Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 21 қаңтардағы № А-1/22 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қаңтарда № 7658 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының
әкімі
Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2020 жылғы 21 қаңтардағы
№ А-1/22 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған, кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 шілдедегі № А-7/327 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4948 болып тіркелген, 2015 жылғы 04 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 шілдедегі № А-7/328 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4949 болып тіркелген, 2015 жылғы 04 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 тамыздағы № А-9/395 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4987 болып тіркелген, 2015 жылғы 06 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. "Медициналық қызметке лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қарашадағы № А-11/521 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5129 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
5. "Медициналық қызметке лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қарашадағы № А-11/521 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 маусымдағы № А-7/300 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5451 болып тіркелген, 2016 жылғы 27 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 21 января 2020 года № А-1/22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 января 2020 года № 7658
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской
области
Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 21 января 2020 года
№ А-1/22
Перечень признанных утратившими силу, некоторых постановлений акимата Акмолинской области
1. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" от 10 июля 2015 года № А-7/327 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4948, опубликовано 04 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" от 10 июля 2015 года № А-7/328 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4949, опубликовано 04 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения" от 21 августа 2015 года № А-9/395 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4987, опубликовано 06 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на медицинскую деятельность" от 12 ноября 2015 года № А-11/521 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5129, опубликовано 30 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
5. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 12 ноября 2015 года № А-11/521 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на медицинскую деятельность" от 15 июня 2016 года № А-7/300 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5451, опубликовано 27 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

6. "Транспланттау мақсатында азаматтан қайтыс болғаннан кейін оның тіндерін және (немесе) ағзаларын (ағзалардың бөліктерін) алу мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне келісім беру немесе қайтарып алуды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № А-1/606 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5731 болып тіркелген, 2017 жылғы 13 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. "Алдын ала міндетті медициналық қарап-тексеруден өту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекiту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қыркүйектегі № А-10/427 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6123 болып тіркелген, 2017 жылғы 01 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
8. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 16 шілдедегі № А-7/325 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7290 болып тіркелген, 2019 жылғы 29 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
9. "Медициналық қызметке лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қарашадағы № А-11/521 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 20 қарашадағы № А-11/561 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7507 болып тіркелген, 2019 жылғы 26 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

6. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация согласия или отзыва согласия на прижизненное добровольное пожертвование тканей (части ткани) и (или) органов (части органов) после смерти в целях трансплантации" от 23 декабря 2016 года № А-1/606 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5731, опубликовано 13 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
7. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Прохождение предварительных обязательных медицинских осмотров" от 27 сентября 2017 года № А-10/427 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6123, опубликовано 01 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
8. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 16 июля 2019 года № А-7/325 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7290, опубликовано 29 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
9. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 12 ноября 2015 года № А-11/521 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на медицинскую деятельность" от 20 ноября 2019 года № А-11/561 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7507, опубликовано 26 ноября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).