарезные головки
Верхние переделы
846620
Держатели для обрабатываемых деталей
Верхние переделы

846630
Бөлгіш бастиектер және станоктарға арналған басқа да арнайы құралдар
Жоғарғы бөліністер
846691
8464 тауар позициясының станоктарына арналған өзге де бөлшектер мен керек-жарақтар
Жоғарғы бөліністер
846692
8465 тауар позициясының станоктарына өзге де бөлшектер мен керек-жарақтар
Жоғарғы бөліністер
846693
8456-8461 тауар позицияларының станоктарына өзге де бөлшектер мен керек-жарақтар
Жоғарғы бөліністер
846694
8462 немесе 8463 тауар позициясының станоктарына өзге де бөлшектер мен керек-жарақтар
Жоғарғы бөліністер
846711
Айналмалы әсер ететін пневматикалық қол құралдары (айналмалы әсер ететін құрамдастырылған құралдарды қоса алғанда))
Жоғарғы бөліністер
846719
Өзге де пневматикалық қол аспаптары
Жоғарғы бөліністер
846721
Барлық типтегі дрелдер
Жоғарғы бөліністер
846722
Аралар
Жоғарғы бөліністер
846729
Электр қозғалтқышы бар өзге де қол құралдары
Жоғарғы бөліністер
846781
Шынжырлы аралар
Жоғарғы бөліністер
846789
Пневматикалық емес қозғалтқышы бар өзге де қол аспаптары, электрлі емес қозғалтқышы бар гидравликалық
Жоғарғы бөліністер
846791
Шынжырлы аралардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
846792
Пневматикалық құралдардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
846799
Құралдардың басқа бөліністері
Жоғарғы бөліністер
846810
Үрлемелі газды жанарғылар, қол
Жоғарғы бөліністер
846820
Газбен жұмыс істейтін жабдықтар мен аппараттар, өзгелері
Жоғарғы бөліністер
846880
8515 тауар позициясындағы дәнекерлеуге немесе дәнекерлеуге, кремемашиналарға және аппараттарға арналған өзге де жабдықтар мен аппараттар
Жоғарғы бөліністер
846890
8515 тауар позициясының машиналары мен аппараттарынан басқа, дәнекерлеуге немесе пісіруге арналған, кесуге жарамды немесе жарамсыз жабдықтар мен аппараттарға, беткі термоөңдеуге арналған машиналар мен аппараттарға бөлшектер
Жоғарғы бөліністер
846900
8443 тауар позициясының принтерлерінен басқа жазу машинкалары; мәтіндерді өңдеуге арналған құрылғылар;
Жоғарғы бөліністер
847010
Сыртқы қорек көзінсіз жұмыс істеуге қабілетті электрондық калькуляторлар және есептеу функциялары бар деректерді жазуға, жаңғыртуға және көзбен көруге арналған қалта машиналары
Жоғарғы бөліністер
847021
Енгізілген баспа құрылғысы бар электрондық есептеуіш машиналар
Жоғарғы бөліністер
847029
Өзге де электрондық есептеу машиналары
Жоғарғы бөліністер
847030
Өзге де Есептеу машиналары
Жоғарғы бөліністер
847050
Кассалық аппараттар
Жоғарғы бөліністер
847090
Пошталық таңбалау машиналары, билет аппараттары және есептеу құрылғылары бар басқа да ұқсас машиналар
Жоғарғы бөліністер
847130
Деректерді өңдеудің орталық блогынан,пернетақтадан және дисплейден тұратын салмағы 10 кг аспайтын портативті цифрлі есептеуіш машиналар
Жоғарғы бөліністер

846630
Делительные головки и другие специальные приспособления к станкам
Верхние переделы
846691
Прочие части и принадлежности к станкам товарной позиции 8464
Верхние переделы
846692
Прочие части и принадлежности к станкам товарной позиции 8465
Верхние переделы
846693
Прочие части и принадлежности к станкам товарных позиций 8456 - 8461
Верхние переделы
846694
Прочие части и принадлежности к станкам товарной позиции 8462 или 8463
Верхние переделы
846711
Инструменты ручные пневматические вращательного действия (включая комбинированные вращательно-ударного действия)
Верхние переделы
846719
Прочие инструменты ручные пневматические
Верхние переделы
846721
Дрели всех типов
Верхние переделы
846722
Пилы
Верхние переделы
846729
Прочие инструменты ручные со встроенным электрическим двигателем
Верхние переделы
846781
Пилы цепные
Верхние переделы
846789
Прочие инструменты ручные с пневматическим, гидравлическимили со встроенным неэлектрическим двигателем
Верхние переделы
846791
Части пил цепных
Верхние переделы
846792
Части пневматических инструментов
Верхние переделы
846799
Прочие части инструментов
Верхние переделы
846810
Горелки газовые с дутьем, ручные
Верхние переделы
846820
Оборудование и аппараты, работающее на газе, прочие
Верхние переделы
846880
Оборудование и аппараты прочие для пайки или сварки, кромемашин и аппаратов товарной позиции 8515
Верхние переделы
846890
Части к оборудованию и аппаратам для пайки или сварки, пригодные или не пригодные для резки, кроме машин и аппаратов товарной позиции 8515, машинам и аппаратам для поверхностной термообработки
Верхние переделы
846900
МАШИНКИ ПИШУЩИЕ, КРОМЕ ПРИНТЕРОВ ТОВАРНОЙ ПОЗИЦИИ 8443; УСТРОЙСТВА ДЛЯ ОБРАБОТКИ ТЕКСТОВ;
Верхние переделы
847010
Калькуляторы электронные, способные работать без внешнего источника питания, и карманные машины для записи, воспроизведения и визуального представления данных с вычислительными функциями
Верхние переделы
847021
Машины счетные электронные со встроенным печатающим устройством
Верхние переделы
847029
Прочие машины счетные электронные
Верхние переделы
847030
Прочие машины счетные
Верхние переделы
847050
Аппараты кассовые
Верхние переделы
847090
Почтовые маркировочные машины, аппараты билетные и другие аналогичные машины со счетными устройствами
Верхние переделы
847130
Машины вычислительные цифровые портативные массой не более10 кг, содержащие, по крайней мере,из центрального блока обработки данных, клавиатуры и дисплея
Верхние переделы

847141
Бір корпуста, кем дегенде, деректерді өңдеудің орталық блогы және біріктірілген немесе жоқ енгізу және шығару құрылғысы бар өзге де цифрлық есептеуіш машиналар
Жоғарғы бөліністер
847149
Жүйеге жеткізілетін өзге де сандық есептеуіш машиналар
Жоғарғы бөліністер
847150
8471 41 және 8471 49 субпозицияларында сипатталғандардан өзгеше, су корпусында мынадай құрылғылардың біреуі немесе екеуі бар немесе жоқ деректерді өңдеудің сандық блоктары: есте сақтау құрылғылары...
Жоғарғы бөліністер
847160
Бір корпуста есте сақтау құрылғылары бар немесе жоқ енгізу немесе шығару құрылғылары
Жоғарғы бөліністер
847170
Есте сақтау құрылғылары
Жоғарғы бөліністер
847180
Есептеу машиналарының құрылғылары, өзгелері
Жоғарғы бөліністер
847190
Өзге де есептеуіш машиналар және олардың блоктары;магниттік немесе оптикалық есептеуіш құрылғылар,деректерді кодталған нысандағы ақпарат тасығыштарына тасымалдауға арналған машиналар және осындай ақпаратты өңдеуге арналған машиналар
Жоғарғы бөліністер
847210
Көшіру-көбейту машиналары
Жоғарғы бөліністер
847230
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондар мен жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): көлік
Жоғарғы бөліністер
847290
Монеталарды сұрыптауға, есептеуге немесе орауға арналған өзге де машиналар
Жоғарғы бөліністер
847310
8469 тауар позициясы машиналарының бөліністері мен керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
847321
8470 10, 8470 21 немесе 8470 29 субпозицияларының электрондық калькуляторларының бөліністері мен керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
847329
8470 тауар позициясы машиналарының өзге де бөліністері мен керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
847330
8471 тауар позициясы машиналарының бөліністері мен керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
847340
8472 тауар позициясы машиналарының бөліністері мен керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
847350
8469-8472 тауар позициясының екі немесе одан да көп тауар позициясына кіретін машиналарға арналған тең дәрежеде бөлшектер мен керек-жарақтар
Жоғарғы бөліністер
847410
Сұрыптауға, елеу, сепарациялауға немесе жууға арналған машиналар
Жоғарғы бөліністер
847420
Ұнтақтау және ұнтақтау машиналары
Жоғарғы бөліністер
847431
Бетон араластырғыштар және ерітінді араластырғыштар
Жоғарғы бөліністер
847432
Минералды заттарды битуммен араластыруға арналған машиналар
Жоғарғы бөліністер
847439
Араластыруға және араластыруға арналған өзге де машиналар
Жоғарғы бөліністер
847480
Басқа машиналар
Жоғарғы бөліністер
847490
Қатты күйдегі топырақты, тасты, кенді және басқа да минералдық қазбаларды сұрыптауға, жууға, ұсақтауға, ұнтақтауға, араластыруға немесе араластыруға арналған жабдықтардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер

847141
Прочие машины вычислительные цифровые, содержащие в одном корпусе, по крайней мере, центральный блок обработки данныхи устройство ввода и вывода, объединенные или нет
Верхние переделы
847149
Прочие машины вычислительные цифровые, поставляемые в видесистем
Верхние переделы
847150
Цифровые блоки обработки данных, отличные от описанных в субпозициях 8471 41 и 8471 49, содержащие или не содержащие водном корпусе одно или два из следующих устройств: запоминающие устройства,...
Верхние переделы
847160
Устройства ввода или вывода, содержащие или не содержащие в одном корпусе запоминающие устройства
Верхние переделы
847170
Устройства запоминающие
Верхние переделы
847180
Устройства вычислительных машин, прочие
Верхние переделы
847190
Прочие вычислительные машины и их блоки;магнитные или оптические считывающие устройства,машины для переноса данных на носители информаци в кодированной форме и машины для обработки подобной информации
Верхние переделы
847210
Машины копировально-множительные
Верхние переделы
847230
Машины для сортировки, складывания или укладки в конверты или перевязывания почт.корресп., машины для вскрытия, закрывания или запечатывания почт.корресп., машины для наклеиванияили гашения поч.марок
Верхние переделы
847290
Прочие машины для сортировки, подсчета или упаковки монет
Верхние переделы
847310
ЧАСТИ И ПРИНАДЛЕЖНОСТИ МАШИН ТОВАРНОЙ ПОЗИЦИИ 8469
Верхние переделы
847321
Части и принадлежности электронных калькуляторов субпозиций 8470 10, 8470 21 или 8470 29
Верхние переделы
847329
Прочие части и принадлежности машин товарной позиции 8470
Верхние переделы
847330
Части и принадлежности машин товарной позиции 8471
Верхние переделы
847340
Части и принадлежности машин товарной позиции 8472
Верхние переделы
847350
Части и принадлежности, в равной степени предназначенные для машин, входящих в две или более товарные позиции 8469 - 8472
Верхние переделы
847410
Машины для сортировки, грохочения, сепарации или промывки
Верхние переделы
847420
Машины для дробления и измельчения
Верхние переделы
847431
Бетономешалки и растворосмесители
Верхние переделы
847432
Машины для смешивания минеральных веществ с битумом
Верхние переделы
847439
Прочие машины для смешивания и перемешивания
Верхние переделы
847480
Прочие машины
Верхние переделы
847490
Части оборудования для сортировки, промывки, измельчения, размалывания, смешивания или перемешивания грунта, камня, руд и других минеральных ископаемых в твердом состоянии
Верхние переделы

847510
Шыны колбалардағы электр немесе электрондық шамдарды, түтіктерді немесе электронды сәулелі түтіктерді немесе газ разрядты шамдарды жинауға арналған машиналар
Жоғарғы бөліністер
847521
Шыны колбаларда электр немесе электрондық шамдарды, түтіктерді немесе электронды-сәулелі түтіктерді немесе газ разрядты шамдарды жинауға арналған машиналар; шыныны немесе шыныдан жасалған бұйымдарды дайындауға немесе ыстық өңдеуге арналған машиналар:шыныны немесе шыныдан жасалған бұйымдарды дайындауға немесе ыстық өңдеуге арналған машиналар:оптикалық талшықты және оның дайындамаларын дайындауға арналған машиналар
Жоғарғы бөліністер
847529
Шыныдан жасалған бұйымдарды жасауға немесе ыстық өңдеуге арналған өзге де машиналар
Жоғарғы бөліністер
847590
Зәкірлер, мысықтар және олардың қара металдардан жасалған бөліністері.
Жоғарғы бөліністер
847621
Сусындарды сатуға арналған кіріктірме қыздырғыш немесе салқындатқыш құрылғылары бар автоматтар
Жоғарғы бөліністер
847629
Сусындарды сатуға арналған өзге де автоматтар
Жоғарғы бөліністер
847681
Кіріктірме жылытатын немесе салқындататын құрылғылары бар өзге де машиналар
Жоғарғы бөліністер
847689
Банкноттар мен монеталарды бұзуға арналған автоматтарды қоса алғанда, өзге де сауда автоматтары
Жоғарғы бөліністер
847690
Банкноттар мен монеталарды бұзуға арналған автоматтарды қоса алғанда, сауда автоматтарына арналған бөлшектер
Жоғарғы бөліністер
847710
Инжекциялы-құю машиналары
Жоғарғы бөліністер
847720
Экструдер
Жоғарғы бөліністер
847730
Үрлемелі құю машиналары
Жоғарғы бөліністер
847740
Вакуумдық құюға арналған машиналар және өзге де термоформалау машиналары
Жоғарғы бөліністер
847751
Пневматикалық шиналарды құюға немесе протекторын қалпына келтіруге немесе пневматикалық шиналардың камераларын құюға немесе қалыптаудың басқа түріне арналған машиналар
Жоғарғы бөліністер
847759
Құюға немесе қалыптауға арналған өзге де машиналар
Жоғарғы бөліністер
847780
Өзге де жабдықтар; пенопласт бұйымдарын өндіруге арналған машиналар
Жоғарғы бөліністер
847790
Резеңкені немесе пластмассаны өңдеуге арналған немесе осы материалдардан өнім өндіруге арналған жабдықтардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
847810
Темекіні дайындауға немесе дайындауға арналған басқа жерде аталмаған жабдық
Жоғарғы бөліністер
847890
Темекіні дайындауға және дайындауға арналған жабдықтарға арналған басқа жерде аталмаған бөлшектер
Жоғарғы бөліністер
847910
Қоғамдық жұмыстарға, құрылысқа немесе басқа да осыған ұқсас жұмыстарға арналған жабдық
Жоғарғы бөліністер
847920
Жануарды ұшпайтын өсімдік майларын немесе майларын экстрагирлеуге немесе дайындауға арналған жабдық
Жоғарғы бөліністер

847510
Машины для сборки электрических или электронных ламп, трубок или электроннолучевых трубок или газоразрядных ламп в стеклянных колбах
Верхние переделы
847521
Машины для сборки электрических или электронных ламп, трубок или электронно-лучевых трубок или газоразрядных ламп в стеклянных колбах; машины для изготовления или горячей обработки стекла или изделий из стекла:машины для изготовления или горячей обработки стекла или изделий из стекла:машины для изготовления оптического волокна и его заготовок
Верхние переделы
847529
Прочие машины для изготовления или горячей обработки стеклаили изделий из стекла
Верхние переделы
847590
Части к машинам для сборки электрических или электронных ламп, трубок или электроннолучевых трубок или газоразрядных ламп в стеклянных колбах; к машинам для изготовления или горячей обработки стекла
Верхние переделы
847621
Автоматы для продажи напитков с встроенными нагревающими или охлаждающими устройствами
Верхние переделы
847629
Прочие автоматы для продажи напитков
Верхние переделы
847681
Машины прочие с встроенными нагревающими или охлаждающим устройствами
Верхние переделы
847689
Прочие автоматы торговые, включая автоматы для размена банкнот и монет
Верхние переделы
847690
Части к автоматам торговым, включая автоматы для размена банкнот и монет
Верхние переделы
847710
Машины инжекционно- литьевые
Верхние переделы
847720
Экструдеры
Верхние переделы
847730
Машины выдувного литья
Верхние переделы
847740
Машины для вакуумного литья и прочие термоформовочные машины
Верхние переделы
847751
Машины для литья или восстановления протектора пневматических шин или для литья или другого вида формования камер пневматических шин
Верхние переделы
847759
Прочие машины для литья или формования
Верхние переделы
847780
Прочее оборудование; машины для производства изделий из пенопластов
Верхние переделы
847790
Части оборудования для обработки резины или пластмасс или для производства продукции из этих материалов
Верхние переделы
847810
Оборудование для подготовки или приготовления табака, в другом месте не поименованное
Верхние переделы
847890
Части к оборудованию для подготовки и приготовления табака,в другом месте не поименованное
Верхние переделы
847910
Оборудование для общественных работ, строительства или других аналогичных работ
Верхние переделы
847920
Оборудование для экстрагирования или приготовления животныхили нелетучих растительных жиров или масел
Верхние переделы

847930
Ағаш жаңқа немесе ағаш талшықты плиталарды немесе басқа талшықты материалдардан плиталарды дайындауға арналған престер және сүректі немесе тығынды өңдеуге арналған өзге де машиналар
Жоғарғы бөліністер
847940
Арқандарды немесе арқандарды дайындауға арналған машиналар
Жоғарғы бөліністер
847950
Басқа жерде аталмаған немесе қосылмаған өнеркәсіптік роботтар
Жоғарғы бөліністер
847960
Булау түріндегі ауа салқындатқыштар
Жоғарғы бөліністер
847971
Әуежайларда пайдаланылатын жолаушыларды отырғызуға арналған траптар
Жоғарғы бөліністер
847979
Жолаушыларды отырғызуға арналған траптар, өзгелері
Жоғарғы бөліністер
847981
Электр сымдарын катушкаға орауға арналған машиналарды қоса алғанда, металдарды өңдеуге арналған машиналар мен механикалық құрылғылар
Жоғарғы бөліністер
847982
Араластыру, араластыру, ұсақтау, ұнтақтау, елеу, елеу, гомогенизациялау, эмульгирлеу немесе араластыруға арналған машиналар мен механикалық құрылғылар
Жоғарғы бөліністер
847989
Жеке функциялары бар өзге де машиналар мен механикалық құрылғылар
Жоғарғы бөліністер
847990
Жеке функциялары бар машиналар мен механикалық құрылғылардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
848010
Опока үшін металлолитейного өндіру
Жоғарғы бөліністер
848020
Металл құю өндірісіне арналған опоктар; құю табандықтары; құю үлгілері; металдарды (құймақалыптардан басқа), металл карбидтерін, шыныны, минералдық материалдарды, резеңкені немесе пластмассаны құюға арналған қалыптар:құю табандықтары
Жоғарғы бөліністер
848030
Модели розлива
Жоғарғы бөліністер
848041
Үрлеумен немесе қысыммен құюға арналған металдарды немесе металл карбидтерін құюға арналған қалыптар
Жоғарғы бөліністер
848049
Металдарды немесе металл карбидтерін құюға арналған өзге де нысандар
Жоғарғы бөліністер
848050
Шыны құюға арналған қалыптар
Жоғарғы бөліністер
848060
Минералды материалдарды құюға арналған қалыптар
Жоғарғы бөліністер
848071
Резеңке және пластмассаны үрлеу немесе қысыммен құюға арналған қалыптар
Жоғарғы бөліністер
848079
Резеңкені немесе пластмассаны құюға арналған өзге де нысандар
Жоғарғы бөліністер
848110
Қысымды реттеуге арналған редукциялық клапандар
Жоғарғы бөліністер
848120
Клапандар үшін маслогидравлических және пневматикалық трансмиссия
Жоғарғы бөліністер
848130
Кері клапандар (қайтарылмайтын))
Жоғарғы бөліністер
848140
Сақтандыру немесе түсіру клапандары
Жоғарғы бөліністер
848180
Құбырларға, қазандықтарға, резервуарларға, цистерналарға, бактарға немесе ұқсас сыйымдылықтарға арналған өзге де Арматура
Жоғарғы бөліністер
848190
Редукциялық және термореттегіш клапандарды қоса алғанда, құбырларға, қазандықтарға, резервуарларға, цистерналарға, бактарға және ұқсас сыйымдылықтарға арналған крандардың, клапандардың, вегтильдердің және арматураға арналған бөлшектер
Жоғарғы бөліністер
848210
Шарикті подшипниктер
Орташа бөліністер
848210
Шарикті мойынтіректер
Жоғарғы бөліністер
848220
Сепараторы мен роликтері бар ішкі конустық сақиналарды қоса алғанда, роликті конустық подшипниктер
Орташа бөліністер
848220
Конустық роликті подшипниктер, ішкі конустық сақиналарды қоса алғанда, сепаратормен және жиынтықтағы роликтермен
Жоғарғы бөліністер
848230
Роликті сфералық подшипниктер
Орташа бөліністер
848230
Сфералық роликті мойынтіректер
Жоғарғы бөліністер
848240
Роликті ине подшипниктері
Орташа бөліністер
848240
Роликті ине мойынтіректері
Жоғарғы бөліністер
848250
Цилиндрлік роликтері бар өзге де подшипниктер
Орташа бөліністер
848250
Цилиндрлік роликті өзге де мойынтіректер
Жоғарғы бөліністер
848280
Аралас шарикті-роликті подшипниктерді қоса алғанда, өзгелері
Орташа бөліністер
848280
Аралас шарикті-роликті подшипниктерді қоса алғанда, өзгелері
Жоғарғы бөліністер
848291
Шариктердің, инелі роликтердің және роликтердің бөліністері
Орташа бөліністер
848291
Шариктер, инелі роликтер мен роликтердің бөліктері
Жоғарғы бөліністер

