Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің 2020 жылғы 28 қаңтардағы № 01-2 "Жергілікті ауқымда табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күшін жою туралы
Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің 2020 жылғы 28 сәуірдегі № 01-10 шешімі. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 сәуірде № 1264 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Нұр-Сұлтан қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің 2020 жылғы 28 қаңтардағы № 01-2 "Жергілікті ауқымда табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1258 болып тіркелді, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылы 28 қаңтарда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің орынбасары А.К. Қайсағалиевке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарда тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Көлгінов

О признании утратившим силу решения акима города Нур-Султана от 28 января 2020 года № 01-2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима города Нур-Султана от 28 апреля 2020 года № 01-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 28 апреля 2020 года № 1264
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким города Нур-Султан РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Нур-Султан от 28 января 2020 года № 01-2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1258, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 января 2020 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Нур-Султан Қайсағалиева А.К.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким А. Кульгинов