"Астана қаласы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының Ауғанстан аумағынан әскерді шығаруының 30 жылдығына орай қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" Астана қаласы мәслихатының 2019 жылғы 6 наурыздағы № 362/45-VI шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2020 жылғы 30 маусымдағы № 516/68-VI шешімі. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 шiлдеде № 1278 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңы 7-бабына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңы 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Нұр-Сұлтан қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Астана қаласы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының Ауғанстан аумағынан әскерді шығаруының 30 жылдығына орай қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" стана қаласы мәслихатының 2019 жылғы 6 наурыздағы № 362/45-VI шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1212 болып тіркелген, 2019 жылғы 1 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы С. Батпенов
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы М. Шайдаров

О признании утратившим силу решения маслихата города Астаны от 6 марта 2019 года № 362/45-VI "Об оказании дополнительной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны к 30-летию вывода войск бывшего Союза Советских Социалистических Республик с территории Афганистана"
Решение маслихата города Нур-Султана от 30 июня 2020 года № 516/68-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 8 июля 2020 года № 1278
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат города Нур-Султана РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Астаны от 6 марта 2019 года № 362/45-VI "Об оказании дополнительной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны к 30-летию вывода войск бывшего Союза Советских Социалистических Республик с территории Афганистана" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1212, опубликовано 1 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Нур-Султан
С. Батпенов
Исполняющий обязанности
секретаря маслихата
города Нур-Султан
М. Шайдаров