847930
Прессы для изготовления древесностружечных или древесноволокнистых плит или плит из других волокнистых материалов и прочие машины для обработки древесины или пробки
Верхние переделы
847940
Машины для изготовления веревок или тросов
Верхние переделы
847950
Промышленные роботы, в другом месте не поименованные или невключенные
Верхние переделы
847960
Воздухоохладители испарительного типа
Верхние переделы
847971
Трапы для посадки пассажиров, используемые в аэропортах
Верхние переделы
847979
Трапы для посадки пассажиров, прочие
Верхние переделы
847981
Машины и механические приспособления для обработки металлов, включая машины для намотки электропровода на катушки
Верхние переделы
847982
Машины и механические приспособления для смешивания, перемешивания, дробления, размалывания, грохочения, просеивания, гомогенизации, эмульгирования или размешивания
Верхние переделы
847989
Прочие машины и механические приспособления, имеющие индивидуальные функции
Верхние переделы
847990
Части машин и механических устройств, имеющих индивидуальные функции
Верхние переделы
848010
Опоки для металлолитейного производства
Верхние переделы
848020
Опоки для металлолитейного производства; литейные поддоны; модели литейные; формы для литья металлов (кроме изложниц), карбидов металлов, стекла, минеральных материалов, резины или пластмасс:литейные поддоны
Верхние переделы
848030
Модели литейные
Верхние переделы
848041
Формы для литья металлов или карбидов металлов для литья выдуванием или под давлением
Верхние переделы
848049
Прочие формы для литья металлов или карбидов металлов
Верхние переделы
848050
Формы для отливки стекла
Верхние переделы
848060
Формы для литья минеральных материалов
Верхние переделы
848071
Формы для литья резины и пластмасс выдуванием или под давлением
Верхние переделы
848079
Прочие формы для литья резины или пластмасс
Верхние переделы
848110
Клапаны редукционные для регулировки давления
Верхние переделы
848120
Клапаны для маслогидравлических и пневматических трансмиссий
Верхние переделы
848130
Клапаны обратные (невозвратные)
Верхние переделы
848140
Клапаны предохранительные или разгрузочные
Верхние переделы
848180
Арматура прочая для трубопроводов, котлов, резервуаров, цистерн, баков или аналогичных емкостей
Верхние переделы
848190
Части кранов, клапанов, вегтилей и к арматуре для трубопроводов, котлов, резервуаров, цистерн, баков и аналогичных емкостей, включая редукционные и терморегулирующие клапаны
Верхние переделы
848210
Подшипники шариковые
Верхние переделы
848220
Подшипники роликовые конические, включая внутренние конические кольца с сепаратором и роликами в сборе
Верхние переделы
848230
Подшипники роликовые сферические
Верхние переделы
848240
Подшипники роликовые игольчатые
Верхние переделы
848250
Подшипники с цилиндрическими роликами прочие
Верхние переделы
848280
Подшипники, включая комбинированные шарико-роликовые, прочие
Верхние переделы
848291
Части шариков, игольчатых роликов и роликов
Верхние переделы

848299
Шапикті немесе роликті подшипниктердің өзге де бөліністері
Жоғарғы бөліністер
848310
Трансмиссиялық біліктер (жұдырықты және иінді біліктерді қоса алғанда) және қисық иіндер
Жоғарғы бөліністер
848320
Шарикті немесе роликті подшипниктері бар подшипниктердің корпустары
Жоғарғы бөліністер
848330
Шарикті немесе роликті мойынтіректері жоқ мойынтіректердің корпустары; біліктерге арналған сырғанау мойынтіректері
Жоғарғы бөліністер
848340
Тісті дөңгелектерден, шынжырлы жұлдызшалардан және басқа жеке жеткізілетін беріліс элементтерінен басқа тісті берілістер; шарикті немесе роликті берілістер, бұрандалы берілістер; беріліс қорабы және т. б. Вар. Скор...
Жоғарғы бөліністер
848350
Шкивтер блоктарын қоса алғанда, маховиктер мен шкивтер
Жоғарғы бөліністер
848360
Муфталар мен біліктерді қосуға арналған құрылғылар (әмбебап топсаларды қоса алғанда))
Жоғарғы бөліністер
848390
Тісті доңғалақтар, тізбекті жұлдызшалар және жеке ұсынылған басқа да беріліс элементтері; бөлшектер
Орташа бөліністер
848390
Тісті доңғалақтар, тізбекті жұлдызшалар және бөлек берілген басқа да беріліс элементтері; бөліктер
Жоғарғы бөліністер
848410
Басқа материалмен үйлескен немесе металдың екі немесе болмеевінен тұратын табақ металдан жасалған төсемдер мен ұқсас тығыздағыштар
Орташа бөліністер
848410
Басқа материалмен үйлескен табақ металдан жасалған немесе металдың екі немесе батпақтарынан тұратын төсемдер мен ұқсас тығыздағыштар
Жоғарғы бөліністер
848420
Механикалық тығыздағыштар
Жоғарғы бөліністер
848490
Құрамы бойынша әр түрлі басқа да төсемдер мен ұқсас біріктіргіш элементтердің жиынтығы немесе жиынтығы
Жоғарғы бөліністер
848610
Машины и аппаратура, используемые исключительно или в основном для производства полупроводниковых булавок или пластин, полупроводниковых приборов, электронных интегральных схем или плоских дисплейных панелей; машины и аппаратура, упомянутая в примечании
Жоғарғы бөліністер
848620
Тек қана немесе негізінен жартылай өткізгіш түйреуіштерді немесе пластиналарды, электрондық интегралдық схемалардың немесе жазық дисплей схемаларының жартылай өткізгіш аспаптарын өндіру үшін пайдаланылатын машиналар мен аппаратура
Жоғарғы бөліністер
848630
Жазық дисплей панельдерін өндіруге арналған машиналар мен аппаратура
Жоғарғы бөліністер
848640
Тек қана немесе негізінен жартылай өткізгіш түйреуіштерді немесе пластиналарды, жартылай өткізгіш аспаптарды, электрондық интегралды схемаларды немесе жазық дисплей панельдерін өндіру үшін пайдаланылатын машиналар мен аппаратура; ескертуде аталған машиналар мен аппаратура
Жоғарғы бөліністер
848690
Бөлшектер мен керек-жарақтар
Жоғарғы бөліністер

848299
Прочие части подшипников шапиковых или роликовых
Верхние переделы
848310
Валы трансмиссионные (включая кулачковые и коленчатые) и кривошипы
Верхние переделы
848320
Корпуса подшипников со встроенными шариковыми или роликовыми подшипниками
Верхние переделы
848330
Корпуса подшипников без встроенных шариковых или роликовых подшипников; подшипники скольжения для валов
Верхние переделы
848340
Зубчатые передачи, кроме зубчатых колес, цепных звездочек и других отдельно поставляемых элементов передач; шариковые или роликовые передачи, винтовые передачи; коробки передач и др. Вар. Скор...
Верхние переделы
848350
Маховики и шкивы, включая, блоки шкивов
Верхние переделы
848360
Муфты и устройства для соединения валов (включая универсальные шарниры)
Верхние переделы
848390
Зубчатые колеса, цепные звездочки и другие элементы передач, представленные отдельно; части
Верхние переделы
848410
Прокладки и аналогичные уплотнения из листового металла в сочетании с другим материалом или состоящие из двух или болееслоев металла
Верхние переделы
848420
Механические уплотнения
Верхние переделы
848490
Прочие наборы или комплекты прокладок и аналогичных соединительных элементов, различных по составу
Верхние переделы
848610
Машины и аппаратура, используемые исключительно или в основном для производства полупроводниковых булей или пластин, полупроводниковых приборов, электронных интегральных схем или плоских дисплейных панелей; машины и аппаратура, поименованные в примечани
Верхние переделы
848620
Машины и аппаратура, используемые исключительно или в основном для производства полупроводниковых булей или пластин, полупроводниковых приборов электронных интегральных схем или плоских дисплейных
Верхние переделы
848630
Машины и аппаратура для производства плоских дисплейных панелей
Верхние переделы
848640
Машины и аппаратура, используемые исключительно или в основном для производства полупроводниковых булей или пластин, полупроводниковых приборов, электронных интегральных схем или плоских дисплейных панелей; машины и аппаратура, поименованные в примечани
Верхние переделы
848690
Части и принадлежности
Верхние переделы

848710
Кемелерге арналған винттер және олардың қалақтары
Жоғарғы бөліністер
848790
Электр қосылыстары, оқшаулағыштары, контактілері, катушкалары немесе басқа да электр бөлшектері жоқ жабдықтардың бөліністері, өзгелері
Жоғарғы бөліністер
850110
Қуаты 37,5 вт аспайтын қозғалтқыштар
Жоғарғы бөліністер
850120
Қуаты 37,5 вт жоғары айнымалы / тұрақты токтың әмбебап қозғалтқыштары
Жоғарғы бөліністер
850131
Өзге де тұрақты ток қозғалтқыштары; қуаты 750 вт аспайтын тұрақты ток генераторлары
Жоғарғы бөліністер
850132
Тұрақты токтың өзге де қозғалтқыштары; қуаты 750 вт-тан асатын, бірақ 75 квт-тан аспайтын тұрақты токтың генераторлары
Жоғарғы бөліністер
850133
Тұрақты токтың өзге де қозғалтқыштары; қуаты 75 квт-тан асатын, бірақ 375 квт-тан аспайтын тұрақты ток генераторлары
Жоғарғы бөліністер
850134
Тұрақты токтың өзге де қозғалтқыштары; қуаты 375 квт астам тұрақты ток генераторлары
Жоғарғы бөліністер
850140
Бір фазалы ауыспалы токтың өзге де қозғалтқыштары
Жоғарғы бөліністер
850151
Қуаты 750 вт аспайтын ауыспалы токтың өзге де қозғалтқыштары
Жоғарғы бөліністер
850152
Қуаты 750 вт артық, бірақ 75 квт артық емес көп фазалы ауыспалы токтың өзге де қозғалтқыштары
Жоғарғы бөліністер
850153
Қуаты 75 квт артық көп фазалы ауыспалы токтың өзге де қозғалтқыштары
Жоғарғы бөліністер
850161
Қуаты 75 ква аспайтын ауыспалы ток генераторлары (синхронды генераторлар)
Жоғарғы бөліністер
850162
Қуаты 75 ква-дан асатын, бірақ 375 ква-дан аспайтын ауыспалы ток генераторлары (синхронды генераторлар)
Жоғарғы бөліністер
850163
Қуаты 375 ква-дан асатын, бірақ 750 ква-дан аспайтын ауыспалы ток генераторлары (синхронды генераторлар)
Жоғарғы бөліністер
850164
Қуаты 750 ква-дан асатын ауыспалы ток генераторлары (синхронды генераторлар)
Жоғарғы бөліністер
850211
Қуаты 75 ква аспайтын қысымнан тұтанатын іштен жану поршеньді қозғалтқышы бар электрогенераторлық қондырғылар
Жоғарғы бөліністер
850212
Қуаты 75ква-дан асатын, бірақ 375 ква-дан аспайтын қысудан тұтанатын іштен жану поршеньді қозғалтқышы бар электргенераторлық қондырғылар
Жоғарғы бөліністер
850213
Қуаты 375 ква-дан асатын қысымнан тұтанатын іштен жану поршеньді қозғалтқышы бар электр генераторлық қондырғылар
Жоғарғы бөліністер
850220
Ұшқынмен тұтанатын іштен жану поршеньді қозғалтқышы бар электргенераторлық қондырғылар
Жоғарғы бөліністер
850231
Жел энергетикалық қондырғылар
Жоғарғы бөліністер
850239
Өзге де электрогенераторлық қондырғылар
Жоғарғы бөліністер
850240
Электрлік айналмалы түрлендіргіштер
Жоғарғы бөліністер
850300
Тек қана немесе негізінен 8501 немесе 8502 тауар позициясының машиналарына арналған бөлшектер
Жоғарғы бөліністер

848710
Винты для судов и их лопасти
Верхние переделы
848790
Части оборудования, не имеющие электрических соединений, изоляторов, контактов, катушек или других электрических деталей, прочие
Верхние переделы
850110
Двигатели мощностью не более 37,5 вт
Верхние переделы
850120
Универсальные двигатели переменного / постоянного тока мощностью более 37,5 вт
Верхние переделы
850131
Двигатели постоянного тока прочие; генераторы постоянного тока мощностью не более 750 вт
Верхние переделы
850132
Прочие двигатели постоянного тока ; генераторы постоянного тока мощностью более 750 вт, но не более 75 квт
Верхние переделы
850133
Прочие двигатели постоянного тока; генераторы постоянного тока мощностью более 75 квт, но не более 375 квт
Верхние переделы
850134
Прочие двигатели постоянного тока ; генераторы постоянного тока мощностью более 375 квт
Верхние переделы
850140
Прочие двигатели переменного тока однофазные
Верхние переделы
850151
Прочие двигатели переменного тока многофазные мощностью неболее 750 вт
Верхние переделы
850152
Прочие двигатели переменного тока многофазные мощностью более 750 вт, но не более 75 квт
Верхние переделы
850153
Прочие двигатели переменного тока многофазные мощностью более 75 квт
Верхние переделы
850161
Генераторы переменного тока (синхронные генераторы) мощностью не более 75 ква
Верхние переделы
850162
Генераторы переменного тока (синхронные генераторы) мощностью более 75 ква, но не более 375 ква
Верхние переделы
850163
Генераторы переменного тока (синхронные генераторы) мощностью более 375 ква, но не более 750 ква
Верхние переделы
850164
Генераторы переменного тока (синхронные генераторы) мощностью более 750 ква
Верхние переделы
850211
Установки электрогенераторные с поршневым двигателем внутреннего сгорания с воспламенением от сжатия мощностью не более 75 ква
Верхние переделы
850212
Установки электрогенераторные с поршневым двигателем внутреннего сгорания с воспламенением от сжатия мощностью более 75ква, но не более 375 ква
Верхние переделы
850213
Установки электрогенераторные с поршневым двигателем внутреннего сгорания с воспламенением от сжатия мощностью более 375 ква
Верхние переделы
850220
Установки электрогенераторные с поршневым двигателем внутреннего сгорания с искровым зажиганием
Верхние переделы
850231
Установки ветроэнергетические
Верхние переделы
850239
Прочие электрогенераторные установки
Верхние переделы
850240
Электрические вращающиеся преобразователи
Верхние переделы
850300
Части, предназначенные исключительно или в основном для машин товарной позиции 8501 или 8502
Верхние переделы

851430
Өзге де пештер мен камералар; инфрақызыл сәулеленетін пештер
Жоғарғы бөліністер
851440
Индукцияны немесе диэлектрлік ысыраптарды мәлімдеу көмегі бар материалдарды термиялық өңдеуге арналған жабдықтар, Өзгелер
Жоғарғы бөліністер
851490
Өнеркәсіптік немесе зертханалық электр пештері мен камераларының бөліністері
Жоғарғы бөліністер
851511
Төмен температуралы дәнекерлеуге арналған дәнекерлеуші пистолеттер мен дәнекерлеуші пистолеттер
Жоғарғы бөліністер
851519
Жоғары температуралы дәнекерлеуге арналған өзге де машиналар мен аппараттар
Жоғарғы бөліністер
851521
Металдарды кедергімен пісіруге арналған автоматты немесе жартылай автоматты машиналар мен аппараттар
Жоғарғы бөліністер
851529
Металдарды кедергімен пісіруге арналған өзге де машиналар мен аппараттар
Жоғарғы бөліністер
851531
Автоматты немесе жартылай автоматты машиналар және металдарды длядугалық (плазмалық-доғалды қоса алғанда) дәнекерлеу аппараттары
Жоғарғы бөліністер
851539
Электродтармен қапталған, дәнекерлеуге арналған құрал-саймандармен жабдықталған немесе электродтарымен қолмен пісіруге арналған өзге де машиналар мен аппараттар;
Жоғарғы бөліністер
851580
Металдарды өңдеуге арналған өзге де машиналар мен аппараттар
Жоғарғы бөліністер
851590
Дәнекерлеуге арналған машиналар мен аппараттардың өзге де бөліністері
Жоғарғы бөліністер
851610
Инерциясыз (ағынды су) немесе аккумуляторлайтын электрлі су жылытқыштар( ыдыстағы су), батырмалы электр жылытқыштар
Жоғарғы бөліністер
851621
Кеңістікті жылытуға және топырақты жылытуға арналған жылу жинақтағыш радиаторлар
Жоғарғы бөліністер
851629
Кеңістікті жылыту және топырақты жылыту өзге де электр аспаптары
Жоғарғы бөліністер
851631
Шашқа арналған электр кептіргіштер
Жоғарғы бөліністер
851632
Шаштараз мақсаттарына арналған өзге де электр құралдары
Жоғарғы бөліністер
851633
Қолға арналған электр кептіргіштер
Жоғарғы бөліністер
851640
Электр үтіктері
Жоғарғы бөліністер
851650
Қысқа толқынды пештер
Жоғарғы бөліністер
851660
Өзге де пештер; электр плиталары, электр плиталары, мармиттер, пісіру электр қазандықтары; грильдер мен ростерлер
Жоғарғы бөліністер
851671
Кофе немесе шай дайындауға арналған электр қыздырғыш құралдар
Жоғарғы бөліністер
851672
Тостерлер
Жоғарғы бөліністер
851679
Өзге де электр қыздырғыш құралдар
Жоғарғы бөліністер
851680
Қыздыратын электрлік кедергі
Жоғарғы бөліністер
851690
Инерциялық емес немесе аккумуляторлайтын, батырмалы электр қайнатқыштары; еденді жылытуға, үй-жайларды жылытуға арналған электр жабдықтары; элекроутюгтер және өзге де электр жылыту аспаптарының бөліністері
Жоғарғы бөліністер
851711
Сымсыз түтікшемен сымды байланысқа арналған телефон аппараттары
Жоғарғы бөліністер

851430
Прочие печи и камеры; печи с инфрокарасным излучением
Верхние переделы
851440
Оборудование для термической обработки материалов с помощьюявления индукциии или диэлектрических потерь, прочее
Верхние переделы
851490
Части печей и камер промышленных или лабораторных электрических
Верхние переделы
851511
Паяльники и пистолеты паяльные для низкотемпературной пайки
Верхние переделы
851519
Прочие машины и аппараты для высокотемпературной пайки илинизкотемпературной пайки
Верхние переделы
851521
Автоматические или полуавтоматические машины и аппараты длясварки металлов сопротивлением
Верхние переделы
851529
Прочие машины и аппараты для сварки металлов сопротивлением
Верхние переделы
851531
Автоматические или полуавтоматические машины и аппараты длядуговой (включая плазменно-дуговую) сварки металлов
Верхние переделы
851539
Прочие машины и аппараты для ручной сварки покрытыми электродами, укомплектованнные приспособлениями для сварки или и поставляемые с;
Верхние переделы
851580
Прочие машины и аппараты для обработки металлов
Верхние переделы
851590
Прочие части машин и аппаратов для сварки
Верхние переделы
851610
Электрические водонагреватели безынерционные (проточной воды) или аккумулирующие (воды, находящейся в емкости), электронагреватели погружные
Верхние переделы
851621
Радиаторы теплоаккумулирующие для обогрева пространства и обогрева грунта
Верхние переделы
851629
Прочие электроприборы обогрева пространства и обогрева грунта
Верхние переделы
851631
Электросушители для волос
Верхние переделы
851632
Электроприборы для парикмахерских целей прочие
Верхние переделы
851633
Электросушители для рук
Верхние переделы
851640
Электроутюги
Верхние переделы
851650
Печи микроволновые
Верхние переделы
851660
Печи прочие; электроплиты, электроплитки, мармиты, варочные электрокотлы; грили и ростеры
Верхние переделы
851671
Приборы электронагревательные для приготовления кофе или чая
Верхние переделы
851672
Тостеры
Верхние переделы
851679
Прочие приборы электронагревательные
Верхние переделы
851680
Электрические сопротивления нагревательные
Верхние переделы
851690
Части приборов электрических водонагревательных безинерционных или аккумулирующих, электрокипятильников погружных; электрооборудования для обогрева пола, отопления помещений; элекроутюгов и прочих
Верхние переделы
851711
Телефонные аппараты для проводной связи с беспроводной трубкой
Верхние переделы

851712
Ұялы байланыс желілеріне немесе басқа сымсыз желілерге арналған телефон аппараттары
Жоғарғы бөліністер
851718
Ұялы байланыс желілеріне немесе басқа сымсыз байланыс желілеріне арналған телефон аппараттарын қоса алғанда, телефон аппараттары:өзгелері
Жоғарғы бөліністер
851761
Базалық станциялар
Жоғарғы бөліністер
851762
Коммутациялық құрылғылар мен маршрутизаторларды қоса алғанда, дауысты, бейнелерді немесе басқа да деректерді қабылдауға, түрлендіруге және беруге немесе қалпына келтіруге арналған машиналар
Жоғарғы бөліністер
851769
Есептеу машиналарының құрылғылары телефон немесе телеграф байланысына арналған өзге де коммутаторлар
Жоғарғы бөліністер
851770
Ұялы байланыс желілеріне немесе басқа да сымсыз желілерге арналған телефон аппараттарын қоса алғанда, телефон аппараттары
Жоғарғы бөліністер
851810
Микрофондар және оларға арналған тұғырықтар
Жоғарғы бөліністер
851821
Корпуста орнатылған жалғыз дауыс зорайтқыштар
Жоғарғы бөліністер
851822
Бір корпуста орнатылған дауыс зорайтқыштар жиынтығы
Жоғарғы бөліністер
851829
Корпуста орнатылған немесе монтаждалмаған өзге де дауыс зорайтқыштар
Жоғарғы бөліністер
851830
Микрофонмен біріктірілген немесе біріктірілмеген құлаққаптар мен бас телефондар және микрофон мен бір немесе одан көп дауыс зорайтқыштардан тұратын жиынтықтар
Жоғарғы бөліністер
851840
Дыбыстық жиілікті электрлік күшейткіштер
Жоғарғы бөліністер
851850
Электрлік дыбыс күшейткіш құрылғылар
Жоғарғы бөліністер
851890
Дыбыс күшейткіш электр бөліністері
Жоғарғы бөліністер
851920
Монеталар, банкноталар, Банктік карталар очкамиб жетондармен немесе басқа да төлем құралдарымен іске қосылатын АППАРАТУРА
Жоғарғы бөліністер
851930
Электрические проигрывающие устройства (деки)
Жоғарғы бөліністер
851950
Телефон жәшігі
Жоғарғы бөліністер
851981
Магнитті, оптикалық немесе жартылай өткізгіш тасығыштарды пайдаланатын өзге де Аппаратура
Жоғарғы бөліністер
851989
Дыбыс жазатын немесе өзге де дыбыс шығаратын Аппаратура
Жоғарғы бөліністер
852110
Бейнетюнермен біріктірілген немесе біріктірілмеген, магниттік таспадағы бейнежазу немесе бейне жаңғыртушы аппаратура
Жоғарғы бөліністер
852190
Видеотюнермен біріктірілген немесе біріктірілмеген өзге де бейнежазатын немесе бейне жаңғыртатын аппаратура: dvd-ойнатқыштар
Жоғарғы бөліністер
852210
Звукосниматели
Жоғарғы бөліністер
852290
Тек қана немесе көбінесе 8519 - 8521 тауар позицияларының аппаратурасымен пайдалануға жарамды өзге де бөлшектер мен керек-жарақтар
Жоғарғы бөліністер
852321
Магнитті тасушылар, магнитті жолақтары бар карточкалар
Жоғарғы бөліністер
852329
Өзге де магниттік тасығыштар
Жоғарғы бөліністер

