Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыру және сайлаушылармен кездесулер өткізу орындарын белгілеу туралы
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 30 шiлдедегi № 01-1495 қаулысы. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 тамызда № 1282 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 17 қазандағы № 01-2903 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 17.10.2022 № 01-2903 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 28-бабына сәйкес Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыру орындары 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін орын-жайлар шарттық негізде 2-қосымшаға сәйкес берілсін.
3. Мыналардың:
1) "Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін орынжайлар беру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 06-1499 қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 841 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 қыркүйекте "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
2) "Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін орынжайлар беру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 06-1499 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 2 маусымдағы № 104-1155 қаулысының (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1107 болып тіркелген, 2017 жылғы 10 маусымда "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. "Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының көшірмесін мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде Нұр-Сұлтан қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялау үшін жіберуді;

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений кандидатам в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан для встреч с избирателями
Постановление акимата города Нур-Султана от 30 июля 2020 года № 01-1495. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 4 августа 2020 года № 1282. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 17 октября 2022 года № 01-2903.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 17.10.2022 № 01-2903 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Нур-Султан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан согласно приложению 1.
2. Предоставить кандидатам в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2.
3. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата города Астаны от 8 сентября 2014 года № 06-1499 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями для кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 841, опубликовано в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" 11 сентября 2014 года);
2) постановление акимата города Астаны от 2 июня 2017 года № 104-1155 "О внесении изменений в постановление акимата Астаны от 8 сентября 2014 года № 06-1499 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями для кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1107, опубликовано в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" 10 июня 2017 года).
4. Руководителю Государственного учреждения "Аппарат акима города Нур-Султан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии для официального опубликования в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Нур-Султан;

3) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде аумақтық әділет органына осы тармақтың 2), 3) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің орынбасары Б.М. Мәкенге жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Нұр-Сұлтан қаласының әкімі А. Көлгінов
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 30 шілдесі
№ 01-1495 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіттеу баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Р/с
Орналастыру орны
Нұр-Сұлтан қаласы "Алматы" ауданы бойынша
1.
Қажымұқан және А. Петров көшелерінің қиылысы ("Орбита" сауда үйі ауданы)
Нұр-Сұлтан қаласы "Байқоңыр" ауданы бойынша
2.
Ш. Уәлиханов көшесі мен Абай даңғылының қиылысы ("Жаннұр" сауда үйінің ауданы)
Нұр-Сұлтан қаласы "Есіл" ауданы бойынша
3.
Мәңгілік Ел даңғылы мен Д. Қонаев көшесінің қиылысы
Нұр-Сұлтан қаласы "Сарыарқа" ауданы бойынша
4.
Бейбітшілік көшесі, № 9 үйдің ауданы ("Sine Tempore" сауда үйі ауданы)
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 30 шілдесі
№ 01-1495 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін берілетін орын-жайлар
Р/с
Орын-жайдың орналасқан жері
Нұр-Сұлтан қаласы "Алматы" ауданы бойынша
1.
Қ. Сәтбаев көшесі, № 2, Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті, акт залы
Нұр-Сұлтан қаласы "Байқоңыр" ауданы бойынша
2.
А. Бараев көшесі, № 9/2, "Тұран Астана" колледжі, акт залы
Нұр-Сұлтан қаласы "Есіл" ауданы бойынша
3.
Қабанбай батыр даңғылы, № 53, Қазақстандық Триатлон Федерациясы, мәжіліс залы
Нұр-Сұлтан қаласы "Сарыарқа" ауданы бойынша
4.
Бейбітшілік көшесі, № 11, Нұр-Сұлтан қаласының мәслихаты, мәжіліс залы

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Нур-Султан после его официального опубликования;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в территориальный орган юстиции сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2), 3) настоящего пункта.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нур-Султан Мәкена Б.М.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Нур-Султан А. Кульгинов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Нур-Султан
от 30 июля 2020 года № 01-1495
Места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
п/п
Месторасположение
По району "Алматы" города Нур-Султан
1.
Пересечение улиц Қажымұқана и А. Петрова (район торгового дома "Орбита")
По району "Байқоңыр" города Нур-Султан
2.
Пересечение улиц Ш. Уәлиханова и проспекта Абая (район торгового дома "Жаннұр")
По району "Есиль" города Нур-Султан
3.
Пересечение проспекта Мәңгілік Ел и улицы Д. Қонаева
По району "Сарыарка" города Нур-Султан
4.
Улица Бейбітшілік, район дома № 9 (район торгового дома "Sine Tempore")
Приложение 2
к постановлению акимата
города Нур-Султан
от 30 июля 2020 года № 01-1495
Помещения, предоставляемые кандидатам в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан, для проведения встреч с избирателями
№ п/п
Местонахождение помещения
По району "Алматы" города Нур-Султан
1.
Улица Қ. Сәтбаева, № 2, Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева, актовый зал
По району "Байқоңыр" города Нур-Султан
2.
Улица А. Бараева, № 9/2, колледж "Тұран Астана", актовый зал
По району "Есиль" города Нур-Султан
3.
Проспект Қабанбай батыра, № 53, Казахстанская Федерация Триатлона, конференц-зал
По району "Сарыарка" города Нур-Султан
4.
Улица Бейбітшілік, № 11, маслихат города Нур-Султан,
конференц-зал