Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 113-649 қаулысы. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 сәуірде № 1261 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасында төтенше жағдайды енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2020 жылғы 16 наурыздағы № 285 Жарлығына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Экономиканы тұрақтандыру жөніндегі одан арғы шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2020 жылғы 16 наурыздағы № 287 Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 20 наурыздағы № 126 қаулысына сәйкес Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Төтенше жағдайдың әрекет ету кезеңінде белгіленген Жұмыспен қамту жол картасының іс-шараларын қаржыландыру үшін Нұр-Сұлтан қаласы жергілікті атқарушы органының мемлекеттік бағалы қағаздар шығаруының мынадай шарттары, көлемі және нысаналы мақсаты:
1) шарттары:
мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару жылы – 2020 жыл;
бағалы қағаздардың түрі – ұзақ мерзімді бағалы қағаздар;
2) көлемі – 44 030 000 000 (қырық төрт миллиард отыз миллион) теңгеден аспайтын;
3) нысаналы мақсаты – Жұмыспен қамту жол картасының шеңберіндегі шараларды қаржыландыру үшін айқындалсын.
2. "Нұр-Сұлтан қаласының Қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) мемлекеттік бағалы қағаздарды шығаруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің орынбасары А.К. Әмринге жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Әкім А. Кульгинов

Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг акиматом города Нур-Султан
Постановление акимата города Нур-Султана от 7 апреля 2020 года № 113-649. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 7 апреля 2020 года № 1261
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 15 марта 2020 года № 285 "О введении чрезвычайного положения в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2020 года № 126 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 16 марта 2020 года № 287 "О дальнейших мерах по стабилизации экономики", акимат города Нур-Султан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие условия, объем и целевое назначение выпуска местным исполнительным органом города Нур-Султан государственных ценных бумаг для финансирования мероприятий Дорожной карты занятости, определенных в период действия чрезвычайного положения:
1) условия:
год выпуска государственных ценных бумаг – 2020 год;
вид ценных бумаг – долгосрочные ценные бумаги;
2) объем – не более 44 030 000 000 (сорока четырҰх миллиардов тридцати миллионов) тенге;
3) целевое назначение – для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости.
2. Государственному учреждению "Управление финансов города Нур-Султан" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Нур-Султан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Нур-Султан после его официального опубликования;
3) выпуск государственных ценных бумаг.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нур-Султан Амрина А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Аким А. Кульгинов