851712
Телефонные аппараты для сотовых сетей связи или других беспроводных сетеисвязи
Верхние переделы
851718
Телефонные аппараты, включая телефонные аппараты для сотовых сетей связи или других беспроводных сетей связи:прочие
Верхние переделы
851761
Базовые станции
Верхние переделы
851762
Машины для приема, преобразования и передачи или восстановления голоса, изображений или других данных, включая коммутационные устройства и маршрутизаторы
Верхние переделы
851769
Устройства вычислительных машинж коммутаторы для телефонной или телеграфной связи прочие
Верхние переделы
851770
Аппараты телефонные, включая аппараты телефонные для сотовых сетей связи или других беспроводных сетей прочие
Верхние переделы
851810
Микрофоны и подставки для них
Верхние переделы
851821
Громкоговорители одиночные, смонтированные в корпусах
Верхние переделы
851822
Комплекты громкоговорителей, смонтированных в одном корпусе
Верхние переделы
851829
Прочие громкоговорители, смонтированные или не смонтированные в корпусах
Верхние переделы
851830
Наушники и телефоны головные, объединенные или не объединенные с микрофоном, и комплекты, состоящие из микрофона и одного и более громкоговорителей
Верхние переделы
851840
Электрические усилители звуковой частоты
Верхние переделы
851850
Электрические звукоусилительные устройства
Верхние переделы
851890
Части электрических звукоусилительных комплектов
Верхние переделы
851920
АППАРАТУРА, ПРИВОДИМАЯ В ДЕЙСТВИЕ МОНЕТАМИ, БАНКНОТАМИ, БАНКОВСКИМИ КАРТ очкамиб ЖЕТОНАМИ ИЛИ ДРУГИМИ СРЕДСТВАМИ ОПЛАТЫ
Верхние переделы
851930
Устройства электропроигрывающие (деки)
Верхние переделы
851950
Автоответчики телефонные
Верхние переделы
851981
Аппаратура прочая, использующая магнитные, оптические или полупроводниковые носители
Верхние переделы
851989
Аппаратура звукозаписывающая или звуковоспроизводящая прочая
Верхние переделы
852110
Видеозаписывающая или видеовоспроизводящая аппаратура на магнитной ленте, совмещенная или не совмещенная с видеотюнером
Верхние переделы
852190
Прочая видеозаписывающая или видеовоспроизводящая аппаратура, совмещенная или не совмещенная с видеотюнером: dvd-проигрыватели
Верхние переделы
852210
Звукосниматели
Верхние переделы
852290
Прочие части и принадлежности, пригодные к использованию исключительно или преимущественно с аппаратурой товарных позиций 8519 - 8521
Верхние переделы
852321
Магнитные носители, карточки, содержащие магнитную полоску
Верхние переделы
852329
Магнитные носители прочие
Верхние переделы

852341
Жазылмаған оптикалық тасымалдаушылар.
Жоғарғы бөліністер
852349
Өзге де оптикалық тасымалдаушылар.
Жоғарғы бөліністер
852351
Қатты денелі энергияға тәуелді деректерді сақтау құрылғылары
Жоғарғы бөліністер
852352
Жартылай өткізгішті жеткізгіштер 'зияткерлік карточкалары'
Жоғарғы бөліністер
852359
Өзге де жартылай өткізгіш тасушылар
Жоғарғы бөліністер
852380
Жазылмаған өзге де жартылай өткізгіш тасушылар
Жоғарғы бөліністер
852550
Радиохабар мен телевизияға арналған таратушы Аппаратура
Жоғарғы бөліністер
852560
Өз құрамына қабылдау аппаратурасын қамтитын тарату,радио хабарларын тарату немесе теледидар аппаратурасы
Жоғарғы бөліністер
852580
Теледидар камералары, сандық камералар және жазу бейнекамералары
Жоғарғы бөліністер
852610
Радиолокациялық Аппаратура
Жоғарғы бөліністер
852691
Радионавигациялық Аппаратура
Жоғарғы бөліністер
852692
Қашықтықтан басқару радиоаппаратурасы
Жоғарғы бөліністер
852712
Радиоқабылдағышы бар қалта кассеталық плейерлер
Жоғарғы бөліністер
852713
Сыртқы қоректену көзінсіз жұмыс істеуге қабілетті, дыбыс жазу немесе ойнату құрылғыларымен біріктірілген өзге де аппаратура
Жоғарғы бөліністер
852719
Моторлы көлік құралдарында пайдаланылатын, радиотелефондық, радиотелеграфтық сигналдарды қабылдауға қабілетті сыртқы қоректендіру көзінің жұмыс істеуіне қабілетті өзге де кең таратылатын радиоқабылдағыштар
Жоғарғы бөліністер
852721
Тек сыртқы қуат көзінен жұмыс істей алатын, жазу немесе дыбысты ойнату құрылғысымен біріктірілген кең таратылатын радиоқабылдағыштар
Жоғарғы бөліністер
852729
Радиотелефондық немесе радиотелеграфтық сигналдарды қабылдауға қабілетті қабылдағыштарды қоса алғанда, автомобильдік типті сыртқы қоректену көзінен ғана жұмыс істеуге қабілетті өзге де радиоқабылдағыштар
Жоғарғы бөліністер
852791
Дыбыс жазатын немесе дыбыс шығаратын аппаратурамен біріктірілген
Жоғарғы бөліністер
852792
Дыбыс жазатын немесе дыбыс шығаратын аппаратурамен біріктірілмеген, бірақ сағаттармен біріктірілген
Жоғарғы бөліністер
852799
Дыбыс жазатын немесе дыбыс шығаратын аппаратурамен бір корпуста біріктірілген немесе біріктірілмеген, өзгелері, радиохабар таратуға арналған қабылдау аппаратурасы
Жоғарғы бөліністер
852841
Өз құрамына қабылдағыш теледидар аппаратурасын қамтымайтын мониторлар мен проекторлар; өз құрамына кең таратылатын радиоқабылдағышты немесе дыбысты немесе бейнені жазатын немесе жаңғыртатын аппаратураны қамтитын немесе қамтымайтын телевизиялық байланысқа арналған қабылдау аппаратурасы:электрондық-сәулелі түтігі бар мониторлар:тек қана немесе негізінен 84.71 тауар позициясының есептеу жүйелерінде пайдаланылатын
Жоғарғы бөліністер

852341
Оптические носители  незаписанные
Верхние переделы
852349
Оптические носители прочие
Верхние переделы
852351
Твердотельные энергонезависимые устройства хранения данных
Верхние переделы
852352
Полупроводниковые носители ' интеллектуальные карточки'
Верхние переделы
852359
Полупроводниковые носители прочие
Верхние переделы
852380
Полупроводниковые носители прочие незаписанные
Верхние переделы
852550
Аппаратура передающая для радиовещания или телевидения
Верхние переделы
852560
Аппаратура передающая,длярадиовещения или телевидения включающая в свой состав приемную аппаратуру
Верхние переделы
852580
Телевизионные камеры, цифровые камеры и записывающие видеокамеры
Верхние переделы
852610
Аппаратура радиолокационная
Верхние переделы
852691
Аппаратура радионавигационная
Верхние переделы
852692
Радиоаппаратура дистанционного управления
Верхние переделы
852712
Карманные кассетные плейеры с радиоприемником
Верхние переделы
852713
Прочая аппаратура, способная работать без внешнего источника питания, совмещенная со звукозаписывающими или воспроизводящими устройствами
Верхние переделы
852719
Прочие широковещательные радиоприемники, способные работатьот внешнего источника питания, используемые в моторных транспортных средствах, способные принимать радиотелефонные, радиотелеграфные сигналы
Верхние переделы
852721
Широковещательные радиоприемники, способные работать только от внешнего источника питания, совмещенные с устройством для записи или воспроизведения звука
Верхние переделы
852729
Прочие радиоприемники, способные работать только от внешнего источника питания, типа автомобильных, включая приемники,способные также принимать радиотелефонные или радиотелеграфные сигналы
Верхние переделы
852791
Совмещенная со звукозаписывающей или звуковоспроизводящей аппаратурой
Верхние переделы
852792
Не совмещенная со звукозаписывающей или звуковоспроизводящей аппаратурой но совмещенная с часами
Верхние переделы
852799
Аппаратура приемная для радиовещания, совмещенная или не совмещенная в одном корпусе со звукозаписывающей или звуковоспроизводящей аппаратурой, прочая, прочая
Верхние переделы
852841
Мониторы и проекторы, не включающие в свой состав приемную телевизионную аппаратуру; аппаратура приемная для телевизионной связи, включающая или не включающая в свой состав широковещательный радиоприемник или аппаратуру, записывающую или воспроизводящую звук или изображение:мониторы с электронно-лучевой трубкой:используемые исключительно или главным образом в вычислительных системах товарной позиции 84.71
Верхние переделы

852842
Өз құрамына теледидар қабылдау аппаратурасын қамтымайтын мониторлар мен проекторлар; өз құрамына кең таратылатын радиоқабылдағышты немесе жазатын немесе жаңғыртатын аппаратураны қамтитын немесе қамтымайтын теледидар байланысына арналған қабылдау аппаратурасы
Жоғарғы бөліністер
852849
Өзге де электронды-сәулелі түтігі бар мониторлар
Жоғарғы бөліністер
852851
Өз құрамына қабылдағыш теледидар аппаратурасын қамтымайтын мониторлар мен проекторлар; өз құрамына кең таратылатын радиоқабылдағышты немесе дыбысты немесе бейнені жазатын немесе жаңғыртатын аппаратураны қамтитын немесе қамтымайтын телевизиялық байланысқа арналған қабылдау аппаратурасы:өзге де мониторлар:тек қана немесе негізінен 84.71 тауар позициясының есептеу жүйелерінде пайдаланылатын
Жоғарғы бөліністер
852852
Өз құрамына теледидар қабылдау аппаратурасын қамтымайтын мониторлар мен проекторлар; өз құрамына кең таратылатын радиоқабылдағышты немесе жазатын немесе жаңғыртатын аппаратураны қамтитын немесе қамтымайтын теледидар байланысына арналған қабылдау аппаратурасы
Жоғарғы бөліністер
852859
Қара-ақ немесе басқа монохромды бейненің электронды-сәулелі түтігі бар мониторлар
Жоғарғы бөліністер
852861
Өз құрамына қабылдағыш теледидар аппаратурасын қамтымайтын мониторлар мен проекторлар; өз құрамына кең таратылатын радиоқабылдағышты немесе дыбысты немесе бейнені жазатын немесе жаңғыртатын аппаратураны қамтитын немесе қамтымайтын телевизиялық байланысқа арналған қабылдау аппаратурасы:проекторлар:84.71 тауар позициясының есептеу жүйелерінде тек қана немесе негізінен пайдаланылатын
Жоғарғы бөліністер
852862
Өз құрамына теледидар қабылдау аппаратурасын қамтымайтын мониторлар мен проекторлар; өз құрамына кең таратылатын радиоқабылдағышты немесе жазатын немесе жаңғыртатын аппаратураны қамтитын немесе қамтымайтын теледидар байланысына арналған қабылдау аппаратурасы
Жоғарғы бөліністер
852869
Жалпақ диспл ей панелінің көмегімен жұмыс істейтін электронды-сәулелі түтігі бар мониторлар
Жоғарғы бөліністер
852871
Бейнетаспаны немесе экранды өз құрамына қосуға арналмаған
Жоғарғы бөліністер
852872
Өзге де түсті бейнелер
Жоғарғы бөліністер
852873
Өз құрамына кең таратылатын радиоқабылдағышты немесе жазатын аппаратураны қамтитын немесе қамтымайтын телевизиялық байланысқа арналған қабылдау аппаратурасы.немесе воспр.дыбыс немесе сурет: монохромды сурет
Жоғарғы бөліністер
852910
Антенналар және барлық үлгідегі антенналық шағылыстырғыштар; осы бұйымдармен бірге пайдаланылатын бөлшектер
Жоғарғы бөліністер
852990
Тек қана немесе негізінен 8525 - 8528 тауар позицияларының аппаратурасына арналған өзге де бөліністер
Жоғарғы бөліністер

852842
Мониторы и проекторы, не включающие в свой состав приемную телевизионную аппаратуру; аппаратура приемная для телевизионной связи, включающая или не включающая в свой состав широковещательный радиоприемник или аппаратуру, записывающую или воспроизводящую
Верхние переделы
852849
Мониторы с электронно-лучевой трубкой прочие
Верхние переделы
852851
Мониторы и проекторы, не включающие в свой состав приемную телевизионную аппаратуру; аппаратура приемная для телевизионной связи, включающая или не включающая в свой состав широковещательный радиоприемник или аппаратуру, записывающую или воспроизводящую звук или изображение:мониторы прочие:используемые исключительно или главным образом в вычислительных системах товарной позиции 84.71
Верхние переделы
852852
Мониторы и проекторы, не включающие в свой состав приемную телевизионную аппаратуру; аппаратура приемная для телевизионной связи, включающая или не включающая в свой состав широковещательный радиоприемник или аппаратуру, записывающую или воспроизводящую
Верхние переделы
852859
Мониторы с электронно-лучевой трубкой черно-белого или другого монохромного изображения
Верхние переделы
852861
Мониторы и проекторы, не включающие в свой состав приемную телевизионную аппаратуру; аппаратура приемная для телевизионной связи, включающая или не включающая в свой состав широковещательный радиоприемник или аппаратуру, записывающую или воспроизводящую звук или изображение:проекторы:используемые исключительно или главным образом в вычислительных системах товарной позиции 84.71
Верхние переделы
852862
Мониторы и проекторы, не включающие в свой состав приемную телевизионную аппаратуру; аппаратура приемная для телевизионной связи, включающая или не включающая в свой состав широковещательный радиоприемник или аппаратуру, записывающую или воспроизводящую
Верхние переделы
852869
Мониторы с электронно-лучевой трубкой работающие с помощью плоской диспл ейной панели
Верхние переделы
852871
Не предназначенная для включения в свой состав видеодисплея или экрана
Верхние переделы
852872
Прочая, цветного изображения
Верхние переделы
852873
Аппаратура приемная для телевизионной связи, включающая или не включающаяв свой состав широковещательный радиоприемник или аппаратуру, записывающ.или воспр.звук или изображ:монохромного изображения
Верхние переделы
852910
Антенны и антенные отражатели всех типов; части, используемые вместе с этими изделиями
Верхние переделы
852990
Прочие части, предназначенные исключительно или в основном для аппаратуры товарных позиций 8525 - 8528
Верхние переделы

853010
Темір жол немесе трамвай жолдарына арналған жабдық
Жоғарғы бөліністер
853080
Темір жолдарға, трамвай жолдарына,автомобиль жолдарына арналған электр сигнализациясының, қауіпсіздікті қамтамасыз етудің және/немесе қозғалысты басқарудың өзге де жабдықтары (8608 тауар позициясының жабдықтарынан басқа))
Жоғарғы бөліністер
853090
Темір жолдарға, трамвай жолдарына,автомобиль жолдарына арналған электрлік сигнал беру, қауіпсіздікті қамтамасыз ету және/немесе қозғалысты басқару құрылғыларына арналған бөлшектер (8608 тауар позициясының жабдықтарынан басқа))
Жоғарғы бөліністер
853110
Күзет сигнализациялық құрылғылар немесе өрт сигналын беруге арналған құрылғылар және ұқсас құрылғылар
Жоғарғы бөліністер
853120
Сұйық кристалдардағы немесе светодиодтардағы құрылғыларды қамтитын индикаторлық панельдер
Жоғарғы бөліністер
853180
Өзге де дыбыс немесе жарық сигнализациялық құрылғылар
Жоғарғы бөліністер
853190
Дыбыстық немесе жарықтық сигнализациялық электр жабдықтарының бөліністері
Орташа бөліністер
853190
Дыбыстық немесе жарықтық сигнал беру Электр жабдығының бөліктері
Жоғарғы бөліністер
853210
Жиілігі 50/60 гц электр тізбектеріне арналған және 0,5 ква кем емес реактивті қуатқа есептелген тұрақты сыйымдылық конденсаторлары (күш конденсаторлары)
Жоғарғы бөліністер
853221
Тұрақты сыйымдылықтағы тантал конденсаторлары
Жоғарғы бөліністер
853222
Тұрақты сыйымдылықтағы конденсаторлар алюминий электролиттік
Жоғарғы бөліністер
853223
Тұрақты сыйымдылықтағы бір қабатты қыш конденсаторлар
Жоғарғы бөліністер
853224
Тұрақты сыйымдылықтағы көп қабатты керамикалық конденсаторлар
Жоғарғы бөліністер
853225
Қағаз немесе пластмасса диэлектригі бар тұрақты сыйымдылықтағы конденсаторлар
Жоғарғы бөліністер
853229
Тұрақты сыйымдылықтағы өзге де конденсаторлар
Жоғарғы бөліністер
853230
Ауыспалы сыйымдылықтағы немесе жол астындағы конденсаторлар
Жоғарғы бөліністер
853290
Тұрақты электр конденсаторларына арналған бөлшектер, айнымалы
Жоғарғы бөліністер
853310
Тұрақты көмір, композиттік немесе пленкалы резисторлар
Жоғарғы бөліністер
853321
Қуаты 20 вт аспайтын тұрақты резисторлар
Жоғарғы бөліністер
853329
Өзге де тұрақты резисторлар
Жоғарғы бөліністер
853331
Қуаты 20 вт аспайтын реостаттар мен потенциометрлерді қоса алғанда, ауыспалы сым резисторлары
Жоғарғы бөліністер
853339
Ипотенциометрлердің реостаттарын қоса алғанда, өзге де ауыспалы сым резисторлары
Орташа бөліністер
853339
Потенциометрлерді қоса алғанда, өзге де айнымалы сым резисторлар
Жоғарғы бөліністер
853340
Өзге де ауыспалы резисторлар (реостаттар мен потенциометрлерді қоса алғанда))
Жоғарғы бөліністер
853390
Қыздыру элементтерінен басқа, электр резисторларына арналған бөлшектер (реостаттар мен потенциометрлерді қоса алғанда)
Жоғарғы бөліністер

853010
Оборудование для железнодорожных или трамвайных путей
Верхние переделы
853080
Прочее оборудование электрической сигнализации, обеспечениябезопасности и/или управления движением для железных дорог,трамвайных путей, автомобильных дорог (кроме оборудования товарной позиции 8608)
Верхние переделы
853090
Части для устройств электрической сигнализации, обеспечениябезопасности и/или управления движением для железных дорог,трамвайных путей, автомобильных дорог (кроме оборудования товарной позиции 8608)
Верхние переделы
853110
Устройства сигнализационные охранные или устройства для подачи пожарного сигнала и аналогичные устройства
Верхние переделы
853120
Панели индикаторные, включающие в себя устройства на жидких кристаллах или на светодиодах
Верхние переделы
853180
Прочие звуковые или световые сигнализационные устройства
Верхние переделы
853190
Части электрооборудования звукового или светового сигнализационного
Верхние переделы
853210
Конденсаторы постоянной емкости для электрических цепей с частотой 50/60 гц и рассчитанные на реактивную мощность не менее 0,5 ква (конденсаторы силовые)
Верхние переделы
853221
Конденсаторы постоянной емкости танталовые
Верхние переделы
853222
Конденсаторы постоянной емкости алюминиевые электролитические
Верхние переделы
853223
Конденсаторы постоянной емкости керамические однослойные
Верхние переделы
853224
Конденсаторы постоянной емкости керамические многослойные
Верхние переделы
853225
Конденсаторы постоянной емкости с бумажным или пластмассовым диэлектриком
Верхние переделы
853229
Прочие конденсаторы постоянной емкости
Верхние переделы
853230
Конденсаторы переменной емкости или подстрочные
Верхние переделы
853290
Части к конденсаторам электрическим постоянным, переменнымили подстроечным
Верхние переделы
853310
Резисторы постоянные угольные, композитные или пленочные
Верхние переделы
853321
Резисторы постоянные мощностью не более 20 вт
Верхние переделы
853329
Прочие резисторы постоянные
Верхние переделы
853331
Резисторы переменные проволочные, включая реостаты и потенциометры мощностью не более 20 вт
Верхние переделы
853339
Прочие резисторы переменные проволочные, включая реостаты ипотенциометры
Верхние переделы
853340
Прочие резисторы переменные (включая реостаты и потенциометры)
Верхние переделы
853390
Части к резисторам электрическим (включая реостаты и потенциометры), кроме нагревательных элементов
Верхние переделы

853400
Баспа схемалары
Жоғарғы бөліністер
853510
Балқымалы сақтандырғыштар
Жоғарғы бөліністер
853521
72,5 кв кем кернеуге арналған автоматты ажыратқыштар
Жоғарғы бөліністер
853529
Өзге де автоматты ажыратқыштар
Жоғарғы бөліністер
853530
1000 в артық кернеуге ажыратқыштар мен үзгіштер
Жоғарғы бөліністер
853540
Жайтартқыштар, кернеуді шектегіштер және кернеу секіргіштері
Жоғарғы бөліністер
853590
Коммутацияға немесе электр тізбектерін қорғауға арналған немесе электр тізбектеріне немесе 1000 в астам кернеуге арналған электр тізбектеріндегі қосуға арналған өзге де электр аппаратурасы
Жоғарғы бөліністер
853610
1000 в аспайтын кернеуге арналған балқымалы сақтандырғыштар
Жоғарғы бөліністер
853620
1000 в аспайтын кернеуге арналған автоматты ажыратқыштар
Жоғарғы бөліністер
853630
1000 в аспайтын кернеуге арналған электр тізбектерін қорғауға арналған өзге де құрылғылар
Жоғарғы бөліністер
853641
60 в аспайтын кернеуге арналған Реле
Жоғарғы бөліністер
853649
Басқа реле
Жоғарғы бөліністер
853650
1000 в аспайтын кернеуге арналған өзге де ауыстырып қосқыштар
Жоғарғы бөліністер
853661
1000 в аспайтын кернеуге арналған шамдарға арналған патрондар
Жоғарғы бөліністер
853669
1000 в аспайтын кернеуге арналған шамдарға арналған өзге де патрондар, штепсельдер және розеткалар
Жоғарғы бөліністер
853670
Коммутациялауға немесе электр тізбектерін қорғауға арналған немесе электр тізбектеріне немесе электр тізбектерінде қосуға арналған электр аппаратурасы (мысалы, ажыратқыштар, ауыстырып қосқыштар, үзгіштер, реле, балқитын сақтандырғыштар, кернеуді секіруді сөндіргіштер, ш
Жоғарғы бөліністер
853690
Коммутациялауға немесе электр тізбектерін қорғауға арналған немесе электр тізбектеріне қосуға арналған немесе 1000 в аспайтын кернеуге арналған электр тізбектеріндегі өзге де электр құрылғылары
Жоғарғы бөліністер
853710
1000 в аспайтын кернеуге арналған электр аппаратурасына арналған пульттер, панельдер, консольдер, үстелдер, тарату қалқандары мен негіздер
Жоғарғы бөліністер
853720
1000 в жоғары кернеуге арналған электр аппаратурасына арналған пульттер, панельдер, консольдер, үстелдер, тарату қалқандары мен негіздер
Жоғарғы бөліністер
853810
Пульттердің, панельдердің, консольдердің, үстелдердің, тарату қалқандарының және 8537 тауар позициясының бұйымдарына арналған өзге де негіздердің,бірақ тиісті аппаратурамен жинақталмаған бөліністері
Жоғарғы бөліністер
853890
Тек қана немесе негізінен 8535, 8536 немесе 8537 тауар позициясының аппаратурасына арналған өзге де бөліністер
Жоғарғы бөліністер
853910
Герметикалық бағытталған жарық шамдары
Жоғарғы бөліністер
853921
Вольфрам жіпті өзге де галогенді қыздыру шамдары
Жоғарғы бөліністер

853400
Схемы печатные
Верхние переделы
853510
Предохранители плавкие
Верхние переделы
853521
Выключатели автоматические на напряжение менее 72,5 кв
Верхние переделы
853529
Прочие выключатели автоматические
Верхние переделы
853530
Разъединители и прерыватели на напряжение более 1000 в
Верхние переделы
853540
Молниеотводы, ограничители напряжения и гасители скачков напряжения
Верхние переделы
853590
Прочая аппаратура электрическая для коммутации или защиты электрических цепей или для подсоединений к электрическим цепям или в электрических цепях на напряжение более 1000 в
Верхние переделы
853610
Предохранители плавкие на напряжение не более 1000 в
Верхние переделы
853620
Выключатели автоматические на напряжение не более 1000 в
Верхние переделы
853630
Прочие устройства для защиты электрических цепей на напряжение не более 1000 в
Верхние переделы
853641
Реле на напряжение не более 60 в
Верхние переделы
853649
Прочие реле
Верхние переделы
853650
Прочие переключатели на напряжение не более 1000 в
Верхние переделы
853661
Патроны для ламп на напряжение не более 1000 в
Верхние переделы
853669
Прочие патроны для ламп, штепсели и розетки на напряжение не более 1000 в
Верхние переделы
853670
Аппаратура электрическая для коммутации или защиты электрических цепей или для подсоединений к электрическим цепям или в электрических цепях (например, выключатели, переключатели, прерыватели, реле, плавкие предохранители, гасители скачков напряжения, ш
Верхние переделы
853690
Прочие устройства электрические для коммутации или защиты электрических цепей или для подсоединений к электрическим цепям или в электрических цепях на напряжение не более 1000 в
Верхние переделы
853710
Пульты, панели, консоли, столы, распределительные щиты и основания для электрической аппаратуры на напряжение не более 1000 в
Верхние переделы
853720
Пульты, панели, консоли, столы, распределительные щиты и основания для электрической аппаратуры на напряжение более 1000 в
Верхние переделы
853810
Части пультов, панелей, консолей, столов, распределительныхщитов и прочих оснований для изделий товарной позиции 8537,но не укомплектованные соответствующей аппаратурой
Верхние переделы
853890
Прочие части, предназначенные исключительно или в основном для аппаратуры товарной позиции 8535, 8536 или 8537
Верхние переделы
853910
Лампы герметичные направленного света
Верхние переделы
853921
Прочие галогенные лампы накаливания с вольфрамовой нитью
Верхние переделы

853922
Қуаты 200 вт артық емес және кернеуі 100 в артық өзге де қыздыру шамдары
Жоғарғы бөліністер
853929
Ультракүлгін немесе инфрақызыл сәулелену шамдарын қоспағанда, өзге де қыздыру шамдары
Жоғарғы бөліністер
853931
Ультракүлгін сәулеленудің шамдарын қоспағанда, термокатоды бар люминесцентті газразрядты шамдар
Жоғарғы бөліністер
853932
Сынап немесе натрийлі шамдар; металл галогенді шамдар
Жоғарғы бөліністер
853939
Ультракүлгін сәулелендіру шамдарын қоспағанда, өзге де газразрядты шамдар
Жоғарғы бөліністер
853941
Доғалы шамдар
Жоғарғы бөліністер
853949
Ультракүлгін немесе инфрақызыл сәулеленудің өзге де шамдары
Жоғарғы бөліністер
853950
Герметикалық бағытталған жарық шамдарын, сондай-ақ ультракүлгін немесе инфрақызыл шамдарды қоса алғанда, электр немесе газразрядты қыздыру шамдары; доғалы шамдар; диодты жарық шығаратын шамдар (LED): диодты жарық шығаратын шамдар (LED))
Жоғарғы бөліністер
853990
Герметикалық бағытталған жарық шамдарын, сондай-ақ ультракүлгін немесе инфрақызыл шамдарды қоса алғанда, электр немесе газразрядты қыздыру шамдарының бөліністері
Жоғарғы бөліністер
854011
Термокатоды, суық катоды немесе фотокатоды бар электрондық шамдар мен түтікшелер (мысалы, вакуумдық немесе бу немесе газ толтырылған шамдар мен түтікшелер, сынап доғалы түзеткіш шамдар мен түтікшелер және электронды - сәулелі түтікшелер, таратқыш телевизиялық түтікшелер):видеомониторларға арналған электрондық-сәулелі түтікшелерді қоса алғанда, электрондық-сәулелі телевизиялық түтікшелер:түрлі-түсті бейнені
Жоғарғы бөліністер
854012
Қара-ақ немесе басқа да монохромды бейнелерді қоса алғанда, электрондық-сәулелі телевизиялық түтіктер
Жоғарғы бөліністер
854020
Таратушы телевизиялық түтіктер; электронды-оптикалық түрлендіргіштер және бейненің жарықтығын күшейткіштер; өзге де фотокатодты түтіктер
Жоғарғы бөліністер
854040
Термокатоды, суық катоды немесе фотокатоды бар электрондық шамдар мен түтікшелер (мысалы, вакуумды немесе бу немесе газ толтырылған шамдар мен түтікшелер, сынап доғалы түзеткіш шамдар мен түтікшелер және электронды-сәулелі түтікшелер, таратқыш телевизиялық түтікшелер):деректерді/графиканы шығаруға арналған дисплей түтікшелері, монохромды; деректерді/графиканы шығаруға арналған дисплей түтікшелері, түрлі-түсті, экрандағы люминофор нүктелерінің қадамы 0,4 мм кем емес
Жоғарғы бөліністер
854060
Өзге де электронды сәулелі түтіктер
Жоғарғы бөліністер
854071
Магнетрондар
Жоғарғы бөліністер
854079
Басқару торы бар шамдарды қоспағанда, өзге де микротолқынды түтіктер
Жоғарғы бөліністер
854081
Электрондық шамдар мен қабылдағыш немесе күшейткіш түтіктер
Жоғарғы бөліністер

853922
Прочие лампы накаливания, мощностью не более 200 вт и на напряжение более 100 в
Верхние переделы
853929
Прочие лампы накаливания, за исключением ламп ультрафиолетового или инфракрасного излучения
Верхние переделы
853931
Лампы люминесцентные с термокатодом газоразрядные, за исключением ламп ультрафиолетового излучения
Верхние переделы
853932
Ртутные или натриевые лампы; металлогалогенные лампы
Верхние переделы
853939
Прочие лампы газоразрядные, за исключением ламп ультрафиолетового излучения
Верхние переделы
853941
Дуговые лампы
Верхние переделы
853949
Прочие лампы ультрафиолетового или инфракрасного излучения
Верхние переделы
853950
Лампы накаливания электрические или газоразрядные, включая лампы герметичные направленного света, а также ультрафиолетовые или инфракрасные лампы; дуговые лампы; лампы светоизлучающие диодные (LED): лампы светоизлучающие диодные (LED)
Верхние переделы
853990
Части ламп накаливания электрических или газоразрядных, включая лампы герметичные направленного света, а также ультрафиолетовых или инфракрасных ламп; дуговых ламп
Верхние переделы
854011
Лампы и трубки электронные с термокатодом, холодным катодом или фотокатодом (например, вакуумные или паро- или газонаполненные лампы и трубки, ртутные дуговые выпрямительные лампы и трубки и электронно-лучевые трубки, телевизионные трубки передающие):трубки телевизионные электронно-лучевые, включая электронно-лучевые трубки для видеомониторов:цветного изображения
Верхние переделы
854012
Трубки телевизионные электронно-лучевые, включая для видеомониторов черно-белого или другого монохромного изображения
Верхние переделы
854020
Трубки телевизионные передающие; преобразователи электронно-оптические и усилители яркости изображения; трубки фотокатодные прочие
Верхние переделы
854040
Лампы и трубки электронные с термокатодом, холодным катодом или фотокатодом (например, вакуумные или паро- или газонаполненные лампы и трубки, ртутные дуговые выпрямительные лампы и трубки и электронно-лучевые трубки, телевизионные трубки передающие):трубки дисплеев для вывода данных/графики, монохромные; трубки дисплеев для вывода данных/графики, цветные, с шагом точек люминофора на экране менее 0,4 мм
Верхние переделы
854060
Трубки электроннолучевые прочие
Верхние переделы
854071
Магнетроны
Верхние переделы
854079
Прочие трубки микроволновые, исключая лампы с управляющей сеткой
Верхние переделы
854081
Электронные лампы и трубки приемные или усилительные
Верхние переделы

854460
1000 в астам кернеуге арналған өзге де электр өткізгіштер
Жоғарғы бөліністер
854470
Талшықты-оптикалық кабельдер
Орташа бөліністер
854470
Талшықты-оптикалық кабельдер
Жоғарғы бөліністер
854511
Пештерде пайдаланылатын көмір электродтары
Жоғарғы бөліністер
854519
Басқа электродтар
Орташа бөліністер
854519
Басқа электродтар
Жоғарғы бөліністер
854520
Щеткалар
Орташа бөліністер
854520
Щеткалар
Жоғарғы бөліністер
854590
Шамдарға немесе батареяларға арналған өзге де көмірлер және графиттен немесе көміртектің басқа түрлерінен жасалған металмен немесе металсыз бұйымдар
Жоғарғы бөліністер
854610
Шыны электр оқшаулағыштар
Жоғарғы бөліністер
854620
Электр керамикалық оқшаулағыштар
Жоғарғы бөліністер
854690
Өзге де электр оқшаулағыштар
Жоғарғы бөліністер
854710
Қыштан жасалған оқшаулағыш Арматура
Жоғарғы бөліністер
854720
Пластмассадан жасалған оқшаулағыш Арматура
Орташа бөліністер
854720
Пластмассадан жасалған оқшаулағыш Арматура
Жоғарғы бөліністер
854790
8546 тауар позициясындағы оқшаулағыштардан басқа, электр машиналарына, құрылғылар мен жабдықтарға арналған өзге де оқшаулағыш арматура
Жоғарғы бөліністер
854890
Жабдықтың немесе аппаратураның өзге де электр бөліністері
Орташа бөліністер
854890
Жабдықтың немесе аппаратураның өзге де электр бөліктері
Жоғарғы бөліністер
860110
Электр энергиясының сыртқы көзінен қоректенетін темір жол локомотивтері
Жоғарғы бөліністер
860120
Электр аккумуляторларынан қоректенетін темір жол локомотивтері
Жоғарғы бөліністер
860210
Дизель-электр локомотивтері
Жоғарғы бөліністер
860290
Өзге де локомотивтер мен тендерлер
Жоғарғы бөліністер
860310
Электр энергиясының сыртқы көзінен қоректенуі бар 8604 тауар позициясына кіретіндерден басқа, моторлы темір жол немесе трамвай,тауар немесе багаж платформалары, ашық платформалар
Жоғарғы бөліністер
860390
8604 тауар позициясына кіретіндерден басқа, өзге де теміржол моторлы немесе трамвай жолаушылар, тауар немесе багаж вагондары, ашық платформалар
Жоғарғы бөліністер
860400
Темір жол немесе трамвай жолдарын жөндеуге немесе техникалық қызмет көрсетуге арналған өздігінен жүретін немесе өздігінен жүрмейтін көлік құралдары (мысалы,вагон-шеберханалар,крандар,шпал қағатын маш.
Жоғарғы бөліністер
860500
Өздігінен жүрмейтін жолаушылар темір жол немесе трамвай вагондары; өздігінен жүрмейтін багаж, пошта және өзге де арнайы темір жол немесе трамвай вагондары (8604 тауар позициясына кіретіндерден басқа))
Жоғарғы бөліністер
860610
Барлық типті вагон-цистерналар
Жоғарғы бөліністер
860630
860610 немесе 860620 субпозициясына кіретіндерден басқа, өздігінен тиелетін вагондар
Жоғарғы бөліністер
860691
Өздігінен жүрмейтін, жабық және жабылатын өзге де темір жол немесе трамвай вагондары
Жоғарғы бөліністер

854460
Прочие проводники электрические на напряжение более 1000 в
Верхние переделы
854470
Кабели волоконно-оптические
Верхние переделы
854511
Электроды угольные, используемые в печах
Верхние переделы
854519
Прочие электроды
Верхние переделы
854520
Щетки
Верхние переделы
854590
Прочие угли для ламп или батареек и изделия из графита или других видов углерода с металлом или без металла
Верхние переделы
854610
Изоляторы электрические стеклянные
Верхние переделы
854620
Керамические изоляторы электрические
Верхние переделы
854690
Прочие изоляторы электрические
Верхние переделы
854710
Арматура изолирующая из керамики
Верхние переделы
854720
Арматура изолирующая из пластмасс
Верхние переделы
854790
Прочая арматура изолирующая для электрических машин, приспособлений и оборудования, кроме изоляторов товарной позиции8546
Верхние переделы
854890
Прочие электрические части оборудования или аппаратуры
Верхние переделы
860110
Железнодорожные локомотивы, с питанием от внешнего источника электроэнергии
Верхние переделы
860120
Железнодорожные локомотивы, с питанием от электрических аккумуляторов
Верхние переделы
860210
Локомотивы дизель-электрические
Верхние переделы
860290
Прочие локомотивы и тендеры
Верхние переделы
860310
Моторные железнодорожные или трамвайныепассажирские, товарные или багажные,открытые платформы, кроме входящих в товарную позицию 8604 с питанием от внешнего источника электроэнергии
Верхние переделы
860390
Прочие моторные железнодорожные или трамвайные вагоны пассажирские, товарные или багажные, открытые платформы, кроме входящих в товарную позицию 8604
Верхние переделы
860400
Транспортные средства самоходные или несамоходные,предназначенные для ремонта или технического обслуживания железнодорожных или трамвайных путей (например,вагоны-мастерские,краны,шпалоподбивочные маш.
Верхние переделы
860500
Вагоны железнодорожные или трамвайные пассажирские несамоходные; вагоны багажные, почтовые и прочие специальные железнодорожные или трамвайные, несамоходные (кроме входящих в товарную позицию 8604)
Верхние переделы
860610
Вагоны-цистерны всех типов
Верхние переделы
860630
Вагоны саморазгружающиеся, кроме входящих в субпозицию 860610 или 860620
Верхние переделы
860691
Прочие вагоны железнодорожные или трамвайные, грузовые несамоходные, крытые и закрывающиеся
Верхние переделы

860692
Биіктігі 60 см-ден асатын алынбайтын борттары бар өздігінен жүрмейтін ашық жүк таситын темір жол немесе трамвай вагондары
Жоғарғы бөліністер
860699
Өздігінен жүрмейтін жүк таситын темір жол немесе трамвай вагондары
Жоғарғы бөліністер
860711
Жетекші арбалар мен жүріс теңгергіш арбалар
Жоғарғы бөліністер
860712
Өзге де арбалар мен жүріс теңгергіш арбалар
Жоғарғы бөліністер
860719
Бөлшектерді қоса алғанда, өзге де арбалар, жүріс теңгергіш арбалар, осьтер мен дөңгелектер
Жоғарғы бөліністер
860721
Пневматикалық тежегіштер және олардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
860729
Өзге де тежегіш құрылғылары және олардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
860730
Ілмектер және басқа да тіркеу құрылғылары, буферлер, олардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
860791
Локомотивтердің өзге де бөліністері
Орташа бөліністер
860791
Локомотивтердің өзге де бөліктері
Жоғарғы бөліністер
860799
Темір жол немесе трамвай локомотивтерінің немесе жылжымалы құрамның өзге де бөліністері
Орташа бөліністер
860799
Темір жол немесе трамвай локомотивтерінің немесе жылжымалы құрамның өзге де бөліктері
Жоғарғы бөліністер
860800
Темір жол және трамвай жолдарына арналған жол жабдықтары мен құрылғылары; механикалық (электромеханикалықты қоса алғанда) сигнал беру жабдығы ...
Жоғарғы бөліністер
860900
Көліктің бір немесе бірнеше түрімен тасымалдауға арнайы арналған және жабдықталған контейнерлер (сұйық жүктерді тасымалдауға арналған сыйымдылықтарды қоса алғанда)
Жоғарғы бөліністер
870110
Жақын келе жатқан жүргізуші басқаратын тракторлар
Жоғарғы бөліністер
870120
Жартылай тіркемелерге арналған доңғалақты тракторлар
Жоғарғы бөліністер
870130
Шынжыр табанды тракторлар
Жоғарғы бөліністер
870190
ӨЗГЕ ДЕ ТРАКТОРЛАР (8709 ТАУАР ПОЗИЦИЯСЫНЫҢ ТРАКТОРЛАРЫНАН БАСҚА))
Жоғарғы бөліністер
870191
Двигателінің қуаты 18 кВт-тан аспайтын тракторлар (8709 тауар позициясының тракторларынан басқа), өзгелері
Жоғарғы бөліністер
870192
Двигателінің қуаты 18 кВт-тан астам, бірақ 37 кВт-тан аспайтын тракторлар (8709 тауар позициясының тракторларынан басқа), өзгелері
Жоғарғы бөліністер
870193
Қозғалтқыш қуаты 37 кВт-тан астам, бірақ 75 кВт-тан аспайтын тракторлар (8709 тауар позициясының тракторларынан басқа), өзгелері
Жоғарғы бөліністер
870194
Қозғалтқыш қуаты 75 кВт-тан астам, бірақ 130 кВт-тан аспайтын тракторлар (8709 тауар позициясының тракторларынан басқа), өзгелері:
Жоғарғы бөліністер
870195
Двигателінің қуаты 130 кВт-тан астам тракторлар (8709 тауар позициясының тракторларынан басқа), өзгелері
Жоғарғы бөліністер
870210
10 адамды немесе одан да көп адамды тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары, жүргізушіні қоса алғанда, Іштен жану қозғалтқышы сығудан тұтанатын (дизельмен немесе жартылай дизельмен))
Жоғарғы бөліністер

860692
Вагоны железнодорожные или трамвайные, грузовые несамоходные открытые, с несъемными бортами высотой более 60 см
Верхние переделы
860699
Прочие вагоны железнодорожные или трамвайные, грузовые несамоходные
Верхние переделы
860711
Ведущие тележки и ходовые балансирные тележки
Верхние переделы
860712
Прочие тележки и ходовые балансирные тележки
Верхние переделы
860719
Прочие тележки, ходовые балансирные тележки, оси и колеса, включая части
Верхние переделы
860721
Пневматические тормоза и их части
Верхние переделы
860729
Прочие тормозные устройства и их части
Верхние переделы
860730
Крюки и прочие сцепные устройства, буфера, их части
Верхние переделы
860791
Прочие части локомотивов
Верхние переделы
860799
Прочие части железнодорожных или трамвайных локомотивов или подвижного состава
Верхние переделы
860800
Путевое оборудование и устройства для железнодорожных и трамвайных путей; механическое (включая электромеханическое) сигнальное оборудование ...
Верхние переделы
860900
Контейнеры (включая емкости для перевозки жидких грузов), специально предназначенные и оборудованные для перевозки одним или несколькими видами транспорта
Верхние переделы
870110
Тракторы, управляемые рядом идущим водителем
Верхние переделы
870120
Тракторы колесные для полуприцепов
Верхние переделы
870130
Тракторы гусеничные
Верхние переделы
870190
ПРОЧИЕ ТРАКТОРЫ (КРОМЕ ТРАКТОРОВ ТОВАРНОЙ ПОЗИЦИИ 8709)
Верхние переделы
870191
Тракторы (кроме тракторов товарной позиции 8709), прочие, с мощностью двигателя: не более 18 кВт
Верхние переделы
870192
Тракторы (кроме тракторов товарной позиции 8709), прочие, с мощностью двигателя: более 18 кВт, но не более 37 кВт
Верхние переделы
870193
Тракторы (кроме тракторов товарной позиции 8709), прочие, с мощностью двигателя: более 37 кВт, но не более 75 кВт
Верхние переделы
870194
Тракторы (кроме тракторов товарной позиции 8709), прочие, с мощностью двигателя: более 75 кВт, но не более 130 кВт:
Верхние переделы
870195
Тракторы (кроме тракторов товарной позиции 8709), прочие, с мощностью двигателя: более 130 кВт
Верхние переделы
870210
Моторные транспортные средства, предназначенные для перевозки 10 человек или более, включая водителя, с двигателем внутреннего сгорания с воспламенением от сжатия (дизелем или полудизелем)
Верхние переделы

870220
Жүргізушіні қоса алғанда, 10 немесе одан да көп адамды тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: Іштен жану поршеньді қозғалтқышы ретінде сығылудан тұтанатын (дизельмен немесе жартылай дизельмен), сондай-ақ электр қозғалтқышымен қозғалысқа келтірілетін
Жоғарғы бөліністер
870230
Жүргізушіні қоса алғанда, 10 немесе одан да көп адамды тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: поршеньдің қайтарымды-үдемелі қозғалысы бар ұшқынмен тұтанатын іштен жану қозғалтқышы ретінде, сондай-ақ электр қозғалтқышы бар қозғалысқа келтірілетін
Жоғарғы бөліністер
870240
Жүргізушіні қоса алғанда, 10 немесе одан да көп адамды тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: тек электр қозғалтқышымен қозғалысқа келтірілетін
Жоғарғы бөліністер
870290
10 немесе одан да көп адамды тасымалдауға арналған, жүргізушіні қоса алғанда, ұшқынмен тұтанатын іштен жану поршеньді қозғалтқышы бар өзге де моторлы көлік құралдары
Жоғарғы бөліністер
870310
Қармен жүруге арнайы арналған моторлы көлік құралдары; гольф ойыншыларын тасымалдауға арналған арнайы автомобильдер және ұқсас көлік құралдары
Жоғарғы бөліністер
870321
Ұшқынмен тұтанатын іштен жану қозғалтқышы бар және қайтарымды-үдемелі қозғалысы бар, Қозғалтқыш цилиндрлерінің жұмыс көлемі 1000 см3 аспайтын көлік құралдары
Жоғарғы бөліністер
870322
Ұшқынмен тұтанатын іштен жану қозғалтқышы бар және қайтымды-келіп түсетін көлік құралдары. Цилиндрлерінің жұмыс көлемі 1000 см3-ден астам, бірақ 1500 см3-ден аспайтын поршень қозғалысы
Жоғарғы бөліністер
870323
Ұшқынмен тұтанатын іштен жану қозғалтқышы бар және қайтымды-келіп түсетін көлік құралдары. Поршень қозғалысы, жұм. Цилиндрлер көлемі 1500 см3-ден астам, бірақ 3000 см3-ден аспайтын
Жоғарғы бөліністер
870324
Ұшқынмен тұтанатын іштен жану қозғалтқышы бар және Қозғалтқыш цилиндрлерінің жұмыс көлемі 3000 см3-ден асатын поршеннің қайтарымды-үдемелі қозғалысы бар көлік құралдары
Жоғарғы бөліністер
870331
Двигателінің жұмыс көлемі 1500 см3 аспайтын қысымнан тұтанатын іштен жану қозғалтқышы бар өзге де көлік құралдары (дизельмен немесе жартылай дизельмен)
Жоғарғы бөліністер
870332
Қозғалтқыш цилиндрлерінің жұмыс көлемі 1500 см3-ден астам, бірақ 2500 см3-ден аспайтын қысымнан тұтанатын іштен жану қозғалтқышы бар өзге де көлік құралдары
Жоғарғы бөліністер
870333
Қозғалтқыш цилиндрлерінің жұмыс көлемі 2500 см3-ден асатын қысымнан тұтанатын іштен жану қозғалтқышы бар өзге де көлік құралдары (дизельмен немесе жартылай дизельмен)
Жоғарғы бөліністер

870220
Моторные транспортные средства, предназначенные для перевозки 10 человек или более, включая водителя: приводимые в движение как поршневым двигателем внутреннего сгорания с воспламенением от сжатия (дизелем или полудизелем), так и электрическим двигателем
Верхние переделы
870230
Моторные транспортные средства, предназначенные для перевозки 10 человек или более, включая водителя: приводимые в движение как двигателем внутреннего сгорания с искровым зажиганием с возвратно-поступательным движением поршня, так и электрическим двигате
Верхние переделы
870240
Моторные транспортные средства, предназначенные для перевозки 10 человек или более, включая водителя: приводимые в движение только электрическим двигателем
Верхние переделы
870290
Прочие моторные транспортные средства, предназначенные для перевозки 10 человек или более, включая водителя, с поршневым двигателем внутреннего сгорания с искровым зажиганием
Верхние переделы
870310
Моторные транспортные средства, специально предназначенные для движения по снегу; специальные автомобили для перевозки игроков в гольф и аналогичные транспортные средства
Верхние переделы
870321
Транспортные средства с двигателем внутреннего сгорания с искровым зажиганием и с возвратно-поступательным движением, с рабочим объемом цилиндров двигателя не более 1000 см3
Верхние переделы
870322
Транспортные средства с двигателем внутреннего сгорания с искровым зажиганием и с возвратно-поступат. Движением поршня, с рабочим объемом цилиндров двигателя более 1000 см3, но не более 1500 см3
Верхние переделы
870323
Транспортные средства с двигателем внутреннего сгорания с искровым зажиганием и с возвратно-поступат. Движением поршня, с раб. Объемом цилиндров более 1500 см3, но не более 3000 см3
Верхние переделы
870324
Транспортные средства с двигателем внутреннего сгорания с искровым зажиганием и с возвратно-поступательным движением поршня, с рабочим объемом цилиндров двигателя более 3000 см3
Верхние переделы
870331
Прочие транспортные средства с двигателем внутреннего сгорания с воспламенением от сжатия (дизелем или полудизелем) с рабочим объемом двигателя не более 1500 см3
Верхние переделы
870332
Прочие транспортные средства с двигателем внутреннего сгорания с воспламенением от сжатия (дизелем или полудизелем) с рабочим объемом цилиндров двигателя более 1500 см3, но не более 2500 см3
Верхние переделы
870333
Прочие транспортные средства с двигателем внутреннего сгорания с воспламенением от сжатия (дизелем или полудизелем) с рабочим объемом цилиндров двигателя более 2500 см3
Верхние переделы

870340
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондар мен жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа.): көлік
Жоғарғы бөліністер
870350
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондар мен жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): көлік.
Жоғарғы бөліністер
870360
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондар мен жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа).: көлік
Жоғарғы бөліністер
870370
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондар мен жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): көлік,
Жоғарғы бөліністер
870380
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондар мен жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702. тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): көлік.
Жоғарғы бөліністер
870390
Жүк-жолаушылар автомобиль-фургондар мен жарыс автомобильдерін қоса алғанда, адамдарды тасымалдауға арналған өзге де жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары
Жоғарғы бөліністер
870410
Жолсыз жағдайларда пайдалануға арналған өзі аударғыш автомобильдер
Жоғарғы бөліністер
870421
Басқа моторлар. Толық массасы бар сығылудан тұтанатын (дизельмен немесе жартылай дизельмен) ішкі жану қозғалтқышы бар жүктерді тасымалдауға арналған көлік құралдары. 5 т аспайтын құралдар
Жоғарғы бөліністер
870422
Ішкі қозғалтқышы бар жүктерді тасымалдауға арналған өзге де моторлы көлік құралдары. Жану тұтанады. (Дизельмен немесе жартылай дизельмен). Орталар. 5 т-дан астам, бірақ 20 т-дан аспайтын
Жоғарғы бөліністер
870423
20 т астам тасымалдау құралының толық массасы бар қысымнан тұтанатын іштен жану қозғалтқышы бар (дизельмен немесе жартылай дизельмен) жүктерді тасымалдауға арналған өзге де моторлы көлік құралдары
Жоғарғы бөліністер
870431
Көлік құралының толық массасы 5 т аспайтын ұшқынмен тұтанатын поршеньді Іштен жану қозғалтқышы бар жүктерді тасымалдауға арналған өзге де моторлы көлік құралдары
Жоғарғы бөліністер

870340
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: транспортные
Верхние переделы
870350
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: транспортные
Верхние переделы
870360
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: транспортные
Верхние переделы
870370
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: транспортные
Верхние переделы
870380
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: транспортные
Верхние переделы
870390
Прочие автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные для перевозки людей, включая грузо-пассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили
Верхние переделы
870410
Автомобили-самосвалы, предназначенные для эксплуатации в условиях бездорожья
Верхние переделы
870421
Прочие моторн. Транспортные средства для перевозки грузов с двигателем внутренего сгорания с воспламенением от сжатия (дизелем или полудизелем) с полной массой транспорт. Средства не более 5 т
Верхние переделы
870422
Прочие моторные транспортные средства для перевозки грузов с двигателем внутр. Сгорания с воспламенен. От сжатия (дизелем или полудизелем) c полной массой трансп. Сред. Более 5 т, но не более 20 т
Верхние переделы
870423
Прочие моторные транспортные средства для перевозки грузов с двигателем внутреннего сгорания с воспламенением от сжатия (дизелем или полудизелем) с полной массой транспорного средства более 20 т
Верхние переделы
870431
Прочие моторные транспорные средства для перевозки грузов с поршневым двигателем внутреннего сгорания с искровым зажиганием с полной массой транспортного средства не более 5 т
Верхние переделы

871000
Қару-жарағы бар немесе қару-жарағы жоқ танктер және басқа да өздігінен жүретін брондалған жауынгерлік көлік құралдары және олардың бөліністері.
Жоғарғы бөліністер
871110
Қосалқы қозғалтқышы орнатылған Мотоциклдер (мопедтер) және велосипедтер, арбалар: Іштен жанатын қозғалтқышы бар кері.-поступат. Қозғалысымен және көлемі 50 см3-ден аспайтын
Жоғарғы бөліністер
871120
50 см3-ден астам, бірақ 250 см-ден аспайтын қисық-шатундық тетігі бар ішкі жанудың көмекші қозғалтқышы орнатылған Мотоциклдер (мопедтерді қоса алғанда) мен велосипедтер
Жоғарғы бөліністер
871130
Мотоциклдер (мопедтерді қоса алғанда) және қисық-шатунды механизмімен және жұмысшы-алмалы-салмалы Іштен жанатын көмекші қозғалтқышы орнатылған велосипедтер қозғалады. 250 см3-ден астам, бірақ 500 см3-ден аспайтын
Жоғарғы бөліністер
871140
Қосалқы қозғалтқышы орнатылған Мотоциклдер (мопедтер) және велосипедтер, арбалар: двиг. Ішкі жану қайтарымды-келіп түседі.500 см3-ден астам, бірақ 800 см3-ден аспайтын
Жоғарғы бөліністер
871150
Қосалқы қозғалтқышы орнатылған Мотоциклдер (мопедтер) және велосипедтер, арбалар: двиг. Ішкі жану қайтарымды-келіп түседі.800 см3-ден астам қозғалысымен
Жоғарғы бөліністер
871160
Көмекші қозғалтқышы орнатылған, арбалары бар немесе оларсыз Мотоциклдер (мопедтерді қоса алғанда) және велосипедтер; арбалар: электр қозғалтқышы қозғалысқа келтірілетін
Жоғарғы бөліністер
871190
Өзге де Мотоциклдер (мопедтер), көмекші қозғалтқышы орнатылған, арбалары бар және оларсыз велосипедтер; өзге де арбалар
Жоғарғы бөліністер
871200
Қозғалтқышы жоқ екі доңғалақты велосипедтер және велосипедтердің өзге де түрлері (жүктерді жеткізуге арналған үш доңғалақты велосипедтерді қоса алғанда)
Жоғарғы бөліністер
871310
Қозғалуға арналған механикалық құрылғыларсыз қозғалуға қабілетсіз адамдарға арналған арбалар
Жоғарғы бөліністер
871390
Қозғалуға қабілетсіз, қозғалуға арналған қозғалтқышпен немесе басқа да механикалық құрылғылармен жарақтандырылған адамдарға арналған өзге де арбалар
Жоғарғы бөліністер
871410
Мотоциклдердің бөліністері мен керек-жарақтары (мопедтерді қоса алғанда))
Орташа бөліністер
871410
Мотоциклдердің бөліктері мен керек-жарақтары (мопедтерді қоса алғанда ))
Жоғарғы бөліністер
871420
Қозғала алмайтын адамдарға арналған арбалардың бөліністері мен керек-жарақтары
Орташа бөліністер
871420
Қозғала алмайтын адамдарға арналған арбалардың бөліктері мен керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
871491
Рамалар мен шанышқылар, олардың бөліністері
Орташа бөліністер
871491
Рамалар мен ашалар, олардың бөліктері
Жоғарғы бөліністер
871492
Жиектер мен арқалықтар
Орташа бөліністер
871492
Жиек және сым
Жоғарғы бөліністер

871000
Танки и прочие боевые самоходные бронированные транспортные средства, с вооружением или без вооружения, и их части.
Верхние переделы
871110
Мотоциклы (мопеды) и велосипеды с установленным вспомогательным двигателем, коляски: с двигателем внутреннего сгораниявозвр.-поступат. Движением и обьемом двигателя не более 50 см3
Верхние переделы
871120
Мотоциклы (включая мопеды) и велосипеды с установленным вспомогательным двигателем внутреннего сгорания с кривошипно-шатунным механизмом и рабочимобъемом двигателя более 50 см3, но не более 250 см
Верхние переделы
871130
Мотоциклы (включая мопеды) и велосипеды с установленным вспомогательным двигателем внутреннего сгорания с кривошипно-шатунным механизмом и рабочимобъемом двигат. Более 250 см3, но не более 500 см3
Верхние переделы
871140
Мотоциклы (мопеды) и велосипеды с установленным вспомогательным двигателем, коляски: с двиг. Внутреннего сгорания с возвратно-поступат.движением обьемом двигателя более 500 см3, но не более 800 см3
Верхние переделы
871150
Мотоциклы (мопеды) и велосипеды с установленным вспомогательным двигателем, коляски: с двиг. Внутреннего сгорания с возвратно-поступат.движением обьемом двигателя более 800 см3
Верхние переделы
871160
Мотоциклы (включая мопеды) и велосипеды с установленным вспомогательным двигателем, с колясками или без них; коляски: приводимые в движение электрическим двигателем
Верхние переделы
871190
Прочие мотоциклы (мопеды), велосипеды с установленным вспомогательным двигателем, с колясками и без них; коляски прочие
Верхние переделы
871200
Велосипеды двухколесные и прочие виды велосипедов (включая трехколесные велосипеды для доставки грузов) без двигателя
Верхние переделы
871310
Коляски для людей,не способных передвигаться без механических устройств для передвижения
Верхние переделы
871390
Прочие коляски для людей, не способных передвигаться, оснащенные двигателем или другими механическими устройствами дляпередвижения
Верхние переделы
871410
Части и принадлежности мотоциклов (включая мопеды)
Верхние переделы
871420
Части и принадлежности колясок для людей, не способных передвигаться
Верхние переделы
871491
Рамы и вилки, их части
Верхние переделы
871492
Ободья и спицы
Верхние переделы

871493
Күпшектер [төлкелер], еркін жүрістің тежегіш күпшектері мен тежегіш күпшектерінен басқа, басып озатын муфталардың тізбекті жұлдызшалары
Жоғарғы бөліністер
871494
Еркін жүрістің тежегіш күпшектерін (төлкелерді) және тежегіштердің күпшектерін, олардың бөліністерін қоса алғанда, тежегіштер
Жоғарғы бөліністер
871495
С8711-8713 тауар позицияларында жіктелетін көлік құралдарына ершіктер
Жоғарғы бөліністер
871496
Басқыштар және қисық-шатунды механизмдер, олардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
871499
8711-8713 тауар позицияларының көлік құралдарына арналған өзге де бөлшектер мен керек-жарақтар
Жоғарғы бөліністер
871500
Балалар арбасы және олардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
871610
Тұратын немесе автотуристер үшін ("автоприцеп үйі") типті тіркемелер мен жартылай тіркемелер
Жоғарғы бөліністер
871620
Ауыл шаруашылығы үшін өздігінен тиелетін немесе өздігінен тиелетін тіркемелер мен жартылай тіркемелер
Жоғарғы бөліністер
871631
Тіркеме-цистерналар және жартылай тіркемелер-жүктерді тасымалдауға арналған цистерналар
Жоғарғы бөліністер
871639
Жүктерді тасымалдауға арналған өзге де тіркемелер мен жартылай тіркемелер
Жоғарғы бөліністер
871640
Басқа тіркемелер мен жартылай тіркемелер
Жоғарғы бөліністер
871680
Өзге де көлік құралдары
Жоғарғы бөліністер
871690
Тіркемелер мен жартылай тіркемелер, өзге де өздігінен жүрмейтін көлік құралдарының бөліністері
Жоғарғы бөліністер
880100
Аэростаттар мен дирижабльдер; Планерлер, дельтапландар және басқа моторсыз ұшу аппараттары
Жоғарғы бөліністер
880211
Бос жабдықталған аппараттың массасы 2000 кг аспайтын тікұшақтар
Жоғарғы бөліністер
880212
2000кг артық бос жабдықталған аппараттың массасы бар тікұшақтар
Жоғарғы бөліністер
880220
Бос жабдықталған аппараттың массасы 2000 кг аспайтын ұшақтар және өзге де ұшу аппараттары
Жоғарғы бөліністер
880230
Бос жабдықталған аппараттың массасы 2000 кг астам, бірақ 15000 кг аспайтын ұшақтар және өзге де ұшу аппараттары
Жоғарғы бөліністер
880240
Бос жабдықталған аппараттың массасы 15000 кг асатын ұшақтар және өзге де ұшу аппараттары
Жоғарғы бөліністер
880260
Ғарыш аппараттары, (спутниктерді қоса алғанда) және суборбиталды және ғарыш зымыран-тасығыштары
Жоғарғы бөліністер
880310
Ұшақтардың әуе винттері және тікұшақтардың көтергіш винттері және олардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
880320
Шасси және олардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
880330
Ұшақтар мен тікұшақтардың өзге де бөліністері
Жоғарғы бөліністер
880390
8801 немесе 8802 тауар позициясындағы ұшу аппараттарының өзге де бөліністері
Жоғарғы бөліністер
880400
Парашюттер (басқарылатын парашюттер мен парапландарды қоса алғанда) және олардың бөліністері мен керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер

871493
Ступицы [втулки], кроме тормозных ступиц свободного хода и ступиц тормозов, цепные звездочки обгонных муфт
Верхние переделы
871494
Тормоза, включая тормозные ступицы [втулки] свободного хода и ступицы тормозов, их части
Верхние переделы
871495
Седла к транспортным средствам, классифицируемым в товарныхпозициях с8711 по 8713
Верхние переделы
871496
Педали и кривошипно-шатунные механизмы, их части
Верхние переделы
871499
Прочие части и принадлежности к транспортным средствам товарных позиций 8711 - 8713
Верхние переделы
871500
Коляски детские и их части
Верхние переделы
871610
Прицепы и полуприцепы типа ('дом автоприцеп'), для проживания или для автотуристов
Верхние переделы
871620
Прицепы и полуприцепы самозагружающиеся или саморазгружающиеся для сельского хозяйства
Верхние переделы
871631
Прицепы-цистерны и полуприцепы-цистерны для транспортировкигрузов
Верхние переделы
871639
Прочие прицепы и полуприцепы для транспортировки грузов
Верхние переделы
871640
Прочие прицепы и полуприцепы
Верхние переделы
871680
Транспортные средства прочие
Верхние переделы
871690
Части прицепов и полуприцепов, прочих несамоходных транспортных средств
Верхние переделы
880100
Аэростаты и дирижабли;планеры, дельтапланы и другие безмоторные летатель ные аппараты
Верхние переделы
880211
Вертолеты с массой пустого снаряженного аппарата не более 2000 кг
Верхние переделы
880212
Вертолеты с массой пустого снаряженного аппарата более 2000кг
Верхние переделы
880220
Самолеты и прочие летательные аппараты, с массой пустого снаряженного аппарата не более 2000 кг
Верхние переделы
880230
Самолеты и прочие летательные аппараты, с массой пустого снаряженного аппарата более 2000 кг, но не более 15000 кг
Верхние переделы
880240
Самолеты и прочие летательные аппараты, с массой пустого снаряженного аппарата более 15000 кг
Верхние переделы
880260
Космические аппараты (включая спутники) и суборбитальные и космические ракеты-носители
Верхние переделы
880310
Воздушные винты самолетов и несущие винты вертолетов и их части
Верхние переделы
880320
Шасси и их части
Верхние переделы
880330
Прочие части самолетов и вертолетов
Верхние переделы
880390
Прочие части летательных аппаратов товарной позиции 8801 или 8802
Верхние переделы
880400
Парашюты (включая управляемые парашюты и парапланы) и ротошюты их части и принадлежности
Верхние переделы

880510
Ұшу аппараттарына арналған бастапқы жабдықтар және олардың бөліністері; палубалық тежегіш немесе ұқсас құрылғылар және олардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
880521
Ұшу аппараттарына арналған старттық жабдықтар; палубалық тежегіш немесе ұқсас құрылғылар; ұшу құрамына арналған жердегі тренажерлер; олардың бөліністері:ұшу құрамына арналған жердегі тренажерлер және олардың бөліністері: әуе сынығының имитаторлары және олардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
880529
Жазғы құрамға арналған өзге де жер үсті тренажерлары және олардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
890110
Негізінен жолаушыларды тасымалдауға арналған круиздік, экскурсиялық кемелер және ұқсас кемелер; барлық типтегі паромдар
Жоғарғы бөліністер
890120
Танкерлер
Жоғарғы бөліністер
890130
Круиздік, экскурсиялық кемелер, паромдар, жүк кемелері, баржалар және жолаушыларды немесе жүктерді тасымалдауға арналған ұқсас жүзу құралдары:8901.20 субпозициясына кіретіндерден басқа, Рефрижераторлық кемелер
Жоғарғы бөліністер
890190
Өзге де жүк және жүк-жолаушылар кемелері
Жоғарғы бөліністер
890200
Балық аулау кемелері; жүзу базалары және балық өнімдерін қайта өңдеуге және консервілеуге арналған өзге де жүзу құралдары
Жоғарғы бөліністер
890310
Үрлемелі яхталар және демалуға немесе спортқа арналған өзге де жүзу құралдары
Жоғарғы бөліністер
890391
Парусные суда с вспомогательным двигателем или без него
Жоғарғы бөліністер
890392
Аспалы қозғалтқышы бар қайықтардан басқа, моторлы қайықтар мен катерлер
Жоғарғы бөліністер
890399
Демалуға немесе спортқа арналған өзге де яхттар мен жүзу құралдары; еспелі қайықтар мен каноэ
Жоғарғы бөліністер
890400
Сүйрегіштер және итергіш кемелер
Жоғарғы бөліністер
890510
Жер снаряды
Жоғарғы бөліністер
890520
Жүзбелі маяктар, өрт кемелері, жер снарядтары, жүзбелі крандар және олардың негізгі функциясымен салыстырғанда кеме қатынасы сапасы екінші дәрежелі болып табылатын өзге де жүзбелі құралдар; жүзбелі доктар; жүзбелі немесе су астында жұмыс істейтін бұрғылау немесе пайдалану платформалары:жүзбелі немесе су астында жұмыс істейтін бұрғылау немесе пайдалану платформалары
Жоғарғы бөліністер
890590
Өзге де жүзбелі маяктар, өрт кемелері, жер снарядтары, жүзбелі крандар және кеме қатынасы сапасы олардың негізгі функциясымен салыстырғанда екінші дәрежелі болып табылатын өзге де кемелер
Жоғарғы бөліністер
890610
Еспелі қайықтардан басқа, әскери корабльдерді және құтқару кемелерін қоса алғанда, өзге де кемелер:әскери корабльдер
Жоғарғы бөліністер
890690
Басқа теңіз кемелері
Жоғарғы бөліністер
890710
Үрлемелі салдар
Жоғарғы бөліністер
890790
Өзге де жүзу құралдары (мысалы, салдар, жүзу бактары, айлақтар, кессондар, буи және бакендер))
Жоғарғы бөліністер

880510
Стартовое оборудование для летательных аппаратов и их части; палубные тормозные или аналогичные устройства и их части
Верхние переделы
880521
Стартовое оборудование для летательных аппаратов; палубные тормозные или аналогичные устройства; наземные тренажеры для летного состава; их части:наземные тренажеры для летного состава и их части:имитаторы воздушного боя и их части
Верхние переделы
880529
Прочие наземные тренажеры для летнего состава и их части
Верхние переделы
890110
Суда круизные, экскурсионные и аналогичные суда, предназначенные в основном для перевозки пассажиров; паромы всех типов
Верхние переделы
890120
Танкеры
Верхние переделы
890130
Суда круизные, экскурсионные, паромы, грузовые суда, баржи и аналогичные плавучие средства для перевозки пассажиров или грузов:суда рефрижераторные, кроме входящих в субпозицию 8901.20
Верхние переделы
890190
Прочие грузовые и грузо-пассажирские суда
Верхние переделы
890200
Суда рыболовные; плавучие базы и прочие плавучие средства для переработки и консервирования рыбных продуктов
Верхние переделы
890310
Надувные яхты и прочие плавучие средства для отдыха или спорта
Верхние переделы
890391
Суда парусные с вспомогательным двигателем или без него
Верхние переделы
890392
Лодки моторные и катера, кроме лодок с подвесным двигателем
Верхние переделы
890399
Прочие яхты и плавучие средства для отдыха или спорта; гребные лодки и каноэ
Верхние переделы
890400
Буксиры и суда-толкачи
Верхние переделы
890510
Земснаряды
Верхние переделы
890520
Плавучие маяки, пожарные суда, земснаряды, плавучие краны и прочие плавучие средства, для которых судоходные качества являются второстепенными по сравнению с их основной функцией; доки плавучие; плавучие или работающие под водой буровые или эксплуатационные платформы:плавучие или работающие под водой буровые или эксплуатационные платформы
Верхние переделы
890590
Прочие плавучие маяки, пожарные суда, земснаряды, плавучие краны и прочие суда, для которых судоходные качества являются второстепенными по сравнению с их основной функцией
Верхние переделы
890610
Суда прочие, включая военные корабли и спасательные суда, кроме гребных лодок:военные корабли
Верхние переделы
890690
Прочие морские суда
Верхние переделы
890710
Плоты надувные
Верхние переделы
890790
Прочие плавучие средства (например, плоты, плавучие баки, причалы, кессоны, буи и бакены)
Верхние переделы

900110
Оптикалық талшықтар, жгуттар және талшықты-оптикалық кабельдер
Жоғарғы бөліністер
900120
Поляризациялық материалдан жасалған табақтар мен пластиналар
Жоғарғы бөліністер
900130
Байланыс линзалары
Жоғарғы бөліністер
900140
Шыны көзілдірікке арналған линзалар
Жоғарғы бөліністер
900150
Өзге материалдардан жасалған көзілдіріктерге арналған линзалар
Жоғарғы бөліністер
900190
Өзге де призмалар, айналар және өзге де оптикалық элементтер
Жоғарғы бөліністер
900211
Камераларға, проекторларға немесе фотоүлгілерге немесе кішірейтумен проекциялауға арналған жабдыққа арналған объективтер
Жоғарғы бөліністер
900219
Өзге де объективтер
Жоғарғы бөліністер
900220
Сүзгілер
Жоғарғы бөліністер
900290
Өзге де линзалар, призмалар, айналар және құралдар мен аспаптардың бөліністері немесе оларға арналған құралдар болып табылатын жиынтықтағы кез келген материалдың өзге де оптикалық элементтері
Жоғарғы бөліністер
900311
Көзілдіріктерге арналған пластмассадан жасалған оправалар мен арматура
Жоғарғы бөліністер
900319
Басқа материалдардан жасалған көзілдіріктерге арналған оправалар мен арматура
Жоғарғы бөліністер
900390
Қорғаныс көзілдіріктерінің және оларға ұқсас оптикалық аспаптардың оправалары мен арматураларының бөліністері
Жоғарғы бөліністер
900410
Күннен қорғайтын көзілдірік
Жоғарғы бөліністер
900490
Өзге де көзілдірік, қорғаныш көзілдірік және түзету, қорғау ұқсас оптикалық аспаптар
Жоғарғы бөліністер
900510
Бинокли
Жоғарғы бөліністер
900580
Радиоастрономиялық аспаптардан басқа монокулярлар, өзге де көру құбырлары және олардың арматуралары, приборыастрономиялық
Жоғарғы бөліністер
900590
Бинокльдерге, монокулярларға және өзге де көру құбырларына арналған бөлшектер мен керек-жарақтар (арматураны қоса алғанда)
Жоғарғы бөліністер
900610
Фотокамералар (кинокамералардан басқа); 85.39 тауар позициясындағы газ разрядты шамдардан басқа, фотовспышкалар мен жарқыл шамдар:баспа пластиналарын немесе цилиндрлерді дайындау үшін пайдаланылатын фотокамералар
Жоғарғы бөліністер
900630
Су асты түсіріліміне,аэрофотототүсірілімге немесе ішкі органдарды медициналық немесе хирургиялық тексеруге арнайы арналған фотокамералар, кеме үшін салыстыру жүргізуге мүмкіндік беретін камералар.мақсаттар
Жоғарғы бөліністер
900640
Фотокамера с моментальным алуға дайын сурет
Жоғарғы бөліністер
900651
Фотокамералар (кинокамералардан басқа); 85.39 тауар позициясындағы газ разрядты шамдардан басқа, фотовспышкалар мен жарқыл шамдар:өзге де фотокамералар:ені 35 мм аспайтын катушкалы фотопленкаға арналған айналы
Жоғарғы бөліністер
900652
Ені 35 мм кем пленкаға арналған өзге де фотокамералар
Жоғарғы бөліністер

900110
Волокна оптические, жгуты и кабели волоконно-оптические
Верхние переделы
900120
Листы и пластины из поляризационного материала
Верхние переделы
900130
Линзы контактные
Верхние переделы
900140
Линзы для очков из стекла
Верхние переделы
900150
Линзы для очков из прочих материалов
Верхние переделы
900190
Прочие призмы, зеркала и прочие оптические элементы
Верхние переделы
900211
Объективы для камер, проекторов или фотоувеличителей или оборудования для проецирования с уменьшением
Верхние переделы
900219
Объективы прочие
Верхние переделы
900220
Фильтры
Верхние переделы
900290
Прочие линзы, призмы, зеркала и прочие оптические элементыиз любого материала, в сборе, являющиеся частями инструментов и приборов или приспособлениями для них
Верхние переделы
900311
Оправы и арматура из пластмасс для очков
Верхние переделы
900319
Оправы и арматура для очков из других материалов
Верхние переделы
900390
Части оправ и арматуры защитных очков и им подобных оптических приборов
Верхние переделы
900410
Очки солнцезащитные
Верхние переделы
900490
Прочие очки, защитные очки и аналогичные оптические приборы, корректирующие, защитные
Верхние переделы
900510
Бинокли
Верхние переделы
900580
Монокуляры, прочие зрительные трубы и их арматура, приборыастрономические, кроме радиоастрономических приборов
Верхние переделы
900590
Части и принадлежности (включая арматуру) к биноклям, монокулярам и прочим зрительным трубам
Верхние переделы
900610
Фотокамеры (кроме кинокамер); фотовспышки и лампы-вспышки, кроме газоразрядных ламп товарной позиции 85.39:фотокамеры, используемые для подготовки печатных пластин или цилиндров
Верхние переделы
900630
Фотокамеры, специально предназначенные для подводной съемки,аэрофотосъемки или для медицинского или хирургического обследвания внутренних органов,камеры,позволяющие проводить сличение для судеб.целей
Верхние переделы
900640
Фотокамеры с моментальным получением готового снимка
Верхние переделы
900651
Фотокамеры (кроме кинокамер); фотовспышки и лампы-вспышки, кроме газоразрядных ламп товарной позиции 85.39:фотокамеры прочие:зеркальные, для катушечной фотопленки шириной не более 35 мм
Верхние переделы
900652
Фотокамеры прочие, для пленки шириной менее 35 мм
Верхние переделы

900653
Фотокамералар (кинокамералардан басқа); 85.39 тауар позициясындағы газ разрядты шамдардан басқа, фотовспышкалар мен жарқыл шамдар:өзге де фотокамералар:ені 35 мм катушкалы фотопленкаға арналған өзгелері
Жоғарғы бөліністер
900659
Другие фотокамеры
Жоғарғы бөліністер
900661
Разрядты фотовспышкалар (электронды))
Жоғарғы бөліністер
900669
Басқа шамдар-жарқыл және фотовспышкалар
Жоғарғы бөліністер
900691
Фотокамераларға арналған бөлшектер мен керек-жарақтар
Жоғарғы бөліністер
900699
Өзге де бөліністер мен керек-жарақтар фотовспышкалардың
Жоғарғы бөліністер
900710
Дыбыс жазатын немесе дыбыс шығаратын құрылғылары бар немесе жоқ кинокамералар және кинопроекторлар: кинокамералар
Жоғарғы бөліністер
900720
Дыбыс шығаратын немесе дыбыс жазатын құрылғылары бар немесе жоқ кинопроекторлар
Жоғарғы бөліністер
900791
Кинокамераларға арналған бөлшектер мен керек-жарақтар
Жоғарғы бөліністер
900792
Кинопроекторларға арналған бөлшектер мен керек-жарақтар
Жоғарғы бөліністер
900850
Сурет проекторлары, фотоүлдіргіштер және кішірейтумен суреттерді проекциялауға арналған жабдықтар
Жоғарғы бөліністер
900890
Проекторлардың, фотоүлгілердің және кішірейтумен суреттерді проекциялауға арналған жабдықтардың бөліністері мен керек-жарақтары)
Жоғарғы бөліністер
901010
Фотопленкаларды (кинопленкаларды қоса алғанда) немесе орамдағы фотобумагтарды автоматты түрде көрсетуге арналған немесе орамдағы нафотобумаганы автоматты түрде басып шығаруға арналған Аппаратура мен жабдықтар
Жоғарғы бөліністер
901050
Фотозертханаларға ( кинозертханаларды қоса алғанда) арналған өзге де Аппаратура мен жабдықтар; негатоскоптар
Жоғарғы бөліністер
901060
Проекциялық экрандар
Жоғарғы бөліністер
901090
Фотоаппаратураға арналған бөлшектер мен керек-жарақтар
Жоғарғы бөліністер
901110
Стереоскопиялық микроскоптар
Жоғарғы бөліністер
901120
Микрофотографияға, микрокинотүсіруге немесе микропроекциялауға арналған өзге де микроскоптар
Жоғарғы бөліністер
901180
Өзге де микроскоптар
Жоғарғы бөліністер
901190
Микроскоптарға арналған бөлшектер мен керек-жарақтар
Жоғарғы бөліністер
901210
Оптикалық микроскоптардан басқа микроскоптар; дифракциялық аппараттар
Жоғарғы бөліністер
901290
Оптикалық микроскоптарға арналған бөлшектер мен керек-жарақтар
Орташа бөліністер
901290
Оптикалық микроскоптардан басқа, микроскоптарға арналған бөлшектер мен керек-жарақтар
Жоғарғы бөліністер
901310
Қаруға орнатуға арналған телескопиялық нысаналар,перископтар,осы топтың немесе xvi-бөлімнің машиналарының, құралдарының, аспаптарының немесе аппаратурасының бөліністері ретінде дайындалған көру құбырлары
Жоғарғы бөліністер

900653
Фотокамеры (кроме кинокамер); фотовспышки и лампы-вспышки, кроме газоразрядных ламп товарной позиции 85.39:фотокамеры прочие:прочие, для катушечной фотопленки шириной 35 мм
Верхние переделы
900659
Прочие фотокамеры
Верхние переделы
900661
Фотовспышки разрядные (электронные)
Верхние переделы
900669
Прочие лампы-вспышки и фотовспышки
Верхние переделы
900691
Части и принадлежности для фотокамер
Верхние переделы
900699
Прочие части и принадлежности фотовспышек
Верхние переделы
900710
Кинокамеры и кинопроекторы, содержащие или не содержащие звукозаписывающие или звуковоспроизводящие устройства:кинокамеры
Верхние переделы
900720
Кинопроекторы, содержащие или не содержащие звуковоспроизводящие или звукозаписывающие устройства
Верхние переделы
900791
Части и принадлежности для кинокамер
Верхние переделы
900792
Части и принадлежности для кинопроекторов
Верхние переделы
900850
Проекторы изображений, фотоувеличители и оборудование для проецирования изображений с уменьшением
Верхние переделы
900890
Части и принадлежности проекторов, фотоувеличителей и оборудования для проецирования изображений с уменьшением (кроме кинематографического)
Верхние переделы
901010
Аппаратура и оборудование для автоматического проявления фотопленок (включая кинопленки) или фотобумаги в рулонах или для автоматической печати нафотобумагу в рулонах
Верхние переделы
901050
Аппаратура и оборудование для фотолабораторий ( включая кинолаборатории), прочие; негатоскопы
Верхние переделы
901060
Экраны проекционные
Верхние переделы
901090
Части и принадлежности для фотоаппаратуры
Верхние переделы
901110
Микроскопы стереоскопические
Верхние переделы
901120
Прочие микроскопы для микрофотографии, микрокиносъемки или микропроецирования
Верхние переделы
901180
Микроскопы прочие
Верхние переделы
901190
Части и принадлежности для микроскопов
Верхние переделы
901210
Микроскопы, кроме оптических микроскопов; аппараты дифракционные
Верхние переделы
901290
Части и принадлежности для микроскопов, кроме оптических
Верхние переделы
901310
Прицелы телескопические для установки на оружии, перископы,трубы зрительные,изготовленные как части машин, инструментов, приборов или аппаратуры данной группы или раздела xvi
Верхние переделы

901831
Шприцтер, инесі бар немесе инесі жоқ
Жоғарғы бөліністер
901832
Құбырлы металл инелер және тігістерді салуға арналған инелер
Жоғарғы бөліністер
901839
Ине мен шприцтерден басқа катетерлер, канюльдер және ұқсас құралдар
Жоғарғы бөліністер
901841
Басқа да стоматологиялық жабдықтармен бір негізде біріктірілген немесе орналастырылмаған бормашиналар
Жоғарғы бөліністер
901849
Стоматологиялық өзге де құралдар мен құрылғылар
Жоғарғы бөліністер
901850
Офтальмологиялық өзге де құралдар мен құрылғылар
Жоғарғы бөліністер
901890
Медицинада, хирургияда, стоматологияда немесе ветеринарияда тұтанатын өзге де құралдар мен жабдықтар
Жоғарғы бөліністер
901910
Механотерапияға арналған Аппаратура; массаж аппараттары; қабілетін анықтауға арналған психологиялық тестілерге арналған аппаратура
Жоғарғы бөліністер
901920
Озонды, оттекті, аэрозольды терапияға, жасанды тыныс алуға арналған Аппаратура немесе өзге де терапиялық тыныс алу аппаратурасы
Жоғарғы бөліністер
902000
Өзге де тыныс алу жабдығы және қорғау маскаларынан басқа, механикалық бөлшектерсіз және ауыспалы сүзгілерсіз газ маскалары
Жоғарғы бөліністер
902110
Ортопедиялық немесе сынықтарды емдеуге арналған құралдар
Жоғарғы бөліністер
902121
Жасанды тістер
Жоғарғы бөліністер
902129
Өзге де жасанды тістер
Жоғарғы бөліністер
902131
Жасанды буындар
Жоғарғы бөліністер
902139
Органның ақауын немесе оның жұмыс істемеуін өтеу үшін өзімен бірге алып жүретін немесе денеге имплантацияланатын өзге де құралдар
Жоғарғы бөліністер
902140
Бөліністері мен керек-жарақтарынан басқа, есту аппараттары
Жоғарғы бөліністер
902150
Бөлшектер мен керек-жарақтардан басқа кардиостимуляторлар
Жоғарғы бөліністер
902190
Балдақтар, хирургиялық белдіктер мен бандаждарды қоса алғанда, өзге де ортопедиялық құралдар; сынықтарды емдеуге арналған шиналар мен өзге де құралдар
Жоғарғы бөліністер
902212
Компьютерлік томографтар
Жоғарғы бөліністер
902213
Стоматологияда қолдану үшін рентгендік сәулеленудің әсеріне негізделген Аппаратура, өзгелері
Жоғарғы бөліністер
902214
Медициналық, хирургиялық немесе ветеринариялық пайдалануға арналған рентгендік сәулелену негізіндегі Аппаратура, өзгелері
Жоғарғы бөліністер
902219
Рентгендік сәулелену негізіндегі, рентгенографиялық немесе радиотерапиялық өзге де аппаратура
Жоғарғы бөліністер
902221
Медициналық, хирургиялық, стоматологиялық немесе ветеринарлық қолдануға арналған Аппаратура
Жоғарғы бөліністер
902229
Басқа пайдалануға арналған альфа-, бета - және гамма - сәулеленуді пайдалануға негізделген Аппаратура
Жоғарғы бөліністер
902230
Рентген түтіктері
Жоғарғы бөліністер
902290
Рентгендік, альфа -, бета-немесе гамма-сәулеленуді пайдалануға негізделген бөліністер мен керек-жарақтарды қоса алғанда, өзге де аппаратура
Жоғарғы бөліністер

901831
Шприцы, с иглами или без игл
Верхние переделы
901832
Иглы трубчатые металлические и иглы для наложения швов
Верхние переделы
901839
Катетеры, канюли и аналогичные инструменты, кроме игл и шприцев
Верхние переделы
901841
Бормашины, совмещенные или несовмещенные на едином основании с прочим стоматологическим оборудованием
Верхние переделы
901849
Прочие приборы и устройства стоматологические
Верхние переделы
901850
Прочие инструменты и устройства офтальмологические
Верхние переделы
901890
Прочие инструменты и оборудование, прменяемые в медицине, хирургии, стоматологии или ветеринарии
Верхние переделы
901910
Аппаратура для механотерапии; аппараты массажные; аппаратура для психологических тестов для определения способностей
Верхние переделы
901920
Аппаратура для озоновой, кислородной, аэрозольной терапии,искусственного дыхания или прочая терапевтическая дыхательная аппаратура
Верхние переделы
902000
Оборудование дыхательное прочее и газовые маски, кроме защитных масок, без механических деталей и сменных фильтров
Верхние переделы
902110
Приспособления ортопедические или для лечения переломов
Верхние переделы
902121
Зубы искусственные
Верхние переделы
902129
Прочие зубы искусственные
Верхние переделы
902131
Суставы искусственные
Верхние переделы
902139
Прочие приспособления, которые носятся на себе, с собой или имплантируются в тело, для компенсации дефекта органа или его неработоспособности
Верхние переделы
902140
Аппараты слуховые, кроме частей и принадлежностей
Верхние переделы
902150
Кардиостимуляторы, кроме частей и принадлежностей
Верхние переделы
902190
Прочие приспособления ортопедические, включая костыли, хирургические ремни и бандажи; шины и прочие приспособления для лечения переломов
Верхние переделы
902212
Компьютерные томографы
Верхние переделы
902213
Аппаратура, основанная на действии рентгеновского излучениядля использования в стоматологии, прочая
Верхние переделы
902214
Аппаратура на основе рентгеновского излучения для медицинского, хирургического или ветеринарного использования, прочая
Верхние переделы
902219
Прочая аппаратура на основе рентгеновского излучения, рентгенографическая или радиотерапевтическая
Верхние переделы
902221
Аппаратура для медицинского, хирургического, стоматологического или ветеринарного использования
Верхние переделы
902229
Аппаратура, основанная на использовании альфа-, бета- и гамма- излучения, для другого использования
Верхние переделы
902230
Трубки рентгеновские
Верхние переделы
902290
Прочая аппаратура, включая части и принадлежности, основанная на использовании рентгеновского, альфа-, бета- или гамма-излучений
Верхние переделы

902300
Көрсету мақсаттарына (мысалы, оқыту немесе экспонаттау кезінде) арналған, басқа пайдалануға жарамсыз аспаптар, аппаратура және модельдер
Жоғарғы бөліністер
902410
Металдарды сынауға арналған машиналар мен құрылғылар
Жоғарғы бөліністер
902480
Материалдардың қаттылығын, беріктігін, созылуын және сығылуын, икемділігін немесе басқа да механикалық қасиеттерін сынауға арналған өзге де машиналар мен аспаптар
Жоғарғы бөліністер
902490
Материалдардың механикалық қасиеттерін сынауға арналған машиналар мен құрылғылардың бөліністері мен керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
902511
Басқа аспаптармен біріктірілмеген сұйықтық, тікелей оқу термометрлері мен пирометрлері
Жоғарғы бөліністер
902519
Басқа аспаптармен біріктірілмеген өзге де термометрлер мен пирометрлер
Жоғарғы бөліністер
902580
Сұйықтыққа батыру кезінде әрекет ететін өзге де өлшеу аспаптары
Жоғарғы бөліністер
902590
Сұйықтыққа батыру кезінде әрекет ететін ареометрлер мен ұқсас аспаптардың, термометрлердің, пирометрлердің, барометрлердің, гигрометрлердің және психрометрлердің бөліністері мен керек-жарақтары
Орташа бөліністер
902590
Сұйықтыққа батыру кезінде әрекет ететін ареометрлер мен ұқсас аспаптардың, термометрлердің, пирометрлердің, барометрлердің, гигрометрлердің және психрометрлердің бөліктері мен керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
902610
Сұйықтық шығынын немесе деңгейін өлшеуге немесе бақылауға арналған аспаптар немесе аппаратура
Жоғарғы бөліністер
902620
Қысымды өлшеуге немесе бақылауға арналған аспаптар немесе аппаратура
Жоғарғы бөліністер
902680
Аспаптар мен аппараттардан басқа, сұйықтықтардың немесе газдардың шығынын, деңгейін, қысымын немесе басқа да ауыспалы сипаттамаларын өлшеуге немесе бақылауға арналған өзге де аспаптар немесе аппаратура.9014,9015,9028,9032 позициялары
Жоғарғы бөліністер
902690
Сұйықтықтардың немесе газдардың шығынын, деңгейін, қысымын немесе басқа да ауыспалы сипаттамаларын өлшеуге немесе бақылауға арналған аспаптардың немесе аппаратуралардың бөліністері мен керек-жарақтары
Орташа бөліністер
902690
Сұйықтықтардың немесе газдардың шығысын, деңгейін, қысымын немесе басқа да ауыспалы сипаттамаларын өлшеуге немесе бақылауға арналған аспаптардың немесе аппаратураның бөліктері мен керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
902710
Газ немесе түтін талдағыштар
Жоғарғы бөліністер
902720
Хроматографтар және электрофорезге арналған аспаптар
Жоғарғы бөліністер
902730
Спектрометрлер, спектрофотометрлер және спектрографтар оптикалық сәуленің (ультракүлгін, спектрдің көрінетін бөлшектері, инфрақызыл)
Жоғарғы бөліністер
902750
Оптикалық сәулеленудің (ультракүлгін, спектрдің көрінетін бөлігі, инфрақызыл) әрекетіне негізделген өзге де аспаптар мен аппаратура
Жоғарғы бөліністер

902300
Приборы, аппаратура и модели, предназначенные для демонстрационных целей (например, при обучении или экспонировании), не пригодные для другого использования
Верхние переделы
902410
Машины и устройства для испытания металлов
Верхние переделы
902480
Прочие машины и приборы для испытаний на твердость, прочность, растяжение и сжатие, эластичность или другие механические свойства материалов
Верхние переделы
902490
Части и принадлежности машин и устройств для испытания механических свойств материалов
Верхние переделы
902511
Термометры и пирометры, не объединенные с другими приборами жидкостные, прямого считывания
Верхние переделы
902519
Прочие термометры и пирометры, не объединенные с другими приборами
Верхние переделы
902580
Прочие приборы измерительные , действующие при погружении в жидкость
Верхние переделы
902590
Части и принадлежности ареометров и аналогичных приборов, действующих при погружении в жидкость, термометров, пирометров, барометров, гигрометров и психрометров
Верхние переделы
902610
Приборы или аппаратура для измерения или контроля расхода или уровня жидкостей
Верхние переделы
902620
Приборы или аппаратура для измерения или контроля давления
Верхние переделы
902680
Приборы или аппаратура прочие для измерения или контроля расхода, уровня, давления или других переменных характеристик жидкостей или газов, кроме приборов и аппаратуры тов.позиции 9014,9015,9028,9032
Верхние переделы
902690
Части и принадлежности приборов или аппаратуры для измерения или контроля расхода, уровня, давления или других переменных характеристик жидкостей или газов
Верхние переделы
902710
Газо- или дымоанализаторы
Верхние переделы
902720
Хроматографы и приборы для электрофореза
Верхние переделы
902730
Спектрометры, спектрофотометры и спектрографы, основанные на действии оптического излучения (ультрафиолетового, видимойчасти спектра, инфракрасного)
Верхние переделы
902750
Приборы и аппаратура, основанные на действии оптического излучения (ультрафиолетового, видимой части спектра, инфракрасного), прочие
Верхние переделы

902780
Физикалық немесе химиялық талдауға арналған өзге де аспаптар мен аппаратура
Жоғарғы бөліністер
902790
Микротомдар; бөліністері мен керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
902810
Газ есептегіштері
Жоғарғы бөліністер
902820
Сұйықтық есептегіштері
Жоғарғы бөліністер
902830
Айнымалы ток үшін электр энергиясын есептегіштер
Жоғарғы бөліністер
902890
Газды, сұйықтықты немесе электр энергиясын беру немесе өндіру есептегіштерінің бөліністері мен керек-жарақтары
Орташа бөліністер
902890
Газды, сұйықтықты немесе электр энергиясын беру немесе өндіру есептегіштерінің бөліктері мен керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
902910
Айналым санын есептегіштер, өнім санын есептегіштер, таксометрлер, милеометрлер, қадам өлшегіштер және ұқсас аспаптар
Жоғарғы бөліністер
902920
Спидометрлер мен тахометрлер; стробоскоптар
Жоғарғы бөліністер
902990
Айналым саны және өнім саны санауыштарының, таксометрлердің, милеометрлердің, шагомерлердің және ұқсас аспаптардың бөліністері мен керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
903010
Иондаушы сәулелерді анықтауға немесе өлшеуге арналған аспаптар мен аппаратура
Жоғарғы бөліністер
903020
Электрондық-сәулелі осциллоскоптар және осциллографтар
Жоғарғы бөліністер
903031
Кернеуді, ток күшін, кедергіні немесе қуатты, жазылмайтын құрылғыны өлшеуге немесе бақылауға арналған әмбебап өлшеу аспаптары
Жоғарғы бөліністер
903032
Кернеуді, ток күшін, кедергіні немесе қуатты өлшеуге немесе бақылауға арналған өзге де аспаптар мен аппаратура, жазу құрылғысы бар әмбебап
Жоғарғы бөліністер
903033
Жазу құрылғысы жоқ, өзгелері
Жоғарғы бөліністер
903039
Жазу құрылғысы жоқ кернеуді, ток күшін, кедергіні немесе қуатты өлшеуге немесе бақылауға арналған өзге де аспаптар мен аппаратура
Жоғарғы бөліністер
903040
Арнайы арналған өзге де аспаптар мен аппаратура (мысалы, қиылыс кедергілерін, бұрмалау коэффициенттерін өлшеуіштер,псофометрлер)
Жоғарғы бөліністер
903082
Жартылай өткізгіш пластиналарды немесе аспаптарды өлшеуге немесе тексеруге арналған аспаптар мен аппаратура
Жоғарғы бөліністер
903084
Жазу құрылғылары бар аспаптар мен аппаратура, өзгелері
Жоғарғы бөліністер
903089
9028 тауар позициясының өлшеу аспаптарынан басқа, электр шамаларын өлшеуге немесе бақылауға арналған өзге де аспаптар мен аппаратура
Жоғарғы бөліністер
903090
9028 тауар позициясының өлшеу аспаптарынан басқа, осциллоскоптардың, спектр анализаторларының, электр шамаларын өлшеуге немесе бақылауға арналған өзге де аспаптар мен аппаратуралардың бөліністері мен керек-жарақтары
Орташа бөліністер
903090
9028 тауар позициясының өлшеу аспаптарынан басқа, осциллоскоптардың, спектр анализаторларының, электр шамаларын өлшеуге немесе бақылауға арналған өзге де аспаптар мен аппаратуралардың бөліктері мен керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер

902780
Прочие приборы и аппаратура для физического или химического анализа
Верхние переделы
902790
Микротомы; части и принадлежности
Верхние переделы
902810
Счетчики газа
Верхние переделы
902820
Счетчики жидкости
Верхние переделы
902830
Счетчики электроэнергии для переменного тока
Верхние переделы
902890
Части и принадлежности счетчиков подачи или производства газа, жидкости или электроэнергии
Верхние переделы
902910
Счетчики числа оборотов, счетчики количества продукции, таксометры, милеометры, шагомеры и аналогичные приборы
Верхние переделы
902920
Спидометры и тахометры; стробоскопы
Верхние переделы
902990
Части и принадлежности счетчиков числа оборотов и количества продукции, таксометров, милеометров, шагомеров и аналогичных приборов
Верхние переделы
903010
Приборы и аппаратура для обнаружения или измерения ионизирующих излучений
Верхние переделы
903020
Осциллоскопы и осциллографы электронно-лучевые
Верхние переделы
903031
Приборы измерительные универсальные для измерения или контроля напряжения, силы тока, сопротивления или мощности, беззаписывающего устройства
Верхние переделы
903032
Приборы и аппаратура для измерения или контроля напряжения, силы тока, сопротивления или мощности, прочие:универсальные с записывающим устройством
Верхние переделы
903033
Без записывающего устройства, прочие
Верхние переделы
903039
Прочие приборы и аппаратура для измерения или контроля напряжения, силы тока, сопротивления или мощности, без записывающего устройства
Верхние переделы
903040
Прочие приборы и аппаратура, специально предназначенные длятелекоммуникаций (например, измерители перекрестных помех,коэффициентов искажения, псофометры)
Верхние переделы
903082
Приборы и аппаратура для измерений или проверки полупроводниковых пластин или приборов
Верхние переделы
903084
Приборы и аппаратура с записывающими устройствами, прочие
Верхние переделы
903089
Прочие приборы и аппаратура для измерения или контроля электрических величин, кроме измерительных приборов товарной позиции 9028
Верхние переделы
903090
Части и принадлежности осциллоскопов, анализаторов спектра, прочих приборов и аппаратуры для измерения или контроля электрических величин, кроме измерительных приборов товарной позиции 9028
Верхние переделы

903110
Механикалық бөлшектерге арналған теңгеру машиналары
Жоғарғы бөліністер
903120
Сынақ стендтері
Жоғарғы бөліністер
903141
Жартылай өткізгіш пластиналарды немесе құрылғыларды тексеруге арналған немесе жартылай өткізгіш аспаптар өндірісінде пайдаланылатын фотомаскаларды немесе фотошаблондарды тексеруге арналған оптикалық аспаптар мен құрылғылар
Жоғарғы бөліністер
903149
Оптикалық аспаптар мен өзге де құрылғылар
Жоғарғы бөліністер
903180
Өзге де өлшеу немесе бақылау аспаптары, айлабұйымдар мен машиналар
Жоғарғы бөліністер
903190
Осы топтың басқа жерінде аталмаған немесе енгізілмеген өлшеу немесе бақылау аспаптарының, құрылғылар мен машиналардың бөліністері мен керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
903210
Термостаттар
Жоғарғы бөліністер
903220
Маностаттар
Жоғарғы бөліністер
903281
Гидравликалық немесе пневматикалық аспаптар мен аппаратура
Жоғарғы бөліністер
903289
Автоматты реттеуге немесе басқаруға арналған өзге де аспаптар мен аппаратура
Жоғарғы бөліністер
903290
Автоматты реттеу немесе басқаруға арналған аспаптар мен аппаратуралардың бөліністері мен керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
903300
90-топтың машиналарына, аспаптарына, құралдарына немесе аппаратурасына бөлшектер мен керек-жарақтар (осы топтың басқа жерінде аталмаған немесе енгізілмеген)
Жоғарғы бөліністер
910111
Электр арқылы іске қосылатын, тек механикалық индикациясы бар кіріктірілген секундомері бар немесе жоқ қол сағаттар
Жоғарғы бөліністер
910119
Электр арқылы іске қосылатын,кіріктірме секундомері бар немесе жоқ қол сағаттар.
Жоғарғы бөліністер
910121
Автоматты подзаводы бар кіріктірме секундомері бар немесе жоқ өзге де қол сағаттар
Жоғарғы бөліністер
910129
Орнатылған секундомері бар немесе жоқ, автоматтық подзаводсыз Қол сағаттар
Жоғарғы бөліністер
910191
Секундомерлерді қоса алғанда, өзіне тағуға немесе өзімен бірге алып жүруге арналған, корпусы қымбат бағалы металдан немесе қымбат бағалы металл жалатылған металдан жасалған қол, қалта және өзге де сағаттар: өзгелері: электр арқылы іске қосылатын
Жоғарғы бөліністер
910199
Электрлік, сыртқы, қалта сағаттарынан басқа, өзіне тағуға немесе өзімен бірге алып жүруге арналған, секундомерлерді қоса алғанда, корпусы бар драг. Металдар, жалатылған драгалар. Металдармен
Жоғарғы бөліністер
910211
Электр арқылы іске қосылатын Қол сағаттар
Жоғарғы бөліністер
910212
9101 тауар позициясының сағаттары мен секундомерлерінен басқа, электр арқылы іске қосылатын, кіріктірілген секундомері бар немесе жоқ, тек оптикалық-электрондық индикациясы бар Қол сағаттар
Жоғарғы бөліністер

903110
Машины балансировочные для механических частей
Верхние переделы
903120
Стенды испытательные
Верхние переделы
903141
Оптические приборы и устройства для проверки полупроводниковых пластин или устройств или для проверки фотомасок или фотошаблонов, используемых в производстве полупроводниковых приборов
Верхние переделы
903149
Оптические приборы и устройства прочие
Верхние переделы
903180
Прочие измерительные или контрольные приборы, приспособления и машины
Верхние переделы
903190
Части и принадлежности измерительных или контрольных приборов, устройств и машин, в другом месте данной группы не поименованные или не включенные
Верхние переделы
903210
Термостаты
Верхние переделы
903220
Маностаты
Верхние переделы
903281
Гидравлические или пневматические приборы и аппаратура
Верхние переделы
903289
Прочие приборы и аппаратура для автоматического регулирования или управления
Верхние переделы
903290
Части и принадлежности приборов и аппаратуры для автоматического регулирования или управления
Верхние переделы
903300
Части и принадлежности (в другом месте данной группы не поименованные илине включенные) к машинам, приборам, инструментам или аппаратуре группы 90
Верхние переделы
910111
Часы наручные, приводимые в действие электричеством, имеющие или не имеющие встроенного секундомера только с механической индикацией
Верхние переделы
910119
Прочие часы наручные, приводимые в действие электричеством,имеющие или не имеющие встроенного секундомера
Верхние переделы
910121
Часы наручные прочие, имеющие или не имеющие встроенного секундомера с автоматическим подзаводом
Верхние переделы
910129
Прочие часы наручные, имеющие или не имеющие встроенного секундомера, без автоматического подзавода
Верхние переделы
910191
Часы наручные, карманные и прочие, предназначенные для ношения на себе или с собой, включая секундомеры, с корпусом, изготовленным из драгоценного металла или металла, плакированного драгоценным металлом:прочие:приводимые в действие электричеством
Верхние переделы
910199
Часы прочие, кроме электрических, наружные, карманные, предназначенныен для ношения на себе или с собой, включая секундомеры, с корпусом, изготовленным их драг. Металлов, плакированных драг. Металлами
Верхние переделы
910211
Часы наручные,приводимые в действие электричеством имеющиеили не имеющие встроенного секундомера только с механическойиндикацией
Верхние переделы
910212
Часы наручные, приводимые в действие электричеством, имеющие или не имеющие встроенного секундомера, только с оптико-электронной индикацией, кроме часов и секундомеров товарной позиции 9101
Верхние переделы

910219
Электр арқылы іске қосылатын,кіріктірме секундомері бар немесе жоқ қол сағаттар
Жоғарғы бөліністер
910221
9101 тауар позициясындағы сағаттар мен секундомерлерден басқа, орнатылған секундомері бар немесе жоқ, автоматты подзаводы бар өзге де қол сағаттар
Жоғарғы бөліністер
910229
9101 тауар позициясының сағаттар мен секундомерлерінен басқа, орнатылған секундомері бар немесе жоқ, автоматты подзаводсыз Қол сағаттар
Жоғарғы бөліністер
910291
9101 тауар позициясындағы сағаттар мен секундомерлерден басқа,электр арқылы іске қосылатын өзге де сағаттар,өзімен алып жүруге немесе өзімен бірге алып жүруге арналған қалталар
Жоғарғы бөліністер
910299
9101 тауар позициясындағы сағаттар мен секундомерлерді қоспағанда, секундомерлерді қоса алғанда, өзімен алып жүруге немесе өзімен бірге алып жүруге арналған өзге де қол сағаттар
Жоғарғы бөліністер
910310
9104 тауар позициясының сағаттарынан басқа, өзімен алып жүруге немесе өзімен бірге алып жүруге арналған сағаттарға арналған сағаттарға арналған сағат механизмдерімен алып жүруге арналмаған сағаттар: электр
Жоғарғы бөліністер
910390
9104 тауар позициясының сағаттарынан басқа, өзімен бірге алып жүруге немесе өзімен бірге алып жүруге арналмаған сағаттар: электрден басқа, өзгелері.
Жоғарғы бөліністер
910511
Электр арқылы іске қосылатын дабылдар
Жоғарғы бөліністер
910519
Басқа оятар
Жоғарғы бөліністер
910521
Электр арқылы іске қосылатын қабырға сағаттары
Жоғарғы бөліністер
910529
Басқа қабырға сағаттары
Жоғарғы бөліністер
910591
Өзіне тағуға немесе өзімен бірге алып жүруге арналмаған,электр арқылы іске қосылатын өзге де сағаттар
Жоғарғы бөліністер
910599
Өзімен алып жүруге немесе өзімен бірге алып жүруге арналмаған өзге де сағаттар
Жоғарғы бөліністер
910610
Уақыт тіркеушілері, уақыт жазу құрылғылары
Жоғарғы бөліністер
910690
Тәулік уақытын тіркеуге арналған өзге де аппаратура және кез келген сағаттық тетігі немесе синхронды қозғалтқышы бар кез келген уақыт интервалдарын тіркеуді немесе индикациялауды өлшеуге арналған аппаратура
Жоғарғы бөліністер
910700
Кез келген түрдегі сағаттық тетігі бар немесе синхронды қозғалтқышы бар уақытша ауыстырып қосқыштар
Жоғарғы бөліністер
910811
Сағаттарға арналған сағат тетіктері, киюге арналған, жинақталған және жинақталған, электрлі, тек механикалық.индикациясы бар немесе әкім., позволяющ. Устан. Механ. Индикатор
Жоғарғы бөліністер
910812
Сасап кию үшін немесе өзіне тағып жүруге арналған сағаттарға арналған, жинақталған және жинақталған, электрлік, тек оптикалық-электрондық индикациясы бар сағаттар тетіктері
Жоғарғы бөліністер
910819
Өзімен бірге алып жүруге немесе өзімен бірге алып жүруге арналған өзге де электр сағаттарға арналған сағат тетіктері жинақталған
Жоғарғы бөліністер

910219
Прочие часы наручные,приводимые в действие электричеством,имеющие или неимеющие встроенного секундомера
Верхние переделы
910221
Часы наручные прочие, кроме часов и секундомеров товарной позиции 9101, имеющие или не имеющие встроенного секундомера,с автоматическим подзаводом
Верхние переделы
910229
Прочие часы наручные, кроме часов и секундомеров товарной позиции 9101, имеющие или не имеющие встроенного секундомера,без автоматического подзавода
Верхние переделы
910291
Прочие часы,приводимые в действие электричеством,карманныеи, предназначенные для ношения на себе или с собой, включаясекундомеры, кроме часов и секундомеров товарной позиции 9101
Верхние переделы
910299
Прочие часы наручные, предназначенные для ношения на себе или с собой, включая секундомеры, кроме часов и секундомеровтоварной позиции 9101
Верхние переделы
910310
Часы, не предназначенные для ношения с собой или на себе, счасовыми механизмами для часов, предназначенных для ношения с собой или на себе, кроме часов товарной позиции 9104: электрические
Верхние переделы
910390
Часы не предназначенные для ношения с собой или на себе, счасовыми механизмами для часов, предназначенных для ношенияс собой или на себе, кроме часов товарной позиции 9104: прочие, кроме электричес.
Верхние переделы
910511
Будильники приводимые в действие электричеством
Верхние переделы
910519
Прочие будильники
Верхние переделы
910521
Часы настенные, приводимые в действие электричеством
Верхние переделы
910529
Прочие часы настенные
Верхние переделы
910591
Прочие часы, не предназначенные для ношения на себе или с собой,приводимые в действие электричеством
Верхние переделы
910599
Прочие часы, не предназначенные для ношения на себе или с собой
Верхние переделы
910610
Регистраторы времени, устройства записи времени
Верхние переделы
910690
Прочая аппаратура для регистрации времени суток и аппаратура для измерения регистрации или индикации каким-либо способом интервалов времени, с любым часовым механизмом или синхронным двигателем
Верхние переделы
910700
Временные переключатели с часовым механизмом любого вида или с синхронным двигателем
Верхние переделы
910811
Механизмы часовые для часов, предназначенных для ношения ссобой или на себе, укомплектованные и собранные, электрические, только с механ.индикацией или устройст., позволяющ. Устан. Механ. Индикатор
Верхние переделы
910812
Механизмы часовые для часов, проедназначенных для ношения ссобой или на себе, укомплектованные и собранные, электрические, только с оптико-электронной индикацией
Верхние переделы
910819
Механизмы часовые для часов электрические, прочие, проедназначенных для ношения с собой или на себе, укомплектованныеи собранные
Верхние переделы

910820
Өзімен бірге алып жүруге немесе өзімен бірге алып жүруге арналған, жинақталған және жиналған Автоматты подзаводы бар сағаттарға арналған сағаттық механизмдер
Жоғарғы бөліністер
910890
Өзімен алып жүруге немесе өзімен бірге алып жүруге арналған сағаттарға арналған,жинақталған және жиналған сағаттардың өзге де тетіктері
Жоғарғы бөліністер
910910
Өзіне тағуға немесе өзімен бірге алып жүруге арналмаған, жинақталған және жиналған, электр арқылы іске қосылатын сағат тетіктері
Жоғарғы бөліністер
910990
Өзіне тағуға немесе өзімен бірге алып жүруге арналмаған, жинақталған және жиналған сағаттарға арналған өзге де механизмдер
Жоғарғы бөліністер
911011
Сағат тетіктері, жинақталған, бөлшектелген немесе ішінара жиналған (сағат механизмдерінің жиынтықтары)
Жоғарғы бөліністер
911012
Өзімен алып жүруге және өзімен бірге алып жүруге арналған сағаттар үшін жинақталмаған, жиналған сағат тетіктері
Жоғарғы бөліністер
911019
Жинақталған сағат тетіктері, жиналмаған немесе ішінара жиналған (сағат тетіктерінің жиынтықтары); жиынтықталмаған, жиналған сағат тетіктері; алдын ала өрескел жиналған сағат тетіктері:өзімен алып жүруге немесе өзімен бірге алып жүруге арналған сағат үшін:алдын ала өрескел жиналған сағат тетіктері
Жоғарғы бөліністер
911090
Басқа да жинақталған сағат тетіктері
Жоғарғы бөліністер
911110
Өзімен алып жүруге немесе өзімен бірге алып жүруге арналған сағаттарға арналған корпустар және олардың бөліністері: қымбат бағалы металдан немесе қымбат бағалы металл жалатылған металдан жасалған корпустар
Жоғарғы бөліністер
911120
Қымбат бағалы емес металдан жасалған, оның ішінде гальваникалық тәсілмен Шашыратылған немесе алтын жалатылған өзімен бірге Илинді алып жүруге арналған сағаттарға арналған корпустар
Жоғарғы бөліністер
911180
Өзімен алып жүруге немесе өзімен бірге алып жүруге арналған сағаттарға арналған өзге де корпустар
Жоғарғы бөліністер
911190
Өзімен алып жүруге немесе өзімен бірге алып жүруге арналған сағат корпусының бөліністері
Жоғарғы бөліністер
911220
Өзіне тағуға немесе өзімен бірге алып жүруге арналмаған сағаттарға арналған корпустар және өзге де бұйымдар мен осы топқа арналған ұқсас корпустар
Жоғарғы бөліністер
911290
Өзімен алып жүруге немесе өзімен бірге алып жүруге арналмаған сағаттарға арналған корпустар және осы топтың өзге де бұйымдарына арналған ұқсас корпустар және олардың бөліністері:
Жоғарғы бөліністер
911310
Қымбат бағалы металдан немесе қымбат бағалы металл жалатылған металдан жасалған өзімен алып жүруге немесе өзімен бірге алып жүруге арналған сағаттарға арналған баулар, таспалар және білезіктер
Жоғарғы бөліністер

910820
Механизмы часовые для часов с автоматическим подзаводом, предназначенных для ношения с собой или на себе, укомплектованные и собранные
Верхние переделы
910890
Прочие механизмы часовые для часов,предназначенных для ношения на себе или с собой, укомплектованные и собранные
Верхние переделы
910910
Механизмы часовые для часов, не предназначенных для ношения на себе или с собой, укомплектованные и собранные, приводимые в действие электричеством
Верхние переделы
910990
Прочие механизмы для часов, не предназначенных для ношенияна себе или с собой, укомплектованные и собранные
Верхние переделы
911011
Механизмы часовые, укомплектованные, разобранные или частично собранные (комплекты часовых механизмов)
Верхние переделы
911012
Механизмы часовые неукомплектованные, собранные, для часов,предназначенных для ношения с собой и на себе
Верхние переделы
911019
Укомплектованные механизмы часовые, несобранные или частично собранные (комплекты часовых механизмов); механизмы часовые неукомплектованные, собранные; механизмы часовые, предварительно грубо собранные:для часов, предназначенных для ношения на себе или с собой:механизмы часовые, предварительно грубо собранные
Верхние переделы
911090
Прочие укомплектованные механизмы часовые
Верхние переделы
911110
Корпуса для часов, предназначенных для ношения на себе или с собой, и их части:корпуса из драгоценного металла или металла, плакированного драгоценным металлом
Верхние переделы
911120
Корпуса для часов, предназначенных для ношения с собой илина себе, из недрагоценного металла, в том числе посеребренные или позолоченные гальваническим способом
Верхние переделы
911180
Корпуса прочие, для часов, предназначенных для ношения с собой или на себе
Верхние переделы
911190
Части корпуса часов, предназначенные для ношения на себе или с собой
Верхние переделы
911220
Корпуса для часов, не предназначенных для ношения на себе или с собой, и аналогичные корпуса для прочих изделий и данной группы
Верхние переделы
911290
Корпуса для часов, не предназначенных для ношения на себе или с собой, и аналогичные корпуса для прочих изделий данной группы, и их части:части
Верхние переделы
911310
Ремешки, ленты и браслеты для часов, предназначенных для ношения на себе или с собой, из драгоценного металла или металла, плакированного драгоценным металлом
Верхние переделы

911320
Өзімен алып жүруге немесе өзімен бірге алып жүруге арналған қымбат бағалы емес металдан жасалған, оның ішінде алтын жалатылған немесе гальваникалық тәсілмен жиектелген сағаттарға арналған баулар, ленталар мен білезіктер
Жоғарғы бөліністер
911390
Өзіне тағуға немесе өзімен бірге алып жүруге арналған сағаттарға арналған өзге де баулар, ленталар мен білезіктер
Жоғарғы бөліністер
911410
Серіппелер, волоскаларды қоса алғанда, барлық түрдегі сағат үшін
Жоғарғы бөліністер
911430
Барлық түрдегі сағат үшін циферблаттар
Жоғарғы бөліністер
911440
Барлық түрдегі сағаттардың бөліністері: платиналар мен көпірлер
Жоғарғы бөліністер
911490
Барлық түрдегі сағаттарға арналған өзге де бөліністер
Жоғарғы бөліністер
920190
Фортепиано, клавесиналар және басқа да клавишалық Ішекті аспаптар
Жоғарғы бөліністер
920210
Музыкалық Қияқты аспаптар
Жоғарғы бөліністер
920290
Өзге ішекті музыкалық аспаптар
Жоғарғы бөліністер
920510
Үрмелі аспаптар 'мыс'
Жоғарғы бөліністер
920590
Жәрмеңкелік органдар мен механикалық шарманкалардан басқа, үрмелі музыкалық аспаптар (мысалы, түтіктері бар клавишті органдар, аккордеондар, Кларнеттер, құбырлар, толқындар), өзгелері
Жоғарғы бөліністер
920600
Музыкалық соқпалы аспаптар (мысалы, барабандар, ксилофондар, тарелкалар, кастаньеттер, маракастар)
Жоғарғы бөліністер
920710
Аккордеондардан басқа клавишалы құралдар
Жоғарғы бөліністер
920790
Дыбысы электрдің көмегімен өндірілетін немесе күшейтілуі тиіс өзге де музыкалық аспаптар
Жоғарғы бөліністер
920810
Музыкалық шкатулкалар
Жоғарғы бөліністер
920890
Өзге де жәрмеңкелік органдар; механикалық ән салатын құстар, басқа жерде аталмаған музыкалық аралар мен музыкалық аспаптар; барлық түрдегі манкалар, ысқырықтар, көріктер және үрмелі сигналдық аспаптар
Жоғарғы бөліністер
920930
Музыкалық аспаптардың ішектері
Жоғарғы бөліністер
920991
Фортепиано бөліністері мен керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
920992
9202 тауар позициясындағы музыкалық аспаптардың бөліністері мен керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
920994
9207 тауар позициясындағы музыкалық аспаптардың бөліністері мен керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
920999
Музыкалық аспаптардың өзге де бөліністері мен керек-жарақтары
Жоғарғы бөліністер
930110
93.07 тауар позициясындағы револьверлерден, пистолеттерден және қарудан басқа әскери үлгідегі қару: артиллериялық қару(мысалы, зеңбіректер, гаубицалар және минометтер))
Жоғарғы бөліністер
930120
93.07 тауар позициясының револьверлері, пистолеттері мен қаруынан басқа, әскери үлгідегі қару:зымыран ұшыру қондырғылары; отметтер; гранатометтер; торпедалық аппараттар және ұқсас іске қосу қондырғылары
Жоғарғы бөліністер

911320
Ремешки, ленты и браслеты для часов из недрагоценного металла, в том числе позолоченные или посеребренные гальваническим способом, предназначенных для ношения с собой или на себе
Верхние переделы
911390
Прочие ремешки, ленты и браслеты для часов, предназначенных для ношения на себе или с собой
Верхние переделы
911410
Пружины, включая волосковые, для часов всех видов
Верхние переделы
911430
Циферблаты для часов всех видов
Верхние переделы
911440
Части часов всех видов прочие:платины и мосты
Верхние переделы
911490
Прочие части для часов всех видов
Верхние переделы
920190
Фортепиано, клавесины и прочие клавишные струнные инструменты
Верхние переделы
920210
Смычковые инструменты музыкальные
Верхние переделы
920290
Прочие инструменты музыкальные струнные
Верхние переделы
920510
Инструменты духовые 'медные'
Верхние переделы
920590
Инструменты музыкальные духовые (например, клавишные органы с трубами, аккордеоны, кларнеты, трубы, волынки), кроме ярмарочных органов и механических шарманок, прочие
Верхние переделы
920600
Инструменты музыкальные ударные (например, барабаны, ксилофоны, тарелки, кастаньеты, маракасы)
Верхние переделы
920710
Инструменты клавишные, кроме аккордеонов
Верхние переделы
920790
Прочие музыкальные инструменты, у которых звук производится или должен быть усилен с помощью электричества
Верхние переделы
920810
Шкатулки музыкальные
Верхние переделы
920890
Прочие органы ярмарочные; птицы поющие механические, пилы музыкальные и инструменты музыкальные в другом месте не поименованные; манки всех видов, свистки, горны и духовые сигнальные инcтрументы
Верхние переделы
920930
Струны музыкальных инструментов
Верхние переделы
920991
Части и принадлежности фортепиано
Верхние переделы
920992
Части и принадлежности музыкальных инструментов товарной позиции 9202
Верхние переделы
920994
Части и принадлежности музыкальных инструментов товарной позиции 9207
Верхние переделы
920999
Прочие части и принадлежности музыкальных инструментов
Верхние переделы
930110
Оружие военного образца, кроме револьверов, пистолетов и оружия товарной позиции 93.07:оружие артиллерийское (например, пушки, гаубицы и минометы)
Верхние переделы
930120
Оружие военного образца, кроме револьверов, пистолетов и оружия товарной позиции 93.07:ракетные пусковые установки; огнеметы; гранатометы; торпедные аппараты и аналогичные пусковые установки
Верхние переделы

930190
93.07 тауар позициясындағы револьверлерден, пистолеттерден және қарудан басқа әскери үлгідегі қару:өзгелері
Жоғарғы бөліністер
930200
93.03 немесе 93.04 тауар позициясына кіретіндерден басқа револьверлер мен пистолеттер.
Жоғарғы бөліністер
930310
Атыс қаруы және жарылғыш заттың зарядын пайдалану арқылы әрекет ететін ұқсас құрылғылар (мысалы, спорттық мылтықтар мен винтовкалар, дулдан оқталатын атыс қаруы, ракетницалар және тек қана сигналдық зымырандарды іске қосуға арналған өзге де құрылғылар, бос патрондармен Атуға арналған пистолеттер мен револьверлер, жануарларды "ізгілікті" союға арналған қиғаш өзегі бар пистолеттер, линеметтер):оқтатын қару, оқтайтын қару, оқтайтын қару,
Жоғарғы бөліністер
930320
Атыс қаруы және жарылғыш заттың зарядын пайдалану арқылы жұмыс істейтін ұқсас құрылғылар (мысалы, спорттық мылтықтар мен винтовкалар, дулдан оқталатын атыс қаруы, ракетницалар және тек қана сигналдық зымырандарды іске қосуға арналған өзге де құрылғылар, бос патрондармен Атуға арналған пистолеттер мен револьверлер, жануарларды "ізгілікті" союға арналған қиғаш өзегі бар пистолеттер, линеметтер): Спорттық, аңшылық немесе нысана бойынша Атуға арналған мылтықтар, тегіс және ойық ұңғыларымен қиыстырылған
Жоғарғы бөліністер
930330
Өзге де атыс қаруы және жарылғыш заттың зарядын пайдалану арқылы әрекет ететін ұқсас құрылғылар (мысалы, спорттық мылтықтар мен винтовкалар, дулдан оқталатын атыс қаруы, ракетницалар және тек қана сигналдық ракеталарды іске қосуға арналған өзге де құрылғылар, бос патрондармен Атуға арналған пистолеттер мен револьверлер, жануарларды "ізгілікті" союға арналған қиғаш өзегі бар пистолеттер, линеметтер): Спорттық, аңшылық немесе нысана бойынша Атуға арналған винтовкалар,
Жоғарғы бөліністер
930390
Өзге де атыс қаруы және жарылғыш заттың зарядын пайдалану арқылы жұмыс істейтін ұқсас құрылғылар (мысалы, спорттық мылтықтар мен винтовкалар, дулдан оқталатын атыс қаруы, ракетницалар және тек қана сигналдық зымырандарды іске қосуға арналған өзге де құрылғылар, бос патрондармен Атуға арналған пистолеттер мен револьверлер, жануарларды "ізгілікті" союға арналған қиғаш өзегі бар пистолеттер, линеметтер): өзгелері
Жоғарғы бөліністер
930400
93.07 тауар позициясында көрсетілгеннен басқа, өзге де қару (мысалы, серіппелі, пневматикалық немесе газды мылтықтар және пистолеттер, дубинкалар).
Жоғарғы бөліністер
930510
93.01 - 93.04 тауар позициялары бұйымдарының бөліністері мен керек - жарақтары:револьверлер немесе пистолеттер
Жоғарғы бөліністер
930520
93.01 - 93.04 тауар позициялары бұйымдарының бөліністері мен керек - жарақтары:93.03 тауар позициясының руждары немесе винтовкалары
Жоғарғы бөліністер

930190
Оружие военного образца, кроме револьверов, пистолетов и оружия товарной позиции 93.07:прочее
Верхние переделы
930200
Револьверы и пистолеты, кроме входящих в товарную позицию 93.03 или 93.04.
Верхние переделы
930310
Оружие огнестрельное прочее и аналогичные устройства, действующие посредством использования заряда взрывчатого вещества (например, спортивные ружья и винтовки, огнестрельное оружие, заряжаемое с дула, ракетницы и прочие устройства для пуска только сигнальных ракет, пистолеты и револьверы для стрельбы холостыми патронами, пистолеты с выскакивающим стержнем для "гуманного" забоя животных, линеметы):оружие огнестрельное, заряжаемое с дула
Верхние переделы
930320
Оружие огнестрельное прочее и аналогичные устройства, действующие посредством использования заряда взрывчатого вещества (например, спортивные ружья и винтовки, огнестрельное оружие, заряжаемое с дула, ракетницы и прочие устройства для пуска только сигнальных ракет, пистолеты и револьверы для стрельбы холостыми патронами, пистолеты с выскакивающим стержнем для "гуманного" забоя животных, линеметы):ружья спортивные, охотничьи или для стрельбы по мишеням, прочие, включая комбинированные с гладкими и нарезными стволами
Верхние переделы
930330
Оружие огнестрельное прочее и аналогичные устройства, действующие посредством использования заряда взрывчатого вещества (например, спортивные ружья и винтовки, огнестрельное оружие, заряжаемое с дула, ракетницы и прочие устройства для пуска только сигнальных ракет, пистолеты и револьверы для стрельбы холостыми патронами, пистолеты с выскакивающим стержнем для "гуманного" забоя животных, линеметы):винтовки спортивные, охотничьи или для стрельбы по мишеням, прочие
Верхние переделы
930390
Оружие огнестрельное прочее и аналогичные устройства, действующие посредством использования заряда взрывчатого вещества (например, спортивные ружья и винтовки, огнестрельное оружие, заряжаемое с дула, ракетницы и прочие устройства для пуска только сигнальных ракет, пистолеты и револьверы для стрельбы холостыми патронами, пистолеты с выскакивающим стержнем для "гуманного" забоя животных, линеметы):прочие
Верхние переделы
930400
Оружие прочее (например, пружинные, пневматические или газовые ружья и пистолеты, дубинки), кроме указанного в товарной позиции 93.07.
Верхние переделы
930510
Части и принадлежности изделий товарных позиций 93.01 - 93.04:револьверов или пистолетов
Верхние переделы
930520
Части и принадлежности изделий товарных позиций 93.01 - 93.04:ружей или винтовок товарной позиции 93.03
Верхние переделы

930591
93.01 - 93.04 тауар позициясы бұйымдарының бөліністері мен керек - жарақтары: өзгелері: 93.01 тауар позициясының әскери үлгідегі қару
Жоғарғы бөліністер
930599
93.01 - 93.04 тауар позициясы бұйымдарының бөліністері мен керек - жарақтары:өзгелері: өзгелері
Жоғарғы бөліністер
930621
Бомбалар, гранаттар, торпедалар, миналар, зымырандар және ұрыс қимылдарын жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөліністері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және патрондарға арналған бөлшектер мен шаңдарды қоса алғанда, олардың бөліністері:тегіс ұңғылы қаруға арналған патрондар және олардың бөліністері; пневматикалық қаруға арналған пульктер:патрондар және олардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
930629
Бомбалар, гранаттар, торпедалар, миналар, зымырандар және ұрыс қимылдарын жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөліністері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және патрондарға арналған бөлшектер мен шаңдарды қоса алғанда, олардың бөліністері:тегіс ұңғылы қаруға арналған патрондар және олардың бөліністері; пневматикалық қаруға арналған пульктер: өзгелері
Жоғарғы бөліністер
930630
Бомбалар, гранаттар, торпедалар, миналар, зымырандар және ұрыс қимылдарын жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөліністері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және олардың бөлшектері, патрондарға арналған бөлшектер мен шаңдарды қоса алғанда:өзге де патрондар және олардың бөліністері
Жоғарғы бөліністер
930690
Бомбалар, гранаттар, торпедалар, миналар, зымырандар және ұрыс қимылдарын жүргізуге арналған ұқсас құралдар, олардың бөліністері; патрондар, өзге де оқ-дәрілер, снарядтар және патрондарға арналған бөлшектер мен шаңдарды қоса алғанда, олардың бөліністері: өзгелері
Жоғарғы бөліністер
930700
Қылыштар, қылыштар, шпагтар, палаштар, істіктер, шыңдар және ұқсас қару, аталған қарудың бөліністері, пышақтар мен оның тыстары.
Жоғарғы бөліністер
940110
Әуе көлігі құралдарында пайдаланылатын үлгідегі отыруға арналған жиһаз
Жоғарғы бөліністер
940120
Моторлы көлік құралдарында пайдаланылатын үлгідегі отыруға арналған жиһаз
Жоғарғы бөліністер
940130
Биіктігі реттелетін құрылғылармен айналатын отыруға арналған жиһаз
Жоғарғы бөліністер
940140
Саяжайдан немесе жорықтан басқа, төсекке өзгертілетін отыруға арналған жиһаз
Жоғарғы бөліністер
940151
Төсекке трансформацияланатын немесе өзгертілмейтін отыруға арналған жиһаз (94.02 тауар позициясында көрсетілгеннен басқа) және оның бөліністері: қамыстан, талдан, бамбуктан немесе ұқсас материалдардан отыруға арналған жиһаз: бамбук немесе ротангадан
Жоғарғы бөліністер
940152
Төсекке трансформацияланатын немесе өзгертілмейтін отыруға арналған жиһаз (9402 тауар позициясында көрсетілгеннен басқа) және оның бөліністері, қамыстан, талдан, бамбуктан немесе ұқсас материалдардан отыруға арналған жиһаз: бамбуктан
Жоғарғы бөліністер

930591
Части и принадлежности изделий товарных позиций 93.01 - 93.04:прочие:оружия военного образца товарной позиции 93.01
Верхние переделы
930599
Части и принадлежности изделий товарных позиций 93.01 - 93.04:прочие:прочие
Верхние переделы
930621
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы, снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов:патроны для гладкоствольного оружия и их части; пульки для пневматического оружия:патроны
Верхние переделы
930629
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы, снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов:патроны для гладкоствольного оружия и их части; пульки для пневматического оружия:прочие
Верхние переделы
930630
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы, снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов:патроны прочие и их части
Верхние переделы
930690
Бомбы, гранаты, торпеды, мины, ракеты и аналогичные средства для ведения боевых действий, их части; патроны, прочие боеприпасы, снаряды и их части, включая дробь и пыжи для патронов:прочие
Верхние переделы
930700
Мечи, сабли, шпаги, палаши, штыки, пики и аналогичное оружие, части перечисленного оружия, ножны и чехлы к нему.
Верхние переделы
940110
Мебель для сидения типа используемой в средствах воздушноготранспорта
Верхние переделы
940120
Мебель для сидения типа используемых в моторных транспортных средствах
Верхние переделы
940130
Мебель для сидения, вращающаяся с регулирующими высоту приспособлениями
Верхние переделы
940140
Мебель для сидения, кроме дачной или походной, трансформируемая в кровати
Верхние переделы
940151
Мебель для сидения, трансформируемая или не трансформируемая в кровати, и ее части: мебель для сидения из тростника, ивы, бамбука или аналогичных материалов:из бамбука или ротанга
Верхние переделы
940152
Мебель для сидения, трансформируемая или не трансформируемая в кровати, и ее части, мебель для сидения из тростника, ивы, бамбука или аналогичных материалов: из бамбука
Верхние переделы